21. September 2019
    
Hlupák Kaliňák a príčiny hurbanovského masakru? - Dolezite.sk

Hlupák Kaliňák a príčiny hurbanovského masakru?


  2013-04-04  (12:24)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Hlupák Kaliňák a príčiny hurbanovského masakru?

 

 

 Súdny proces ktorý  v nás vyvolala spomienky na drámu z Devínskej Novej Vsi, keď Ľubomír Harman († 48) vystrieľal svojich problémových susedov je u konca.  Deväť rokov väzenia a povinnosť podrobiť sa psychiatrickému liečeniu vymeral Špecializovaný trestný súd bývalému mestskému policajtovi Milanovi Juhászovi (52), ktorý zmasakroval neprispôsobivú rodinu v Hurbanove.


Kto je za to vinný?   

Nakoľko som v minulosti tiež pracoval ako mestský policajt a dobre viem ako slovenské zákony fungujú, pokúsim sa vám v jednoduchosti vysvetliť môj názor. Myslím si, že bez ohľadu na tvrdenia masmédií a výsledky vyšetrovania sú hlavnými vinníkmi všetci politici, ktorí po roku 1989 tolerovali zle nastavené zákony.

Priamym dôkazom môjho tvrdenia sú aj aktuálne vyhlásenia ministerstva vnútra, ktoré skúma možnosti siahnuť na životné minimum páchateľom priestupkov. Ministerstvo vnútra údajne pracuje na riešení problémov s tzv. priestupkovej imunity asociálov. Spomenuté vyjadrenia ministerstva nám tak potvrdili evidentnú sprostosť a neschopnosť Róberta Kaliňáka a jemu podobných. Nezabúdajme, že práve  Kaliňák už dostal v minulosti možnosť ukázať svoje schopnosti. Miesto efektívneho využitia polície v boji proti asociálom, nám spoločne so svojimi dobre plateným úradníkmi predviedli zneužívanie polície na často zbytočné pokutovanie motoristov a prenasledovanie vymyslených extrémistov.

Rozprávka, ako fungujú slovenské zákony?

Pre lepšie predstavu o fungovaní slovenského priestupkového zákona si prečítajte nasledujúce rozprávku o dvoch susedoch.

Nazvime ich Milan
Usilovný a  Jožko Lenivec.

Milan Usilovný celý život poctivo pracuje, slušne žije a stará sa o svoju rodinu.Jožko Lenivec naopak nepracuje, o rodinu sa nestará a neustále pácha priestupky keď ruší nočný kľud a robí neporiadok.
Jedného rána sa susedské spolunažívanie vyostrilo, pretože Jožko Lenivec začal fyzicky napádať Milana Usilovného. 

Keď vyšiel Milan Usilovný pred dom, Jožko Lenivec mu dal zopár faciek. Nakoľko nedošlo k vážnemu ublíženiu na zdraví, celú vec policajti zaevidovali len ako priestupok, pričom Lenivcovi udelili blokovú pokutu nezaplatenú na mieste. Jožko Lenivec nemal na pokutu peniaze, veď bol nezamestnaný a celý svoj majetok prepil. Spomenutú pokutu Lenivec nikdy nezaplatil a nevymohol ju ani exekútor.
Onedlho keď bol Milan Osilovný na spoločnej rodinnej prechádzke opäť náhodne stretol Jožka Lenivca. Za to, že Milan Usilovný zavolal v minulosti na Lenivca políciu, ten sa mu rozhodol pomstiť a celú jeho rodinu prefackal. Milan znova požiada o pomoc políciu, no ani tentokrát nedošlo k vážnemu ublíženiu na zdraví. Prípad bol znova zaevidovaný len ako priestupok a Jožko Lenivec dostal ďalšiu pokutu nezaplatenú na mieste.
Čas ubiehal a Milan Usilovný s celou rodinou začali od Lenivca dostávať pravidelne niekoľko výchovných faciek. Polícia všetko poctivo evidovala a štatisticky vykazovala stovky odhalených priestupkov. Možno by všetko perfektne fungovalo aj naďalej, ale po niekoľkých rokoch každodenného teroru sa Milan Usilovný rozhodol, že sa bude brániť. Následne keď sa Lenivec rozhodol dať Milanovi pravidelnú dávku faciek, Usilovný Milan ho pri obrane nechtiac zabil.

Za tento čin bol Milan Usilovný okamžite zadržaný políciou a neskôr odsúdený za spáchanie trestného činu úkladnej vraždy. Milanovi nepomohlo ani tvrdenie, že konal v nutnej obrane. Sudca sa rozhodol Milana odsúdil, veď Jožko Lenivec ho predsa neplánoval  zabiť, iba mu chcel dať  niekoľko faciek. Zdôvodnenie súdu znelo, že podľa zákona nejde o nutnú obranu, ak obrana bola celkom zjavne neprimeraná útoku.

Aj keď sa o problémoch s neprispôsobivými občanmi toho popísalo a narozprávalo mnoho, žiadny z politikov doposiaľ neponúkol účinné riešenia. Nedávne udalosti z Hurbanova a Devínskej Novej Vsi by pre nás mali byť dostatočným varovaním, čo môže spôsobiť ľudská zúfalosť a neriešenie spomenutého problému.

Slovensko dnes evidentne potrebuje novelizáciu zákonov, ktorá umožní opakované priestupky asociálov prekvalifikovať na trestný čin, s možnosťou nekompromisne použiť voči páchateľom tresty povinnej práce, odňatia slobody, alebo zákazu pobytu, aby neprispôsobiví občania viac neterorizovali slušným ľuďom.

Rovnako je potrebné efektívne využitie policajtov, vyčlenených na boj proti extrémizmu, prostredníctvom ktorých štát začne v maximálnej miere postihovať asociálnych rodičov za trestné činy – Ohrozovanie mravnej výchovy mládeže, Zanedbanie povinnej výživy a Týranie blízkej osoby a zverenej osoby. Nezodpovední rodičia musia byť dôsledne kontrolovaní a podľa potreby aj izolovaní a prísne trestaní. Deti z asociálnych rodín treba radšej okamžite umiestniť do náhradnej starostlivosti, aby sa tak v čo najväčšej miere obmedzili negatívne vplyvy prostredia na ich výchovu a zdravie. 

Dúfajme, že po najbližších parlamentných voľbách viac nezasadnú v slovenskom parlamente podivní odborníci z ešte podivnejšími vysokoškolskými titulmi, ani takí, ktorí sľubujú nesplniteľné sociálne istoty.

Stačí, keď si len spomenieme na nedávnu kauzu z Akadémie policajného zboru v Bratislave, kde dlhodobo dochádzalo k falšovaniu prijímačiek. Traja zo štyroch zadržaných členov vedenia vysokej školy sa policajným vyšetrovateľom priznali, že vďaka manipulácii pohovorov sa na policajnú akadémiu dostal neprávom asi každý štvrtý študent.

Vážení slovenskí občania, nezabúdajte na doterajšie výsledky práce všetkých pochybných odborníkov a politických zlodejov po roku 1989. Na Slovensku máme nízke platy, vysoké ceny, stúpajúcu nezamestnanosť, vysoké pokuty, totálne zlikvidované poľnohospodárstvo, neúčinné zákony a súdnictvo. 

 


Marián Mišún
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2013-04-05  (09:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Marián, o nutnú obranu, podľa nášho "práva", by išlo asi až potom, čo by ho Lenivec najskôr zabil! Ako tie tri hovädá (17r.!) z P.Bystrice, čo ukazovali v TA3. Vraj im hrozia "až" 2 roky! Pritom také zvery by sa už nikdy viac nemali objaviť madzi ľaďmi!Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-04-05  (11:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krach pseudohumanizmu je neodvratny.Nefunguje nikde na svete a ani nebude,je totiz postaveny na utopiach,nezmysloch,nelogizme a naivite akademikov,vidiacich "neprisposobivych" z vlaku tokijskej rychlodrahy.Zvyhodnovat niekoho na zaklade "neprisposobivosti" je kontraproduktivne,naco by sa aj prisposobovali,ked su za "neprisposobivost" odmenovani?Pseudohumanizmus uveril,ze dovodom problemov z "diskriminovanymi" je rasizmus.Opat nezmysel,ludia vzdy budu zdaleka obchadzat a stranit sa asocialov a cvargu,spravajucu sa ako zver,nezavisle na farbe pokozky.Kricat o znevyhodneni v zamestnani je zasa obojsecna zbran,"diskriminovani" z nedokoncenou zakladnou skolskou dochadzkou a spravani asocialnych,primitivnych prislusnikov prvotnopospolnej spolocnosti jednoducho nikdy nebude na trhu prace ziadany,toboz atraktivny.Ubezpecovat tuto "neprisposobivu" mensinu,buducu vacsinu,ze ich "neprisposobivost" je uplne normalna a ich spravanie je cosi uplne normalne,moze len bud retardovany idiot,alebo saboter,ktory vie velmi dobre,co robi.Slovensko je pokusnym kralikom,na ktorom sa realizuju vsetky skrachovane multikulti existencie z Bruselu,pretoze velke krajiny "diskriminovanych" jednoducho vyhnali ked pochopili,ze sa "prisposobovat" jednoducho nechcu,len sa prizivovat na socialnom systeme a zit si svoj zivot bez toho,aby spolocnosti cimkolvek prispeli.Tak skrachovanym pseudohumanistom zostalo len terorizovat male krajiny svojimi imbecilnymi napadmi a silnou tretosektorovou agitkou platene zahranicim.Len jedno zostalo prilis okate,mimovladni "aktivisti" ani za nic nechcu ist vedla svojich milacikov,ktori im zaistuju chlebicek,toboz sa realizovat v terene,pretoze vedia,ze su plateni za zaskodnictvo a pokrytectvo.Humus,kam sme sa dostali..


Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-04-05  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  P.S.Tolerancia a apatia su poslednymi cnostami umierajucej spolocnosti.Sokrates


Pandemonium . darujete36   |   ip:212.37.64   |   2013-04-05  (12:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niekedy sa len tak mimovoľne zasnívam. Predstavujem si stanicu plnú krytých nákladných vagónov, ako stojím na peróne vo vysokých naleštených čiernych čižmách, s dlhým zoznamom mien v rukách, psi štekajú a ja zvučným hlasom vyvolávam mená: Dežo Puška, Araňa Balážová, Oňur... Oňur Stojka... A že vraj nemáme čo na export!

:-DDD


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.78   |   2013-04-05  (12:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niekedy sa len tak mimovoľne zasnívam. Predstavujem si ako o 20 rokov bude 1/3 obyvateľov Slovenska Indoslovákov a celkový počet obyvateľov 4.500.000,- a ešte ako rasista Pandebilium dostane za rasizmus 3 roky basy a Bulo von Elektra mu nepomôže lebo už bude hniť v hrobe a červy budú obžierať Bulaču mrcinu, je to krásni sen, len treba počkať pár rokov kým sa vyplní :DDDDDDDDDDDDDDDDDD


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.80.16   |   2013-04-05  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ešte dostane do cely zopár tých indoslovákov zavretých za opakované priestupky a jeho prdel pozná stredovek. :DDD


Piko . syfaqyxy   |   ip:91.127.82   |   2013-04-05  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Eldolars
Snívaj len snívaj, veď chceš zdúchnuť do nemecka a tam zase nemci strašne snívajú o tom že tam bude kopec slovákonemcov..
Takto si tie krásne národné sny navzájom plníme.. :-)


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.78   |   2013-04-05  (13:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko veď teba prejde sranda, IndoSlovenky majú bežne 2 až 4 deti a každá druhá Slovenka tak 1-2 a môžu za to aj taký experti ako si ty a potom ako budeš mať suseda Dezidera a Oňura a na ulici každý 3-4 koho stretneš bude IndoSlovák tak pochopíš a oni tie tvoje múdra nebudú počúvať ale ti dajú cez držku, bodnú ta kudlou a ovalia drúčikom a z domu poberú čo sa im bude pozdávať a možno aj ty budeš z HejSlovenska utekať ale za to aké bude Slovensko môžeš ty Piko a taký ako je Yanath a Pandebilium, to je presne ten tip ľudí prečo ide táto republika do hajzlu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.29.   |   2013-04-05  (13:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne sa snívalo, že tiež som vypravil nejaké vlaky, ale tie išli do Izraela s medzizastavkou v Palestíne, tam sa náklad prekladal s vápnom!


Yeti . pubekeke3   |   ip:78.141.88   |   2013-04-05  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mala by sa podpisovať petícia za prepusenie Milana Juhásza. Nie on, ale vláda je zodpovedná za to, čo urobil. Luxusne platení politici si neplnia svoje pracovné povinnosti a nechránia slušných ľudí pred neprispôsobivými cigáňmi. Keď sú zákony zlé, v neprospech slušných ľudí, treba ich zmeniť!! Ktovie ako by takúto situáciu s neprispôsobivými riešil Kaliňák, keby bývali v jeho susedstve?!


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2013-04-05  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto ochráni nás, slušných ľudí pred neprispôsobivými politikmi ? nie a nie, aby kopali za nás, občanov !
Kto v štáte pácha viac finančnej škody, ci gáne alebo politici ?
Ja len že jedni i druhí, a to je spolu už viac ako dosť...

urážate naše ženy Slovenky, ak ci ganky nazvete IndoSlovenky! Nie sú ani Indky, ani Slovenky...India ich vyhnala kvôli neprispôsobivosti, my sme to nedokázali, naopak, celá Európa ich podporuje, aby preboha len zostali u nás...
pravdaže česť výnimkám, tie sú všade...


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-04-05  (16:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tlieskal by som tomu, kto by vystrieľal politikou Slovenska z pluralitných strán po roku 1989 za to že zničili životy obyvateľom Slovenska a našu krajinu zruinovali-!!!
Česi volili v priamej voľbe prezidenta. Keďže voliči nemajú právo ho odvolať, tak zo Zemana sa vykľul poriadny horolezec riťolezec diktátorov globalistov EU.

Takže priama voľba kohokoľvek bez pravá voličov odvolať ho, keď sklamal, nie je nikdy žiadna demokracia, ale podvod kreténov na obyvateľstve, respektíve mafie ústavných činiteľov v každej krajine Európy s výnimkou Islandu a Švajčiarska.Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-04-05  (16:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skoro by som zabudol! Aj meno Jozef Varga by sa vyskytlo v zoznamoch. To je tiež taký neprispôsobivý a pre slovenskú spoločnosť nepotrebný element...

:-DDD


Perseus . qawebydy55   |   ip:95.103.6.   |   2013-04-05  (19:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aha tak čižmičky a zoznamy sa komusi zachcelo?! pandáš, aj cigáni sú ľudia. tak sa im postav priamo! nie len čítať zoznamy a špinavú robotu nechať robiť iných dementov. si obyčajný zákerný hajzlík čo za dolary vyštudoval bulovu univerzitu. máš pravdu takí hajzlíci sa zhrkli v hzds, teraz presedlali aj na iné strany. sú nebezpeční a plánujú likvidáciu istých skupín obyvateľstva. pre takých ako si ty je slovensko tak hnusná krajina. ale máš pravdu, keby cigáni neboli hlúpy tak by ťa aj s hzds dávno hnali a nedávali bulovi hlasy za klobásky a euro.tí čo tvrdia, že zem uživí aj 15 mld ľudí nemajú pravdu. slovensko je pandášovi malé už teraz.
pandáš boh daj, aby ti tí cigáni v nabližšom supermarkete ukradli doklady a peňaženku . :DDDD ešte dobre že ich máme! na takých ako ty majú postupy! :DDDPerseus . qawebydy55   |   ip:95.103.6.   |   2013-04-05  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandáš
venované tebe :
http://www.youtube.com/watch?v=CIzydlavwow


Piko . syfaqyxy   |   ip:91.127.82   |   2013-04-05  (19:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ElDolars
Ale za to aké bude Slovensko môžeš ty Piko a taký ako je Yanath a Pandebilium, to je presne ten tip ľudí prečo ide táto republika do hajzlu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

No, teraz si strelil capa..
Netušil som že Ti až tak drbe.. :-))Perseus . qawebydy55   |   ip:95.103.6.   |   2013-04-05  (19:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  piko
el má pravdu. ty veľa zarábaš, to značí, že platíš veľké dane a preto viac ako iní podporuješ darmožráčov v bankách a politike. el je v cudzine a daňami nepodporuje slovenské polihovná.


Hockenberry . nogawyji14   |   ip:62.197.21   |   2013-04-05  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ha, mal som prednedávnom na dva týždne na tréningu jednoho Inda.
Vysvetlil mi, ako sú rozdelení na 4 kasty a ako nemôže vystáť "shutrov" - on patril medzi shatrííov - bojovníkov - pil a fajčil ako priemerný Slovák :-)
Je to kasta čističov, upratovačov a okrem toho, že vykonávajú len podradnejšie roboty majú vraj údajne aj rozdielnu mentalitu - nemôžeš im veriť, kde sa dá ťa okradnú, odrbú, pichnú odzadu, ...
Spomínal ako ich nejaký nový šéf polície najskôr týždeň sedel pred kamerami a sledoval čo sa deje v meste.
Keď ho to prestalo baviť vydal príkaz na zavedenie poriadku. Boli vraj aj mŕtvi, ale odvtedy je údajne všetko v poriadku.
Ale u nás na to asi nebude mať gule žiaden politik, či policajný šéf, prokurátor a sudca.
A preto bude pokračovať súčasný stav - krádeže, bitky, a čoraz viac prestreliek od zúfalcov.
Už je to tu napísané naši "indoslováci" - boli to takí ľudia, že ich aj z Indie vyhnali.
Pre vyznávačov antirasizmu (a vlastne aj rasizmu) - každý si dovolí, čo mu je dovolené.
To čo sa deje je problém nás bielych - nie ich.


Hockenberry . nogawyji14   |   ip:62.197.21   |   2013-04-05  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Perseus
Rytmusa nemusím a toto som počul prvý krát ale poviem ti že takáto pesnička môže byť dôvodom prečo si začať vybavovať zbroják.
Vďaka za podporu ultrapravice.


Perseus . qawebydy55   |   ip:95.103.6.   |   2013-04-05  (20:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hockenberry
zbroják ti stačiť nebude, sprav si aj kurz rušňovodičov, lexa dodá zoznamy a adresy a pandáš ti už zavelí. :DDD


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-04-05  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Perseus je totiž presne ten typický pablb, ktorý keby si mal vybrať za suseda medzi priúdeným a normálnym bielym občanom, tak si vyberie toho muľťi-kuľťi potkana. Stavím sa, že má zavšivavené dredy, fajčí drogu a hovorí si nezávislý...

:-DDD


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2013-04-06  (03:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sterilizovat, sterilizovat, sterilizovat


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-04-06  (11:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemoniu komunistická kreatúra čo dokážeš robiť Ty?, akurát tak drístať a nie si schopný si kvôli tomu že večne trepeš nezmysli na dôležite sk si ani zatrtkať so svojou ženou. Možná, že ťa už nechce, keď toľko vysedávaš pri PC a večne, neustále potíš koko.tiny z tvojej hlúpej kotrby- DDD


DedoJozefVarga . fucudemu51   |   ip:62.197.22   |   2013-04-06  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandaš ja nemám strach z huj.ov integračného procesu.

Mám 61 rokov a je my jedno či ma zatvoria do basy či na psychiatriu alebo zabijú už zaktra či o rok, pretože v diktatúre sa my žiť už nechce.


Nech skapu všetci ústavný činitelia diktatúry na AIDS. To im prajem aj tebe debil zoznamov.

Aj Hitler robil zoznamy, kto má pravo na život a kto nie a aj Ty patríš k podobným koko.tom- DDDPerseus . qawebydy55   |   ip:91.127.12   |   2013-04-06  (13:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čižmička
ty nemáš na to aby si ma zastrašil. :DDDD
ty si žiješ pridlho v bavlnke a ešte ti nevypadol dudlík z bulovho "struka". už si pretiahol svoju sestru a dal poslaneckého fleka svojmu kocúrovi? :DDD
a čo myslíš akú drogu fajčím? žeby bulov struk?
debil zoznamov ! :DDD


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-06  (14:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krok prvý: Zrušiť v BA, KE.. a iných "hlavných" mestach Policajné "akadémie" a presunúť na miesta výcviku- koncentrácie neprispôsobivých../Spišské Podhradie, Rimavská Sobota, a p./


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-06  (14:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krok druhý:Zmena prispôsobilosti v priestoroch nevyužitých kasárni.. školiaco- pracovné strediska!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-06  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krok tri: Trestnoprávne ustanovenia presadiť v EU-parlamente na civilizačno- misijne, a zainteresovať všetky cirkevné, sociologické, pedagogické ustanovizne na konkrétny hygienicko-návykovo-pracovno-aaa.p... proces...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-06  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A nič nové pod slnkom! Všetko tu už bolo- vo fialovom! A s minimálnymi nákladami!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-06  (14:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A pozor!!Platí koľko rokov si sa niečo "odučoval" / prac. návyky, hygiena../ tak naučiť sa ich znovu je tiež proces ..nie ročný!!!Včera už bolo pomaly pozde....


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.24   |   2013-04-06  (15:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klopi píšete o dlhodobej stratégii ako preonačiť to čo sa preonačiť veľmi nechce dať. Postriľať je také rýchle a účinné pre mnohých v čase vojny. Je to všeobecne bežná vojnová prax, chlapík bol zjavne vo vojnovej nálade a iste to nebolo len tak lebo sa zle vyspal. Tak vinu by som mu nedával príliš veľkú, kompetentné orgány mali zabezpečiť dostatočné mierové podmienky. Pozatvárať by ich bolo treba a vymeniť za iných stratégov. Nemáte záujem ich nahradiť ? Vidím že snahu riešiť máte. :-)


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-06  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ::Piko..Vďaka za ponuku.. Ale ja neriešim ja len opisujem čo bolo...A náhrada stratégov..??? Neviem kto je stratég..z terajších rýchlosnažiacích sa zbohatnutiachtivých kotrb--človiečikov!!!


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-04-06  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Každý spoločenský systém je nedemokratický a zločinecký:

1. – keď vraždí ľudí protestujúcich proti chudobe
alebo
ľudským právam s vedomím politickej reprezentácie krajiny, príklad : - (Gotwald, T.G. Masaryk).

2. – keď vedomé popiera základné právo občanov svojich krajín na tvorbu občanmi volebného zákona a Ústavy krajiny v ktorej ľudia žijú.


3. – keď týra ekonomikou obyvateľstvo svojej krajiny a politická reprezentácia sa vyhýba zodpovednosti za tento stav , vid integračný a globalizačný proces.
Ten kto si myslí, že vyššie uvedené definície zodpovedajú demokracií, tak je podliak, ktorý si zaslúži trest väzením, aby pochopil čo sú to ľudské pravá či je to ústavný činiteľ alebo radový občan.

Keďže náš svet v 21 storočí nezodpovedá vyššie uvedeným ľudským právam tak systémy sú v rôznych krajinách právne nedemokratické a zločinné. Je to jediná absolútna pravda o demokracií 19, 20, a 21 storočia.brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2013-04-06  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dedo zase si ma vytočil tymi svojimi sprostostami...chod uz do p..i s tými de bilitami...
každý systém je zrkadlom občanov-voličov

to čo máme dnes je tiež zrkadlom občanov...ked sú zbabelci tak majú to čo si zvolili.
Každý štát má takú vládu akú si zaslúži.
Volakedy ludia urobili defenstráciu...dnes sú ticho...asi ešte neni tak zle aby sa to nedalo vydržat...všetko musí dozriet...
Len kedy tebe rozum v hlave dozreje to teda neviem...vypadá to že nikdy


MarianMisun . qekirupa21   |   ip:62.197.22   |   2013-04-06  (23:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu si prečitajte moje riešenie. Rómska reforma podľa nacionalistov!
http://moje.hnonline.sk/node/13065


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-07  (07:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krok 4/ Na teologický, právnickych, socio..,ekon.., filo.., leká..,a.p. fakultách v rámci bakaláskych, diplomových, dizertačných prác riešiť problematiku neprispôsobivých--voľačo by sa "okotilo"..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-07  (07:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..Marian Mi..21..prečital som si Vaše riešenie.. Môj názor: rozsiahle teoretické "analýzy"a stručné napísané" tvrdé " riešenia postrádajú :--realizačnú okamžite nutnú podobu!! -finančné krytie--!!! Dobrý pokus...


JanozHor . gevuhiho03   |   ip:178.40.16   |   2013-04-07  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ... pred 1500 rokmi prisli Dezko a Aranka z Indie a dnes ich je v Europe 11 000 000 ... slusne, nie?


Vedci spresnili, odkiaľ prišli Rómovia
Vydané včera

Rómovia dorazili do Európy pred 1500 rokmi. Pochádzajú z územia dnešnej Indie.

Čítajte viac: http://tech.sme.sk/c/6630025/vedci-spresnili-odkial-prisli-romovia.html#ixzz2PpAgxN7lSocialPower . hatonyva6   |   ip:87.106.21   |   2013-04-07  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu urobia poriadky jedine komunisti !!! Kapitalizmus=vysoká nezamestnanosť=vysoká kriminalita. Nezamestnanosť je však nevyhnutná súčasť kapitalizmu. Bez nej fungovať nebude a vie to aj vypatlaný Fico, ktorý neustále oblbuje ľudí bludmi o znižovaní nezamestnanosti.

http://www.youtube.com/watch?v=PmDJT9htBzU

Cigáni proste nebudú drieť ako otroci a robotníci zas musia otročiť nie len na nich, ale aj na svojich vykorisťovateľov, ktorí berú extrémne platy. O tom je tento chorý kapitalistický systém. O extrémnej nerovnováhe.


SocialMaster . tymamoxe37   |   ip:204.45.13   |   2013-04-08  (18:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {Marián, o nutnú obranu, podľa nášho "práva", by išlo asi až potom, čo by ho Lenivec najskôr zabil! Ako tie tri hovädá (17r.!) z P.Bystrice, čo ukazovali v TA3. Vraj im hrozia "až" 2 roky! Pritom také zvery by sa už nikdy viac nemali objaviť madzi ľaďmi! } Vieš Enka, toto je kapitalizmus a poskákať niekomu pohlave je dnes predsa IN. Veď o tom recituje aj "PÁN A KRÁĽ" - RYTMUS. Rodičia často drú až 12 hodín v práci a nemajú čas poriadne vychovávať ani svoje deti, lebo sú vykorisťovaní kapitalistickou lúzou. Tie však vychováva "tatko records" Inými slovami primitívny vandrák, ktorého treba konečne verejne strestať. Pokiaľ viem, tí 17 roční smradi tomu chlapíkovi skákali po hlave a práve to učí zdegenerovaný Rytmus našu mládež. Komunisti by nestrpeli, aby taký vandrák bol na scéne a rýchlo by ho poriešili ignorujúc to, že by kričal sloboda. Taký primitív si totiž slobodu nezaslúži. No v dnešnom chorom systéme je oceňovaný ignorujúc to, že degeneruje myslenie ľudí. Práve on tu formuje niečo podobné ako je americké getto - pouličnú lúzu, ktorá predáva drogy, napáda ľudí a recituje o vagínach a ritiach.

Citujem jeden jeho text:

Venku ma čakajú stokári tak držte p*i*u
Máš se mnou problém ko*ko*té roz*je*bem ti p*i*u
KOPAČKU NA PRSA A POSKÁČEM TI PO HLAVE
TO JE TO STYLO, KEĎ SI V KRITICKOM STAVE !!!


SocialMaster . tymamoxe37   |   ip:204.45.13   |   2013-04-08  (18:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prosím všetkých, ktorí chcú návrat morálky, spravodlivejšie rozdelenie zdrojov a istoty. Voľte komunistov !!! www.kss.sk


perseus . tituqojo66   |   ip:91.127.11   |   2013-04-08  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  social master
a v ktorej strane?


Emil . kuxulira6   |   ip:95.103.25   |   2013-04-09  (12:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pánu Harmanovi a Juhászovi patrí môj obdiv a úcta.Pre Slovensko je veľkou tragédiou,že takýchto hrdinov nemá oveľa viac.Som presvedčený,že nebude dlho trvať a títo hrdinovia budú mať postavený pomník.Je tragédiou pre Slovákov,že jednotlivec musí brať spravodlivosť do vlastných rúk a obetovať sa len preto,že máme 23 rokov vo vládach 99% zločincov.Je veľmi zvrátene,keď neprispôsobiví a 90% cigánov sú chránení zákonom a beztrestne môžu robiť nielen majetkovú tr.činnosť.Kto podporuje týchto parazitov,je zločinec a mal by byť stíhaný.60rokov žijú,žerú a pária sa aj z mojich daní.To chcete mnohí z vás týchto parazitov podporovať donekonečna.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Jazykový zákon – nutná sebaobrana Slovákov?

Doba je zložitá, no nikdy nebola ľahká. Určite nie na južnom Slovensku. Vždy tam žili ľudia, ktorý sa hlásili k maďarskej národnosti i ľudia hlásiaci sa k národnosti slovenskej. Pekne vedľa seba. Ako všade inde i tu bola nezištná susedská pomoc i susedské spory, dobroprajnosť i závisť, láska i nenávisť. Prosto normálne súžitie okorenené jazykovou rôznorodosťou. Ak sa hovorí, že Slovák po prekročení rieky Moravy začne „mluvit“ , na južnom Slovensku platí, že väčšina Slovákov sa už jazykovo asimilovala. V snahe vyhnúť sa konfliktom, začleniť sa do enklávy, ale hlavne v snahe dorozumieť sa, začali i občania slovenskej národnosti žijúci na južnom Slovensku komunikovať po maďarsky.


Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie

Maďarský štát sa zrútil

Slovenské Kosovo

11, žáří přitvrzujeme - Charlie Sheen chce mluvit s B...

Problém ľudskej nahoty

Archív

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

...ešte vakcínu s ortuťou a je to, dobytok.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2559 s