18. Júl 2019
    
Obsah - Rozhovoru č.251 z 3.2.1995 a knihy Proroctvá od Billy Meier - Dolezite.sk

Obsah - Rozhovoru č.251 z 3.2.1995 a knihy Proroctvá od Billy Meier


  2011-01-04  (23:41)  |  Náboženstvo a mystika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Obsah - Rozhovoru č.251 z 3.2.1995 a knihy Proroctvá od Billy Meier

 

Obsah - Rozhovoru č.251 z 3.2.1995 a knihy Proroctvá od Billy Meier


 

Meier tvrdí, že rovnako ako on plnili pred ním svoje poslanie pod vedením JHWH, teda v kontakte s mimozemskými inteligenciami tiež: Mohammed, Jmmanuel, Jeremja (Jeremiáš), Jesaja (Izaiáš), Elja (Eliáš) a Henok (Henoch). Ich učenia však boli, ako inak, sfalšované a prekrútené k nepoznaniu. Či sa to isté stane po čase aj s učením Billyho Meiera sa neodvažujem predvídať (a úprimne povedané bol by som tomu veľmi nerád).

 

Billy robí zásadný rozdiel medzi proroctvom a predpoveďou, zatiaľ čo predpoveď je daná a istá vec v logickom slede udalostí, proroctvo je len prognóza, ktorá je zmeniteľná účelným konaním. Tento rozdiel je tu pripomenutý preto, lebo Billy viackrát upozorňuje na možnosť tretej svetovej vojny, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou aj príde. Ale nemusí za každú cenu, záleží samozrejme na konaní samotných ľudí. To ale zatiaľ smeruje tam ... kam smeruje. Ale nádej má prísť z Ruska, pretože "táto krajina a jej ľud prinesie jedného dňa skutočný mier pre mnoho národov."

 

Nadchádzajúce udalosti (nie sú presne usporiadané v chronologickom poradí):

 

- V nie príliš vzdialenej budúcnosti má ľudstvo objaviť na Marse stopy dávnej civilizácie, resp. svoje vlastné. Má byť okrem iného objavená známa tvár na Marse, pyramídy, monumenty a stanice. To povedie k tomu, že ľudia na Zemi konečne pochopia a poznajú, že nielenže nepochádzajú zo Zeme, ale že ani nie sú vo vesmíre sami.

- Okrem nijako nás neprekvapujúcich zvyšujúcich sa prírodných katastrof, epidémií a teroristických útokov, je prvým príznakom hroziacej tretej svetovej vojny celosvetové zníženie či dokonca odstránenie nezamestnanosti a všetkých s tým spojených neduhov, čo bude aj vďaka rozšírenému zbrojeniu.

- Ďaľším znakom má byť smrť štyroch hláv štátov v priebehu siedmych dní.

- Majú byť vyvinuté nové zbrane, ktoré budú neskôr aj nasadené.

- Ešte stále majú ľudia možnosť vojne zabrániť.

- Ak sa tak nestane, vojna začne najprv konvenčnými zbraňami a neskôr budú nasadené aj biologické, chemické a atomóvé zbrane.

- Severná pologuľa má byť ďalekosiahle zničená atomóvým ohňom a radioaktívnym žiarením, ľudia, ktorí prežijú budú zmrzačení, spálení a vyskytnú sa mutácie, choroby atď.

- Ešte predtým by mal byť objavený zmanipulovaný gén, ktorý je zodpovedný za rapídne starnutie človeka.

- V neďalekej budúcnosti hrozí roztopenie ľadových čiapok na póloch.

- Budú objavené a vyvinuté zase nové zbrane, ktoré sú realizáciou zbraní sci-fi literatúry.

- Znova má hroziť ďalšia svetová vojna.

- Budú objavené nové neobyčajne lacné zdroje energie.

- Budú pokračovať objavy v oblasti génovej technológie. Genetickou manipuláciou sa podarí skrížiť rastliny a zvieratá a vytvoriť úplne novú formu života.

- Bude vyvinutá nová "klimatická" zbraň, ktorá zmení podnebie a celková teplota prudko poklesne, tak že zamrzne nielen pevnina, ale aj more.

- Budú rozvinuté nové cesty do vesmíru, ktoré ale nebudú bez nebezpečenstva.

- Na Zemi vstúpi do platnosti nový poriadok, ktorým môžu byť uspokojené v lacnej forme všetky potreby človeka.

- Na nočnej oblohe sa objaví umelé "nočné slnko", ktoré bude z kozmickej stanice osvetľovať nočnú stranu Zeme.

- Kozmické lety sa stanú definitívne komerčné a stanú sa mocnou a dôležitou inštitúciou.

- Opäť hrozí ďalšia vojna.

- Ešte predtým vstúpi ľudstvo do kontaktu s mimozemšťanmi.

- Budú vyvinutí ľudia-roboti resp. tzv. robotický ľudia, ktorí sa genetickou manipuláciou budú rodiť bez rúk a nôh s obnaženými nervovými zakončeniami, aby mohli byť pripojení na prístroje a aparatúry atď. bez operačného zákroku, a slúžili týmto spôsobom ako živé ovládacie prvky kozmických lodí, zbraní, rozličných strojov, vozidiel atď.

- Títo robotickí ľudia budú neskôr spolu s tzv. "poloľuďmi", ktorí budú vytvorení genetickou manipuláciou skrížením človeka a zvieraťa a vycvičení a používaní na bojové a pracovné účely, veľkým problémom, pretože odmietnu naďalej pracovať pre normálnych ľudí a žiť v menejcennosti a vykorisťovaní.

- Medzitým sa objaví nový muž s univerzálnym učením a predloží ho celému ľudstvu na Zemi, ale zase bude prenasledovaný od náboženstiev a siekt ako to bývalo oddávna.

- Potom bude učenie reinkarnácie celosvetovo rozšírené a uznané.

- Ľudstvo objaví, že naše slnko je už skutočne umierajúca hviezda.

- Z výskumných vesmírnych lodí bude na Zem dovlečená epidémia.

- Budú sa zvyšovať problémy preľudnenia a s tým všetky ostatné súvisiace problémy, pretože človek sa v tejto dobe dožíva 350 - 450 rokov.

- Zmenia sa gravitačné polia, pretože slabne jadrová syntéza slnka.

- Okolo Zeme na obežnej dráhe budú krúžiť umelé slnká.

- Bude objavená moderná technika cestovania časom.

- Znova sa predlžuje vek človeka.

- Vesmírna expedícia prenikne do oblasti Síria a nájde tam dôkazy o prapôvode pozemských ľudí, ktorí boli geneticky zmanipulovaní a neskôr nútení utiecť.

- V spolupráci s potomkami civilizácie "tvorcov" geneticky zmanipulovaných, bude konečne definitívne odstránená niekdajšia genetická manipulácia.

 

- Slnečnú sústavu a Zem bude neskôr ohrozovať putujúca planéta Ničiteľ, ktorý sa nedá zničiť ani odkloniť.

- Ľudstvo bude nútené vtedy už málo zaľudnenú Zem opustiť, pretože aj tak by sa stala neobývateľnou v dôsledku prudkých zmien slnka.

- S pomocou potomkov z niekdajších pozemských ľudí z oblastí Síria opustí posledných pár miliónov ľudí Zem a osídlia novú planétu.

Niektoré udalosti sú podľa slov Meiera "naprogramované" a sú neodvrátiteľné (teda predpovede), iné ležia čisto v ľudských rukách.

http://www.mikesh.szm.com/proroctva.htm

http://www.mikesh.szm.com/plna.htm - neoficialný preklad slovenčina - Henoch Proroctvo (1. - 423.)

(Neoficiálny preklad Ivan Mikulík)

 

Zdroj - http://www.mikesh.szm.com ,

DE http://www.figu.org/ , CZ http://cz.figu.org/


Herpon
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
joplins   |   ip:77.241.14   |   2011-01-05  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uplne presne!

a ja by som uz len dodal:-
ludia budu len ,žrat , pit a srat a nic nerobit..
nechaju si narast brady a budu sa usmievat ako trafeny a budu pisat nezmysly na celocvetovej sieti zvanej internet,
lebo budu chciet fajne zit, teda zrat pit a srat a nic nerobit zadarmo, bez prace a len preto lebo budu pisat absolutne ftakoviny..
tito ludia sa budu prebudzat dost casto z rukou vo vedre ktore maju pri posteli (aby nemuseli ani do hajzlu v noci) a do ktoreho nakladli v noci fajnove riedke z toho fajnoveho zradla za darmo

asi takto to dopadne.. a to vobec netaram.. (myslim z ludstvom)

bratia mier :)


TomiCox   |   ip:78.98.128   |   2011-01-05  (20:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins-Takto to nedopadne,myslis ue by si mohol napisat prispevok ktory by bol este trapnejsi ako tento?


TomiCox   |   ip:78.98.128   |   2011-01-05  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  *ze


joplins   |   ip:77.241.14   |   2011-01-05  (20:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tomicox.. ale urcite.. ja ti viem napisat este vecsie hovadiny,, no neviem ci by som bol schopny prekonat toho bradateho sarlatena... nie som si tym isty.. no ked sa pozriem do mojho porcelanoveho hajzlu, tak mi mozno pridu na um nejake proroctva henoka ktore tento mameluk zabudol...


aj ked to nie je lahke.. no napr. krizenie rastlina zvierat uz je tu.. skrizili sa zzestili chlapi zo stromami a mame to bukov... alebo bučikov.. toto sa mu splnilo..takze asi aj ostatne nas caka.. fuuuha...


Madness   |   ip:95.103.11   |   2011-01-05  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ďalší článok vo forme proroctiev, kt. nič nerieši a myslím si je dosť scestný. 3 vojny :) to určite, ak prežijeme prvú tretiu svetovú bude to zázrak, nie ďalšie dve. A to topenie ľadovcov? Silne pochybujem, skôr sa obávam mrznutia ako topenia :)


Herpon   |   ip:92.245.8.   |   2011-01-05  (21:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslím, že ten proroctvo trošku lepšie aj pravdivé než ostane, pretože sú rozumné a jasnejšie. Pochybujte, ale počúvajte a skús pozrieť okolie či je pravda, potom konaj a zmeň, aby proroctvo neboli splnené. Máme dar - vôľa, ktoré môžeme zmeniť. Ale prečítajte ten plný od 1. do 423., sú dosť zaujímave - od vznik človeka až budúcnosti opustené Zemi a odišli do iného planéta. Jednoduchý výrok - "nikdy nekonči sveta"


vronski   |   ip:95.102.22   |   2011-01-05  (21:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Herpon

Toto nema s Henochovym proroctvom vela spoplocne.
Henochove proroctvo je tu:
http://www.oaksumperk.cz/index.php?p=henochovo-proroctvi


Herpon   |   ip:92.245.8.   |   2011-01-05  (22:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vronski:

Tato stránka nie je oficialny preklad a informoval som od cz.figu.org, že možno o par mesiac neskor bude vydava oficialny preklad cestinu.

Asi som dal zlý názov, nemám pravdu? Ak áno, zmenim "Rozhovoru č.251 z 3.2.1995 a knihy Proroctvá od Billy Meier" , či nie?

Diky za upozornenie


Brian   |   ip:78.99.103   |   2011-01-05  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak toto mi dojde ako vyslovene vymyslena na zaklade logickeho uvazovania vyfabulovana buducnost. Keby som mal vymysliet vlastne proroctvo tak 60% z vyssie uvedenych by tam bolo...žvast


Bludar   |   ip:178.41.33   |   2011-01-05  (22:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a co takto si na internete vygooglit priznanie kde ten meier hovori ze si vsetko vymyslel .....


antision   |   ip:62.197.19   |   2011-01-05  (23:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne tak, vyssie spomenute proroctva, su proroctva Wangy. Naviac su to proroctva ktore sa zahadne objavili v jednu dobu na internete, na Wikipedii ak sa nemylim, a tie som tam mohol dat aj ja alebo susedov 13rocny mlady fagan. Osobne som cital knihu od Wangy ktora vysla dost davno a mozem povedat ze ani jedno proroctvo z tychto internetovych bludov sa nezhoduje.


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-01-05  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  antision má pravdu.
Jediné,čo stojí za povšimnutie je úvaha nad rozdielom medzi proroctvom a predpovedou.

Tu je údajné proroctvo baby Vangy:

2008 - Pokusy o atentát na čtyři hlavy států. Konflikt v Indonésii (Indii? Hindustánu?). Toto je jedním z důvodů třetí světové války.

2010 - III.světová válka začne v listopadu 2010 a skončí v říjnu 2014. Začne jako obvykle (konvenčně), pak se ale použijí jaderné a chemické zbraně.

2011 - V důsledku jaderného spadu na severní polokouli byly ponechány svému osudu všechna zvířata a vegetace. Pak muslimové povedou válku proti Evropanům s chemickými zbraněmi.

2014 - Většina lidí trpí rakovinou kůže a jiným kožním onemocněním (jako důsledek chemické války).

2016 - Evropa bude téměř prázdná (pustá).

2018 - Nová Čína se stává světovou velmocí. Rozvojové země zase ovládají vykořisťovatelé.

2020 - Vše ze Severní a Jižní Ameriky se zformuje (včlení) do Svaté říše z Británie.

2023 - Menší změna v zemské oběžné dráze.

2024 - Svatá říše z Británie začne ovládat Nový Zéland, dobyté Japonsko a část z Indočínského poloostrova.

2025 - Evropa je stále málo osídlená (obydlená).

2028 - Vytvoření nového zdroje energie (asi řízená termonukleární reakce). Hlad je postupně překonán. Vypuštěná posádka s kosmickou lodí k Venuši.

2033 - Polární led taje. Vyšší hladiny oceánů.

2043 - Světová ekonomika je prosperující. V Evropě vládnou muslimové.

2046 - Každé tělo (orgány) může být vyrobeno (klonování?). Výměna částí těl se stává jedním z nejlepších způsobů léčby.

2066 - Při útoku na muslimský Řím, Spojené státy použili nový druh zbraně - klima. Prudké ochlazení (okamžitý mráz).

2076 - Beztřídní společnost (komunismus).

2084 - Obnova přírody.

2088 - Nová nemoc - stárnutí za pár sekund!

2090 - Aeolia Schenberg popisuje potenciální řešení na globální krizi spojenou s pohonnými hmotami - teoretický základ pro kombinovaný orbitální výtah a fotovoltaický energetický systém. Výstavba a ochrana, kterou předpovídá zaměstnávat humanoidní stroje ne nepodobné mobilním oblekům.

2097 - Nemoc rychlého stárnutí poražena.

2100 - Umělé slunce osvětluje odvrácenou stranu Země.

2111 - Lidé se stávají živými roboty.

2123 - Válka mezi malými národy. Velké národy nezasahují.

2125 - Maďarsko zachytí signály z vesmíru.

2130 - Kolonie pod vodou (s pomocí solidárních úřadů).

2164 - Zvířata se stávají napůl lidskými.

2167 - Nové náboženství.

2170 - Velké sucho.

2183 - Kolonie na Marsu se stane jadernou mocností, a požaduje nezávislost na Zemi (jako v historii - Spojené státy na Anglii).

2187 - Zastaví se dvě velké erupce sopek.

2195 - Mořské kolonie plně vyvinuty, oplývající energií a potravinami.

2196 - Úplné promísení Asiatů a Evropanů.

2201 - Na Slunci došlo ke zpomalení termojaderného procesu. Teplota poklesla.

2221 - Při hledání mimozemského života, lidstvo přichází do styku s něčím strašným.

2256 - Kosmické lodi zanechaly na Zemi hrozné nové choroby.

2262 - Planety postupně mění oběžné dráhy. Mars je ohrožen kometami.

2271 - Znovuspuštění fyzikálních konstant se změnilo. (změněny zákony fyziky?)

2273 - Míchání žluté, bílé a černé rasy. Nová rasa.

2279 - Energie z ničeho (pravděpodobně z vakua nebo černé díry).

2288 - Cestování zpátky v čase (vynález cestování v čase?). Nové kontakty s mimozemšťany.

2291 - Slunce se ochlazuje. Byly provedeny pokusy na obnovu.

2296 - Silné erupce na Slunci. Změna síly gravitace. Začínají padat staré vesmírné stanice a družice.

2299 - Ve Francii, partyzánské hnutí proti islámu.

2302 - Nové důležité zákony a tajemství vesmíru odhaleno.

2304 - Tajemství Měsíce odhaleno.

2307 - V důsledku vyčerpání fosilních paliv lidstvo muselo hledat nové zdroje energie. Pomoc byla nalezena v podobě obrovského pole solárních kolektorů elektrárny na orbitu Země, podporované třemi orbitálními výtahy, každý sloužící jednomu ze tří "energetických bloků" na této planetě. Tento téměř nevyčerpatelný zdroj energie ale využívají pouze velké mocnosti a jejich spojenci, jinak je neustálé válčení po celém světě mezi zeměmi pro pohonné hmoty a energii. Státy které kdysi hospodářsky spoléhaly (jen) na fosilní paliva se propadají do chudoby.

2308 - Vytvoření soukromé vojenské organizace, zvaná Nebeské jsoucno, určené k vymýcení války a sjednocující lidstvo prostřednictvím využití čtyř humanoidní strojů zvané Gundamy.

2341 - Něco hrozného se blíží Zemi z vesmíru.

2354 - Nehoda v jednom z umělém slunci vede k suchu.

2371 - Veliký hladomor.

2378 - Nová rychle rostoucí rasa. Cestovatel (Voyager) se vrátil na Zemi.

2480 - Dvě umělé slunce se srazí. Země v soumraku.

3005 - Válka na Marsu. Porušena trajektorie planety.

3010 - Kometa zasáhla Měsíc. Kolem Země se vytvořil kroužek/pásmo, ve kterém je kamení a prach.

3797 - V této době je na Zemi zabit veškerý život, ale lidstvo položí základy pro nový život v jiném hvězdném systému.

3803 - Nová planeta je obydlena jen málo. Menší počet kontaktů mezi lidmi. Klima nové planety ovlivňuje organismus lidí - jejich mutací.

3805 - Válka mezi lidmi kvůli zdrojům. Více než polovina lidí vymírá.

3815 - Válka skončila.

3854 - Rozvoj civilizace se prakticky zastaví. Lidé žijí ve stádech jako zvířata.

3871 - Nový prorok promlouvá k lidem o morálních hodnotách, náboženství.

3874 - Nový prorok obdrží podporu od všech částí populace. Organizovaní nové církve.

3878 - Podle církve se znovu vyškolují noví lidé zapomenutým vědám.

4302 - Nová města rostou ve světě. Nová církev podporuje rozvoj nových technologií a vědy.

4302 - Rozvoj vědy. Vědci rozluštili celkový dopad chování všech onemocnění v organismu.
4304 - Našli způsob jak vyhrát nad každou chorobou.

4308 - Vzhledem k mutaci lidí od posledního začátku, používají jejich mozek více než z 34%. Zcela ztratili pojem zla a nenávisti.

4509 - Poznání Boha. Člověk konečně dosáhl takové úrovně rozvoje, že může komunikovat s Bohem.

4599 - Lidé dosáhli nesmrtelnosti.

4674 - Rozvoj civilizace dosáhl svého vrcholu. Počet lidí, kteří žijí na různých planetách je asi 340 miliard. Začíná asimilace s mimozemšťany.

5076 - Hranice vesmíru. Nikdo neví co s tím.

5078 - Rozhodnutí opustit hranice vesmíru. Ačkoli asi 40 procent obyvatel je proti tomu.

5079 - Konec světa.


Bludar   |   ip:178.41.33   |   2011-01-05  (23:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker

ako nehnevaj sa ale to su teda riadne bludy :D


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-01-05  (23:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bludar-nepochopil si!
Ja som poukazoval na podobnosť s údajnými proroctvami Vangy.
Ja nepovažujem tieto proroctvá za vierohodné...
Pravé vangine proroctvá áno.


Bludar   |   ip:178.41.33   |   2011-01-05  (23:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jaj sorry necital som prispevok na ktory tymto reagujes....


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-01-06  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stávajú sa aj horšie veci


Herpon   |   ip:92.245.8.   |   2011-01-06  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aha, zaujímave a vidím, že sú podobne. Možno Meier proroctva od mimozemšťane a baba Vanga proroctva od svojho schopnosti.

Inak stalker diky si pridal proroctva baba Vanga.


putnik   |   ip:188.112.1   |   2011-01-06  (10:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Citanie v "minulej buducnosti" je poucne. No mi uz chvilu ideme inou cestou! (Odporucam precitat si nieco o inetrpretacii sveta z pohladu modernej teoretickej fyziky. Nelinearnost casu, mutidimenzionalny priestor, ...)
"Prve" zrno bolo zasiate skor, no "viditelne" (vo velkom) vzchadzaju od minuleho storocia.
Podobne proroctva ("palmove listy") ma inspirovali k "hladaniu" pravdy. A ta pravda oslobodzuje. Aj od strachu z takychto proroctiev.
Mnohe skutocne konflikty su nam ztajovane (lebo sme proti vojne), a tie falosne (napr. vojna proti teroristom) su vyvolavane (lebo sa bojime).
A ta pravda tiez dava vedomost a odvahu "prebudit" a pouzit vlastne schopnoti.
V novom zakone sa o.i. pise, ze Jezis konal zazraky a povedal, ze "budeme robit este vecie veci". (Klame biblia? Klamal Jezis? Alebo ..?)


JeanLaroux   |   ip:85.160.44   |   2011-01-06  (11:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hezká pohádka. Tak si říkám jestli z Meiera udělaly proroka obšlehnutá proroctví dalších proroků, ty vousy nebo spíše senzacechtivá média ? No nic, co že nás to čeká v nejbližší době? Objevení již dávno objevené a popřené tváře na Marsu ? Tak na to si počkám. Doufám, že něco neprošvihnu .. v posledních letech jsem už prošvihl hned několik zaručených zániků světa :-)))


qw   |   ip:213.151.2   |   2011-01-07  (12:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kvalita článkov na tejto stránke ide rapídne dole vodou. toto čo sú za sprostosti???


qw   |   ip:213.151.2   |   2011-01-07  (12:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kvalita článkov na tejto stránke ide rapídne dole vodou. toto čo sú za sprostosti???


joki   |   ip:95.102.18   |   2011-01-07  (13:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ten starý idiot má dočista vylízaný mozog môže mu uveriť len idiot pozor je to starý podvodník a hochštapler


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2011-01-07  (13:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jean, možno chudák ani nevie, že ho časť ľudí ospevuje ako proroka a časť ho má za primitíva.


krovak   |   ip:82.145.20   |   2011-01-07  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jednej veci ale verim,konkretne bodu "budu vyvijane nove zbrane a budu aj nasadene" to sa triafa na 100 percent. Nakoniec ved nove zbrane sa vyvijaju od zaciatku ludstva a je nepravdepodobne ze by sa s tym prestalo :-D


Kyle   |   ip:195.28.68   |   2011-01-07  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nieze by som bol fanusikom NATO, ale zaujima ma, ako sa za sucasneho stavu moze stat Europa (pouzitim zbrani) moslimska, ked utok na jedneho clena tohoto vojenskeho paktu je podnet na pomoc ostatnych clenov ? Potom mi z toho vychadza, ze Europu znicia Amici.
Nepodcenujem arabske narody, ale keby sa o nieco taketo pokusili, muselo by to byt globalne a rychle, inak by ich EU/US zakopali naspat do neolitu.
Je to proroctvo nejake europsky orientovane ? Lebo zase sa tu spomina len len europsky kontinent. A vsetci predsa vieme, koho maju v arabskom svete najradsej a koho vlajky pravidelne palia.


D   |   ip:194.1.157   |   2011-01-08  (22:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DObre som sa pobavil :Ddiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


šesť + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?


 - Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?2013-06-01  (10:13)  |  Náboženstvo a mystika
Čo nám malo byť zamlčané a prečo? Existuje reinkarnácia, teda možnosť opakovaných vtelení? 30 až 40% obyvateľstva je presvedčených o tom, že žili na Zemi už viac krát. Toto prastaré poznanie ľudstva nájdeme vo všetkých končinách Zeme a v mnohých kultúrnych kruhoch a nielen v budhizme a hinduizme ako si mnohí myslia. Reinkarnácia bola kedysi úplne prirodzeným poznaním aj v rannom kresťanstve, až kým ho kňazská kasta pred 1500 rokmi nepotlačila a neuvalila svoju kliatbu na každého, kto by tomu veril.

Fatálne omyly duchovne hľadajúcich 1


2013-05-01  (12:02)  |  Náboženstvo a mystika
Kto sa trochu hlbšie zaujíma o duchovné súvislosti života vie, že človek sa na zem nerodí iba raz. Prichádza sem viac krát a to jednak preto, aby odložil svoje staré chyby a viny a jednak preto, aby sa práve tu na zemi mohol výraznejším spôsobom duchovne posunúť nahor. Znalosť o opätovných príchodoch človeka na zem bola do piateho vatikánskeho koncilu bežne rozšírená i medzi kresťanmi a toto poznanie je až dodnes prirodzenou súčasťou všetkých východných náboženstiev.


2013: Apokalypsa ezoteriků a agónie společnosti!


2013-04-19  (10:53)  |  Náboženstvo a mystika
,,Ezoteriky, sektáře a příznivce New Age čeká po 21. prosinci 2012 podobný osud jako komunisty po rozpadu Východního bloku mezi lety 1989 – 1991.“ - Václav Bláha


Odev ako prejav ducha


2013-04-19  (09:31)  |  Náboženstvo a mystika
Týmto textom sa obraciam na nežnejšie pohlavie s výzvou, aby sa už konečne spamätali a zamysleli sa nad svojím počínaním.


Večné peklo ? BLUD RKC ! (VIDEO)


2013-04-11  (17:45)  |  Náboženstvo a mystika
Ako je možné aby náš milostivý a láskyplný Boh dopustil večné utrpenie pre tých, ktorí neprijali obeť Ježiš Krista ? Určite Boh, ktorý je nekonečná láska a chce zachrániť každú dušu by niečo také urobil ? Poďme sa spoločne pozrieť čo hovorí o tom Božie Slovo - Biblia. Učenie, že bezbožní sú trápení ohňom a sírou vo večnom pekle a že za hriechy, ktoré spáchali počas svojho krátkeho života na zemi, budú mučení tak dlho, ako dlho bude žiť Boh, je nezlučiteľné s Božou láskou a milosrdenstvom i s naším ľudským zmyslom pre spravodlivosť.


CO JE CÍRKEV?


2013-04-04  (21:53)  |  Náboženstvo a mystika
Každý národ mněl svou víru, a své bohy, a také nějakou minulost kterou si uchovávaly moudra, a vzpomínky na své předky. Ano, hovořím o nějakých pohanech anebo barbarech, i tyto národy mněly ve skutečnostech jistou civilizaci, a jiný postup životních skutečností danou jistou životní lokalitou a tím i mentálním přístupem k životu a daných jiným podmínkám. Co přinášelo jejich náboženství? Setkání svých sousedů, výměna zkušeností jak pro dobrý chod komunity, tak také pro pobavení a také nabytí informací pro další chod komunity do budoucna, osobní setkání utužovalo jistou sounáležitost a také vědomí někam se zařadit. Toto kulturní dědictví bylo ale hrubě pošlapáno katolickou vírou a doslova zneuctěno. Když si uvědomíte, že každý národ mněl ne staletí, ale tisíciletí svou víru a děděné poznatky, které se předávaly po několik tisíc generací na novou generaci, a v průběhu okamžiku jim bylo sebráno vše nějakým misionářem hrubou silou a hrozbami. Kdo se nepodřídil, byl prostě zavražděn, v jejich jazyce prostě řečeno jen "odstraněn".


Uvidel som smrť!


2013-04-04  (18:41)  |  Náboženstvo a mystika
Nie som jasnovidcom, ale stalo sa mi, že raz som predsa len niečo uvidel. Niečo strašné! Uvidel som skazu a smrť!


RKC a pápež František


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Tento článok by som venoval aktuálnemu dianiu v RKC, zo zameraním na pápeža Františka. Posledných niekoľko rokov som ostro kritizoval veľmi vážnu morálnu rozvrátenosť v RKC. Mnoho ľudí mi neverilo, ale dnes mi musia dať za pravdu aj fanatický katolíci. Najprv si veľmi stručne zhrňme najbližšiu históriu RKC a potom bude téma pápeža Františka


Absurdity kresťanskej viery


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Hlavným účelom každého náboženského systému je, aby bol človek lepší. Aby sa snažil byť čoraz lepším, čistejším, spravodlivejším a láskavejším. Aby sa o to snažil tak intenzívne, ako len môže, pretože iba tadiaľto vedie cesta k raju, ale i cesta k šťastnému, vyrovnanému a harmonickému životu na zemi.


Kauza Ján Pavol II. a vnútorný rozklad RKC


2013-03-01  (09:51)  |  Náboženstvo a mystika
Beatifikácia je predstupeň blahorečenia. Po beatifikácii Jána Pavla II. bol zastavený tento film,ktorý kritizuje jeho beatifikáciu. Beatifikovaný môže byť len človek, ktorý žil z kresťanského hľadiska veľmi vzorne, čo sa nedá o Jánovi Pavlovi II. povedať: -kryl pedofilné škandály -bol zo slobodomurármi najlepší priateľ – dali mu najvyššie ocenenie za presadzovanie ideálov NWO -kade chodil tade ohlasoval náboženskú ideológiu Nového svetového poriadku – hlásal, že všetky náboženstvá treba spojiť v jedno Ak by nám média objektívne informovali, vznikla by najväčšia mediálna kauza v dejinách ľudstva – Ján Pavol II.


Satanistický pápež? Ján Pavol II. vzdal hold NWO


2013-02-23  (16:02)  |  Náboženstvo a mystika
Som veľký kritik Jána Pavla II., pretože tento pápež vzdal hold ideológii Nového svetového poriadku. Presadzovanie ideológie NWO sa nekončilo len týmto výrokom. Kade chodil tade rozhlasoval radikálny medzináboženský ekumenizmus – jeho cieľom bola príprava sveta na jedno svetové univerzálne náboženstvo – náboženstvo ideológie Nového svetového poriadku. Kritici hovoria, že kresťanstvo a pohanské náboženstvá v žiadnom prípade nie sú zlúčiteľné, ako si to predstavoval Ján Pavol II.


Skutočný dôvod rezignácie pápeža Benedikta XVI.


2013-02-16  (15:42)  |  Náboženstvo a mystika
Nechcem o tejto problematiky písať nejaký dlhý článok – nemá to význam – problematika je veľmi jednoduchá. Musíme chápať pre pápeža bolo určite veľmi nepríjemné bývať zo slobodomurármi pod jednou strechou vo Vatikáne. Niet pochýb, že pápež ani nebol slobodný a že v skutočnosti mu vo všetkom šéfovali slobodomurári. Táto stránka sa napr. venuje veľmi závažnej kauze väznenia pápeža Siriho slobodomurármi


Katolicismus odchází z Evropy


2013-02-15  (09:18)  |  Náboženstvo a mystika
Rezignace Benedikta 16. se stala překvapením nejen pro věřící a kurii, ale také pro odborníky. Sám papež odůvodňuje tento krok zdravotními problémy. Experti však uvažují o krizi katolické církve.


Papež abdikoval, aby se vyhnul zatčení?


2013-02-15  (09:17)  |  Náboženstvo a mystika
Nevím, jakou pravdivost lze přikládat následujícímu prohlášení ITCCS. Zní to ale nadějně. ITCCS neboli Mezinárodní tribunál pro zločiny církve a státu je zřejmě dobrovolná organizace právníků, kteří připravují právnické dokumenty k obvinění představitelů církví a států, v tomto případě za zneužívání dětí. Ale není mi jasné, jak je to s jejich účinností. (Něco podobného je asi americké právnické sdružení People´s Trust, které už několikrát právně dokonale prohlásilo veškerý světový majetek za majetek všeho lidu, ale ti, co ten majetek ovládají, to jaksi zatím neberou na vědomí.) Tak to zatím berme s rezervou, a doufejme, že třeba na tom něco bude


Za papežským pučem je peněžní skandál


2013-02-14  (09:21)  |  Náboženstvo a mystika
„Abyste pochopili papežovu rezignaci“, říká Kevin Annett, „sledujte peníze“. „Tím, co bylo pro papeže Benedikta umíráčkem, bylo jeho osobní zapletení do úplatkářství a praní peněz Vatikánskou bankou.“ – Kevin Annett


Papež Benedikt 16. se vzdává pontifikátu


2013-02-12  (10:23)  |  Náboženstvo a mystika
11. února bylo oznámeno o rozhodnutí papeže Benedikta 16. zříci se trůnu. Oficiálně bude o tom vyhlášeno 28. února. O příčinách abdikace nynějšího papeže a o budoucnosti římskokatolické církve uvažují ruští experti.


Moja obhajoba


2013-02-09  (00:44)  |  Náboženstvo a mystika
Už ako malý chlapec od útleho detstva spoznával som dva svety. Mamka mi sem tam vravela o Ježiškovi a tatko nehovoril nič o Ježiškovi iba mi vždy poradil čo a ako mám robiť aby dobre bolo. Vyrastal som ako slobodné dieťa, a mohol som uvažovať ako som len chcel. Mohol som z mamkou o Ježiškovi či o strige a mohol som aj z tatkom o niečom inom trebárs o vesmíre či o svete.


Ako sa vyhnúť utrpeniu?


2013-01-27  (19:15)  |  Náboženstvo a mystika
Život je nekonečnou reťazou príčin a dôsledkov. Všetko, čo nás postretne, má svoju príčinu. Možno ju hľadať v našej nedávnej, dávnejšej, alebo veľmi dávnej minulosti. A tak je to aj s utrpením, ktoré nie je nijakým dielom náhody, ale logickým a zákonitým dôsledkom príčiny, ktorú sme my samotní kedysi v minulosti zavdali. Nijaké náhody totiž nejestvujú! Osud nie je slepý! Utrpenie je dôsledkom nami vyvolanej príčiny a prichádza k nám prostredníctvom Zákona spätného pôsobenia, ktorého účinky sa dajú veľmi výstižne vyjadriť slovami: čo kto zaseje, to aj zožne. Naše utrpenie býva teda žatvou toho, čo sme siali v minulosti. Niet v tom ľubovôle, ani nespravodlivosti. Je to dianie vecné, jasné, logické a nanajvýš spravodlivé.


Emil Páleš: Jezuitský štát v Paraguaji


2013-01-27  (11:32)  |  Náboženstvo a mystika
Kým sa Campanellovi, ktorý v talianskom väzení písal svoju knihu, pred očami vznášala vízia dokonalého štátu, jezuiti jeho utópiu premenili na skutky. Stala sa skutočnosťou v Paraguaji v roku 1609. V neprístupnom vnútrozemí amazonského pralesa, izolovaní riečnymi vodopádmi, uskutočnili teokratický komunizmus s indiánmi. Je unikátom svetovej histórie, že taký štát skutočne existoval a fungoval 150 rokov.


Emil Páleš: Biblická a katolícka Mária


2013-01-26  (00:57)  |  Náboženstvo a mystika
Biblická Mária bola pôvodne obyčajnou ľudskou ženou, pokornou, poslušnou, matkou viacerých detí (Mat 12:46, 13:55, Luk 8:19, Mar 3:31). Vedela, že sama potrebuje Spasiteľa. Súčasná katolícka Mária je nadprirodzenou bytosťou, ktorá má vlastnosti a schopnosti bohyne. Zoznam jej vlastností sa bod za bodom zhoduje s vlastnosťami pohanských bohýň, a nezhoduje s vlastnosťami biblickej matky Ježišovej.


Emil Páleš: Jezuiti


2013-01-15  (14:35)  |  Náboženstvo a mystika
Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Ako odhaliť jasnovidca


2013-01-10  (15:18)  |  Náboženstvo a mystika
Stačí málo na odhalenie klamára.


reakcia Tomáš Akvinský- Päť dôkazov existencie Boha


2013-01-08  (01:46)  |  Náboženstvo a mystika
Článok, priatelia, neslúži na to aby vás obrátil na neveriacich.. Dal som ho sem hlavne pre ľudí z fóra ktorý predchádzajúci článok o Tomášovi Akvinskom považovali za dôkazový materiál..


Kresťanský národ konzumentov nečistoty


2013-01-06  (18:01)  |  Náboženstvo a mystika
Slováci sú vo všeobecnosti považovaní za kresťanský národ. Štatisticky! Pravdivosť tejto štatistiky sa potvrdzuje zvlášť v čase vianočných sviatkov, kedy bývajú naplnené takmer všetky kostoly. Keď potom človek vidí tie masy, prúdiace po skončení sviatočných vianočných omší z kostolov, môže si pomyslieť: to je ale viera!


Tajomstvo obelisku.


2012-12-23  (11:57)  |  Náboženstvo a mystika
Chodíme okolo různých staveb, které někdy ani neumíme zařadit “do jaké kategorie patří“, některé jsou z doby dávno minulé, mají svůj stavební styl, někdy se na nich objevují zajímavé plastiky s různou tématikou. Ta náboženská převládá asi proto, že byla vytvořena v době, kdy církev soustředila veškerou duchovní i světskou moc do svých rukou. Víme, co znamenají různé nápisy, obrazy a sochy např. hadů a různých příšer ve společnosti svatých atd.? Známe jejich smysl? Víme komu byly určeny a proč?


Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov


2012-08-10  (08:25)  |  Náboženstvo a mystika
Zabudnite na Dana Browna. Vykašlite sa na konšpiračné teórie z dielne tvorcov Zeitgeist. Skutočnosť je oveľa napínavejšia. Skutočnosť, odhalená v knihe Vatikán a.s. Nejde totiž o fikciu, teórie alebo špekulácie. Sú to neodškriepiteľné fakty, podložené originálmi dokumentov, prevodných príkazov a bankových operácií. Ide o priame dôkazy od niekoho, kto bol súčasťou systému. Systému, ktorý s vedomím pápežov desaťročia pral špinavé peniaze nacistov, mafie a skorumpovaných politikov. Vatikánskej banky.


TEMNOTA NA VRCHOLE MOCI


2012-07-26  (15:32)  |  Náboženstvo a mystika
Všimli ste si niekedy, koľko je v našej zemí rôznych krížov umiestnených na každom kroku? Nejde iba o tie na kostoloch – tam to nikoho neprekvapí – ale ide o všetky tie po krajine. Od tých, ktoré sú na samých vrcholoch našich hôr až po tie, ktoré sú na kopci nad každou dedinou či v poliach a podobne. Tí, ktorí vidia toky energií vám povedia, čo vidia – sú to kliatby, blokácie Svetlej energie. Kríže samé osebe ešte nemusia znamenať nič, ale sú znakmi, kde je potrebné blokovať vstup Bielej, Svetlej energie. Takto si tvari „zoskrutkovali“ svoju energetickú mriežku, aby sme boli pod ich kontrolou nie iba v mestách, ale v celej krajine.


Kauza arc. Róbert Bezák, alebo – POHODA ako pre koho


2012-07-11  (11:51)  |  Náboženstvo a mystika
Zaujimavý článok o tom, prečo je dobré, že odvolali Bezáka. Na vedomie dávam hlavne list istého teológa a kňaza, ktorý je v článku.


Čo sa s nami deje po smrti?


2012-06-04  (11:53)  |  Náboženstvo a mystika
Bez znalosti jednotlivých úrovní stvorenia nemôžeme správne pochopiť, čo sa s nami deje po pozemskej smrti.


2. Prebuďte sa!


2012-05-25  (21:38)  |  Náboženstvo a mystika
Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!


Iontové, holografické a magnetické náramky = PODVOD!


2012-05-22  (09:41)  |  Náboženstvo a mystika
Zdá se, že v každém obchodním středisku napříč USA potkáte mladého obchodníka prodávajícího barevné náramky, kterou mají údajně „iontový náboj“ nebo „magnetický hologram“, které vám způsobí lepší rovnováhu, zdraví, tlumí bolest nebo cokoliv jiného, co tvrdí. Tito obchodníci to i demonstrují ukázkou – slabost zákazníkovy síly nebo rovnováhy, pak mu nasadí náramek a provedou stejný pokus. Hle! Náhle je rovnováha na 100 procentech a síla až na střechu.


Svedectvo bývalého jasnovidca a prútikára o nebezpečenstve okultizmu


2012-05-12  (18:02)  |  Náboženstvo a mystika
Psychotronika môže byť i nebezpečná - prednáška bývalého prútkara a jasnovidca Martina Ševčíka z 12.2.1992 v Novom Meste na Morave. Autor podáva svedectvo o vlastnej skúsenosti v tejto oblasti, detailne opisuje praktiky, ktoré používal a princíp fungovania jeho schopností a zdôrazňuje nebezpečenstvá a dôsledky návštevy u ľudí s vešteckými schopnosťami.


Ďaľšie z náboženstva a mystiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kdokoliv užívajíc Skype svolil, aby tato společnost četla vše, co píše. Společnost The H v Německu od heise Security teď objevila, že tato pobočka Microsoftu tohoto privilegia v praxi využívá. Krátce pod odeslání HTTPS URL přes službu instant messaging se těmto URL dostane neoznámené návštěvy z ústředí Microsoftu v Redmontonu.


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ...

JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ

Pozor na brýle Google

Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...

LISABONSKÁ SMLOUVA VE SROZUMITELŠTINĚ:

Archív

Počátek občanských nepokojů v USA?

První náznaky organizovaného občanského odporu, inspirovaného zejména španělským hnutím 15-M, se objevily 17. září ve Spojených státech. V zemi, jejíž představitelé se domnívají, že disponují monopolem na výklad demokracie, je stále více lidí nespokojených se stávajícím systémem banksterského kapitalismu a vlastní neutěšenou sociální situací. Skupina aktivistů doufá, že také Američané začnou s pokojnými masovými protesty na Wall Street.


Alternatíva priamej demokracie

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou ...

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Aj OĽaNO sklamalo.

Proč pracujeme v mizerných podmínkách? Odpověď..


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.5086 s