18. September 2019
    
Eduard Albert "Billy" Meier - Tichá revolúcia pravdy alebo podvod? - Dolezite.sk

Eduard Albert "Billy" Meier - Tichá revolúcia pravdy alebo podvod?


  2011-01-06  (13:05)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Eduard Albert "Billy" Meier - Tichá revolúcia pravdy alebo podvod?

Tento pozoruhodný na prvý pohľad nenápadný človek sa narodil 3.2. 1937 v Bülachu vo Švajčiarsku. Vo veku piatich rokov videl svoj prvý lietajúci tanier, čo samozrejme nebola náhoda. Už od mladosti sám veľa cestoval. Jeden z jeho prvých cieľov bola cudzinecká légia, kde bol vycvičený v Alžírsku za výsadkára. Avšak ako sa dozvedel, že jeho jednotka má byť poslaná do vojny v Indočíne, rozlúčil sa "po francúzsky" a opustil tábor bez ohlásenia, čo bolo dosť riskantné, pretože vtedy bol každý zbeh z cudzineckej légie postavený k múru. V priebehu rokov cestoval na vozoch ťahaných volom, loďou, osobným a nákladným autom, autobusom, vlakom, helikoptérou a lietadlom, na koni, ťave, slonoch a oslovi a prešiel cez 43 krajín v Európe, Ázii a Afrike. Pritom prešiel sám pešo asi 420 000 km. Billy pochádza zo skromných pomerov a na svoje cesty si musel pochopiteľne sám zarábať. Tak v priebehu rokov vykonával asi 352 rôznych povolaní vrátane takých ako súkromný detektív, umelecký kováč, zverolekár, nočný strážnik, šofér, podomový obchodník, priekupník, pašerák atď. Na svojich cestách sa dostával do všelijakých možných aj nemožných situácií, z ktorých si musel sám pomáhať a sám sa o seba postarať, keď sa stretal s revolúciami, krvavými vojnami, vojenskými vzburami, zločineckými skupinami apod. Takisto sa dostával do všetkých možných spoločenských kruhov v krajinách, ktoré precestoval. Medzi svojich priateľov a známych nepočítal len korunované hlavy, ale tiež dôstojníkov, obchodníkov, profesorov a mnoho iných ľudí z tzv. vzdelaných a lepšie situovaných vrstiev. Rovnako sa ale pohyboval medzi najnižšími vrstvami, medzi žobrákmi, pomocnými robotníkmi a najchudobnejšími z najchudobnejších, vždy prispôsobený ako jeden z nich.

V roku 1963 našiel v skutočnej hrobke Jmmanuela (údajného Ježiša), ktorú objavil v blízkosti Jeruzalema gréckokatolícky kňaz Isa Rashid, zvitky o Jmmanuelovom živote a učení, čo pochopiteľne, tiež nebola náhoda. Tieto zvitky Isa Rashid sám prekladal a preklad poslal neskôr Meierovi, ešte predtým než bol sám Rashid prenasledovaný a zavraždený aj so svojou rodinou.

V auguste 1965 pri autonehode v Turecku prišiel o ľavú ruku. O niečo neskôr v decembri 1965 sa zoznámil v Solúne so svojou neskoršou ženou, vtedy 17ročnou Kalliope, ktorú vo februári 1966 uniesol a v marci 1966 sa s ňou oženil v Korinte. Potom znova cestoval, tentoraz aj so ženou na východ do Iránu, Pakistanu a Indie, kde sa narodila jeho dcéra Gilgamesha, ktorej dobu narodenia Billy na minútu presne predpovedal. V polovici roku 1969 sa vrátil do Švajčiarska, kde sa naposledy usadil. Tam sa mu aj narodili ďalšie dve deti synovia Methusalem a Atlantis-Sokrates.

28.januára 1975 začali jeho oficiálne kontakty s mimozemskými bytosťami z Plejád. Kontakty s mimozemšťanmi mal už od piatich rokov, a to telepatické aj osobné, ale až teraz začal svoju úlohu plniť oficiálne resp. verejne. Začal zaznamenávať doslovné rozhovory, ktoré viedol s mimozemskými bytosťami, a tieto potom vydávať vo forme kontaktných správ. Ďalej zhromaždil množstvo kvalitných fotografií a filmov na ktorých sú zachytené mimozemské lode z Plejád. Tiež dostal ako dôkazový materiál vzorky kovu, kryštály, syntetické materiály a zliatiny. Zaznamenal aj zvuk mimozemských lodí. Všetky tieto záznamy a materiály boli podrobené analýzam. Okrem toho spisuje a vydáva knihy a brožúry. Aj na tento účel zhromaždil okolo seba oddaných spolupracovníkov a založil v roku 1975 FIGU - "Freie Interessengemeinschaft für Grenz- und Geisteswissenschaften und Ufologiestudien".

Fotografie a filmy sami o sebe sú síce pádnymi dôkazmi (podporené analýzami, ktoré potvrdili ich pravosť), ale dnes, keď sa dá s vyspelou počítačovou technikou sfalšovať prakticky čokoľvek v tomto smere, je tento dôkazový materiál vo svojej presvedčivosti značne oslabený. No ale tu treba poznamenať, že brať Meierove kontakty za pravé čisto na základe fotografií a filmov (aj keď pravých) je dosť naivné, pretože za týmto prípadom sa skrýva oveľa viac. Odhliadnuc od materiálnych resp. hmatateľných dôkazov, najsilnejšia stránka prípadu je v informáciách, ktoré nám Meier ako sprostredkovateľ predáva, a to jeho knihy, správy o kontaktoch, posolstvá, predpovede atď. Totiž hodnota tých informácií, ale samozrejme, samotné informácie musí každý človek zhodnotiť sám. Ďalší nezanedbateľný dôkaz poskytuje množstvo svedkov okolo prípadu Billyho Meiera, a takisto množstvo atentátov resp. pokusov odstrániť Billyho, a to všetkými spôsobmi, čo už samo o sebe núti k zamysleniu. K 10.6. 1998 to bolo celkovo 16 pokusov poslať Billyho na večnosť, a náhoda nebude ani to, že všetky pokusy boli neúspešné. Okrem jednotlivcov rôzneho zmýšľania a zamerania sú to skupiny patriace k náboženstvám, cirkvi, sektám, ale aj tajné a spravodajské služby a taktiež rôzne politické frakcie, ktorým je Billy tŕňom v oku, a to tým, že hlása resp. zverejňuje to, čo by podľa nich hlásané a zverejňované byť nemalo, totiž, pravdu. Nie je žiadnym tajomstvom, že Billy a jeho spolupracovníci resp. Semjase Silver Star Center (sídlo FIGU) je neustále sledované.

Billy sa tiež hodne naváža do Američanov resp. do ich politiky, ale aj celkovo dosť primitívne materialistickej úrovne ich myslenia, nemenej kritický je tiež pochopiteľne k náboženstvám. Billy sa vyjadruje k najrôznejším témam a záležitostiam, ktoré zahŕňajú prakticky celú oblasť života. Najcennejšie sú jeho spisy zaoberajúce sa duchovným učením resp. "Učením ducha". Samozrejme, nie všetky informácie sú nám pochopiteľné a stráviteľné. Sú ľudia, ktorým tento štýl a tvrdá reč pravdy vadí, aj preto napádajú Billyho a obviňujú ho zo lží a podvodov. Pravda je, že niektoré veci sú ťažko stráviteľné, najmä pre človeka, ktorý je zajatý v určitých schémach myslenia, či už materialistického alebo náboženského smeru, z ktorých nie je schopný vykročiť. Prípad Billyho Meiera je taký rozsiahly a zložitý, že vyžaduje podrobné oboznámenie, aby si o ňom človek mohol utvoriť názor, ktorý by nebol zaujatý, a to v pozitívnom aj negatívnom zmysle. Povrchné informácie nijako neposlúžia, ba naopak, sú príčinou nedorozumení a nepochopenia, čo sa, ale samozrejme, netýka len prípadu Billyho Meiera. A to je práve to, čo sa väčšine ľudí nehodí do ich štýlu života a premýšľania. Dnes chce mať človek informácie rýchlo a ľahko dostupné a pokiaľ možno ľahko stráviteľné a nezaťažujúce. Ale treba si uvedomiť, že čím hodnotnejšie informácie a vôbec veci, tým sú nedostupnejšie resp. tým ťažšie sa získavajú. Ale informácie zostanú len informáciami, keď ich človek nepoužije, to znamená nespozná ich na sebe a v sebe a nezačne aplikovať na vlastný život, a to je ďalšia vec, ktorá sa dnešnému schúlostivenému a pohodlnému človeku nehodí, pretože si zvykol, že všetko dostane až pod nos, pokiaľ možno bez námahy. A toto Billy Meier veľmi dobre vie, a používa svoj tvrdý štýl a spôsob zámerne, aby tým oslovil ľudí, ktorých to má osloviť.

V čom sa Billy Meier líši od ostatných tzv. kontaktérov je to, že:

1. Prehlasuje, že kontakty s mimozemšťanmi má v súčasnej dobe na Zemi len on (pokiaľ ide o kontakty jednotlivcov, teda netýka sa to prípadných kontaktov vlád, vládnych úradov alebo armády). Tvrdí, že všetci, ktorí tvrdia, že majú alebo mali kontakty s mimozemšťanmi, mimozemskými duchovnými inteligenciami atď. sú klamári alebo podvodníci, či už vedomí alebo nevedomí, až na veľmi vzácne výnimky ako napr. Daniel Fry, alebo isté náhodné jednorazové kontakty.

2. Nesľubuje žiadnu záchranu, hromadnú evakuáciu apod., od mimozemšťanov, naopak, jeho posolstvá, správy atď. poukazujú práve na to, že jednoducho povedané, čo sme si sami navarili to si musíme aj sami vyžrať.

3. Nie je známe, že by iný tzv. kontaktér bol napádaný v takej miere, že by bol ohrozený jeho život alebo, že by o neho mali "záujem" vládne tajné a spravodajské služby a podobné skupiny, ktoré usilujú o moc či už z náboženského alebo politického hľadiska, a o to, aby pravda nevyšla najavo, pretože tým by bola oslabená ich možnosť ovládať masy. Je dávno známa skutočnosť, že ľudia hlúpi a nevedomí sú ľahšie ovládateľní, a to je presne skutočnosť, ktorá istým kruhom aj dnes značne vyhovuje.

4. V neposlednom rade je to hodnota informácií, ktoré nám predáva, a ktoré sú zásadne rozdielne od iných kontaktérov a podobných ľudí, napr. vskutku nekonvenčný prístup k problému hladu.

Prípad Billyho Meiera dáva viac otázok ako odpovedí. Sama od seba sa ponúka otázka prečo Billy Meier, prečo tento úplne obyčajný, podľa našich merítok nevzdelaný človek, resp. prečo vôbec úsilie pomôcť nám ľuďom na Zemi. Prečo sa vlastne kontakty uskutočňujú a prečo v takejto forme.

 

Na záver:

Skeptický čitateľ by si mohol pomyslieť: čo ak je to všetko len podvod a výmysel? Nuž, teda: No a čo! Aj keby bol. Keby si to Meier mal všetko vymyslieť, už tým by si zaslúžil uznanie, pretože "vymyslieť si" niečo také a v takom rozsahu sa snáď ani nedá. Ale to už musí posúdiť každý sám.

http://www.mikesh.szm.com/ufolgia.htm


Ivan Mikulik
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
joplins   |   ip:94.191.13   |   2011-01-09  (13:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  fuuuha.. to je jaky zurivec.. ja a jenom ja.. a nikto iny nema co mam ja..

klasicke uzurpovanie moci, inteligencie, a vynimocnosti.. a teraz mi prineste vsetky vase zeny nech sa s nimi pohram.. lebo ja mam nieco co vy nie..

2 krat za sebou je v biblii napisane toto: " 8 Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty!
9 Ako sme už povedali, aj teraz znova hovorím: Ak by vám niekto hlásal iné evanjelium ako to, ktoré ste prijali, nech je prekliaty!

ktokolvek sa mu zjavuje , nie su to mimozemstania...
toto je ciste sektarstvo..neskutocne.. ja jediny som nasiel zvitky v pravom hrobe.. ja jediny mam.. ja ja ja jenom já... toto je tlak...


Madness   |   ip:95.103.11   |   2011-01-09  (14:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins
Však je to článok o ňom. :) Čo iné by tam malo byť spomenuté ?


joplins   |   ip:94.191.22   |   2011-01-09  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  madness.. aha,,vlastne.. som si akoze nevsimol.. :)


ghf   |   ip:91.148.13   |   2011-01-09  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins si velmi ego mysliaci clovek s centrom v sebe.Pre stromy nevidis les, citit to z toho ako pises. Zial.

Ostatnym doporucujem aby venovali cas tomuto panovi a ostatnym a moznoze sa Vam otvoria nove dimenzie ako ponimat realitu.

Sledujem ho uz dlhsie co je v clanku napisane je pravda a same o sebe napr. dokazy a snahy ho zabit su vyjadrenim alebo vykricnikom o co naozaj ide.


stribi   |   ip:178.41.39   |   2011-01-09  (19:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Billy Meier je obyčajný podvodník. Ktorý ma s UFO spoločné asi toľko ako pan I. Benda.


Raviel   |   ip:95.103.21   |   2011-01-09  (20:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viete ono vždy sa pri podobných článkoch musím spýtať: "Prečo práve on?!"
Prečo sa mimozemšťania namáhajú s predávaním svojich varovných signálov práve cez tých ľudí pri ktorých je jasné ,že budú na 90% sfuknutý a poslaný do riti. Prečo každý z kontaktovaných hovorí vždy niečo úplne iné?
Prečo ich ešte nenapadlo v ich nekonečnej múdrosti a dobrote zjaviť sa niekomu koho by ľudia aj počúvali? Prečo máme furt ako dôkazy len fotky a úlomky "niečoho", prečo nám radšej nedajú návod na nekonečný zdroj energie keď dobre vedia ako ho potrebujeme? Z akého dôvodu je to vždy iba jednotlivec?
A x ďalších otázok na ktoré nikto nepozná odpoveď, žiaľ...


joplins   |   ip:94.191.22   |   2011-01-09  (23:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ghf
toto je carovna formulka ktora plati skoro na kazdeho... si zaskatulkovany,, mys ohranicene myslenie.. len ludia z otvorenou mysliu ho mozu pochopit.. atd atd.. kaslem ti na to,.. ak si myslis,ze tento sarlatan ma pravdu,, alen ajedine on , tak si na tom zle... bratu..v elmi zle.. hoc akokolvek super sa to javi.. si oklamany...

a to ti hovorm,ze uvidis este ine veci na vlastne oci.. a kedze nepoznas pravdu, tak to budes hltat vsetko pekne aj z navijakom... to mi ver.. prichadza vek najvecsieho zvodu v dejinach ludstva..

a vidim,ze ty sa uz pripravujes poporiadku... no hold...


vronski   |   ip:78.98.26.   |   2011-01-10  (08:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nuz ked niekto cituje v prispevkoch bibliu (vid prvy prispevok) diskvalifikuje sam seba... Alebo inak povedane zlodej krici hcytte zlodeja :)

to stribi
Ak niekto dava dokopy Meiera a I.Bendu mal by aspon o tom nieco vediet.
jjj   |   ip:178.40.16   |   2011-01-10  (10:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mimozemstania su v skutocnosti demoni, potvrdila to sama Panna Maria don Gobbimu vo svojej modrej knihe knazom

v jednom meste v amerike po velkom ufo nadseni v miestnom obyvatelstve spadol znicoho nic most a mnoho ludi zahynulo


joplins   |   ip:94.191.24   |   2011-01-10  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jjj. no bratu... musim ti povedat ,,ze aj sama panna Maria je demon... to cumis co???


joplins   |   ip:94.191.24   |   2011-01-10  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  respektive jej zjavenie... oprava...


joplins   |   ip:94.191.24   |   2011-01-10  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vronski... ja sa rad diskvalifikujem od takychto hluposti... v clanku je sikovne zakomponovane aj diskvalifikovanie vsetkych co nesuhlasia,utocenim na ich inteligenciu...

cigansky sposob...
to akoze vsetci musime s tym suhlasit ,lebo inak si debil??? to co je??

toho bradateho ujka si vybrali duchovne bytosti aby cez neho dali svetu zjavenia o "mimozemstanoch" je to jedna z poslednych velkych lži pred koncom sveta..a to ti hovorim, este nie je koniec... !!


stribi   |   ip:178.41.39   |   2011-01-10  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to vronski
no ver mi že o tom niečo viem, a páni ako tento degradujú výskum ufo na tú najnižšiu možnú úroveň. A kvôli takýmto podvodníkom je dnes ťažké rozoznať vierohodné dôkazy od falošných.


Achelan   |   ip:95.103.25   |   2011-01-10  (20:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No vidím, že ste sa tu všetci prejavili na svoj obraz (a to je dobre) veď každý máme svoju "MOMENTÁLNU" pravdu a tú nám nikto "NEZOBERIE" ... Ani p. Benda, ani p. Meier, ani "VY" všetci čo ste tu inkarnovaní na tejto rozvojovej planéte ... keby ste vedeli tak by ste toľko nekvákali ale niečo už konečne začali robiť (hlavne so sebou)... @ ... vždy je čo zlepšovať a vždy bude ... @ ...


Herpon   |   ip:92.245.8.   |   2011-01-10  (20:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  presne čo vravel joplins, pamätajte, že nikdy nebude konci sveta! Bez ďalší komentár o konci svete.


vronski   |   ip:95.103.12   |   2011-01-10  (20:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to stribi...
Nuz praveze Meier poskytol ake take dokazy, Benda vobec nic to je imitator a este k tomu dost ubohy.

a co mas na mysli vyzkumom ufo? kruhy v obili alebo svetla na oblohe?


vronski   |   ip:95.103.12   |   2011-01-10  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak este to joplins

Nie, nemusi s tym kazdy suhlasit a v skutosnosti ani nemoze ("kolik visni tolik tresni":)ale da sa aspon diskutovat, normalne o veci diskutovat, co ale tu, ako vidim nie je vo zvyku a styl "diskutovania" aky mas ty je prave o tych debiloch.


haha   |   ip:188.167.0   |   2011-01-10  (21:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=GpgF7pDx_zs toto su filmy billiho maiera :D..hadam si nemyslite ze toto je naozajstne ufo


VitoGenovese   |   ip:95.102.20   |   2011-01-11  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AŠTAR SERAN A JEHO FLOTILA Č****V :DD..


stribi   |   ip:178.41.39   |   2011-01-11  (19:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vronski no prave ale tie dôkazy Meiera odsúvajú do polohy podvodníka, tu máš pár linkov kde je to všetko pekne rozpísané:

http://www.thebiggestsecret.org/home/index.php/articles/ufo-et/meier-hoax/60-meier-hoax/59-meier-hoax-intro

http://www.iigwest.org/investigations/meier/wedding_cake_ufo_deconstruction.html

http://forgetomori.com/2009/aliens/asket-and-nera/

a ak chceš nájdeš kopu ďalších.
A k tomu UFO výskumu, myslel som to tak, že človek ktorý ma o túto tému seriózny záujem, má problém rozoznať skutočné dôkazy o (od) mimozemskej civilizácie od "dôkazov" od podvodníkov akými sú napríklad aj CircleMakery, alebo aj pán Meier. A potom vďaka takýmto ľuďom sa problematika UFO degraduje.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2011-01-11  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stribi, tak to je krásne:-))) Po prečítaní pár vecí od neho/jeho prekladateľov, alebo ktokoľvek to bol ho považujem za človeka, ktorý by potreboval po večeroch aspoň 5mg risperidónu. Per os a apoň 2 mesiace. Myslím, že spätne by sa tak strašne za seba a svojich pár webstránok slávy hanbil...:-)


Herpon   |   ip:92.245.8.   |   2011-01-11  (19:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stribi

dobre si dal linku, zistil som, že Meier nefotil tortové ufo. Ten tortové ufo je plný HOAX. "Wedding cake ufo" muž čo nosil modelované ufo je jednoducho hoax. Ostane ufo čo fotil Meier je skutočne, podľa mňa. Pozeral som video z youtube v roku cca 1980-90 o dôkaz fotky ufo Meiera. Vyšetrovali na negatív, či je tam upravené a odborníci potvrdili, že nie je upravené fotky. Vieš prečo 21x atentáti do Meiera (asi 3x bojoval o život, ak dobre pamätám)?

Zistiť si sám dobré aj zlé stránky potom posúdiť...


joplins   |   ip:79.138.24   |   2011-01-11  (20:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SPORT BILLY MAJER je posahany uz len z toho dovodu ake dal mena svojim detom...uz z toho je jasne ,ze to nema v hlave vsetko košer... god bless his mind..


joplins   |   ip:79.138.24   |   2011-01-11  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  u nas sprosti cigani po Winetou osiali davali mena deckam ako: NSO-CI.. winetu.. nasli sa pripady kedy chceli na matrike pod hrozbou fizickej likvidacie presadit krstne meno FANDAM ( akoze Jean Claude van Damme) v skratke...

takze napr.. Fandam Zubaj... Ci Nso-ci Lackova...

no a sport billy je na tom podobne....


vronski   |   ip:95.103.12   |   2011-01-11  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins

Zase brilantna logika a skvely psychologicky profil :)


vronski   |   ip:95.103.12   |   2011-01-11  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Herpon
...nuz nic mi do toho nieje, ale niesi madarskej narodnosti... to nieje nic v zlom, len vychadzam z urcitych slovnych spojeni


joplins   |   ip:79.138.24   |   2011-01-11  (20:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vronski ..no neviem neviem ako by si sa tvaril v realite keby prides ku niekomu na navstevu a oni volaju na svoje deti.. - rambo bud ticho , ocko sa rozprava...

ci prometheus prestan uz plakat!!

to akoze co by si si myslel o tyh ludoch ..ze su ok??? dost silno pochybujem vronski..dost silno...

a nezabudni mi napisat zase nieco bez vysvetleni...nieco v duchu ,, -brilantna logika...


to bude ok.. ked nevieme kam z konopi , tak sa navazeme do inteligencie,ze??... klasika..


vronski   |   ip:95.103.12   |   2011-01-11  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
sice je to uplne od veci co pises... Ale ano, bolo by mi to uplne fuk ako sa volaju ich deti, to je kazdeho osobna vec. Iny kraj iny mrav. Vies, na rozdiel od "krestanov" my ostatni nemame vo zvyku srat sa druhym do sukromia s tym co je spravne a co nie... Bez predsudkov ... zabudol si?:)


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2011-01-11  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins - v rodnej dedine mojho otca pobehovalo aj zopar priudenych Sandokanov :) ( aj Winetou-ovia boli).

Takych ako je Billy Mayer vzdy bolo a ešte aj bude kopec...


joplins   |   ip:79.138.24   |   2011-01-11  (20:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vronski.dristas az sa prasi.. keby si take zazil . tak vyjdes von z bytu a uz sa budes tesit ako to budes kazdemu rozpravat... nehraj sa na bozkeho vronskeho co nepodlieha ludskym vasnam..

rozpravas ako decko co vidi vojnovy film a povie..keby som tam ja tak vsetkych postrielam a hotovo...

velice liberall. nic sa ma nadotyka,,zo vsetkym som zmiereny,, nic mi nie je cudne..ja som taky maly vsevedko co ho uz nic nerozhadze...

mam pre teba len jedno prianie...hlad na teba.. vytriezvel by si z tychto nafukanych reci..


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2011-01-11  (20:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins s "hlad na teba" budem pravdepodobne o chvíľu súhlasiť i ja. Naposledy som to počul od "strýcov" čo rozvážajú do veľkoobchodov mäso a mäsové výrobky. bavili sme sa o kvalite potravín ( moja pracovná deformácia ) a oni rozprávali koľko ton mäsa sa týždenne vyhodí z jedného supermarketu do spalovna alebo na kafilériu.

Po dlhšom niekoľkohodinovom rozhovore jeden z nich buchol do stola a riekol: " Hlad a biedu na nás, plytváme a ničoho si nevážime. Jedine takto si uvedomíme v akom luxuse žijeme..."


vronski   |   ip:95.103.12   |   2011-01-11  (20:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins

Pekne ... pekne, cisty "krestansky" pristup, len co je pravda:)
Ja viem ze tebe sa to nezda, ale neposudzuj kazdeho podla seba...
Samozrejme ze by mi to bolo fuk, pretoze to je uplne normalna ludska tolerancia, co zial, tebe ako krestanovi asi chyba.
Smutne alebo skor symptomaticke ze takyto ludia obhajuju krestanstvo...


joplins   |   ip:79.138.24   |   2011-01-11  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr hujer , ja to vravim uz davno.. toto by vyliecilo cely zapadny svet z jeho prepchatych bruch a arogancie...

vronski..uz prestan pisat o moralke..toto je ralita..

patris do skupiny ludi , pokrokovych a liberalnych moralistov co ,
keby mohli tak sa dostanu 2OOO rokov dozadu a pri vyroku Jezisa Krista z nazareta , (zakladatela krestanstva )" vy vretenicie plemeno, peles lotrov, kto vam povedal ako uniknut peklu?"
by ste mu nevahali vmietnut do oci tuto otrepanu moralisticku poznamku ..no to je krestanske..to je Bozie, zatracovat ludi do pekla...

patris medzi lepsich ludi ako bol sam Jezi Kristus.. a to uz je fakt co povedat vronski...toto je fakt kava...

mozno aj po tvojej smrti sa budu spisovat prispevky z dolezite.sk a bude to nove nabozenstvo... vronskianstvo...celkom mozne to je ked si cistejsi ako sam Boh...


vronski   |   ip:95.103.12   |   2011-01-11  (21:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins

"patris medzi lepsich ludi ako bol sam Jezi Kristus.. a to uz je fakt co povedat vronski..."

Potesil si ma, som rad ze si ma tak vazis:)Juraj   |   ip:92.245.8.   |   2011-01-12  (00:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otázka je, s kým sa to vlastne Billy kontaktuje, v podstate j neho myšlienkami súhlasím. S amíkmi asi spolupracovať na NWO nebude, pre peniaze to nerobí, ani nezriaduje nejakú sektu, ako tiež jeden údajný kontaktér Claude Vorilhon,ktorí prehlasoval o i sexuálnu neviazanosť. Benda počuje hlasy, je v podstate médiom, lenže nevie koho v skutočnosti počúva. O Billym vyšla kedysi knižka "A prece létají...!"


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2011-01-12  (14:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Juraj, existuje spôsob ako zistiť či počuje hlasy, alebo má halucinácie/pseudohalucinácie. Ak by zistil že hlasy vytvára len jeho mozog bez vonkajšieho podnetu, otázka je, či by mu to zistenie neznížilo kvalitu života.


Svetlonos   |   ip:217.12.54   |   2011-01-15  (14:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Raviel : Keď oficiálni predstavitelia štátov, nemajú záujem o spoluprácu, tak sa mimozemšťania kontaktujú s obyčajnými ľuďmi. To je jednoduchá vec. Mimozemšťanov dávno NAPADLO osloviť vlády jednotlivých štátov, boli osobne na letiskách tvárou v tvár prezidentom/vodcom, napr. v USA 1949 a 1954 (letisko Muroc/Edwards, Eisenhover/Truman), Rusko 1949 Vnukovo - Stalin a ďalšie štáty. Informácie sú v sejfoch ale niečo preniklo.
Pokiaľ ide o kontaktérov, v zásade veľa z nich (tí ktorí komunikujú so silami Svetla) sa zhodne na jednej veci - že je treba žiť v Láske a harmónií, a nešíria nenávisť. Otázkou vždy je, a to je vec každého kontaktéra, do akej miery je duchovne vyspelý a dokáže informácie ktoré obdrží aj presne a neskreslene pojať a rozšíriť medzi ľudí a nič svoje, vymyslené si tomu nepridávať. Takže potom každý človek si sám musí správne vycítit, ktorým informáciám má veriť.
Úlomky dôkazov máme preto, že pozitívni mimozemšťania vedia, že duchovný vývoj každého človeka správne má prebiehať ZVNÚTRA NAVONOK, a nie naopak. Je veľa ľudí, ktorí ešte nie sú dostatočne duchovne vyspelí, aby sa mohli stotožniť s takou pravdou akou je existencia a prítomnosť pozitívnych mimozemšťanov - síl Svetla, takže dôkazy sú vždy podávané tak, že sa dajú nejakým spôsobom spochybniť. Tieto úlomky dôkazov teda majú slúžiť ako záchytný bod, ale keď niekto nechce prijať pravdu, podľa duchovných zákonov k tomu nesmie byť nútený. Ani keby to bola pre iných už očividná a dávno známa pravda.
Prečo nám nedajú zdroj voľnej energie? Pretože čo by s tým ľudia spravili? Napojili by na to svoje televízory, cez ktoré sú masovo ovládaní ... Jazdili by na to ich autá, v ktorých chodia do zamestnania kde otročia a pracujú na veciach ktoré zriedkakedy sú z vesmírneho hľadiska pozitívne, na voľnú energiu by jazdili tanky apod. Takže sa treba zamyslieť, či tá voľná energia by slúžila obecnému blahu .. ale nie len v krátkodobom a pozemskom meradle, ale celkovom vesmírnom, v súlade s pozitívnym vývojom.
Prečo si myslíte že tie ponuky od pozitívnych mimozemšťanov vládam, boli vládami odmietnuté? Pretože sily Svetla, spolu s plánmi na vzdelávanie ľudí, vyriešenie svetových problémov atd. mali aj nejaké podmienky, napr. Zlikvidovanie všetkých zbraní hromadného ničenia. Toto však vlády - hlavne USA a Ruska - považovali za niečo neprijateľné, nepredstaviteľné. A tiež si (hlavne v USA) páni prezidenti so svojimi zažitými negatívnymi myšlienkovými vzorcami nedokázali predstaviť a prijať fakt, že niekto naozaj nám chce pomôcť a v podstate nič za to nechce.
Takže mimozemnšťania, na tých letiskách povedali, že keď teda vládami sú odmietnutí, tak sa budú spojovať s obyčajnými ľuďmi. A to sa deje. Viď napr. andele-svetla.cz (príspevky od vyše 100 kontaktérov - obyčajných ľudí) a iné weby. Áno viem poviete - VL je sekta .. :) Ale to je váš program, ktorý niekto iný vytvoril a vy ste ho prijali. Tak pracujú sily temna, aby odvrátili pozornosť od pravdvých informácií ... ale to je už iná kapitola.


Svetlonos   |   ip:217.12.54   |   2011-01-15  (14:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Juraj: Benda nepočuje hlasy (7. čakra), komunikuje intuitívne duchovným Srdcom (4. čakra). To len pre upresnenie. A to, s kým komunikuje, si musí zase každý čitateľ jeho informácií vykomunikovať sám ...:) Bez práce nie sú koláče. Ani duchovný vzostup.


marek17 . jucufiri42   |   ip:84.245.95   |   2012-08-11  (01:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja rozhodne neverim p.Bendovi a p.Meierovi. Cital som ufo kontakty. Mam z toho zmiesane pocity. Na tie Bendove haluze mu neskocim. Ja neverim ani cirkvi. Niekto pravdu ma , ale je hu tazke zistit.
Jedno viem iste, ze tato civilizacia za par rokov isto padne , preludnena planeta. Vo vsetkom rozhoduju vlady- velke firmy ktore maju na starosti peniaze ->MOC. Ludi maju ako otrokov dnesnej doby(CINA,mozno EU).
Osobne mi je jedno s kym komunikuje Benda,nemam zaujem citat jeho vyplody fantazie. Najviac ma prekvapuje ,ze aby ludia prosili Astara sherana o vystupenie v TV(?) . Jedno vystupenie bolo v Anglicku ,1977 ,26 Novembra,ohladne pokusov na jadrove zbrane. Je to aj v Ufo kontaktoch .

a Este pan Benda tvrdi ze mame 12.cakier , popritom ja viem len o 7.cakrach. Tie zapuzdrene duse,duchovia mi nedavali vobec zmysel.Ked Dusa*Duch je zviazana cakrami fyzickeho tela,ako moze mat puzdro?
Osobne si myslim ze ide len o vibracie hmoty,keby ich zvysili mozna ....

Jeho prednasky osobne nemusim pocuvat, dost ma unuduju. A nemienim lepit nejake plagaty o astarovi po okoli xDDD. A ani nikdy som nelepil.

sice cez 4.cakru nejde pocut ziadne hlasy,este to xDDD. mne osobne by stacilo otvorit 4-6-7diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Multikultúra - ďalší blábol kapitalizmu.

Udalosti v Nórsku rozprúdili debatu o multikultúre. Všetci humanisti, demokrati a obdivovatelia slobody a možnosti voľného cestovania plačú, že Európa je a bude zaplavená cudzincami. Majú rôzne teórie čo to spôsobuje, ale tu hlavnú príčinu odmietajú vidieť.


Úvaha o vytváraní zisku.

Vladimír Putin: USA sú parazitom globálnej ekonomiky

Tajná historie Monsanta: Agent Orange a mrzačení nevinn...

Dopis, který byl zaslán UBS aneb Jak to chodí u Policie...

Člověk a jeho vyhlídky

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3648 s