18. August 2019
    
Čriepky - Dolezite.sk

Čriepky


  2011-05-31  (12:13)  |  Technológie
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Čriepky

Čriepky

 

 

Hydroxy je názov plynu , ktorý vznikne pri impulznom rozklade vody. Používa sa ako altrnatívne palivo do spaľovacích motorov. Pri jeho spaľovaní dôjde k implózii namiesto explózie na rozdiel od klasického paliva. Prvý patenty dostal Yull Brown v 1977- 1978. Bol objavený Rhodesom 1966. Z výfuku uniká len vodná para. Známy ako Brownov plyn. Pri horení sa prispôsobí povrchu predmetu s teplotou 129 – 6000 C.

Zariadenia sa vyrábajú po celom svete aj priemyslovo. Nadšenci si montujú generátory do áut.

 

Bedini – systémy z negatívným odporom v elektrickom obvode.

 

1990 Lyman a Kaali , systém deaktivácie vírusu HIV v krvi mikroampérovou bioelektrifikáciou.

 

Deaktivácia rádioaktívného tória v roztoku elektrickým prúdom.

Univerzita CISE a ORIM / Taliansko. 1998.

 

.....Veškeré tajuplné vynálezy na získávání levné energie jsou pouze otázkou technologickou a finanční, teoreticky je problém prakticky vyřešen a potřebná zařízení navrhl již před 100 lety Nikola Tesla. Pokud současný mocenský systém trvá na dosavadních zdrojích energie (ropa, zemní plyn, uhlí, uran, vítr, voda, slunce apod.) je to pouze z důvodů finančních, zdůvodňovaných stabilizací světové ekonomiky přes ceny energií. Zjistíte-li, které podniky mají nejen u nás, ale všude ve světě největší zisky, je vše zcela jasné. Rozdíl je jen v tom, kdo tyto zdroje energie vlastní a ovládá.

.... Představte si díru ve státním rozpočtu, kdyby lidé najednou přestali nakupovat energie - elektřinu, plyn, teplo a nepodporovali nadnárodní koncerny, produkující cigarety, alkohol, benzín, prací prášky, dámské vložky, dětské pleny apod.? Výrobě přístrojů na "volnou energii" je nutné všemi prostředky zabránit! Třeba hrou na "mrtvého brouka"

 

...úryvok z WM magazínu.

 

...  Mimochodom prvé zariadenie  zostojil 16 ročný študent okolo 1910 a ako iniciátor použil rádium – zdroj beta častíc , čiže elektrónov ktoré dodatočne vyvolalo v cievkach prúd s výkonom viac ako 20 kW pri 400 V.

 

Fúzia MIGMA /termonukleárna, v riedkej plazme /1982

 

...Z těchto důvodů upoutal pozornost geniálních nekonformních vynálezců vývoj energetické technologie. Mezi obdivované průkopníky patří Nicola Tesla, John Keely, T. Henry Moray a další. Cílem byly dvě primární oblasti:
1) čistá studená fúze jako protiklad špinavé horké fúze (atomová energie) a
2) magnetická energie nulového bodu.  .... Tyto technologie byly opět aktivně a pasivně potlačovány. Následující zdokumentované příběhy jsou typickými případy potlačování. Koncem 70. let brilantní vynálezce, Rory Johnson z Elginu, Illinois, vynalezl laserem aktivovaný magnetický motor s použitím studené fúze, který měl výkon 525 HP, vážil 475 liber a byl vhodný pro pohon velkých kamionů nebo autobusů, jež ujely 100 000 mil na zhruba dvě libry deuteria a galia. To bylo řadu let před Ponsem a Fleischmanem nebo Dr. Jamesem Pattersonem, kteří vstoupili na scénu se svojí technologií studené fúze. Rory Johnson byl v procesu vyjednávání s Greyhound Bus Company, která měla namontovat tento revoluční motor do několika autobusů, aby demonstrovala úsporu paliva, snížení potřeby údržby a tudíž větší zisk pro Greyhound.

   ....Jedinou chybou, kterou Rory Johnson udělal (tehdy velmi málo věděl o tom, že OPEC si hlídá každou budoucí potenciální konkurenci a že on je na prvním místě v jejich seznamu) bylo to, že aktivně zveřejňoval svůj pokročilý fúzní magnetický motor v mnoha časopisech, vyprávěl o svých plánech na výrobu a distribuci svého revolučního motoru po celých Spojených státech (dokonce jsem mluvil s několika lidmi, kteří mu již podepsali generální zastoupení). Poté, co se zástupci z Greyhound pokusili kontaktovat Roryho Johnsona zhruba po ročním odmlčení, bylo jim oznámeno, že Rory neočekávaně zemřel. Muž pevného zdraví, něco málo po padesátce, zemřel?! Později se dozvěděli, že z nějaké hrozivé příčiny Rory jedné noci opustil neočekávaně svoji laboratoř se všemi svými motory a technologií a před svou smrtí se přestěhoval do Kalifornie.

 

The Farnsworth/Hirsch Fusor, „stolové zariadenie“ z 50-rokov na termojadrovú fúziu .

 

iný úryvok....Mnohí experti však veľmi vážne tvrdia, že rozvoj zariadení generujúcich túto energiu už desaťročia účinne blokujú finančné elity a vlády jednotlivých krajín za mlčanlivého súhlasu spoločenstiev, ľahko podliehajúcich manipuláciám. Existujú dôkazy o tom, že vzniklo veľa metód umožňujúcich vytváranie obrovského množstva energie s minimálnymi nákladmi, ale žiadna z nich ,,nevstúpila do života“. Prečo? Väčšina spomínaných metód nejakým spôsobom súvisí so skrytým poľom éteru. Zdrojom energie, ktoré ,,moderná“ veda zvyčajne ignoruje. Netradičných zdrojov pohonu je veľa. Posilňovač relé Nicolu Teslu, zariadenie na energiu žiarenia T.H. Morayho, motor EMA E.Grayho či testatický stroj P.Baumana - všetky tieto vynálezy poháňa "energia žiarenia“. Túto prirodzenú formu energie, chybne označovanú ako ,,statická elektrina“, možno získať bez prostredne z okolia alebo... extrahovať z obyčajnej elektriny metódou frakcionovania.

 

.....Ešte nezvyčajnejšie je, že v roku 1957 Freedman z USA si dal patentovať istý druh zliatiny, ktorá rozkladá vodu na vodík a kyslík bez akéhokoľvek prispenia elektrického prúdu, pričom sama zliatina nepodlieha žiadnym chemickým zmenám. Znamená to, že pomocou kúska tejto zliatiny možno vytvárať vodík z vody celkom bezplatne a nekonečne...

 

................This is the story: A French physicist, Gerard Renault in 1926, had occupied himself with the problem of obtaining electricity from the air. In his laboratory in Grenoble, he worked night and day on his invention and even the scant information that emerged publicly created a sensation in scientific circles. One day a machine stood in his workshop that was held to be a wonder. Day after day its wheels turned without any observer being able to determine whence the driving force originated. Neither steam, nor combustion gases, nor electrical motive forces could be detected. The machine stood on its base
completely insulated from the ground, and ran perpetuum mobile. For a while Renault enjoyed the general wonderment and then one day he said,
“ This machine is in fact driven by electricity from the air. I have solved the problem. With its practical application, within a few years we shall achieve a paradise on earth.”.................

Stroj R. Clema .... nestačilo by 1000 strán na základy paralelnej vedy a techniky.


Pavol Čalovka
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
nonono   |   ip:91.127.7.   |   2011-06-01  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V posledných dňoch som zaregistroval správu,že Nemci schválili rozhodnutie v ktorom sa zaviazali do roku 2022 odstaviť všetky jadrové elektrárne.
Otázka stojí takto.Čím ju plánujú nahradiť?

Mimochodom,v Grécku sa do konca tohoto roku plánuje spustiť 1 MW elektráreň pracujúca na princípe studenej fúzie.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-06-01  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobry clanok.aj ked moje vedomosti v tejto oblasti moc nie su velke a preto mam problem v tom nakolko je realne o tom co pise.

nonono
ked si vsimnes co spravilo s cenou elektriny to ich vyhlasenie ,ze odstavia jadro do 2022 je dost mozne,ze skutocny dovod bolo vyvolat zdrazenie el a do 22 je este strasne vela aby to nakoniec bolo uplne inak.kolotoce   |   ip:213.192.1   |   2011-06-01  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Mimochodom,v Grécku sa do konca tohoto roku plánuje spustiť 1 MW elektráreň pracujúca na princípe studenej fúzie."

tak toto si napisal riadny bullshit. Pracujem v AE, takze viem, co pisem.

saso   |   ip:95.102.14   |   2011-06-01  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  konecne jeden normalny clanok. uz mam pokrk tych clankov o nabozenstve a kruhoch v obili .a o tom aky su komunisti zli. fak to je ako keby som cital novy cas.admin prosim nedavj sem blbosti. stranka velmi klesa v kvalite.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-06-01  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  saso, mňa zaujímajú najmä články z oblasti technológii, ale pokiaľ je v prvej vete hneď niekoľko chemických nezmyslov, tak už naozaj rezignujem.

Články z oblasti technológii a vedy by mali naozaj písať ľudia aspoň s ukončenou priemyslovkou.


saso   |   ip:95.102.14   |   2011-06-01  (19:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to dr hujer.veru mas pravdu.vznika predsa vodik. to som si jaksi pri citani neuvedomil.fakt uz aj technicke clanky su falosne. divna stranka.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-06-01  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  produkty sú nesprávne vymenované, procesy a názvy výstupu, teploty nesprávne...katastrofa.

Radím autorovi klamať poriadne alebo vôbec.


palo   |   ip:77.234.24   |   2011-06-01  (20:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hydroxy bude len nejaky slangovy nazov "vodikarov" pre zmes vodiku a kysliku hydrogen+oxygen=hydroxy? ,podla mna.


palo   |   ip:77.234.24   |   2011-06-01  (20:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no suhlasim, je to tam tak blbo formulovane ako keby vodna para bol brownov plyn a horela pri teplote 6000 stupnov.
Pri horení sa prispôsobí povrchu predmetu s teplotou 129 – 6000 C - Tejto vete absolutne nechapem
DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-06-01  (20:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hydroxy je názov OH skupiny ( -OH ). Tu ide buď o samotný vodík ktorý vzniká elektrolýzou alebo oxyhydrogén ( kyslíkovodík ) h2O2 ktorý vzniká elektrolýzou alebo horením. Tam je pomer H2:O2 - 2:1. jeho spaľovanie prebieha pri 2750°C, žiadnych 6000. A ničomu sa neprispôsobuje, v autách sa používa štandardne v spolupráci s horením bežného paliva.
Pri jeho horení dochádza k explózii, nie implózii ako píše článok. Na každý spálený mol H2 uvoľní energiu 241,8 kJ. Žiadna vodná para známa ako brownov plyn odtiaľ neuniká...atď.


palo   |   ip:77.234.24   |   2011-06-01  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja poznam len hydroxid, o nejakom hydroxy pocujem prvy raz a preto usudzujem, ze je to nejaky zargon. Teraz som dal do google hydroxy gas a skutocne, oni tak volaju brownov plyn cize ten kyslikovodik H2:O2 2:1.
Vodna para unika pri horeni brawnovho plynu=kyslikovodika ako produkt.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-06-01  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hej, pravda, zle to bolo popísané v článku, snáď sa polepšia s prekladmi.


SH   |   ip:213.151.2   |   2011-06-01  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Super nadpis, clovek hned vie ocom je rec


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-06-02  (06:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok som napísal ako príspevok k debate na tému VEDA. Reakcie na tento stav presne mapujú reakcie ľudí na neznáme fakty, To nie je kritika autorov príspevkov. Preto sme ako civilizácia tam kde sme. Ale je to ľudské. A teraz k téme. Nemá to s chémiou nič. Voda. Prípad 1. Pustíme do vody silný striedavý prúd . Energia sa premení na teplo. Prípad 2. Pustíme cez dve elektródy jednosmerný prúd o danom napätí. Voda sa rozloží na kyslík a vodík. 3. Pustíme do vody cez dve lebo viac elektród / vskutku sú to vysielacie antény / , impulzný prúd s pravouhlým priebehom, ktorý je v rezonancii s molekulami vody. Dostaneme hore uvedený plyn. Má zvláštne vlastnosti. Sú o tom tisíce článkov. Na vzduchu horí pri teplte do 200 C a pri styku s wolframovým drôtom ho vyparí za niekoľko sekúnd. Najlepšia teória, je že ide o elektrifikovanú expandovanú vodnú paru. Vedci sa tým nezaoberajú. Uvedený príspevok som napísal len ako minimálnu ukážku čo všetko jestvuje a nepoznáme to , je to škoda , že sa to nevužíva.


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-06-02  (06:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr hujer. súhlas.
keď som sa do toho začítal, najprv som neveril svojim očiam. keby si autor dal aspoň prácu s prekladmi, a nepísal bludy.
veľmi nekvalitný článok.
gordon keď pustíš do h2o el prúd tak sa nedeje nič, je to izolant, vodivá je až po rozpustení rôznyx solí tj. elektrolyt, nie čistá h2o.
a čo je to impulzný prúd s pravoúhlym priebehom? čo je to 2 a viac elektród? čo je to.....?


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-06-02  (06:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rozložiť h2o ako písal dr. hujer ide aj teplom, napr. na kuse ľadu zapál termit /fe2o3 a al/ to ju rozloží na H2 a O2 a máš improvizovaný celkom slušný výbux. teplota je tam okolo týx 3000 °C, tj. viac ako týx 2750°Cgordon   |   ip:195.168.4   |   2011-06-02  (07:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Voda nie je obyčajná chemikália. Je to nosič a absorbér energii. Rôzných. Vodou sa zaoberám od 1985. Ako koníček. Samozrejme , čistá voda je izolátor. Môžeme si to rozpitvať do neuveriteľných detailov. Hydroxy je neoficiálny názov = HYDROgén + OXYgén . ináč aj napr. Hydrino. Ako vzniká ? Rezonančným rozkladom vody pomocou elektromagnetických impulzov. Pravouhlé impulzy sú lepšie ako sínusové / tu sa nepoužívajú /, pretože z nuly /napätie, prúd / dosiahneme plný výkon temer okamžite. Ja som chcel v príspevku poukázať na rôznorodosť sveta paralenej vedy a techniky.
Na jej úžasné poznatky, výsledky a možnosti. Kto chce nech si pozrie starší článok na Dolezite.sk = Auto na vodu.
Vrcholom v neobvyklých pohonoch je zariadenie, kde sa voda používa len ako médium do ktorého prúdi z okolia energia. Energia sa vedie vlnovodom do spaľovacieho motora. Auto sa musí kvôli taktovaniu zapaľovania prečipovať . V spaľovacom motore dôjde k implózii vzduchu . Palivo sa vôbec nepoužíva. Zaridenie si stavajú nadšenci na celom svete. Aj v ČR . Schádzajú sa a vymieňajú si skúsenosti. Je to vymakané. Tu sa o tom nedá podrobne písať . Ja si plne uvedomujem , že o čom je dôležité. sk a plne to rešpektujem. Ostatní často nie. Nechápem , dnes je toľko serverov , diskusných skupín. Prečo si ludia svoje názory na politiku , náboženstvo , sprisahanecké teórie, obsiahlo nevybavujú inde. Vlastne , áno, chcú silou mocou presviedčať druhých a prezentovať sa. Nuž čo, lepšie to nebude.Power   |   ip:213.81.20   |   2011-06-02  (11:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stu vodu to neni jedno take optimisticke ,, musi to byt vyladene , napr mam vyvijac ktory ked pustim donnho DC el prud zezere neco do 10A 12V to zataži alternator a nevyrobi to viac energie ako sa doda z alternator do baterie..
vtip je možno v tom že ak ide brownow plyn + benzin vznika lepšie prehorenie paliva a tym uspora no treba to dat pri motor však hrozí nasanie vody motorom a cele to može ist do kytek
-----
rozklad vody bedinim som neskušal ale bediniho nabijačky SSG som postavil asi 3 a teraz idem stavat 4 chcem to použivat na renovaciu baterii

Volnu
energiu u bediniho nevyvracia ale ani nepotrvdzujem
každopadne je to kuriozita a bavima to


dodko   |   ip:195.168.8   |   2011-06-02  (14:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon - buď máš o 100% väčšie IQ ako priemer, alebo si debil :) Lebo ťa tu nechápu. Nič v zlom :)


PBPD   |   ip:178.40.64   |   2011-06-02  (15:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu je o tom prístroji na oxy viac http://www.hho.sk/HHO_HOME_files/about_us.htm


Pipko   |   ip:195.91.10   |   2011-06-02  (15:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedajte sa odrbať!
HHO, alebo hydroxy, alebo ... je furt to isté!
Obtiahnuť naivných ludí o peniaze.
N E F U N G U J E T O!!! N I K O M U!!!
Mám s tým niekoľkoročné skúsenosti a sám som postavil niekoľko elektrolyzérov, či suchých biniek , či boosterov či ... ďalšie bezduché názvy.
Osobne som sa rozprával s ďalšími "vodikármi" a nikomu to nefungovalo.
Počuť, že to funguje môžete len od.
a, predajcov týchto nezmyslov
b, od tých ktorých "kamarádov" "sused" to má a funguje mu to!


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-06-03  (07:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedajte sa o.... _? Nechápem. nikto tu nijaký predaj nepropaguje. Že je na svete veľa podvodníkov. Ale to vieme. Pre power : ::: už som to tu písal . Vy robíte elektrolýzu, preto taká spotreba. Je to neefektívne. Bez urážky- robilo sa to v 60-tich rokoch. Najefektívnejšia je rezoncia. Ladíme sa vtedy priamo na molekuly. Rezonancia je všeobecný princíp fyziky. Príklad : keď cez reprák pustíme tón na pohár zo skla, tak sa rozsype. Nie vtedy , keď intenzita zvuku je vysoká , ale vtedy ak dôjde k rezonancii . Čiže presne naladená frekvencia. Pri vode to môže byť napr. pri pravouhlých kmitoch len 60Hz. Lidičky študujte. V poznaní je sila.


pipko   |   ip:195.91.11   |   2011-06-03  (08:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gordon, viem čo je rezonancia, kmity, vlnová dĺzka (mám z toho skúšku na STU).
Problém je , že rozbiť vodu rezonanciou sa ešte nikomu nepodarilo, áno hovorí sa že to dokázal Stanley Mayer a má dokonca aj US patent, ale aj napriek jeho videám a prednáškam (pokial žil)sa to nikomu nepodarilo zreplikovať. Naozaj išlo o rezonančný rozklad vody???
Alebo taký podvodník Daniel Dingel desiatky rokov nás odrbáva ako mu jeho auto (ŠPZ UGA 222 - to len aby ste videli, že viem o čom píšem)fičí na vodu. A ak za ním prídete, že chcete urobiť test naštartuje auto - bez vás, nechá motor trochu bežať a potom vás zvezie - akoby na vodu. Očitý svedkovia (nezmagorený) vravia, že cítili spálený benzín.
Takto by som mohol pokračovať, ale je to ako s náboženstvom kto tomu verí toho nepresvedčím.


pipko   |   ip:195.91.11   |   2011-06-03  (08:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak sa vám nepáči, že energia je drahá a benzín je furt drahší zamyslite sa nad týmto:
Cena benzínu, keď tankoval môj otec bola cca 2SK = cca0,07€.
1, vrty do zeme sú väčšinou vyvŕtáne a vŕtali sa aj keď benzín stál 2SK
2, ropovody a tankery sú tiež už desiatky rokov postavené
3, Slovnaft a iné rafinérky tu stoja od čias, keď benzín stál 2Sk
4, matke Zemi nikto za ropu neplatí - má ju zadarmo ako pred tridsiatimi rokmi, čiž ropa ako surovina zo zdroja Zeme nezdražela.

Áno mzdy robotníkov súpli! Al k cene ropy a benzínu zanedbatelne!!!

PREČO POTOM BENZÍN STOJÍ DNES 20x VIAC - 1,42€ ??????????????????????????????????????
Kam ide všetok ten zisk? Kto nás ovce strihá? Kto si robí plány ako nás hlupákov obtiahne, bez toho že si to dokážeme všimnúť?gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-06-03  (08:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Práve preto som o tom písal, aby som ľudí inšpiroval. Prečo sme tam kde sme. Pretože , ľudia všetko spochybnia. Prvý motor na vodu bol ešte okolo roku 1910 skúšaný pred komisiou. Ďalší motor/ motory: motor s uzavretým cyklom , kde bola náplň zmes vzácných plynov. Iný Klemov motor / vírová energia a hydraulika /. Teslovo auto. Magnetické motory. A čo palivá. Sú patentované emulzné palivá, ktoré obsahujú až 80 % vody bez zníženia účinnosti. Bezpalivové automobily. Výrobcov automobilov to nezaujíma. Sú zviazaný s rafinérkami. Jeden závisí od druhého.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-06-03  (09:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  J a nepochybujem , že veľa ľudí vie čo je to rezonancia. Chcel som vás inšpirovať, preto to píšem trochu z nadhľadu. Čo má ELMG rezonancia spoločné s vodou ? Sú na to dve teórie. Podľa prvej pri rezonancii dôjde pri molekulách vody k roztrhnutiu väzby O-H ale nevznikne kyslík a vodík, ale namiesto vodíka nejaká aktivovaná substancia. Sú to len hypotézy niektorí napríklad hovoria, že vznikne protónový plyn. Druhá hypotézy hovorí že vznikne elektrifikovaná para. To by asi znamenalo, že molekula vody sa trocha viac narovná do ďalšej stabilnej pozície. Po návrate naspäť získame dodatočné množstvo energie. Disidentskí prieskumníci, ktorí nemajú také vybavenie ako oficiálný vedci hovoria už desať ročia, že by sa to dalo ľahko zistiť spektroskopicky. Vedcov to ale nezaujíma.


fuk   |   ip:212.81.16   |   2011-06-03  (11:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://waslab.host.sk/function.php

Myslím že je to celkom ok :)


Power   |   ip:217.12.49   |   2011-06-03  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon opytam sa ta takto , mas zariadenie ktore ti rozklada vodu efektivne ,, je v tvojom aute šetríš ?
ak ano kolko ? ... schemy hod na net nech si to okopča od toho kdo bol uspešny ...


selma   |   ip:78.45.16.   |   2011-06-03  (21:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K zamysleni: http://pravdu.cz/potravinova-krize/hrozi-nam-potravinova-krize-ano


fantomas   |   ip:95.102.14   |   2011-06-03  (23:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V prvom rade nechcem byt skeptik, ale treba byť trochu kritický - v zdravej rovine. Patent(2796345) vyššie spomínanej zliatiny čo udajne rozkladá vodu na vodík a kyslík bezplatne a nekonečne je zinková spájka na hliník. Takže podvod. Ak chce niekto experimentovať:
Yellow brass (30percent zinc/ 70percent cooper) – mosadz 30zinok/70meď
Alluminium – hliník
40-60 solder(40 percent tin/60 percent lead) - spájka 40cín/60olovo
Silver (0.1 percenta )– striebro
Nickel (0.1 percenta) – nikel
Zinc – zinok
Powdered cooper slag – Prášková medená troska
Yellow sulphur – síra
Willow charcoal- vŕbový uhlík na kreslenie
Commercial muriatic acid- kyselina chlorovodíková


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-06-07  (08:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemám zariadenie. Tá zliatina nie je spájka. To maskovací manéver aby sa znemožnilo to čo funguje. Ide o rôzne amalgámy s 3 rôznými kovmi, ľudia – hľadajte , nemôžte chceť všetko na podnose.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-06-07  (08:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gordon: Disidentskí prieskumníci, ktorí nemajú také vybavenie ako oficiálný vedci hovoria už desať ročia, že by sa to dalo ľahko zistiť spektroskopicky.

čo sa dá zistiť spektroskopicky? Jeden mám totiž o poschodie vyššie.gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-06-07  (09:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravím kolegu. Takže fakty.
Úvod :
Všetci nadávajú že zistiť podstatu toho, čo je tzv. Brown gas, by sa dalo jednoducho. Spektroskopicky. Ako to nepíšu. Ale my ako machri začiatočníci na to prídeme. Teda , = meranie jedna – spektrum zmesi vodíka a kyslíka získaného elektrolýzou pri horení alebo explózií /klasika / Meranie 2 : Spektrum plynu získaného Brownovým spôsobom pri horení alebo implózii. Výsledok : porovnajú sa spektrá. Ak sú obe rovnaké nejde o fyzikálny zázrak z hľadiska štruktúry hmoty. Ak ale nie sú, spektrum nám povie veľa o zmenách energetických hladín v procese horenia. Malý zádrhel je , že na vzduchu horí BG pri 190-220 st. C. To je asi na spektroskopiu málo. Ide o tzv, adaptívny plyn. Max teplota asi 12 000 C.
Aj keď by sa nezistilo nič o jeho štruktúre, je aj tak unikátny svojím použitím- protikorózna ochrana železa, znižovenie rádioaktivity, výroba el. prúdu a nových materiálov.... možno ľudia nájdu nové využitia.DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-06-07  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon, dík za info.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-06-07  (10:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hocikedy


fantomas   |   ip:95.105.25   |   2011-08-08  (20:30)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Cely clanok vratane vecsiny diskusie je znoska pseudovedeckych bludov.
Vsetci sarlatani na svete operuju s pojmami, o ktorych nemaju ani sajnu, alebo si ich sami vymysleli, aby tym zmiatli fanusikov techniky, ktorym sa nedostava prislusneho vzdelania, ale o to viac viery vo vsemocnost techniky. Ked sa s tym spoji este trocha viery v konspiracne teorie, dostavame skupinu ludi, o su ochotny uverit v utajene zazraky vedy. (pseudovedy) Pravda je vsak ovela smutnejsia a nudna, zazraky neexistuju, prevratne objavy z garaze tiez uz asi nie. Nikola Tesla bol sice sikovny promoter, ale relativne neuspesny vo svojich pokusoch atd...
rezonancny rozklad vody - Rezonancna frekvencia molekul vody je v GHz oblasti - cize asi tazko dosiahnutelna nejakym srandovnym generatorom zostavenym na kolene.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID


 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID2013-05-28  (09:14)  |  Technológie
Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.

VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV


 - VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV2013-05-28  (09:13)  |  Technológie
Jak tak místní, státní a federální vláda hledá způsoby, jak zavést legislativu k omezení vlastnictví, převozů a prodeje poloautomatických zbraní a jejich doplňků, příznivci druhého ústavního dodatku přichází s novými inovativními způsoby jak ošálit systém nenažraně lačnící po zničení vaší schopnosti bránit sebe a svou rodinu.


Pozor na brýle Google


2013-05-17  (12:02)  |  Technológie
Koncem tohoto roku prodělá naše společnost nejpodivnější formu společenské změny – a bude to znamenat hodně sporů a konfliktů. Příčina? Brýle Google.


Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš


2013-05-16  (09:44)  |  Technológie
Kdokoliv užívajíc Skype svolil, aby tato společnost četla vše, co píše. Společnost The H v Německu od heise Security teď objevila, že tato pobočka Microsoftu tohoto privilegia v praxi využívá. Krátce pod odeslání HTTPS URL přes službu instant messaging se těmto URL dostane neoznámené návštěvy z ústředí Microsoftu v Redmontonu.


Kriticky o okuliaroch google glass


2013-05-15  (19:42)  |  Technológie
Nejsem sám, komu dochází dalekosáhlé následky rozšíření šmírovacích systémů na rozpoznání obličejů a jejich okamžité porovnání s databázemi na všechny kolemjdoucí. Mark Hurst, zakladatel analytické společnosti Creative Good, o tom sepsal článek "The Google Glass feature no one is talking about, který jsem si tímto dovolil přeložit a zpřístupnit českému a slovenskému publiku.


Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou


2013-05-07  (09:17)  |  Technológie
Rebecca Morelle viděla první test této zbraně z 3D-tiskárny v Austinu v Texasu. První zbraň zhotovená technologií 3D tisku už v US úspěšně střílela. Ta kontroverzní skupina Defense Distributed, která vytváří takovéto on-line stahovatelné výrobní plány, už takto střelnou zbraň vyrobila.


10 MODERNÍCH METOD OVLÁDÁNÍ MYSLI


2013-05-03  (09:05)  |  Technológie
Čím více se zabýváte ovládáním mysli, tím více si musíte myslet, že existuje nějaký koordinovaný plán, který je realizován již velmi dlouho a jehož cílem je učinit z lidí nemyslící stroje. Po celou dobu, co jisté skupiny usilují o ovládnutí mas, snaží se o ovládnutí mysli jedinci, kteří zkoumají lidské chování v zájmu toho, aby podřídili celé masy vůli úzké „elity“.


VIDEO: PODPRAHOVÉ SIGNÁLY V REKLAMĚ, ANIMOVANÝCH FILMECH A HUDBĚ


2013-04-25  (09:20)  |  Technológie
Problémem mnoha lidí je to, že jsou pod vlivem masové hypnózy a vůbec si to neuvědomují. Naše smysly jsou bombardovány obrovským množstvím informací a dezinformací. Jen malá část z nich se dostane do našeho vědomí. Podvědomí je však absorbuje všechny.


VORTEXOVÁ ELEKTRÁRNA JAKO ALTERNATIVNÍ ZDROJ ENERGIE


2013-04-23  (10:05)  |  Technológie
Zkušební prototyp této elektrárny zkonstruovala společnost Sumatel v Savojsku. Věž vysoká 300 m by dala výkon 242 MW pro teplotní gradient 30 stupňů. Francouzský letecký inženýr Edgard Nazare pracoval v 60. letech v Alžíru, kde pozoroval větrné víry na Sahaře. Výsledkem jeho přemýšlení byl francouzský patent N° 1439849/P.V. 983953 podaný 3. srpna 1964 v Paříži (Générateur de cyclones artificiels). Na základě jeho návrhu podala 31. března 1982 skupina dalších vědců a inženýrů průmyslový patent N° 8205544/2524530 (Procédé pour la construction de tours de centrales aérothermiques). První zkušební prototyp této elektrárny najdete na fotografii v anotaci. Zkonstruovala jej společnost Sumatel v roce 1997, a to v Savojsku.


Čo je Bitcoin? (titulky) a ako ich "zadarmo" získať


2013-04-15  (12:41)  |  Technológie
Titulky nastav v pravo dole funkciou CC. Mining v poole Keďže príjem zo solo miningu je naprevidelný a ťažko predvídateľný, začali sa mineri združovať do skupín, tzv. mining poolov. Ak jeden zo skupiny nájde validný blok, rozdelí sa odmena medzi všetkých spravodlivým dielom podľa množstva odvedenej práce.


STANOU SE VÝPRAVY K HVĚZDÁM SKUTEČNOSTÍ?


2013-04-03  (09:19)  |  Technológie
Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny. Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny.


Bashar - Jak funguje teleportace


2013-03-25  (23:15)  |  Technológie
převzato od uživatele: LIGHTENINGIAM1111 channeling: Darryl Anka www.bashar.org


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?


2013-03-17  (10:46)  |  Technológie
Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Rub a líc internetu rozhovor s hackerem Varovné signály a vše neznámé o internetu


2013-03-15  (20:21)  |  Technológie
Video.


SÍLA MYŠLENKY (z cyklu Pološero, ČT)


2013-03-12  (09:42)  |  Technológie
Objevujeme, co už od pradávna víme...Jaké možnosti a jakou sílu má vlastně lidská myšlenka? Existují věci a jevy, které se zdají být za hranicí reality. A my na to znovu přicházíme. (Česká televize 2012, režie Pavel Dražan)


Zpřístupnění převratných technologií zdarma celému světu!


2013-03-10  (10:39)  |  Technológie
21. září 2012 bude v nadaci Keshe uveřejněna první fáze její kosmické technologie a gravitačních a magnetických systémů, které vyvinula, pro všechny vědce na celém světě zároveň, pro výrobu a kopírování. Od toho okamžiku přestanou mít mezinárodní hranice jakýkoliv skutečný význam. To proto, že jakmile bude postaven první létající systém a uveden do provozu pro veřejnost, doba cesty například z Teheránu do New Yorku potrvá maximálně 10 minut.


MIT OBJEVILA UMÍSTĚNÍ PAMĚTI: JEDNOTLIVÉ NEURONY


2013-03-08  (08:52)  |  Technológie
Výzkumníci MIT ukázali vůbec poprvé, že paměť je skladována v určitých specifických mozkových buňkách. Nabuzením určitých svazků neuronů byli výzkumníci schopni subjekt donutit, aby si vybavil určité vzpomínky. Odstraněním těchto neuronů by subjekt tyto vzpomínky ztratil.


V USA SE PODAŘILO VYTVOŘIT NESMRTELNOU BUŇKU


2013-02-25  (09:21)  |  Technológie
Americkým vědcům se podařilo vyvinout buňku, která zůstane živá i po smrti. Je to sice paradoxní, ale mrtvá buňka je neuvěřitelně životaschopná. Vydrží například mnohem vyšší tlak a vyšší teplotu než buňka obyčejná.


Pentagon (TERORISTICKÝ ÚTOK 9/11)


2013-02-24  (12:07)  |  Technológie
Podle svého názvu (z anglického výrazu pro pětiúhelník) je to mohutná čtyřpatrová stavba ve tvaru pěti soustředných pravidelných pětiúhelníkových okruhů (rings, značených A až E, s délkou strany přes 200 m), protnuté na každé straně třemi spojnicemi. Uprostřed celé struktury se nachází zahrada s několika stromy. Jeho stavba začala 11. září 1941. Na přelomu století prošel významnější renovací, některé strany byly ztvrzeny ocelí. 11. září 2001 (přesně 60 let po začátku stavby) se stal cílem teroristického útoku. Byl na něj naveden unesený Boeing 757 z letu 77.


Bioprinting - nová technologie pro výrobu umělého masa


2013-02-19  (09:00)  |  Technológie
Po zavedení tohoto způsobu získávání masa a kůže by tak poklesl celkový rozsah zabírané plochy země o neuvěřitelných 99%, spotřeba vody by klesla o 96%, elektrické energie o 45 % a ubylo by také celých 18% z celkového objemu emisí CO2 - pro zvířata by pak samozřejmě tato změna znamenala konec utrpení ve velkochovech a na jatkách.


Výrobca sa naozaj pokusil odstaviť môj výrobok, viac krát - Nervy mám


2013-02-07  (11:49)  |  Technológie
Písalo sa to tu viac krát že výrobcovia dávajú do výrobkov "kazítka" ktoré majú za úlohu po určitej dobre pokaziť výrobok aby ste si kúpili druhý. Aj to že sa dali nájsť tak to zase začali reišiť softwarovo aby sa kazítko nedalo nájsť. Veril som tomu už predtým ale teraz keď som si skúsil na vlastnej koži a takmer ma dobehli tak mám chuť vražiť už je to osobné.


Asteroid nás mine, nebezpečí přetrvá


2013-02-04  (09:52)  |  Technológie
Ti z nás, kteří čekali a nedočkali se v prosinci konce světa, mají další důvod k obavám. 15. února proletí kolem Země pětačtyřicetimetrový asteroid DA14. Maximální sblížení bude činit 28 tisíc kilometrů. Od 90. let ještě tak blízko Země neprolétalo žádné nebeské těleso takových rozměrů.


Zapomeňte na zedníky, vytiskněte si vlastní dům


2013-01-30  (09:09)  |  Technológie
Převratná technologie 3D tisku pokročila k další metě. Vydaří-li se experimenty, zcela to změní architekturu i budoucnost stavebnictví.


Tažný paprsek z Hvězdných válek a Star Treku existuje


2013-01-25  (09:00)  |  Technológie
Brněnským vědcům se podařilo jako prvním na světě potvrdit, že tažný paprsek známý například ze sci-fi filmů Hvězdné války či Star Trek funguje. Svůj objev zveřejnili v prestižním časopise Nature Photonics.


Hacker z argentiny zveřejnil mapu nezabezpečených domácích kamer


2013-01-23  (19:13)  |  Technológie
Jeden Argentinský hacker veřejnosti ukazuje, že je důležité si pečlivě stahovat nový firmware.


Domácí spotřebiče vás budou špehovat


2013-01-11  (09:14)  |  Technológie
Bloomberg přináší zprávu, která upřesňuje, jak zdánlivě nevinné elektrické spotřebiče jako vařič rýže a lednička jsou nyní vyráběny s operačním systémem Android od Googlu a s internetovým připojením. Samozřejmě že tento článek zdůrazňuje, že je to dobrá věc, užitečný inovativní technologický skok. Pravdou však je, že tyto přístroje se nyní stávají nástrojem pro vaše špehování ve vašem vlastním domě.


Televízory, ktoré sledujú VÁS: Panasonic odhalil nové sady, ktoré spoznajú ich vlastníka


2013-01-10  (09:27)  |  Technológie
Sme stále viac zvyknutí sledovať naše televízory, avšak Panasonic to všetko dokázal zmeniť – televízory sa budú pozerať na nás, kým my sa budeme pozerať na nich. Spoločnosť tvrdí, že nové sady televízorov Viera, ktoré boli odhalené na Consumer Electronics Show v Las Vegas dokážu spoznať ich vlastníkov a nastaviť sa podľa ich obľúbených nastavení a kanálov.


VIDEO: Mladý génius a sny v kódech


2013-01-10  (09:23)  |  Technológie
Santiago Gonzalez je 14 letý génius. Mladý Američan miluje programování, až se mu zdají sny v programátorských kódu. Santiago je mimořádně inteligentní chlapec a jeho životní příběh sledují světová média už minimálně poslední dva roky. Od svých jedenácti let studuje na špičkové americké technické univerzitě, na prestižní Colorado School of Mines. Dnes patří k jejím nejprestižnějším žákům. Každé ráno vstává o 5:30 h na na jeho nočním stolku nesmí chybět zápisník. Proč?


NÁŠ DENNÍ CHLÉB - (ukážte to deťom na školách vy promovaní pokrytci v kravatách)


2013-01-09  (13:56)  |  Technológie
V supermarketu na pultu, úhledně zabalené, to vypadá dobře! Ale kolik je za tím utrpení zvířat? Jak vlastně vzniká náš „denní chléb"? Režisér Nikolaus Geyrhalter ve svém dokumentu přináší děsivě chladnou impresi obrazů a informací ze současného zemědělského průmyslu..


VIDEO: Nevídaný jev ve vesmíru


2013-01-09  (10:21)  |  Technológie
Astronomové prozkoumali hvězdu HD 142527, kterou zachytili v blízkosti jiných planet. Obrovská masa plynu, která se nacházela kolem zmiňované obří formující se planety je poprvé, kdy byla ve vesmíru zpozorována.


Software ke stažení: Vybavte si počítač programy zdarma


2013-01-07  (00:46)  |  Technológie
Tohle samozřejmě není konečný ani nejlepší výčet programů, které můžete získat zcela zdarma. Pokud si je oblíbíte a přesvědčí vás, pak zkuste rovnou nějaký linuxový operační systém, kde jsou mnohé z těchto aplikací doma. Může to být třeba přenosný Slax nebo tradiční Ubuntu či Linux Mint.


Ďalšie prekvapenie na Google Earth...


2012-12-28  (14:02)  |  Technológie
Žeby opäť niečo zabudli urobiť, alebo čo sa opäť našlo, čo tam nemalo byť...?


Ďaľšie z technológií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Finanční firma Boston Consulting Group prohlašuje, že krize eurozóny musí být řešena radikálním vyvlastněním normálních střadatelů. Mysleli jste si, že žijete ve společenském systému, ve kterém je soukromé vlastnictví nedotknutelné a že být pilný, spořivý a odpovědný vůči svým potomkům je ctností? Tak se probuďte z iluze!


VIDEO: PODPRAHOVÉ SIGNÁLY V REKLAMĚ, ANIMOVANÝCH ...

Československo Európe nevoňalo

Politický proces diktatúry EU !!!

Komu patří peníze v bance?

Na Slovensko zamieril úspešný projekt Výtlky.sk. Š...

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Naše výhody vstupu do EÚ


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.5631 s