17. August 2019
    
Desať najväčších lží o zdravotnej starostlivosti - Dolezite.sk

Desať najväčších lží o zdravotnej starostlivosti


  2012-09-24  (10:18)  |  Zdravie
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Desať najväčších lží o zdravotnej starostlivosti

Konvenčná zdravotná starostlivosť nie je založená ani na zdraví ani na starostlivosti. Je v podstate založená na zakorenenom systéme medicínskych mýtov, ktorý je obhajovaný a praktizovaný tými, ktorí majú prospech z trvalého stavu choroby. Tento systém medicínskych mýtov by tiež mohol byť označený jednoducho ako “lži” a dnes sa chcem podeliť s čitateľmi Natural News o desať najväčších klamstiev, ktoré sú propagované systémom konvenčné zdravotnej starostlivosti (nielen) v dnešnej Amerike.

 

Lož č 1: Vakcíny vás robia zdravými

Vakcíny sa objavili ako najväčší a nejzáludnější mýtus vytvorený západnou medicínou. Myšlienka, že vakcíny vás chránia pred infekčnou chorobou, je úplne falošná, pretože napr. tohtoročné injekcie proti chrípke vás robia náchylnejšími k chrípke v budúcom roku.
Vrcholom je, že aj teoretická krátkodobá účinnosť vakcín je ničím proti ďaleko účinnejšej ochrane poskytovanej vitamínom D a ďalšími výživovými prvkami podporujúcimi imunitný systém.  (Dvadsať dôvodov, prečo je vitamín D lepší ako injekcie proti chrípke)

Lož č 2: Lieky predchádzajú chorobám

Big Farma teraz sústreďuje veľký tlak na podávanie liekov zdravým ľuďom, ako by to boli výživné látky, ktoré by nejako mohli zabrániť chorobe. Napríklad nový tlak na lieky proti cholesterolu: dávajte ich všetkým, či majú vysoký cholesterol alebo nie!
Ale lieky nepredchádzajú chorobám a lieky nie sú vitamíny. Vaše telo nepotrebuje biologicky žiadne farmaceutiká. Ľudia, ktorí veria, že potrebujú lieky, sú jednoducho obeťami “umelo vzniknutej dohody” medzi chytrou reklamou Big Farma a tlakom na verejnú mienku.

Lož č 3: Lekári sú odborníci na zdravie

Doktori vôbec neštudujú zdravie. Študujú choroby. Moderní lekári sa neučia vôbec nič o výžive, zdravej životospráve či prevencii chorôb. Ak čakáte, že váš lekár vám poradí v otázkach zdravia, je to, ako by ste čakali od svojho účtovníka, že bude riadiť tryskáč. Je to jednoducho niečo, v čom nie je trénovaný.
To neznamená, že lekári nie sú inteligentní ľudia. Väčšina z nich má vysoké IQ. Ale ani génius vás nemôže učiť niečo, o čom nič nevie.

Lož č 4: Vy pri svojom vlastnom liečení nehráte žiadnu úlohu

Lekári, farmaceutické spoločnosti a zdravotnícke inštitúcie chcú, aby ste sa domnievali, že vaše zdravie závisí od ich zásahov. Ak im uveríte, potom skutočne nehráte pri svojom uzdravovaní žiadnu úlohu – všetko je riadené ich liekmi, vyšetreniami, chirurgiou a zásahmi.

Lož č 5: Choroba je spôsobená smolou alebo zlými génmi

Západná medicína chce, aby ste verili v mýtus spontánnej choroby – takej, ktorá udrie bez príčiny. To je ako by sme povedali, že choroba je akési voodoo, čierna mágia a že pacienti nemajú žiadnu možnosť predchádzať chorobu svoju výživou alebo životným štýlom.
To je zábavné: západná medicína vyhlasuje, že sa riadi vedeckým racionálnym myslením, a predsa celý ten priemysel stále nedokáže priznať, že chronické ochorenie má vždy svoju príčinu a väčšinou je tá príčina úplne spätá s výživovými nedostatkami, s vystavovaním toxickým chemikáliám a s nedostatkom pohybu.
Choroba takmer nikdy nie je záležitosťou smoly alebo zlých génov.

Lož č 6: Vyšetrenie sa rovná prevencii

Západná medicína neverí v prevenciu chorôb. Tento priemysel skôr verí vo vyšetrenie, ktorému hovorí prevencia. Ale vyšetrenie nie je prevencia ani pri najdivokejšie fantázii. V skutočnosti všetky populárne vyšetrovacie metódy vlastne podporujú choroby.
Napríklad mamografia vydáva toľko žiarenia, že spôsobuje desiatky tisíc ochorení na rakovinu každý rok, (Rakovinový priemysel presadzuje mamografom, ktoré škodia ženám). Zobrazujúce farbivá používané pri rádiologických scanoch môžu spôsobiť vážne vedľajšie účinky a vyšetrenie na psychologické ochorenia je iba skryté získavanie pacientov podľa schémy vydávajúcej sa za medicínu.
Skutočná prevencia chorôb musí obsahovať prevenciu prostredníctvom výživy, poučenie pacienta o príčinách choroby a celoživotnú zmenu stravovacích návykov. Avšak západná medicína neučí vôbec nič z tohto, ba dokonca ani v tieto veci neverí.

Lož č 7: Zdravotné poistenie zabezpečí vaše zdravie

To je obľúbená lož tých, ktorí nedávno bojovali za zdravotnú reformu sponzorovanú Big Pharmou a prehnala sa nedávno celou Amerikou. Lož predpokladá, že len to, že máte zdravotné poistenie, zabezpečí akúsi magickú ochranu proti chorobe. Ale v skutočnosti vás zdravotné poistenie nerobí zdravými. To môžete urobiť len vy sami svojou voľbou stravy, nevystavovaním sa toxickým chemikáliám, cvičením a pobytom v prírode.
Zdravotné poistenie je v skutočnosti stávka, že ochoriete. Ako môže stávka na chorobu poskytnúť akúkoľvek ochranu vášmu zdraviu. Nemôže! Osobne radšej vsádza na zdravie, ako na chorobu a spôsob, ako to urobiť, je investovať do potravinových doplnkov, organických výrobkov, superpotravín, fyzickej zdatnosti a netoxických hygienických prostriedkov.

Lož č 8: Nemocnice sú miesta zdravia a uzdravovania

Ak chcete zostať zdraví alebo sa uzdraviť, nemocnica je to posledné miesto, kde by ste mali byť. Sú to nešťastné, nezdravé miesta, ktoré sú zamorené superbakteriemi odolávajúcimi antibiotikám. V nemocniciach sa väčšinou podáva strava podporujúca choroby, chýba tam zdravie posilňujúci slnečný svit a zdá sa, že potenciálne smrtiace chyby v liečebných a chirurgických postupoch sa stávajú v amerických nemocniciach strašidelne bežnými.
Je pravda, že jednotky intenzívnej starostlivosti v nemocniciach hrajú dôležitú úlohu v naliehavej starostlivosti pri zraneniach a nehodách a lekári na týchto jednotkách intenzívnej starostlivosti dokážu úžasné veci pri záchrane životov, ale pre ľudí s chronickými a degeneratívnymi ochoreniami je nemocnica veľmi nebezpečné miesto. Ak skutočne nepotrebujete okamžité naliehavú starostlivosť, snažte sa vyhnúť nemocniciam.

Lož č 9: Konvenčná medicína je “moderná” pokroková medicína

Aj keď sa lekári a zdravotnícke inštitúcie snažia, aby západná medicína bola prezentovaná ako “pokroková” a “moderná”, celý systém je v podstate žalostne zastaraný a ustrnul zatiaľ v bakteriálnej teórii chorôb. Západná medicína doteraz neuznala ani úlohu výživy v prevencii chorôb – to, čo je vedecky dokázané už najmenej niekoľko desaťročí. Západná medicína nie je schopná uznať medicínu tela a mysle a veselo sa domnieva, že myseľ pri uzdravovaní nehrá vôbec žiadnu úlohu.
Práve tak západná medicína neuznáva bioenergetické polia živých systémov, ani to, že transplantované orgány majú pamäť, ani že živá strava je kvalitatívne odlišná od mŕtvej stravy. To myslím vážne: konvenční lekári stále veria, že mŕtva strava je presne to isté ako živá strava. (A odporúčaná výživová pyramída to nerozlišuje …)
“Moderné” medicína nie je tak moderná, ako sa ukazuje. V skutočnosti je beznádejne zastaralá a beznádejne potrebuje zmeniť svoj prístup k zdraviu a zdravému životnému štýlu, ak chce prežiť najbližších sto rokov.

Lož č 10: Je potrebný väčší výskum, aby sme našli “liečbu”

Táto lož je obzvlášť zábavná, pretože západná medicína neverí v žiadne “vyliečenie” pre žiadnu chorobu. Dokonca ani liečbu nehľadá! Táto lož je opakovaná od r. 1960, keď vedci zaoberajúci sa rakovinou vyhlásili, že sú len krôčik od vyliečenia rakoviny. Dnes, o pár desaťročí neskôr, domnievate sa, že existuje nejaká závažná choroba, ktorú dokáže západná medicína vyliečiť? Nie je ani jedna!
Je to preto, že farmaceutické spoločnosti zarábajú na chorých ľuďoch, nie na uzdravených. Uzdravený pacient je stratený pacient. Takže keď liekové spoločnosti a zdravotné neziskovky vyhlasujú, že skúmajú, ako vyliečiť nejakú chorobu, v skutočnosti si od vás berú peniaze, aby financovali ďalší výskum liekov, ktoré si dajú patentovať a ktoré v skutočnosti nič neliečia.
Na toto si spomeňte, až vás budú žiadať, aby ste prispeli na nejaký výskum “liečby”. Liečby už existujú, spočívajú vo výžive, rastlinných liekoch a naturopatickej medicíne, ale spolok Big Pharmy a konvenčnej medicíny nemá záujem o skutočnú liečbu, chcú len propagovať svoju predstavu o liečbe, pri ktorej pumpujú do pacientov veľa liekov, ktoré nič neliečia.

Pozadie desiatich lží

Pokiaľ ide o západnú zdravotnú starostlivosť, tak ta má samozrejme viac ako desať klamstiev, ale týchto 10 hlavných má možno najväčší význam pre to, až sa budete rozhodovať pre svoje vlastné zdravie. Tým, že sa nenecháte do týchto lží vtiahnuť, môžete sami prevziať starostlivosť o svoje zdravie a vyhnúť sa zdravotnej pseudopéči tým, že zostanete zdravý!


Zostať zdravý nie je tak ťažké, ako si myslíte. Nevyžaduje to žiadne zdravotné poistenie a žiadne vyšetrenie chorôb. Vyžaduje to len urobiť kvalifikované a inteligentné rozhodnutia o tom, čo jesť, čo si natierať na kožu a ako získať viac slnečného svitu a fyzickej aktivity. Akonáhle urobíte tieto zásadné veci, zistíte, že už nie ste obeťou systému zdravotnej starostlivosti západnej medicíny, ktorý je založený na klamstvách a zastaralých medicínskych mýtoch.
Je čas pre revolúciu v medicíne. Revolúciu, ktorá konečne prekročí mentálne bloky systému medicínskych mýtov, ktorý zostal vysieť v roku 1940. Systém medicíny v r. 1940 bol skvelý pre rok 1940. Ale teraz už nie je rok 1940, a teória choroboplodných zárodkov je beznádejne zastaralá, keď ide o základné choroby, ktoré postihujú dnešnú populáciu. Avšak tí, ktorí ťažia z nášho nečestného, zastaralého systému zdravotnej starostlivosti, robia všetko, čo je v ich moci, aby nás fixovali v minulosti, založenej na zaobchádzaní s telom, ako by sa jednalo o chemické bojisko, na ktorom sa útočí na každú chorobu patentovaným liekom.


afi
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
LordX . kyqabume9   |   ip:78.102.39   |   2012-09-24  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To su hovadiny.. Autor nevie absolutne nic o modernej medicine. Ani sa necudujem ked ako zdroj pouzije pochybne portaly typu NaturalNews.


zdravyrozum . gydujudi50   |   ip:188.120.2   |   2012-09-24  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX, ved co ti brani vyvratit tvrdenia v clanku?


paznecht . gihubyhe51   |   ip:188.123.1   |   2012-09-24  (11:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX: mne sa zda ze autor ma otvorene oci no ty len vykrikujes zo sna..ak chces povedat nieco rozumne najprv sa musis zobudit ;)


dal . sumigutu33   |   ip:195.168.1   |   2012-09-24  (11:25)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  lord, nemáš pravdu. napr. vakcíny sú humus,niektorí doktori sú fakt o ničom, nemocnice-napr. odch v kk nie je doliečovák, ale urychľovač smrti, poistenie je na hovno, lieky sú potrebné, ale v sr sú predpisované jak lentilky, tým pádom sa neskor prejavia vedľajšie učinky a zas na to predpíšu lieky a sme v bludnom kruhu.napr. načo predpisujú lieky na vysoký tlak bez toho,a by dbali o pacientovu stravu a váhu


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-09-24  (11:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor preháňa a nadsadzuje, zveličuje. Ale prosím, nikto mu nebráni, aby sa šiel liečiť k nejakému šarlatánovi, najlepšie k šamanovi do pralesa...


dal . sumigutu33   |   ip:195.168.1   |   2012-09-24  (11:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  demon ,Tebe už aj tak niet pomoci:-)


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2012-09-24  (11:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Afi, kam sa chodíte liečiť?

Ďakujem za informáciu a pomoc.


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2012-09-24  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  medicina typu: na kazdu chorobu tu mame prasok ani nemoze byt uspesna, kedze neliecia pricinu, ale iba odstranuju symptomy. dnesni lekari asi pozabudli, ze liecia ludi nie stroje. aj ked oni za to nemozu, lebo su tak uceni. tento pristup sa moze lahko zvrhnut pod tlakom farmafiriem, co sa aj deje. zial.


LordX . kyqabume9   |   ip:78.102.39   |   2012-09-24  (13:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Lož č 1: Vakcíny vás robia zdravými"

Vakciny maju svoje rizika, ale v pripade chorob ktore su nebezpecnejsie ako riziko vyplyvajuce z vakcin je lepsie sa dat zaockovat. Teda podlamna nema moc vyznam ockovat sa proti chripke (pokial nepatrite do rizikovej skupiny), ale proti ciernemu kaslu, tetanu ci hepatitide sa ockovat treba, tieto vakciny su rokmi overene. Vyzivove doplnky neochrania tak spolahlivo ako vakicny.

"Lieky predchádzajú chorobám"

Samozrejme ze vhodne lieky dokazu znizit riziko choroby. Nenahradzuju spravnu vyzivu, ale ani spravna vyziva nedokaze vo vela pripadoch nahradit lieky na znizenie tlaku.

"Lekári sú odborníci na zdravie Doktori vôbec neštudujú zdravie. Študujú choroby. Moderní lekári sa neučia vôbec nič o výžive, zdravej životospráve či prevencii chorôb."

Autor ocividne nestudoval medicinu.

"Vy pri svojom vlastnom liečení nehráte žiadnu úlohu"

Spolupraca pacienta je dolezita, nikto netrvrdi ze nie.

"Choroba je spôsobená smolou alebo zlými génmi"

Ano, preto v kazdom casopise o zdravi najdeme kopec rad o tom ako predchadzat chorobam... Niektore choroby su podmienene nahodne alebo geneticky, ale vacsina nie. Treba konkretizovat o akej chorobe hovorime a aky je mechanizmus jej vzniku.

"Vyšetrenie sa rovná prevencii"

V pripade chorob kde skora diagnostika je rozhodujuca je vysetrenie prevenciou vzniku komplikacii. To je snad logicke.

"Skutočná prevencia chorôb musí obsahovať prevenciu prostredníctvom výživy, poučenie pacienta o príčinách choroby a celoživotnú zmenu stravovacích návykov. Avšak západná medicína neučí vôbec nič z tohto, ba dokonca ani v tieto veci neverí."

Blbost. Autor ocividne nestudoval medicinu.

"Zdravotné poistenie zabezpečí vaše zdravie"

Samozrejme ze nie, to nikto netvrdi. Poistenie vsak moze zabezpecit lepsiu prevenciu a liecbu.

"Nemocnice sú miesta zdravia a uzdravovania"

Ano je tu iste riziko ze sa clovek v nemocnici nakazi rezistentnymi bakteriami, pripadne doktor nieco pokazi, ale v naprostej vacsine pripadov je riziko vyplyvajuce z neliecenej choroby, ci z navstevovania sarlatanov ovela vacsie.

"Konvenčná medicína je “moderná” pokroková medicína, neuznava zdravu vyzivu, bioenergeticke polia, pamat organov a blablabla"

Zdrava vyziva je velmi dolezita, to je jasne a moderna medicina to uznava. Pseudovedecke taraniny ako bioenergeticke polia, "ziva" strava atd.. nemaju ziadny vedecky zaklad.

"Liečby už existujú, spočívajú vo výžive, rastlinných liekoch a naturopatickej medicíne”

Na mnohe choroby rastlinne lieky ci vyziva vobec nepostacuju. A ako sa vravi, keby bola alternativna medicina uspesna, volala by sa medicina.


Duan . symevuma90   |   ip:213.215.8   |   2012-09-24  (14:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vakcíny: si myslím že tie základné čo nám boli podávané za socíku boli v poriadku. Teraz čo sa dávajú na sezónu chrípku a podobne je sprostosť nad sprostosť.


"Lieky predchádzajú chorobám": to sa mi našťastie ešte nestalo že by my môj lekár niečo takéto tvrdil

"Zdravotné poistenie zabezpečí vaše zdravie" - slúži (alebo malo by slúžiť) výhradne na rozloženie finančného zaťaženia liečenia. To je finančná stránka. A potom tu je sociálna stránka.

Zdravá vyziva je velmi dolezita, to je jasne a moderna medicina to uznava. Pseudovedecke taraniny ako bioenergeticke polia, "ziva" strava atd.. nemaju ziadny vedecky zaklad.- Živá strava znamená neupravovaná varením (to znamená vlastne výlučne zelenina a ovocie) a pestovaná podľa možnosti bez rakovinotvorných karcinogénov ako sú pesticídy a podobne.

Aby si tomu chápal naše telo má pole ale má veľmi nízku energiu prakticky nezachyteľnú súčasnými prístrojmi. Zároveň aj frekvenciu. Ale o to je to dôležitejšie. Na podobný výskum treba plno peňazí, kto dá? Keď je to akože pseudo vedecké? Veď "oficiálny" vedec by sa rovno pochoval. Takže to že chýbajú "vedecké" dôkazy ešte neznamená že to nieje pravda.


Na mnohe choroby rastlinne lieky ci vyziva vobec nepostacuju. A ako sa vravi, keby bola alternativna medicina uspesna, volala by sa medicina.
- to samozrejme je možné ale mohli sme byť oklamaný takzvanými dôkazmi o škodlivosti napríklad. Viď. zákaz pestovania konope a nielen mariahany ale aj siateho, ktoré trvalo pôsobilo voči takzvaným civilizačným chorobám už celé veky). Ďalej taký láskavec/amarant sa v Rusku ešte pred cca 500rokmi pestoval všade namiesto pšenice.Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (14:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {Ale prosím, nikto mu nebráni, aby sa šiel liečiť k nejakému šarlatánovi, najlepšie k šamanovi do pralesa...} So šamanom by to moc nevyhral, ale nezabúdajme, že promovaný mastičkár s darčekovým košom na stole tiež nemusí byť výhrou. ;-)

A ešte niečo. Je pravdou, že sa môže ísť dať liečiť šamanovi, ale na druhej strane musí platiť za služby lekárov, ktoré odmieta využívať a to nie je férové riešenie.


Slnko . rekafemu07   |   ip:194.1.130   |   2012-09-24  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Úplne súhlasím s týmto článkom. Ludia su vsak udrziavani v nevedomosti a navyse ta nevedemost je taka pohodlna. Neockovat a liecit sa prirodnymi prostriedkami znamena totiz prevziat zodpovednost na seba.


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {Je v podstate založená na zakorenenom systéme medicínskych mýtov, ktorý je obhajovaný a praktizovaný tými, ktorí majú prospech z trvalého stavu choroby.} To je často pravda a preto obžratým s problémami spojenými s obezitou lekár neodporučí veganské stravovanie+pohyb, ale zo 5 rôznych farmaceutických výrobkov, ktoré pacientov problém nevyriešia.


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (14:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {Vakcíny sa objavili ako najväčší a nejzáludnější mýtus vytvorený západnou medicínou. } Sú rôzne umelé potreby. Niekomu napríklad nahovoria, že potrebuje vakcínu, aby prežil a inému, že potrebuje piť kravské mlieko.
Marek . goxevoli9   |   ip:85.237.22   |   2012-09-24  (14:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boh nás chráň od takýchto lekárov ako je autor článku. Skôr si však myslím, že nejde o lekára ale skôr člena nejakej sekty či predavača "lieku na všetko".


antitotalita . kiqubupa80   |   ip:95.103.14   |   2012-09-24  (14:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dovoľte mi do diskusie dodať pár údajov: v európskych krajinách v 17. stor. bol priemerný vek dožitia 27 rokov, v 18. stor. 37 rokov a v 19. stor. sa priemerne žilo do 48 rokov, v priebehu 20. stor. priemerný vek dožitia prekročil 60 rokov a začiatkom 21. stor. dokonca 70 rokov. Určite netvrdím, že je to len výsedok zdravotnej starostlivosti, ale myslím, že na tom určite majú zásluhu aj lekári a nimi aplikované medicínske postupy, vrátane liekov.


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Drvivá väčšina chorôb je spôsobená zlým stravovaním a nedostatkom pohybu. Pokiaľ hospodárskym zvieratám dávali vhodnú potravu, nemuseli ich dopovať antibiotikami, ale keď ich začali kŕmiť nevhodnou potravou, museli ich udržiavať pri živote farmaceutikami. U človeka je to rovnaké a väčšinu z nás udržujú pri živote farmaceutikami miesto toho, aby odoporučili zdravšie stravovanie. Vidím to aj vo svojom okolí.

Pozrite. Tento lekár rozumne rozpráva:
http://www.youtube.com/watch?v=sLHi7XAhd44


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MUDr. Vít Čajka je podľa môjho názoru férový lekár a ako hovorí (necitujem ho úplne presne a prikladám odkaz na video v ktorom o tom rozpráva): Ja dám každému šancu. Nič im nezakazujem. Navrhnem im OBMEDZTE SPOTREBU ŽIVOČÍŠNYCH PRODUKTOV. Mmoho ľudí to pochopí a vyzdravia sa. Komu sa do nepodarí, dostane farmaceutiká.
http://www.youtube.com/watch?v=sLHi7XAhd44

No z takého asi farmaceutické spoločnosti nemajú radosť. Radšej majú tých, ktorí všetko okamžite riešia predpísaním liekov, ktoré v skutočnosti aj tak problém nevyriešia. Sú len extrémom na extrémnne stravovanie a lepšie je prestať s extrémnym stravovaním.
Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (15:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konzumenti živočíšnych produktov mali len jeden problém, ale už majú dva. Prvý je, že konzumujú nevhodnú potravu a tento problém majú už dlhu dobu. Druhý je, že aj tá nevhodná strava je chovaná v extrémnych podmienkach bez dostatočného pohybu a bez vhodnej stravy, takže hospodárske zvieratá musia udrižiavať pri živote antibiotikami.

Takže nečudujme sa, že aj nás chcú udržovať pri živote farmaceutiká ako by sme boli zvieratami, ktorým dávajú nevhodnú stravu a ktoré nemajú dostatok pohybu.

Treba prejsť na prirodzenú rastlinnú potravu a vyriešiť tak dva problémy, ktoré spôsobili drvivej väčšine zdravotné problémy. No farmaceutické firmy si to samozrejme neželajú, pretože potrebujú zarábať aj lekári samozrejme zarábajú na chorobách.

Je to na vás...


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takže nečudujme sa, že aj nás chcú udržovať pri živote farmaceutiká OPRAVA: Takže nečudujme sa, že aj nás chcú udržovať pri živote farmaceutikami.


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (15:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ešte to napíšem stručne. Dnes sú kravy dokonca vykrmované aj rybami, čo samozrejme nie je vhodná potrava a naviac žijú v podmienkach, ktoré im znemožňujú pochyb a snáď sa všetci zhodneme, že strava a pohyb sú tým potrebným základom a keď je narušený, prichádzajú zdravotné problémy a musia ich riešiť farmaceutikami, alebo zmenou životného štýlu, čo u kráv moc nehrozí, keďže ich chcú z ekonomických dôvodov chovať v koncentrákoch. No a snáď si nemyslíte, že mäso z týchto nadopovaných kráv umelo udržiavaných pri živote je pre vás vhodnou potravou, že ? A snáď si nemyslíte, že konzumácia tejto potravy a nedostatok pohybu vám pomôže k lepšiemu zdraviu, že ? Takže tam by som ja videl dôvody, prečo väčšiu časť ľudí dopujú tabletkami, lenže mnoho lekárov žiaľ radšej odporučí farmaceutiká ako vhodnejšiu potravu a nedajú pacientom šancu, aby vyriešili svoj problém bez liekov i keď práve to je tou prirodzenou a potrebnou zmenou a nie hľadanie ďalších dočasných oblbovákov a utlmovákov.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-09-24  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aha, vegetariánsky blázon už zas agituje...!


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-09-24  (16:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som očkovaný na všetko, na čo je v našich končinách potrebné. Aspoň sa nemusím triasť strachom, že dostanem napríklad tetanus. Byť však autorom článku, ani nevystrčím nos zo sterilnej komory. Iba ak by som vyšiel do ulíc na prechádzku v igelitovej guli...


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (16:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ťažko by som vynechal tému v ktorej môžem upozorniť na následky extrémneho stravovania, ktoré treba riešiť pestrou veganskou stravou a nie farmaceutikami od často preplatených mastičkárov.


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  { Som očkovaný na všetko, na čo je v našich končinách potrebné. } Škoda, že si nedostal dávku proti debilite ty paranoidný blázen. No možno by bolo lepšie, keby si tie dávky nedostal a čučal doma. Čím menej bláznov na ulici, tým lepšie.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-09-24  (16:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Asi ako toto? Kráčam si nedávno po Obchodnej ulici a zrazu vidím takého vychudnutého chriašteľa ako z lágru. Ajhľa, blázon vegetarián! Nenatrafil som náhodou na teba...? :-DDD


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (16:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {Asi ako toto? Kráčam si nedávno po Obchodnej ulici a zrazu vidím takého vychudnutého chriašteľa ako z lágru.} To bol asi ten, čo mu Mečiar užiera z taniera, alebo možno ten, čo skúšal nejakú stupídnu čokoládovú dietu.


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A keby si stretol mňa, už by si pral trenky.


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (16:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inými slovami zosral by si sa. (Radšej vysvetlím, lebo tvoja prihriata fantázia môže vyprodukovať nejaký blud).


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-09-24  (16:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V notese čítam o tvojom profile, že bylinožrút vraj dvíha nejaké činky. Iba ak papierové, iba ak papierové! LoooL! Už si toho o sebe natáral dosť...


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {V notese čítam o tvojom profile, že bylinožrút vraj dvíha nejaké činky. Iba ak papierové, iba ak papierové! LoooL! Už si toho o sebe natáral dosť...} A ty čo najradšej dvíhaš ? Klobásky ? (vysvetlivka: klobáska - eufemizmus pre usrané črevá plnené živočíšnym odpadom).


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-09-24  (17:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niet lepšej zábavky, ako vyprovokovať do nepríčetnosti bylinožravca Dávidka! Ešte-že ťa tu mám, keď si už nemôžem zgustnúť na tatranskom apokalyptickom tárajovi... :-DDD


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (17:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {Niet lepšej zábavky, ako vyprovokovať do nepríčetnosti bylinožravca Dávidka! Ešte-že ťa tu mám, keď si už nemôžem zgustnúť na tatranskom apokalyptickom tárajovi... :-DDD} A koľko už čakáš na tú moju údajnú nepríčetnosť ? Nebolo by rozumnejšie nájsť si inú zábavu ako naivne veriť hlúpej predstave a očakávať to, čo sa nestane ? Už si ako tí apokalyptici. Len očakávaš na základe chybných predstáv.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-09-24  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja už nemusííím (veriť), ja ťa už čííítam...! :-DDD


Davo . jafilehy   |   ip:91.219.23   |   2012-09-24  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {Ja už nemusííím (veriť), ja ťa už čííítam...! :-DDD} Ahá. Takže už viem čím to je. Máš halucinácie.


roxy . jahileke35   |   ip:94.15.161   |   2012-09-24  (20:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takze ked sa stanem vegankou mozem pokojne odcestovat do takej Tanzanie kde maju problemy s malariou a vobec nic sa mi nestane. Velmi zaujimave tvrdenie. Autor clanku ma jednoznacne hlboke znalosti v oblasti infekcnych chorob


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-09-24  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiež by ma zaujímalo, čo robi autor a jeho ikváčski nohsledi, keď si napríklad zlomia paprču. Prikladajú si na ňu nejaké bylinky? Alebo si dajú doviesť šamana z buša s krúžkom v rypáku, aby nad nimi s hrkálkou drmolil nejaké akože liečivé zaklínadlo? :-DDD


xiao . wecepawe52   |   ip:158.193.1   |   2012-09-25  (09:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  (Som očkovaný na všetko, na čo je v našich končinách potrebné. Aspoň sa nemusím triasť strachom, že dostanem napríklad tetanus.)

for Pandemonium - je až žalostne smutné, ako sú ľudia neinformovaný o tom, čo to očkovanie je. Si očkovaný a nebojíš sa, že dostaneš danú chorobu? No po zaočkovaní zhruba 5% až 25% ľudí vôbec na vakcínu nezareaguje (percentá sa lýšia podľa vakcín), a nievie sa, u akého percenta ľudí vzniknuté protilátky nedosiahnú bojaschopnú úroveň. A keď teda nastane požadovaná reakcia, iba sa odhaduje koľko asi mesiacov až rokov vydrží. Čiže keď si na niečo zaočkovaný, nikto ti negarantuje, že danú chorobu nedostaneš. A sem tam je to práve naopak, za posledných cca 30 rokov bol výskyt obrny vo vyspelých západných krajinách len vdaka vakcinácie !!! Čiže byť tebou, bojím sa hodne, že mám v tele ortuť a v mozgu hliník, geneticky modifikované DNA, živé/mŕtve polio bunky, zvyšky ľudských embrií ... Dostal si už k nejakej vakcíne príbalový leták?Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-09-25  (18:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To tu už naozaj nikto nič n e g a r a n t u j e ??? LooL! Áno, osvetové letáky prevencie som čítal. Negramotní majú smolu... :-DDD


DreamofMirrors . kisumoga50   |   ip:178.40.61   |   2012-09-25  (18:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1. ano vakciny chrania proti chorobe, autor zjavne o tom vie vela, ked uvadza chripku ako priklad kedze virusov chripky je mnozstvo typov a ockuje sa na najblizsiu sezonu proti typom u ktorych sa predpoklada, ze budu kolovat v populacii a je mozne sa vsak stretnut s druhom, proti ktoremu nie si zaockovany

2. ano, niektore lieky mozu posobit preventivne

3. tento clovek nevie nic o studiu mediciny, o vyzive a zivotosprave sa uci

4. to nikto netvrdi, pacient sam je dolezity pre uspesnu liecbu, problem je v tom, ze mnoho pacientov nerespektuje rady lekarov co sa tyka napr zmeny zivotneho stylu (skor by som povedal, ze pacient je ten, kto si vyzaduje liek, lebo ma pocit, ze mu okamzite pomoze namiesto toho aby napr prestal pit alkohol alebo sa zacal racionalne stravovat)

5. neviem kde berie tieto koniny(cierna magia???), u mnozstva chorob je presne jasne co ju moze vyvolat, alebo co prispieva k jej vzniku (autor popiera existenciu genetickych poruch, ktore su objektivne dokazane), existuju vsak aj choroby, ktore vznikaju nahodne, alebo ich sposob vzniku nie je znamy

6. cisty blud, opat, mnohi ludia nechodia na preventivne prehliadky, alebo ak maju problem, pridu ked uz je davno neskoro + maju nespravnu zivotospravu, na ktoru ich urcite lekar upozorni

7. to nikto okrem autora netvrdi, zdravotne poistenie ma zabezpecit lepsiu zdravotnu starostlivost nie zdravie

8. konecne nieco pravdy v tomto clanku, ano nemocnice su zdrojom mnozstva rezistentnych kmenov bakterii, tak ci tak, mnozstvu ludi pomohli aj ked museli pretrpiet napr nozokomialnu infekciu

9. opat autorove nezmysly, "zapadna" medicina zdoraznuje zdravy zivotny styl a stravovanie a tiez psychologiu pacienta.. ZIVA A MRTVA STRAVA?? aj by som sa vyjadril ale zive kurca som este nejedol

10. ano existuju choroby ktore sa daju vyliecit, ale verejnost venuje pozornost prave tym, ktore sa zatial liecit nedaju ako rakovina, pretoze tie sposobuju obavy

Nie som fanusik farmaceutickeho priemyslu ale tento clanok je pisany velmi amatersky, kazdopadne prajem autorovi vela uspechov v jeho kariere akupunktury ci co sa tu snazi prezentovat


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-09-27  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xiao :súhlas...

autor článku : súhlas... je to napísané tak, aby každý rozumel...samozrejme ten, ktorý chce rozumieť...

vzdelával som lekárov a farmaceutov celé desaťročie, myslím, že niečo o tom viem...

neobviňujte lekárov a farmaceutov, mnohí sú do toho monštra ekonomicky i vedomostne vmontovaní...


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-09-27  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Davo, prepáč, ale nerozumiem tvojej poznámke, že "Mečiar užiera niekomu z taniera" ??

iba ak by si to myslel tak, že Mečiar užiera niekomu z taniera chorôb, ten človek venoval svoju mladosť a zdravie predovšetkým práci v prospech občanov, čo považoval za svoje poslanie...ako dlho ešte potrvá, kým niektorí ľudia pochopia súvislosti ?

si všimni, ako sa nadrieš, kým niekoho presvedčíš o význame vegetariánstva...si myslíš, že Mečiar to mal ľahšie ? vždy vystríhal pred dôsledkami zlých rozhodnutí...žiaľ, mnohé sa naplnili...Zuzana . sebiredu1   |   ip:95.131.13   |   2012-12-02  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi dobrý článok tiež som na surovej strave a citim sa fantastický, kamárat sa výliečil s rakoviny, priateľ tiež veríl konvenčnej medícine až pokym nebolo zle vtedy už konečne pochopíldiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Študentský experiment objavil, že v blízkosti wifi rúterov rastliny rásť nebudú


 - Študentský experiment objavil, že v blízkosti wifi rúterov rastliny rásť nebudú2013-05-30  (01:15)  |  Zdravie
Malý "záhradný" experiment dánskej deviatačky testuje efekt mobilného žiarenia na rastlinách. Jeho výsledky vás môžu prekvapiť.

Klamavá reklamní kampaň Angeliny Jolie ???!


2013-05-22  (17:54)  |  Zdravie
Jaké je skutečné pozadí kauzy Uříznutá ňadra Angeliny Jolie? Miliardový byznys s oklamanými ženami a s genovými patenty AUTOR: MIKE ADAMS ZDROJ: http://www.protiproud.cz/


PROČ ŽENY V ČÍNĚ neonemocní na rakovinu prsu


2013-05-22  (12:22)  |  Zdravie
Nevím o žádném Číňanovi, žijícím tradičním čínským životem, který by někdy použil kravské nebo jiné mléčné výrobky na nakrmení svých dětí. Tradice povoluje kojení ale nikdy ne používání mléčných produktů. Kulturní Číňané považují naši zaujatost mléčnými výrobky za velmi zvláštní. Vzpomínám si na pobavení velké delegace čínských vědců, krátce po skončení kulturní revoluce v osmdesátých letech.


John Virapen: Acylpyrín vás môže zabiť skôr, ako sa dostanete k dverám lekárne


2013-05-20  (15:29)  |  Zdravie
Len málokedy sa do prvej trojky bestsellerov dostane literatúra faktu od úplne neznámeho autora. Johnovi Virapenovi sa to podarilo, čim len dokázal, že téma, o ktorej sa rozhodol písať a zasvätiť jej život, je výsostne aktuálna a pre ľudí zaujímavá. Jeho bestseller Nežiaduci účinok: Smrť je šokujúcim priznaním bývalého riaditeľa farmaceutického priemyslu, ktoré odhaľuje zločiny páchané dennodenne v odvetí, ktoré by sa malo starať o zdravie ľudí. A keďže John Virapen bol hosťom na tohtoročnej Bibliotéke, niet divu, že som neodolal jedinečnej príležitosti spraviť s ním rozhovor.


Jak si zajistit 100% zdraví


2013-05-20  (14:34)  |  Zdravie
„Člověče, vzpamatuj se! Vyžeň všechny ty šamany, léčitele a duchy z hlavy, zapomeň na jejich moudra a běž na dovolenou!“


Zdravotní devatero


2013-05-19  (17:20)  |  Zdravie
Léčit nemoc je jako začít kopat studnu až když dostaneme žízeň.


14 LET STARÝ HAMBURGER Z MCDONALD’S VYPADÁ TÉMĚŘ JAKO ČERSTVÝ


2013-05-14  (10:00)  |  Zdravie
Víme dobře, že produkty rychlého občerstvení jsou plné syntetických chemikálií a že mají doslova devastující vliv na náš organismus. Nedávno objevený, „mumifikovaný“ hamburger z McDonald’s je však vizuálním důkazem toho, jak málo se takový frankesteinovský pokrm změní za 14 let.


Štúdia náhodne odhalila, že chemoterapia rakovinu ešte viac podporuje!


2013-05-09  (08:16)  |  Zdravie
Počas toho ako jedna skupina výskumníkov sledovala prečo sú nádorové bunky také odolné, dospeli k oveľa dôležitejšiemu zisteniu. Počas výskumov skupina objavila, že kým chemoterapia vo veľkej miere poškodzuje zdravé bunky, zároveň ich stimuluje na to, aby produkovali takú bielkovinu, ktorá predstavuje v podstate pohonnú hmotu pre rast nádorových buniek. Okrem toho sa nádor stáva ešte odolnejším voči ďalšej liečbe.


Za zdmi mlékárenského průmyslu (pravda nie je propaganda)


2013-05-04  (15:47)  |  Zdravie
„Holou pravdou je, že morální pravda je často extrémistická a musí být, protože když je nespravodlnost absolutní, pak se proti ní někdo musí postavit — absolutně.“ Tom Regan


Mámo, táto, přijel on – očkovací kamión!


2013-05-04  (13:00)  |  Zdravie
Očkovací kamión, akce, která má za cíl zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Roadshow zavánějící porušením hned několika právních předpisů i principů humánní medicíny.


Ako som sa vyliečil


2013-05-02  (08:25)  |  Zdravie
Choroba ma kvárila 3 roky. Z času na čas mučivé bolesti, samovoľné intenzívne krvácanie a dennodenné vymieňanie obväzu. Navyše hnisavý výtok riadne zapáchal. Tri roky utrpenia pominuli. Ako? Bez lekárskej starostlivosti.


PROČ NEKUPOVAT BIO?


2013-04-19  (09:24)  |  Zdravie
My Češi jsme obzvláště opatrní. Vše zdravé okamžitě podezíráme a rovnou kritizujeme. Všichni víme, že biozemědělci postřikují v noci. A je nám jasné, že označení bio je na potravinách jen za účelem klamání naivních spotřebitelů. Co jsou naše nejčastější argumenty proti všemu, co je bio?


Proč pije člověk potravu pro telata?


2013-04-18  (16:39)  |  Zdravie
I když na nás reklamy na mléko a mléčné výrobky útočí ze všech stran, stále častěji můžeme slýchat informace, že pití mléka není zase až taková výhra, ba dokonce že může způsobit více škody než užitku. Pojďme se na tuto záležitost podívat a používat u toho zdravý selský rozum.


Veganství vede ke smrtelným chorobám


2013-04-14  (06:04)  |  Zdravie
Přísná vegetariánská dieta může být pro člověka životu nebezpečná. Odborníci tvrdí, že zvláště Indové dodržující extremní rostlinnou stravu mají v těle nadbytek homocysteinu. Tahle aminokyselina ve zvýšené koncentraci poškozuje výstelku cév, vede k ateroskleróze a také poruchám mozku. Takové choroby končívají často smrtí.


Kde sa berú a kam tečú príspevky Lige proti rakovine?


2013-04-12  (15:11)  |  Zdravie
Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna krásna modrá planéta. Vládli však na nej nenásytné farmaceutické koncerny. Nikto ich v láske príliš nemal. Ľudia totiž tušili, že u nich nie je všetko s kostolným poriadkom.


Odhoď narcis, kúp si jabko!


2013-04-12  (15:09)  |  Zdravie
Áno, Liga proti rakovine nelieči. Sú však nedeliteľnou súčasťou chorého systému a pomáhajú udržiavať jeho status quo. Toto je ich najväčším hriechom…


Rostlinné bílkoviny


2013-04-10  (12:20)  |  Zdravie
V tomto článku bych chtěl předložit některá fakta ohledně rostlinné bílkoviny. Tato fakta velkou měrou ovlivnila můj pohled na problematiku rostlinných bílkovin a můj jídelníček.


Tatarák i s tasemnicí


2013-04-09  (17:49)  |  Zdravie
O tom, že pojídání masa s sebou nese poměrně nemilá rizika, se může přesvědčit stále více lidí, kteří si v minulých dnech pochutnávali na tataráku a dalších masových "lahůdkách". Spolu s masem se totiž dostaly do jejich děla i zárodky tasemnice.


Zastavme ten smrteľný kolotoč!


2013-04-09  (15:18)  |  Zdravie
Proč zvířata geneticky manipulované plodiny odmítají nikdo neví, ale pokud je musí žrát laboratorní zvířata, nedopadá to dobře. A co na to člověk?


Báj o upíroch


2013-04-07  (19:56)  |  Zdravie
Veľa duchovných ľudí dnes hovorí, že my ako Slovania zohráme kľúčovú úlohu v nadchádzajúcich zmenách. Už sme však jednou zásadnou vecou prispeli, ani si to neuvedomujeme. Prispeli sme vedomosťou o tom, čo sa stalo. Dnes tieto báje vďaka ich príťažlivosti a vďaka médiám a pozná už hádam každý. Tieto príbehy obrazne opisujú, čo sa stalo. A opisujú hlavne to, ako z toho von. Dávajú riešenie.


6 ODSTRAŠUJÍCÍCH DOPADŮ TOXICKÉ CHEMIKÁLIE BPA V PLASTECH


2013-04-05  (09:47)  |  Zdravie
Bisfenol A, (BPA) je často používaná toxická chemikálie se schopností narušovat funkci hormonů. Můžeme ji najít v mnoha plastech, vnitřních obalech plechovek a dokonce i na amerických dolarech a účtenkách.


Byznys v bílých pláštích


2013-04-02  (21:15)  |  Zdravie
Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky i hotovostí. Šokující realita, tak popřemýšlejte nejste náhodou také obětí tohoto monstrózního zvráceného byznysu ?


Výhody Syrové Stravy


2013-04-01  (10:52)  |  Zdravie
Otázkou není "Je to těžké?"... Otázkou je "Stojí to za to?" Změna mé stravy změnila celý můj život k lepšímu. Nikdy bych ani nečekala všechny ty pozitivní změny, které se staly mě a mé rodině.


Můj život na syrové stravě


2013-03-30  (14:56)  |  Zdravie
Mé rozjímání, ke kterému jsem se dostala díky syrové stravě :-) Jakmile pročistíme své tělo, přichází na řadu naše duše...


Lékaři: Veganství a další "zaručené" diety? Škodí zdraví!!!


2013-03-29  (07:05)  |  Zdravie
Jednostranné diety mohou podle lékařů poškodit zdraví, trvalé zhubnutí však nepřinesou.


CO OBSAHUJE SENDVIČ MCRIB OD MCDONALD’S: GMO PŘÍSADY, TOXICKÉ A ZAKÁZANÉ INGREDIENCE


2013-03-27  (12:46)  |  Zdravie
Sendvič McRib je na vrcholu oblíbenosti. Tisíce lidí zaplavují webové stránky, jako je „McRib locator“, aby si sendvičem McRib řetězce McDonald’s nacpali břicho.


Pozor na etikety i u ovoce a zeleniny


2013-03-27  (07:29)  |  Zdravie
Čtěte i etikety při koupi ovoce nebo zeleniny. I ovoce může obsahovat nebezpečná éčka, přidanou vodu nebo aspik.


Studie: Marihuana škodí hlavně mladým, může jim trvale snížit IQ


2013-03-23  (16:14)  |  Zdravie
Obecně především u mladých lidí převládá názor, že cannabis je neškodná droga a nenese žádná zdravotní rizika. Přitom právě tato skupina je jejím užíváním negativně ovlivněna.


ZDECHLINY V JÍDLE!


2013-03-22  (07:05)  |  Zdravie
Ještě ani neodezněla aféra s koňským masem vydávaným za hovězí, a už se nad námi ženou další černé mraky s daleko hrůznějšími potravinovými skandály, než jsme doposud v médiích zaznamenali. V polském masokombinátu přidávali údajně do klobás a jiných masných mletých výrobků, maso z uhynulých zvířat, což je absolutně smutný a hlavně nechutný případ, který vyvolává stále častější otazníky nad bezpečností současných potravin.


Léčba konopím


2013-03-21  (07:37)  |  Zdravie
Pokud se mocným tohoto našeho světa povede mne odhalit, já půjdu do vězení a z mojí dcery se opět stane křečemi zkroucená a bolestí řvoucí lidská troska


PŘÍRODNÍ ZABIJÁK RAKOVINY, KTERÝ JE 10 000X SILNĚJŠÍ NEŽ CHEMOTERAPIE


2013-03-18  (09:05)  |  Zdravie
Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Jelikož některé velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji. Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci. Chuť není konec konců špatná.


Konopné semínko je dokonalou potravinou


2013-03-14  (19:37)  |  Zdravie
Konopí patří mezi nejdokonalejší rostliny z hlediska výživy.


Ďaľšie zo zdravia...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Tato vláda nechápe co dělá, natož aby si uvědomila důsledky svého konání.

Systém financování zdravotnictví má obdobný problém jako důchodový systém, tj. problém demografický. Problém, všemi omílaný a přitom z hlediska podstaty stále téměř všemi nepochopený, včetně našich předních reformátorů, J. Drábka a L. Hegera. Problém, který se dá přitom vyjádřit velice přesně pomocí výpočtu implicitního, tj. skrytého dluhu průběžně financovaných systémů sociálního státu, důchodového a také zdravotního. Problém, který pojmenovala a vyčíslila již Bezděkova komise č. 1.


Španielske protesty pokračujú

Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Hnutie ZeitGeist Slovensko na návšteve - Agrokruh

Môže byť v pozadí kruhov v obili tato tajná technoló...

Čriepky

Archív

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať zákony!

Opäť sa ukázalo, že na Slovenskú existujú ľudia rovní a rovnejší! Podľa aktuálneho vyjadrenia slovenskej prokuratúry a polície, keď pani Beňová prežíva emócie, môže porušovať zákon a urážať ľudí. Takýto neštandardný postup polície a prokuratúry je absolútne odlišný, oproti správaniu kompetentných orgánov voči ostatným občanom. V danej veci si pozorne prečítajte priložené vyjadrenie prokurátorky.


Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Stanovisko poslaneckého klubu Die Linke v německém ...

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Naše výhody vstupu do EÚ


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.2189 s