25. August 2019
    
Euroval, cesta do pekla. - Dolezite.sk

Euroval, cesta do pekla.


  2011-10-13  (15:52)  |  Politika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Euroval, cesta do pekla.
 -  Euroval je cesta do pekla... - PRISPEVOK CITATELA - OPEN TEXT


Európsky stabilizačný mechanizmus, alebo začiatok konca slobody EU?


EÚ pripravila nový základný zákon. Ide o takzvanú zmluvu o Európskom stabilizačnom mechanizme (ESM), medzi členskými štátmi používajúcimi spoločnú menu euro. Do platnosti má vstúpiť po júne 2013 a má plniť úlohy doteraz plnené EFSF (European Financial Stability Facility) a EFSM (European Financial Stability Mechanism). Tento zákon rozvíril hladinu na politickej scéne aj u nás, známy ako euroval. O čo vlastne v ESM ide?V prvom rade treba nahlas vysloviť pár skutočností, ktoré verejnosti a politikom pri vyčerpávajúcich úlohách mohli uniknúť. Poďme sa pozrieť na niektoré detaily tejto zmluvy.

Článok 1

Zmluvné strany zakladajú medzi sebou medzinárodnú finančnú inštitúciu, pod menom ESM.

...


Článok 8


1. ... Základný kapitál spoločnosti bude 700 000 miliónov euro. Tento bude rozdelený na 7 miliónov akcií, každá s menovitou hodnotou 100 000 €...Tieto sa budú deliť podľa počiatočného príspevku členov. 

...

V prípade SR ide o 5 768 000 000 €, teda SR bude mať 57 680 akcií. Otázkou je, prečo práve 700 miliárd €, kto a na základe čoho rozrátal takúto sumu?

...

4. ... ESM členovia, sa týmto zaväzujú neodvolateľne a bezvýhradne poskytnúť ich príspevok k základnému kapitálu. 

Článok 9


3. ... ESM členovia sa týmto zaväzujú, neodvolateľne a bezvýhradne zaplatiť na požiadanie akúkoľvek výzvu na kapitalizáciu. Táto má byť splatená do 7 dní od obdržania tejto požiadavky. 

Tu to začína byť celkom zaujímavé. 7-sto miliárd €, rozdelených na 7 miliónov akcií, splatnosť platieb do 7 dní. To už vyzerá ako šlabikár okultizmu... prečo 700, prečo 7 miliónov a prečo 7 dní?

a čo znamená neodvolateľne a bezvýhradne? Čo ak v krajine bude zvolený nový parlament, ktorý nebude chcieť realizovať tieto platby? Už to viac nejde?

Článok 10

1. ... Rada guvernérov môže rozhodnúť o zmene základného kapitálu, a príslušne zmeniť článok 8 a prílohu II.


aha, takže tých 700 miliárd € je len začiatok, ESM môže bez ohraničenia meniť výšku základného kapitálu a krajiny sú neodvolateľne a bezvýhradne zaviazané splatiť svoje záväzky?...

Článok 17

1. ... EMS bude splnomocnená k pôžičkám na kapitálových trhoch od bánk, finančných inštitúcii, alebo iných osôb a inštitúcii na vyplnenie svojho účelu.

no jasne, ak nejaká krajina nebude môcť kapitalizovať EMS, bude potrestaná úrokmi a do tej doby si ESM požičia inde.


Článok 18

Generálny riaditeľ bude implementovať opatrnú investičnú politiku pre ESM.... ESM bude oprávnená použiť časť ziskov z investícií na pokrytie operatívných a administratívných nákladov.

tak veru, opatrnosti nikdy nie je dosť


....

Článok 20


1. ...ESM založí rezervný fond...

3. ...Zdroje z rezervného fondu budu investované podľa smerníc....bla bla blaČlánok 21

Straty vznikajúce z operácií EMS budú zúčtované

a) primárne z rezervného fondu

b) sekundárne z vloženého kapitálu

c) posledne, z prislúchajúcej sumy nesplateného kapitálu, vyvolaného podľa článku 9(3)

Prečo by sa medzinárodná finančná inštitúcia spravujúca základný kapitál 700 miliárd € mala dostať do straty v prvom rade? Toto je celkom zábavné EMS bude mať rezervný fond, peniaze z ktorého budú investované. Ak bude ESM vykazovať stratu, táto sa pokryje primárne z rezervného fondu? Čo ak ale investuje zle a nebude mať peniaze vo fonde?. Vtedy sa použijú peniaze z vloženého kapitálu. Ak sa však ale použijú peniaze z vloženého kapitálu, bude teda vydaná výzva na kapitalizáciu a krajiny ju musia opäť do 7 dní zaplatiť do výšky ich podielu???

...

Článok 27


2. ... ESM má plnú právnu subjektivitu, spôsobilosť na právne úkony: 

a) nadobúdať a disponovať s hnuteľným a nehnuteľným majetkom

b) uzatvárať zmluvy

c) byť účastníkom súdných konaní

z akých peňazí sa to bude realizovať? z tých čo si vyrobia? a ak nevyrobia? a ozaj, kto a z čoho bude platiť, guvernérov, riaditeľov, pracovníkov a vlastne všetkých, sídlo v Luxemburgu, poprípade druhé vysunuté v Bruseli? (ako sa spomína v zmluve)

3. ... ESM, jej majetok, zdroje a aktíva užívajú imunitu pred akýmkoľvek súdným konaním... (okrem toho ak sa ESM vzdá tejto imunity)

ak sa bude vzdávať imunity tak ochotne, ako naši politici sme v bezpečí... Nemám ďaľšie otázky, svedok je váš.


4. ... majetok, zdroje a aktíva ESM sú imúnne voči pátraniu, vymáhaniu, zhabaniu, vyvlastneniu výkonnou, súdnou, administratívnou, alebo legislatívnou cestou.

5. ... archívy ESM a všetky dokumenty patriace ESM sú nedotknuteľné 

6. ... budovy ESM sú nedotknuteľné

...

8. ... na vyplnenie aktivít určených v tejto zmluve je majetok, zdroje a aktíva ESM oslobodený od obmedzení, regulácií, kontrôl a moratórií akéhokoľvek druhu. 

9. ... ESM je oslobodená od akýchkoľvek potrieb byť autorizovaná, alebo licencovaná ako úverová inštitúcia, poskytovateľ investičných služieb, alebo iná autorizovaná, licencovaná, alebo regulovaná entita, podľa zákonov každého EMS člena.

Teda ESM môže nariadovať a vyžadovať, ale sama je nedotknuteľná, nemôže byť dokonca ani vyšetrovaná, súdená ani nič??? To už tu raz bolo, ale ani vlády, ani zákony si na ESM nesiahnu??? Husté kafé.

...

Článok 30


1. ... v záujme EMS, predseda rady guvernérov, guvernéri, zástupcovia guvernérov, riaditelia (predstavenstvo), zástupcovia riaditeľov (predstavenstva), ako aj generálny riaditeľ a ostatní zamestnanci sú imúnni voči súdným konaniam, v súvislosti s ich oficiálnou činnosťou a užívajú nedotknuteľnosť v súvislosti s ich oficiálnou korešpodenciou a dokumentami.

Teda, nikto nemôže byť potrestaný, ESM v sebe bude koncentrovať moc nebývalých rozmerov, ale sama nebude zodpovedať za nič, ale vôbec nič. Dokumenty budú tajné? Aby to neskončilo tak, že až po riadne dlhej dobe temna budeme pristupovať k odtajneniu dokumentov, ako napríklad pri bývalej ŠtB.

Ak sa pozriete do dokumentu, k dohodám sa pristupuje v ESM vzájomnou dohodou, obyčajnou väčšinou, alebo absolútnou väčšinou, podľa typu rozhodnutia. Finta je ale v tom, že volebná sila ide podľa pomeru základného kapitálu. Teda malí hráči akými SR a napr. Slovinsko sú, sú tak povediac v mnohých prípadoch bezzubí. Ale platiť musia, neodvolateľne a bez výhrad. 


Rozpočet celej EÚ bude v rukách jedinej, inštitúcie bez akejkoľvek kontroly a zodpovednosti? Je toto nová EÚ? Nová Európa? Bez suverénnej slobody a demokracie.

Prebraté z: chelemendik.sk


joplins
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-13  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nech sa paci ,,viac moci do EU.. viac centralizacie do EU..

Jedna EU banka spravujuca vsetky prachy.. (taka mala svetovlada)

a potom ,ze toto sa nema sancu stat.. ze to len konspirativni blbci snivaju..

krok po kroku vam bude pomaly svetovlada vybijat oci..a ani tak to nezbadate!!!


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-13  (16:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins...však vieš ako to je v BIBLII...ale potom príde zúčtovanie zase pre nich.


Steve . susabobe41   |   ip:95.103.14   |   2011-10-13  (17:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No a čo ste si mysleli že keď pojdeme do nejakeho EU spolku že ten spolok bude len formalny ? Ešte na to EU politici nabalia nejdenu povinnosť občanov EU kym si neuvedomime že každy taky spolok je len zaväzovanie sa. Sloboda je o niečom inom. Sloboda to je nezavislosť. Nezavislosti nas zbavili naši politici, Ti nam všetko rozpredali. Teraz len služime zapadu. Možno bude dobre keď ten zapad padne na kolena, a to by sme s nimi nemali isť do eurovalu ale vyhlasiť nezavislosť. A mal by to urobiť každy štat ktory je v područi zapadu. My nepotrebujeme vyrobky zo zapadu, veď vyrabať vieme čo potrebujeme a kupime len to ćo vyrabať nevieme. Bolo by aj viac prace pre ľudi za dostojnejšie platy. Možno to niekto označi za spiatočnicke zmyšľanie no ale čo je lepšie gazdovať si na svojom alebo sa nechať stale buzerovať raz od rusov raz od zapadu ? Nikdy by som nechcel taky dom v ktorom rury a kable patria niekomu kto mi za nich neustale učtuje. Za vodu za elektrinu, za plyn, za prenos energii, za vodne, stočne a peniaze idu von, no veď mi sme v tej republike ako v prenajme, nech robime čo robime kľud tu nenajdeme kym sa nezmocnime toho čo nam pravom patri a nevyhlasime nezavislosť..peet . fevurala36   |   ip:195.146.1   |   2011-10-14  (11:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kde trčí Prezident ?????????, s hlavou v piesku.
Ak prezident vidí, že celý národ je proti a len pár desiatok úlisných politikov pretlačí národ do otroctva, a nič nerobí, nehľadá spôsob ako to zvrátiť, nemá byť viac hlavou tohto štátu !!! Nech sa zobudí a urobí niečo pre národ!bmmr . litikexi02   |   ip:91.127.65   |   2011-10-14  (15:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vieš poskytnúť aj originál zmluvy ?


1984 . nawofiku32   |   ip:178.41.13   |   2011-10-14  (19:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No zacina to byt huste. Nespokojnost ludi uz je porovnatelna s obdobim konca socializmu.

A pritom to pokojne a pragmaticke riesenie je tak jednoduche!

ODOVZDAT TVORBU PENAZI DO RUK STATU !!!

Ziadne statne zadlzovanie (a tym uroky a zisky pre banky), kazdy stat moze predsa vytvarat peniaze priamo.
Takto moze splatit vsetky svoje dlhy a nevytvarat uz dalsie.

Dokedy budeme pocuvat ten nezmysel, ze co vsetko sa neda urobit, lebo na to nie su peniaze. Pritom su na to k dispozicii materialne aj ludske zdroje, ale nie su peniaze. No tak ich stat vytvori. Ako? No to sa pride k pocitacu, stlaci sa jednotka, potrebny pocet nul a potom enter.

A nestraste nas inflaciou. Pokial je tam potrebny (a nie nadbytocny) pocet nul, pokial su novovytvorene peniaze kryte volnymi materialnymi a ludskymi zdrojmi, nie je dovod na inflaciu.

Tento system s akoze nedostatkom penazi niekomu naramne vyhovuje. Vsetci vieme, ze coho je v ekonomike malo, co je tym padom vzacne, to je drahe. Peniaze su drahe, tazko ich ziskat a cenou za ne je vysoky urok z ktoreho profituju ti, ktori ich mozu poziciavat.

Tym ze je nedostatok penazi, je aj nedostatok pracovnych miest, lebo ludi nie je mozne zaplatit. Nedostatok pracovnych miest znamena nabytok pracovnej sily. Vsetci vieme, ze coho je v ekonomike nadbytok, tomu klesa cena, to je lacne. Preto je praca tak slabo platena, preto nas mozu dusit.

Takze vidime, komu tento system s akoze nedostatkom penazi vyhovuje. Elitam, oligarchom, bankstrom a ich prisluhovacom.

Ludia, otvorte oci a ziadajte jednoduchu a pokojnu zmenu tohto uzernickeho finacneho systemu!

ODOVZDAT TVORBU PENAZI DO RUK STATU !!!Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-10-14  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kľud, na zmeny je príliš krátka perióda. Napokon, aj vy si reálne všetci uvedomujete, že tie revolučné nálady sú len také utopistické reči a aj tak sa nič neudeje.


sando . dexepady6   |   ip:213.151.2   |   2011-10-17  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako to že narastá štátny dlh? Veľkým krajinám vyhovuje ako sa vyvíja ekonomika u nás. Výrazne dovoz tovaru prevyšuje vývoz. A ak takáto situácia nastáva niekoško rokov po sebe tak sa výrazne premiestňuje majetok jedného štátu do druhého. uvediem príklad:

Jano má 200 eur
Fero má 1000 eur
Jano predá ferovi mesačne jedlo za 30 eur
Fero predá Janovi mesačne jedlo za 100 eur

Ak by takto obchodovali dva mesiace tak Janovi neostane nič a už na tretí mesiac ak chce jesť tak bude dlžný Ferovi 10 eur a každý mesiac jeho dlh porastie o 70 eur aj keď bude neustále predávať:200+90-300
Ale zato Fero po troch mesiacoch bude mať o 140,- eur viac ako na začiatku a každý mesiac sa mu jeho peniaze rozrastajú o 70 eur

Ak je Jano zadlžený. Môže iba zdvihnúť ceny aby sa znížil dopyt po tovare a zároveň zvýši dane a odvody aby dostal do pokladne viac peňazí, aby mal dosť pre Fera?

Odpoveď znie nie! Môže sa s Ferom rozísť alebo aspoň dramaticky znížiť dovoz.lula . satanuke42   |   ip:85.248.76   |   2011-10-26  (23:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  v tej knihe sa pise aj o slobodomuraroch proste o seckom je dobre si to precitat aj ked nie ste zrovna katolici moze si to hocikto precitat je tam v podstate postupne odhalujuca sa dnesna problematika ktora bola napisana uz v roku 2000 fakt to doporucujem.


lula . satanuke42   |   ip:85.248.76   |   2011-10-26  (23:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  najlepsie aby ste tu knihu pochopili zacat ju citat od zaciatku az do konca a nic nevynechat, myslim to vazne a uprimnelula . satanuke42   |   ip:85.248.76   |   2011-10-26  (23:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  toto je odkaz na knihu ktoru ked precitate tak zistite ze uz ako vysla v roku 2000 tam sa pise co secko stane secko sa naplna a bezohladu na vierovyznanie sa fakt blizi konec sveta,toto sa vam fakt oplati precitat moj stary otec nam ju dal mojim rodicom a mne a sestre vtedy som nevedela ze dnes si ju zadara precitam na nete,mate tu moznost precitajte si ju, nieje to konspiracia lebo pomaly ale isto sa to naplna a zdoraznujem bezohladu na vierovyznanie fakt si to precitajte budem rada ale najlepsie secko aby vam to zapadlo ako mozaika a opakujem nieje to konspiracia ked uz v roku 2000 ako ta kniha vysla sa vedelo ako to v dnesnych casoch bude vyzerat,vytlacte si ju a precitajte nebudete lutovat http://www.kruciata.sk/citaj/dialdop.pdf


lula . satanuke42   |   ip:85.248.76   |   2011-10-26  (23:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len mi je luto dvoch veci,ak niekto od uplneho zaciatku do uplneho konca tu knihu neprecita,lebo staci vynechat jednu stranu a uz to je uplne o nicom, a druhej veci co mi je luto ze dnes sa ludia boja vyjst von na ulice zvrhnut vladu a seckych co su tam hore co nam to cele a celu buducnost posr... a bojovat a posadit tam cistych lusi co maju len ciste znamosti a cistu rodinu aby sa na nas neobohacovali. Viete makat za mesiac skoro 180hodin za 296€ a to ideme s priatelom poriesit byvanie on ma 500€ za mesiac cize skoro 800€ v cistom tak si dieta nemozeme dovolit a to je dalsia tema,ci to nieje zamerne ze mlady si nemozu dovolit deti? alebo tam ty hore si kradnu A SMEJU SA Z NAS ZE NEMAME ANI ODVAHU SA IM POSTAVIT?! je mi s toho na nic,mam maturitu a robim pracu co som chcela ale ina sa ani neda najst dnes to je tazko a mam presilene ramena budem musiet chodit na rehabilitacie atd atd, o henty sa z nas len hore smeju poctivy ludia co chcu robit a maju na viac , ano mam na viac ale dnes sa kazdy boji o fleka tak nemam sancu na karierny rast, chcem makat a nejaku tu karieru ale tazko uz som bola blizko,ale niekto sa bal ze som mladsia prisla a sikovnejsia tak ma zrusil a to hned, je to dnes tazke a cudujem sa tym HNUSOBAM HORE ZE MAJU SVEDOMIE VYJST NA KAMERU A NIECO POVEDAT, VED MY SETCI PRACUJEME NA NICH NA ICH DOVOLENKY CO SI NAKRADNU ATD ATD,SOM SKLAMANA ZE SA ICH BOJIME, KEBY SME SETCI VYSLI VON ALE FAKT VSETCI A VSETKO BY SA ZASTAVILO BY BOLO NAJLEPSIE, ALE NIE, MY SA BOJIME...


lula . satanuke42   |   ip:85.248.76   |   2011-10-26  (23:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TOTO JE OBSAH, A ZDORAZNUJEM ZE JE TO CITANIE VAZNE AJ PRE TYCH CO NIE SU KATOLICI! je tam secko o vlade tohto sveta a ako to chodi a co nas caka cize co uz prislo,niektore veci a pomaly sa to vyplnuje,fakt zdoraznujem precitajte si to a porozmyslajte nad tymÚvod
I. časť: Tajomstvo neprávosti 9
Čo hovorí Sväté písmo 11
Kto je šelma? 14
Generalita slobodomurárov 17
Temné „náboženstvo“ 29
Odvážny svedok 48
Prichádzam vás varovať 51
II. časť: SLOVENSKO - NESPI! 63
Chceme len tvoju dušu 65
Nebezpečná AMWAY 75
Budovala diablovu sieť 80
Čierne „večeradlo“ Moona 83
Vzplanie tvrdý boj 91
Osídla talizmanu 96
Profesor pekelných vied 98
Halloween - festival smrti 100
Keď zasiahne Boh 103
„Apoštol“ zákernej modly 112
Ofenzíva jogy 117
Prefíkaný diabol 123
Duchovný AIDS 126
Z pazúrov okultizmu 130
Treba ich zastaviť! 135
III. časť: DEJINNÝ BOJ 141
Volám vás k vytrvalosti 143
Satanov nástup 144
Vraždiaci satanisti 147
Satanizmus v Taliansku 151
Aktuálne vyháňanie diabla 154
Európska únia - 666 159
Biočip - kontrola človeka 162
Prichádza hodina 166
Učiteľ večnej smrti 167
Kto šíri strach 184
Záhadný cestovateľ 186
Mrazivé súvislosti 191
Cirkev je pravda 195
Chcú izolovať Boha? 197
„Ostrý vietor“ odpadu 200
Terčom je Ján Pavol II. 205
Majte dôveru 207
Kríž - najväčšia milosť 209
Začína sa „svätá vojna“? 214
Hrozí globálna svetovláda 216
Podozrivý „Gorby“ 220
New Age na scéne 224
Boj sa stupňuje 229
Ježiš je Pán (Dominus Iesus) 235
Stále očakávajú Mesiáša 243
Sväté kulisy pekla 246
Zodpovednosť a múdrosť 252
Tebe, Zore spásy... 256
Druhé Turíce 258
Zbraň modlitby 259


lula . satanuke42   |   ip:85.248.76   |   2011-10-26  (23:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  od strany 94 je o tej EU trochu to nesedi s tym obsahom ale to bola kniha velkosti A5 a tu to je na nete velkosti A4diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Občan (ožran) Havel a polícia


2013-03-11  (15:57)  |  Politika
Mestská polícia v Košiciach dňa 16 novembra 2012 riešila s Václavom Havlom veľmi vážny prípad slobody a demokracie. Problémom bola maska Havla, neskôr prázdna fľaša v jeho ruke, jeho triezvosť či opitosť a neskôr i jeho samotná účasť na zhromaždení papalášov mesta a antikomunistov pri príležitosti 23 výročia novembrového prevratu z roku 1989.

Politická drzosť


2013-02-15  (16:36)  |  Politika
Čo si dovoľujú naši politici, je naozaj za hranicou elementárnej slušnosti. Že vďaka ich výdatnej pomoci je rozkradnutá a morálne zdecimovaná celá naša krajina, sme si za tie roky už akosi zvykli. No to, čo pred národom predvádzajú svojou pracovnou morálkou, už presahuje všetky medze. Najmä poslanci zákonodarného zboru.


K mocnému tomu dubisku ...


2013-02-06  (09:10)  |  Politika
Keď sa zavŕšila "ostblocková" séria ľudových povstaní, ktorých ľudovosť vznikla cestou z ústredia KGB do centrál tajných služieb v satelitných štátoch tábora mieru, tak by nikoho ani vo sne nenapadlo, že slovanský sen o mocnom ruskom dubisku na východe vstane do štvrťstoročia z mŕtvych.


Superman zo Smeru: Tento politik zvláda osem funkcií!


2013-01-31  (11:25)  |  Politika
Právom si zaslúži titul primátor – superman! Prvý muž Považskej Bystrice Karol Janas každý decembrový deň úradoval vo svojej pracovni. Zároveň však celé dni podľa prezenčnej listiny pracoval na Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka. Ako to len dokázal?!


Velké spiknutí mimozemšťanů - CZ dabing


2012-12-18  (14:19)  |  Politika
Oficiálne odvysielané v televízií Science.


Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou revolúciou?


2012-11-12  (13:54)  |  Politika
Dnes sa deti na dejepise v škole učia, že za veľkou októbrovou socialistickou revolúciou stála najchudobnejšia robotnícka trieda, ktorá sa už nechcela nechávať vykorisťovať. Ťažko si predstaviť, že spočiatku neorganizovaná masa ľudí, robotníkov, dokáže zosadiť niekoľko storočný cársky režim a pritom vybudovať najsilnejší mocenský aparát, aký kedy uzrel svetlo sveta, v podobe ZSSR, z ktorého sa neskôr vykľuje svetová veľmoc založená na ideológií, ktorá sa ako mor rozšíri do celej Európy.


Kartová hra Illuminati III.


2012-10-19  (22:12)  |  Politika
Bermudský trojuholník - čo je za ním


Fakty k vyhláseniu Polície SR ohľadne nebezpečnosti konope


2012-10-14  (13:18)  |  Politika
V bakalárskej práci [2], ktorá cituje [3] (z ktorých pravdepodobne čerpala aj hovorkyňa) sa môžeme dočítať: “THC je 4000 krát účinnějšie než alkohol”. Teda nie je tu reč o nebezpečnosti, ale len o psychoaktívnej účinnosti. Nie je však jasné, ako sa táto účinnosť porovnávala. Mohlo by to napríklad znamenať, že 1 g THC má podobný psychoaktívny účinok ako 4000 g etanolu. Podľa [4] obsahuje marihuana 6 – 18 % THC a podľa [5] má bežný joint okolo 0,24 alebo 0,33 g marihuany. To znamená, že 1 joint obsahuje 0,01 – 0,06 g THC. Jeden panák (4 – 5 cl) vodky (37,5 – 40 % etanolu) obsahuje zas 11,84 – 15,79 g etanolu. Jeden joint by bol teda podľa týchto údajov tak psychoaktívne účinný ako 3,65 až 20,07 panákov vodky. Ak by sme brali do úvahy porovnanie jedného molu THC a jedného molu etanolu, tak jeden joint by mal potom takú účinnosť ako 0,53 – 2,21 panákov vodky.


ZSSR za Stalina - iba fakty


2012-04-21  (17:45)  |  Politika
„Ja viem, že po mojej smrti na môj hrob nahádžu kopu špiny, no vietor histórie ju neľútostne rozpráši!“ J. V. Stalin, 1943


Vítajte všetci späť v ozajstnom svete.Naša jasná budúcnosť je : OZAJSTNÁ krvavá, legitímna a právne ošetri-teľná revolúcia !


2012-03-11  (13:22)  |  Politika
Tak a je to ! Moje tajné prianie sa splnilo ! Pán Boh ma vypočul. Fico má v parlamente nadpolovičnú väčšinu.


Ministerstvo zdravotníctva - člen skupiny Penta


2012-02-11  (12:59)  |  Politika
Ministerstvo zdravotníctva je formálne súčasťou vlády SR, ale v skutočnosti je spolu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou (VšZP) a Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou vysunutým pracoviskom Penty. Na mieste sú otázky: Kto rozhoduje o verejnom zdravotnom systéme? Vláda, alebo Penta prostredníctvom vlády?


Ľ.Huďo-Januárové udalosti vo svete, rok 2012


2012-02-11  (08:31)  |  Politika
“Kto nepozná pravdu je iba hlupák, ale kto ju zatajuje, je zločinec.” Bertolt Brecht


Ktože to tu robí revolúciu? Osoby a obsadenie.


2012-02-10  (20:41)  |  Politika
V súvislosti s aktuálnymi protestami ku kauze Gorila v poslednom období vystupujú v médiách ako líderky-organizátorky protestov aj tri ženy. Možno by vás zaujímalo, kto to vlastne je.


Rok Penty vo vláde: 5,5 milióna rukojemníkov


2012-02-05  (12:56)  |  Politika
Čo sa tých týka, budú premené na akciové spoločnosti a oddlžené. A následne ponúknuté k privatizácii. Nepredpokladám, že by sa našiel samovrah, ktorý by chcel robiť konkurenciu Pente. Po vstupe do tohto biznisu by ho čakala výpoveď 93 % pacientov zastupovaných dva poisťovňami. A tak zostane iba jeden záujemca o kúpu. Predpokladám, že pri takom záujme bude cena trhová, t.j. dopyt rovná sa ponuke. Koľko Penta ponúkne, toľko budú stáť.


Rečníci protestu Gorila: Kto ste?


2012-02-01  (14:41)  |  Politika
Vždy budem podporovať legitímne prejavy odporu voči vládnucej moci. Ako povedal Thomas Jefferson: "Keď sa ľudia boja vlády, to je tyrania. Keď sa vláda bojí ľudí, to je sloboda." alebo: "Ktorá krajina si môže zachovať svoju slobodu, ak jej vládcovia nie sú z času na čas upozornení na to, že ich ľudia si zachovali ducha odporu?"


Financovanie cirkví treba okamžite zmeniť !!!


2012-01-25  (02:07)  |  Politika
Vo februári 2011 začal minister kultúry Daniel Krajcer dialóg s predstaviteľmi cirkví, ktorého výsledkom má byť zmena financovania cirkví na Slovensku. K financovaniu cirkví je treba uviesť, doteraz platí zákon o hospodárskom zabezpečení cirkví z roku 1949, podľa ktorého štát priamymi dotáciami financuje v rámci schváleného rozpočtu platy a odvody duchovným cirkví a poskytuje príspevok na prevádzkové náklady cirkevných ústredí (biskupských úradov). Nemalé peniaze nás stojí aj cirkevné školstvo, platy učiteľov náboženstva a podobné.


Havel hrdina.


2012-01-18  (08:28)  |  Politika
Nezpochybňuji zkušenosti disidentů, každý má nějakou vzpomínku, ale co mají za vzpomínku dnešní třeba třicátnici? Jak si pamatují dobu před rokem 1989. Současná vláda devalvuje morální čest na všech stranách, dává na odiv jaká je doba, co máme nyní, poukazuje na nějaké neexistující hodnoty, které máme v současnosti. Dává na odiv třeba, že máme k běžné potřebě počítače, za komunistů to nebylo. No jistě, ale zapomenou dodat že v té době to nebylo ani jinde na světě. Je to stejné jako tvrzení, že Husité prohráli pro špatnou výzbroj, nebyl jim dodán kulomet a protivník napájel koně 98 oktanovým benzínem. Je to již dost dlouho co jsem položil otázku jednomu poslanci, a to bylo: kolik bylo zapotřebí denně vozů brambor k nakrmení řemeslníků při stavbě Karlova mostu? Odpověděl snad pět potahů. Ó, jak byl moudrý, proto mají tiskové mluvčí. Správnou odpověď neznal, ani jeden vůz. Amerika byla objevena 1492 a brambory jsou známy v Evropě zhruba 250 let.


Konzervatínvy inštitút Jaroslava Haščáka


2012-01-11  (14:19)  |  Politika
Mám za to, že tak ako historici delia obdobie na pred Kristom a po Kristovi, tak aj na Slovensku, časom, budeme deliť etapu verejného života na: pred Gorilou a po Gorile. Alebo, tak nejako. V každom prípade sa pri tristnom obnažení PENTA reál politiky akosi opomína ešte jedna zaujímavá skupina, ktorá tancuje tak ako Haščák a spol. píska. A síce svet tvz. „nezávislých“ think- thankov a svet mediálny (v mnohých prípadoch sa tieto svety prekrývajú). Práve tieto zoskupenia hrajú, ako nepriamo priznáva Haščák v Gorile, v celom procese korupcie, dôležitú úlohu. Oni majú totiž ovplyvňovať verejnú mienku a tak vlastne vytvárať dopyt po riešeniach, na ktorých sa PENTA kráľovsky obohacuje.


Ľ. Huďo - Národnoštátne záujmy a NWO


2012-01-05  (23:21)  |  Politika
Nový svetový poriadok nie je fikciou, konšpiračným blúznením ani prázdnym teoretizovaním. Jeho nástup a realizácia je faktom, pred ktorým …


Ľ. Huďo - Novembrové udalosti vo svete


2011-12-06  (15:14)  |  Politika
Pravda je viac ako moc, preto je trvalá. Karel Čapek


Hranice a obranné zóny Spojených štátov európskych


2011-10-15  (12:08)  |  Politika
Onedlho príde chvíľa, keď aj oficiálne vyhlásia Spojené štáty európske (SŠE). Samozrejme sa znovu neopýtajú ani členských krajín ani národov. Okrem menej očividných vecí to má viac, veľmi ľahko viditeľných znakov.


Pravda o Eurovale


2011-10-12  (15:50)  |  Politika
Nechajte už prosím Grécko skrachovať. Je to jediná cesta z morálneho úpadku, ktorý v Európe zažívame.


15.11.2011 - Světová revoluce Opravdové demokracie


2011-10-11  (21:54)  |  Politika
Blíží se den, kdy se má konat po celém světě revoluce proti současnému systému typu virtuální peníze bez hodnoty či vláda mafiánů skrývajících se za iluzí práva a demokracie. Jestli se jedná o skutečné pozitivní hnutí nebo naopak nějakou předem připravenou akci globalistů, to si nechť zodpoví každý sám za sebe dle svého svědomí. Ale je jisté, že by odkaz na takovouto obrovskou akci by neměl chybět na Dolezite.sk .


Ve pátek 30.9.2011 - Eduard Chmelár utékol preč od Vaského jako čert od svacenej vody !


2011-10-03  (11:48)  |  Politika
Dňa 30.9.2011 o 17:00 sa v bratislavskom DK Ružinov uskutočnila konferencia o priamej demokracii. Vystúpili tam poprední zástancovia a teoretici z domácej a českej scény, ktorí mali obhajovať teoretické aj praktické princípy priamej demokracie ako riadenie spoločnosti priamo občanmi.


Politiku netreba! Existuje niečo lepšie! Pomôžeš to zrealizovať?


2011-10-02  (14:51)  |  Politika
Alebo sa mieniš len sťažovať a nečinne prizerať kolabujúcemu systému? AKO POMÔCŤ: http://nr.zeitgeistmovement.sk/web/pomozes-je-to-jednoduche + pridaj svoje nápady do komentára!!! Človek nezistí čoho je schopný pokým to neskúsi!


NEW WORLD ORDER : Postavme sa im!


2011-08-25  (23:21)  |  Politika
Ľudstvo je spútané v neviditeľnom väzení tvorené médiami, životný štýlom a hodnotami dnešnej doby. Aby sme zničili New World Order je potrebné zbúrať hranice myšlienok a sprístupniť svet neobmedzených možností. Elity sa dajú zabiť ale NWO sa nedá poraziť len politikou a hrubou silou. Je dôležité napraviť škody ktoré boli spôsobené na našom myslení a vnímaní sveta.


Manifest - Za náš hlas!


2011-08-22  (19:43)  |  Politika
Ak súhlasíte s presadením navrhovaných zmien, uvedených v tomto dokumente, zoberte si ho prosíme za svoj. Bol vypracovaný obyčajnými ľuďmi, občanmi Slovenskej republiky a nesleduje žiadne sebecké ciele. Je koncipovaný s úprimnosťou a v medziach slušnosti. Neobsahuje síce požiadavky, ktoré by vyvolali okamžitú zmenu a zlepšenie situácie v SR v konkrétnych oblastiach napr. sociálnych záležitostiach či daňovej politike, ale dve základné požiadavky, ktoré sú v ňom uvedené podľa nás prinesú významné zlepšenie a posilnenie demokratického zriadenia v Slovenskej republike a v budúcnosti jednoduchšie presadzovanie našich predstáv. Dúfame, že sa pre tento cieľ dokážeme zjednotiť, pretože sami sme slabí, ale ako masu nás budú musieť rešpektovať! Prosíme Vás, podporte túto iniciatívu akýmikoľvek inteligentnými prostriedkami. Ďakujeme


Tento krát, v tejto revolúcii, už nebudeme slušní ako Ján Budaj !


2011-08-10  (00:14)  |  Politika
V roku 1989 Slovenský Národ veril že V SLUŠNOSTI JE SILA ! A Ján Budaj sa stal PERSONIFIKÁCIA TEJTO SILY !


Dopis, který byl zaslán UBS aneb Jak to chodí u Policie.


2011-08-04  (14:12)  |  Politika
Dopis, který byl zaslán UBS od kolegy "strážmistra" z útvaru SDP PČR. Kolegům neřekne nic nového, ale pro občany České republiky je to nádherně popsaný pohled do myšlenek "skoro poldy", který je ještě stále "trochu civil". Doufám že se kolega neurazí za toto označení.UBS děkuje za všechny kolegy. Milí kolegové a přátelé z UBS a dalších odborových organizací! Důvod, proč jsem se rozhodl k napsání tohoto dopisu je, že si potřebuji urovnat myšlenky a zároveň s tím se i "svěřit". A protože jsem paranoidní, bude to bohužel dopis anonymní.


Vladimír Putin: USA sú parazitom globálnej ekonomiky


2011-08-03  (18:09)  |  Politika
"Kto kontroluje potraviny ovláda ľudí, kto kontroluje energiu môže ovládať celé kontinenty, kto kontroluje peniaze, môže ovládať svet." Henry Kissinger


Kauza Dominiqua Kahna skončená. USA nemajú zlaté rezervy


2011-07-12  (19:16)  |  Politika
New Yorská násilnicka kauza DSK skončila pre chuligánov, ako ich nedávno nazval Putin, z Federal Reserve and The City of London totálnym fiaskom. Ešte vždy pozerám na týchto chuligánov s najväčším obdivom. Zorganizovať tak dokonalý matrix ako sa im to podarilo od dobytia anglicka a založenia Bank of England stojí za zložený klobúk. Ale ako sú tlačený do kúta zvonku aj zvnútra tieto tvory bez tváre a chrbtovej kosti, ktoré nám tu permanentne pripravujú bitúnok: od Francúzkej revolúcie cez obe vojny a Boľševickú revolúciu po komunizmus atď., tak s DSK títo páni v bielych golieroch spadli tvárou do hnoja.


Lidé vyjdou do ulic. A bude to zlé...aneb se bojí ?


2011-07-09  (11:05)  |  Politika
Otázka, zda lidé vyjdou do ulic nespočívá v tom, že by se báli, ale nepovažují to za účelné. Aparátčíci mají proti lidem, dvě nejúčinnější zbraně, které použijí kdykoliv se budou cítit ohroženi na životech, nebo na svých politických postech, pokud budou ohroženy jejich příjmy, nakradené majetky, nebo politické posty. První zbraní jsou dluhy. Vzpomeňte začátky roku 2000. Do té doby získat půjčku bez ručitele bylo prakticky nemožné, pokud člověk....


Ďaľšie z politiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

IRAN

Barbarský a nebezpečný Irán? Alebo krajina plná prekvapení? Posúďte sami.


Tavistock inštitút pre medziľudské vzťahy

Krátke zamyslenie nad podstatou sviatku sv. Valentína

Videli ste lietajúci tanier ? Nesnívalo sa vám ! ,,...

Šok pro NASA i pozemské vědce, co se děje od 15. ledna...

Ako sa oblbuje národ?

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2388 s