21. September 2019
    
Intel chce implantované čipy v mozgu ľudí, do 2020 - Dolezite.sk

Intel chce implantované čipy v mozgu ľudí, do 2020


  2009-11-21  (00:32)  |  Technológie
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Intel chce implantované čipy v mozgu ľudí, do 2020

Spoločnosť Intel vyvíja technológiu, ktorá umožní ľuďom ovládať počítače, mobilné telefóny a ďalšie zariadenia pomocou mozgových vĺn.

Pre americký Computerworld to uviedol Andrew Chien z pittsburgských vývojových laboratórií spoločnosti.Mozgové vlny respektíve elektrickú aktivitu mozgu budú podľa predstáv Intelu zachytávať a spracúvať senzory implantované v mozgu. Podľa výskumníkov v roku 2020 budú ľudia chcieť sami takéto implantáty pre zvýšenie pohodlia a slobody pri interakcii s užívateľským rozhraním počítačov.

"Ak sa dostaneme do bodu, keď budeme presne detekovať špecifické slová, bude možné myslou písať," načrtol budúce možnosti technológie Dean Pomerleau z Intel Reseach.

 

http://www.computerworld.com/s/article/9141180/Intel_Chips_in_brains_will_control_computers_by_2020

citacia z: http://www.dsl.sk/article.php?article=8346


Johny
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Sterzen   |   ip:89.173.37   |   2009-11-21  (00:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre telesne postihnutých a bezvládnych to bude určite veľká pomoc.
Chyba ale bude,ked si to nechajú nainštalovať zdraví ľudia.
Skončíme ako tí vo filme Reset.
Jedinú technologiu,ktorú si pustím k telu sú náramkové hodinky.
:-)))
Iné by bolo,keby som bol chorý-to by som zniesol aj kardiostimulátor.
Ale čip do hlavy?
Nie som na hlavu!


Martin   |   ip:195.168.5   |   2009-11-21  (06:31)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Pri súčasnom totalitnom... pardon... superdemokratickom trende vývoja spoločnosti sa možno pristúpi aj k tomu, že kto si nedá do hlavy čip, dostane do hlavy guľu.


bigfoot   |   ip:95.102.21   |   2009-11-21  (06:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  presne ako vo filme reset.a este z ovladanim na dialku. a kto sa neda cipovat dobrovolne toho daju do tabora ,alebo do plynu.vak to tu uz dnes mame ale v bio podobe H1N1.


klifton   |   ip:84.47.57.   |   2009-11-21  (06:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to bude "SUPER" :o))

už žiadne vzbury a nepokoje!! odvysielame vám do mozgu signál na aktiváciu delta vln, a je pokoj.
Hitler by nám závidel - on potreboval Goebelsa - nám stačí INTEL.
Hurá do nových časov!!!!!


xxx   |   ip:217.12.49   |   2009-11-21  (08:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AKo pekne to je napisane ze ludia budu moct lahsie ovladat pocitac a pritom ciel vyskumu je presne opacny ako vyhlasili vedci a to ako ovladat mozok cloveka pomocou cipu napr. pred volbami by to urcite prinieslo zaujimave vysledky.ked sa zamyslime a vsetky vyhlasenia americanov aj eu(politikov) zacneme chapat presne opacne lebo tak to je co si myslia a co povedia su presne opacne veciako nieco povedali potom zacnu necakane davat rozne veci zmysel...


SH   |   ip:95.102.19   |   2009-11-21  (08:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co tu pisete!
aj mobil ste si sami kupili, tak isto si aj cip kupite :)


Raviel   |   ip:78.99.109   |   2009-11-21  (08:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie som si istý či je rok 2020 realny dátum.
V súčasnej dobe sme preskúmali asi 20% funkcií nášho mozgu(čiže to ako funguje).
Navyše normálny človek uvažuje v slovách ako napr. otvoriť word, zapnúť firefox...
Takže by Intel musel prísť s takým čipom ktorý prevedie ľudskú myšlienku do programátorského jazyka ktorému vaše PC rozumie.
Aj keby išlo ľahšie ovládanie počítača len ako zásterka pred ovládaním ľudskej mysle už vyššie som spomenul že ho ešte stále poriadne nepoznáme.
Naskytuje sa možnosť že namiesto toho aby Intel ovládol naše mysle odomkne skryté zákutia nášho mozgu. S tým logicky systéme čipu nemôže počítať takže by im to krachlo.
Preto verím že aj keby... tak rozhodne nie v 2020;)xtc   |   ip:217.75.87   |   2009-11-21  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  technologii na snimanie mozgovych vln uz je niekolko, ale su jednoduche. da sa s nimi napriklad uz dnes ovladat vozich pre postihnutych...

http://www.youtube.com/watch?v=oN9TaAExg-s


slnecnica   |   ip:91.191.72   |   2009-11-21  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Raviel. Myslím si, že im je to jedno, koľko je preskúmaných funkcií v mozgu. Tu ide o to, mať nás označkovaných! Naše pohodlie a zdravie? S tým sa ani nezaoberajú.
Tu su časti posolstva, kde sa o tom hovorí:
John Leary: Pripravte sa... Antikrist
Za Antikrista iba označení znamením beštie budú môcť kupovať alebo predá-vať. Za veľkého súženia Pán prikáže nám skrývať sa pred Antikristom a jeho ľuďmi. Na úteku si budeme môcť vziať so sebou len toľko, koľko unieseme.

Neskôr: Antipápež
Teraz príde na rad téma o antipápežovi. Vo Svätom Písme je naznačený faloš-ným prorokom, malým bohom, prvou beštiou on má niekoľko mien. Po VAROVANÍ pápež utečie z Vatikánu a antipápež zasadne na jeho miesto. Vtedy nastane čas donu-covacieho označovania ľudí znamením beštie. Bude to čas úteku, naši anjeli nás vy-vedú. Nikto z nás nechcel by sa stretnúť s Antikristom skrze jeho označených ľudí. Pre dobro svojich duší utekajte pred nimi do úkrytov pre vás pripravených. Bude to boj duchov. Nebojujte s nimi s použitím zbrane, ale utečte pred nimi. Útek bude va-šou najlepšou obranou a víťazstvom. Oznámim vám posolstvo, týkajúce sa antipá-peža, zo dňa 16. augusta 1996 po sv. Prijímaní. Uzrel som pápeža Jana Pavla II. za jeho chrbtom. Jeho vlasy boli biele, bol veľmi ustaraný z toho všetkého, čo sa okolo neho dialo. Pán Ježiš povedal
Môj synu, už raz som ti ukázal tú víziu s pápežom. Vidíš symptóny jeho ťaha-nice s tými, ktorí ho chcú zbaviť pontifikátu.:
Moja Matka ho bude mať vo svojej ochrane, až bude viesť rozpadnutú Cirkev po schizme. Zničenie pápeža je už premyslené, ale ti ľudia nebudú v stave ho zabiť. Priprav sa Môj ľude, až rozpad znovu zaatakuje Moju Cirkev. Diabol má krátky čas pre kontrolovanie ľudskej viery. Uvidíte zástupcu pápeža, zvaného malý roh apoka-lyptický, ktorý Mojej Cirkvi prinesie odpad a rúhačstvo. On podvedie dokonca vyvo-lené. Zostaňte verní Mojím základom viery a ctihodnému Janovu Pavlovi II., pretože on je pravým pápežom pre tieto časy. Nasledujúceho pápeža neuznávajte za pravého, on bude podvodník a povedie vás ku zlu. Vo všetkom sa držte Mojich slov a nedajte sa oklamať ani biskupmi, ani kňazmi, ktorí vám budú predkladať herézy ako dogmy. Proste o Moju pomoc a ja vás obdarím darom rozoznávania a bystrosti, keď Ma o to poprosíte.“
Značkovanie
Dotknem sa teraz veľmi dôležitej témy značkovania ľudí. Mal som mnohé po-solstva, aby som toto dobre poznal; Pán chce, aby sme na túto tému vedeli čo najviac. Keď sa dívame na značkovanie povrchne, mohlo by sa nám zdať, že ide o maličkosť,
v skutočnosti však ide nesmierne dôležitú vec, o vec života a smrti. V Apokalypse je
reč o znamení beštie a klen si nemyslite, že je to ďaleko od nás, lebo naozaj začína to fungovať. Vysvetlím o chvíľu, teraz však citujem fragment zo Zjavenia sv. Jána 13, 11-18:
„Potom som videl inú šelmu (Antikrist) vystupovať zo zeme. Mala dva rohy pôvodne baránkovým, ale hovorila ako drak. Vykonáva všetku moc prvej šelmy (čiže antipápež) pred jej očami a pôsobí, že sa zem a jej obyvatelia klaňajú prvej šelme, ktorej sa zahojila smrteľná rana. A robí veľké znamenia, ba spôsobuje, že aj oheň z neba pred zrakmi ľudí zostupuje na zem. A zvádza obyvateľov zeme znamením, ktoré môže konať pred očami šelmy, nahovára obyvateľov zeme, aby urobili obraz šelme čo má ranu od meča a ožila. A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy, vložila du-cha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil, že každý, kto sa nebude klaňať obrazu šel-my, bude usmrtený. A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak meno šelmy alebo číslo jej mena. V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťsto-šesťdesiatšesť.“
A teraz chcem vysvetliť, ako len budem môcť, že sa už tak deje. Už nadišiel čas znamení šelmy. Pred týždňom som sa dozvedel v Kanade, že pri skúmaní verejnej mienky bola moja známa opýtaná či by prijala chip (čítaj čip) na ruku alebo na čelo. Vidíte teda, že to nie je žart, ale skutočná vážna vec. Dozvedel som sa, že vláda USA zakúpila v tomto roku ohromné množstvo tých malých chipov a chce to zaviesť k všeobecnému úžitku.
Čo je chip? Je to elektronické zariadenie veľkosti zrna ryže, v ktorom sa na-chádza transporter (prijímač s vysielačom). Niektoré budú mať batérie z lithia (lit-hium – kovový prvok), čo spôsobí ranku na ruke či čele. Okolo Zeme sú na nízkych orbitoch umiestnené satelity slúžiace k lokalizovania ľudí. Prostredníctvom satelítov vyslané vlný vzbudia v chipoch reakcie a odošlú na identifikačné čísla taktiež cez sa-telity. Týmto spôsobom každý nositeľ chipu bude nájdený, nech sa nachádza kdekoľ-vek. Mýlite sa, tento systém je už používaný. Chipom sú zaopatrené domáce zviera-tá, o ktoré majú majitelia starosť, aby sa im nestratili. Mnoho ľudí v Hollywoode dalo svojim deťom očkovať chip pre prípady straty alebo únosu. Technológia je už prí-stupná a funguje.
Maličký chip môže umiestniť i 1 600 informačných jednotiek o človekovi, ako i bankovníctve. Pri kúpe čohokoľvek nie je potrebné mať hotovosť alebo šek, stačí ukázať pri pokladní svoju ruku. Pristroj prečíta informácie z chipu a automaticky vykoná prevod pohľadávky z konta klienta v banke. Bude to veľmi výhodné, reklama bude ponúkať zavedenie chipov, ktoré sa nedajú stratiť ani ukradnúť.

Posolstvo zo dňa 21. apríla 1996
Dajte pozor i na Smart Card, pretože ona je začiatkom chipu. Na túto téme som
dostal posolstvo 21. apríla 1996. Počas adorácie Najsvätejšej Sviatosti uvidel som niečo, čo pripomínalo elektronické hodiny, v ktorých bola zamontovaná karta Smart Card, používaná pri kúpe a predaji, Pán Ježiš riekol:
Môj ľude! Podávam vám viac podrobnosti o spôsobe vojsť do života znaku šel-
my. Čo nevidieť ponúknu vám kartu Smart Card, počítačové chipy, podobne ako vám ponúkli karty úverové. Je to štádium, kedy už musíte novú ponuku odmietnuť, pre-tože ona je podstatou znaku šelmy. Po Smart Card ponúknu vám hodinky s chipom, aby bolo možné čítať z vašich rúk. Ovšem ako veľmi ľahko je ukradnúť hodinky s chipom. Ponúknu vám teda vočkovanie chipu do ruky, aby ste sa nemuseli báť krá-deže. A tak postupne krok za krokom chip v ruke stane sa jediným priateľným pro-striedkom kúpy a predaja v obchodoch. A tak pomaly budú všetci vyznaní, aby si dali vočkovať chip. Práve vtedy musíte utekať, pretože ďalším krokom bude donútenie všetkých k prijatiu chipu.
Tí, ktorí nebudú súhlasiť, budú vyňatí z nároku a nebudú môcť nič kúpiť ani predať. V tomto období sa ukáže Antikrist a použije svojho zariadenia pre kontrolu a ovládanie ľudí. PAMÄTAJTE, NEPRIJÍMAJTE chip do ruky, lebo nikto z nositeľov chipu nebude zapísaný v Knihe Života. Nikdy nechcite nič od zlých ľudí, čiže od ta-kých, ktorí budú chcieť chip a prijmú chip a ktorí s okamihom vočkovania prejdú pod
kontrolu Antikrista.
V čase útlaku musíte sa zbaviť všetkých elektronických zariadení, aké vlastní-
te (televízoru, počítača, rádia ap.), pretože Antikrist bude udržiavať ľudí vo svojej moci silou sugescie. Uvediem vám posolstvo zo dňa 3. februára 1997, ktoré som do-stál niekoľko dní po rozhovore a istým človekom, pracujúcim v telefonickej spoloč-nosti. On dostal informáciu od človeka odpočúvaného v telefóne, že cely štát Michi-gan (USA) má založené odpočúvanie, ktoré, zatiaľ, používa sledovaním predaja nar-kotik a nie len ich.
Vo vízii po sv. prijímaní zazrel som hlavne mesto (Washington DC) a niekoľko helikoptér, letiacich ku mne. Videl som človeka, ktorému vštepili chip do pravej ru-ky. Pri úkone vytieklo trochu krvi, videl som tých, ktorí chcú mať vštepený chip, a húfy na uliciach, kontrolované čiernymi helikoptérami Pán Ježiš povedal:
„Môj ľude Tvoj čas skúšky skoro začne. Ukázal som vám rôzne, že technika a technológia sú v stave pohotovosti pre označovanie ľudí znamením šelmy. Budete vidieť, ako rýchlo sa bude všetko odohrávať, pretože diablovi zostalo veľmi málo času. Malé chipy, pripravené k použitiu, má vláda USA. Veľmi bohatí ľudia, politici , kontrolujúci trh, v istom momente predvedú svetu CHIP ako zariadenie nevyhnutné a budú všetkých presvedčovať o výhodách jeho vštepenia. Po určitom čase budú ľu-dia nútení k prijatiu chipu. Budete sa musieť skoro skrývať, ako som vám už povedal. Majte na pamäti: Nedajte si vštepiť chip do ruky ani na čelo, pretože budete zahube-ní.
Tí, ktorí si myslia, že môžu neskoršie chip vytiahnuť, klamú sa, pretože od okamihu vštepenia budú pod kontrolou Antikrista. Ako vidíte, tieto udalosti sú dôle-žité a pripravte sa duchovne, fyzicky do boja so zlými silami. Dôverujte s nádejou iba vo Mne, a ja vás ubraním. Skrátim tú skúšku a onedlho zvíťazím po očiste zeme. Majte trpezlivosť, a ja vás vyvediem do slávy Môjho Kráľovstva.“ Dôveroval som sa, že niekoľko uzavretých vojenských základni je naďalej v prevádzke. Zašiel som teda k jednej takejto zdanlivo uzavretej základne a videl som na vlastné oči, že ona je na-ďalej, aktívna. Tieto zdanlivo uzavreté základne budú v neďalekej budúcnosti použí-vané ako väzenie pre nás kresťanov.
Pripomeňme si koncentračné tábory, krematóriá, alebo si myslíte, že sa to ne-môže opakovať? Nehovorím to preto, aby som vás strašil, ale uvedomte si, že už sú pripravené štyri krematóriá v tých, akoby uzavretých, základniach, okolo ktorých je natiahnutý ostnatý drôt. Väzni sa budú nachádzať vnútri, a nie vonku.
Zamyslite sa, pre aký účel prebudávajú uzavreté základne. Dosť ľudí nebude chcieť sa dať označkovať, najmä kresťania. Budú teda potrestaní a umiestnení v tých-to základniach. Všetko je pripravené pre príchod antikrista. Usudzujem, že máme tri možnosti voľby: dať sa označiť a zahynúť pre celú večnosť, čiže ísť za satanom a mať trochu pohodlia teraz na zemi – alebo sa stať mučeníkom pre odmietnutie chi-pu, za čo nás vyvezú do pripravených táborov, kde nás môžu mučiť alebo zabiť – alebo z vôle Božej môžeme ísť za Anjelom strážnym do úkrytov pre nás zvlášť pri-pravených či na sväté miesta. Je veľmi dôležité pochopiť vážnosť situácie a nedať sa označiť, pretože prijatie tohto znaku znamená vzdanie stí satanovi. Jeho viditeľnému služobníkovi Antikristovi. Jasnejšie vám to už nemôžem vysvetliť.

Posolstvo zo dňa 6. októbra 1996
Toto posolstvo sa týka úteku. Počas adorácie Najsvätejšej Sviatosti dňa 6. októb-
ra 1996 uzrel som vchod do starej šachty. Videl som anjelov, ako tvoria jaskyne, do ktorých zavedú niektorých ľudí a ktorým obstarajú jedlo a vodu. Preto sa nemusíme ničoho báť Pán Ježiš povedal:
„Môj ľude! Koľko ľudí má ťažkosti, aby pochopili ukrývanie sa v jaskyniach. Vysvetlím vám to. Nikdy ste nepoznali moc Antikrista. Videli ste podlých, ale nikdy ste nevideli človeka načisto ovládaného satanom. Práve preto musíte utekať pred kon-trolovanými Antikristom, a preto pošlem svojich anjelov, aby vás zaviedli do bezpeč-ných miest. Na takéto miesta, by som vás nezaviedol, keby to nebolo v zaujme va-šom, ako fyzickom tak i duchovnom. Uvidíte Moje zázraky, obraním vás pred de-monami a zlými ľuďmi. Zneškodním ich plány a ochránim vaše duše. Musíte udržia-vať vieru v Moju moc ustavičnou modlitbou, aby ste dokázali vydržať v tom boji dobra so zlom. Jaskyne vás ochránia pred zlým počasím a pred zlými ľuďmi, ktorí vás budú hľadať. Neprestávajte varovať Mojich ľudí, aby sa nedali označiť zname-ním šelmy. Nekupujte ani nepredávajte v dobe útlaku elektronické zariadenia. Iďte za mojou vôľou. Budem vás viesť a vaše nádeje v Moju obranu sa potvrdia.

Teraz poviem o kontrolovaní ľudí Antikristom. Najprv som hovoril, že on bude
používať elektronických chipov. Je to jediný spôsob, ktorým môže kontrolovať všet-kých ľudí na svete v jednom čase. On bude používať televíziu a tiež všelijakých spô-sobov pre spravodajstvo, aby udržoval spojenie s každým človekom. Na túto tému som dostal posolstvo zo dňa 1. mája 1996. Pri adorácii Najsvätejšej Sviatosti som uvidel malý prístroj, ktorý vyzeral ako akýsi polkruh z ktorého vyrážalo tmavomodré
svet Pán Ježiš riekol:
„Môj ľude! V tejto vízii vám ukazuje, že Antikrist a jeho agenti budú používať
elektronických zariadení pre kontrolu ľudí. Ľudia s chipom budú v hypnotickom spánku a budú musieť vzdať česť Atikristovi proti svojej vôli. Opakovane podčiar-kujem, že nie je dovolené mať chip, pretože tento bude zneužitý pre kontrolu pozem-ských potrieb ľudí, napr. jedla. Prosil som vás už, Moji verní, aby ste utiekli pred úradmi a ukryli sa. Musíte Mi uveriť úplne a zveriť sa Mojej ochrane! Prieči sa to vašej ľudskej prirodzenosti, prosím vás však, proste o Moju pomoc, aby ste vedeli, čo máte robiť a kam ísť. Keďže budete zbavení životných potrieb, Ja vás obdarím všetkým, čo budete potrebovať pre život fyzický a duchovný.
Ukážem, kde nájdete vodu, obdarím vás nebeským Chlebom, vám potrebným k prežitiu. Obdarím vás svojou láskou a posilním vás. Ničoho sa nebojte, pretože až tento čas nadíde, bude známe, že Moje víťazstvo je blízke. Budete Mi musieť dôve-rovať a vašou duchovnou zbraňou bude svätená voda. Môj Kríž a vaše ružence. Mod-líte sa spoločne a úmysel prenechajte Mne.“
Keď Pán Ježiš vraví o úteku do úkrytov alebo na sväté miesto, chce, aby sme bo-
li ako skauti. Máme si pripraviť: svätenú vodu, zápalky (pre tri dní tmy), ruženec.
nec. Kríž alebo medailonku sv. Benedikta, posvätené sviečky i iné posvätené pred-mety, ktoré môžeme uniesť, bibliu.

Toto bolo predpovedané Bohom Otcom. Ak viete, porovnajte si to s tým, čo sa deje teraz. Európský prezident je posledným článkom pred vystúpením antikrista. Nehovoriac o Evanieliu. Tam je to tiež napísané, len treba čítať.Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-21  (10:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Raviel :

Vzpomeň si, na jaké úrovni byla například výpočetní technika před 11 lety. Zdá se ti ten vývoj pomalý?
Každý "pokrok" v technologiích nám bude vždy prezentován jako něco pro naše "dobro", ale jak píše xxx, cíl může být přesně opačný. Řeknou jen "můžete pomocí myšlenky ovládat robota", ale už neřeknou "...a my můžeme ovládat vaše myšlenky, pocity, chování..."


LenkaB   |   ip:88.212.40   |   2009-11-21  (10:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara-presne si to vystihla...čip v hlave? nikdy...


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-21  (10:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Já bych se vůbec nedivila, kdyby se vývoj technologií o něco prodloužil jen díky tomu, aby se dokázalo najít a funkčně prezentovat to "dobré", na základě čeho by lidé byli ochotni daný produkt používat. Prostě sekundární cíl je představen jako primární (a jediný), skutečný zůstane utajen. Netvrdím, že to tak je, na to nejsou důkazy, ale nepřekvapilo by mne to.


gordon   |   ip:89.173.77   |   2009-11-21  (11:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vždy sa najdú ľudia , ktorí ostatných strašia a vyvolávajú v nich pocit bezmocnosti. Asi im to robí dobre. V posledných rokoch počet katastrofických scenárov pre ľudstvo rastie exponenciálne. Vyzerajú hodnoverne, ale pri bližšom skúmaní sú to bludy. O preskúmanosti mozgu by sa dalo veľa písať . Nie je ako elektronický stroj, počítač , neprebieha v ňom myslenie, nie je sídlom duše, je to len orgán. Hlavu hore, čaká nás budúcnosť , ktorú si naplánujeme my .


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-21  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon:

srdce je taky jen orgán, a jeho činnost se dá upravit pomocí kardiostimulátoru. A o působení různých impulzů a frekvencí na činnost mozku se toho taky ví hodně, jsou lokalizována centra bolesti, strachu... s takovými emocemi se toho dá udělat z člověka někdo úplně jiný, nemyslíš?
Nemaluji žádný scénář, pouze se k tomu nestavím tak odmítavě, protože to považuji za realizovatelné :)


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-11-21  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slnecnica

dobre by bolo keby si si precitala aj toto:
http://www.catholicplanet.com/apparitions/false04.htm


slnecnica   |   ip:91.191.72   |   2009-11-21  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dakujem. Nevedel som o tom. Precitam si to lepsie.


Sterzen   |   ip:89.173.37   |   2009-11-21  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slnecnica:

http://dolezite.sk/Elektronicky_koncentrak_video_dokument.html

Jedno mi však nie je úplne jasné:
Nemôžu predsa očipovať celú planétu-inak povedané-bude šanca prežiť v zaostalých častiach Zeme...


hofifik   |   ip:147.232.1   |   2009-11-21  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vsetko sa vyvija exponencalne a podla mna to nie je az taky zly napad. aj ked masou nepohnes.
kto nas chce oznackovat? ved mi sa sami chceme oznackovat. podla mna ked sme jeden druh tak si hadam nebudeme robit zle (aj ked clovek je zvlastny tvor) uz len to ze pouzivame telefon, e-mail, ba dokonca postu... kto by velmi chcel, si zisti o kazdom co len potrebuje. z telefonneho cila nie je az taky problem zistit majitela...
len nepaci sa mi tu toto: ako chcu vyriesit prepojenie obvodu z mozgom? napojim tento kablik na tento nerv alebo ako si to ludia predstavuju? ked uz nieco dokaze zaznamenat mozgove vlnenie tak preco sa to neoze pouzivat bezdrotovo...
a tych reci o ovplivnovani misle tu uz bolo... ved kto pozna project philadelphia a nasledne vymivanie mozgov vie ze je to blud alebo to uz na nas davno robia...

zaver: ak to bude co i len kus prospesne bude to mat kazdy ako mobil.Sterzen   |   ip:89.173.37   |   2009-11-21  (15:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hofifik:

Miesto srdca výkonnejšiu pumpu,oči nahradiť super optikou Carl Zeiss,miesto penisu Hiltku,do hlavy Intel,do ruk hydrauliku-takto nejak si to predstavuješ?

Ja by som ale rád zostal človekom a nechcem ani,aby moji najbližší vypadali ako Borgovia!

Vieš čo je to Babylon?
Okrem iného aj symbol pýchy človeka.
Clovek si povedal,že dokáže prekonať Boha.
Uctieva svoj rozum-vedu-technologie a myslí si,že vdaka nim sa bez Boha zaobíde.

Tu nejde o nejaké spiatočníctvo-mobil,chladnička,alebo foťák sú dobré veci.
Len ich treba brať ako takmer bezvýznamné doplnky k životu.
Lebo náš poklad je tam,kde je naše srdce.
A moje city nikto nedokáže previesť do dvojkovej sústavy!


gordon   |   ip:89.173.77   |   2009-11-21  (16:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teda konkrétne. Čip sa nedá napojiť na mozog aby ho komplexne postihol. Pre svoju veľkosť nemožno spraviť k nemu komplexné rozhranie. Mikročip nemôže komunikovať na veľké vzdialenosti, lebo to nie je fyz. možné - rozmery antény. A už vôbec nie sú možné nanočipy. Snímanie mozgových vĺn sa používalo v počítačových hrách už pred vyše 10 rokmi. Vlny hovoria iba o niekoľkých základných stavoch mozgu ,samozrejme nič o myslení. Teraz strašia na sieti akože ľudia, ktorí pracovali na tajných projektoch umožňujúcich snímať obrazy priamo z mozgu a vkladať iné , manipulovať s ľudskou psychikou. Oháňajú sa supervyspelou vojenskou technikou. Na každú zbraň sa nájde rýchlo protizbraň. Kto bude monitorovať 500 mil. občanov EU ? Na konci reťazca musia byť ľudia. A čo špicľovanie ?
Kamerové obrazy zase musí vyhodnotiť človek.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-21  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sterzen : já takynechci, aby ze mne byl android.
hofifik: tvé uvažování se mi jeví jako klasický případ produktu konzumního způsobu života. Určitě nevěříš ani na podprahové vnímání a city pro tebe asi nejsou důležité (alespoň podle tvé reakce to tak vypadá). Propojení obvodu s mozkem? A naco? Proč? Ještě jsi se nesetkal s pojmem "frekvence" nebo "elektromagnetické impulzy"? Ty máš televizi bez dálkového ovládání? Nebo GPS v autě máš "kablikama" napojené na satelit? Různé druhy vln působí na mozek i když na něj není nic napojeno "kablikama". Nebo to chceš popřít? Přemýšlej:)


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-21  (16:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon: jeden dotaz, ohledně "špiclování". Sledování pohybu a vyhledávání očipovaných zvířat (psů, koček), nebo ještě mnohem dříve otestováno a provozováno sledování pohybu ptáků, velryb... myslíš, že jen na krátkou vzdálenost? Jak velké mají antény? Hledání ukradených aut - taky nic? Lokalizace mobilu s vysokou přesností - taky nic? Katétry s možností ovládání mimo tělo, přes monitor, s kamerou... taky nic? A to už se používá leta.
Detekce pomocí kamer - teď si nevzpomínám jak přesně se to pojmenovalo - nestandardní chování (?) ...taky nic? Je toho mnohem víc.


pp   |   ip:88.102.22   |   2009-11-21  (17:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Proběhla zpráva, že takové čipy si nechávají implantovat bohatí Mexičané, aby je našli v případě únosu, čili funguje to i dnes.
pro hofifik - každá věc má rub a líc, jako dobro a zlo. Pokud tímto dokážou ovládat lidské myšlení, je zásadní to, jakého charakteru bude ten ovládající. Když bude dobrý, může čipem zastavit třeba zloděje, co by tě chtěl okrást nebo zabít. Pokud bude zlý, může ti naopak nařídit, abys v jejich zájmu třeba ty někoho zabil. A nebudeš mít možnost odmítnout.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-21  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pp: trefné je právě to "nebudeš mít možnost odmítnout"!


nenona   |   ip:213.151.2   |   2009-11-21  (17:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stále ale nechápem, prečo neprijať čip po náboženskej stránke. Niekomu môže byť jedno, že ho budú kontrolovať.Iný prijme čip z donútenia. Ak to má byť hriech, musí to byť vedome a dobrovoľne_! Musí v tom byť ešte niečo iné. To som sa zatiaľ nikde nedozvedela.


Nebiros   |   ip:188.112.6   |   2009-11-21  (18:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Intel Inside your mind :)


Pikao   |   ip:78.98.131   |   2009-11-21  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ludia, ved tie ku*vy sa dostanu medzi nas a nase myslienky, to je potom koniec sveta, vediet co si ludia myslia..... ani nebudu potrebovabovat povolenie, precitaju ti myslienky na dialku cez stenu z dodavky alebo BTS vysielaca na mobil... Orwell by sa posral ...


Dopamin   |   ip:195.91.79   |   2009-11-21  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pribech modrej planety alebo račej pribeh ludi ako druhu.Začalo to kmeňmi.V každom kmeni potrebovali ludia jedneho vodcu ktory bol mudri a silny aby viedol kmeň.Lebo ti ludia namiesto toho aby sa starali o seba, dovolily vodcovi aby sa staral o nich.Znašal rozhodnutia riešil konflikty.Uvediem priklad Vajda v romskych osadach.Takže vodca si začal uvedomovať velku zodpovednosť ktoru mal,ale to horšie pre ostatnych si začal uvedomovať aj moc.Zakladny problem ludi neveria sami sebe a preto si vyberaju vodcou a nielen ludi ale aj u niektorych druhov zvierat ako napriklad Levou.Najsilnejši riadi svorku.Čo sa dialo dalej?Vodca si bol vedomi teda moci.A pačilo sa mu to okrem asy tej zodpovednosti a tužil aby potom ten kmeň viedol jeho potomok.A tak nastupuju dinastie.Vodca sa teda menil s pokolenia na pokolenie ale kvoli tomu že každy potomok vodcu mal život ulahčeny?Tak jeho mozog ochaboval,ludsky mozog sa vyvija len na zaklade strachu.A vodca prišiel z myšlienkou že by sa mu zišiel poradca.Ako čas ubiehal tak evolucia robila svoje ludia sa rodily s pokolenia na pokolenie mudrejši lebo narozdiel od vladcou ich mysle boli zaťažene na to ako prežiť.A to bol jeden ďalši problem čo sa tika vladnutia.Ludia bez strachu sa začali uvedomovať.Vznikaly prve vzbury lebo sa im nepačil sposob vladnutia.Vladca teda slubil luďom že im vyhovie a v duchu si povedal ake je to vladnutie keď oni si robia čo chcu.tak prišla na rad manipulacia v podobe vieri 10 božich prikazani a nie že ich porušiš lebo skončiš v pekle :-D.A takto boli ludia krotki 2000 rokou.Na rad prišla priemyselna revolucia ktora mala napričine populačnu exploziu na tejto planete rozmnožily sme sa ako myši.Lebo všetkeho sme mali dosť vdaka technologiam.Sme na konci jednej etapy či sa nam to pači alebo nie.Na to aby svet mohol fungovať musia existovať dva protiklady.Trilogia matrix je niečo genialne je v tom filme viac pravdy ako si myslite.Do konca aj svet okolo nas je len iluzia nas samych a vidime to čo chceme vidieť.Dokazuje to aj kvantova fyzika o ktorej som sy myslel že je taka komplikovna že sa do nej nezavrtam.ale čim viac o nej čitam tak tym mi to všetko zapada.Moje videnie do buducnosti.žiadne čipovanie nebude lebo spoločnosť je vďaka internetu a luďom ktory hladaly pravdu dosť nainfikovana konšpiračnymi teoriami.O ktorych si každy urobi vlastny usudok a veri tomu čo chce.


Dopamin   |   ip:195.91.79   |   2009-11-21  (22:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odkaz pre rodičou nemanipulujte vaše deti zo strachu inak sa nikdy neuvedomia.Račej im povedzte ako sa veci maju aby sa v buducnosti o seba lepšie vedeli postarať.


Dopamin   |   ip:195.91.79   |   2009-11-21  (22:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lepšie byť uvedomeli čudak ako najivny idiot ktory nema stach lebo si mysli že všetko funguje ako ma.


hofifik   |   ip:147.232.1   |   2009-11-21  (23:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  all: dost ste sa do mna obuli, a to sa mi paci :)

v prvom rocniku na hodine matematiky sa nas profesor opytal, ze kto si mysli ze ma malo rozumu. no ta co ja, prosty chlapec som sa prihlasil, lebo si to naozaj myslim, a chcel by som byt mudrejsi. on sa zacudoval, ze sa mu este nikto neprihlasil. ked som sa pytal spoluziakov preco sa neprihlasili, povedali ze chceli, ale neurobili to. neviem asi sa hanbia alebo co ja viem... (mali ste vydiet ako na mna vsetci hladeli: "ved ty sem nepatris", "to sa nemal nikto prihlasit"...)

stale si myslim, ze by som mohol mat viacej rozumu, ale nestiham s dobou. dalsia vec co ma na skole zarazila bolo programovanie. zacali sme programovat, princip som pochopil, ale ked som sa spital vyucujucej ako naprogramovali programovaci program, hladela na mna ako na debila... ved to je samozrejme... pocitace sa programuju...
ale je tu nejaka evolucia, pc nevzniklo zo dna na den. podla mna, tak ako boh vytvoril tento svet, tak clovek vitvoril software a svet vo vnuti pc, ktory by sa mohol akokolvek vyvijat, asi by neprisiel na to ze bol stvoreny clovekom.

zaver: pc a mikrocip je len nastroj, ktory si vytvoril clovek. nastoj ako lopata (blbe prirovnanie viem) ale aj s lopatou si ulachcil zivot. takze podla mna spojenie nastroja s mylou nie je zly napad. clovek + lopata = kanal, clovek + mikrocip = kanal ; rozdiel je v pociatocnej sile a celkovom case. iny rozdiel nevidim


SH   |   ip:95.102.19   |   2009-11-22  (01:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hofifik netrep, ak len trochu veris v Boha.
Mas pocit, ze tvoje telo je tvoj majetok?
Clovek nema pravo zasahovat do tela, ktore mu bolo poskytnute na prezitie tu na zemi!


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-22  (08:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hofifik :

užse učíš programování a ještě ses nenaučil slovensky? :)) Přirovnání člověk + mikročip = kanál je docela trefné. Jsem zvědavá, jestli to budeš považovat za dobrý nápad v momentě, kdy někdo vyšle signál, kterým podráždí tvé centrum bolesti v mozku a budeš se svíjet... ale u tebe to asi nehrozí, ty jsi docela poslušná ovečka, dobrý chov.

SH: Tvůj argument mi připomíná příběh z nedávné doby, kdy rodiče nechali umřít svou dceru, protože se modlili místo aby zavolali lékaře... To nechodíš ani k zubaři (to je taky zásah do těla)?
Mé tělo by nikdo nepůjčil, kdyby se mí rodiče nemilovali, nebyla bych;)


hofifik   |   ip:147.232.1   |   2009-11-22  (10:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara:

ak narazas na chyby, tak z diktatov som mal najlepsi 4 :) a je mi to jedno...

ale nevravim ze by som si chcel nechat sparat v mozgu a byt ovplivneny tymto zakrokom. len ze mnoho veci zatratovali, a priprisovali im nadprirozdzeno a ludi palili na hranici. a dnes vela takych zatracovanych veci pouzivame.

a inak keby ze ta chce niekto zneskodnit tak to spravi bez problemov.
cip sa da tiez obist (na kazdu zbran je proti zbran) ved cipove karty v mhd sa daju skopirovat a mozes jazdit na cierno... podle mna ak si zozenie citacku, tak si mozes sama naprogramovat ten tvoj cip. a pokial si ho neprepojis s gps alebo inou technologiu tak sa nic nedeje. ved keby uz islo o to, je jedno ci ta odpali sniper zo strechy budovy alebo odpalovas s gombikom, niekde za domom... to uz je len ludska hlupost a chamtivost, ze sme k sebe hnusny.
ak by si ma niekto dovolil okradnut, nevahal by som, a prizabil by som ho. je mi jedno ze ma zavru, ale to vyspeleho cloveka nema ani co napadnut...

a esteraz podotykam, ze sa mi nepaci sparanie sa v mozgu ale mislienka vyuzita cipu nie len na pc (ved cip je uz v kazdom zariadeni co pracuje na elektrinu aj v ziarovke.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-22  (10:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  článek je o implantaci čipu do mozku, proto se držím tématu :)
(Mimo téma - ohledně gramatiky, stejně zanedlouho budeme mít nějakou "evropštinu". Náš národní jazyk už je hodně pozměněný, místo obchodů máme shopy, markety, butiky, místo hromadných sdělovacích prostředků mainstream, místo na dluh kupujeme na leasing, místo společenských večírků mme rauty a párty, místo nejlepších 10 máme top ten, místo zábavných pořadů máme show atd. ... a kdo není moderní, není "in" :-D)


hofifik   |   ip:147.232.1   |   2009-11-22  (12:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara:
no ja som chel len ze vyvoj nezastavis... toť vše :)
[a potm este intrenetova rec.. jj ee a vsetky usmevy (smajliky) svet sa meni]Sterzen   |   ip:89.173.37   |   2009-11-22  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mimo hlavnej témy-v tomto obdivujem našich slovanských bratov,ktorí dosť tvrdošijne trvajú na slovanskejších ekvivalentoch.
Cím viac na západ,tým je strata identity reálnejšia.
Ospravedlňujem sa za tie tri slová...


KAMEN   |   ip:89.173.5.   |   2009-11-22  (21:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hoffik:
Suhlasim s tebou, je to len nastroj,lepsie povedane upgrade.
Ta technologia poskutyje moznost spojit ludsku mysel s vypoctovim vykonom procesora =>
cyborg, inteligencia obohatena velmi rychlou kalkulackou...s takehoto uhla pohladu to nieje zla myslienka, predsalen ruku na srdce ,kto by nechcel byt matematicky genius ? Ak by sme k tomu pripojili flashdisk, o velkosti 16 Gb, kolko ze informacii by sme si dokazali za 30 minut zapamatat ???
Spominam si ako nam ucitelka hovorievela :
"Prepac ale nemam zazracny lievik,ktorim ti tie znalosti do hlavy nalejem"
Vdaka tejto technologii to mozne ale je, ostava riesit snad uz iba jedinu otazku,a tou je zamer,zamer spravit s ludi lepsich ludi,alebo biologicke roboty ovladane na dialku ?

Ovladanie na dialku sa da odbyt jednoducho, tienenim...ostava tu ale vaznejsi problem, tym je fakt, ze nic co vytvoril clovek nieje dokonale(tak ako bezne pocitace), a programova chyba by mohla mat fatalne nasledky v mozgu...

BTW:ani ja niesom dokonaly preto som mal s dyiktatov vzdy za pet !


kybalion   |   ip:84.47.62.   |   2009-11-23  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo čip do mozgu?!? Nebolo by jednoduchšie, keď už sa chcú hrajkať radšej technológie ovládné priamo mozgovými vlnami, či hlasom, než čip do hlavy :-)


Pitkin   |   ip:193.87.13   |   2009-11-23  (09:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slnečnica a ostatní. Nielen v USA, ale aj v Mexicu aplikujú majetní rodičia svojim deťom čipy z dôvodu strachu pred únosom. Informácie mám od netere, ktorá tam istý čas žila a s partnerom o tejto možnosti rozmýšľali. Našťastie malé dieťa vyrastá tu a tak je "zatiaľ" uchránená. Čo sa týka Smart Card, tak ak sa nemýlim už aj na Slovensku túto novinku ponúka Slovenská sporiteľňa. Sú to ďalšie kroky ako ovládnuť občana. Počítač, mobil sa stali pre nás zavislosťami, teraz prídu na rad čipy. Pekný deň všetkým.


ANONYM   |   ip:87.244.19   |   2009-11-23  (11:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slnecnica
ahoj:)nemas dake proroctvo aj na den 21,12,2012,?


slnecnica   |   ip:91.191.92   |   2009-11-23  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neuznávam takéto proroctvá, ktoré sú na presný deň. "Neviete ani deň a ani hodinu. Bdejte" hovorí Kristus. Proroctvo je: 1- spoveď
2- Eucharistia
3- modlitba
4- snaha o život v milosti
posväcujúcej
Nájdite si, čo sa hovorí o konci časov v Garabandale. Teraz sa aj Katolícka cirkev začína o to zaujímať, lebo vidí, že sa naozaj niečo vážne deje. A to je už čo povedať. Nemýľte si však termíny - "Koniec sveta" a Koniec časov". Sú to dva úplne rozdielné veci. Čiže teraz sa jedná o koniec časov a nie koniec sveta. Odstraňovanie kresťanských symbolov? To je len začiatok príprav. Hovorím ešte raz: Prečítajte si, čo sa hovorí o konci časov v Garabandale - http://www.ourlady.ca/translations/Slovak/VarZazrak.htm. Tiež by bolo dobré si pozrieť - http://www.tlig.cz/
http://www.tlig.cz/tsunami.htm
http://www.tlig.cz/denpane.htm - Tu je to, čo predznamenáva koniec časov. Príde Deň, o ktorom sa hovorí aj v Garabandale.
Je toho veľa, ale je to tiež dosť silné proroctvo. To proroctvo, ktoré som dal vyššie je pravdepodobne falošné, ale to som ešte nevedel, lebo sa mi vidí ten postup udalosti dosť pravdepodobný. OSPRAVEDLŇUJEM SA! Najskôr však má byť odstránená Obeta svätej omše a vystúpi antikrist, kvôli ktorému sa odstraňujú kríže a odstráni Obeta sv. omše a tiež asi vystúpi falošný pápež alebo vzdoropápež. Šírenie islamu sa už začína kvôli odstráneniu Katolíckej Cirkvi z Európy a až tá nebude môcť pôsobiť a vykonávať svoje poslanie, príde Deň Pána a na ten sa treba dobre pripraviť.


slnecnica   |   ip:91.191.92   |   2009-11-23  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nenona. Ty píšeš: „Stále ale nechápem, prečo neprijať čip po náboženskej stránke. Niekomu môže byť jedno, že ho budú kontrolovať.Iný prijme čip z donútenia. Ak to má byť hriech, musí to byť vedome a dobrovoľne_! Musí v tom byť ešte niečo iné. To som sa zatiaľ nikde nedozvedela.“
Tu prijímaš hru, ktorú ti diktujú ľudia, ktorí kontrolujú celú ekonomiku sveta. Chcú mať pod kontrolou všetko a každého a zabúdajú, alebo nechcú brať na vedomie, že jediný, kto môže kontrolovať je Boh. Cez čip budú môcť ovplyvňovať určitým spôsobom aj tvoje správanie a to už je manipulácia s tvojou vôľou a ako asi vieš, všetko Boh môže, ale jediné, čo nespraví je, že ťa začne manipulovať a riadiť tvoju vôľu. Toto je dar od Boha človeku a On aj chce, aby človek, ak ma mať dobrý vzťah s ním, mu dobrovolne podriadil svoju vôľu. Cez čip však človek dobrovolne podriaďuje svoju vôľu ľuďom, ktorí sú riadený a ovládaný len a len túžbou po moci a zisku a tým sa podriaďujú satanovi a tak aj človek, ktorí si vezme čip, sa podriadí satanovi. Prijíma jeho hru a stáva sa jedným z jeho uctievačov. Príde okamžik, keď bude povinné mať čip a vtedy je nutné zanechať všetko a utiecť do hôr a jaskýň. Iba takto človek prežije. Nesmú ho chytiť a začipovať. Nechať celý svoj majetok a odísť bude pre veľa ľudí neprekonateľné a tak sa dajú radšej začipovať a tým stratia možnosť byť spasený, ako to píše aj Zjavenie sv. Jána : Nik z tých, čo budú mať znak šelmy na pravej ruke alebo na čele nevojdú do Nebeského Kráľovstva. Jednoducho budú zatratený. Je to predpovedané dopredu a tak nikto nebude mať výhovorku. Alebo sa necháš zabyť alebo ťa začipujú. Čipovať budú aj za pomoci mučenia až kým človek dobrovoľne nedá súhlas s čipovaním. Ale je to predpoveď a presne ako to bude vie len Boh.


slnecnica   |   ip:91.191.92   |   2009-11-23  (14:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.magnificat.sk/nd/clanky/znkriza.html
VEDCI DOKÁZALI ZÁZRAČNÉ PÔSOBENIE ZNAKU KRÍŽA A MODLITBY

(Interfax, Moskva) – Vedci experimentálne dokázali zázračné pôsobenie znaku kríža a modlitby.
„Zistili sme, že starý zvyk robiť znak kríža nad jedlom a pitím má hlboký mystický význam. Prakticky vzaté: jedlo je v okamihu doslova očistené. Je to veľký zázrak, ktorý sa deje dennodenne.“, hovorí fyzička Angelina Malachovskaja pre denník Žizň.

Malachovskaja robila štúdiu sily kríža s požehnaním ruskej ortodoxnej cirkvi. Uskutočnila veľké množstvo experimentov, ktoré boli opakovane overené predtým, ako boli publikované.

„Objavila tiež unikátne bakteriálne vlastnosti vody po tom, ako nad ňou bola vyrieknutá modlitba a urobený kríž. Štúdia tiež objavila nové,doteraz nepoznané vlastnosti Božieho slova pri transformácii štruktúry vody, pričom značne vzrastá optická hustota v ultrafialovom spektrálnom pásme.“, uvádza denník.

Vedci overili dopad modlitby k Bohu a znaku kríža na patogénnej baktérii. Zobrali vodné vzorky z rôznych rezervoárov – studní, riek a jazier . Všetky vzorky obsahovali zlatého stafylokoka v kolónach. Ich počet však klesol sedem až tisícnásobne po vyrieknutí modlitby a urobení znaku kríža nad skúmanými vzorkami.

Experiment bol nastavený tak, aby sa vopred vylúčil vplyv akejkoľvek mentálnej sugescie. Modlitbu vyriekli dvaja veriaci a dvaja neveriaci. Počet baktérií v rôznych prostrediach klesal oboch prípadoch porovnateľne.

Vedci tiež dokázali užitočný vplyv modlitby a znaku kríža na ľudí. Všetci účastníci testu mali stabilizovaný a zlepšený krvný tlak – ľuďom s nízkym tlakom stúpol a opačne.

Bolo tiež spozorované, že ak bol znak kríža urobený nepatričným spôsobom – náhle, drsne a pod, alebo urobený mimo obvyklého miesta, ktorým je stred čela – jeho pozitívne účinky boli oveľa slabšie, v niektorých prípadoch absentovali úplne.


Starec   |   ip:188.123.1   |   2009-11-23  (14:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PánBoh dal ľuďom slobodnú vôľu, aby sa vo všetkom mohli slobodne rozhodovať a zároveň niesť zodpovednosť za svoje činy. Teda je to absolútna sloboda, ktorou Boh obdaril ľudí.
Diabol chce ľuďom túto slobodu vziať prostredníctvom čipov implantovaných do tela. Ovládať životy ľudí na diaľku podľa jeho predstáv a jeho svojvôle.Rozhodovať o ich existencii, živote a smrti.Mať všetkých ľudí pod svojou absolútnou kontrolou. Na ľudí sa tu chystá totalita, o akej ľudstvo doteraz ani nechyrovalo a proti ktorej komunistická totalita bola iba veľmi slabučký odvar. Preto biblia varuje ľudí pred týmito čipmi a to je prosím už historicky veľmi stará kniha. Biblia dokonca varuje ľudí aj pred zdravotnými následkami takýchto čipov v tele. Píše sa tam, že týmto očipovaným ľuďom narastú odporné vredy. Žeby rakovina?
Starec


hofifik   |   ip:147.232.1   |   2009-11-23  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  naco cip, ved ti co chodia na tieto stranky tak urcite poznaju **project montauk** aj ked tazko povedat kde sa skryva pravda. alebo "pravda je tam vonku" :-P


slnecnica   |   ip:91.191.76   |   2009-11-24  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Starec. Cip má v sebe batériu, podobnú tej v mobile. Ked tá praskne, tak litium z baterie sa rozleje do celého tela a to sposobuje vredy a bolestnú smrt. Pravdepodobne sa dá prasknut ten cip aj centrálne na dialku a tak znicit cloveka.


slnecnica   |   ip:91.191.76   |   2009-11-24  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiez sa v Biblii pise, že všetci, ktorí majú znak šelmy na pravej ruke alebo na čele, sa klaňajú šelme, čiže z toho sa dá usudzovať, že cez ten čip sa dá ovládať ľudská vôľa a to budú ľudia robiť proti svojej vôli.


Pikao   |   ip:78.98.131   |   2009-11-25  (00:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  poviem to takto...
ani ja sa nepovazujem za veriaceho cloveka, lepsie povedane, som skor zaryty ateista, cirkev je podla mojho nazoru prehnita skorumpovana organizacia, s cielom ovladat ludi...
no v poslednej dobe zacinam menit nazor. sucasny hnoj, v ktorom zijeme, takzvana "kriza" je zapricinena podla mojho nazoru moralnym upadkom. nie tym, ze banky zacali poskytovat lacne hypoteky, alebo fed tlaci nekryte peniaze s ktormi si mozme utriet akurat tak rectus a najviac toho toaletneho papiera maju cinania, ktori ale drzia hubu lebo exportuju do usa, a tak je kazdy ticho aj ked kazdy vie v akej sranici sme sa ocitli.
ludia sa podla mna prestali bat Boha, dnes je in smiat sa ludom co chodia do kostola ( ani ja tam nechodim ) a veria v Boha...
preto zacala sucasny ekonomicky fasizmus, uzernictvo bank plne zlegalizovane pod zastitou statu... tie vsetky veci, to su len DOSLEDKY moralneho upadku ludstva...
kradnu? budem kradnut aj ja, rychle, kym este je z coho... kto nekradne, okrada rodinu...

a preto som presvedceny, ze sa to skonci len ked padne cely system totalne na hubu, ani gate sa nedaju donekonecna platat zaplatami, niekedy ich proste treba po dokladnom zvazeni vyhodit a radsej chodit v riflovej bunde ako v zaplatanej prehnitej sofshellovej bunde s windstop vrstvou, a kadejakymi membranami goretex...
az bude tak zle, ze ludia zasa zacnu verit v Boha ( a to sa stane ), na to stavim svoj krk, budu sa modlit a kajat, a hlavne uvedomovat si svoje chyby, potom, ale az potom zacne byt skutocne lepsie...


Cipadeil   |   ip:78.98.33.   |   2009-11-25  (21:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To co su za kraviny,kolko ludi,pokial su psychicky zdravy,si da dobrovolne rypat v hlave,samozrejme najdu sa aj taky,ale bude to urcite velka mansina,jedine ze by to bolo pod natlakom,nedobrovolne a nasilu.Kazdy trochu rozumny clovek si totiz uvedomuje,ze vsetko sa da vyuzit,zneuzit aj na zlo.


Pikao   |   ip:78.98.131   |   2009-11-25  (23:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cipadeil:

precitaj Orwella, vrele odporucam...
ludia si dobrovolne nenechaju naockovat cipy, ale budu sa snazit dotlacit ich do pozicie, ze ich sami budu chciet...
nebudes mat cip, a v nom zdravotnu dokumentaciu? poistovna ta nepoisti, lekar tym padom nespravi zakrok, alebo nepredpise lieky...
nebudes mat cip, a v nom vodicky preukaz? nepredaju ti auto, lebo to bude protizakonne, nebudes moct soferovat lebo pri cestnej kontrole nebudu policajtov zaujimat vodicake ake mame dnes, ale elektronickou citackou precitaju z cipu ci mozes soferovat kamion, alebo iba osobne auto...
nebudes mat cip, a v nom udaje o tom kde pracujes, a v akej banke mas peniaze a kolko? nikto ta nezamestna, lebo to bude protizakonne, nikto ti nevyplati peniaze, nebudes pre nich existovat...

urcite si videl aj film Net ( Siet ) http://www.csfd.cz/film/21988-sit-net-the/
tak toto bolo v roku 1995 spracovanie, toho co sa stane ak nemas identitu... na to referujem...

MYSLITE.


Cipadeil   |   ip:78.98.33.   |   2009-11-25  (23:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pikao: Ale ved predsa pisem,ze by to muselo byt jedine pod natlakom to je jedno akym,socialnym,ekonomickym ci psychickym alebo fyzickym.DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2009-12-09  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Testujem čipy vyrábané na SK aj pre zákazníkov v USA. Čipy sú určené okrem iného i pre implantáciu do ľudksých tkanív v oblasti tohoto výskumu. Keďže čip je v podstate založený na základných fyzikálnych zákonoch a vo svojej podstate je veľmi jednoduchý ( výrobná cena je 7,38€ ), stačí každému znalosť fyziky SŠ, aby ho bežen dostupnými materiálmi dokázal i v domácich podmienkach zlikvidovať bez toho, že si to vyššia inštancia všimne. Keď sme ho sledovali pomocou fNMRI ( laboratóriá SAV ) v živom organizme ( vo zverinci SZU v Bratislave ), správanie celého systému bolo stabilné, no obrana organizmu ho dokázala čiastočne znefunkčniť a vyradiť z prevádzky. Takže osobne vôbec nemám obavu...


ivana   |   ip:78.99.173   |   2010-01-26  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bože chlapci, len nestrašte s čipmi, ved to je nonsens,ide o absolutne ovladanie väčšiny menšinou. Chcete aby vaše deti mali v hlavach čipy a stali sa robotmi. alebo im narastli nadory? to je všetko proti prirode, sami amici na to šialene doplatia ako narod. na tie ich streštene fantasmagorie.nič čo nie je v sulade s prirpdou neperžije!!skapalo už dosť civilizacii. ak ludom šibne a budu chcieť sami čipy, možu čakať už len horši vyvoj. nikdy nepreskočime svoj vlastny tien a nikdy nepreštime prirodu.Pozor všetko zlo ide z USA z tych degenerovaných trihlerovych hláv.


Sandra   |   ip:204.45.13   |   2011-05-07  (09:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://pravdu.cz/kategorie/domova


zacipovani . sohyceji55   |   ip:91.127.21   |   2013-02-09  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mna cez čip dobili na smrt. nestihli mi ten čip doktori vybrat. jak ma pocujete. na smrt ma dobilidiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID


 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID2013-05-28  (09:14)  |  Technológie
Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.

VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV


 - VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV2013-05-28  (09:13)  |  Technológie
Jak tak místní, státní a federální vláda hledá způsoby, jak zavést legislativu k omezení vlastnictví, převozů a prodeje poloautomatických zbraní a jejich doplňků, příznivci druhého ústavního dodatku přichází s novými inovativními způsoby jak ošálit systém nenažraně lačnící po zničení vaší schopnosti bránit sebe a svou rodinu.


Pozor na brýle Google


2013-05-17  (12:02)  |  Technológie
Koncem tohoto roku prodělá naše společnost nejpodivnější formu společenské změny – a bude to znamenat hodně sporů a konfliktů. Příčina? Brýle Google.


Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš


2013-05-16  (09:44)  |  Technológie
Kdokoliv užívajíc Skype svolil, aby tato společnost četla vše, co píše. Společnost The H v Německu od heise Security teď objevila, že tato pobočka Microsoftu tohoto privilegia v praxi využívá. Krátce pod odeslání HTTPS URL přes službu instant messaging se těmto URL dostane neoznámené návštěvy z ústředí Microsoftu v Redmontonu.


Kriticky o okuliaroch google glass


2013-05-15  (19:42)  |  Technológie
Nejsem sám, komu dochází dalekosáhlé následky rozšíření šmírovacích systémů na rozpoznání obličejů a jejich okamžité porovnání s databázemi na všechny kolemjdoucí. Mark Hurst, zakladatel analytické společnosti Creative Good, o tom sepsal článek "The Google Glass feature no one is talking about, který jsem si tímto dovolil přeložit a zpřístupnit českému a slovenskému publiku.


Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou


2013-05-07  (09:17)  |  Technológie
Rebecca Morelle viděla první test této zbraně z 3D-tiskárny v Austinu v Texasu. První zbraň zhotovená technologií 3D tisku už v US úspěšně střílela. Ta kontroverzní skupina Defense Distributed, která vytváří takovéto on-line stahovatelné výrobní plány, už takto střelnou zbraň vyrobila.


10 MODERNÍCH METOD OVLÁDÁNÍ MYSLI


2013-05-03  (09:05)  |  Technológie
Čím více se zabýváte ovládáním mysli, tím více si musíte myslet, že existuje nějaký koordinovaný plán, který je realizován již velmi dlouho a jehož cílem je učinit z lidí nemyslící stroje. Po celou dobu, co jisté skupiny usilují o ovládnutí mas, snaží se o ovládnutí mysli jedinci, kteří zkoumají lidské chování v zájmu toho, aby podřídili celé masy vůli úzké „elity“.


VIDEO: PODPRAHOVÉ SIGNÁLY V REKLAMĚ, ANIMOVANÝCH FILMECH A HUDBĚ


2013-04-25  (09:20)  |  Technológie
Problémem mnoha lidí je to, že jsou pod vlivem masové hypnózy a vůbec si to neuvědomují. Naše smysly jsou bombardovány obrovským množstvím informací a dezinformací. Jen malá část z nich se dostane do našeho vědomí. Podvědomí je však absorbuje všechny.


VORTEXOVÁ ELEKTRÁRNA JAKO ALTERNATIVNÍ ZDROJ ENERGIE


2013-04-23  (10:05)  |  Technológie
Zkušební prototyp této elektrárny zkonstruovala společnost Sumatel v Savojsku. Věž vysoká 300 m by dala výkon 242 MW pro teplotní gradient 30 stupňů. Francouzský letecký inženýr Edgard Nazare pracoval v 60. letech v Alžíru, kde pozoroval větrné víry na Sahaře. Výsledkem jeho přemýšlení byl francouzský patent N° 1439849/P.V. 983953 podaný 3. srpna 1964 v Paříži (Générateur de cyclones artificiels). Na základě jeho návrhu podala 31. března 1982 skupina dalších vědců a inženýrů průmyslový patent N° 8205544/2524530 (Procédé pour la construction de tours de centrales aérothermiques). První zkušební prototyp této elektrárny najdete na fotografii v anotaci. Zkonstruovala jej společnost Sumatel v roce 1997, a to v Savojsku.


Čo je Bitcoin? (titulky) a ako ich "zadarmo" získať


2013-04-15  (12:41)  |  Technológie
Titulky nastav v pravo dole funkciou CC. Mining v poole Keďže príjem zo solo miningu je naprevidelný a ťažko predvídateľný, začali sa mineri združovať do skupín, tzv. mining poolov. Ak jeden zo skupiny nájde validný blok, rozdelí sa odmena medzi všetkých spravodlivým dielom podľa množstva odvedenej práce.


STANOU SE VÝPRAVY K HVĚZDÁM SKUTEČNOSTÍ?


2013-04-03  (09:19)  |  Technológie
Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny. Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny.


Bashar - Jak funguje teleportace


2013-03-25  (23:15)  |  Technológie
převzato od uživatele: LIGHTENINGIAM1111 channeling: Darryl Anka www.bashar.org


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?


2013-03-17  (10:46)  |  Technológie
Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Rub a líc internetu rozhovor s hackerem Varovné signály a vše neznámé o internetu


2013-03-15  (20:21)  |  Technológie
Video.


SÍLA MYŠLENKY (z cyklu Pološero, ČT)


2013-03-12  (09:42)  |  Technológie
Objevujeme, co už od pradávna víme...Jaké možnosti a jakou sílu má vlastně lidská myšlenka? Existují věci a jevy, které se zdají být za hranicí reality. A my na to znovu přicházíme. (Česká televize 2012, režie Pavel Dražan)


Zpřístupnění převratných technologií zdarma celému světu!


2013-03-10  (10:39)  |  Technológie
21. září 2012 bude v nadaci Keshe uveřejněna první fáze její kosmické technologie a gravitačních a magnetických systémů, které vyvinula, pro všechny vědce na celém světě zároveň, pro výrobu a kopírování. Od toho okamžiku přestanou mít mezinárodní hranice jakýkoliv skutečný význam. To proto, že jakmile bude postaven první létající systém a uveden do provozu pro veřejnost, doba cesty například z Teheránu do New Yorku potrvá maximálně 10 minut.


MIT OBJEVILA UMÍSTĚNÍ PAMĚTI: JEDNOTLIVÉ NEURONY


2013-03-08  (08:52)  |  Technológie
Výzkumníci MIT ukázali vůbec poprvé, že paměť je skladována v určitých specifických mozkových buňkách. Nabuzením určitých svazků neuronů byli výzkumníci schopni subjekt donutit, aby si vybavil určité vzpomínky. Odstraněním těchto neuronů by subjekt tyto vzpomínky ztratil.


V USA SE PODAŘILO VYTVOŘIT NESMRTELNOU BUŇKU


2013-02-25  (09:21)  |  Technológie
Americkým vědcům se podařilo vyvinout buňku, která zůstane živá i po smrti. Je to sice paradoxní, ale mrtvá buňka je neuvěřitelně životaschopná. Vydrží například mnohem vyšší tlak a vyšší teplotu než buňka obyčejná.


Pentagon (TERORISTICKÝ ÚTOK 9/11)


2013-02-24  (12:07)  |  Technológie
Podle svého názvu (z anglického výrazu pro pětiúhelník) je to mohutná čtyřpatrová stavba ve tvaru pěti soustředných pravidelných pětiúhelníkových okruhů (rings, značených A až E, s délkou strany přes 200 m), protnuté na každé straně třemi spojnicemi. Uprostřed celé struktury se nachází zahrada s několika stromy. Jeho stavba začala 11. září 1941. Na přelomu století prošel významnější renovací, některé strany byly ztvrzeny ocelí. 11. září 2001 (přesně 60 let po začátku stavby) se stal cílem teroristického útoku. Byl na něj naveden unesený Boeing 757 z letu 77.


Bioprinting - nová technologie pro výrobu umělého masa


2013-02-19  (09:00)  |  Technológie
Po zavedení tohoto způsobu získávání masa a kůže by tak poklesl celkový rozsah zabírané plochy země o neuvěřitelných 99%, spotřeba vody by klesla o 96%, elektrické energie o 45 % a ubylo by také celých 18% z celkového objemu emisí CO2 - pro zvířata by pak samozřejmě tato změna znamenala konec utrpení ve velkochovech a na jatkách.


Výrobca sa naozaj pokusil odstaviť môj výrobok, viac krát - Nervy mám


2013-02-07  (11:49)  |  Technológie
Písalo sa to tu viac krát že výrobcovia dávajú do výrobkov "kazítka" ktoré majú za úlohu po určitej dobre pokaziť výrobok aby ste si kúpili druhý. Aj to že sa dali nájsť tak to zase začali reišiť softwarovo aby sa kazítko nedalo nájsť. Veril som tomu už predtým ale teraz keď som si skúsil na vlastnej koži a takmer ma dobehli tak mám chuť vražiť už je to osobné.


Asteroid nás mine, nebezpečí přetrvá


2013-02-04  (09:52)  |  Technológie
Ti z nás, kteří čekali a nedočkali se v prosinci konce světa, mají další důvod k obavám. 15. února proletí kolem Země pětačtyřicetimetrový asteroid DA14. Maximální sblížení bude činit 28 tisíc kilometrů. Od 90. let ještě tak blízko Země neprolétalo žádné nebeské těleso takových rozměrů.


Zapomeňte na zedníky, vytiskněte si vlastní dům


2013-01-30  (09:09)  |  Technológie
Převratná technologie 3D tisku pokročila k další metě. Vydaří-li se experimenty, zcela to změní architekturu i budoucnost stavebnictví.


Tažný paprsek z Hvězdných válek a Star Treku existuje


2013-01-25  (09:00)  |  Technológie
Brněnským vědcům se podařilo jako prvním na světě potvrdit, že tažný paprsek známý například ze sci-fi filmů Hvězdné války či Star Trek funguje. Svůj objev zveřejnili v prestižním časopise Nature Photonics.


Hacker z argentiny zveřejnil mapu nezabezpečených domácích kamer


2013-01-23  (19:13)  |  Technológie
Jeden Argentinský hacker veřejnosti ukazuje, že je důležité si pečlivě stahovat nový firmware.


Domácí spotřebiče vás budou špehovat


2013-01-11  (09:14)  |  Technológie
Bloomberg přináší zprávu, která upřesňuje, jak zdánlivě nevinné elektrické spotřebiče jako vařič rýže a lednička jsou nyní vyráběny s operačním systémem Android od Googlu a s internetovým připojením. Samozřejmě že tento článek zdůrazňuje, že je to dobrá věc, užitečný inovativní technologický skok. Pravdou však je, že tyto přístroje se nyní stávají nástrojem pro vaše špehování ve vašem vlastním domě.


Televízory, ktoré sledujú VÁS: Panasonic odhalil nové sady, ktoré spoznajú ich vlastníka


2013-01-10  (09:27)  |  Technológie
Sme stále viac zvyknutí sledovať naše televízory, avšak Panasonic to všetko dokázal zmeniť – televízory sa budú pozerať na nás, kým my sa budeme pozerať na nich. Spoločnosť tvrdí, že nové sady televízorov Viera, ktoré boli odhalené na Consumer Electronics Show v Las Vegas dokážu spoznať ich vlastníkov a nastaviť sa podľa ich obľúbených nastavení a kanálov.


VIDEO: Mladý génius a sny v kódech


2013-01-10  (09:23)  |  Technológie
Santiago Gonzalez je 14 letý génius. Mladý Američan miluje programování, až se mu zdají sny v programátorských kódu. Santiago je mimořádně inteligentní chlapec a jeho životní příběh sledují světová média už minimálně poslední dva roky. Od svých jedenácti let studuje na špičkové americké technické univerzitě, na prestižní Colorado School of Mines. Dnes patří k jejím nejprestižnějším žákům. Každé ráno vstává o 5:30 h na na jeho nočním stolku nesmí chybět zápisník. Proč?


NÁŠ DENNÍ CHLÉB - (ukážte to deťom na školách vy promovaní pokrytci v kravatách)


2013-01-09  (13:56)  |  Technológie
V supermarketu na pultu, úhledně zabalené, to vypadá dobře! Ale kolik je za tím utrpení zvířat? Jak vlastně vzniká náš „denní chléb"? Režisér Nikolaus Geyrhalter ve svém dokumentu přináší děsivě chladnou impresi obrazů a informací ze současného zemědělského průmyslu..


VIDEO: Nevídaný jev ve vesmíru


2013-01-09  (10:21)  |  Technológie
Astronomové prozkoumali hvězdu HD 142527, kterou zachytili v blízkosti jiných planet. Obrovská masa plynu, která se nacházela kolem zmiňované obří formující se planety je poprvé, kdy byla ve vesmíru zpozorována.


Software ke stažení: Vybavte si počítač programy zdarma


2013-01-07  (00:46)  |  Technológie
Tohle samozřejmě není konečný ani nejlepší výčet programů, které můžete získat zcela zdarma. Pokud si je oblíbíte a přesvědčí vás, pak zkuste rovnou nějaký linuxový operační systém, kde jsou mnohé z těchto aplikací doma. Může to být třeba přenosný Slax nebo tradiční Ubuntu či Linux Mint.


Ďalšie prekvapenie na Google Earth...


2012-12-28  (14:02)  |  Technológie
Žeby opäť niečo zabudli urobiť, alebo čo sa opäť našlo, čo tam nemalo byť...?


Ďaľšie z technológií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Dopis, který byl zaslán UBS aneb Jak to chodí u Policie.

Dopis, který byl zaslán UBS od kolegy "strážmistra" z útvaru SDP PČR. Kolegům neřekne nic nového, ale pro občany České republiky je to nádherně popsaný pohled do myšlenek "skoro poldy", který je ještě stále "trochu civil". Doufám že se kolega neurazí za toto označení.UBS děkuje za všechny kolegy. Milí kolegové a přátelé z UBS a dalších odborových organizací! Důvod, proč jsem se rozhodl k napsání tohoto dopisu je, že si potřebuji urovnat myšlenky a zároveň s tím se i "svěřit". A protože jsem paranoidní, bude to bohužel dopis anonymní.


Člověk a jeho vyhlídky

Diškancovmu kempu pre bezdomovcov hrozí zánik

Bermudský trojuholník - vyriešená záhada

Spomienky na budúcnosť

Utajují vlády technologii, která by vyřešila ...

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3885 s