19. Júl 2019
    
Dary anjelov sú mocnou energiou - Dolezite.sk

Dary anjelov sú mocnou energiou


  2011-09-20  (11:51)  |  Náboženstvo a mystika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Dary anjelov sú mocnou energiou

Dary anjelov sú mocnou energiou

(Nový život Turca, 24.10.2006)

Autor knihy Angelológia dejín Emil Páleš odhalil fascinujúce skutočnosti o existencii anjelov ako strážnych duchov ľudí a času. Jeho práca je prvým vedeckým potvrdením tradičnej západnej náuky o anjeloch. Presnejšie, jednej časti tejto náuky – náuky o duchoch času. Viac k tomu povedal Emil Páleš:

„Už starí Babylončania uctievali siedmich bohov, z ktorých sa neskôr stalo sedem kresťanských archanjelov. Je to sedem duchovných praobrazov alebo bytostí, ktoré sa cyklicky striedajú a mohutným spôsobom spoluurčujú celé naše bytie. Každých 72 rokov vládne jedna z nich ako duch času. Za 504 rokov sa vystriedajú všetci siedmi. Takže každých 500 rokov sa dostane k moci tá istá duchovná inteligencia a inšpiruje určitý typ estetiky, filozofie a mravnosti. Ukázal som, že vlny tvorivosti vo svetových dejinách naozaj zodpovedajú týmto rytmom striedajúcich sa archanjelov.

Napríklad veľkí lekári tvorili v obdobiach archanjela Rafaela, tradičného patróna medicíny. Alebo svetová básnická tvorba vrcholí každých 500 rokov v obdobiach archanjela Anaela (bohyne lásky a krásy Inanny). Náuka o anjeloch teda v žiadnom prípade nebola len výtvorom bujnej fantázie našich predkov, ale zodpovedá skutočnostiam, ktoré dnešná veda ešte len odkrýva. Chronobiológia napríklad len nedávno odhalila, že babylonský sedemdňový týždeň má opodstatnenie – človek aj celá príroda totiž pulzujú v sedemdňových rytmoch. Môj objav spočíva v tom, že rytmy založené na sedmičke existujú aj dejinách.

V súčasnosti proti mojej teórii neexistujú námietky. Preverovali ju renomovaní svetoví nezávislí odborníci. Štatistická analýza pomocou počítačov ukázala, že v dejinách skutočne existujú práve také rytmy, aké som predpovedal. Napríklad výskyt géniov v dejinách sa riadi 500-ročnými vlnami, pri ktorých postupne za sebou kulminuje tvorivosť v maliarstve, medicíne, poézii, filozofii, rečníctve, matematike a dejepise.

Na nevedomosť v tejto oblasti doplácame osobnými a celospoločenskými tragédiami, ktoré keby sa vyčíslili, presiahli by všetky ostatné príčiny svetových katastrof. Napríklad na časy pred vznikom vedeckej medicíny sa dívame ako na dobu temna, pretože milióny ľudí umieralo zbytočne kvôli neznalosti biológie. Kvôli neznalosti angelológie takisto umierajú stámilióny.

V reči modernej psychológie by sme mohli povedať, že archanjeli sa prejavujú v tzv. kolektívnom nevedomí. Pri vystriedaní duchov času vždy vidno, ako sa ľuďom z hĺbky ich vlastnej duše vynárajú nové životné pocity, inšpirácie a vnuknutia. Len malá časť ľudstva však dokáže tieto impulzy konštruktívne premeniť na tvorbu a veľké kultúrne výdobytky. Vyžaduje si to veľké, ušľachtilé úsilie. Väčšina ľudstva zareaguje na tieto impulzy prichádzajúce z duchovného sveta len pudovo, na nižšej úrovni, a pretože nerozumejú sami sebe, mení sa to na kolektívnu neurózu. Vznikajú z toho masové sociálne hnutia a prevraty. Dary anjelov sú ako atómová energia, ktorá sa nesprávne vedená stáva pohromou.

Komunizmus bol napríklad reakciou na návrat starobabylonského démona menom Nergal, ktorý pokúša ľudstvo každých 500 rokov. Pod rôznymi menami ako Sutech, Nergal alebo Huitzilopochtli podnecoval vždy nenávisť a krviprelievanie. 72 rokov jeho vlády (1917 - 1989) stojí vyrytých na tritisíc rokov starej hlinenej tabuľke. Chvastali sme sa, že už neveríme starým poverám o bohoch, ale znova sme mu na celej čiare podľahli a utopili svet v krvi dvoch svetových vojen, nacizmu, komunizmu a maoizmu.

Dnešný človek je, žiaľ, technicky vyspelý, ale po duchovnej stránke je taký neskúsený a nevedomý, ako keby sa práve narodil. Na falošné politické a náboženské ideológie naletia vždy milióny. Keby sme boli aspoň trochu pripravení, vyhli by sme sa najhoršiemu.“

 

Zdroj: http://www.sophia.sk/media/rozhovory-pre-tlac/dary-anjelov-su-mocnou-energiou

 

 

 


Slavo
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Lea   |   ip:195.210.2   |   2011-09-20  (13:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak pri tomto clanku som si prijemne oddychla.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-09-20  (13:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak nejaky vedecky pracovnik urobi nejaky obja, a dokonca aj ked ziadny neurobi, musi o svojich vysledkoch napisat clanok do odborneho casopisu. Rukopis zasle editorovi, ktory ho zasle spravidlak 2 az 3 recenzentom, ,t.j. odbornikom, ktori pracuju v danom obore a pokial mozno sa zaoberaju podobnou cinnostou. Ak v tom vuskume nenajdu nejaku zavaznejsiu chybu, ci nedostatok, az potom sa to da uverejnit v nejakom odbornom casopise, co potom predpoklada aj vznik naroku na terminus technicus vedecky objav. Kedze nic take sa doteraz nestalo, je uvod clanku hrubo zavadzajuci.


Steve   |   ip:95.102.22   |   2011-09-20  (14:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja myslim že je tu nejaky opis čohosi (angeologie) ale chybaju mi skutočne roky - vladnuci anjeli v tej dobe a dôkaz cyklickeho striedania v minulosti. Kym to nebude niekde dôkladne zverejnene tak to budem považovať iba za ďalši mytus.


Steve   |   ip:95.102.22   |   2011-09-20  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A takisto ten sedem dňovy cyklus v prirode ten sa kde všade nachadza ? Či stači len jedna veta o tom že to udajne existuje na oblbnutie čitateľa ?


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-09-20  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve, ale im staci napisat, samozrejme veriacim, ze je to vedecke a uz skacu od radosti, ze veda dokazala existenciu vil, skriatkov a inych rozpravkovych bytosti. Kedze ako som vyssie napisal, k ziadnemu veeckemu potvrdeniu nedoslo, je to len dalsie pokracovanie Rozpravok z Tisic a jednej noci.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-20  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Vedecký objav pána Páleša je podložený stovkami štatistik, teda sa opiera o vedeckú metódu(štatistiku)tu istú ,ktorú využívajú sociológovia, ekonómovia, medicína...spoločenské aj prírodné vedy.
Vedecké kolokvium na pôde univerzity Komenského sa konalo a dopadlo v prospech angelológie, to nieje môj subjektívny názor ale objektívny fakt.
Pán Páleš vydal svoju knihu na vlastné náklady(musel založiť svoje vlastné bývanie) a preto ani nieje formálne povinný, hľadať oponentúru. On oponentúru vyhľadáva dobrovoľne, ako v radoch cirkvi tak aj radoch vedeckej obce.Rukolapný dôkaz, že to tak je:http://www.sophia.sk/polemiky
A čo je vlastne tým objavom? empiricky preukázateľné synchronicity a periodicity v dejinách. Dokazujú tieto synchronicity a periodicity existenciu anjelov? Dokazujú ale "nepriamo", pretože žiadne iné vysvetlenie sa zaliať nenašlo a ani nenájde. Teoreticky je tu možnosť, že by tie synchronicity a periodicity(poriadok v dejinách), mohli mať aj materiálnu príčinu (ako to predpokladá Prof. Mikulecký, ktorý s Pálešom spolupracuje), lenže ako môže tá istá príčina raz podporovať zvýšený výskyt básnikov a potom zase maliarov?
E. Páleš publikoval aj v odborných časopisoch a za jednu publikáciu, ktoru napísal spolu s Prof. Mikuleckým dostal cenu Zdenka Kleina:http://www.sophia.sk/sites/default/files/Zdenek_Klein_Award_2004_0.pdf
Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-20  (14:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve toto je článok pre regionálny časopis a nerobí si nárok na úplny popis.
Všetky tie roky sú uvedené v knihe Angelológia dejín, a ak niesi Ignorant, tak si ju prečítaš. Nemám toľko času aby som ti vysvetľoval, každú blbosť ako malému decku.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-20  (15:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Genialita Agelológie spočíva aj v tom, že sa pokúsila o zdanlivo nemožné- zmerať exaktnými metódami duchovno- a to sa jej podarilo.


Steve   |   ip:95.102.22   |   2011-09-20  (15:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo

No podľa mňa, ak je to pravda tak sa jej podarilo akurát ukázať periodicky opakujúce sa deje spojené s mýtami o anjeloch. Ale je kľudne celkom možné že periodicky opakujúce sa deje vypozorovali už ľudia pred nami a tieto deje prípísali vlastnostiam anjelov a tak dnes objavujeme to čo už bolo dávno objavené a zabudnuté. V každom prípade je to celkom zaujímavé. Ja som ale dosť skeptický čo sa existencie nadprirodzených bytosti týka a hľadal by som racionálnejšie vysvetlenie.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-20  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Iste Steve hľadať ho môžeš.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-20  (16:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Povedzte mi, anjeličkári z tohto fóra, je v tom úžasnom "vedeckom" traktáte zahrnutá aj detská riekanka "... anjelíčku môj strážničku, ochraňuj moju dušičku...?"


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-20  (16:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nuž nie jetartus   |   ip:213.160.1   |   2011-09-20  (16:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skoda toho zaveru a komunistov, uz by som mu aj zacal verit. ale ak poklada komunizmus za zlo a nevnima tu biedu kapitalizmu tak je to len dalsi hlupak.


Pravdomluvec   |   ip:92.26.208   |   2011-09-20  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre tých, čo vedia anglicky

http://cura.free.fr/xx/20palden.html

Zaujímavá je podoba mena autora s pánon Pálešom. Tento autor zakladá tú istú teoriu na astrologii, teda že obrovské vesmírne telesá v určitých konšteláciách spôsobuju tieto pomnožné a dokonca globálne javy.

Samozrejme, že odkedy existuje subjektívny Boh, on si týmito silami napomáha, a využiva ich k najvyššiemu dobru ľudstva, včítane anjelmi.

Vesmírne telesá sú staršie ako anjeli a títo sú katalyzátormi dejov o ktorých sa tu hovorí.

Astrologia nie je veľmi vyvinutá na Slovensku, kvoli katolicizmu a aj preto, že ju väčšina ľudí spája s horoskopmi, čo je len veľmi malým zlomkom alebo vetvou tejto ináč fascinujúcej vedy.


AlA   |   ip:109.80.0.   |   2011-09-20  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @Steve:nadprirozene bytosti nejsou, jsou jenom prirozene. Lidske smysly jsou limitovane a materilni stroje a zarizeni zatim nejsou schopne zaznamenavat, nebo pozorovat tyto vyssi, nebo nizsi oblasti reality. Samozrejme muzes zustat zavreny ve sve skorapce racionality a vymezovat deje jenom na hmotne urovni. Potom samozrejme zustavas limitovany timto zamkem mysleni,kdyz nemas potrebny vhled, ktery by ti pomohl zacit vnimat skryty stav veci.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-20  (16:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taurus
Páleš si veľmi dobre uvedomuje biedu kapitalizmu, ale rovnako sa nedá poprieť, že komunizmus má svoje čierne škvrny.
Hlúpe podľa mňa je, ak niekto chce niečomu uveriť po pár riadkoch, bez toho aby to lepšie preskúmal. Pálešovi veľmi málo záleží na tom, aby mu niekto veril, pretože jeho úmyslom je aby ľudia vedeli, ale to chce námahu.


AlonsoQuijano   |   ip:178.41.74   |   2011-09-20  (17:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je zaujímavé, že sa anjeli menia po 72 rokoch. Tento cyklus je spojený s pólami zeme, kt. sa každých 72 rokov posunú o jeden stupeň a každých 26 000 rokov dochádza k precesií.


Steve   |   ip:95.102.22   |   2011-09-20  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AlA

Tieto dristy o limitovani ľudskych zmysloch a neschopnosti pristrojov zaznamenať to čo Vam je už davno ktovie odkiaľ jasne (existenciu vyššej alebo nižšej reality, kadejakych vibracii, veľkeho neviditeľneho všehomiru tvorcu, najvyššie položeneho hovna ktore všetko hnoji a tak vznika život a podobne) tak to všetko už poznam. K tomu vily, zlych aj dobrych anjelov, vyvoja duši a transformaciu ich povedaomia a ine teorie (kabalisticke, talmudovane, psychotropne, k tomu vesmirni ludia) tak to ja sa radšej vedome pripojim k špagetovemu monštru do večnej blaženosti k jeho slizovitemnu privesku amen.

Duch doby sa da vysvetliť predsa aj racionalne každa doba sa vyvija v určitom duchu a ak sa to periodicky opakuje tak je to iba sinusoida a perioda ktoru najdem aj v mojom učtovnictve. Žeby aj tam rumazgali anjeli ? A nebolo to tak že basnici sa rodili v každej dobe ale keď ich z tej doby ktoru sme si určili povyberame tak nam vyjde to čo sme si určili za primarny cieľ ? A prepačte mi tu podozrievavosť a že hneď na to neskočim ale ja už som raz taky.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-20  (17:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :) AlonsoQujino- presne ako hovoríš 72 rokov predstavuje aj jeden stupeň zverokruhu. 72x360=25 920- čo je aj jeden platonský rok.


doctore2011   |   ip:78.55.161   |   2011-09-20  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hm, pisete ze je to statisticky podlozene, no jas om zhodou okolnosti statista, cize ak nieko ma data statistick ktore to podporuju poprosim o zaslanie. Matematicky vztah sa da v principe najst medzi vsetkym (napr. velkostiami much a fazami slnka(, co tieto veci ale suvisia povie viac korelacia a aj ekdnieco korelje to neznamena ze to ma priamy vztah. Z vlastnych skusenosti viem ze 90% korelacnych analyz (vplyvy napr. kozmetickych pripravkov,...) su ciste manipulacie dat, ale to ja jednoducho zistim staci mi data zaslat ;)


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-09-20  (22:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  poznám také štatistiky :-) bohužiaľ štatistické programy majú aj "kurvítka" v podobe možností nevyhovujúce dáta zmazať, vytvoriť nové a podľa požadovaného výsledku narafičiť vstupné zadanie. Nehovorím, že je to i v tomto prípade, no zaslané surové dáta, ak sú objektívne povedia viac než celý text.


Adam   |   ip:80.81.232   |   2011-09-20  (22:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo

Tak ako Steve aj ja som "tvrdý" racionalista a skeptik, no nebránim sa ani kritike, oponentúre a novým názorom. Môj doterajší obraz z celkového chápanie angelógie je ten, že možno skutočná príčina daných javov sa skrýva v inej teórií (skôr by som sa prikláňal k astrológií a vplyvu vesmírnych telies), avšak svôj názor jednoznačne upevním až po kúpením a prečítaním knihy od p. Páleša, aby som mal úplne jasno v chápaní a prezentácií jeho teórie.


doctore2011   |   ip:78.55.161   |   2011-09-20  (23:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pani ja nic nezavrhujem ja chcem byt komplet objektivny, preto somsa o data zaujimal. Treba si uvedomit ze cely vesmir co pozname (planety,hviezdy,galaxie,quasary,hmloviny,prach,..) inklisiv vsetky mozne interakcie a ziarenia tvoti len 5% energei vesmiru! dalsich 25% tvori doteraz nepotvrdena tzv tmva hmota t.j. neinteraguje zo nasou a preto su nevidime a t anajvacsia cast 70% je tzv tmava energia alebo quiteta (napr za stale rychlejsie rozpinanie vesmiru zodpovedna) a teda nepozname 95% ``nasho`` vesmiru. Takze je velmi rpavdepodobne ze javy co dneska povazujeme za mysticke normalne funguju len sme ich ejndoucho este nespoznali.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-20  (23:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravím Páni doktori, no musím priznať, že ja štatista profík nie som. Tie vstupné dáta ani pri najlepšej vôli bohužiaľ nemôžem zaslať, pretože ich nemám a nie sú ani na internete v nejakej sumarizovanej podobe.. Vstupné dáta boli preberané z rôznych zdrojov- Kroberova štúdia, Sorokinova, Wikipédia... Samozrejme nič vám nebráni sa s touto požiadavkou obrátiť priamo na E. Páleša- info@sophia.sk. -ak máte naozaj vážny záujem to kriticky preskúmať.
Aby som však neostal s prázdnymi rukami tak tu je link, kde vaše kritické otázky boli vznesené od odborníkov s českých univerzít. Tu je link na polemickú korešpondenciu s Doc. Gejzom Dohnalom predsedom českej štatistickej spoločnosti: http://www.sophia.sk/sites/default/files/Dohnal-Pales-komplet.pdf
A ešte polemika k metodológií: http://www.sophia.sk/sites/default/files/Blecha-Pales_komlet.pdf


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-20  (23:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam je to skvelá práca a určite ťa obohatí, vrelo odporúčam. Skús si zohnať
slovenské vydanie, lebo české vydanie je rozdelené na 2. časti a vyšla zatiaľ len 1. Angelológia a astrológia spolu súvisia, ale to je trošku na dlhšie.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-09-21  (07:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo, az to vyjde v odbornom casopise a nie v knihe na vlastne naklady, az potom mozes tomu dodat punc vedeckosti. Dannikan vydal na vlastne naklady desiatky knih, ale tym sa za vedecke povazovat nedaju. Takze si stojim za tym, ze uvod clanku je hrubo podvodny. To, ze za nieco ine dostal cenu, neznamena, ze kazda jeho nova uvaha sa bude zakladat na vedeckosti.


lenlen   |   ip:194.228.1   |   2011-09-21  (08:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  boze dalsia krestanska demagogia a klamstvo
ano anjeli - paraziticky system
hlavne ti co vrazdili :)
to je super
to je energia

kazdy Slovan by mal vediet, ze ochranca je LEG , nad nim je ARCHLEG
FestinaLente   |   ip:193.200.1   |   2011-09-21  (08:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V závere článku je písané o nerovnováhe technologickej a duchovnej vyspelosti.
V tomto súhlasím - prevaha technologickej a nedostatok duchovnej vyspelosti nás môže zničiť.


tartus   |   ip:213.160.1   |   2011-09-21  (10:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo: 1.Tartus nie taurus
2. ak ucednici uverili jezisovi len ked povedal "podte za mnou" preco by som ja nemohol uverit niekomu kdo ma pravdu. tento ju zjavne nema. uz len v pointe ze komunizmus nebol, bol socializmus komunizmus je rovnaka utopia ako demokracia ta tiez na tejto planete nikde neexistuje.

prave takato obmedzenost ludskeho myslenia mi radi aby som neveril takymto sarlatanom co si pomahaju populistickymi recami.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-21  (10:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael to či je niečo Pravda alebo, nie o tom nerozhoduje nejaká komisia o tom rozhodne Čas. Ty budeš zabudnutý a Páleš bude historická postava.
Cenu Zdenka Kleina nedostal za svoju knihu to je pravda, ale za článok v renomovanom časopise, kde spolu s Prof. Mikuleckým prezentovali empíriu, ktorá však súvisi s angelológiou. Stoj si za čím chceš, mne je to jedno.

rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-09-21  (10:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo, mne je to tiez uplne fuk, ale pre korektnost tohto clanku je nevyhnutne sa ospravedlnit, ze nejde o nic vedecke, lebo tym neznalych a povrchnych citatelov len zmaties.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-21  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lenlen, netáraj, a poďme sa radšej pozrieť na tvoju stránku vedy.sk a ukážem ti koľko do neba volajúcich dristov je tam popisaných. Flinstonovci:))))), Veľká Tartária- aké sú o nej historické pramene. Tatári a Slovania su jeden národ?


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-21  (10:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael nemám sa za čo ospravedlňovať.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-09-21  (11:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No aspon za to, ze uvod clanku hrubo zavadza, co ale akisto nedokazes pochopit, ci akceptovat...


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-21  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto je článok, ktorý pôvodne vyšiel v regionálnych novinách- Nový život Turca v roku 2006. Úvod článku som nepísal ja ani Páleš, ale redaktor tých novín. Ja súhlasím s názorom toho redaktora. Ak chceš ospravedlnenie obráť sa s touto požiadavkou na tohto redaktora.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-09-21  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No regionalne noviny Novy Zivot Turca musi byt naozaj velmi dobry platok, ked pise take bludy. Ale pri predpokladanom predaji 5 vytlackov to nie je az tak dolezite. Ak ale povazujes nejaky clanok v takomto type periodika podobny vydavaniu stredoskolskeho casopisu za tak erudovany, tak potom plne chapem tvoj odborny pohlad na danu vec.


underdroid   |   ip:195.28.76   |   2011-09-21  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rad by som dodal doplnujuce info k clanku: http://www.dovala.wz.cz/text_vypis.php?ID=83


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-21  (11:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael klameš úmyselne alebo si sa len pomýlil? Kde som napísal, že časopis-Nový život Turca- považujem za vedecký erudovaný. Toto je populárny článok, ktorý má informatívny charakter a nemusí spĺňať kritéria publikovania v erudovanom časopise. Vložil som ho sem s nádejou, že ak si ho niekto prečíta, snáď sa bude o angelológiu zaujímať trocha viac- to je všetko.
Tým erudovaným časopisom je- Neuroendocrinology letters- v ktorom Páleš s Mikuleckým publikovali a za ktorý dostali ocenenie Karlovej Univerzity v Prahe.To ocenenie sa volá-cena Zdenka Kleina.jaja   |   ip:85.237.22   |   2011-09-21  (12:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milé deti..kde bolo tam bolo,ale na jednej planéte žili zástanci RKC a Tí tvrdili,že majú kompetenciu jedinej pravdy od Boha a teda aj dar neomylnosti.Kultúra a dejiny nie sú pre nich prameňom ich náuky/rozumej diktátu/.
Ale život ukazoval,že to môže byť aj inak,napr.že on -BOH ,alebo Vyšší princíp existuje,len nikomu nenadiktoval a nikoho nepoveril mať jedinú a neomylnú pravdu - aspoň nie takú,ktorá platí rovnako mne a rovnako Tebe.Diskutujme,ale nevnucujme a netrvajme na svojej neomylnosti.
E.Páleš z môjho pohľadu odviedol kus práce a ponúka ľuďom svoje poznatky-nikde som však v jeho práci nečítala,že ich vnucuje,ako jediné a nemenné.S určitosťou však podáva pohľad na históriu a vývoj tak,že
ak by sme jeho zistenia brali na zreteľ,našli by sme sa tam všetci.Bez dogiem však by sme mali aspoň pripustiť,že každý úsek našej éry môže ľudí posunúť v poznaní a bližšie k spolunažívaniu a nie naopak.rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-09-21  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Einstein dostal Nobelovu cenu a napriek tomu sa mylil v dalsich veciach napr. vesmirnej konstante. To, ze niekto dostal za nieco cenu, ho automaticky nestavia na piedestal neomylnosti, ci vedeckosti. Ak stale nechapes o com hovorim, je mi jasne, preco ti angeologia tak zmenila svet. Apropos tuto knihu som cital zhruba pred 5 rokmi.


underdroid   |   ip:195.28.76   |   2011-09-21  (12:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  presne tak SLAVO , poGuuglime - uvidime:

RNDr. Emil Páleš, CSc. (1966) – kybernetik a lingvista, polyhistor so širokým záujmom nielen o otázky vedy, ale aj o transcendentné rozmery ľudského bytia. Vyučoval počítačovú lingvistiku na Katedre umelej inteligencie Matematicko-fyzikálnej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. V rokoch 1989 – 1994 viedol výskumnú úlohu „Počítačový model slovenčiny“ na Jazykovednom ústave Ľudovíta Štúra Slovenskej akadémie vied. Jeho Angelológia dejín získala medzinárodnú cenu Zdenka Kleina, ktorú každoročne udeľuje Society of Integrated Sciences v Štokholme. A za r. 2004 bola ohodnotená periodikom Neuroendocrinology letters ako najlepšia transdisciplinárna práca integrujúca chronobiológiu, endokrinológiu, psychológiu a dejiny umenia. Okrem Slovenska a Česka prednáša najmä v Nemecku a Rakúsku.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-09-21  (12:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jaja s tym suhlasim, ma to logiku, co pisal, pokial do toho nechceme silou mocou zasa nastrkat nejake imaginarne postavicky.


Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-21  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tartus prečo hneď označuješ niekoho za hlupáka alebo populistu, len na základe jedného krátkeho článku. Nekritizuj človeka tak, že mu dáš nejakú nálepku- a potom krtitizuješ tú nálepku, ale lepšie preňho spravíš ak krtizuješ jeho konkrétne myšlienky a činy.
Komunizmus je idea, ktorá aj mne je blízka, a verím že Slovania raz dospejú k niečomu čo kľudne môžeme nazvať- kresťanský komunizmus- a klľudne ma označ za populistu.
Adun   |   ip:195.80.18   |   2011-09-21  (14:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Waw, takze vy verite v Anjelov,
Cital niekto knihu "Zivot ve svete nespatrenem"? resp. "Life in the world unseen"?


JanaKatarina   |   ip:178.41.10   |   2011-09-21  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja sa musim nad takymto clankom uz len pousmiat. Nabuduce sa na tu docitam, ze vedci objavili pozostatky pernikovej chalupky.


doctore2011   |   ip:92.225.22   |   2011-09-21  (21:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mna by len zaujimalo kedy zacnu slovaci uvazovat!preco sa nechate zavadzat? citate co kde kto napisal! rbite co robia susedia! co vidite v reklame a hlavne co vam financny poradcovia s obrovskou proviziou predaju bez toho aby ste si nieco sami prepocitali. zacnite uz koncene rozmyslat anie debatovat co kto napisal!!!
@slavo> skus si sam yohnat data od p. palesa a vzhodnit si och sam miesto diskutovania ci ma niekto pravdu a poddiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?


 - Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?2013-06-01  (10:13)  |  Náboženstvo a mystika
Čo nám malo byť zamlčané a prečo? Existuje reinkarnácia, teda možnosť opakovaných vtelení? 30 až 40% obyvateľstva je presvedčených o tom, že žili na Zemi už viac krát. Toto prastaré poznanie ľudstva nájdeme vo všetkých končinách Zeme a v mnohých kultúrnych kruhoch a nielen v budhizme a hinduizme ako si mnohí myslia. Reinkarnácia bola kedysi úplne prirodzeným poznaním aj v rannom kresťanstve, až kým ho kňazská kasta pred 1500 rokmi nepotlačila a neuvalila svoju kliatbu na každého, kto by tomu veril.

Fatálne omyly duchovne hľadajúcich 1


2013-05-01  (12:02)  |  Náboženstvo a mystika
Kto sa trochu hlbšie zaujíma o duchovné súvislosti života vie, že človek sa na zem nerodí iba raz. Prichádza sem viac krát a to jednak preto, aby odložil svoje staré chyby a viny a jednak preto, aby sa práve tu na zemi mohol výraznejším spôsobom duchovne posunúť nahor. Znalosť o opätovných príchodoch človeka na zem bola do piateho vatikánskeho koncilu bežne rozšírená i medzi kresťanmi a toto poznanie je až dodnes prirodzenou súčasťou všetkých východných náboženstiev.


2013: Apokalypsa ezoteriků a agónie společnosti!


2013-04-19  (10:53)  |  Náboženstvo a mystika
,,Ezoteriky, sektáře a příznivce New Age čeká po 21. prosinci 2012 podobný osud jako komunisty po rozpadu Východního bloku mezi lety 1989 – 1991.“ - Václav Bláha


Odev ako prejav ducha


2013-04-19  (09:31)  |  Náboženstvo a mystika
Týmto textom sa obraciam na nežnejšie pohlavie s výzvou, aby sa už konečne spamätali a zamysleli sa nad svojím počínaním.


Večné peklo ? BLUD RKC ! (VIDEO)


2013-04-11  (17:45)  |  Náboženstvo a mystika
Ako je možné aby náš milostivý a láskyplný Boh dopustil večné utrpenie pre tých, ktorí neprijali obeť Ježiš Krista ? Určite Boh, ktorý je nekonečná láska a chce zachrániť každú dušu by niečo také urobil ? Poďme sa spoločne pozrieť čo hovorí o tom Božie Slovo - Biblia. Učenie, že bezbožní sú trápení ohňom a sírou vo večnom pekle a že za hriechy, ktoré spáchali počas svojho krátkeho života na zemi, budú mučení tak dlho, ako dlho bude žiť Boh, je nezlučiteľné s Božou láskou a milosrdenstvom i s naším ľudským zmyslom pre spravodlivosť.


CO JE CÍRKEV?


2013-04-04  (21:53)  |  Náboženstvo a mystika
Každý národ mněl svou víru, a své bohy, a také nějakou minulost kterou si uchovávaly moudra, a vzpomínky na své předky. Ano, hovořím o nějakých pohanech anebo barbarech, i tyto národy mněly ve skutečnostech jistou civilizaci, a jiný postup životních skutečností danou jistou životní lokalitou a tím i mentálním přístupem k životu a daných jiným podmínkám. Co přinášelo jejich náboženství? Setkání svých sousedů, výměna zkušeností jak pro dobrý chod komunity, tak také pro pobavení a také nabytí informací pro další chod komunity do budoucna, osobní setkání utužovalo jistou sounáležitost a také vědomí někam se zařadit. Toto kulturní dědictví bylo ale hrubě pošlapáno katolickou vírou a doslova zneuctěno. Když si uvědomíte, že každý národ mněl ne staletí, ale tisíciletí svou víru a děděné poznatky, které se předávaly po několik tisíc generací na novou generaci, a v průběhu okamžiku jim bylo sebráno vše nějakým misionářem hrubou silou a hrozbami. Kdo se nepodřídil, byl prostě zavražděn, v jejich jazyce prostě řečeno jen "odstraněn".


Uvidel som smrť!


2013-04-04  (18:41)  |  Náboženstvo a mystika
Nie som jasnovidcom, ale stalo sa mi, že raz som predsa len niečo uvidel. Niečo strašné! Uvidel som skazu a smrť!


RKC a pápež František


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Tento článok by som venoval aktuálnemu dianiu v RKC, zo zameraním na pápeža Františka. Posledných niekoľko rokov som ostro kritizoval veľmi vážnu morálnu rozvrátenosť v RKC. Mnoho ľudí mi neverilo, ale dnes mi musia dať za pravdu aj fanatický katolíci. Najprv si veľmi stručne zhrňme najbližšiu históriu RKC a potom bude téma pápeža Františka


Absurdity kresťanskej viery


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Hlavným účelom každého náboženského systému je, aby bol človek lepší. Aby sa snažil byť čoraz lepším, čistejším, spravodlivejším a láskavejším. Aby sa o to snažil tak intenzívne, ako len môže, pretože iba tadiaľto vedie cesta k raju, ale i cesta k šťastnému, vyrovnanému a harmonickému životu na zemi.


Kauza Ján Pavol II. a vnútorný rozklad RKC


2013-03-01  (09:51)  |  Náboženstvo a mystika
Beatifikácia je predstupeň blahorečenia. Po beatifikácii Jána Pavla II. bol zastavený tento film,ktorý kritizuje jeho beatifikáciu. Beatifikovaný môže byť len človek, ktorý žil z kresťanského hľadiska veľmi vzorne, čo sa nedá o Jánovi Pavlovi II. povedať: -kryl pedofilné škandály -bol zo slobodomurármi najlepší priateľ – dali mu najvyššie ocenenie za presadzovanie ideálov NWO -kade chodil tade ohlasoval náboženskú ideológiu Nového svetového poriadku – hlásal, že všetky náboženstvá treba spojiť v jedno Ak by nám média objektívne informovali, vznikla by najväčšia mediálna kauza v dejinách ľudstva – Ján Pavol II.


Satanistický pápež? Ján Pavol II. vzdal hold NWO


2013-02-23  (16:02)  |  Náboženstvo a mystika
Som veľký kritik Jána Pavla II., pretože tento pápež vzdal hold ideológii Nového svetového poriadku. Presadzovanie ideológie NWO sa nekončilo len týmto výrokom. Kade chodil tade rozhlasoval radikálny medzináboženský ekumenizmus – jeho cieľom bola príprava sveta na jedno svetové univerzálne náboženstvo – náboženstvo ideológie Nového svetového poriadku. Kritici hovoria, že kresťanstvo a pohanské náboženstvá v žiadnom prípade nie sú zlúčiteľné, ako si to predstavoval Ján Pavol II.


Skutočný dôvod rezignácie pápeža Benedikta XVI.


2013-02-16  (15:42)  |  Náboženstvo a mystika
Nechcem o tejto problematiky písať nejaký dlhý článok – nemá to význam – problematika je veľmi jednoduchá. Musíme chápať pre pápeža bolo určite veľmi nepríjemné bývať zo slobodomurármi pod jednou strechou vo Vatikáne. Niet pochýb, že pápež ani nebol slobodný a že v skutočnosti mu vo všetkom šéfovali slobodomurári. Táto stránka sa napr. venuje veľmi závažnej kauze väznenia pápeža Siriho slobodomurármi


Katolicismus odchází z Evropy


2013-02-15  (09:18)  |  Náboženstvo a mystika
Rezignace Benedikta 16. se stala překvapením nejen pro věřící a kurii, ale také pro odborníky. Sám papež odůvodňuje tento krok zdravotními problémy. Experti však uvažují o krizi katolické církve.


Papež abdikoval, aby se vyhnul zatčení?


2013-02-15  (09:17)  |  Náboženstvo a mystika
Nevím, jakou pravdivost lze přikládat následujícímu prohlášení ITCCS. Zní to ale nadějně. ITCCS neboli Mezinárodní tribunál pro zločiny církve a státu je zřejmě dobrovolná organizace právníků, kteří připravují právnické dokumenty k obvinění představitelů církví a států, v tomto případě za zneužívání dětí. Ale není mi jasné, jak je to s jejich účinností. (Něco podobného je asi americké právnické sdružení People´s Trust, které už několikrát právně dokonale prohlásilo veškerý světový majetek za majetek všeho lidu, ale ti, co ten majetek ovládají, to jaksi zatím neberou na vědomí.) Tak to zatím berme s rezervou, a doufejme, že třeba na tom něco bude


Za papežským pučem je peněžní skandál


2013-02-14  (09:21)  |  Náboženstvo a mystika
„Abyste pochopili papežovu rezignaci“, říká Kevin Annett, „sledujte peníze“. „Tím, co bylo pro papeže Benedikta umíráčkem, bylo jeho osobní zapletení do úplatkářství a praní peněz Vatikánskou bankou.“ – Kevin Annett


Papež Benedikt 16. se vzdává pontifikátu


2013-02-12  (10:23)  |  Náboženstvo a mystika
11. února bylo oznámeno o rozhodnutí papeže Benedikta 16. zříci se trůnu. Oficiálně bude o tom vyhlášeno 28. února. O příčinách abdikace nynějšího papeže a o budoucnosti římskokatolické církve uvažují ruští experti.


Moja obhajoba


2013-02-09  (00:44)  |  Náboženstvo a mystika
Už ako malý chlapec od útleho detstva spoznával som dva svety. Mamka mi sem tam vravela o Ježiškovi a tatko nehovoril nič o Ježiškovi iba mi vždy poradil čo a ako mám robiť aby dobre bolo. Vyrastal som ako slobodné dieťa, a mohol som uvažovať ako som len chcel. Mohol som z mamkou o Ježiškovi či o strige a mohol som aj z tatkom o niečom inom trebárs o vesmíre či o svete.


Ako sa vyhnúť utrpeniu?


2013-01-27  (19:15)  |  Náboženstvo a mystika
Život je nekonečnou reťazou príčin a dôsledkov. Všetko, čo nás postretne, má svoju príčinu. Možno ju hľadať v našej nedávnej, dávnejšej, alebo veľmi dávnej minulosti. A tak je to aj s utrpením, ktoré nie je nijakým dielom náhody, ale logickým a zákonitým dôsledkom príčiny, ktorú sme my samotní kedysi v minulosti zavdali. Nijaké náhody totiž nejestvujú! Osud nie je slepý! Utrpenie je dôsledkom nami vyvolanej príčiny a prichádza k nám prostredníctvom Zákona spätného pôsobenia, ktorého účinky sa dajú veľmi výstižne vyjadriť slovami: čo kto zaseje, to aj zožne. Naše utrpenie býva teda žatvou toho, čo sme siali v minulosti. Niet v tom ľubovôle, ani nespravodlivosti. Je to dianie vecné, jasné, logické a nanajvýš spravodlivé.


Emil Páleš: Jezuitský štát v Paraguaji


2013-01-27  (11:32)  |  Náboženstvo a mystika
Kým sa Campanellovi, ktorý v talianskom väzení písal svoju knihu, pred očami vznášala vízia dokonalého štátu, jezuiti jeho utópiu premenili na skutky. Stala sa skutočnosťou v Paraguaji v roku 1609. V neprístupnom vnútrozemí amazonského pralesa, izolovaní riečnymi vodopádmi, uskutočnili teokratický komunizmus s indiánmi. Je unikátom svetovej histórie, že taký štát skutočne existoval a fungoval 150 rokov.


Emil Páleš: Biblická a katolícka Mária


2013-01-26  (00:57)  |  Náboženstvo a mystika
Biblická Mária bola pôvodne obyčajnou ľudskou ženou, pokornou, poslušnou, matkou viacerých detí (Mat 12:46, 13:55, Luk 8:19, Mar 3:31). Vedela, že sama potrebuje Spasiteľa. Súčasná katolícka Mária je nadprirodzenou bytosťou, ktorá má vlastnosti a schopnosti bohyne. Zoznam jej vlastností sa bod za bodom zhoduje s vlastnosťami pohanských bohýň, a nezhoduje s vlastnosťami biblickej matky Ježišovej.


Emil Páleš: Jezuiti


2013-01-15  (14:35)  |  Náboženstvo a mystika
Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Ako odhaliť jasnovidca


2013-01-10  (15:18)  |  Náboženstvo a mystika
Stačí málo na odhalenie klamára.


reakcia Tomáš Akvinský- Päť dôkazov existencie Boha


2013-01-08  (01:46)  |  Náboženstvo a mystika
Článok, priatelia, neslúži na to aby vás obrátil na neveriacich.. Dal som ho sem hlavne pre ľudí z fóra ktorý predchádzajúci článok o Tomášovi Akvinskom považovali za dôkazový materiál..


Kresťanský národ konzumentov nečistoty


2013-01-06  (18:01)  |  Náboženstvo a mystika
Slováci sú vo všeobecnosti považovaní za kresťanský národ. Štatisticky! Pravdivosť tejto štatistiky sa potvrdzuje zvlášť v čase vianočných sviatkov, kedy bývajú naplnené takmer všetky kostoly. Keď potom človek vidí tie masy, prúdiace po skončení sviatočných vianočných omší z kostolov, môže si pomyslieť: to je ale viera!


Tajomstvo obelisku.


2012-12-23  (11:57)  |  Náboženstvo a mystika
Chodíme okolo různých staveb, které někdy ani neumíme zařadit “do jaké kategorie patří“, některé jsou z doby dávno minulé, mají svůj stavební styl, někdy se na nich objevují zajímavé plastiky s různou tématikou. Ta náboženská převládá asi proto, že byla vytvořena v době, kdy církev soustředila veškerou duchovní i světskou moc do svých rukou. Víme, co znamenají různé nápisy, obrazy a sochy např. hadů a různých příšer ve společnosti svatých atd.? Známe jejich smysl? Víme komu byly určeny a proč?


Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov


2012-08-10  (08:25)  |  Náboženstvo a mystika
Zabudnite na Dana Browna. Vykašlite sa na konšpiračné teórie z dielne tvorcov Zeitgeist. Skutočnosť je oveľa napínavejšia. Skutočnosť, odhalená v knihe Vatikán a.s. Nejde totiž o fikciu, teórie alebo špekulácie. Sú to neodškriepiteľné fakty, podložené originálmi dokumentov, prevodných príkazov a bankových operácií. Ide o priame dôkazy od niekoho, kto bol súčasťou systému. Systému, ktorý s vedomím pápežov desaťročia pral špinavé peniaze nacistov, mafie a skorumpovaných politikov. Vatikánskej banky.


TEMNOTA NA VRCHOLE MOCI


2012-07-26  (15:32)  |  Náboženstvo a mystika
Všimli ste si niekedy, koľko je v našej zemí rôznych krížov umiestnených na každom kroku? Nejde iba o tie na kostoloch – tam to nikoho neprekvapí – ale ide o všetky tie po krajine. Od tých, ktoré sú na samých vrcholoch našich hôr až po tie, ktoré sú na kopci nad každou dedinou či v poliach a podobne. Tí, ktorí vidia toky energií vám povedia, čo vidia – sú to kliatby, blokácie Svetlej energie. Kríže samé osebe ešte nemusia znamenať nič, ale sú znakmi, kde je potrebné blokovať vstup Bielej, Svetlej energie. Takto si tvari „zoskrutkovali“ svoju energetickú mriežku, aby sme boli pod ich kontrolou nie iba v mestách, ale v celej krajine.


Kauza arc. Róbert Bezák, alebo – POHODA ako pre koho


2012-07-11  (11:51)  |  Náboženstvo a mystika
Zaujimavý článok o tom, prečo je dobré, že odvolali Bezáka. Na vedomie dávam hlavne list istého teológa a kňaza, ktorý je v článku.


Čo sa s nami deje po smrti?


2012-06-04  (11:53)  |  Náboženstvo a mystika
Bez znalosti jednotlivých úrovní stvorenia nemôžeme správne pochopiť, čo sa s nami deje po pozemskej smrti.


2. Prebuďte sa!


2012-05-25  (21:38)  |  Náboženstvo a mystika
Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!


Iontové, holografické a magnetické náramky = PODVOD!


2012-05-22  (09:41)  |  Náboženstvo a mystika
Zdá se, že v každém obchodním středisku napříč USA potkáte mladého obchodníka prodávajícího barevné náramky, kterou mají údajně „iontový náboj“ nebo „magnetický hologram“, které vám způsobí lepší rovnováhu, zdraví, tlumí bolest nebo cokoliv jiného, co tvrdí. Tito obchodníci to i demonstrují ukázkou – slabost zákazníkovy síly nebo rovnováhy, pak mu nasadí náramek a provedou stejný pokus. Hle! Náhle je rovnováha na 100 procentech a síla až na střechu.


Svedectvo bývalého jasnovidca a prútikára o nebezpečenstve okultizmu


2012-05-12  (18:02)  |  Náboženstvo a mystika
Psychotronika môže byť i nebezpečná - prednáška bývalého prútkara a jasnovidca Martina Ševčíka z 12.2.1992 v Novom Meste na Morave. Autor podáva svedectvo o vlastnej skúsenosti v tejto oblasti, detailne opisuje praktiky, ktoré používal a princíp fungovania jeho schopností a zdôrazňuje nebezpečenstvá a dôsledky návštevy u ľudí s vešteckými schopnosťami.


Ďaľšie z náboženstva a mystiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Emil Páleš: Jezuiti

Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Zväzáci, ortodoxní a užitoční idioti

Ja ich volám zväzákmi, Slozenicyn ich volal ortodoxní a Lenin užitoční idioti. Mnohí si spomínate na pionierskych vedúcich, čí zväzákov zapálených pre budovanie socializmu. Dnes podobne zapálených ľudí vidíme v občianskodemokratickej mládeži, neziskovkách, čí spoločnostiach pre priateľstvo s Ľudom USA. Kto sú títo nadšení budovatelia a piliere každého režimu? Ich podpora každého aktuálneho zriadenia vyvoláva pocit, že sa jedna o ľudí bez chrbtovej kosti ale nie je to tak.


Ako môže peňažná reforma zmeniť svet

Spoveď ekonomického vraha

Sme tu naozaj tisícky rokov?

V teste času

Nič...čo je to nič?

Archív

Počátek občanských nepokojů v USA?

První náznaky organizovaného občanského odporu, inspirovaného zejména španělským hnutím 15-M, se objevily 17. září ve Spojených státech. V zemi, jejíž představitelé se domnívají, že disponují monopolem na výklad demokracie, je stále více lidí nespokojených se stávajícím systémem banksterského kapitalismu a vlastní neutěšenou sociální situací. Skupina aktivistů doufá, že také Američané začnou s pokojnými masovými protesty na Wall Street.


Alternatíva priamej demokracie

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou ...

Aj OĽaNO sklamalo.

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ale vážení Slováci, veď vy nemáte prezidenta!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.2537 s