17. September 2019
    
EU MÝTUS ZVANÝ DEMOKRACIA. - Dolezite.sk

EU MÝTUS ZVANÝ DEMOKRACIA.


  2010-05-18  (22:31)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - EU MÝTUS ZVANÝ DEMOKRACIA.

Koľko miliónov Európanov pozerá cez ružové okuliare na svoj svet zvaný demokracia, oblbujúc pri každodennom vstávaní samých seba, že žijú v demokratickej spoločnosti, presvedčení, že ich zvolené autority majú pod kontrolou každý aspekt ich životov a že konečne, sú to oni, ľudia, ktorí počas volieb rozhodujú. Nič nemôže byť vzdialenejšie skutočnosti ako takýto scenár.

Kde bolo tam bolo, bol raz jeden nádherný sľub zvaný Európske hospodárske spoločenstvo, kde mali ľudia liberalizovanú obchodnú politiku, slobodu pohybu, žijúc spoločne s úsmevom a každá krajina si užívala vlastnú kultúru a jej občania šťastne hlasovali za budovanie Spoločného projektu. Dokonca Francúzi a Nemci žili spoločne v mieri bok po boku. Potom sme sa však jedného dňa prebudili so zistením, že tento sen sa zmenil na nočnú moru.

Hanebná striga z Maastrichtu, Démonický drak z Nice a Úkladný čarodejník z Lisabonu spojili svoje sily a spoločne vytvorili monštrum, ktoré dnes vidíme: Európska únia, Ničiteľka demokracie. Poďme sa pozrieť ako tento nedemokratický systém vznikol.

Ekonomika krajiny kontroluje jej vnútornú politiku ako poskytovanie zdravotníckej starostlivosti, vzdelávacieho systému, pohotovostných služieb a konečne diktuje, čo ten anonymný a neznámy odbor, zvaný územné plánovanie, dostane.

Teoreticky, územné plánovanie je, alebo by malo byť, srdcom vnútornej politiky. Je to ten odbor, ktorý rozhoduje, či nemocnica bude postavená a kde, a ktoré služby bude poskytovať, ten odbor, ktorý rozhoduje kde a aké zoskupenie priemyslu bude zavedené. Tieto nitky sú ťahané Ministerstvom financií, ktoré riadi fiškálne dane a ďalšie príjmy na poskytovanie financovania verejných služieb. Viac ako jasné.

Takže tí, ktorí žijú v tomto ružovom dokonalom svete zvanom EU demokracia, budú presvedčení, že nimi zvolené autority, kontrolujú tieto politiky od začiatku do konca, a tak napĺňajú svoje volebné sľuby dané počas volebných vyhlásení.Chyba!

Lebo krajiny vo vnútri Eurozóny, a nič nemôže byť ďalej od pravdy, že členské štáty musia vytvárať enormné úsilie udržať sa v rámci požiadaviek "stratégie EÚ 2020" na ich ekonomiky, a byť súčasťou Eura znamená, že autonómia, ktorú predtým mali na riadenie hodnoty ich meny ku vyrovnávaniu nepomerov makroekonomickej panorámy je už minulosťou. A kto sa pýtal ľudí v Eurozóne či chcú euro? Aké je toto demokratické?

Odhliadnuc od stupňa kontroly národov, použitej na ich fiškálnu a príjmovú politiku, je tam ďalší faktor, ktorý priamo diktuje, či dostaneš alebo nedostaneš na budúce leto dovolenkový príplatok, či dostaneš alebo nedostaneš penziu a koľko dostaneš na konci mesiaca. Stupeň kontroly je väčší nad verejným zamestnaneckým sektorom ale v konečnom dôsledku ovplyvňuje každého.

Názov tohoto faktoru je hodnotiaca agentúra (rating agencies), z ktorých najvýznamnejšie sú Standard and Poor’s, Moody’s a Fitch so sídlom v USA, a ktoré boli priamo zapojené do ekonomických katastrôf v 1929 a v Ázijskej kríze v 1997/8. Spôsob, ktorým pracujú, je spájať krajiny do skupín a tvoriť tak virtuálne zóny, takže tieto v prípade domino efektu šíria nákazu efektívnejšie a rýchlejšie. Potom nastúpia do práce  a spolčia sa proti najslabšiemu článku.

Všimni si tiež spôsob akým utvorili akronym PIGS - Portugalsko, Írsko (tiež Taliansko-Italy), Grécko a Španielsko (Spain). Mohli byť trochu viac zhovievaví a odkazovať na SPRIGs (Spain, Portugal, Republic of Ireland a Italy plus Greece), čo mohlo byť ďaleko menej urážlivé. Začali s Gréckom.

Takže hodnotenie dobrej povesti pridanej nejakej krajine od týchto anonymných a nevolených agentúr, ovplyvňuje úrokovú sadzbu štátneho dlhu. Následne sa vydajú bondy, ktoré po uplynutí ich expirácie musia byť preplatené, vrátane vstupného kapitálu za cenu bondov plus úroková miera. Ak tieto agentúry znížením úrokovej mieri zvýšia riziko, potom krajina, ktorej sa to týka, musí platiť viac na úroku bondov, ktoré vydali, čím prirodzene menej kupujúcich bude bondy kupovať v prítomnosti aj budúcnosti.

Takto nepomer medzi prehnanými výdajmi a menším príjmom je to, čo tvorí kreditné krízy. A kde v tejto celej reťazi udalostí bola čo i len jediná osoba, zvolená ľuďmi v demokratických voľbách? Nikde.

V závere, vnútorná politika krajín EU je úplne kontrolovaná nevolenými silami, a vrchol všetkého, sídlia mimo Európskej únie - a čím bližšie sa dostaneš do epicentra Eurozóny, tým horšie sa to stáva.

A ohľadom zahraničnej politiky. Táto je kontrolovaná NATO, znovu nevolený orgán, ktorý robí kupliara záujmom zbraňovej lobby koncentrujúcej sa okolo Bieleho domu. Tak tento zdanlivý klub jednoducho vytvára falošný dojem, že je to partnerstvo a nie šou pod taktovkou Washingtonu. NATO používa nátlak, lichôtky a šikanu dokiaľ nedosiahne svoje. A znovu, kto zvolil NATO? Nikto!

Takže tí, čo veria, že žijú v demokracii, žijú v skutočnosti vo vymyslenej rozprávkovej krajine. Ľahšie by bolo veriť v škriatkov v záhrade za domom. Vnútorná a zahraničná politika krajín EU je plne kontrolovaná silami, ktoré neboli nikdy zvolené a v prípade slobodných a primeraných volieb by ani nikdy nemohli byť, pretože sídlia mimo EU.

Európska únia nie je preto žiadna demokracia a jej obyvatelia nežijú vo vnútri demokratického priestoru. Nie je nič viac a nič menej ako lokaj USA, ktoré ju kontrolujú od A po Z.

Timothy BANCROFT-HINCHEY

PRAVDA.Ru

ZDROJ TU

Aké šťastie, že máme oddelené postele!/ Žiaden smrad ani šanca nákazy.


pilgrimdou
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
kupujtezlato   |   ip:62.212.67   |   2010-05-19  (08:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravím, priatelia!
Chcel by som Vás požiadať o radu ako investovať do zlata pretože by som rád ochránil rodinný majetok (okolo 450 000 eur na bankových účtoch) pred hyperinfláciou a masívnym znehodnotením eura , ktoré ako vidíme ide s prepáčením do prdele (pán Šoróš dokázali ste čo ste chceli, gratulujem Vám). Podobne je to s dolárom (v roku 2009 bola cena zlata 900 usd za uncu, dnes vyše 1200, Kiyosaki predpokladá zakrátko 3000). Sprostí ako vždy neurobia nič, nechajú svoje úspory bankám za komické úroky, zďaleka nepokrývajúce infláciu a raz ráno sa zobudia s tým, že ich majetok má cenu záchodového papiera.
Na Internete som našiel množstvo slovenských firiem predávajúcich investičné zlato, ako však zistiť, že nám nepredali len pliešok? Zvlášť keď je to nejaká petržalská sro-čka, aby to nedopadlo ako s firmou Athenas Consulting s. r. o pána Hromadu, sídliacoou v paneláku na ševčenkovej ulici v petržalke, ktorá predáva repasovane notebooky. Ako výsledok obchodovania s týmto arogantnym pánom ste často nevideli peniaze ani notebook. Ako sa uchrániť pred takýmito podvodníkmi pri nákupe zlata? Ak má niekto skúsenosti, prosím ozvite sa mi mail juraj.koren@email.cz, dakujem.


OM   |   ip:90.179.15   |   2010-05-19  (08:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravost zlata se dá poznat jednoduše - je to jeden z nejtěžších prvků, hustota myslím kolem cca 19,3. Je ještě pár prvků těžších (iridium atd.?), ale ty jsou ještě daleko dražší. Tzn. pokud si pořídíte přesné váhy a nějaký přesný odměrný válec, vypočítáte si hustotu. Ta by neměla být u ryzího zlata nižší než tabulková při dané teplotě (cca těch 19,3). Přesné hodnoty lze nalézt, a možnou odchylku u 999,9/1000 zlata dopočítat.


putnik   |   ip:195.80.17   |   2010-05-19  (08:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Greci zili pred vstupom do EU podobnym sposobom ako teraz (co sa tyka socialneho sytemu). Fungovali tak. Vstupili do EU a uz tak fungovat nemozu. Cim to je? Zeby vstupom do EU sa im zhorsila ekonomika?


Uite   |   ip:89.173.88   |   2010-05-19  (09:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Demokracia je najväčší podvod v dejinách ľudstva. Zvolení "zástupcovia ľudu" sa zodpovedajú stranám, ktoré ich nominovali a nie ľuďom, ktorí ich "zvolili". Zvyšok podvodu zvaného "demokracia" je opísaný v článku. Ovocie demokracie je stav zotročenia, ktorý prežívame.Vojny, hlad, choroby, zločinnosť, ničenie zeme.

Opakom demokracie je teokracia. Ak si človek zvolí Božiu vládu, ktorej zástupcov vyberá samotný Boh, ten sa jej zodpovedá a výsledok bude tomu primeraný. Oslobodenie z otroctva skazenosti, dokonalosť, zdravie a večný život na rajskej zemi pod správou Božieho kráľovstva. Veru, ako ťažko je si vybrať! Len koľko času ešte na to máme?


preJurajKorenemailcz   |   ip:91.208.85   |   2010-05-19  (11:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vo Viedni, pri stanici S-Bahn-u Wien Mitte, smerom ku StadtParku lezi predajna zlatych tehliciek a minci Muenze Oesterreich http://www.austrian-mint.at/shop_lokale?l=de
Investicne zlato tam predavaju za hotovost alebo platba bankomatovou kartou tiez mozna. Cez web nepredavaju zlato. Zial neskoro si sa zobudil, uz nestihaju uspokojovat dopyt a caka sa 2-4 dni. Ale bude to aj horsie. Teda sup-sup.


magor   |   ip:178.40.10   |   2010-05-19  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uite:
teokracia je ešte horšia ako demokracia!
NWO je práve o teokracií kde bude mať určitá skupina
duchovnú ale aj svetckú moc!!!
súčastný systém o ktorom sa hovorí nieje demokracia!
je to akúrat izlúzia prázdneho slova!
vládne tu oligarchia!teda vláda najbohatších!žiadná demokracia!
demokracia funguje práve ako opačná pyramída kde je ľud na vrchole a tý čo riadia štát sú pouho, pouhý zamestnanci ľudu!
vláda na zemi nemá nič čo spoločné s bohom vláda na zemi je svetcká nie duchovná!
jeden krásny citát od katolického kňaza!
Ak chcete nájsť na tejto zemi pravé náboženstvo, hľadajte také, ktoré nevychádza dobre so svetom. Náboženstvo, ktoré vychádza dobre so svetom a svet ho prijíma, je svetské. To, ktoré so svetom dobre nevychádza, pochádza z iného sveta, čo znamená, že je božské. nie na zemi je božie královstvo a myslím že otom hovoril aj ježiš...
aristokracia a demokracia je len tá o ktorej hovoril
pytagoras a platón!


QucienT   |   ip:95.105.14   |   2010-05-19  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  My žijeme v démonkracií a to doslovne mueehehehee! :D


filip   |   ip:178.40.23   |   2010-05-19  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kupujtezlato-rád by som mal tvoj problém,ale poradím ti: "Chod predaj všetko čo máš a rozdaj chudobným-budeš mať poklad v nebi."


Gandi   |   ip:85.248.10   |   2010-05-19  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Celkovo by som terajší systém označil za fašizmus. Už len kvôli jeho hlavnej myšlienke ktora je vlastne propagovana po celom svete: Vojna je dobro.


L   |   ip:178.40.16   |   2010-05-19  (18:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  putnikovi, nieco o statnom dlhu
http://www.zvedavec.org/komentare/2010/05/3730-male-zamysleni-nad-statnim-dluhem.htm


hovnival   |   ip:95.102.18   |   2010-05-19  (19:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemoze dobre fungovat spolocenstvo statov kde jeden stat vydiera 5 dalsich mensich.kde plat v jednom state je 400 e cisteho a v druhom je 2000 e cisteho.to proste nie unia ale kolonia. spolocenstvo kolonialnych statov nemoze fungovat na baze dobrovolnosti .musi sa casom rozpadnut alebo udrzat vojenskym obsadenim ako v 1968.a vojenske riesenie moze byt vzdy len docasu a rozpad aj tak pride.EU sa rozpadne .urcite takyto nevyvazeny sytem nema sancu to sa neda. oni aj vedia ze problem je v roznej zivotnej urovni.ale budu v mediach dristat a klamat.a pritom by stacilo zaviest spolocnu priemernu mzdu aj v koloniach. .ale to nie kto by robil na nemecko a francuzko?. no predsa SK,estonsko,rumunsko,bulharsko,bude za 400e robit aj grecko?.riesenie je zrovnopravnit vsetky staty na pribliznu zivotnu uroven a odstranit kolonialny system .potom sa unia nerozpadne.


Jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-05-19  (21:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne ako hovori hovnival. Ak EU, tak jeden stat, rovnake dane, rovnake mzdy ...
Vie niekto logicky vysvetlit, preco robotnik za pasom zarobi v Nemecku 5 krat tolko ako na Slovensku? Da sa to vysvetlit len jednym slovom - neokolonializmus.


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2010-05-19  (23:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neo...na..ko..so...ka...a boh vie čo ešte... skrátka chazarský podvod..no, čo už!!!


eros   |   ip:86.41.67.   |   2010-05-19  (23:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zvacsa suhlasim s clankami a podobne aj s tymto. Len v poslednom case mam nejaky divny pocit ze sa tu len kritizuje ( opravnene a pravdivo!!! ) a chybaju mi clanky s navrhmi, studiami apod. ako by to malo a mohlo vyzerat atd


2010   |   ip:78.98.229   |   2010-05-20  (02:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano presne ako tu uz padlo,unii nevadi ze my robime za 400-500eu mesacne,len aby sa ta umela unia udrzala a mohli sa vsetci riadit naraz z centralnej vlady a platit do jednej kasy a potichucky pomalucky pritvrzdovat pravidla-Vsetci spolu svorne napred-ale to tu uz predsa bolo-a kam vsetci spolu?rovno do zahuby a otroctva!


vladoPO   |   ip:92.245.8.   |   2010-05-20  (10:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som prekvapený ze pán Koreň nevie ako sa investuje do zlata. Chce chrániť rodinný majetok 450000 eur predpokladám, že hnuteľný /financie v banke/, ktorý nadobudol dobrými ivestíciami na finančnom trhu. keď dôveroval komerčným bankám môže dôverovať aj eseročkam je to rovnaká banda


Nemo   |   ip:78.141.10   |   2010-05-28  (16:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Európska únia je obyčajný podvod, na ochudobnenie už aj tak chudobného obyvateľstva!
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Volíte smer ?
Čo je vlastne cirkev?

palivo vodík vytvarany z vody a pouzivanie v ...

The Arrivals - Príchody

Voľby 2010 z môjho pohľadu

Agenda 21

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.333 s