18. September 2019
    
Drogy a ich vplyv na vývoj spoločnosti - Dolezite.sk

Drogy a ich vplyv na vývoj spoločnosti


  2011-05-08  (10:48)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Drogy a ich vplyv na vývoj spoločnosti

Ľudia sa opájajú!!! A vždy budú!!!
Rád by som sa pokúsil o priblíženie vplyvu, u nás legálnych drog... ALKOHOLU A CIGARIET, na vývoj spoločnosti. A ich alternatívy.
K tejto vysoko zaujímavej myšlienke ma priviedol Terence McKenna. Človek, ktorý zasvetil svoj život výskumu vplyvu halucinogénov na ľudské vedomie a jeho rozvoj. Študoval šamanov a ich duchovné techniky. Dovolím si citovat tohto geniálneho chlapíka...Zoberme si fakt, že západný svet, ktorý zaujal tak dominantnú pozíciu v dnešnom svete. Je postavený na istých základoch.
Aby sme sa mohli priblížit k tejto téme, je potrebné zistiť, aké účinky alkohol a cigarety majú.

a. po zdravotnej stránke neprinášajú nič dobrého.

b. náš duchovný rozmer dokážu len jemne rozkolísať, no nejaké duchaplné vízie a myšlienky za daných okolností čakat nemožno :)

c. spôsobujú v konečnom dôsledku len utrpenie, tak všeobecne známe a diskutované, že ho tu ani netreba rozpisovať.

Keď si už niekto v minulosti uvedomil tieto fakty a napriek tomu ostal uzavretý v tomto blúdnom kruhu, je len dosť nepravdepodobné, že sa niekam zmysluplne posunie. Jedno staré,múdre príslovie vraví...Človek robí, čo može... Slovo "Môže" si v tomto prípade ukradnem a dám mu pseudonym - Legálne.
To, čo je legálne, sa poctivo konzumuje. Ďalšia múdrosť hovorí, že ...Si to, čo ješ / piješ ... vyslovil ju Hippokrates.
A tak ľudia počúvajú staré múdrosti, tlačia do seba vo veľkom tie legálne dobroty, ktoré potom dotvárajú obraz spoločnosti našej doby.
Ako sa môže rozvíjat spoločnost plná alkoholu a cigariet??? Nato dlho odpoveď hľadať netreba. Body A,B,C nám zatiaľ bohate postačia.Porovnanie legality a ilegality....

Určite sa tu shikne aj pohľad na agresivitu spojenú s alkoholom. A to že omšové je VÍNO a nie Zázračné huby & Mary Anne.
Alkohol robí ľudí agresívnymi. V poslednej dobe, už aj sami policajti priznávajú, že Sfajčený týpek ešte nikomu neublížil. Je skôr zamyslený filozof, hľadajúci alternatívu k morálne-tvrdo zaspatej realite dneška.
Je badať, ako marihuana a iné vedomie-podporujúce drogy dokážu zmeniť pohľad na to, čo sa okolo človeka deje. A navyše má schopnosť premiešať pozície hodnotového rebríčka na základe svedomia a chrbtovej kosti. Situácia z Ameriky 60tych rokov sa začína pomaly opät prebúdzať. Ľudia už prestávajú veriť tomu, že to, čo nám je dnes prezentované, ako "tá vysnívaná životná cesta" može uspokojiť ludí na celom svete.
Agresivitu, ktorú zastupuje alkohol a krajiny, v ktorých sa už odjakživa pije, sú tie, ktoré dnes držia moc v ich rukách. To, ako sa k nim tá moc dostala, je možné vystopovať úplne jednoducho. Stačí sa pozrieť na zverstvá napáchané kolonizáciou v minulých storočiach. Agresivita a Ego zopár kreténov s mocou sa odrazilo na dnešnom status quo tejto planéty. Pri duchaprítomnom pohľade na to, čo sa okolo nás deje. Je určite na mieste pouvažovať nad tým, či je cesta, ktorou sme sa vďaka našim predkom vydali, zároveň tou lepšou. Kde si tú lepšiu možno zadefinovať renesanciou filozofie a skôr úprimnou ohľaduplnosťou, ako nekonečným zápasením o moc a jej monopól.

Kde zlyhávame....

Jedni to nazývajú ľudský faktor, iní zase "veď sme len ľudia". No v podstate je to len výhovorka nato, aby sme mohli ospravedlniť naše stále sa opakujúce chyby. V Top 3 sa určite nachádza NEUMIERNENOSŤ. To, že ľudia nemajú mieru, je už tak normálne, ako ranná káva. Netreba si nič nahovárať, je v móde preháňať. A kedže ľudia radi preháňajú a navyše milujú módu. Nemožno sa čudovať. No akonáhle premietneme neumiernenosť do konzumu legálnych, či ilegánych drog. Na svetlo sveta sa dostáva PROBLÉM. Tento problém ale nemusí byť, stačí sa len uvedomiť a na základe toho aj konať. Hore-uvedené vedomie-podporujúce drogy sú v tomto pripade vhodnejšie, ako u nás legálny a rozšírený alkohol, idúci ruka v ruke s bielym závojom cigaretového dymu. Ako štavnatý príklad nám poslúži to, čo robia ľudia pri: svadbách, narodeninách, rozchodoch, úmrtiach a všetkých možných oslavách....CHLASTAJÚ.
Nemožno opomenúť DISCIPLÍNU. Každý z nás na vlastnej koži už raz pocítil, ako úžasné je mať veci pod kontrolou a byť disciplinovaný. To, že sa dnes disciplína veľmi nenosí, je len další alarmujúci náznak toho, že poriadok, tak nevyhnutný v každej sfére našho života je taktiež v úpadku.

Nech si každý myslí čo chce. Je nemožné nadýchať sa čerstvého vzduchu bez toho, aby sme otvorili okno alebo dvere. A to nehovorím o tom, aké krásy možno uvidieť, keď sa odhodláte vybrať sa na prechádzku do lesa a dvere domčeka zavriete z vonkajšej strany!

zdroj: http://gurasu.blogspot.com/2011/05/drogy-ich-vplyv-na-vyvoj-spolocnosti.html


Gurasu
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-08  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skopírujem sem 2 citácie ktoré som už uvideol dávnejšie ale vystihujú moj vztah ku drogám

ja som fajčiar marihuany a možem povedať že som v ďaka nej duchovne povyrástol ale moj názor je že fajčiť marihuanu bez určitej duchovnej práci na sebe samom je zbytočné podľa mňa to čo ti može duchovne pomocť, može mať na teba prestne opačný efekt tráva nieje len o tom stave nech my je dobre a nech mám všetko na háku kto bere trávu tak je obyčajný hlupák

podľa mňa keby sa určité drogy ktoré možu sposobovať takéto poruchy brali v prítomnosti ľudí ktorý rozumejú zmeneným stavom vedomia tak by k takým poruchám nedochádzalo.
nekazte to všetkým len preto lebo nejaký slabí jedinci sa psychicky zosypali po nejakom zážitku ktorému nerozumeli,ja som bol tiež veľmi zle na tom ale
žeby som sa ľutoval alebo žobral o pomoc psychiatrov ktorý rozumejú ľudskej psychike asi toľko čo ja, tak to nehrozí!drogy sú darom bohov ale i démonov možu liečiť aj zabíjať z ich pomocou sa človek može povzniesť k výšinám ducha ale aj klesnúť na úroveň zvieraťa.
hanzolo   |   ip:85.216.16   |   2011-05-08  (23:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ahoj classique.
mozes mi povedat ake si mal zazitky ak to nie je tajomstvo.mna to fascinuje :)
ako stara mudrost hovori.vsetkeho vela skody,takze nevidim nic zle na obcasnom poriadnom prasku.


janov   |   ip:78.98.120   |   2011-05-08  (23:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je vidieť, ako si duševne povyrastol


Lokomotiva   |   ip:86.12.249   |   2011-05-08  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudia ja som trávu spaľoval ak lokomotíva uhlie a žijem. Dokonca nemám ani žiadne poruchy. Neviem či to tak myslel aj "classique" ale keď ja som bol pod jej vplyvom, tak som sa skutočne pozoroval a snažil sa pochopiť čo sa odohráva v mojom tele a hlavne v hlave. Plus dobrých 7 rokov som nebol chorý pokiaľ nepočítam len drobné prechladnutia a lieky som nebral skutočne ani nepamätám. Tak isto aj kožku mám stále krásnu :))) a ľudia mi vek odhadujú hlboko pod môj skutočný. Učitelia mi dokonca hovorili, že som inteligentný aj keď lenivý, to nemalo ale nič spoločné s trávou. V skutočnosti by som chcel povedať, že tráva nieje droga. Za drogy považujem chemické "vynálezy". To čo je z prírody je jednoducho, halucinácia-tor! :))))


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2011-05-09  (00:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Z každého rožku, trošku! Môj názor!


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (07:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pri fajčení marihuany:)
neviem ako to mám opísať nikdy som nebol dobrý v opise a vypísať všetko čo sa v mojom živote odohralo po užívaní drog fuu to by bolo veľa
ale tak sedím ti tak pri pc dobre skúrený počúvam hudbu a začal som cítim ako my v oblasti panvi začína ako keby pulzovať tak som to začal pozorovať potom to začalo stúpať až ku hlave začalo my pulzovať aj v krku a nakoniec som už bol v jednom pulze a prestal som cítiť stoličku pod sebou cítil som sa ako keby na obláčiku ani telo som necítil, len ako keby hlavu som mal:Da pri týchto zážitkoch som začal mávať veľmi silné myšlienky
ak sa to dá vobec myšlienkami nazvať,ale boli aj veľmi škaredé myšlienky ale boli aj také informáčne, ktoré keď som začal hľadať po internete tak som zistil že sa o tom normal hovorý a nevedel som si vysvetliť ako sa dačo také mohlo zrodiť v mojej hlave.vtedy som ešte neštudoval rozne náuky,,,mal som aj také zážitky že som išiel spať a ma prebudilo, (aspoň som si myslel že som už vstal ale bol to sen)svetlo a mal som pocit ako keby som za toho svetla stúpal hore ale strach ma vždy prebudil,vždy keď príde na niečo vyššie tak strach prekoná moju zvedavosť:)pri tom prebúdzání som cítil myšlienky typu ver vomňa alebo neboj sa ostaň ale aj ženský alebo detcký smiech ako keby som bol niekomu dobre na zábavu:Dv každom prípade neviem čo bolo v týchto myšlienkach moje a čo išlo to spameti , často sa my pri počúvaní hudby v kombináci s trávou objavovali rozne príbehy a obrazy ktoré som pochopil až pri študovaní roz,náuk,škoda že som taký nezodpovedný žiak(lenivý)možno by som už bol dávno niekde inde:)
no a pri šalvií divinorum ktorú som si dal len 2 razy a zbytok mám ešte stále v kredenci som zažil neuveritelný reštart fakt som si myslel že umieram pravdepodobne tam malo isť o smrŤ mojho ega keby ten stav vydržím a opať sa nebojím tak by som už dnes možno bol slobodný a tu by som toto nepísal:)


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (07:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  janov:
keby si ma poznal aký som bol a aký som teraz, tak by si videl že sa niečo vo mne zmenilo ,možno my len preplo ale aj tak to nieje tvoj problem:)


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (07:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hanzalo a jaký prášok si mal na mysli?martintrue   |   ip:195.80.18   |   2011-05-09  (07:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique:

honzolo myslel PRASK (hovorovo: DAT SI PRASKA) a nie prasok :DDDD

Cudujem sa, za to nepoznas??? :DDDD


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (08:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ale poznám:D


Gurasu   |   ip:84.42.198   |   2011-05-09  (08:31)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Classique diky za ten popis i Salvii. Inspirujuuuce :)
To Ego chcem uz davno poslat do Pcka. Len to je cele dost sranda. Najst hranicu, kde je to ok, a kde to uz zacina byt EGO. Kedze kazdy sme ako jedinec zaroven jedinecny a tak tam to ego nejako vzdy figuruje.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (08:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lokomotiva:
tie poruchy to je vytrhnuté s kontextu ja som tú citáciu skopíroval s iného článku kde DRhujer písal že drogy sposobujú schizoidné poruchy:)a ja som reagoval na to tým...

classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (08:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gurasu no skús a možno uvidíš že s egom problém ani nemáš:)ja som dal kamarátovy
s toho a vravel že taký fajný stav mal že by to fajčil stále :)že keď si dal šluka tak videl ako za ním prichádzajú vlny alebo niečo v tom zmysle:)
ja som zažil naopak šok:)ale ešte sa chystám dofajčiť to čo mám len sa chcem nato už viac pripraviť nie len tak pochabo a na hrdinu sa hrať:)
a je to podstatne lacnejšie ako mariška extrak5x ktorý na začiatok bohato stačí stojí kolo 5€ za 1G


Julo   |   ip:195.80.18   |   2011-05-09  (09:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Netarajte dva na tri.Ja som fajcil travu 2 roky kazdy den,a teraz som trosku,srdce v prdeli,vysoky tlak, nespavost,atk.TAbletky kazde rano berem,pluca mi dosluhuju.Poviem vam len jedno-nezacinajte s travou nikdy v zivote!!Svinstvo -tichy zabijak.Mne bolo fajn,to je pravda ,ale potom vas to dostane-verte mi


hanzolo   |   ip:160.44.24   |   2011-05-09  (10:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdravim vas ludze mojo.

hej myslel som prask a nie prasok.ja som ze si dam raz do roka ked dojde kamos s prahy a donesie nieco.
ja mavam tiez take stavy ze analizujem sam seba.pozorujem svoje telo z vnimam ze tie halucinacie prichadzaju vo vlnach.v poslednom case mam strach ci to ked som sfajceny je realita alebo fikcia.nieco ako matrix.potom mam s toho mensie depky lebo sa bojim ze ostanem v takom stave a ludia si budu mysliet ze mi hrablo.
chemiu nie.to je hnus.dal s som si raz na techne malo pika a do tretej rana som pozeral plafon ako taky puk.

ps.pici ludia neserte ma volam sa hanzolo a nie hoňzolo ( nie som honelnik)ani hanzalo. :D


martintrue   |   ip:195.80.18   |   2011-05-09  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ententschuldigung hanzi :DDD


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (10:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  julo and martintrue the same shit:)

Nikto ti nekázal fajčiť trávu každý deň tak sa nečuduj že ti teraz zdravie hafruje pri častom užívaní si možeš odpáliť aj imunitu ale to je tvoja chyba nie chyba trávy tvoj nezodpovedný postoj!ja fajčím trávu 6 rokov posledné 2 roky s veľkými prestávkami lebo tak mám lepšie stavy:)nemám problém s dýchaním a to fajčím aj tabak, každý deň teda skoro aby som neklamal si chodím zabehať do lesíka aby sa my pľúca a cievy poriadne roztiahli to je lepšie ako tabletky:)Takže NEVERIM TI TY DEMAGOG:D


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (10:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neskúšal zvás niekto ayahuascu alebo aspoň jej analóg?
ževraj je to veľmi rýchla ale bolestivá cesta ku osvieteniumartintrue   |   ip:195.80.18   |   2011-05-09  (10:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  julo mame rovnaky zaciatok ip adresi, nahoda?

Asi prestanem fajcit, he he :DDDD


hanzolo   |   ip:160.44.24   |   2011-05-09  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tato tema je asi najlepsia odvtedy co sem prispievam :)

akurat som zacal na webe citat nieco o ayahuascu


dzar   |   ip:178.41.18   |   2011-05-09  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja tiez pridam jeden zazitok s marihuanou. Uz to bolo davnejsie co sme sa spolu s jednym kamaratom sfajcili a len tak sme si pustili random muziku na youtube. Spievalo sa tam po finsky a ja som tomu rozumel tak dobre ako keby to bola anglictina. Hovorim kamosovi ze ciii aky skvely text o laske ze chcem si stiahnut tu pesnicku a on na mna pozera ze cooo ???? a tak som mu zacal vetu po vete prekladat a mi neveril tak sme si vyhladali na nete lyrics + preklad. Normalne vsetko to sedelo a kamarat bol uplne v pici z toho ze jak to je mozne. Bohuzial stalo sa mi to len raz a viac krat sa to uz neopakovalo :( este pripomeniem ze tu piesen som pocul vtedy prvy krat v zivote !


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (11:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hanzalo
a čo si sa dočítal?
ja akúrat to že sa dajú kúpiť všetký rastliny na jej použitie ale recept nikde nezískaš lebo si ho šamani tradujú s generácie na generáciu,,,ale objavil som niečo mu sa hovorí analog ayahuasky je to vlastne spojenie DMT s inhibítorom mao:)60g Chrastnice + 3g peganum harmala ale že už aj samotné DMT sposobuje silné halušky v každom prípade som bol predvčerom pokukať močariská a vypadá tot ak že chrastice bude tento rok habadej:DDD
niekde som počul že aj DAVID ICKCE fičal na tom:D


Gurasu   |   ip:84.42.198   |   2011-05-09  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu zopár Terence myšlienok

http://deoxy.org/t_quotes.htm#1

na tie shluky :)

ved tie halucinogeny su cestou k intelektu a uvedomeniu.


Gurasu   |   ip:84.42.198   |   2011-05-09  (11:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A este k tym skodlivym ucinkom na pluca...kto ti to kaze fajcit. Ved existuje tolko moznosti...pecenie, varenie, alkohol... A pluca su v pohode. Takze, len zacat rozmyslat. A nie slepo nasledovat mainstream :)


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-05-09  (12:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S DMT opatrne. Ak požijete iMAO, zlikviduje Vám architektúru spánku. Úplne odstráni fyziologickú REM fázu spánku a navodí živé, či lucídne sny,l pavor nocturnus ( nočný des ) čo je dosť neblahý vedľajší účinok.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (12:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  určite to nieje droga na všedné dni pokiaľ viem tak imao je nebezpečný v kombinácií s niektorými potravinami alebo si to možno s niečím mýlim.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-05-09  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano, v kombinácii s niektorými formami spôsobuje hypertenziu. No účinky iMAO sú i po vysadení dlhodobé. Vytrácajú sa spontánne tak do 3 mesiacov.


Dan   |   ip:144.36.13   |   2011-05-09  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O necem podobnem pojednava i tenhle clanek:


http://pravdu.cz/domova/masovy-vrah-tabakovy-prumysl-1cast


Jn   |   ip:81.89.56.   |   2011-05-09  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ayahuasca je masaker, kto to raz vyskúša už nikdy nebude taký ako predtým, nerobte to doma! s vlastnými ingredienciami, neviete čo a kolko tam má toho ísť, veľmi lahko vás to zabije... ak to chcete vyskúšať chodte do južnej ameriky a tam zaplatte šamanovi nech vám to namieša a on vás bude celý ten proces sledovat a starat sa o vás... pretože ako prvé po požití prichádza úplna očista tela čiže sa dogrcate a doserete, vsetko z vás odíde... potom už len blúdite medzi pararelnimy dimenziami, stretnete sa s vaším vyšším ja, sprievodcom... úplne spliniete s vaším vyšším ja a čo je najdôležitejšie úplne strátíte ego... je ozaj pravda že život bude pre vás úplne iný od tej chvíle... ak chce niekto ist do ameriky a ísť na to, rád pôjdem s ním :))) pretože treba aj vedieť od koho to kúpit, tak ako všade existujú aj šarlatáni šamani ktorý na tom len chcú zarábat, ozajstný šaman vám to dá ale aj sa o vás postará... nie je to pre slabé povahy... ak to chcete skúsit doma, bud vás to zabije alebo vám prepne úplne, velmi malá šanca že by sa vám podaril výsledok ako šamanom ktorý s tým robia celý život... a s tou strávou to je pravda, že ak si ju dáte raz za čas je velmi duchovne prospešná, no ak ste každodenný hulič je to to isté akoby ste každý den chlastali :DDD mier s vami páni.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (16:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jn koľko Ťa to stálo všetko do kopy cesta,ubytovanie aj šaman?
len tak zo zvedavosti:)


Lokomotiva   |   ip:86.12.249   |   2011-05-09  (21:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jn: S tou úplnou očistou si ma dobre pobavil, díky moc! :D

Dzar: Podobné situácie som už tiež pár krát zažil. Počul som piesne pri ktorých sa mi "zdalo", že rozumiem textu a keď som sa "uvedomil" som zistil,ž e to nieje v mojom jazyku... :)))

K tým pľúcam a tráve neviem veru. Ako som písal pálil som to ak lokomotiva, musím si zaklopať, že ja sa cítim skvelo aj keď je pravda, že teraz som to už skoro pól roka nemal :(

Ayahuasca znie lákavo... osobne mám ale sen aspoň raz za život vyskúšať LSD :)

Pekný večer! :)


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-09  (21:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na LSD existuje náhražka LSA a najdeš to v každom semenárskom obchode Povojník purpurový
LSA obsahujú len niektoré z odrod napr ipomoea purpurea tricolor s podnázvom Flying Soucers alebo Heavenly blue a myslím že ešte Morning Glory
v každom prípade intoxikácia je oveľa nepríjemnejšia ako s LSD sprévadzaju tiež veľmi silné grcanie, len keď budete kupovať semená tak ich poriadne umyte lebo ich postrekujú chemikáliami koli ochrane,,,,
V minule som sem dal video o S. Grof on vytvoril tzv holotropné dýchanie tak som si to vyskúšal a je to haluz síce som s toho nemal nejak extra halušky ako to opisoval on ale euforiu som mal vždy to vydržím robiť len krátko lebo namňa príde taký stav ako keby epileptický záchvat že úplne neviem kde je sever ale skúste si to:DLokomotiva   |   ip:86.12.249   |   2011-05-09  (22:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ďakujem, ale tak to zas nie. Buď si zoženiem LSD alebo pojem nejaké hríby radšej... :D


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-05-09  (22:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Akakolvek toxikacia tela brzdi duchovny vyvoj. Prinahlene prebudenie pomocou toxikacie vedie k schyzofrenii a k bludnym zaverom na ktore nie je nasa mentalna mysel este pripravena. LSD je dobre iba v rukach skusenych ludi.


Lokomotiva   |   ip:86.12.249   |   2011-05-09  (23:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Groover podľa čoho zistím či som skúsený?


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-05-09  (23:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mas silnu a pevnu mysel. Vies si zachovat sebaovladanie aj pri toxikacii. Nepodlahnes lpeniu a vasni voci naslednej toxikacii. Nestat sa zavyslim. Jediny ucel bude zvysenie vedomia pre empiricku skusenost. Mat mentalne pevny zaklad.


xtc   |   ip:217.75.87   |   2011-05-09  (23:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  heh sebaovladanie... daj si 2-3 papiere a vyskusaj :))

ale, suhlasim s grooverom v tom, ze LSD by som odporucil radsej pre zrelsich skusenejsich ludi (urcite nie teenage)


Lokomotiva   |   ip:86.12.249   |   2011-05-09  (23:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V takom prípade, sem s ním! :)


fh   |   ip:82.9.171.   |   2011-05-09  (23:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  alkohol ta nespravi agresivnym, takisto ani cigareta. trava ta nespravi mierumilovnym. vsetky 3 ta spravia tym co si a par krat vynasobia. preto kazdemu vyhovuje nieco ine, alkohol si slahne kazdy a reaguje na neho kazdy inac, co sa tyka travy tak by som povedal ze len rozpoltenejsie a depresivnejsie. rad sa ale necham vyviest z omylu


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-05-10  (06:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  groover. mať silnú a pevnú myseľ je potrebné. No takých, čo si to mysleli a skúsili podobné látky stretávam veľmi často. Niektorí sú hodne mimo. Predispozíciu svojho organizmu totiž zistíš presne v tom okamihu, keď začne intoxikácia. A v tedy je už neskoro. Potom sú ich plné ambulancie.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-10  (09:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  fh
u mňa trávička vyvolala depresie ale ja som nat prišiel prečo ono keď sa nahúliš svojím sposobom uvidíš sebe samého takého aký si a ten zlý pocit ktorý znej máš "depka" tak to je len čisto koli tvojim predchádzajúcim činom doležité je neklamať si a prijať pravdu taká aká je ja sem ešte prihodím jeden citát Od iluminatedbimbo:
Depresia je spravodliva odmena za vaše znalosti ktoré ste nadobudli v živote.
Strach a depresia v spoločnosti je meradlo vašej ceny ako živočišneho druhu.Vy už nieste ludia zasluhujúci si nazvu "človek"

Čítajte viac: http://dolezite.sk/Deprese_da_se_zvladnout_99.html#ixzz1LvmxN3B8classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-10  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DRhujer ja tiež poznám jedného čo sa svtrávy "zbláznil" a skončilo to tak že išiel na psychiatriu a tam ho začali "liečiť" elektrošokmi a keby si videl jak vypadá teraz mimo.
ale aspoň sa chlapec vrátil do systému má ženu detcko a robotu ale veľmi divne kuká namňa keď ho stretnem neviem čo namne vidí:D


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-05-10  (12:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Elektrokonvulzívna liečba "maže krátkodobú pamäť". Používa sa keď má niekto nezvládnuteľný posttraumatický šok. Možno ten šok zažil v stave intoxikácie, možno dostal paranoju keď požil narkotiká a nedokázal sa z toho spamätať. No nakoniec sa z toho dostal a ostala mu len spomienka na nepríjemný zážitok. A prejavuje sa to tým, že zazerá na ľudí, ktorých si spája so svojim nepríjemným zážitkom :-)

je to komplikované, ale ako je vidieť, dostali ho z toho a ak má rodinu, je to šťastný človek. Narozdiel od nás "jalových" :-)classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-10  (12:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neexistuje nato ešte alternatíva? podľa mňa je to dosť sadistické púštať elektriku do mozgu.a inak by ma veľmi zaujímalo jaké sny mal somnov alebo čo lebo ja vypadám na oko veľmi neškodne:)

a inak aj moje depky alebo tie zlé stavy s marišky boli sprevádzané paranojami som si myslel že viem čo si ľudia o mne myslia a vo vačšine prípadoch si nemysleli nič dobré:)
strašný pocit ale aj dobrá skúsenosť,,,classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-10  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DR hujer myslíš že niečo takéto je reálne?
http://www.cez-okno.net/clanok/humor/vedci-vynasli-zazracnu-pilulku-proti-konspiracnym-teoriam


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-10  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aha to je asi len voláka parady tak nič:D


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-05-11  (08:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "elektrošoková terapia" je veľmi účinná. Používa sa, keď nezaberá psychoterapia a lieky. Je to niečo ako reset zariadenia ( vypnutie a zapnutie pokazenej mašiny, po čom normálne nabehne ), lebo defragmentácia disku počítača. Pacient potom dokonale rozpozná realitu od bludov ktoré mal, nepotrebuje lieky.

Funguje to asi takto: zvyšuje efektivitu využívania glukózy ( energia pre mozgové bunky ), vyplavuje adrenalín a zároveň aktivizuje všetky nervové spojenia - je to niečo ako prepláchnutie zapchatého potrubia. A ešte nejaké to aktivizovanie subkortikálnych spojení v hypotalame a tretej kôre mozgovej a podobné qoqociny.

Pilulka proti konšpiračným teóriám? No ja by som si ju osobne nedal keby existovala :-) Triezvy pohľad na svet z obidvoch strán je výhoda.

Inak ako ide pestovanie?


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-11  (08:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nezabije mu to voláke bunky v hlave alebo tú nervové pleteň?
no ja by som nešiel na tú terapiju ani za nič:)to my smrdí možeš hovno, nazvať kolačom ale aj tak to bude stále hovno asi sa pozerám na svet inak:)

a záhradka v pohode tiež trochu šokovú terapiu dostala z mrázu:D ale už my pomali všetko schádza:)


Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Náboženstvo (rozumej organizované) je ópium ľudu", tvrdil svojho času Marx. Dnes sme svedkami zaujímavého salta, keď môžeme povedať:ópim (rozumej drogy)je náboženstvom ľudu.


Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (10:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Náboženstvo (rozumej organizované) je ópium ľudu", tvrdil svojho času Marx. Dnes sme svedkami zaujímavého salta, keď môžeme povedať:ópim (rozumej drogy)je náboženstvom ľudu.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-05-11  (11:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique. ja by som takisto nešiel. No robí sa to v celkovej anestéze pod thiopenthanolom. Akákoľvek anéstéza a 400miliampérov do hlavy nieje samozrejme bohvie čo:-)


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-11  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  drhujer

a tú kratkodobú pameť možeš stratiť aj zo šoku alebo traumi keď sa stane niečo zle niečo som o tom počul že keď sa niečo v živote zle stane tak je to ako keby obranný mechanizmus mozgu?neviem či mozgu
ja si skor myslím že pri tej terapií ide o to že vytvoria ti strašný šok kde sa zapne ten mechanizmus a stratíš krátkodobú pameť, síce nie som doktor ale myslím že pri tom keď sa púsťa elektrika do hlavy sa može narušiť tá nervová pleteň a tá je doležitá aj pri tom keď sa chceš dostávať do tých viších realit;)a tvoja záhradka ako?už si ju dal do poriadku?

DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-05-11  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  súhlasím s tým. Antipsychotiká a podobné šoky ako ECT môžu spôsobiť to, že už nič vyššie neuvidíš. Tak ako moja psychiatrička vraví, že jej tam chodia zdraví ľudia rozprávať o duchoch a ufóncoch. A že nerozumie, prečo jej to chodia vravieť, takých liečiť netreba :-)))

Záhradka v pohode, väčšinu vecí sadím len teraz, lebo som čakal kým prejdú májové mrazy. Len som nestihol posadiť stromčeky za humno. Chcel som nejaké orechy, oskoruše a jedlé gaštany vysadiť, nech má príroda, ja i susedia osoh. Hoci o oskoruši sa vraví, že plody budú jesť až naši vnuci. No ale vysadiť len tak stromčeky plodiace po okolí snáď na jeseň stihnem, aj sused jeden prispeje finančne a bude brigáda a všetko to okolo večer pri ohníku :-)


Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (13:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre Dr. Hujera
takého posedenia pri jedličke by som sa rád zúčastnil. Tiež rád experimentujem a vypek je súčasťou môjho života, tak dúfam že si ho raz slobodne budem môcť pestovať aj ja vo svojej záhradke. zdravím


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-11  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  niektorý sa snažia vidieť niečo vyššie a nedarí sa iným sa to podarí beztoho aby chceli a chcú sa dať liečiť:)ale ducha by som nechcel vidieť:P

veď aj ja teraz len sadím také že uhorky,fazuľu a dyne a pod.len tak páli slnko že sa musím chodiť chladiť, skor som sadil len zamiaky a zeleninu a u mňa mráz uškodil len ovocným stromom a orechom pálenka ani koláče s domáceho nebude a ani med, agáty tiež zamrzli:)ale horšie ako mrazy sú krty, niečo musím ešte raz posadiť to sú zmrdi celý dvor mám rozrytý už aj u mňa to vypadá ako cez bojisku:)
Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre classique
Ináč ta hlina s krtoviska je veľmi kvalitná a jemná, takže mňa taký krtinec poteší. Vezmem lopatu a všetku tu hlinu pozbieram a zaaranžujem do skalky, prípadne prihodím k okrasným kvietkom, prípadne použijem na teréne úpravy. Zdravím


Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (15:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre classique
Proste som len chcel povedať, že zopár krtov na záhradke je super vec- nepotrebuješ prevzdňušňovač pôdy.


hanzolo   |   ip:160.44.24   |   2011-05-11  (15:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemate nahodou recept na masticku s konope?cital som ze to je super liek na rozne ekzemi a choroby.


Krovak   |   ip:109.230.5   |   2011-05-11  (15:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klasik: na krta mam vcelku "tradicne" drevenu vrtulku s hrdzavym klincom aby to cim viac skripalo. Blbe je, ze mam taky pocit akoby to v posledom case ignorovali.
Svokor spominal rastlinu, "po madarsky sa to vola myslim loboda", co som nakoniec identifikoval ako Atriplex hortensis - Loboda zahradna (mala by byt taka do fialova), len zatial neviem kde to rastie a ci to naozaj funguje.

ale inak http://www.youtube.com/watch?v=8mmnh5oyUiw&;feature=related


Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (16:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre hanzolo
a že vraj aj na rakovinu. Recept neviem, ale minule som to videl v jednom butiku, či stánku s homeopatikami. Konkrétne to bol butik v tescu. Dokonca na obale je pkrásny mariuanový lístok. V Tescu je všetko.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-11  (16:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hanzalo
5sec, a našiel som to:)google
http://grower.cz/pestovani/navody/marihuana-recepty/19.html
ale ja si radšej s listov robím mlieko:)


Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre Krovaka
Diky za video, schuti som sa nasmial


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-11  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak:no u nás lobodu volajú istý druh buriny ktorá tu dosť hojne rastie ktorá sa však pleje..
a može to fungovať lebo tam kde neplejem tak tam krty neryjú:)a ja som si myslel že si tie krty si zo mňa robia prdel že ryjú len tam kde by nemali:)

slavo:
krty sú dobré aj nato že ničia škodný hmyz ako napr medvedík ktorý vie pekne zničiť rastliny...a inak stou zemou to som už počul kamarát my vravel že keď budem sadiť marišky tak mám použivať zem s krtincov:)
Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mariška je superSlavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (17:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre classique
No vidíš, toľko o krtkoch vieš a predsa ich nemáš rád:)


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-11  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slavo
nikde som nepísal že ich nemám rád len že sú to zmrdi:)


Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (19:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique
Vychádza mi s toho, že ak niekomu povieš: "Ty zmrd", môže to v tvojom prípade aj eventuálne znamenať, že ho máš celkom rád.


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-05-11  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alkohol lieči chorú dušu a prináša určitú očistu . Nemyslím na alkoholizmus ten je pochopiteľne škodlivý . Ťažké drogy dokážu uľaviť ťažko chorým , napríklad na rakovinu . Dokonca môžu dostať znovu chuť do života a žiť o čosi dlhšie . Môj názor na drogy : Osobne by som ich nikomu nedokázal zakázať , lebo každý si so sebou samým môže robiť čo chce , ale rešpektujem väčšinu , keďže spôsobujú určitú úmrtnosť a ak sa im človek poddá ťažkú závislosť uznávam zákaz ťažkých drog , tie ľahké by mohli byť povolené . Zlatá múdrosť : Ak berieš niečo pravidelne zostaneš na tom závislí , lebo organizmus , hlavne mozog sa ti na to prispôsobí .


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-11  (19:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slavo:
eventuálne to može tak byť, ale potom to može fungovať aj opačne, niekomu poviem mám ťa rád ale v mojích očiach je to zmrd:)ja sa skor učím milovať všetko, je to dosť koplikované ale znažím sa a tá super mariška my vtom pomáha;)


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-05-11  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte k cigaretám zo začiatku sa vám môže zdať , že zvyšujú intelekt , ale po zanášaní ciev odpadom z cigariet môže byť účinok opačný .


Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-11  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je to pokrm bohov a tak ho s chuťou jem I love you mary jane. moja modlidba:)


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-05-11  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No a na záver reči o drogách sú dosť často prehnané , až tak že väčšina verí že každý človek , ktorý užije drogu je na nej závislí .


hanzolo   |   ip:85.216.16   |   2011-05-11  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vdaka za recepty pani:)

este k tym krtkom.neskusali ste solarny odpudzovac krtkov?to nepomoze?


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-11  (20:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hanzalo
solárny, nesolárny tie odpudzovače odpudzujú aj mňa, poznám jedného čo to má ale proti piskorom a to keď som tam tak to sa nedá vydržať to je strašne hnusný zvuk...
ja by som to ani susedom nedovolil dať do záhrady:)DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-05-12  (07:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hanzolo, ten recept je fajn. Kedysi som vyrábal mastičky a podobné bonusy okrem iného i z konope. Na niektoré kožné ekzémy funguje dobre, niektorým sa zas darí keď sa touto masťou potreli. funguje skôr na suché, olupujúce sa vyrážky, atopický ekzém. Treba skúsiť, ale závisí aj od človeka. Na niektorých to fungovalo, na niektorých nie.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-05-16  (22:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=BXPDpS2ubRE&;feature=related
skúste niečo takéto + sadnite si do meditačnej polohy a rytmicky pri tom dýchajte stav sa dostavý cca po minúte dýchania mne to prišlo rovnaké ako keď som prvý raz fajčil šalviu
potom sem napíšte aké to bolo;)


pitbul . hyfyduly57   |   ip:195.91.11   |   2012-01-13  (01:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alkohol spôsobuje agresivitu iba ak človek pije až toľko , že mu spôsobuje veľmi slabé poškodenie mozgu . Inak je skôr upokojujúci .diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Vynálezy umožňujúce získať energiu zadarmo

Je známe, že v dobre chránených sejfoch spočíva veľa vynálezov, ktoré by mohli zmeniť svet,keby nešlo o peniaze.Je všeobecne známe, že pozemské zásoby uhlia, plynu, ropy sa vyčerpávajú. Predstavme si, že autá nebudú mat na čo jazdiť, fabriky prestanú vyrábať a elektrárne dodávať energiu. Keby sme boli bez elektriny čo len krátky čas, naša civilizácia by skolabovala, nastal by chaos a začal by boj o prežitie. Veď si len spomeňme, čo sa dialo v USA, keď počasie spôsobilo, že na pár dní boli celé oblasti bez elektriny...


Zázrak či neznáma technika?

Navždy zabudnutý génius

Egypťania prišli spoza mora

Čím to je že vždy tí zlí majú sa fajn ?

Kdo má prsty namočené v chemtrails

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.408 s