16. Júl 2019
    
Kartová hra Illuminati III. - Dolezite.sk

Kartová hra Illuminati III.


  2012-10-19  (22:12)  |  Politika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Kartová hra Illuminati III.

 

Už od detstva ma nevýslovne lákala  záhada tzv. Bermudského trojuholníka. O Letke 19, ktorá sa v ňom stratila, ako aj o 13-člennom záchrannom tíme, ktorý sa tak isto už nikdy nevrátil, som čítal snáď miliónkrát. Minimálne dva razy som prečítal knihu „Bermudský trojuholník“ od C. Berlitza a to som chodil do piatej triedy. Vtedy som si myslel, že táto záhada je nerozlúštiteľná, že na ňu neexistuje odpoveď. Ešte aj dnes sú tisíce dobrodruhov, ktorí sa potápajú k vrakom lodí, no dosiaľ nič prevratné nenašli, nikdy na nič neprišli. Avšak, ako sa zdá, Bermudský trojuholník začína odkrývať svoje tajomstvá.  Ak áno, tajné spoločnosti sú v tom až po uši.

 

Karta Bermuda Triangle

Bermuda Triangle

 

Keď v tejto oblasti lietadlá a lode záhadne zmiznú, zvyšuje sa počet pochybujúcich, či sa stratili „normálne“ ... alebo či stále pracuje sila ktorá, ako sa zdá, „vytrháva“ lietadlá z oblohy a lode z hladiny mora.

C. Berlitz, Bermudský trojuholník 

 

Bermudský trojuholník je oblasť v Atlantickom oceáne ohraničená Bermudskými ostrovmi, ostrovom Portoriko a Miami (USA).  Ako oznamujú noviny „The Royall Gazette“ z júna 2006 na Bermudských ostrovoch je situovaná slobodomurárska lóža „District Grand Lodge of Bermuda“  už od roku 1744, kedy ju tam založili členovia bratstva, ktorí prišli s anglickými kolonistami.

To však ani zďaleka nie je tá najväčšia zaujímavosť ohľadom tejto oblasti. Ako píše stránka „Illuminati under Microscope“, všetky tri hore uvedené oblasti ohraničujúce Bermudský trojuholník majú z geografického hľadiska nejakú spojitosť s číslami 666 a 33 (posvätné číslo pre slobodomurárov):

1)      Ako píše stránka, Portoriko leží na 66.6 stupni západnej dĺžky. Tu (http://www.worldatlas.com/aatlas/latitude_and_longitude_finder.htm) sa to dá ľahko overiť. Keď si do vyhľadavača zadáte  San Juan (hl. m. Portorika), vyskočí toto: 18°27´N/66°6´W   

2)      Miami (ako oblasť)leží na 25, 8 stupni severnej zemepisnej šírky. 25,8 je pritom druhá odmocnina z čísla 666. Keď si zadáte slovo „miami“ naskočí toto – 25°47´N/80°13´W – to sú ale súradnice mesta Miami, takže hľadaných 25°8´N bude niekde poblízku v danej oblasti.

3)      Bermúdske ostrovy (alebo tiež Bermudy) ležia na 33. rovnobežke. Keď si do googlu zadáte „33rd parallel Bermuda“ nájde to niekoľko tuctov odkazov. To preto, pretože celá „tridsiata tretia“ je veľmi zvláštna.

33. rovnobežka sa prezýva Rovnobežka smrti. Ako píše scoreboard-canada.com, nie náhodou. Všetky štáty ležiace na 33. majú uzákonený trest smrti. V USA síce všetky štáty trest smrti nemajú, ale všetky tie, kde sa predsa len vykonáva, ležia na 33. Na tejto rovnobežke sú situované najhoršie väznice sveta, ako napr. Abu Ghraib. Roosevelt (čím ďalej tým viac sa ukazuje, že bol v skutočnosti zavraždený) aj Kennedy zahynuli v oblastiach ležiacich na 33. rovnobežke. Ako už bolo spomenuté, aj Bermudsky trojuholník na nej leží. Dokonca aj pravda.ru si všimla, že tu niečo nie je v poriadku:

Je ťažké to pochopiť, no 33. rovnobežka hrá veľkú rolu v mnohých katastrofách, ktoré postihli moderný svet – Dallas a jeho automobilové nešťastia, Tripolis s jej „Arabskou jarou“, Bagdad, Damask, Kašmír, Tibet, Nagasaki ... všetky tieto oblasti spája 33. rovnobežka.

pravda.ru

(http://english.pravda.ru/science/mysteries/27-08-2012/121994-33_parallel-0/)

A aby toho nebolo málo – na 33. rovnobežke sa nachádza aj iránsky nukleárny (!) komplex, ktorý plánujú Izraelci bombardovať, ako aj najväčšie nukleárne zariadenie v celej Amerike neďaleko Phoenyxu.

 

 

 

Okultné tajné spoločnosti

Treba povedať, že 33° je najvyšším stupňom v politickom slobodomurárstve. Je to číslo odvodené zo starokresťanskej legendy – keď sa Lucifer vzbúril proti Bohu, spolu s nim sa vzbúrila celá 1/3 všetkých anjelov – títo „vzbúrenci“ boli vyhodení z neba a stali sa z nich démoni.  Jedna tretina je 33,333 percenta.

Nie je  dôležité, či niekto tu verí v existenciu Boha a Diabla alebo nie, podstatné je, že ONI (slobodomurári a ich patróni ilumináti) v ich existenciu veria; že ONI veria, že si vybrali Lucifera (alebo on ich?) a že ONI veria, že Lucifer im pomáha pri ich ceste za svetovládou. Niekoľko najzdarnejších príkladov:

1)      Bývalý vysokopostavený slobodomurár židovského pôvodu, Bill Schoebelen tvrdí, že slobodomurárstvo je de facto satanizmus

2)      Iný slobodomurár Francúz Roger Moreau v jednom interview povedal, že v bratstve sa vo všeobecnosti verí, že to Lucifer nadiktoval Darwinovi knihu o evolučnej teórii

3)      Bývalý agent MI-6 a člen jednej staroiluminátskej vetvy, James Casbolt, vo svojej knihe „Agent pochovaný zaživa“ píše, že pred nástupom do služby bol najprv zasvätený pomocou akéhosi satanistického rituálu, ktorého súčasťou bolo jeho uloženie do rakvy plnej hadov a zasypanie do zeme na niekoľko hodín (preto „pochovaný zaživa“)

4)      Iný agent MI-6 (stále v službe)pod pseudonymom Red Ox napísal pre henrymakow.com, že ako vysokopostavený zamestnanec sa zúčastnil niekoľkých satanistických rituálov, na ktorých bolo aj mnoho známych osobností. V roku 1991 na takomto stretnutí videl dnes slávneho porodcu X-Factoru Simona Cowella. Cowell má vo všeobecnosti poriadne za ušami. Na tejto fotografii je vidieť ako sa zabáva na skútri, na ktorom je slobodomurársky znak kružidla, pravítka a písmeno G (G reprezenuje filozofický prúd Gnosticizmus – hlavný ideologický nástroj slobodomurárov na boj proti kresťanstvu)

Cowell

5)        Slobodomurár Manly Palmer Hall napísal, že bohom slobodomurárov je „Veľký architekt vesmíru.“ Neskôr priznal, že týmto „architektom“ nie je nik iný ako Lucifer

6)      Albert Pike, preslávený to slobodomurár kvôli jeho spisu o troch svetových vojnách, ktoré treba k ovládnutiu sveta, tiež napísal, že bohom slobodomurárov je Lucifer

7)      Svätý Maximilián Kolbe vo svojich pamätiach píše, že počas jeho štúdií v Ríme bol svedkom toho, ako slobodomurári manifestovali v tomto meste. Niesli veľkú sochu na ktorej bol vyobrazený Lucifer ako víťaz nad Michalom Archanjelom a kričali, že raz bude na pápežskom stolci ich človek

8)      Bývalý plukovník amerického vojenského štábu počas II.sv. vojny, Fletcher Prouty, napísal vo svojej knihe „Tajný tím“, ako sa raz Churchill preriekol pri plánovaní jednej ofenzívy a povedal, že je to kabala (okultné učenie) čo ho robí tým, čím je. Dnes je už dobre známe, že všetci hlavní aktéri II. svetovej vojny (Churchill, Roosevelt, Stalin aj Hitler) boli členmi lóží

9)      Katy Perry, Kane West, Eminem a ďalší- a ich slávna veta „I sold my Soul to the Devil“ (áno, skutočne to v preklade znamená „Predal/a som dušu diablovi“). Títo ľudia k slobodomurárom môžu a nemusia patriť, no celkom určite pre nich pracujú 

Anglická stránka www.secretarcana.com sa veľmi detailne venuje slobodomurárskym znakom (ako napr. šachovnicová podlaha, dva piliere, tzv. žiariaca hviezda, bafomet ...) a u všetkých je patrné, že ich korene sú v okultizme a satanizme. Bafomet napr. reprezentuje samotného diabla, kdežto dva piliere predstavujú akýsi vstup, alebo bránu do poznania temných okultných vied, atď. 

Pochopiť túto ICH vieru v pomoc od nadprirodzených démonických bytostí (oni sami tomu v angličtine hovoria „evil demonic spirits“), prípadne od Lucifera samotného, je pre porozumenie niektorých ďalších pasáží absolútne kľúčové. Kto toto odmieta pochopiť, nech ďalej radšej ani nečíta, nemalo by to zmysel.

 

Dôležité otázky

Z toho, už povedaného, však teraz vyvstávajú dve dôležité otázky – ak Bermudský trojuholník nie je hračkou prírody, ale sila ovládaná nejakým spôsobom ľuďmi, ako tieto živly ľudia ovládajú a na čo vlastne Bermudský trojuholník slúži?

Samotné karty hry Illuminati poukazujú na niekoľko spôsobov, ako môžu lode a lietadlá v trojuholníku miznúť:

Robotické morské monštrá

Robot Sea Monster

 

Popravde, k tomuto nemám čo povedať. Nikdy som nikde  o existencii obrovských podmorských robotov nepočul, no keby aj existovali a boli „nasadené“ v trojuholníku, asi len ťažko by mohli ovplyvniť nejaké lietadlo, tobôž ručičku kompasu.

 

Prístroje a techniky na zmenu počasia

International Weather Organisation

 

Earthquake Projector

 

 

Toto už je trošku iná vec. Čím ďalej tým viac sa ukazuje, že existujú pokročilé zbraňové systémy schopné meniť počasie kdekoľvek na Zemi podľa prianí „majiteľa“ (US Army?). Jedno z najzaujímavejších svedectiev o zbrani s názvom HAARP priniesol český server freeglobe.cz. Ten vyspovedal akéhosi inžiniera (prial si ostať v anonymite) ,či je vôbec možné meniť pomocou pokročilej technológie počasie, či takáto technológia existuje, kde je a či už bola niekedy aj úspešne otestovaná. Vedec odpovedal na všetky otázky kladne a podľa jeho názoru disponujú technológiou schopnou meniť počasie Američania, Rusi (tí ju vynašli ako prví!) a prvé krôčiky robia už aj Francúzi s Britmi. Celý, naozaj veľmi zaujímavý rozhovor je možné prečítať si tu: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1167-haarp-pravda-o-nejdesivejsi-zbrani-sveta.aspx

Treba však povedať, že ani pokročilé zbrane schopné meniť počasie nedokážu uspokojivo vysvetliť záhadu Bermudského trojuholníka. Jednak použitie niečoho takého musí byť extrémne drahé, takže okrem vojnových operácii kde ide o ropu, to púšťajú asi len málokedy. Za druhé – táto technika je neustále vo fáze vývoja – sebemenšia chybička by mohla spláchnuť polovicu východného pobrežia USA. A konečne za tretie – o podivných udalostiach v Sargasovom mori (nachádza sa vo vnútri trojuholníka) písal už Krištof Kolumbus, pričom HAARP má sotva 40 rokov.

 

Karta Air Magic

Air Magic

 

Na karte sa píše: Vzdušné čary  - Použi túto kartu na ochranu akéhokoľvek miesta pred katastrofou, okrem zemetrasenia a výbuchu sopky. Sila toho miesta je strojnásobená pre túto jednu ochranu. Táto karta predstavuje akciu nejakej čarodejníckej skupiny.

Ako v démonov, väčšina spoločnosti verila tak isto aj v čarodejníkov. Čarodejníci boli ľudia, ktorí využívali magické alebo nadprirodzené sily na vykonávanie zla. V neskoro stredovekej Európe ... podstatou čarodejníctva stala sa akási zmluva, podľa ktorej čarodejník vykonával satanove nariadenia.

Merry Wiesnerová-Hanksová, University of Wisconsin-Milwaukee

 

 

Pomocou mágie možno nejaké miesto ochrániť, ale aj zničiť. To platí aj pre objekty (lode a lietadlá) nachádzajúce sa na, alebo nad morom. Tomuto okultisti/satanisti (neskôr ich priami nasledovníci slobodomurári) verili ako v stredoveku, tak aj dnes (len kresťania akosi veriť prestali) a v rámci možností  sa to snažili aj vo svoj prospech využívať.  Michael Howard vo svojej práci „The British Occult Secret Service, The Untold Story“ (Britská okultná tajná služba, nikdy nepovedaný príbeh) píše túto neuveriteľnú vec:

Je skutočne pravda, že v roku 1588 bola Španielská Armada (námorná flotila Španielského kráľovstva, ktorá sa vydala dobyť Britské ostrovy)zničená v Kanáli La Manche za pomoci ohromnej búrky. To prinieslo Angličanom vytúžené víťazstvo. Táto meteorologická udalosť bola vytvorená pomocou magického rituálu, ktorý vykonal Sir Francis Drake na útesoch neďaleko Plymouthu. Ľudia vtedy verili, že Drake bol čarodejník a predal svoju dušu diablovi ako výmenu za úspech nad Španielmi. Hovorilo sa, že zorganizoval niekoľko stretnutí čarodejníkov na ktorých sa vykonávali magické rituály. To všetko preto, aby bola búrka čo najsilnejšia.

M. Howard - vydavateľ časopisu „The Cauldron newsletter“, ktorý sa primárne venuje okultným vedám,  evidentne vie o čom hovorí.  Zarážajúca je pritom podobnosť jeho opisu čarodejníctva s hore uvedeným obrázkom z hry Illuminati. Ako je jasné z minulých dielov, ani samotné obrázky na kartách nemožno brať na ľahkú váhu.

Tieto veci sa dejú aj dnes. Narazil som ešte na jednu podobnú udalosť z nedávnej minulosti. Táto udalosť je o to zaujímavejšia, že sa týka Miami – oblasti, ktorá tvorí akýsi „styčný bod“ Bermudského trojuholníka. Richard C. Hoagland vo svojom bestsellery „The Secret History of NASA“ (Tajné dejiny NASA)  píše o vedcovi menom Jack Parsons. Okrem toho, že to bol geniálny chemik a zakladateľ JPL, bol známy ešte jednou jeho vlastnosťou – bol doslova posadnutý okultizmom. O tom, čo sa stalo, keď mu jeho milenka utiekla s jedným jeho priateľom, píše Hoagland toto:

Parsons vytvoril akýsi magický kruh a povolal pohanského boha Betzabela, aby „vykúzlil búrku.“ Skutočne, Hubbard a Betty sa na mori dostali do hroznej búrky a boli prinútený otočiť svoj čln a vrátiť sa späť do Miami. Tam už na nich Parsons čakal.

Str. 235

Za zmienku stojí aj to, že Parsons vyvolal pohanského boha. Prví kresťania verili (napr. aj sv. Pavol), že starovekí bohovia boli vlastne démonické bytosti. A toto je zaujímavé. Podľa stránky secretarcana.com sa starí Egypťania klaňali a uctievali boha menom Set-An. Práve z tohto je odvodené slovo satan. Set-An bol vládcom ohnivých krajov, ktoré až prví kresťania nazvali „peklom“.

Záhadné svetlá

Ak majú podivné udalosti v celom Bermudskom trojuholníku na svedomí nejaké nadprirodzené démonické bytosti vyvolané magickými obradmi, vysvetlilo by to ďalšiu odvekú záhadu tohto miesta. Už od prvých výprav do nového sveta vídavali námorníci v Sargasovom mori záhadné svetlá na oblohe, ktoré sa pohybovali veľkou rýchlosťou.

Sv. Pavol píše:

Oblečte si Božiu výzbroj, aby ste mohli čeliť úkladom diabla. Lebo nás nečaká zápas s krvou a telom, ale s kniežatami a mocnosťami , s vládcami tohto temného sveta, so zloduchmi v nebeských sférach.

Ef 6, 11-12

 

Na západe dnes nie nezanedbateľné množstvo ľudí verí, že mnohé z týchto úkazov môžu byť démonického charakteru. Vyskytli sa prípady, kedy záhadné svetelné objekty prenasledovali ľudí a autá a veľmi jasne reagovali na ich podnety.  V jednom programe na National Geografic jedna žena vypovedala, že ju takýto objekt prenasledoval celú cestu, čo šla autom. Kam odbočila, tam ju následoval. Až niekde tesne za výpadovkou znenazdania zmizol. Táto žena povedala, že podľa nej to muselo byť niečo nadprirodzené, no rozhodne to malo „vedomie“ ...


Ak môžu kúzla a čary slobodomurárov-okultistov za všetky tie udalosti,  ktoré sa v trojuholníku dejú, čo to potom ten „Bermudský trojuholník“ vlastne je?

 

 Karta Earth Magic

Earth Magic

 

V priebehu svojich obradov, niekedy pri zvláštnych príležitostiach, obetujú (satanisti) aj ľudí, prípadne tielka potratených detí, najmä na Vianoce, Veľkú noc alebo 1. augusta, ktorý je pre satanistov najsvätejší deň. Bežné sú ich rituály pri splne mesiaca.
                                                                                                                               Anton Selecký, Diaľnica do pekla

 

Súradnice troch hlavných bodov trojuholníka naznačujú,  že pre okultné tajné spoločnosti to je posvätné miesto. Tieto „posvätné miesta“ prevzalo slobodomurárstvo od starých pohanských náboženstiev. Tieto miesta sa vyznačovali jednou zvláštnosťou – obetovali sa tam ľudia starovekým bohom. Ako už bolo napísané, existujú súvislosti medzi pohanskými bohmi a kresťanskými démonmi. To, že podobné obety robia aj satanisti, nie je náhoda.  A slobodomurárstvo je satanizmus vo veľkom. Existuje preto domnienka, že Bermudský trojuholník je vlastne jedno veľké obetisko, kde tajné spoločnosti obetujú svojím „bohom“ to, čo si tí od nich vyžadujú.

To, že sa takéto veci na zvláštnych „posvätných“ miestach dejú až dodnes pod patronátom tých najmocnejších,  dokazuje aj vigilantcitizen.com:

Ako možno viete, Lady Diana zahynula pri automobilovej nehode vo vnútri tunela v Pont d´Alma  ... Pont d´Alma bolo kedysi obetné miesto zasvätené mesačnej bohyni Diane. Je dôležité podotknúť, že počas ceremónií  bola ľudská obeť usmrtená vo vnútri podzemného chrámu. Dianina vražda bola zopakovaním tejto starovekej pohanskej tradície ... merovejskí kráľovia (zakladatelia Francúzskeho kráľovstva a vlastne aj národa), od zakladateľa ich dynastie Meroveja až po Chlodovíka (ktorý prijal kresťanstvo v roku 496), boli totiž pohanskí  králi vyznávajúci kult bohyne Diany.

(http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/princess-dianas-death-and-memorial-the-occult-meaning/)

 

Bermudskému trojuholníku sa tiež hovorí  Diablov trojuholník. Ako vidno, túto svoju prezývku si plne zaslúži.

    Kto chce pochopiť záhadu Bermudského trojuholníka, ako aj tajné dejiny ľudstva, musí sa vzdať presvedčenia, že tento svet je len čisto materiálnou záležitosťou. Nie je. Tajné spoločnosti preto vyhrávajú boj o vládu nad našou planétou, pretože nás presvedčili, že nič nadprirodzené neexistuje. Už len tým vyhrali. Večný boj, ktorý sa začal Luciferovou vzburou proti Bohu, pokračuje aj naďalej presne tak, ako to predpovedala Biblia.

 

 

 

 

Kartová hra Illuminati I. (Svetová mena): http://dolezite.sk/Kartova_hra_Illuminati_I_14.html

Kartová hra Illuminati II. (Médiá): http://dolezite.sk/Kartova_hra_Illuminati_II_78.html

 Kartová hra Illuminati IV. (Menšiny): http://dolezite.sk/Kartova_hra_Illuminati_IV_19.html

 Kartová hra Illuminati V. (2.sv.vojna 1): http://dolezite.sk/Kartova_hra_Illuminati_V_81.html

 Kartová hra Illuminati V. (2.sv.vojna 2): http://dolezite.sk/Kartova_hra_Illuminati_V_113.html

 Kartová hra Illuminati VI. (Mimozemšťania): http://dolezite.sk/Kartova_hra_Illuminati_VI_193.html

 

 

 

 

 


M. Gavlák
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!




999 . gukebixu59   |   ip:85.237.22   |   2012-10-19  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slobodomurári podobne ako ilumináti sú len predhodení, aby zaujímali pozornosť. ich vzájomné nepriateľstvo s cirkvou je len účelová demagógia.
pokiaľ ide o satanizmus, tak na ten je niekoľko rôznych pohľadov. veľmi zaujímavý pohľad na satanizmus podáva satanská biblia


Dotaz . peteguny70   |   ip:217.112.1   |   2012-10-19  (23:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pane cenzor, proč jste mi smazali článek Nové zemědělství o Doc. Čubovi, kde přesně určuje, kdy bude nafta 100,- Kč / litr a říká, jak se na to máme připravit ?


Byly to jen volné citace, s uvedením zdroje.


Dotaz . peteguny70   |   ip:217.112.1   |   2012-10-19  (23:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vícekrát vám to tam psát nebudu, dám to jinam.


Vlastnynazor . kidifucu95   |   ip:2.123.216   |   2012-10-20  (04:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pride mi to ako obrana cirkvi a krestanskeho nabozenstva, boha, koli ktoremu umrelo viac ludi, ako za vsetky ostatne dohromady... a drviva vacsina to boli ludia patriaci nikam...

Moj nazor na vec je asi takyto od cirkvi cez tajne spolky, ktore boli podla mna jeho sucastou,len nastali medzi nimi rozbroje, cez vojny cez socializmus, cez demokraciu.. po NWO vsetko su to skur...syni patriaci do jednej skupiny, ktory vyniesli sami nad sebou rozsudok smrti...

Ako sa pisalo v jednom romane ktory som cital...

Az to raz pride a ono to pride, budeme sa s tym musiet pobit...
Ked sa chce je mozne vsetko, rovnako viem, ze napriek vsetkym materialnym, halucinogennym ci inymi zdrojmi, sa da aj to NWO odvratit, no a nie len odvratit, ale aj pocas neho ho znicit... ale to by kazdy jednotlivec, clovek, musel prestat byt jednotlivcom a clovekom..


sherry . foxinowa45   |   ip:78.98.247   |   2012-10-20  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dotaz,

tu sa plno prispevkov cenzuruje. A mnohe take,kde sa nic neporusuje. A nas admin sa uz ani neozve, neodpovie, neodpise... Ani nevieme, ci este zije, ci uz mame ineho admina alebo stranka bezi len tak, sama od seba.

Ale hlavne, ze tu pribudaju nepotrebne clanky o otvorenych vztahoch, nabozenstvach preco ano a preco nie a o veganstve (ako sorry, Davo, nic proti tebe, ale ja vegansku stravu nemusim).


sherry . foxinowa45   |   ip:78.98.247   |   2012-10-20  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skuska, ci mi to prejde cez cenzuru. Gorila.


sherry . foxinowa45   |   ip:78.98.247   |   2012-10-20  (09:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taky maly ulet. Ale fiha, preslo to, preco potom cenzuruje ine slova, co nemaju nic spolocne s politikou ani nadavkami?


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-10-20  (10:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najväčšou výhrou Diabla bolo, že nie je. Inak článok zaujímavý, veru stál za prečítanie, teda + odo mňa pre autora.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-10-20  (10:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Loool, citujem: "Najväčšou výhrou Diabla bolo, že nie je..." Však si ho aj vymysleli kostolné jelitá, aby veriacim ovciam ukázali, že ich neexistujúca modla má aj svojho neexistujúceho nepriateľa... :-DDDD


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-10-20  (10:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dualizmus vladne svetu, pochopili to vyrobcovia ciernej zbrndy, vyrobcovia rychlych jedal a samozrejme bokom neostali ani siritelia jedneho imaginarneho priatela a preto so vzacnou zhodou duality ,aby si mohli ludia vybrat zaviedli aj s uplnou nelogikou do monoteizmu, druhu imaginarnu bytost...


martin . kymelumi22   |   ip:178.40.21   |   2012-10-20  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kartova hra illuminati na stiahnutie
http://www.axifile.com/en/688CE6C986


cosenredozvite . lokifobe91   |   ip:217.112.1   |   2012-10-20  (11:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  článek, který na Doležité nikdy neuvidíte:

Nové zemědělství, nová energetika, nafta 100,- Kč / litr

Se zájmem jsem si přečetl článek světoznámého zemědělského odborníka Doc. Čuby ze Slušovic. Tento člověk v životě již něco dokázal. Je za ním vidět kus práce. A přikvapilo mne, že je stále v obraze, ba naopak má vize, kudy jít dopředu. Na rozdíl od politiků dokáže předvídat situace a radí, jak se na ně připravit. Předvídal naftu za 40,- Kč litr, stalo se. Nyní předvídá naftu za 100,- Kč / litr do 10 let a píše o Novém zemědělství.





cosenredozvite . lokifobe91   |   ip:217.112.1   |   2012-10-20  (11:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  článek nové zemědělství byl smazán, no ale zas tu máte Ilumináty, nemaso jedy, a jiné blbosti.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:78.98.37.   |   2012-10-20  (15:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  David icke, komplet preklad ..vaše povinné vzdelávanie
http://youtu.be/wz065iqSjPs


Kaktus . waqapypu41   |   ip:37.188.24   |   2012-10-20  (16:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To jsou ale blaboly!
Jeste cekame kdy prijde Davo bude nam psat jak jsme masozravci primitivni a bude u nas zebrat penize.


cosenedozvite . bapakica73   |   ip:217.112.1   |   2012-10-20  (18:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nové zemědělství je oficiální scénář

zemědělského rady v Kraji Zlín.

Velmi zajímavá fakta.

Ten pán předvídal naftu za 40 Kč do 2 let a stalo se. Předvídá spoustu dalších věcí.


333 . sygoheso0   |   ip:85.216.14   |   2012-10-20  (21:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   praotec satanistov je mojžiš ako prvý prijals atan za pana ,a tak povýšil hada nad človeka,na znamenie jeho zmluvy obrezal svoj árod,a jeho sema židia zo sionu sa dodnes obrezavaju.


a prišiel Ježiš aby povýšil človeka .nad hada,


a príde tretí čo povýši PanaBoha stvoritela neba i zebe nad všetko


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-10-20  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333, a inak ešte aspoň trochu pri zdravom rozume?


333 . sygoheso0   |   ip:85.216.14   |   2012-10-20  (22:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sloven

prečítaj si bibliu,tam to máš jasne napísane že povyšil hada nad človeka


mmikes . wecubavu   |   ip:71.224.77   |   2012-10-21  (01:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sloven... napis kde v Biblii to pise...ak si to cital tak vies presne kde to je ..daj odkaz..


DedoDemokrat . besugihy83   |   ip:62.197.22   |   2012-10-28  (01:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Až by existovala v 19 až 20 storočí skutočná demokracia čiže ľudové vlády v rôznych krajinách sveta s prvkami priamej demokracie, tak by nemohli mať žiadne utajené pred verejnosťou záujmové mafiánske skupiny verejnú a zákonodarnú či ekonomickú moc grupujúce sa z bohatých ľudí, generálov vojenských a tajných služieb, psychopatov viesť vojny otvorené a skryte v iných krajinách sveta a ľudstvo by si vyriešilo všetky existujúce problémy na našej planéte ľudským spôsobom a neustálym vzdelávaním ľudstva. Keďže to tak nie je, tak tu máme rôzne pseudodemokratické systémy nanútené národom sveta, vojny a ničenie životného prostredia našej planéty so svojvôľou riešenia problémov ľudstva cinickým neľudským spôsobom už vyššie uvedených psychopatov u verejnej moci získanej podvodom v kom krom čase a priestore v 19, 20 aj 21 storočí. Chystajú ľudstvu najväčšiu genocídu rôznymi spôsobmi globálnou diktatúrou v 21 storočí s využitím vplyvu medzinárodných inštitúcii sveta, ktoré sami vytvorili na ovládanie krajín aj ľudstva našej planéty.
Verím svojmu presvedčeniu.




diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Občan (ožran) Havel a polícia


2013-03-11  (15:57)  |  Politika
Mestská polícia v Košiciach dňa 16 novembra 2012 riešila s Václavom Havlom veľmi vážny prípad slobody a demokracie. Problémom bola maska Havla, neskôr prázdna fľaša v jeho ruke, jeho triezvosť či opitosť a neskôr i jeho samotná účasť na zhromaždení papalášov mesta a antikomunistov pri príležitosti 23 výročia novembrového prevratu z roku 1989.

Politická drzosť


2013-02-15  (16:36)  |  Politika
Čo si dovoľujú naši politici, je naozaj za hranicou elementárnej slušnosti. Že vďaka ich výdatnej pomoci je rozkradnutá a morálne zdecimovaná celá naša krajina, sme si za tie roky už akosi zvykli. No to, čo pred národom predvádzajú svojou pracovnou morálkou, už presahuje všetky medze. Najmä poslanci zákonodarného zboru.


K mocnému tomu dubisku ...


2013-02-06  (09:10)  |  Politika
Keď sa zavŕšila "ostblocková" séria ľudových povstaní, ktorých ľudovosť vznikla cestou z ústredia KGB do centrál tajných služieb v satelitných štátoch tábora mieru, tak by nikoho ani vo sne nenapadlo, že slovanský sen o mocnom ruskom dubisku na východe vstane do štvrťstoročia z mŕtvych.


Superman zo Smeru: Tento politik zvláda osem funkcií!


2013-01-31  (11:25)  |  Politika
Právom si zaslúži titul primátor – superman! Prvý muž Považskej Bystrice Karol Janas každý decembrový deň úradoval vo svojej pracovni. Zároveň však celé dni podľa prezenčnej listiny pracoval na Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka. Ako to len dokázal?!


Velké spiknutí mimozemšťanů - CZ dabing


2012-12-18  (14:19)  |  Politika
Oficiálne odvysielané v televízií Science.


Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou revolúciou?


2012-11-12  (13:54)  |  Politika
Dnes sa deti na dejepise v škole učia, že za veľkou októbrovou socialistickou revolúciou stála najchudobnejšia robotnícka trieda, ktorá sa už nechcela nechávať vykorisťovať. Ťažko si predstaviť, že spočiatku neorganizovaná masa ľudí, robotníkov, dokáže zosadiť niekoľko storočný cársky režim a pritom vybudovať najsilnejší mocenský aparát, aký kedy uzrel svetlo sveta, v podobe ZSSR, z ktorého sa neskôr vykľuje svetová veľmoc založená na ideológií, ktorá sa ako mor rozšíri do celej Európy.


Fakty k vyhláseniu Polície SR ohľadne nebezpečnosti konope


2012-10-14  (13:18)  |  Politika
V bakalárskej práci [2], ktorá cituje [3] (z ktorých pravdepodobne čerpala aj hovorkyňa) sa môžeme dočítať: “THC je 4000 krát účinnějšie než alkohol”. Teda nie je tu reč o nebezpečnosti, ale len o psychoaktívnej účinnosti. Nie je však jasné, ako sa táto účinnosť porovnávala. Mohlo by to napríklad znamenať, že 1 g THC má podobný psychoaktívny účinok ako 4000 g etanolu. Podľa [4] obsahuje marihuana 6 – 18 % THC a podľa [5] má bežný joint okolo 0,24 alebo 0,33 g marihuany. To znamená, že 1 joint obsahuje 0,01 – 0,06 g THC. Jeden panák (4 – 5 cl) vodky (37,5 – 40 % etanolu) obsahuje zas 11,84 – 15,79 g etanolu. Jeden joint by bol teda podľa týchto údajov tak psychoaktívne účinný ako 3,65 až 20,07 panákov vodky. Ak by sme brali do úvahy porovnanie jedného molu THC a jedného molu etanolu, tak jeden joint by mal potom takú účinnosť ako 0,53 – 2,21 panákov vodky.


ZSSR za Stalina - iba fakty


2012-04-21  (17:45)  |  Politika
„Ja viem, že po mojej smrti na môj hrob nahádžu kopu špiny, no vietor histórie ju neľútostne rozpráši!“ J. V. Stalin, 1943


Vítajte všetci späť v ozajstnom svete.Naša jasná budúcnosť je : OZAJSTNÁ krvavá, legitímna a právne ošetri-teľná revolúcia !


2012-03-11  (13:22)  |  Politika
Tak a je to ! Moje tajné prianie sa splnilo ! Pán Boh ma vypočul. Fico má v parlamente nadpolovičnú väčšinu.


Ministerstvo zdravotníctva - člen skupiny Penta


2012-02-11  (12:59)  |  Politika
Ministerstvo zdravotníctva je formálne súčasťou vlády SR, ale v skutočnosti je spolu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou (VšZP) a Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou vysunutým pracoviskom Penty. Na mieste sú otázky: Kto rozhoduje o verejnom zdravotnom systéme? Vláda, alebo Penta prostredníctvom vlády?


Ľ.Huďo-Januárové udalosti vo svete, rok 2012


2012-02-11  (08:31)  |  Politika
“Kto nepozná pravdu je iba hlupák, ale kto ju zatajuje, je zločinec.” Bertolt Brecht


Ktože to tu robí revolúciu? Osoby a obsadenie.


2012-02-10  (20:41)  |  Politika
V súvislosti s aktuálnymi protestami ku kauze Gorila v poslednom období vystupujú v médiách ako líderky-organizátorky protestov aj tri ženy. Možno by vás zaujímalo, kto to vlastne je.


Rok Penty vo vláde: 5,5 milióna rukojemníkov


2012-02-05  (12:56)  |  Politika
Čo sa tých týka, budú premené na akciové spoločnosti a oddlžené. A následne ponúknuté k privatizácii. Nepredpokladám, že by sa našiel samovrah, ktorý by chcel robiť konkurenciu Pente. Po vstupe do tohto biznisu by ho čakala výpoveď 93 % pacientov zastupovaných dva poisťovňami. A tak zostane iba jeden záujemca o kúpu. Predpokladám, že pri takom záujme bude cena trhová, t.j. dopyt rovná sa ponuke. Koľko Penta ponúkne, toľko budú stáť.


Rečníci protestu Gorila: Kto ste?


2012-02-01  (14:41)  |  Politika
Vždy budem podporovať legitímne prejavy odporu voči vládnucej moci. Ako povedal Thomas Jefferson: "Keď sa ľudia boja vlády, to je tyrania. Keď sa vláda bojí ľudí, to je sloboda." alebo: "Ktorá krajina si môže zachovať svoju slobodu, ak jej vládcovia nie sú z času na čas upozornení na to, že ich ľudia si zachovali ducha odporu?"


Financovanie cirkví treba okamžite zmeniť !!!


2012-01-25  (02:07)  |  Politika
Vo februári 2011 začal minister kultúry Daniel Krajcer dialóg s predstaviteľmi cirkví, ktorého výsledkom má byť zmena financovania cirkví na Slovensku. K financovaniu cirkví je treba uviesť, doteraz platí zákon o hospodárskom zabezpečení cirkví z roku 1949, podľa ktorého štát priamymi dotáciami financuje v rámci schváleného rozpočtu platy a odvody duchovným cirkví a poskytuje príspevok na prevádzkové náklady cirkevných ústredí (biskupských úradov). Nemalé peniaze nás stojí aj cirkevné školstvo, platy učiteľov náboženstva a podobné.


Havel hrdina.


2012-01-18  (08:28)  |  Politika
Nezpochybňuji zkušenosti disidentů, každý má nějakou vzpomínku, ale co mají za vzpomínku dnešní třeba třicátnici? Jak si pamatují dobu před rokem 1989. Současná vláda devalvuje morální čest na všech stranách, dává na odiv jaká je doba, co máme nyní, poukazuje na nějaké neexistující hodnoty, které máme v současnosti. Dává na odiv třeba, že máme k běžné potřebě počítače, za komunistů to nebylo. No jistě, ale zapomenou dodat že v té době to nebylo ani jinde na světě. Je to stejné jako tvrzení, že Husité prohráli pro špatnou výzbroj, nebyl jim dodán kulomet a protivník napájel koně 98 oktanovým benzínem. Je to již dost dlouho co jsem položil otázku jednomu poslanci, a to bylo: kolik bylo zapotřebí denně vozů brambor k nakrmení řemeslníků při stavbě Karlova mostu? Odpověděl snad pět potahů. Ó, jak byl moudrý, proto mají tiskové mluvčí. Správnou odpověď neznal, ani jeden vůz. Amerika byla objevena 1492 a brambory jsou známy v Evropě zhruba 250 let.


Konzervatínvy inštitút Jaroslava Haščáka


2012-01-11  (14:19)  |  Politika
Mám za to, že tak ako historici delia obdobie na pred Kristom a po Kristovi, tak aj na Slovensku, časom, budeme deliť etapu verejného života na: pred Gorilou a po Gorile. Alebo, tak nejako. V každom prípade sa pri tristnom obnažení PENTA reál politiky akosi opomína ešte jedna zaujímavá skupina, ktorá tancuje tak ako Haščák a spol. píska. A síce svet tvz. „nezávislých“ think- thankov a svet mediálny (v mnohých prípadoch sa tieto svety prekrývajú). Práve tieto zoskupenia hrajú, ako nepriamo priznáva Haščák v Gorile, v celom procese korupcie, dôležitú úlohu. Oni majú totiž ovplyvňovať verejnú mienku a tak vlastne vytvárať dopyt po riešeniach, na ktorých sa PENTA kráľovsky obohacuje.


Ľ. Huďo - Národnoštátne záujmy a NWO


2012-01-05  (23:21)  |  Politika
Nový svetový poriadok nie je fikciou, konšpiračným blúznením ani prázdnym teoretizovaním. Jeho nástup a realizácia je faktom, pred ktorým …


Ľ. Huďo - Novembrové udalosti vo svete


2011-12-06  (15:14)  |  Politika
Pravda je viac ako moc, preto je trvalá. Karel Čapek


Hranice a obranné zóny Spojených štátov európskych


2011-10-15  (12:08)  |  Politika
Onedlho príde chvíľa, keď aj oficiálne vyhlásia Spojené štáty európske (SŠE). Samozrejme sa znovu neopýtajú ani členských krajín ani národov. Okrem menej očividných vecí to má viac, veľmi ľahko viditeľných znakov.


Euroval, cesta do pekla.


2011-10-13  (15:52)  |  Politika
EÚ pripravila nový základný zákon. Ide o takzvanú zmluvu o Európskom stabilizačnom mechanizme (ESM), medzi členskými štátmi používajúcimi spoločnú menu euro. Do platnosti má vstúpiť po júne 2013 a má plniť úlohy doteraz plnené EFSF (European Financial Stability Facility) a EFSM (European Financial Stability Mechanism). Tento zákon rozvíril hladinu na politickej scéne aj u nás, známy ako euroval. O čo vlastne v ESM ide?


Pravda o Eurovale


2011-10-12  (15:50)  |  Politika
Nechajte už prosím Grécko skrachovať. Je to jediná cesta z morálneho úpadku, ktorý v Európe zažívame.


15.11.2011 - Světová revoluce Opravdové demokracie


2011-10-11  (21:54)  |  Politika
Blíží se den, kdy se má konat po celém světě revoluce proti současnému systému typu virtuální peníze bez hodnoty či vláda mafiánů skrývajících se za iluzí práva a demokracie. Jestli se jedná o skutečné pozitivní hnutí nebo naopak nějakou předem připravenou akci globalistů, to si nechť zodpoví každý sám za sebe dle svého svědomí. Ale je jisté, že by odkaz na takovouto obrovskou akci by neměl chybět na Dolezite.sk .


Ve pátek 30.9.2011 - Eduard Chmelár utékol preč od Vaského jako čert od svacenej vody !


2011-10-03  (11:48)  |  Politika
Dňa 30.9.2011 o 17:00 sa v bratislavskom DK Ružinov uskutočnila konferencia o priamej demokracii. Vystúpili tam poprední zástancovia a teoretici z domácej a českej scény, ktorí mali obhajovať teoretické aj praktické princípy priamej demokracie ako riadenie spoločnosti priamo občanmi.


Politiku netreba! Existuje niečo lepšie! Pomôžeš to zrealizovať?


2011-10-02  (14:51)  |  Politika
Alebo sa mieniš len sťažovať a nečinne prizerať kolabujúcemu systému? AKO POMÔCŤ: http://nr.zeitgeistmovement.sk/web/pomozes-je-to-jednoduche + pridaj svoje nápady do komentára!!! Človek nezistí čoho je schopný pokým to neskúsi!


NEW WORLD ORDER : Postavme sa im!


2011-08-25  (23:21)  |  Politika
Ľudstvo je spútané v neviditeľnom väzení tvorené médiami, životný štýlom a hodnotami dnešnej doby. Aby sme zničili New World Order je potrebné zbúrať hranice myšlienok a sprístupniť svet neobmedzených možností. Elity sa dajú zabiť ale NWO sa nedá poraziť len politikou a hrubou silou. Je dôležité napraviť škody ktoré boli spôsobené na našom myslení a vnímaní sveta.


Manifest - Za náš hlas!


2011-08-22  (19:43)  |  Politika
Ak súhlasíte s presadením navrhovaných zmien, uvedených v tomto dokumente, zoberte si ho prosíme za svoj. Bol vypracovaný obyčajnými ľuďmi, občanmi Slovenskej republiky a nesleduje žiadne sebecké ciele. Je koncipovaný s úprimnosťou a v medziach slušnosti. Neobsahuje síce požiadavky, ktoré by vyvolali okamžitú zmenu a zlepšenie situácie v SR v konkrétnych oblastiach napr. sociálnych záležitostiach či daňovej politike, ale dve základné požiadavky, ktoré sú v ňom uvedené podľa nás prinesú významné zlepšenie a posilnenie demokratického zriadenia v Slovenskej republike a v budúcnosti jednoduchšie presadzovanie našich predstáv. Dúfame, že sa pre tento cieľ dokážeme zjednotiť, pretože sami sme slabí, ale ako masu nás budú musieť rešpektovať! Prosíme Vás, podporte túto iniciatívu akýmikoľvek inteligentnými prostriedkami. Ďakujeme


Tento krát, v tejto revolúcii, už nebudeme slušní ako Ján Budaj !


2011-08-10  (00:14)  |  Politika
V roku 1989 Slovenský Národ veril že V SLUŠNOSTI JE SILA ! A Ján Budaj sa stal PERSONIFIKÁCIA TEJTO SILY !


Dopis, který byl zaslán UBS aneb Jak to chodí u Policie.


2011-08-04  (14:12)  |  Politika
Dopis, který byl zaslán UBS od kolegy "strážmistra" z útvaru SDP PČR. Kolegům neřekne nic nového, ale pro občany České republiky je to nádherně popsaný pohled do myšlenek "skoro poldy", který je ještě stále "trochu civil". Doufám že se kolega neurazí za toto označení.UBS děkuje za všechny kolegy. Milí kolegové a přátelé z UBS a dalších odborových organizací! Důvod, proč jsem se rozhodl k napsání tohoto dopisu je, že si potřebuji urovnat myšlenky a zároveň s tím se i "svěřit". A protože jsem paranoidní, bude to bohužel dopis anonymní.


Vladimír Putin: USA sú parazitom globálnej ekonomiky


2011-08-03  (18:09)  |  Politika
"Kto kontroluje potraviny ovláda ľudí, kto kontroluje energiu môže ovládať celé kontinenty, kto kontroluje peniaze, môže ovládať svet." Henry Kissinger


Kauza Dominiqua Kahna skončená. USA nemajú zlaté rezervy


2011-07-12  (19:16)  |  Politika
New Yorská násilnicka kauza DSK skončila pre chuligánov, ako ich nedávno nazval Putin, z Federal Reserve and The City of London totálnym fiaskom. Ešte vždy pozerám na týchto chuligánov s najväčším obdivom. Zorganizovať tak dokonalý matrix ako sa im to podarilo od dobytia anglicka a založenia Bank of England stojí za zložený klobúk. Ale ako sú tlačený do kúta zvonku aj zvnútra tieto tvory bez tváre a chrbtovej kosti, ktoré nám tu permanentne pripravujú bitúnok: od Francúzkej revolúcie cez obe vojny a Boľševickú revolúciu po komunizmus atď., tak s DSK títo páni v bielych golieroch spadli tvárou do hnoja.


Lidé vyjdou do ulic. A bude to zlé...aneb se bojí ?


2011-07-09  (11:05)  |  Politika
Otázka, zda lidé vyjdou do ulic nespočívá v tom, že by se báli, ale nepovažují to za účelné. Aparátčíci mají proti lidem, dvě nejúčinnější zbraně, které použijí kdykoliv se budou cítit ohroženi na životech, nebo na svých politických postech, pokud budou ohroženy jejich příjmy, nakradené majetky, nebo politické posty. První zbraní jsou dluhy. Vzpomeňte začátky roku 2000. Do té doby získat půjčku bez ručitele bylo prakticky nemožné, pokud člověk....


Ďaľšie z politiky...



Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánsky



V tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Konferencia v Luhačoviciach - Ing.Stanek, CSc.




Kaddáfí si prý naběhl, když za ropu chtěl zlato

Je Libye bombardována americko-sionistickými zločinci ...

Nemorálne (ne)zbohatnutie a následky stávkovania

Duncan O‘Finionan: Zpověď supervojáka

Revolúcia "pobúrených" v Španielsku neustá...

Archív

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou AIDS

Výzkum provedený týmem rostlinných a živočišných vědců zjistil, že Monsantovská chemikálie glyfosát, která je hlavní složkou v jeho oblíbeném herbicidu Roundup, se zdá zodpovědná za infikování rostlin syndromem podobným AIDS, který ničí jejich imunitu, blokuje vstřebávání některých vitaminů a minerálních látek a nakonec je zahubí.


Momentky z, ehm, z EHMK2013

Počátek občanských nepokojů v USA?

Ale vážení Slováci, veď vy nemáte prezidenta!

Alternatíva priamej demokracie

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.2411 s