19. August 2019
    
Disidenti - Dolezite.sk

Disidenti


  2010-07-23  (06:06)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Disidenti

Encyklopédie konštatujú, že termín supernova vyjadruje niekoľko typov explózií. Spočiatku je to veľmi jasný objekt na oblohe, ale po čase žiara zaniká. K tomuto zákonitému koncu vedú viaceré dôvody: buď ide o hviezdu, ktorá už vyčerpala zásoby svojho paliva kvôli fúzii s inou hviezdou, alebo sa začala zmršťovať pod vplyvom vlastnej gravitácie, alebo sa z nej stal trpaslík, ktorý prešiel termonukleárnou reakciou.

Nuž, pravdu povediac, k supernove KDH mi pasujú všetky možnosti. Spočiatku to bola žiarivá hviezda, ktorá však svoje palivo vyčerpala fúziou s MKDH - SMK. Ale neskôr sa začala zmršťovať aj pod vplyvom vlastnej gravitácie, lebo ju opantala nesmrteľnosť. Napokon sa z nej stal trpaslík, ktorý na svoj odchod z hviezdnej oblohy ani nepotreboval termonukleárnu reakciu, ale stačili mu na to štyri ninja korytnačky s potenciálom ochudobneného uránu!

Posledným veľkým treskom by mal byť Danielom Lipšicom avizovaný prerod tejto vyhasínajúcej hviezdy aspoň na životaschopnú kométu. Lenže s danajským darom, ktorý dostalo KDH do vienka od Jána Čarnogurského už pri narodení v podobe lavírujúceho subjektu, ktorý nevie, či je Jano alebo Jana, je to dosť ťažké. Prizrime sa teda bližšie na tých neuveriteľných 18 rokov, počas ktorých tu miešal karty (niekedy viac, inokedy menej úspešne) operetný politický subjekt, ktorému pri vzniku prorokovali kariéru superstar, lebo si do vienka dal dovtedy potláčanú ideu kresťanstva, ktorá sa postupom rokov totality stala ikonou demokracie. A hoci sú karty diablovým vynálezom, lídrom nového subjektu nijako neprekážali, lebo "KDH sa od začiatku neformovalo ako výlučne katolícke hnutie, dokonca ani nie ako výlučne kresťanské... Realita je taká, že sa k nám pridali predovšetkým katolíci..." (Ján Čarnogurský v rozhovore s Fedorom Gálom v mesačníku SLOVENSKÉ LISTY, vychádzajúcom v Prahe, č. 1/1993). Práve na tomto mieste je dobré pripomenúť si známu pravdu, prečo je dôležité poznať svoju históriu a prečo národ bez historickej pamäti nemôže prežiť.

Toto priznanie Jána Čarnogurského musí v každom súdnom človeku vyvolať minimálne dve zásadné otázky: PREČO POTOM DALI ZAKLADATELIA NOVEJ STRANE PRÍVLASTOK KRESŤANSKÉ HNUTIE a PREČO O TEJTO "POTEMKINOVSKEJ" STRANE NEINFORMOVALI ASPOŇ PREDSTAVITEĽOV CIRKVI?! Alebo snáď áno?

Po odpoveď si zájdime priamo do "kuchyne" KDH, kde sa pripravovala gurmánska špecialita pre nadnárodné spoločnosti. Už na ustanovujúcom sneme KDH v Nitre (17.02.1990) vystupuje Ján Čarnogurský proti spájaniu kresťanského princípu s národným! To malo okamžitú reakciu medzi ortodoxným krídlom (ktoré sa riadi pápežskou encyklikou o kresťanských národoch), sekularizáciu v rámci sotva vzniknutého hnutia. Ak chcel Ján Čarnogurský, ktorý sa dosť nepresvedčivo pasoval do úlohy lídra novej antitotalitnej strany, vyvolať trvalú pochybnosť o smerovaní hnutia, tak sa mu to dokonale podarilo. Ani po 18 rokoch nie je totiž jasné, či ide o kresťanskú, národnú alebo nebodaj občiansku stranu!

Pravdepodobne to bolo čaro nechceného, ale líder novovzniknutého politického subjektu po tejto "potope sveta" už nikdy nepresvedčil, že mu ide o národné záujmy – ak už o tých kresťanských možno celkom pragmaticky pochybovať.Znovu historická pamäť: Pred novembrom 1989 bol Ján Čarnogurský čestným kurátorom Charty 77 a de facto "disidentom" ex offo. (Prepojenie chartistov s totalitným režimom prostredníctvom 13. oddelenia ÚV KSČ na čele s jeho šéfom Rudolfom Hegenbartom je už dnes dostatočne zdokumentované.) Len ako perličku uvediem, že vo vedení Nadácie Charty 77 v tom čase boli o. i. aj George Soros (fakticky sponzor), či Miroslav Kusý (za Dubčeka vedúci ideologického oddelenia ÚV KSS a aj dnes hlavný ideológ, ale vtedy najmä – príjemca sponzoringu)! Bola to ozaj dobrá partia, ktorá "úbohým disidentom" pomáhala prežiť totalitu prostredníctvom dolárov a bonov! Príklad ďalších "nežných či farebných revolúcií" v bývalom sovietskom bloku dnes už jasne ukazuje na režisérov s plnými peňaženkami, ktorí z pozadia tvorili dejiny v tomto geopoliticky veľmi lukratívnom strategickom priestore.

"Zakladateľ" KDH figuruje aj v tucte ďalších nadnárodných a mimovládnych organizácií, ktoré v deväťdesiatych rokoch minulého storočia tvorili súčasť nášho splývania so západnou demokraciou. Dnes už vieme, že to boli a sú čertove rožky. Boli to najmä National Forum Foundation so známou, už nebohou čechoslovakistkou Ritou Klímovou z USA, ale tiež funkcia jedného z podpredsedov KBSE – dnes OBSE, organizácie, ktorá ani v súčasnosti, keď je SR právoplatným, ale nie rovnoprávnym členom EÚ, nevie Slovensku prísť na meno; členstvo v Ráde nemeckých rytierov (čo robí Slovák v takej organizácii, je aj pre renomovaného politológa, pokiaľ nie je priamo zasiahnutý dolárom, záhadou), členstvo v exkluzívnom klube Windsor (spolu s Ivanom Miklošom, Františkom Šebejom, Magdou Vašáryovou a. i.), ktorý v deväťdesiatych rokoch ovládol dovtedy národné médiá. Ten výpočet by bol veľmi dlhý a dokumentuje len jedno – PRINCÍP NEPRINCIPIÁLNOSTI!

Expert na KDH Dr. Ladislav Andrey, Slovák žijúci momentálne v Prahe, vzdelaním jadrový fyzik, ktorý dlhé roky pôsobil v USA i Japonsku (ovláda aj japončinu) a ktorý je aj jednou z mála osobností sveta, ktoré majú právo priamo komunikovať s prezidentom USA, mi v roku 1995 napísal list, kde sa o. i. zmieňuje o B´nai B´rith. V tomto liste uvádza: "..za podceňovanie Slovákov možno považovať oficiálnu účasť Jána Čarnogurského – aj pozdravy pánov biskupov (mená biskupov neuvádza) - pri znovuzaložení slobodomurárskej lóže B´nai B´rith (Synovia zmluvy) na Slovensku, ktorá si zvolila názov Tolerancia. Nad touto lóžou bdie Luciferovo oko, Rotschildov trust, Rada 13 veľkých druidov (čiže súkromné kňazstvo Rotschildovcov), Rada 33, t. j. 33 najvyšších hodnostárov slobodomurárstva sveta v politike, ekonomike aj cirkvi..."

Dr. Andrey uvádza, že členmi slobodomurárov sú aj ľudia z Rotary a PEN klubu. Podľa dr. Andreya pri obnove B´nai B´rith na Slovensku takpovediac "asistoval" aj vtedajší šéf parlamentu František Mikloško (VPN).

Slobodomurárske lóže majú jedno neprehliadnuteľné špecifikum – sú tajné! Aspoň natoľko ako tajné polície! Ale v ére kozmickej komunikácie už nič nemožno utajiť. Napriek tomu zotrvávajú na takých relikviách, ako je napríklad názov MLČANIE, čo pripomína skôr "Mlčanie jahniat". Lóža Mlčanie (o čom? o mlčaní?) mala byť súčasťou tzv. Veľkej lóže Lessing, kde veľmajster z Freiburgu Otto Machal, emigrant zo Slovenska, robí vraj "zasvätenie" prvých slobodomurárov na Slovensku! Vzhľadom na fakt, že sa tejto dejinnej udalosti nezúčastnili lídri KDH, však predpokladám, že išlo skôr o podvod, ako o skutočnú slobodomurársku lóžu. Koniec koncov – na internete ich nehľadajte...

Drankanie niektorých predstaviteľov cirkvi o priazeň politikov je tiež dobrá "kosovská" droga. Prinajmenšom môže vyvolať dojem, že tentoraz je v úlohe disidenta prednovembrové Pacem in terris. Mons. Andrej Imrich, pomocný spišský biskup v liste Dr. Jánovi Chovanovi, vtedajšiemu šéfredaktorovi Katolíckych novín, ktoré dali k dispozícii klubom KDH, dňa 22.04.1994 (osobne Ivanovi Šimkovi) píše, citujem: "Obrátim sa však na vedenie KDH s prosbou, aby boli trpezliví a nezanevreli za to na Cirkev..." Pomocný biskup žiada, či skôr kolenačky prosí o podporu politickú stranu!

A ešte jedna zaujímavosť z pera Dr. Andreya: "Ján Čarnogurský "reprezentoval" Slovensko aj na medzinárodnej konferencii nazvanej Európa a my, konanej 13.05.1995 v Prahe. Vystúpil tam s prednáškou, v ktorej o.i. odznelo aj to, AKO PREKONAŤ DYNAMICKÚ SILU NÁRODNÉHO PRINCÍPU NA SLOVENSKU!!!"

Nuž, na jednej strane môžeme byť radi, že národný princíp má u nás dynamickú silu! Ale na strane druhej, ak ešte aj teraz niekto pochybuje o tom, prečo parlamentná strana SR – KDH - hlasovala proti Ústave, ba aj proti vzniku tejto republiky, potom mu niet pomoci. Mal by prijať humanitárny akt tohto nechceného dieťaťa v niektorom z jeho zdravotníckych zariadení – poskladáme sa mu na hospitalizáciu. Alebo radšej na americkej základni v Guantanáme, lebo liečba šokom je vraj pri beznádejných prípadoch najúčinnejšia.

Aby som sa však vrátil k samotnej supernove. Jej explózia uvádza do pohybu nárazovú vlnu, ktorá sa šíri do okolitého priestoru. S tým by sa dalo súhlasiť, lebo najbližšia hviezda, či dnes už skôr hviezdička v tomto nárazníkovom pásme - SDKÚ začína vykazovať rovnaké parametre bezprostredného zániku ako KDH. Zatiaľ sa zmršťuje len jej fúzaté jadro, od ktorého sa oddelila kométa Liška, ale ktovie, či sa ešte za tejto politickej garnitúry táto vesmírna konštelácia nezrúti sama do seba. Pri absencii Mliečnej dráhy nad Slovenskom je to dosť pravdepodobné. Explózia supernovy je však sprevádzaná aj enormnými teplotami, ktoré podľa encyklopédie môžu počas vrcholnej fázy vyprodukovať niektoré z najťažších prvkov, ako je napríklad kalifornium. Žeby to bola predzvesť novej hviezdnej kariéry Mikuláša Dzurindu priamo v Hollywoode? S "jeho" opozíciou ako komparzom – pochybujem...

MARIÁN DUDINSKÝ

www.hojko.com

 

(pozn. red.: článok prešiel jazykovou korektúrou)


Juraj Smrek
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
klifton   |   ip:178.41.2.   |   2010-07-23  (13:32)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  tak toto je fakt dobré :o)), páči sa mi.


filip   |   ip:95.102.20   |   2010-07-23  (13:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takéto články patria na Dôležité.


sxg   |   ip:95.103.19   |   2010-07-23  (14:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=P9r99MmP988


Azgaroth   |   ip:188.123.1   |   2010-07-23  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čarnogurskovci bola taká podarená família do každej spoločensko-politickej klímy. Jeden brat riaditeľ, druhý akčný disident so striedavými krátkodobými demonštračnými pobytmi v cele Justičného paláca. A tiež s vysokou školou, hoci naokolo vládol ten údajne zlý režim. Pozoruhodné! A samotný článok? Bravo!janosik   |   ip:178.41.62   |   2010-07-23  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jeden cernogursky mladsi vytuneloval firmu injecta stara tura.male mestecko 2000 obyvatel prislo o 400 pracovnych miest.


ANONYM   |   ip:78.99.122   |   2010-07-23  (19:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  janosik
a jano poslal cele polnohospodarstvo na slovensku ako minister do dymu.sa pozri co za majetky druzstevne po dedinach zrujnovali.zapredanec j,carnogursky .


kri   |   ip:213.151.2   |   2010-07-24  (04:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://krija.blog.pravda.sk/2010/07/24/16-dni-od-nastupu-novej-vlady-a/

afinabul ak sa ti to paci, tak mi to prosim ta u teba "zazalohuj", kym na pravde nepride admin do roboty ;-)


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-07-24  (11:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mlčanie jahniat :)))), dobry članok

Kri – ano, bola to osudova chyba, všetci z tej vlády sú odporní judáši, ktorí sa navyše dostali klamstvami k moci, ale tomu, čo sa deje na celej západnej pologuli by sa ani naše malé Slovensko nakoniec nevyhlo. Cela Europa by sa musela prebrať...A aj Američania a Rusi...rainbow   |   ip:81.0.116.   |   2010-07-24  (17:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak veru,pomaly KDH a SDKU idu do zaniku ale neskoro,strana SaS bola vymyslena len aby sa to udržalo a Smer nebol vo vlade,čo by robili keby také preferencie mala nejaká robotnícka strana alebo komunisti,opakovala by sa druhá Jugoška....?


sxg   |   ip:178.40.27   |   2010-07-25  (07:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ááá ďaľšia záloha:
http://nwoo.org/jk/radicova.htm


NZPRX   |   ip:204.110.2   |   2010-07-26  (04:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lavica alebo pravica? Nasledujuci link vam ukaze, ze strany Narodneho Frontu/Strany Majetku su jedno a to iste.
http://www.opednews.com/articles/2/Defeating-the-Left-Right-D-by-Tony-Bartoletti-100725-462.html


adam   |   ip:195.80.16   |   2010-10-20  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ján čarnogurský je husákov syn! je to mladý husák!
v roku 1943, keď nemci prehrali bitku pri stalingrade, bolo jasné, že ťahajú za kratší koniec a prehrajú. /komunisti na slovensku mali dobré vzťahy s HSĽS preto vedenie KSS tu nebolo zlikvidované ako v čexáx, dokonca boli pozvaní na zájazd " s wehrmachtom" na dobyté časti ukrajiny aj husák ,aj šmidke, aj novomestský, aj clementis, a za tieto priateľské vzťahy s HSĽS boli vlastne po vojne väznení a popravovaní. tie ix dišputy s čatlošom a šaňom maxom sa konávali v bývalej kaviarni štefánka v BA./ v tejto dobe išla kristína čarnogurská, ktorá vtedy už mala syna ivana s vtedajším poslancom NR a arizátorom paľom čarnogurským, orodovať za svojho muža, aby pokiaľ prehrajú vojnu nebol odvlečený na sibír a ix rodina perzekvovaná, ale aby ix komanči xránili tak, ako gardisti komančov dovtedy. husák starý žid a kanec, sľúbil, že to vybaví, ale musí mu podržať. keďže kristína dovtedy obrezaného ešte nemala, súhlasila s týmto pre obox výhodným obxodom a z tohto spojenia vznikol 1.1.1944 syn ján. preto je vlastne položid a pologardista vo svojej podstate však iluminát s neskrotnou túžbou ovládať a manipulovať! jeho papierový otec pavol, keď sa dozvedel, že vyxoval žida, tj 1992 sa obesil.preto vlastne majetok v trenčianskej "židovskej uličke" /v tom čase bolo v tn 22 tis. obyvateľov, z toho pred deportáciami 4 000 židov"/sa dnes po reštitúciax naxádza café u JÁNA, a vpodstate väčšinu týx reštituovanýx budov vlastní ján= husákov vnuk! tieto majetky hoci boli arizované, týmto spôsobom aj tak ostali v židovskýx rukáx! preto sa v reštitúciax neišlo pred rok 1948! preto je husákov vnuk v spojení s hrbáčkom sis-mafia a mal byť zabitý nájomným vrahom, ktorého si najal tobiáš loyka vlastník rašeliny quido dokedy ho o to nepripravili/ hodnota náleziska cca 11 mld SK/. preto bez probémov získal aqapark tatralandia v exekučnom konaní, preto rodina čarnogurský-husák ovláda SR a vlastne po 1989 nedošlo pre ix priateľské vzťahy k odstráneniu komunistov z politického života! preto mohol ivan č. agent štb hoci bol z gardistickej rodiny študovať v paríži! preto ján "č." mohol to niekto z obyčajnýx ľudí / nie týx sulíkovcov/? ako člen vlády vstupoval pri návšteve izraela do synagógy s jarmulkou na hlave a s takou radosťou, že plní prianie svojho biologického otca! preto sa tak vehementne zúčastňoval husákovho pohrebu! preto usporadúva na jeho hrobe výročné spomienky!preto odmieta exhumáciu pozostatkov g. husáka a odovzdanie svojej vzorky krvi na porovnanie DNA, hoci bol na to už vyzvaný a penazí na to má! to by potvrdilo tieto skutočnosti. preto odmieta pred kamerami ukázať svoj pohlavný úd pred verejnosťou, aby sa neprezradila jeho tajná obriezka, čo by zase len potvrdilo tieto skutočnosti! nezanedbateľná je aj ix fyzická podoba, najdite si ix portréty keď mali približne napr 60 rokov a porovnajte! preto rodina č. tak veľmi ovplyvňuje diania v SR. preto zabránil trestnému stíhaniu bula fon elektra, "otca slovenskej republiky"! preto je poxopiteľné, že hlasoval proti vytvoreniu SR, hoci sa to prieči predxádzajúcej skutočnosti. je členom valdajského klubu, spolus s dickom cheynem, m. albrightovou ..., čo je ruská obdoba bilderbergu! rodina č. /jedna z jeho sestier je prekladateľka druhá sinologička/ má veľký vplyv na svetové dianie, na dianie v SR a je pre týx čo nexcú NWO nebezpečná. sú súčasťou NWO!


adam   |   ip:195.80.16   |   2010-10-20  (10:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  eštš dodatok rodina č. napr uxovávala počas celej éry socializmu posmrtnú masku A. hlinku /je to odliatok zo xixtu mrtvoly, podľa ktorého sa neskôr robia busty a soxy/ veľa členov KDH /k2o2t do huby/ má zmenené meno a židovských predkov! v. palko je nemanželský a jeho skutočné priezvisko je žurek. podobne aj otec d. lipšica, jeho biologický otec-žid, čo pretiahol slúžku sa volal Schubert. preto jeho príbuzní zahynuli v koncentráku, ale slúžka čo sa vydala za lipšica a porodila mu pankharta tak toho pankharta keď paroháč lipšic prijal za svojho, už nevyviezli. mimo to obaja jejo rodičia sú psyxoši a daniel schubert má brata dvojičku-je lekár. preto zákony, ktoré presadzuje napr. po prípade harman, sú vlastne židovská pomsta na slovenskom národe za vývoz židov. preto to obmedzovanie zbraní, aby sa pri budúcej židovskej invázii nemohol slovenský národ účinne brániť! preto sprísňovanie trestov a legislatívy, preto NWO!


Azgaroth   |   ip:85.248.61   |   2010-10-20  (11:09)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Nedá sa to čítať! Šifruje ti klávesnica! Alebo vysvetli slová ako "uiksovávala, psyiksoši, soiksy..." Zaujímavé, ale meno Schubert ti napísalo správne...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Iskra nádeje návratu SLUŠNOSTI do politiky na Slovensku

Konečne niekto, kto otvorene povedal pred voľbami ako sa stavia k zákonu ACTA a vyzýva ostatné strany,aby tiež zaujali stanovisko. Podľa mna je pán Budaj posledný slušný človek v politike na Slovensku.


Posobivy moment pravdy v masovom mediu

Slovenská Gorila neztrácí elán. A to jsou volby až za...

Kazatel fanatik má 4 roky

Návštěva slovenské delegace v Sýrii

Ktože to tu robí revolúciu? Osoby a obsadenie.

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Den bez lékaře, nákupů, médií

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4392 s