21. Apríl 2018
    
Free Energy - MEG - Dolezite.sk

Free Energy - MEG


  2010-02-21  (04:03)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Free Energy - MEG

MEG je zkratka pro bezhybný elektro-magnetický generátor (Motionless Electromagnetic Generator), který po dodání prvního elektrického impulsu (na uvedení stroje do chodu) energii produkuje. Celkový princip fungování je složitý až matoucí (pro toho, kdo nerozumí kvantové mechanice nebo euklidovskému a neeuklidovskému prostoru) pro průměrného čtenáře dolezite.sk. Nicméně...http://www.cheniere.org/references/MEG_Patent.pdf

odkaz výše obsahuje volně dostupný - ZDARMA - US patent na tento stroj a pokud se zde najde natolik schopný elektrotechnik, který těmto věcičkám rozumí, věřím, že nás do této problematiky zavede hlouběji...


Martin P.
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
rek   |   ip:160.217.2   |   2010-02-21  (18:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odkazuji na http://www.upramene.cz/forum/

Je to fórum, které se tím (a nejen tm) zabývá delší dobu.


Stratus   |   ip:89.173.36   |   2010-02-21  (23:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozrel som sa na to a aj ked som elektrotechnik,príliš som tomu nerozumel-resp.neverím v účinok.
Vychádzajme však z dvoch faktov:

1.Patentový úrad prijme iba vynález,ktorý pracuje na základe fyzikálnych zákonov.
2.V tomto prípade ide o zákon o zachovaní hmoty a energie.

Inak povedané-tento stroj nemôže vyprodukovať viac energie,ako prijme.

Jednoduchý príklad pre laikov:
Spojme hriadele elektromotora a dynama.
Dajme tomu,že v oboch prípadoch je účinnosť stroja 95%.
Elektromotor,aj dynamo majú teda 5% strát vo forme tepla vznikajúceho trením v ložiskách+straty v elektromagnetickom vyžarovaní.
Ak by sme tento stroj roztočili,o chvíľu by zákonite prestal fungovať.

Netvrdím,že niečo podobné nie je možné,iba tvrdím,že na základe našich súčasných znalostí to nie je možné.
A patentový úrad sa drží známych fyzikálnych zákonov...

Iný prípad je Tesla.
Udajne vyrobil stroj schopný premieňať tzv.nulovú energiu.
Tento jeho stroj však nemožno nazvať perpetum mobile,lebo nevyrába energiu z ničoho,ale iba premieňa istú energiu na nami využiteľnú formu.
Vzhľadom na to,že Tesla je jedným z najväčších géniov v historii ľudstva verím,že raz jeho nápady pochopíme.
Skoda však,že po jeho smrti americká vláda jeho výskumy zhabala!


Anunnaki   |   ip:85.70.192   |   2010-02-22  (06:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Stratus:
1. Ano, perpetum mobile neexistuje.
2. V pripade MEG nejde o ziaden perpetum mobile so 100% ucinnostou vystupu oproti vstupu. MEG je stroj, kde je ucinnost na vystupe vyssia, ako vstup. Cize cez 100% (takze to uz ani nieje ucinnost ale generator).

Ak si podrobne prestudujes k tomu teoriu, zistis, ze MEG vyuziva prave zakon o zachovani energie. Konvertuje cistu energiu priestoru/vesmiru (alebo inak energiu vakua) na elektricku. Cize v podstate pracuje na principe transformacii jednej energie na inu.

Ako to funguje ? Pomocou velmi kratkeho ale vysokeho napetoveho impulzu "polarizuje" priestor okolo seba (vytvory nieco ako napetove -- elektromagneticke pole v jadre transformatorovych plechov. Nasledne tesne predtym nez dojde k preteceniu prudu cievkami, tak toto napetie vypne. Prostredie sa snazi vyrovnat s tymto sstavom, a zatlaci elektromagneticke pole spet. Tym sa vo vynutiach cievok naindukuje napetie opacne, ovsem tentokrat nechame prud pretiect, cimz na vystupe sme ziskali prud. Cela ta magia funguje s tym, ze permanentny magnet je vlastne narusitel prostredia, ktory prirodzene sam vytvara polarizaciu (potencial) v priestore, kde od severu k juhu prudi neustaly tok elementarnych nabitych polarizovanych castic, ktore vytvaraju elektromagnetizmus.

Cize MEG nieje perpetum mobile ... ale je to transformator, ktory transformuje vsadepritomnu energiu priestoru do formy elektrickej energie.


joplins   |   ip:62.66.203   |   2010-02-22  (06:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no tak to rychlo uz postavte niekto a nech to mame vsetci doma v garazi...

:-)))


Stratus   |   ip:89.173.36   |   2010-02-22  (08:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  re:Anunnaki

Energie navôkol je dosť,len my sme sa ju ešte nenaučili premieňať.
Nespochybňujem existenciu zero-energy.
So spomínanou zero-energy pracoval aj pán Tesla.
Mne však nejde do hlavy jedna vec:
Ako mohol vynálezca dostať patent na vynález,ktorého princíp je vysvetľovaný dosiaľ neuznanými fyzikálnymi zákonnosťami?
Predsa jednou z podmienok udelenia patentu je funkčnosť a opis princípu na základe všeobecne uznávaných fyzikálnych zákonov.
Spomínam si na prípad istého ruského vedca/vynálezcu,ktorý skonštruoval "stroj času".
Išlo o prístroj podobný mikrovlnke,pričom v strede prístroja dochádzalo k merateľnému posunu v čase.
Išlo síce o veľmi malé časové odchýľky,ale merateľné!
Stroju dal kvôli kamufláži názov "LovOndatr"-niečo ako stroj na odchyt ondatier...
:-))

re:joplins

Kéž by...
Ale každý,kto vymyslel nejaký stroj,ktorý by ohrozil ropný priemysel skončil s guľkou v hlave.
Pardon-väčšinou neišlo o guľku v hlave,ale o tragickú nehodu...
Nebyť nenažraných biznismenov,tak už roky používame čistú energiu a dýchame čistý vzduch.

Osobne vkladám najväčšiu nádej do tzv.studenej syntézy.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2010-02-22  (08:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MEG je známe zariadenie. Jestvujú ich desiatky rôznych druhov. MEG je zariadenie nazval by som ho prvého typu. Vyrába len nadprodukciu energie asi 30%. Dá sa teda využiť na zvýšenie účinnosti napr. generátorov a transformátorov. Väčšina Ľudí nesprávne chápe a interpretuje zákon o zachovaní energie a preto sa dostáva do začarovaného kruhu myslenia a nepochopenia. Zákon zachovania energie platí pre uzavreté sústavy. ako vieme niektoré druhy energie sa nedajú nijako odtieniť za súčasného stavu technológie, Jestvujú zariadenia ktoré vyvolaním energetickej nerovnováhy spôsobujú , že do zariadenia začne z okolia prúdiť energia. nedôjde teda k porušeniu zákona.Zaráža ma že prevážna väčšina ľudí používa výraz perpetum mobile na veci , ktoré s ním nemajú nič spoločné, napriek tomu že tušia čo to je. Zariadenie s večným pohybom. MEG s trým nemá nič spoločné. Ak si myslíte , že perpetum mobile nemôže jestvovať tak si dajte do vyhľadávača heslo Methernita community.Zaridenie príjme zvonku energiu , transformuje ju a premieňa na rotačný pohyb.Zariadenia druhého typu vytvárajú pomocou nekonečného zdroja energie , ktorá je okolo nás po počiatočnom impulze striedavý prúd akoby z ničoho. jestvuje celá paralelná veda , ktorá sa zaoberá týmito disidentskými teóriami a ich praktickým využitím. Spomeňme si 25 rokov starú studenú fúziu ktorá funguje a ktorej autori boli znemožnení.


Dano   |   ip:217.110.9   |   2010-02-22  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gordon: naozaj výstížný, jasný a vecný príspevok. Bodaj by všetky také boli.


Marko   |   ip:195.168.1   |   2010-02-22  (18:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cudoval som sa ale na anglickej wikipedii je o volnej energii dost clankov. Su pisane dost odborne a obsazne.

http://en.wikipedia.org/wiki/Zero-point_energy
http://en.wikipedia.org/wiki/Vacuum_energy
http://en.wikipedia.org/wiki/Casimir_effect
(su tam dalsie a dalsie odkazy)

Ak sa najde cas, pokusim sa zrobit preklady.


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-02-22  (19:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Marko - tie clanky su preto pisane odborne a obsazne, lebo je to cisty mainstream. Casimirov efekt a energia vakua su uz dlho zname a experimantalne overene fakty. Problemom je ze pouzivat ich ako zdroj energie zatial ani len teoreticky nie je mozne, aj v tych clankoch to je pisane.


Marko   |   ip:195.168.1   |   2010-02-22  (21:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX - mas pravdu, uz som to tam nasiel:

"Existencia energia vákua sa tiež niekedy používa, mimo tradičnej fyziky, ako kontroverzné teoretické zdôvodnenie pre "free energy machines". To bolo argumentované, že kvôli narušenej symetrii, voľna energia, neporušuje zachovanie energie, pretože zákony termodynamiky platia iba pre rovnovažne systemy. Avšak, fyzici sa zhodli, že je to chybné zdôvodenie a že vákuová energia nemôže byť využitá na výrobu energie zadarmo. Najmä druhý termodynamický zákon nie je ovplyvnený existenciou energie vákua."

Ale na druhej strane aj napriek tomu ze je to mainstream, je to dost radikalne. Ved skus niekomu neznalemu do problematiky, zacat hovorit o energii z vakua.

Dalsia zaujimava myslienka, ktoru nebudem prekladat iba opisem skratene - a to ze v kazdom (nekonecne malom bode - zero-point) nam vychadza energia o hodnote (E=1/2*h*w) a teda v nejakom lubovolne väčšom priestore by nam vyslo nekonecno (ako sucet energii). Tradicna fyzika to riesi rovnako ako pojem potencialna energia, t.j. ze iba rozdiely v energii su meratelne - renormalization.

"Renormalizacia (zbavenie sa nekonecien v rovniciach) je dost komplikovana zalezitost, ktoru cim zrozumitelnejsie a strucnejsie chce clovek vysvetlit (inak ako matematicky) tym viac casu take vysvetlenie zaberie...
Ak by som sa o to pokusil (neviem ci uspesne), tak proste vo fyzikalnych rovniciach v kvantovej mechanike vznikaju nekonecna (napr. nekonecna hmotnost) ktora samozrejme zmari akekolvek riesenie takej rovnice. Vznikaju zvacsa preto, ze ked sa blizime k nulovej vzdialenosti tak nieco rastie donekonecna. Teoreticky ak by sme poznali spravanie sa hmoty na najmensej urovni tak by sme sa nekonecnu vyhli ale kedze nasa znalost prirody na najmensich skalach je obmedzena, skoncime pri nekonecne :-/
Matematicky sa preto pouzije akasi nahrada/substitucia casti rovnice inym nekonecnom, pricom tieto dve nekonecne sa navzajom "zrusia". Skarede, nepekne, a bohvie ci v prirode nejako odovodnitelne, je to zatial proste len nasa nedokonalost chapania sveta ze taketo triky musime pouzivat (na druhej strane ziaden z nasich doterajsich modelov nikdy nevystihoval presnu podstatu prirody a vzdy mali priblizenia, zjednodusenia a triky, takze to je standardny a korektny pristup)."

A tu je vlastne rozcestie:
tradicna fyzika - 1 kubicky cm vakua = 1 biliontina erg (1 erg = 10−7 joulu)
"alternativna fyzika" - 1 kubicky cm vakua = nekonecne mnozstvo energie

"Žiadny vierohodný opis zariadenia, čerpajuceho užitočnú energiu zo zdroja energie nulového bodu zatial nebol vydaný. Preto súčasné systémy (zariadenia) založené na výrobe elektrickej energie z nuloveho bodu v súčasnosti majú štatút pseudovedy alebo predstavujú úplný podvod"

Ide tu teda len o nejake teoreticke dokazy? Alebo vsetky COP>1 zariadenia boli podvod? TOMU NEVERIM!!!!


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-02-22  (22:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Ide tu teda len o nejake teoreticke dokazy? Alebo vsetky COP>1 zariadenia boli podvod? TOMU NEVERIM!!!!"

Dokazy su aj prakticke, napriklad ista prilnavost objektov s rozmermi v nanometroch je dosledkom Casimirovho efektu, alebo je ho myslim mozne vyuzit na levitaciu nanoobjektov. Problem je ze nepozname ani len teoreticky ako by sa to dalo vyuzit na ziskanie nejakej energie navyse, ktora uz nebola pritomna v povodnom systeme.

Na prvy pohlad by sa to teoreticky dalo s vyuzitim ciernej diery. Kedze sa predpoklada ze vo vakuu mozu vznikat "z nicoho" pary virtualnych castic, ktore v zapati anihiluju, teda energeticky zisk je nulovy. Ale ak jedna castica z paru padne do ciernej diery, druha nema s cim anihilovat, a bude z nej realna castica (Hawkingovo ziarenie) - zdanlivy zisk energie z vakua. Tento paradox sa riesi tak, ze o hmotnost tejto uz realnej castice sa znizi hmotnost ciernej diery - teda energia ostane zachovana, a cierna diera sa bude v podstate "vyparovat".


Marko   |   ip:195.168.1   |   2010-02-22  (23:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To s tym Haw. ziarenim si pamatam ako davali na spektre dokument o Hawkingovi a ako ho vedecka obec sfukla ked im po dlhych rokoch predstavil svoju teoriu (mozno sa dostal do zakazanych vôd).

Kazdopadne na cerpanie volnej energie nemusime ist do hlbokeho vesmiru. Odporucam si pozriet aj nieco o Lambovom posune. Ide tam o rozdiel energii medzi orbitalmy 2S 1/2 a 2P 1/2 vodika. Pricom tieto 2 orbitaly by mali mat rovnaku energiu avsak interakcie medzi elektronom na 2S 1/2 a vakuom sposobuju ze elektron zacne vykonavat rychlejsie oscilacne pohyby. Vysledkom je zmenena polomeru elektronu - zmena energie.

A to je podla mna klucova myslienka - cerpat energiu na atomarnej urovni. Super-ucinna elektrolyza, studena fuzia?

Co sa tyka zariadeni s permanetnymi magnetmy (MEG,SEG, adamsov motor a pod.) tak v tomto pripade nemam predstavu ako tie zariadenia cerpaju energiu z vakua ale co mi vadi viac je "zivotnost" magnetu.

Pripadne nieco na sposob teslovych anten, ibaze neviem o nikom kto by o tom vedel nieco viac (nemam na mysli zariadenia s vystupom do 100 Wattov) Alebo rezonancny motor avsak za tymto vynalezom zatial nestoji ziadna komunita (takze je otazne ci to vobec funguje).


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-02-23  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Marko, a kde sú Ilumináti, NWO a Chazari? Mnoho ich potrebuje pri článkoch na túto tému..:-)

PS. Interpretácia fyzikálnych zákonov je pre veľa ľudí na fóre veľmi ťažká, pokiaľ skončili s fyzikou nebodaj na úrovni ZŠ či SŠ. To sa potom vysvetľuje ťažko...a tam nastupujú vyššie spomenuté individuá :-D


Rich . puvanote60   |   ip:195.168.5   |   2012-01-17  (11:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak sa nájde skupina, ktorá je schopná zostrojiť takéto zariadenie, hoci len sa o to pokúsiť, som ochotný finančne podporiť túto skupinu. Zaplatiť materiály, ktoré budú na to potrebné.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)
DavidWaddler . famavola90:   DOBRÝ DEŇ

Na čo čakať
illuminati . nesapase11:   Želáte si bohatstvo, slávu, bohatstvo, popularitu vo svojom nosiči, právomoci,

Cirkev porušuje prikázania?
Erika . nupudety43:   Prečítajte si svedectvo a kontaktujte Dr Isikolo pre naliehavú a rýchlu lásku kúzla @ isikolosolutionhome@gmail.com

Vodík bez energie?
Tomas . haxocore84:   Preslo 10rokov a nikto to hromadne nepouziva nikde.
Ani pri kureni domova atd.
Zaujimave je ze kazdy vynalezca sa nedozije staroby....


Na čo čakať
JanaMabrouk . ratedoge67:   Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Jana a chci, abyste vedeli, že Senátor Peter Krajcovic je skutecný veritel a jeho e mail: senatorrpwalter@hotmail.com, Císlo služby WhatsApp je: +1 (518)558 5338, protože mi dal pujcku......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Václav Havel – z jiné strany mince

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Nacistické praktiky armády v Egypte

...necenzuruj administrator!!! (potom vymaž)


"Slobodná" Wikipédia!?!

Štít bude dusit demonstranty nízkofrekvenčním ...

ZELENÁ KNIHA - Muammar Kaddafi

1984 - George Orwell

Za Václavom Havlom ani Kim Čong-ilom smútiť nebudem.

Archív

Seriál- Zmena politiky Slovenska: Zahraničná politika

Požadujeme okamžité vystúpenie našej krajiny z NATO a stiahnutie našich vojsk domov.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Ľ. Huďo - Januárové udalosti vo svete

DANE, POPLATKY , DANE, POPLATKY , DANE, POPLATKY, POKUTY...

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.2781 s