25. August 2019
    
Illuminati - čast 2 / 7 - Dolezite.sk

Illuminati - čast 2 / 7


  2009-11-26  (04:39)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 2  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
illuminati, zem, bilberg, reality, cfr, history, 911 - Illuminati - čast 2 / 7

V dnešnom svete, najviac známy zástupcovia Illuminátov a ich hlavný nábor, je slobodomurárstvo tzv. škótska lóža. A to je iba jedna z mnohých tajných spolocností, ktorá existovali: templári (zakladatelia slobodomurárstva v Škótsku), Rosicrucian Order of Shriners, Ordo Templi Orientis a veľa dalších. Všetky sú variácie na rovnakú tému a sú to potomkovia pôvodných Illuminátov. Niektorý z historicky najvýznamnejších Illuminátov boli pôvodne slobodomuráry, ktorý dosiahli najvyššiu úroven 'osvietenia' a celosvetovú moc.

Je dôležité povedat, že nie všetkých slobodomurárov je potrebné vnímat ako Illuminátov. Je to kvôli tomu, ako je slobodomurárstvo je organizované.

Slobodomurárstvo je bratstvo. Vonkajšie organizácie skrývajú vnútorné bratstvo vyvolených ..... musím podoknút, že je potrebné preukázať existenciu týchto dvoch oddelených a pritom vzájomne previazanych klubov, jeden je viditelný a ten druhý je neviditelný. Viditelná spoločnosť ponúka nádherné kamarátstva 'zadarmo' a prijme mužov, ktorý majú etické, vzdelávacie, a vlastenecké hodnoty a vyznávajú humanizmus. Neviditelná spoločnost je tajná, a ich členovia sú urcený na prevádzku tajomných akcií typu "arcannum arcandrum" ( 'tajomstvo, tajomstvo'). "

Dnes tá verejná a viditelná časť slobodomurárskych spoločností, celkovo slobodomurárstvo, je zobrazené ako organizácia, zložená z právne bezúhoných slušných obcanov (bratia), ktorý napomáhajú iba k dobru ľudstva.


Tento klub slobodomurárov má svoje pravidlá, ako každý iný klub, a možno aj vtipné rituály, ale nie je to nič podozrivé, ale o to viac je to zákernejšie. Oni veria v 'Boha / Creator' (Grand Architect) a ich symboly len odrážajú ich lásku k Stvoritelovi.Avšak, ak ste jeden z členov neviditelných spoločnosti, jeden z Adeptov, tak poznáte pravdu. Vy sa modlíte k Luciferovi, symboly a rituály sú okultné a klamate o tom všetkom, dokonca aj vaši 'bratia', sa klamú navzájom.

Obradmi, rituálmi a symbolikou je slobodomurárstvo okultné (magické) a mnohé z týchto ritualov sú odvodené zo starovekého Egypta tzv. Mystery škôl. Slobodomurárske symboly, rovnako ako tie na zadnej strane dolárových bankoviek, hrajú ústrednú úlohu. Pyramída, Vše vidiace oko (Horus), Obelisk, Solomonovo bludisko a Phoenix / Orol sú niektore z najsilnejších symbolik. Dnes ich použivaju mnohé firemné logá a vládne agentúry, NASA a ich vesmírne misie, a to aj známe filmy. Jeden z najmocnejších okultne použitých symbolov je kozia hlava - Pentagram - ten, ktorý predstavuje diabla, ktorý je pravdepodobne najsilnejší symbol v čarodejníctve. V meste Washingtone, DC, tento symbol sa dokonca zobrazí v cestnom usporiadaní ulíc, premávky. Stačí použit software Google Earth a uvidite, že tieto symboly su reálne a spolu s slobodomurárskym námestim a kružidlom ktoré uvidíte vo Washington D.C.

Magický symbol vo verejnosti silnie len preto, že priemerný clovek si ani nedokáže uvedomiť, že oni sú tu - a ich 'osvietených' stále nie je dosť vidieť. Paradox. Iba Adept, ten vie a vidi. Priklad je Washington.

Monument napríklad, čo môže byt iba akoze 'ihla' pre väcšinu ludí. Mnohí ale budú vediet, že je
správny nazov, je egyptský obelisk. Vacsina ludi pravdepodobne nebudete vediet, že obelisky sú falický symboly, ktoré reprezentujú penis boha Osirisa - keď sa ho jeho žena Sirius, pokušala vskrietiť.

V Biblii, obelisky sú symboly diabla. Boží príkaz dava nasledovníkom krestanstva prikazy znicit dva obelisky v Temple of Baal (iné meno pre diabla) a vypálit chrám nadol. Ale nikto nic neurobil a to je jedným z príkladov nerešpektovania náboženstva. Ale to vyvoláva otázku: preco je tam jeden obelisk v strede vatikanskeho námestia, v srdci rímskej katolickej cirkvi. To patrilo k Thothmosis III, jeden z najväcších egyptských Pharoahnov. Po svojom príchode do Londýna, bola nastavená v pozícii s plnou slobodomurárske obrady pri rieke Temža. Dalšie ihly "penisy" skončili v New Yorku - kde Egyptair 990 odštartoval a bol odsudeny na zanik, a ze lietadlá niesla 33 egyptských vojenských dôstojníkov, ktoré v noci a letel na 33000 stôp pred tým, než zacalo jeho smrti-potápat. Názov lietadla - Thothmosis III. To je, ako 'oni' práce. Symbolika je všetko.

Dalším velmi dôležitým znakom je pochoden, alebo plamen. To predstavuje 'vedomost' alebo 'pravdu' - a to je 'Svetlo Luciferovo'. Ako je uvedené "pochodne predstavujú okultné umenia a vedy, doktrínu a dogmy vo svetle pravdy, ktorá je viditelná". Ked sa väcšina ludí sa pozrie na Sochu slobody, napríklad vidia symbol slobody. V skutocnosti sú pri pohlade na štruktúru Illuminati ktorá symbolizuje nieco iné ako slobodu. To cele vytvaroval Frederic Bartholdi, clen slobodomurárskej Loze Alsaska-Lotrinska v Paríži, vo Francúzsku. Vecný plamen, ktorý horí na John F. Kennedyo ostrov,
rovnako ako pamiatka na Pont d'Alma, kde zomrela princezná Diana, sú v podstate znamením, že Ilumináti boli zapojení v týchto udalostiach.


Isaac Bromberg
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
AlexJones   |   ip:78.98.149   |   2009-11-26  (11:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prikladám komplet stránku o slobodomurárstve.

http://diesirae.ic.cz/00DIES%20IRAE%20kapitola45.html


kujdo   |   ip:213.253.2   |   2009-11-26  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja som zasa čítal, že iluminaáti a slobodomurári je niečo trošku iné. Ilumináti- sú na vrchole celej slobodomurárskej piramídy, sú pod priamym vplyvom diabla z vlastnej vôle. Ilumináti- tí riadia tie najdôležitejšie a najzákladnejšie veci. zato Slobodomurári, tí sú pod nimi. Nepoznajú celú pravdu z toho čo im Ilumináti kážu robiť. Sú presvedčení že ide o dobročinné veci. POZOR! Nie všetci sú o tom presvedčení, väčšina robí zlo dobrovoľne kvôli peniazom a moci.

Aspoň tak to vidím ja


lolo   |   ip:213.81.14   |   2009-11-26  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  normalita sanat!..dosť bolo okultnej ilúzie..


kujdo   |   ip:213.253.2   |   2009-11-26  (13:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  toto nie sú žiadne ilúzie. len ty máš povrchné myslenie.


Krovak   |   ip:194.154.2   |   2009-11-26  (13:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zacinam nenavidiet google za jeho prekladac. Ludia, to si to po sebe neviete aspon precitat, skontrolovat, prelozit zvysne terminy, opravit gramaticke chyby???
Ziadam az tak vela ako mat zakladny prehlad a vediet si zistit, ze Sirius je to iste co zauzivane Isis a ze obelisk sa viac spaja s bohom slnka - Ra a jeho lucmi (aj ked to bez diskusie falicky symbol je)
Ziadam tak vela, ked cakam, ze namiesto "a vypalit ho nadol" (burn it down) sa prelozi ako vypalit ho, ci vypalit ho do zakladov???
Ziadam tak vela, ked cakam ze niekto si uvedomi, ze Solomonovo bludisko (?) sa slovensky povie Šalamúnovo bludisko a Phoenix Že je Fénix???
Ziadam tak vela, ked cakam ze autor Temple of Baal prelozi ako Baalov chram? A ked uz koniec clanku necha asi bez korekcie ako uplny humbug, ze aspon da linku na anglicky original, aby som si nemusel prekladat "newspeak slovencinu" do anglictiny aby som pochopil o com sa vlastne pise?

Je tu plno reci o NWO a ako ich treba zastavit, ale pritom autor sam svojou lenivostou (alebo blbostou) pouziva a tym v podstate aj zavadza nieco ako NEWSPEAK?


uholpohladu   |   ip:195.146.1   |   2009-11-26  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zalezi to vsetko na uhle pohladu. napr. baal je len v krestanskom ponimani symbol diabla, ale aj kanansky a fenicky najvyssi boh, alebo hviezda sirius je v staroegyptskom ponimani aj symbol psa.


miro   |   ip:195.80.18   |   2009-11-26  (16:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To sú v podstate známe veci. Uvidím ďaľej.
No poprosil by som aspoň o trochu menej hrubiek. Nie som na to zaťažený, ale je to dosť divné s tým pravopisom. Aj keď mi je jasné, že obsah je meritom...


xtc   |   ip:217.75.87   |   2009-11-26  (16:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mantaci co pouzivaju prekladace by sem vobec nemali vkladat clanky. to je horsie ako keby to madar pisal...


RV   |   ip:76.15.209   |   2009-11-26  (16:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xtc

Tak,som ta nasiel!A ty kedy sem vlozis clanok?


evulik   |   ip:78.98.94.   |   2009-11-26  (17:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj mne ide na nervy takyto clanok, ako to sem autor vobec moze plesknut bez nejakej korektury?? Isten bizon aj s robotou!! Aj s Iluminatmi!!


autor   |   ip:91.127.64   |   2009-11-26  (18:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor sa hlboko ospravedlnuje za chyby a pravopis. Problem je vsak v tom, ze po vypitej flase Whisky sa korektury robia naozaj velice tazko. Dalsiu cast sa uz pokusim pridat za triezva. Dakujem za pochopenie.


kujdo   |   ip:213.253.2   |   2009-11-26  (19:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :D


ulufson   |   ip:95.102.20   |   2009-11-26  (19:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to sa neda citat


ushiro   |   ip:78.98.147   |   2009-11-26  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Je to napísané dosť úbohým štýlom, autor si ani nedal námahu skontrolovať preložený text, nie to ešte skorigovať hrubky v gramatike.

A obelisk ako taký predstavuje z kameňa zvečnený slnečný paprsok!

Aspoň základné vedomosti z mýtologie by som očakával u niekoho, kto sa opováži písať o tejto problematike.

Ale snáď to ešte napraví. Som zvedavý.


Krovak   |   ip:194.154.2   |   2009-11-27  (08:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ushiro: o tom zvecnenom paprsku som to cital aj ja, ale je podla mna viac nez jasne ze to je zaroven aj falicky symbol. Jednak tak vyzera a navyse ak sa budeme drzat boha Ra (slnka), tak slnko je energia, ktora zohrieva a dava zivot hmote ("matka" zem), cize jednoznacne sa jedna o muzsky princip a ako krajsie vyjadris muzsky princip takeho rozsahu nez obrovskym kamennym... ...stlpom ;-)


pravduludom   |   ip:78.99.69.   |   2009-11-27  (10:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kašlite už na tie gramaticke chyby, aj tak sa čoskoro yauživa ina univeryalna komunikacia, Doležité je priblížiť ešte tým čo nemaju otvorene oči to, o čo tu v podstate ide. Je nas tu vela informovaných ,ale tieto stranky su tu hlavne pre nove duš, ktore tápaju v tme , a mali by byť pre ne svetlom. Na nas je len občas, ak najdeme neyrovnalosť, to skorigovať a diskusie viesť v tomto duchu. Nie poukayovať na hluposti, Jadro a podstata su doležité a to treba posunuť dalším masam, nech sa obudia už konečne a spoločne zastavime deštrukciu, a obnovíme harmoniu. Tak nech to tak prosím Vas aj ostane. Dakujem


ushiro   |   ip:83.168.16   |   2009-11-27  (12:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre Krovak:

Ano, pravda.
Mužský, plodiaci princíp.

Ale falické symboly neboli akosi pre cirkev "korektné".
pritom sa dajú nájsť aj na oltári, alebo rúchu kňaza, ktorý koná Bohoslužbu!
wild   |   ip:85.216.22   |   2009-11-27  (13:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nuz ta gramatika je dost zla, clovek by si to mal posebe aspon skontrolovat alebo aj po prekladaci, kedze niektore tie suvislosti nedavaju obcas troska zmysel alebo su chaoticke a clanku to potom dost ubera na vaznosti.... nejaky korektor by sa sem urcite zisiel ;)


vas   |   ip:84.16.37.   |   2009-12-22  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nuz, to ja som zasa pocul, ze taky priemerny iluminat ma asi 12m, z oci mu slahaju blesky a poziera nenarodene deti. A este ze sa vie premenit na maleho chlapca a lizajuc transcendentalnu luciferovu zmrzlinu sa nepozorovane stratit osvietenemu prensaledovatelovi!


Fridrich   |   ip:213.151.2   |   2010-03-14  (14:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudia je mi y vás zle. Viete vôbec čo znamená pentagram? Viete prečo sú Slobodomurári a ilumináti yatracovaní? Ste oblbnutí cirkevnými rečami z Vatikánu a celou katolíckou cirkvou. Cirkev označuje bratstvá za satanistické lebo jej to tak vzhovuje!!! Pentagram nemá so satanizmom nič spoločné ani žiadny iný symbol či už Slobodomurársky alebo iluminátsky!!! Uvedomte sa... a hlavne človek čo tieto články píše!!!


lololo   |   ip:217.23.25   |   2011-01-15  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kks ,tie gramaticke chyby niektore ma fakt sokuju ...


8520 . buvohoca53   |   ip:89.173.47   |   2012-07-28  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  moj foter pracoval v americkej armade ako transpordter zasob pre jednotky.pitalsomsaho tiez na tich iluminatov a on povedal ze ano ma snimi skusenosti! :O jeden vojak si dal vitetovat piramidu a ten mal za ulohu preskumavat teren! ale aj tu spinavu robotu! bol najlepsie plateny v jednotke transporterov a tobol najnisia hodnost.on samu potom o niecom zdvoveril ale to kecat
nechcel uz len po tomto som zmenil svoj nazor.a zacalsom sa timto zaoberat. nejsom hacker ale som za anonymous!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

The Zeitgeist Movement

Určitě jste viděli dokument Zeitgeist Addendum spolu s plánem na tzv. Venus Projekt. Zajímalo by mě, co si o tom myslíte.


Projekt švýcarských inženýrů: Šejk v Emirátech si ...

Konšpiračné Teórie - Jesse Ventura 911 Pentagon

Liga výnimočných : 2 časť (Obeta)

Verejnoprávne spravodajstvo súhlasí s ukameňovaní...

Antikresťanský postoj

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3241 s