15. September 2019
    
EuroValov a jeho záhada. - Dolezite.sk

EuroValov a jeho záhada.


  2011-11-10  (17:27)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - EuroValov a jeho záhada.

          Už dlho mnohí  humanisti, demokrati, obdivovatelia voľného trhu, maximálneho zisku a ďalších výdobytkov kapitalizmu skuvíňajú nad EuroValovom. Nemôžu prísť na to, prečo všetky rozvinuté ekonomiky demokratického a slobodného sveta sa topia v dlhoch a čím je ekonomika a demokracia rozvinutejšia  je dlh väčší. Tak kde je ten pes zakopaný? Samozrejme predpokladám, že množstvo odborníkov na ekonomiku a slobodu a humanitu bude vykrikovať , že tomu vôbec nerozumiem. Majú pravdu, lebo ekonomike postavenej napríklad na tom, že si požičiam, potom to požičiam ďalej na väčší úrok a ešte na tom zarobím , naozaj nerozumiem, lebo taká ekonomika v skutočnosti nemôže fungovať. Ďalšie zábavné tvrdenia ekonómov , ktorým nerozumiem sú: operácia slepého čreva má byť zisková  alebo  škola má byť rentabilná. A perlou celej slávnej  humánnej ekonomiky je tvrdenie : výherne automaty sú zdrojom príjmu pre obce. Fakt nechápem ako hrací automat môže byť zdroj príjmu. Potom treba zahodiť celu pokryteckú  kresťanskú morálku a povedať  si, že aj kurvince sú zdroj príjmu a miesto počúvania rád ekonómov  treba sa poradiť s nejakým  krstným otcom čo by ešte mohlo byť zdrojom prímu a vytiahnuť kapitalistický štát z dlžôb.

Je zvláštne ako sa väčšina ľudí ochotne  zmierila s myšlienkou, že sú niekomu niečo dlžní dokonca aj s tvrdením,  že svojim potomkom prejedli budúcnosť. To je pre mňa ďalšia záhada ako môžeme prejesť budúcnosť. To sme svojim potomkom zjedli všetky zemiaky a ešte aj tie čo si oni vypestujú v budúcnosti  alebo spotrebovali všetky počítače, ktoré si oni ešte len vyrobia? Tieto malé záhady nechávam na vysvetlenie slávnym ekonómom a analytikom voľného trhu.

Ďalšia záhada: my Grékom nepožičiame, veď sme už dosť zadlžení. Páči sa mi ako sa občania stotožnili s ekonomickými problémikmi štátu. Je neuveriteľné , ako sú ľudia presvedčení, že keby sa od zajtra nevyplatila jediná sociálna dávka, podpora v nezamestnanosti , dôchodok  alebo nejaký  iný príspevok , že by sa niečo v štáte stalo. Úprimné si odpovedzte. To naozaj veríte tomu, že by ste mali väčší plat, že by  štát postavil školu, nemocnicu , po prípadne kúpil trináste lietadlo pre slávnu profesionálnu armádu? Alebo by všetko išlo tak ako doteraz a tie peniaze by jednoducho zmizli.

A teraz sa vráťme k nášmu psovi.

Počas existencie socialistického bloku boli kapitalisti  nútený zabezpečiť podobné  alebo ak sa dalo aj lepšie  podmienky  pre  svojich  pracujúcich, aby  sa  im  nevzbúrili   a nechceli  socializmus  aj doma. V žiadnom prípade si nechceli  zmenšiť  svoje zisky. Vtedy vymysleli tento brilantný plán s požičiavaním. Dokonca svojim pracujúcim ani nemuseli zvyšovať plat. Stačilo im požičať a boli spokojní.  Kapitalisti ešte na tom zarobili a udržiavalo sa zdanie fungujúceho trhu,  lebo ľudia kupovali. Bol vytvorení celý ten systém  „lacných a výhodných pôžičok" . Všetci boli spokojní,  dokonca ľudia v socializme obdivovali ako si ty na západe žijú, ale si neuvedomovali ,že väčšinu tých vecí čo mali pracujúci v kapitalizme v skutočnosti nevlastnia,  ale majú na pôžičku.  Na rozdiel od socializmu , kde pracujúci bol naozaj majiteľ bytu, auta, garáže,  zariadenia a na dedine domu , stodoly niekto aj traktoru a pod.

Čas nám išiel ďalej.  Vďaka ľudskej hlúposti a chamtivosti tu máme znova kapitalizmus so svojím maximálnym ziskom ,  minimálnou mzdou , nezamestnanosťou a so svojimi pôžičkami , ktoré sú nutne a musia byť, lebo keby ľudia zistili že v demokracii a slobode si nezarobia ani na kúpu chladničky a nieto bytu a iných veci, tak by sa už dávno vzbúrili. Ľudia si ani neuvedomujú ako sa nenápadne vracajú naspäť do postavenia poddaného , ktorý  mal síce svoju chalúpku a záhradku kurku aj kozku, ale nič nebolo jeho . Všetko to patrilo pánovi a ten mu to mohol kedy koľvek  zobrať. A som presvedčený, že tu je aj skrytá odpoveď ako to skončí  s tými pôžičkami.

A teraz problém s celými štátmi.

V socializme všetko patrilo štátu. Od nerastov až po továrne. Všetok zisk  čo sa vytvoril sa použil v štáte pre zlepšenie života občanov. Čiže stavali sa nemocnice, školy, byty, bola skutočná armáda a tak ďalej. Kým v kapitalizme je všetko súkromné  a všetko má svojho majiteľa čiže aj zisk je súkromný a má svojho majiteľa . Z toho logicky vyplýva, že kapitalistický štát nemá peniaze na svoj chod  a tak ako predtým, aby sa ľudia nevzbúrili, že niet peňazí  na zdravotníctvo, školstvo, armádu,  dôchodky a v poslednom rade aj na platy poslaneckej a vládnucej zberby  musí si štát požičať. Takže boháči znovu,  aby neohrozili svoj zisk vytvorili systém pôžičok pre celé štáty. A najsmiešnejšie na tom je, že všetko to čo mali zaplatiť boháči zo svojho zisku , ktorý im vytvorili pracujúci, na chod štátu tak to znovu zaplatia pracujúci, keď štát bude splácať svoje pôžičky.

K úvahe:

 1.Čo je zaujímavé, je fakt, že v celej humánnej, demokratickej Európe sa ruší všetko od vyrobí potravín až po ťažbu nerastov a spracovanie polotovarov ... napriek tomu, že to je predsa zdroj príjmu pre štát , spôsobuje to tvorbu  nezamestnaných a závislosť na dodávkach toho čo štát v minulosti sám bez problémov dokázal vyrobiť.  Všetko  čo niečo konkrétne produkovalo sa nahrádza pseudovýrobou - finančný sektor,  poisťovníctvo, reklama , rôzne poradenstvo a podobné hlúposti, kde sa dosť  zarobí, ale nič nevytvorí. Prečo asi? Preto,  lebo sa obávajú veľkej koncentrácie pracujúcich. Kapitalisti na rozdiel od vás humanistov, demokratov a milovníkov slobody  sa poučili a vedia, že hybnou silou socialistickej revolúcie boli robotníci a vojaci . Toto je aj odpoveď na otázku prečo v celej Európe miznú Ľudove armády a sú nahradzovane profesionálnymi mikrosračkami. Napriek tomu, že politici hlavne tí pravicoví ostrí chlapíci sa tvária, že celá Európa je ohrozená nekresťanskími krajinami a ich emigrantami.

2.Eurovalov určite spravuje  súkromná spoločnosť, ktorá si účtuje za každú manipuláciu na účte poplatok a ďalšie poplatky ako to vidíme pri iných finačných ústavoch a pri tých bilionoch čo tam sú to bude pekná kôpka. Podobne je to aj keď si požičia štát, percentá zhrabnú ľudia zo štátu a z banky , ktorí pôžičku sprostredkujú ,  preto si tak radi požičiavajú. Štát je rád ak uvidí 90% s požičanej sumy. Už len pri presune tých miliárd na účet EuroValovu sa boháči zas pekne nabalia. Aj to je jeden z dôvodov prečo s EuroValovom (kroch, kroch) tak pekne všetci súhlasia napriek počiatočným „pochybnostiam". Ale to nevadí. Hlavná je sloboda a demokracia.

Záver:

Kapitalizmus nikdy nevyrieši  problém so zadlžovaním, lebo ho vytvoril s jediným cieľom, aby boháči nemuseli znižovať svoje zisky v prospech celej spoločnosti. Preto bolo prekvapujúce, že si niekto čo len na sekundu myslel, že zberba v parlamente neodsúhlasí EuroValov. Parlamentná zberba háji otvorene záujmy boháčov a preto odsúhlasí  čokoľvek čo je v prospech boháčov . Pre väčšinu majú slávne politické strany celého širokého spektra tieto dve geniálne rady:

1.Postupne zničiť všetky sociálne dávky a vymoženosti, ktoré ostali po socializme

2.Tváriť sa, že majú v pláne obmedziť  prílev cudzincov, ktorých kapitalisti vyhnali z domovských krajín.

Keď sa nad tým zamyslíme tak pochopíme , že navrhujú ošklbať ešte viac tých najchudobnejších, tých ktorých humanisti, demokrati  postavili úplne na okraj spoločnosti postupne ich obrali o všetok majetok a naopak boháčom ešte prihodiť .

Čiže ďalej sa bude postupne rozpúšťať ten váš sociálny štát a vrátime sa pekne na začiatok bez dôchodku, zdravotného poistenia a bez zákonníka práce. Smiešne na tom je len to , že chamtiví hlupáci budú ešte kričať, že nechcú sociálny štát, oni nebudú platiť na parazitov. Pritom tým skutočným parazitom hladkajú zadky.

Dostať z toho sa môžeme jedine v prípade opätovného nastolenia socializmu za pomoci skutočných komunistických strán takých ako tie, ktoré vybojovali všetky  vymoženosti, ktoré sa dnes s tichým súhlasom pracujúcich rušia a ako tie, ktoré vybojovali víťazstvo nad fašizmom  - diktatúrou boháčov, tým čo nám dnes hrozí.

 


Kp.kloss
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-10  (18:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...slobodomurári pokope...presne to vystihuje táto fotka.


mkultra . jytewedu51   |   ip:78.99.205   |   2011-11-10  (19:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dolezite.sk zaspalo dobu, žiadny článok o zajtrajšku. Zajtra je 11/11/11. Možno iba čísla a deň ako každý druhý, ale uvidíme. Celý 9/11 sa točil okolo čísla 11. Pre elity je to očividne magnet, neprekvapila by ma zajtra nejaká teroristická "rošťárna", ktorú by hodili na Irán. 11/11/11, o tom básnia Newageri už dlho. 11 11 11 je čiarový kód na každom klasickom EAN produkte. Dve čiary = číslu 6, čiže 666. Čiže je tu určitá paralela medzi 11/11/11 a 666.
Potom tu máme starý dobrý predictive programming.
Na zajtrašok sa naozaj teším, veď bude konečne piatok... :D

YT:11:11:11 Message from Illuminati Card Game
http://www.youtube.com/watch?v=LJYN2vMMgr0


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (19:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mkultra servus..

poznas toto?
zaujimave..

http://www.911truth.ch/


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (19:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://media.adamdodson.org/index.php/


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-10  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Budú mať zajtra konšpirátori aj alegorický sprievod?


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mkultra..
o tom EAN kode sa mylis..joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (19:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ved aj tebe sa sem tam podari spomenut NWO..
a to je konspiracia..
tak co si kakinkas do pusinky..fuj.. to sa neslusi!!
Groover . kyrovuse69   |   ip:217.119.1   |   2011-11-10  (19:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K 11.11.11

Zajtra sa spustí hra Skyrim..
tisíce a tisíce vygumovaných hláv strávi roky za PC

ďalej bude v kinách premietaný istý horror..

a navyše ezoterici plánuju spoločnú meditáciu

...


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-10  (19:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins...Pandáš je murár jak vyšitý...je tu preto aby ma kopal do zadku.


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-11-10  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aký horor?


Groover . kyrovuse69   |   ip:217.119.1   |   2011-11-10  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Horror s menom 11.11.11

neviem čo v ňom bude..


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-10  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak sem si sa ukryl, kostolný pacient...


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (20:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hej veru sem..
no ty ako spravny stihaci pudel, krizeny z brloharom jazvecikom,si ho vystopoval..

si dobry..
:-DDDDDDDDD


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-11-10  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu je:

http://www.csfd.cz/film/288679-11-11-11/videa/

vôbec mi nenapadlo, že zajtra je takýto dátum...

ezoterici budú meditovať? treba vytvoriť protimotlitbu...:)


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chlapi ,,,tu sa nacisto zebilieva..
v mene bezpecnosti nas vsetkych,,by mal admin tuto stranku na 2 mesiace zatvorit...

aspon na 2..:-D


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tu je trailer..

http://www.youtube.com/watch?v=FZsYJ-MWeYg


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-10  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veru tak. Pohyb kostolných psychopatov musí byť presne monitorovaný...


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-11-10  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Panda m. - choď nakrmiť mačky, pusti Sepulturu a daj si kroasán, nerieš veci, do ktorých sa nevyznáš


Groover . kyrovuse69   |   ip:217.119.1   |   2011-11-10  (20:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To by sa Pandemonium strašne začal nudiť ;)
joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :-DDDDDDDD


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-10  (20:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravda, nejaký Eurovál mi je ukradnutý. Ale keď už máte, chorobní konšpirátori, zajtra ten dátumový sviatok... Pátričkárska vedma, drisni teda podľa toho nejakú tú biblopredpoveď namiesto večerníčka, nech sa všetci zabavíme.


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  takze idem na to..

zajtra ,ked si poupratujes izbu,,zjes chutne ranajky co ti pripravi mamina, zapnes pocitac,,a zacnes tu trieskat nieco v duchu- "patrickarske ovce maju dnes svoatok" a konspiratori maju dnes svoatok, a samozrejme nic sa nestane..

potom tu budes co vecera vyblakovat, ovcovat,,jopličkovat,a pacientovat,,a vyskierat sa ,ze sa zasa nic nestalo..a ze ako si to vsetko ty vedel!

potom od maminy vydrnkas nejake to evričko,,a pojdes s prima-kamosmi na casu rudého..kde budete rozoberat ,akí sme tu my vsetci drbnutí,,a naopak akí ste vy chytrí..
budete sa bratat,,a tlapkat po chudych pleciach,, pocuvajuc obustrovaneho mikuseka..a liat do seba lacne cervene..
potom prides domov s mierne nasiaknutym trickom co mas v dutine,,a mama ti vo dverach poopravi tvoj pubertacky nazor na vzdor voci rodicom a plnenie slubu "ano mami o 10-tej som doma ako na koni,lubim ta", tlcikom na mäso, cez nosnu prepazku!!

zaleje ta tepla krv..a po uciteni jej sladkastej chuti v hrdle,ju odprosis,,a budes slubovat ,ze sa to viac nestane..

asi takto nejak to vidim na zajtra s tebou...


Groover . kyrovuse69   |   ip:217.119.1   |   2011-11-10  (20:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hh, veď pandík nám aj písal že ateizmus má od rodičov.

Také ako vlastný názor asi nepozná ;)


mkultra . jytewedu51   |   ip:78.99.205   |   2011-11-10  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins:
Super linky si dal, hlavne tá galéria so všetkými kartami Illuminati Card Game. Ďakujem.
Napíš prosím ťa ako to myslíš s tým EANom.
joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (21:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mkultra..

skusal som najst jednu stranku ktora to vysvetluje presne,,no nedati sa mi..
tiez som si myslel ,po precitani tych konspiracii o tom ,ze tie dlhe "pauzy" su vlastne 6-tky..no na tej stranke(bolo to nieco ako- graficka podoba binarnej sustavy)..bolo vysvetlene,ze 6-tka je vlastne 1 uzka a 1 siroka ciara..
a moze to byt cierna tenka ciara a biela hruba medzera..

pozri si napr toto..celkom na spodku je priklad..

http://wipos.p.lodz.pl/zylla/ut/barcode/ean13pl.html

no skus pohladat aj sam..no najdi take seriozne stranky,,lebo väcsinou to odkazuje na tie konspiracne..
mkultra . jytewedu51   |   ip:78.99.205   |   2011-11-10  (22:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins, tak to tvoje vysvetlenie beriem, ale iba z polovice. Čiarový kód je citlivá záležitosť. Myslím, že jeho podoba má okultný význam. EAN13 II II II
Keď to zoberieš geometricky tak zo šiestich rovnakých úsečiek dostaneš hexagon, hexagram, +++,XXX alebo niečo iné napríklad domček (štvorec, trojuholník) :D
Fantázii sa medze nekladú, ale čiarový kód nie je košér. O tom ma nepresvedčíš. Veď v koncentrákoch dostali prvé EANy, nie?


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (22:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mkultra..
skoda ,ze tu stranku nemozem najst..
cital som toho kopu o EAN,,a stou 13 tkou to ma nieco do seba..
no ta 6-tka je proste len pritiahnuta za vlasy konpiratormi..
tie 3 dlhsie dvojciary su fakt pauzy kvoli citacke..
cisla su oznacene tenkou ciarou a hrubou pauzou ,,alebo naopak..a strieda sa aj farba..
skus to vysledovat,na veciach do kupujes.. pozeraj stale sestky,,a pozeraj ,ze vo vela pripadoch to je tak ako hovorim ja.
si vsimni na tych konspiracnych veboch,,a fotkach su tie dve tenke ciary (akoze tie pauzy) väcsinou vedla sestky..

http://www.dachser.sk/C12572C9004955EA/vwContentByKey/W27HRAJJ245LNTTSK
v tomto pripade to dobre vidno..
na tom prvom obrazku EAN, je hned vedla pauzy 6..lenze nie su to hned tie dve tenke vedla stredovej pauzy..ale 6.tka je tenka cierna a hruba biela..

inac s tymto sa spaja aj podivne cislo ISO 9000..ktore je nieco ako peciatka globalneho obchodu..
no po tomto som este nepatral,,
vies nieco o tom??
Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-10  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No, vy konšpiratívni blázni! Už aj z čiarového kódu predpovedáte biblické hlúposti? Držte sa radšej ďalej od normálnych ľudí...


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2011-11-10  (22:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak ako uz niekto podotkol, ten Skyrim je o bojovnikovi zrodenom z Draka.
Svoju moc a tron uz dal Vatikanu, teraz pride aj jeho dedic ...

Tatko chysta oslavy, nic nezvycajne.


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2011-11-10  (22:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rozdiel 11 minut Pan Demon ... bu.


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:99.239.20   |   2011-11-11  (05:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento autor je nebezpecnejsi pre ludstvo jak desat fasistov. Dnes tak pod skutocnou komunistickou stranou robotnika caka NWO jak tych chudakov v Cine. Dnes ked ma netrafil slak nad takymi sprostostami jak su na dolezitom tak nikdy.


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-11-11  (08:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci - oni namiesto toho, aby sa chceli zbaviť parazitov, čo nám ničia krajiny volajú po ďalšej diktatúre! Pochopiš?


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-11  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://moje.hnonline.sk/node/8793


barbar . culoxopa61   |   ip:95.102.40   |   2011-11-11  (15:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je potreba ohradiť sa voči väčšine diskutérov aj k tomuto článku. Kto a čo vám sľúbil za trvalé znechucovanie ostatných? A teraz stanovisko k článku: Ano je treba zmenu. Ale nie k návratu na budovanie komunizmu. Otázka k čitateľom: Ako vygenerovať dostatočnú silu v národe, aby sme sa zbavili všetkých nešvárov v spoločnosti aby tu niekto do budúcnosti už nemusel vyzývať na riešenie takýchto záležitosti, ktoré mali byť vyriešené už za toho neúspešného socializmu? Vieme my vôbec prečo sa dlhodobo nerieši napr. cigánska otázka aj v kontexte so stále sa zvyšujúcim preľudnením? No predsa preto, že preľudňovaním je udržovaný v dolných vrstvách spoločností trvalý problém, ktorý taktiež znemožňuje spravodlivé riešenie občianskych vzťahov medzi obyvateľstvom. No a tí čo sú "hore" tam chcú byť stále aj skrz svojích potomkov. Stačí im, aby sa tí dole borili aj v umelo udržiavaných problémoch, ktoré im nedovoľujú kriticky pozerať smerom hore. O jak priehľadné....


eros . ribequgu   |   ip:86.40.151   |   2011-11-11  (21:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobry clanok, az na ten koniec.
Ti by nepreslo. Treba to nazvat obcianska spolocnost. Ano, nech su tam prvky z pred 89-teho, ale musime sa posunut do dalsieho levelu.

Inak velmi pekna uvaha. Take pravdive sa mi to zda.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Amerika dluží 222 tisíce miliard USD

Zhroucení finanční "pyramidy" je otázkou 2 – 5 let. Dluh Spojených států je dvacetkrát větší, než se oficiálně uvádí – říká americký ekonom Laurence Kotlikoff v interview s RT. Podle jeho propočtů činí 222 tisíce miliard dolarů. Tak drastický rozdíl mezi statistikou a realitou – říká ekonom - je možný jen proto, že se stále víc závazků prostě tají.


Kam volali 11/9 Rothschildové?

Za papežským pučem je peněžní skandál

Papež abdikoval, aby se vyhnul zatčení?

Katolicismus odchází z Evropy

Politická drzosť

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4655 s