23. September 2019
    
Farmaceutický priemysel, rakovina a chémia v potravinách, kozmetike, 6.časť - Dolezite.sk

Farmaceutický priemysel, rakovina a chémia v potravinách, kozmetike, 6.časť


  2013-01-14  (01:10)  |  Zo sveta
  54% hlasovalo = 3  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Farmaceutický priemysel, rakovina a chémia v potravinách, kozmetike, 6.časť

V predchádzajúcich častiach o rakovine som uviedla info o strave. Lenže k tomu patria aj používané prípravky, kde je nejaká “chémia”. Myslím tým i potraviny, i kozmetiku, i čistiace prostriedky pre domácnosť.

Ja som tieto veci robila intuitívne. Lebo v čase, keď som skolabovala v roku 1998, nebol internet tak rozšírený a o dostupných informáciach som mohla len snívať. Ak som náhodou na niečo vhodné pre mňa narazila náhodou, tak som bola len rada. Do tej doby som poznala len knihu o delenej strave a zohnala si jednu ďalšiu knihu, kde som vyčítala, že červená repa je super na pečeň, aj na rakovinu. Dočítala som sa, že nechtík lekársky je vhodný na hojenie ran. Ale to bolo tak všetko. Okrem toho  som nemala čas na zbytočné filozofovanie, bolo mi strašne zle, bolo nutné konať a hneď. Preto som to robila intuitívne, tak ako som to v tej chvíli vedela.

Dnes už tie informácie sú prístupné v širšom meradle.

Moje skúsenosti a chémia v potravinách, kozmetike, drogérii:

Mikrovlnku nepoužívam, po jedle z nej mi je zle, mám to vyskúšané. Taktiež moje nie patrí fritéze. Tieto prístroje som ani nikdy nevlastnila. Ani klasický odšťavovač. Šťavy som si v čase očisty robila ručne, napríklad z pomarančov.

Solárium tiež NIE !!!! Ja som pred chorobou do solária chodila často a bolo mi po ňom zle, ale čo by človek neurobil pre krásu, však? Po dlhých rokoch po nemoci som to skúsila len raz a to na 5 minút. Moja reakcia je, že už nikdy to neskúsim! Mojmu zdraviu to neprospieva.

Hrnce na varenie: v rámci možností nepoužívať hliníkové….dr. Gerson doporučoval používať buď z liatiny alebo z nehrdzavejúcej ocele. Liatinové hrnce sú kvalitné.

Éčka, stabilizátory, konzervanty, farbivá, taviace soli : občas čítam etikety na potravinách, keď chcem kupovať niečo “neznáme” a  v podstate jem veľa čestvého ovocia a zeleniny, vyhýbam sa konzervovaným potravinám, polotovarom v sáčkoch, takmer žiadne kompóty ani konzervovaná zelenina v octovom náleve. Občas mrazená mrazená zelenina, i keď má menej živin ako surová. Skutočne mnoho potravín nejem, napríklad “umelé” jogurty, “umelé” keksíky, chipsy, slané krekry, rozne sladké tyčinky….ak kupujem sladkosti, tak jem čistú čokoládu a aspoň priemernej kvality alebo varovú, prípadne s orieškami, ovsené vločky s čokoládou a medom robím domáce. Faktom je, že mám rada sladké a toho sa nevzdám nikdy. No vyberám si a počúvam svoje telo, čo ešte znesie a čo už je veľmi škodlivé. Prísnejšia som bola na seba v čase očisty, teraz po rokoch to raz za čas poruším.

Nepijem žiadne limonády, kupované džúsy, colu….jediný nápoj, ktorý pijem, je čistá voda z vodovodu alebo neochutená minerálka, (v prípade, že nie je k dispozícii voda), výnimočne bylinkový čaj. Ale čaj nemám veľmi rada, i keď sú bylinkové čaje doporučované. Taktiež žiadna káva. Alkohol a cigarety taktiež nie, ale to je asi samozrejmosť pri chorobe. Aj zafajčené prostredie chorému ničí pľúca a zdravie. To ničí aj zdravému. Ono nie je doležité zničiť nádor, ale nezničiť si medzitým pľúca ( a možno aj imunitu) len preto, že nejaký sebecký fajčiar “musí” fajčiť v okolí chorého. Viem, o čom hovorím, lebo mám slabšie pľúca a tie mi dávali v čase choroby poriadne zabrať. S prestávkami som občas pred chorobou fajčila, ale našťastie nešlukovala. Zmenou stravy som si úplne odvykla od cigariet, svoje pľúca si veľmi vážim. A nech mi nikto nehovorí, že od fajčenia sa nejde odnaučiť nastálo. IDE! A veľmi ľahko, len musí zmeniť stravu.

Krémy nepoužívam dlhé roky žiadne, všetko sa totiž dostane do kože a krvného obehu a ja nie som ochotná na seba “napatlať” chémiu. Výnimkou čo sa týka krémov bola v čase kolapsu nechtíková masť dr. Theissa, naozaj mi fantasticky pomohla na krvácajúce ranky na rukách. Vyliečila mi ich celkom.

Nepoužívam ani opaľovacie prípravky. Pre mňa je to chémia, ktorá sa dostane do krvného obehu cez kožu. Ak sa opaľujem, tak bez krému a krátko. Na osvieženie tela pri opaľovaní používam čistú vodu, jednoducho povedané umyjem sa a neutieram. Nikdy som sa doteraz nespálila, ale na slnku som kratšiu dobu, nepreháňam to. Slnko považujem za zdravé a pobyt na ňom mi dodáva energiu. Škodí skor chémia, ktorú jeme v jedle, pilulkách, alebo to, čo si chemické na seba “napatláme”, to sa nám dostane do krvného obehu cez kožu.

Pripomeniem úryvok z článku o Gersonovej terapii:

Treba sa vyhnúť šminkom, farbeniu vlasov, voňavkám a dezodorom, olejom po kúpaní, pracím práškom, možno používať len jednoduché mydlo bez vone na umývanie i na pranie. Sú zakázané chemikálie pre domácnosť i akékoľvek iné chemikálie, používanie Papinovho tlakového hrnca a iného alumíniového riadu.

Podstatné je, že som pri liečbe minimalizovala chémiu vo všetkom, ako to šlo. Zuby som si umývala  čase silnej očisty len kefkou a vodou a teraz používam zubnú pastu bez fluóru. Info o fluóre si prečítajte v knížke Doba jedová. Nie je to vhodný prvok pre zdravie. Radšej som sa 2 x denne umývala len čistou teplou vodou, aby som napomohla čisteniu. Myslím tým zo začiatku kúpele a až neskor sprchu. Keď sa telo vyčistí od toho “zlého”, čo do neho človek dával celé roky, tak má oveľa inú voňu, príjemnejšiu. Takže ani nepotrebuje toľko “chémie” na umývanie. Dnes používam v rámci možnosti neparfemované mydlo, mám svoju značku. Na ručné pranie používam často len jadrové mydlo alebo menej dráždivé prášky.

Ďalší podstatný fakt je, že som nepoužívala žiadne prípravky, ani takzvané prírodné vitamíny, doplnky stravy. Nič som z toho nejedla, neužívala. Nebudem s nikým o tom polemizovať, či je to potrebné, lebo mňa presvedčia len vlastné skúsenosti. Nechcem to ! Pred rokmi som mala predpísané od lekára tabletky na železo a viac mi to škodilo, ako pomáhalo. Po jedných som mala strašnú zácpu, tak mi ich lekár s úškrnkom vymenil za iné, že vymýšľam. Po tých druhých ma bolelo brucho. Tak som sa naštvala a nebrala ich vobec. Začala som len piť ráno čaj z čiernych ríbezlí. Hodnotu železa som mala pri kontrolnom odbere nad normu a ešte ma z toho zbytočne nebolelo brucho. Moj postoj je od tej doby k takýmto prípravkom negatívny. Nevidím dovod, prečo by som mala hltať tabletky, keď si namiesto toho možem kúpiť ovocie a zeleninu.

Ovocie a zelenina nie je síce v dnešnom prostredí ideálne výživné… Ale to znamená pre mňa len to, že aby som mala dostatok živin, tak toho musím zjesť viac. No keď si niekto dáva prípravky v tabletkách, tak ja netuším, aké majú skutočné zloženie, aké majú negatívne účinky. Prepáčte za úprimnosť, ale prírodné je pre mňa ovocie a zelenina a nie “niečo” v tabletke. Ja nerobím žiadny výskum, preto sa ma nepýtajte, čo si o týchto výrobkoch myslím. A nemám na to čas, aby som to skúmala. Pre mňa je naozaj prírodné len ovocie a zelenina, zemiaky, ryža, vločky a podobné potraviny. No nie tabletky. Taktiež nemám záujem robiť dealera takýmto výrobkom, tak vás prosím, aby ste ma neoslovali s takými ponukami. Reklamu som ochotná robiť len tomu, čomu verím… v mojom prípade len drobným poľnohospodárom, ktorí poctivo pestujú ovocie a zeleninu bez množstva chémie. To si samozrejme robím srandu, ale tomu jedinému verím.

Už dr. Gerson tvrdil, že nemožno detoxikovať organizmus, ak nezabezpečíme, že sa doň nedostanú ďalšie otravné látky a veru každá zakázaná vec obsahuje škodlivé látky. Ja sa k jeho názorom prikláňam. Dr. Gerson zakázal pacientom chorým na rakovinu aj užívanie minerálnych látok. Nesmú užívať kalcium, ani iné minerálne látky, lebo v jednotlivých prípadoch vyvolal znovutvorenie nádoru.

V Čechách bola vydaná zaujímavá knížka s názvom Doba jedová, vyšli 2 diely. Autori Anna Strunecká a Jiří Patočka sú odborníkmi v daných oblastiach toxikológie  a biomedicíny. Majú dlhoročné teoretické i praktické skúsenosti a sú medzinárodne uznávaní. Knihy obsahujú informácie o tom, kde všade sa možeme stretnúť so škodlivými látkami. Či už ide o tzv. Éčka v potravinách a nápojoch alebo toxické látky v kozmetike, ktorú denne užívame, lebo veríme tomu, že je pre nás a pre naše zdravie užitočná. Vedecké poznatky sú prevedené na konkrétne prípady zo života, takže knižka može slúžiť i ako jednoduchý a praktický návod čomu by sme sa mali vyhýbať a na aké látky či triky výrobcov si dáť pozor. Knížka sa ďalej venuje liečivám, potravinovým doplnkom a očkovaniu. To sú veci, ktoré automaticky považujeme, že ochránia naše zdravie. Na nižšie uvedenej stránke nájdete info o týchto knížkach, aj ich obsah.

http://www.dobajedova.cz/

Počula som aj rozhovory s pani Struneckou, ktoré ma na túto stránku priviedli…

http://ulozto.cz/xczyLh8/doba-jedova-meteor-zip

Je to odkaz na nahrávky, nie na knihy, kde hovori aj dr. Strunecká

www.rozhlas.cz, dajte si vyhľadať Anna Strunecka  a v archíve Vám to nájde rozhovory s touto pani profesorkou, niektoré sa dajú prehrať v archíve a sú fakt zaujímavé

Ďalšie informácie o potravinách nájdete aj v relácii Peklo na talíři. Dajte si vygooglovat názov relácie a nájde Vám to všetky diely.

http://www.stream.cz/peklonataliri/773364-peklo-na-taliri-energeticke-napoje

V tejto časti relácie hovorí profesorka Anna Strunecká.

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=uSGEl2bV5Y8

umelé sladidlá

http://www.stream.cz/peklonataliri/781552-peklo-na-taliri-tavenaky

http://www.stream.cz/peklonataliri/781654-peklo-na-taliri-rekapitulace-2012

http://www.stream.cz/peklonataliri/759317-peklo-na-taliri-jak-se-vyrabeji-ecka

http://www.stream.cz/peklonataliri/765767-peklo-na-taliri-ecka-pro-deti

Videla som z toho len niektoré časti, ale zaujali ma a týmto vyslovujem moje uznanie celému tímu tejto relácie.

Ďalšia podstatná informácia je, že každé telo može reagovať inak, preto musíte používať aj vlastnú intuíciu. Myslím tým napríklad ohľadne bylinkových čajov. Ja ich teraz veľmi nepijem, radšej si dám ovocie, ale niekomu inému možu veľmi pomáhať.

Treba si uvedomiť základnú vec, že detaily sú doležité a že nie je jedno, čo jeme, lebo nemáme čas, akú chémiu používame, či kozmetiku. Naše telo nám všetko spočíta a vráti či už pozitívne alebo negatívne. Preto má zmysel tomu venovať pozornosť. Každý musí dať tento dar svojmu telu sám, lebo nikto iný to za neho neurobí. Ja nemožem nikomu prikazovať a kontrolovať ho 24 hodín denne, čo je a čo používa. Viem, že jedy sú všade okolo nás, ale nemáme na výber, len ich používanie minimalizovať, ak chceme mať zdravé telo a celkovo sa cítiť v pohode.

Na to, aby som tu uviedla všetky informácie nemám čas, ani priestor. Na všetko si ani nespomeniem, lebo to robím v bežnom živote automaticky alebo skor intuitívne. V skratke: používam oveľa menej chémie vo všetkom ako pred kolapsom. Preto na to upozorňujem, že je to tu uvedené v skratke a zdrojom informácií možu byť pre vás aj knížky Doba jedová 1 a 2. Doležité je, aby ste túto oblasť nepodceňovali. Ani chorí, ani zdraví. Lebo i tí zdraví takýmto podceňovaním možu ochorieť.

Veľmi cenné informácie v tomto smere boli v dokumentoch, odkazy na ktoré som uviedla v článku http://popelka.blog.pravda.sk/2012/07/29/na-strave-zalezi/

Samozrejme, v čase očisty som si dávala oveľa väčší pozor na škodliviny. Teraz aj keď to občas poruším, napríklad v strave, tak to telo dokáže spracovať. Myslím tým napríklad plnenú čokoládu, alebo raz za čas kupovaný zákusok…

Diskutovať na túto tému je asi zbytočné. Ja som poskytla svoje skúsenosti a nech si každý urobí ako uzná za vhodné. Je to jeho život a jeho zdravie.

Prevzaté z http://popelka.blog.pravda.sk/2013/01/13/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-chemia-v-potravinach-kozmetike-6-cast/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/03/29/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-nemocnica-kosice-saca-a-s/

Všetky časti sú uverejnené na tomto blogu, stačí si dať do vyhľadávača v prípade záujmu na www.pravda.sk, na blogu "popelka farmaceuticky ", sú očíslované

Magdaléna Nadzamová


Magdaléna Nadzamová
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-01-14  (08:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Doporucovane rady su sice dobre,ale zabuda sa na faktor stresu,dychanie exhalatov v prostredi,slnecne ziarenie(chrani sa vylucne ochrannym kremom),pracovnym prostredim,geneticke predispozie,imunitny system..Mimochodom v mnohych potravinach nenajdete oznacenie chemickej upravy,trebars na ovoci a zelenine,umyt ich nepostacuje na likvidaciu chemikalii absobovanych vovnutri.Najrizikovejsim faktorom je vsak stres,ma neuveritelny vplyv nielen na zdravotny stav,ale aj na imunitny system,co je v dnesnej dobe riesene bud antidepresivami,alebo zazrakom.


Marinak . xaxepesa94   |   ip:88.212.37   |   2013-01-14  (09:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som presvedceny, ze vacsina z toho, co autorka pise, je pravda. Nechapem ale, preco statna moc prostrednictvom roznych kontrolnych organov dopusti, aby ten sajrajt bol vo volnej obchodnej sieti. Ide im o zdravie obcanov alebo nie? Ved to nie my mame chodit s lupou pa markete a analyzovat drobne pismenka na tovaroch! Samozrejme, nie som taky naivny, aby som nevedel o com to cele je, ale celkom rad by som videl v telke priame odpovede ministrov na iste konkretne priame otazky nejakeho rovneho redaktora a ze akou argumentaciou by sa z toho vyzuvali...


sneh . kisaseqe88   |   ip:213.160.1   |   2013-01-14  (15:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pred pár rokmi som podstúpil očistnú kúru organizmu, ktorá trvala cca 3 týždne. Princípom bolo to, že v saune sa telo potením zbavovalo uložených jedov, potil som sa pri behaní, zároveň som dopĺňal do tela minerály a vitamíny. Učinok bol viditeľný voľným okom, o telesných prejavoch poviem len čosi málo. Začal som lepšie vidieť, počuť, zlepšil sa mi čuch, ustúpila alergia, rýchlejšie som myslel, skrátil sa mi reakčný čas, zlepšila sa mi intuícia - začal sa mi viac prejavovať akýsi šiesty zmysel, vyčistili sa mi vzťahy s ľudmi, dokázal som pohnúť s vecami, ktoré som roky nevedel zvládnuť...atd... Lenže telo po vyčistení treba udržiavať, pretože po čase sa znova zanesie toxínmi. Po očiste však telo naštartuje samoočisťovací mechanizmus, ktorý som vedel "nakopnúť" - učili nás to na tom očistnom pobyte ako to máme robiť.
Čím viac má človek zanesené telo bordelom, tým menej je schopný vnímať život a správne rozhodovať.


Tan . nakyremy48   |   ip:195.168.2   |   2013-01-14  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie je nič smutnejšie , ako keď zomrie zdravý človek.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-01-14  (16:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Áno, súhlasím. Mal som známeho, chodil na pravidelné prehliadky, bol zaštepený na čo je treba a bol absolútne zdravý... a zrazilo ho auto.


Janulo . majobesu1   |   ip:77.92.200   |   2013-01-15  (07:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no a ja si myslím,že človek má íst do hrobu totálne zhuntovaný :-D nikto nežije na veky,takže mi je úplne jedno kedy to bude. Pijem,fajčím,skúsil som všetky drogy čo existujú ,som promiskuitný a žeriem na čo mám zrovna chut. Nebudem sa celý život strachovat že skapem,ked viem že aj tak skapem :-) užívajte si života pokial to ide,lebo ked mocným prdne v hlave,tak nás tu vyresetujú všetkých a stretneme sa aj tak všetci v pekle s tým rozdielom,že ja si to tu aspon užijem :-)


zero . vaxipyke63   |   ip:85.71.37.   |   2013-01-15  (09:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium

Poprvé vám dávám za pravdu. Trefil jste to,možná nevědomky,úplně přesně. Pokud si totiž člověk svým myšlením a činy přivolá smrt,nepomůže mu ani žít zdravě,zubatá si ho vždy najde. Ti utonulí z Titaniku také byli z většiny zdraví,jen nemělí štěstí.


Pandemonium . darujete36   |   ip:212.37.64   |   2013-01-15  (09:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravda si zaslúži plus. Nemôžem si stále dávať za pravdu sám... :-)


napodobne . tepuliqo66   |   ip:217.73.20   |   2013-01-15  (11:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mensie poznamky, dospel som k podobnemu sposobu stravovania kvoli vyse 10rocnym dennym bolestiam a uz neznesitelnymi koznymi problemami nasledne

5 rokov nepijem malinovky, nepouzivam zuvacky a podobne veci, ziadne sladkosti najnovsie uz ani cokoladu len kakaove boby, prakticky ziadne polotovary, ziadne kecupy a horcice, masa a vajec zjem pomerne dost ale k tomu vela zeleniny, nestravujem sa v ziadnych restauraciach sice kupujem v hypermarketoch vacsinu veci ale sposob pripravy teda ze v jedle nebudu zbytocnosti je pod kontrolou tym padom a taktiez je pod kontrolou aby sa co najvioac zloziek neupravovalo napr varenim

ku takmer kazdemu jedlu jogurt cisty vacsinou (mam vytipovany jeden ktory z toho vsetkeho nie je len sladka napodobenina s dlhou zarukou a je bezne dostupny v hypermarkete lebo clovek nema moznost vzdy mat cerstvu ovicu bryndzu) ale ovci syr a ovciu brydzu z trhu

doplnky vo forme tabliet nepouzivam, ale pouzivam okrem kokosoveho oleja aj konopny ten je dobry aj na zapalenu sliznicu nosa napr nielen vnutorne, mnozstvo citronov a cajov typu kora, bobule, kazdy den ako jedno jedlo banany s kakaovymi bobmi


denne aspon 5km chodze a to aj pocas tazkych infekcii ak sa vyskytnu aby clovek zotrval v moralke, mam uz totiz za sebou z minulosti tazke infekcie typu toxoplazmoza a cierny kasel takze neexistuje prakticky jeden den v roku ze by som si nedal chodzu

co som nevyriesil je malo casu lebo ked clovek cestuje na tyzden do hlavneho mesta za pracou a tam je zle prostredie celkovo ako aj byvanie na ubytovni nezdrave, a urcity stres spojeny s tym ze takyto sposob stravovania znamena ze denne nosim kilogramy nakupov a mizne to ako v ciernej diere ale vaha vobec nenarasta, teno styl s anehodi vacsinou k ziadnemu zamestnaniu navyse ak na slovensku je nedostatok prace, ale i tak je to, id to do prenazi nic nejak teda neplanujem ine ale len stoji za to , pre mna je to uz nevyhnutnost

P.S: jedna z najlepsich kozmetik je kokosovy olej, da sa jest robit na nom napr vajcia a rychlo sa vstrebe clovek neostane mastny ako po nejakej indulone, na zuby je najlpeia zasadita strava a k tomu denne popijat steviu s citronom v nejakom vhodnom caji, pripadne obcas si streknut grepove kvapky rozriedene vo vincentke do ust, potom si clovek kludne neumyva zuby 3 dni a nie je na nich ziadny povlak a z ust nepachne,vediet to vsetko pred 20rokmi mam zuby dosmrti a neboli by len velke ale aj silne


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-15  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Andrej, je to velmi dobra pripomienka. Lenze to nejde zhrnut vsetko do jednej casti. Preto som napisala uz 6 casti a k stresu sa este vratim.
Co sy tyka psychiky, tak v tomto smere mi pomohli kniha lekara menom Brian L. Weiss, jeho knihy najdete aj na www.ulozto.cz
Nejake zakladne info o nom su v clanku : http://popelka.blog.pravda.sk/2012/05/20/existuju-veci-medzi-nebom-a-zemou/


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-15  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Marinak, je to pravdepodobne biznis. Vsade su len ludia a je mozne, ze vsetko ide ovplyvnit.O toho su aj lobisti, ci azda nie? Bohuzial nam nic ine neostava, len to nekupovat pripadne, ked to potrebujeme, vyberat si mensie zlo.
Oci mi v mnohom otvorila kniha od byvaleho farmaceutickeho riaditela Virapena. Napisal knizku Neziaduci ucinok smrt, da sa stiahnut na ulozto.cz, http://ulozto.cz/x6akAto/neziaduci-ucinok-smrt-john-virapen-preklad-sk-pdf
No, ked to takto funguje vsade, myslim to schvalovanie, tak je to fakt hrozne.


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-15  (12:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sneh, mate pravdu. Je to kvalitny prispevok do diskusie. I mne sa zlepsila zmenou stravy nielen energia, intuicia a dnes by som sa nevratila k stravovaniu pred kolapsom.
Vase skusenosti su zaujimave, mozno by to stalo i za clanok pre vsetkych.


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-15  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  napodobne, k vasemu prispevku sa vratim vecer. Urcite ma zaujal.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.71.37.   |   2013-01-15  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  napodobne

Pomáhá vám tato strava na vaše zdravotní problémy?

Rok jím většinou zeleninu,maso,vejce a ovoce. Z glycidů med,špaldovou a žitnou mouku. Bohužel bolest nohou a kožní vyrážka nechtěla zmizet. Pak mne napadlo se nechat odčervit a zdá se jsem příčinu konečně našel. Nohy i pokožka se pomalu lepší. Zdá se že příčinou byl parazit zvaný vlasovec.


napodobne . tepuliqo66   |   ip:217.73.20   |   2013-01-15  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANONYM

no stale to postpne zlepsujem ale prve som vyradil pecivo (a vlastne uz predtym ako to uplne prepuklo aj mlieko), okrem muky mi vadia zrejme aj kvasnice, taktiez nemozem kombinovat co by nemal sice nik ale u mna je to velmi nebezpecne takze naprilad aj vodu (prakticky je to mineralka s citronom) a caj pijem ako prve rano, za tym oleje, jablko a az potom ryzovo-sojove suchare klasicky s paradajkami, salatom rucola, sunka a bryndza

pomaha to dlhodobo na vsetko (nie zazracne a okamzite ale tak ze clovek ma viac schopnost odolat nemociam)ale ak to porusim behom 1-2 dni mam dost problem som schopny dostat aj crevnu chripku takze jje to nutnost

okrem cajov (dobre su skoro vsetky ale najhorsi je cierny caj) je velmi dobre uzivat koreniny typu chilli, skorica, koriander, kurkuma (ta sa spomina dost v suvislosti s crevani a rakovinou)

na niektore pafrazity resp vseobecne ionfekcie je dobry pravidelny pohyb udajne aj ludom s boreliozou pavidelne zatazovanie pomohlo udrzat tu nemoc na uzde

velmi zalezi na prostredi co sa tyka priebehu infekcii, dostat cierny kasel pocas leta ked je 35C a viac a byvat v ubytovni kde je na izbe aj po polnoci vyse 25C a vlhkost ako v pralese znamena ze z 1-2mesacnej infekcie sa stane 6mesacna, ze si to lekar pletie so zapalom priedusiek a clovek nechce zazrak ani lieky len proste zakladnu diagnozu pre pripad komplikacii je posledny klinec do rakvy

nviem co sa tyka vlasovca nemam potuchy ja mam prekonane hlavne paraziticke infekcie vnutrobunkove a to ma clovek pocit aj po rokoch ze su obdobia ked proste citi neprirodzenu unavu a bolest v hlave a ma slabe prsty na rukach a podobne, na to plati pravidelna zataz a dobre porstredie teda klima a toto ja nemam vyriesene, pre mna by bolo najlepsie klima ako je v severskych krajinach po poslednej infecii (cierny kasel) ktoru som chytil a doliecoval v absolutne neprijatelnych podmienkach (boli dni keddy som nevedel ci sa rano zobudim zivy lebo v tiom teple sa nedalo spat a takto oslabeny som uz sa modlil ze odidem zo sveta) vyhladavam mraz ako posadnuty a zima je tent rok tepla a dalsieho leta sa bojim na smrt pretoze v meste kde mam pracu je to absolutne nevyhovujuce ja teplo znesiem ak som napr v lese na prechadzke ale v noci je to vo vyhriatej budove (kde teraz ked je -5C vonku ja mam uplne vypnuty radiator a este mozem vetrat) na moj hrokorvny typ organizmu zabijak

ja musim jest maso a aj mastne (bravcove ale len vo forme kvlaitnej nie prilis mastnej slaniny a to co najsurovsej) pretoze cista zeleninova strava mi sposobuje urcite bolesti zaludka, takze tuk prijimam aj vo forme tvrdych syrov resp najma ovcej bryndze, a kvalitna bravcova mast na varenie je z tych beznych tuov to najlepsie, inak ale jem najma kuracie maso a varene zajace, varenu hovadzinu, vajcia su moj chlieb pretoze pecivo nemozem a vyhoda vajec je ze je to lahko stravitelna bielkovina a maju kratku dobu pripravy


napodobne . tepuliqo66   |   ip:217.73.20   |   2013-01-16  (00:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANONYM
http://zdravi-az.cz

pozrite tieto stranky,pise to amater ale vacsina veci mi pripada velmi pouzitenych, je tam mozno zopar bludov ale uz uvod je vyborny ako rozobera co mozeme ovplyvnit a co nie, ten clivek si presiel aj obdobim kedy si nicil telo takze to nie je nejaky vystudovany lekar co nerozozna jablko od hrusky

ak neviete co hladate nehladajte diagnozu ale nariklad veci co mozete zlepsit ako prve a ostatne veci sa ukazu neskor, na poradi nezalezi skor na tom aby sa nieco menilo


napodobne . tepuliqo66   |   ip:217.73.20   |   2013-01-16  (08:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dam este posledny prispevok uz konecne snad hodi sa k teme, je to cesky lekar co napriek tomu je studovany nestratil rozum a to je rarita, Jan Hnizdil, pochopil ze sucasny system zdravotnictva nejde zreformovat pretoze dolezitym faktorom iu nemoci je aj to ako nefunguje stat, ze dobry zivotny pocit zavisi od dovery k jeho fungovaniu viac ako od cistych ekonomickych ukazovatelov, a samozrejme veci ako medikalizacia ze sa liecia veci ktore vskutocnosti neexistuju a podobne

http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
http://www.youtube.com/watch?v=Ds3AQoIASMA
http://www.youtube.com/watch?v=FZEwBxs1wmc

a dalsie videa
ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.71.37.   |   2013-01-16  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  napodobne

Děkuju za odkazy,ale mám je nastudované z dřívějška. Pokud některé vaše zdravotní problémy zmena stravy neřeší,zkuste si přečíst tento dokument: http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/odborna-verejnost/ing-hana-blahovamagda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-17  (17:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Maso, vajcia a jogurty som v case ocisty nejedla vobec. Pochybujem, ze s tym sa da urobit ocista organizmu. Samozrejme, zdravy organizmus to znesie.

Teraz, po 14 rokoch jem obcas vajcia v domacej strave (ak su sucast jedla) a jogurt vynimocne.Ale len jeden druh v skle, popisane je to v clankoch o stravovani.
Nemala som ho vyse roka a nechyba mi.
Obcas tvrdy syr, ale snazim sa, aby bolo v nom co najviac prirodny.


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-17  (18:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co sa tyka toho, ze cloveka zrazi ako zdraveho auto, tak to su karmicke, alebo osudove dovody, ktore nikto neovplyvni. Mnoho informacii je vysvetlene v knihach od lekara menom Brian L. Weiss, nejake informacie o jeho prvej knizke su v clanku
http://dolezite.sk/Existuju_veci_medzi_nebom_a_zemou_60.html

Jeho knihy su na ulozto.cz, tu su odkazy na dve

http://ulozto.cz/xH5i4hX/brian-l-weiss-mnoho-zivotov-mnoho-majstrov-pdf
http://ulozto.cz/x3acz4f/brian-l-weiss-poselstvi-mistru-pdf


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-17  (18:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Precitajte si tento clanok a napada mi len jedna odpoved, ze su za tym len peniaze.
http://www.exilovenoviny.cz/articles/2013/01/15/eu-cechum-zakazala-uzivat-byliny-kdo-je-marod-smi-od
-letoska-polykat-jen-chemii


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-17  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Napodobne, dakujem za odkaz na stranky, www.zdravi-az.cz, zbezne som si ich uz prezrela a je to zaujimave. Este raz diky.


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-17  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Napodobne, a co sa tyka dr. Hnizdila, tak u neho som bola osobne.
Od neho som odchadzala "vydesena" a uz nikdy. Mne ten pan doktor dokazal, ze reci ma pekne a mudre, ale kona inak.
Hlavne rozmyslal, co mi napise pre poistovnu...skoda slov a nikdy viac ho nenavstivim.


napodobne . tepuliqo66   |   ip:92.52.54.   |   2013-01-18  (21:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  napsiem dlhsie lebo napriek tomu ze spominam konkretne moje infekcie ich nazvy v skutocnosti uz davnejsie nehladam lekarov ani nejake ich potvrdenia/vyvratenia diagnoz aj ked som schytal riadne pecky, horsie ako nemoci aj najtazsie je tzv ludska hlupost ta dokaze zabijat este nebezpecnejsie

urcitym sposobom poznam, ak jedna vec moze vyzerat rozne, napr najvacsia starost v nasej rodine ked som dostal v pekelnom lete a uplne nevyhovujucom byvani cierny kasel tak ked som povedal ze ten lekar (moj vseobecny) ma zabije svojou nevedomostou (nechcel som lieky ani zazrak ale citil som ze to nepotrva tyzdne ale mesiace) a nebere do uvahy podmienky v akych som to dostal a ignoruje ze mam niekolkotyzdnove bolesti celeho hrudnika horsie ako pri zapale pluc (ten samozrejme nenasiel a tym som bol jasny simulant, lekar s 30 a viac rocnou praxou si nedokazal predstavit ze infekcia moze napadnut hrudik aj inak ako tym ze na plucach bude hnis mne to napadlo vsetko svalstvo a kosti na 6 tyzdnov a od nasledneho zapalu pluc ma zachranilo to ze som sa 1 medsiac s teplotou potil pod dvomi perinami (osvietilo ma aj bez toho aby som vedel diagnozu ale ze to bol zapal priedusiek tak to doktorka pekne zapisla, nic jej nehovoril daviovy nocny kasel a ine priznaky nehovorim ze keby som jej nedal opis z eto nerzpozna, mimovhodom ked nasli cierny kasel u ineho clena rodiny tak vraj doktorka mala ovisuty pohlad a smrt v ociach to uz mi rodina zacala verit ale aj tak ich zaujimalo kedy sa vratim do prace to potoim som mal dfalsie risky oz ivot nedolieceny a mal som pri sebe snad anjelov setkych ze som aj to prezil) napriek tomu ze v lete bolo 35C bol som tak na hrane sil ze som mohol hociktory den odist, keby som chytil aj zapal pluc tak ma dorezu a stale by nevedeli preco)

chcem tym povedat nasu rodinu trapilo co si pomysli lekar ked ho zmenim lebo maju toho isteho vseobecneho lekara (lebo ved "on dostal jedno ocenenie najlepsi doktor") a ja som bol niekolkorat od zaciatku leta do zaciatku jesene dost blizko uplnemu koncu skriabal som sa doslova z hrobu, na jednu vec to bolo dobre dal som si slub ze uz nikdy okrem urazu nepojdem s nicim za lekarom hoci lieky som nejedol uz roky aj ked ini ludia by pri tych veciach zobralo o nerviem co to so,m uz mal za sebou z detstva kde to nepomahalo a tak som sa naucil ze by som mohol ja ucit lekarov ako liecit ten ich helicobacter, on sa nelieci tym ze ho zabijeme ale tym ze stravou vytvorime lepsie podmienky aby sa nepremnozil a tu je zakladny problkem, mne lekar pvedal ze ked som odmietol liecy na tu ich bakteriu mozem dostat rakovinu, nevime dostam mozem aj to ale uz vbiem ze uz len samotnym jedlom hoci stle nie je nejak sapecialne som dokazl tolko co nik z nich za celu zivotnu prax

teda, aj ked som nestretol Hnizdila to ako rozne vyzera ta ista vec aj s lekarmi poznam a desi ma ta neinformovanost ludi ako dokazu zverit svojich najblizsich do ruk (obrazne) tym ze im prejavia taku nekonecnu doveru su schopni tym aj zabit najblizsieho (myslim tie energie) ktory nepotrebuje vlastne zaidneho lekara len obycajny sewdliacky rozum

najhorsie na tom je ze ti blizki su az nekonecne ochotni a velmi dokazu pomoct ale ta dovera v aurtority nielen lekarske je priam desiva, je to vela prace a roky pomaleho vysvetlovania a doslova ide pritom o zivot ale za cloveka to nik iny nespravi

co sa tyka vajec masa, nehladal som zatial nejaku doslova ocistu ale nieco co mozem praktizovat aj vtedy ked nosim kvoli paraci na chrbte cely dom lebo stravovat s anemozem skoro nikde, nevyzadujem v podstatew nic specialne mozem jest vsetko ale problem je prave to ze aj v tej najdrahsej a najexotickejsej restauracii (akoze nema moznost tam chodit aj tak casovo a cvlastne aj finance) zabiju jedlo ked nicim inym tak tym ze neodkazu spravit poliewvku bez bujona, muky a podobne, alebo bez toho aby varili syr alebo jogurt atd

uz aj tak sa stravujem tak ze vidim ze okolo mna zo 100 ludi naprt uz to co robim nerobi nik a to by som mohol este vela zlepsovat, uz teraz je to pre ludi nejka exotika (ak napr vidia nahodou ze mam rano nieco zelene a vidia ze to nie je klasicky salat s velkymi listami, tak automaticky vidia obilne klicky ;) ale ono je to rucola) alebo ked vidia slencnicove semienka tak zapisu "hej to su tie cerealie" proste niekdy mam vycitky ze ludi povazujem za nejaku nizsiu formu a mam pri tom zle svedomie

ale viem ze stravou sa neriesi vsetko, najma dost ma stale trapi to ako aj najblizsi hoci stravu respektuju a pomahaju mi tak stale si neuvedomuju ako napr cely zivot pocitivo robili makali a zabudli na seba casto ich trapilo co si myslia ini, teda nemali z toho nejak vela ani nekradli (isli sa zodrat pre pracu a vlastne aj teraz lebo v ich veku uz nenajdu inu a musim uznat ze na ich vek vydrzia viac ako ja ale zas nemaju ten dar to na sebe rozpoznat naozaj precitit co im skodi) ale mohli viac dbat na tu uzitocnu sebeckost (ze skutocne nieco robia pre seba a nenechaju so sebou zametat, v dnesnej dobe je to velky luxus aj ked by mal prist clovek o zamestnanie lebo nasledky z toho ze si clovek nevazi seba v niektorych veciach su dalekosiahle) a ja vlastne teraz to za nich akoby schytavam a na mne je aby som ich to naucil neda sa to len tak ignorovat ujst alebo pouzit hrubu silu

cize, pre mna su nemoci sposob ako pochopit moje konanie a knonanie ludi v mojom okoli a v tom mi Hnizdil nieco pripomenul, celkovo nielen na nemociach ale aj inych veciach sa da ucit a toto je posledna vec ktoru tato spolocnost uci skor cim dalej ucia viac na toto zabudat a skutocne lekari v systeme kde ludia nemaju zakaldne zivotne podmienky ja byt lekariom tak sa zblaznim ze co ja vlastne v tgej ordinacii chcem dokazat


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-19  (11:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Priložím odkaz na zaujímavý čkánok o soláriach:
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/290641-solaria-jsou-mnohem-nebezpecnejsi-nez-se-doposud-myslelo.ht
mlnapodobne . tepuliqo66   |   ip:92.52.54.   |   2013-01-19  (12:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1483-jak-se-uzdravit-z-rakoviny-a-jinych-nevylecitelnych-nemoci

toto presne je to ako lduia ziju v iluzii a ich vzdelanie z nich robi robotov co nemaju sajnu o energiach myslienk, slova, oni s ludmi jednaju (aj ked si to neuvedomuju) akop keby naozaj opravovali pokazeny stroj, v prinicipe ale nemozu konat inak, je to sama podstata fungovania mediciny a tp ze vsetko ostatne nazyvaju "alternativa" svedci o ich nepochopeni vela veci, neexistuje alternativa su len rozne metody a ak je nieco naozaj sarlatanstvo/pdvod tak tej jedinej skutocnej mediciny sa to z nevysvetlitelnych dovodov nikdy netyka, oni doposial nepochopili ze to co jem a ako mysl;im, dycham pijem denne je to co moze najviac uskodi alebo pomoct, ciastocne to uznavaju ale z duse tomu neveriamagda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-19  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prednášky dr. Hnízdila som si vypočula aj ja, hovorí v nich zaujímavo. No v mojom prípade sa ku mne správal tak, že som z jeho ordinácie odišla "vyděšená". Urobil opak a hľadal mi choroby, ktoré predpokladám nemám, napríklad poruchu štítnej žľazy.
Pritom som od neho chcela niečo úplne iné, ale on ma nepočúval, len si hovoril "svoje".

S tou neobmedzenou autoritou a obrovskou úctou k bielmy plášťom, to je pravda. Mnohým ľuďom keby lekár predpísal omylom aj jed na krysy, tak sa nezamyslia nad tým, či má pravdu, ale to budú užívať, lebo to predpísal lekár. I keď, ktovie aké účinky majú mnohé lieky. Chemoterapia je jed, je to spomenuté v dokumente Liečba rakoviny zvnútra.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Zoznam zradcov z NR SR ((( 22.6.2012 – hlasovanie NR SR o pristúpení SR k Európskemu Stabilizačnému Mechanizmu...

http://www.jangaso.sk/news/zoznam-zradcov-z-nr-sr/?utm_source=copy& Za posledných 22 rokov z verejného dlhu Slovenska, dlhu 0 - boli naši zastupcovia ľudu v NR SR schopný vytvoriť nám občanom Slovenska verejný dlh 29 miliárd € a Zmluvou o pristúpení SR k Európskemu Stabilizačnému Mechanizmu ho na začiatok nezmyslu, že dlhy sa dajú riešiť len ďalšími dlhmi, navýšia o ďalších 5, 76 miliárd € !!!


Příroda vrací úder – brouci lačně žerou geneticky...

Otvorený list učiteliek z východného Slovenska Duš...

BIBLICKÉ PROROCTVO: 10 KRÁĽOV alebo 10 EU ŠTÁTOV?

Jiří Grygar v Hyde Parku - Konec světa (21.12.2012) a ...

Scenár udalostí v Eurozóne

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.4344 s