21. September 2019
    
Jadrový úder na Washington? - rýchly scenár pádu dolára? - Dolezite.sk

Jadrový úder na Washington? - rýchly scenár pádu dolára?


  2010-02-25  (15:17)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Jadrový úder na Washington? - rýchly scenár pádu dolára?

Preklad z

http://www.liveinternet.ru/users/nebezrazlichniy/post121421421/

 

Mojím článkom, chcem varovať pred hroziacim nebezpečenstvom. Analyzujúc veľké množstvo informácie som prišiel k vývodu, že v marci 2010 Illumináti zorganizujú vo Washingtone DC jadrový teroristický útok. Éra dolára sa chýli ku svojmu koncu, rôzne krajiny sa dohodli medzi sebou zaviesť jednotnú menu - Čína, Južná Kórea a Japonsko chcú zaviesť jednotnú menu ACU, Bolívia, Venezuela, Nikaragua a ďalšie krajiny Latinskej Ameriky Sucre, niektoré arabské krajiny majú tiež myšlienku zaviesť vlastnú menu. Dolár nahradí Amero v krajinách ako Kanada, Spojené štáty a Mexiko. Ako nadnárodná mena, ktorou budú vykonané všetky platby medzi krajinami bude vystupovať toto, čo prezentoval Medvedev na summite G8 http://s58.radikal.ru/i162/0907/06/dce7469ccd9e.jpg emitentom bude pravdepodobne Medzinárodný menový fond, mocenskými pákami ktorého manipulujú Illumináti – skutočná svetová vláda. MMF bude najvplyvnejšou organizáciou schopnou ovládať všetky alebo takmer všetky svetové menové systémy.
Tak sa zmení svetový menový systém založený na dolári, ktorý odslúžil svoj účel a odíde do histórie. Dolár ako prostriedok platieb umožnil USA čerpať z iných krajín v svoj prospech obrovské prostriedky, čo bolo potrebné nielen na posilnenie Spojených štátov, ktoré hrali úlohu svetového policajta, ale aj pre zriadenie v krajine totality tváricej sa ako demokracia. Potom ako Ilumináti dosiahli svoj cieľ, zorganizovali globálnu finančnú a hospodársku krízu - dolár už nebude potrebný. Teraz majú ďaľší cieľ - vytvoriť nový svetový poriadok, kde skúsenosti získané pri budovaní súčasného systému v Spojených štátoch budú presunuté do iných krajín. Nová éra znamená vznik globálnej totalitnej spoločnosti, ktorá bude postavená na princípe vlastníkov otrokov, dozorcov a otrokov. Rozvoj informačných technológií umožní organizovať masový elektronický koncentračný tábor, v ktorom každý človek bude pod prísnou kontrolou.
Svetová finančná kríza bola potrebná aby Illuminati kúpili za doláre (ktoré sa čoskoro stanú papierom) majetok podnikov a organizácií, o ktoré majú záujem. Preto mnoho krajín (vrátane Ruska), devalvuje svoje meny voči doláru, to všetko sa deje na príkaz tieňovej svetovej vlády. Predpokladáme, že ruský oligarcha Deripaska predal svoj podiel v spoločnosti Rusal na burze v Hongkongu pod nátlakom, akcie potom kúpili, pred tým ale znížili hodnotu týchto akcií. Potom ako Illumináti dokončia nákup akcií rôznych spoločností, rozbijú dolárovú pyramídu, takže vyvolajú Druhú vlna krízy (Rubin), čo bude dostatočne silná rana pre ekonomiky niektorých krajín, vrátane spoločnosti, ktoré nechcú predať svoje akcie v nádeji, že kríza sa chýli ku koncu. Teraz opäť, ako aj pred dvoma rokmi sa nafukuje nová finančná bublina, ktorá praskne behom hodiny. Čím viac rastie bublina, tým silnejší bude úder po vzdorujúcich spoločnostiach a po ekonomikách jednotlivých krajín.
O zlate si mnohí myslia, že je dobrý spôsob, ako zachovať vlastné imanie, ale nie je. Jeho cena môže rýchlo klesať a veľmi silno bude znehodnotené, a nezachráni tak veľkú časť naivných ľudí. (Môj osobný názor ako prekladateľa– nesúhlasím, ak bude tento scenár, ktorý je pravdepodobný, tak na úrovni otrokov a dozorcov bude určite vlastná mena, ktorá bude nekontrolovateľná z pozície zhora – a to je iba niečo, čo môže prechádzať z rúk do rúk – jedlo, sex, drahé kovy – niečo čo elita nedokáže kontrolovať elektronicky. A drahé kovy sú tu 6000 rokov. A ak nevynájdu technológie, ako zlato prakticky zadarmo získať z morskej vody, tak zlato bude stále veľkou hodnotou. Za celú históriu bolo vyťažené 160 000 ton zlata. To je pri súčastných 7 miliardách obyvateľov zeme 20-30 gramov na jedného človeka. A ak aj budú nové technológie získania energie nulového bodu –energie úplne zadarmo – povedzte mi prečo by ťažili zlato v obrovských množstvách? Aby ho dali svojim otrokom? Takže?)

Experti stále častejšie tvrdia, že euro je nespoľahlivé, dokonca že môže zmiznúť do dvoch rokov. Tvrdia, že problémy v hospodárstve Grécka znižujú kurz eura voči doláru, chcú aby sa ľudia báli o svoje peniaze, alebo proste len kvôli špekulácii kupovali doláre, čo má pre nich pripraviť pascu, ktorá by sa mala čoskoro zabuchnúť. Robia to tak, aby uspali ostražitosť ľudí o spoľahlivosti dolára. Ekonómovia vyjadrujú svoj názor v prospech toho, že americká ekonomika sa zotavuje, a tým dodávajú optimizmus, ale toto je ďalší podvod, ilúzia, nahromadené problémy v ekonomike nezmizli, len potrebujú viac ľudí nalákať do pasce dolára. Preto aby v momente predaja akcií peniaze boli len u tých, ktorí organizovali globálnu finančnú a hospodársku krízu.
Pokles dolára by mal byť okamžitý, aby nikto nemal čas na prevod úspor do inej meny. Ako to Ilumináti urobia? Existujú dve možnosti: 1) americká vláda vyhlási default (nesplácanie) vzhľadom na nahromadené problémy v hospodárstve a obrovský štátny dlh, ktorý dnes je viac ako 12 biliónov. Tento dlh vláda Spojených štátov nebude znášať donekonečna, a preto sa to musí zmeniť, ale nie pomocou tejto možnosti, pretože to naruší dôveru ľudí v celý peňažný systém. 2) Druhá možnosť je najvýhodnejšia pre slobodomurárov - aby dolár padol kvôli veľkému teroristickému útoku na americkej pôde, ktorý pripíšu na všetkých zákerných teroristov, ktorí nedovolili takto dolár zachrániť a obnoviť ekonomiku krajiny. Samozrejme, nikto nemieni zachraňovať dolár, po jeho zrútení bude prechod na nový systém, ako som napísal vyššie, to je hlavný cieľ pre novú svetovú vládu, ktorá organizovala globálnu krízu.
Najvhodnejšia pre takýto veľký teroristický útok je jadrová zbraň, ktorá zabezpečí veľký počet obetí a veľké škody, čo spôsobí veľkú tragédiu. To všetko vyvolá zúrivé reakcie verejnosti, ktoré budú využívať iba slobodomurári, pretože im to dovolí zničiť dolár a vinu hodiť na teroristo Usama bin Ladena (dávno mŕtveho) a jeho spolupracovníkov v Al-Qaeda (vytvorenou a financovanou asi doteraz CIA). Len málo ľudí si dovolí priamo obviniť americké bezpečnostné služby z prípravy tohto teroristického činu, pretože to bude vyzerať ako rúhanie zo strany obviňujúcich, po tom, ako zahynulo toľko ľudí, toľko skazy, „vláda predsa nemôže robiť tak so svojimi ľuďmi“, aj keď sme si vedomí, že pre tých, ktorí skutočne vládnu v Amerike, je smrť niekoľkých miliónov alebo stámiliónov nepodstatná. Sme všetci zbytoční požierači jedla. V prospech tejto verzie hovorí to, že po dlhú dobu rôzni vládni predstavitelia USA vydávajú vyhlásenie o možnosti  v blízkej budúcnosti teroristických útokov v USA so zbraňami hromadného ničenia, vrátane jadrových bômb, ktorá dobre rezonuje s vyhláseniami Usama bin Ladena a ďalších významných teroristických vodcov, ktorí sú pripravení ohromiť svet veľkým teroristickým útokom na území Ameriky.
http://nuclearno.ru/text.asp?14291 http://nuclearno.ru/text.asp?14291

http://www.utro.ru/articles/2008/11/12/780552.shtml http://www.utro.ru/articles/2008/11/12/780552.shtml
http://www.titus.kz/?previd=8466&type=zlo&lim1=0 http://www.titus.kz/?previd=8466&type=zlo&lim1=0
Svojimi vyhláseniami americkí politici vopred odvracajú podozrenie od seba, čo ukazuje, že chcú varovať ľudí a nejako zabrániť teroristickému útoku. Neúspešným útokom na Štedrý deň, kedy černoch preniesol na palubu lietadla v nohaviciach výbušniny, ukázali AKOŽE zraniteľnosť Spojených štátov voči teroristickým útokom, nedostatočné bezpečnostné systémy, rovnako ako neschopnosť jednotlivých členov bezpečnostnej služby. Po tomto incidente Obama nikoho neprepustil a naviac zobral plnú zodpovednosť na seba, ako by predvídajúc možnosť opakovaného (AKOŽE) zlyhania spravodajských služieb, ale už s plným jadrovým útokom, ktorý tajné služby (AKOŽE) nedokázali odvrátiť. Výbuch atómovej bomby poslúži ako vynikajúca zámienka k vojne s Iránom, rovnako ako útoky z 11. septembra 2001 slúžili ako zámienka na inváziu amerických vojakov v Afganistane, ale aj posilnenie totalitarizmu v Spojených štátoch. Nie je divu, že dnes je čoraz viac a viac hystérie okolo iránskeho jadrového programu, rastie krik v tlači, v ktorom je krajina vystavená v zlom svetle. Tlač pomáha pripraviť verejnú mienku a stavia ju proti Iránu.
Inou skutočnosťou hovoriacou v prospech použitia jadrovej bomby, je to, že Illumináti chcú začať vo svete jadrové odzbrojenie. Oni chcú urobiť to, aby jadrové zbrane boli len v jednej krajine, alebo v malej skupine krajín, čo posilní nový svetový poriadok. Jadrový útok by mal ukázať svetu nebezpečenstvo týchto zbraní, dá Illuminátom možnosť silného vplyvu nad ostatnými krajinami, bude brániť vzniku jadrových elektrární alebo jadrových zbraní tam, kde to nechcú. Som presvedčený, že najvhodnejší cieľ pre teroristický útok je Washington, po prvé, výbuch atómovej bomby v hlavnom meste USA bude mať väčší vplyv, ako v inom meste v krajine. Po druhé, Washington je dotované mesto, v ktorom viac ako 50% populácie, sú čierni žijúci na sociálnych dávkach, a úroveň kriminality v tomto meste je mimo stupnice. Po tretie, mali by sme uvidieť nové hlavné mesto nového zjednoteného štátu, ktorý bude obsahovať: USA, Mexiko a Kanada. Jednotnou menou nového štátu, ako už viete, bude AMERO.
Po teroristickom útoku v novinách bude približne toto: HLAVNÉ MESTO SPOJENÝCH ŠTÁTOV AMERICKÝCH WASHINGTON VYSTAVENÉ ÚDERU najstrašnejšieho a najdrzejšieho v histórii teroristických útokov !!!!». Veľa ľudí bude upnutých na televízne obrazovky, aby vypočuli každú tlačovú správu. Predpoklad, že výbuch jadrovej bomby bude vo Washingtone podporujú niektoré skutočnosti, ktoré sem-tam prekĺznu aj do novín (Poznámka - podľa mňa cielené uvolňovanie informácií, predsa si jednoducho môžete zistiť, komu patria skoro všetky noviny a TV stanice v Amerike a v polke sveta): napríklad na pôde US Kongresu sa diskutovalo o možných dôsledkoch v prípade výbuchu atómovej bomby vo Washingtone, Pentagon založil nové sídlo na prípad možného teroristického útoku vo Washingtone (poznámka - výbuch vo Washingtone, nie sídlo vo Washingtone), americká televízia Fox News citovala vodca pakistanského Talibanu Beytulla Meshuda - "Čoskoro budeme mať taký útok vo Washingtone, ktorý zasiahne celý svet" http://krsk.sibnovosti.ru/pictures/434226 , a aj Husajn predpovedal, že v tomto meste sa niečo také stane.
V tomto prípade sa hodí príslovie: "Niet dymu bez ohňa".
A teraz, prečo tento útok sa stane v marci 2010. Potvrdzuje to skutočnosť, že v marci sa Obama a Medvedev stretnú a budú hovoriť o jadrovom odzbrojení, tesne pred 15. marcom, aby si ľudia zachovali spomienky na skutočnosť, že zástupcovia oboch hlavných veľmocí chcú viesť svet po ušľachtilej ceste k jadrovému odzbrojeniu. Teroristi ako by sa snažili robiť žarty z týchto ušľachtilých cieľov bezprostredne po tom nechajú vybuchnúť atómovú bombu, a to nielen kdesi, ale v hlavnom meste USA Washingtone. Takisto do 15. marca v iránskom meste Bushehr bude v prevádzke jadrová elektráreň, ktorá bude dobrým dôvodom pre uloženie sankcie a ultimátum, čo ďalej povedie k vojne s touto krajinou. Asi viete, že Irán je druhým najväčším vývozcom zemného plynu na svete po Rusku, nadobudnutie týchto polí a je jednou z priorít Illuminátov v regióne. To im umožní získať výnosy z prevodu plynu z tejto krajiny do Európy a ďalších regiónov, a tak ešte nesťahujú svojich vojakov z Iraku a pokračujú v bojoch v Afganistane. Tieto krajiny majú hranice s Iránom, tak sú dobrým odrazovým mostíkom k útoku na Irán. Americká vláda sa tiež zaviazali pripraviť do marca 2010 odchod vojakov z Gruzínska a preskupenie ich do Afganistanu, počet vojakov NATO v republike je viac ako 80 tisíc ľudí a rastie. Pripomínam, že v marci USA začali bombardovať Juhosláviu a Irak, aj olympijské hry do tej doby takmer skončia, budú pokračovať iba paraolympijské hry, ktoré sú irelevantné.
Po jadrovom útoku a páde dolára v Spojených štátoch by sa mohol začať chaos, ktorý by mohol vyvolať masové protesty, smerujúce až ku kolapsu v Spojených štátoch. Illuminati vynašiel nový podlosť - biologický útok, tj. teroristický útok s použitím biologických zbraní. Šírením infekcie medzi ľuďmi a potom rovnakým obvinením teroristov, s pomocou vnútorných síl, ktoré budú bezvýhradne počúvať rozkazy mysliac, že zachraňujú životy tým, že pošlú ľudí aj nasilu pre ich vlastné dobro do karantény (v skutočnosti koncentračné tábory), ktorých bolo postavené na Americkom území obrovské množstvo (poznámka – nájdite si info sami, je dostupné). Neloajálnych a neochotných budú špeciálne sily jednoducho strieľať a zabíjať aj s inými zbraňami, aj tak sa budú tieto úmrtia zvaľovať na účinky biologických zbraní. V prospech tohto scenára hovoria výroky amerických politikov, nepripravenosti služieb voči teroristickým útokom s použitím biologických zbraní,
http://nuclearno.ru/text.asp?14280 http://nuclearno.ru/text.asp?14280
Tiež naznačujú, že biologické laboratóriu v USA sú zle chránené,
http://www.gzt.ru/topnews/science/244444.html http://www.gzt.ru/topnews/science/244444.html
http://www.rian.ru/defense_safety/2.../156339145.html http://www.rian.ru/defense_safety/2.../156339145.html
neustále sa presadzujú zákony, ktoré podporujú vytváranie špeciálnych síl, zvýšujú ich právomoci a uťahujú skrutky totalitného režimu
http://www.oko-planet.su/politik/ne...cheznut-do.html http://www.oko-planet.su/politik/ne...cheznut-do.html
Potom Illumináti prejdu do ďalšej fázy plánu, organizácie III. svetovej vojny, ktorý uľahčí východ z krízy a s pomocou vojny sa porátajú so vzdorujúcimi štátmi, s využitím všetkej vojenskej sily, ktorú tak dlho vytvárali. Ja aj Vy vidíme, ako sa vo svete v množia americké vojenské cvičenia s ostatnými krajinami, čo jasne naznačuje prípravu na budúcu agresiu. Je potrebné pripomenúť si vznik nových základní okolo Venezuely, Bolívie, Iránu a ďalších krajín. Venezuela, ako je Irán, sú najväčší dodávatelia zemného plynu vo svojom regióne, čo je docela chutné sústo pre svetovú vládu. Pokiaľ ide o Severnú Kóreu, tú čaká osud spojiť sa s južným susedom, Južnou Kóreou, ale najprv musia zlomiť odpor tejto krajiny vojenskou intervenciou. Preto sa vykonávajú spoločné vojenské cvičenie, Spojené štáty a Južná Kórea v blízkosti hraníc so Severnou Kóreou, v prípade, že Japonsko pomôže s agresiou proti tejto krajine. Zostáva dodať, že Ilumináti už dávno pripravili svoj strategický plán, ako dosiahnuť svetovú nadvládú a teraz sa úporne posúvajú smerom k cieľu
A na záver: dúfam, že mi pomôžete varovať obyvateľov Washingtonu, a vôbec všetkých ľudí v USA o hrozbe, pretože ak sa nám podarí zachrániť aspoň jednu osobu, potom naše úsilie nebude márne. Je potrebná núdzovú evakuáciu obyvateľov z Washingtonu aj zo Spojených štátov do 15. Marca 2010 - majú málo času, musia sa poponáhľať.

Ostatné odkazy na tému:

V Spojených štátoch je pripravený scenár jadrového útoku na Biely dom
http://www.newsru.com/world/16apr2008/washtimes.html http://www.newsru.com/world/16apr2008/washtimes.html
Amerika čaká na jadrové útoky
http://www.oko-planet.su/politik/po...h-teraktov.html http://www.oko-planet.su/politik/po...h-teraktov.html
U. S. Senát vyzval Bush k ochrane krajiny kvôli hrozbe jadrových teroristických útokov
http://www.beseder.co.il/senat-ssha...ernyih-teraktov http://www.beseder.co.il/senat-ssha...ernyih-teraktov
Teroristi hrozia pakistánskemu jadrovému arzenálu
Americké špeciálne jednotky sa pripravujú na svoju ochranu
http://nuclearno.ru/text.asp?14260 http://nuclearno.ru/text.asp?14260
Bývalý iracký prezident predpovedal teroristické útoky vo Washingtone
http://ibk.ru/blog/news/14206-1-biv...ashingtone.html http://ibk.ru/blog/news/14206-1-biv...ashingtone.html
V Spojených štátoch odvrátili nukleárnu explóziu
http://www.gazeta.ru/2002/06/10/vssapredotvr.shtml http://www.gazeta.ru/2002/06/10/vssapredotvr.shtml
Interpol: Svet nie je pripravený odporovať bioterorizmu
http://lenta.ru/news/2005/02/23/interpol/ http://lenta.ru/news/2005/02/23/interpol/
Pravdepodobnosť jadrového útoku na svete je 29%, veria vo Washingtone
http://www.rusk.ru/newsdata.php?idar=210137 http://www.rusk.ru/newsdata.php?idar=210137
Riziko jadrového útoku rastie
http://www.chayka.org/article.php?id=1965 http://www.chayka.org/article.php?id=1965
FBI sa čaká neodvratný príchod jadrového Usamu
http://mnenia.zahav.ru/ArticlePage.aspx?articleID=3025 http://mnenia.zahav.ru/ArticlePage.aspx?articleID=3025
Pentagon vytvoril nové sídlo na prípad teroristických útokov vo Washingtone
http://www.russianmiami.com/common/arc/story.php/144608 http://www.russianmiami.com/common/arc/story.php/144608

 

Všetkz odkazy si môžete preložiť na

http://translate.google.cz/#ru|cs|

vyberte si jazyk originálu aj jazyk prekladu, niekdy je preklad hodne skomolený ale dá sa prakticky vždy pochopiť.

Prekladám to z jediného dôvodu. Dávam určitú pravdepodobnosť tomuto scenáru, nemusí to byť Washington ani marec, ale Irán je dosť možný. Čím viac ľudí bude informovaných, tím je menšia šanca že scenár prejde bez odporu oblbnutého obyvateľstva. JA NÁS 7 MILIARD, A ICH PÁR TISÍC. A DOZORCOVIA OTROKOV (ICH SLUHOVIA) SÚ NAŠI BRATIA, SUSEDIA, PRIATELIA. Tak kto má vačšiu šancu prežiť?

Preklad Ivan MalinovskijIvan Malinovskij
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Syfo   |   ip:217.119.1   |   2010-02-26  (09:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak toto bol zaujímavý článok, počkáme si do 15 marca čo bude na tom pravdy. Ja len "dúfam", že je to len konšpirácia.


sxg   |   ip:91.127.57   |   2010-02-26  (09:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslím, že amíkov skôr "nečakane" zasiahne to tá biologická i keď "špinavou" bombov strašili počas Iraku, tak aj teraz počas Iránu:
V CZ
http://www.youtube.com/watch?v=OPD_iFqyEGU
Existujú teda aj malé, prenosné atómové nálože, takzvané kufríkove atómové bomby.A nieje ich málo.Tieto ešte môžu tiež zamiešať karty, keď niekde vybuchnú. Možno to bude aj ako vlastná provokácia, ako 11 september 2OO1, veď aj dôvod pre vojnu s Iránom treba nájsť, alebo to zinscenuje Izrael,aby využil jedinečnú šancu, že za neho môže bojovať USA v jeho oblasti, keď už tam veľká časť armády USA je.
http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=2917Timmy   |   ip:89.173.40   |   2010-02-26  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ja si myslim ze si ich prave zachranil tym ze si napisal tento clanok, Oni to mali super utajene a ty si na to dosiel, dalsie zastavka Pinelova nemocnica. Malacká cesta 63. 902 18 Pezinok. Oddelenie schizofrenie a tazkych poruch


Leftie_SK   |   ip:87.197.11   |   2010-02-26  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Každému je jasné, že Irán leží USA v žalúdku už dosť dlho. Teraz si len počkajme aká zámienka sa nájde.


sxg   |   ip:91.127.57   |   2010-02-26  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Timmy, to sú len úvahy, smeruje to proste k niečomu podobnému, kocky sú hodené:
http://www.youtube.com/watch?v=4Xy0IEx1Mnk
Mossad CZ:
http://www.youtube.com/watch?v=hIa4Sp8A3h4


sxg   |   ip:91.127.57   |   2010-02-26  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Offic médiá čakajú na tú vyhlásenú pandémiu, a konspi na ďalší Falseflag = obaja budú mať pravdu.


Kalispo   |   ip:195.212.7   |   2010-02-26  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odporucam autorovi tohoto clanku, aby sa viac venoval svojej rodine a nemrhal svoj drahocenny cas premyslanim nad takymito bludmi, pripadne menej uzivat psychotropne latky. Zbytocne sirite medzi ludmi strach, co oni presne chcu. Takze radsej napiste o tom, ako ste rano zadakovali za svoj zivot a vsetko krasne co mate, to urcite potesi vela ludi a da im to ovela viac.dana   |   ip:213.151.2   |   2010-02-26  (10:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nič nemôžeš vyúčiť ale ani potvrdiť.
kým začali všetky vojny v historii, tak pred tým boli vyrovania, tie spravidla nikto nebral do uvahy.
tak sa neposmievaj, lebo tam môžeš skončiť ty prvý, a ani nebudeš vedieť ako.


altruista   |   ip:82.193.97   |   2010-02-26  (10:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mam na Vas logicku otazku. Ak by takyto clanom bol napisany pred 9.11 ohladom toho, ze Amerika hlada zamienku na utok na Afganistan, a v clanku by sa pisalo o tom, ze amici si mozu sami zhodit nejake vyznamne centrum. Mnohi z Vas by pisali, ze neplaste ludi, ze to je blbost. Ak by potom utok nenastal, hovorili by ste, ze to bola blba konspiracia choreho mozgu. Ale ten utok bol!!!! Naucte sa rozmyslat v rovine mnohych pravdepodobnosti. To je len jeden mozny scenar buducnosti, aka je jeho pravdepodobnost nikto z Vas (myslim obycajny plebs ako ste Vy aj ja) to predsa nevie. Ale co mozeme je predsa uvazovat a predpokladat.
Aj ti navrchu uvazuju, predpokladaju, planuju, analyzuju. A situacia sa predsa meni, aj plany sa menia. Viete, co by takyto clanok urobil, keby ho zverejnili v nejakych podstatnych americkych novinach? Urcite by takato skutocnost nenastala, a plany by sa zmenili okamzite po zacati ranneho predaja novin. Takze nesuhlasim s nazorom, ze oni su vsemocni a ostatni nemozu na nic vplyvat - kazdy moze nieco, a to je ich problem - je nas vela a nie sme vsetci oblbnuti a primitivni. Takze ak nastane takato situacia, tento clanok (ktory bude v danej dobe uz starou informaciou) mnohym otvori oci, ze Amerika nie je trpitel ale agresor a zas sa zmeni situacia. S cim v clanku nesuhlasite? Hladaju sa predsa dovody na utok na Iran, media spinia na Iran ako sa len da, dolar - velmi pravdepodobne padne, 9.11 si buchli sami (moj osobny nazor, prosim nevyvracajte mi ho, ja Vam tiez tu nedokazujem a nepolemizujem o dvojickach, o scenari jadroveho utoku na Washingtom som cital uz sam (aj tie dalsie informacie), len som si to nedal do suvislosti. Takze diskutujte argumentami, a ci je autor dusevne chory nechajte na tych, co ho poznaju. A nie je podstatne, ci utok bude vo Washingtone alebo pocas marca, podstatne je uvedomenie, ze ti navrchu urcite maju vela (pre nas dole zlych) scenarov, a podla situacie ich pouziju. A media su sila, aj Dolezite je medium, ktore rozsiruje informacie. Takze???


Kalispo   |   ip:195.212.7   |   2010-02-26  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Patrim medzi ludi, ktori tvoria scenar buducnosti ludstva - pozitivne. Cim viac nas bude, tym budu mat podobne katastroficke scenare mensiu sancu, ze sa naplnia.
Naco budem premyslat o utrpeni, ked mozem premyslat o stasti? To je velmi radikalny rozdiel.... Myslime na to, co chceme a nie na to, co nechceme, coho sa bojime. Proroctva su o tom, ze je "mozne", ze sa naplnia. Ale vzdy to mozeme zmenit, co sa velakrat potvrdilo a preto sme stale tu :-)


x_astar   |   ip:95.103.62   |   2010-02-26  (11:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uz sa to nemoze stat si im to odhalil :D, ale zaujimave, je tak vela veci co mozu narusit tu krehku rovnoahu na tomto svete ze neviem ci sa oplati nad tym uvazovat.. bezny smrtelnik nemoze nic


Moxastin   |   ip:80.250.1.   |   2010-02-26  (12:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby takyto plan aj existoval, tak hned po publikaci by sa zrusil... :) Stane sa velke prd.


bublinka   |   ip:95.102.26   |   2010-02-26  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Asi viete, že Irán je druhým najväčším vývozcom zemného plynu na svete po Rusku, nadobudnutie týchto polí a je jednou z priorít Illuminátov v regióne. To im umožní získať výnosy z prevodu plynu z tejto krajiny do Európy a ďalších regiónov, a tak ešte nesťahujú svojich vojakov z Iraku a pokračujú v bojoch v Afganistane. Tieto krajiny majú hranice s Iránom, tak sú dobrým odrazovým mostíkom k útoku na Irán. Americká vláda sa tiež zaviazali pripraviť do marca 2010 odchod vojakov z Gruzínska a preskupenie ich do Afganistanu, počet vojakov NATO v republike je viac ako 80 tisíc ľudí a rastie. Pripomínam, že v marci USA začali bombardovať Juhosláviu a Irak, aj olympijské hry do tej doby takmer skončia, budú pokračovať iba paraolympijské hry, ktoré sú irelevantné.

Iba totalny hlupak a ignorant neuvidi v mediach pripravu na vojnu a miesanie sa zahranicnych(rozumej taki chuji ako iluminati) do vnutornaej situacie Iranu,ludia,uvedomte si kto vlastni media,tak ten isty vas zamerne na nieco pripravuje,alebo lepsie povedane pripravuje si cesticku,tieto informacie papagajuju vsetky media,ako by ich jedna mater mala.
Tak vazeni pani ignoranti,preberte sa prosim.


Odi   |   ip:212.158.1   |   2010-02-26  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nu cetl sem original a tento preklad, chlape to ze to prelozil google a ty jsi to jenom jazykove opravil si myslis ze zachova co ten clovek pise? Jako vicemene ano, ale nekdere vety v originale jsou docela odlisne....

P.S. Spatne preklad, google nepreklada dobre avynechava slova co nezna


arasid   |   ip:212.5.200   |   2010-02-26  (14:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hociajká cigaňa, ktorá sa nadmerne zhulila maryškou a toluénom, je schopná napísať o 5 tried lepší článok. Škoda ďalších komentárov.....altruista   |   ip:82.193.97   |   2010-02-26  (16:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hocikto s IQ nad 80 je schopny napisat o 5 tried lepsi komentar s aspom jednym (hoci aj blbym) argumentom. Skoda dalsich slov.... :-)


sxg   |   ip:95.103.23   |   2010-02-26  (16:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najviac sa dozvieš u vyvolených:
http://eretz.cz/content/view/9613/
ale ja nie som taký all-truth-ista ako ty...


Slavo   |   ip:89.173.88   |   2010-02-26  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Nič sa nestane, ak o tom nie je dopredu rozhodnuté". Aj útok z 911 sa pripravoval niekoľko rokov. Vidieť W.G.Buscha juniora pri čítaní rozprávok v škole pri napadnutí zvrchovanosti Ameriky, ako tento vrchný generál krajiny , ktorá sa ocitla vo vojnovom stave aj po pošepkaní do uška agentom "už to začalo", bol pre mňa vrcholným zážitkom a potvrdením, že v tom idú spolu s Pentagónom a Holywoodom.
Keď som opäť asi pred dvoma týždňami G.W. Buscha juniora aj seniora videl ako navštívili Obamu v Bielom dome, opäť ma ovládol ten istý pocit, že opäť nie je niečo v poriadku. Obaja boli veľmi spokojní s návštevou a starší to potvrdil slovami: "Bolo to veľmi dobré stretnutie, veľmi dobré". Ale, že to bude až tak "dobré" ako je to opísané v článku, to ma ani v sne nenapadlo. Zrejme by sa obaja radi už dožili dovŕšenia ich plánu Globálneho fašizmu. Ich celá rodina je tomuto plánu plne oddaná, čo vidieť aj z ich prejavov, ktoré sú robené cez kopirák Hitlerových prejavov. O ich pradedovi, čo podporoval Hitlera peniazmi cez City Bank hovorí tiež Zeitgeist part. III. Našťastie viem, že bojujú proti Bohu a ten ich kroky predvídal aj ukázal ako ich definitívne vyrieši.Za ich zločiny proti ľudstvu a Bohu ich Armagedon rozhodne neminie. Boh s vami, ktorí to čítate.


ANONYM   |   ip:91.127.74   |   2010-02-26  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
a ja vam tiez poviem.mozny scenar ako mozu znizit populaciu,asi ste vseci zachitili ze vo vencovri sa objavila lepra.konkretne akysi namornik a ze nehrozila ziadna nakaza ludom co su tam.nvm ale vtedy som si z hrozou uvedomil ze olimpiada je miesto ako stvorene na biologicky utok ale tajny,je to miesto kde su ludia zo vsetkych krajin a narodov.staci ich len nakazit ale s takou chorobou co sa prejavi napr az po mesiaci,aby odisli v klidku ako zdravi domov ,a mate bezpecne a zarucene ze ju roznesu po celom svete.aj som cital ze zmizli akesi dve tony chladiacej zmesi ci coho,ako ja len dufam ze PanBoh to nedopustil a nedopusti aby sa im to zas podarilo.a ze ochrani aj nadalej vsetkych ludi tak ako aj chranil pred vsetkym tym svinstvom a roz.chripkami, preto je busko junior a busko senior taky sspokojny.


ANONYM   |   ip:91.127.74   |   2010-02-26  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  *mozno taky spokojny


joka   |   ip:188.95.60   |   2010-02-26  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty houbičky zavařuješ nebo sušíš???


ANONYM   |   ip:78.99.30.   |   2010-02-26  (22:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joka
ak myslis mna tak raci by som ty hubicky jedol len keby som nemal pravdu ze su lahky ciel na taky zamer,a keby nebolo par fakt hajzlov na tomto svete a neviedli svoje zaujmove vojny a neboli najhorsi agresory na svete.vid irak a afganistan?ci ty mas inu hubicku a zeries im to ze su tam opravnene?


bublinka   |   ip:95.103.46   |   2010-02-26  (22:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velitel české expozitury CIA (osobně ho znám ale pochopitelně nemohu říci kdo to je, stačí jen když řeknu že je to manažer jedné velké firmy, patřící našim americkým soukmenovcům) se po poradě s Alexandrem Vondrou, ministrem pro evropské záležitosti, senátorem a zároveň vysoce postaveným rezidentem tajných služeb USA, rozhodl, že je třeba zabít dítě některého z odpůrců radaru. Agenti CIA vybrali několik desítek politiků a generálů, kteří nesouhlasili s radarem, a kteří mají nezletilého syna nebo dceru. Velitel CIA spolu s Alexandrem Vondrou z tohoto seznamu vybrali právě generála Blaška, neboť ten byl obzvláště nebezpečný. Generál hrozil, že zveřejní tajné informace o zdravotních rizikách, které hrozí obyvatelům měst a vesnic v okolí radaru. Kdyby se gojímové dozvěděli, že v okruhu třiceti kilometrů kolem podobných radarů vzroste desetinásobně počet případů rakoviny, a že existují i jiná závažná nebezpečí, odpor proti stavbě radaru by podstatně vzrostl. Generál tajil, že má nemanželského syna, proto také malý Jakub měl příjmení po matce, ale pro CIA, která má neomezený přístup do úřední evidence obyvatel ČR, nebyl žádný problém to zjistit. Na vraždu malého Jakuba byli vybráni dva naprosto spolehliví agenti. Nevím, kteří to jsou, a i kdybych věděl, tak bych to nenapsal, neboť agent CIA, o kterém vejde ve známost že je agentem, musí u CIA skončit, protože je pro další úkoly nepoužitelný. Nevím ani, jestli to byli naši bratři, nebo gojímové, ale myslím že to byli naši bratři, neboť takto důležitý úkol nelze svěřit nežidům. Jeden z těchto agentů odjel do Havlíčkova Brodu a tam sledoval malého Jakuba, aby viděl kdy chodí do školy a ze školy a kde se pohybuje. Druhý agent hledal vhodného pedofila, který čin provede. Ptáte se asi proč Jakuba neznásilnil a neuškrtil sám, to by přece pro pečlivě vycvičeného agenta nebyl žádný problém, ale v tomto případě bylo třeba mít vraha, který bude za Jakubovu smrt odsouzen. Musím říci, že tento agent měl velmi šťastnou ruku, když se mu podařilo najít čtyřikrát trestaného homosexuálního pedofila a notorického alkoholika Antonína Nováka. Myslím že nikoho vhodnějšího než Nováka už ani nebylo možno najít. Agenti slíbili Novákovi za znásilnění a vraždu devítiletého kluka půl milionu korun. Neřekli mu, že Jakub je syn generála, ale řekli mu, že jeho otec je bohatý podnikatel, a oni že jsou členové ruské mafie, která jeho otce vydírá...

http://666info.wordpress.com/2009/02/19/proc-musel-zemrit-jakub-simanek/


-potom uz asi zereme hubicky vsetci


marian   |   ip:82.37.114   |   2010-02-28  (13:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bublinka,dik za ten link.Pripomenulo mi to knihy od davida ickea,ktory casto pise o tom,preco zvyknu obetovat prave deti.
Pre tych,co situaciu sleduju dlhsiu dobu,nie je problem pochopit aj tie najodvaznejsie konspiracne teorie,pretoze vsetko do seba casto az neuveritelne zapada.Aj ked vsetko su vzdy len polopravdy(pravda je len jedna)...


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-01  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zemnym plynom sa neda otravit, to co neznali ludia povazuju za jedovaty plyn, bol svietilyn, ale ten sa uz nepouziva.


AlexJones   |   ip:88.212.40   |   2010-03-01  (10:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bublinka: Fetuješ? S6006 ?


bublinka   |   ip:91.127.16   |   2010-03-01  (10:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AlexJones:tiez si prajem,aby si mal pravdu.


oko   |   ip:217.119.1   |   2010-03-02  (10:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aj dnešnej dobe su dobry proroci lebo hladia okolo seba vratane sveta a teba aj sebapedro   |   ip:24.68.230   |   2010-03-16  (22:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dnes je 16. marca. Idem precitat noviny co to buchlo. Upps, prave leti nad nasim domom (Vancouver) nejaka helikoptera, rychlo bezim von, zbohom ludkovia !!! Idem sa zakopat !!!


misho   |   ip:95.102.63   |   2010-03-17  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  17.3. hmm.. V spravach je cosi o teniskach na elektrickych rozvodoch. Ziadny vybuch vo Washingtone?? Ty prorok prepisuj radsej nostradamove proroctva po tom co sa stanu. Bude to doveryhodnejsie :DDDDdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

HAARP LOKACIE

momentlane vo svete sa riesi zemetrasenie, tym spojene i tsunami a tiez atomova elektraren. ale kto vedel, ze za tymto vsetkym stoji jedna krajina.USA.uz niekolko rokov dozadu vyvijali tajnu zbran, ktora by vedela ovladat nielen pocasie ale povrch Zeme.mam na mysli geologicku( alebo tektonicku) zbran. dostala sa mi do ruk tato mapka, kde maju pouzit tu zbran. zdroj pre anonymitu nebudem uvadzat


VÁCLAV KLAUS: MODRÁ, NIKOLI ZELENÁ PLANETA – O ČO ...

Pre istotu!

INDIGO deti

Intervencia západných vojsk v Líbyi

Západ klame o rebélii v Lýbii rovnako, ako klamal o ...

Archív

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka

Sorry, že obťažujem čitateľov tohto fóra, ale neviem kde a ako mám zverejniť informáciu, ktorá je pre mňa veľmi dôležitá pretože jednoznačne poukazuje na to, ako "pravdivo" a "plnohodnotne" je informovaná slovenská verejnosť o existenčnej kauze "GRÉCKO"...


Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3624 s