26. August 2019
    
Európska solidarita: vaše peniaze prúdia do vreciek nenásytných miliardárov! - Dolezite.sk

Európska solidarita: vaše peniaze prúdia do vreciek nenásytných miliardárov!


  2013-03-03  (09:24)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Európska solidarita: vaše peniaze prúdia do vreciek nenásytných miliardárov!

Predohra
V roku 2005 schválila Európska komisia dotáciu 10 miliónov eur pre firmu gréckeho miliardára Spira Latsisa. Vzápätí sa zistilo, že krátko predtým s ním strávil týždeň na jeho luxusnej lodi šéf Európskej komisie (EK) Jose Manuel Barroso.
Barroso s Latsisom boli spolužiaci z vysokej školy a dlhodobí priatelia. Komisia odsúhlasila dotáciu na výslovnú a urgentnú žiadosť priamo od neho. EK navyše uzavrela lukratívne zmluvy s Latsisovými firmami aj priamo.
Latsis je bankový a ropný magnát, aktívny aj v námornej preprave (ako bol Onassis), nehnuteľnostiach, prenajímaní jácht a lietadiel. Býva vo svojej vile pri Ženevskom jazere, pričom ďalšie vily vlastní na iných lukratívnych miestach Európy a sveta. Jeho firmy sídlia vo Švajčiarsku, Luxemburgu a Monaku.
V Európskom parlamente sa po tomto incidente podarilo odvážnemu britskému poslancovi Nigel Farageovi  presadiť rokovanie o vyslovení nedôvery predsedovi EK Barrosovi. Väčšina europoslancov však prípad zahrala do autu. Tento počin vyvolal vážnu roztržku v najväčšej frakcii Európskeho parlamentu, EPP.

Eurokríza
V polovici roka 2011 uverejnila banka Barclays zoznam najväčších vlastníkov gréckeho dlhu. Jeho najväčším súkromným držiteľom sa ukázala byť švajčiarska Eurobank EFG, ktorá má dcérsku banku v Grécku. Majiteľom jej kontrolnej časti, 40%, nie je nikto iný ako Latsis a jeho rodina. Eurobank EFG je pritom tretia najväčšia súkromná banka vo Švajci.
V roku 2009 sa grécke ukazovatele začali prudko zhoršovať a investorom začínalo svitať, v akej situácii sa Grécko nachádza. Latsisova banka však práve v tom čase grécke dlhopisy nakupovala. Vedela prečo. Latsis bol na tom dohodnutý s gréckou vládou a jeho priateľ Barroso už pripravoval “záchranný” program. O pár mesiacov neskôr sa aj naozaj začalo z peňazí daňových poplatníkov “zachraňovať Grécko“, teda v preklade peniaze finančných skupín. Okrem pôžičky Grécku a následného eurovalu začala gréckym bankám pumpovať hotovosť aj Európska centrálna banka.
Latsisova banka však bola švajčiarska, teda krajiny, ktorá nie je ani členom EÚ, ani Eurozóny. Ako to, že dostala pomoc z centrálnej banky Eurozóny? Žiadny problém. Na konci roka 2009, v čase nakupovania gréckych dlhopisov, sa formálne presunulo sídlo celej finančnej skupiny, European Finance Group (EFG), do Luxemburska. Banka samotná ostala sídliť vo Švajčiarsku, ale už bola formálne „bankou Eurozóny“. Peniaze tak mohli začať tiecť… pričom úroky na gréckom dlhu sa nádherne zvyšovali a zvyšovali.

Kam sa hrabe „Džej Ár“ z Dallasu
V roku 1998 skrachovala grécka Kreta bank a grécka vláda sa vtedy dohodla na jej prevzatí s Latsisom. Na výmenu mu však vzápätí predala 30%-ný podiel v štátnej ropnej spoločnosti Hellenic Petroleum (jeho aktuálny podiel je vyše 40%).
Grécka vláda je teraz pod tlakom predať svoj zvyšný 35% podiel a vzhľadom na urgentnú formu predaja môže byť cena veľmi zaujímavá pre Latsisa, alebo jeho „európskych priateľov“. HP má dominantnú pozíciu na trhu spracovania a distribúcie ropných produktov v Grécku a spolu so spoločnosťou ovládanou iným gréckym miliardárom majú štátnymi reguláciami dobre ošetrený trh proti vstupu konkurencie. Hellenic Petroleum má tiež exkluzívne práva na exploráciu a ťažbu ropy v Grécku a jeho pobrežných vodách.

Člen rodiny Paris Latsis si užíva s Paris a Nicky Hiltonovou na jednej z ich luxusných jácht. Keď tí Európania tak radi dávajú dotácie a skladajú sa na eurovaly niekto to musí aj míňať…

Súčasná kríza je krízou mravnou
Latsis je tiež sponzorom vplyvnej lobistickej organizácie „Priatelia Európy“, ktorá združuje mnohých oligarchov, predstaviteľov korporácií a bývalých či súčasných predsedov vlád,  ministrov či komisárov EÚ. Jej cieľom je užšia integrácia. Keď sa pozrieme bližšie na to, čo to znamená, nájdeme hlavne „integráciu“ peňaženiek daňových poplatníkov do vreciek zopár vyvolených. Lobistická organizácia je základňou pre oligarchov a korporácie na presadzovanie svojich požiadaviek na úkor obyvateľov Európy.

Noviny toto často nenapíšu, však? Bodaj by. Len samotný Latsis si platí armádu právnikov, ktorá sa po prepuknutí aféry s Barrosom spustila ako supy na médiá, ktoré si o tom dovolili napísať. Každý si dvakrát rozmyslí, či sa postaví proti týmto gorilám v pozadí a bude riskovať stratu zamestnania alebo krach periodika. Nehovoriac o iných formách zastrašovania a diskreditácie.
A tak z mainstreamu denno-denne počúvame rozprávky o európskej solidarite, vzájomnosti a láske. Euro-rozprávkarom sa ujde slušná odmena za ich šírenie, veď bilióny naliate cez rôzne dotácie, eurofondy, špeciálne pôžičky, či eurovaly len tak nezmiznú, ale majú svojich adresátov, ktorí si ich plným priehrštím užívajú. Realitou totiž je, že „peniaze nikdy nespia“.
Zatiaľ čo vy budete premýšľať, ako zaplatiť zvyšujúce sa ceny energií, či školský výlet svojím deťom, ľudia ako Latsis budú rozmýšľať nad tým, kde si kúpia ďalšiu vilu, či akým luxusom si vybavia svoju súkromnú loď.
Zatiaľ čo vy budete počúvať reči politikov o tom, že dane a poplatky musia ísť nahor, „priatelia Európy“ budú vyhútavať ako takto vybraté peniaze následne vysať do svojich bezodných vreciek. Veď ich kamarátom politikom sa už podarilo presvedčiť dostatočnú časť ľudí, že „európsku solidaritu“ je treba „nech to stojí, čo to stojí“.

Zdroj: http://www.blogovisko.sk/europska-solidarita-vase-peniaze-prudia-do-vreciek-nenasytnych-miliardarov.html


občan
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-03  (14:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezhromažďujte si poklady na zemi,kde ich moľ a hrdza ničia a kde sa zlodeji dobýjajú a kradnú.
V nebi si zhromažďujte poklady,tam ich neničí ani moľ ani hrdza a tam sa zlodeji nedobýjajú a nekradnú.
Lebo kde je tvoj poklad,tam bude aj tvoje srdce.

citát z Biblie


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-03-03  (15:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra, ale oni myslia úplne inak, pre nich je mamon všetkým, dokonca aj vtedy, ak ožobračujú, bez kúska citu druhého!


sines . nowyxale46   |   ip:78.98.94.   |   2013-03-03  (16:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A Hlavne platme dane , aby sa mali zločinci z Eu a tak isto naši domáci zločinci lepšie..


sines . nowyxale46   |   ip:78.98.94.   |   2013-03-03  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klasika Židovskej politiky..


Bertold . fulixuju84   |   ip:178.40.25   |   2013-03-03  (16:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kedy to už "krachne" ?


Turambar . wuletudi25   |   ip:188.167.1   |   2013-03-03  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviete mi niekto vysvetlit preco bankam vadi ze stat (napr. Grecko) nedokaze splacat pozicane peniaze (= dlhopisy) ?
Ved kazdy dlhopis (alebo eurobond) musi by poisteny CDS (Credit default swap). Z toho vyplyva -> ked stat nesplaca dlhopisy -> banka je vyplatena z poistenia CDS a tym padom by nemala mat ziadne straty.
Pochopil som to spravne ?
Dakujem za odpoved.


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-03  (17:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetko je to umelo vyvolané.
Všetko je to megapodvod.
Miliardy euro a us-dolárov sa vynakladá len na to,aby sa zámerne škodilo ľudstvu.Sú to chorí úbožiaci,ktorý žijú vo väčšom strachu,ako obyčajní ľudia.


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-03  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CDS je vo svojej podstate financny derivat. Keby skrachovalo grecko, cely dlh by v podstate presiel na poistovacie spolocnosti. Tie by to samozrejme neuniesli a skrachovali by tiez. Tak by sa rozputala vlna naslednych krachov fin. institucii, bank a dalsich statov. nemalo by to konca kraja....


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.12   |   2013-03-03  (21:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dojdu si na svoje. Vsetci do nohy.
Ak sa hovori ze spravodlivost je slepa, nie je to pravda. Spravodlivost je dokonala, len to trapenie sme si zasluzili. Nevidite ze to my sami tychto zmrdov volime? A ako inak by sa tam asi dostali? Kto voli narodne vlady a parlamenty? Nie sme to my?

Ale sme. Sme to my a je to len alen nasa slobodna vola. Ze neni na vyber? o je vyhovorka. U nas napr. kandidovalo skoro 30 stran. To ludia si vyberali zo 6. to ludia volia pravicu, lavici, liberalov, demokratov.

To my sme ti hlupaci na kvadrat. Najprv si vystrelime howno sami nad hlavu, potom sledujeme jeho pohyb nadol a snazime sa mu ist "oproti", no a ked na nas padne celou svojou silou tak spravime jednu vec:
- sme velmo prekvapeni ze nas to trafilo.

Pekny vecer damy a pani


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.12   |   2013-03-03  (21:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a teraz konkretne na poli ekonomiky:
1/ zrusit resp odstavit banky od moci zakonom
2/ zrusit evryval, banky v problemoch nechat skrachovat, namiesto toho zagarantovat vklady obcanov
3/ zrusit vsetky derivatove obchody
4/ zrusit danove raje
5/ zavedenie novej svetovej meny krytej zlatom, vysrat sa zvysoka na ameriku, fed aj goldman sachs
6/ zahodit a spalit vsetky ucebnice o pavede zvanej ekonomia a napisat nove, podla ktorych sa budu moct zacat zodpovedne vychovat nasledovne generacie
7/ zrusit vsetky nobelove ceny za ekonomiu ktore boli kedy dane

... atd atd atd ...

VSETKO MUSI BYT NOVE. ULOHA DNA: ZBURAT A POSTAVIT.


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-03  (22:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Citát mimo Biblie: Všetky poklady Sveta sú v Tvojej hlave! Odtiaľ Ti ich nikto neukradne!


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-03  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No, aj keď sa snažia...


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.13   |   2013-03-03  (23:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako to kočírovať ?
"Through clever and constant application of propaganda people can be made to see paradise as hell, and also the other way around, to consider the most wretched sort of life as paradise."
Adolf Hitler, Mein Kampf, 1923


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2013-03-04  (07:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anon . tyreduri71 | ip:95.105.13 | 2013-03-03 (23:48)

Hitler už vtedy vedel USraelsky? (Říkej mi píčo, zní to tak španělsky...)


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2013-03-04  (08:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na Slovensku štát stratil právo na existenciu! Zmocnila sa ho banda grázlov, ktorej jediným cieľom je stále väčšie a odpornejšie okrádanie ľudí! Bulhari to už pochopili! Ani nám nepomôže nič iné, len si zobrať štát späť od týchto uzurpátorov a exemplárne sa vysporiadať so zlodejmi! Pozrite si napríklad toto (časť o plyne):

http://www.stv.sk/online/archiv/obcan-za-dverami/?playerType=fl&;date=2013-03-24


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-04  (21:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovensko je moja rodná krajina a žiadny Rockefeller mi ju nevezme! Ani Vám...je Naše!


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-04  (22:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Španělskou zemi já mám rád, o španělský zemi si spívám..Krásna pieseň!Z tridsiatych rokov..


Antabus . hecyliny20   |   ip:66.87.80.   |   2013-03-04  (22:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viac o rodine Latsis
http://spirolatsis.crazybillionaire.org/spirolatsis.php


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2013-03-06  (08:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Géniovia. Každý z nich je v priemere
1250 x múdrejší/šikovnejší ako priemerný slovák s platom 800 evry. Ani teraz nehovorím že v bankách bol akurát tak bordel a bez evryvalu by tu už zrejme neboli.

http://finweb.hnonline.sk/c1-59447350-brusel-skrese-bankarom-odmeny

Mali by sme ich všetkých poslať do r*ti. Nie znížiť odmeny, ale nedať odmeny vôbec a brať ich na trestnú zodpovednosť za spreneveru a nehospodárne nakladanie so zverenýmim prostiredkami. Zákaz obchodovania na burze a finančných trhoch pre banky. Nech sa venujú tomu, načo boli pôvodne vytvorené. Uľahčovanie podnikania, vklady, úvery.


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-15  (00:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne tak!!!


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-21  (00:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujímavé, že väčšinou môj príspevok ostáva v príspevku posledný! Neviem, všimol som si to aj na iných fórach, asi som zakliaty!


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-21  (00:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odklínam ta..

posledný budem ja..Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-21  (12:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins, mám Ťa rád, si dobrý exorcista! :-)))


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-21  (12:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zabou som, možno by sa s tým dalo aj živiť po večeroch! Ktovie?


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-21  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zas som si uvedomil, keď som ukulele poslal úsmev, tak sa urazila..takže, ber to s nadhľadom..vážne Ťa beriem ako dušou príbuzného. aj dieuke som to dovysvetlil a pochopila... Neviem ako Ty, dúfam, že som neprestrelil..diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Bola nežná revolúcia (november 1989) podvodom?

Fakty, ktoré radi protagonisti novembra 1989 nepočujú. S odstupom času je čím ďalej tým ľahšie prehliadnuť lož, ktorá sa na občanoch Československa v roku 1989 uskutočnila.


Je islam nebezpečný? (video, česky)

Finančná kríza z hľadiska – histórie a jej rieš...

Bill Hicks - Revelations (video)

Príprava na krízu

Endgame - plán zotročení světa? (video, titulky)

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Maléry pána živnostníka

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.1247 s