23. September 2019
    
Drsná pravda o odhaľovaní ľudského tela - Dolezite.sk

Drsná pravda o odhaľovaní ľudského tela


  2010-07-15  (11:25)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Drsná pravda o odhaľovaní ľudského tela

   Takáto je móda, vravia jedni. Práve takto sa v lete najlepšie cítim, vravia druhí. Je to tak príjemné a zdravé, hovoria ďalší. Opäť sa pokocháme peknými ženskými telami, netaja sa iní. Naozaj sa nájde mnoho dôvodov, ako ospravedlniť a odôvodniť onú lepkavú zmyselnosť a vyzývavú telesnosť okolo nás.

 

   Všimnime si ale, že všetky tieto argumenty sú vždy iba hmotného a telesného charakteru. Jednoducho také, aký je celý súčasný život väčšiny: iba hmota a hmotný prospech, iba telo a telesné pôžitky! Mäso, mäso a zase len mäso s jeho potrebami!

 

   Ale čo duša, vážení? V dráždivom mámení ľudského tela a jeho nikdy nekončiacich potrieb na ňu už väčšina z nás takmer celkom zabudla. Našou nevšímavosťou k potrebám a prospechu duše, naším ignorovaním jej existencie však predsa len nemožno definitívne vymazať túto časť vlastnej osobnosti. Naša duša jestvuje a potichu trpí!

 

   Ako a čím? Pozrime sa na spomínaný kult nahoty. Každá žena, ktorá sa mu podriaďuje a v súlade s jeho požiadavkami sa v letnej spare telesne odhaľuje, k sebe nevyhnutne priťahuje zmyselné, chlipné a nečisté pohľady mužov. Veď nakoniec módni tvorcovia a ženy samotné sa už ani netaja tým, že chcú, aby vyzerali „sexy“,  to znamená, aby čo najviac telesne dráždili mužov a priťahovali k sebe ich pohľady. Áno, módnym trendom dneška je byť sexy!

 

   Čo sa však pri tom deje v duševnej oblasti, o ktorú sa nik nezaujíma? Ženy svojím zovňajškom mužov vedome provokujú a väčšina mužov veľmi ochotne prijíma tieto podnety, ktorými sa ďalej zaoberajú vo svojich myšlienkach.

 

   V myšlienkovej úrovni, o ktorej si každý myslí, že je čisto jeho osobnou vecou a že si tu preto môže dovoliť čo chce, tak v tejto oblasti vzniká určitá reálna mentálna energia. V našom konkrétnom prípade energia zmyselnosti, špiny, nízkosti a zvrátenosti! Spomínaná negatívna mentálna energia je v jemnejšej duševnej oblasti celkom reálnou skutočnosťou a má formu špinavého, lepkavého a zapáchajúceho bahna. No a toto bahno, ktoré vzniklo v duševnej úrovni muža, zaoberajúceho sa nečistými a zmyselnými myšlienkami, smeruje k duševnej úrovni ženy, ktorá na to dala podnet. Vyzerá to naozaj tak, akoby na ňu hádzal zapáchajúce bahno a odpudzujúcu špinu.

 

   No a mentálna špina a bahno, ktorými je znečistená duša ženy, má svoju tiaž, pôsobiacu ako závažie, ktoré ju ťahá hlboko nadol – do temnoty. Do ťažkých, temných úrovní, presne podľa zákonitosti, že rovnaké je nevyhnutne priťahované k rovnakému.

 

   Do týchto ťažkých a temných úrovní však neklesá iba duša ženy, zaťažená negatívnou mentálnou energiou, ktorú sama vyprovokovala a pritiahla si ju k sebe, ale zároveň i muž, ktorý ju vytvoril a tým si obťažil i svoju vlastnú dušu. A tak sa nakoniec spoločne topia v odpornom močiari obaja, to znamená žena, ktorá všetko vyprovokovala, i muž, ktorý sa dal vyprovokovať.

 

   Po našej telesnej smrti, to znamená po odložení hmotného tela, sa totiž práve duševná realita stane tou realitou, ktorú budeme bezprostredne prežívať. No a čo dobrého asi môžu prežívať duše, ponorené v hlbokej temnote, v smradľavom močiari vyzývavej zmyselnosti, chlipnosti a nečistoty? Nad tým nech sa zamyslí každý sám za seba. Áno, bláznovstvo módy sa stane duchovnou záhubou miliónov ľudských duší!

 

   Všetci tí, ktorí v súvislosti s dnešnou nehanebnou módou hovoria o zdraví, o pohodlí, o najnovších módnych trendoch, o snahe byť „sexy“ a byť „in“, všetci títo sú iba poslušnými nástrojmi temna, snažiacimi sa tisíckrát opakovanou lžou v ľuďoch prelamovať hranice zdravého studu, ktorého úlohou je chrániť ich duše pred záhubou.

 

   Majme preto na pamäti, že všeobecné klaňanie sa modle zmyselnosti a masové vzývanie kultu nahoty tak, ako sa to praktizuje v súčasnosti, bude mať za následok záhubu mnohých ľudských duší, ktoré - zaťažené špinou - budú musieť klesnúť do temnôt a tam zahynúť. Zahynúť desivým spôsobom podobným tomu, ako keby sme sa tu na Zemi utopili v močiari.

 

   Ako nám teda osoží márnivosť a bláznovstvo módy, keď si tým v skutočnosti takto veľmi škodíme? Pri všetkom, čo robíme, by sme preto mali zároveň zohľadňovať i  prospech našej duše, aby sme vo svojom živote namiesto k utrpeniu, bolesti a zničeniu radšej kráčali k šťastiu, radosti a mieru. Než nadol do temnoty, radšej nahor do Svetla! Svoj budúci osud má každý z nás plne vo vlastných rukách.

 

   Všetko, o čom bola reč, nie je o nejakom náboženstve alebo nenáboženstve. V pragmatickej vecnosti je to len a len o Zákonoch stvorenia, ktoré pôsobia práve takýmto spôsobom, a to bez ohľadu na to, či o tom niečo vieme, alebo nevieme. Naša neznalosť nás totiž v nijakom prípade neochráni od ich účinkov! Neznalosť Zákona neospravedlňuje! Buďme preto znalými a zariaďme sa podľa toho! Lebo v skutočnosti nám ani nič iné neostáva, ak nechceme dospieť k utrpeniu a zničeniu.

 

   Zachovajme si teda ľudskú dôstojnosť aj v letných dňoch! Veď predsa nie sme iba mäso! Musíme sa už konečne naučiť brať ohľad i na vlastnú dušu! Veď napokon, ako by človeku osožilo, keby hoci aj celý svet padol pred ním na kolená, keď tým uškodí svojej duši?

 

M. Š., priaznivec stránky: http://ao-institut.cz/

(pozn. red.: článok prešiel jazykovou korektúrou)

 


Milan Šupa
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-07-16  (08:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hned ako som sa zacital do prvych riadkov, mi napadlo, Supa, to musi byt supa. A naozaj docital som a supa.


Yosarian   |   ip:78.141.74   |   2010-07-16  (09:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak niekto spojí racionálne s iracionálnym vznikne (viď hore), ľudská nahota je od prírody prirodzená, takisto aj všetky naše pudy, samozrejme človek už nie je iba pudová bytosť, pestuje cnosti ,čo priamo ovplyvňuje našu šľachetnosť a vyššie duševné hodnoty (láska, dobromyseľnosť...) ,naproti primitívnym pudom ako sex "pud párenia". Z tejto morálky profituje hlavne náboženstvo , je morálka náboženstvo, alebo sa dá praktizovať aj bez strachu z božieho trestu?


duskydadusky   |   ip:85.216.25   |   2010-07-16  (09:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael mas pravdu!!!
Tento clanok by som dal do kazdeho jedneho autobusu. Nech si ludia uvedomia ake je to hrozne pre ich dusu ked sa potia len tak nalahko :)))

Mily Milan Supa,
hovoris tu o zakonoch stvorenia ale nechapem ako si to myslel. Pokial sa dobre pamatam tak Adam a Eva boli stvoreny nahy. To ze su nahy a mali by sa zahalit si uvedomili az ked jedli zo stromu poznania, za co boli aj potrestany.
Mozes mi to prosim vysvetlit?
Dakujem


Marko   |   ip:195.168.1   |   2010-07-16  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Celkom suhlasim s autorom a snad este dodal ze tie obnazene tela, v extremnom pripade, ohrozuju zivot. Pred par dnami som skoro nedobrzdil s autom :P


putnik   |   ip:195.80.17   |   2010-07-16  (09:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael:
Mne zase napadlo Abd-ru-shin (Posolstvo gralu). Rovno mohol dat urivok z jeho knihy.
(Su komunity, kde ludia nemaju ani plavky, a pritom u nich "spinavych" myslienok niet. S nahradenim ega zijuceho na ukor toho co egom nie je, egom zijuceho zo spoluprace s inymi "egami", sa tento jav bude prirodzene stracat. Na oboch jeho poloch.
Ak p. Supa bojuje s tymto "zlom", snazi sa bojovat za "dobro". No sexizmus je velky "nepriatel". Ktokolvek "bojuje" proti sexizmu, bojuje aj za tuto vec.)


Azgaroth   |   ip:85.248.61   |   2010-07-16  (09:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bezvýznamný článok. Autor nech sa v lete oblečie do skafandra a odstrelí sa na mesiac.


Y   |   ip:62.169.18   |   2010-07-16  (09:44)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Takéto dogmatické postoje sú čistým výplodom "cnostnej", pedofilnej a krvilačnej matky cirkvi...
Myslíte si všetci mravokárci, že si nejakú dušu špinia aj pigmejskí chlapi? Asi ťažko, lebo nahotu a sex považujú za normálnu súčasť života - teda len tí, ktorých nestihli zbalamutiť čiernokabátnickí (pedofilní) šíritelia bratskej lásky, viery a pokroku...


Achemtet   |   ip:192.249.3   |   2010-07-16  (09:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je ale sbírka výkalů:
priťahuje zmyselné, chlipné a nečisté pohľady mužov
V našom konkrétnom prípade energia zmyselnosti, špiny, nízkosti a zvrátenosti!
nečistými a zmyselnými myšlienkami
vyzývavej zmyselnosti, chlipnosti a nečistoty
všetci títo sú iba poslušnými nástrojmi temna, snažiacimi sa tisíckrát opakovanou lžou v ľuďoch prelamovať hranice zdravého studu, ktorého úlohou je chrániť ich duše pred záhubou.
budú musieť klesnúť do temnôt a tam zahynúť.

Zjevně autor mluví ze své vlastní zkušenosti s jeho vlastními myšlenkami. Škoda, že ho nikdy nenapadlo obdivovat krásu těla s láskou. Nemusel by "klesnúť do temnôt a tam zahynúť". Mimochodem, připomnělo mi to vtip, kdy v očistci si všichni užívají radosti, až na jednu skupinku zmučených duší a na dotaz průvodce odpovídá, že to jsou křesťani, a že to tak mají rádi...


Eva   |   ip:94.228.85   |   2010-07-16  (10:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Achemtet, určite to nie je zbierka výkalov. Článok vyznieva ako trápne moralizovanie, ale je v ňom zjavná snaha pomôcť. V celom stvorení fungujú pevné zákony, ktorým je jedno či ich uznávaš, alebo nie. O tom sa nehlasuje. Vidno ich všade a netreba veľkú námahu aby si ich videl.


ujec   |   ip:95.103.25   |   2010-07-16  (10:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...články od tohoto autora nachádzam na rôznych fórach...v podstate na jedno kopyto
...a z toho čo píše bude asi zrejmé že má hodne skrytých vnútorných nevriešených problémov...
možno by sa mu po návšteve psychiatra uľavilo...


dux   |   ip:85.160.54   |   2010-07-16  (10:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nekonecna blbost nehodna tohoto serveru. Narodil som sa s tymto telom. Aj so zmyselnostou. Mojej dusi zmyselnost a ani pohlady na krasne tela neublizuje, skor naopak. Pohlad autora tohoto clanku reflektuje snahy roznych skupin snaziacich sa diktovat ludstvu co je, a co neni dobre. Preto: NIE!!


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-07-16  (10:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "lepkavú zmyselnosť a vyzývavú telesnosť okolo nás"

nie je na vine ten čo sa vyzlečie. Ale ten, čo na to reaguje:-) tak, pán autor, rýchlo zavrieť oči a vyliezť až v zime...
ujec   |   ip:95.103.25   |   2010-07-16  (10:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dux: ...na tom a na šírení strachu je založený biznis a prosperita takýchto skupín po celom tomto svete...


faust   |   ip:213.151.2   |   2010-07-16  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Šupa,
nic v zlom, ale pripadate mi ako velmi nevyrovnany clovek. rozmyslali ste niekedy nad tym, ako ste prisli na tento svet? priniesol vas bocian, alebo to bolo neposkvrnene pocatie? vdacite za to zmyselnosti, tej necistej, odpornej, hnusnej zmyselnosti, ktora privadza dusu do mociarov. kto stvoril tento svet? kto zariadil ze su zeny krasne a pacia sa muzom? keby bolo na vas, prikazali by ste zenam nosit islamske burky, aby ste sa nahodou nenaucili kontrolovat svoje primitivne pudy, vsak ??? a to je presne ten dovod, preco v hlavach roznych nabozenskych fanatikov su zeny hriesne - je za tym jednoducho neochota naucit sa kontrolovat svoje pudy a postupit na vyssiu duchovnu uroven. je totiz ovela jednoduchsie zakuklit zenu do burky, alebo ju vyhlasit za hriesnu carodejnicu a tym zamiest problem pod koberec. toto by ste mali naucit seba aj svoje ovecky - a nie obvinovat z hriesnosti nieco, co stvoril Boh.


LordX   |   ip:78.99.98.   |   2010-07-16  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..no to su blaboly, klobuk dolu. Autor by asi najradsej obliekal v tomto sparne zeny do buriek. Od sekty ako ao-institut zarabajucej na lacnych poverach som nic ine ani necakal. Temnota a tmarstvo je skor v takychto sektach.

Ked sa autor ohana zakonmi stvorenia, nech si o nich nieco aj nastuduje: http://cs.wikipedia.org/wiki/Fyzika a svoje tmarske vymyslene nicim nepodlozene "zakony" nech si strci niekam..


prd   |   ip:95.102.15   |   2010-07-16  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  katolicki knazi vajca ven, aj tak su im na nic a predislo by sa znasilneniam, problem by bol vyrieseny a bola by to ta najvyssia obeta. a este vacsia by bola bez anestezy. nech preziju ten ocistujuci zazitok ako oni radi hovoria bolest ocistuje. kde ma tato cierna myslienka povod? bud u nejakeho impotenta, alebo pedofilneho uchila. zidia predsa museli mat deti aby naplnili bibliu a jezis bol pokial viem zid?
rad by som vedel co si myslia katolicki veriaci o moznosti najvacsej obety kastraciou ako vysviackovy ritual? ci suhlas abo pohorsenie


SH   |   ip:213.151.2   |   2010-07-16  (11:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre ludi mysliacich len v ramci hmoty je tento clanok nepochpitelny (chyba im na to zaklad, to na com je to postavene)a pre ludi zijucich aj duchovne to nieje nic nove.
Ale snat sa najde par jedincov ktorim to da facku a zobudia sa.

A este jena vec pre pre tzv. racionalne zmyslajucich ludi. Viete, ze v celej nasej historii lustva sa vecsina vzdy mylila v dolezitych otazkach zivota. No a tezaz to tiez nieje inac. A vy patrite ku ktorej skupine, tych co prijali nazor vecsiny, alebo tych co sa samy namahaju najst pravdu? Vecte, ze len v ramci hmoty pravdu nenajdete, pravda potrebuje ovela otvorenejsi pristup v mysleni aj citeni.rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-07-16  (12:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sh, ano mas pravdu ludia zmyslajuci v ramci hmoty su taki, ja viem bolo by lepsie ,aby si vsetci sadli niekam na nejaky kopcek, zacali rozjimat o duchovne, sem- tam by sa zapozerali do dialav, a neubehlo by viac ako sto rokv, a tejto rozpravke zvany clovek by bol koniec.


prd   |   ip:95.102.15   |   2010-07-16  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  inac si myslim ze to vzniklo kvoli centralizacii majetku a moci. a co sa tyka materializmu a odevu tak je jasne ze odev je o trochu viac materialny ako neodev ci
myslim ze cirkev sa mylila najcastejsie a stale nevie pochopit a uznat meratelne fakty. zem nie je doska vieme? sme s jednej bunky vieme?... tvz racionalne mysliaci? a pravda nie je len nehmotna v tekej istej miere je aj kvazi hmotna pre nas ludi s nasimi zmyslami, ale neviem co si vy veriaci predstavujete pod pojmom hmota, ci to je to docoho mozem stuchnut a citit to na prste ako ked bola zem doska?


ANONYM   |   ip:95.102.18   |   2010-07-16  (12:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   len tolko mudrci o zakone stvoreni a supa,ked nahota je nieco spinave a hnusne preco to nie je v desatoro?tento clanok je fakt supa,je mi s neho na grc.tak ako je napisane v jednom prispevku ked budes kukat z laskov aj na telo zeny tak nemozes citit ziadny hnus aj ked podvedomi.


Azgaroth   |   ip:85.248.61   |   2010-07-16  (12:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ani by ma neprekvapilo, ak by sa z autora vykľul pedofil zahalený v sutane.


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-07-16  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No prešla som si narychlo reakcie a musim sa smiať. Svorka pohoršenych chlapcov, ktorym chcu zobrať právo očumovať ženy. Nikto nehovori, že ženy maju chodiť v nejakych burkach, ale niečo na tom članku bude. Myslim, že nie je problem pre ženu si dať nejaku ľahku košieľku namiesto leopardieho tielka, z ktoreho trčia prsia vyzdvihnute až po bradu. Povedzte vy by ste chceli taku ženu za matku svojich deti? Sice su aj taki, ale potom tak aj dopadnu – vid. Peter Andre a Jordan. Ja ked vidim niektore baby na ulici, tak neviem, či sa mam smiať alebo plakať. Kilo make – upu, zadok s celulitidou vonku do polovice, trocha miery treba zachovať. Dnešna doba je charakteristicka upadkom mravov – všade nezaväzny sex, pohlavne choroby, homosexualy na tych alegorickych vozoch, toto nemôže byť pre jednu zdravu spoločnosť dobre, to myslim, že uzna každy človek, ktoremu to ešte trocha mysli...Aby tu nenastala zachviľu Sodoma Gomora


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-07-16  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LenkaB ty by strcila citaciu z biblie aj do receptu na leco, neboj sa za tebou by sa aj tak nikto neobzrel, v clanku je pisane o zenach.


mkultra   |   ip:78.98.118   |   2010-07-16  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Problém určite nie je v tom do akej miery sa kto odhaľuje, ale v morálnej integrite každého z nás.
Ak oblečiete pornoherečku do burky, tak ju to nijako neumravní, stále bude rovnaká mrška.
Tak isto ak oblečiete sestru predstavenú do nejakých šmrncovných bikín tak to neznamená, že si to bude chcieť rozdať s každým na pláži.
Ale chápem, že niekomu je ľahšie poukazovať na dôsledok ako hľadať príčinu.


SH   |   ip:213.151.2   |   2010-07-16  (12:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael (12:08), len si asi nepozorne cital, pisal som LEN v ramci hmoty. Aj ten co len sedi na kopecku a pozera do dialky je na hovno. Hmota a duchovno musi byt vyvazene, inac to bude vzdy nezdrave.
Uz ubehlo sto rokov ludi co myslia na 99percent LEN v ramci hmoty a kam sme to dotiahly -. Tato civilizacia sa coskoro rosipe ako domcek z karat. Preto hovorim musit to byt vyvazene.
Inac ja som tech.typ pracujem v IT a vermi, neinstalujem okna.


pavolpi   |   ip:217.119.1   |   2010-07-16  (12:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  autor článku by si mal dať pauzu a uvolniť sa, lebo sa zjavne stal obeťou vlastnej mysle.


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-07-16  (13:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael, tym, že utočiš na moju ženskosť si chceš nejako upevniť svoje pošramotene mužške ego? Alebo ako tomu mam rozumieť? V tom tvojom primitivnom svete sa asi každy, kto veri v Boha stáva bezpohlavnym tvorom, ktory nema pravo sa k ničomu vyjadrovať. Ty tiež všade strkaš nejaku uražku na Boha, cirkev, kresťanov, tak neviem, čo vystrkuješ rožky, ty trapko. Ja mam za sebou zásnuby, tak sa upokoj s tymi otazkami, že kto by už mňa chcel a venuj sa radšej teme ako mojej osobe


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-07-16  (13:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To znamena, ze ta este cakaju prijemnejsie chvile ako citacie z biblie, po prvom stuku budes mozno rozumnejsia


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-07-16  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neboj sa, citovať z Biblie neprestanem ani po svatbe ;). Možno by si už mal aj ty konečne pocítiť blahodarnosť ženskej spoločnosti a prestal by si tolko útočiť na Boha a byť nahnevaný na cely svet


lili   |   ip:95.103.19   |   2010-07-16  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uprimne lutujem pana Supu. Pekne prekrutil pravdu...


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-07-16  (13:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To budes mat nadherny sexualny zivot, o moje blaho sa ty starat nemusis, ja sa mam napriek materializmu , ktorym som popretkavany dost dobre.


tojejedno   |   ip:87.197.10   |   2010-07-16  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://filmy.kinotip.cz/zeny-pro-meny-2004/


Achemtet   |   ip:192.249.3   |   2010-07-16  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak abych to shrnul:
Energetický balast v aurickém poli - ano, to se děje. Ne od všech mužů samozřejmě. Ale rozhodně to není tak dramatické, jak autor popisuje.
Jsou mnohem horší energie, které jeden člověk na druhého vysílá. Jako je třeba nenávist, strach (zastrašování).
Sexuální energie je naopak velmi prospěšná a bohužel dnešní lidé mají sexuální energie dost nevyrovnané. A to hlavně díky pseudomorálce stovky let prohlašované Institucí za jediné platné dogma (a.k.a. pravda).
Zajímavé je, že jeden z nejsilnějších duchovně obrozujících impulzů, které lidstvo zažilo v posledních desetiletích jsou šedesátá léta doprovázená uvolněním sexuality.
Můj předchozí příspěvek o sbírce výkalů je plný citací právě toho energetického bahna, proti kterému autor bojuje. A přesto zvolil prostředky, které energeticky "zahleňují". Nikdo nikoho k "osvícení" nedovede s použitím takových energií jako - jsi špatný a zvrácený a budeš trpět. Prostě sračky.


Maxima   |   ip:83.168.15   |   2010-07-16  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :-)))))))))))))))))))))))))))) jááááááááááááááááj keby mi nebolo tak teplo, aj by som niečo napísala. Asi niečo v tom zmysle, že pán Šupa by si mal dať pozor, či má zapnuté všetky knoflíky na košeli pekne až po krk, lebo nikdy nevie, či nestretne nejakú sexuchtivú ženu, čo ho lačne bude vyzliekať a ohmatávať očami. Ale asi sa nie je na čo pozrieť , čo?


ateistka   |   ip:85.135.17   |   2010-07-16  (14:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LenkaB: veď sa toľko nerozčuľuj :) v tom, že trocha miery treba zachovať, máš podľa mňa celkom pravdu, ale autor to vzal za zlý koniec. píše ako nejaký moslim, ktorý nepovažuje za hriech znásilniť ženu neobliekajúcu sa do burky, pretože "ona si o to predsa sama koledovala".

otázka pre autora: a čo muži? tí sa môžu odhaľovať?

ale veď povedzte, ženy - máme v týchto horúčavách chodiť zakuklené, akoby bolo 20 pod nulou? veď nie každá žena, ktorá sa oblečie podľa počasia, musí vyzerať takto: "Kilo make – upu, zadok s celulitidou vonku do polovice... namiesto leopardieho tielka, z ktoreho trčia prsia vyzdvihnute až po bradu..." (ako píše LenkaB).


Trapnost   |   ip:87.244.24   |   2010-07-16  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Trapny clanok o nicom


Juraj   |   ip:192.128.3   |   2010-07-16  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lebo niektori idioti sa narodili obleceny vask ? ... nerobte z nahoty viac nez to naozaj je, ludske telo, nic viac nic menej.


tipek   |   ip:188.123.1   |   2010-07-16  (15:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  problem nie je sex, ale posadnutost nim. Co bude so sexualnou energiu, ked ju dlhodobo potlacujete ako knazi? jednoducho zacne byt zvratena, preto je v cirkvy najviac pedofilie, homosexuality a AIDS.
Sex je prirodzeny, akurat nabozenstva sa s nim nevedeli vysporiadat, tak sa okolo neho tocia, tym padom sa nabozenstva stali zachodove a ich duchovny vodcovia majstrami zachodu :))) .tipek   |   ip:188.123.1   |   2010-07-16  (15:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Povie mi niekto, aky je rozdiel medzi tym, ked si niekto pojde zabehat, zaplavat, alebo sa stretne s nejakou zenou a poriadne si to rozdaju? pre mna je sex z isteho uhlu pohladu ako sport, tanec a pod., len svet nabozenstiev vytvoril okolo sexu humbuk a tym vsetko sa stalo zvratene : vase vztahy, vase manzelstva, vase potlacenia vyustili k homosexualite, pedofilii AIDS atd. . Sex je prirodzena energia ako sport, preco vasi duchovny vodcovia neodporucaju potlacit sport, hudbu atd. lebo vsade tam mozte zacitit trosku radosti, to si fakt myslite, ze ked sa vase genitalie trosku na par minut stretnu, ze uz pachate hriech :))).??


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.11   |   2010-07-16  (15:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zvierata a ludia je to akt plodenia a bodka!
Akekolvek vystupnovanie pohlavnych pudov je pre cloveka hriech a to je zakon!
Zena zo svojej duchovnej podstaty zlyhala! Stal sa snej objekt vhodny na prirodzenu prostituciu ktoru kazdy Muz vyuzije na ukojenie svojich nizkych pudov ktore nedokaze udrzat na uzde,pretoze Zena je zo svojej duchovnej podstaty silnejsia-udrzujuca a tym pritahuje Muza ako obrazne povedane duchovne fluidum!

Akakolvek nahoda s realitou je cisto nahodna!


Groover   |   ip:217.119.1   |   2010-07-16  (15:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V tychto dnoch je ale fakt horko.. xD Ja sa potim aj s tym jednym kratkym trickom.


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.11   |   2010-07-16  (16:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A nikdo si to nechce priznat!
Nikdo sa nechce okradat o rozne obporne kopulacne metody ,aspon je vidno ze trest je zasluzeny!


ANONYM   |   ip:95.102.18   |   2010-07-16  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Achemtet
vidis auru?


filip   |   ip:178.41.96   |   2010-07-16  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Jedno z najlepších diel na tému láska a fyzická príťažlivosť , napísal A. Schopenhauer a volá sa Metafyzika lásky . Je to len malá brožúrka a odporúčam tak ateistom , ako veriacim.


galius   |   ip:195.91.56   |   2010-07-16  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milujem, keď zakomplexovaní primitívi mužského pohlavia prezentujú pocity ženskej skazenej duše ponárajucej sa na dno bahna. Je to chudák, alebo impotent?


DANA   |   ip:80.242.33   |   2010-07-16  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Šupa má pravdu, a je jedno či je jehovista , špirtitista či syfilista.
Ludia sú zvery a tak sa chovajú od nepamati, vraždia, zabíjajú telá, či múdre slová od nepamati. Na to si potrebujú trenovať zvieracie vlastnosti aj v podobe odhalených ludských tiel. Plytkosť, povrchnosť ludskej rasy je dokázaná po celé stáročia dejín. Dôkazom sú vojny, zabíjanie, hlad, totálna nerovnoprávnosť,a mnohé iné.
Clovek nie je len zverina, je to aj bytosť božskej podstaty, no práve túto dominantnú vlastnosť nechceme vidieť pre zvieracie pudy v ktorých nás udržujú dnešný slepci ktorí vedú slepcov.
Na tomto fore je požehnane slepých, súdiac podla príspevkov.
Na mna obnažené telo nemá žiadny vplyv, lebo mna zaujímajú iné hodnoty . O tom treba hovoriť či písať.
neviem prečo admin skrývaš len jednu názorovú platformu, prečo jej nedáš slobodný priestor sa prezentovať.


itae   |   ip:178.40.10   |   2010-07-16  (22:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  6. nezosmilniš
ak sa mužovi ráta za zle keď prepustí ženu a vystav smilstvu, tak aj vyzývavej žene


rainbow   |   ip:81.0.116.   |   2010-07-16  (23:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemôže byť čokolvek akokolvek,propagacia nahoty,sexu,volnych mravov,homosexuality vedie k destabilizacii spoločnosti a vraj kapitalizmus význava vyššie hodnoty ducha,všetko veľké klamstvá ktoré podporuje aj katolícke cirkev, na grcanie fuj...


firex   |   ip:84.72.12.   |   2010-07-17  (02:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no vyborne, kochat sa v jednom z naj vytvorov vesmiru je hriech...
prave z takychto vyhlaseni pochadzaju vsetky vnutorne problemy, ktore sa prejavuju tymi najbizarnejsimi sposobmi a cela spolocnost tak aj vypada
nevieme sa tesit z jednoduchych veci, pochvalit sa navzajom, lubit sa bez toho aby sa hned clovek necitil zvazovany.. vsetko je to proti prirode


Silver   |   ip:85.248.65   |   2010-07-17  (02:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Priatelia vybrali ste sa nesprávnym smerom! Zivot je príliš krátki nato aby ste ho premárnili
moralizovaním nad tím čo robia druhí ľudia. Ak chcete niekoho zmeniť, meňte predovšetkým seba. Staňte sa vzorom, nevnucujúcim, nenásilným svetlím príkladom pre ostatných. Po takýchto vzoroch ľudia prahnú ak už je náplňou vášho života pliesť sa do života iných ľudíivobenes   |   ip:85.71.173   |   2010-07-17  (09:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor žije ve světě předsudků, jako i spousta jiných lidí.
Zkuste si někdy uvědomit, které pravidla jsou pouhým lidským výplodem a které jsou jaksi nade vším - nejspíš bychom je pojmenovali zákony vesmíru.

Nebo si skutečně myslíte, že všechny takzvané "primitivní" lidské kmeny, pro které je nahota přirozená, jsou demoralizovaní lumpové a banda úchylů?


ivobenes   |   ip:85.71.173   |   2010-07-17  (09:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Většina sexuálních úchylek, sexuálního násilí a chorobná touha po sexu projevující se nejrůznějšími podivnými sexuálními praktikami je právě důsledek potlačení přirozené normální lidské sexuality, což vyvolá nerovnováhu a následně řadu problémů, které dnešní společnost řeší dalším potlačováním což vede opět tam, kam nechceme.


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-07-17  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skus sa pozrieť na to, aku civilizáciu vytvorili nahí domorodci a aku civilizaciu vytvorili ľudia, ktori sa trochu obliekli a umravnili. Proti argumentom odporcov moralky hovoria fakty jasnou rečou.
Podobne spoločnosti, ktoré mravne upadli, išli ku dnu (viď napr. Rímska riša). Či už je to pričina alebo dôsledok, na tom v konečnom dôsledku až tak nezáležiANONYM   |   ip:178.40.23   |   2010-07-17  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lena
ty si fakt cudny colovek,ti domorodci nahy zili v sulade s prirodou a nikdy jej neublizi len preto aby sa scivilizovali a su ovela viac slobodnejsi ako mi co sme civilizovani.takuze sa tu tym nehrd.ako ten vas krestansky nazor na nahotu nechapem.je to puritanstvo a nic viac.tak ako indijani co ich v kanade vykinozili a otvoreneoci to schvaloval len preto ze nic nemali a pritom ovela viac zili s prirodou a nikdy jej vedome neublizili narozdiel od hyenskej civilizacie zvanej kapitalizmus co jej neni ani patka priroda svata a nici vsetko len preto aby bol cim najvacsi zisk .tak ako BP ty dobtre vedeli ze vrtaju tam kde nemali a vedeli ze to nedokazu aby im utiekla ta ropa proste kalkulovali s tym a nehali ju vytiec koli tomu aby ju mohli tazit.


LordX   |   ip:78.99.98.   |   2010-07-17  (11:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Podobne spoločnosti, ktoré mravne upadli, išli ku dnu (viď napr. Rímska riša). Či už je to pričina alebo dôsledok, na tom v konečnom dôsledku až tak nezáleži"

Nemas pravdu. Rimska risa moralne neupadla, jej moralne hodnoty sa lisili od krestanskej pseudomoralky uz vtedy ked vznikla, a pretrvala tisic rokov. Za jej zanik moze skor invazia z vychodu.

A mozme sa pytat aj opacne: je nahoda, ze dve najvyspelejsie anticke kultury, z ktorych dedicstva cerpame dodnes - Rimska risa a Grecko - krestansku pseudomoralku ignorovali, a zanikli az ked sa krestanstvo dostalo k moci (temny stredovek)?

Je neuveritelne ako dokazes prekrutit fakty o 180 stupnov, len aby si krestanska pseudomoralka zachovala tvar..


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-07-17  (11:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anonym - tak ja som čudny človek? Ak použivaš internet, elektrinu, vodovod, sociálny system štátu, čítaš knihy, chodil si do školy, navštevuješ kultúrne zariadenia atd. atd. tak si pekne serieš do huby. Čo ti brani vratiť sa do jaskyne alebo isť byvať medzi domorodcov v Afrike? Maš predsa tu možnosť.
Tam to tiež nebolo take idealne, ako si vy predstavujete. Vyzliekli sa a žili v mieri a šťastí. Ved tie kmene odjakživa medzi sebou bojovali o kusok zeme, o korisť, podobne ako indiáni. Boli to kruté časy, žiadna selanka, ako si vy vo svojej naivite predstavujete

Kapitalizmus v dnešnej podobe je tu poslednych par desaťroči a toto, čo sa deje mi tiež prekaža, ale nebudem sa chcieť stať preto polonahym polodementnym černochom. snaď je tu treba urobiť poriadok a nie ešte väčši bordel

Lord X-no ja som čitala aj ine zdroje ako ty, ku koncu rímskej ríše - úpadok mravov, homosexualita, pedofilia, sodomia atd. Nikde som nehovorila, že v rimskej riši bolo kresťanstvo. Hovorila som o úpadku morálky.

Antiku celkom uznavam, tiež mala pokročilejšie morálne a duchovné hodnoty. Napr. "Kalokagatia-Tento ideál platil len pre slobodných občanov. Podstatou bolo, že rozvoj duševných schopností má byť harmonicky spojený s všestranným telesným rozvojom"

Neviem kto ti dal právo hovoriť o kresťanskej morálke ako o pseudomorálke, pričom požívaš výhody tejto "pseudomorálky" ktorej princípy sú zakotvené aj v Európskom práve. Keby sa ľudia naozaj riadili kresťanskou "pseudomorálkou", svet by vyzeral úplne inak. čo sa ale pravdepodobne nestane, lebo ľudia su blbiANONYM   |   ip:178.40.23   |   2010-07-17  (13:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LenkaB
nemilis si desatoro s krestanskou moralkov ?lebo krestanska moralka RKC je davno upadnuta a bola vzdy:)len to ze s tvrili ako svaty.ale od toho mali dost daleko jej hlavny predstavitelia cest vynimkam.
a ty nahaci a indiani boli a su desat krat stasnejsi ako ty a kde beries istotu ze nezili indiani v mieri kym tam nedosiel civilizovany beloch tuziaci po ich bohactve a zemi.vsak oni ani nevedeli co je tuzba po zlate kym nespoznali belocha a pritom ho mali neurekom.a este aby neboli dobre tej nasej civilizacii tie jaskyne ked pride to co si nasa zevraj civilizacia a najvyspelejsi clovek skutocne zasluzi:


ANONYM   |   ip:178.40.23   |   2010-07-17  (13:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dufam ze som sa nedotkol ksutocne veriacich ludi v PanaBoha RKC ktory za to nemozu.


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-07-17  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "a ty nahaci a indiani boli a su desat krat stasnejsi ako ty"

ok, ako mysliš, nebudem ti brať iluzie, trocha toho romantizmu nezaškodi, ale nebolo by zle občas nahliadnuť aj do reality:

http://www.youtube.com/watch?v=1xQ_MU0qgrA&;feature=related

Aby sme pokračovali, na jednej strane kritizujete cirkev, že bránila „pokroku“, na strane druhej kritizujete cirkev, že dovolila a zabezpečovala pokrok. Kto chce psa biť, palicu si nájde...Ale o objektivite nemôže byť ani reči. A to sa divim, že aj u veriacich ľudi.

opäť zly civilizovany beloch vs. všetci dobri ostatni. Tvoje zmyšľanie je vo svojej podstate chore, vytvorene medialnym tlakom, nikto iny, ako belosi takto neuvažuju. Nevidela som, že by si moslimovia sypali popol na hlavu za vojenské vpády do Európy, alebo že by sa moslimskí predstavitelia ospravedlňovali za vyvražďovanie kresťanov ako náš pápež za križiacke výpravy ( z ktorých mnohé taktiež súviseli s rozpínavosťou moslimov) Rovnako ako sa všetci ospravedlnuju židom za holokaust a vôbec nikto sa neospravedlni za holokaust na Slovanoch....Toto myslenie sa dostalo už do pomerne zhubnej formy sebaobviňovania a sebanenávisti. Ty si pravdepodobne tiež jednym z tych, čo si mysli, že biela civilizácia si zaslúži zánik...

Socializmus to su v podstate myšlienky kresťanstva: miluj svojho bližneho, ako seba sameho, pomahajte si navzajom, chránte sa mamonu
Kdežto taky kapitalizmus nema s myšlienkami kresťanstva nič spoločne. Mamon-to je svedomie sucasnosti. A v takom systeme jasne, že budu chcieť vládcovia tohto sveta odstrániť kresťanstvo, aby ľudia neprecitli, čo je správne...

„Chesterton: "Když lidé přestanou věřit v Boha, nevěří poté v nic, mohou potom uvěřit v cokoli.“

bojuješ proti niečomu, čo sa zhoduje s tym, čo chceš, nema to logiku.

To ake principy vladnu v dnešnej "pokrokovej" spoločnosti vidno, ako su moje všetky prispevky aj ľudi s podobnym nazorom skryte za par sekund, neviem, či to je práca admina, ale v každom prípade táto „cenzura“ je smutna.
ANONYM   |   ip:178.40.23   |   2010-07-17  (15:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myslis moslimov aby sa ospravldenili za to co spravila akoze alkaida 9/11 ?ja by som sa tiez neosptravedlnoval za nieco co som nespravil ba dokonca ani moslimi.a tak to je pomali zo vsetkymi atentatmi co pripisuju moslimom.v zapadnych zemiach.a tak by som sa isto neospravedlnoval za knazov a hlavnych predstavenych mojej cirkvi a neklamal by som si ze su dobri ked niesu,tak ako si nemienim klamat ze beloch prahnuci po zemi a moamone vyhubil indianov.co je pravda je peravda a ak s tym mas problem si priznat skutocnu pravdu a ocistovat zlich len preto ze su vysoky prredstavitelia cirkvi,je to farizejstvo,nic viac.zlo je vzdy zlo aj ked si ho namalujes na bielo aj tak je to zlo.


LordX   |   ip:78.99.98.   |   2010-07-17  (15:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANONYM - Lenka ma pravdu v tom ze tvoj romantizmus je naivny. To ze su domorodci 10x stastnejsi ako my je len romanticky vymysel, tiez maju svoje problemy a zivot urcite este tazsi ako my. A aj keby boli 10x stastnejsi, to neznamena ze je spravne z dlhodobeho hladiska pre ludstvo aby sme zili na takej primitivnej urovni. Z dlhodobehoo hladiska jedine na com zalezi je ci vyvineme tchnologiu dostatocnu na to aby sme mohli kolonizovat vesmir. Musime sa rozsirit aspon po slnecnej sustave, inak staci jedna kometa a je po nas.

Cirkev vsak tomuto pokroku viac branila ako pomahala, najma v temnom stredoveku a pocas renesancie. V minulosti vsak bolo nepredstavitelne byt ateistom, preto tu nejake nabozenstvo muselo byt. Ale dnes uz k pokroku vobec nie je potrebna, ovela lepsie ju aj v tom dobrom co rozvoji civilizacie dala dokaze nahradit filozofia humanizmu, racionalizmu a pozitivizmu spolu s agnostickym ateizmom.


Clovek   |   ip:212.27.19   |   2010-07-17  (16:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vyzývam M.Šupu, že pokiaľ dá tu v budúcnosti ešte nejaký príspevok, tak nech ho aj obhajuje, nie len čuší a nechá, aby sa šliapalo po niečom!!! Verím, že M.Š. to pozná o tých perlách, ak nie, tak nech si o tom niečo zistí!


ANONYM   |   ip:178.40.23   |   2010-07-17  (17:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX |
vidim ze ti este stale nedoslo kde nas dohnal ten vas materializmus,jj musite vinajst taku technologiu lebo je zle:))ak troska budes uvazovat nad slnecnou sustavaou a gravitacnymi silami tak by ti malo dojst ze sklnecna sustava je chanena prted takymi vecami ako su dopat komety to ze tu neaky vedci ptredpokladaju ze to a to vyhinulo koli stretu zeme s kometou je dost zavadzajuce.popremyslaj ako slnecna sustava funguje a okolo coho slnko obieha a potom porozmyslaj nad gravitacnymi schopnostami urcitych planet slnka a relativne noveho objavu co tvori stred mliecnej drahy,a mozno pochopis ze ta takzvana kometa ma problem sa dostat k zemi.ale niekomu vyhovuje vas strasit takymi vecami:)))


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-07-17  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja viem len jedno, nebudem menovat, ale jeden diskutujuci to uz vazne nezvlada, mozno je to zanedbanym sexom, ale mal by s tym nieco urobit.


Rudolf   |   ip:188.112.1   |   2010-07-17  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Len sa pozorujte ludia ako na vas pôsobi nahota dospelych ludi neverim, ze sa nepristihnete pri tom, ze vas to provokuje. Nebudte naivní a verte tomu co napisal pan M.Š. Ma pravdu nic viac k tomu nedodam.


Rudolf   |   ip:188.112.1   |   2010-07-17  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Este jedna poznamka clovek ktory ma v sebe vztah k vyssiemu a cistejsiemu cize je duchovne zrelejsim ten rozpozna v nahote upadok. Clovek sa lisi od zvierat prave aj takymi to vecami. Cim je menej zrely alebo uplne duchovne upada tym sa viac otvara takymto nizkym postojom a veciam. Preto aj kmene zijuce v nahote predsa reprezentuju tymto aj svoju duchovnu uroven a zaostalost. Priblizuju sa k zvieraciemu svetu a to znamena ze idu opacnou cestou. Clovek je predsa tvor duchovny nie zvieraci(bytostny) nemôze mu byt cosi nizsie prikladom.


LordX   |   ip:78.99.98.   |   2010-07-17  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANONYM - no z teba je odrazu hotovy astrofyzik, preco to nejdes rovno prednasat niekde na univerzite, ked ti staci len troska porozmyslat a uz si si isty ze sme chraneni. Hlavne ze stred mliecnej cesty v tvojej teorii nechyba, pricom ten ma s gravitacnymi dejmi v nasej sustave pramalo spolocne, ty odbornik na vsetko.
Nevravim ze sa musime nejak bat, to urcite nie, skor to mala byt len taka uvaha co by sme si ako ludstvo mali uvedomit, ze sme stale mali pani, a ze tie tazke stovky miliard iduce na vojny by sa mozno dali investovat aj lepsie..


ANONYM   |   ip:178.40.23   |   2010-07-17  (22:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hm ?ja len toko stred mliecnej drahy ma s nami a s nasou planestou strasne vela:)ked sme uz pri tom.co si myslis,ze slnko stoji?


ANONYM   |   ip:178.40.23   |   2010-07-17  (22:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael
tak predsa lenkaB a tvoj nick je jeden clovek za tym.ze karolko:))


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-07-17  (22:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to ako si prisiel na taku sprostost?


klinec   |   ip:188.167.5   |   2010-07-18  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hold, ked uz niekto poriadne nemoze, tak aspon pise taketo clanky.
mam zeny rad. tak oblecene ako aj vyzlecene.


LordX   |   ip:95.103.42   |   2010-07-18  (12:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANONYM - no okrem toho ze okolo neho obiehame ako vsetky hviezdy nas nijako neovplyvnuje.


Peter   |   ip:85.135.17   |   2010-07-18  (12:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milan Šupa , ver ze nas priroda spravila bi sme si najprv fsimali ludskeho tela na vonok , vies tam uvidis iste zabnaki plodnosi u zien je to spravni pomer medzi zadkom bokmi driekom a samozrejme nemozu ch ibat pekne prsia , tu ide o to ze spravne velke boki a zadok su znakom plodnosi a prsia ze bude mat dost mlieka , proste najprv to musi bit to telo ti inteligent dusa pride potom . Sice som precital len prvich par riadkou a reagujem len nane ale ocividne mas nejaki komplex alebo ta ziadna nechce lebo si moc skaredi a skaredi si preto lebo mas s toho komplex , neurazam ta abi si si nemislel len som chcel povedat ze to ako as citis a ako si sam sebe pripadas sa prejavuje nevonok


sakura   |   ip:88.146.13   |   2010-07-18  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Šupa má velký problém. Je úchylný a měl by se léčit.


omas   |   ip:195.28.70   |   2010-07-19  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LenkaB kasli na to ludom to nevysvetlis.. a nepozmozes si . NIkde nie je napisane ze maju chodit zahalene lebo co to nitko nepovedal v tomto horu a tak ale jednoducho vediet kde je hranica ale ked ta hranica sa stale len zvacsuje tato kapitalisticka vlada vsetko zmensuje cim dalej je viac a viac vidno a zena porad hola na ulici to de sme.. Potom sa cuduju ze ich niekto znasilni aj cez den ne to v noci lebo vysovene o to prosia a su ludia zvrateni pornom od vymyslu sveta co by asi niekoho nenapadlo a potom jasne ze to zacne liest na mozog a povedia si sak ked to tam je tak jasne alebo sak mam dobre telo budem chodit podla naj mody a skoror nic na sebe nemat ale zamysliete sa keby sa normalnejsie baby obliekali tak nietkore by nemuseli prist o zivot po znasilneni a zabiti. Tak na jendnej strane chcem byt najvacisa caja a ukazat svoje dokonale telo ale na druhej sa jej nepaci ked ju niekto stretne a chce s nou mat sex aj za cenu smrti ked ju naozaj stretne nejaky uchylak keby bola mozno normal oblcena tak si ju ani nevsimne ale ked vzbudzuje sexalne tuzby tak nech sa potom necuduje no tak musi si vybrat ci cely zivot mat pokazeny znasilnenim alebo dokonca predcasneou smrtou ako napriklad taa mrovcakova ked si spominate ona mohla byt fajn holka secko chodila na vysku a mohla mat fajn zivot a co sa jej stalo zomretla viete co mala oblecene ?? no vyslovene posobila sexisticky a to takych pripadov bolo viac..Treab ist pod povrch a do azkladov problemu nie len riesit nasledky ktore sa niekedy ani nedaju...


pornojelozsk   |   ip:188.167.1   |   2010-07-19  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pornografia je klamstvo. Klikni: www.thepinkcross.sk


Choa   |   ip:178.41.11   |   2010-07-19  (14:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemá zmysel reagovať na všetky príspevky a ani by to nebolo prospešné, takže iba v krátkosti.

Pán Šupa urobil chybu v tom, že tento článok vôbec sem umiestnil bez akéhokoľvek prispôsobenia možným čitateľom. Je ale pochopiteľné, že tým nemal zlé úmysly. Z diskusie je tiež jasné, že morálka, cudnosť a názory na obliekanie sa rôznia a sú v priamej závislosti od chápania morálky (duchovného rozvoja). Nechcem to tu ďalej rozvíjať, len dodám že je potrebné akceptovať názor toho druhého a snažiť sa pochopiť, čo tým vlastne chcel povedať. Veď nakoniec nikto nás nenútil prečítať si slová p. Šupu, či áno? A keď už máme neutíchajúcu potrebu sa k slovám nejakým spôsobom vyjadriť, treba sa vyjadriť vecne - k slovám, nie na adresu pisateľa. Tento postup si môžete všimnúť aj pri iných diskusiách. Nereaguje sa na slová, ale útočí sa na autora. Ako sa vyjadrujem, takým človekom aj som. Moje reakcie a slová ma reprezentujú. A keď nemám čo vecne k danej téme povedať, útočím na autora osobnými urážkami...

Čo sa témy týka. Myslím, že sa zhodneme, že posun "chápania" pojmu morálka nastal práve zmenou obliekania (samozrejme aj ďalších faktormi). Nedávnom som počúval reláciu, kde hovorili o bikinách. Okrem iného tam bolo povedané, že keď boli vymyslené (tuším sa písal rok 1948) ŽIADNA MODELKA si ich nechcela obliesť, pretože ich nepokladali za oblečenie vhodné pre dámu. Takže ich predvádzala nakoniec prostitútka...

Nikto nemá právo súdiť toho druhého vo veciach ktoré myslí, koná a cíti. Každý si utkáva vlákna svojho osudu sám. Aj spôsobom obliekania, dovolím si tvrdiť. Nieje to otázka Stvoriteľa či náboženstva. Je to o zodpovednosti za svoje slová, myšlienky, city a konanie. Takže ženy a Dámy, obliekajte sa ako len chcete, chlapi a Muži myslíte si čo chcete, ale majte na pamäti: Keď sadíte pšenicu, zíde pšenica. Ale nie jedna pšenica, ale celý klas... Dobre mierené rady vypočujte a snažte sa podľa nich žiť, alebo odmietnite a žite podľa toho, ako chcete...

Prajem Vám len dobré rozhodnutia.

PS pre veriacich katalíkov: Pôvodné 10-toro prikázaní o tomto hovorí špeciálne pre mužov, keďže hlavne oni s tým majú problém: Nebudeš bažiť po žene blížneho svojho!


Choa   |   ip:178.41.11   |   2010-07-19  (14:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemá zmysel reagovať na všetky príspevky a ani by to nebolo prospešné, takže iba v krátkosti.

Pán Šupa urobil chybu v tom, že tento článok vôbec sem umiestnil bez akéhokoľvek prispôsobenia možným čitateľom. Je ale pochopiteľné, že tým nemal zlé úmysly. Z diskusie je tiež jasné, že morálka, cudnosť a názory na obliekanie sa rôznia a sú v priamej závislosti od chápania morálky (duchovného rozvoja). Nechcem to tu ďalej rozvíjať, len dodám že je potrebné akceptovať názor toho druhého a snažiť sa pochopiť, čo tým vlastne chcel povedať. Veď nakoniec nikto nás nenútil prečítať si slová p. Šupu, či áno? A keď už máme neutíchajúcu potrebu sa k slovám nejakým spôsobom vyjadriť, treba sa vyjadriť vecne - k slovám, nie na adresu pisateľa. Tento postup si môžete všimnúť aj pri iných diskusiách. Nereaguje sa na slová, ale útočí sa na autora. Ako sa vyjadrujem, takým človekom aj som. Moje reakcie a slová ma reprezentujú. A keď nemám čo vecne k danej téme povedať, útočím na autora osobnými urážkami...

Čo sa témy týka. Myslím, že sa zhodneme, že posun "chápania" pojmu morálka nastal práve zmenou obliekania (samozrejme aj ďalších faktormi). Nedávnom som počúval reláciu, kde hovorili o bikinách. Okrem iného tam bolo povedané, že keď boli vymyslené (tuším sa písal rok 1948) ŽIADNA MODELKA si ich nechcela obliesť, pretože ich nepokladali za oblečenie vhodné pre dámu. Takže ich predvádzala nakoniec prostitútka...

Nikto nemá právo súdiť toho druhého vo veciach ktoré myslí, koná a cíti. Každý si utkáva vlákna svojho osudu sám. Aj spôsobom obliekania, dovolím si tvrdiť. Nieje to otázka Stvoriteľa či náboženstva. Je to o zodpovednosti za svoje slová, myšlienky, city a konanie. Takže ženy a Dámy, obliekajte sa ako len chcete, chlapi a Muži myslíte si čo chcete, ale majte na pamäti: Keď sadíte pšenicu, zíde pšenica. Ale nie jedna pšenica, ale celý klas... Dobre mierené rady vypočujte a snažte sa podľa nich žiť, alebo odmietnite a žite podľa toho, ako chcete...

Prajem Vám len dobré rozhodnutia.

PS pre veriacich katalíkov: Pôvodné 10-toro prikázaní o tomto hovorí špeciálne pre mužov, keďže hlavne oni s tým majú problém: Nebudeš bažiť po žene blížneho svojho!


putnik   |   ip:195.80.17   |   2010-07-19  (15:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak je vyslovenie nazoru chybou, zrejme p. Supa nie je jediny, kto robi chyby. A ze danu temu zobral z uzsieho uhla pohladu, ako original (Posolstvo gralu)? Aj na to ma pravo, alebo nie?
Clanok nie je obmedzeni prava. (Prava kupat sa, obliekat sa ako "moda kaze", ...) Clanok hovori o veciach, ocami neviditelnych.
Komu sa stalo "zoci", alebo zazil na vlastnej kozi vplyv "neviditelneho" nema problem pripustit, ze cosi take existuje. No tazsie sa to prijima, ked to ani necitime.
Je to tak realne (a rovnako smiesne) ako nocne mory, sny (strasidelne aj prijemne), pozehnanie od knaza, kliadba od bosorky, maga ci woodoo samana.
Ak ti povedia, ze ti cukor (tuk, cigarety, alkohol, nejaky alergen alebo cokolvek ine) skodi a nesmies/nemal by si to jest/pit, je na tebe, co urobis. Ak ti povedia, ze ak nadavas do pohara s vodou, a potom tou vodou polejes izbovu kvetinu, kvetina moze zahunut - kto by veril. Ak ta prinutia taky experiment urobit v skole, a ono to funguje aj u spoluziakov rovnako, sitacia sa zmeni. Uz to nie je "na smiech".
Tak to byva - mnohe najprv zosmiesnime, potom na to s nenavistou zautcime a nakoniec to prijmeme ako samozrejmost.


Choa   |   ip:178.41.11   |   2010-07-20  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Putnik ako to mierene na moju reakciu, tak by som sa rad vyjadril:

Ja som nenapísal, ze p. Šupa urobil chybu v tom, že to vôbec napísal a nejako sa vyjadril.Toto právo má každí. Z reakcií je ale jasne "vidieť", že Pravdu nepodal správnym spôsobom, ale spôsobom "otrepania o hlavu", že ju čitatelia jasne odmietli (aj kvôli tomu, že tému podal užším spôsobom). Aj autor Posolstva najprv vybudoval "pevné zázemie" až tak rozširoval stavbu ďalej. Nemáme len dávať, ale dávať SPRÁVNE (teda uspôsobiť Pravdu poslucháčom/čitateľom. Toť iba môj názor... Veď nakoniec, je to každého jedného osobná zodpovednosť...


putnik   |   ip:188.112.8   |   2010-07-21  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Choa:
Ano mate pravdu! (Stotoznujem sa s vasimi myslienkami.)
Aj nemate. Tento paradox sa tazko vysvetluje. Asi ako porekadlo "vsetko zle je na nieco dobre".
Ak ste sa stretli s poznanim, ze tento svet je len myslienkovy experiment, iste vam nebude zatazko rozumiet tomu, ze ze kazdy nazor moze byt pravdivy a sucasne aj nepravdivy. Otazkou je, co chceme, a ci sposob akym to chceme dosiahnut je pre nas prijatelny.
To co som chcel povodne "povedat" je, ze aj ked to nebolo podane dokonale, je to informacia ktoru mozno mnohi dnes navonok odmietnu, no vnutorne prijmu ako informaciu (zatial nepravdivu). Rastuce poznanie vsak pohlad na prevdivost moze zmenit. A nakoniec - je to tak, ako rozhodneme ze to je. Nie naopak. Absolutna pravda? Som kto som. Nahananie motyla prinasa usmev (euforiu/naplnenie), jeho chytenie pocit prazdnoty.


jozef   |   ip:95.103.12   |   2010-07-21  (22:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  všetci su proti,nikomu sa članok nepači ale všetci píšu a pišu...a to je zamer autora članku,po pár riadkoch idem dalej a ignorujem ho,,,ked to urobite všetci tak takyto a jemu podobný prestanu pisat...teraz sa pan šupa bavi na tom ako vas vytočil...ohodnotim bez komentara z čiaročkou a idem dalej


putnik   |   ip:195.80.17   |   2010-07-22  (09:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jozef:
A to je super, nie?
A autor neodpoveda a neodpoveda ... Mozno by stacilo dat par citatov z Posolstva gralu a linku ...
Nuz, nemyslim si, ze by p.Supa chcel niekoho "vytacat", ci mal z toho potesenie.
Este jedna poznamka. "Vecne zakony" je kniha, ktora jednak dava na znamost existenciu "Posolstva gralu" a bytost jej autora, a tiez v mensom formate ponuka "zakony", z ktorych jeden je rozoberany v knihe/dokumente "The Secret" (http://dolezite.sk/Pravda_o_The_secret_13.html (clanok proti)).


Choa   |   ip:95.102.75   |   2010-07-22  (11:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  putnik:

Naše "pravdy", názory a vysvetlenia sú nedokonalé, presne také ako sme aj my. Našim rozširujúcim vedomím, sme schopní poňať aj myšlienky, ktoré sme predtým odmietali. A presne to sa tu deje. Myšlienkový svet je pre mňa reálny, tak ako slovný, či citový. Len sú iného druhu. Zažili sme to sami na sebe: Ako je nám keď niekoho nenávidíme? Čo cítime, keď niekomu nadávame? Každý prejav je pre mňa reálny.

Jozef:

Pre mňa je tiež reálny dopad minisukní a super extra krátkych tričiek. Ak má niekto iný názor, beriem to, ale čo žijeme v stredoveku, že keď väčšina povie, že zem je plochá, tak to tak je a každý kto povie nejaký iný názor, má byť nemilosrdne prenasledovaný?

A čo sa týka citátov z Posolstva Grálu. Môj názor je, že by tu boli takmer úplne zbytočné, aj pre nedostatočné základy domčeka :) Téma kníh Večné Zákony, je na ďalšiu polhodku písania. Len dodám, že zrejme nieje náhoda, že autorka už nieje medzi nami a že odišla "predčasne". Ale nemám dôvod ani dostatok znalostí sa vyjadrovať k jej osudu, či životu...


filip   |   ip:95.103.17   |   2010-07-22  (12:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Z toho všetkého marazmu, ktorým chcú zničiť všetky ľudské hodnoty by som tie minisukne nechal až nakoniec , keď bude odstránené všetko to , čo nás ohrozuje viac a bezprostrednejšie.


Azgaroth   |   ip:85.248.61   |   2010-07-22  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ńo a ten najväčší marazmus sú náboženstvá a viera.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-07-22  (12:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som zasa pocul, ze najvacsi ateista bol boh.


putnik   |   ip:195.80.17   |   2010-07-22  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Choa:
Tak, tak. Dualita. Boh je to co je a boh je aj to co nie je. Pokial nie je to co nie je, akoby nebolo ani to co je. (Ked sa dieta, ktore islo vzdy spat este za svetla a vstavalo uz zasvetla spyta, co je to tma, nevisvetlis. No mozes predviest. Tu v dualite mozes predviest tmu. Aj "nelasku", aj "nemudrost" , ...) Mimo dualiality nezazijes sam seba - napr. (ako vravi klasik) odpustanie. Mimo duality memas komu co odpustit. (Nik ti nic zle neurobi. Ani pojem zla tam nie je uchopitelny.) A v jednom? Si sam ... (Ak sedis sam v bielej izbe par rokov, uz ani nevies, ci si mlady ci stary, pekny ci skaredy, maly ci velky, ... Obsah pojmov vybledne, nemas sa voci comu definovat.)
A tak sa v tejto hre/experimente tvarime ze si nic nepamatame a robime aj to, cim nie sme. Ublizujeme duhym, milujeme a nenavidime, ..., aby mohli ti druhi realizovat to cim su - odpustat, milovat, ...
A ini robia to iste s laskou pre nas.


MTHRFCKR   |   ip:78.102.50   |   2010-07-24  (01:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A kto je hen ten oný autor M.Š.? Vážny fasa článok... ako zo 17. storočia.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-07-24  (08:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vola sa Supa a jeho smer supizmus.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

VIDEO: Mladý génius a sny v kódech

Santiago Gonzalez je 14 letý génius. Mladý Američan miluje programování, až se mu zdají sny v programátorských kódu. Santiago je mimořádně inteligentní chlapec a jeho životní příběh sledují světová média už minimálně poslední dva roky. Od svých jedenácti let studuje na špičkové americké technické univerzitě, na prestižní Colorado School of Mines. Dnes patří k jejím nejprestižnějším žákům. Každé ráno vstává o 5:30 h na na jeho nočním stolku nesmí chybět zápisník. Proč?


Slovenské média

Televízory, ktoré sledujú VÁS: Panasonic odhalil nov...

Ako odhaliť jasnovidca

Pomätený svet Monči F.B.

Po celom Grécku sa objavujú alternatívne meny k euru

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.5273 s