20. August 2019
    
Hrozí USA vojenský prevrat? - Dolezite.sk

Hrozí USA vojenský prevrat?


  2012-09-04  (09:01)  |  Amerika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Hrozí USA vojenský prevrat?

Nová správa vydaná Ruskou ”Federálnou službou pre vojensko-technickú spoluprácu” cirkulujúca v Kremli uvádza, že dôstojníci generálneho štábu boli minulý týždeň varovaní ich americkými partnermi počas cvičenia s North American Aerospace Defense Command (NORAD), že hrozba zvrhnúť Prezidenta Obamu prameniaca z ”niektorých prvkov” v rámci americkej armády je ”reálnejšia ako sa zdá” a môže veľmi dobre spôsobiť na zavedenie stavu stanného práva v Spojených štátoch.

Ruskí spravodajskí dôstojníci Kremľa reportujúci šokujúci zvrat udalostí boli na cvičení s Americkým a Kanadským vojenským personalom v NORAD počas výročného cvičenia Vigilant a poznamenali, že to je druhé varovanie, ktoré sme dostali tento rok o pláne zvrhnúť Obamu.

Dôvodom disidentu v rámci americkej armády s plánmi zvrhnúť Obamu je rozbiť Obamov plán ”permanentného vojnového hospodárstva” čo privádza do paniky globálne elity.

Celá správa anglicky:
http://www.whatdoesitmean.com/index1611.htm

Dominantná sociálna téma: Kvalitná masáž verejnej mienky Ruskými službami.

Nedá sa povedať, že v USA nehrozí stanné právo a vojenský prevrat. Lenže zatiaľ čo západ operaje pochybnými právami Pussy Riot, povedzme, Ruské tajné služby vŕtajú priamo do jadra systému.

Už len ten oznam, že to povedali Rusom americkí vojaci vnáša neistotu do značne zneistenej armády ktorá nevie kam z konopí. Na vojaka ktorého držia vo väzbe nemajú dôkazy. Posledná blamáž s mariňákom- konšpiračným teroristom z Facebooku- ktorý v nejakej internetovej hre citoval výroky iných, za čo skončil na psychiatrii a nie pred súdom, čo je v USA zvykom podobne ako to bolo v Sovietskom Zväze. Politický väzeň Ezra Pound, učiteľ Eustace Mullinsa, si tam odsedel 13 rokov.

V USA kolujú správy o tom, že vláda USA zakúpila 1.5 miliardy guliek dum-dum a vyzbrojila nimi aj také centrá ako je Sociálna poisťovňa alebo Meteorologický úrad. V USA prenasledujú občanov za odchyt dažďovej vody, predaj a konzumáciu nepasterizovaného mlieka (RAW milk), pestovanie si vlastných potravín, sledovanie emailu a odpočúvanie telefónov je známe, a američania sú v panike pred zákazom malých zbraní pod záštitou OSN.

Prečo nepriliať olej do ohňa a to priamo do jadra? Tá možnosť tu reálne je, aj keď je ťažké povedať na akej úrovni. Ono by sa totiž nejednalo len o odstránenie Obamu, čo je malá rybka, ale najmä ľudí ktorých reprezentuje- finančný kartel.

Z minulosti je známy „Business plot“- Biznisové sprisahanie- z roku 1933, keď skupina bohatých priemyselníkov najala generála Smedleyho Butlera na uskutočnenie prevratu proti Rooseveltovi, ktorý neskôr vyprovokoval 2. Svetovú vojnu ako satisfakciu priemyselníkom za zastavenie plánu prevratu. Jedným zo zainteresovaných bol Prescott Bush. Neskôr vyšetrovateľ vraždy JFK, šéf CIA , prezident, otec a dedo ďaľších neslávne známych prezidentov.

Apropó. Počas Snemu republikánov na Floride Condie Riceová len o vlások ušla pokusu o občianske zatknutie za vojnové zločiny. To umožňuje právny systém Jus Gentium.


Juraj Smrek
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Duan . symevuma90   |   ip:213.215.8   |   2012-09-04  (09:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Heč. :-) Toľko "zábavy" naraz. Načo pozerať filmy. Keď realita je "zaujímavejšia". Spravodajské hry a podobne.


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-09-04  (09:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  v každom prípade je to zaujímavá správa a snáď aj pozitívna. A bol by to vcelku inteligentný prístup. Zatiaľ čo sa USA serrie všade po svete, plánuje svoje malé a veľké vojny - dostala by úder zvnútra, priamo do srdca. Teraz, keď sú navyše intenzívne zamestnaní Iránom a Sýriou by bol aj timming vcelku ideálny ...

Je známe z rôznych zdrojov že aj isté vplyvné kruhy, teda "druhá" strana pracuje na plné obrátky a že elita to má nahnuté a je čoraz viac nervóznejšia. Vďaka internetu sa aj ľudia prebúdzajú ...

No, uvidíme. Ja by som takýto vývoj videl velmi reálne a ako logický vývoj ... Prevrat v USA by mohol znamenať zásadný zlom vo vývoji ľudstva.


buko1 . cemuvyna20   |   ip:178.41.19   |   2012-09-04  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No keby ruskí spravodajskí dôstojníci čítali stránky kde sa bavia medzi sebou výsluhoví dôchodcovia, alebo aktívni vojaci a policajti (atď.) na tému novely zákon ao dani z príjmu, alebo novela zákona o soc. zabezpečení ozbrojených zložiek, tak by mohli mať dojem že slovenská vláda sa ukrýva v kanáloch a od prevratu delia slovensko hodiny... Kecy pri pive a realita je niečo úplne iné.


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:78.145.99   |   2012-09-04  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Celá Amerika žije vo svojom predstavenom svete, ktorý sa mení denne podľa predstáv tých, čo ho vytvárajú a manipulujú.

Americká politika je divadlo pre hlupákov, pod tým je stabilná skupina niekoľko málo, čo poťahujú bábkové divadlo podľa svojich potrieb dňa.

Deje sa to v najbigotnejšej kresťanskej krajine na svete, čo opäť dokazuje nasledovné:

Na to, aby sa niekto mohol označiť za veriaceho, nesmie mať schopnosť myslieť, ale musí ochotne myšlienky prijímať.

Tí, čo tie myšlienky predkladajú "veriacim", sú neveriaci.

Ináč by toľko pokrytectva, falošného predstierania a mnohých vrstiev nepravdy pokrývajúcich každú známku pravdy neboli možné.

Amerika je najmenej vzdelaný a najviac manipulovaný národ na planéte. Dosahuje sa to preťažením informáciami.

Priveľa informácií znehybňuje zdravý rozum.

Čítajte predkladané informácie a názory druhých menej a učte sa tvoriť si svoj. Nástroj potrebný na to, sa volá „logika". Nečumte celý deň do médií, čerstvý vzduch čistí rozum, aspoň tým, ktorí ho majú.Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:78.145.99   |   2012-09-04  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milujem našich bratov Čechov aj ich jazyk. Ale nedá sa nevšimnúť si, že tieto teatrálne politické témy sa takmer spravidla poslušne objavujú v češtine.

Uncle Sam je hrdý na Česko.

Poznámka: „ Uncle Sam“ teda strýko Sam (Samuel), je slangové označenie Ameriky; jej skrytých inšitúcií, ktoré ju v skutočnosti riadia a vytvárajú divadlo, ktorým sa manipuluje plebs, čiže “statoční synovia a dcéry amerického národa”, ktorí sú, a samozrejme, predovšetkým dobrými kresťanmi ktorí pravidelne chodia do kostola.

Uncle Sam je návodom ako si močiť na vlastný národ, žmýchať z jeho naivity, a obetovať ho na vojenské výpady.

Mnohí na Slovensku a a možno ešte viacerí v Česku, sa nemôžu dočkať stať sa rozšírenou Amerikou?anonym . batadecu27   |   ip:78.98.19.   |   2012-09-04  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sociálna sieť pokec je ešte stále pokazená !

Využime to a poďme na plné písmenká šíriť pravdu. Kým to opravia máme šancu osloviť
tisícky ludí v priebehu pár sekúnd. Na pokeci je možné bez obmedzení, tapetovania
opakovane do nekmonečna písať na sklo do každej miestnosti nasledovnú vetu :
stiahnuť si ju môžte tu je v txt súbore.

http://ulozto.cz/xPkfv1w/chyba-pokec-txt

Nasledovná veta zavedie užívateľov na video o našej spoločnosti, peniazoch, korupcií
a plno prevratných právd ! Do profilu si tiež vložte ďalšie pravdy alebo spomínané video. Najlepšie do kolónky niečo o mne napíšte že to máte vkomentároch a tam vložte videá. Po bloknutí účtu si za pár sekúnd môžte vytvoriť stovky ďalších fiktývnych účtov z ktorý môžte šíriť pravdu bez tapetovania a podobných obmedzení.


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-09-04  (12:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezmysel! Pochybujem, že nejaká správa v tom zmysle bola vôbec vydaná. To len niektoré choré mozgy konšpiračných psychošov to zas prepískli... :-DDD


truba . jawakewy70   |   ip:188.167.1   |   2012-09-04  (13:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Opak je pravdou. Obamov plán ”permanentného vojnového hospodárstva” je riadený globálnými elitami...ktoré pripravujú verejnosť na prevrat vypúšťaník "balónikov" priamo z jadra vytvárajúceho chaos systému....
333 . hopidaby71   |   ip:85.216.14   |   2012-09-04  (15:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak aby som bol úprimný,do volieb nehrozí,po voľbách je ale celkom reálny ak vyhrá obama,jeho sa budú chcieť zbaviť za každú cenu,lebo tato obama až tak neposlúcha ako by si priali,


333 . hopidaby71   |   ip:85.216.14   |   2012-09-04  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a samozrejme soroš je starý lišiak,tak aby to zakryl o čo skutočne ide bude tvrdiť ,a predkladať že su to zástanci dobrej veci aby taky mudraci dvojvaječné bunky ako pandáš vôbec ničomu nechápali,a schvalovali to,a oni samozrejme vo svojej nadutej múdrosti ani chapať nebudu:)a ešte nám to aj patrične dajú na vedomie,akí su oni dôležití.


peter1 . jyjewevu77   |   ip:95.105.13   |   2012-09-04  (21:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Posledné legislatívne inovácie v USA hovoria samy za seba. S čím všetkým sa počíta je až zarážajúce a veľavravné čo sa všetko očakáva. Treba len uvažovať vlastnou hlavou. Moc chce byť stále o krok v pred, preventívne.


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-09-11  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Politici či finančne elity, mienkotvorné media nikdy nebudú brať vážne internet pokiaľ občania budú vyjadrovať svoje názory či presvedčenie ako plebs pseudo anonymne. Charakterní občania svoj názor alebo presvedčenie vyjadrujú nie pseudonymom, ale svojím menom a priezviskom.

diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


sedem + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY


 - 40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY2013-05-29  (09:28)  |  Amerika
Pokud znáte někoho, kdo opravdu věří, že americká ekonomika je v dobrém stavu, tak mu jen ukažte statistiky z tohoto článku. Poodstoupíte-li a podíváte-li se na dlouhodobé trendy, je neuvěřitelné, co se s námi děje.

ZPRÁVA Z VEŘEJNÉHO SLYŠENÍ O ODHALENÍ MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE VE WASHINGTONU


2013-05-24  (09:12)  |  Amerika
Bývalí členové Kongresu USA vydali společnou zprávu z Veřejného slyšení o odhalení mimozemské civilizace (Citizen Hearing on Disclosure). Slyšení se konalo ve Washington, DC v Národním tiskovém klubu (National Press Club). Zpráva vyzývá Nadaci pro veřejné slyšení (Citizen Hearing Foundation), aby předal usnesení Valnému shromáždění OSN a to vyzval k uspořádání celosvětové konference o přezkoumání důkazů o možné mimozemské přítomnosti ovlivňující lidskou rasu.


HYDROPONICKÉ ZAHRADNIČENÍ V USA: POLICEJNÍ ŠIKANA LIDÍ, KTEŘÍ SI PĚSTUJÍ VLASTNÍ JÍDLO


2013-05-02  (09:14)  |  Amerika
Američané, kteří používají hydroponii jsou zjevně nejnovějším cílem šílené „války proti drogám“, která se už od té doby, kdy byla prvně v 80. letech vyhlášena, se zvrhla ze strašné na směšnou. Jen se zamyslete nad tímto případem: Před dvěma lety zaklepali policisté od narkotik na dveře domu muže, který si právě koupil sadbovou sestavu z místních zahradnických potřeb. Ti policisté se dožadovali, že chtějí jen vědět, co si tam plánuje pěstovat.


Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?


2013-04-23  (10:03)  |  Amerika
Americký prezident už uznal atentátníky vinnými, federálové posílají zvláštní tým vyšetřovatelů z Gitma


TERORISTICKÉ ÚTOKY JSOU V REŽII FBI?


2013-04-22  (09:09)  |  Amerika
Toto jsou nejnovější informace týkající se tragických bombových útoků během Bostonského maratonu. FBI a další instituce mají dlouhou a dobře zdokumentovanou historii režírování teroristických akcí v zájmu získání větší moci.


Konfiskace úspor v Kanadě?


2013-04-05  (09:49)  |  Amerika
Vláda v Ottawě navrhuje „nouzové získání peněz“ v kyperském stylu. Politici západního světa jdou po vašich bankovních účtech. V podstatě je v novém rozpočtu kanadské vlády navrhováno „nouzové získání peněz“ kyperského stylu. Když jsem o tom poprvé slyšel, byl jsem poněkud skeptický, takže jsem se na to podíval sám. A hádejte co? Je to přesně tak, černé na bílém, na stranách 144 a 145 „Ekonomického akčního plánu 2013“, který již Harperova vláda předložila parlamentu.


USA: ARMÁDNÍ CVIČENÍ JSOU VE SKUTEČNOSTI PŘÍPRAVOU NA STANNÉ PRÁVO


2013-04-03  (09:20)  |  Amerika
Organizace Competitive Outcomes, která cvičí mladé rekruty z Výcvikových jednotek pro mladší záložní důstojníky (JROTC), Výcvikových jednotek pro záložní důstojníky (ROTC), programů pro kadety, zahraničních armád, policejních a požárních sborů, pořádá letos speciální výcvikové programy a semináře a sestavuje prováděcí manuály v Mariettě v Georgii, v Los Angeles a San Diegu v Kalifornii. Organizace spolupracuje s Armádou Spojených států, ozbrojenými i neozbrojenými divizemi ROTC a JROTC a rovněž s vojenským letectvem.


KONGRESMAN PŘIZNÁVÁ „CHEMTRAILS“


2013-03-26  (09:53)  |  Amerika
V dokumentu, který může být nazván prvním vládním uznáním „chemtrails“, veřejný činitel, jehož volební okrsek je v Clevelandu (Ohio), v návrhu zákona předkládaném Kongresu odkazuje na „chemtrails“.


DO USA PŘICHÁZÍ 20X VĚTŠÍ KOMÁŘI NEŽ TI NORMÁLNÍ


2013-03-15  (09:23)  |  Amerika
Super-rozměrní agresivní komáři s ‘dýkovitým’ sosákem se mají toto léto vyrojit na Floridě, čímž přinesou utrpení tisícům zdejším obyvatelům. To, co by se mohlo stát scénářem pro B-čkový hollywoodský film, komáři ze záplavové vody skoro 20x větší než jejich normální bratranci, mohou udeřit kterýkoliv den či noc, jejich vajíčka mohou zůstat spát i roky – a tito komáři by dokonce mohli odolávat i repelentům.


Konec amerického snu – část 2


2013-03-12  (09:49)  |  Amerika
Z amerického snu se rychle stává americká noční můra Když otcové zakladatelé USA zakládali národ, tak to dělali s úmyslem, aby vláda byla velmi omezená a lidé měli obrovské množství svobody.


80% žiakov v New York city nevie čítať a písať


2013-03-11  (17:37)  |  Amerika
Negramotnosť v New York city je na vzostupe: takmer 80 percent absolventov stredných škôl nemá základné vedomosti ako sú čítanie, písanie a matematika. Kritici poukázali na to, že len 13 percent absolventov škôl spomedzi Afro-Američanov a Latino v New Yorku dosiahnu vedomosti potrebné pre vysoké školy a 80-tim percentám všetkých absolventov chýbajú tieto vedomosti celkovo .


Plány koncentračních táborů v USA


2013-03-08  (08:49)  |  Amerika
…výtažky z plánů koncentračních táborů v USA odhalují děsivé skutečnosti. Nejen, že mají být použity pro občany USA, ale například i to, že při útěku je dovoleno užít smrtící střelby, stejně jako odstřelovači mají v případném srocení vyhledat a odstranit agitátory… Detaily, jako že lidé mají být profilováni a „aktivisté“ odděleni od ostatních, jsou už vlastně vcelku nepodstatné.


8 faktov, ktoré ste o amerických prezidentoch nevedeli!


2013-02-28  (09:39)  |  Amerika
Na počesť Dňa amerických prezidentov, ktorý sa každoročne slávi 18.februára, spomínajú ľudia na čokoľvek z ich slávnych životov. Deti v školách sa učia o ich chrabrých skutkoch, ktoré pre svoju krajinu vykonali riskujúc pri tom svoje životy. Niektoré zaujímavosti sa však v učebniciach určite nedočítajú. Mnohí si totiž neuvedomujú, že aj títo muži, ktorí sa stali symbolom najvyššej moci Spojených štátov amerických, boli len obyčajní ľudia.


SPOJENÉ STÁTY DALY SBOHEM ČTVRTÉMU DODATKU ÚSTAVY


2013-02-22  (09:30)  |  Amerika
Ministerstvo vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických potvrdilo protiústavní praktiku zabavování a prohledávání elektronických zařízení „bez jakéhokoliv podezření“ v pásu 100 mil od hranic – kde žije 197.4 miliónu Američanů, neboli 66 % celé populace.


Amerika dluží 222 tisíce miliard USD


2013-02-14  (09:19)  |  Amerika
Zhroucení finanční "pyramidy" je otázkou 2 – 5 let. Dluh Spojených států je dvacetkrát větší, než se oficiálně uvádí – říká americký ekonom Laurence Kotlikoff v interview s RT. Podle jeho propočtů činí 222 tisíce miliard dolarů. Tak drastický rozdíl mezi statistikou a realitou – říká ekonom - je možný jen proto, že se stále víc závazků prostě tají.


AMERIKA SE MĚNÍ V JEDNO VELKÉ VĚZENÍ PRO DLUŽNÍKY


2013-02-13  (11:45)  |  Amerika
Shakespearův Polonius dává svému synovi tuto klasickou radu: „Nebuď dlužníkem ani věřitelem.“ Mnozí z duchovních otců amerického národa to však viděli úplně jinak. Často žili na maximum: Byli vždy dlužníky a nikdy věřiteli. Jak vlastníci plantáží s tabákem či rýží, otrokáři a obchodníci, či pozemkoví a peněžní spekulanti, závisející na dlouhodobých úvěrech z nichž financovali svůj přepychový život, tak obchodníci a kramáři, řemeslníci a zemědělci i námezdní dělníci a námořníci. Bez dluhů by símě komerční ekonomiky sotva kdy dozrálo.


Obama podepsal novelu, která ruší strop státního dluhu


2013-02-06  (09:20)  |  Amerika
Prezident USA Barack Obama podepsal v pondělí novelu zákona o dočasném zrušení maximálně přípustné výše státního dluhu USA.


Závěrečná řeč kongresmana Rona Paula ke konci jeho posledního funkčního období


2013-02-01  (09:09)  |  Amerika
Ron Paul je americký kongresman, který působí v americké politice již přes 30 let. Vždy hájil základy americké ústavy a vždy hlasitě kritizoval její postupný rozklad, na němž postupně pracují všichni poslední američtí prezidenti za spolupráce a podpory většiny kongresu. I když je členem republikánské strany, tak vystupoval velmi často i proti vlastním spolustraníkům


Poznejme nepřítele: Anatomie Fedu II. Je Fed soukromý?


2013-01-24  (09:08)  |  Amerika
Kdo skutečně drží veškerou moc? Minule jsme si řekli „suchá fakta“ ohledně organizace Fedu. Viděli jsme, jaké má orgány, a že se skládá z regionálních bank, které mají členské banky. Kdo ale doopravdy drží moc? Ve Fedu je 7 guvernérů, 12 regionálních bank a tisíce členských bank, ale jak pozorný čtenář viděl, 100 % moci drží Washington, respektive prezident (a Senát). Udělejme si pokus a představme si, že celá země přijala argumentaci Rona Paula a chtěla by skoncovat s kvantitativním uvolňováním.


Kandidát Nobelovy ceny: Obama se ptá vojenských velitelů, zda budou „střílet do amerických občanů?“


2013-01-24  (09:06)  |  Amerika
Předkládané šokující tvrzení pochází od “jednoho z předních amerických válečných hrdinů” Jim Garrow v roce 2009 nominovaný na Nobelovu cenu přišel se šokujícím tvrzením, když řekl, že vrcholný vojenský veterán mu řekl, že “lakmusovým papírkem” o otestování nových vojenských velitelů je to, zda poslechnou rozkaz ke střelbě do amerických občanů, nebo ne.


Americká vláda tvrdí, že pravda je příliš komplikovaná a nebezpečná, aby mohla být vyzrazena veřejnosti


2013-01-17  (09:24)  |  Amerika
“Když to děláme my, tak to není fašismus”: Historie se opakuje … V klasické historické knize o nacistickém Německu Mysleli si – Jsme svobodní, píše Milton Mayer: „To, co se tu dělo, bylo postupné navykání lidí, kousek po kousku, na to, že se jim vládne s překvapením; dostávají se k nim rozhodnutí přijatá v tajnosti;


USA plánovali atómový útok na Rusko a Čínu


2013-01-16  (09:38)  |  Amerika
V 60-tych rokoch minulého storočia čakali USA, podľa jedného z nedávno zverejnených dokumentov, formálne len na najmenší dôvod pre nukleárny útok na Sovietsky zväz a Čínu. Ako dôvod pre to by stačila hoci aj “neúmyselná udalosť”.


Kritik Obamova „seznamu na odstřel“ nalezen v New York City mrtev


2013-01-14  (09:44)  |  Amerika
Prominentní americký blogger a počítačový mág Aaron Swartz, který promlouval proti “listu na odstřel” presidenta Baracka Obamy a kybernetickým útoku proti Iránu, byl v New Yorku nalezen mrtev. Policie našla v pátek tělo tohoto 26-letého muže v jeho bytě v New York City v městské části Brooklyn, řekla mluvčí hlavního ohledávače mrtvol tohoto města.


Pokrytecké celebrity


2013-01-03  (09:12)  |  Amerika
Americká ústava zaručuje americkým občanom vlastniť zbrane preto, aby sa mohli brániť v prípade ak sa vláda vymkne z pod kontroly. Ak zabudne, že je tu na to, aby slúžila ľuďom a nie naopak. Podľa praotcov preto, aby nemohlo dôjsť k útlaku a k zneužívaniu štátnej moci.


11.září 2001 - Architekti podali vědecké důkazy o řízené demolici


2012-12-07  (16:09)  |  Amerika
Architekti a inženýři podali vědecké důkazy o řízené demolici 11.září 2001. Řešení záhady pádu 3. budovy Světového obchodního centra (budovy č.7), která spadla za rekordních 7 vteřin. Toto je nejlepší profesionálně vyrobený patnáctiminutový informativní a poutavý dokument AE911Truth o 11.září. Dokument o WTC 7. Prosím šiřte jej, též mezi architekty a inženýry.


Stredná v Texase trestá študentov, ktorí odmietnu byť sledovaní mikročipmi


2012-10-11  (17:34)  |  Amerika
Istý stredoškolský obvod v Texase na začiatku tohto roka čelil kritike po tom ako ohlásil, že bude vyžadovať od študentov, aby pri sebe po celý čas nosili ID kartu (identity card – doklad totožnosti, občiansky) obohatenú o mikročip. Študenti, ktorí odmietli byť monitorovaní tvrdia, že zo strany predstaviteľov školy cítia nepríjemnú odozvu.


Tajný osud Ameriky (2. časť)


2012-09-25  (15:36)  |  Amerika
Prvý diel pojednával o tajných dejinách dobývania amerického kontinentu. Tento druhý sa už priamo zameria na tajný osud Spojených Štátov Amerických, ktorý mu bol predurčený dlhú dobu pred ich založením a o ktorom píše vo svojej knihe aj slobodomurár Manly Palmer Hall.


Tajný osud Ameriky (1. časť)


2012-09-22  (12:10)  |  Amerika
Veľa ľudí verí, že myšlienka jednej svetovej vlády pod nevinným plášťom demokracie vznikla v 18. storočí, kedy začali naberať osvietenecké ideie na sile. Nie je tomu tak. Táto myšlienka je oveľa staršia. Aspoň tak to tvrdí okultista a slobodomurár Manly Palmer Hall vo svojom prevratnom diele „The Secret Destiny of America“ (Tajný osud Ameriky).


13 nejděsivějších experimentů na lidech prováděných americkou vládou


2012-09-17  (10:14)  |  Amerika
Ve Spojených státech byly prováděny četné experimenty na lidských pokusných subjektech, které byly považovány za neetické, a byly často prováděny nelegálně a bez vědomí nebo souhlasu jednotlivců.


Osmnáct kritických postřehů z USA


2012-08-11  (09:29)  |  Amerika
Do Spojených států jezdím zhruba dvakrát ročně, ale ještě nikdy jsem se nezdržel tak dlouho v malém městě (šest týdnů, Ormond Beach, Florida). Stejně tak jsem tam nikdy nebyl v době tak podivné nálady, jaká byla v letošním lednu a únoru (taková podivná směs strachu a naděje...). A tak jsem si všiml věcí, které jsem dříve neviděl. Některé mě nadchly, jiné mě rozesmutnily. A protože se přikláním k rozšířenému názoru, že americká společnost je vcelku nemocná, viděl jsem spíše to negativní. Možná se na to zaměřuji také proto, že styl života Američanů zcela bez rozmyslu kopírujeme i u nás. Zde je to, co mi dalo facku, otevřelo oči, přinutilo mě přemýšlet. Kolikrát to jsou kraviny, ale možná jen na první pohled.


Zoznam zúčastnených Bilderberg 2012


2012-06-01  (12:10)  |  Amerika
Včera 31.5.2012 sa v Chantilly vo Virgínii, Spojené Štáty Americké, začalo tohtoročné stretnutie neslávne známej skupiny. Uvidíme čoho sa v najbližších dňoch a týždňoch dočkáme, keďže je známe, že títo nikým nevolení a zastupujúci len svoje vlastné záujmy, každoročne ovplyvňujú politické a ekonomické dianie vo svete.


Odhaleno: Stovky slov, která americká vláda sleduje na internetu


2012-05-28  (09:26)  |  Amerika
Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost bylo donuceno vydat seznam klíčových slov a frází, které používá pro sledování známek terorismu nebo další hrozeb proti Spojeným státům na sociálních sítích a v online médiích.


Ďaľšie z Ameriky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Vážená naša vláda

Náš rozpočet vyzerá takto: Raňajky: 2 rožky a voda z potoka


Holandsko nepodporí plan na záchranu Európy

ROZHOVOR SLOVENSKEHO DOCHODCU S GRECKYM DOCHODCOM

David Icke - Podstatná vedomosť pre Wall Street ...

Veľká štvorka vládne finančnému svetu

Krízový plán biologického ohrozenia – pandémie

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Stručne k Ládinovej smrti


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3614 s