20. Júl 2019
    
Írán odříznut od systému SWIFT, unese takovou sankci? - Dolezite.sk

Írán odříznut od systému SWIFT, unese takovou sankci?


  2012-03-19  (07:48)  |  Bl. východ
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Írán odříznut od systému SWIFT, unese takovou sankci?

Írán byl vyloučen z mezinárodního platebního systému SWIFT, který umožňuje finanční toky mezi bankovními institucemi po celém světě. Od soboty 17. března od 16:00 tak bude nefunkčních všech 675 íránských unikátních SWIFT kódů. Společnost pro světovou mezibankovní finanční telekomunikaci (SWIFT) svůj radikální krok zdůvodňuje jako nutný, kvůli nátlaku ze strany EU a USA.


SWIFT na svých internetových stránkách uvedl: „Odpojení íránských bank je mimořádný a bezprecedentní krok pro SWIFT. Je to přímým důsledkem mezinárodních a multilaterálních kroků k zesílení finančních sankcí proti Íránu. „

Pro Írán znamená odstřihnutí od mezinárodního mezibankovního systému SWIFT zásadní zkoušku. Až vejde toto opatření v platnost, nebude pro Írán jednoduché, exportovat původní objemy ropy, ani si opatřit základní komodity jako je obilí, na světových trzích. Írán proto intenzivně hledá prohloubení vztahů se stávajícími velkými odběrateli a alternativní formu platby. V této souvislosti se asi nejvíce mluví o vzájemném obchodu Indie a Íránu, kdy za přijatou ropu Indie platí fyzickým zlatem, z části Rupií a z části nezbytnými komoditami jako je obilí. I s Čínou (Juan), Ruskem (Rubl) a Japonskem (Yen) obchoduje Írán v jejich národních měnách. Do zbytku světa bude však díky odstřihnutí od SWIFTu pravděpodobně neschopný exportovat. Obrázek níže ukazuje dosavadní strukturu íránského ropného exportu:

Neoficiální důvody embarga proti Íránu

Írán se již přes 10 let snaží vytvořit alternativu k zavedeným ropným burzám NYMEX (New York), IPE (Londýn), ICE (Atlanta), kdy se na všech obchoduje celý objem ropy v dolarech. Íránu se přes veškerý nátlak USA podařilo v roce 2008 otevřít alternativní ropnou burzu (IOB), kde se obchoduje výhradně v jakékoli jiné měně než dolaru.

USA tak byla zasazena velká rána, protože tímto krokem ztrácí dolar pozici výsadní měny, ve které se denominují ropné obchody. Centrální banky se proto zbavují části svých dolarových rezerv a dolar v důsledku toho oslabuje. To má neblahé důsledky na cenovou hladinu v USA a již tak zbídačené Spojené státy dělají vše proto, aby nastolily nový světový pořádek. Více v mém dřívějším článku: „Proč je nutný vpád západního kapitálu na území Íránu a znovunastolení hegemonie dolaru?

Výše uvedené je hlavním důvodem k tomu, proč George Bush položil v roce 2002 Írán do takzvané osy zla, hned vedle Libye, Iráku a Severní Koreje. I v Libyi (aneb „Proč musel zemřít Kaddáfí„) a Iráku snažili zavézt alternativní měnu k dolaru. Oba byli odstraněni a z pohledu USA je tam již požár uhašen. Hlavním problémem pro dolar zůstává Írán a i proto je na něho již desítku let vyvíjen enormní diplomatický tlak, ekonomické sankce a vojenské hrozby – na oko kvůli jaderným zbraním, ve skutečnosti kvůli snaze o narušení hegemonie dolaru. Po takovém tlaku bych se však již nedivil, kdyby jadernou bombu skutečně vyráběl. Domnívám se však, že Írán dnes žádné jaderné zbraně nemá a pokud je v budoucnu získá, bude mít na jejich držení stejné právo jako USA, Izrael, Severní Korea, Indie, Rusko a další…

A Váš názor na celou situaci?

http://www.fakebug.cz/ekonomie-hospodarstvi/ekonomicke-informace/iran-swift/


re
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Bertold . fulixuju84   |   ip:178.40.33   |   2012-03-19  (08:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veru, veru,---článok hovorí jasnou rečou...Páni toto nie je "konšpirácia"!
podobné úvahy a analýzy sú na veľa miestach netu...


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-03-19  (12:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nepreda a nekupi,ten kto neprime jeho znamenie ci na elo ci na ruku a ci jeho meno,jeho cislo jest 666


nikto . hegilehu69   |   ip:81.0.116.   |   2012-03-19  (21:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333 áno, kto prijme jeho číslo, túto sa však nijaké číslo neprijalo, a už vôbec nie na ruku alebo na čelo, takže nezačnime hneď panikáriť.


JanDvok . watyhiki92   |   ip:89.24.72.   |   2012-03-19  (22:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To není nic překvapivého. O tom, že se to chystá, jsem psal už téměř před měsícem :-)
http://proinvestory.cz/financni-valka-zbran-nejtezsiho-kalibru

Finanční válka je v plném běhu. Valí se jedna bitva za druhou, aniž se tomu tak říká.
JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-04  (02:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Až by som bol v pozícii moci Ruska a pána Putina, tak už dávno darujem Iránu a Sýrii zadarmo na obranu svojich krajín, krajín Iránu a Sýrie,

pred fašistami z USA a Európy aspoň 100 rakiet dlhého doletu s jadrovými a biologickými hlavicami (ako odstrašujúci prostriedok pre NATO a to invázie do ich krajín),

aby prešla fašistov z USA a Európy chuť na Iránsku a Sýrsku ropu a diktovať svetu svoju vôľu.

Dnes Líbya pod vedením hrdlorezov a spojencov Mosadu, MI6 a CIA aj napriek tomu,

že má ropu

upadá sociálne a vládne tam teror a potlačovanie ľudských práv ako za fašizmu a gestapa fašistického Hitlerovho Nemecka a EU a USA poctivo o tomto stave dnešnej vraj už demokratickej Líbye mlčia.


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-04  (09:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Líbya, Syria či Irán sú zločinecké záujmy fašistov z USA a EU!!!


Prečo mienkotvorné oficiálne devky a zapredaný pluralitný politici Slovenska nepovedia Obamovi rovno do ksihtu,

že je konšpirátor a extrémista,

keď ľudstvu sveta ponuka zločinecký druh Nového svetového poriadku-NWO?

Obama ďalej povedal, že: „...nejaký druh Nového svetového poriadku-NWO- je potrebný pre vyliečenie všetkých chorôb sveta a na zabezpečenie odvrátenia katastrofálnej straty dôvery v západný ekonomický model ktorý tu fungoval od 2. svetovej vojny.“


Nuž my obyčajný ľudia celého sveta sme konšpirátori a extrémisti, ale Obama už nie je keď verejne hovorí o nejakom druhu Nového svetového poriadku!!!


Nuž tento pes Barak Obama v službách finančných elít USA a EU sa zapísal do histórie zločincov, keď NATO malo strážiť vzdušný priestor nad Líbyou so súhlasom OSN

a namiesto toho bombardovalo infraštruktúru Líbye , len aby hrdlorezi z Talibanu v službách CIA, Mosadu a MI 6 mohli odrezávať líbyjským ženám prsia či hlavy ich mužom.

Samozrejme z internetu už tieto videa po páde Kadáffiho režimu tajne služby dôkladne vymazali v celom svete,

aby očistili nový vraj demokratický režim v Líbyi, ktorí doniesol Líbyjskému ľudu §vraj slobodu západného štýlu OEBU!!!Dnes títo hrdlorezi z Talibanu a Al KAJDI v službách CIA, Mosadu a MI 6 vraždia civilné obyvateľstvo v Sýrii.

Podobný na vlas scenár z Líbye, lenže v Sýrii má Rusko vojenskú základňu a amikom a EU nakope holú riť.JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-04  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krajiny sveta majú umelo vytvorené verejné dlhy a obdobie prebúdzania sa ľudí zo spánku, že im Fico vytvorí lepšiu budúcnosť alebo Brusel za počne rokom 2013.
Pred dvoma mesiacmi poľský sejm a vláda predlžila občanom Poľska odchod do dôchodku z 65 rokov na 67 rokov.

Ľudia chceli v tejto veci referendum. Nuž fašisti, ktorí chcú zredukovať ľudstvo v 21 storočí to nikdy nepripustia, keď sami si už nakradli a zabezpečili si seba a svoje rodiny pred budúcnosťou sociálnej genocídy, ktorá čaká na ľudstvo sveta v 21 storočí.

A keď ľudia pôjdu do ulíc proti svojej vláde protestovať, protestovať proti anti sociálnym reformám, tak protesty budú potlačené políciou alebo aj kukláčmi

alebo na pomoc príde aj NATO so svojou vyspelou mašinériou v maringotkách na ochranu demokratických reforiem.
bývalý americký vojak - "skutočný terorista som bol ja"
http://www.youtube.com/watch?v=8akV3xldqJM&;;feature=player_embedded

http://hlavuhore.wordpress.com/2009/06/26/dr-stan-monteith-%E2%80%93-california-guidestones/Čítajte viac: http://dolezite.sk/Bezak_odluka_a_spagetova_prisera_76.html#ixzz1zeIDQHNgdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + osem =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Rusko vyzbrojilo Sýriu raketami Iskander


2013-01-03  (01:21)  |  Bl. východ
Pár hodín po tom, ako NATO schválilo umiestnenie Patriotov v Turecku, Rusko dodalo prvú dodávku rakiet Iskander Sýrii. Rusko tak podstatne zmenilo štýl hry. Totálnu obranu nahradilo aktívne útočnou hrou. Je evidentné, že Sýria by v prípade potreby zaútočila Iskandermi na Patrioty v Turecku.

Stovky izraelských pilotů odmítly bombardovat Írán


2012-08-17  (09:05)  |  Bl. východ
Více než 400 Izraelců, včetně profesorů práva na Tel Aviv University Menachem Mautnera a Chaim Ganse, nedávno podepsali online petici vyzývající piloty izraelských obranných sil, aby odmítli uposlechnout rozkaz bombardovat Írán.


Válka v srpnu? USA posílá čtvrtou letadlovou loď a desítky podvodních dronů směrem k Íránu


2012-07-13  (10:57)  |  Bl. východ
Americké námořnictvo nečekaně vyslalo čtvrtou letadlovou loď do Perského zálivu, spolu s flotilou podvodních dronů, což je považováno za poslední krok v sérii eskalací vedoucích k možné válce s Íránem.


Ruskí špecialisti boli pri zostrelení Tureckého lietadla. Obama šokoval Putina ohľadom 3. svetovej vojny


2012-07-01  (16:55)  |  Bl. východ
Diplomatický zdroj povedal Sunday Times, že zostrelenie lietadla bolo varovaním pre NATO pred pchaním prstov do vnútorných záležitostí Sýrie. Podľa tohto zdroja pri zostrelení Tureckého lietadla asistovali špecialisti z Ruska. „Ak Rusi nestlačili tlačitko, tak stáli vedľa a mali operáciu pod kontrolou,“ povedal zdroj vzdušných síl Izraela.


Američtí vojáci nacvičují invazi do Íránu s arabskými spojenci


2012-05-30  (11:26)  |  Bl. východ
Kolem 12 000 vojáků z více než 19 zemí zažívá masivní vojenské cvičení k na Blízkém východě. Spojené státy, Saúdská Arábie a Jordánsko jsou s evropskými spojenci jen částí zemí, které se účastní tohoto měsíc dlouho cvičení Eager Lion 2012, které končí tento týden.


Izrael míří jadernými zbraněmi na evropská města


2012-02-04  (12:03)  |  Bl. východ
Autor knihy The Transformation of War (Transformace války) zdůraznil, že již nyní jsou jaderné hlavice namířeny proti Římu a dalším evropským hlavním městům, což činí hrozbu věrohodnou a umožňuje „přesun“ Palestinců.


Bude 15.5.2011 osvobozena Palestina?


2011-05-11  (21:29)  |  Bl. východ
Na toto datum byl Palestinci naplánován pochod na Izrael s cílem ukončení okupace a dosažení svobody pro palestinský národ. Tato iniciativa byla vytvořena jako událost na Facebooku a zpráva o ní se objevila i v našich médiích...


Obete radikálneho islamu


2011-01-22  (10:20)  |  Bl. východ
Nech sa to nestane aj u nás!


Bitie žien je krásne (?)


2011-01-06  (02:23)  |  Bl. východ
Piatkové kázanie v katarskej televízii- podľa islamského práva môže muž biť ženu.


Čo sa stalo!


2010-08-06  (23:37)  |  Bl. východ
Prebudenie ľudstva je nezastaviteľné napriek všetkým demagógiám hromadného vymývania mozgov a dezinformáciám. Znamenie tejto doby je pre masívnu zmenu a pri tom sa stále "čisté krvné línie" zúfalo snažia ťahať za nitky svetového diania. Ale na to je už príliš neskoro, vrátiť veci späť svojimi starými trikmi.


Výpověď amerického vojáka


2010-05-12  (07:52)  |  Bl. východ
...angažovanost USA v Iráku nemá nic - absolutně nic - co do činění s "válkou proti teroru".


Izrael by mohl být přinucen vymazat Evropu


2010-03-13  (13:10)  |  Bl. východ
Známý izraelský historik Martin Karfeld prohlásil, že Izrael by mohl být jednoho dne přinucen zničit evropský kontinent za použití všech možných zbraní


Al-Kájda je moslimskou obdobou Slobodomurárov a Iluminátov


2010-02-14  (18:28)  |  Bl. východ
Hľadanie spásy cestou násilia bolo myšlienkou pápeža Urbana II. Keď sa v roku 1095 dožadoval oslobodenia Zasľúbenej zeme spod moslimskej kontroly. Prvá križiacka výprava v roku 1099 priniesla zrod slobodomurárstva, presnejšie tajných spoločností. Ich proťajškom v moslimskom svete je Moslimské bratstvo či Al-Kájda.


Írán versus Izrael: Co média chtějí, abyste zapomněli


2009-12-16  (04:28)  |  Bl. východ
Korporátní média dostaly za úkol zaměřit se na Írán. Zde je rekapitulace toho, co chtějí, abyste zapomněli…


Jak může Írán způsobit kolaps dolaru


2009-10-10  (04:26)  |  Bl. východ
Starší ale zajímavá úvaha o tom, jak může hlavní světovou měnu - americký dolar - a potažmo i samotné národní zájmy největší velmoci světa - Spojených států amerických - ohrozit Íránská ropná burza. Berte ji, prosím, jako alternativu k současným obviňováním Íránu Spojenými státy ohledně jeho údajnému vojenskému jadernému programu.


Nedotknutelný Izrael vyhrožuje EU, Lieberman míří i do ČR


2009-05-04  (19:52)  |  Bl. východ
Izraelské letectvo podniklo cvičné útočné lety až nad Gibraltar, oznámil francouzský týdeník L´Express. Vzhledem k tomu, že tento „cíl“ je od Izraele vzdálen 3800 kilometrů, je podle týdeníku potvrzením, že se Izrael připravuje k útoku na Írán…


Ďaľšie z Bl. východu...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Juvenilní justice krade neprávem děti po celém světě!

Po celém světě jsou rodičům neprávem odebírány děti, které končí u homosexuálních párů, kde se zneužívají, znásilňují, jindy se rozebírají na orgány. Homosexuálové berou za ,,adoptované" děti miliony korun ročně.


Pentagon (TERORISTICKÝ ÚTOK 9/11)

Masové protesty proti diktatúre integračnému procesu...

FAST FOOD ZNAMENÁ VĚTŠÍ NEBEZPEČÍ NEŽ HEPATITIDA

V USA SE PODAŘILO VYTVOŘIT NESMRTELNOU BUŇKU

Aj OĽaNO sklamalo.

Archív

Počátek občanských nepokojů v USA?

První náznaky organizovaného občanského odporu, inspirovaného zejména španělským hnutím 15-M, se objevily 17. září ve Spojených státech. V zemi, jejíž představitelé se domnívají, že disponují monopolem na výklad demokracie, je stále více lidí nespokojených se stávajícím systémem banksterského kapitalismu a vlastní neutěšenou sociální situací. Skupina aktivistů doufá, že také Američané začnou s pokojnými masovými protesty na Wall Street.


Aj OĽaNO sklamalo.

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Alternatíva priamej demokracie

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.4124 s