26. August 2019
    
Dick Sutphen: Bitva o vaši mysl - Dolezite.sk

Dick Sutphen: Bitva o vaši mysl


  2011-01-13  (19:32)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Dick Sutphen: Bitva o vaši mysl

Než budu pokračovat, dovolte mi poukázat ještě na něco jiného o změněných stavech vědomí. Když se dostanete do změněného stavu, přenesete se přímo do pravého mozku, což způsobí uvolnění tělesných opiátů: enkefalinů a beta endorfinů, které jsou chemicky téměř totožné s opiem. Jinými slovy, cítíte se dobře... a chcete se do podobného stavu zase vrátit.

    [Pozn. Endorfiny se samozřejmě vyplavují i při ostatních činnostech, zejména po jídle, při sportu a sexu. Zkrátka když je nám dobře. Od enkefalinů se liší především svým umístěním. Zatímco enkefaliny jsou obsaženy převážně v místech, kde se stýkají nervové buňky, endorfiny jsou obsaženy v hypofýze - tj.žláza s vnitřní sekrecí, která má výsadní, řídící postavení. Jsou taky v ledvinách, placentě a jinde ]

    Nedávný výzkum Herberta Krugmana ukazuje, že když diváci sledují televizi, převyšuje aktivita pravého mozku levý v poměru dvě ku jedné. Jednodušeji, diváci jsou ve změněném stavu vědomí ... často až v transu. Získávají beta-endorfinovou "závislost".

    Aby změřil rozpětí pozornosti, psychofyziolog Thomas Mulholland z Veterans Hospital v Bedfordu v Massachusetts připojil malé diváky na EEG tak, že se televizor vypnul vždy, když dětský mozek produkoval většinu alfa vln. Ačkoli dětem řekli aby se soustředily, jen pár z nich dokázalo udržet pozornost víc než 30 sekund!    Mnoho diváků je už hypnotizováno. Prohloubení transu je snadné. Jeden jednoduchý způsob je vložit do filmu prázdné černé políčko na každých 32 promítaných políček. To vytvoří pulsování 45 bliků za minutu, které může zaznamenat pouze podvědomí -- ideální tempo k navození hluboké hypnózy.

    Reklamy nebo sugesce uváděné v takovém alfa stav navozujícím vysílání divák daleko lépe přijme. Velké procento diváků kteří jsou schopni upadnout do hlubokého somnambulního stavu může všechny takové sugesce a návrhy přijímat jako příkazy -- dokud mu nepřikáží něco, co odporuje jeho morálce, víře, nebo pudu sebezáchovy.

    Prostředí pro to je už tady. Ve věku 16 let děti už strávily 10.000 až 15.000 hodin sledováním televize -- to je víc času než stráví ve škole! V průměrné rodině je televize zapnutá 6 hodin a 44 minut denně. To je o devět minut víc než vloni a třikrát víc než v 70 letech.

    Samozřejmě to není lepší. Rapidně se blížíme ke světu alfa-stavu -- Orwellovskému světu "1984" -- mírní, se skelným pohledem a poslušně přijímající rozkazy.

    Výzkum Jacoba Jacobiho, psychologa na Purdue University, zjistil, že z 2700 testovaných osob, 90 procent neporozumělo dokonce ani jednoduchému komerčnímu programu. Pouhou minutu po sledování, typický divák nezodpoví 23 - 36 procent otázek o tom co viděl. Samozřejmě, že nezodpoví -- byl v transu! Když jste v hlubokém transu, musíte dostat příkaz k zapamatování, jinak zapomínáte automaticky.

    To, o čem jsem se tady zmínil, představuje pouze špičku ledovce. Když začnete kombinovat subliminální zprávy skryté v hudbě, podvědomé vjemy na obrazovce a hypnotické zrakové efekty podporované trans navozujícím rytmem ... jste vystaveni velice efektivnímu brainwashingu. Každou hodinou kterou strávíte u televize jste závislejší. A pokud si myslíte že proti tomu jsou zákony, jste na omylu. Nejsou! Existují zřejmě mocní lidé, kterým věci vyhovují tak jak jsou. Asi mají své plány.

celu knihu si mozete stiahnu tu:
http://uloz.to/4272385/bitva-o-vasi-mysl-aneb-vymyvani.rar

precitat tu:
http://afinabul.blog.cz/1003/dick-sutphen-bitva-o-vasi-mysl


classique
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Bulzaj   |   ip:213.151.2   |   2011-01-14  (00:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taketo clanky vacsina nepochopi.

Všímam si že vo svojom okolí sú večšinou hlúpy ľudia. Ono nie je problém žeby vám neverili ale problém je že oni vám nerozumejú. Majú pýchu ktorá ich núti myslieť si že vedia všetko čo vedieť potrebujú. Oni sa tvária že rozumejú a že to čo tvrdíte nie je pravda. To znamená že nie je dolezite veriť alebo neveriť ale dolezite je pochopit potom sa uz nebudete s tym zaoberat že či veriř alebo neveriť.

Sa pýtam 2 + 2 je 4 ? Verite mi ? ludia su hlupy,pysny,hladny stale v nedostatku maju energiu iba na zakladne prezitie nevladzu si rozsirovat obzor uz chapem preco NWO drzi ludi na zivotnom minime. e to energia ktora im brani sa zobudit. Telo ked ma malo energie uklada sa do spanku. Ak je privedomi ide na minimalny vykon ak mu chyba energia. Nevidim buducnost velmi ruzovo. To je ako by ste sa snazili prasatu nieco pekne vysvetlit. Nie je v tom velky rozdiel. Prasa ma urcite pudy ktorym instiktivne veri a ostatne je prenho.


trollo   |   ip:213.151.2   |   2011-01-14  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  že si hlupi, že tvoje prasa má pýchu? Tak potom 2+2 tebe verím, sa teda pekne ulož do spánku.
sdf   |   ip:91.148.13   |   2011-01-14  (09:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bulzej v podstate mas pravdu. Z mojho pozorovania sa jedna o kontrolu mysle,egoizaciu osobnosti,atomizacia spolocnosti,cognitivna disonancia a dalsie ine tlaky, ktore boli pestovane stale su podmienovane skolstvom, mediami a sami sebou.

Tvoju negativnost v buducnost, s tym nesuhlasim. Bud sa nakopneme a zacneme sa snazit byt "svieckou" a casom vytvarat v ludoch odraz alebo je s nami amen ako pises. Mne osobne sa nechce pozerat so zalozenymi rukami a hovorit, ze je potom. Je to zbabele.
A mantry typu: Co ja uz len s tym spravim, Nehrajte sa na zachrancu sveta...a pod. Toto su prejavy mentalnej,psychickej a hlavne vedomostnej nevyzrelosti jedinca, surne potrebuje preškoliť a pochopit Väčší obrázok toho co sa tu deje.
Len nazor.


filip   |   ip:91.127.35   |   2011-01-14  (09:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sdf- Je neskoro a to dielo skazy dotiahnu do konca.
To ale neznamená,že netreba nič robiť.Prišiel čas,kedy sa treba pridať na jednu,alebo druhú stranu.Pasívni sú s ovládanou väčšinou!


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-01-14  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Netreba ani vkladať prázdné políčka.
Naučím vás metodu zvanú KOTVA.

Modelová situácia:
Ste muž a prvý krát sa rozprávate so ženou,ktorú chcete presvedčiť k tomu,aby s vami išla na rande/do kina/na kávu a pod.
Nezáväzne sa rozprávate a debatu vediete smerom k tomu,že jej položíte otázku-čo má rada.
Máš rada napr.čokoládu?
Väčšina žien čokoládu miluje.
Akonáhle začne rozmýšľať nad čokoládou,zakotvite príjemné predstavy nejakou kotvou-gestom.
Nesmie to byť nič nápadné,ale ani nič také,aby si to vôbec nevšimla.
Napríklad špecifické otáčanie krabičky od cigariet,alebo nezameniteľné hranie sa s nejakým predmetom.
Ona si v podvedomí spojí spomínané gesto s príjemným zážitkom pri predstave požívania čokolády.
Neskôr-po odvedení pozornosti debatou na inú tému sa jej opýtajte na to,či chce ísť s tebou na rande a vtedy použite kotvu-teda to gesto,ktoré ste použili predtým.
Ona si podvedome spojí pôžitok konzumácie čokolády s randením s tebou a máte vyššiu šancu,že bude súhlasiť.

Prečo to spomínam?
Podobné finty sa používajú napr.pri reklame.
Ukážu byt o ploche 300m štvorcových,dvoch atraktívnych tridsiatnikov a dve utešené detičky,ako spolu o ôsmej raňajkujú.

Odkaz pre ženy-kúp nátierku XY a budeš mať atraktívneho muža v kravate,ktorý ťa zabezpečí.
Odkaz pre muža-kúp nátierku XY a budeš mať poslušnú ženu a vzorné detičky.
Odkaz pre detičky-povedzte mamine,nech kúpi nátierku XY a budete sa mať dobre a rodičia budú na vás dobrí.

Pozrite si všetky reklamy a všímajte si,cez aké veci na vás útočia.
Väčšinou je to sex,závisť,pýcha...

Ja som sa napríklad naučil pravidelne pozerať reklamy a beriem to ako cvičenie.
Pozerám rad do radu reklamy a snažíms a pochopiť,ako ma chcú dostať.

Skúste to!


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2011-01-14  (15:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique, príjemný článoček. Je vidieť, ako pracovníci tvoriaci reklamy pochopili že základné princípy fungovania človeka sa dajú veľmi ľahko použiť na propagáciu ich výrobkov ( informácií, názorov, pocitov...), mnohokrát nekvalitných. Svedčí o tom nedávny vznik odboru neuromarketing.

Nuž využívajú len to, čo nám príroda dala a čo využívame i mi pri presadzovaní nášho tovaru a snahe preniesť gény do budúcej generácie.

Bohužiaľ je to i zneužívané...tak ako je spomenuté i classiqovom texte.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-01-14  (16:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  drhujer:
nemas tak trochu blby pocit ze tieto techniky sa nevyuzivaju len pri reklamach?
ale cakal som od teba uvahu tohoto typu.DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2011-01-14  (16:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  samozrejme že sa využívajú i v iných oboroch. Niekto ich využíva bohužiaľ na zlé veci, niekto naopak na dobré, čo je samozrejme ten lepší prípad.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-01-14  (17:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ake je pozitivne vyuzitie ovladania mysle?:)
DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2011-01-14  (17:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  informácie ktoré sú v knihe kde je veľa obrázkov, náčrtov, grafov a nákresov sú ľahšie zrozumiteľné a zapamätateľné - to je tá dobrá stránka pre majiteľa knihy.

A takáto kniha sa aj lepšie predáva - to by sme mohli nazvať negatívnou manipuláciou zo strany vydavateľa knihy aby čo najviac predal...

Jednoduchý príklad na obe varianty využívania neuromarketingu v praxi...


bigfoot   |   ip:95.103.25   |   2011-01-14  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na to aby niekoho televizia neoblbla staci .jedna vec. nedoverovat mediam a telke.a tak je mimo system len velmi malo ludi .niektori mali stastie a pisu na tieto stranky dikusiu..ostatni su zhypnotizovani a vygumovani.jeden pise nevzdavajte sa .no jasne.ale fakt neda sa niekoho prebudit.iba si clovek narobi nepriatelov.prve kolo elita vyhrava.bohuzial.a aj vyhra aj dalsie kola .na slovensku urcite..bohuzial


Brat   |   ip:92.52.22.   |   2011-01-14  (20:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja byt v ámerika, to bárz fajné, to dóbre, ja zdrávit pamela, PAMELA I LOVE YOU


Borat   |   ip:92.52.22.   |   2011-01-14  (20:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   ja ne brat ja bórat


Sentilj   |   ip:89.173.0.   |   2011-01-16  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker: čistá pravda, niekedy objavim v reklamách nielen jednu rovinu, skor viacej. Niekedy je odkaz, pointa rafinovane "zabalená", a niekedy je to tak priamočiare, že sa čudujem, že im na manipuláciu ľudia ešte neprišli


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-01-16  (13:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Baby-kupujte krém XY!
Zbavíte sa celulitídy,alebo vrások a získate bohatšieho partnera,vdaka ktorému budete mať väčšiu istotu pri zabezpečení mládat.
Páni kúpte si toto auto a budete súložiť s tamtou modelkou!
Alebo si dajte pohárik destilátu XY a všetky baby budú vaše!
Nemáš na to?
Zober si pôžičku!


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-01-16  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ps-ako si sa dopracoval k takej ip adrese?


momo   |   ip:88.212.36   |   2011-01-19  (19:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chystaju na Nas elektronicky koncentracny tabor,
v ktorom kazdy clovek bude pod prisnou kontrolou.
Tato spolocnost sa nadalej buduje na zaklade principu
majitelov otrokov,otrokov a ich dozorcov.
Svoj zivot vsak zatial mame vo vlastnych rukach.

nejsme-otroci.cz


joplins   |   ip:212.27.23   |   2011-01-19  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  momo.. hm...joplins   |   ip:212.27.23   |   2011-01-19  (19:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  momo , no tak... vesmirni lide.. sme s vámi a pomahame vam..???

bez s tym do marii.. aj s astarom seranom co je akoze Jezisov brat a strazia nas vo vesmirnych lodiach na orbite zeme..

si normalny???


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-01-19  (20:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins.. Klud. Radsej by som netriafal do vetra a neposudzoval na prvy dojem hocijaku siroko-podporovanu informaciu. Taku istotu nemaju ani najvetsi mystici a znalci v danom obore. Laik si vie vsak vytvorit nazor a z toho odvodit "pravdu" v priebehu par sekund.


martan   |   ip:188.167.1   |   2011-01-19  (20:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ved to píšu o mne! Podľa tých symptómov som v tranze od detsva a to som TV pozeral max. hodinu denne. Možno bola tá imperialistická bedňa viac nainfikovaná. :(


marcus   |   ip:95.102.22   |   2011-01-19  (20:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  trocha od temy , ale ak budete mat cas kuknite si videa na youtube od OSHO-a , velmy zaujimave , mozno prave toto celu dobu hladate ...


joplins   |   ip:212.27.23   |   2011-01-19  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  groover.. vies co, ja mam v tomto jasno.. vsade chodte , vsetko skuste, dobreho sa drzte..

mam v tomto jasno.. a za par sekund cuduj sa svete.. stacili mi ite bratsko-sestersko- ziariace fotky vsetkych dobrych svetelnych ludi , z astarom seranom na cele.. vesmiorne lode okolo zeme.. a vystraha o cipovani ludstva..

ak to teba nie je jasne , tak holt.. ja viem odkial vietor fuka.

je to priprava na korintskym 15 -51 a 1 tesalonickym 4-17

precitaj si a pochopis.. satan sa rozzuril vediac ,ze ma malo casu.. potrebuje pripravit ludstvo na nastavajuce velke veci a tymto si ich pripravuje na velky sok... pripravuje si vyhovorku...


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-01-19  (21:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RE: Joplins

Jasan ;)

Niekedy treba aj popozerat starsie zaznamy nasej pameti a trosku to tam upratat.. pomoze to.

Sekta ala Astar Seran je skor zbludila idea ktora stavia na par informaciach na ktorych sa stava imaginacia vysokych rozmerov to vsak neznamena ze piliery a zaklady nie su spravne. Taketo pripady sa stavaju v kazdom nabozenstve ktore je casom znicene svojou formou a obsah uz neodzrkadluje realitu.


joplins   |   ip:212.27.23   |   2011-01-19  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  groover. tak toto mi objasni.. aspon v kocke.. aj ked pochybujem, ze ma to nadchne.. no ale skus..


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-01-19  (21:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RE: Joplins

Tak aspon nadobnem temu.

V kocke:

Hranice nevedomia su zlozite a v poslednom storoci sa zistilo ze ludske vedomie obsahuje v sebe archetypalne obrazy gigantickych rozmerov ktore umoznuje vyvin a posun vedomia do dalsich urovni. Psychicky vyvoj vedomia.. ako priklad: Renesancia,Realizmus,Romantizmus. Historia vychadza hlavne aj z ducha doby. Bozstva a davno prachom zabudnute myslienky sa takto vynaraju na povrch a vyzaduju si svoje preskumanie a pozornost.


momo   |   ip:88.212.36   |   2011-01-20  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nepisem Vam to preto aby som Vas o niecom presviedcal... Pisem to preto aby ste mali moznost si vybrat. Aby ste mali alternativu. Ja som dostal odpovede na tisic otazok na ktore som hladal odpoved.... Informaciu ste dostali. Co si vyberiete je Vasa vec. ¡Buena suerte!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Protestujúci Bulhari: "Zahájte proces voči každému, kto je zodpovední za drancovanie krajiny po roku 1989!

Desítky tisíc Bulharů se sešly v celonárodním protestu proti chudobě, vysokým cenám energie a korupci. V neděli pod heslem „Pojďme zapálit monopoly" obrovské množství lidí vyšlo do ulic v různých částech Bulharska, včetně hlavního města Sofie, a vykřikovali „zbabělci", „mafie" a „máme hlad" a „chceme také financování od EU." Odhaduje se, že se 20 tisíc lidí shromáždilo před parlamentem a centrální bankou, aby daly najevo své frustrace. „Kde je Bojko? Hraje fotbal, jak to dělá vždycky v neděli? Jeho země je v plamenech, ale hasič (což ej Borisova profese) číslo jedna není nikde vidět....," řekl jeden z vůdců protestu Yanko Petrov.


Vegetarian - BIOCHEMICKÝ ÚČINOK

8 faktov, ktoré ste o amerických prezidentoch nevedeli!

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Mobilní aplikace FareBandit vás ochrání před revizory...

Nešťastné děti - ukážte pravdu zákazníkom !!!

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Maléry pána živnostníka

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.4724 s