24. August 2019
    
HAITI ZASIAHLO NOVÉ ZEMETRASENIE - smrtiaci dar 475 ton GM semien od firmy Monsanto pre haitských farmárov - Dolezite.sk

HAITI ZASIAHLO NOVÉ ZEMETRASENIE - smrtiaci dar 475 ton GM semien od firmy Monsanto pre haitských farmárov


  2010-05-13  (16:44)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - HAITI ZASIAHLO NOVÉ ZEMETRASENIE - smrtiaci dar 475 ton GM semien od firmy Monsanto pre haitských farmárov

Zemetrasenie na Haiti 12. januára tohto roka bolo pre niekoho šťastím. Nadnárodná spoločnosť Monsanto ponúka poľnohospodárom v krajine smrtiaci darček 475 ton geneticky modifikovaných (GM) semien, spolu s hnojivami a pesticídmi, ktoré budú zadarmo rozdané v rámci projektu WINNER (VÍŤAZ) s podporou amerického veľvyslanectva na Haiti.

Vedia ale Haiťania, že spoločnosť Monsanto vyrobila a použila vo vojne vo Vietname "Agent Orange", ktorý rozprašovala US armáda svojimi lietadlami, a otrávila tak svojich vojakov ako aj miestnych civilistov?

Vedia Haiťania, že tieto GM semená boli vyhlásené v mnohých krajinách za nebezpečné? Prichádzajú často ako súprava spolu s Monsanto herbicídom nazývaný "Roundup", ktorý obsahuje glyfosát. V mojom rodnom Bretónsku je už týmto znečistená voda. Ale Monsanto trvá na tom, že produkt je biologicky odbúrateľný. Pre toto je teraz žalovaný protikorupčným úradom v Lyone.Bývalý zamestnanec spoločnosti Monsanto, Linda Fischerová, bola menovaná šéfkou agentúry US Environmental Protection Agency (EPA), ktorá sleduje enviromentálne otázky. Je to ako spraviť capa záhradníkom.

Spoločnosť Monsanto už začala distribuovať svoje GM kukuričné semená okolo Gonaives, Kenscoff, Pétionville, Cabaret, Arcahaie, Croix-des-Bouquets a Mirebalais. Čoskoro budú na Haiti len semená od Monsanta. Potom bude nezávislosť farmárov tá tam.Monsanto nedávno investovala 550 miliónov dolárov v Brazílii na výrobu Roundup herbicídu v severovýchodnom štáte Bahia. Ale zdá sa, že táto krajina proti spoločnosti bojuje a podniká proti firme isté kroky.

Spoločnosť Monsanto zvýrazňuje tieto semená ako veľkorysý dar. Ale haitskí poľnohospodári, ktorí ich budú chcieť používať pre výsadbu v budúcich rokoch, budú musieť platiť licenčné poplatky pre spoločnosť Monsanto. Zástupca firmy Monsanto na Haiti je Jean-Robert Estimé, bývalý minister zahraničných vecí počas 29 ročnej diktatúry rodiny Duvalierovcov.

Autor - Fr. Jean-Yves Urfie, člen Rádu sv. Ducha, bývalý učiteľ chémie na Collège Saint Martial v Port-au-Prince.

Zdroj tu


GMO free


pilgrimdou
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
rozcarovany   |   ip:82.46.42.   |   2010-05-14  (11:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  firma monsanto posobi na slovensku uz dlhe roky,a pripravok roundup sa bezne pouziva.takze prepis ten clanok a hladaj monsanto s roundupom aj v europe.co mna po haiti?


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-05-14  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takze klimatickymi zbranami sposobili zemetrasenie a teraz budu z toho profitovat!Ved to bije do oci ako noz.Zemetrasenie sa da dnesnimi technologiami jednoducho dosiahnut nic na tom nie je.
A takto si hajzlici korporatni napchavaju vrecka a zamoruju prirodu pesticidmi a co horsie geneticky modifikovanimi semenami.To ma nehorazny dopad na zdravie ludi zvierat ale aj celkovo planety.
A o to im ide.Znicit potravinovu sebestacnost ludi...Vytvorit katastrofu "zaplavy,zemetrasenia" a potom podat akoze "pomocnu" ruku..To su svinstva hnusne..A my?Serieme na to..
Kedy uz zlocinci ponesu nasledky za utrpenie a skody ktore sposobujeu???
Uz coskoro pevne verim.


pilgrimdou   |   ip:178.40.3.   |   2010-05-14  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rozcarovany, tu islo skor o to, aby sa ukazalo, akeho charakteru tieto korporacie su, hoci o tom, ze su to obludy, nikto myslim, nepochybuje.
Pod plastikom nezistnej pomoci (este aj nazov toho projektu Vitaz, mi pride ako vysmech) si robia cestu pre svoje hnusne obchody.
Nevie niekto ako to je u nas s povinnostou oznacovat GMO vyrobky v obchodoch? Musia byt uvedene na etikete, ci nie? Aj ked to asi do buducnosti
moze byt jedno, ked vraj tieto semena znecistia normalnu, prirodnu produkciu.EkonomKarol   |   ip:178.40.23   |   2010-05-14  (17:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A rozlíšim GMO semená od normálnych. Má výrobca povinnosť uvádzať na obal že ide o geneticky modifikované semená ?


EkonomKarol   |   ip:178.40.23   |   2010-05-14  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1. GMO zelenina je niečo ako zelenina od 4 metrového obra žijúceho v inom merítku?

2. GMO zelina má rovnaký počet buniek ako nemodifikovaná a dôvod prečo sú väčšie je ten že molekuly sú zväčšené ?


EkonomKarol   |   ip:178.40.23   |   2010-05-14  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Geneticky upravované plodiny usmrtili v USA vyše dva milióny osôb
27. Apríl. 2010 at 19:25 | In Zahraničné udalosti, Zaujímavosti | Komentáre sú deaktivované

Kremľom údajne obieha zimomriavky naháňajúca správa, ktorú pre premiéra Vladimíra Putina vypracovala Ruská akadémia medicínskych a technických vied, kde sa uvádza, že v Spojených štátoch amerických od roku 2008 zomrelo viac než dva milióny osôb vdôsledku záhadného ochorenia obilnín, “nanajvýš pravdepodobne” vyvolaného genetickou úpravou plodín, ktoré sa potom potravinami prenieslo na ľudí.
Toto záhadné, zatiaľ neidentifikované, pľúcne ochorenie, ktoré je teraz príčinou hromadného umierania, sa po prvýkrát objavilo na jar roku 2008 v poľnohospodárskom štáte Iowa, kde sa ním na konferencii o pľúcnych ochoreniach (čo je ironické) v sídle guvernéra nakazilo 36 osôb.
Americký štát Iowa je jedným z najväčších svetových producentov kukurice a obilia, ale z toho dnes už 99 % predstavujú geneticky upravované druhy, dodávané americkou gigantickou poľnohospodárskou spoločnosťou Monsanto. Na trhu sú známe ako Mon 86, ďalej Mon 810 (automaticky produkujúce insekticíd, t.j. samé odpudzujú hmyz) a NK 603 (Roundup R), ktoré absorbujú herbicídy.
Americké obyvateľstvo neinformovali o tom, že podľa štúdie Medzinárodného žurnálu biologických vied, geneticky upravované druhy kukurice poškodzujú vnútorné orgány. Spoločnosť Monsanto na túto štúdiu okamžite reagovala obvinením, že ich výskum jezaložený na “nesprávnych analytických metódach a dôvodeniach” a že navyše “nespochybňuje bezpečné užívanie týchto výrobkov”.
Ale ruskí vedci v súčasnej správe uvádzajú, že tvrdenie spoločnosti Monsanto, že ich kukuricu Mon 863 môžu bezpečne konzumovať ľudia i zvieratá, “absolútne nie je vedecky podložené”. A ich tvrdenie potvrdzuje aj správa francúzskej biomolekulárnejkomisie (Commission du Génie Biomoléculaire – CGB), ktorá v správe konštatuje, že “na základe prezentovaných údajov vôbec nemožno dospieť k záveru, že GM kukurica MON 863 je bezpečným výrobkom”.
Závery ruských vedcov ďalej potvrdzuje aj organizáciaGreenpeace International, ktorá v správe pod názvom “MON 863: kronika systematického zavádzania” varuje, že ich kampaň odhaliť a zhodnotiť údaje najnebezpečnejších geneticky upravovaných plodín bezpochyby dokázala, že MON 863 vôbec nie sú vhodné nakonzumáciu.
Ale na škodu amerického obyvateľstva, ich vládni predstavitelia tieto varovania ignorovali a umožnili na území Spojených štátov v masovom meradle sadiť geneticky upravované plodiny do tej miery, že dnes už 80 % kukurice a 93 % sóje predstavujú tieto nebezpečné druhy plodín a podľa popredného ruského vedca, spomínaného v správe, svet sa dnes v dôsledku toho ocitá na pokraji ekologickej katastrofy “biblických rozmerov”.
A tá spomínaná ekologická katastrofa už prebieha na území Spojených štátov, kde od začiatku roku 2008 po marec 2010 zaevidovali 2 a pol milióna nevysvetliteľných “náhlych úmrtí”, čo je 40 %-ný nárast oproti predchádzajúcim dvom miliónom. V ruskej správe sa uvádza, že takmer všetky úmrtia nastali v dôsledku pľúcneho ochorenia, ktoré pri diagnóze chybne pripisujú iným príčinám, napríklad chrípke, či zápalu pľúc a to preto, aby ľudia neprepadli panike. V skutočnosti ich však spôsobuje neidentifikovaný rastlinný vírus, ktorému sa podarilo prekonať bariéru medzi druhmi a preskočiť na ľudí.
Výskum Stredomorskej francúzskej univerzity v Marseilles (Dedier Raoult) potvrdzuje závery ruských vedcov, že po prvý raz v ľudských dejinách rastlinný vírus spôsobuje problémy ľuďom. Ruskí vedci ďalej tvrdia, že nedávny pokus Spojených štátov o hromadné očkovanie proti prasacej chrípke H1N1, to bol len “veľmi nemotorný pokus” zastaviť šírenie tohto záhadného pľúcneho ochorenia; očkovaním populácie mali v úmysle napraviť nežiadúce účinky geneticky upravenej kukurice, ale – súdiac podľa prístupných dôkazov – všetky doterajšie pokusy boli zatiaľ neúčinné. …

(krátené)

Zdroj: European Times

http://tinyurl.com/2wsu9bw

Svetlonos   |   ip:85.70.233   |   2010-05-14  (17:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  EkonomKarol, tak to je sila ...


pilgrimdou   |   ip:178.40.3.   |   2010-05-14  (19:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zas to tu nefunguje kua!


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-05-14  (23:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Geneticky modifikované semeno inak ako označením na obale nespoznáte. Obaly označené sú.
Obsah geneticky modifikovaných zložiek nad určité percento je na obale uvedené. Podľa zákona je to myslím od 1% hore. V tom prípade sa to označuje.
EkonomKarol - 1,nie 2, nie.


tbr   |   ip:188.167.3   |   2010-05-15  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Geneticky upravované plodiny usmrtili v USA vyše dva milióny osôb"

to s tou prasacou chripkou a gmo je uz konspiracia a spekulacia jak svina. Dostatok ludi na svete skumalo virus prasacej chripky aby sa zistilo aky je jej povod. Preto je vseobecne zname ze virus prasacej chripky je geneticky velmi podobny klasickej chripke, teda to s rastlinami nema nic splolcne. Zbytok ale uz moze byt kruty real.


2ge   |   ip:124.157.1   |   2010-05-16  (11:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tu je dokument o firme Monsanto, odporucam pozriet!

http://freeviewdocumentaries.com/2010/02/22/the-world-according-to-monsanto/diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Žádné vesmírné lodě k Zemi nemíří!!!

Objevil SETI Institut tři objekty na cestě k Zemi? Mimozemské lodě, které dorazí v roce 2012? Pokud věříte v tento příběh, který obíhá Internetem a který byl publikovaný plátkem ironicky pojmenovaným „Pravda“, tak můžete. Ale je to celé nesmysl – je to drb, hoax a padělek, který přetiskly weby bez kontroly.


Pohanské vianoce a sviatky

Nastal ten správny čas na dekriminalizáciu marihuany?

Aké veľké problémy musia ešte vzniknúť, aby si s t...

Co my jen vime? (CZ dabing)

Anonymous - Bankári sú ten problém + SK titulky ...

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.4007 s