17. September 2019
    
Fluór váš každodenný! - Dolezite.sk

Fluór váš každodenný!


  2011-04-25  (16:21)  |  Ekológia
  50% hlasovalo = 2  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Fluór váš každodenný!

 

                                         Fluór váš každodenný!

 

Fluorid zlúčeniny, ktoré sú uvádzané vo vode (fluoridacia), neboli nikdy testované z hľadiska bezpečnosti pred schválením. Nedávny nezávislý výskum vedcov ktorý nie je spojený zo zubnou obchodnou organizáciou  ukázali nasledujúce:

 

                                         Fluorid je Neurotoxický a znižuje IQ!

Dr. Phyllis Mullenix zverejnil výskum o tom, že fluorid v mozgu zvierat, keď sú vystavené  miernej úrovni tak u nich  došlo k poškodenie mozgu, mimo iné správanie zvierat bolo viac negatívne. Tieto toxické účinky fluoridov na centrálny nervový systém sa ešte potom neskôr potvrdili... Dve nové epidemiologické štúdie, ktoré potvrdzujú neurotoxické účinky fluoridu na mozog . Deti vystavené  vyššej úrovni fluoridu majú nižšie IQ.

Štúdia zverejnená vo výskume mozgu ukazujú, že potkany ktoré pili len 1 časť z milióna  fluorid (NAF) vo vode mali  v mozgu histologické lézie a podobné symptómy Alzheimerovej chorobe a demencii.

 

                                          Príčiny rakoviny! 

Ministerstvo zdravotníctva v New Jersey zistilo, že rakovina kostí detí bola ,dva až sedemkrát vyššia v oblastiach, kde bola viac fluoridovaná voda. Nová štúdia ukázala, že fluoridacia vody je spojená s rakovinou maternice a úmrtia.

 

                                          Zmeny kostnej štruktúry!

 

Fluoridy sa postupne hromadia v kostiach a spôsobujú nepriaznivé zmeny štruktúry kostí. Viaceré štúdie ukázali, že fluoridacia vedie k zvýšeniu počtu zlomenín bedrových kostí.

Príčiny vrodených vád a perinatálne úmrtia.

Perinatálne úmrtia vo fluoridovanej oblasti bol o 15% vyšší ako v susedných nie-fluorizovaných oblastiach. V čile bolo zakázané používanie fluoridu kvôli výskumu výskumníka, Dr. Albert Schatz, ktorý dokázal smrť dojčiat v dôsledku fluoridacie.

 

                                           Neúčinná !

Fluoridy zlúčenín vo vode a doplnky neposkytujú žiadne významný ústno dutinový-ochranný účinok. Všetky nedávne a vo veľkom meradle štúdie fluorizácie vody ukázali, že neexistujú žiadne pozitívne účinky. To je dôvod, prečo krajiny, bez fluoridace, mali rovnaké zlepšenie zubného zdravia ako tí s fluorizaciou.

 

                                            Narúša imunitný systém! 

Nezávislý výskum ukázal, že fluorid narúša fungovanie imunitného systému. V Spojených štátoch, kde sú jedovaté zlúčeniny fluóru pravidelne pridávané do vody sú deti od roku 1960 a 1970, kde prevažná väčšina ľudí z tejto generácie majú chronické poruchy imunitného systému. Príčiny trvalého znetvorenia zubov u mnohých detí je veľmi veľký a narastajúci počet detí  kde fluór pôsobí na štrukturálne zmeny zubov .

 

                                             Inhibuje kľúčové enzýmy!

Ako sa fluorid usadzuje v rôznych častiach tela po celé desaťročia, môže narušiť činnosť mnohých kľúčových enzýmov. A táto skutočnosť je známa už dlhú dobu. A potláča funkciu štítnej žľazy .Fluór je extrémne jedovaté látka aj pri mimoriadne nízkych dávkach .

 

                                             Neetické! 

Tieto praktiky preukázali absolútny nedostatok etiky na strane  organizácií. Štúdie už ukázali,extrémne nebezpečenstvo pre človeka a životné prostredie vzhľadom na dumping teda fluoridovej expozície kde  firmy a organizácie podieľajúce sa na používanie a podpore "fluoridacie" ako spôsob, ako sa vyhnúť súdnym sporom kvôli dumpingu toxických odpadov a neskôr pre ekonomický zisk.

 

                                         Ďalšie bežné toxické prísady !

 

 

METHYL, PROPYL, BUTYL a ETHYL PARABEN

 

Používajú sa na zabránenie rastu baktérií v kozmetických prípravkoch a na predĺženie ich životnosti. Ich používanie je veľmi rozšírené napriek tomu, že je známe, že sú jedovaté. Spôsobili už veľa alergických reakcií a kožných vyrážok. Tieto chemikálie sú toxické.

 

SODIUM LAURYL SULFATE

Táto chemická substancia sa používa v šampónoch pre jej detergentné a penivé schopnosti. Pri dlhodobejšom používaní môže zapríčiniť očné podráždenie, kožné vyrážky, vypadávanie vlasov, šupinatenie kože, lupiny a alergické reakcie. Zložka býva často zamaskovaná v pseudo-prírodných kozmetických prípravkoch s vysvetlením "pochádza z kokosového orecha".

 

 


illuminatedBimbo
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Peter   |   ip:90.41.57.   |   2011-04-26  (21:58)
46% hlasovalo = 3  
mínus plus
  Ku tejto teme by som asi tolko. Vychadzam z faktu, ze obyvatelia v afrike maju takmer dokonale biele zuby a nevenuju pozornost nejakej extra hygiene úst zubnou pastou. Zubom skodi cukor, zda sa ze ustne enzymy v slinach su ucinne na rozpustanie kazdej zlozky stravy masitej a rastlinnej uplne normalne bez zvysku, ale na cukor zda sa nase sliny neboli vyvojom prisposobene nakolko cukor sa vo velkom konzumuje len posledne storocie. Ludia v afrike pravdepodobne nekonzumuju cukor tak masovo. Dalej co nam pravdopodobne zubari zatajuju, ze opravuju kazdy kaz a pritom nie kazdy kaz javi rozvoj az do destrukccie zuba, jednoducho sa sam nerozvija. Zubna pasta meni floru v ustach co ma samocinne cistit a oburavat alebo potlacovat kazy. Tak ako sa to tvori v africkom obyvatelstve. Kdezto u nas nam od malicka vstepuju lestenie umyvanie zubov flourom, v dospelosti bielenie a odburavanie zubneho kamena a samozrejme z tohoto stavu najviac priofituju dentisti nakolko potlacovanie prirodzenej flory v ustach im nahrava k praci. Ja osobne si zuby umyvam, lebo konzumujem cukor skoro vsade a preto mytie zubnou pastou je potrebne. Negativne posobenie fluoru moze byt ale je to asi menej dolezite akoby som mal chodit od 40 bez zubov.


etyjojo   |   ip:95.105.15   |   2011-04-27  (00:12)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Peter,ved si kup zubnu pastu bez fluoru. napriklad modry parexyl alebo stoma. pff


Marek   |   ip:80.250.25   |   2011-04-27  (00:19)
46% hlasovalo = 3  
mínus plus
  Fluor je hnus... a taktiez v Budis mineralke je jej plno tak nato by sme si mali davat pozor i ked je prirodny...
mne sa najviac paci zubna pasta Parodontax bez fluoridu no a dokonca aj echinaceu purpureu obsahuje takze sa mi vidi asi najlepsia volba a je to asi jedina taka znamejsia co neobsahuje fluorid, ine nepoznam


Sheldon   |   ip:81.89.53.   |   2011-04-27  (05:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja uz nejaky cas nepouzivam pastu s fluorom. Pouzivam bezflorovu pastu Stoma paradontax a zuby mam zdrave a pevne aj bez fluoru.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-04-27  (07:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fluor neobsahuje rovněž pasta Promise. Ke kazivosti zubů přispívá nejen cukr,ale i bílé mouky,tj.kyselinotvorné potraviny. Organismus vyrovnává Ph reakcí s vápníkem z kostí,dásní a zubů. Dochází k paradontickému obnažování krčků. Je na nich méně skloviny a v těchto místech nacházejí živnou půdu bakterie zubního kazu. Sám jsem to zažil,začal jsem užívat práškový vit.C (bez mastku). Ústup dásní se zastavil a zubní kazy se samy kalciovaly,jak s údivem konstatoval můj zubař. Zůstaly po nich fleky,ale zuby jsou zdravé. Účinek céčka si vysvětluju jeho zásadotvorným účinkem v těle.


Toudy   |   ip:188.123.9   |   2011-04-27  (07:45)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Uz asi 2 roky pouzivam modry parexyl bez fluoru a na prehliadkach u zubara som bol uplne bez problemov a kazov.
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/99002184-parexyl-zubni-pasta-white-100g


gomez   |   ip:195.168.4   |   2011-04-27  (07:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiez odporucam Parexyl, pouzivam ho niekolko rokov a zuby mam zdrave.


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-04-27  (08:15)
54% hlasovalo = 3  
mínus plus
  Oveľa účinnejšie znižovanie IQ má na svedomí politická a náboženská demagógia. Fluor je nutný na stavbu zubnej skloviny. Bieliace pasty sklovinu obrusujú. Primeraná floridácia je normálna, ale vo vyšších dávkach škodí i manna nebeská.
Parodontax - už 7 rokov sa mi nerozširujú kazy.


Toudy   |   ip:188.123.9   |   2011-04-27  (09:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fluoru mame v potrave az moc, naozaj si nepotrebujeme zuby este aj fluorovat zubnou pastou. Jednoducho v mineralke, alebo v beznych potravinach najdete dostatok fluoru pre nase zuby. Nadmerny prijem fluoru moze len uskodit.

http://www.solnajeskyneletnany.cz/novinky/fluoroza-duvod-k-pouzivani-zubni-pasty-bez-fluoru/


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-04-27  (15:09)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Je nepísaným tajomstvom, že verejné zdravotníctvo a farmaceutický priemysel sú poslednými, ktorým záleží na našom zdraví. Zjavenie Jánovi v 6. kapitole tento stav odhalilo pred 2000 rokmi obrazom štvrtého apokalyptického jazdca cválajúceho po zemi v čase posledných dní skonávania sveta, ktorý je v moci toho "zlého". http://henryalengo.wordpress.com/2010/10/31/fluor-ktore-znici-zuby/


slvka   |   ip:213.151.2   |   2011-04-27  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja si myslím, že všetko, čo nie je prirodzené, nie je potrebné. Používal človek pred tisícmi rokmi pastu? Nie. Tak asi nebude treba. Samozrejme, dnes je iná doba / toto porekadlo neznášam/, ale trocha zdravého rozumu nezaškodí.Nejaké tie prútiky rastlín sa vždy používali. Osobne si myslím, že oveľa dôležitejšie je použiť kefku na medzizubné priestory/ ak ste to nepoužili a skúsite, budete prekvapení, koľko sprepáčením svinstva a smradu odtiaľ ide - často sa tým aj vyrieši foetor ex ore/, no a samozrejme, vyhýbať sa cukru.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-27  (17:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slvka, používal človek pred tisícmi rokmi medzizubné kefky? Nie. Tak asi nebude treba.

:-)


Madness   |   ip:78.98.205   |   2011-04-27  (17:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niekde som čítal, že fluor v minerálkach by nemal presiahnuť 1,000 http://www.zdravie.sk/files/article/mineralne/zlozenie-mineralnych-vod.pdf


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-27  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Madness dobre ste čítali. Pre pitnú vodu je maximálne povolená hranica 1,5mg/l. Minerálna fluoridová voda sa považuje tá, ktorá má obsah fluoridov viac než 1,0 mg/l. Bežná pitná voda má hlboko pod 0,5 mg/l.


slvka   |   ip:213.151.2   |   2011-04-27  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dr Hujer - používal rôzne drievka, to som aj napísala. Medzizub. k. je len vylepšený variant. Ale myslím, že je ti to jASNé_:-)


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-27  (19:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne to jasné je. Ale neviem, či je jasné aj to, že "žuvacie drevo" mohlo obsahovať aj fluór, fluoridy, abrazívne zložky, antibiotiká, spazmolytiká, látky zastavujúce krvácanie a podporujúce tvorbu slín...

Veľakrát človek kopíruje prírodu, možno okopíroval i tú pastu od rozžutého drievka... porozmýšlajte...


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-04-27  (19:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prirodzený vek človeka bol 30, max.40 rokov. Stihol sa rozmnožiť a potom zomrel. Aj s pokazenými zubami. Už ich nepotreboval. Čo je "prirodzené"?


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-27  (20:13)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Dovolím si ešte k fluóru, keďže autor článku píše bludy a podstatu neviem či zámerne alebo kôli nevedomosti vynechal.

Fluór sa do soli začal pridávať v roku 1950 vo Švajčiarsku a navrhol to gynekológ, myslím že to bol Dr Wespi. Používala sa koncentrácia 90ppm a výsledok bol eliminácia strumy u strumov exponovaného obyvateľstva ( znižuje hladinu jodidových iónov v plazme - ( zvýšený obsah jódu spôsobuje strumu - hrvoľ na krku ). Neskôr zistili, že fluoridy majú po 30 minútach vysokú koncentráciu v plazme a extrémny kariostatický účinok ( protikazový ). Vo Švajčiarsku klesla kazivosť v kantóne, kde sa skúšala soľ ako v prvom o 80%. Na fluoridáciu soli sa používa fluorid sodný, alebo fluorid draselný, no vo verejnom stravovaní sa nesmie používať.

Ku kostiam v článku. Fluoridy sa vstrebávajú žaludkom a duodenom. DOstávajú sa do plazmy, ktorá je vektor ( distribútor ) v tele. Maximálna koncentrácia nalačno požitého fluoridu je cca 30 - 60 min po podaní, potom rýchlo klesá. Z neho je 99% v kalcifikovaných tkanivách, kde je veľmi silno, no reverzibilne viazaný. Okrem toho remineralizuje dentrín a zubnú sklovinu, spevňuje nechty, veľa sa ho usádza v sánke a spôsobuje osifikáciu kostí u mláďat a vznik silných zväzkov osteoblastov ( kostného tkaniva ) Odtiaľ si ho telo pri nedostatku môže čiastočne vytiahnuť. Metabolizmus fluoridu brzdí vápnik, vylučuje sa močom, potom a stolicou, močom nárazovo, no v krvnej plazme klesá koncentrácia najprv asi po 2 hodinách prudko, potom pozvolne.

V tele sa detekuje v pomocou zisťovania koncentrácie z krvnej plazmy alebo nechtov. Moč nieje smerodajný.

Dúfam, že nezrovnalosti a klamstvá v texte o fluóre neboli schválne a neslúžia na debilizáciu národa dajakými vodcami snažiacimi sa Vás oklamať.
Yanath   |   ip:85.159.10   |   2011-04-27  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre ukludnenie paranoikov, fluor sa u nas pokusne pridaval do vody za komancov, prestalo sa s tym po 1989, aj v usa je zakaz pridavat fluor do pitnej vody

a zubnu pastu predpokladam vypluvate a nie polykate

a ano, napr. fluorid sodny je toxicky (nehovoriac o plynnom fluore :) )ale to je aj par dalsich stopovych prvkov, su sice toxicke ale v malych mnozstvach nevyhnutne pre spravne fungovanie organizmu


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-27  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Yanath súhlas. No snáď si na fluór konšpirátori spomenú, keď si budú dávať na obed rybičku, alebo zeleninkový šalát. Jedna takáto chutná porcia sa rovná ročnému umývaniu zubov fluórovou pastou a jej poctivé prehĺtanie.
DrVotp   |   ip:90.176.36   |   2011-04-27  (22:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro Dr. Hujera - nemáte to náhodou popletené?? Struma je z NEDOSTATKU jódu a řešilo se to jodizací soli.. - viz. Wikipedie..
Příčiny onemocnění: Příčin jak zevních, tak vnitřních vzniku strumy může být celá řada. V minulosti hlavním faktorem vedoucím ke vzniku strumy byl nedostatek jódu, proto toto onemocnění bylo výrazně častější ve vnitrozemských oblastech oproti oblastem přímořským, kde potřeba jódu byla saturována díky jídelníčku bohatému na mořské ryby; tuto příčinu se podařilo odstranit obohacováním potravinářské soli jódem.
slavka   |   ip:213.151.2   |   2011-04-27  (22:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jasné, že struma je nedostatok jódu / v tomto prípade/ a z toho vypl. jodidácia kuch. soli.


zero   |   ip:212.80.64   |   2011-04-28  (07:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrVotp
Dr.Hujer si to asi spletl. To ale neznamená že na sůl bychom si neměli dávat pozor. V Kauflandu se prodává sůl s modrým potiskem - jodizovaná. Také se zeleným - jodizovaná a fluorovaná. Snaží se ho do nás nacpat kudy to jde.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-04-28  (09:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  My, ktori sme presli kazdorocnou povinnou fluorizaciou v skole, mame tiez svoje skusenosti. Vysledky su jednoznacne, nikomu sa nic nestalo, co nemal v genetickej vybave. Ja mam zuby vsetky. Takze taky asi vplyv fluoru na zuby. No a Peter k tym Africanom, tiez je to ich geneticka vybava a navyse skus si natriet tvar nacierno, tiez ti budu zuby svietit v kontraste s ciernou tvarou.


meff   |   ip:195.168.1   |   2011-04-28  (12:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fluor sa pridava do rozvodov pitnej vody aj teraz. Nie len za socializmu. Potvrdil mi to clovek, ktory pracuje vo vodarnach. Ja vodu z mestskeho vodovodu nepijem. Ani mi nechuti, pretoze chlor a iny bordel tam strasne citit.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-28  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Samozrejme inú chorobu som vymnenil. Ospravedlňujem sa.


LordX   |   ip:158.194.1   |   2011-04-28  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fluoridacia dokazatelne znizuje riziko zubneho kazu az o 40%. Kto sce najde si, studii ktore to dokazuju je vela.

No je fakt ze ked pouzivate fluoridovu zubnu pastu a/alebo vyplachy, tak do pitnej vody ho pridavat netreba. Lepsia je lokalna aplikacia, ma vyhody proti zubnemu kazu rovnake aj vacsie ako systemova, ale rizika nie su ziadne.

btw. fluoroza moze vzniknut len pocas vyvoja zubu.


meff   |   ip:195.91.94   |   2011-04-28  (22:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je mozne, ze fluor lieci zubny kaz. Ale to este neznamena aby sme fluor musel pit v pitnej vode ! Preco nam ho teda pridavaju do pitnej vody ? Na zubnych pastach je napisane aby sme pastu neprehltali. Preto tam je aj vzdy napisane aby takuto flurovu zubnu pastu nepouzivali deti do 6 rokov. Pretoze male deti by mohli tuto pastu prehltnut. Jasne ze jeden krat sa este nic nestane. Ale ak by to dieta prehltalo pastu napriklad 4 roky kazdy den, zrejme by sa to uz prejavilo aj na jeho zdravi.Beebee   |   ip:87.197.13   |   2011-04-29  (11:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fluor sa ani do mineralok, ani do pitnej vody z vodovodu NEPRIDAVA.


Pipa   |   ip:109.230.5   |   2011-04-29  (13:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja tiež viem tak, že fluor sa u nas do vody nepridava. Pridava sa do vody v inych krajinach, ale u nas nie.


rastaman   |   ip:193.87.7.   |   2011-04-29  (15:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čo AMINFLUORID (pasta Elmex)?


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-29  (17:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  meff, do vody sa fluór u nás nepridáva. Zubné pasty sa nesmú prehĺtať i z iných príčin, nie kvôli fluóru.


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-04-29  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Možno sa mýlim ale flór je dôležitý pre kosti , ale permanentné predávkovanie by mohlo škodiť . Je piatok tak mi po tradičnej dávke alkoholu neslúži pamäť , tak prepáčte ak by som sa mýlil .


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-29  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pitbul máte pravdu. Aj s tým, že všetkého veľa škodí. Takisto je to i s alkoholom, ktorý je škodlivejší než fluór :-)


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-04-29  (20:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemýľte si flór a chlór .


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-29  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemýlim, píšeme o fluóre.


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-04-29  (21:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ďakujem za upozornenie hneď si idem ešte jeden vyťať .
Reakcia na DrHujer .


meff   |   ip:195.91.94   |   2011-04-30  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skusim si znova preverit u priatela vo vodarnach ako je to s tym pridavanim fluoru. Skusim ziskat dokaz.


crusoa   |   ip:95.103.21   |   2011-05-20  (22:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prosím informujte sa.
Fluór je prudko jedovatá látka,jedovatejšia než olovo.Používa sa bežne ako jed na myši.Už 0,3 gramu zabije dospelého človeka.V menších dávkach vyvoláva v tele otravu,krehnutie kostí,rakovinu a celú škálu ďalších chorôb.Fluór je taktiež aj základnou zložkou liekov ovplivňujúcich myslenie,ktoré sa používajú v psychiatrii.A to je dôvod prečo vlády sveta, doslova s fanatickým úsilím verbujú občanov,aby do seba všemožným spôsobmi polykali fluór.Sami iste poznáte reklamy na fluorom obohatené výrobky, i u nás v obchodoch sa predáva fluoridovaná soľ,mlieko,ale taktiež dôverné rady zubárov,že fluór nám vlastne pomáha proti zubnému kazu,čo však do teraz nikto spoľahlivo nepotvrdil.
Zuby si preto máme čistiť fluorom a iba akoby omylom spolu so slinami,polykať skromné dávky fluóru.

Predstavte si,že si takto čistíte zuby od malička.

Fluór bo po prvý krát zavedený v nacistickom Nemecku,behom najtvrdších dní 2 sv. vojny v koncentračných táboroch.
Opakované dávky fluoru totiž postihujú mozog,pozvoľne narkotizujú a činia človeka labilným.Hitler preto nariadil v koncentračných táboroch vymývať mozgy,pridávaním fluóru do dodávok vody.

Rôzne vône a predovšetkým ovocné chute detských pást majú deti priviesť k tomu, aby sa čistenie zúbkov stalo u nich pravidelným zvykom - hygienickým návykom, a aby im čistenie zúbkov prinieslo aj pozitívny zážitok. Hravý dizajn a farebnosť pasty od zelenej po červenú, chcú v deťoch vyvolať dojem, že čistenie zúbkov môže byť aj zábava, nielen povinnosť. Skutočne?Je to dosť rafinované tak nič dobré za tým nehľadajte.Svet nie je taký,aký sa naoko zdá. Nedajte sa obalamutiť,hľadajte iný zmysel.
dodko   |   ip:95.103.6.   |   2011-06-01  (10:48)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ja nato seriem. Stále sa dozvedám jaky zkazený je toten svet, všetci klamú, všade len peniaze. Skúšal som byť lepší, ale nejako nevydalo. Keď sme my ľudia až taký zlí, tak mne je už jedno či bude 3. WW, alebo sa všetci pozabíjame.


crusoa   |   ip:178.41.13   |   2011-06-10  (22:57)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  dodko :) Dozvedáš sa to preto,lebo chcú aby si to vedel.Preto sú toho plné médiá.Presviedčajú ťa ,že všetko ovocie je prehnité.Chcú aby si tak rozmýšľal a vedel to!Vedia,že väčšina ľudí si myslí,že nič nezmôže.Na tom pracovali roky,aby sme sa s tým stotožnili.Tak,keď už s tým nemôžeš nič urobiť,aspoň priložíš polienko do ohňa..a to Tým negatívnym zmýšľaním o tom.A tak sa to deje hromadne,tak funguje davova psychóza.
:) radšej sa zaujímaj o toho koho máš rád,nie o hnilobu sveta,tým neuškodíš...


Max   |   ip:212.26.17   |   2011-06-21  (17:01)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Po trorocnom krizovom studovani CHEMTRAILS sa zda ze nas postrekuju prave fluoridom sodnym kvoli vyssie uvedenym ucinkom na cloveka Postreky su tohto roku nad Slovenskom vykonavane skoro denne staci zdvihnut hlavu a pozerat hore vynimkou su len veterne dni ako bolo v tuto sobotu a nedelu.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-06-21  (17:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Max, koľko fluóru ste počas trojročného študovania chemtrails namerali v pôde a dažďovej vode? Kde ste robili merania a pozorovania?

Ďakujem za info, pomôžete mi pri zbieraní hodnôt chemických prvkov a zlučenín v pôde a dažďovej vode.


illuminatedBimbo   |   ip:91.127.8.   |   2011-06-30  (19:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://youtu.be/6eLm4dMj2w8


JeanLaroux   |   ip:194.50.64   |   2011-08-24  (07:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Používám STOMU. Obsahuje ale Sodium laureth sulfate. Ten je snad úplně ve všem.


JeanLaroux   |   ip:194.50.64   |   2011-08-24  (07:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sodium LauRYl sulfate .. překlep


Lenin . sefuhywa   |   ip:95.103.16   |   2012-01-17  (21:26)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  dodko, svet nie je zlý, aj ľudia sú v podstate dobrí. Problém je v tom, že svetu vládnu králi, a tí sú už zo svojej podstaty bezcitný psychopati. Keď pán slobodomurár Rockefeller prehlásil, že populáciu sveta treba radikálne zredukovať, zrejme nesrandoval. Mimochodom, slobodomurári sú súčasťou rádu osvietencov (illuminati), čiže nasledovníci svojho boha Ra, nositeľa svetla, u nás známeho aj ako archaniel Lucifer.


surreality . vonutefi9   |   ip:92.245.5.   |   2012-07-07  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://img825.imageshack.us/img825/9599/flr.png


kolko ludi to unas pije ? kolko ludi unas žuje žuvačky uživa dietne SUGAR Free . .farebne vody s chemickymi nahradnimy sladidlami . .fuuu .. aže "SHEEPLE" ludi nemame veru máme a dost...


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.23   |   2012-07-07  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  už pomaly neviem čo mám jesť, čo piť, čím sa umývať ... komu a čomu veriť.

Čas na dokonalú očistu Zeme.


romanko . refupemi97   |   ip:89.173.15   |   2012-09-20  (15:51)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  :D ze chemtrails. :D chcel by som vedet, ako by nas mohli postrekovat z vysky desat km. :D z tej vysky ani neprsi. :D a robim u letectva par rokov a v zivote som nevidel nejake technologie na nejaky postrek z civilnych ci vojenskych lietadiel. je to smiesne. vypusti sa blud a ludia po tom skocia. ako nehovorim su mnohe konspiracie ktorym verim viac ako nejakym "overenym vladou vypustenym faktom" ale chemtrails? myslim ze su ovela lacnejsie a jednoduchsie a rychlejsie moznosti infikovania ludstva dakym svinstvom ako lietadlami. :D je dokaz ked v US kdesik postrekovali mesto LSD na test aky to bude mat ucinok. ale ani zdaleka to nebolo z km a nie z 10tich km. :D a co sa tyka toho fluoru, fakt neviem. som v rozpakoch. ja osobne pasty striedam raz s fluorom a raz bez fluoru. a striedam viac vyrobcov. zuby sa mi kazili ci som si ich umyval a ci nie. poznam ludi co maju bezchybne zuby krasne biele a umyvaju si ich kazdy den. na bielenie nikdy nesli a vlastne ani u zubara neboli roky. ja a vela dalsich tiez dodrzujeme ustnu hygienu a nepomaha. a mam dvoch kolgov jeden si umyva zuby obcas ked zje daco aromaticke a to nie casto a druhy si neumyval zuby asi 25 rokov. nemaju ani jeden kaz a zubarka im neveri, ze si zuby neumyvaju. a na jednu pani som zabudol. umyva si zuby ale iba kefkou. nepouzva ziadnu pastu. sice nema zuby pekne biele ale zapach ziadny a kaz tiez ziadny. fakt neviem ako to je s pastami s fluorom a podobne. a zubarka mi spominala daku studiu ze eskimaci nemaju ziadny kaz ale ked prislo par studovat alebo zit do europy ci US okamzite sa im zacali kazit zuby a enormne. bud zacali s ustnou hygienou alebo to sposobil cukor. a este spominala ze najviac kazia zuby pribory. ze keby sme jedli surove maso alebo velmi tepelne neupravene jedla viac by sa zuby cistili same. ale museli by sme ich pouzivat skoro neustale. vsetko hryzt a zuby pouzivat ako nastroj. a tie pribory myslela tak, ze nemame potrebu hryzt tolko ako v minulosti. pride mi to logicke. a zut vela surovej zeleniny a zuvat a zuvat a zuvat...preto vela lebiek prahistorickych ma stale zdrave zuby. lebo ich velmi pouzivali a skoro nonstop daco zuvali. a dozivali sa 30tky tak mozno keby sa dozili viac by mali zuby tiez pokazene. alebo zodrate az na dasno. :D pravdu si teda asi mozeme len vybrat.


Filip . cuxexugi38   |   ip:95.102.33   |   2017-01-20  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ufff, tolko hluposti v jednom clanku :odiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


POZOR: Návrh novely zákona o lesoch chce obmedziť aj vás a vaše deti!


 - POZOR: Návrh novely zákona o lesoch chce obmedziť aj vás a vaše deti!2013-05-28  (17:27)  |  Ekológia
Ministerstvo pôdohospodárstva a regionálneho rozvoja predložilo do pripomienkového konania návrh novely zákona o lesoch. Nie je nič výnimočné, že prakticky od vzniku tohto ministerstva vychádzajú z jeho „dielne“ návrhy zákonov, v ktorých sa určití predstavitelia tohto ministerstva neustále snažia o dve základné veci:

Proč nejdu demonstrovat proti Monsantu.


2013-05-24  (09:14)  |  Ekológia
Jděte a zbourejte regály plné monstantového masa ve všech hypermarketech, jděte a pošlete doprdele všechny restaurace, které nabízejí maso a zeleninu z velkopěstíren a chovů.


Jak je to s GMO na Slovensku? Vyjádření Ministerstva zemědělství.


2013-05-22  (09:06)  |  Ekológia
Nedávno som napísal e-mail na ministerstvo pôdohospodárstva ohľadne GMO, je to zdĺhavé, ale chcel by som Vás požiadať, (ak sa dá) aby ste to skrátili a napísali to ako článok pre slovenských čitateľov. Ak sa nedá, môžem to urobiť aj ja. Tu je odpoveď


NA ZEMI SKUTEČNĚ EXISTUJÍ NESMRTELNÉ ORGANISMY?


2013-05-09  (09:10)  |  Ekológia
Nikdy nezestárnou a nezemřou. Alespoň ne přirozenou smrtí. Mohou se znovu a znovu obnovovat. Neznají, co jsou to nemoci a stařecká nemohoucnost…Věčně mladé a věčně zdravé… Kdo to vlastně je? Výplod fantazie spisovatelů-fantastů?


Bill Gates nečekaně spouští edukativní program zaměřený na veganství


2013-03-27  (07:36)  |  Ekológia
Bill Gates přišel s poměrně nečekaným projektem sloužícím k podpoře veganství.


KOBERCOVÝM BOMBARDOVÁNÍM ZA OBNOVU LESŮ NA PLANETĚ ZEMI


2013-03-22  (09:55)  |  Ekológia
Naprosto jedinečná myšlenka, která má vytvářet lesy svrháváním milionů stromků z letadel. Zařízení instalovaná do obřích dopravních letadel C-130 používaných ozbrojenými silami k rozprostření koberců minových polí v bojových zónách byla upravena k rozmisťování stromků v odlehlých oblastech včetně částí Skotska.


RADIAČNÍ VAROVÁNÍ, KTERÉ VÁM PROPAGANDISTICKÁ MAŠINÉRIE MAINSTREAMU NEPOVÍ


2013-02-26  (10:30)  |  Ekológia
Radiace z katastrofy jaderné elektrárny v japonské Fukušimě je teď aktivní v ekosystému po celém západního pobřeží Severní Ameriky … už i mořské chaluhy jsou radioaktivní.


Bhutan bude první 100% organickou zemí


2013-02-21  (10:27)  |  Ekológia
Kdyby někde existoval národ, který by chápal smysl organického stále udržitelného hospodaření, byl by to národ složený většinou z farmářů. Takové místo vskutku existuje, a brzy bude prvním státem, který přejde na 100% organické zemědělství, a bude prošlapávat cestu ostatním, aby se tak stalo v globálním měřítku.


Lidstvo páchá akt sebevraždy v gigantickém měřítku...


2013-01-20  (13:10)  |  Ekológia
Odborníci na životní prostředí varují, že lidstvo stojí na prahu kolapsu globální civilizace. Tvrdí, že kolaps bude výsledkem řetězu krizí, které postupně rozloží podmínky pro udržení existence komplexních společností na současné úrovni. Lidstvo páchá akt sebevraždy v gigantickém měřítku...


Příroda vrací úder – brouci lačně žerou geneticky modifikovanou kukuřici od Monsanta


2012-06-25  (08:16)  |  Ekológia
Kukuřici vykonstruovanou genetickým inženýrstvím od Monsanto, aby zabíjela kořenožrouta kukuřičného, údajně tito škůdci už s chutí žerou. Díky rozsáhlému spoléhání na geneticky modifikované (GM) plodiny tito drobní kořeny užírající škůdci už zase převzali pole, čímž přechytračili genetické inženýry, od kterých se čekalo, že je vystrnadí.


Prírodný hobití domček v lese


2012-05-22  (19:20)  |  Ekológia
Pozeráte sa na fotografie domu, ktorý postavil pán Simon Dale pre svoju rodinu vo Walese. Postavil ho sám so svokrom, za pomoci okoloidúcich a priateľov, ktorí prišli na návštevu. Štyri mesiace od začiatku výstavby bol domček hotový a bolo možné pohodlne sa presťahovať a zabývať. Simon odhaduje, že stavba mohla trvať tak 1000-1500 pracovných hodín a stála 3800€. V rámci trhu s nehnuteľnosťami to vôbec nie je veľa :-D


Horror měsíce: Dobrou chuť!


2012-05-07  (09:01)  |  Ekológia
Miliarda lidí trpí podvýživou, ale 80 procent světové produkce sóji a kukuřice se zkrmí hospodářským zvířatům. Na 1 kg masa je potřeba 3700 litrů vody. Pro zajímavost: jeden čtvereční hektar uživí jednoho všežravce, 12 vegetariánů a 50 veganů. Při veganské stravě se nás na Zemi vejde s klidem 40 miliard.


Zahoďte chemikálie v domácnosti a použijte citrón


2012-04-29  (15:08)  |  Ekológia
Nemusíte utrácet peníze za toxické chemikálie k čištění domů, léčení rýmy, nebo hýčkání vaší pokožky. Citronová šťáva je jednoduchou přírodní alternativou, kterou můžete nahradit nespočet lahví předražených chemikálií.


Maďarsko zničí všechna geneticky modifikovaná kukuřičná pole od Monsanta


2011-08-22  (10:26)  |  Ekológia
V březnu Maďarsko představilo nové nařízení, podle kterého musí být geneticky modifikovaná semena kontrolována před jejich uvedením na trh. Nicméně některá geneticky modifikovaná semena byla dána farmářům, aniž by si toho byli vědomi.


Bývalý šéf FBI, Ted Gunderson L., urobil vyhlásenie týkajúce sa chemtrails !


2011-07-20  (21:51)  |  Ekológia
Náhodou viem o dvoch miestach, kde lietadla tento "náklad smrti" ...kde toto svinstvo striekajú na nás. Štyri lietadlá Národnej gardy sú vo vzduchu v Lincolne a v Nebraske. A ostatné lietadlá sú mimo v Oklahome. Osobne som pozoroval lietadla, ktoré ešte stáli v Nebraske - Lincolne, v Nebraske - u Air National Guard. Na týchto lietadlách niesu žiadne označenia. Sú to obrovské, bombardéry typu lietadla a bez označenia. Jedná sa o trestný čin: zločin proti ľudskosti...


Tajomstvá vody


2011-05-24  (16:35)  |  Ekológia
Voda je skutočným nosičom informácií. Tak ako ju dokážu zašpiniť chemikálie, rovnako ju dokážu znehodnotiť negatívne myšlienky ľudí.


Ľudská krutosť bez hraníc


2011-02-19  (20:31)  |  Ekológia11letý Birke Baehr představuje svůj pohled


2011-01-23  (21:21)  |  Ekológia
11letý Birke Baehr představuje svůj pohled na hlavní zdroj našich potravin - vzdálené a nevábné průmyslové farmy. Odsunutí farem z dohledu vytváří nereálnou růžovou představu o masovém zemědělství, tvrdí a poukazuje na místní a zdravou produkci potravin.


Efektivita hospodárenia so zdrojmi energie


2011-01-09  (13:24)  |  Ekológia
Príroda má jednu neoceniteľnú vlastnosť: dokonalú efektivitu využívania zdrojov. Je veľmi pravdepodobné, že príroda využíva všetok potenciál slnečnej energie, ktorá je našej planéte k dispozícií, na svoj metabolizmus a kolobeh živín. Je preto skutočne málo pravdepodobné, že človek príde na to, ako urobiť z jedného joulu dva. Teda ak platí zákon zachovania hmoty a energie. Priame čerpanie slnečnej energie má teda evidentné limity.


Globálny humbuk s otepľovaním


2010-12-27  (07:25)  |  Ekológia
O tom, ako ľudská hlúposť zo životne dôležitého plynu najväčšieho nepriateľa ľudstva urobila a ako sa masy hlúpo zmanipulovať dali.


Chemtrails potvrdený!


2010-12-21  (16:20)  |  Ekológia
Štatistické štúdie na zvýšený výskyt týchto látok v oblasti použitia chemtrails v USA majú nasledovné príznaky: -Spontánna krvácanie z nosa niekedy aj intenzívne krvácanie -dýchavičnosť - bolesti hlavy - problémy s rovnováhou prechadzajuc do chronickej únavy -častejšie epidémie chrípky -astma -zápal spojiviek


Permakultúra je hlas matky Zeme


2010-07-30  (12:26)  |  Ekológia
Rozhovor s Karolom Končkom - géniom, ktorý vie, že naša záchrana je len v našich rukách


Ekologické alternatívy v architektúre


2010-06-08  (11:51)  |  Ekológia
V poslednej dobe je citeľný nárast potreby a požiadavky na architektúru prijateľnejšiu k prostrediu. Je to spôsobené najmä tým, že až tretina spotreby fosílnych palív pripadá na stavebníctvo.


Pobřeží jižní Itálie spláchne až sto metrová vlna tsunami díky podmořské sopce Marsili


2010-05-26  (08:52)  |  Ekológia
Pobřeží jižní Itálie spláchne až sto metrová vlna tsunami díky podmořské sopce Marsili


KATASTROFY BUDOU POKRAČOVAT


2010-04-27  (18:53)  |  Ekológia
To, co se odehrává, je pouze malý náznak toho, že se nestaráme o svůj domov, a nenapravujeme vztahy mezi lidmi. Jenom člověk je schopen uvést síly přírody do rovnováhy. Jak to udělat...


Nosnice


2010-03-22  (12:44)  |  Ekológia
V Európskej únii je v neprirodzených klietkových podmienkach chovaných takmer 250 miliónov nosníc - sliepok určených na znášanie vajec. V úzkych klietkach má každá nosnica priestor menší ako hárok papiera veľkosti A4. Nemôžu tu vykonávať žiadnu zo svojich prirodzených potrieb.


Stevia Sladká. Bezedný zdroj "cukru" zadarmo, navěky a bez kalorií.


2009-07-12  (15:47)  |  Ekológia
Každý by chtěl určitě mít doma bezedný zdroj cukru. A navíc bez kalorií . Je to možné ? Ano je. Informace jsou dnes cennější, než peníze.


Je konope užitočnejšie ako ropa?


2009-05-31  (02:28)  |  Ekológia
Touto formou by som chcel poukázať na problém ktorý je väčšinou ignorovaný, problém ktorý ma globálne nepriaznivé až katastrofálne následky a problém ktorý sa dá riešiť.


Ďaľšie z ekológie...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Horor s najbohatším človekom

Pozrite si šokujúce video s mladou slečnou, ktorá si toho dosť prežila.


"Koniec" sveta v priamom prenose!

Neviditelná Říše: Nový světový řád definován

Oni žijú! (1988)

Komplexy Maďarov

Prečo toto v televizii nevidime?

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2872 s