20. September 2019
    
Illuminati - čast 3 / 7 - Dolezite.sk

Illuminati - čast 3 / 7


  2009-11-27  (03:29)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
illuminati, zem, bildeberg, reality, cfr, history, 911, egypt, pyramid, orion - Illuminati - čast 3 / 7

Spojenie medzi slobodomurárstvom a Učeným mystických škôl bolo dobre zdokumentované už mnohými autormi, ktorý sa zaoberali touto problematikou. Norman Frederick de Clifford napríklad uvádza vo svojej knihe "Egypt: Kolíska Slobodomurárstva":

"Myslím, že môžem potvrdiť fakt, že naša najväčšia slobodomurárska lóža učí rovnaké veľké pravdy, rovnakú vznešenú filozofiu a rieši rovnaké vedecké problémy ako ezoterické učenia dávnych civilizácií ...".

Učenie mystických škôl sa točí okolo mýtického príbehu egyptského boha 'Osirisa'. Ďalšie dôležité postavy v príbehu sú Isis (manželka a zároveň sestra Osirisa), Seth (jeho brat, niekedy nazývaný aj Set), a Hór / Horus (syn Osirisa). Je to pradávny príbeh boja dobra so zlom. Tento príbeh, aby som citoval De Clifforda znova, "... tvorí nielen základ tajomstva starovekého Egypta, ale zároveň aj znázorňuje náš každodenný zápas vo veľkej dráme života...".

Staroveká Egyptská Mystická škola učila ezoterické poznanie, že skutočné znalosti sú filozoficko-magického charakteru. Skupiny ako Stúpenci Hóra, zložené z kňazov, a ich nasledovníkov boli zodpovedné za stráženie najskrytejšieho tajomstva svojho náboženstva. Tajomstvo sa predávalo len nasledovníkom, ktorí boli považovaní za hodných, dá sa povedať vyvolených. Faraónovia, ktorý boli uznávaný ako bohovia na Zemi (konkrétne ako zástupcovia boha Hóra), boli tiež samozrejme medzi vyvolenými. Učili sa, ako
po smrti majú prežiť cestu v záhrobí, ktorá bola plná nebezpečenstva. Museli sa naučiť obrady a rituály spojené so smrťou, aby mohli zabezpečiť, aby boli po smrti znovuzrodení, rovnako ako bol 'Osiris' (ako hviezda v súhvezdí Orion).Mystické Školy sa pravdepodobne vyvinuli z prvej tajnej spoločnosti, z "Bratstva hada", ktoré sa spomína v Sumerskej legende o stvorení. Zápas medzi Enkim a Enlil utvára základ mnohých ďalších 'mýtov', vrátane legendy o Osirisovi. Slobodomurárstvo začalo práve vtedy keď vzniklo "Bratstvo hada" aj keď dnes už nemajú rovnaký účel ako pôvodná sekta. Pretože pôvodný zámer bol oslobodiť ľudstvo, ale dnes využívajú vedomosti na ovládanie a zotročenie ľudí. Stále strážia najväčsie tajomstvo, a odovzdávajú ho len vybraným mužom, ktorý sú vyvolený.

Tieto ich poznatky, ktoré strážia sú práve odpovede na večné otázky "kto sme" a "odkiaľ sme prišli". Odpovede na všetky otázky, ktoré si kladie ľudstvo počas celej svojej histórie, ako druh. Oni majú a vedia odpovede na tieto otázky. Ďalšia vec, ktorú možno poznajú je tajomstvo ako žiť dlhšie (inak by asi nemalo zmysel spustiť program, ktorého uskutočnenie bude trvať stovky / tisícky rokov po ich smrti? Oni by určite chceli vidieť ako ich odvážny plán v histórii naozaj funguje, a budú chcieť svoju odmenu. Inak napríklad v biblii, v knihe Genesis, Adam a jeho potomkovia žijú v priemere 600 až 900 rokov). Viem, že to znie trochu šialene, ale akonáhle si prejdete niektoré z výsledkov z môjho bádania, ktoré hodlám zverejniť, tak viem že začnete pochybovať o všetkom čo ste si mysleli, že je doteraz správne, tak všetko môže byť zrazu úplne ináč.

Medzi hlavné znalosti Illuminátov určite patrí znalosť tzv. "Hyperdimenzionálnej fyziky". Hyperdimenzionálnu fyziku vysvetlím v jednej z nasledovných častí.

Ich ďalšia hlavná znalosť, je znalosť mágie. Slobodomurárstvo používa veľa okultných symbolov, ako budete neskôr vidieť, a nemôžu existovať žiadne pochybnosti, aj racionálne uvažujúce osoby, zistia že tu existuje vzájomný vzťah medzi symbolmi. Illumináti považujú symboly za neoddeliteľnú súčasť mágie a neboja sa ich verejne zobrazovať tak aby ich mohli všetci vidieť, ale len zasvätený pochopí na čo sa pozerá, čo sa vlastne deje, čo symbol znázorňuje. "Obyčajný človek" iba mávne rukou a ide ďalej. Pretože keby obyčajný človek zistil skutočný význam a silu symbolov tak tie hneď strácajú svoju silu. Je čas prebudiť sa.

Isaac Bromberg


PS: Ospravedlňujem sa čitateľom za všetky chyby v texte, pravopisné aj slovosledné, ale slovenčina nie je mojim materinským jazykom.


Isaac Bromberg
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pistalka   |   ip:195.49.18   |   2009-11-27  (12:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dakujem. Napisal si to dobre, tak aby sme to pochopili :o). pravopisne chyby nie su dolezite.


ushiro   |   ip:83.168.16   |   2009-11-27  (12:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No, už je to lepšie. Samozrejme, stále sa tam miestami vyskytujú gramatické hrubky, ale môže byť!


moon   |   ip:195.168.4   |   2009-11-27  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...no celkom sa teším na pokračovanie ...doteraz my článok potvrdil veľa veci ktoré si už dávno myslím


pupo   |   ip:92.60.58.   |   2009-11-27  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Len málokto z bežných občanov tejto zeme vie čo je to vlastne súčastná kríza a ako vznikla. Som za to a sam sa o to snažím, aby sa verejnosť oboznamovala z problematikou krízy a jej dalším vývojom, lebo samotný ľudia už nemajú ani chuť a ani čas sledovať takéto dianie do takej hlbky ako my, ktori tu o tom denne diskutujeme. Som aj zástancom toho, aby sa tímto nevedomím spoluobčanom vysvetlovalo ako sa zabezpečiť na podla mna ešte len prichádzajúcu krízu. Samozrejme nie všetci maju take požnosti sa zabezpečiť ale pre mnohých tá možnosť je.

Téma o Iluminatoch a všetkého okolo ních mi nieje ani nová, ani cudzia. Myslím si však, že by sa nemala zatial až tak prezentovať. Ako som už písal. Proti kríze sa má možnosť väčšina ľudí ubraniť alebo ju aspoň prežiť z minimálnymi ujmami. AKO SA VŠAK BEŽNÝ ČLOVEK MôŽE UBRÁNIŤ PROTI VPLYVU ILUMINATOV ???? Myslim, ze bežný človek niako. A preto je zbytočné o tom hovoriť, ba dokonca to niekto psichicky labilnejší nemusí uniesť a skončí to tragicky.

Čo môžem ako bežný človek urobiť s faktom, že Iluminati už dávno vedia vyliečiť zhubnu rakovinu, AIDS, všeliaky mor, ľudí na vozíku ba skutočnosť, že vedia predĺžiť život na možno 500 rokov. A toto všetko vedia možno jednou pilulkou, ktorá ľudí vylieči a predlži život a to do 24 hodín.

ČO JÁ BEŽNÝ OBČAN Z TÝM? Veď sa toho ja ani moje deti nedožijeme. A s najväčšou pravdepodobnosťou to vždy bude iba pre vybraných na tejto planete.

Preto si myslim, že táto téma by sa zatial nemala v takej velkej forme propagovať, lebo ľudstvo ešte na toto nieje zrelé.

JE TO IBA MôJ NáZOR, NIE VŠAK PRESVEDČENIE. AK TO TAK NIEJE, RAD NABERIEM NOVÉ POZNATKY.

Prajem všetkým pekný deň


joplins   |   ip:62.66.203   |   2009-11-27  (19:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nic v zlom no s tym predlzovanim zivota je to trochu pritiahnute za vlasy. iluminati maju moc na zemi ktoru si udrzuju vdaka peniazom a nejakym ritualom ci okultizmu. vieme komu sluzia a kto im tu moc dava, no vsetko ma vrukach niekto iny....!!!!!!!!

to , ze v biblii sa pise o ludoch co zili 500 ci 900 rokov, je pravda , no dost silno pochybujem , ze to maju v rukach ludia!!! ZIVOT NEJDE PREDLZIT TABLETKOU!! drzme sa pri zemi a nerobme s nich nadprirodzene bytosti, prosim. kazdy z tych starych chrenov caka na svoj posledny vydych a potom sa stretnu s tym pred ktorym sa im rozklepu tie zoschnute kolienka!!!

niet vychodiska...

vsetko ide podla plánu, a nik stym neurobi vobec nic..

aj iluminati robia len to,co im bolo dovolene robit.

peace:-)))


majino   |   ip:78.98.240   |   2009-11-27  (20:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kedysi ešte na strednej som počul taký vtip o tej pilulke..mali ju mať sovietski kozmonati a kto zjedol pilulku tak tá mu vydržala na tri roky.Pilulka mala hrúbku meter a priemer štyri metre.


pozeraj   |   ip:95.102.23   |   2009-11-28  (00:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odporucam precitat knihu Dejiny Noveho svetoveho poriadku, je tam dost info...


kujdo   |   ip:213.253.2   |   2009-11-28  (08:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tiež si myslim ze stymi pilulkami je to nejake zvelicene. ale vsimnite si, ake maju perfektné plány, ako presne vedia a poznajú ľudské slabosti, ako spôsobili morálny úpadok. AKO KEBY BOLI POLOBOHOVIA.
vidieť že sú úplnými spojencami satana, torý im prepožičal svoju moc a silu.


n   |   ip:78.99.127   |   2009-11-28  (11:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pupo
mas skutocny dokaz o tej piruly alebo je to len domneka?


pupo   |   ip:92.60.58.   |   2009-11-28  (12:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  n

Máš skutočný dôkaz o existencii samotných Iluminátov? :-)


kepi   |   ip:213.160.1   |   2009-11-30  (10:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  veľmi dobrý článok, a len jednu maličkosť by som chcel dodať o dlhom živote, o ktorom som čítal v predpovediach Nostradamusa, ktorý prepovedal toho dosť veľa a aj jeho predovede boli celkom presné, a na rok cca. 3000 n.l. predpovedal, že ľudia vynájdu liek na starobu, tak možno to nie je až taká neuveriteľná vec, len my sa jej asi nedožijeme...škoda


Nejmenovany   |   ip:90.176.39   |   2009-12-11  (06:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lidi zauvazujte nad tim taky tak ze nikdo z nas obycejnych lidi si nedokaze ani predstavit jak dlouho by clovek zil kdyby nebyl od narozeni nicen vsim moznym.. uz jako mali nas vakcinuji.., tolik jedu do sebe denne valime.. a nase telo to vsecko vydrzi a dale zijem.. podle me je nepredstavitelne jak dlouho bysme mohli zit pokavad bysme se svym telem a duchem od malinka zachazeli spravne.. myslim ze na tom neni nic nerealneho.. ja sam si mnohokrat rikam jak lidske telo muze tolik vydrzet.. no kdyby zil od mala clovek zdrave musel by zit o nemalo dele.. navic pokavad sou doopravdy ve spojeni s luciferem(kazdopadne jsou ve spojeni s absolutnim zlem..) tak si myslim ze je to vice nez realne.. a taky si myslim ba dokonce bych rekl ze vim a nemuze to byt jinak.., ze zijou uz moooooc dlouho.. tezko rict jestli jeden dva nebo tri tisice let.. :D ale tohle si doopravdy myslim a to protoze proc by to jinak delali?! muselo jim byt slibeno ze nedojdou trestu ze budou zit vecne, protoze pokad sou co se tyce poznani takhle daleko tak musi vedet ze existuje i absolutni dobro a tim padem jim musi byt jasne ze takove jednani se nevyplaci.. jo a jeste bych podotkl ze aj v dnesni dobe se najdou obycejni lide co zijou dyl jak sto let..!


betka   |   ip:178.40.24   |   2010-11-08  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pupo:oni iluminati tu rakovinu a aj vsetko ostatne sami vytvorili.
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


osem + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

„Transparentný“ Galko.

Dnes som dal možnosť exministrovi Galkovi verejne vysvetliť, ako to bolo s jeho kšeftami s armádnou výzbrojou. - Ohlásil sa, že bude odpovedať na otázky v Topky.sk. prišiel neskoro, odpovedal na otázky, ktoré mu hladkali ego a robili z neho najčestnejšieho človeka v Galxii. Tak som mu položil niekoľko otázok, aby objasnil to, čo povyvádzal, keď si armádny vojenský materiál pomýlil s pozáručným tovarom v Kauflande. Či to urobil z číreho diletantizmu, alebo v tom bol zámer, to posúďte sami.


Konferencia SSI Korene - Doc.Ing. Peter Staněk, CSc

Som proti tomu, aby pápež v tomto roku navštívil ...

Vzpomínky na budoucnost, neboli jak umírá impérium

Priama Demokracia na Slovensku

Irán vs Izrael

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3998 s