23. September 2019
    
Deprese – dá se zvládnout? - Dolezite.sk

Deprese – dá se zvládnout?


  2011-03-01  (04:05)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Deprese – dá se zvládnout?

 

Vědci sociologické asociace USA došli k závěru, že přítomnost dětí v rodině, dává jejich rodičům mnohem více záporných emocí než kladných a dost často se to stává příčinou deprese.  

Mladí rodičové, nucení kardinálně změnit celý svůj život v souvislosti s objevením se malého človíčka, trpí většími potížemi, díky čemu se často i rozvíjí deprese.

Poté co děti dospějí, padají na rodiče nové problémy, které se podaří zdaleka ne všem zvládnout. Se začátkem samostatného života, děti stejně zůstávají objektem starostí, zdrojem nepokojů a nezřídka příčinou nervových selhání a depresí svých rodičů.

Takže děti – účel a cíl naší existence, pramen radosti a štěstí se stávají příčinou těžkých nemocí. A pokud nejsou děti, tak nejsou problémy se zdravím? Nikoliv, problém se nezmenšuje. Tak tedy příčina deprese – není v přítomnosti nebo nepřítomnosti dětí.

Už dnes v USA, podle údajů americké psychiatrické asociace, trpí depresemi 15 mln. lidí. Další výzkumy hodnotí rozšířenost deprese mnohem větší – více než 26 procent mezi ženami a 12 procent mezi muži.V USA je deprese druhou příčinou pro získání neschopenky, ve Švédsku první. Takže deprese není nemoc pro zaostalé národy, ale naopak pro rozvinuté. A čím více budeme postupovat dopředu, tím aktivněji se deprese bude rozvíjet. Prognóza celosvětové organizace zdravotnictví je taková, že se v roce 2020 deprese dostane na první místo ve světě mezi všemi nemocemi a předběhne i dnešní favority – infekční a srdeční – cévní onemocnění.

Je možno zdolat tento neduh? Jak se vydat na cestu uzdravení? Jak se přinutit pochopit, že se příčina deprese nachází uvnitř každého z nás? A je to spojeno s tím, že na jednu stranu se zvětšuje egoismus, přání člověka sebe naplnit a na druhou stranu nejsou možnosti toto realizovat. Deprese je pocit prázdnoty v přání dostávat. Zápas s depresí je boj člověka se svou prázdnotou. A právě ona pohání člověka dopředu.

vice na http://www.kabbalah.info/cz/


Aleftina Posternak
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
illuminatedBimbo   |   ip:178.41.11   |   2011-03-01  (11:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Depresia je spravodliva odmena za vaše znalosti ktoré ste nadobudli v živote.
Strach a depresia v spoločnosti je meradlo vašej ceny ako živočišneho druhu.Vy už nieste ludia zasluhujúci si nazvu "človek"


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-01  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  depka sa dá zvládnuť bez liekov bez lekárov bez kohokoľvek ja osobne som mával veľmi silné depresie
ale všetko to prešlo samo od seba keď som sa prestal
zaoberať tým že kto som.proste som si uvedomil že som nič a nikdy niečím ani nemôžem byť a čokoľvek si o sebe budem myslieť bude len ilúziou proste sa neľutujem a ani si o sebe nenamýšľam udržujem sa na NULE.
ja osobne mávam depky z činov ktoré sú proti mojej prirodzenosti, proste keď niečo spravím alebo poviem
ale postupom času si uvedomím že som spravil chybu
je to ako alarm ktorý ma upozorní že robím chybu.
Keď to zoberiem s môjho pohľadu tak ľudia trpia depresiami s toho istého dôvodu z akého zvyknem mať depky ja, proste ich prirodzenosť im dá signál že niečo nieje v poriadku ale keďže človek sebe samému nerozumie nemôže stým nič robiť len isť za lekárom ktorý mu predpíše lieky ktoré depku nevyliečia iba potlačia...pozorujte seba samíchDrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-03-01  (14:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique, čo takto endogénna depresia? Nieje depresia ( zlá nálada, sklamanie...) ako depresia ( metabolická činnosť mozgu ).


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-03-01  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  /Depresia je spravodliva odmena za vaše znalosti ktoré ste nadobudli v živote.
Strach a depresia v spoločnosti je meradlo vašej ceny ako živočišneho druhu.Vy už nieste ludia zasluhujúci si nazvu "človek"/

+1


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-01  (15:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja neviem hujer zlá nálada isto bola to sklamanie to neviem skôr som sa ľutoval až nakoniec som mal hnev zo seba proste strašne veľa veci som si okolo seba namýšľal neviem ti to opisať čo som prežíval a hlavne ten hnusný pocit ako keby si mal závažie na hrudi...
kukal som čo je to endogenny nemyslím že to bolo spôsobene len vnútornými príčinami skôr taká kombinácia všetkého okolo mňa až nakoniec to explodovalo do totálneho kolapsu hehe:)to musíš zažiť až potom môžeš teoretizovaŤ:)


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-03-01  (15:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  depresia z deti ?
to mi pride ako tazky omyl

nespravne pomenovany problem
to je prbolem ega
ako to ze uz nemozem byt na party kazdu noc ? preco mam mat zodpovednost za niekoho ineho ? preco sa to dieta nevychovava samo ? ako to ze robi bordel ked som mu povedal ze to nema robit ?

no jednoducho
lebo si rozdrapenec co si nevidi dalej od nosa a pozna len svoje brucho

co detom das to dostanes :) ostatne ako vsade inde

depresiou ste nazvali len svoju vlastnu obmedzenost, lenivost a samolubost

nic viac nic menej


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-03-01  (15:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no o depresii a jej niekoľkoročnej liečbe viem svoje ( endogénna depresia spôsobujúca akékoľvek odmietanie reality, aktivity, neschopnosť pocitov, nefunkčnosť zmyslov chuť, čuch, pseudohalucinácie, strata chuti do jedla, odmietanie pohybu, strata sopciálnych návykov vyústiaca až do sebapoškodzovania a demonštratívneho pokusu o samovraždu, pobyt na uzavretom psychiatrickom oddelení )... Takže nejaká menšia skúsenosť tu je :-))) Inak doporučoval by som pobyt na psychiatrii všetkým zo života a systému nespokojným luďom. Až tam zistia, čo je to utrpenie a skutočné zlo.

Preto mi mudrovanie na túto tému pripadá veľmi naivné z pohľadu laika a najmä z pohľadu autora na stránke nejakej pseudovedy typu kabala.. :-)

Classique, dúfam, že to prešlo.


Nikita   |   ip:178.41.22   |   2011-03-01  (16:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen- plný súhlas, ženy pred pár rokmi keď porodili 6-12 detí?, kto ich liečil z depresie a vedeli vôbec, že by mali nejakú depresiu mať? Zaoberáme sa príliš sami sebou.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-01  (16:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  drhujer:
prešlo ma to a ja som to bral ako životnú skúsenosť.
mňa našťastie nikto nenútil isť na psychiatriu nechcem vypadať paranoidne ale ja takýmto ľuďom neverím.
napr. čo to podľa teba je odmietanie reality:)ako sa to prejavuje?


JanaKatarina   |   ip:194.1.157   |   2011-03-01  (19:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  illuminatedBimbo, prečo píšeš v druhom rode množného čísla? Ty snáď nepatríš do nášho živočíšneho druhu?


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-01  (20:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  janakatarina:
skús sa prejsť po meste medzi ľuďmi s otvorenými očami a spýtaj sa seba samej:
patrím medzi nich?JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-03-01  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Depresia zabíja. Pomaly, ale isto.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-01  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Koho chleba jíš,toho píseň zpívej."

Přesně tak se tato instituce chová. Vysvětlím proč.

Tím nechci tvrdit že s dětmi nepřibývá starostí,které se na depresi podílejí. Nejsou ale spouštěčem onemocnění,pouze zhoršují průběh onemocnění. Tato instituce logicky nemůže házet klacky pod nohy svým chlebodárcům (státu) tím,že by uvedli pravou příčinu onemocnění.
Že příčinou je přiotrávenost organismu!
Ze znečištěného ovzduší,vody,jídla,farmaceutik,vakcín,používání plastů v potravinářství a farmacii,aj. Ano,ze všeho k čemu má vláda schvalovací pravomoci! Kdyby SA zveřejnila tyto skutečnosti,tím by zároveň obyvatelstvu sdělila,že vláda špatně vládne! Proto zveřejnila tento blábol. Nehledě k tomu že SA nemá s lékařstvím nic společného a tudíž ani nemůže znát příčiny onemocnění. Takže zároveň ji nikdo nemůže vinit ze zveřejňování nesprávných informací. Zveřejnila pouze příčiny ze svého oboru. Nepřemýšlivému ovčanovi tak nedojde že tato zpráva je mu platná jak mrtvému zimník.
Sám jsem tímto onemocněním trpěl. Protože jsem zároveň trpěl hromadou jiných chronických onemocnění fyzické povahy,začal jsem se sám léčit pomocí detoxikace organismu. S ústupem těchto nemocí jsem začal zjišťovat,že už depresemi netrpím. Místo sáhodlouhého vysvětlování můžu sdělit,že platí zásada "ve zdravém těle zdravý duch" a opačně. Málokdo rovněž ví,že tělo si člověk může zasvinit i pitím obyčejné studniční vody. Anorganické minerály v ní obsažené (největší podíl má vápník) v kombinaci s rafinovanými - levnými tuky vytváří mazlavý tmel který zalepuje v těle úplně všechno,od střev přes cévy až po buněčné membrány. Buňky,i mozkové jsou přidušeny,podvyživeny a přitom v krevním oběhu je dostatek všeho,akorát se nemohou jaksi dostat na místo určení. (Takže se nelze divit tomu,že vláda nezakáže anorganické minerály jako doplněk stravy. Přitom je to obyčejný,jemně drcený kámen. Jsme snad Kamenožrouti?) Pak záleží která část mozku je zasviněna nejvíc,takže zatímco jeden trpí depresemi,druhý trpí Alzeimerem nebo jinými "nevysvětlitelnými novými civilizačními nemocemi".
To,že někdo je víc pesimista a jiný optimista určuje pouze sílu utápění se v depresích. Starost o děti rovněž. Obvzláště když státní školství rodičům starosti pouze přidává. Neustálým přílivem množství informací které se dítě má naučit. Jako kdyby byla každá další generace dětí inovovaným typem počítače s rozšířenou pamětí! Jen si srovnejte jaké množství informací jste se museli naučit vy a jaké vaše děti! Takový školák je z toho guláše úplně pitomý a výsledkem je,že rodič namísto odpočinku po práci luští nesmyslné úlohy za něj. Starosti mu rovněž neubere v kličkování v čímdál složitější legislativě.
Závěr je,že za tyto onemocnění mohou vlády které jdou na ruku korporacím a dělají vše možné pro to,aby obyvatelstvo nemělo čas se nadechnout a přemýšlet. Proto takovou zprávu většina sežere i s navijákem.
Vlády dříve využívaly nevědomosti obyvatelstva. Dnes je to stejné, s tím rozdílem že obyvatelstvo zavalí lavinou dezinformací a ne každý má na to aby je rozpoznal od informací správných. Důkazem toho je i tento článek.DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-03-01  (21:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique. odmietanie reality je rôzne. u mňa to bolo akékoľvek popieranie autorít ( rodičia, škola, práca ), civilizačných potrieb a návykov. A v najextrémnejšej podobe. Trpeli tým bohužiaľ moji najbližší a okolie. Nakoniec i ja sám, keď som skončil na sociálnom a životnom dne. Nezašlo to tak ďaleko, ako behanie so šialeným pohľadom na svet, s nožom v ruke, s fekálnym zápachom okolo seba, zavšivavenými vlasmi a nohavicami od hovien, ale i takých som videl. Väčšinou rozprávali buď o Ježišovi, mimozemšťanoch a podobných veciach. A pri akomkoľvek nesúhlase s ich teóriami fyzicky útočili. No našťastie to bolo v spomenutej inštitúcii, tak nebezpečie bolo pod zámkom.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-01  (22:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Více o příčinách a léčení deprese.

Deprese se dá i zdědit. Nemám tím samozřejmě na mysli zděděnou depresi (údolí,proláklinu) v dědickém řízení.
Zdědit se dá po matce. Nejedná se ovšem o genetickou dispozici,jak se nám snaží nakukat rádoby vědecké články. Tyto se nám jen snaží vnutit názor,že na genetiku jsme krátcí a poslušně se nechali přiotravovat dalšími svinstvy od dealerů drog v bílých pláštích. Princip je takový,že pokud otěhotní žena s přiotráveným organismem,tak během těhotenství část tělesného odpadu předá nic netušícímu potomkovi. Na tom není nic divného,vždyť jsou spolu propojeni pupeční šňůrou. (Mimochodem,tato přiotrávenost rovněž způsobuje neschopnost udržet plod v těle. Ženy trpící endometriozou se dobře zbavují toxinů v neprospěch dítěte.) Takovéto děti trpí už od útlého mládí chronickými nemocemi. Jsou doslova živnou půdou pro viry a bakterie. Jejich metabolity zatěžují jejich organismus hostitele stále více. Není divu,že v pokročilejším věku se mohou přiotrávit až k depresi.

Zmínil jsem metabolity mikroorganismů,jsou to sekundární metabolity. Primární metabolity vznikají z jednostranné výživy,překyselující stravy,nesprávného životního stylu,špatným dýcháním,jedů uvedených v předchozím příspěvku,aj.

Proti depresi se dájí dělat dvě věci.
1)Detoxikace
2)Pozitivní myšlení spojené s autosugescí a pozitivním programováním (představami)mysli.

Nepomůže dělat jen jednu věc,je nutné postupovat souběžně po malých krůčcích vpřed,protože stav těla a mysli je úzce propojen.

Není možné očekávat zázračné uzdravení,jak po spolknutí kouzelné pilulky. Je nabíledni,že pokud nezřízené zasviňování těla trvalo několik desetiletí (mnohdy i více,pokud připočteme léta předchozích generací),návrat do životaschopného stavu nebude hned. Detoxikovat se dá přechodem na syrovou stravu,vegetariánskou,půsty a hladovkami,pitím destilované vody. Rovněž změnou životního stylu na neuspěchaný.
zoli   |   ip:85.216.16   |   2011-03-01  (22:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja zvladam depku vdaka "Ceste". Je to akasi sada meditacnych a verbalnych techik, ktore odhaluju a uvolnuju zdroj negativnych emocii. Kazdemu vrelo odporucam: http://www.cesta-cs.info .
Cesta sa da naucit z kniziek, ale je som bol na seminari a ten stal za to.zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-01  (22:22)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Groover

Těmito větami jste to trefil:
"Depresia je spravodliva odmena za vaše znalosti ktoré ste nadobudli v živote.
Strach a depresia v spoločnosti je meradlo vašej ceny ako živočišneho druhu."

Je to krutá pravda.
stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-01  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Liečiť depresie?
Liečiť narkomanov?
Stíhať kriminálnikov?
Striekať škodcov?
Likvidovať teroristov?

Viete čo majú tieto riešenia spoločné?
Sú iba chabou záplatou na dieru,ktorá by nevznikla,ak by ľudia konali vedome...

Zbytočné je liečiť dôsledky-treba si posvietiť na príčiny.

Ak by sme žili vedome,nemáme čo liečiť...


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-02  (05:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  drhujer:
to čo si opísal ty ja vidím reborn:)
takých v období hipís bolo milióny.
to len prístup väčšiny tejto chorej spoločnosti robí z ľudí ktorý sa začínajú preberať depresívných psychopatov.to čo si ty opísal ja by som nazval zastavením času alebo reality:)vtedy je nutné zachovať kľud a hlavne príjať zvyky "ľudí" lebo ťa zničia.Počkať ale teraz odmietam realitu hupss:)
určite by som nešiel ku psychiatrom ktorý by ťa z radosťou liečili elektro šokmi aby si sa vrátil do späť do REALITY.


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-03-02  (06:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čo depresia z inakosti? Počnúc maturitným obdobím sa na mňa postupne vykašľali všetci, lebo som asi priveľmi vrták a pesimista. To nemá nič s toxínmi, celkovo nechápem, prečo by som svoje depresie mal spájať s chémiou mozgu, keď vonkajších podnetov je nepočítane. Ako môžete NEMAŤ depresiu, keď vidíte, ako idú ľudia k voľbám, ako nakupujú "lacné" veci, ako sledujú TV reality, ako sú tupí z vedy, umenia a z dejín, ako sú leniví, ako sa vozia autami aj na záchod... Nechcem byť človek, ja sem nepatrím.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-02  (07:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA

Bod č.2 kousek výše.


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-03-02  (07:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero
celý život som pracoval na tom, aby som spoznal, ako funguje svet. A teraz /47r./ sa mám usmievať ako slniečko na hnoji? Mám byť pozitívne mysliaci idiot? Mám si vážiť to, čo mám? Veď hej, to asi hovoria aj pacientom v psych. ústave. Buď rád, že si rád. Tuším, že skončím pod mostom. Aj potom mám pozitívne myslieť? O posmrtný život nestojím, takže kedy mám pocítiť pozitívne účinky pozitívneho myslenia?


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-03-02  (07:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA 2011-03-02 (06:38) : " ... Ako môžete NEMAŤ depresiu, keď vidíte, ako idú ľudia k voľbám, ako nakupujú "lacné" veci, ako sledujú TV reality, ako sú tupí z vedy, umenia a z dejín, ako sú leniví, ako sa vozia autami aj na záchod... Nechcem byť človek, ja sem nepatrím. ..."


ako nemat depresiu ? jednoducho prestan mysliet na seba
TY si iny ako zvysok , TY sem nepatris , co mas TY robit ak nie si TY clovek
ego z teba len tak bije
TEBE je najviac ublizovane ,TY si najviac nepochopeny

nevidis to tam ?
skus zmenit uhol pohladu
ved tyto ludia to robia z jedineho dovodu , z nevedomosti
a ty mas teda depku z toho ze oni su nevedomi ?
ale hyyybaj
odporucam precitat zaujimavu knihu Ole Nydahl : ako sa veci maju
alebo este lepsie
necitaj , sadni si niekam najlepsie do nakupneho centra
a sleduj to dianie okolo seba , sleduj tu snahu , to ako to ludia prezivaju ten opar konzumu
a vsimni si jednu zaujimavu vec
chcu byt len stastni , ale
ma to jedno ale , nevedia ako na to
skus to aspon raz a uvidis ze z toho nemozes mat depku , moze ti ich byt luto a zistis ze by si im mal pomoct \
ale na to aby si mohol niekomu pomoct von z hovan , z nich najprv musis vystupit ty sam :)
pekny den ti prajemclassique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-02  (07:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja:
ak máš naozaj ísť bývať na ulicu tak ti negatívne myslenie v ničom nepomôže.Ber všetko s nadhľadom by som povedal.tvoj problém ja vidím vtom že pravdepodobne niečo od svojho života očakávaš a to je chyba....a neviem prečo ale mám pocit nie si ty joplins?


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-02  (07:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LENLEN
+


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-02  (07:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen+JA:
Pravdu máte asi obaja.
Na uvedomení si svojej "inakosti" nie je nič zlé.
Práve naopak-je to súčasť sebauvedomenia,ktorým sa vedome vyčleňujeme zo zmanipulovaného stáda.
Kiež by sa tak prihodilo každému!

Ako ale potom riešiť svoj prístup k okoliu?

Môj kamarát je "iný" a svoju "inakosť" dáva neustále najavo.
Výsledok je taký,že ľudia sa mu vyhýbajú,lebo je "čudný" a má čudné hlášky a názory...

Ja som sa to naučil inak.
Všetci poznáte film "Votrelec".
Postupujte ako on.
Narúšajte systém zvnútra-nie zvonku!
Ja nemám problém získať si priateľov,rešpekt,či dôveru.
Potom ma považujú za súčasť svojho stáda a nepozerajú sa na mňa,ako na nejakú strelenú ovcu mimo ohrady (ako napr.na už spomínaného kamaráta).
Moje názory potom ľahšie prijímajú.
Netreba tlačiť na pílu a netreba vnucovať svoje názory iným.

Pozorujte a učte sa!
lenlen má pravdu-robte to stále!
Ked kráčate po ulici a okolo prechádzajú zamračení,alebo usmiaty ľudia,skúste si vymýšľať,prečo je to tak.
Kľudne využívajte humor-ten otvára brány do vedomia.
Príklad?
Vidíš usmiatu ženu.
Je to tým,že má venušine guličky,alebo si dala štamprlík?
Vidíš zachmúreného dôchodcu?
Fííha!
Skončil výpredaj v Bidli?
Ale aj vážne.
Pohádal/a sa s niekým?
Ide z rande?
Teší sa na pivo?
Uteká na autobus?
Prečo?
Kam sa asi ponáhľa
Atd,atd...

Potom,ked sa zdokonalíš,skús to aplikovať tvrdo aj na seba.
Zistíš zaujímavé veci a získaš úctu a súcit aj voči slepým ovečkám.

Inak veľmi-veľmi odporúčam knihu "Cestu pokojamilovného bojovníka".
Vynikajúco bol spracovaný aj film.
http://www.uloz.to/hledej/?q=pokojny+bojovnik&;media=video


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-03-02  (08:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique
som pravým opakom joplins. Máš pravdu, že od života som niečo očakával. Byť iný nie je chyba - vďaka, Stalker. Do r.1989 som veril, že ľudia sú rozumní. Mal som veľa priateľov. Odvtedy žasnem, ako postupuje ľudská blbosť. Ľuďom nehovorím za chrbtom, čo si o nich myslím, hovorím to im priamo. Ak trepú nezmysly, vysvetlím im, v čom sa mýlia. S nikým sa nezhodnem. Kto ma pozná, vie, že nie som sebec. Nezaoberám sa sebou, ale ľuďmi, preto sa vyčleňujem. Oni sú blázni, nie ja.


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-03-02  (08:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker
teraz som čosi podobné dočítal. víťazenie bez boja. vyzerá to taká babská blbosť, ale nie je. toho dôxodcu možno trápi prostata. :)( aj smiex , aj slzy /hlavne on/. a ten votrelec sa nakoniec skrížil s riplejovou.
depresívne môže pôsobiť prostredie, ide o to ako to kto znáša, aj aké má predispozície.
horšie je ak je to endogénne, ako spomínal hujer. ale taká sxíza a genialita nie sú od seba až tak ďaleko, len pozor, hranica nie je vždy jasná. je to o INOM pohľade na svet. tí čo ho nemajú, ho nikdy nepoxopia. ani géniov, ani bláznov. to či je kto jeden alebo druhý, závisí od toho ako to spracuje okolie, aký ten jeho názor má odozvu v realite.stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-02  (08:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Možno bol Votrelec zlý príklad-teraz ma napadol lepší:
Trójsky kôň.
Jednoducho nie je dobré začať ľudom otvárať oči skôr,ako vás spoznajú,alebo si získate ich dôveru.
Najskôr sa pretvarujte a tvárte sa ako "normálna" ovca.
Nebudú sa vás báť a budú načúvať.
Ked ale na nich budete štekať aké vlk za ohradou,načúvať vám nebudú,aj keby ste mali neviem akú pravdu.
Na tom pretvarovaní a hraní divadla nie je nič zlé-aj psychiater používa rôzne techniky.
Z toho nemajte zlé svedomie.
Služba ľudom...


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-02  (09:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A inak komu v depke pomáhala hudba?:)stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-02  (09:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Strašne individuálne...
Mám rád hudbu od Sade,ale ked som sa rozišiel s jednou frajerkou,nemohol som ju ani počuť...
Niekdy mi strašne pomôže taká Sepultura-neuveriteľne ma tá hudba uvolní-skutočne!
V poslednej dobe počúvam hlavne jazz a oldies - 50-te roky a zaspávam,či budím sa pri šume mora...
Treba vedieť počúvať aj ticho.
Ticho-čiže pauza je vo vážnej hudbe najdôležitejší moment.
Z vážnej hudby mám najradšej Dvořáka a Čajkovského.
Ty?


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-03-02  (09:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hudba pomáha, lebo význam si do nej doplní každý podľa seba. Nechcem vedieť, o čom spievajú Duran Duran, lebo mám ich hudbu rád. Nechcem vedieť, na čo myslel Bach, keď tvoril pašie, lebo ich mám rád. Hudba - to sú vzdychy našej duše. Sú to nálady, ktoré by sme chceli vysloviť, keď nepoznáme slová. To len skladatelia, tí beťári, nás vedú krajinou našich pocitov.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-02  (09:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mne najviac pomohol bob marley:)a inak ticho nieje prirodzene ale asi viem ako si to myslel:)
http://www.youtube.com/watch?v=YKtX6cf0_0A


lenlen   |   ip:165.72.19   |   2011-03-02  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stale mam pocit ze som sa nevyjadril jasne
tak to skusim napriamo
nezaoberaj sa sebou a nebude ani depka
pomahaj inym , zi , smej sa raduj , lub niekoho
nic viac nic menej
je to lahke

ak mas pocit ze si extra tak mas problem , lebo sme celok


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-03-02  (17:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie je to ľahké.
Nemyslieť je prakticky nemožné.
A nie sme celok. Ak je nás kopa, to nie je to isté, ako celok. Diváci markízy predstavujú celok, ktorého nie som súčasťou, sú mi ukradnutí ako amazonskí Indiáni. Ani bľačanie oviec ma neoslovuje, tak neviem prečo akési celky.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-02  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA

Vidím že je to s vámi vážné! :-)

"celý život som pracoval na tom, aby som spoznal, ako funguje svet. A teraz /47r./ sa mám usmievať ako slniečko na hnoji? Mám byť pozitívne mysliaci idiot? Mám si vážiť to, čo mám? Veď hej, to asi hovoria aj pacientom v psych. ústave. Buď rád, že si rád. Tuším, že skončím pod mostom. Aj potom mám pozitívne myslieť? O posmrtný život nestojím, takže kedy mám pocítiť pozitívne účinky pozitívneho myslenia?"

Jsem stejně starý a o chodu světa vím už docela dost,aby mne to dostatečně otrávilo. .-) Je pravda že lidtvo je v globálu nemyslící stádo. Až na vyjímky. Pozitivní myšlení umožňuje si naprogramovat životní realitu tak,že se s blbci jednoduše potkávat nebudete a poznáte lidi na své úrovni,s kterými vás svět začne bavit. Je to o tom,že pak budete pozitivní člověk nad věcí. Zařídíte si život podle sebe tak,aby vás uspokojoval. Součástí pozitivního programování je pocit vděku všem (pokud v boha nevěříte,můžete poděkovat třeba celému vesmíru), kteří vám umožnili prožít další krásný den. Tím se zbavíte svého bolestínského ega. Posléze zjistíte že se více usmíváte a při setkání s jinak nepříjemnými lidmi i oni pookřejí (úředníci,policie aj.),protože se setkávají vesměs s negativně naladěnými jedinci, a budou se k vám chovat vstřícněji. Pokud se k vám někdo nebude chovat podle vašich představ,proberte si vaše negativní myšlenky v poslední době. Až ji najdete,tak to máte za to a dobře vám tak. A pokud za takovou nemilou životní zkušenost dokážete poděkovat,jste na cestě vzhůru z depresí. Některé účinky poz.myšlení lze poznat hned,jiné po delší době. Více v knize Tajemství - Rhonda Byrne.
Jinak platí to co je v mých prvních dvou příspěvcích.

A hlavně,musíte chtít.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-02  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA

A nie sme celok.

Ale jsme. Asi takový,jako je rakovinná buňka součástí lidského organismu. Pokud se začne dělit a množit,zahyne celý celek lidského organismu. Tak si tu sakra už nestěžujte a začněte se sebou něco dělat!JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-03-02  (18:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V r.1985 som bol za tromi psychiatrami. Všetci začali slovíčkom "musíte..." Odvtedy sú mi ľahostajní.
Musíte sa zaradiť do stáda, musíte byť nad vecou, musíte pozitívne myslieť, musíte chcieť... nie, nemusím. Nestojím o spoločnosť. Stojím o múdre slovo a krásnu hudbu. O kolegialitu, o výmenu skúseností, o poctivosť a zodpovednosť. Nie o celok.
Aj medzi mne rovnými - robotníkmi - je veľa poctivých ľudí, ale každý nimi pohŕda, ako aj mnou. To by ma netrápilo, keby som sa tých povýšencov mohol zbaviť. Nedá sa. Po r.1989 sa už nedá nič. Iba intelektuálne zdochnúť.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-02  (19:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :)odpadnem:)


lenlen   |   ip:85.239.25   |   2011-03-02  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA | ip:81.89.60. | 2011-03-02 (18:37)

vlastne mas pravdu
kto chce kam pomozme mu tam
niekedy je lepsie padnut a skusit vstat ako sa drzat lana a trapit sa
nemusis nic
samozrejme ze hlupaci su ti lahostajni , su predsa menej ako ty , inac by nemboli hlupaci , no nie ?
nemusis sa zaradit, na co stato ? maj svoj prud
na co ti je spolocnost sam si vystacis predsa najlepsie , si predsa sikovny a skuseny
pockat , stojis o mudre slovo ? ale od koho , ked vacsina ludi su namysleni idioti ? hm takze tazke
no vlastne mi ta zacina byt luto
mas to velmi tazke , to je horzne
asi budem mat depku


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-02  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA

"To by ma netrápilo, keby som sa tých povýšencov mohol zbaviť."

Už jsem vám napsal,jak se můžete zbavit nežádoucích osob. Například já nemám rád,když mne obtěžují policajti. Dokud jsem na ně myslel,dávali mi pokuty za každým rohem. Až jsem na ně přestal myslet,vůbec je nepotkávám a to nedodržuju rychlost,jezdím na červenou,po chodnících,přes dvě plné čáry a zadní světlo mi nesvítí už půl roku. Bodový systém mi je lhostejný.

" V r.1985 som bol za tromi psychiatrami. Všetci začali slovíčkom "musíte..." Odvtedy sú mi ľahostajní."

Nejsou vám lhostejní,jinak by jste je nevzpomínal. Lžete sám sobě. Je to vaše věc,žijte si v tom marasmu dál. Z něj vás nikdo nevytáhne,jen vy sám.

¨"Stojím o múdre slovo a krásnu hudbu. O kolegialitu, o výmenu skúseností, o poctivosť a zodpovednosť."

Zodpovědně jsem se s vámi kolegiálně a poctivě podělil o moudré slovo,vyměnil zkušenosti. Vy jste to ani pořádně nečetl,jen omíláte tu svou obehranou písničku. Tak si ji omílejte dál,ale beze mne.


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-03-02  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  „Mágandijo, dokud jsem byl šlechticem, míval jsem, na co jsem si vzpomněl. Měl jsem tři krásné paláce, a v jednom jsem dokonce trávil celé čtyři deštivé měsíce pouze v dámské společnosti s příjemnou hudbou. Ani jsem se neobtěžoval sejít o patro níž... Vidíš, a přesto jsem tenkrát nebyl o nic šťastnější, dokud jsem to všechno nenechal být.

Představ si to tak, Mágandijo, že nějaký dobrý hospodář se po své smrti zrodí jako déva a užívá si nebeských radostí, nad pomyšlení sladkých. Chtělo by se mu pak zpátky, užívat si tu ještě potěšení lidských smyslů?“

„Ovšem že ne, pane Gótamo. Nebeské radosti musí být přece nesrovnatelně lepší.“

„Podobně tak, Mágandijo, mě už teď nechávají v klidu nejen světská, ale i nebeská potěšení. Povznesl jsem se nad to všechno, našel jsem své místo v míru.“

„Jenže i tak, pane Gótamo, mi připadá měkké lůžko stále o mnoho lepší než hromádka suché trávy, nemohu si pomoci.“

„To je proto, Mágandijo, že máš ještě zakalený zrak. Představ si malomocného se zhnisanou, hnijící kůží, prolezlou červy, jak si nehty rozškrabává své nesnesitelně svědící rány. Nakonec, aby dosáhl úlevy, odhodlá se spálit si své vředy na škvarek v jámě s řeřavými uhlíky. Záviděl by mu snad někdo to potěšení, až ho to přestane svědit?“

„Jistě že ne, pane, bylo to pro něj pouze lékem, pomocí z nouze.“

„A pokud má to štěstí, Mágandijo, že ho přátelé dovedou k dobrému lékaři, a ten ho zbaví příčiny jeho nemoci, má pak i nadále důvod, aby se pálil žhavým uhlím?“

„Samozřejmě že ne, pane, oheň přece strašně pálí, to známe všichni.“

„Ale jak to, Mágandijo, že ho předtím nepálil, dokonce naopak, že to pro něho bylo příjemné?“¨

„Zřejmě to viděl a prožíval jinak, pane.“

„Správně, Mágandijo, jeho vnímání bylo zakalené, jeho hodnoty byly v důsledku jeho nemoci docela převrácené! Stejně tak je tomu i s většinou lidí: místo aby léčili příčinu své nemoci, rozškrabují si své vředy a dokonce nalézají potěšení v tom, že si je pálí žhavým uhlím.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-02  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Groover

Výstižné! Z jaké je to knihy?


adam   |   ip:78.98.133   |   2011-03-02  (22:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr hujer
ako si písal, máš pomerne dobré skúsenosti s xem látkami aj rastlinného pôvodu.
skúšal si niekedy proti depke trezalku /ľubovník bodkovaný/?
výťažky z nej sú normálne vedené aj v antidepresívax skupiny raulwolfia, horšie je odhadnúť pri samotnýx rastlináx dávkovanie, pri veľkýx dávkax škodí zraku a vyvoláva po vystavení sa slnku fľaky na koži.
v rámci samozásobiteľstva je to podľa mňa vhodná náhrada za neurol/xanax/.
elektrošoky sú proti depke /endogénnej/ účinné, avšak nie bez následkov. spôsobuje to vlásočnicové krvácanie do mozgu,teda také porážky v malom a tak sa od toho ustupuje a používa sa to pomenej.pacienti sú po nix rozoznateľne "pribrzdení" dosť dlhý čas.

pre ja
samozrejme bez dôvery v lekára je pokus o liečbu odsúdený na neúspex. musíš len zomrieť. môžeš to aj urýxliť, ale načo tá námaha, príde samo.
svet je taký, aký je, čiastočne ho treba prijať, skôr sa v ňom zorientovať a akceptovať niektoré fakty, čiastočne ho však aj ty môžeš /nemusíš, môžeš!/ meniť. krôčik po krôčiku hlodať. čosi také, ako spomínal stalker /neviem prečo, ale má dosť praktické názory/.
neviem prečo si myslíš, že každý tebou pohŕda?! pohŕdanie a podceňovanie je len ďalšia slabosť "elity" resp. týx, čo si myslia že elita sú. to sa dá využiť tak, že sa to obráti proti nim. niečo ako filozofia aikidó. 1989 je zlom, ktorý si si vsugeroval len v svojej mysli. v reále je to len skupina 4 číslic.

čo môžeš ovplyvniť vo svoj prospex, s tým sa netreba trápiť, lebo to ovplyvníš a čo nemôžeš ovplyvniť, s tým sa netreba trápiť, lebo aj tak to príde. /to neni z mojej hlavy, ale z tibetskej/


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-03-02  (22:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RE: Zero

Neviem. Zenový príbeh.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-02  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  adam

Bylinky jsou bezva,ale někdy nezabírají,anebo zabírají jen pokud jsou užívány. Jak je dotyčný vysadí,problémy se vrátí. Absolutní většina lidí si myslí že jim něco chybí,proto se cpe farmaceutiky,nebo bylinkami. Málokoho ovšem napadne že mu může něco přebývat. Tělo je ucpané nevhodnými tuky,minerály,metabolity vlastními i parazitickými,proto nefunguje.


illuminatedBimbo   |   ip:178.41.11   |   2011-03-02  (23:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Skupinové vedomie" majte svoje okolie častejšie pod kontrolou! Získajte si odstup,nadhlad,sledujte ako sa šíri,a nedajte sa vtahovat do cudzích foriem skupinového vedomia.
Získajte si čas na vlastnu reakciu na cudzí podnet....aby ste sa pomaly naučili vycitit ako učinne reagovat ešte pred nástupom negativneho podnetu vedomia....ktore nemate pod kontrolou.jardob   |   ip:95.102.20   |   2011-03-03  (00:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludska psychyka a mozok su fenomen. Asi nikdy ich nebudeme chapat uplne. Depresia je znamkou uponahlaneho sveta, v ktorom riesime vsetky starosti, ale zabudame na seba. A v com? Predovsetkym sa mat rad...! Nic na svete nie je tak dolezite, ako sa mat normalne a zdravo rad. Zarodkom patologickej depresie moze byt podla mna akakolvek "drobnost" v detstve. Ta zablokuje bez toho aby sme si to uvedomili nasu schopnost sa mat primerane radi, az sa jedneho dna spusti alarm a zacneme sa citit prazne, bezutesne. Nasa psychika alarmujuco upriami nas vnutorny zrak znova a znova dovnutra, zacne nas blaznivo nutit, riesit sa. Ale je to dosledok absencie pritoku vitaminu L, Lasky k sebe. Nie je to lahke, depresia je tvrdy oriesok, ale da sa stym pracovat. Urcite nie je odveci sa niekedy postavit pred zrkadlo a vraviet si "Mam ťa rad, napriek všetkemu..." a robit to tak casto, az nam to nebude pripadat neprirodzene.. Rad dávnejsie som videl film The Secret - Tajomstvo, a odvtedy som si zamiloval pocity vdacnosti. Ked sa clovek vytesuje z drobnosti a citi vdacnost za jednoduche male veci, ovela castejsie sa stavaju:-)


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-03  (06:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jardob

Ano,drobné radosti se stávají stále častěji a negativních ubývá. Škoda,že postižení tomuhle nerozumí.


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-03-03  (11:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jardob | ip:95.102.20 | 2011-03-03 (00:22)


skvela ukazka ako si zarobit nadalsiu depresiu
co budes robit ak ti tvoje hracky zoberu ? :)))


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-03  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  adam:
stými rastlinami by som si nebol taký istý napr.raulwolfia ktorú si spomenul ja sa ju chystám pestovať lebo mnísi ju používajú na prehlbovanie meditácie ale v knihe ktorú mám ja sa píše že dlhodobé užívanie spôsobuje depresie:)tak isto to je aj s marihuanou píše sa o nej že ukľudňuje no mne práve užívanie marihuany spôsobilo depresie:)ale tá depresia je len poďla mňa určité štádium je to svojím spôsobom prechod do normálu..skús si niečo naštudovať o IBOGE.


Leftie_SK   |   ip:87.197.10   |   2011-03-03  (12:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne pomohla kniha od Coelha: Veronika chcela zomrieť.martintrue   |   ip:195.80.18   |   2011-03-03  (14:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako tak citam tie vase reakcie, tak je hned jasne, ze kazdy z Vas ma tu svoju depresiu...aj ja mam tu svoju - proste depresia je sucastou nasho zivota...

...depresia = zla psychika = tazka choroba...

Ludia bojuju proti depresii - alkoholom - drogami, ktore su vyrobene clovekom.

Takymto sposobom sa clovek zahuby sam...spejeme do prazna.
Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-03-03  (15:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zero: klobuk dole k tomu co si pisal. Nie uplne so vsetkym sice suhlasim, ale dorbnosti nie su vzdy podstatne.
Akurat k tym bylinkam - nemyslim si, ze je celkom pravda, ze ked ich vysadis problemy sa vratia. Velmi zalezi na probleme - su aj velmi ucinne cistiace byliny.


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-03-03  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam = lubovnik a pohlad cinskej mediciny:
Ľubovník a ženšen sú často doporučované na liečbu slabej depresie. Podľa diferenciálnej diagnostiky sú ale vhodné len pre pacientov trpiacich na depresiu spôsobenú nedostatkom QI a jang. Ak má pacient nedostatok jin, vnútornú horúčosť, alebo stiesnenú horúčosť následkom stresu, alebo podráždenia môže užívanie týchto bylín viesť k nepokoju, nespavosti a môžu celkový stav zhoršiť. V takom prípade je efektívnejšie použiť inú zmes na základe diferenciálnej diagnostiky.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-03  (15:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja by som ešte odporúčil withania somnifera
na http://www.vegetalismus.cz si možete kúpiť semená
aj na raulwolfia.
v malých dávkach je antidepreisvna aj peganum harmala


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-03  (18:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak

Napsal jsem o tom co mám vyzkoušené na sobě. Zkoušel jsem různé byliny,některé zabíraly ale potíže se vždy po čase vrátily. Každý jedinec je trochu jiný,to je možná tím. Problém u bylin je ten,že nám do organismu vždy něco přidají. Nám ale v naprosté většině nadbývá anorganický vápník. Ten neumí organismus využít a tak jej ukládá kam se dá,ale to už jsem psal. Takže postupně kameníme a jediný relativně neškodný prostředek který ten kámen umí rozpustit je chemicky čistá voda. Stejně jako v případě krasových jeskyní. Ideální na detox je používat střik z kvalitního vína a vody. Alkohol rozpuští tuky. A k tomu užívat další výborné rozpouštědlo,oleje s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin. Nejvíce jich má bodlákový olej,až 70%. Občas je k vidění i v kauflandu. Tato kůra doplněná o koloidní minerály dokáže po delší době zlikvidovat všechny chronické onemocnění,od cukrovky,přes alergie,Alzeimera,Parkinsona,nemoci pohybového aparátu a cévní onemocnění způsobené zanášením cév. Pokud se ke kůře přidají vysoké dávky vit.C,změní to Ph těla a zmizí kožní plísně a náchylnost k bakteriovým a virovým onemocněním. Rovněž se sníží kazivost zubů,kam se hrabe jedovatý fluor! K celé věci jen přispěje vyházení rtuťovým plomb z úsměvu. Na pár řádcích návod jak připravit většinu lékařů o práci! :-)


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-03  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero-čítal som knihu "Šokujúca pravda o vode" a musím uznať,že to s tým vápnikom má logiku.
Nie som síce odborník,ale fakty jednoducho nepustia.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-03  (18:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker

Taky nejsem odborník. Já už před lety četl článek o vodě ve WM magazínu. Tehdy mi připadl jako ujetý,když ve vodě nejsou žádné léčivé substance. Jak jsem se mýlil! Vyzkoušel jsem všechny možné metody a jako poslední zkusil obyčejnou vodu. Nedávno si jí manželka úspěšně vyléčila bolavá záda,napuchlé lýtka a prsty rukou. Teď ji začínají pít i rodiče,kterým je v jejich věku už všechno.:-)


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-03  (18:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero:
dik za info nevieš poradiť volaku knihu?


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-03  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a kde zoženiem čistú vodu?
ja bývam na dedine a dva km od mojho domu je prameň ktorý je pitný je to čistá voda?alebo treba piť destilovanú vodu?


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-03  (19:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique:
Skús už mnou spomínanú knihu "Šokujúca pravda o vode".
http://www.mojavoda.sk/pages.php?pID=54&;CDpath=12
Skús tu:
http://www.uloz.to/4098444/sokujici-pravda-o-vode-pdfstalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-03  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre tých,ktorým sa zdá pitie čistenej/destilovanej vody príliš uletené,odporúčam skúsiť aspoň pitie obyčajnej vody z vodovodu (v žiadnom prípade nie nejakej pofidérnej žbrndy z PET fľaše!).

Vypite v priebehu dňa aspoň 10x 2dcl pohárov čistej vody z vodovodu.
Nie naraz pol litra a potom nič!
Nie je to nič hrozné-kľudne si nastavte pripomienku do mobilu-nemáte sa za čo hanbiť.
Kašlite na to,aký dojem urobíte-tí ľudia,na ktorých dojmoch vám záleží-vám zdravie predsa nezabezpečia!

Uvidíte výsledky takmer okamžite.
Prekrví sa vám organizmus,zlepší dýchanie,srdce sa poteší...


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-03  (19:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ta kniha my nešla stiahnuť
ale stačí aj ten link na ten web, ďakujem.
a destilovanú vodu kúpim aj normálne v hypremarkete?
inak mám kotol na pálenie pálenky keď budem destilovať vodu cez to bude to také ako kupenské?gomez   |   ip:91.127.25   |   2011-03-03  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už ide stiahnuť


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-03  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Voda sa dá kúpiť v lekárni-cenu nepoznám,ale zrejme to bude veľmi drahé.
Potom sa dá kúpiť aj originál destilačný prístroj založený na odparovaní a kondenzovaní vody,ale nie je to tiež lacné.
Potom sú k dispozícii ešte vodné osmotické filtre-skúsenosti však nemám.
Iste sa dá použiť aj tvoja zázračná mašinka-záleží ale na použitých materiáloch a na efektívnosť prevádzky.
Svinstvo je,že naši predkovia pili daždovú vodu,alebo sneh a to bola v podstate mäkká,až destilovaná voda.
Dnes to už možné nie je...


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-03  (20:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique
stalker

Jak se to má s vodou vysvětlím na malém příkladě. Viděli jste někdy srny a srnce ve volné přírodě? To je blbá otázka,že? Určitě ano. A teď přijde ještě blbější. Už jste viděli srnu ve vaťáku nebo s ledvinovým pásem? A když jste ji vyplašili,měli jste někdy dojem že pajdá jako člověk zkroucený ischiasem?
Pokud ano,mohla být zraněná,ale nikdy z důvodu ichiasu. Nechám stupidních otázek. Srnci se živí travinami a čímkoli zeleným,třeba zeleninou z vaší zahrádky. Rostliny mají svůj systém odfiltrování solí a minerálů,vezmou si z půdy jen množství které potřebují. Pokud půda obsahuje minerálů příliš mnoho,rostlina uhyne,protože se jí ucpou rostlinné cévy - chloróza. Rostliny nikdy neobsahují příliš mnoho minerálů a ty co obsahují jsou ve formě kterou dokáže jakýkoli živočich využít a neukládá je jako anorganické. Dalším faktem je že na travinách bývá rosa = destilovaná špinavá voda. V době sucha zvěř chodí k napajedlům,většinou k potoku. Potoční už obsahuje minerálů více,ale ne takové množství jak přehradní voda. Daleko horší je to s vodou ze studní a nejhorší je to s vodou z hlubokých vrtů. Tato voda z velkých hloubek měla totiž dostatek času k tomu aby řádně vylouhovala podloží. Co dokáže taková voda vědí dobře v Indii,tam si v zemědělských oblastech hlubinnou vodou za 30 let zasolili půdu do té míry,že tam nerostou už ani plevele.

Mám vlastní studnu a za čerpadlem 5 mikronový filtr. Zhotovil jsem si dest.aparát (dá se koupit na internetu,ceny začínají na 10000Kč) a předestiloval prvních 5 litrů vody. Pak jsem špachtlí seškrabal nažloutlý,patrně od železa,vápenec. Byla ho vrchovatá kávová lžička. Podotýkám že moje voda není příliš minerální,znám horší. A když jsem si uvědomil že tohle množství v létě při práci vypiju za den a ten šutr z většiny zůstane ve mně,došlo mi proč vážím o 10 kg víc než před dvaceti lety a přitom vypadám furt stejně.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-03  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hmm to neviem ani ja či to bude čistá voda cez môj kotlík lebo mám smaltovaný kotol a cez chladič my ide medená trubka.
ja som čítal v jednej knihe že alchimisti si destilovanú vodu získavali tak že ráno zbierali rannú rosu:)


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-03  (20:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classic

Takový aparát se hodí jen na pálenku. Dlouhodobým pitím vody s ionty mědi by jste si mohl spíše uškodit. Navíc v měděném chladiči jsou úsady glycerínu od ovocných destilátů a voda z něj by měla po něm pachuť.


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-03  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero-otázka znie,že keby classique pil vodu z destilačného prístroja,či by to bolo lepšie,ako piť vodu balenú,alebo z vodovodu.
Alebo napríklad taká destilovaná voda určená napr.pre autobatérie.
Je to len vodík+kyslík bez potravinárskeho certifikátu-takže sa môže piť?
Inak-zero s tou zeleninou máš pravdu.
Ak budem cmúlať hrdzavý kliniec,do svojho organizmu nedostanem ani trochu železa.classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-03  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero:
vidím že sa rozumieš do týchto veci tak sa chcem spýtať.
objednal som si semena jednej rastliny ale v knihe som čítal že semena týchto rastlín sú morené fungicidmi a rôznymi chem. látkami ktoré sú škodlivé na pečeň mňa by zaujímalo že keď vypestujem rastlinu z takých semien a keď ju už dopestujem a budem konzumovať semena už z vypestovanej rastliny či ešte budú obsahovať tie chem. látky.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-03  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker

že keby classique pil vodu z destilačného prístroja,či by to bolo lepšie,ako piť vodu balenú,alebo z vodovodu.

Jedině vodu z destiláku se skleněným chladičem. Nerezový taky utrousí ionty železa niklu a chromu.
Voda pro autobateri je právě z nerezových chladičů a navíc je balena do plastu pochybného původu.
A když budeš pojídat plechový hrnec,železo do sebe dostaneš,ale těžko se ho zbavíš,protože je anorganické.gomez   |   ip:91.127.25   |   2011-03-03  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je dobré pozorovať ako demivoda prospieva rastlinám. Doma som mal hotovú džunglu. http://www.demi-voda.sk/images/3.pdf


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-03  (20:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique
Semena jsou mořená většinou síranem měďnatým. Tento se používá jako nejméně škodlivý postřik vinné révy. Rostlina si měd samozřejmě vezme,ale ne tolik aby jí to samotné uškodilo,takže to patrně člověku příliš škodit nebude. Výzkumem se nikdo nezabývá,protože vědcům je úplně jedno na co člověk chcípne,hlavně když mají výplatu. A zabývají se tím,z čeho zaměstnavateli plynou peníze.


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-03  (20:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skalicou sa už vinohrady väčšinou nestriekajú.


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-03  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čo takéto niečo?
http://www.medipharm-sluzby.sk/sk/online-obchod/skleneny-destilacny-pristroj-zavesny-13/
Ozaj-zero:
Ako je to s prevarenou vodou?
Je lepšia,než neprevarená?
V kanvici je hned biele dno od vápnika-znamená to,že v tej vode je ho potom menej?


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-03  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker:
čistú vodu si naozaj môže dovoliť len boháč:)
voláky alternatívny spôsob na výrobu takého prístroja neexistuje?


Krovak   |   ip:93.174.18   |   2011-03-03  (21:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero: myslel som ze mieris inam :-) totiz ze podstatna cast kazdej choroby je v hlave.
A k bylinkam (holt nedam na ne dopustit) - Hippokratovi sa pripisuje myslienka "Nech jedlo je vašim liekom a liek vaším jedlom." a v zmysle tohto by som dal na zamyslenie, kolko nezelanych, ci nepotrebnych latok ostane v tele po vypiti mocopudneho zihlavoveho caju (ktory vyplavi aj nejaky ten bordel) v porovnani napriklad s na masti vyprazanym reznom (cim chcem povedat ze zla strava sa tazko napravi cimkolvek). Podobne aj s rozpustanim usadenin - voda to mozno zvladne, ale napriklad taky ocot, ci kyselina citronova to zvladne ovela lepsie (nie ze by som ho radil niekomu pouzivat :-) ). Suhlasim vsak, ze detoxikacia je naozaj dolezita - bez debaty, ale plati poucka z perlu TIMTOWDI - there is more than one way to do it. Cize ako sa da doplnat koloidnymi mineralmi da sa aj vhodnymi bylinkami.classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-03  (21:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak:
skúšal si detox s reishi?
moja mama stým obchodovala a vyliečila si stým nádor.
alebo mala silný zápal nervou a lekár jej predpísal tramal na utíšenie bolesti:)ale vypila odvar s reishi a za par dni ju to prešlo.


Krovak   |   ip:93.174.18   |   2011-03-03  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...samozrejme sa nechcem hadat ze "jedine a vzdy bylinky", ale zdoraznit ze maju svoje miesto.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-03  (21:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker

Skalicou sa už vinohrady väčšinou nestriekajú.
Po loňském létu opravdu ne. nepomohla ani svěcená.

V převařené je míň minerálů. Existuje ještě jedna finta. PET láhev se naplní vodou do 3/4,dá do mrazáku a čeká se až voda zmrzne tak,aby uvnitř zbylo trochu vody. Pak se ta voda vyleje a led se nechá roztopit.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-03  (21:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak

myslel som ze mieris inam :-) totiz ze podstatna cast kazdej choroby je v hlave

Samozřejmě že je,když je částečně zkamenělý a zasviněný různou chemií tak nemůže spolehlivě fungovat a předává majiteli samé negativní informace. Přečti si moje první dva příspěvky,tam to všechno je.stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-03-03  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero-dobrý nápad s tým zmrazovaním.
Tipujem,že v kvapalnom skupenstve zostane voda,ktorá je hustejšia t.j obsahuje viac sajrajtu.
Mne ide len o to,aby sa začalo aspoň malými krokmi,lebo vždy je to lepšie než kroky žiadne.
Ešte by bolo možno zaujímavé zistiť,čo sa stane s vodou prefiltrovanou v domácej čističke odpadových vôd.
Samozrejme s tým,že do čističky dodám iba vodu z vodovodu,alebo zo studni...
Ozaj-a čo rôzne elektromagnety pripevnené na vodovodné potrubia?


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-04  (06:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker

Tipujete správně.
Elektromagnety na vodovodním potrubí mám. V jedné soukromé pekárně se zanášely napařovací trysky a instalovali je. Pak se jim přestaly zanášet. Člověk ale není stroj. Podle mé zkušenosti mi stačí asi poloviční množství destilky,než studniční,za předpokladu že si doplním minerály koloidníma. Prostě mám menší žízeň. Už mne neláká ani jít na pivo.:-)
Co se děje v čističce je mi vcelku jedno,ale jednu podobnost s lidským tělem má. Pokud bych vylil do odpadu větší množství třeba kyseliny chlorovodíkové kvůli odstranění vodního a močového kamene,vychcípají kvůli změně Ph bakterie které dělají špinavou práci. Analogicky pokud si změním Ph organismu vit.C,nebude se v něm dařit různým virózám. Já který měl ještě nedávno 6x do roka chřipku nebo jinou virózu,jsem již rok a půl bez nich. Tím pádem bez aspirinu a různých jiných drog a sraček. Takhle kdyby se,čistě teoreticky,začali chovat všichni obyvatelé ČR,tak by většina účastníků akce "Děkujeme odcházíme" mohla v klidu odejít a neštěkl by po nich ani pes. Ale tato doba přijde,až se dostaví další krize,lidé budou bez peněz,platit se bude ještě více zdravotnických úkonů a oni se budou shánět po levnější léčbě. V současné době totiž 1kg kyseliny askorbové stojí ve vinařských potřebách 650 Kč. Toto množství při dávkování 2-6gr.denně vystačí na půl roku až rok. Soudný člověk který si k tomu připočte cca 1,5 Kč na den za destilku si lehce spočítá že ho roční prevence vyjde na 1200-2000 Kč (minimum zdravotního pojištění v ČR je 11x vyšší) a začne se ptát,k čemu je mu takový stát které dovoluje takové okrádání za pseudolékařskou péči která je mnohem dražší,způsobuje závislost na drogách (jinak se současné léky nazvat nedají),nic neléčí,ale vedlejšími účinky vyvolává nové nemoci.
Kdybych ze zákona neměl povinnost tohle platit,okamžitě se na to vykašlu. Tržnou ránu mi zašije i veterinář a zubaře si z ušetřených peněz lehce zaplatím. Obvzláště když se mi po těchto zkušenostech,nalezení souvislostí a změně životního stylu zuby přestaly kazit.


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-03-04  (06:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero
ten spôsob vymrazovania je známejší pri výrobe kvalitnýx vodiek, v rusku.
prírodný spôsob destilácie H2O je taký, že igelitové vreco naťiahneš na rastlinu/ aby sa do neho samozreme zmestila/ podviažeš okolo kmeňa/byle/ a ohneš tak, aby roh vrecka bol nižšie akoto podviazanie. vo vegetačnom období sa ti tam vyzráža vyparená voda z rastliny. je to ľahšie ako zbieranie rosy, nie je to však super destilácia, lebo voda steká aj po rastline aj po vreci, a dostávajú sa tam zase látky z toho.
keď sa vyrába kvalitná destil. H2O, ide to cez sklenný dest aparát, aj cez dejonizačnú drť.zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-04  (06:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker

Nakousl jsem téma zuby,tak ho dokončím. V době kdy jsem začínal zkoušet kys.askorbovou jsem měl velký kaz v zubu. Zub se rozbolel,jak už to bývá v pátek odpoledne. Jeho okolí bylo úplně horké z nadměrné aktivity mikroorganismů. Abych vydržel do pondělí,užíval jsem denně 6-10 gramů. Byl jsem velmi překvapen že vit.C dokázal utlumit jejich aktivitu i bolest lépe než Ibuprofen. Zub byl ale už v tak žalostném stavu,že jsem samozřejmě k zubaři musel jít.


gomez   |   ip:91.127.25   |   2011-03-04  (06:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://mrtva-ziva-voda.blog.cz/0810/elektrolyzer
Pred X rokmi bolo populárne toto na úpravu vody-vedel by sa ku tomu niekto vyjadriť ?


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-04  (06:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  adam
Nevím zda se používá při výrobě vodky,ale bezvodý líh se skutečně získává vymrazováním.
Přírodní způsob destilace je vcelku dobrý nápad. Levný. Až na změčovadla obsažená v plastu. Když jsem konstruoval destilák,z lennosti jsem namísto přestupní trubky použil plastovou hadici určenou pro potraviny. Samozřejmě že nebyla určená pro teploty kolem 100°C. Voda z destiláku pak šíleně smrděla změkčovadly,jak čínské papuče které jsme vyhodili na druhý den po koupi. Smrděly tak,že z nich pálily oči. Toto svinstvo ve vodě se za 24 hodin zvrátilo tak,že smrděla po petroleji. Takže když na rostlinu natáhnete plastový sáček,sice neucítíte ten zápach,ale stopové množství se do vody dostane a po čase se v organismu naskládá na takové které vám začne škodit.
Tu trubku mám samozřejmě už novou.


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-03-04  (08:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klasik: reishi je celkovo znacne silna "bylina" pricom podla cinskej mediciny v podstate nedetoxikuje, ale hlavne doplna (cchi a krv). V kontexte clanku napriklad moze byt pouzitelna prave aj niektore na psychicke problemy (indikaciou je napriklad nespavost a celkovo posilujuce a uvolnujuce ucinky mozu byt dobre proti stresu)


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-04  (11:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mňa ešte napadlo keby si spravím takú duo nádrž do jednej by som dal vodu a nad ňu by som dal sklo ktoré by bolo naklonené aby voda stekala do druhej nádrže nebola by taká voda destilovaná?


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-03-04  (11:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique
v podstate áno, tak vlastne funguje dážd /aj keĎ ten kondenzuje na kondenzačnýx jadráx /rozne praxové častice /a tie tú destiláciu znekvalitnia.
musí to byť uzavretý systém, inak ti H2O v podobe pary unikne do okolia. možno by sa ti niečo nazrážalo, ale strašne málo.podobne fungujú odsoľovačky na lodiax na získavanie pitnej H2O. ešte je dôležitý rozdieľ teplôt /ak máme destilovať, za normálneho tlaku, lebo sú aj destilačky za zníženého tlaku/ išlo by to napr. dáš 1 bandasku a 2 umiestniš nižšie od nej, prepojíš hadičkou /podľa možnosti vzduxotesne/, tú 1. bandasku vystavíš na slnko /pre zvýšenie účinnosti ju natri tmavo/ a prepojovaciu hadičku xlaď napr mokrou handrou, alebo nex prexádza cez soľanku (zmes tekutej H2O, ľadu a soli= xladiaci roztok/. lenže ako spomínal zero, z plastov sa uvoľnujú zmäkčovadlá, takže najlepšia aparatúra je zo skla. napr nahraď bandasku demižónom, hadičku sklenným xladičom /ten je dosť drahý a ľahko ho rozbiješ/.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-04  (11:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  adam:
demižónov mám plnú pivnicu díky moc


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-04  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  adam:
mohol by si my ešte poradiť stým skleneným chladičom..
našiel som stránku ale tam je veľa toho podľa čoho mám vyberať tak aby to bolo vhodné na výrobu toho čo si ty opísal.tu je stránka:
http://www.fisherww.sk/index.php?page=shop.browse&;category_id=44&option=com_virtuemart&Itemid=26&vmcchk=1
poprípade my daj nejaký typ na stránku.

a takto zostrojený destilačný prístroj bude čistiť vodu ako kupenský?


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-03-04  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique

Pozor na utěsnění spojů. V domácích podmínkách se dá použít jedině potravinářská guma - červená. I tak jsou první litry po ní cítit. Až se z ní vyplaví síra je voda dobrá. Kvalitnější vodu lze udělat jedině v celoskleněném aparátu:http://www.vitrum.cz/pristroje-pro-pripravu-vzorku-destilacni-pristroje_k614.html


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-03-04  (19:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  adam, po SSRI som prešiel na ľubovník. Dávkovanie je narafičiť ťažké, ale pomáha. Spolu s inými bylinami na spánok a ráno na povzbudenie. No nemôže sa ľubovník kombinovať ani s SSRI, ani MAO a neuroleptikami.


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-03-05  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Depresia je následkom toho, že ľudské choroby konvenčná medicína neliečila správne. Naopak liečila ich chybne tzv. potláčaním, takže zakiaľ sa darilo symptomy zamaskovať, pravá deformácia pokračovala skryte a nakoniec bola zatlačená do centra organizmu, ktorým je centrálny a periférny nervový systém.
Pokiaľ konvenčná medicína nezmení svoje praktiky a logiku svojho počínania v používaní chemických liekov, väčšina populácie na tejto planéte bude duševne chorá."

Citované z preslovu Georga Vithoulkasa pri preberaní Alternatívnej Nobelovej ceny v roku 1977

"V 20. storočí vybudovaný farmaceutický priemysel bol organizovaný s cieľom dosiahnúť kontrolu systému zdravotnej starostlivosti systematickým nahrádzaním prírodných nepatentovaných terapií patentovateľnými a preto výnosnými syntetickými liekmi. Trhom pre farmaceutický priemysel je ľudské telo a návratnosť jeho investícií závisí od rozširovania a predlžovania telesných chorôb.
Nepriateľom tejto stratégie je účinná prevencia a liečba, t.j. likvidácia niektorej choroby, lebo významne zužuje alebo celkom eliminuje dopyt po farmaceutických drogách. Aby mohli páchať tieto zločiny, využívajú farmaceutické korporácie labyrint vykonávateľov a spoluvinníkov vo vede, medicíne, masmédiach a politike."

Citát z oficiálnej žaloby na farmaceutické korporácie, ktorú podal na Medzinárodnom súdnom dvore v Haagu MUDr. Mathias Rath a ostatní.

V tomto kontexte je článok kabalistky Aleftíny Pasternakovej súčasťou okultného sprisahania, tých ktorí ukladajú o našu slobodu, o naše životy, a sami seba nazývajú humanistami, vo svete v ktorom sa zločinci v bielych plášťou schovávajú za Hipokratovu prísahu...

Táto hra predstavuje spôsob akým chcú liečiť depresiu. Skúste sa ju zahrať. Zistíte, že skôr vám odpadne ukazovák ako sa vyliečite z depresie.
http://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/kill.swf
filip   |   ip:95.102.17   |   2011-03-05  (18:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://svetlanablog.nazory.eu/


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-03-10  (10:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique
taký profixladič, resp. iné xemické sklo, sa kedysi dalo zohnať, v medicínckyx potrebáx, skúsiť môžeš xem. labáky,ale neviem koho oni majú dodávateľa. len ako hovorím profi = drahé, , ale išlo by to napr aj tak, že zoženieš len sklennú rúrku /v xem. labákox polotovar napr na výrobu kapilár/, tá je viac ako 1m dlhá, nasadíš na ňu zátky a na ne nasunieš napr kovovú rúrku s prítokom a odtokom xladiacej vody. tá neprixádza do styku s tou predestilovávanou takže to je ok. tú sklennú rúrku /vyjde podstatne lacnejšie, ľahko ohneš, aby si ju mohol nasadiť na napr. demižón, aj nad plameňom sviečky /xce to troxu prakse čo sa bežne učí na xem. lab. cvičeniax./tj. otáčať nad plameňom a ohýbať//
dr hujer
vidím, že si v tom pokročilý viac ako ja, nemám skúsenosťi s kombináciou inhibítorov serotonínu a MAO a ľubovníka, ani to nie je môj obor. ono je to fakt veda aj pre samotnýx psyxiatrov zladiť takéto kombinácie u pacienta, aj preto je mnoho liečby aplikovanej nesprávne. nie každý má také šťastie a vedomosti ako ty, že si dokáže rozumne nastaviť liečbu na základe toho, aké účinky to na ňom vyvoláva a ostáva mu len sa spoliehať na doktora, ktorý to tiež nemusí vedieť. preto mnohí pacienti liečbu prerušia, lekárovi sú niekedy vedľajšie účinky jedno, alebo pacientovi neverí o nix. preto je to aj o dôvere medzi lekárom a pacientom.
nex ti to vydrží.fidel   |   ip:91.148.6.   |   2011-03-14  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Depresia sa dá liečiť iba keď je človek spokojný nemusí sa báť o prácu kde sme pod veľkým tlakom a ešte správanie sa nadriadených na pracovisku žiadna úcta voči podriadeným,spokojnosť v rodine mať istoty to je základ veď práve po revolúcií sa začala u nás depresia šíriť ako mor stále sme konfrontovaný s bojom o existenciu a šialeným tempom všetko mať lepšie ako sused, rodina atď. veď pomaly budeme ako v USA každý bude mať svojho psychiatra. Asi v kocke všetko je na istote nemať strach o holú existenciu


jardob   |   ip:78.98.235   |   2011-07-26  (01:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S depresiou bojujem uz par rokov, a poviem pravdu, ze skusil som uz vsetko mozne ale zatial som nenasiel stopercentny sposob ako ju dostat trvalo pod kontrolu.. Poznam dost ludi z okolia ktori maju rovnaki problem, skratka ked sa ludom otvorite, casto sa otvoria aj oni vam a vnimam to ako novodobe misterium. Ktovie co sposobuje tuto rastucu epidemiu depresie medzi ludmi. Bylinky su urcite skvele, ale viem z praxe ze ten pomaha iba pri slabych stavoch depresie a ma mierny upokojujuci ucinok. Ako podporne doplnky vyzivy sa odporuca B-komplex na regeneraciu nervovyvh spojov, banany - ktore obsahuju latku ktora ma mierny antidepresivny ucinok, vysokopercentna cokolada a vlasske orechy (obsahuju omega mastne kyseliny ktore mozok potrebuje). Zatial sa spolieham na lieky typu SSRI ci SNRI. Aj ked musim povedat ze mi velmi pomohli, ale raz dvakrat do roka sa to tie prepady depresie vracaju a su neprijemne. Mam pocit ze ked clovek uziva rovnaky liek dlhsie ako 1 rok, telo odhali ten podvod, ktory lieky v tele robia a depresie su coraz intenzivnejsie a horsie. Minule som si uvedomil, ze vlastne nepoznam ziadneho aktivneho sportovca ktory by mal problem s klinickou depresiou, a tak som sa rozhodol pravidelne sportovat, a zatial to vyzera skvele.. No, snad to vydrzi.. :-). Nedavno som sa presvedcil ako niektori liecitelia dokazu byt "bohovsky", ako sa hovori, topiaci sa niekedy aj slamky chyta, a tak aj ja som sa pred par tyzdnami rozhodol skusit jedneho liecitela ktoreho mi odporucila znama. Javil sa ako prijemny pan, testoval ma s akousi pruzinou, ktora sa mu v rukach zvijala ako crevo. Presvedcil ma aby som vyskusal skvele prirodne tabletky ktore chodi udajne kupovat k nejakemu staremu panovi do madarska. Najzarazajucejsia bola vsak cena. Za 14 tabletiek 100eur. Vraj ak si to zopakujem 4 krat, tuto kuru so 14 tabletkami 1 na kazdy den. Tak uz mozem na farmaceuticke lieky navzdy zabudnut. Cize ak by som v tom naozaj pokracoval stalo by ma to 400 eur. Na skusku som si vzal jednu davku "zazracnych ruzovych tabletiek", ale ked som ich skusal, necitil som absolutne nic. Ani pri zdvojenej ani ztrojenej davke. Vtedy som si uvedomil aky som bol len naivny, a hlupo veril v zazrak. Skratka, liecitelia su tiez len ludia a snazia sa predat svoje vedomosti a chytrost ako len vedia. Ale pytat si 100 a viac eur za par tabletiek, to uz nie je liecitelstvo, ale hyenizmus, alebo cynicky marketing..diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

 - Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?

Čo nám malo byť zamlčané a prečo? Existuje reinkarnácia, teda možnosť opakovaných vtelení? 30 až 40% obyvateľstva je presvedčených o tom, že žili na Zemi už viac krát. Toto prastaré poznanie ľudstva nájdeme vo všetkých končinách Zeme a v mnohých kultúrnych kruhoch a nielen v budhizme a hinduizme ako si mnohí myslia. Reinkarnácia bola kedysi úplne prirodzeným poznaním aj v rannom kresťanstve, až kým ho kňazská kasta pred 1500 rokmi nepotlačila a neuvalila svoju kliatbu na každého, kto by tomu veril.


Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.5861 s