23. September 2019
    
Dzurindov americký sen skrachoval a Ficov európsky sen krachuje - Dolezite.sk

Dzurindov americký sen skrachoval a Ficov európsky sen krachuje


  2012-11-23  (09:15)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Dzurindov americký sen skrachoval a Ficov európsky sen krachuje
U.S.Steel neprišiel do Košíc investovať, ale zarábať a dojiť. Čítajte komentár Daga Daniša.
Dzurindovi jeho ,,americký sen" nevyšiel. Skončil sa trochu predčasne. A presne opačne, ako si to Dzurinda vysníval. Príbeh americkej U. S. Steel v košických železiarňach sa začal po voľbách 1998. Dzurinda mal vtedy zariadiť, aby z podniku vyhnali Mečiarovych ľudí - a aby ho pri tom neovládli Rusi.
Preto boli do hry zapojení Američania. Aby podporili prozápadné nastavenie Slovenska po voľbách 1998. A aby do železiarní zainvestovali a presadili sa na Slovensku ako strategický investor, ktorý to po pár rokoch nezabalí... Dnes, keď Američania balia kufre, je jasné, že Dzurindove naivné predstavy stroskotali. Narazili na realitu.
U. S. Steel nepriniesol do Košíc ani rozsiahle investície z vlastného kapitálu. Ani strategické, dlhodobé partnerstvo so Slovenskom. Neprišli sem investovať, ale zarábať a dojiť. A dnes podnik bez problémov ponúkajú Rusom (Ukrajincom). Ak zložia dostatočne tučný ,,cash".
Problém je v tom, že záujem Američanov o Slovensko nebol prirodzený a poctivý, ale umelý. Politicky motivovaní snahou rozširovať NATO a prekresľovať sféry vplyvu. Prakticky všetko zariaďovala Dzurindova vláda v spolupráci s americkým veľvyslancom. Najskôr sa dohodlo, aby banky žiadali od VSŽ predčasné splatenie všetkých úverov. Čo by neprežil nijaký priemyselný podnik v strednej Európe... Rezešovci padli, VSŽ ovládli štátne banky. A potom prišlo niečo, čo by v každej slušnej krajine pomenovali ako bohapustý podvod - ak by nešlo o Američanov a ich záujmy. Z VSŽ sa vybrala najziskovejšia oceliarska časť. A ponúkla sa Američanom za smiešne nízku sumu. Zaplatili 400 miliónov dolárov. Pritom len na ziskoch za päť rokov (2003 - 2007) zarobili viac ako päťnásobok kúpnej ceny. A ako bonus ešte dostali Američania od vlády ďalší dar - desaťročné daňové prázdniny. Pre U. S. Steel to bola skvelá obchodná ponuka. Špinavú robotu odviedla slovenská vláda. A Američanom sa ponúkol len firemný majetok. Plus zisky. Navyše nezdanené.
No, tak si to zhrňme. Prišli k prestretému stolu. Užili si predjedlo, hlavný chod aj dezert. Dojedli. A keď sa im skončili daňové prázdniny (2010) a prišiel čas investovať do nových technológií, ponúkli firmu Indom. Keď to nevyšlo, skúšajú to dnes s Rusmi a Ukrajincami.
Konanie Američanov len potvrdzuje to, čo tvrdili kritici Dzurindu a jeho amerického sna: Američania k nám neprídu investovať ako strategickí partneri, ale len zarábať ako obchodníci. Pretože ich k Slovensku a Slovákom nič neviaže. Ani priateľstvo, ani história, ani skutočný záujem. Nič okrem vidiny zisku, ktorú už naplnili. A vojenskej poslušnosti Slovenska k NATO, ktorú si už takisto vynútili...
Poučenie: keď k nám niekto príde len preto, že ho nalákame na nízku cenu, daňové úľavy a lacnú pracovnú silu, tak z neho nikdy nebude partner. Bude to len spoločník. Dočasný. A draho zaplatený.

Fico drancuje a likviduje strednú a chudobnú vrstvu zvyšovaním daní a odvodov, aby uhradili dlžoby, ktoré on vyrobil v rokoch 2009-2010.
Drancuje ľudí, aby opakom ruky vyplatil 120 miliónovy stimul pre podnikateľské prostredie jemu blízke, o ktorom všetci vedia, že tento druh "podnikania" je iba premaľovaná jalová krava.
Pritom sú to živnostníci, malí a strední podnikatelia s najväčším podielom na zamestnanosti a ich zvýšené dane, ktorými nielen podporujú Ficom stimulovaných podnikateľov, ale zároveň si dláždia cestu k bankrotu, k chudobe.
"Kde nič nie je, ani čert neberie", je obľúbená fráza Fica.
Je to LOŽ !, pán predseda vlády.
Dôvody na potvrdenie tejto lží objaví človek v jeho vyjadreniach:
Rozpočet pre inštitúty štátu, ktoré Fico životne potrebuje pre svoju osobnú moc vypovedá, že Generálnej prokuratúre v časoch občianskej skromnosti a platenia vyšších daní sa zvyšuje o takmer 5,2 milióna eur, Národnej rade vedenej Pavlom Paškom o viac ako 6,7 miliónov eur a rozpočet prezidentskej kancelária pre človeka, ktorý láme väzy Ústave, Gašparoviča, o takmer 800 tisíc eur.
Pre ministra Počiatka, ktorému padol most a vyvodenie osobnej zodpovednosti v nedohľadne, dáva 150 miliónov eur na úplne zbytočný dopravný servis.
Na futbalový štadión jednému z jeho hlavných sponzorov plánuje darovať 50 miliónov eur.
Na svojich 400 miliónov eur netrpezlivo čaká Penta za "kúpu" zdravotnej poisťovne Dúvera.
Do vytunelovaných španielskych bánk pre bohatých bankárov odíde zo Slovenska 1,2 miliardy eur.
Do eurovalov odtečie 660 miliónov eur pre krajiny, kde životná úroveň obyvateľstva je niekoľko násobne vyššia ako občana Slovenska.
Cyperským schránkovým firmám v rámci takzvaného záchranného balíka odíde 160 miliónov eur.
Róbert Fico a jeho Smer-SD sa k dnešnému dňu zaručil peniazmi slovenského občana v prospech eurovalu čiastkou 21,31 miliárd eur.
Je to suma, ktorá predstavuje via ako dvojnásobok predaného majetku z čias vládnutia Vladimíra Mečiara a Mikuláša Dzurindu.
V tomto prostredí, kde nič nie je a ani čert neberie, nachádzame zvýšené dane a odvody, najvyššie ceny potravín a benzínu aj zvýšených poplatkov na úradoch.
Učitelia , zdravotné sestrička i lekári aj ostatní, ktorých mzdy sú na úrovni námedzných robotníkov, musia pochopiť, že Róbert Fico im ukázal dlaň, z ktorej naozaj sa ani chlp nedá vytrhnúť.
No zatajil tú druhú, kde chlpy pohodlne trhajú spriaznení sponzori i socialisti európskej únie.

afinabul
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-11-23  (10:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taktiež
U. S. Steel odišli aj zo Srbska a Srbská vláda odkúpila od U. S. Steel spätne oceliarsky komplex Srbska.

Robert Fico slovenský oceliarsky komplex, kde pracuje 11 tisíc ľudí, chce ponúknuť ukrajinskému oligarchovi.
Ten asi si dovezie do Košíc lacnejšiu pracovnú silu z Ukrajiny a časť slovenských občanov pošle na úrad prace SRANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-11-23  (10:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to nevadi,ale mozu slobodne emigrovat,alebo podnikat,ha ha .


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-11-23  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Doteraz sme poskytovali daňové prázdniny zahraničným investorom a zadlžovali sa.

Ministerstvo prace Róberta Fica ide riešiť politikou novej koncepcie Smeru tak, že zamestnanosť na Slovensku chce vytvárať už nie daňovými prázdninami pre zahraničných investorov, ale dotovaním slovenských zamestnávateľov zo štátneho rozpočtu prázdnej štátnej pokladničky, keď si ju naplnil obzvlášť vysokou pôžičkou zo súkromných bank z dôvodu nízkeho úroku.

Týmito peniazmi chce vykrývať deficit v štátnych rozpočtoch počas vládnej moci Smeru a to dotovaním súkromných slovenských podnikateľov, ktorí vraj nebudú smieť prepúšťať pracovníkov.

Každý z nás vie, že ked sa chce, tak dôvod na prepustenie sa vždy nájde. Porušenie pracovnej disciplíny bežných priestupkov dva krát a každy je na odstrel, aby sa mohli zamestnať nový zamestnanci a slovenský podnikatelia mohli brať dotácie od štátu Róberta Fica na nové vytvorené pracovne príležitosti pre nezamestnaných občanov Slovenska.

Niekto sa znovu nabalí a my občania Slovenska budeme splácať dlhy do nekonečna až nám zdvihnú odhod do dôchodku na 70 rokov a zlikvidujú nám všetky sociálne systémy naši čestný ústavný činitelia.

smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-23  (11:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čas na realizáciu občianskeho sna:

- odklon od EU a nadviazanie úzkej spolupráce s V4 a Ruskom
- postupné zavedenie vlastnej meny
- štátna banka poskytujúca úvery bezúročne
- zákaz resp. obmedzenie zisku
- zavedenie princípu 1 dane (žiadne daňové priznania, žiadne daňové úrady ...)
- zákaz operácií v daňových rajoch resp. ich neakcepovanie z hľadiska úľavy na dani
- radikálne poriešenie platov a odmien štátnych manažérov
- zrušenie asistentov poslancov + zrušenie nároku na prenájom bytu

atď, atď, atď .... lets go


realista . hutidofa55   |   ip:77.247.22   |   2012-11-23  (12:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vyvážený článok opisujúci slovenskú realitu bez zaslepeného a naivného nadŕžania či už takzvanej pravici alebo ľavici. Je to jedna skorumpovaná banda, akurát oblečená v iných dresoch.


osloboditel . sihanugu16   |   ip:195.80.18   |   2012-11-23  (12:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pekny nestranny prispevok, citam si tu clanky uz velmi dlho ale stale neprisiel ten bod zlomu,bol tu 17 november a mali sme ist v tu dolezitu sobotu do ulic,inu bolo nas tam veru velmi malo,z coho vyplyva ze asi Slovensky Obcania niesu az taky nahnevany inak by sme sa tam pri tom vsetkom co sa deje stretli v omnoho vacsom pocte.

Je mi luto,som mlady,mam 28 rokov,pamatam sa este na prveho maja ako mali chlapec, ked ludia aspon s tymi vlajkami kyvali,ludia boli spolocenskejsi a omnoho privetivejsi, ak raz budem mat deti chcel by som aby ako maly vyrastali v komunizme,a potom dorastali v demokracii. Radsej sa nevyjadrujem aky mam postoj k tomu co som zazil pocas tychto zmien.

Sam za seba vravim chcel by som vidiet tu iskru ktora by nam vsetkym povedala uz DOST DOST DOST.


Igor . jugalaro23   |   ip:89.173.24   |   2012-11-23  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Varga nemáte pravdu! Fico ani nikto ďalší nič riešiť nejde :) verím že ten kto bude riešiť bude tento národ. Ukážte jedného politika ktorý má záujem riešiť korupciu a aj ju vie vyriešiť keď je to hlavný zdroj jeho príjmu? Vyriešiť to môže iba národ revolúciou!


Atasi . bosoqalu0   |   ip:62.168.72   |   2012-11-23  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážený slobodný občania bez práva a bez peňazí,s prácou za ktorú vám niekto zaplatí žobračenku,dôchodky ktoré vám nadelia tí čo vás okrádajú a šikanujú. Politici ktorý v iných štátoch by už dávno sedeli v base za špinavé a masívne okrádanie národ ako celku,za rozkradnutie celého majetku ktorý zadarmo vytvorili všetci ľudia a dnes už väčšina nežije. Ako je možné že na Slovensku tak malom a s tak malým počtom obyvateľov sa dejú také veľké kauzy ktoré zametajú pod koberec všetci od radu. Zase som mal pravdu keď som obyčajným ľuďom hovori v 1989 aby nerobili to čo robia ,že je to bič ktorý si sami pletú na seba a za dvadsať rokov to pocítia ,aj veru sa stalo a majú čo chceli.Nejde my do hlavy ako niekto môže voliť ľudí ktorý už v minulosti boli špiny a aj nimi ostali a tí si medzi sebou veľmi dobre rozumejú,uvediem príklad: dali ste si niekedy otázku prečo u nás stúpa nezamestnanosť, ja som to urobil niekoľko krát a viem ten dôvod a teraz čítajte pozorne," samotný vládny činitelia či už pravý alebo ľavý brzdia rozvoj ekonomiky spôsobom hodným opovrhnutia.Majú určitú skupinu ľudí ktorá im je naklonená a podplatená, bohu žiaľ sú tam aj ľudia štátom zamestnaný a tí sa postarajú o všetko tak aby sa projekt nemohol zrealizovať tak ako to bolo v mojom prípade. Päť rokov som pracoval na projekte v ktorom sa malo zamestnať 100 tisíc ľudí,čítate správne a čo sa stalo. Na určitú činnosť bolo treba povolenie od štátu a keď sa vtedajší premiér dozvedel čo sa pripravuje tak po kamarátovi mi odkázal citujem " pokiaľ som tu ja tak si ani neškrtneš" a bolo vymaľované ja viem aké praktiky používajú dotyčný paraziti.
Čo si myslíte čo som urobil,našiel som si investora a projekt zrealizujem v inom štáte a nie v tomto skorumpovanom štáte ktorý vyhovuje iba neslušným ľuďom. Viem že nie som sám a takýchto projektov a ľudí je veľa,to je ten dôvod prečo u nás rastie nezamestnanosť a nie čo drístajú skorumpovaný politici.
Dám vám jednu otázku,prečo navštívil premiér ľudí ktorý niečo dokážu v oblasti spotreby motora na OMV a je to spotreba 1 liter na sto kilometrov pri výkone motora 850 koní?
Na túto otázku nájdite odpoveď sami aj za cenu toho že budete sledovať čo sa odohráva v pozadí tohoto objavu.
Kto hľadá ten nájde.
Slováci kedy sa už konečne zobudíte a nenecháte sa okrádať ľuďmi čo sú za to platení z našich daní.
Keď že nič nerobíte škodíte sami sebe a svojim najbližším.
Pozdravujem všetkých ktorý myslia pozitívne.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-23  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No vidíte, keď Mečiar vám niečo hovoril v roku 1998, tak ste sa smiali, hromžili ste, kričali, že to nechceme, my radšej americký sen, tak ho tu teraz máte, zo všetko parádou. Lístok v prvom rade je váš, za vašu vernosť a oddanosť americkému snu!


kuker . wyjicodo1   |   ip:46.150.19   |   2012-11-23  (15:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151189557798579&set=a.387070483578.167919.209287418578&typ
e=1&theater


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-11-23  (15:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven

Mečiar sa spolupodielal s ficom pri zostavení vlády a takisto nič nezmenil.
Aby ti bolo jasné o čom tu hovorím, mečiar je vlastne príčina toho stavu, vzhľadom nato že ako príklad krásneho a beztrestného rozkrádania osvetlil svojou osobou.
Títo politici len pokračujú v mečiarových stopách.

Pande prepáč, ale je to tak, ja viem že som teraz ranil tvoje city, ale pravda oslobodzuje:D

Viem že svoj nárek odprezentuješ urážkami, na moju osobu, ale ak je to jediný prostriedok ktorý upokojí tvoje sklamanie, pochopím túto nízku hladinu zmýšľania a vonkoncom sa na teba hnevať nebudem:D


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-23  (16:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifuk, už sa tiež nevyhovárajte, lebo je jasné, že kde stojíte, na ktorej strane, pod akou zástavou!

A už s tým skončite, na vine ste vy, nie Mečiar!!!


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-11-23  (16:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážený pán Sloven.

Rešpektujem akýkoľvek názor a ten Váš rozhodne nieje výnimkou, ale môžete mi prosím Vás na základe vášho tvrdenia objasniť moju spoluúčasť na veci ktorú mi kladiete za vinu?


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-23  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifuk, stačí Sloven...A teraz povedzte, že koho ste volil v roku 1998 a následne každé volebné obdobie...


nikto . hegilehu69   |   ip:46.29.3.2   |   2012-11-23  (20:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VELKÝ ÚSPĚCH "KESHE FOUNDATION" VE FLORENICII

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/6445-aktualizace-velky-uspech-keshe-foundation-ve-florenicii
-podrobnosti-v-reportazi/


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-11-23  (23:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ovce, ovce, máte vy len starosti! Práve som sa vrátil z baru a idem už spať. Nemôžem sa vám dnes venovať. Zajtra ma čaká zimný Masters of rock a bude to celý deň náročné. Už sa teším na Morbid Angel, Rotting Christl, Kreator... Takže, dobrú noc...


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2012-11-24  (02:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemam prehlad o skutocnej ekonomickej vykonnosti SR ekonomiky. (Hm, ako to SR dokaze. Asi dake cary-mary.)
Ale jeden parameter, ktory sa stale omiela je trvalo udrzatelny rozvoj.
Zial interpretuje je sa to len stupajucou uhloprieckou na grafe ziskov.


Clovek je zaviazany podavat najsamlepsi servis komukolvek sa zapaci a naspat uz od nich nedostava na svoj vlastny 'udrzatelny rozvoj' alebo lepsie povedane prezitie.

Dolovanie ziskov ma za nasledok dve veci: velku dieru po tazbe a haldy hlusiny. Niekde sa vsak pise, ze treba vyrovnat, co je kryve: znizit co je vyvysene a zvysit co je ponizene.
Tiez sa niekde pise, ze od chudobneho nevezmes jeho prikryvku ako zavdavok, lebo je to jedina vec, ktorou sa v noci zohreje, ale mu ju dovecera vratis naspat.

V USA bol samy frmol okolo 99% a Occupy (Obliehaj) 'vlavo a vpravo'. Prislo na kampan 'nadeje a zmeny' bez toho aby ludia sami zmenami presli.
Kurz politiky ostava nastaveny: 99% a Occupy. O tom netreba plytvat slovami - prerozdelenie a svetova nadvlada.
Problem vsak je, ze v USA maju 'hlusinu' zdrvenych ludi a nedoziernu priepast chudoby a predzvest dalsieho 'viru v nadrzi' ich ekonomiky.

Je predsa stale logicke, nemozno tazit donekonecna, raz to cele rupne a tazba sa samovolne zosype do jamy.
Tento fakt je sanovany 'Occupy' na novych 'loziskach' a '99%' z toho pre 'tazobnikov'. Preto sa rozmaha vojenska chobotnica, aby kontrovala odporu.

Ludsky povedane: je to vsak krute a bezcitne. A cakat, ze sa zmenia prave jednotlivci, ktori toto prevadzkuju alebo 'zelane' zmeny prinesu je uplny sebaklam.
Oni akurat zaradia vyssiu rychlost ich agendy: "Vramci nasho prezitia v tejto nelahkej dobe a nebezpecia od neprajnikov vpravo-vlavo treba vyvynut okamzitu snahu na sebaoranu ... ".

A brani sa USA ako aj EU.

V Afrike je dalsi konflikt na svete, ako inac po velmi znamom vzore. Lenze s touto vynimkou: absolutna genocida.
Podobny scenar dufam nasi 'revolucianari' nameli v plane.

EU ide ku dnu.

Slovensko na to doplaca, ze dava zisk zadarmo a poskytuje dotacie zo svojho vlastneho dlhu.
Niekto 'mudry' by mal konecne povedat: Toto je uplna kravina vazeni! Toto vobec nie je udrzatelne!

No a cuduj sa svete, oni si k tomu este mastia vrecka peniazmi chudoby. A potutelne drazdia na revoluciu.
Jedno vam treba prezradit: toto nie je USA ani Afrika, zo Slovenska sa neda uskutocnovat vojenska nadvlada a Boh nas ochranuj pred 'genocidou'.
Ani na jedno ani na druhe clovek predsa nemoze mat nahnute!

Ved niekde sa pise: miluj blizneho svojho ako seba sameho ...
Z toho vyplyva, ze 'oni' nedokazu milovat nikoho ineho len seba, a vy ste s tym zial uz prestali. Ako je mozne, ze z vas spolu s peniazmi vydolovali aj lasku?

Ludia sa stali krutymi a bezcitnymi sami k sebe, a takto 'miluju' kade idu.
('Aka laska, taka revolucia.')

Prajem pekny den.


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (06:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nechcem sa vyjadrovať k obsahu článku, k niektorým príspevkom.Verím že boli napísané s "istým stupňom znalosti"! Ale ÚČTOVNÍCTVO je ekonomicka disciplína ktorú ...ako hovorí jeden náš ..."nelze ošidit"!!! . Žiadne drizdy ohľadom Dzurindového podielu na transakcií VSŽ! Zostatková cena , hodnota aktív, pasív, kde sa peniaze "rozflákali " komu- menovite-- , podiel tzv." kindermenežerov "a ostatných príživníkov!!! Učtovné zápisy podliehajú archivácií, sú dokladom pre dańové...auditorske... aaa Načo problém Globalizovať --konkrétne --aj Dzurinda to kedysi sľúbil!!! A hneď je k dispozícií ---majetok ---na odkúpenie VSŽ .---Dajme tomu aj štátom....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-11-24  (06:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klopi

V skutočnosti je úplne jedno aký štát a čo kto vlastní, celý svet sa delí len na ľudí dobrých a zlých.
Zlý kradnú a snažia sa medzi ľudí zasadiť nevraživosť a dobrý ľudia pracujú a smažia sa svojou prácou zabezpečiť ľudom pekný svet kde by prežívali svoje nádherné životy.

Preto nedelím ľudí na Moslimov, Židov ani iných len na dobrých a zlých.
Ten ktorý pochopí tieto slová pochopí aj to že ako kto nakladá zo svojou slobodnou vôľou ktorú dostal od BOHA a tak bude aj po smrti odmenení.


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (06:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo sa vlastne stalo?! Ešte žijú dedovia , stavitelia VSŽ z konca50-tich a 60-tich rokoch!!! Postavila sa slušná, moderná fabrika... konštatovali to aj USS-- tníci! Boli majetkom štátu ..bola to hodnota, majetok.. Prišla zmena režimu. "Akcionári"...zamestnanecké.. Sparta-- Diosgyor.. šantenie.. Priemysalna,,, Poľno... aaaa dnes... vysmiatý aktéri /ich potomkovia/.. Výsledok: majetok je v cudzích...hodnota pomaly neznáma...neistota vysoká ..a štat rieš prip. nezamestnanosť na bývalom svojom ... /Niektoré skupiny ľudí tvrdia---"či sa ti krv nebúrila, keď...."


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (06:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak sa nekonkretizujú aktéri , nielen vo VSŽ ktorí "pustili žilou" a vytunelovali majetok štátu a dôjde k zvýšeniu nezamestnanosti nad určitu hranicu, zvýšenie soc. napätia , dôjde ku"Nekontrolovateľnému vývoju"....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-11-24  (06:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klopi

Len sa ty neboj, jak politici začali, tak aj skončia, nikto z nich si tie peniaze dlho neužije.


Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2012-11-24  (08:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Podnikatelske aktivity" manazmentu vychodoslovenskych zeleziarni boli vzdy v protiklade zo zaujmami statu bez ohladu na vladnucu poziciu ktorejkolvek doterajsej vladnucej garnitury.Je to uz nevesela pesnicka,ktora sa odohrava plosne na kazdom useku statneho sektoru,to je smutne konstatovanie sucasnej situacie.Na tuto situaciu vsak kompetentni "nedokazu" vymysliet ziadnu protireakciu,len vyhovorky a neustale prehadzovanie si horuceho zemiaku medzi predoslym a sucasnym vedenim v nadeji,ze obcania sa uspokoja z vyhovorkami a blabotom o nemoznosti a nevymozitelnosti napravy.Hoci nie som zastanca rapu a cernoskeho "blabotania" do podmazu,na Slovenskej scene ma uputal raper "Kali",ktory to vystihol do detailu v piesni,ktora ma refren:Dneska ta neuzivi praca poctiva,preto sa dobry syn meni na zlosyna..Mna naozaj zaujima,ako sa mohlo stat,ze gigant,ktory predtym produkoval zisky sa zrazu dostal do krachu a na lopatky,pricom sa z byvaleho kindermanegementu spol.stali multimilionari.Aj slepy a retardovany idiot by si vedel zratat dve a dve,len Slovensko sa tvari,ze to bol super vyhodny kseft a vsetko je to ciste.Je nacase uz neglorifikovat zlocincov,prospecharov a vladnych defraudantov,ale ukazat na nich prstom a prepierat ich ako zlocincov,ktori evidentne a umyselne poskodili ekonomiku stau a okradli spolocnost,teda aj vas o vase peniaze a vasu buducnost.Miesto glorifikacie v mediach trestne stihanie a miesto "usenych panov vekopodnikatelov" svine a gauneri,ktorych by mali do konca ich zivota predvolavat na sudne pojednavania a strpacovat im zivot rovnako,ako ho oni strpcili nam,teda pravidlo reciprocity.Glorifikovanie zlocincov a vyzdvihovanie "pruznych charakterov" spolocnost nikdy neposunie nikam inam,ako k dalsej kulminacii podvodov,machinacii,korupcie a zlodejstva,ktorych si obcania SR uzili viac,ako je unosne..


iktmi . neqomoma36   |   ip:91.127.33   |   2012-11-24  (08:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  atasi
ak ten motor nieje len podvod, alebo je tam iná závada (spotreba síce malá, ale po 1000 km môžeš meniť motor), a ak by tí čo ho vymýšľajú chceli pomôcť ľudstvu, tak by tú technológiu zverejnili, aby svet nemíňal toľko ropy. ale oni to utajujú, takže hlavný dôvod ich výskumu sú peniaze poprípade sláva. a preto mám veľké podozrenie, že tie peniaze sú hlavné a nejde ani o to či ten motor funguje dobre, ako o to aby ho mohli dobre predať. a zdá sa, že na to funguje dobre.
to je podobné ako s objavom čohosi na marse. objav zatiaľ zataja a bude známy, až keď na ňom budú vedieť zarobiť.
to je jedno či ide o objav nového lieku, stroja nebodaj zbrane. jeho výhody ostávajú len pre isté skupiny vyvolených a medzi ľudí sa uvoľnia až vtedy, keď elity už majú technológiu minimálne o generáciu lepšiu.

dávno neplatí robiť vedu pre úžitok, už nie ani vedu pre vedu, ale vedu pre elity.


bako . tomyqope81   |   ip:195.28.75   |   2012-11-24  (08:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pamatujete si ještě na chvíli z dětství, kdy jste dostali svoje první keramické prasátko na spoření?
.
.
.
Tak to byl právě ten moment, kdy vás začali učit dávat Vaše peníze sviním...


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-11-24  (11:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cez prve dzurindove obdobie som robil v jednej sukromnej firme čo vznikla zo štátnej čo vybudovali komunisti,mesačne sme vyrabali 61km pasu,naša dielna ,firma mala obrat 300mega ročný,zrazu prišli majitelia s tým že potrebujeme strategického investora, a samozrejme jedneho aj hned mali,a čuduj sa svete americku firmu dena,a tak nás predali,a hned ako nas predali ,tak sme padli zo 61km na 21mesačne,60%platy za to že sme nemali čo robiť,a tak vravím veducemu,že amici nam vzali zakazky podla mna,a oni veduci že nie že sme robili na sklad a tak že teraz neni prace,a ja im na to že nech netaraju,ženám vzali pracu a zakazky,a oni furt to svoje,po polroku mi však veduci vraví že som mal pravdu že nám vzali všetky rentujúce zakazky do škotskej firmy a čo sa im neolatilo nechali nám,ale to až vtedy vyšiel s pravdou von ,ked dena americka hladala kupca na predaj budov našej firmy,a tak dnes sa robia anše zákazky v skotku,frcky inde na slovensku v malej firmičke,a tam kde stál ten podnik sa robia ahdičky pre turka,

tým tocem mikloša pozraviť,že takeho trupa ešte zem vobec nosí na sebe.

tak isto dopadla aj vsž.

tod vsjo ,ale za toto by nemal už nik niešť zodpovednosť politicku ale zaplatiť škody,čo sposobil ,tým a to jest len dzurinda a mikolš,a ak nezaplati sup do basy,a žiadne keci že to oni nie ale rezeš,a že oni zachranili ju tým predajom pred krachom,však dlžila 15miliard štátnym bankám,a na ich ozdravenie trup mikloš s dzurindom dali do nich 100miliard a nasledne ich predali za 100miliard sorosovcom,teda dali zadarmo,tza toto by mali taky sedieť abo vratiť tých 100miliard +hodnotu baniek,že p fico?mate na to gule?ak nie ste taky istý ako oni,a pride den kedy pride spravodlivosť odPánaBoha stvoriteľa neba i zeme aj na vas a ten den je bližšie ako si mnohí myslite:)


glg . getysico17   |   ip:188.123.1   |   2012-11-24  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer - Dzurinda s Miklosom zreformovali tak, ze slovensko je uz nereformovatelne...tam uz nepomoze ziaden Meciar...ale iba revolucia.


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (13:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ˇUčtovníctvo.. : Konkrétne p. Dzurinda..: Spartu/srdce Čiech..fandovské../ kúpil : konkrétna čiastka ..ako náklad ...zo zdrojov... : učtovný zápis!!! Ostatné ..odvody štátu boli... konkretne : Auditorska správa z tohto obdobia... A to je len zlomok... a my " plebs" z 5 cenovej... A kefujú sa kefujú no...fúzy pod nosom...To vážne Tá TRESTOPRáVNA AKTIVITA NEEXISTUJE...????


ANONYM . sipyrige36   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Auditorske správy zosuladzujú ...okrem iného.. účtovné zápisy s hospodárnym vynaložením financií.. ak je rozdiel tak ...nastávajú šrandardná postupy...zosuladzovania aj trestoprávného... Prosím Vás , v prípade "krachu VSŽ" predchádzali nejaké aktivity... kým sa predali USS-Steel????


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (14:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luci..fér!! Možná je pravda že si tie peniaze dlhodobo neužijú.... Ale viete čo je už všetko zametené pod kobercom.... hajajáj už koberac neleží ani na podlahe.....


ANONYM . sipyrige36   |   ip:62.197.22   |   2012-11-24  (14:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Víťazstvo komunistov v roku 1948 aj v roku 1989-!

Víťazstvo komunistov v roku 1948 aj v roku 1989-!
V roku 1948 prišli k moci komunisti na čele s robotníckym prezidentom Gotwaldom a v roku 1989 znova klamom, profesionálnou kontrarevolúciou VPN a OF, keď nečestní komunisti -karieristi , narýchlo odovzdali komunistickej strane stranícke svoje preukazy a už na začiatku deväťdesiatich rokov si pozakladali svoje hnutia a strany a ešte predtým niektorí z nich sa stali radovými členmi celonárodných hnutí VPN a OF.
http://www.analyza.wz.cz/
Zväzky ŠTB
II. Správa ZNB (Séria: FMV)
Zdroj: Archív MV ČR
http://www.upn.gov.sk/regpro/zobraz.php?typ=centrala&;kniha=110&strana=57&zaznam=34012
http://www.upn.gov.sk/regpro/zobraz.php?typ=centrala&;kniha=129&strana=68&zaznam=51520
Úspešne z režimu do režimu: Eduard Kukan
Získať dobrú prácu či vzdelanie nemali problém počas totalitného prednovembrového režimu, ale ani v nasledujúcej demokratickej ére. Vrodená šikovnosť či len ohybná chrbtová kosť?
http://aktualne.atlas.sk/uspesne-z-rezimu-do-rezimu-eduard-kukan/slovensko/politika/
http://sk.wikipedia.org/wiki/Eduard_Kukan
Demokratické média hlavného prúdu v SR. SME:
Eduard Kukan chce byť sprostredkovateľom OSN pre Kosovo aj ministrom zahraničia
http://www.sme.sk/c/2187284/eduard-kukan-chce-byt-sprostredkovatelom-osn-pre-kosovo-aj-ministrom-zah
ranicia.html
Eduard KUKAN
http://www.europarl.europa.eu/meps/sk/96651/Eduard_KUKAN.html

Na čele s KSČ a ŠTB do NATO a EÚ - k novým svetlým zajtrajškom!
http://www.szcpv.org/04/stb.html
no comment
Klement Gottwal bol česko-slovenský politik a prvý komunistický prezident Československa .
Presadil príklon politiky Komunistickej strany Československa (KSČ) počas Prvej česko-slovenskej republiky k politike Komunistickej strany Sovietskeho zväzu (KSSZ) – tzv. boľševizáciu strany, hlavne prijímaním robotníkov a roľníkov do strany a inteligencie Československa, ktorá uznávala učenie marxizmu-leninizmu. Pod jeho vedením KSČ v roku 1946 vyhrala voľby v Čechách, a v roku 1948 nátlakovými akciami vyvolala politickú krízu ktorá vyústila až do nastolenia totalitnej vlády tejto strany. Pôvodne presadzoval tzv. "špecifickú Československú cestu k socializmu", ktorej sa však krátko po uchopení moci bol donútený vzdať na nátlak Sovietskeho Zväzu.
V päťdesiatych rokoch pripustil politické procesy, ktoré mali pacifikovať antikomunistickú opozíciu a snahu o nezávislosť od ZSSR.
Nakoniec hlavného iniciátora týchto čistiek, Josifa Vissarionoviča Stalina prežil len o dva týždne.
Keďže som starší človek vo veku dnes 60 rokov, tak počul som od starších ľudí už v 60 rokoch 20 storočia, že Gotwald po svojej poslednej návšteve ZSSR o tri mesiace zomrel vraj na následky rádioaktívneho ožiarenia.
Neviem či je to pravda, ale v šesťdesiatich rokoch 20 storočia, keď som ja bol mladý to hovorili starší ľudia. Možná to bola lož pospolitého ľudu šírená medzi ľuďmi.
Nežná revolúcia v Československu v roku 1989 bola primitívny podvod a klam na občanoch Československa podobne, ako boli všetky kontrarevolúcie vo všetkých krajinách strednej a východnej Európy aj s Gorbačovovov perestrojkou dohodnuté v rámci západu a východu medzi Reganom a Gorbačovom a riadené CIA a KGB a v Československu za účasti ŠTB, konfidentov ŠTB a hlavne verejnoprávnych médií krajín strednej a východnej Európy dostať do povedomia zastrašených občanov Československa režimom komunizmu čo najviac ľudí do ulíc,
aby profesionálny revolucionári u nás v Československu typu:
Václav Havel, Milan Kňažko, Alexander Dubček, Ján Čarnogurský, Ján Budaj mohli úspešné realizovať klam a podvod na občanoch Československa.
Nešlo o nič iné, ako zničiť socializmus čiže štátnu plánovanú ekonomiku, ktorá konkurovala západnému kapitalizmu a ohrozovala ho už vtedy do budúcnosti a krachu kapitalistickej demokracie vo svete. Napriek týmto zmenám v rokoch 1988 až 1990 nám dnes kapitalizmus v integračnom-globalizačnom procese krachuje už na začiatku 21 storočia v EU, aj vo zvyšku sveta s výnimkou Švajčiarska, zlatej pokladničky oligarchov a politikov sveta, kde mocipáni sveta pripustili občanom sociálnu stabilitu Švajčiarska, spoločenským systémom priamej demokracie, kde sa naplnia vôľa ľudu v dôležitých rozhodnutiach tykajúcich sa životov a práv občanov Švajčiarska.
DOHODA o páde socializmu.
http://dolezite.sk/DOHODA_o_pade_socializmu_55.html

17 november 2012
http://dolezite.sk/17_november_2012_176.html

Petr Cibulka - LUSTRACE StB
http://dolezite.sk/Petr_Cibulka_LUSTRACE_StB_1.html

A tak naivný občania v roku 1989 v Československu štrngali kľúčmi na námestiach zbytočne vo viere, že do československá prichádza demokracia, demokratizačný proces, sloboda a časom lepší dôstojnejší život všetkých občanov Československa.
Áno, on prišiel, ale len pre nečestných komunistov a ich prisluhovačov či komplicov, ktorí si nemôžu sťažovať na dôstojný ich život, ich rodín ak ide o politikov, plutokraciu a oligarchov, dnes už vraj demokratického Slovenska.
Spočiatku po nežnom podvode sa úpravou zákonov od 1 januára 1990 nám ešte komunistická vláda pripravila zmenu niektorých zákonov.
Predpisy v roku 1990
http://www.zakonypreludi.sk/zz/rocnik/1990

Áno,
sľúbili nám slobodné voľby, neskôr prijali Listinu základných práv a slobôd - Zákon č. 23/1991 ktorým sa uvádza Listina základných práv a slobôd ako ústavný zákon ČSFR s účinnosťou od 8.2.1991 a v roku 1993 po rozdelení Československa
si zákonom stanovili trhové platy ústavných činiteľov (vláda a zamestnanci rezortných ministerstiev, poslancom NR SR, dôležitým represívnym zložkám štátu nacápaných bývalými komunistami a zväzákmi v justícii, polícií, armáde či županom, primátorom, starostom.
Aj v roku 1989 aj v roku 1992 nedovolili nežný profesionálny revolucionármi obyvateľstvu v demokratizačnom procese si vytvoriť občiansku ústavu a dôležitý volebný zákon do ústavných funkcii pri slobodných voľbách v Československu a neskôr na Slovensku. Nebudem spomínať privatizačný proces. Vy občania viete veľmi dobré ako to bolo s privatizáciou a kontrolou nadobúdania majetku štátu do osobného vlastníctva samy najlepšie v úvodzovkách “ bez korupcie dodnes“.

Chcem sa týmto článkom poďakovať všetkým odvážnym Slovákom aj napriek tomu, že nás bolo veľmi malo v 5.3 miliónovom národe, ktorí prišli povedať 17 novembra 2012 svoj názor na spoločnosť a spoločenský režim v ktorom žijeme po nežnej revolúcii z roka 1989 a všetkým odvážnym občanom Slovenska, ktorí prišli protestovať za slobodný prístup do verejnoprávnych médií RTVS, ktoré ovládajú vlády SR a NR SR podobne ako to bolo pred rokom 1989 v Československu.
Košický protest 17.11.2012
http://dolezite.sk/Kosicky_protest_17112012_33.html

17. November 2012
http://dolezite.sk/17_November_2012_67.html

Slovensko nie je právny štát - Blokáda verejnoprávnych médií - 103 minútové svedectvo o stave slovenskej spoločnosti
http://dolezite.sk/Slovensko_nie_je_pravny_stat_Blokada_verejnopravnych_me_50.html


Jozef Varga / Košice
PS
Welcome to Relay of Life

http://www.relay-of-life.org/cz/chapter.html

ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.19   |   2012-11-24  (14:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Citát: Bože, keď všetko zvážim, každý dnešný štát sa mi javí len ako zrada boháčov, ktorí pod zámienkou spoločného blaha sledujú svoje vlastné výhody a všakovakými úskokmi sa usilujú len o to, aby si zabezpečili vlastníctvo všetkého, čo neoprávnene získali, a aby prácu chudoby získali a vyťažili za najmenšiu možnú odmenu. Takéto bizarné ustanovenia bohatí a zriaďujú v mene celku, teda aj chudobných, a nazývajú ich zákonmi. Tomáš Morus 7.2.1478 . 6.7.1535


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-11-24  (14:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  omg že vyhrali komunisti v 1948 a i v 1989:))))


a to važne anonym si tak rozhaldene omedzeny alebo si za taketo dristy a ich roznašanie po nete plateny?lebo ak to prve a aj tomu veríš ,tak mi ťa je ľúto,že si nevidíš dalej od nosa,

333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-11-24  (15:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anonym


v 1989 bol najvačši strojca aspon podla medialnej mienky a pretlačanej mienky tych čo v skutočnosti stali za nežnou havel,a tomu o nič ine nešlo len o svoj prospech a dostať sa ku lucerne čo im vzali v 1948om a nevahal sa spiknuť koli tomu zo satanistami,prečítaj si jeho diela ,ake su hodnotné amusí ti dojsť že dostal ceny zane z vyšej moci tych čo za nežnou stali,alebo mi chceš povedať ,že su tam tak zaostali mentálne na tom veľkom zapade ,až tak ,že omnoho viac ako bevolnik v 11stom soročí v anglicku a že mu ich udelili zaslužene?


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (17:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anoným....prečo???


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...Vaš nick je na ...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (17:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :..nie Vašom ...príspevku---


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (17:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne ADMIN::::


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-24  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre ..aj..333... Niektorí "dejatelia" opisujúci "Lahvou" "prevrat" , že tohoto dňa 17,11,1989 bol Vami menovaní .. prospechar ...lucernový..."mimo provoz"/ako vždy/ na Hrádečku..../ chalupe???/


GDL . demogysu17   |   ip:187.163.1   |   2012-11-28  (21:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je mi luto vsetkych Slovakov a verim ze coskoro povstanu proti nasadenemu rezimu a systemu. Kedysi som bol hrdym Slovakom a chcel som sa vratit na Slovensko aj s celou rodinou, ale do takej diery sa uz urcite nevratim. Zijem v krajine, ako hovoria na Slovensku, tretieho sveta, zolozil som firmu a zatial se velmi dobre dari. Verim tomu, ze na Slovensku by som sa len stretaval iba so strasnou burokraciou......
Som ochotny podporovat revoluciu a skoncit s tou zlocineckou bandou, lenze par jednotlivcov nic nezmozu a ked sa Slovensky narod neprebudi tak budeme v tej istej situacii alebo este horsej aj o par rokov...
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Križiacke výpravy na severo-východ Európy

V momente keď Rím pretransformoval mithraizmus na kresťanstvo, na spôsob Perzského Zoroastrizmu, keď spohanštil kresťanstvo a pokresťanštil pohanské náboženstvo, začal sa hon na pohanov. Tento hon vyústil do križiackych výprav na sevrovýchod Európy, ktorý trval viac ako 300 rokov medzi rokmi 1100-1600. Terčom boli Slovania, ako uvádza wikipedia aboriginálny osídlenci územia.


Je to s nami až také zlé? Alebo zlatá budúcnosť2

Nech žije kríza! - Len blázni bojujú proti kríze.

Ako prežiť ekonomický kolaps

Otvorený list premiérke Radičovej

Ako funguje finančný systém?

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4212 s