16. September 2019
    
F. Šebej: Nejde len o tú hŕstku neonacistov - Dolezite.sk

F. Šebej: Nejde len o tú hŕstku neonacistov


  2010-11-19  (10:23)  |  Video
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - F. Šebej: Nejde len o tú hŕstku neonacistov
F. Šebej hovorí o potencionálnej hrozbe neonacizmu na Slovensku a o tom, že máme dočinenie s ľuďmi, ktorí by ten holokaust, keby mohli pokojne zopakovali, ktorí by opäť svojích spoluobčanov pokojne nakladali do dobytčích vagónov a posielali by ich do plynu, ktorí by opäť pochodovali a hailovali v naších uliciach, ktorí by opäť premenili túto krajinu na krajinu zla. pozrite kompletné video: http://www.tyzden.sk/video-komentare/f-sebej-treba-robit-vsetko-proti-hrstke-neonacitov.html http://www.tyzden.sk/video-komentare/f-sebej-hruby-omyl-zly-navrh-2.html
Buntaj
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že toto video je dôležité alebo zaujímavé? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Sirius   |   ip:193.110.1   |   2010-11-19  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ty ozajstny nacisti boli pri zakladani EHS...a urcite nejaky sa dostali do uSSa...
pozrite toto :
http://www.whale.to/b/nazi_s.html

a toto:
http://www.whale.to/b/cia_symbols_h.html

a tak dalej ...


Bludar   |   ip:95.102.14   |   2010-11-19  (19:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  F. sebej (da sa to citat aj odzadu) na dolezite ??? VED TO TU UPADA Z DNA NA DEN !! Ste normalni ? Viete kto dotuje casopis tyzden ?


Jana   |   ip:77.247.22   |   2010-11-19  (20:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  šebej mozgy /druhé slovo čítame spredu/.


sxg   |   ip:195.80.16   |   2010-11-19  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kominterna, kde je Jano Kopas?
...na verejnej schodzi kladol pravidelne jeden clovek neprijemne otazky. Vzdy sa prihlasil so svojim :" Jmenuji se Jan Kotas a mam dotaz".
Na nasledujucej shodzi sa uz prihlasil niekto iný a mal iba jeden dotaz: Kde je Jan Kotas?"
http://www.youtube.com/watch?v=wvKWyk_hNYo&;


sxg   |   ip:195.80.16   |   2010-11-19  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto platí týžďeň?
http://www.youtube.com/watch?v=d2Kyd2rDKFA


steel   |   ip:88.212.36   |   2010-11-19  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  toto ich trapi,ale ze svetove elity pripravuju celosvetovy holokaust,to ich netankuje.


Michal   |   ip:95.105.14   |   2010-11-19  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tieto javy, na ktoré pán Šebej poukazuje sú odrazom našej spoločnosti. Už 20 rokov neustále počúvame, aký bol socializmus zlý, amorálny, skazený, neefektívny, surový atď. Keď si však porovnáte 20 rokov budovania socializmu (1948-1968), mali sme v ČSR zadarmo školstvo i zdravotnícku starostlivosť, budovali sa hydroelektrárne, priehrady, trať mládeže, nemocnice, školy, zotavovne ROH, štadióny a športoviská a toľko teraz vysmievanú spartakiádu nám závidel celý svet. Budovali sa závody ako VSŽ, Považské strojárne, Chemko Strážske, Duslo Šaľa, Tatra Kopřivnice, Aero Vodochody. V Hrochovom Týnci (sice až v 70-tych rokoch) bol postavený jeden z najmodernejších cukrovarov v strednej Európe, ktorý teraz privatizéri Francúzi kompletne rozobrali, že zostala len holá pláň. ČSR mala vlastný výskum v rôznych odvetviach, kde dosahovala svetové výsledky (TATRA 111 bolo prvé nákladné auto, ktoré prešlo naprieč Saharou, Tatraplán prešiel s Hanzelkom a Zikmundom takmer celý svet, Tatra 815 vyhrala niekoľkokrát Dakar. Lietatdlá Z-526 a Z-50 patrili ku svetovej akrobatickej špičke na ktorých Jirmus a Tuček získali tituly majstrov sveta, radar TAMARA, ktorý zachytával aj americké neviditeľné Stealthy atď.)
ČSR si vybudovala modernú ČSĽA, kde bolo treba vybudovať kompletné celé posádky s príslušným logistickým i výcvikovým zabezpečením.( vo VVP moderné streľnice, pre všetky druhy zbraní, chemické polygony, vodičské cvičiská, prekážkové dráhy. Nakúpiť obrovské množstvá vojenskej techniky, výstroja, náhradných dielov, munície. To boli obrovské miliardy (vybudovanie jedného pluku stálo v tej dobe 1-2 miliardy Kčs - záležalo na type výzbroja).
Boli postavené desaťtisíce, ak nie státisíce bytov i rodinných domov pre mladé rodiny.
ČSR bola sebestačná vo väčšine druhov základných potravín, ktoré takmer nepoznali prídavné látky, ktorými sú dnes potraviny doslova zamorené......
ČSSR hospodárila s vyrovnaným rozpočtom a pri jej zániku mala dlh asi 2 miliardy....

No a porovnajme si 20 ročné budovanie vyspelej kapitalistickej spoločnosti voľného trhu.
Nemocnice a školy sú zatvárané, lebo nie sú peniaze na platy zamestnancov, ich prevádzku a o nejakej modernizácii ani nehovorím. Bezplatné školstvo je tiež spomienka na minulosť. Výskum v podstate neexistuje a ak áno, výstupy sú nulové, alebo nie sú prezentované. Výstavba závodov sa zastavila a tie, čo zostali boli rozkradnuté. Pardon. Boli reštrukturalizované pomocou zahraničných investorov.
Armáda doslova živorí. Mladá rodina bez hrdúsiacej hypotéky nemá šancu dostať sa k nejakému bytu a potom sa celý život trasie, aby neprišli o príjem a banka ich neokradla už o takmer splatený byt.
Potraviny sú prepchaté adjuvantmi o ktorých nemáme ani páru čo stvárajú v našom tele.
No a že naše „moderné Švajčiarsko“ ktoré nám rečníci nežnej revolúcie sľubovali z tribún hospodári s dlhom, ktorý sa blíži k biliónu....nie je tiež žiadnym tajomstvom.
To už nehovorím o obrovskom náraste hospodárskej kriminality. Kým za socanov bolo 40 tisícové manko obrovský prúser a verejná hanba, zašantročených 11 miliárd v Devín banke je bagateľ, ktorý sa neoplatí vyšetriť.

Prečo sa potom divíme mladým ľuďom, keď sa uchylujú k extrémizmu. Je to ich forma protestu. Mali by sme sa zaujímať, čo je toho príčinou a nie konštatovať, že sú to neonacisti a že chcú znova ľudí tlačiť do dobytčiakov a do plynu...sxg   |   ip:195.80.16   |   2010-11-19  (21:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čurino zabudol, že Hitler bol žid /prebehlo aj mainstreamom/ Soros /žid/ arizoval židom majetky, a ďalší žid prehlásil, že jedna krava v Palestíne má väčšiu cenu ako 100 židov v Polsku.
http://afinabul.blog.cz/1011/americka-tajna-sluzba-ukryvala-po-vojne-nacistov


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-11-19  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zbytočné sa vyjadrovať...a nakoniec, kto to vlastné číta...a hlavné verí tomu, že čo sa tam, každý týždeň píše!

A k videu o 20:30: Úprimnosť nadovšetko, že Š. Hríb...
A najlepšie je to, keď hovorí o škodcoch Slovenska, s americkou zástavou v pozadí. Veru Hríb, niet nad úprimnosť, alebo ako o druhých, tak o sebe...sedí!


durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-19  (22:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to zrejme iba konšpiračná teória, že všetky významné finančné inštitúcie sú v rukách židov, pán Šebej. A tlačia si peniaze ako potrebujú.

Je to zrejme iba konšpiračná teória, že všetky významné televízne stanice sú v rukách židov... a chrlia nenávisť a tisíce vrážd denne, pán Šebej.

Je to zrejme iba konšpiračná teória, že všetky významné vydavateľstvá sú v rukách židov... a chrlia upravené dejiny, pán Šebej.

Je to zrejme iba konšpiračná teória, že všetky významné pornostránky prevádzkujú vaši židia... a chrlia to, čo chrlia, pán Šebej.

Je to zrejme iba konšpiračná teória, že terorizmus, ako ho dnes poznáme, darovali svetu vaši židia... pán Šebej.

Je to zrejme iba konšpiračná teória, že na všetkých významných postoch sedia... židia, pán Šebej.

Je to zrejme iba konšpiračná teória, že vaše židovské médiá oslavujú... židov, pán Šebej.

Je to zrejme iba konšpiračná teória, že všetko nežidovské je vašimi židovskými "nezávislými" novinárčekmi a spisovateľmi zosmiešňované, bagatelizované, zatracované, spochybňované... pán Šebej.

A kto na to len zdiaľky poukáže, bez akéhokoľvek zlého úmyslu, vtedy vykrikujete, citujem "máme dočinenia s ľuďmi, ktorí by ten holokaust, keby mohli pokojne zopakovali..."

Máte krvavé paprče... pán Šebej.


durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-19  (23:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  predchádzajúci komentár bol serverom týždeň vyhodnotený ako, citujem: "Redakcia si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré obsahujú vulgárne či rasistické výrazy, a tiež tie, ktoré sú osobným útokom na redaktorov a spolupracovníkov .týždňa."

Neprešiel... pán Šebej


BOBO   |   ip:216.155.1   |   2010-11-19  (23:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Každý si svojich bráni.
V každom takomto videu uverejnenom na navštevovaných portáloch je jedna veta ktorú vždy povie expert na všetko a nad ktorou sa vždy pousmejem. Citujem: "Neverte konšpiračným bludom, sú to hlúposti". Tým samozrejme nepriamo hovoria, že všetko mimo mainstream je výmysel. Čo dodať, ten kto čítal protokoly sionských mudrcov a pozrie sa okolo seba vidí, že už prevažná časť ich je splnená a stále sa plnia. Všetko zapadá do seba.

A durino už predom mnou dal tomu namyslenému navšetkoexpertovi šach mat tým čo napísal. :)BOBO   |   ip:216.155.1   |   2010-11-19  (23:34)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Košpiračná teória je len dovtedy, dokedy sa nepodloží aspoň jedným dôkazom. Preto je to len teória. Ale dôkazov máme momentálne nespočet na veľa "košpiračných teórii", takže to už prestávajú byť len teórie ale začínajú byť krutou realitou podloženou nespočet faktami.


stalker   |   ip:89.173.36   |   2010-11-19  (23:43)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Popierať holokaust je mylné-mali sme v rodine človeka,ktorý prežil láger-takže spochybňovať holokaust by sa nemalo...
Deportovali ho ako komunistu.
Inak-odporúčam návštevu Oświęcimu-do konca života nezabudnete a určite pochybovať nebudete.
Viem,že to čo hovorím je nepopulárne,lebo dnes je v mode hádzať všetko na Židov.
Ludia majú radi jasné ciele.
Za všetko môžu oni.
Naozaj?
durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-19  (23:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker: nikto ho nespochybňuje. Ale zároveň ani nikto nespochybňuje svinstvá ktoré sa tu dejú. A čuduj sa svete, za nimi sú... bohom vyvolení.

Najnovšie sa naši ctení poslanci dohodli, že stáčať tachometer nie je trestný čin. Pritom ide o evidentný podvod, snahu získať prospech uvedením niekoho do omylu.

Ak však človek použije rozum a zapochybuje o propagande holokaustu®, dostane za to ostrú basu (!). Jeden by si povedal: Pre Krista pána, kde to žijeme?

Ak si však uvedomíme, komu to prospeje, kto usmerňuje stádo, niet sa čo diviť. A keďže sme si zvolili vládu akú máme, očakávam v tomto volebnom období ďalšie veľké zákazky typu e-health...


JL   |   ip:94.228.80   |   2010-11-19  (23:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Michal - prispevok hoden samostatneho clanku a diskusii k nemu.
Jednoznacne suhlasim s myslienkou a preto aj takto verejne davam plus!


BOBO   |   ip:216.155.1   |   2010-11-20  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker pokial viem, tak nikto tu nepopiera holokaust.


Azgaroth   |   ip:188.123.1   |   2010-11-20  (00:31)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Čo povie Shit Šebej, je pre mňa automaticky neprijateľné. Prepáčte, ale nemôžem za to. Som tak od malička logicky a historicky vychovaný...


durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-20  (00:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zle som pozeral, týždeň to akceptoval ako komentár a nepovažoval to ako rasový útok, sorry


bazooka   |   ip:92.52.16.   |   2010-11-20  (02:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nielen ze ho treba zopakovat, ale tentoraz dokladne a takymi ako sebej treba hned aj zacat !!!


ADLO   |   ip:78.98.129   |   2010-11-20  (07:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre zákazníkov firmy ADLO (bezpečnostné dvere a vložky) zo SR (Banská Bystrica a okolie). Jeden zamestnanec si spravil kšeft z databázy zákazníkov a ich údajov. Nemá zábrany nechať vyhotoviť kópie kľúčov pre väčšinu predaných bezpečnostných vložiek spolu s bezp. dvermi. Je v tom zapojených viac ľudí. Postupne zbierame dôkazy a po dohode s právnikom podnikneme ďalšie kroky.
Preto odporúčame všetkým zákazníkom firmy ADLO v BB a okolí vymeniť si bezpečnostné vložky najlepšie osobne zakúpené nie na meno v akejkoľvek inej predajni najlepšie mimo BB.


filip   |   ip:178.40.23   |   2010-11-20  (08:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už len tým ,že používame ich pomenovanie "konšpiračné teorie" na skutočnosti odporujúce propagande ,pristupujeme na ich manipuláciu!

Zákon o holokauste je účelový!
Je to len palica na gojov.Pár hlupákov vo vysokých botách,ktorí by boli schopní tvrdiť ,že nacisti nepáchali tieto zverstvá ,predsa nijako neohrozuje historické fakty.Týchto pár neškodných hlupákov by predsa nebol dôvod chrániť dejiny tak prísnym zákonom a v toľkých krajinách!
klifton   |   ip:95.102.25   |   2010-11-20  (09:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  toľko o tom holokauste, ktorý vôbec nebol, snívate, že by už bolo načase, aby vám bol doprianý, židkovia.


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-11-20  (09:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neželajte nikdy nič nikomu zlé, bude sa vám ľahšie žiť, ale bráňte svoju slobodu, ak vám na ňu siahajú a chcú vám ju zobrať, a ak je to potrebné. J.A.S.


Sbarro   |   ip:92.62.224   |   2010-11-20  (12:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To jsme již odhalili, že židé sprostě, cynicky a nestydatě obětovali svoje lidi (viz holocaust) na oltář zlatého telete NWO. A pokud to bude nutné, udělají to znova.


L   |   ip:178.40.16   |   2010-11-20  (12:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klifton, holokaust bol, o tom snad nikto nepochybuje (sporny je rozsah). Otazka je -preco a ake to ma teraz nasledky.
Mne je blizky nazor Normana Filkensteina, pozri knihu Priemysel holokaustu.
" Autor nespochybňuje nacistický holocaust, ale tvrdí, že uctievanie pamiatky genocídy a odškodňovanie Židov, ktorí prežili koncentračné tábory, začalo byť masívny spôsobom zneužívané."Marian   |   ip:213.151.2   |   2010-11-20  (13:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Keby sme žili v tridsiatich rokoch v Nemecku, tak práve takí ako Šebej, Hríb a pod. by patrili k najhorlivejším propagátorom nacizmu. A tu na alternatívnom serveri ide ktosi citovať tento odpad ľudstva? Už celkom poniektorí osprostievate?
Najväčšou hrozbou pre spoločnosť sú práve tí, ktorí sami seba vykresľujú len v tom najlepšom svetle a nie tí na ktorých títo ukazujú prstom.


Marian   |   ip:213.151.2   |   2010-11-20  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Na svete by sa dnes žilo rozhodne ľahšie, keby namiesto židov zo spodných vrstiev zavraždených v 2. sv. vojne, odstránili naopak vrchnú židovskú smotánku.


jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-11-20  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bazooka, dal by som si jednu Margheritu.


klifton   |   ip:95.102.25   |   2010-11-20  (14:51)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  L:

ale pochybuje,
1. holokaust je zápalna obeta - nemecki NSDAP mali iné formy obetovaní
2. spochybniteľný je ľahko - výpoveďami väzňov v osviečimi a porovnaním dát z fotografii lietadiel spojencov z uvedeného obdobia ..... atď, atď
3. za masové zomieranie väzňov sú zodpovední predovšetkým spojenci, ktorí bombardovali transporty s potravinami do tábora ................


sxg   |   ip:178.40.10   |   2010-11-20  (15:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...iba ovčan nevie domyslieť dôsledky
Markíza: Priemysel holokaustu
http://www.youtube.com/watch?v=PaqNsIkgJtw


polon   |   ip:99.198.12   |   2010-11-20  (19:09)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Na kliftona bolo podane trestne oznamenie za popieranie holokaustu a zaroven varujem administratora dolezite.sk

klifton | ip:95.102.25 | 2010-11-20 (09:19)


toľko o tom holokauste, ktorý vôbec nebol, snívate, že by už bolo načase, aby vám bol doprianý, židkovia.polon   |   ip:99.198.12   |   2010-11-20  (19:15)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
   L:

ale pochybuje,
1. holokaust je zápalna obeta - nemecki NSDAP mali iné formy obetovaní
2. spochybniteľný je ľahko - výpoveďami väzňov v osviečimi a porovnaním dát z fotografii lietadiel spojencov z uvedeného obdobia ..... atď, atď
3. za masové zomieranie väzňov sú zodpovední predovšetkým spojenci, ktorí bombardovali transporty s potravinami do tábora ................


KLIFTON,SOM ZVEDAVY,CI TO POVIES A OBHAJIS AJ PRED SUDOM.


ssonne   |   ip:85.216.13   |   2010-11-20  (19:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  F. Sebej = neo fasista. Nechcel som sa na to ani pozerat.


filip   |   ip:178.40.23   |   2010-11-20  (20:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Posol veľkého brata polon zasiahol.


nolop   |   ip:195.80.16   |   2010-11-20  (20:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak to máme za sebou. Dnes proběhlo u soudu pro Prahu-západ hlavní líčení, kde jsem vystupoval v roli obviněného. Za vinu mi bylo kladeno zveřejnění článku Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta. Soudkyně JUDr. Lenka Mrázková PhD. po mém výslechu a krátké přestávce rozhodla podobně, jako před rokem soudce Mgr Pavel Vosmanský a zbavila mne všech obvinění. Příslušný osvobozující rozsudek zveřejním, jakmile jej budu mít k ruce.
http://www.zvedavec.org/komentare/2010/11/4040-osvobozen-podruhe.htm


durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-20  (20:20)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  polon, história nepustí, môžeš udávať koľko chceš...


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2010-11-20  (21:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Můj děda taky už před mnoha léty říkával. Chlapče pamatuj si dobře má slova! Cikán ten nemá cenu ani toulavého psa! Neboť když dáš nažrat toulavému psu tak bude dobře hlídat tvůj dům. Ale když dáš nažrat cikánovi tak tě za odměnu vykrade, všechno co se mu hodí odnese a co ne tak poničí a ještě se ti vysere v domě na podlahu. Hold cikánská kultůra se nikdy nezapře!


jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-11-20  (21:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  video:
http://vodpod.com/watch/1293888-criminal-rothschilds

nie je to niekde aj v slovenčine, alebo češtine?


klifton   |   ip:95.103.22   |   2010-11-21  (06:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  asi by som sa mal posrať???


durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-21  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  polon, pozri si napríklad http://www.youtube.com/watch?v=FAxyRQbltjA&;feature=related a potom sa pozri do zrkadla...


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-11-21  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozrel som si video, ktoré sem dal durino. Jedným slovom hrôza! Preto sa pýtam, že kde sú potom všetci, ktorým tak ide o blaho tohto ľudstva? Kde sú všetci mienkotvorcovia, prečo mlčia v takýchto chvíľach, keď sa používajú tie najodpornejšie zbrane, o ktorých vypovedá aj toto video? Kde ste všetci demokrati, keď nič nehovoríte, keď sa takáto neprávosť deje na ľuďoch, na určitom mieste? Alebo toto vám až tak nevadí???

Každý zločin vždy ostane zločinom, nech je páchaný kdekoľvek, pod zámienkou akoukoľvek, lebo zločin vždy ostane zločinom!


a   |   ip:78.98.168   |   2010-11-21  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  asdff


a   |   ip:78.98.168   |   2010-11-21  (19:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admine, to je to o čom som hovoril.


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-11-21  (20:12)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Taky k.o.t.l.e.b.a, ktory máva Slovenskou vlajočkou na námestiach, nezabil ani jedného človeka narozdiel od tych neofašistov, ktorých podporuje Šebej. A predsa je tu cenzurovane jeho meno, narozdiel od toho blbca Šebeja (nehovoriac o tom, že to meno je samo o sebe ešte aj vulgarizmom :) )


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2010-11-21  (20:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vnucované nie, ale ohlasované určite, lebo každý má právo na spásu duše. Vedela som, že vytiahneš zase vojny, inkvizície atd., ale v učení Ježiša Krista sú ľudské aj zvieracie obety zakázané, takisto ako tam figuruje prikázanie nezabiješ, ale aj schopnosť bojovať za to svoje, lebo keby to kresťania nerobili, tak tu dneska nie sme. Neviem, či to nedokažeš pochopiť. Pretože vo vojnach neboli len kresťania, ale bojovali uplne všetci – aj tí indiáni medzi svojimi kmeňmi a boli to kruté vojny, žiadne dobro, spravodlivosť a láska. Inak neviem, kde som ťa urážala, to, že si ovplyvnený new age je proste fakt, lebo sa to na nas tlači zo všetkych medii, tak ako je jasne, že ja som ovplyvnená Bibliou, ani sa tym netajim a myslim, že je to tu každemu jasne. (a maš pravdu, aj mojou babičkou, ktora už nežije a ktorej som veľmi vďačná za veľa vecí, aj za prístup k životu)


Antabus   |   ip:216.164.2   |   2010-11-22  (01:19)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Sebej ma pravdu! Khiha Nacisticke korene EU:
http://www.relay-of-life.org/nazi-roots/chapter.html
http://www.youtube.com/watch?v=731G71Sahok
http://caps.fool.com/blogs/the-origins-of-fraudulent/237435
Grecko,Irsko,Island to potvrdzuju


hujer   |   ip:212.81.16   |   2010-11-22  (10:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kto vytvoril apodporoval nacizmus, bol to nacizmus?


longchi   |   ip:109.77.25   |   2010-11-22  (15:40)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  treba si pekne nastudovat pravu historiu a nie historiu pisanu vitazmi a clovek sa dozvie, ze sa vsetkym v minulosti, teraz a aj v buducnosti stoja zidovski bankari!


drozd   |   ip:195.28.75   |   2010-11-22  (18:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je zaujimavé,že osôbka z OKS,ktorá sa spoločne so svojími súpotníkmi podozrívo prekružkovala do parlamentu chce obvíňovaťslovenský národ z nacionalizmu až nacizmu.Práve tieto osôbky z OKS sú tými,ktorí vznášajú prvky nacizmu až irendistického fašizmu.Cez Sorošové doláre sú až vurčitých momentov až nepričetní v svojej nenavisti proti všetkému Slovenskému,proti pravde a národnej hrdosti.


yosarian   |   ip:91.191.11   |   2010-11-22  (19:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ak by niekto z vas mal moznost aby mu zlata rybka splnila jedno zelanie a vy by ste si zelali ,aby sa vyparili vsetci prislusnivi vami nechceneho etnika, myslite sy ze by sa vyriesili vsetky problemy tohoto sveta, ze by nastal raj,prestali vojny,uzera,bezpravie, urcite by ste boli sklamany, pretoze vsetky negativne ludske vlastnosti su univerzalne nemaju etnicke,rasove,narodnostne hranice to plati aj z ludskymi cnostami, nic nie je cierno biele


snakecharmer   |   ip:212.5.205   |   2010-11-22  (19:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemali by ste miešať židov so sionistami!

odporucam vam si pozriet toto kratke video pre pochopenie rozdielu.. na vine nie su židia ale sionisti..

http://www.youtube.com/watch?v=UrEiK9dFySQ
illuminatedBimbo   |   ip:95.103.79   |   2010-11-22  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.raven1.net/kilde1.htm


filip   |   ip:178.41.62   |   2010-11-22  (20:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  snakecharmer-Okrem toho žida z videa tento hlas nezaznieva z úst iných židov ,ani na Slovensku ,ani vo svete.
Ostaňme u nás.Židia v mimovládkach,médiách ,v kultúre,na dôležité.sk-Všetci kopú za svetový sionizmus.Kto sú títo?Ktorí sú proti?


jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-11-22  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Filip,
vieš, že ani ja si na takého nespomínam?
Mali by sme sa spýtať tých, ktorí ich mali hojne po boku a teda mali s nimi skúsenosti - Štúr, Vajanský, Podjavorinská ...


Orban   |   ip:95.103.16   |   2010-11-23  (00:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Orban nedávno vyhlásil že pre zlepšenie vzťahov povedal Radičovej nech sa do decembra k ničomu nevyjadruje nebude ani on. Tak si zoberme kroky ktoré sa odvtedy urobili:

Maďarsko: Najvyšší vládny činitelia vyjadrujú podporu autonómie. Radičová nekomentuje.

Slovensko Rokuje o novele JZ a obmedzuje dvojjazyčnosť v prospech maďarčiny. Orbán sa nevyjadruje.

Maďarsko: príprava volebného práva (aktívne resp. pasívne) pre maďarských občanov z iných štátov. Radičová nekomentuje.

Slovensko: Semjen(náš minister) vymení skúseného diplomata za 33 ročnú úradníčku lebo pri vstupe do EU vyrokoval väčšiu rozlohu vinohradníckeho územia v prospech Slovenska. Orbán nekomentuje.

Maďarsko: databáza lojálnych mobilizáciu chtivých Maďarov. Radičová nekomentuje.

Slovensko: chystaná zmena na 10 percentnú hranicu používania jazyka menšín. Označkovanie väčšieho územia kde žijú Maďari. Orbán nekomentuje.

Slovensko: Chystaná neúčinná novela o občianstve. Orbán nekomentuje.

Orbán sa smeje a zapisuje Radičovú na zoznam lojálnych Maďarov do prvej desiatky.... Maďari z Rumunska žiadajú autonómiu - tvnoviny.sk


Jan   |   ip:195.80.18   |   2010-11-23  (07:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážený pán Šebej. Táto krajina je plná zla a to je dôvod, pre ktorí sa niektorí nahnevaní občania obracajú na agresívne a nenávistné politické hnutia. Vás, ako žida, iste vzostup popularity takýchto hnutí neteší. Ani mňa. Za týmto vzostupom je strach ľudí. Presne tak ako v 20-30 tich rokoch minulého storočia. Na vine sú však tzv. elity našej spoločnosti, ktorí našu spoločnosť v čase "demokracie" velmi úspešne rozvrátili. Hospodársky, politicky, morálne a kultúrne.


filip   |   ip:178.40.12   |   2010-11-23  (10:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jozef -Podľa zmrda Gettinga z plus 7 dní sú to všetko zakomplexovaní antisemiti.Vedeli o tejto hrozbe a naozaj treba pozrieť do historie ,pretože nás varovali.


stalker   |   ip:89.173.36   |   2010-11-23  (11:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedajte sa opantať rečičkami antisemitov!

Nepopierajte holokaust!

Nehádžte vinu na jeden národ!

Chovajte sa ako múdri!

Treba si totiž uvedomiť aj iný pohľad na vec:

Pripúšťate existenciu agendy moslimských fundamentalistov,ktorej výsledkom môže byť napr.spochybňovanie holokaustu,alebo vytváranie nenávisti voči izraelskému národu?

Uznávate,že prejavy vládnutia týchto islamských fanatikov majú strašne daleko od civilizácie 21.storočia?

Môžu byť dnešní náckovia podporovaní práve týmito ľudmi,bez toho,aby to čo i len tušili?

Ved si stačí uvedomiť,ktoré tri náboženstvá ticho bojujú medzi sebou:
1.Kresťanstvo
2.Judaizmus
3.Islam

Pre Islam sú obaja úhlavní nepriatelia.
Co takto ich postaviť proti sebe a profitovať z toho?

Skúste raz rozmýšľať samostatne-nedajte sa zmanipulovať akoukoľvek propagandou!

Dostali vás tam,kde vás chceli mať.

Hlásajú,že za všetko môžu židia,že holokaust nebol,že do dvojičiek narazili ONI...

Ak sú členovia finančnej oligarchie,prípadne tichej moci rovnakého pôvodu,netreba ešte zatracovať celý národ,ktorý je tvorený zas len obyčajnými ľudmi s bežnými problémami!
Bežný Izraelčan chce presno to isté,čo ty:
Svätý pokoj,istoty,prosperitu a čisté svedomie.

Nedajte sa zmanipulovať nikým a rozmýšľajte nad všetkým.
To,čo vám predkladajú ako pravdu spochybňujte a nič slepo neprijímajte.

Chodte sa pozrieť do Oświęcimu,študujte dejiny dôkladnejšie!
Klifton-to si vážne prehnal!
Zidia sú ľudia,ako my ostatní-majú rovnaké práva!
Démonizovať ich ako národ je choré!
Vidíš iba zlých Zidov?
Ja viem o dobrých Zidoch!

Je to strašne hlúpe pripísať všetky svinstvá tejto doby jednému národu.

Klifton-mal by si sa ospravedlniť a požiadať admina o vymazanie tých tvojich klamstiev.

Pochop,že bežní izraelčania netrávia čas tým,ako z teba vysať peniaze,alebo ako si vymyslieť niečo nové o holokauste.

Holokaust bol a minimálne v takom rozsahu,aký je známy z historie!klifton   |   ip:95.103.25   |   2010-11-23  (11:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker:

ktorej histórie?? histórie diktovanej norimberským procesom??

bolo by treba asi uverejniť všetky dokumenty - úplne všetky!!

okrem toho, jasne si preukázal za koho kopeš. všetci muslimovia sú zlí?? všetci chcú vymazať kresťansvto a judaizmus??

a kto stavia súčasnú kresťansku civilizáciu proti muslimom?? kresťania?? a čo takto protokoly sionských "mudrcov" (ja by som povedal mudrlantov)??? tie o kom hovoria??

a chceš povedať, že sa toto etnikum podľa nich nedrží??

vyhladzovanie ľudí bolo v minimálne takom rozsahu v akom skutočne bolo!! vyhladzovanie rusov v rusku, vraždenie poliakov v poľsku, ukrajincov na ukrajine, židov v európe - kto bol za to zodpovedný??
nemám sa za čo ospravedlňovať.
ale môžem poprosiť admina, aby vymazal moje klamstvá, ale iba dokazateľné klamstva!!!


Michal   |   ip:212.5.194   |   2010-11-23  (11:43)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
   Stalker.
Keď si bol v tom Osvienčime povedali Ti, že najdojímavejší a najhroznejší artefakt – plynová komora (PK)- je podvod, ktorý nepopierajú ani zástancovia holokaustu? Povedali Ti, že sypacie otvory na streche boli vysekané až po vojne Poliakmi? Povedali Ti, že dvere, ktorými vodia návštevníkov do PK a ktoré sú prezentované ako pôvodné dvere, ktorými vchádzali obete, boli vybudované Nemcami v rámci prestavby tejto márnice na protiletecký kryt v dobe od 21.9. – 25.9.1944. Povedali Ti, že údajné splynovanie v tejto PK bolo ukončené v novembri 1942? Nepredpokladám, že by Ti povedali o dokumente z norimberského procesu č. M-9098 25 J. 1947, kde Na strane 47, vyšla opisná tabuľka o každom z ôsmich plynov, ktoré firma IG. Farben vyrábala. Pod bodom 7 tohto opisu sa píše o Cyklóne B: "Možnosť ventilácie je pre silnú priľnavosť plynu na povrchy sťažená a zdĺhavá”. V ďalšom dokumente č. NI-9912 21.8.1947 sa o Cyklone B píše: “ Čas, ktorý je určený pri použití tohto produktu na hubenie hmyzu, je od 6 hodín pri teplom počasí, do 32 hodín pri studenom počasí. Normálny čas je 16 hodín.”
Očití svedkovia udávajú čas od :“okamžite do 15 minút.“ V tom istom dokumente sa uvádza doba vetrania najmenej 21 hodín. Očití svedkovia i bývalý veliteľ R. Hoss, z ktorého priznanie vymlátili (viď kniha Legions of death od Ruperta Buttlera) hovoria o okamžitom nástupe sonderkomanda a bez ochranných masiek. Je pozoruhodné, že tvrdenia očitých svedkov nikto nepreveruje i keď tvrdia také nezmysly (ako Kantor a Vrba), že v Birkenau (Osvienčim II) bolo za deň splynovaných a spálených 20 000 Židov.......
Mimochodom. Nedávno som viedol na nete diskusiu s jednym fundovaným novinárom, ktorý robí prednášky o holokauste a došli sme k záveru, že aj samotní zástancovia holokaustu sa delia na dve skupiny. Jedna zastáva názor, že Nemci pripravovali genocídu Židov už pred vojnou (čomu odporuje skutočnosť, že sa nenašiel ani jeden dokument, ktorý by niečo podobné nariaďoval) a druhá , že Nemci sa rozhodli až v priebehu vojny a že v podstate improvizovali (tomuto ale odporuje vysoký počet obetí). Každopádne, ak je tu toľko otázok a nejasností mal by byť daný priestor na skúmanie historikom a nie vydať holokaustový zákon.
nolop
BRAVOOO Vladimír. Držím palce Teba aj celému Zvedavcovi.....klifton   |   ip:95.103.25   |   2010-11-23  (12:02)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Michal:
priestor na skúmanie historikmi (myslím historikmi skutočnými, a nie zaplatenými, alebo zastrašenými) tu nikdy nebude, lebo by náhodou mohlo dôjsť k odhaleniu Pravdy, ktorá by mohla byť pre celú jednu náboženskú skupinu nepríjemná a mohla by mať ďalekosiahlé dôsledky. stačí sa obzrieť do staroveku a stredoveku.


stalker   |   ip:89.173.36   |   2010-11-23  (12:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niektoré stavby v Oświęcime boli postavené nanovo-často dosť diletantsky,lebo ich po vojne rozobrali miestni a materiál použili na stavbu domov.
Potom príde nejaký "expert",ktorý zoberie vzorky z povrchu tehál a berie to ako dôkaz toho,že holokaust bol výmysel...

Ja pochádzam z malého mesta a viem od starých rodičov,že nikto zo Zidov,ktorých poznali a deportovali sa nevrátili.
Už viem-nezahynuli v koncentráku,ale žijú v Tel Avive a topia sa v zlate-však?

Odmietam sa baviť o tomto s ľudmi,ktorý vedia veľké H!ANONYM   |   ip:92.62.224   |   2010-11-23  (12:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro Antabus, Šebej a ostatní : 3.říše NESKONČILA Norimberskými procesy. Aktivity 3.říše i nadále TRVAJÍ v pozadí poválečných světových událostí, které ovlivnily a dosud ovlivňují vývoj směřující ke světové korporátní fašistické oligarchii(NWO), která postupně vznikala propojováním utajovaných nacistů a fašistů, vlivných aristokratů,bankéřů,politiků a zločinců(mafie), kteří se scházejí v novodobé okultní svatyni Zla BOHEMIAN GROVE a na konspiračních schůzkách BILDERBERG.Jsme na prahu vzniku 4.říše(totalitního Rudohnědého bratra), která bude syntetizovat a šířit po Zemi Zlo, extrahované ze zločinné minulosti lidských dějin.


preStalkera   |   ip:95.103.13   |   2010-11-23  (12:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Holocaust faker explains himself .
http://www.youtube.com/watch?v=j30sWIOMIak


ANONYM   |   ip:92.62.224   |   2010-11-23  (12:23)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Pro Stalker : nezapomínej, že obě světové války rozpoutal žid-sionista, z obou válek nejvíce profitoval žid-sionista, mapu světa po obou válkách přerozdělil žid-sionista, genocidu národů v různých částech světa ve jménu zlatého telete(nekontrolovatelného a nenažraného zisku) opět vedl žid-sionista, a nyní ten samý vztahuje ruce na celý svět (NWO), a chce si jej zavrženímhodným způsobem přivlastnit. Jak si může stále drzejší žid-sionista přivlastnit 6,5 miliardy lidí ? On je jejich stvořitel ? On je jejich bůh ? Je stejně smrtelná pomíjivá sračka jako my všichni ostatní !!! S holou prdelí do světa vlez, a s holou prdelí z něho zase odejde !!!


joplins   |   ip:79.138.25   |   2010-11-23  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anonym. trefné.. z holym zadkom prišiel a z holým zadkom pojde.. no nároky má ako sam najvyššý...


rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (12:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pri citani tychto komentarov je mi velmi zle, co to zmeni, ci tam zabili 500 milionov ludi, alebo 5 milionov, alebo 5 ludi? Je jedno kto to bol, ci zidia, Slovania, alebo ine narody, v prvom rade tam boli ludia. Neviem v akej dobe by ste chceli zit, ked tu nieco take pisete. Neviem ci by ste v tom koncentracnom tabore, a je jedno, ci v Nemecku, Polsku, Rusku, riesili otazky typu ako mi uskodi cyklon B, alebo kolko po mne dalsich zabiju. jedno je jasne, turisticky vylet to nebol, ludi tam doviezli, kopa sa domov nevratila. A vy tu riesite, pocet, sposob, a vselijake ine konspiracie. je jedno, ci zidia vrazdili, zidov, alebo nacisti Slovanov, kazdy v tom vidi len to, co vidiet chce. Vy pri svojej zaslepenosti voci Zidom by ste asi pri kazdom splynemi v hladisku aplaudovali, a co keby to iste cakalo aj vas? Prave z takychto reci vznikaju vojny, z takychto reci sa stavaju fanatici, lebo bez vas fanatikov by neexistovala ziadna vojna v takom rozsahu ako bola ta druha svetova. Ani mne sa nepaci teza, ze tam zahynuli hlavne Zidia, myslim, ze to nie je pravda.


klifton   |   ip:178.40.18   |   2010-11-23  (13:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael:
mýliš sa. slovania sa nesnažia o ovládanie sveta. semiti áno.


stalker   |   ip:89.173.36   |   2010-11-23  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jasné-a v rámci ovládnutia sveta svojimi,poslali svojich do koncentrákov...
Fakt brilantná logika!
A všetky vojny rozpútal muž,tak podme tlcť mužov-nie?
Alebo-všetci mali fúzy,tak podme vyhubiť fúzačov?
Preboha!
Ja som si myslel,že je už 21 storočie a vono je temný stredovek...


rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (14:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klifton tak potom prepac, ale potom to Hitler a Stalin spackali, mali predsa vyzabijat vsetkych, tak si to myslel? Co to prepanaja ma spolocne s tym, ze zabijali ludi ako na bitunku?


rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (14:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takze si to zhrnme, Hitler chcel ovladnut cely svet, Stalin chcel ovladnut cely svet, Zidia chcu ovladnut cely svet. Prvy aj druhy si zriadili vyhladzovacie tabory, aby znicili tych tretich, lebo aj oni chceli ovladnut svet. Co to vlastne vysvetluje, kto je lepsi alebo horsi z tych troch?


klifton   |   ip:178.40.18   |   2010-11-23  (14:15)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  staler, rafael: pekne to prekrúcate, z ktorej nadácie ste platení??
rafael: nepodsúvaj mi svoje myšlienky, čo som napísal, napísal som ja, čo si napísal ty, to je tvoj názor.
stalker: čo je 21. storočie? čo je stredovek?? okrem toho tvoje argumenty sú holý sofizmus. odvádzaš diskusiu nie argumentami, ale napadaním.


klifton   |   ip:178.40.18   |   2010-11-23  (14:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael:
"Takze si to zhrnme, Hitler chcel ovladnut cely svet, Stalin chcel ovladnut cely svet, Zidia chcu ovladnut cely svet. Prvy aj druhy si zriadili vyhladzovacie tabory, aby znicili tych tretich, lebo aj oni chceli ovladnut svet. Co to vlastne vysvetluje, kto je lepsi alebo horsi z tych troch?"

nikto - všetci sú z jedneho kmeňa a ty to vieš. nielenže sú ochotní potopiť iných, ale aj svojich vlastných.
rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klifton otrepana pesnicka, a teba kto plati? Nejaky nacista, alebo Arab? To, ze mas myslienky na urovni stredoveku je fakt, to ze sa niekto zastava prava tych, ktorym boli upierane je plateny zidovskou nadaciou? Ja nerozlisujem ludi na rasy, ktori boli zabiti v koncentrakoch, mne by vadilo keby vyvrazdili aj Inuitov, alebo Indianov, ved aj to su ludia.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (14:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A povies mi aspon niekoho, kto nie je z ich vlastneho kmena?


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.79   |   2010-11-23  (14:29)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  rafael ty si uplne vypatlany kozmopolita bez ochoty zodpovednosti za vlastne skutky!Tie dristy co tu siris su otrasne!


sxg   |   ip:95.103.13   |   2010-11-23  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aha rafo a sťála, židáčkovia si aj v dnešnej dobe robia zoznamy židov, ktorých by do koncentrákov kľudne poslali: http://www.masada2000.org/shit-list.htmlrafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak to necitaj, ja tiez selektujem co citam, a ty rozhodne medzi moje oblubene postavicky nepatris. To, ze si zidofob, este neznamena, ze si aj normalny. To, ze sa ja pozastavujem nad tym, ze niekto chce vyhladit nejaky rasu, tak automaticky som zid, je len tvoj hlupy sposob ako ospravedlnit tvoju fobiu. Len je zujimave, ze veriaci v boha, za akeho sa povazujes, moze mat taku uchylku.


klifton   |   ip:178.40.18   |   2010-11-23  (14:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  opäť prekrúcate .-)))))

žiaden iný si z toho zabíjania (?) neurobil priemysel na vytľkavanie politického a ekonomické zisku ako
jedna náboženská skupina. o genocíde spáchanej na slovanoch práve touto skupinou sa musí mlčať.


sxg   |   ip:95.103.13   |   2010-11-23  (14:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som Kresťan!
Ja som Moslim!
/žid/ ...ale to nie je dôležité, sme predsa ľudia, to že vás moji predkovia a účastníci vraždia na počkanie, na to predsa zabudneme...
http://afinabul.blog.cz/1011/ked-sionisti-palia-svate-knihy


rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (14:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg, aby bolo jasne, co to vlastne vysvetluje, ze je dobre ak niekto zriadi pec na ludi a zabija ich ako na beziacom pase? To naozaj ste tak obrneni a neustale presvedceni, ze teraz sa to stat nemoze? Myslite si, ze ludstvo je na takom stupni vyvoja, ze sa to nemoze vratit? Ved sa to moze stat aj vam, aj inym, to vas nedesi? Tu sa hrate na jedinych spravodlivych, ja som Zsice Zida videl akurat z rychlika, ale to neznamena, ze nemozem sucitit so vsetkymi, ktori tam zomreli. Indiana ani Inuitu som taktoez v zivote nevidel, ale tiez by mi vadilo, keby sa nejaky sialenec rozhodol ich vyhladit, aj keby mal akekolvek dovody na to.


sxg   |   ip:95.103.13   |   2010-11-23  (14:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael, David Cole ti niečo hovorí?
http://slobodne.medialne.info/2009/04/07/david-cole-v-osviencime/
Je žid, ktorému zomreli rodičia počas WWIIrafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (14:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie nehovori mi nic, touto temou sa nezaoberam, len mi je luto, ze tu niekto nieco spochybnuje, ako keby to malo nieco zmenit. Je predsa jedno, kolko ludi zomrelo, akym sposobom a vlaste aj akej boli rasy. Ak sa nieco take stalo v 20.storoci, stane sa to aj teraz, a podla komentarov fanatikov, je k tomu naozaj blizko. Staci na niekoho ukazat prstom a uz sa budu stavat pece, ale pritom nikto nevie kto a na koho ukaze.


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.79   |   2010-11-23  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   rafael : Len to co je zive nas moze posunut dalej,hladanie pravdy v nas je ta prava cesta zivota.
Si zivym dokazom uplnej neznalosti a neochoty a vazne si na smiech.Nedokazes vecne argumentovat tusim budes dalsou obetou testovania mind-control :))

Korene výskumov Mind Control siahajú do 1950 - tých rokov, kedy bezpečnostné zložky vyvinuli veľkú snahu o kontrolu ľudského chovania/konania. V prvých výskumoch boli na tento účel použité chemikálie a drogy. Toto je klasicka Mind ControlV skorých 1970 – tých rokoch bolo už určitým bezpečnostným a akademickým kruhom jasné, že ľudské správanie sa dá meniť a ovplyvňovať použitím jemných energetických manipulácií.

V 1990 – tých rokoch dosiahla táto technológia stupeň, kedy sa dajú externými prostriedkami (ožiarením) manipulovať emócie, myšlienky, pamäť a myslenie. Predstava, že existuje nejaká vonkajšia sila (technológia), ktorá môže narušiť nielen náš emocionálny stav ale zničiť aj naše zdravie by nás nemala prekvapiť. Prekvapivý je ale rozsah dôkazového materiálu, ktorý je k dispozícií a svedčí o tom, že táto technológia už existuje.
V súčasnosti existuje len v USA 40 patentov, ktoré sa zaoberajú kontrolou a manipuláciou duchovného a emocionálneho stavu človeka.Technológia funguje, je používaná, testovaná a vyvíjaná v mnohých krajinách, Slovensko a Česko nevynímajúc.
Aby vývoj napredoval, robia sa experimenty na ľuďoch, ktoré si vyžiadali a stále ešte vyžadujú veľké množstvo obetí.

Téma modernej Mind Control, teda kontroly ducha, myšlienok, citov, vedomia a kreatívnych centier v mozgu ľudí by mala byť vážne diskutovaná nie iba v tajných vládnych programoch a vedeckých kruhoch ale tiež na verejnosti.

Prof. Delgado už v roku 1974 pomerne otvorene k čomu je on ale aj ďalší vedci odhodlaní:
""Potrebujeme jeden psychotechnický program na politickú kontrolu v našej spoločnosti. Cieľom je fyzická kontrola myšlienok. Každý kto sa potom bude odlišovať od určených noriem bude môcť byť operatívne okyptený (v originálnom texte je to naozaj „surgery muliliated“-pozn.) Ľudia nemajú žiadne právo voľne rozvíjať svojho ducha. Tento druh slobody je ale veľmi príťažlivý. Preto musíme ducha elektronicky kontrolovať""


rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty pokial nezacnes brat vazne svoju identitu budes len na smiech, pokial viem ty vystupujes pod roznymi nickmi ako sa ti hodi, a inak mi je tvoj nazor uplne ukradnuty. Patris k tym, ktorych komentare velmi necitam a po precitani tychto 2 poslednych si ma utvrdil, ze ani som o vela neprisiel.


sxg   |   ip:95.103.13   |   2010-11-23  (14:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafo, to na mňa? Tvoji bábkovodiči ti zrejme neoznámili, že vyhľadávanie podľa IP neobsahuje celé číslo, ale ako zámienka niekoho označiť že falšuje nicky je to cool, aspoń aj iný uvidia čo si v skutočnosti zač.
Keď sa pozrieš do priepasti, môže priepasť pozrieť aj na teba.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (15:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg, nie to nebolo na teba, ale na toho scizofrenickeho nicka nad mojim poslednym prispevkom


rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (15:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A navyse si to mozes overit jednoduchym kliknutim na jeho nick.


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.79   |   2010-11-23  (15:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tvoja inteligencia a znalosti su na takej urovni ako si napisal ... potom sa nediv ze kazdy kto tu prispieva s dynamickou IP. ma casom od poskytovatela zmenenu ip adresu...a tym padom sa to javi v castiach tu zobrazenych ip ako niekto ,kto ma viac nickov.
rafael   |   ip:188.167.7   |   2010-11-23  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bertold, duves, mne to nevadi, ale to preco sa uz nevolas duves je vcelku jasne.


durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-23  (16:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker, fakty, archívy a mudrejsie hlavy ako som ja tvrdia napríklad toto: http://principality-of-sealand.eu/pdf/Die_verbotene_Wahrheit.pdf

(žiaľ nemôžem preložiť všetko, čo by som chcel, niet času :)


stalker   |   ip:89.173.36   |   2010-11-23  (16:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  durino-po nemecky neviem ani slovo.
A múdre hlavy boli napr.moji starí rodičia,ktorých židia zamestnávali.
Veľa mi rozprávali o Zidoch a veľmi-veľa dobrého.
Ano-mali továrne,ale ani Slováci,alebo usadení Nemci tak obyčajným Slovákom nepomáhali,ako oni.
Chudobným platili školy,lekára a mnoho iného.
Nie je to tak,že pomáhali len svojim.
A všetci neboli bohatí.
90%-možno viac z nich žilo na úrovni mojich starkých,alebo horšie.
Moji starí rodičia by sa dali zaradiť do nižšej strednej triedy.
Zidia boli veľmi podnikaví a to,že väčšina továrnikov a bohatých bola židovského pôvodu súvisí s ich schopnosťami.
Pamätám sa na príchod prvých Vietnamcov-ako boli mnohým na smiech,ked šetrili na bicykel a ako ich posielali späť do Vietnamu v balíkoch.
Potom začali šiť handry,šmelinovali,po revolúcii ešte viac.
Dnes sa vozia v mercedesoch,otvárajú si reštaurácie a majú sa celkom dobre.
Pritom začínali prakticky z ničoho.
To len blbá vlastnosť Slovákov-závisť zvyšuje nevraživosť.
Nikto nevidí,koľko sa tí vietnamci nadreli!
Každý vidí len plody práce-prácu samotnú nie!
Vieš prečo mnohí Slováci nenávideli voľakedy Zidov?
Lebo Zidia mali krčmy a Slováci si veľakrát vynucovali nalievanie chlastu na sekeru.
Ožratí zabudli,koľko prechlastali a potom sa ľahko Zidom zapaľovala krčma a obviňovali ich z podvodov a úžery!
V našom meste žilo pár stoviek židova po vojne sa ich vrátilo 16.
Malému množstvu sa podarilo utiecť ešte v roku 1940,zvyšok-vrátane rabína zavraždili gestapácke svine v koncentrákoch!
Deti-malé deti!
Chápeš?
Deti,ženy...
Rozumieš tomu?
Chcel by si sa narodiť pred vojnou ako Zid?
Skús si to predstaviť!

Každý,kto akýmkoľvek spôsobom spochybňuje holokaust je bud bezcitný,alebo nepozná FAKTY.durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-23  (18:00)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  stalker, zatváraš oči pred realitou. Skutočnosť je taká, že za každým väčším svinstvom od WW2 sú židia. A keď je človek každý deň bombardovaný farizejstvom židovských médií a realitou, tak je mu na zvracanie. Nebudem tie udalosti menovať...

Ja nespochybňujem udalosti druhej svetovej vojny. Nebol som tam. Trpeli v Európe všetci. Nielen židia. Ak si však niekto uzákoní pod trestom odňatia slobody nemožnosť pochybovať o historických faktoch, tak je to podozrivé. Ak je to v prospech tých, ktorí robia preukázateľne (to nedokážeš spochybníť ani ty) v súčasnosti najväčšie svinstvá, tak je to úplne jasné. To nie je zákon v prospech ľudí. To je zákon v prospech úzkej skupinky ľudí - a čuduj sa vete, opäť sú to židia.

Podám ruku každému slušnému človeku. Je mi jedno jeho pôvod.

Ale podvodníka budem nazývať podvodník. Vraha budem nazývať vrah. A je mi jedno, či dostal Nobelovu cenu za mier. Vrah je vrah.

Bez vetra sa ani lístok nepohne. Skús porozmýšľať, prečo sú ľudia naštvaní na ľudí, z ktorých - na počudovanie - skoro všetci sú židia? A pritom udalosti z vojny máme na háku. Žijeme tu a teraz, v inej realite. Skús porozmýšľať.


klifton   |   ip:178.40.18   |   2010-11-23  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker:

ach vy chudáci dobrosrdeční, tak prečo teraz vyvražďujete nevinné palestínske ženy a deti???????
deti, ženy!!! rozumieš tomu????


stalker   |   ip:89.173.36   |   2010-11-23  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klifton-myslíš tie neviniatka ostreľujúce civilistov raketami?
Alebo tie neviniatka,ktoré vyhadzujú do luftu civilné autobusy?
Celé je to špinavá propaganda.
Vieš koľkí izraelčania zahynuli ked išli na diskotéku,do obchodu,alebo na prechádzku so psom?
Nejaký šialený a sfanatizovaný uctievač alaha sa vyhodil do vzduchu.
Pritom ten izraelčan mal úúúplne na háku politiku a ani neriadil svet.
A televízor mal možno tiež na splátky.
Ja tu hovorím o bežných ľudoch.
Ja sa nezastávam tej manipulujúcej špičky a či majú všetci rovnaký pôvod je otázne.BOBO   |   ip:216.155.1   |   2010-11-23  (18:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker ty nie si náhodou ten stalker z aktualít (aktuality.sk) ktorý obahajoval všetko americké a židovské? Dokonca aj neobhájitelné? A na moslimov len kydal? Ak áno, tak ti poviem, že čo príspevok to perla, som sa smial ako môže byť človek taký zmanipulovaný propagandou.


AnonymX   |   ip:92.62.224   |   2010-11-23  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro Stalker : všechno má svou vnitřní i vnější logiku, včetně všech zvráceností a chaosu. Pokud jsi pouhý streamový a zbrainwashingovaný konzument zmanipulovaných informací, nedivím se, že nechápeš, a proto meleš blbosti. Pokud budeš znát charakteristické rysy a myšlení etnik či národů, nebudeš tu mlít takové hovadiny, a zastávat se židů-sionistů. Oni se sami rozhodli kráčet po tenkém ledu křehkých mezinárodních a kulturních vztahů s cílem podmanit si je pro svou hmotařskou vizi světa, kterou skrze své činy a naplánované události dnes a denně uvádějí do reality světa. Nejsou bozi,což si oni neomylně o sobě myslí, a proto nakonec jejich fetiše Golem(NWO), Moloch, Góga a Magóga budou jejich definitivní zkázou.Nezachrání je ani satanova synagoga...


atheist   |   ip:195.146.1   |   2010-11-23  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker dokedy máte na psychiatrii povolený internet? Dnes už toho bolo hádam z tvojej strany dosť. Šup k sestričke po tisercin a spať. aj zajtra je deň. Určite si aj ošetrovateľ chce napísať nejaký mail.


BOBO   |   ip:216.155.1   |   2010-11-23  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už dlhšie si to všímam, že toto je tu všeobecne rozdelené na dva tábori. Jedny vystupujú ako ateisti, humanisti, liberáli a obhajujú aj neobhájitelné, nemajú žiadne argumenty. Sú to ľudia buď užitočný idioti (zmanipulovaní propagandou bez kúska vedomostí a zdravého a krytického myslenia) a účeloví obhajocovia (vieme za koho kopú).
Druhý tábor sú veriaci so zdravým a kritickým myslením, ktorý aj niečo majú naštudované a nežerú každú propagandu.


AnonymX   |   ip:92.62.224   |   2010-11-23  (18:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro Stalker a Rafael : Pozor,pozor,pánové !!! Hitler i Stalin jsou židé po svých předcích, tak proč se divíte jejich chtivosti po světovládě ???!!! Všechny důležité světové mocnosti jsou prolezlé židy-sionisty, a proto je svět takový, jaký ho známe, a znali i naši předkové. Proč jim nestačí vlastní stát Izrael, a proč musí zotročit celý svět ? Povahová zvrácenost židovstva je historicky dobře známa, a proto se ani nelze divit, že na sebe přivolávají pogromy v každé generaci (!!!) pro svou nevykořenitelnou zatvrzelost žít s ostatními národy v míru a vzájemně prospěšné spolupráci.
AnonymX   |   ip:92.62.224   |   2010-11-23  (18:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro Rafael : To je jen Tvoje hloupost, že nerozlišuješ rasy, protože ty rasy jiné rasy na rozdíl od Tebe rozlišují, a to by ses divil jak důsledně !!! Sám jsi zářným příkladem sionistického přeprogramování Tvého myšlení fenoménem human ismu a liberalismu. Jak je vidět, jsi v Matrixu náramně spokojen...


fgh   |   ip:194.160.1   |   2010-11-23  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Asi nemam taky prehlad ako pan Sebej asi nie ani vek ale kto tvrdi ze vek ide s rozumom. Uprimne mam pocit ze vela krat je to opacne. Ale zostanme pri zemi.
Z malej casti jeho vyrokov mam ten pocit, ze p. Sebej este stale veri, ze tato Zemegula je plocha a tiez ze doteraz asi zil v krajine tzv "Bezproblemova demokracia". Takychto panov s fuzikmi dost casto stretavam pracovne. Sem tam si daju aj nejaku fajku a tvaria sa mudro.
A aj su...az kym si to clovek nezrata a neuvedomi, ze ich domena vedomia je je zialbohu limitovana.
Jednoducho aj ked urcite dobre zamyslal co chcel zdelit obávam sa, že je to velmi nekomplexne a neaktualne zhrnutie spolocenskej reality.

Pán Sebej zijeme v globalnom svete s globalnymi problemami a niektore konspiracie (aj ked je to uz slovo ako UFO, vsetci sa smeju ked to pocuju) existuju a su konspiracnymi faktmi.
Ako napriklad nedavne potvrdenie ze spička nacistov isla po ll.svetovej vojne rovno do USA a mali v tom pristy aj z Vatikanu.
A co teraz?! sa zoberie zmyzik a vymaze sa to z knih ZS,SS a VS a povie sa toto sa meni deti. Naucte sa to teraz takto?!

Uppps...tym sa meni cela nasa nedavna historia...a to su tie konspiracie, to je nasa realita. Ako spravne hore podotkol Michal.

Na zaver pozitivna kritika: ceni sa ze sa vyjadruju nazory nahlas nech su uz akekolvek, ludia si vyberu.

Cest a slava.BOBO   |   ip:216.155.1   |   2010-11-23  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V podstate biela rasa sa nechala opiť rožkom. Sme úplni idioti, ktorí sa nechali dobehnúť. Stačí sa pozrieť okolo seba a môžme povedať s určitosťou, že to máme spočítané :(


AnonymX   |   ip:92.62.224   |   2010-11-23  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pro sgx : to si piš, že si takové seznamy pořizují a průběžně aktualizují. V několika státech UssA to došlo dokonce tak daleko, že byly nalepovány modré a červené známky na domovní poštovní schránky. Cíl byl jediný : pokud by byly vyhlášeny na takto označeném území vyjímečný stav nebo stanné právo, represivní složky a armáda věděla, koho má zatýkat (červené známky)a odvážet k výslechům nebo rovnou do koncentráků. Myslíš si, že v UssA nejsou už připravené koncentráky,až židé-sionisté zavlečou svět do globálního kolapsu před vyhlášením NWO ? A budeš se divit, spousta z nich není na souši, ale na moři !!!


filip   |   ip:178.40.12   |   2010-11-23  (21:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to rafael ,alebo stalker ? http://www.beo.sk/rozhovory/447-rozhovor-so-zidofilom-a-sionistom-miroslavom-iliasom


durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-23  (22:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  filip: vďaka za linku, rasizmus ako vyšitý


KIE   |   ip:184.105.1   |   2010-11-23  (23:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   V SKOLE SA SMEJEME,ZE NA DOLEZITE.SK CHODIA DETI FRANKEISTAINA.

OHEN ZLY,VODA DOBRA
ZID ZLY,KRESTAN DOBRY

CHODIA SEM PRIMITIVNE DETI TRPIACE PREDSUDKAMI A FOBIAMI,KTORE ICH PRIVEDU K SAMOVRAZDAM,TERORIZMU A NEUSPECHOM V ZIVOTE.Michal   |   ip:95.105.14   |   2010-11-24  (01:29)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Pre Stalkera
Krema II a III, najhlavnejšie likvidačné plynové komory neboli rozobrané a Leuchter a Rudolf, ktorí brali vzorky z Osvienčimu neboli revizionzoisti. Mali len odobrať vzorky z odvšivovacích plynových komôr (PK)- objekty 5a a 5b v Birkenau- a údajných PK – Krema II, III, IV a V- a overiť koncentráciou kyanidu vo vzorkoch.(Krema IV a V boli v tej dobe ruinami, len so základmi). Leuchter bol odborník na popravčie technológie a dodávateľ týchto technológií v USA. Sám navrhol PK v Missouri, ale nebol zástancom tohoto popravovania a navrhoval humánnejšiu injekciu. Takže to nebol žiadny diletant, ako to o ňom rozširujú židovské organizácie. Vzorky, ktoré odobral v Osvienčimi dal na rozbor v nezávislých laboratóriách vMassachusetts. Tie nevedeli čo skúmajú. Len stanovili obsah kyanidu vo vzorkoch a ten prezentoval riaditeľ laboratória na tzv. Zündelovom procese v roku 1988. V dôsledku toho sa rozpútala židovská štvavá kampaň a Leuchter došiel o štátne zákazky a jeho firma zbankrotovala. Podobne dopadol aj chemik Genmar Rudolf. Ani on nebol revizionista, ale dospel k rovnakým výsledkom ako Leuchter pred ním. Totiž koncentrácia kyanidu vo vzorkoch tzv. plynových komôr bola asi 1000 krát nižšia, než v tzv. odvšivovacích komorách. Židovská lobby miesto toho aby zvolala celosvetovú nezávislú komisiu, aby výsledky oboch „revizionistov“ preskúmala a vyvrátila, rozpútala štvavý a nedôstojný hon na čarodejnice, kde miesto argumentov používali paragrafy a mediálnu špinu. To už hovorí samo za seba... Nebuď lenivý. Prečítaj si bláboly očitých svedkov, ktoré si často vzájomne odporujú (napríklad Vrba -číslo 44070-„Ušiel som z Osvienčimu“, Schon - číslo 73043- „My mŕtvi žalujeme“. Nájdi a preštuduj si Leuchterovu a Rudolfovu správu, porovnaj ich a potom si urob vlastný názor...
Tvoja poznámka „Už viem, že žijú v Tel Avive a topia sa v zlate.“
Pouvažuj napríklad o tomto :
Krátka správa, publikovaná 24. novembra 1978 v State Time (Baton Rouge, Louisiana), vysvetľuje oveľa živšie, než akákoľvek populačná štatistika, osud "zmiznutých" Židov:
"Steinbergovci kedysi žili v malej židovskej dedine v Polsku. To bolo pred Hitlerovými tábormi smrti. Dnes viac ako 200 prežijúcich a potomkov prežijúcich sa zhromaždilo na špeciálnej štvordňovej oslave, ktorá začala v Deň vďakyvzdania. Vo štvrtok prišli príbuzní z Kanady, Francúzska, Anglicka, Argentíny, Kolumbie, Izraela a z prinajmenšom 13 miest z USA. 'Je to nádherné', hovorí Iris Krasnow z Chicaga. 'Je tu pät generácií - od trojmesačných po 85-rocných. Ľudia kričia a bavia sa. Je to skoro ako zjednotenie utečencov počas 2. svetovej vojny.'"
Perličky, ktoré Ti nikto nepovie.:
Hlavný "gasskammerprozess" z Osvienčimu bol - a to sa nikdy dosť nezdôrazňuje - vlastne procesom proti architektom Walterovi Dejaco a Fritzovi Erdovi, vedenom vo Wiedni v roku 1972. Tento proces, inscenovaný Simonom Wiesenthalom a označovaný ako senzácia, sa ukázal veľmi rýchlo ako kompletné fiasko pre obžalobu. Obaja títo muži, ktorým sa predhadzovalo, že vybudovali a opravovali gigantické plynové komory a spaľovacie pece v Auschvvitz-Birkenau, mohli ako technici doložiť, že v skutočnosti dali príkaz na výstavbu krematória. Zistilo sa, že nevypracovali žiadne plány plynových komôr, ale len márnice vedľa spaľovacích pecí. Oboch architektov súd oslobodil! (Tu sa jednalo o Krema II a III v Osvienčim II Birkenau, kde malo byť najviac splynovaných a spálených väzňov)

Odpoveď R. Hossa na otázku : Prečo priznal 2,5 milióna zavraždených väzňov (alebo len Židov?)
„Iste, podpísal som vyhlásenie, že som zavraždil 2,5 milióna Židov. Rovnako tak som mohol povedať, že ich bolo 5 miliónov. Existujú určité metódy, ako získať hocaké priznanie, či už je pravdivé, alebo nie.“ – to hovorí samo za seba...
Prečo nemali Nemci radi Židov ?
Podľa Londýnskeho The Daily Express z 24. marca 1933 (http://www.fpp.co.uk/online/07/10/images/D-Express-Judea-24-03-33.gif), židia už spustili bojkot proti Nemecku a jeho vláde. Nadpis „Židovstvo vyhlasuje Nemecku vojnu – židia celého sveta sa zjednocujú – bojkot nemeckých tovarov – masové demonštrácie.“ Článok opisoval nadchádzajúcu „svätú vojnu“ a snažne žiadal židov vo svete o bojkot nemeckých tovarov a účasti na masívnych demonštráciach proti nemeckým ekonomických záujmom. Podľa Expressu:
„Celý Izrael vo svete sa zjednocuje na vyhlásenie ekonomickej a finančnej vojny Nemecku. Zjav svastiky ako symbol nového Nemecka ožil ako starý vojnový symbol Judáša k novému životu. Štrnásť miliónov židov rozptýlených po celom svete stojí jednotne pri sebe ako jeden muž, aby vyhlásili vojnu proti nemeckým utláčateľom svojich spolu-veriacich.
Židovský veľkoobchodník opustí svoj dom, bankár svoju burzu, obchodník svoj obchod, a žobrák svoju chatrč, len aby sa spojili pre svätú vojnu proti Hitlerovmu národu“.
V podobnom duchu, židovské noviny Natscha Retsch píšu:
„Vojna proti Nemecku bude vedená všetkými židovskými komunitami, konferenciami, kongresmi... každým jedným židom. Tým bude vojna proti Nemecku ideologicky znovu prebudená k životu aby predstavovala naše záujmy, ktoré vyžadujú, že Nemecko bude úplne zničené. Nebezpečenstvo pre nás židov, je v každom nemeckom človeku, v Nemecku tak, ako aj individuálne. Musí byť odmietnuté, aby bolo neškodné navždy... V tejto vojne sa my, židia zúčastníme, a to so všetkou svojou silou a vôľou ktorú máme.“ˇ
Divíš sa, že sa potom Hitler nasral a napchal ich do lágrov ? Čo urobili Američania s Japoncami po Pearl Harbour-i ?


Dvojaký meter :
. Bruno Gollnisch, poslanec Európskeho parlamentu bol napríklad v januári 2007 odsúdený na tri mesiace väzenia a 55 000 eur pokuty za to, že vyhlásil:
„Nespochybňujem existenciu koncentračných táborov, ale historici by mali mať šancu diskutovať o počte mŕtvych. K existencii plynových komôr, je vec historikov, aby voľne diskutovali.“(Mal byť potrestaný za podnecovanie k rasovej nenávisti...)
AK je toto popieranie HOLOKAUSTU, tak sa potom HOLOKAUST trasie už vo svojich základoch....
Nestor holokaustu Elie Wiesel si za svoj výrok :
„Každý Žid by si mal, niekde vo svojom vnútri, vyčleniť zónu nenávisti – zdravej, silnej nenávisti – proti tomu, čo zosobňuje Nemec a čo pretrváva v Nemcoch. V opačnom prípade by išlo o zradu mŕtvych“ vyslúžil v roku 1986 Nobelovu cenu mieru.
Joseph McCarthy, americký senátor, odovzdal americkej tlači dňa 20.5.1949 prehlásenie: "Vypočul som svedectvo a preštudoval som dokumenty, ktoré dokazujú, že obžalovaní (v Norimbergu - pozn. prekl.) boli podrobení fyzickému mučeniu, bitiu a zlému zaobchádzaniu takého druhu, aké je schopný vymyslieť len chorý mozog. Všetky tieto strašné činy sa robili s vedomím a súhlasom oficiálnych žalobcov, aby vytvorili atmosféru na potrebné výpovede."
DAILY NEWS dňa 9.1.1949 uverejnili článok amerického sudcu Edwarda L. Van Rodena, ktorý bol jedným z troch členov Simpson Armee Kommission. Táto komisia mala za úlohu preskúmať spôsob a priebeh vedenia procesu v Dachau. Túto jeho správu prevzali aj britské SUNDAY PICTORIAL dňa 23.1. 1949. „Vyšetrovatelia prichádzali oblečení za kňazov, ktorí prichádzajú väzňov vyspovedať, videl som medzi väzňami obete mučenia, ktorým vrážali pod nechty horiace zápalky, ktorí mali vybité zuby a rozbité čeľuste, videl som ľudí týraných hladom v samotkách." Ďalej hovorí: "Výpovede, neskôr predkladané ako dôkazy, boli vynútené od ľudí, držaných predtým najprv 3-5 mesiacov v samoväzbe a v úplnej temnote... Vyšetrovatelia naťahovali väzňom cez hlavu vrece a bili ich kovovými prútmi po tvári, zvalili vyšetrovaných na podlahu, skákali po nich a pokračovali v bití prútmi a obuškami... Všetci zo 139 vyšetrovaných Nemcov (s výnimkou dvoch), ktorých prípady som preskúmal, mali rozdrvené genitálie do takej miery, že vyliečenie nebolo už možné. Takéto boli bežné metódy našich amerických vyšetrovateľov."
Svedectvo preživšej .
Bývalí väzni potvrdili, že v Osvienčime nevideli žiaden dôkaz vyhladzovania.
Rakúšanka Maria Vanherwaarden svedčila o svojich táborových skúsenostiach v Toronte v marci 1988. V roku 1942 bola internovaná v Auschwitz-Birkenau kvôli sexuálnym stykom s poľským robotníkom. Pri ceste do tábora jej jedna cigánka povedala, že v Osvienčime budú všetky splynované. Po príchode bolo ženám nariadené vyzliesť sa a vojsť do veľkej betónovej miestnosti bez okien, aby sa osprchovali. Zhrozené ženy si boli isté, že zomrú. Ale potom, namiesto plynu, vytryskla z hlavíc spŕch voda.
Osvienčim nebol žiadnym prázdninovým centrom, potvrdila Maria. Bola svedkom smrti mnohých väzňov na choroby, predovšetkým na týfus, a zopár spáchalo samovraždu. Ale nevidela žiadne dôkazy masového vraždenia, plynovania alebo nejakého vyhladozovacieho programu. (Testimony in Toronto District Court, March 28, 1988. Toronto Star, March 29, 1988, p. A2. )
Židovská žena Marika Frank prišla do Auschwitz-Birkenau z Maďarska v júli 1944, keď bolo údajne 25 tisíc Židov denne plynovaných a spálených. Po vojne taktiež svedčila, že počas doby svojej internácie nepočula ani nevidela nič z "plynových komôr". Tvrdenia o plynovaní počula až neskôr. (Sylvia Rothchild, ed., Voices from the Holocaust (New York: 1981), pp. 188-191) POZNÁMKA : Prečo by to tvrdili, ak by to nebola pravda? Aký má zmysel riskovať, že im holokausťáci pôjdu po krku ???
Himmler nariaďuje redukovať mieru úmrtí
Ako odpoveď na smrť mnohých väzňov kvôli chorobám, predovšetkým kvôli týfu, nemecké úrady, zodpovedné za tábory nariadili tvrdé protiopatrenia.
Vedúci úradu táborovej správy SS zaslal 28. decembra 1942 direktívu do Osvienčimu a ďalších koncentračných táborov. Ostro kritizoval vysokú mieru úmrtí väzňov na choroby a nariadil, že "táboroví doktori musia použiť všetky prostriedky v ich dispozícii, aby výrazne zredukovali mieru úmrtnosti v rôznych táboroch." Ďalej nariadil:
1. Táboroví doktori musia častejšie než v minulosti dohliadať na výživu väzňov a, v spolupráci s administratívou táborov, navrhnúť zlepšovacie odporúčania pre veliteľov táborov... Táboroví doktori musia dozrieť na to, či sú pracovné podmienky v rôznych pracovných táboroch zlepšené čo najlepšie.
Nakoniec direktíva zdôrazňovala, že "Reichsführer SS (Heinrich Himmler) nariadil, že úmrtnosť musí byť absolútne znížená." (Nuremberg document PS-2171, Annex 2. NC&A red series, Vol. 4, pp. 833-834.)
Ďalej :
Člen francúzkeho odboja Paul Rassinier väznený v KT Buchenwald a Dora vo svojej knihe „Dráma Židov v Európě“ píše: „Zakaždým behom posledných 15 rokov, keď sa našiel v ktoromkoľvek kúte Európy neobsadenom Rusmi nejaký svedok, ktorý tvrdil, že sám u splynovania bol, okamžite som za ním šiel, aby som jeho svedectvo zaznamenal. A vždy z toho vzišlo to isté : s mojimi aktami v ruke som „svedkovi“ kládol také množstvo presne formulovaných otázok, že sa zjavne tak topil v klamstvách, až nakoniec prehlásil, že to síce sám nevidel, ale jeden dobrý – bohužiaľ mŕtvy – priateľ, o ktorého pravosti výrokov sa nedá pochybovať, mu tú vec rozprával. Takýmto spôsobom som prešiel krížom krážom celú Európu.“
To sú naozaj len omrvinky z množstva literatúry faktov.Anonym   |   ip:92.62.224   |   2010-11-24  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kdesi na netu jsem narazil na článek, že studenti z nějaké kanadské university zkoumali pozadí holocaustu v Evropě. Bádali v archivech, zpovídali svědky, a zjišťovali neuvěřitelné věci. Jako, že počet židů v Evropě před 2.sv.válkou byl rapidně nižší, než uváděla poválečná propaganda jak americká tak sovětská v souvislosti s holocaustem. Zachytili dokonce deník jedné německé ponorky, která byla na moři v roce 1944 přepadena brity a její posádka zajata. V tom deníku měl být zapečetěný dopis, jenž obsahoval sumáře popravených vězňů v nacistiských koncentračních táborech.Výslovně se tam prý uvádělo,že popravených židů mělo být necelé dva miliony. O ten počet koneckonců nejde. Stejné svinstvo je ať zahynul milion nebo šest. Mě spíš znepokojuje to číslo 6 !!! Proč zrovna šest milionů a ne třeba pět milionů osm set padesát pět tisíc čtyi sta dvacet jedna. Jsem přesvědčen, že v tom čísle má prsty hebrejská kabala,a tím je i vysvětleno, kdo rozpoutal 2.sv.válku, kdo ji řídil, a komu nakonec přinesla největší prospěch. Jen ONI jsou schopni stavět pyramidu na špičku s tvrzením, že je to její přirozená poloha.


bublinka   |   ip:178.40.33   |   2010-11-24  (12:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SO zidovstvom nie je nieco v poriadku. To je jasne, vela sa okolo toho mlzi...
Tak napriklad vobec nemame spravy o zivote v Izraeli.Obcas pocujeme ,ze vo Francuzsku bol strajk,v Grecku, V Nemecku v Anglicku. TAktiez zo vsetkych statov mame vdaka internetu ake take spravy o chudobnych stvrtiach,ludsky i materialne zdevastovanych periferiach velkomiest miest.Takmer v kazdom nabozenstve sa uz v "zidovskych mediach objavili spravy o nabozenstvach a zneuzivani deti, len zidia este nemaju pedofilov,len zidia este nemaju socialne nepokoje a periferie a chudobu a vsetky ostatne svinstva na ktore svet trpi.
Urcote je nespocet zidov oboznamenych s "protokolmi sionskych mudrcov"-ale ani jeden sa este verejne aspon na diskusiach nedistancoval od tej zvratenosti.
Este nikto nevidel ziadny film o prepychovych stvrtiach v Izreli a o par metrov o nesmiernej chudobe-zidov.
Nie je Vam to divne?


AnonymX   |   ip:92.62.224   |   2010-11-25  (10:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedávno jsem někde na netu zachytil příspěvek nějakého pána, který byl delší dobu v Izraeli, a šokovalo ho, že tam na ulici umírají hladem židovské děti z chudých vrstev. Mnoho nebo spíš většina nežidů neví o tom, jak velká nenávist panuje u bohatých a vlivných židů vůči těm malým, ubohým, nemajetným, jedním slovem řečeným židovským "sockám". Vždyť často chudí židé slouží u těch bohatých a vlivných, a není to ani z dobré vůle ani ze samaritánství.Oškliví si je,naprosto je zavrhují jako odpad své komunity, a zazlívají jim, že se nechali stáhnout tam, kam přísluší jen nežidé - do chudoby,závislosti,perzekucí,vydírání, dluhů, otroctví apod. Tím hodlám říci, že se mezi sebou chovají jak hyeny, ale navenek světu proklamují,jak jsou jedineční, vyjímeční, vyvolení apod. Přesně podle biblických textů : vlci v rouše beránčím ...


Andrej   |   ip:87.197.99   |   2011-07-11  (17:34)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  k tomu iba jedno,pravda sa nemusi bat skumania..preto je akykolvek vyskum v otazke holokaustuTM tabu..diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Elektronický koncentrák


2013-05-15  (09:54)  |  Video
Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?

Tento obludný systém se reformovat nedá!


2013-05-06  (20:00)  |  Video
O zdravotnictví, politice, korupci a nutnosti obnovení občanské společnosti hovoří s až šokující otevřeností známý lékař z oboru celostní medicíny (psychosomatiky) v pořadu Hydepark ČT dne 7.2.2011


Pravda poznání spiknutí chemtrails podvod illuminati nwo konspirace ufo mms drogy ufo cz dabing


2013-04-21  (11:50)  |  Video
Takový sestřich zásadních faktů které by vám mělo pomoci pochopit co se okolo a svámi děje... Ps: S mms mám vlastní velice pozitivní zkušenosti , a v mém okolí čím dál více lidí také.


Zakladatel Facebooku v Illuminatoch


2013-04-17  (00:03)  |  Video
Mark Zuckerberg a jeho mikina plna symbolov


Natáčať úrady a úradníkov je možné!


2013-04-16  (09:26)  |  Video
Natáčať úrady a úradníkov je možné! Nedajte sa zastrašiť otázkou či máte na to povolenie !!!


Berieme si spat svoju krajinu


2013-04-11  (23:26)  |  Video
19. 1. 2013 Bratislava


How-Know: Bitcoin - virtuálna mena (Video prednáška)


2013-04-09  (17:59)  |  Video
Juraj Bednár (Digmia - http://www.digmia.sk/) rozprával 18. januára v UPeCe o virtuálnej mene Bitcoin. O tom, ako to funguje, v čom je lepšia ako fiat peniaze, kde sa dajú Bitcoiny získať. Mgr. Juraj Bednár vyštudoval informatiku na Fakulte Matematiky, Fyziky a Informatiky UK v Bratislave. Venuje sa bezpečnosti, budovaniu serverových fariem a open-source. Je spoluzakladateľom spoločnosti Digmia. Zároveň je externým prispievateľom časopisu InfoWare. Medzi jeho záujmy patrí evolučná teória, ekonómia rakúskej školy, ázijská kultúra a čokoľvek, čo súvisí s IT a bezpečnosťou. Patrí medzi zakladajúcich členov SKLUG, momentálne časť svojho času venuje práci pre Spoločnosť pre Otvorené Informačné Technológie (soit.sk) a hackerspace Progressbar (progressbar.sk).


Dokumentárny film o ceste na Mesiac - CZ


2013-04-07  (16:40)  |  Video
Najlepší film o ceste na Mesiac aký som zatiaľ videl. Zbiehajúce sa tiene, dôkazy že prenosy boli robene len z obežnej dráhy okolo Zeme. Úvahy o tom ako mohli preletieť radiačným pásom Zeme a prežiť - bez štítov atd...


Tajemný vesmír S03E02 - Paralelní světy HD


2013-03-27  (03:00)  |  Video
Dokumentární seriál o vesmíru.


Zdrogovaný Hitler, šokující historie ! Realita na drogách ! Jedinečný dokument


2013-03-27  (02:29)  |  Video
Tak tento dokument konečně odhaluje podstatu hitlerova úspěchu, pochopíte jak mohl tak dokonale neunavně řečnit. Ono na takovém pervitinu by vté době ovládl svět kde kdo.. No konečná dokument který jasně dokazuje že svět málem ovládla jediná smažka


Plánované stárnutie vecí - Žiarovková konšpirácia


2013-03-15  (11:28)  |  Video
Nepotrebuje komentár...


Pravda o našem spánku


2013-03-13  (15:13)  |  Video
Když je noc tak většina lidí jde spát a ráno se probudí, někteří si pamatují, že měli ve spánku sny, jiní neví, jestli měli ve spánku sny. Tělo spánek nutně potřebuje, pokusy nám ukázali, že nedostatek spánku ohrožuje naše zdraví a může vést i k naší smrti. Když spíme, dochází v našem mozku a našem těle k důležitým změnám, které nebylo možné realizovat v době, kdy nespíme, vše v nás a okolo nás se mění, protože je to živé. Spánek potřebuje nejvíce náš mozek, protože v něm dochází k velikému množství změn, a když spíme tak se v mozku mnohé mění a sny slouží k tomu, abychom umožnili mozku změny provést a nezabývali jsme se mnoho myšlením.


Pološero Byznys v bílých pláštích Šokující pravda vyplouvá na povrch Důkazy i


2013-03-13  (14:52)  |  Video
Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky ihotovostí. Šokující realita, tak popřemýšlejte nejste náhodou také obětí tohoto monstrózního zvráceného byznysu ?


Hranice casu Hrátky s časem uzasny dokument dabing


2013-03-11  (23:02)  |  Video
Dokument


Přednáška - Vegan Fighters (Veganfest 9. 3. 2013)


2013-03-11  (19:11)  |  Video
Záznam přednášky, která proběhla v rámci Veganfestu dne 9. 3. 2013 na Skleněnce a která se věnovala veganské výživě a sportovní suplementaci. Přednáší Jan Müller a Iva Linda Maruščáková.


Moudrý a záhadný Buddha dokument CZ dabing díl 1zajímavé skutečnosti


2013-03-10  (11:28)  |  Video
Dokument o budhovi !


Čítanie myšlienok


2013-02-06  (13:39)  |  Video
Čítanie myšlienok


Programovanie osobnosti - full version


2013-01-26  (12:59)  |  Video
Ako to funguje


Berieme si späť svoju krajinu


2013-01-20  (08:52)  |  Video
Berieme si späť svoju krajinu ! nám. Slobody, BRATISLAVA 19.1.2013


Obrana pred psychopatmi III


2013-01-09  (20:17)  |  Video
Dokument.


KVANTOVÉ PROBUZENÍ - Pravda o roku 2012 (celý dokument)


2012-12-15  (17:37)  |  Video
Vynikající italský dokument o probíhající transformaci. Slovenské titulky. Převzato z kanálu YouTube.com > Lindush1105


2012 Pravda taká aká je - SK dabing


2012-11-30  (17:23)  |  Video
Najsledovanejšia otázka 2012..priame odpovede bez okolkov!


Od Fica do Fica (dokument)


2012-11-22  (11:53)  |  Video
Film, z ktorého môže prísť zle. Slovensko, aké si nechceme pripustiť. Krajina nášho srdca. Dokument / Zuzana Piussi / 2012


Pri všetkom optimizme bude iba horšie ! Globalizácia


2012-09-14  (14:46)  |  Video
Konferencia SSI Korene - Doc.Ing. Peter Staněk, CSc


The Union: The Business Behind Getting High CZ titulky


2012-09-11  (15:09)  |  Video
Dlho utajované a potláčané informácie konečne slobodne aj na Youtube...


Plán mocnářů na globální vyhlazení lidstva odhalen!!! Dr.Webster Tarpley Ph.D. 23.5.2011 CZ


2012-08-18  (17:23)  |  Video
Video


Matrix je metafora


2012-07-10  (10:32)  |  Video
Vysvetlenie!


Deň pred odhalením


2012-06-30  (19:34)  |  Video
The Day Before Disclosure je ocenený nórsky dokumentárny film, ktorý predstavuje podložené fakty a svedectvá o prítomnosti mimozemských inteligencií na Zemi, a o zahladzovaní a diskreditovaní informácií s tým spojených.


Veď oni....


2012-06-07  (20:22)  |  Video
To nič, to oni sa len tak hrajú, oni nám takto skrášľujú oblohu, aby nebola len modrá....


19 minút....


2012-05-08  (10:41)  |  Video
19 minút, ktoré možno niekomu predsa pomôžu zmeniť pohľad na určitý fakt....


Odpojte se od MATRIXU!!! - NÁVOD aneb Informační válka


2012-03-17  (15:01)  |  Video
Video. Veľmi poučné ale hlavne vám ušetrí drahocenný čas!


Thrive movie


2012-03-17  (11:51)  |  Video
Sledoval to včera večer a bol som unesený. Doslova som tomu nemohol uveriť, čo pozretie tohto filmu spôsobilo. Je to úžasné. Každý z nás potrebuje vidieť toto. To sa vzťahuje na cudzincov, alternatívne zdroje energie, teórie o sprisahaní, a riešení na politické problémy sužujúce svet. Čo viac si priať? Je to skvelý, skvelý dokumentárny film. Páčil sa mi.


Ďaľšie z videií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Bill Gates nečekaně spouští edukativní program zaměřený na veganství

Bill Gates přišel s poměrně nečekaným projektem sloužícím k podpoře veganství.


Chcite žiť obyčajne

CO OBSAHUJE SENDVIČ MCRIB OD MCDONALD’S: GMO PŘÍSADY...

Severní Korea uvedla raketové vojsko a dělostřelectvo ...

Svetová finančná pyramída v číslach

Maléry pána živnostníka

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Ako sa chcel stať Kubo súčasťou strednej triedy

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.5493 s