16. September 2019
    
KOSOVO JE SRBIJA !!! - Dolezite.sk

KOSOVO JE SRBIJA !!!


  2010-01-25  (18:06)  |  Zo sveta
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - KOSOVO JE SRBIJA !!!

V poslednom čase počúvame samé nezmysly o Kosove , ktoré propagujú teroristických vrahov a zločincov z UCK a ich podlý boj za rozbitie jednotného srbského štátu. Proamerické médiá a príslušníci terajších opozičných strán sa jednoznačne stavajú na stranu albánskych banditov z Kosova. Je smutné, že mnohí z nich sa nálepkujú atribútom kresťanstva. Práve v Kosove ide o tvrdý protikresťanský boj.

Kto podporuje teroristov v Kosove ?
Kosovskí Albánci sú fanatickí moslimovia, ktorí majú džihád v krvi a nenávisť proti kresťanským Srbom už nasávajú s materským mliekom. Nie je tajnosťou, že majú bohatých sponzorov a mecenášov. Paradoxne sú to dobrodinci z bašty demokracie, ktorou sa denne ozýva slogan Boh ochraňuj Ameriku. Títo tzv. kresťania z rôznych kresťanských pseudocirkví, ktoré povznikali v USA v 19. a v 20. storočí a s Ježišom Kristom nemajú nič spoločné, dali teraz jednoznačne najavo, že radšej podporia agresívnych albánskych moslimov v Kosove proti pravoslávnym kresťanským Srbom, ktorých tak z duše nenávidia.

Z toho vyplýva, že USA to s pravým kresťanstvom nemyslia vážne. Naopak do celého sveta importujú a výdatne finančne podporujú tzv. charizmatické sekty. Tieto sekty novodobého amerického „kresťanstva“ iba rozleptávajú národné štáty a historické kresťanské cirkvi. Pravoslávni Srbi a ich cirkev ležia hlboko v žalúdku americkým imperialistom, ktorí v nich vidia spojencov Ruska na Balkáne. Aj keď paradoxne práve USA strašia islamským nebezpečenstvom a terorizmom, v Kosove výdatne tento islamský terorizmus podporujú, ba dokonca neváhali použiť vojenskú silu na podporu barbarských kosovských Albáncov. Práve tu nachádzajú spoločnú reč USA so Saudskou Arábiou, ktorá je hlavným sponzorom teroristov na celom svete.

Táto krajina však napriek tomu nebola bombardovaná letectvom USA, pretože v protikresťanskom ťažení na Balkáne a na Kaukaze si moslimovia a USA veľmi dobre rozumejú. Boj proti Slovanom v Kosove podporujú aj spojenci USA v Európe, najmä Nemecko. Nemci boli spojencami Albáncov už počas druhej svetovej vojny. Vtedy sa kosovskí Albánci aktívne podieľali v uniformách SS divízie Skanderbeg na vyvražďovaní srbského civilného obyvateľstva v Kosove a v západnom Macedónsku. Práve vtedy pod patronátom Hitlera vzniklo Veľké Albánsko, ktoré sa preslávilo genocídou Srbov a kresťanov. Kosovských Albáncov podporuje aj Maďarsko, starý nepriateľ Srbska a Slovanov.

Maďari vidia v Kosove precedens pre odtrhnutie južného Slovenska a Sedmohradska od Slovenska a Rumunska. Veľkú podporu dostávajú albánski teroristi aj od duchovne spriazneného Turecka. Práve Turci a kosovskí Albánci predstavujú hlavnú skupinu imigrantov v krajinách Európskej únie, kde ovládajú obchod s drogami a bielym mäsom. Takisto sú aj hlavnou zložkou podsvetia a mafiánskych kruhov v európskych krajinách. Títo votrelci terorizujú srbské obyvateľstvo v Kosove a rozťahujú sa v celej Európe ako mor. To nie sú iba nevinní zmrzlinári z Balkánu. Sú to zlí a zákerní ľudia, ktorí ohrozujú európsku civilizáciu a správajú sa voči Európanom ako k neveriacim psom.

Kto je v Kosove doma ?
Kosovo bola, je a dúfam, že aj bude srbská zem. Kosovo osídlili Slovania už v čase sťahovania Slovanov, keď toto územie patrilo kresťanskej Byzantskej ríši. Srbi pod vplyvom Byzancie prijali kresťanstvo východného rítu, založili si vlastný štát a vlastnú pravoslávnu cirkev. Práve v Kosove sa nachádzalo jadro stredovekého srbského štátu. Kosovo sa stalo centrom srbskej pravoslávnej cirkvi a srbskej kultúry. V ranom stredoveku vytvorili Srbi štát, ktorý zaberal väčšiu časť Balkánskeho polostrova. Vďaka intrigám Uhorska, Nemecka a iných vonkajších i vnútorných nepriateľov sa Srbsko oslabilo a po porážke na Kosovo poli (1389) stalo ľahkou korisťou barbarských osmanských Turkov. Turci sa proti Srbom správali zvlášť kruto.

Zo Srbov sa stali obyvatelia Osmanskej ríše druhej triedy, museli platiť náboženskú daň z hlavy. Srbské dediny boli vypaľované, mladí chlapci odvádzaní k janičiarom a islamizovaní. Ženy a dievčatá znásilňované  po sexe bažiacimi Turkami. Turci sa vyžívali v krutom mučení srbského obyvateľstva. Títo moslimskí krvilační barbari sa vyžívali v napichovaní Srbov na koly, v stínaní hláv a ich zamurovávaní do skál. Kresťanské kostoly a kláštory boli devastované a permanentne ničené. Srbské obyvateľstvo bolo nútené po neľudských tureckých represáliách migrovať do Uhorska ( na našom území do Komárna ).

Práve vtedy zohrali Albánci negatívnu úlohu. Na rozdiel od Srbov, ktorí zostali kresťanmi, sa Albánci islamizovali a tak sa stali tureckými kolaborantmi.  Po vyvražďovaní Srbov v Kosove a v južnom Srbsku sa usadzovali v týchto oblastiach islamizovaní Albánci. Svojou vysokou natalitou a agresívnym správaním vytlačili srbské obyvateľstvo a tento kraj zmenili na zaostalú orientálnu krajinu. Ešte v 20. storočí tvorili Srbi väčšinu obyvateľov. Veľa Srbov bolo Albáncami a Nemcami zavraždených počas druhej svetovej vojny, čím sa podiel moslimských Albáncov ešte zvýšil. Po obnovení Juhoslávie po roku 1945 kosovskí Albánci ako pijavice vysávali štátny rozpočet Juhoslávie a popri tom naďalej šikanovali kresťanské srbské obyvateľstvo. Práve medzi nimi bola najväčšia miera kriminality v bývalej Juhoslávii.

Kedysi nádherný a prekvitajúci kraj Srbska zmenili na najzaostalejší kraj na Balkáne – kraj plný biedy a sĺz. Albánski moslimskí vandali po vzore svojich tureckých učiteľov ničili kresťanské chrámy v Kosove   a vo veľkom stavali v tomto regióne mešity a minarety. Dnes je tu iba plno malých špinavých žobrajúcich albánskych detí, nevzdelaných analfabetov, špinavých dreveníc a nevkusných mešít a minaretov. Slobodan Miloševič sa snažil srbské obyvateľstvo ochrániť, ale bolo neskoro. Agresori z USA a NATO sa postavili na stranu albánskych teroristov a svojím vojenským zásahom a najmä zbabelým bombardovaním srbských miest urobili veľa zla a fašistickým Albáncom dali zelenú vo vyhlásení teroristického a mafiánskeho štátu Kosovo. Tento pseudoštátik pod vedením narkomafie a teroristov z UCK uznali USA, Nemecko, Turecko, Maďarsko a všetci hlavní nepriatelia Srbov, Rusov a všetkých Slovanov. Kosovo je zem, ktorá bola Srbom ukradnutá. Zem, ktorá bola zničená. Zem, ktorá je znásilnená albánskymi moslimskými teroristami. Zem, ktorá je posiata zničenými kresťanskými kláštormi a kostolmi. Zem, ktorá je poliata krvou zavraždených nevinných Srbov. Ak je Boh spravodlivý, musí raz prísť deň zúčtovania. KOSOVO JE SRBIJA !!!

www.prop.skWladis
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pao   |   ip:195.168.2   |   2010-01-25  (19:49)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Boh nie je spravodlivý. Aj Alah je boh. Za všetko môžu ľudia, len si to nechcú priznať. KOSOVO JE SRBIJA!


999   |   ip:85.135.12   |   2010-01-25  (22:30)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Slovan za Slovana! KOSOVO JE SRBIJA !


ctibor   |   ip:88.212.40   |   2010-01-25  (23:13)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  suhlasim s tym ze kosovo je srbske. Clanok je ale tendencne napisany (co by nebolo az take hrozne) horsie je ta spusta chyb co sa tyka faktov a suvislosti.


gomez   |   ip:91.127.21   |   2010-01-26  (03:16)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Albánci sú odpad Europy ako američani odpad sveta.Vrana k vrane sadá


julo   |   ip:94.113.13   |   2010-01-26  (10:15)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  KOSOVO JE SRBIJA !
Preco sa Slovania nedokazu spojit a podporit brat brata?Nemusime furt ohybat chrbat...
preco Ceska republika uznala Kosovo?
Milosevicova obhajoba je zaujimave citanie...


milan   |   ip:80.242.33   |   2010-01-26  (11:32)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vznik Kosova ako štátu, je ukážka čoho sú schopní a čo chcú robiť mocní, ale nie spravodliví.


putnik   |   ip:195.80.17   |   2010-01-26  (12:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Su Slovaci ochotni postavit sa za pravdu aj za cenu hospodarskych sankcii zo strany USA?
Nasi vajaci sa podielaju na okupacii Afganistanu.
Za 2. svetovej vojny boli zo Slovenska vyvazany ludia do koncentrakov. - Sme lepsi ako Americania? (Nielen Amici su manipulovatelni!)
Falosna predstava, ze je pre nas uzitocne branit sa proti potencionalnej hrozbe utokom musi byt odhalena a prijata ako nespravna (ako "nezabijes").
Falosna predstava, ze je pre nas uzitocne povazovat vnucovanie kohokolvek nazoru inym musi byt odhalena a prijata ako nespravna (ako "nepokradnes").


rannkor   |   ip:88.103.83   |   2010-01-26  (12:05)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  uznavam kosovo je srbske ale ...

je to smutne ale niekto (kosovsky albanci) musi rozviezt a rozpredat po svete to co CIA dopestuje v afganistane

je to iba sprosty a spinavy kseft kvoli comu vzniklo samostatne kosovo


DW   |   ip:77.48.69.   |   2010-01-26  (15:30)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Taka je!!! Kosovo je srbia i sekogaš ke bide!!!!Slovan   |   ip:77.48.180   |   2010-01-26  (23:34)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  pro julo : kosovo uznala pouze naše zkurvená a proamerická vláda,obyčejní lidé stojí na straně Srbska...Kosovo je Serbija!!!!


Alena   |   ip:94.112.16   |   2010-01-27  (17:28)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  V minulých dobách byli Balkánské státy spojeny v jeden celek vždyť i jazyk jim zůstal. Za cara Simeona bylo Bulharsko na třech mořích a zaujímalo skoro 1/2 Rumunska kus Řecka albánie neexistovala vůbec a všechno kolem jadranu včetně části Maďarska. Tak že to nechce nic jiného než se znova spojit a všechny Albánce Turky a ostatní poturčence včetně všech pseudohumanistů,vyhnat za Bospor a bosporský most zlikvidovat aby plevel nemohl zpátky.Potom by všichni zírali jak by tato země začla vskvétat!


Marta   |   ip:94.112.16   |   2010-01-27  (18:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slobodan Miloševič byl zavražděn americkými pacholky (sebrali mu lék na hypertenzi)jen proto aby mohl albánský plevel v klidu prorůstat Kosovem.KOSOVO JE SRBIJA!!! SLOVAN ZA SLOVANA!!! Bude vojna!!!


Jano   |   ip:94.112.16   |   2010-01-27  (18:35)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Pútnik nebuď taký naívny rozprávaš ako farár čo by bolo keby nebolo a lebo sa bojíš o svoje sociálné dávky? Aj tak o ne príjdeš!Bez boja a obetí nič nieje.Kosovo bolo je a budě len a len Srbské.A preto KOSOVO JE SRBIJA!!! A SLOVAN ZA SLOVANA!!!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-03  (01:59)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Slované spojme se!!! V jednotě je síla!!! Vyžeňme okupanty z Kosova!!! Miloševič byl a je Národní hrdina proto jej zavraždili.Kosovo je Srbija!Slovan za Slovana!!!


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2010-07-04  (11:22)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Je nejvyšší čas vyčistit nejen Kosovo ale i celý Balkán a Evropu od plevelu, parazitů a přivandrovalců, kteří Evropské národy pouze vysávají. Neboť národ jenž zapomene na svou ninulost a tradice,zahyne! http://www.youtube.com/watch?v=t8LGtcTocVY&;feature=related http://www.youtube.com/watch?v=HWBftrWB4pc&;feature=related http://www.youtube.com/watch?v=VYT0Su783s&;feature=related


Marian   |   ip:213.151.2   |   2010-07-04  (11:44)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
   Teraz, keď sa skutočná háveď dostala k moci aj na Slovensku sa dočkáme uznania Kosova aj zo strany Slovenska. Hanba, tisíc krát hanba.


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2010-07-04  (11:47)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Tak na muslima! Kosovo je Srbija! Slovan za Slovana! http://www.youtube.com/watch?v=VwDtqrRGmo8&;feature=related muslim za Evropa samo svinsko meso da jada ništo drugo. Ako neiska,za Turcia šte bjaga!!!


robertmik   |   ip:95.105.12   |   2010-07-12  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aaaaa


robertmik   |   ip:95.105.12   |   2010-07-12  (17:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pristahovalci z afghanistanu albanska a inych islamskych krajin su podla mojich osobnych skusenosti zakerny zavistlivy a nenavistny ludia presne ako ich boh prinašaju europe len zlo a pomery ich krajin europe prinašaju len neriešitelne proglemy a su zdrojom ekonomickeho a moralneho upadku


robertmik   |   ip:95.105.12   |   2010-07-12  (17:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak ako sa spravaju moslimovia v pariži a v kosove tak sa spravaju aj v izraeli podla toho viete kto ma pravdu nabuduce budu v pariži bojovat zo samopalmi a nie kamenmi potom si europa vzskušat na vlastnom uzemi svoje rady izraelu ktore mu vždy davala počas nepokojov v palestine


robertmik   |   ip:95.105.12   |   2010-07-12  (17:55)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  albanci v kosove prinašali len slzy a biedu teraz ju albanska mafia prinaša celej europe okrem drog nasilia a utrpenia tisicom ludi po celej europe nič neprinašaju nech sa v bruseli rada veuropy otvorene opyta-ako može mat taky maly narod tolko zločincov-


robertmik   |   ip:95.105.12   |   2010-07-12  (17:58)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ak chce madarsko albanske pomery nech sa spaja s albanskom ak chce eurposke nach sa spoja s europou


robertmik   |   ip:95.105.12   |   2010-07-12  (19:03)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  za pokusmi o zmeny hranic v dnešnej europe stoji nemecko. kto neveri nech si všimne že islamske nepokoje boli v europe skoro všade-francuzko.belgicko.dansko.švedsko.taliansko. bombove utoky v britanii.španielsku.rusku len v nemecku nikdy nič aj napriek milionovim moslimskym menšinam . ako je možne že v nemecku nič,najdlhšie a najtvrdšie nepokoje boli v francuzku tradičnom superovi nemecka z 1 a 2 svetovej vojny.


robertmik   |   ip:95.105.12   |   2010-07-12  (19:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kto nadava na izrael nech si porovna spravanie moslimov ktoy žiju v dnešnej europe najlepšie podla vlastnych skusenosti.v minulosti sa v europe robili pogromi na židov ktorym sa davala vina za všetko.po vyhladeni židov v europe na ich miesto prišli moslimovia a dnes robia v pariži pogromi na krestanov a všetci ste ticho. neporovnatelny rozdiel.


robertmik   |   ip:95.105.12   |   2010-07-12  (19:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  važeny skinheadi.povašich odvažnych utokoch na rabina s detmi v bratislave a po vašich samovražedne odvažnychutokoch na opustene židovske cintoriny by som vas chcel vyzvat aby ste pri dalšich nepokojoch v pristahovaleckych štvrtiach prudily z celej europy na pomoc a po boku policie bojovali za europu.do pariža počas celomesačnych nepokojoch neprišiel nikdo.prečo. kde ste boli cele mesiace.tak pri dalšich nepokojoch som na vas zvedavi.


GOOGLEistickyKNAZ   |   ip:85.248.42   |   2010-07-12  (20:29)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ISLAM JE PRAVE NABOZENSTVO.JE TO SILA PRAVDY A CESTA DO NEBA.

ALAH S VAMI.


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2010-08-16  (16:40)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Kosovo je Srbija http://www.youtube.com/watch?v=e6kQWaKSD0c&;NR=1


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2010-09-18  (20:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=uQxJfD0xo0g&;


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2010-09-20  (08:57)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vzpomínka na Všechny padlé Srbské HRDINY je věčná a posílí sebevědomí a hrdost Srbského Slovanského Národa! Slovan za Slovana proti poturčeným parazitům! http://www.youtube.com/watch?v=v4dFXovoEy0&;


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2010-09-30  (13:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento Muž a Žena mohou být vzorem všem ostatním! http://www.youtube.com/watch?v=f4ByVE1pkMc&;


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2010-09-30  (14:05)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Zbabělý muslimský vrah, útočící vždy jen zezadu, 3mi zákeřnými výstřely vzal navždy této rodině Manžela a dětem Tátu!


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2010-09-30  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.spolocnavec.sk/?p=1003


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2010-10-03  (22:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bojovali za nás a my turkům a jiné havěti dnes otevíráme s pokorou hranice.FUJ HANBA VLÁDNÍM ČINITELŮM CELÉ EVROPY!!! Doporučuji zhlédnout všech 16 částí tohoto historického filmu. http://www.youtube.com/watch?v=oY-inJWSB-M


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2010-10-11  (23:14)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Kosovo je Srbsko!!! http://www.youtube.com/watch?v=5GR1qP-tTxE&;NR=1


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2010-10-14  (19:51)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Srbové držte Se a nedejte Se! http://www.youtube.com/watch?v=t15IFu0ZQrM&;


Mefistofeles   |   ip:78.102.13   |   2010-11-16  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je zapotřebí připomenout Všem hlavně mladým!!! http://www.youtube.com/watch?v=xyGm7oyK114&;Nr=1


stalker   |   ip:89.173.36   |   2010-11-16  (15:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=H_WMWdDoHjo


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2011-02-09  (00:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=vSa1FwX6iS8


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2011-06-04  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Osvobozování Bulharska 1875-1876 Historický film podle skutečných událostí. Přeji příjemný poslech. http://www.youtube.com/watch?v=Geu3Onw7VLY


andrej   |   ip:87.197.99   |   2011-06-20  (14:33)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vojna v Kosove,bola vedena len za jedinym ucelom,ziskat na stranu spojenca v boji proti vychodnej Europe,teda v skutocnosti Rusku.Isty Americky politik a statnik sa vyjadril,ze Amerike je jedno,s kym sa spolci,hlavne,ze dosiahne ciel.Dnes je na uzemi,o ktore sa bojovalo druha najvacsia vojenska zakladna USA v Europe.Z teroristov,vrahov a nasilnikov urobili obete,media sa predhanali v spravach o tych zlych Srboch a ubohych Albancoch,skutocnost bola a je uplne ina,to vsak nezaujimalo nikoho ako vtedy,tak dnes.Dnesny Kosovsky predstavitel,Hasim Thaci,prezyvany had,bol pred vojnou uznany terorista,narkobaron a mafian,ktory ma toho za usami velmi vela.Tato kreatura,dokonca vyzvala Slovensku republiku,aby uznala ich teroristicky stat Nove Albansko.Tento nebezpecny precedens je buducou zahubou Europy,vela predstavitelov Europy si vsak take cosi nepriznava,su to poslusne babky USA a zahlasuju za vsetko,co im USA predlozi.Slovom,hnus.Predstavte si,ze raz sa ista nemenovana minorita na Slovensku premnozi,po uliciach bude pobehovat statisice negramotnych nasilnikov a zacnu rabovat a vrazdit.Ak sa budete branit,media vas roznesu na kopytach,aki ste zli agresori a napadate ubohych diskriminovanych ludi,ktorym nedovolite,aby si vzali nieco,co od vekov patri vam.Toto je predobraz toho,co sa raz stane.Totiz najsilnejsim narodom na svete nie su Angloamericania,cim nas krmi zapad,ale Slovania.Preto je ich potrebne pomaly rozdrobit,je to jediny narod,ktory je ovela silnejsi ako oni.Kosovo je Srbsko,Albanci nie su Slovania!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Zamyslime sa nad tým

Hrdinovia zomierali odnepamäti za slobodu, dokonca aj v niektorých filmoch už žial len kedysi, lebo dnes skutočný hrdinovia zdá sa už vymreli a všetci sa len snažia tlačiť za všetkým čo nám tento neslobodný systém posúva, berie nám našu dušu a zanecháva prázdnotu… Pri tom všetkom čo minieme na “obranu” na nové zbrane a vojny, by sme bolhli nakŕmiť a obliecť všetkých chudobných na tomto svete! Všetko je na našej voľbe! Čo si vyberieme. Všetci sme dostali do vienka pri narodení slobodu, tak prečo si ju nechávame vziať?? SLOBODA je to jediné o čo tu ide a o nič iné!Jediná vec, čo nás všetkých spája tak prečo o ňu nebojovať?! Možnože príde na rad aj boj s mečmi, no musíme bojovať činmi a s pokorou!! Všetci to dokážeme…


Ricky Gervais: Proč jsem ateista

TRETIE FATIMSKÉ TAJMSTVO

Minimálna mzda na Slovensku 2

Templárski rytieri - Spojenie s katarstvom

Boj proti přelidnění (velice rozsáhlé a hrozivé té...

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3763 s