20. Júl 2019
    
Illuminati - čast 4 / 7 - Dolezite.sk

Illuminati - čast 4 / 7


  2009-11-28  (03:49)  |  Zo sveta
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
illuminati, zem, 11, 33, reality, history, 911, egypt, pyramid, orion, hyperdimensional, 19,5 - Illuminati - čast 4 / 7

V slobodomurárstve existuje 33 stupňov zasvätenia.

33-tý stupeň je najvyšší. Keď slobodomurár dosiahne tento stupeň, stáva sa Illuminátom, 'Osvieteným'.
Je možné, že existujú aj ďalšie 'stupňe Illuminati' nad 33, to ale zatiaľ nikto nepotvrdil. Ak existujú vyššie stupne, tak sú extrémne utajené. Je však pravdepodobné, že 33. stupeň je finálny a ten kto ho dosiahne si je vedomý absolútnej pravdy a vie že svoje miesto v Pláne má potvrdené.

V rámci mojho výskumu, číslo 33 je najviac významné číslo, ktoré uvidíte. 33 je niečo ako ich podpis. Toto číslo je zakódované do všetkého, čo robia, a to nielen do Ritualných zoskupení hviezd na oblohe.

Napríklad, vo Washingtone, najväčšia slobodomurárska rada (Supreme Council HQ) sídli v čísle domu 1733. Výkonná komora, kde sa organizujú ich schôdze má 33 miest pre 33 najvyšších členov.

Slobodomurársky pamätník prezidenta Georga Washingtona vo Washingtone je vysoký 333 stôp. Washingtonský Monument (obelisk) pred Bielym domom váži presne 3300 libier (a meria len tak mimochodom 555,5 stôp). V programe Apollo bolo celkovo 33 kozmonautov. Okrem toho Apollo je grécke meno pre Osirisa / Orion - a súhvezdie Orion je možné vidieť aj na oficiálnych logách misie Apollo. Organizácia Spojených národov ma logo ktoré pozostáva z 33 častí.

A tak ďalej... týchto príkladov je oveľa viac, ale to nie je teraz cieľom tohto článku.

V tejto časti sa chcem zamerať na tzv. "Magické čísla", ktoré illumináti uctievajú. Sú to čísla 33,  19,5  a 11 (a vlastne všetky násobky čísla 11).

33 je teda najdokonalejšie číslo v symbolike Illuminátov.

Ďalšie číslo 19,5 sa vyskytuje v oblasti Hyperdimenzionálnej fyziky. To zahŕňa geometriu troj-dimenzionálneho pravidelného štvorstenu, ktorý má práve štyri steny tvorené rovnostrannými trojuholníkmi. Predstavme si, že tento rovnostranný štvorsten (pyramídu), vložíme do gule. Umiestníme štvorsten tak aby bol jeden bod na póle, zistíme že ďaľšie body dotyku (tam, kde sa okraj štvorstena dotýka povrchu gule) v tejto oblasti sú presne na 19,5° (úplne presne povedané je to 19,47°).Je možné, že Illumináti ovládajú túto fyziku, o ktorej mi iba začíname tušiť, že naozaj existuje. Hyperdimenzionálna fyzika, stále čaká na presnejšie preskúmanie.
Téoria hovorí o tom, že práve na 19,5 stupni sa nejako otvára "brána" do vyšších dimenzií, a obrovské množstvo energií môže byť prevedené medzi dimenziami.

Ak si myslíte, že teória multi-rozmerného vesmír je nejaký bláznivý nápad - mýlite sa. Súčasná aktuálna vedecky uznávaná Teória superstrún hovorí, že existuje až 11 dimenzií v našom vesmíre. V skutočnosti, 11 dimenzií je potrebných pre vesmír aby vyzeral tak ako vyzerá, ak by ich bolo menej tak téoria superstrún je neplatná. Ak niekedy v budúcnosti bude sformulovaná Grand Unified Theory (laicky nazývana "Teória všetkého"), ktorá by mala spojiť kvantovú fyziku s Einsteinovou relativitou, tak táto teória bude musieť počítať s 11 rozmermi.

Zopár príkladov: Planéta Zem, ostrov Havaj, leží na 19,5 stupňa severnej zemepisnej šírky. A ešte presnejšie Mauna Loa, najväčšia činná sopka na svete (4170 m), leží úplne presne na severnej zemepisnej šírke 19,475. Vlastne všetky najznámejšie sopky na Zemi ležia práve v okolí 19,5° severnej zemepisnej šírky alebo 19,5° južnej zemepisnej šírky. Prečo sa sopky vytvorili práve v týchto miestach súčasná veda nedokáže celkom vysvetliť. Ale Hyperdimenzionálna fyzika nám naznačuje, že práve
cez tieto miesta na 19,5° sa uvoľnuje nahromadená energia.

Ďalej: Slnečné maximá (Solar maximum) je obdobie najväčšej slnečnej aktivity v slnečnom cykluse slnka. Počas slnečného maxima, veľké slnečné búrky (turbulencie), sa na Slnku vyskytujú okolo 19,5° severne a 19,5° južne. A len tak pre zaujímavosť trvá to asi 11 rokov kým sa Slnko dostane z minima do slnečného maxima. Je teda slnečné maximum uvoľňovanie hyperdimenzionalnej energie, nekonečný cyklus skladovania a uvoľnenie energie?

Solar Max


Energia vynaložená v sopečných erupciách je nepredstaviteľná, a napriek tomu sa zdá zanedbateľná v porovnaní s množstvom energie, ktorú si udržuje Veľká červená škvrna na Jupiteri už po dobu najmenej 300 rokov. Búrka na Jupitery je dvakrát väčšia ako celá planéta Zem, a zase všetko sa to deje iba na 19,5°... Na Marse, najväčšia sopka v slnečnej sústave Mount Olympus je na 19.5° marsovskej planetárnej šírky. Všetko len Náhoda?

Toto číslo 19,47 je tiež úzko spojená s Richardom Hoaglandom, ktorý je autorom práce "Geometrický Model Cydonia na Marse". Je to teória, ktorá tvrdí, že v dávno zničenom komplexe miest "Cydonia" na Marse, sú zakódované vo vzájomnej polohe stavieb sofistikované matematické rovnice (na základe Hyperdimenzionálnej fyziky).

Tieto štruktúry, vrátane pyramíd, vyzerajú byť umelého pôvodu, podobe ako "Tvár Marsu", na ktorej je najviac pozoruhodná jej symetria. Jedna polovica tváre má akoby ľudské črty a druhá strana má "mačacie" črty, vytvára to dojem že autor chcel vytvoriť symboliku muž a lev, respektívne, akési zrkadlo. To vedie k ďalšej časťi teórie, že "Tvár na Marse" je odkaz na pyramídy v Gíze, vzhľadom k tomu, že rovnaké štruktúry - pyramídy a človek/lev sú na oboch planétach. V Gíze, máme Sfingu - Napoly človek, napoly lev. A ešte je tu ďaľšia "náhoda", že Káhira (El-Kahira), v skutočnosti v preklade znamená 'Mars'.

Číslo 11 je v systémoch, ako je astrológia a numerológia, považované za Hlavné (Master) číslo. Jedenásť zároveň predstavuje aj dualitu (keď ho rozdelíme: 1 + 1 = 2).
11 je v Illuminátskej symbolike vyznávané ako číslo osvietenia. Čo sa dá vyložiť, že je 11 je akoby "nositeľ svetla". A to je vlastne Lucifer (z lat. lux – svetlo; lat. ferrere – nosiť) je svetlonos, nositeľ svetla.

Môj výskum ukazuje, že práve tieto tri čísla 11,  19,5 a 33 sa pravidelne vyskytujú pri všetkých najväčších svetových historických udalostiach.

Illumináti používajú čísla 11 a 33 ako symbol hlavne v dátumoch dôležitých svetových udalostí.
Rituálne stupne 19,5° a 33° používajú pre symbolické uctievanie bohov - postavenia hviezd na oblohe.
Konkrétne príklady, ktoré si bude môcť každý overiť, zverejným v ďaľšej časti.


Isaac Bromberg
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
ZkurvenaVlada   |   ip:85.216.14   |   2009-11-28  (14:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K teorii strun tato teoria uz bola davno vyvratena myslym ze zpopularizovana bola v knihe od Stefana Hawkinga a prezentoval ju jeho kolega Robert Penross (presnejisie to bola teoria super strun). Neviem presne akou teoriou bola vyvratena alebo ci vznikol novy model no tazko povedat matematicka fyzika ma nikdy nejak extra nelakala. Ak by chcel niekdo protirecit tak rovno odkazujem ze argument tipu wikipedia si moze nechat. Inak clanok je vcelku dobry necakal som ze autor sa dostane az tak daleko ale tieto cisla su okultisticke nie iluminatske prepojenim slobodomurarstva a okultizmu vzniklo jedno omnoho dvolezitejisie cislo. Doporucujem autorovi aby trosku pozoroval svet okolo seba a pride nan velmi lahko.Rollo   |   ip:92.52.5.3   |   2009-11-28  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  9/11 2001 ??? náhoda? asi nie


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-28  (14:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Když někdo shromáždí velké množství různých dat abude hledat spojovací články, vždy (!!!) najde něco, na co se může odvolávat a prezentovat to jako "důkaz" :)

Například nejvyšší činná sopka v Evropě - Etna - sice neleží na 19,5°, její souřadnice jsou 37°45′13″ s. š., 14°59′34″ v. d, ale má výšku 3323 m n/m, což když se napíše jinak, je "přibližně" - jak je používáno i v článku) 33 *100 m. To by bylo, abych tam tu číslici 33 nějak nedostala :)) Kdyby tam přímo nebyla, tak sečtu různé číslice a dostanu se tam, kam chci.
Někdy se uvádí součet písmen v celém jménu a příjmení, někdy se započítá jen jedno písmeno z prostředního jména, podle toho, k jakému číslu chci dospět. Přání otcem myšlenky...
Tím ovšem nepopírám existenci více dimenzí ;-)
Pokud jde o teorii superstrun, ta pokud vím je prezentovaná právě jako Teorie všeho, sjednocení teorie relativity i kvantové teorie. Její slabina i výhoda zároveň je právě v tom, že ji nejde potvrdit ani vyvrátit (alespoň jsem se s tím nesetkala, pokud někdo ano, uvítám informace). Takže je to otázka "věř nebo nevěř" :)


aa   |   ip:82.119.10   |   2009-11-28  (17:58)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  autor clanku pise uplne bludy.
je to presne typ prezentacie kedy je clovek zahrnuty mnozstvom
faktom z roznych oblasti aby si to nemohol overit, lebo sa nerozumie
do vsetkych oblasti. dalsie vec pouzivanie slov ktore zneju mysticky,
alebo uvadzanie len vybranych 'vhodnych' faktov.

tak napr tvar na marse bola vyvratena uz davno, ked to znovu odfotil
niektory zo satelitov.
burka na jupiteri a vela ostatnych javov okolo 19 siriek je z dovodu
coriolis-ovmu efektu v atmosfery alebo tekuteho zemskeho jadra. atd.
ku kazdemu argumentu by sa dalo opnovat, ale je to skoda casu.horal1966   |   ip:213.220.2   |   2009-11-28  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviem,ale minule dávali na NAT GEO WILD reláciu s Hawkingom,jeho teoriu strún,rozloženie svetla v čiernych dierach(nie je pohlacované celé,iba jeho záporné častice!!) a v tej relácii spomínali o 9 dimensions vo vesmíre a nie 11!!Ináč chudák chlap,neuveritelný človek!!


kujdo   |   ip:213.253.2   |   2009-11-28  (23:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  áno je tiež možné že mnoho faktov je neoverených, a ťažko zistiť či sú pravdivé. ALE je v tom velky kus pravdy- o symbolike. Je to ich propaganda alebo aj niečo viac.


pravduludom   |   ip:95.102.19   |   2009-11-29  (12:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ked symbolika tak poriadna a všade. nech sa pači. http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/televizne-noviny/35422

reportaž č 10. Nemocnice pod tlakom čas do konca 0:55 si to pausnite a kochajte sa. Tie svine su tu a su všade.


pupo   |   ip:92.60.58.   |   2009-11-29  (12:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pravduludom

Toho som si vsimol aj ja hned v LIVE správach. Len sa mi to zdalo ako nemozna suvislost. Ved Slovensko je male a nezaujimave (okrem Žitného ostrova).


Sheldon   |   ip:81.89.53.   |   2009-11-29  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujimavy obraz:):) o com asi hovori?:)


pravduludom   |   ip:95.102.19   |   2009-11-29  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tomu never že je nezaujimave. v okoli trenčina začinaju robiť ,bez toho aby verejnosť mala o tom vedieť vrty ,a robia prieskum pre ťažbu uranu. X petici občania robili, aby sa to stoplo. a čo myslíte že len voda je poklad v dnešnej dobe? to ako štat zadlži krajinu, rozhodne o tom, či "nahodou" dakto nesplatí dlhy za nas, a tým mu padne pod spravu cele slovensko. A potom si možeme robit peticie kolko chceme. My sa snažime teraz aktivovať proti očkovaniu atd, ale toto nas može položiť na kolena zodna na den. A potom už bude neskoro. Tie vrty su realita , a dost kruta realita.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-29  (13:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pravduludom : Mnozí lidé zřejmě vůbec netuší, co to na té zdi vůbec je, co to znázorňuje...

Bylo by zajímavé vědět, zda to ví aspoň ti, co tam pracují, zda si to uvědomují i v souvislostech... nejspíš ne, jinak by tam přece proti tomu protestovali. Anebo jsou už opravdu otupělí, a ze strachu že přijdou o místo se neodváží ani na protest :(


pravduludom   |   ip:95.102.19   |   2009-11-29  (13:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to je to, nevedia. proste žiju iluziu, a myslia si že to je krasna freska na stene, a mnohi ani nevedia že tam dačo je, bez duch achodia dnu a von okolo toho...nevšimaví k okoliu zaujati tím, čo im je predostrete. proste Matrix. A člen predstavenstva ,zaintertesovaný iba do tej miery ako su jeho kompetencie, t.j. hajit zaujmy vlastnikov a rvať kusy z naroda zo zdravia za každu cenu, ved je za to platený. Inak možno osveta v tej spoločnosti by napomohla k jej padu a zaniku, lebo stoji na pilieroch-ludoch a tí pokial nevedia tak ju držia na svojich chrbtoch. Štefanik vedel prečo chcel zakazať tajne spolky.....
btw..akosi mu blbne zasielanie komentarov. trha net, dakedy neodošle atd..??


pravduludom   |   ip:95.102.19   |   2009-11-29  (14:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prepačte mi že to tu davam ale asi ma picne ,skoro som na zadok padol,ked som zbadal toto. Iba zabudol dodať chudak, že naša vlada vratane jeho aktivit sa na tomto upadku v SR dost važne podiela
http://www.topky.sk/cl/10/618860/Slota-Dvadsat-rodin-riadi-cele-USA-mozno-aj-cely-svet


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-29  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre vsetkych!

kedze sa tu pise nieco o symboloch a cislach, tak Vam tu dam jeden priklad, ktory si hned teraz moze kazdy overit...

Urcite drviva vacsina z vas pozna kod EAN13, ktory sa v sucasnosti nachadza takmer na kazdom vyrobku, tovare - napr.: na sladkostiach, cokoladach, doboskach, potravinach - polievkach, konzervach,..., obaloch DVD, CDckach, na obaloch DVD prehravacov, TV, PC, na flasiach od piva, malinovky, vinach, na knihach. pohladniciach, na svieckach, zapalkach, proste na vsetkom moznom, co sa dnes da kupit...
Na tom kode si vsimnite (je to ciarovy kod, ktoremu prisluchaju urcite cisla), ze kazdy kod ma vpravo, vlavo a presne uprostred totoznu tenku dvojciaru, ktore su smerom dole (tam, kde su uvedene ostatne cisla) predlzene, ale pod ktorymi nie su uvedene cisla - preco? Pretoze by to bolo az VELMI NAPADNE! Totizto tie ciarove kody, pod ktorymi nie su uvedene cisla - teda tie tenke dvojciary vpravo, vlavo a presne uprostred, ktore su predlzene oproti ostatnym - tejto tenkej dvojciare prislucha cislo 6! Teda kazdy kod EAN13 pravidelne vykazuje cislo selmy 666!!! To, ze ta tenka dvojciara (vpravo, vlavo a presne uprostred, ktore su oproti ostatnym predlzene smerom dolu a pod ktorymi nie su uvedene cisla) naozaj znamena cislo 6, si mozte overit podla kodu v ktorom sa tato tenka dvojciara nachadza aj mimo vyssie uvedenych dvojciar (teda vpravo, vlavo a presne uprostred) a pod ktorou bude napisane cislo 6!


aa   |   ip:82.119.10   |   2009-11-29  (19:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  okrajove ciary a deliaca ciara su start, stop a delimiter pozicie.
to ci je 6ka dve tenke ciary zavisi na ktorej pozicii je.
vid http://en.wikipedia.org/wiki/European_Article_Number
vsetko je to navrhnute tak aby to davalo korektny checksum.
dovod preco su to dve tenke ciary je koli tomu aby to bolo 1010
v binarnom teda aby citacka vedela presne co ma cakat na zaciatku
a na konci /a v strede/ a teda sa kalibrovat.

myslis, ze ked som minule platil 33E v tescu a ucet bol dlhy
11cm je to cista nahoda? alebo, ze mam 19.5cm vtaka? ;)

prestan uz zavadzat a mystifikovat. pred tym ako zacnes pisat
clanky ktore takto hrubo zavadzaju over si kazdu informaciu 2krat
aj ked by ti malo nastudovanie problematiky trvat tyzdne/mesiace/roky.


miro   |   ip:195.80.18   |   2009-11-29  (19:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  N1o
Ako si to mám overiť? Napíš príklad, lebo mi to nejako nepáli...


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-29  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miro,
ja myslim, ze som to napisal dost zrozumitelne a uz zrozumitelnejsie to napisat asi neviem. Ak ti to pomoze, mozem tu dat zdroj, kde som sa to docital ja...
prejdi na tento odkaz:

http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/

a stiahni si knihu:

Johannes Rothkranz; 666 číslo šelmy

otvor si ten pdf subor a tam sa to docitas, konkretne Johannes Rothkranz to popisuje v obrazovej casti na strane 38.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-29  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Já koukám na čárové kódy, kde mám číslici 6, a ta čára vypadá úplně jinak než ty okrajové a středová dvojčára. Takže prověrka dopadla negativně :-D


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-29  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  P.S. Možná to bude tím, že nekupuji cukrovinky a sladkosti ;-)
Ale když už někdo něco takového napíše, uvedu příklad z denní reality: kdyby tam ty číslice 6 na těch místech byly opravdu reprezentovány těmi čárami, pak by přece prodavačka musela do kasy naťukat i ty tři šestky, nemyslíš? Jinak by to byl přece neúplný kód zboží a kasa by takový nevzala! Ne vždy čtečka kódu veme čárový kód a pokladní naťuká jen ty čísla, co tam jsou, nedoplňuje je žádnými šestkami ;-)


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-29  (22:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Este ma napadlo sem pridat toto (ak ste to nevideli).
6.6.2009 o 21:30 - tanecna party Transmission 2009, pozrite si toto video co za projekciu tam pustali...

http://www.youtube.com/watch?v=yOK0hS4X5bU

Dievca, ktore to osobne natocila k tomu pise, citujem:

,,Četla jsem příspěvek k Transmission 2009. Byla jsem na této akci osobně,
jelikož
na tenhle druh muziky ráda tancuji a kdo zažil atmosféru na nějakém větším
koncertě, nebo podobné akci, ví o čem mluvím. Co mě však hodně zarazilo,
byla
výše zmíněná projekce. Tohle už bylo opravdu moc! Kdo se jen málo vyzná v
symbolice, asi kroutí nevěřícně hlavou. I já stála a žasla. Všimla si toho i
kamarádka, která tam byla také a sama mi to přišla říct. Přikládám video,
které
jsem sama v nevěřícném úžasu natočila. Mé podvědomí mě nutilo na projekci
nekoukat, tohle byla jediná chvíle kterou jsem zvládla.
Byla jsem na podobné akci v červnu. Měla velmi zajímavé datum konání
6.6.2009 od 21:30. Velmi zajímavé, že?! Projekce tam byla také, ale symboly se tam
takhle okatě neukazovaly, bylo to spíše v podprahové formě. Tedˇ už se s námi
nemazlí a sázejí nám to pěkně na rovinu a bez přetvářky.
Ještě berme v úvahu, že návštěvníkům takovéhle párty je od 18-ti do zhruba
30-ti
let a převážná většina je pod vlivem nějaké omamné látky. Tito lidé jsou pak
jako stádo a ještě jásají, jaké pěkné obrázky jim to pouštějí.
Byla jsem hodně zvědavá a čekala, že si na nás něco v tomhle smyslu připraví
a
budou nám to chtít dostat do hlavy. Překonali se!!
Tohle už je dost drsné.

nechám na Tobě, zda můj e-mail + přiložené video zveřejníš.

S láskou, která je v téhle době tolik potřeba Lenka"


aa   |   ip:82.119.10   |   2009-11-30  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pozri si web stranku http://www.transmission.cz.
to, ze su tam symboly podotykam roznych starovekych kultur
je asi koli tomu, ze to bolo umelecky tak navrhnute.

teda aby stage aj stranka bola v nejakom style.

to ze to bolo 6.6 je tym, ze tie akcie su vzdy v soboty.
tak ako posledna bola 14.11.

aha takze zase je tam ta jedenaska. shit, to ale potom
cely nevember sa nesmie datum uvadzat, lebo je to zly
mesiac. ;) alebo to plati aj pre jun. a samozrejme
6ho a 11ho v mesiaci je tiez den selmy/satana.

ja osobne mam velmi rad symboliku. nezabudaj, ze symboly su vsade
a kazdy ich ma. kazde nabozenstvo ma vlastne symboly /napr krize,
hakove krize, davidova hviezda, atd/, kazde bratstvo/spolok ma vlastny symbol
/napr banici, polovnici, .../ kazda dedina ma vlastne symboly,
kazda firma, kazdy stat /napr dvojkriz, kohut, orol, .../,
dokonca kazda ideologia /kosak kladivo, hakovy kriz/.
ale to, ze sa krize a ina symbolika pouziva radovo viac v beznom
zivote nikomu nevadi.
nevadi, ze si ludia ine symboly nosia na retiazkach
nechaju si ich tetovat po tele to je ok.

zrazu od kedy vysli knihy/filmy od dan brown-a tak zrazu kazdy
symbol slobodomurarstva je zrazu mindwash.

teraz neber to tak, ze som proti konspiracnym teoriam, to urcite nie,
vsak preto citam dolezite.sk. ale toto je troska vela. mozno by to bolo
dobre do nejakeho romanu a la dan brown.

a ozaj co by mali tito iluminati z toho, ze budu premietat podprahovo
sfetovanym ludom na techno akcii? mozno baba citila, ze ma vytretu hlavu
po akcii, ale to nebolo symbolmi, ale asi niecim inym ako to tiez spomina.


moon   |   ip:195.168.4   |   2009-11-30  (11:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo sa týka tích troch dvojciar v EAN kóde tak sú tam až od urciteho obdobia v pôvodných eanoch vôbec neboli a vôbec tam nechýbali tie kódy pracovali tak isto spoľahlivo. Oni tam boli pridané kvôli zjednoteniu kódov v celom obchodnom svete a zoroven im určili funkciu štartovacej, deliacej a ukoncovacej hranice ...ale dalo sa to urobiť aj jednoduchšie bez tých čiar, lenže to schvaľovali naši kamaráti patriaci do rôznych spolkov a ty sa radi prezentujú symbolikou. Pozrite si napríklad logo agentúry Forza prečo majú znak "triquerta" čo to ma spoločne s obsahom tej agenturi?? -ten kto ma otvorene oči ten vidí-


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (13:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  6.6.2009 od 21:30 => 666! (6.6. a 2+1+3+0 = 6)


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-30  (13:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a co 2009? to už se ti do krámu nehodí? třeba 2+9=11, takže celý rok 2009 je špatný :-D Když napíšeš 21:30 jako 9:30PM, to už by taky nebylo ono, protože 9+3=12, ale mohl bys pak sečíst ještě 12 po číslicích, 1+2=3, to už by se možná dalo použít...
Jednou z mých kratochvil je sledování pražských SPZ, které jsou ve tvaru x A y (kulaté značky nad sebou beru jako znamínko rovná se) a 4 číslice. Sečtu x+y a mezi další číslice se snažím vložit operátory (součet, rozdíl, násobení, podíl) tak, abych dosáhla rovnosti. Dobrá kratochvíle na procvičení matematiky, zejména tím, že mám předem dán výsledek, ke kterému mám dospět. Ovšem nevynechávám žádnou číslici jako ty v datu 6.6.2009 ;-)
Co závažného se stalo například 6.6.2004 (6.6. a 2+0+0+4=6)? Tam už bys nemusel určovat ani hodinu, celý ten den byl patrně prokletý :)


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-30  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A co chudáci, kteří se narodili 6.6. v kterémkoli roce, v den svých ŠESTÝCH narozenin?
Věřte čemu chcete, já vám nebráním, ale trochu odstupu a zdravého rozumu by opravdu neškodilo.


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (13:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Johannes Rothkranz:
Číselná řada „666“ je sama o sobě bezelstná a neškodná jako kterákoli jiná.
Symbolický význam dostala teprve tím, že si ji Satan a jeho synagoga vyvolili za
svou „poznávací značku“. Přesněji řečeno, za znamení nadcházejícího světovládce
ze Satanovy milosti, za znamení Antikrista. Každopádně to tak bylo už před více
než 1 900 lety předpovězeno v poslední knize Bible, v Apokalypse čili Zjevení sv.
Jana. Ve 13. kapitole je symbolicky zobrazen Antikrist jako hrůzná „šelma“. Svoji
brutální vladařskou moc, jíž je podroben celý svět, odvozuje tato „šelma“ od „draka“,
tj. Satana. K upevnění svého panství pak nutí Antikrist všechny lidi, aby nosili
na pravé ruce nebo na čele „jeho“ číslo jako znamení. A tím je právě číslo 666.
Když se nyní náhle všude kolem nás soustavně objevuje přesně toto číslo, je třeba
vážně počítat s brzkým nástupem „šelmy“, tj. satanistického světovládce.

Ta tanecna akcia sa udiala v cechach 6.6.2009 od 21:30 (v cechach sa cas nepise v PM, nezacala ani od napr. od 20:30, ani nie od 22:30).
Od cloveka, co tu vystupuje pod nickom ,,Tara" by som veru necakal taketo zosmiesnovanie... Co vravis na tu prezentaciu na tanecnej party?


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (14:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  este jeden priklad:

WWW znamena v angl.= celosvetová pavučina; world = svetový, -wide = celo-, web = sieť, ale v hebrejcine to znamena 666!
(W je v hebrejskej abecede sieste v poradi, vsetky pismena hebrejskej abecedy mozu sluzit zaroven aj ako cislice => http://sk.wikipedia.org/wiki/Hebrejská_abeceda)


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (14:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ten odkaz na hebrejsku abecedu este raz:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Hebrejská_abeceda


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hmm, zaujimave, ze ten odkaz nejde, tak dajte tento odkaz http://sk.wikipedia.org/wiki/Hebrejčina a na tej stranke si kliknite na hebrejská abeceda (snad to takto pojde...)


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-30  (14:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Já nezesměšňuji, já pouze upozorňuji na to, že hrát si s číslama (číslicemi) se dá jakkoli a kdykoli, a vždy se dá dojít k žádanému výsledku.
Když už jsme u otázky "taneční párty", kdo se takových akcí zúčastňuje? Především mladí lidé, kteří jsou snadno ovladatelní, touží dát průchod své enrgii, zkoušet vše včetně halucinogenů. Blikající světla (velmi často se to používá i ve filmové produkci) mohou vést až k epileptickým záchvatům, ale bez nich si žádnou diskotéku (ať už se nazývá jakým chce termínem) asi neumíme představit. Čím víc decibelů, tím líp! Hluboké tóny dráždí negativní reakce organismu, mohou vyvolat deprese, naopak kvičící dechové, klávesové či strunné nástroje mohou vyvolat agresivní jednání i u člověka, který by jinak neublížil - jak se říká - ani mouše. Ale: kdo se takových akcí nezúčastňuje, není "in". Když se někdo nechá tímto způsobem ovlivňovat, je to jeho volba.
Dávat vše za vinu číslům a číslicím je nesmysl. Za vším hledej odpověď sám v sobě. Někdo ti nabízí nespoutanou zábavu. Přijímej ji na základě své svobodné vůle, nehledej nejdřív, jestli se koná v ten či onen den, jestli v tom není skrytý význam. Tím svou vůli omezuješ vlastním strachem.
Jako příklad ti uvedu, že kdyby měla být akce na podporu řekněme dětského domova 6.6. v 15:00 (1+5=6) a měla bych možnost se tam dostavit, tak tam pudu, i když to má v sobě tři šestky -dle tvého schématu počítání :)


publikum   |   ip:87.197.15   |   2009-11-30  (14:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara: trochu prehliadas fakt, ze tie cisla MOZU byt znakom ci symbolom ak treba ale urcite nie su prekliatim, takze ak sa niekto narodil 6.6. dajme tomu v roku 1666 :)) este neznamena, ze je sa tan :)


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-30  (14:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  N1o

Určitě znáš od Mirka Černého "Sto let". Je tam uvedena spousta paralel mezi vraždami Lincolna a Kennedyho. Nikdy tě nenapadlo, že u některých jmen uvádí jen počet písmen v příjmení, jidy zas celého jména (včetně prostředního)? Směr střely od divadla ke skladišti a obráceně je zavádějící, v tak velkých městech bylo víc divadel a každé divadlo jistě mělo i skladiště? Byly to akce celostátního významu, tudíž zákonitě tam oba prezidenti jeli i se svými manželkami - jaká náhoda? Oba údajní vrzi byli zlikvidování dřív, než byli postaveni před soud, ale už se neuvede, žeu jednoho to bylo za 12, u druhého za pouhé 2 dny! L.H. Oswald se ke svému činu nikdy nedoznal, nebyl mu prokázán ani pozdějším vyšetřováním. (Asi jako Usámovi příprava útoku na WTC a Pentagon - nikdy z něj nebyl ani obviněn.)
Tím chci pouze zopakovat, že když máš dostatek údajů, nějaké souvislosti vždy najdeš, je to hraní si s čísly, ovšem jejich důvěryhodnost coby důkazů mírně řečeno pokulhává.


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara, to co si predviedla je zosmiesnovanie!
Je zaujimave si porovnat Tvoju reakciu na ten obraz vysiaci na tej stene na ktorom su slobodomurarske symboli a na tu prezentaciu na tanecnej party, porovnaj si tie svoje reakcie Ty sama...
Ja nedavam vsetku vinu cislam o com to tu pises??? Ja len upozornujem na urcite suvislosti a skryty vyznam!
Dalej pises: ,,Jako příklad ti uvedu, že kdyby měla být akce na podporu řekněme dětského domova 6.6. v 15:00 (1+5=6) a měla bych možnost se tam dostavit, tak tam pudu..."
Si robis stale prdel alebo si stale nepochopila/nechapes uz len to, kde som citoval cast Johannesa Rothkranza (vid vyssie moja reakcia o 13:40)???


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-30  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  publikum

tvé datum není vhodně zvolené, jednička přebývá a šestek je tam až moc ;-)

Já se nepřu o to, zda 666 je či není znakem či symbolem stělesněného zla, ale o to, že to číslo se dá najít zcela záměrně. Kdo hledá najde. Když budeš mít špatné spaní a budou tě budit noční můry, nebo když budeš mít průjem, zapiš si datum, čas, hodinu i vteřinu (pro případ potřeby začátek i konec), a dokážeš z těch číslic dát dohromady některé z oněch magických čísel.
To je vše, co jsem chtěla říct. Opravdu nic víc :)


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-30  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  N1o : Jestli to bereš jako zesměšňování, je mi líto. Symbolika jednoznačně prezentována na zdi je něco jiného než počítání číslic. A ta čísla jsi počítal ty
N1o | ip:77.93.216 | 2009-11-30 (13:00)

6.6.2009 od 21:30 => 666! (6.6. a 2+1+3+0 = 6)

Proto jsem ti uvedla jiné datum a jinou hodinu, a také jiný účel akce.

Pro tvou informaci věřím tomu, že existuje skupina (nevím jak velká) lidí, kteří se snaží získat moc a ovládnout celou populaci, a také věřím tomu, že vše se děje dlouho a cíleně. Prostředkem k dosažení jejich cíle je i ovládnutí médií, bankovnictví, demoralizace, snižování vzdělanosti, vyvolávání lokálních roztržek, občanských i náboženských svárů, atd.atd.
Kdo se toho aktivně a hlavně dobrovolně zúčastňuje, nechť nehledá symboliku jinde, ale sám v sobě. Anebo potřebuje každý výstražnou značku "vstup zakázán, riziko ovládání mysli"? V tom případě už je jeho mysl ovládána a ta značka mu bude stejně k ničemu, nepochopí ji.
Asi tak :)


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-30  (14:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mimochodem nevšiml sis, že na některých akcích se nevydávají vstupenky, ale přímo razítka na ruku? Nepřipadá ti to jako příprava na pocit "být označkován"? Mně totiž ano. A vůbec to nesouvisí s číslicemi.


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (14:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Od Mirka Černého ,,Sto let" nepoznam, ale tu faktografiu som cital:
Abraham Lincoln J.F.K
zvoleby prezidentom r.1860 r.1960
osobny tajomnik Kennedy Lincoln
nastupca Johnson (1808) Johnson (1908)
rok narodenia vraha r.1839 r.1939
sposob zavrazdenia priestrel hlavy priestrel hlavy
den vrazdy piatok piatok
dalsie okolnosti obaja vrahovia boli zavrazdeni este pred procesom

Ak ma byt na dany podnet zopakovana a predtym uspesne prevedena operacia, je mozne si zaistit pomoc satana tym, ze podla moznosti sa zopakuje (zosinchronizuje) co najviac okolnosti (napr. datum, meno, miesto atd.) predchadzajucej akcie.
Ked operacia zlyhala alebo sa podarila len ciastocne, musi byt zopakovana presne po 25,50,75,100 ci po 200 rokoch...
Podrobnejsie som o tom necital.


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mila Tara,
ak nechapes a nerozumies tomu, co som napisal (a tvoje reakcie doteraz tomu naznacuju) a tomu, co som citoval tak je mi luto, mozno by som Ti to mohol este napisat uplne po lopate, ako malemu dievcatku :-)
Mimochodom ja viem, ake mas nazory, nejaky ten piatok tu uz citam diskusie (preto ma to tvoje zosmiesnovanie trochu zarazilo).


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara,
dnes mas asi blby den => takze sa ukludni, zhlboka sa nadychni a v klude si precitaj aj celu diskusiu od zaciatku, v klude nad tym porozmyslaj a precitaj si na co si reagovala a na co si nereagovala...


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-30  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  100 let v podání M. Črného (bez úvodu)
Všichni znáte jména Lincoln a Kennedy. Oba byli prezidenty
Spojených států a oba byli zavražděni. Lincoln byl zvolen
prezidentem v roce 1860, Kennedy v roce 1960, o sto let později.
(vzhledem k délce volebního obsobí se mi to nezdá mimořádné).

Jejich nástupci měli v obou případech jméno Johnson.
Oba byli demokraty a oba pocházeli z jihu. (Johnsonů je tam asi jako v ČR Nováků, nic mimořádného).
Andrew Johnson se narodil roku 1808, Lyndon Johnson roku 1908, o sto let
později. Oba vrahové uskutečnili svůj čin před očima manželek
svých obětí (jako prní dámy na tak významné akce jezdily se svými manželi, nebo ne?), oba si pro něj vybrali pátek (nejběžnější den, kdy se může dostavit víc lidí vzhledem k pracovní době) a oba zemřeli dřív než
přišli před soud (jeden za 12, druhý už za dva dny - rozpor).
John Wilkes Booth, vrah Lincolna,
se narodil roku 1839, Lee Harvey Oswald roku 1939, o sto let později.
Tajemník prezidenta Lincolna se jmenoval Kennedy, v den vraždy mu
radil, aby nechodil do divadla. Tajemník prezidenta Kennedyho se
jmenoval Lincoln, i on jej před cestou do Dallasu varoval (vmte v úvahu situaci, každý tajemník varuje a osobka hlídá prezidenta i před vyčůráním v neznámém WC).
John Wilkes Booth střílel v divadle a jeho střely směřovaly
ke skladišti. Lee Harvey Oswald střílel ze skladiště a jeho střely
směřovaly k divadlu. (O vzdálenostech a konkrétních umístěních divadel a skladišť jsem již psala, vzhledem k počtu skladišť a divadel by bylo divné, kdyby se na trase střely žádné skladiště či divadlo nenašlo)
Jména Lincoln i Kennedy mají sedm písmen (použitím křestních jmen by to už nesedělo, navíc 7 nepatří náhodou k těm "šťastným" číslicím?),
jména Andrew Johnson a Lyndon Johnson mají třináct písmen (proč i jména? aby se dosáhlo nešťastné číslice 13?)
Jména John Wilkes Booth i Lee Harvey Oswald mají patnáct písmen (opět poze manipulace s tím, co se do jména započte a co ne).

Je všechno jenom náhoda?

A ohledně toho atentátu a viny/neviny Oswalda -když už wikipedie, tak tady
http://cs.wikipedia.org/wiki/Atent%C3%A1t_na_Johna_Fitzgeralda_Kennedyho

Takže podle mne zpracování textu Mirka Černého (i když jeho tvorbu mám ráda) je zavádějící. Proto a POUZE proto upozorňuji na možnost zneužití jakýchkoliv dat cíleně. JFK byl podle mých dosavadních informací také "vychován" jako další pokračovatel dosažení konečného cíle. Nebyl ideální, ale chtěl udělat něco pro "poddané", a to se asi ve vysokých kruzích nepromíjí. Ovšem je to jen můj dojem, nemohu to prokázat a rozhodně to nebudu hledat v číslech :)


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-11-30  (18:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara,
a v čom vidíš rozpor v tom, čo píšem ja a Ty (teraz konkrétne ohľadom uvedených amerických prezidentov)???
Veď to som v podstate napísal aj ja - len mi to tu systém neprehľadne upravil (snažil som sa to s medzerami napísať vo forme ,,tabuľky" viď viššie moja reakcia 14:55), takže ešte raz prehľadne:

Fakty... Abrahám Lincoln / J.F.K

zvolený prezidentom... r.1860 / r.1960
osobný tajomník... Kennedy / Lincoln
nástupca... Johnson (1808) / Johnson (1908)
rok narodenia vraha... r.1839 / r.1939
spôsob zavraždenia... priestrel hlavy / priestrel hlavy
deň vraždy... piatok / piatok
ďalšie okolnosti... obaja vrahovia boli zavraždení ešte pred procesom

opät sa opakujem (čo ale nie je z mojej hlavy, proste trochu čítam a robím si na okolnosti a to, čo sa vo svete deje svoj názor):

Ak má byť na daný podnet zopakovaná a predtým úspešne prevedená operácia, je možné si zaistiť pomoc satana tým, že podľa možností sa zopakuje (zosinchronizuje) čo najviac okolností (napr. dátum, meno, miesto atd.) predchádzajúcej akcie.
Keď operácia zlyhala alebo sa podarila len čiastocne, musí byť zopakovaná presne po 25,50,75,100 či po 200 rokoch...

Ešte môžem pridať napr. toto:

Nakoľko 1. sv. vojna (1914) ešte nepriniesla očakávanú svetovládu - preto presne po 25 rokoch (1939) začala 2. sv. vojna.

Fakty... I.sv. vojna / II. sv. vojna

oficiálne vyvolaná... Nemeckom / Nemeckom
Nemecko začalo vojnu... 1.augusta / 1.septembra
Výsledok (zrodila sa)... Spoločnosť národov / OSN
Dátum založenia... 28.júna (1919) / 26.júna (1945)

S čím máš problém???

píšeš:
,,JFK byl podle mých dosavadních informací také "vychován" jako další pokračovatel dosažení konečného cíle. Nebyl ideální, ale chtěl udělat něco pro "poddané", a to se asi ve vysokých kruzích nepromíjí."

Súhlasím, bol dosadený, ale prestal s nimi spolupracovať a preto ho demonštratívne odpravili zo sveta (vyskopostavených ľudí odpravujú takto demonštratívne pred očami verejnosti, chudákov odpravujú v tichosti - zoslaním na nich choroby a.p.). Preto predčasne (pre nespoluprácu, nepodriadenie sa, pre svoj obrovský vplyv na masu ľudí, pre svoje informácie,...) opustili tento svet aj - John Lennon, princezná Diana, Michael Jackson,...

To, že nereaguješ a neodpovedáš alebo reaguješ a odpovedáš len na to na čo chceš a čo sa Ti hodí - je Tvoj problém. Keby si si pozorne prešla svoje reakcie v tejto diskusii a zamyslela sa nad tým, na čo si ako reagovala tak by si to videla, možno s odstupom času...
Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-30  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tys nepochopil to, na co jsem narážela já v souvislosti s textem "sto let". L.H. Oswaldovi NEBYLA vražda (atentát) na JFK prokázána, on sám ji odmítal, nepřiznal, a přesto se v textu dávají do souvislostí jeho data(čísla, datum narození, počty písmen). O tom píšu, o číslech, která se našla "odpovídající" cíli - vytvořit analogii, paralelu, i když základem je neprokázaná skutečnost (vrah JFK). Je docela možné (a pravděpodobné), že kdyby se našel pachatel, jistě by se i v jeho různých datech (narození, možná místo narození, počet písmen a já nevím co všechno, třeba i jméno po pradědečkovi) našly stejná čísla, kterými by se prezentovala zákonitost a souvztažnost mezi jeho daty a danou událostí.
Už mi rozumíš?
Postě to ber tak, že mi nejde na rozum, jak se okamžitě vrhnou všichni na informaci, že se sečtením či odečtením čehokoli dospěje k magickému číslu, aniž by se někdo zamyslel nad tím, zda ty matematické operace s čísly nejsou pouze prostředkem k onomu výsledku se dopracovat. Je skutečně potřeba se trochu oprostit od strachu (i kdyžjá ho mám taky, ale taky se snažím něco proti tomu dělat), podívat se na všechno s odstupem a pokládat si otázky.

Vem si úplně jinou rovnoběžku než 19,5°a hledej, co se na ní nachází. Určitě najdeš něco mimořádného, jedinečného, co se jinde nevyskytuje.

U data té akce započítáváš i rok (v součtu číslic). Jiná tvrzení uvádějí v souvislosti s útoky na WTC a Pentagon jen datum (9/11), rok se nebere v úvahu (2+0+0+1=3). Proč?
Já se bavím jen a pouze o těch číslech, číslicích a operacích s nimi, reaguji pouze na to, že manipulovat s číslicemi je velmi jednoduché pokud někdo má předemstanovený cíl, výsledek, kterého chce dosáhnout. Ber to tak, že matematika je mým koníčkem ;-)


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-12-02  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vynikajúco napísaný článok ktorý bol pred pár hodinami zverejnený, ktorý súvisí s tým, čo som tu písal a súvisí aj s článkom, ku ktorému je táto diskusia. Ten článok stojí za prečítanie a radšej ho sem prekopírujem celý...

Tajné dejiny našej doby
01.12.2009

Poznámka autora: Aby sme mohli správne pochopiť súčasnú svetovú krízu, je nutné posudzovať ju z duchovnej dimenzie. Táto esej sa o to pokúša, používajúc zdroje, ziskané počas mnohých rokov štúdia.

...Jedinou cestou, ako možno pochopiť dejiny našej doby, je osvojiť si metafyzický postoj, kde vchádzajú do hry sily dobra a zla. V hľadaní vysvetlenia začnime málo známym incidentom, ku ktorému údajne došlo v katolíckej cirkvi.

Katolícka cirkev, vedená pápežom Levom XIII., tretím najdlhšie slúžiacim pápežom v dejinách, sa koncom 19. storočia pokúšala zmodernizovať rímsky katolicizmus vzhľadom na rapídny rozvoj vied a technológií a to zhumanizovaním výstredností industriálneho
kapitalizmu. Pápež Lev bol za mier medzi národmi a za férovosť voči všetkým ekonomickým triedam. Jeho známa encyklika Rerum Novarum (vydaná v roku 1891), predstavovala základný kameň moderného katolíckeho hnutia za sociálnu spravodlivosť a zároveň aj odmietania extrémnych kolektivistických ekonomických doktrín.

Podľa wikipédie: "Podporovala právo pracujúcich ľudí na zakladanie odborov, odmietala komunizmus, aj neviazaný kapitalizmus, ale pritom zastávala právo na súkromné vlastníctvo."

Lenže keď pápež Lev XIII. vydal Rerum Novarum, mal už za sebou vidinu budúcnosti, úplne odlišnej a hlboko znepokojujúcej povahy. Počas tej skúsenosti sa dozvedel, že Boh ku koncu času umožní diablovi pokúšať ľudí 75 až 100 rokov a dočasne dá väčšiu moc tým, ktorí sa Satanovi dajú do služby. Aby sa ľudia v čase tých ťažkých skúšok vedeli ubrániť Satanovým pokušeniam, pápež Lev XIII. im zanechal túto modlitbu k sv. Michalovi: "Sv. Michal archanjel, bráň nás v boji, buď nám ochrancom proti zlobe a úkladom diabla. Pokorne prosíme, nech mu Boh ukáže svoju moc. A ty, knieža nebeských zástupov, Božou mocou zažeň do pekla satana a iných zlých duchov, ktorí sa na skazu duší potulujú po svete. Amen."

Lenže pápež Lev XIII. v tom čase nevedel, že v tých strašných časoch dokonca aj jeho cirkev prepadne zvodom nepriateľa, spolu so všetkými poprednými protestantskými a nezávislými evanjelickými cirkvami a inými náboženstvami a občianskymi inštitúciami tzv. civilizovaného sveta. Všetky sa prostredníctvom kompromisov s modernými silami ekonomickej exploatácie a vojenskej moci veľkou mierou vzdali apoštolského povolania.

Začiatkom 20. storočia sa skutočne začali kopiť satanské mračná. Do konca 19. storočia už prostredníctvom kontroly nad britským impériom začínala vládnuť svetu konšpirácia istých skupín európskych elít (Ilumináti, slobodomurári a sionisti). Ich bárkou bol Okrúhly stôl Cecila Rhodesa, financovaný tým, že holandským Búrom ulúpili na zlato a diamanty bohaté juhoafrické provincie. Aby si ten lup zabezpečili, Briti Búrov pozatvárali do prvých koncetračných táborov. na svete. Jedným z Rhodesových cieľov (ktoré uviedol v sérii vôlí od roku 1877) bolo "konečné obnovenie Spojených štátov amerických ako integrálnej súčasti britského impéria".

Hlavným vykonávateľom tých vôlí bol jeho slobodomurársky druh lord Nathan Rothschild. Anglické a francúzske slobodomurárske lóže boli popredným ohniskom imperialistickej politickej agitácie. Tieto skupiny, ktoré budem kvôli zjednodušeniu nazývať jednoducho Iluminátmi (čo sa dnes už zaužívalo), sa na začiatku 20. storočia rýchlo pohýnali získať kontrolu nad Spojenými štátmi, čo sa im naozaj aj podarilo v roku 1913, keď americký kongres schválil zákon o Federálnej banke rezerv. V tom istom roku schválil aj 16. dodatok
k ústave o federálnom daňovom príjme - aby bolo možné splácať úroky veľkého dlhu, ku ktorému Federálna banka rezerv zamýšľala krajinu doviesť. Iluminátom sa toto podarilo dosiahnuť úžerou - zberaním úrokov na požičané peniaze, čo je praktika, ktorú stredoveká cirkev postavila mimo zákon. Lenže v 20. storočí to už cirkev nazývala "prehnaným" úrokom a aj oni už medzitým zarábali obrovské zisky prostredníctvom veľkých investmentov vatikánskej banky.

...Satan tak prostredníctvom bankovníctva dostal k dispozícii to, čo sa stávalo najmocnejšou ekonomikou na zemi (americká ekonomika). Potom nasledovala I. svetová vojna, v ktorej aliancia britskej koruny, britskej aristokratickej triedy, amerických bankárov, slobodomurárstva a medzinárodného sionizmu využila európsku a
americkú mládež ako potravu pre kanóny na zničenie štyroch veľkolepých impérií. Tri z nich boli kresťanské (nemecké, rakúsko-uhorské a ruské) a štvrté bolo islamské (Otomanská ríša). Ameriku vohnala do vojny bankármi vlastnená tlač. ...Aj boľševickú revolúciu v Rusku financovali Ilumináti, vedení záujmami Američanov
ako Schiff, Warburg, Morgan, Mellon, Carnegie a Rockefeller.

Hlavný stan, odkiaľ financovali boľševikov, sa nachádzal v tej istej budove ako (newyorská) Federálna banka rezerv. Keď v roku 1917 ruský cár abdikoval, Trockij, ktorý sa vtedy nachádzal v exile v New Yorku, odcestoval na náklady Iluminátov so skupinou komunistických stúpencov do Ruska, aby Leninovi pomohol zvrhnúť dočasnú vládu.

Boľševická revolúcia, to bolo dielo ruskej židovskej inteligencie, ktorej snahy zlikvidovať cársky režim majú na svedomí vyše 20 miliónov ruských kresťanov. Toto je výsmech spravodlivosti, o ktorej "priemysel" holokaustu nikdy nehovorí.

Počas ruskej občianskej vojny stál Trockij na čele miliónovej Červenej armády. Svoju filozofiu ako vodcu ľudí vysvetľuje vo svojej Autobiografii: "Armádu nemožno postaviť bez odvetných opatrení. Davy mužov nemožno viesť na smrť bez toho, aby
armádne vedenie nemalo v arzenáli trest smrti. Kým tie zlomyseľné bezchvosté opice, ktoré sú také hrdé na svoje technické úspechy - tie zvieratá, ktoré nazývame ľuďmi - budú budovať armády a viesť vojny, velenie bude vždy nútené stavať vojakov medzi možnú smrť na fronte a neodvratnú v zázemí."

Hoci západní bankári chceli mať kontrolu nad sovietskym bankovníckym systémom a Rockefeller chcel mať kontrolu nad ropnými poliami Baku, Stalin - ktorý sa dostal k moci po tom, čo Lenin zomrel a Trockij ochorel - uprednostnil trend k nezávislosti.
Skrížil plány Iluminátov tým, že ustanovil "socializmus v jednej krajine" a nesnažil sa o celosvetovú revolúciu, ktorej sa dožadoval Trockij. A o Stalinovi sa ukázalo, že je príliš tvrdým orieškom na to, aby sa dal zlomiť. Trockého, ktorý sa v skutočnosti volal Lev Bronstein, zavraždil v Mexiku v roku 1940 Stalinov agent.

A tak Ilumináti, vyvíjajúc úsilie prostredníctviom sionistických bankárov, privodili v roku 1929 Veľkú depresiu a potom dopomohli k moci Hitlerovi. Chceli, aby sa Stalin a Hitler navzájom zničili. Americkí vlastenci ako Charles Lindbergh kládli odpor voči úmyslu zatiahnuť do vojny aj Spojené štáty, ale Ilumináti, s prižmúrením
oka prezidenta Franklina Roosevelta, ich aj tak vmanipulovali do vojny proti Nemecku, Taliansku a Japonsku. F. D. Roosevelt bol zrazu spojencom "strýčka Joea" Stalina, spolu s britským arci-imperialistom Winstonom Churchillom.

Takže Ilumináti vytvorili komunizmus, aj fašizmus. Tieto dva druhy režimov sú opačnými obrazmi v zrkadle - len iné názvy pre všemocný štát, riadený samozvanou elitou s jediným cieľom: moc. Po II. svetovej vojne, v roku 1948, Ilumináti prostredníctvom sionistického teroristického útoku na Palestínu vytvorili štát
Izrael. Potom využili mimoriadnu povojnovú moc Spojených štátov na vytvorenie studenej vojny, aby držali na uzde Sovietsky zväz, ktorého moc značne znásobilo víťazstvo nad Nemeckom a obrovská obeť v podobe ruských životov, ktorú si to víťazstvo vyžiadalo. V 60-tych rokoch usmrtili bratov Kennedyovcov a práve oni majú
na svedomí posledných 30 rokov konfliktu, čo napokon viedlo k útokom 9/11 pod falošnou vlajkou v New Yorku a vo Washingtone a súčasnú falošnú "vojnu proti terorizmu".

Po "páde" Sovietskeho zväzu v roku 1991 sa zmocnili vlády nad Ruskom. V 90-tych rokoch, za vlády slobodomurára Borisa Jelcina a ruských oligarchov židovského pôvodu, vyplienili ruské finančné a prírodné bohatstvo. Zrejme mali plán nielen rozkúskovať Sovietsky zväz, ale aj samotné Rusko. Podľa knihy Olega Platonova "Tŕňová koruna Ruska - tajné dejiny slobodomurárstva 1731 - 1996" (1996), najväčšiu časť Sibíre mali dostať Spojené štáty. Lenže ten plán prekazil rozmach ruského nacionalizmu. Po tom, čo Jelcin v roku 1999 prekvapujúco odovzdal moc do rúk Vladimíra Putina, Rusko teraz obnovuje svoju nezávislosť a ekonomickú silu, ktorú stratilo počas Jelcinovho nesprávneho vládnutia.

Skutočnosť, že Iluminátom sa nepodarilo dosiahnuť svoj dlhodobý cieľ zničiť Rusko, to je hádam najvýznamnejší geopolitický fakt posledného polstoročia. Vďaka tomu stále existuje domovina pravoslávneho kresťanstva a ruské rakety s jadrovými hlavicami sú stále namierené na najväčšie západné veľkomestá, kde sídli iluminátska elita, ako aj na Izrael. Spojené štáty na to reragovali expanziou NATO o Poľsko a pobaltské štáty, zorganizovaním "farebných revolúcií" v bývalých sovietskych republikách ako Ukrajina a Gruzínsko a snahou získať spojencov v bývalých
sovietskych republikách Strednej Ázie.

V tlači Iluminátov Rusko čoraz častejšie zobrazujú podobne ako za čias Sovietskeho zväzu, počas studenej vojny - ako nepriateľa mieru vo svete. Ale keďže Rusko sa čoraz bližšie posúva k Európskej únii a stáva sa hlavným dodávateľom plynu a ropy,
rovnováha síl vo svete sa môže rozhodne nakloniť od západnej hemisféry späť k Eurázii.

Novým bojiskom sa zdá byť Irán - stredovýchodná krajina, ktorú Ilumináti zatiaľ nemajú celkom pod kontrolou. Ale útok na Irán môže byť samovraždou pre Spojené štáty a Izrael, zvlášť keby vývoj udalostí viedol k svetovej vojne proti Rusku, Číne a možno aj Indii.
Ale nech toto skončí akokoľvek, je jasné, že teraz sme svedkami činnosti satanských síl v celosvetovom meradle. I keby sa - podľa vidiny pápeža Leva XIII. - Satanova éra časom skončila, zatiaľ tie sily postupujú. Ich ohniskom je dnes americký vojensko-priemyselný komplex, so spojencami ako sú Veľká Británia, Izrael a iné krajiny NATO.

Tento komplex, to je smrtonosný kult, ktorý sa venuje mučeniu, cieleným vraždám, kontrole myslenia, ničeniu celých národov a obyvateľstva a konfiškácii prírodného bohatstva tejto zeme. Kult Iluminátov si hodlá podmaniť celú planétu, vyhubiť prebytočnú ľudskú populáciu a zvyšok obyvateľstva zotročiť. Plány na III. svetovú vojnu sú už teraz v pokročilom štádiu, i keď Rusko im v 90-tych rokoch prekazilo skoršie plány na rozkúskovanie krajiny. A tento kult sa Ruska bezpochyby obáva, keďže vedia, že má k dispozícii dosť jadrových zbraní na to, aby vyhladilo zo zeme
hlavné pevnosti západných elít a že istotne to aj urobí, keď ho budú príliš tlačiť.

A sú tu skutočne aj plány na nastolenie stanného práva na území Spojených štátov a iných západných krajín a na pozatváranie všetkých, o ktorých usúdia, že sú schopní nezávislého myslenia.
V tomto štádiu diskusie sa treba zamyslieť nad tým, či existuje niečo, čo by sa mohlo postaviť proti tomuto úmyslu zničiť svet a ľudstvo. Ak existuje Boh, tak čo robí pre to, aby napravil neprávosti, ktoré sa udiali? Ak sú tu mudrci, ktorých úlohou je strážiť a chrániť ľudstvo, kde sú? Kdeže sú anjelské sily, dobrí
duchovia, všetky tie stelesnenia slušnosti a dobroty? A pokiaľ ide o veriacich medzi nami, kde sú spasitelia ľudstva? Kde je Ježiš Kristus, keď ho potrebujeme?

Kde je Mohamed? Budha? Či ich skutočne nemožno nájsť v tejto najtemnejšej hodine ľudstva? Nazvime tieto sily dobra a svetla ezoterickým vplyvom. Niektorí mylne označujú ezoterické vplyvy za zásadne zlé a satanské a hovoria, že Ilumináti majú pôvod práve
v ezoterike. Lenže toto vôbec nie je správne. Počas ľudských dejín sa uchovávali nitky tajného učenia, ktoré niektorých jednotlivcov viedli k vyššiemu uvedomeniu. Týmto vplyvom možno vďačiť za všetky svetové náboženstvá. Práve tie sú za mystériami staroveku. A tie boli v priebehu európskych dejín v jadre rôznych
duchovných učení, vrátane Templárskych rytierov, Rosikrušianov a umeleckých a filozofických škôl renesancie. Lenže všetky učenia v priebehu času upadajú a zmocňujú sa ich ľudia bez škrupulí, ktorí sa ich snažia využiť pre svoje sebecké účely.

Dôsledkom toho je potom čierna mágia, čarodejníctvo, dokonca aj vyznávanie diabla. A Ilumináti, to je kult čiernej mágie. Takisto tajná spoločnosť Skulls and Bones. A boli ním aj nacisti. A rovnako je ním aj CIA, Mossad, MI6, Rada zahraničných vzťahov, skupina Bilderberg, Tavistock inštitút a mnohé iné organizácie, ktoré
zneužívajú moc, bohatstvo, poznanie a podobné prostriedky na získanie kontroly nad inými či na ich zničenie. A intenzívnej forme čiernej mágie sa venuje aj hlavný mediálny prúd prostredníctvom psychologickej manipulácie pre účely propagandy či komercionalizmu. Vlastne celá západná vládnuca elita je dnes smrtonosným kultom čiernej mágie, ktorý má vlastné zvrátené stupne zasvätenia.

Týchto ľudí charakterizuje predovšetkým ich univerzálna závislosť na takých veciach, ako sú drogy, sexuálna promiskuita alebo úchylnosť. Ale pravá ezoterika je takisto prítomná vo svete. Jednou z foriem úsilia bol prenos tajného poznania o duchovnom vývoji človeka z centier na Východe, ktoré postihla vojna alebo revolúcia, na jednotlivcov, skupiny a tajné školy na Západe. Toto sa udialo vtedy, keď Rusko zničila bolševická revolúcia. Ezoterickú iskru preniesol do Paríža, respektíve do Londýna, napríklad aj kaukazsko-grécky duchovný učiteľ G. I. Gurdejev (1866 - 1949) a jeho ruský adept P. D. Uspenskij (1878 - 1947). V 20-tych
rokoch indický majster učenia Sufi Hazrát Inajat Chán (1882 - 1927) a jeho brat Mušaráff Chán (1895 - 1967) priniesol zase tajomstvá sufizmu do Ameriky a Európy, založiac tam školy, existujúce dodnes. Britský novinár Paul Brunton (1898 - 1981),
pôvodným menom Raphael Hurst, zanechal svoju novinársku kariéru, strávil celé roky v Egypte a v Indii a napísal sériu kníh o svojich duchovných objavoch, vrátane stretnutia so známym indickým majstrom Ramanom Maharishim (1879 - 1950).

Ďalšími boli napríklad jogíni Swami Vivekananda a Swami Muchtananda, ďalej Papa Ramdas, Srí Anirvan, Srí Aurobindo, Krišnamurti, Meher Baba a mnohí iní. Keď Číňania obsadili Tibet, väčšina tibetských lámov ušla do Indie a na Západ. Tibetský budhizmus značnou mierou premenil povedomie na Západe. Aj duchovné smery Zen, taoizmus alebo učenia tajných skupín domorodého obyvateľstva v Severnej a Južnej Amerike, Austrálii, Afrike, Ázii a Európe (keltské a nordické duchovné koncepty). Aj v rámci judeo-kresťanskej tradície existovali duchovní majstri, napríklad Joel Goldsmith v Spojených štátoch, Padre Pio v Taliansku, Eckhart Tolle v Nemecku alebo matka Tereza. Ďalším významným učiteľom bol Rakúšan Rudolf Steiner alebo bulharský duchovný učiteľ Omraam Michael Ivanov, ktorý pôsobil vo Francúzsku.

Hovorí sa, že takisto v astrálnej pláni prebieha teraz mohutné úsilie zastaviť plán na podmanenie si sveta Američanmi. Deje sa všetko toto v rámci dizajnu? Odpoveďou je jednoznačné áno. Nikto, kto sa dnes vo svete úprimne rozhodne hľadať inšpiráciu alebo návody ako sa spojiť so svojím vyšším "ja" a s Bohom, ju nemôže minúť. "Hľadaj a nájdeš!" nikdy predtým nebolo pravdivejšie. Ale osoba musí byť veľmi vytrvalá a eventuálne nájsť pravdu vo
vlastnom srdci, mysli a duši, pretože práve tam skutočne sídli Boh.
Ak výsmech spravodlivosti v 20. storočí niečo ukázal tak to, že Boha nemožno hľadať vonku vo svete, aspoň teda nie v tom svete, ktorý vidíme v televízii a v činoch celebrít a vodcov. A že nikto druhý nám nikdy nemôže pomôcť. Pomoc sa môže dostaviť len z vlastného vnútra. A akonáhle sa dostaví, na nás záleží uplatňovať to potom v životnej praxi prostredníctvom odvážneho úsilia pomáhať druhým, s ktorými sa v dennom živote stretáme.krátená ukážka z článku Richarda C. Cooka: "The Secret History of Our Time: The Pope and Satan, War and the Anti-Christ, Revelations and the Last Days"

zdroj: http://www.protiprudu.info/tajne_dejiny.html


0ndr3j77   |   ip:95.103.25   |   2009-12-03  (20:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kedy bude uverejnena dalsia cast???????????????DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2009-12-08  (16:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ---N1o--- v čiarovom kóde predĺžené čiary šestky neznamenajú. nemajú priradenú číselnú hodnotu.

---pravdaludom---to je to, nevedia. proste žiju iluziu, a myslia si že to je krasna freska na stene, a mnohi ani nevedia že tam dačo je, bez duch achodia dnu a von okolo toho...nevšimaví k okoliu zaujati tím, čo im je predostrete. proste Matrix...a to je na tom to dobré..keď si nevšimnem ich obrazec, alebo dačo znamená že ich mám "ve vagíne"...


ANONYM   |   ip:94.191.22   |   2009-12-12  (20:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj jeden z najvýznamnejšich satelitlitov na oblohe ktoré šíria televízny signál je na 19,5.


Fakir   |   ip:85.216.18   |   2009-12-13  (19:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Spravne ma byt Lumeni nie Illuminati


N1o   |   ip:77.93.216   |   2009-12-29  (17:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vyššie napísal pravduludom | 2009-11-29 (12:36)

,,ked symbolika tak poriadna a všade. nech sa pači. http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/televizne-noviny/35422 " Toto je len malinká kvapôčka v mori.

Ja okrem už vyššie pridaného odkazu:

http://www.youtube.com/watch?v=yOK0hS4X5bU

sem dávam odkaz na toto - symbolika satanistov a skryté odkazy vo filmoch (Simpsons, Aeon Flux, Lovci pokladov, Matrix, Lara Croft - Tomb Raider, Sout Park, Matrix,...):

http://www.youtube.com/watch?v=PBKDZhu-EZw&;feature=related


kenya   |   ip:95.102.22   |   2009-12-31  (03:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je možné, že existujú aj ďalšie 'stupňe Illuminati' nad 33, to ale zatiaľ nikto nepotvrdil.

ja by som len chcel vediet, kto potvrdil tych prvych 11... tvoj vyskum?:D
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


sedem + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Emil Páleš: Jezuiti

Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Je obřízka to, co opravdu chce Bůh?

Ročně je ve světě obřezáno až 3 miliony žen – to je přes 8 tisíc denně. Osm tisíc zohavení, osm tisíc bolestí a nářků, osm tisíc každodenních hrůz… Stopněte si jak dlouho budete číst tento článek, pak vynásobte minuty číslem 5,5 a vyjde vám počet právě v této době zmučených a zmrzačených děvčátek, jejichž nářek je většině lidí na této planetě lhostejný a jejichž bolest raději nevidí, neslyší… ORIGINÁL S ILUSTRÁCIOU NA http://atllanka.net/index.php?text=341-je-obrizka-to-co-opravdu-chce-buh


5 Biologických zákonov.

Euróspka Únia schválila zákon o zákaze prírodných ...

Vedeli ste že.... ?

Rómska odysea: európska mission impossible

Konkurujúce si meny sa stávajú populárne! (SK titulky)

Archív

Aj OĽaNO sklamalo.

Aj OĽaNO sklamalo. Až by obyvateľstvo – voliči všetkých krajín sveta mali právo si vytvoriť volebný zákon bez účasti politických strán a mohli si voliť len osobnosti zo svojich obci či miest, krajov do parlamentu a mali pravo kontrolovať svojho voleného zástupcu a taktiež ho pri klamstve či korupcii odvolať, tak by vo svete neboli vojny, nebola chudoba, neboli protesty a demonštrácie a perfektne by fungovala aj trhová ekonomika k spokojnosti väčšiny obyvateľstva. Nebolo by tu integračného a globalizačného procesu v tej podobe, ktorú poznáme až dnes. Takže systém až príliš vyhovuje veľkokapitálu korumpovať politické stranícke záujmové skupiny, ktoré väčšine ničia život na čo nemajú právo. Zmenou volebného zákona by sa dlhodobo neudržal žiadny zástupca ľudu pri možnosti zastupovať svojich voličov, ale cez politické stranícke záujmové skupiny sa do parlamentu dostanú nečestný občania v každej krajine sveta, ba dokonca sa majú možnosť aj dlhodobo udržať u verejnej moci, keď ich voliči nikdy nemôžu za klamstva a podvody z postu ústavného činiteľa odvolať a potrestať, vid rôznych politikov politických trvalých karieristov v každej krajine sveta s výnimkou Švajčiarska a Islandu. Takže keď už tým politickým stranám už dnes nedôveruje až 40 percent obyvateľstva, tak sa pripojme k ním a zväčšime nespokojnú väčšinu, ktorú politici z politických strán majú len vďaka strachu 30 percent obyvateľstva z pravice. Už dnes by ich systém sa zrútil ako domček z kariet, keby neovládali vlastníkov a redaktorov z médií hlavného prúdu či politický verejnoprávne média, ktoré manipulujú obyvateľstvo žijúce v strachu z pravice v prospech ich systému prichádzať k slobodným voľbám, ktorí si vytvorili pre seba čiže pre 30 % obyvateľstva každej krajiny vo svete. Prečo zabránili obyvateľstvu politické strany vo svete vytvoriť si občianske Ústavy a občiansky volebný zákon? Odpoveď na tuto otázku som už dal v predchádzajúcich slovách, takže aj OĽaNO s týmto nechce pohnúť do predu a vyhovuje mu v plnej miere súčasný volebný zákon..


Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Alternatíva priamej demokracie

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Počátek občanských nepokojů v USA?


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3604 s