23. August 2019
    
Euroval schvalený. - Dolezite.sk

Euroval schvalený.


  2011-10-13  (19:04)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Euroval schvalený.

Dnešné rokovanie o Eurovale na druhýkrát prešlo. Bohužiaľ. Ale aspoň pár postrehov z parlamentu. Možno to bude vyzerať ako prehliadka SaS, ale chcem napisať ten pohľad o ktorom sa v novinách a TV až tak nevraví. A som rád, že sú v parlamente aj takí poslanci.

Prepisy sú z digitálnej knižnice NRSR.

 

Martin Chren (SaS)
Prvá reakcia: "Ďakujem veľmi pekne. Vážený pán kolega, že ste pomenovali aj môj pocit, že dnes konečne môžeme hlasovať oprostení od pocitu vydierania našimi koaličnými partnermi tými, ktorí sa spojením hlasovaním rozhodli zhodiť túto vládu. Na druhej strane však dnes nemôžem osobne hlasovať oprostený od pocitu, že a od podozrenia, že nový parlamentný valec, červeno-modrý začína v tomto parlamente lámať Ústavu a zákony cez koleno. Podľa ods. 3 § 96 zákona o rokovacom poriadku ak Národná rada neschváli návrh zákona, nový návrh zákona v tej istej veci, možno podať najskôr o 6 mesiacov odo dňa neschválenia. Podľa ustanovení § 88 toho istého zákona, sa pri schvaľovaní medzinárodných zmlúv, ako je aj zmluva o eurovale, použije toto ustanovenie primerane. Podľa článku 2 ods. 2 Ústavy Slovenskej republiky môžu štátne orgány konať iba na základe Ústavy v jej medziach a spôsobom ktorý ustanoví zákon. V tomto prípade nikto hodnoverne nepreukázal a ani pán predseda Ústavnoprávneho výboru, že by zákon nejakým spôsobom dovoľoval vláde o tejto konkrétnej zmluve hlasovať iným procesom, než o všetkých ostatných zákonoch a zmluvách. A dovoľujem si apelovať na vás všetkých, vážení kolegovia, nelámme v tomto parlamente dnes ústavu a zákony tejto krajiny cez koleno."  

Druhá reakcia: "Ďakujem veľmi pekne. Igor, dovoľ mi, teda trošku doplniť. Ja som sa dlho snažil nájsť paralelu k hlasovaniu o eurovale niekde v histórii našej krajiny, nášho národa a jediná paralela, ktorú som dokázal nájsť, bola z 30. septembra 1938. Tzv. Mníchovská dohoda, alebo Mníchovský diktát, keď západné mocnosti prinútili Československo odstúpiť časti svojho územia Nemecku.Keby, vtedy možno niektorí poslanci sa vzbúrili proti tomuto tlaku a vydieraniu a dokázali by zahlasovať podľa svojho vedomia a svedomia, možno by sa história európskeho kontinentu vyvíjala úplne inak."


Peter Kalist (SaS)
Reakcia: "Ďakujem pekne, no ja musím súhlasiť s kolegom. Možnosť hlasovať slobodne je základným právom človeka. A pokiaľ ho človek naozaj využije, je to skutočne jeho sväté právo. A ak chceme tvrdiť, že využitie toho práva je trestné alebo nedajbože po ňom budú nasledovať akékoľvek perzekúcie, tak sa vraciame naspäť do komunizmu. Aj tam sa oficiálne smelo hlasovať slobodne, ale ak nedajbože niekto pri takzvaných voľbách toto právo využil, šiel za plentu, tak hneď sa ocitol na zozname ŠtB ako podozrivá a nedôveryhodná osoba. Takáto cesta je veľmi nebezpečná cesta, cesta, po ktorej ja určite nechcem kráčať a to, že po tejto ceste nechceli kráčať ani občania Slovenska, vtedy ešte Československa, ukázal november 89. Ďakujem."Peter Osuský (Most-Híd - OKS)
Vystúpenie: "Vážený pán predsedajúci, vážená snemovňa, nie je iste radostné hovoriť o predmete, ktorý o veciach bude hlasovať väčšinovo. Že bude chýbať liberom veto. Že bude chýbať možnosť jednej krajiny postaviť sa proti niečomu, o čom si nemyslí, že je dobrá. Pričom sa proti tomu postaví nie jeden človek, ako ten poľsky šľachtic. Ale akási časť volených zástupcov ľudu. Nemyslím si, že má, napríklad ktokoľvek, i ja, stopercentnú pravdu. Ale myslím si, že právo na názor je existenčná záležitosť. A ak sa budeme v existenčnej oblasti ako je ekonomika postupne a teraz použijem slovo nebohého Dušana Slobodníka eticky samoregulovať, a teraz použijem iné slovo klasika Augustína Mariána Húsku, keď sa zazubadlíme. Keď si povieme, že sme malí. A že máme cúvnuť, tak to je cesta do pekiel. Ďakujem pekne."

Reakcia: "... A pokiaľ ide o to ostatné, OKS hlasovala a bude hlasovať podľa toho, čo si myslí, že je správne a čo je a to sa domnievam s pomerne s veľkým stupňom istoty, i väčšinovou mienkou ľudí, ktorým zastupujeme. A myslím si, že budem najradšej, ak sa budem mýliť v tom, čo som teraz hovoril. Ale skúsenosť ma učí, že sme viackrát boli prorokmi zlých zvestí, ktoré nastali a ešte raz hovorím, vyslovujem nádej, že sa toto, čo som hovoril, nenaplní. Musím ale povedať, že OKS reaguje, hlasuje a pôsobí tak, ako jej káže svedomie a OKS dobre vedela, čo sa stane, keď urobí to, čo urobila. Ale OKS si to zvolila, pretože sa nehrbí a je možné že to bola rozlúčková reč, ale zhodou okolnosti, napriek tomu že bola rozlúčková, chcem sa aj naďalej pozerať vzpriamene na svet a pozerať aj do očí aj svojich detí a detí iných ľudí. Pretože je možné, že sa vykračuje na cestu, ktorá nie je dobrá. OKS si to uvedomila a rozhodla ako rozhodla a jedna vec je istá, nevisím na tejto stoličke ale OKS nie je na predaj."

Ďalší pohlaď na Euroval: http://dolezite.sk/Euroval_cesta_do_pekla_96.html
Viac o Eurovale aj v brožúre SaS: http://strana-sas.sk/file/532/cover_eurovalbrozura.pdf

 

Zdroj: http://vladasr.blogspot.com/2011/10/euroval-schvaleny.html

 


Jan Kuna
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Steve . susabobe41   |   ip:95.103.14   |   2011-10-13  (19:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nove Hlasovanie bolo protiustavne to je jasne ale tu sa bude kvoli EU aj ustava lamať.


nopekne . dafenupo38   |   ip:95.102.15   |   2011-10-13  (19:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no pekne takze to schvalili aj z bonusom ze pri dalsom zvyseni sa uz vlady nebude muset brusel pytat.tak taka je cena dostat sa k moci pan fico?.


nopekne . dafenupo38   |   ip:95.102.15   |   2011-10-13  (19:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a este mam dotaz.to ako ze som rad ze tato zlodejvlada padla.ale ?ale? ale?..naco nam je nejaka vlada ked rozkazuje brusel.
to akoze v buducnosti nasi poslanci nieco schvalia .a nemci povedia nie.tak sa bude hlasovat znova?.az do zelaneho vysledku?.ved to je absurdistan.naco je nam potom parlament?.


dana . ximutahe53   |   ip:213.151.2   |   2011-10-13  (19:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zradili slovensko, predali zradcovia
snád im to raz spočítame, i ked pomsta je len slabou utechou


ferko . fiwoxyja34   |   ip:178.40.23   |   2011-10-13  (19:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No kde ste ti co nadavali pred volbami na SaS??? teraz vas Fico pekne osral tak ako vzdy a krasne sa ukazalo komu tu ide o moc a pristup ku koritam...co je to za mozog ked vyhlasi ze on nema problem s eurovalom ale az potom co sa rozpadne vlada teraz sa vam smeje ze ste ho volili vy dementi... Iveta chudera ani netusila do coho ju Dzurinda s Miklosom dotlaci ti dvaja zmrdi uz nemohli vydrzat ze si pri nej a pri SaS vo vlade nemozu odkusnut z kolaca tak to museli zahrat ze SaS zavinila rozpad vlady...typicke od Dzurindu konecne sa mohol realizovat....DUFAM ZE TI CO CHODIA NA TUTO STRANKU A ZAUJIMAJU SA O VECI O KTORICH NAM NEHOVORIA TERAZ POCHOPILI KOMU IDE LEN O MOC A KOMU AJ O SPROSTYCH SLOVAKOV KTORI SU TAK DEMENTNI ZE ANI NEVIDIA KED ICH KLAMU DO OCI A NEVAZIA SI ZE IM CHCE NIEKTO POMOCT...na Sulikovom mieste by som sa odstahoval z tejto krajiny lebo moze sa clovek snazit pomoct ludia tu budu vzdy radsej ovce ktore sa dobrovolne nechaju odrbavat a este s tym aj suhlasia SDKU SMER KDH MOST ukazali ste o co vam tu ide uz ot om neni pochyb a tento historicky moment nas bude vzdy pred vami upozornovat...hambim sa ze zijeme v tak chorom systeme a este viac ze v krajine kde su ludia slepi


smucko . rihymehi83   |   ip:84.136.15   |   2011-10-13  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezabúdajte, že ko... Fico má prsty vo vystavbe dialnic po Nitru a momentalne ich nema odovzdane. A denne su tam pekne velke penale. On je totizto tichi spolocnik firmi ktora to stavia


roham . cafavuge1   |   ip:95.102.19   |   2011-10-13  (21:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ved kluuuuuud!!! Este stale sme tie peniaze nedali. Nikto nevie co bude o mesiac, pol roka. Este stale mozeme povedat nie!!! Nemame a nedame!!!

Ale je to svinstvo!!! Tot ukazka arogancie politikov v priamom prenose!!! Netreba verit politikom, netreba verit vlade...

Take it easy...John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2011-10-13  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Pojdem do krala a budem svetom." Slavny vyrok z Polepetka.

Uz ide o to, co je kto ochotny obetovat na obranu svojho presvedcenia.
Vyssie v prispevku boli menovane dve osoby, ktore na nic podobne nemyslia. Zda sa.

Ludske stity raz dojdu aj im, aj zakulisnemu 'fararovi' a inym, a bude treba obetovat to posledne, co vlastne uz urobili, tym ze to neurobili hned.
Na kazdeho pride rad, a nikdo za ineho 'klacat' nemoze.

Este sa v podstate o nicom nerozhoduje, ale "coskoro to pride aj do toho vasho mesta".
Chcu to vsetko a chcu to hned, a vsetko i dostanu, ale nic si neodnesu.

Aj Ezau zapredal svoje pravo prvorodeneho za misku polievky Jakubovi, ktory mu neskor zobral aj otcovo pozehnanie.
Nech sa nazeru svojej 'polievky', dedit zjavne nechcu. TO nie je nas problem!


Peter . fikymigu16   |   ip:95.105.20   |   2011-10-13  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čl.32 Ustava SR
Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných
ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú
znemožnené.

1618 bola Pražská defenestrácia kde nespokojny dav svojich povahadzoval z okien hradu. SDKU+SMER+KDH+MOST by si zasluzili ovela horsie. Fuj IM.

Priatelia, na toto mi platime svoje dane. Moze sa niekto postavit na odpor, ked hlavny predstavitel vlady statu ignoruje ustavu SR.

Zasluzili by si viac ako len vyhodit z okna.

Pevne verim, ze volby co tak chceli im to zrataju. Je cas ich jednoducho nevolit.

Volil som SaS a som hrdy na ich postoje v tychto dnoch. V marci 2012 ich nesklamem znova ich podporim nech su tam a vo vacsej sile ako predtym.

Este raz FUJ hlavnym predstavitelom SDKU+SMER+KDH+MOST


lubick . xarumiju65   |   ip:82.145.21   |   2011-10-14  (06:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  piste vsetci modrym perom,ina farba nebude..kupte si vsetci modry atrament!!!


martintrue . dikoweqi90   |   ip:89.173.13   |   2011-10-14  (07:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No vida na euroval peniazky "akoze" mame a dame, ALE ked nam este ostalom par melonov na predvolebnu kampan do predcastnych volieb tak to je bomba...

... kua, tak male slovensko a kolko milionikou mame...

Skoda na dokoncenie dialnic a ozivenie zdravotnictva asi dost nemame, hm...

krutim hlavou, co sa to deje!


Adam . jenumave32   |   ip:195.160.1   |   2011-10-14  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mám taký dojem, že ak by sa eurovall neschválil, tak by sme ho tretíkrát už schvaľovali za pomoci demokratizačných bombardérov. K tomuto sme sa dopracovali. Bolo to vidieť ako svorka psov brechá na Sulíkazo všetkých strán aj zo zahraničia. Žiadny rozdiel oproti direktívam z Moskvy. Sulík si zachoval svoju tvár aj charakter. Vidieť, že má aj chrbtovú kosť okrem ostatných vrátane Fica.


milanrezo . gufekaby56   |   ip:85.216.12   |   2011-10-14  (10:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Davam plne ferkovi za pravdu.To co napisal je pravdive az to boli, tak sa totiz veci pripravili predom na ivetu a na sas.Ja som sulika moc nemusel, no zachoval sa ako spravny clovek.no a iveta? ta jedina nevidela, ze ju dzuro a vranov nad toplou ivanko maju uz plne zuby a bali sa jej preferencii v ich rodnej strane.taka je pravda.


IvanKaso . maxuqate17   |   ip:91.127.99   |   2011-10-14  (10:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Euroval nemali staty schvalit koli Grecku.A Grecko mali nechat zbankrotovat.Ved preco si nedaju 200 eurove dochodky a minimalnu mzdu 317 euro ako je to u nas na slovensku tak mi sa im na tie dochodky ideme europska unia skladat ci ako.A nam sa kto posklada na vysie dochodky a minimalnu mzdu.


IvanKaso . maxuqate17   |   ip:91.127.99   |   2011-10-14  (10:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Grekom budeme nalievat peniaze a nasi obcania Slovenska budu za chvilu umierat od chudoby koli Grekom a Europskej Unii.


IvanKaso . maxuqate17   |   ip:91.127.99   |   2011-10-14  (10:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cela Europska Unia ve velky nezmysel len diktuje a nic viac.


peet . fevurala36   |   ip:195.146.1   |   2011-10-14  (11:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja poviem len toľko: Kde trčí Prezident, s hlavou v piesku.
Ak prezident vidí, že celý národ je proti a len pár desiatok úlisných politikov pretlačí národ do otroctva, a nič nerobí, nehľadá spôsob ako to zvrátiť, nemá byť viac hlavou tohto štátu !!! Nech sa zobudí a urobí niečo pre národ!


Shane . notyqiwy07   |   ip:217.31.36   |   2011-10-14  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem, či je tento server cenzurovaný, ale dvakrát som odosielal príspevok a vôbec ho hezobrazilo!
K téme: Súhlas s "peet". Je to horšie, ako v časoch normalizácie za bývalého režimu! Kde je ústavný súd, kde je prezident? Myslím si, že by sa mal angažovať aj ombudsman, nakoľko sa jedná o hrubé porušovanie práv občanov! Načo je referendum? Nikoho nezaujíma hlas národa? Namiesto tej trápnej frašky, čo predviedli tí zapredanci v parlamente, malo byť vyhlásené referendum, spojené s hlasovaním o dôvere k vláde. To by ste čumeli, aká vysoká by bola účasť!


marcuss . wanunivu33   |   ip:95.102.18   |   2011-10-14  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ako pokial viem SaS nebola celkom proti eurovalu len chceli dosadit nejake opatrania asi regulacne si uz nepamatam(Sulik to povedal v lampe ak viete o co ide)
ale co som chcel napisat ze plne suhlasim so vsetkymi co podporuju SaS - jedina strana ktora si stoji za nazorom a neboji sa aj ked to moze znamenat stratu moci,
nech mi oponenti ukazu priklad v historii kedy sa nejaka strana v koalicii vzoprela ostatnym...
zoberte si taku SNS ta by zapredala aj svoju dusu len aby zostali na stolickach
SaS nie je ziadne neviniatko su to predsa politici ale aj politik by mal mat urcitu hrdost a zodpovednost,
priznam sa ze som volil sdkú mysliac ze dokazu nieco zmenit ale ten potencial spred 10 rokov je prec a vazne nevidim alternativu na Slovensku - bude to bieda tak ci onak ibaze by mala SaS nadpolovicnu co zas nie je dobre mat cisto liberalov pri moci
ja nenachadzam riesenie :/Pandemonium . mefabyni60   |   ip:85.248.61   |   2011-10-14  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Partaj SaS... Už im skočili na lep buzny, narkomani a oklamala ich. (plus ďalších 6% mladistvých hlupáčikov-prvovoličov). Teraz ťahajú medové motúzy ďalším ovciam, akí sú oni " vraj záchrancovia" Slovenska. Na smiech...!


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-14  (13:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tlupa demonov..

vynimocne s tebou suhlasim..

no keby pan velkomozny uracili aj nam ostatńym kostolnym ovciam a hlupakom, vysvetlit,,ktore politicke zoskupenie,,a ktory v saku obleceny zlodej a oblbovak,,racili oblbnut hlavicku pana velkomozneho???

lebo oni "ako pan velkomozny" sam tu zhadzuju vsetkych okolo,,no neracia sa oni vyjadrit ,,ktora strana ma byt ta,,ktorej on svoj velacteny hlas pri volbach oddaju!!??

za kostolne ovce..a vypatlanych konspiratorov.. zdravi a vsetko najlepsie nasmu velactenemu a vazenemu "tlupa demonov" sa nazyvajucemu zemepanovi , zela Joplins..

:-DD


LordX . kyqabume9   |   ip:78.102.39   |   2011-10-14  (13:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium - na smiech je ako sa relativne inteligentne posobiaci clovek 21.storocia nedokaze preniest cez dekriminalizaciu maleho mnozstva lahkych drog (aj napriek jednoznacne empiricky dokazanemu pozitivnemu vplyvu takehto opatrenia - Holandsko, Portugalsko) a registrovane partnerstva homosexualov (ktore heterosexualov predsa nijako neovplyvni).
S takymito stredovekymi dogamtickymi nazormi si mozes podat ruku s pambickarmi z KDH.


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2011-10-14  (13:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krátko a jednoducho: Predsa nechceš, aby po uliciach mašírovali dúhové buzny? Nech sa pelešia doma, ale na verejnosti ich nesmie byť vidieť. No a zo Slovenska nerobme za každú cenu holandský drogový brloh. Na slovensku narkomanom tráva nesmie kvitnúť...!


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-14  (14:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LOrdX..

oooo ano..
dnes to je lahke a dokonca prospesne male mnoztvo drog..
dnes to je len akceptovanie zanedbatelneho homosexualneho boomu..
ved o nic nejde..

to sa akoze (a teraz vsimaj tu napatrnu narazku na inteligenciu a spiatocnictvo) ako clovek 21 STOROCIA nevies preniest!!!
to co si za dzunglovy yeti??

krasne si to napisal lord X..
nadherne manupulacny prispevok..

platia ti za to ,,ci si ozaj taky moderne vymeteny..ze v 22-pm storoci by si kludne akceptoval ako spravny pokrokovy a moderny clovek,,aj pedofiliu ,, ci zoofiliu??

myslim,ze by ti to nemalo vadit,,keby niekto pretiahne tvoju 7 rocnu dcerku..
ved on ma na to pravo..je to jeho videnie a citenie sveta..
a ty to musis akceptovat ak si spravny ,,moderno pokrokovo liberalny obcan..
a nie dilino z dzedziny!! co???

ty si prote originalny produkt vymetania mozgov..
si velmi dobry ziacik,,co sa rychlo uci..a nic sa nepyta..
bude dobre vysvedcenie..

budu aj darceky..
a za dobre vysvedcenie,,pôjdes do tabora..
do tabora "u dvoch homošov" a pojdes tam na 3 mesiace..aby ti tam poriadne vycistili komin..a aby si pochopil na vlastnej kozi..aky pokrokovy a liberalny vlastne si..

velmi dobre..

cudujem sa ako mozu taky ludia ako si ty fugovat na zemi..
LordX . kyqabume9   |   ip:78.102.39   |   2011-10-14  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A myslis ze ak nebudu reg. partnerstva tak sa buzny masirovat nebudu? Praveze teraz sa budu masirovat este viac, lebo tymi pochodmi im ide o to presadit rovnopravnost. Ak ju dostanu (a nas to stat nic nebude), nebudu mat dovod na podobne demonstracie a daju pokoj.
A vobec, mna podobne pochody az tak netrapia (pokial su v ramci zakona), nie som bigotny katolik aby som mal fobiu z homosov na ulici lebo ich pan vyhlasil v biblii za hriesnych. Ved nikomu zle nerobia tak nech si robia co chcu (v ramci zakona).

Aj v Cesku uz roky plati podobny zakon ako presadzuje SaS. Je to snad "drogovy brloh"? Jednoducho nevidim dovod na vynakladanie prostriedkov a casu policie na kriminalizaciu drobnych uzivatelov travy (ktora aj tak moc nefunguje), ked ide o drogu dokonca menej nebezpecnu a ovela menej navykovu ako alkohol. Radsej nech tie peniaze a cas vynakladaju na boj proti tvrdym drogam a dilerom, takato protidrogova politika je dokazane efektivnejsia ako kriminalizacia drobnych uzivatelov:
http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=portugal-drug-decriminalization

"Five years later, the number of deaths from street drug overdoses dropped from around 400 to 290 annually, and the number of new HIV cases caused by using dirty needles to inject heroin, cocaine and other illegal substances plummeted from nearly 1,400 in 2000 to about 400 in 2006."


LordX . kyqabume9   |   ip:78.102.39   |   2011-10-14  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins:
http://www.fallacyfiles.org/slipslop.html

Tema su homosexuali, nie pedofili ci zoofili a tabory. Prehananie a neopodstatnene alarmisticke predpovede si nechaj pre ludi v tvojom oblubenom apokalyptickom kulte.


xyrko . tanyfasa93   |   ip:212.5.198   |   2011-10-14  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prispevky po 12:40 su o nicom a su len invektivami. Nie su o teme. Kazdy z nas moze mat svoj nazor a ma pravo ho vyjadrit ale urazanim druheho vec nijako nevyriesite. Ja som minule volil Sulika a znova mu dam hlas. To ako sa zachovala Iveta tesne po pade vlady bola reakcia hysterickej zeny, ktora nedosiahla svoje. A to z akou rychlostou vsetkych vymienaju a rozoberaju si ich stolicky aj na komunalnej urovni svedci o tom, ze aj na pade vlady sa este musi do posledneho dychu zarobit. Teda treba odstavit SAS a rychlo este nieco nahrabat ked uz po volbach mozno nebude prilezitost. To je cele o com tocia. Rozbehnute aj dobre kroky treba zastavit. Ved akoby to bolo ak by sme dali za pravdu Sulikovcom. Nadejam sa, ze pravda skor alebo neskor vyplava na povrch. Bojim sa ale iba toho, ze tento "Euroval" nas nakoniec dovedie o par rokov do inej hlbsej krizy. Piramidova hra sa neda robit donekonecna (stale tlacit peniaze nic neriesi). No a nakoniec to cele skrachne ako BMG. Len aby to neskoncilo vojnou v europe.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-14  (14:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  z jednej strany mas pravdu..no z druhej sa mylis..

poznas pribeh o uvarenej zabe..??
ked ju das do horucej vody ,,vyskoci..
no das ju do studenej a pomaly prikkurujes,,tak to nezbada..a uvari sa..

takisto sa spracovava spolocnost..malymi nebadanymi povoleniami,,co nahlodaju celu moralku spolocnosti za par desatroci!!!
toto je velmi nebezpecne..
tusim ,ze to bolo tu na tejto stranke,,ked tu niekto zavesil fotky z 3-4 denneho duhoveho pochodu budzikov amerike!!

to si mal vidiet co sa tam robi..

a tiez to zacalo len slabudkym zlegalizovanim buzien..
a potom zacali coraz viac..a dnes su to homesexualne 4 dnove orgie odohravajuce sa v cetnre mesta..kde je centrum uzavrete a strazene policajtmi..kde sa buzici j3bu,,za bieleho dna na uliciach.. fajcia si ,,ositevaju sa.. honia si cikule a vyhadzuju semeno na okoloiducich pochodujucich "mierumilovnych " homosov!!!

Lord X..nepoznas prislovie..:" podaj palec a zozeru ti celu ruku"???

toto sa presne deje..

dnes len neskodne odsuhlasenie..a ked za par rokov nebudes moct vojst do centra Bratislavy na tyzden,,lebo tam budu buzno-orgie.. tak co povies??

netusis co hovoris a co podporujes!!


PS.. ktym statistikam o znozovani HIV a umrti na predavkovanie..by som tiez az tak bezlhlavo neveril..

multi kulti system,,a ludia co maju na starosti demoralizaciu spolocnosti.. disponuju peniazmi..ktore vynakladaju na falosne statistiky,,aby ukludnili verejnost,,ze je vsekto v najlepsom poriadku!!

to je ten najlahsi a nainfantilnejsi trik,,na ludi!!
hodit do palcu statistiku ,,nejakej pochybnej agentury..co je zaplatena,,nekaym buzikom.,,ci aktivistom za dekriminalizaiu drog..a statistika v prospech buzien a drog,,je na svete!!!

no tak Lord X ,naco chodis na tieto stranky??

nic si sa nenaucil,,
vsetko co sa da zmanipulovat ,,sa aj manipuluje...xixao . sakylexy40   |   ip:195.168.1   |   2011-10-14  (15:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vseci tu nadavate ako sme boli okradnuty a podvedeny politickymi stranamy.Ale vseci ste tu rovnaky ako ty alkaci co sedia kazdy den vsenku a nadavaju na politikov.Myslite si o sebe aky ste filozofovia, konspiratori a neviem co este.Vedeli ste ze sa bude hlasovat o eurovalove a jedine co ste robili ze ste sedili na tych svojich osranich ritiach pri pocitaci a vypisovali tu svoje infantilne myslienky.Mali ste te svoje prdele dvihnut a ist pred parlamet.Teraz vam to je uz hovno platne sa tu vyplakavat.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-14  (15:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xixao..

a ty si bol zo svojou vyumyvanou riťou pred parlamantom???

a co si zmenil,,ak si tam bol???


sindikus . boxeduxi00   |   ip:46.150.19   |   2011-10-14  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vy, čo sa oduševňujete za SaS ste zabudli na cirkus okolo sochy Svätopluka? Prvym vstupm do parlamentnej politiky tato strana vyjadrila svoj proti sloensky postoj, keď sa urputne zasadzovala za odstranenie vyššie zmienej sochy, akosučasti našich narodnych dejin. No a k tomu parlamentnemu cirkusu asi toľko. Niektori diskutujuci naznačili, že Dzurinda a Mikloš by sa už konečne chceli zbaviť premierky Radičovej. Lenže, keby Sulik podporil euroval, tak by Radičova zostala vo svojej funkcii, a želania oboch panov, alebo ešte mnohich inych by sa nenaplnili. Polžme si otazku, či vlastne nešlo o dobre zosnovany komplot?
Uvidime čo nam nadchadzajuce nie priliš ružove casy prinesu.


marcuss . wanunivu33   |   ip:178.40.15   |   2011-10-16  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobry nazor xyrko skutocne aj ja mam taky pocit ze inak ako vojnou sa to neskonci aj ked chcu politici donekonecna hladat kompromis;
a ci sa kradne v politike - ono korupcia je celosvetovy problem a dnes by ta udali za hanobenie ze ich nazves zlodejmi ved to su provizie - hra so slovickami im ide :/
a koho volit alebo ci ist volit??? no takto smer sa mi hnusi a FICO vyzera fakt jak frankenstein ako by ho vyrobili financne skupiny a ostatni?? volit extremistov? mensie zlo? ako Ivan M. nie je hlupak ale cela ta EU fraska je coraz a vozenie sa s nimi(brusel) cele to zavana takym totalitarizmom a bez nej by sme nemali snad ani cim kurit(pokial nemate kachle na drevo :)) a asi ani co jest;dnesna dynamickost sveta mozno privadza pokrok ale je velmi nestabilna a mozno aj nebezpecna...Rescy . vyjoroge21   |   ip:92.52.6.3   |   2011-10-19  (02:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Kuna ako pán mamrozumnavsetko nás opäť potešil článkom z ritnoklkoveho pristredia p. Sulika


JanKuna . mupyxafe90   |   ip:195.168.2   |   2011-10-25  (09:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RE: Rescy . vyjoroge21 Nemam rozum na vsetko (bohuzial), ale nehanbim sa vyjadrit svoj nazor. Mozno by svetu pomohlo, keby kazdy povedal svoj nazor vtedy ked treba, a nedrzal ho v hlave alebo si len tak nieco nehundral popod nos. Mozno vtedy clovek zisti, ze jeho nazor zdielaju aj ostatni, alebo si niektore veci doplni a ujisti. A urcite nemam potrebu pchat sa niekomu do "riti". Vdakabohu som natolko sikovny (klop-klop) ze si v ramci urciteho standardu vystacim sam svojim rozumom, pracovitostou a charakterom. Ked v praci pochvalis niekoho za svoj postoj alebo "inu" myslienku ci odhodlanie tak sa mu pchas do riti? Tak to mas potom zvlastne vztahy.

A tu som napr. SaSku kritizoval: http://vladasr.blogspot.com/2010/08/sulik-mihal.html http://vladasr.blogspot.com/2011/02/matovic-zvysok.html
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Prednáška: Prečo sa z väčšiny ľudí stanú chudobní otroci. CZ dabing!

Prednáška. Robert T. Kiyosaki. Nie Ilumináti. Nie finančný systém. Nie akciové trhy. Nie nový svetový poriadok. Nie úroková mena. Nie bankové kartely. Nie vláda. Nie tajné služby. Za svoje otroctvo si zodpovedáme sami. V konečnom dôsledku my rozhodujeme, ako naložíme s našou výplatou a tým pádom aj našou budúcnosťou.


Facebook vs. realita

Zločiny cirkvi

Cesta z pekla všedných šedých dní!

MEDZINÁRODNÝ ŽID, Henry Ford

Priznanie sa bývalého riaditeľa Big Pharmy

Archív

Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Tentokrát je komentár je zameraný na známe osobnosti.


Lietadlá spred tisícročí

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Stručne k Ládinovej smrti

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

V česku vzniklo nové politické hnutí, které spojí v...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.2932 s