25. August 2019
    
Ilumináti nám dali Šach - Odpoveďov ból Šach iluminátom - Dolezite.sk

Ilumináti nám dali Šach - Odpoveďov ból Šach iluminátom


  2010-01-27  (08:37)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ilumináti nám dali Šach - Odpoveďov ból Šach iluminátom

Len málo ludí si uvedomuje že proti ludstvu hrá strategickú hru malá hŕstka spiklencov zvaných aj Ilumináti.
Ešte menej ludí si uvedomuje hlavnú stratégiu šachu.

Začnem tým najdôležitejším : Stratégia šachu je PREDVÍDAŤ nepriatelove ťahy a dotlačiť ho k OBRANE A ÚSTUPU !

Všetci ste boli svedkami ako média začali chŕliť správy o chrípke. Je nad slnko jasné že to bol ťah iluminátov ako
očipovať a zničiť obranný mechanizmus ludí. Týmto krokom sme dostali Šach. Ťah pri ktorom sme mohli všetci prehrať. Viesť nerovný boj až do poslednej zotročenej alebo zabitej figúrky.
No pár odvážlivcou sa rozhodlo že to len tak nenahajú. Donútili Iluminátov ustúpiť !Do pozornosti uvádzam výpoveď Jane Burgermeister :

http://mustwatch.hztz.cz/film/interview-s-jane-burgermeister/


Táto škandalózna výpoveď sa internetom začala šíriť ako blesk a velmi v predstihu. Spôsobilo to efekt že ludia začali predpokladať
nepriatelove ťahy. Bolo to jednoduché. Ak by ilumináti spravili chybný krok a nariadili povinnú vakcináciu na základe pandémie prasacej chrípky Janina
výpoveď by vyburcovala obyvatelstvo k takému nátlaku že by sa zrútil celý systém kompletne a ludia by začali prenasledovať iluminátov ako štvanú zver.
Ilumináti zvolili tah ústupu. Celé to média zhodili na farmateutické spoločnosti ktoré chceli iba zarobiť a štáty
sa zahrali na sprostých že o ničom nevedeli. Tiež slabý ťah.....zvýšenie nedôvery voči štátu a systému.

Záverom tohto môjho krátkeho príspevku doplním. Ak by ludstvo malo prístup k informáciam a aktívne by tieto informácie sledovali ludstvo by bolo schopné
predvídať všetky ťahy iluminátov a NEMUSELA BY ZOMRIEŤ ANI JEDNA FIGÚRKA A VýŤAZTVO BY BOLO NAŠE.

Sunpower333


Sunpower333
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
kri   |   ip:213.151.2   |   2010-01-27  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sach je fantasticka hra, aj ked ju moc dobre neovladam. jedno vsak viem na 100%!!! bez ohladu na rasu cierne a biele figurky, vsetci od pesiaka po krala s kralovnou koncia po konci hry vzdy v tej istej skatuly ;-)


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-27  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kri /
Tu nejde o rasu.


marekzubko   |   ip:192.128.2   |   2010-01-27  (12:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VýŤAZTVO

sic!


pilgrimdou   |   ip:84.47.58.   |   2010-01-27  (13:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Budeme moct predvidat ich tahy vopred dokial nam "netipnu tipec" cenzurou internetu a potom sa uz nedostaneme k pozadovanym informaciam.
Ale zostane este jedna moznost- urobit si rychlokurz jasnovidectva u niektoreho z miestnych ezoterikov:D


abc   |   ip:78.98.243   |   2010-01-27  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Suhasim s prispevkom, domnievam sa ze to odrzrkadluje absolutne totoznu realitu.
JA sa venujem sachu celkom aktivne.
Najdolezitejsia je taktika, ta pozostava z otvorenia partie(bakteria, chripka). Stredovej hry (media a vir posplasnych sprav) a koncova cast hry(Cipovanie a ockovanie ludi).
2.krokom je poznat supera...oni maju perfektnu znalost nasich slabin, vedia ze sme neorganizovani a vedia ze sa medzi sebou hadame uz aj koli tomu ci je farba modra modrejsia alebo este podrejsia.
3. krokom su vytrvali, cize ak jednu hru prehrali je nad slnko jasne ze budu vytrvavat dalej vo sovojom usili.

Jedina cesta pre nas proletarov je byt informovani a sirit co mozno najviac sa pravde priblizujuce inforacie. FAkt je taky ze na kazdom stuppni je nejake klamstvo.JE to prespekulovany system.

Treba sa dostat k oku nepriatela a vytrhnut mu ho.


Bertold   |   ip:84.47.108   |   2010-01-27  (14:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A zase sme u toho - "MY" a "ONI".
Ale sedí to - je to ANTAGONIZMUS . ktorý bol, je, a bude v každej spoločnosti a je úplne jedno,či bola stredoveká, socialistická, alebo kapitalistická. Ale s tou prasačou chrípkou to považujem za jeden z največších "ojexov" storočia, hneď za "pádom Berlínskeho múru" a vytvorením Európskej únie so spoločnou menou a Lisabonskou zmluvou.


abc   |   ip:78.98.243   |   2010-01-27  (15:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANTAGONIUMUS:Antagonizmus je súbor negatívnych postojov a hodnotení, ktoré môžu viesť k činnostiam smerujúcim k eliminácii alebo k podriadeniu protivníka. Antagonizmus môže vzniknúť na základe objektívnej rozdielnosti záujmov. Na konflikt sa mení až vtedy, keď si túto rozdielnosť záujmov uvedomil aspoň jeden z partnerov.

Vzhladom na Hubbardovu skalu:
Emočná tónová škála
4,0 Nadšenie
3,5 Radosť
3,0 Konzervativizmus
2,5 Nuda
2,0 Antagonizmus
1,5 Hnev
1,1 Skryté nepriateľstvo
1,0 Strach
0,05 Apatia

si nemyslim, ze je to zly zaciatok ako bojovat s nasim neviditelnym nepriatelom. Bertold, vzdy lepsie nieco robit aj ked nespravne ako byt so zalozenymi rukami. Akcia je nalpn zivota, ked sa pri tom robia chyby co je prirodzene je vzdy viac ocenene ako pasivna navigacia co je lepsie.


PETER   |   ip:217.119.1   |   2010-01-27  (16:09)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Sunpower333
Páči sa mi posledná veta, ktorú si napísal v tomto článku červenou. Áno, ak by ľudstvo malo informácie. Dosť často to tu opakujem, že informácia je najsilnejšia zbraň na svete. Neviem koľko ludí chápe podstate tej vety. Poviem príklda, ak sa ludia dozvedia, že vakcíny sú podvod, darmo "Elita" vynaložla miliardy dolarov na propagandu a výrobu toho svinstva, jednoduchá zbraň INFORMÁCIA spláchla všetky ich miliardy do hajzla. A toto funguje zo všetkým. Máme v rukách silnú zbraň-INFORMÁCIU!! A nemyslím si, že cenzúra internetu to zastaví. Poviem príklad, spravím stránku, ktorá bude akože pre nich prijatelná takže sa dostane na net. Ale čo sa stalo, odrazu začnem na svoju stránku uverejňovať veci ktoré sa im nebudú páčiť. Samozrejme, že moju stránku nakoniec zakážu a ja budem mať problémi ALE. Ludia sa budú pýtať, prečo už tá stránka nejde, veď to bolo zaujímavé...to naozaj ju odstavili kvôli tomu...AHA a už sa o tom začne písať kvoli čomu bola stránka odstavená a zas sa to šíri. A toto je len jedná z možností. Pravda si cestu nájde.PETER   |   ip:217.119.1   |   2010-01-27  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sunpower333
Páči sa mi posledná veta, ktorú si napísal v tomto článku červenou. Áno, ak by ľudstvo malo informácie. Dosť často to tu opakujem, že informácia je najsilnejšia zbraň na svete. Neviem koľko ludí chápe podstate tej vety. Poviem príklda, ak sa ludia dozvedia, že vakcíny sú podvod, darmo "Elita" vynaložla miliardy dolarov na propagandu a výrobu toho svinstva, jednoduchá zbraň INFORMÁCIA spláchla všetky ich miliardy do hajzla. A toto funguje zo všetkým. Máme v rukách silnú zbraň-INFORMÁCIU!! A nemyslím si, že cenzúra internetu to zastaví. Poviem príklad, spravím stránku, ktorá bude akože pre nich prijatelná takže sa dostane na net. Ale čo sa stalo, odrazu začnem na svoju stránku uverejňovať veci ktoré sa im nebudú páčiť. Samozrejme, že moju stránku nakoniec zakážu a ja budem mať problémi ALE. Ludia sa budú pýtať, prečo už tá stránka nejde, veď to bolo zaujímavé...to naozaj ju odstavili kvôli tomu...AHA a už sa o tom začne písať kvoli čomu bola stránka odstavená a zas sa to šíri. A toto je len jedná z možností. Pravda si cestu nájde.Anty   |   ip:78.99.56.   |   2010-01-27  (16:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TU CHCE NIEKTO HRAT HRU KTOREJ PRAVYDLA NEPOZNA este raz opakujem mysliet je h...o vediet :D a PETER ich investicie takzvanej "elity" niesu v hajzli ale niekolkonasobne zurocene NESLEDUJES DIANIE OKOLO SEBA NAJPRV SA TOTIZ NAKUPILI VAKCINY Z DANI POPLATNIKOV(takze ak si pracujuci tak aj z tvojich)A AZ POTOM SA OZNAMILO ZE SU VAKCINY VPODSTATE NEPOTREBNE.SAMOZREJME ZMLUVY O KUPE VAKCIN BOLI DOBRE OSETRENE PROTI NESKORSIM VYHRADAM KUPUJUCICH STATOV... teraz uz len uzivaju nadobudnute peniazky a kto pracoval dalej pracovat bude a samozrejme ze bude platit dane :D :D :D JAKA PARADA funguje to od nepameti tym istym sposobom iba sa tento sposob vzdy naziva inak. . .


inocean   |   ip:79.69.143   |   2010-01-27  (18:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 kri: pekne prirovnani s temi figurkami v krabici. Pokud jsi myslel cerne a bile bohatymi a chudymi. Vsichni zijeme tady, v jedny krabici.


drroman   |   ip:84.16.60.   |   2010-01-27  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ty kokos ked toto tu vsetko citam ta ako potom mozem zit v takomto svete ? vsetko je pod kontrolou, nikto tu nie je slobodny, manipulacia a pod. Ako sa tu da potom zit ? asi by trebalo 3.sv.v. a po nej by si ludia opet uvedomili co je dolezite a co je len honba za mocou a pod. DIKY


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-01-27  (19:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Katastrofické vnímanie sveta a konšpiračné prežívanie života ľudí zotročuje.


Pao   |   ip:195.168.2   |   2010-01-27  (19:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  abc: To, čo si uviedol, je agenda Scientológie. Upozornenie pre všetkých:

SCIENTOLÓGIA JE NEBEZPEČNÁ SEKTA!

Takže, ak si na to natrafil náhodou, opatrne. Ak ešte máš nejakých priateľov aj mimo Scientológie, alebo váhaš, prečítaj si prosím toto:
http://www.cs.cmu.edu/~dst/Library/Shelf/xenu/sk/

Ak nemáš čas na celý text, skús aspoň Epilóg a Doslov. Hádam ešte nie je neskoro.

Ľudia, prosím, dávajte si pozor. Neverte slepo každému.


Tamara   |   ip:95.102.25   |   2010-01-27  (20:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Poprosila by som autorov článkov aby si pred uverejnením dali skontrolovať pravopis. Hrubky znižujú vážnosť príspevkov.Sme Slováci, tak by sme si mohli v oficiálnych príspevkoch dať bacha na pravopis.Víťazstvo s "Y" a ešte veľkým a červeným je katastrofa.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-27  (21:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tamara
Katastrofa je že nám už od malička programovali mozog. Kto nám to kedy odškodní..minulosť už dlabať ale kedy sa to zastaví ?


jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-01-27  (23:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ja pridám môj predpoklad (nie som šachista):
Na šach sme odpovedali protišachom, ale vedia, že my tento náš šach budeme považovať za náš úspech, ktorý nás uspí.
Ak nás chceli naučiť nedôverovať vakcínam, tak sa im to dokonale podarilo. A keď nám vypustia tú ozajstnú "sloniu chrípku" a my, pyšní na náš protišach, odmietneme vakcíny a tým sa staneme sami zodpovední za svoju smrť.
Nesmieme zabúdať, že sú veľmi prefíkaní a že nás je na ovládanie príliš veľa. Stačí im 1 miliarda.


33   |   ip:91.127.14   |   2010-01-27  (23:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ako ludkovia necem vam brat iluzije ale nebudte naivny ze ste im vy dali sach.ty sa nezastavia pred nicim pokial budu mat vojakov co sa za nich vzdy postavia.a to maju este aj tichich a tajnych stupencov.ak si myslite ze sa zlaknu len tak tak si spomente na 9/11kolko nevinich zivotov tam obetovali.pre svoje ciele a dalej irak atd


sused   |   ip:89.173.13   |   2010-01-28  (10:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  toto je len vyhrata bitka a nie vojna.
pokial sa neprevaly najvecsi podvod v historii ludstva tak slusny ludia nevyhraju.mam na mysli svindelkau..
od tohto sa to cele odvija,a pri kazdej preharatej bitke sa maju naco poukazat pod akoukolvek zamienkou.


pilgrimdou   |   ip:84.47.58.   |   2010-01-28  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stale netreba zabudat, ze mnoho veci je naozaj v nasich rukach. Napr. banky: nedavno som tu cital skvely napad ako podrazit bankovy system
poplatkov na Slovensku vyberom celej vyplaty naraz a tento cash si ulozit doma. Ved za sociku to bolo bezne, dostali sme raz mesacne peniaze
na drevo (dalsia mala ciastka bola tzv. zaloha 2 tyzdne po vyplate)a tieto sa drzali doma. Problemom je, ze to vyzaduje celoplosnu akciu
"uvedomelych" ludi. Ak to urobi 10 alebo 100 ludi, tak to bude o nicom.
Ja osobne som doma mesiac po 5 rokoch pobytu v Britanii a zostal som zhrozeny, za co vsetko platim VUB za ucet, ktory tam mam niekolko rokov.
Ze (mimo ineho) - recyklacny poplatok! Som skoro na zadok spadol. Hned som im aj oznamil, ze za takychto podmienok u nich urcite dlho
neostanem a najdem si banku, kde takto cloveka nezdieraju. Aj som nasiel a podotykam, ze nie som ich dealer. mBank! Mozno nie je uplne
perfektna, ale mne to bude stacit. Ked vsak o tom hovorim ludom, len pokyvaju hlavou a idu si dalej. No super! Potom sa nedivme, ze mame
pakaren aku mame. Este aj tie veci, ktore mozeme zmenit (a isto by sme mali), nechaju nas lahostajnymi. Ved polospankovy zivot v matrixe
je tak sladky, rozmyslat nemusime a naco menit zabehnute veci?! Aj ked nam skodia. Ale toto je uz na diagnozu...


bublinka   |   ip:91.127.9.   |   2010-01-28  (10:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pilgrimdou:mas pravdu,aj ta sa da,ale vzdy si kldiem otazku,preco? nedalo by sa rovno s len s oznamenim urobit to co treba.Viem,teraz to mozne nie je,ale pride doba,ked to bude mozne a bude treba urobita aj sa to urobi.
Dat veci na poriadok.
Vsetko ma svoj cas.kri   |   ip:213.151.2   |   2010-01-28  (11:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ekonom | ip:95.102.0. | 2010-01-27 (12:07)

nepochopil si to a pri pohlade na hviezdicky pri mojom prvom poste asi vacsina.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-28  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kri
Nevadí máš tu priestor to upresniť.


lant   |   ip:188.75.18   |   2010-01-28  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kri: nemyslel jsi to jako, ze kazdy musi umrit?


kri   |   ip:213.151.2   |   2010-01-29  (01:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak si podme trochu zafilozofovat.

ako zacina hra sach? nevyberu sa z nejakej skatule figurky? aj ludia odniekial na tento svet prichadzaju (to tu, ale riesit nebudem. to snad viete aj sami ;-).

v sachu mate dve "rasy" ciernu a bielu. na zaciatku su si rovne. je ich rovnaky pocet a ovladaju rovnaku plochu. u ludi po prichode na tento svet plati to iste. neviete chodit, neviete citat, pisat, pocitat..dokonca ani hovorit. stale ste si rovni. dokonca aj v tom ovladani priestoru. zaberate iba ten kam vas tato, alebo mamina polozi ;-)

v sachu a tak aj u ludi nedokazete na zaciatku ovplyvnit kym ste. nemozete za to, ze ste cierny pesiak, nemozete ani za to, ze ste biely pesiak, alebo ani za to, ze ste cierny kral, alebo biela kralovna.

v sachu na figurky posobia vonkajsie podnety. tymi su ruky a mysle hracov. figurky teda konaju to, co je po nich pozadovane. presuvaju sa z jedneho policka na druhe ... ludi formuje tak isto okolie. ste krestanmi, lebo ste sa narodili tu v europe, ste vzdelani, lebo niekto na vas tlacil, aby z vas nieco bolo, aby ste v zivote nieco dosiahli atd.

nestava sa to v hre sach prilis casto, ale plati tam to iste pravidlo ako v hre s nazvom DAMA. ak sa ako pesiak dostanete na uplny koniec hracieho planu, mozte pesiaka vymenit za jednu vasim superom vyhodenych vyssich sarzi (veza, strelec, kon, dama). tak ako pesiak, tak aj clovek zo slamu, z geta sa moze niekym stat. v realite sa to vola AMERICKY SEN a tiez sa to nestava prilis casto. o osude tych neuspesnych sa v novinach nepise!

tak ako pesiak tak aj tito ludia, ale casom zabudnu (99% z nich), ze odkial prisli. mozno sa pytate, ze odkial viem, ze ten pesiak na to tiez zabudol? lebo tento sa do hry ako pesiak uz nikdy nevrati.

sucasny spolocensky system je o boji, o konkurenci, cize nie o spolupraci. bojujeme bieli proti bielym, cierni proti ciernym, cierni proti bielym, bieli proti ciernym a tato hra s nazvom sach to perfektne vystihuje. vystihuje skutocnu podstatu tohto neskutocne skazeneho a skrz naskrz prehniteho sveta.

myslite si, ze ste vyslovili to bajne sach-mat a, ze ste vyhrali. omyl, nic ste nevyhrali. vy ste prehrali. obaja prehrali. bieli aj cierni prehrali. prisli ste o "vsetkych" pesiakov. uz nema kto robit, uz nema kto vytvarat hodnoty, uz nie je koho zotrocovat. zostali uz iba elity na oboch stranach, ktore ale hodnoty nevytvaraju, nedokazu siat, nedokazu zat, nedokazu miesit cesto, dokonca ani piect. maju kopec penazi a cela hracia plocha je ich, ale nemaju co jest. trestom je smrt.

sachove figurky maju oproti ludom, ale jednu vyhodu. koncia tam kde zacali - v krabici. clovek sa ma v matkinom brusku ako take male prasiatko v zite. po prichode na tento svet cez "nebesku branu" prichadza, ale tvrda realita, ktora konci v rozpalenej peci, alebo v chladnej zemi.

ale zajtra si mozte zahrat sach znova. alebo sa na tento svet vratite ako ferdo mravec a budete cakat, kedy vas niekto zasliapne.

staci???


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-29  (08:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kri + všetkým
Ďakujem kri za rozsiahlu analízu. Napísal si to výstižne musím ťa pochváliť. teraz prejdime k myšlienke že rozdelenie figúrok je podvod. Toto rozdelenie ktoré nám kri vysvetlil je program iluminátov.Skutočné rozdelenie je : Biele figúrki sú všetci egoisti ktorý chcú dobro pre seba a svoju rodinu ! Čierne figúrky sú ilumináti a všetci ktorý im slúžia či už vedome alebo podvedome. Suhlasíte ? Ten kto je egoista je správny a šlachetný človek. Ak by každý bol sebec a chcel pre seba len to najlepšie jeho cielom by bolo samozrejme dobro pre všetkých ! Je to úplne logický postup. Ja ako jednotlivec sa chcem mať čo najlepšie aj s mojou rodinou. Teraz nemyslím najlepšie zo všetkých žijúcich ludí ale najlepšie ako sa len dá existovať. To môžem dosiahnuť iba najefektívnejšou a najspravodlivejšou ekonomikou a rozhodnutiami. Súhlasíte s takýmto rozdelením figúrok ?


Toudy   |   ip:188.123.9   |   2010-01-29  (09:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ekonom, to co je za logika ? Tomu teda vobec nechapem. Ak chces to najlepsie len pre seba, pripadne este pre svoju rodinu z toho my vyplyva ze kasles na ostatnych. Ak sa aj oni snazia mat co najlepsie vznika konflikt! Ako toto moze znamenat dobro pre vsetkych ? Sak sa budu snazit jeden druheho oklamat, aby ziskal to, co ma ten druhy. Vzniknu mafie a najsilnejsi sa bude mat najlepsie. Prave ty egoisti su iluminati!


Toudy   |   ip:188.123.9   |   2010-01-29  (09:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je spravne snazit sa o to aby si sa mal co najlepsie, ale nesmie to byt na ukor ostatnych. Co v dnesnom systeme evidentne vobec neplati!


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-29  (09:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toudy + Všetkým
Dobre si prečítajte Toudyho príspevok velmi dobre sa pýta !!!! zamyslite sa nda tým chvílku ........ jedna so stratégii iluminátov je to že všetko prevracajú naopak! aj tento toudyho názor je presne naopak !! veci uvidíte keď ich otočíte...dostanú správnu polohu. Ilumináti sú nie egoisti keby boli egoisti boli by na našej strane. je to sekta hladiaca po kontrole a moci.. to čo si napísal nemá velký zmysle pretože ak ja chcem najlepšie nebudem vytvárať mafiu lebo by som si bol vedomí že moju rodinu zaťahujem do rizika a neistoty preto by som to nerobil logicky ! a ak aj druhý by boli egoisti a chceli pre svoju rodinu to najlepšie tieť by nevytvárali mafiu lebo by takysto vedeli že je to pre ich rodinu riziko smrti. Takže by žiaden konflikt nevznikol ! Iluminati su sekta jednotlivci v nej nerozhoduju !


Toudy   |   ip:188.123.9   |   2010-01-29  (10:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ha, vidis teraz si dokazal ze netreba hladiet len na seba. Riziko z toho, ze budes ostatnych vyuzivat, nie kazdy berie do uvahy a casto voli riziko, zdajne rychlejsiu cestu za vacsim ziskom. Zacnu sa bat, pretoze vedia ze okradli, zneuzili atd. a mozu taketo gangy vzniknut. Potom nam mierumilovnym ludom nicia zivot, drzia nas v strachu. Ako vidis celkom sa im dari, ovladli ameriku a vyuzivaju ju vo svoj prospech. Ty co dovidia za roh a este trochu dalej vedia zvazit a spocitat, ze byt dobry sa oplati.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-29  (10:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toudy
Nedokazal som ze netreba hladiet na ostatnych. Logicky ked rano vstanes a rozmyslas co urobis najlepšie pre seba ake faktory do toho zahrnies ? aj ked si egoista musis brat do uvahy vsetky premenne teda aj ludia na ktorych by ti normalne nezalezalo ale kedze ta ovplivnuju musis tieto premenne zahrnut do vypoctu a tvoj mozog bude pre teba a tvoju rodinu hladať najlepšie riešenie .


marcelKE   |   ip:88.212.40   |   2010-01-29  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ABC

suhlasim s tebou. Nasa nejednotnost je proti nam. Preto su aj rozne narodnostne konflikty......


expansionlightworker   |   ip:213.81.22   |   2010-01-30  (01:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je si treba hlavne stale davat otazku čo bi v tejto chvili urobila laska -t.j. začat u seba negatyvne reakcie iba podporuju doterajši system


Johny   |   ip:95.103.12   |   2010-01-30  (22:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ehm, je dost mozne, a to si malokto pripustame, ze mame do cinenia s nadludskou mocou = sily zla a lzi! Takze ak nebudeme mat a pouzivat tomu primeranu pomoc a ochranu, ako smrtelni ludia pohorime....


Ekonom   |   ip:91.127.88   |   2010-01-30  (23:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  expansionlightworker

Laska laska laska fajn ale z tej sa nenajem ... lubim ta národná banka slovenska ..budeš mi od teraz dávať bezúročné hypotéky... lúbim ťa cmuuukk ... chcem nula percent úrok a bez úžeri..cmuk aj na druhéEkonom   |   ip:91.127.88   |   2010-01-30  (23:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tamara

Budeš tú kontrolu pravopisu platiť ty?


Lily   |   ip:84.47.8.2   |   2010-01-31  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pao:
To čo uviedol abc nie je agenda scientologie ale dianetiky a to je rozdiel. Áno dianetika a scientologa maju toho isteho zakladatela ale niektore veci v dianetike nie su az tak na zahodenie ako napriklad to co uviedol abc


antabus   |   ip:204.110.2   |   2010-01-31  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Postupne zmenšujeme Baphometovi dvor a zväčšujeme bič. Oligarchii horí pod nohami, lebo upustili od fabiánskych metód. Fabio bol rímsky generál. Jeho metódy:
1.nenásilne
2.presvedčovaním
3.vytrvalo
Google Fabian Society

To je dôvod prečo im záleží na tom aby ovládali masmédia.
O tom, že im horí pod nohami svedčí fakt, že sa už ani neodvážili vyrobiť nejaké voľby prezidenta EU na spôsob USA, čím sa EÚ stala otvorenou diktatúrou.Čo ak by holota zvolila Václava Klausa?
Putin a Čína im pekelne vypálili rybník. Bolo len otazkou času, kedy príde otvorená odveta. Obkľúčovanie ruska začali po 11. septembri.
Prvá veľká výstraha prišla na G20 v Londýne. Už sa nerozbíjali McDonaldy, ale okná na Bank of England. V decembri 2008 prišlo grécko. A voľby v Moldavsku, kde na protest proti EU ľudia zvolili komunistov.
Nielenže máme informácie, ale poznáme aj metódy ich práce a ich mená. Už sa nehovorí o konšpiračnej teórii, ale o konkrétnych činoch konkrétnych ľudí. My musíme myslieť ako oni.

1.Neexistujú stály nepriatelia ani stály priatelia. Iba záujmy.
2.Nepriateľ mojho nepriteľa je môj priateľ.

S bohorovným pokojom dam vo voľbách hlas hoci aj komunistom. Hocikomu, len nie tým, ktorí sú korumpovaní cez Serešove fondy a nadácie. Ako ináč môžme bojovať s korupciou? A veľa toho na výber nezostáva.
Vzor Moldavsko či Bielorusko. Z Bieloruska sme sa posmievali. Diktátor Lukašenko. Ale nenechal krajinu vytunelovať MMF v štýle Slovenska, pobaltia.
Ukrajinske voľby sú dôležitejšie ako všetko ostatné doposiaľ. Ak by sa Rusko dostalo na na hranice slovenska je dobojované. Na ukrajinu teraz potečie veľká vata. Ak západná oligarchia strati ukrajinu, dobojovala. Preto tak kŕčovito rozmiestňujú americké jednotky od Haiti cez Kolumbiu po Bulharsko a Poľsko. Šijú horúcou ihlou.
Tu sa sedí na sude s pušným prachom. Jedna chyba,podobná H1N1, a môže to prasknúť. V podstate sa oligarchovia snažia uhladiť situáciu o čom svedči vypočúvanie v americkom kongrese Timothy Geithnera. Oni všetci veľmi dobre vedia o čo ide. Sú súčasťou tejto mašinérie. Teraz vyrobia zopár obetných baránkov. To bol ten či tamten.
Cesta je jednoduchá. Zo dňa na deň vymazať vnútorný dlh krajiny. Každému ostane čo má a nemusí platiť. Lebo tie peniaze tak či onak sú falošné.
Hovorí sa že Čína ma slabý vnútorný trh. Iba preto drží trh na nízkej úrovni, aby sa dostala k dlhom. Číne stačí zvýšiť cenu za prácu a taký boom svet ešte nevidel. Ak si čínania začnú kupovať vlastné výrobky vo veľkom. Čína predbehla v predaji áut USA a je na prvom mieste vo vede. Zdegenerované školske systémy západu dostali veľkú ranu.
Krajiny BRIC vytvárajú konkurenčný systém. A konkurencia je hriechom, podľa JD Rockefellera.
Je potrebné byť pripraveným na to, že pokiaľ oligarchia neuspeje proti BRIC, tak nás zotročí v režime podobnom komunistickému. A to je hlavným bodom témy. Freedom to fascism.


xxx   |   ip:95.105.19   |   2010-02-02  (02:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Este k tomu sachu:

Biely zacina ak nespravi ziadnu chybu nemoze prehrat,maximalne moze remizovat ak nespravi chybu ani cierny

Cierny je krok pozadu a ak biely nespravi chybu nikdy nemoze cierny vyhrat,iba remizovat


teda v idealne bezchybnej hre biely nemoze prehrat a cierny nemoze vyhrat.


laco   |   ip:78.98.133   |   2010-02-02  (12:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj ja by som rad mudroval o akychsi iluminatoch, ale myslim ze je vas tu magorov dost, tak to necham na vas aj s vasim sachom..


Severan   |   ip:158.195.1   |   2010-02-03  (11:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrá poznamka, výhoda bieleho tahu je znacná výhoda... ale aj znalost pravideil je dolezita... Ak super nepozna branie mimochodom moze vojst do situacie kde pride o pesiaka respektive o poziciu... Takisto treba sledovat svoj ale aj superov cas. V subojoch najlepsich z najlepsich spravidla prehrava ten kto spravi posledný chybu, rsp. kto spraví viac chýb resp vecsie chyby... Ale taketo bitky trvaju na sachovnici hodiny a v realnom zivote roky. Ale existuju aj rýchle bitky, na sachovnici trvaju 2x3, 2x5 minut... a tie maju rozlicne pravidla a nehraje sa na nich len na mat... ale na to ze v prvom rade treba pohotovo rýchlo a vhodne reagovat. neprehrat na cas. Existuju vecsie moznosti spravit chybu ktoru super moze vyuzit rychlo vo svoj preospech. A dolezite pravidlo je ak spravis tach mimo pravidiel hned si prehral, takze ak si v sachu a sachu nezabranis tak, tak bez fer play napomenutia prehravas bitku.

PS: su aj dolezitejsie veci ako gramatika, nemoze byt dolezitejsia forma nad obsahom.


Severan   |   ip:158.195.1   |   2010-02-03  (11:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najdolezitejsie je ale z kazdej partii kazdej situacii zivota ktorú ci vyhras , remizujes ci prehras odíst ako lepsí, múdrejsí, skusenejsí... je pekné ak vyhras ale ak Ti to nic do zivota nedalo, nesplnilo to úcel...


joplins   |   ip:62.66.203   |   2010-02-03  (20:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NO JASNE A CO TAK ZMYSLIET SA ESTE JEDEN TAH DOPREDU , SACHISTI!!!!!

keby sme uz tych iluminatov vytrieskali po tych slinavych papuliach a zacali by sme nanovo, co myslite ako dlho by trvalo aby sa pozvolna objavili dalsi spomedzi nasich vlastnych radov????

cakam na odpovede, sachisti...

a prosim vas ,nepiste mi , ze toto by sa uz nestalo ,(lebo medzi nami ktory by sme boli taky isty ako oni keby sme mali moznosti!) lebo sme sa poucili a , ze medzi nami taky urcite ale urcite nie su::::
dakujem za odpovede,

s laskou....


HLASVOLAJUCEHONAPUSTI   |   ip:213.151.2   |   2010-02-04  (02:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MOJE OVCE POCUJU MOJ HLAS, - TATO PARTIA MA LEN JEDNEHO HRACA, BOH VAM DAL PRECA SLOBODU. MOZETE LUCIFERA POTOM V JEHO HRE IGNOROVAT?


HLASVOLAJUCEHONAPUSTI   |   ip:213.151.2   |   2010-02-04  (02:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MOJE OVCE POCUJU MOJ HLAS, - TATO PARTIA MA LEN JEDNEHO HRACA, BOH VAM DAL PRECA SLOBODU. MOZETE LUCIFERA POTOM V JEHO HRE IGNOROVAT?


HLASVOLAJUCEHONAPUSTI   |   ip:213.151.2   |   2010-02-04  (02:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MOJE OVCE POCUJU MOJ HLAS, - TATO PARTIA MA LEN JEDNEHO HRACA, BOH VAM DAL PRECA SLOBODU. MOZETE LUCIFERA POTOM V JEHO HRE IGNOROVAT?


HLASVOLAJUCEHONAPUSTI   |   ip:213.151.2   |   2010-02-04  (03:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MOJE OVCE POCUJU MOJ HLAS, - TATO PARTIA MA LEN JEDNEHO HRACA, BOH VAM DAL PRECA SLOBODU. MOZETE LUCIFERA POTOM V JEHO HRE IGNOROVAT?


xxx   |   ip:95.105.19   |   2010-02-07  (04:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins: 200 rokov


Peter   |   ip:85.135.17   |   2010-02-09  (03:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bohuzial cenzura internetu sa k nam ruti , skor ci neskor to tu budu kontrolovat , takze na nejake vyznamne kroki je malo casu !!!!


goka   |   ip:77.48.125   |   2010-02-11  (13:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A je je další Paranoik.


vlado   |   ip:96.22.93.   |   2010-03-02  (09:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tie vase prispevky sa nedaju citat.to nie su prispevky,to su pryspevki.vase gramaticke chyby mi rezu oci.ak niekto napise vytazstvo,nemam ani tu najmensiu chut precitat si,co vsetko napisal.mozno to pre vas nie je podstatne.samozrejme nechcem nikoho urazat,ale musite si uvedomit,ze tie neuveritelne chyby v pravopise,chtiac nechtiac,musia byt chapane ako prejav nevzdelanosti,ci povrchnosti.nevidite,ze si takto sami sebe hadzete hrach pod nohy?


bo   |   ip:95.103.16   |   2010-03-02  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako pozorujem, usudzujem, že keby tí ľudia čo nevedia gramatiku dosadili vždy keď cítia tvrdé Y DALI TAM MäKKé I , bolo by menej chýb.
Skúste ! Jednoducho presne urobiť naopak..Ja nie som Slovenka ale je mi na grc z toho aké robia Slováci chyby.Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-03-03  (14:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak ti jena grc s takých vecí,potom ťa ľutujem.Sú závažnejšie veci s ktorých by nám malo byť na grc.Pozor na to ,aby s teba nemali ľudia závrať a nebolo im na grc.


bo   |   ip:78.99.60.   |   2010-03-19  (09:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj Kiwo,
zastávam názor, že keď niečo písomné posúvam ďalej snažím sa o základnú kvalitu. Tou JE správny písomný prejav.
V ňom sa odzrkadľuje moja úcta k téme i príjemcovi.
Že TY máš cit/necit práve pre toto je tvoja osobná nevysporiadaná vec čo je vidieť z Tvojej reakcie. Neodsudzujem Ťa za to ani neľutujem ani mi nie je z Teba na grc.
Napokon : ja som napísala že je mi nie na grc z ľudí ale z textového prejavu,kde v každej vete je hrubá chyba. A to je rozdiel. Pritom máme slovenské pravopisné korektory , že .
Som presvedčená, že TY máš zas iné kvality, ktoré nemám JA.
A súhlasím , že je na grc vecí v tomto svete habadej.
No jednako si myslím, že každý by mohol urobiť máličko - začnúť pohľadom na seba !
gracekelly   |   ip:91.148.16   |   2010-03-21  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K príspevku xxx:
Ked´že ako píšeš,a aj to vieme,
biele figúrky na šachovnici začínajú;
mám radšej-čierne...


Ignac   |   ip:78.98.221   |   2010-03-25  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludia a ste si isty ze tento portal a tieto tzv. konspiracne teorie niesu tiez v plane? V plane a v spleti klamstiev na dosiahnutie ciela na poukazanie ludskej bezmocnosti, na vzbudenie bezmocnosti??? Aby bol minimalny odpor?
Hmm?
I.


PARTIZAN   |   ip:202.179.1   |   2011-02-25  (16:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zabudli ste na TAKTIKU OKO za OKO zub za ZUB
uvedene taktiky maju velke tradicie Kto starti vsetko a vie ze Mu to zapricinil roaditel Banky a exektutor z vedlajsiej ULICE tak zmizne a o dva mesiace najdu roaditela banky plavat v dunaji a exetur sa sam obesil doma Cize Partizanov je uz vela miliony a nemusia dostat prikaz Je to ich rozhodnutie SYSTEM moci sa drzi cez Siet svojich vojakov vladcov Zoznamy vladcov vedia vsetci LUDIA Ked ich ozobracia a rozbiju mu vsetko tak sa budu schovavat po kanaloch ako Krysy Kazda akcia od nich ostava v pamati a mnoho jednotlivcov uz v tomto case caka s reakciou ! Obcianske valky a nieco Urcite si sami vladarkovia mensieho Rangu Pritahuju Smrtaka s kosou a denne Sachy ludia poznaju ale to nebudu sachy Partizan MONO likvidacie Jeden na jedneho SIET sa rozpadne urcite aspon DOLE nemamaju pesiakov ani veze Banky ani strelcov Sudcov ani kone pbcianskych politikov Potom Co david Koho bude riadit ako !! Sam musi vystupit z TIENA !! Policia a vosjska cize ludia v nich Nech si dobre romyslia tiez plnit Prikazy zhora a stiriealt do davu Pbcanov Egypt vojaci Tanky zacali ale radsej SKONCILI Usa a party hned zmenili politiku TAH dozadu zas !! Vojska s ludmi robili poriadok Velky Happy Druhe kolo ale zacina urcite TIEZ a odlho Odrbavat donekonecna a rovnako sa neda SACH nesach !! Nech Ziju partizani !! je ich MNOHO a neradia sa s nikym !!


PARTIZAN   |   ip:202.179.1   |   2011-02-25  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zabudli ste na TAKTIKU OKO za OKO zub za ZUB
uvedene taktiky maju velke tradicie Kto starti vsetko a vie ze Mu to zapricinil roaditel Banky a exektutor z vedlajsiej ULICE tak zmizne a o dva mesiace najdu roaditela banky plavat v dunaji a exetur sa sam obesil doma Cize Partizanov je uz vela miliony a nemusia dostat prikaz Je to ich rozhodnutie SYSTEM moci sa drzi cez Siet svojich vojakov vladcov Zoznamy vladcov vedia vsetci LUDIA Ked ich ozobracia a rozbiju mu vsetko tak sa budu schovavat po kanaloch ako Krysy Kazda akcia od nich ostava v pamati a mnoho jednotlivcov uz v tomto case caka s reakciou ! Obcianske valky a nieco Urcite si sami vladarkovia mensieho Rangu Pritahuju Smrtaka s kosou a denne Sachy ludia poznaju ale to nebudu sachy Partizan MONO likvidacie Jeden na jedneho SIET sa rozpadne urcite aspon DOLE nemamaju pesiakov ani veze Banky ani strelcov Sudcov ani kone pbcianskych politikov Potom Co david Koho bude riadit ako !! Sam musi vystupit z TIENA !! Policia a vosjska cize ludia v nich Nech si dobre romyslia tiez plnit Prikazy zhora a stiriealt do davu Pbcanov Egypt vojaci Tanky zacali ale radsej SKONCILI Usa a party hned zmenili politiku TAH dozadu zas !! Vojska s ludmi robili poriadok Velky Happy Druhe kolo ale zacina urcite TIEZ a odlho Odrbavat donekonecna a rovnako sa neda SACH nesach !! Nech Ziju partizani !! je ich MNOHO a neradia sa s nikym !!


Lil . fixinegu19   |   ip:95.105.20   |   2013-05-10  (23:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ilumináti chcú dobro,
vy to nevidíte,
ste zaslepený tými článkami ako je tento,
ale to je súčasť plánu,
všetko je súčasť plánu,
Illuminantz r ewerywhere. 3:)diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + osem =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

15.11.2011 - Světová revoluce Opravdové demokracie

Blíží se den, kdy se má konat po celém světě revoluce proti současnému systému typu virtuální peníze bez hodnoty či vláda mafiánů skrývajících se za iluzí práva a demokracie. Jestli se jedná o skutečné pozitivní hnutí nebo naopak nějakou předem připravenou akci globalistů, to si nechť zodpoví každý sám za sebe dle svého svědomí. Ale je jisté, že by odkaz na takovouto obrovskou akci by neměl chybět na Dolezite.sk .


Záhada Turínskeho Plátna - Vysvetlenie z Testamentu ...

Pravda o Eurovale

Čím nahradit kapitalismus

Kto zvalil vládu?

Euroval 2!

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4338 s