25. August 2019
    
Dôkazy ako na dlani - Dolezite.sk

Dôkazy ako na dlani


  2009-07-17  (01:53)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Dôkazy ako na dlani

Letiac nad náhornou plošinou Nazca v Peru možno vidieť na zemi zvláštne kresby a znaky. Napríklad gigantického pavúka,opicu so zakrúteným chvostom, tridsaťmetrovú postavu človeka a tisíce línií ,ktoré vyzerali ako štartovacie pásy,toto všetko však môžeme vidieť iba z lietadla.

Africké maľby na skalách predstavujú bohov oblečených do skafandrov a heliem ("ktorí prišli z neba"), spomedzi ktorých sa obzvlášť vyníma jeden "Veľký, marťanský boh", vysoký osem metrov...Takýchto a ešte ďalších kresieb je po celom svete veľa. Môžeme ich nájsť v Anglicku, ale aj v Austrálii, v Taliansku a takmer v celej Strednej a Južnej Amerike. Svet vedy vidí v týchto kresbách a maľbách bohov dažďa, slnka, kukurice či včiel, pričom zásadne odmieta tézu o kontaktoch s inou civilizáciou

Petroglyfy (skalné kresby), ktoré pripomínajú súčasné komiksy, objavili aj v Peru v Toro Muerte. Tam postavy v helmách podobných tým, čo majú dnešní kozmonauti, tancujú medzi hviezdami a planétami. Medzi nimi krútia geometrické útvary: kruhy, kvadráty a veľa iných znakov. Oblasť navštívilo veľa archeologických výprav, ale oficiálne sa neukázal žiaden materiál opisujúci tieto objavy. Všetky správy z výprav sa stratili kdesi v zásuvkách vedcov. Až objav Christine Dequerlorovej, špecialistky na dávne civilizácie. vrhol svetlo na kresby v Peru a vzbudil skutočnú senzáciu. Všetky božstvá sa tam totiž vznášajú nad zemou, čo je výrazne zaznačené vodorovnými a vlnovitými líniami umiestnenými vedľa postáv. Takéto línie v umení Indiánov vždy symbolizovali cesty vedúce do neba vznášanie sa.



Postavy v prilbách ukazujú na nebo. Odkiaľ najpravdepodobnejšie prišli, alebo sa ta chystajú. Pod nimi sú pozemšťania, výrazne sa líšiaci od kozmitov oblečením a celkovým výrazom. Indiáni nikdy nenosili podobný odev. Prilby kozmonautov sa lesknú, čo výrazne zdôrazňujú cikcakovité línie. Z hornej časti prílb vychádza čosi podobné anténam, ktoré sú vždy tri alebo štyri. Niektoré "božské" postavy vystupujú zo zvláštnych vozidiel, alebo vedľa nich stoja. Iné zostávajú v strede vozidla,v kabíne. Väčšina kozmitov sa vznáša vo vzduchu, akoby prekonali príťažlivosť Zeme. Zobrazujú to línie na vrchole kresby a vtáky symbolizujúce nebo; na zemi zasa vidieť hady symbolizujúce zem.

Dávne legendy Inkov rozprávajú o umení levitácie, čo umožňuje zvláštne použitie smaragdov a kryštálov. Podľa Indiánov smaragdy liečili, predlžovali život a likvidovali zemskú príťažlivosť.

Špeciálne zariadenia s kryštálmi pod vplyvom slnečných lúčov vytvárali potrebnú energiu. Vďaka týmto strojom bolo možné krájať a prenášať mohutné kamenné bloky, ale aj levitovať... Toto umenie poznali len pomocníci z kozmu a vybraní pozemšťania. Skalné kresby v Toto Muerte pochádzajú z obdobia Inkskej ríše. Výzorom pripomínajú obrovské kresby zvierat z náhornej plošiny Nazca a plastiky z Brány Slnka v Tiahuanacu, pradávneho hlavného mesta Inkov.

Pozemné kresby z náhornej plošiny Nazca sú stovky metrov dlhé a pokrývajú plochu päťdesiat kilometrov. Možno tam nájsť veľké znaky na šikmých stenách skál, napríklad postavy pripomínajúce roboty, vysoké 121 metrov. Figúry a postavy vytesané z podložia vidieť iba z lietadla a, ako vieme,v tamtých časoch lietali len "bohovia".

Matematička a geografka Maria Reicheová, ktorá sa zaoberá týmto obrovským komplexom kresieb, tvrdí: "Iba ktosi oboznámený, s praxou merania terénu môže oceniť, aké veľké skúsenosti treba mať na zväčšenie obrázku na gigantické rozmery. Starí Peruánci? museli mať k dispozícii zariadenia a prostriedky, o ktorých ešte nič nevieme."

Okrem obrázkov zvierat a zvláštnych symbolov dlhých do 250 m, nájdeme na náhornej plošine Nazce stovky ciest, ktoré z vtáčej perspektívy vyzerajú ako štartovacie dráhy lietadiel. Tieto línie označili vedci za cesty Inkov. Ibaže načo je komu cesta, ktorá sa zrazu začína a nikam nevedie? Alebo dve či tri rovnobežné cesty?

Teórií na tému záhadných línií sú tisíce. V poslednom čase sa však čoraz viac vedcov prikláňa k názoru, že Inkovia dokázali lietať. Archeológ ]im Woodman povedal: "To, že vedci zatiaľ nič nevedia o lietajúcich strojoch skonštruovaných starodávnymi obyvateľmi Peru, ešte neznamená, že Indiáni nedokázali lietať." Niektorí tvrdia, že línie vznikli po pristátí nejakých kozmických lodí. Keď návštevníci z kozmu odleteli, Indiáni opravovali línie, ktoré po nich zostali, a hĺbili ďalšie, akoby chceli privolať svojich bohov späť. Keď prvý kozmický raketoplán pristál v púšti Mojave v Kalifornii, ľudstvo uvidelo línie identické s tými na náhornej plošine Nazca...



Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!




ZkurvenaVlada   |   ip:158.195.1   |   2009-07-17  (12:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uz chyba iba www.vesmirnylide.cz


matob   |   ip:78.99.191   |   2009-07-17  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tie sošky a kresby "astronautov" sú zaujímavé..


what?e   |   ip:95.102.24   |   2009-07-17  (18:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Legendy a pribehy starych civilizacia fakt stoja za to, tie pribehy a opisy su casto este zaujimavejsie nez krezby. Odporucam pogooglit.


porucik boborovsky   |   ip:78.99.28.   |   2009-07-17  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kto ma zaujem o tuto temu a inkov nech si precita knihu od DANIKENA.podla mojho nazoru si daniken hodne vymysla ale ma tam aj kopu faktov ktore su pravdive.napriklad ze inkovia teda ich mnichovia vedeli pouzivat teplovzdusny balon.mali tajne knihy .ktore poukazovali na navstevnikov z kozmu.ked inkov spanieli vyvrazdili kazal papez vojskam vsetky tieto knihy nahazdat na kopu a spalit.lebo to bolo proti bohu.takze zlikvidoval vsetky zaznamy o nabozenstve ktore uctievalo ludi ktori prisli z vesmiru. stavim sa ze v tajnych archivoch vo vatikane maju nejake ukryte originaly ale to nikdy nedovolia zverejnit.pretoze moc cirkvi by sa znizila.


dobby   |   ip:95.102.35   |   2009-07-17  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tie obrazce sa nazyvaju geoglify - uvadzam to preto,aby ste ich rychlejsie vygooglili, ak si ich chcete pozriet


atx   |   ip:95.102.0.   |   2009-07-17  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ked clovek vymeni slovo bohovia za mimozemstanov, tak trafil klinec po hlavicke a potom si uz len staci precitat bibliu.." a za obrovskeho rachotu zostupili bohovia z nebies a vybrali si tie najkrajsie zeny"
si predstavte co si musel clovek mysliet v tej dobe ked videl raketu - ohnive draky??
klonujeme zvierata a buh vi co este a proste vytvorili nas na obraz svoj...
niesom veriaci ale neverim ze biblia je kniha rozpravok...niekto to zazit musel


joplins   |   ip:212.27.29   |   2009-07-17  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Nepamätáte sa, že som vám to hovoril, ešte keď som bol u vás?

6 A teraz viete, čo ho zadŕža, aby sa zjavil až v pravom čase.

7 Lebo tajomstvo neprávosti už pôsobí; ale len dotiaľ, kým nebude odstránený ten, čo ho teraz zadŕža.

8 Potom sa zjaví ten zločinec, ktorého Pán Ježiš zabije dychom svojich úst a zničí jasom svojho príchodu;

9 toho, ktorý príde pôsobením satana so všetkou mocou, znameniami a klamnými zázrakmi

10 a s každým zvodom do neprávosti pre tých, čo idú do záhuby, lebo neprijali lásku k pravde, aby mohli byť spasení.

11 A preto Boh na nich posiela silu bludu, aby verili lži
Pridaj záložku 12 a boli odsúdení všetci, čo neuverili pravde, ale

obľúbili si neprávosť.

JE TO AZ NA NEUVERENIE, NIE??? skumajte sa ako moze byt clovek oklamany a mysli si, ze nie je!!!

SILA BLUDU JE OBROVSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:)   |   ip:82.20.208   |   2009-07-17  (22:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to joplins: chod uz volakde s tymi kecmi :x


nasraný prešporák   |   ip:85.216.15   |   2009-07-17  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dnešným materialistickým vedcom prestávajú byť - čo sa inkvizičného myslenia a spôsobov týka - stredovekí inkvizítori konkurenciou... Smutné je, že i osoby zo zjavne nevedeckých kruhov dokazujú i tu v diskusii na nete stupeň svojej schopnosti zamyslieť sa aj nad nematerialistickými možnosťami tohto sveta... ale to tu už bolo v oveľa nebezpečnejšej miere.


Jules Winnfield   |   ip:84.47.86.   |   2009-07-18  (01:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to joplins:
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je BŮH.


x_aštar   |   ip:95.102.56   |   2009-07-18  (03:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  daniken sa nad touto problematikou - ak je to problematika zamyslel spravnym smerom to ze su nik nevyvrati ani nepoprie aj ked na nete je kopec zaberov, UFO bolo uz aj na slovensku nad trencinom tusim, ci je to pravda tazko povedat ale kazdopadne neunasaju ludi a nerobia na nich pokusy.


doctor QQ   |   ip:78.99.187   |   2009-07-18  (07:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kto necital danikena? ten si nemoze utvorit relny nazor o panbozkovi.ako sa daniken dostal k pisaniu?.on bol mnich v nejakom klastore.tam prepisovali stare texty v nich boli zmienky o pristati mimozemstanov v minulosti. vystupil z klastora z zacal patrat po dokazoch na vlastnu pest.napisal asi 10 knih. hlavne jeho prve knihy o majoch boli celkom pravdive.mocni a cirkev nechcu stratit kontrolu nad oveckami a preto sa akekolvek zmienky o navsteve z vesmiru popieraju a zatajuju.


joplins   |   ip:79.138.23   |   2009-07-18  (10:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jules winnfield- odrikavam tuhle sracku uz léta, vzdycky predtím nez nekoho rozstrilim na sracku! ale dneska se mi to rozlezelo v palici, a rikam si ted," treba to znamena ,ze ty si ten zlej a ja ten spravedlivej a tady pan devitimilimetrovej je pastyr ktery chrani muj spravedlivej zadek v udoli temnot" anebo to znamena , ze ty si ten spravedlivej a zlej a sobeckej je svet kolem nas!! Bohuzel to neni pravda!!!! Pravda je , ze slabej si ty a a já jsem krutovladatech zlejch!!

ALE Já SE ZNAžíM RINGO, SNAžíM SE JAK MUžU BýT PASTýREM!!!!!


joplins   |   ip:79.138.23   |   2009-07-18  (10:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NASRANY PRESPORAK co je smutne podla teba?? ze sa ludia zamyslaju nad zivotom a zmyslom z inej ako duchovnej stranky!! nehnevaj sa na mna ale ja mi ta luto! chod si kupit do obchodu nejaku hracku co ti zozerie cas kym pride sud!!!


adameccc   |   ip:78.98.73.   |   2009-07-18  (11:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  21. 12. 2012 - koniec času


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-07-18  (12:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ked uz chce byt niekto zaujimavy tak 21.12.2112 a nie 2012


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-07-18  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
uved citat z Biblie kde je to co si napísal
joplins | 2009-07-17 (22:24)


nasraný prešporák   |   ip:85.216.15   |   2009-07-18  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to joplins 10:42:
Z teba je mi smutno... ale som rád, že si sa našiel... ešte sa pokús dospieť...


kri   |   ip:213.151.2   |   2009-07-18  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cv | 2009-07-18 (12:19)
joplins
uved citat z Biblie kde je to co si napísal
joplins | 2009-07-17 (22:24)

je to citat z nasledovneho:

2. list Tesaloničanom

a

1. list Timotejovi


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-07-18  (15:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kri
dakujem,mas dalsie velke plus u mna ze sa rozumies aj tomuto.
Prave citam
http://www.paradigma.sk/redakcny_system/clanok.php?id=251
a na konci clanku je aj navrh riesenia
Je to super,celý clanok sa mi velmi páci,len sa mi ho nechce spracovat a uverejnit na tomto serveri.


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-07-18  (15:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a este nieco.
Pozeral som mesto Nazca v Peru na Earthe aj na maps.google ale nenasiel som tam tie "pristávacie"dráhy ani ziadne obrazce ci cesty spominané v clánku.
Nemá niekto presné GPS tých miest?


zloba   |   ip:78.99.170   |   2009-07-18  (15:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  14.41.40.20 S
75.07.11.76 W
ale je tam toho viac, nielen v tomto bode.
Mesto si mohol pozerať v nom to nieje, je to na severozápad od neho všade


joplins   |   ip:79.138.23   |   2009-07-18  (17:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nasrany presporak- uz len podla tvojho nicku vidim , ze si rozhadzany clovek ktory nevie co zo zivotom. a tieto reci "pokus sa dospiet" si nechal pre seba! su to typicke akoze urazajuce reci cloveka co nevie odkial ide a kam sa pobera a tak sa snazi budit dojem, ze je strasne dospely a uz na vsetko vyzrál!! je to naozaj ubohe!!

topiaci sa aj slamky chyta...

maj sa pekne..


joplins   |   ip:79.138.23   |   2009-07-18  (17:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CV- 2 soluncanom - 5 az 12.


nasraný prešporák   |   ip:85.216.15   |   2009-07-18  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to joplins 17:50
páči sa mi tvoj chabý pokus o analýzu mojej osoby... :-)) Predpokladám, že máš vo všetkom jasno ako ten nacionalistický Egypťan Zawáhrí, čo je presvedčený, že pyramídy - najmä tú "Cheopsovu" postavili Egypťania...

k nicku: pokús sa determinovať/rozanalyzovať svoj... ak na to máš... a najmä nepleť si minulý čas s imperatívom! J a L sú dosť ďaleko od seba, jedine ak by si mal prsty aspoň také hrubé ako sú tvoje spôsoby, tak to by vysvetľovalo...


joplins   |   ip:79.138.23   |   2009-07-18  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PRESPORAK-ja sa stebou hadat nejdem a nemienim ta ani urazat! mysli si co chces, aj tak viem ,ze si silny len cez net ako nakoniec kazdy!! pri normalnom rozhovore keby som sa ti dival do oci by si az taky smely nebol.
vivim, ze patris medzi ludi co nemaju respektu pred nikim a nicim a vsetko je pre nich menejcenne a smradlave. nemam chut sa s tebou dotahovat!!


tak si posluz!!!

a k mojmu nicku- je to len obycajne meno!! ja nepotrebujem nickom nic evokovat na rozdiel od teba!! lenze kedy nekrical zlodej "chytte zlodeja"!!!




joplins   |   ip:79.138.23   |   2009-07-18  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a teraz mozes nieco ohladom gramatiky. bude to opodstatnene a tvoje ego zasa zapisti pre seba ake je dokonale!!:-)))


nasraný prešporák   |   ip:85.216.15   |   2009-07-18  (21:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to joplins:
vidím, že si sa dostal do stavu, kedy by si si smelo mohol dať podobný epiteton ornans ako som si dal z recesie ja...

Ak by si sa mi veľmi chcel pozrieť do očí, navrhni miesto a čas - uprednostňujem pochopiteľne Bratislavu príp. Viedeň, i keď sa domnievam, že ťa cestovné sem zruinuje...
K tvojmu pravopisu: Ja pre teba niečo urobím - ja si ho nebudem všímať, ži si ďalej na tejto úrovni, je to tvoja vec - a ak to nevadí tvojim blízkym, tak prečo by to malo vadiť mne? Pre rozšírenie tvojho duševného obzoru: tvoja predošlá - iste v spravodlivom rozhorčení - spravená zámena J/L - nebola pravopisnou chybou - len spravila tvoju rado by argumentáciu nezmyselnou... Ale - odpustil som ti! :-))


joplins   |   ip:79.138.23   |   2009-07-18  (23:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  presporak- vidim, ze sa stale zaoberas malichernostami ktore su typicke pre ludi s malym sebavedomim. stale sa snazis vyvysit svoju inteligenciu a dolezitost na veciach ktore naozaj nemaju zmysel a nie su dolezite, co je dalsi znak malomyselnosti( neber to ako urazku) jednoducho niektory ludia taky su!! tie dvojzmyselne narazky na rodinu alebo povod spoludiskutujuceho su charakteristicke pre cloveka z velkeho mesta ktory si o sebe mysli, ze je nieco viac au teba je to jasne , ze si z blavy!(co je bez urazky najväcsia dedina na slovensku)!!

kedze o mojej urovni a o mne nevies vobec nic a znazis sa ma vsemozne zhodit a urazit, zasa to len hovori o tom co som uz napisal, ze nevies co zo svojim zivotom a snazis sa svoje ego uspokojit aspon v diskusii a vo vyvysovani sa nad ludi ktorych nepoznas!!

o o tom zruinovani. myslim, ze tvoja bratislavska povysenecka povaha sa prejavila v plnej krase v tej vete!!!!

vo viedni som pracoval 5 rokov a momentalne pracujem v dansku za plat o ktorom sa mnohym sa slovensku moze len snivat.nejde mi o chvalenie, ale o skresanie tvojho pysneho hrebienka!!!

a kedze sa nachadzam 1500 km zo slovenska tak zo stretnutia nebude nic!!

no aj tak dakujem.:-)))


nasraný prešporák   |   ip:85.216.15   |   2009-07-19  (13:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No to som sa z teba skoro potentoval: Tak ty si Gastarbeiter! Fíha! To vysvetľuje všeličo...
Pochváľ sa ešte niečím! Netrpezlivo čakám!
Ináč tú túžbu po stretnutí si vyjadril ty...
Ináč, keď aj od roboty utekáš tak ako od témy, tak za veľa nestojíš... :-))


hell yeah!   |   ip:213.151.2   |   2009-07-20  (06:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nasraný prešporák a joplins: obaja ste jebíci...


hell yeah!   |   ip:213.151.2   |   2009-07-20  (06:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ale nasraný prešporák rozhodne vedie v "jebíkovstve"...


ASDF   |   ip:213.215.1   |   2009-07-20  (12:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins je zmagorený idiot čo sa oháňa bibliou,zrejme nejaký chorý fanatický jehovista,načo si ho všímate,však len tu trepe a vypisuje pomaly do každej témy kraviny.Joplins už som ti v jednej téme napísal ze chod riešit radšej katolícke noviny,tam sa možeš vybažiť a písať si tam s niekým tak isto na hlavu padnutým,tu iba rozčuluješ ludí.Som z Teba znechutený a je mi Ta lúto,že sa to nedá liečit..Už vidím ako mi ideš vynadať v dolných riadkoch a opísať ma ako človeka čo nečítal bibliu a tak..Hádam pridaj dačo z biblie obháj sa ...


nasraný prešporák   |   ip:85.216.15   |   2009-07-20  (20:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to hell:
Zmobilizuj svoju inteligenciu a vysvetli mi - najlepšie na príkladoch - "moje" "jebikovstvo".
Nešetri slovami, ukáž sa!


Jing   |   ip:195.146.1   |   2009-07-21  (09:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to presporak & joplins: co tak si navzajom vymenit emaily, alebo icq cisla a zbytocne "neflejmovat". Nikto tu na vase hadky nieje zvedavy a svojimi prispevkami dost odbocujete od temy.


milan   |   ip:85.135.13   |   2009-07-21  (15:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dzoplinsovi - ty budes velmi prekvapeny ked pochopis ,ze si mimo.je mi Ta velmi luto ale drzim palce v pochopeni sameho seba.najdi sa pls.


nasraný prešporák   |   ip:85.216.15   |   2009-07-21  (19:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Jing:
ďakujem za radu, ale nemám o ňu záujem - pozri sa na diskusiu a zistíš, kto a ako tú "hádku" začal. Ty si možno z tých, čo si za svoj slušne prejavený názor ochotný ticho a krotko zniesť reakcie, ktoré možno už hraničia s obmedzenosťou a hrubosťou.
Ale poradím ti: Nečítaj moje príspevky/reakcie.


Peter   |   ip:87.244.20   |   2009-07-25  (22:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne sa o tom začína hovoriť. Niektorí tzv. vedci sú ako slepí a zaštopľovaní. To čo majú pred očami nevidia, o minulosti majú toľko predsudkov a sú tak predpojatí a dogmatickí že týmto "pozorným" "vedeckým" prístupom nič nové a vysvetľujúce o minulosti ani prieniesť nemôžu, pretože vlastne prešľapujú na mieste a vymýšlajú drísty, ktoré ani logicky neznejú, nie to že sú dokázateľné. Ale my sme si už zvykli že nemôže byť to, čo byť nesmie a basta! Túto planétu ovláda zopár mocných ľudí a informácie sa filtrujú, preciedzajú, skresľujú pomocou známych metód ktoré nikomu nemusím pripomínať....Často mám pocit akoby sme boli v jednej priesvitnej bubline a všetko čo je okolo nej nám bolo zámerne zakazované spoznávať, poznať a vidieť, pretože by táto bublina mohla prasknúť a všetko by dostalo iné obrátky....Ach, aká to informačná obmedzenosť a nedokonalosť



Peter   |   ip:87.244.20   |   2009-07-25  (22:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ktože v dávnej minulosti vedel dokonale zrovnať kopce na akých sa tieto kresby a pristávacie plochy nachádzajú??? No asi primitívny človek to nebol a načo by toľká námaha a dôvod zrovnávať kopce, keď by si vystačil s jednoduchším spôsobom, zas s tých Peruáncom takých idiotov robiť nemusia. Napodobňovali len to, čo videli a robili to len preto aby svojich bohov privolali. Tie kresby zvierat totiž prekrývajú tie záhadne a podozrivo presne rovné línie, ktoré na logický účel slúžili práve tým, ktorých toľko vo svojich záznamoch popisujú a vzývajú!
To, že niekto vymyslí teóriu však neznamená, že bude vždy vychádzať z faktov a indícií. Mnohým teóriám chýba fantázia, odvaha a brzdí ich predpojatosť. Akonáhle niečo jasne naznačuje a doslovne dokazuje že v dávnej minulosti poznali a využívali mnohé civilizácie technológie minimálne také, aké poznáme dnes, je to zrazu prehnané, smiešne a výplod fantázie. Pokiaľ nezačneme myslieť a nahliadať na minulosť bez predsudkov ináč sa v jej poznaní neposunieme! Nech znejú teórie či výsledky výskumov akokoľvek neuveriteľne nemôže nás miesť súčasné poznanie a mnohé zastaralé poznatky o minulosti. Minulosť je až príliš hlboká na to, aby sme o nej utvárali vedecké dogmy. Čím viac odhaľujeme tajomstvá tejto planéty, tým viac sa na povrch derú predmety a fragmenty s ktorými si klasická veda nevie poradiť, nie to ich ešte uznať, zverejniť, zaradiť do svojich šuplíčkov. Minulosť je úplne iná a oveľa zaujímavejšia ako to prezentuje skostnatelá konzervatívna veda, ktorá tytulmi nedostala patent na presné, pravdivé a konečné názory a postrehy...


Peter   |   ip:87.244.20   |   2009-07-26  (10:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nasratý prešporák, hovoríš pekne! Mna to tiež mrzí.


Peter   |   ip:87.244.20   |   2009-07-26  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Akými rôznymi formami budú asi zaznamenané udalosti dnešnej civilizácie nejakými primitívnymi národmi, prírodnými kmeňmi, indiánmi a samotnou modernou civilizáciou? Pritom nezainteresovaní ľudia a prírodné národy dostatočne či vôbec nemusia rozumieť princípu či účelu používaných technológií, ale z času na čas sú ich priamimi svedkami, alebo sú priamo či nepriamo konfrontovaní s určitými udalosťami a technickými výdobytkami dnešnej civilizácie ktorá sa rozťahuje, zaberá a ničí všetky končiny Zemeguľe? Záznami budú určite rôzne, trebárs AJ v podobenstvách a budú zas a znova zachytávať udalost,i ktoré sa stali a to bude len v písomnej či ústnej forme a to nehovorím o vizuálnych záznamoch, sochách a iných artefaktoch dnešnej doby, z ktorých sa niektoré, ak nie všetky zachovajú pod rôzne veľkými nánosmi sute a sedimentov a budú ich raz odkrývať a posudzovať iné generácie podľa aktuálnej doby, rozsahu objavov, predsudkov a vedomostí...

Všetci majú potrebu zaznamenávať určitým svojim a typickým spôsobom zažité a sprostredkované udalosti prítomnosti, vedomosti pre budúcnosť! Nikdy ináč nebolo, ani ináč nebude. A keď by aj nijaký záznam nezostal čo sa nestane, informácie sú aj tak v nášom vedomí a nikdy ich nikdo nemôže zničiť. Skúsenosť sa zničiť nedá takisto, ako sa nedá zničiť nijaká forma energie. Všetko je plynulé, premyslené, logické, večné a ustavične sa mení a vyvíja...pritom zdanie veľmo klame.


cwerr   |   ip:142.236.1   |   2009-08-01  (00:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prosim Vas ste Vy normalni ??..ved v samotnej biblii je dokaz o UFO )) precitajte si Ezechiela,kapit. 1 odst 4-28


cwerr   |   ip:142.236.0   |   2009-08-01  (00:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prosim Vas ,ved jediny kvader v egyptskej pyramide vazi 50 000 kg !!!! aje takmer LASEROVO presne otesany.Ako to mohli stari Egyptania ,robit ??kvadre su tak presne naukladane ,ze tam nedas cepel noza !!!..prosim Vas nabozenski fanatici a DOGMARI,nebudte naivni a smiesni.


cwerr   |   ip:142.236.0   |   2009-08-01  (00:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako mohli nejaki indiani v dzungli (pralese) vediet a ZOSTAVIT astronomicky PERFEKTNY kalendar ????..naco by sa INKA zaujimal o planety a galaxie ???...ved nema co do huby,bojuje so susednymi kmenmi o zivot,zije v dusnej dzungli s komarmi a chorobami,BUDE SA ZAUJIMAT O HVIEZDY ??? ved to nedava logiku )))))


cwerr   |   ip:142.236.0   |   2009-08-01  (00:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Opakujem vsetkym nabozenskym Dogmatikom ,precitajte si EZECHIELA co tam opisuje...potom sa pustite do RACIONALNEJ debaty.


cwerr   |   ip:142.236.0   |   2009-08-01  (00:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ufo tu bolo a je na to dokaz,kto je slepy ....slepy zostane


rytier   |   ip:84.47.116   |   2009-08-13  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nepochybujem o tom,že mimo Zem je život..ale mám pocit,že článok sa snaží poukázať na to,že Boh nie je a čo nadprirodzené sa dialo v minulosti,je dielom mimozemšťanov..kto mi teda vysvetlí duchov,mágiu,atď?milí materialisti,za to,že niektoré veci nevidíte,neznamená to,že nie sú..aj "ufónov" musel predsa niekto stvoriť..



diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...



Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánsky



V tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Bohaté srdcia

Zo svojho majetku počas života venoval John Rockefeller senior až 540 miliónov dolárov na charitu. Jeho syn, tiež schopný obchodník, 537 miliónov.


PEACE, smrt a zkáza aneb chybné použití prastarého ...

Božská tragikomedie

Ľ. Huďo - Januárové udalosti vo svete

Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi.

Nový vek

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3608 s