23. September 2019
    
Katolícka cirkev, akciová spoločnosť 2012 - Dolezite.sk

Katolícka cirkev, akciová spoločnosť 2012


  2013-01-03  (09:11)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Katolícka cirkev, akciová spoločnosť 2012

Súdny človek sa v tomto ekonomickom marazme chronickej ekonomickej krízy spoločenského systému nestačí čudovať niektorým dobročinným opatreniam niektorých vlád.

Česká vláda pozliepaná pravicovými výťahovými straničkami sotva sa držiaca okolo deficitného štátneho rozpočtu sa nedávno na jeseň odhodlala v období ekonomického úpadku českého hospodárstva k činu, ktorý má bližšie lénnemu poddaniu sa českých pánov po bitke na Bielej Hore ako slobodnému rozhodnutiu triezveho pravicového a teda na všetkom reštriktívne opatrenia plánujúcom štátnom rozpočte: Zákonodarný zbor ČR schválil a česká vláda ide vykonať mnohoročné peňažné odškodňovanie katolíckej cirkvi za majetky, o ktoré prišla po druhej svetovej vojne vplyvom nielen znárodňovania, ale aj odôvodneného odnímania majetku tým, čo kolaborovali s nacistami a nebránili kresťanskú vieru počas dní fašistického protektorátu.

 

V období, keď česká ekonomika láme v recesii rekordy úpadku, štát ide siahať do svojich finančných zásob a platiť katolíckej cirkvi, ako keby to bola najchudobnejšia a "najpotrebnejšia" organizácia v spoločnosti.


Pričom vývoj ostatných dní dokazuje, že katolícka cirkev vôbec nie je chudobná a naopak, všetkými kanálmi cez ňu pretekajú "zaujímavé" finančné toky, ba rieky, a to formou všelijakých dobročinných a darovacích operácií, ktoré sa tak vyhýbajú svetskému zdaňovaniu.

Prečítal som si pár článkov aj o slovenskej katolíckej cirkvi a žasol som:

Slovenská katolícka cirkev je dobre finančne napojená na svetové katolícke organizácie, neustrážiteľný a teda aj spoločensky nekontrolovateľný tok peňazí prúdi všetkými smermi, pričom samozrejme z týchto tokov štátny daňový systém nič neuvidí, pretože všetko je kryté titulom "darov", charity. Podobne to asi prebieha aj v sesterskej českej katolíckej cirkvi a v cirkvi iných krajín - pranierovať je to takmer zakázané, iba sa občas objaví nejaký námet krimi z tohto prostredia, ako v nemeckých krimi-seriáloch, českých tv-záhadách, a podobne.

Túto mlčanlivosť teraz prelomili aféry okolo pána Bezáka a znova sa ukazuje, stačí čítať tlač, že na Slovensku to s financovaním katolíckej cirkvi - ale asi aj iných, nie je všetko v poriadku.

Takmer sa mi žiada citovať Pravdu, že "v roku 2009 prevzal šek z fundácie Edwarda Garbu, ktorý prišiel z Arcidiecézy New York pre potreby trnavskej arcidiecézy vo výške 290 584 dolárov. Bezák svojim podpisom potvrdil, že všetky tieto financie použije pre materiálne potreby Trnavskej arcidiecézy. V roku 2010 prevzal šek na 1 203 306 dolárov Bezákov riaditeľ biskupského úradu Jozef Gábriš. Šeky im odovzdal v oboch prípadoch arcibiskup Ján Sokol, ktorého podpis je na oboch dokumentoch".

Pre zmenu sa cirkev obhajuje, že "peniaze vo výške 1,5 milióna dolárov, ktoré spomínal v médiách arcibiskup Bezák pochádzajú z dedičstva po Edwardovi a Marte Garbovcov z USA. Z ich majetku bol vytvorený dedičský fond Edward A. and Martha Garba Charitable Trust. Správu fondu dozoruje Arcidiecéza New York. Tá si tretinu z výnosov každoročne necháva, tretinu posiela Trnavskej arcidiecéze a ďalšiu tretinu ďalšej určenej inštitúcii.".

Ach, aké nevinné prelievanie peňazí z krajiny do krajiny, od dedičského správneho fondu spravovaného cirkvou do iného charitatívneho fondu spravovaného katolíckou cirkvou na Slovensku. Hm. Nielenže mi to pripomína praktiky kedysi dávno známych spolkov priateľov talianskej opery, keď ponechávali krstní otcovia svojim príbuzným majetky, aby ich zabezpečili proti biede a "len" pozabudli z tých peňazí platiť odvody a dane, ale dokonca keď používali tie peniaze na hospodárske ciele.

Hm, keby všetky tie toky financií boli používané v prospech chudobných a "potrebných", asi by sa trochu lepšie žilo i na Slovensku.

Obávam sa, že sa blíži doba, keď cirkevné organizácie celkom oficiálne vstúpia na trh a zaujmú miesto v podnikateľskom svete, pretože tie peniaze predsa treba používať a zhodnocovať nejako zmysluplne, tak ako sa to dá tušiť pri odškodňovaní cirkví v Českej republike.

Možno sa konečne potom dožijeme kresťanského podnikania, plného ohľaduplnosti ku zákazníkom, poctivosti, neokrádania v obchodoch, korektného sa správania ku zamestnancom, morálne podloženého podnikania, ktoré nebude raziť heslo "peniaze nesmrdia"...

Lenže som skeptik a cirkvi ma zatiaľ nepresvedčili. Viem, že takýmito názormi si narobím nepriateľov u mnohých známych, pretože doteraz som bol cirkvi priateľsky naklonený ako ateista, ktorý je hrdý na kresťanské tradície slovenskej spoločnosti, ctím si ich, vážim si cyrilo-metodské kultúrne dedičstvo, dodržiavam cirkevné tradície ako v nich odchovaný Slovák a tolerujem niekedy až prehnané zdôrazňovanie katolíckeho charakteru slovenskej histórie.

Ale informácie v ostatnom čase prevalené do verejnosti ruka v ruke so snahou cirkvi neplatiť dane z týchto rôznych finančných prevodov a uzurpovať si finančné odškodnenia za minulosť, to mnou vážne otriasa. Najmä ak vidím, že cirkev nie je v uliciach, ani tak, ako bola v krízových tridsiatych rokoch počas veľkej krízy kapitalizmu, nepomáha zas až tak viditeľne bezdomovcom a chudobným, jej aktivitu nie je celospoločensky účinne cítiť pri prevýchove a vzdelávaní neprispôsobivých menšín, cirkevné školstvo i kultúra sa záhadne uzatvárajú do elitných múrov uzavretých pred verejnosťou, tak až sa potom tlačí otázka, kam do čerta tie cirkevné peniaze plynú? Azda vážne nie do podnikania?
 

PETER ZAJAC-VANKA
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
ccc . xusajydy14   |   ip:91.127.41   |   2013-01-03  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mne je katolícka cirkev v podstate u riti, ale autor mohol by si mi vysvetliť čo je to:
"neustrážiteľný a teda aj spoločensky nekontrolovateľný tok peňazí prúdi všetkými smermi, pričom samozrejme z týchto tokov štátny daňový systém nič neuvidí, pretože všetko je kryté titulom "darov", charity"?

znamená to, že židovský bankári stratili kontrolu nad vatikánskou bankou? lebo neviem ako môžu obyčajní občania kontrolovať finančné toky, dokonca aj veľa firiem ukladá zisky v daňových rajoch a to daňovákom nevadí. žeby to bola príčina sporu pápež vs. bezák? takže bezák ťahá za židov?
to je len ďalší spor typu kurwy vs. buzíci. veď ovečky to aj tak zaplatia.333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-03  (11:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na margo činou vlady v čechach,ku vam dorazila až teraz sorošovska petolizačska banda do vlady,nie že by od 23 neboli patolizači sorošovi tam ale tí mali určite zabrany a tak sa ich zbavili aby tam dostali patolizačov čo nemaju žiadne moralne zabrany,u nás taka bdanda dorazila už v podobe mečiara čo im vratil majatky,ale najhorší patolizači dorazili v roku 1998 v podobe mikloša zlepeneho spolku jeho,a tak sme oveľa horšie ako vy bratia česi na tom,vy tam len smerujete mi už tam davno sme,


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-03  (11:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sry od 1989 nie od 23 23 rokov je od vtedyPandemonium . darujete36   |   ip:212.37.64   |   2013-01-03  (12:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SVC, ukľudni sa, potom píšeš chaoticky ako vždy. Hlboký nádych, výdych a opakovať... :-DDD


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.95.   |   2013-01-03  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je jedna banda chazaro-sionistická-židovsko-kresťanská-podnikateľsko-politická. Preč s nimi!


janov . vemecuti14   |   ip:95.102.11   |   2013-01-03  (13:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vymyvanie mozgov pokracuje
objednavka,ala bezak
staci pouzit sedliacky rozum
kto ho podporuje
najvecsi protislovenky hajzli
ze reformator cirkvi,je to zapredanec a vazal
slobodomurarskych lozi


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-03  (15:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a jejje zas hajiš koza mečiara?katolika čo bozkava mu prdak a on papežovi paprču:)?

aky si len slyzky .koza nebezska:)


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-01-03  (15:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ideš, SVC, nádych a výchych... A ešte stokrát napísať slovo slizký, ty náš študovaný "pánko dochtor inžinýr"...! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-01-03  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333, vy ste ale úbožiak, pandoša dokážete neraz prekonať, asi ozaj jeden druhého potrebujete, len ten váš spor, je sporom biedy a úpadku!


Vladimir . majuride91   |   ip:80.87.209   |   2013-01-03  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A vďaka veľkej Božej milosti, ktorá sa vznáša nad Slovenskom,došlo aj ku kauze Róberta Bezáka. Farizejskí katolíci si veľmi namýšľali ako to všetko perfektne v RKC funguje. Navonok RKC na Slovensku veľmi dobre fungovala, ale v skutočnosti bola vo vnútornom rozklade. Vďaka Božej milosti Boh ukázal verejnosti, aká je pravda vo svojej nahote: je perfektné, že Bezák toho mnoho prezradil, aké nečestnosti a darebáctva má RKC na svedomí. Doteraz sa duchovenstvu veľmi úspešne darilo ukrývať všetku vnútornú hnilobu a hriechy v RKC.

Ale chvála Bohu, že Bezák aspoň prezradil aspoň vrchol ľadovca, aké nečestné kšefty nám RKC pred nami roky ukrývala a aká nenávisť je medzi duchovenstvom

Zdroj informácii
http://www.vierafilozofia.estranky.sk/clanky/clanky/kauza-robert-bezak.html


Vladimir . majuride91   |   ip:80.87.209   |   2013-01-03  (17:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Farizejskí kresťania sa veľmi radi odvolávajú na poslušnosť voči cirkvi, pápežovi, biskupom,

aby obhájili, že predsa tá RKC je aj napriek svojej zvrátenosti „perfektná“

Toto sú argumenty farizejov:

Veď predsa to najdôležitejšie zo všetkého je poslušnosť k autorite pápeža, to by bola veľká pýcha vzdorovitosť, rúhanie hrozná neposlušnosť nerešpektovať pápeža.

A božechráň kritizovať RKC veď to je hrozná pýcha byť pápežskejší ako pápež.

Takže takéto argumenty dáva satan farizejom aby trvali na svojom farizeizme

Než keď sa hovorí o poslušnosti k cirkevným autoritám, tak k tomu máme čo citovať aj z Biblie.

Vzpomeňme si na správanie Ježiša:

Farizeji, zákonníci to boli vtedy duchovné cirkevné autority

a biskupi boli vtedy veľkňazi

A vidíme, že Ježiš nielenže pohŕdal ich autoritou ale ich aj ostro karhal za ich hriechy.

Ak chceme byť naozaj dobrými kresťanmi musíme pohŕdať autoritou extrémne hriešnych biskupov, kňazov a pápeža. A musíme ich karhať za ich hriechy

http://www.vierafilozofia.estranky.sk/clanky/clanky/poslusnost-voci-cirkvi.html


Vladimir . majuride91   |   ip:80.87.209   |   2013-01-03  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ján Pavol II. - ortodoxný satanov služobník,
ovládol pápežský úrad
a opakovane, viac krát dal hold,
podporu a pochvalu, židofašistickému teroru – Novému svetovému rádu.
Robil to s neskutočnou drzosťou, dokonca verejne!!!
Napr. keď bol pri hrobe Mahátma Gándhiho
Jeho výroky:
„Mahátma Gandí učí, že je možné dosiahnuť Nový svetový poriadok...“
„Nový světový řád je svatá jednota“. - PA: 39, 1987
„Nový světový řád je potřebný pro celý svět.“ - PP: 809, 9.2.1981

A okrem toho sa JP II. nesprával ani ako kresťan, ale ako člen New Age (s cynickou drzosťou to prejavil aj vo svojich encyklikách)

viac tu
http://www.vierafilozofia.estranky.sk/clanky/clanky/Jan-Pavol-II.-Jan-Pavel-II.-1.html


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-01-03  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vladimír

Tvrdíš to s takou istotou ako keby si s ním prežil celú službu na Pápežskom stolci.Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-01-03  (18:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifuk, a vy stále to svoje, nevidiac sám, že v akom smradľavom bahne sa nachádzate...Na také niečo treba fakt silný žalúdok...


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-01-03  (18:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven

A to ste z čoho usúdili? z vašich vedomostí o svete?


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-01-03  (19:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifuk, opäť odpovedáte otázkou, ale to ste vy...teda, beda vám farizejom!!!


juraj . colopumy40   |   ip:188.167.1   |   2013-01-03  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mne je usmevne ked si spomeniem na riaditela banco vaticano zaveseneho na moste nad temzou.si ho zavolali asi na spoved


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-03  (19:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucius

odpusť ale tým že maš problem uznať že papež nie je ani zdaleka dobro škodíš sebe a fest.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-03  (19:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sloven


sorač že sa dotykam tvojho idolu,ale nemôžem inak,hoc vidia sa mi tvoje príspevky,ale nie o tat mečiarovi,


Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-01-03  (19:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mlady Karol Wojtyla sa prechadzal s "kamaratom" po Katowiciach,ked k nim pristupili mladi clenovia Hitlerjugend.Ti zacnu Wojtylu a "kamosa" mlatit a plut na nich.Zrazu "kamos" povie jednemu z Hitlejugend,aby Karola nebili,ze co ak je to buduci papez.Mlady Hitlerjugend mu odpovie,ze ak bude tamten ciernoprdelnik buduci papez,on bude papezom hned po nom..a stalo sa..


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-01-03  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven

Ja mám problém? ja nemám žiadny problém, to vy ste sa rozhodli súdiť bez dôkazov, alebo máte dôkazy o tom že som v bahne až po uši?

Ja nekladiem otázky len ta, sú súčasťou mojej obhajoby, máte rád pravdu, takže s odpoveďami by ste nemali mať problém.


333

Pápež verejne ohlasuje Lásku a rovnosť, to že jeho funkcia je obklopená majetkom (ktorý mu aj tak nepatrí) nieje dôvod nato aby si vyhlasoval o škodlivosti ľudí, ktorý zastávajú Pápežský stolec.

Dnešný Pápež už dnes nakŕmil milióny chudobných a postaral sa o chorých, koľko si ich nakŕmil ty a o koľko chorých si sa postaral?


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-01-03  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Neauditovana", účtovne spochybnená, daňovo nezdokumentovaná hospodárska činnosť je obmedzovaná v ďalších aktivitách a šetrena odbornými organizáciami!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-01-03  (21:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pokiaľ predmet činnosti súvisí aj s duchovným aspektom tak je morálny vplyv obmedzovaný!!!/ niektoré strany, sekty, a p.../Takže prvotné sú objektívne výsledky šetrenia až potom nejaké závery....


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-01-03  (21:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor vyčíta cirkvi nezdanené milodary?
Kto by bral niekomu dar? ľudia svoje peniaze môžu darovať komukoľvek a pokiaľ u niekto začne tieto dary spochybňovať, rozhodne to nerobí preto že sa snaží ľudí varovať, vždy ide len o to aby si utrhol z koláča.

Každý zdravo uvažujúci človek vie, že ak ja niekomu niečo dobrovoľne darujem, spochybňovanie alebo dokonca zdanenie mojej aktivity vychádza len z jeho špekulácie za ktorou sleduje len svoj prospech.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-01-03  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifuk, a opäť otázkou, teda kto ma problém?


ccc . xusajydy14   |   ip:91.127.41   |   2013-01-03  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.topky.sk/cl/11/1336088/Svata-stolica-platby-kartou-neprijima--vo-Vatikane-beru-len-hotovo
st

nwo má tvrdého súpera :DDD
" kto nebude mať znak šelmy, nebude môsť kupovať, ani predávať."

:DDD

stávky na víťaza :židi vs. katolíci sa príjmajú len v hotovosti! :DDD

"
Rothschildové působí v oblasti v srdci Londýna, jenž je známá jako 'The City'. Leží na severním břehu Temže a zaujímá plochu 677 akrů nebo jedné čtvereční míle (je také známá jako "nejbohatší čtvereční míle na světě"). Ve skutečnosti je suverénním státem (podobně jako Vatikán) a doslova je středem finančního světa. V roce 1215 její obyvatelé dostali od krále Jana výsadní listinu, která jim zaručovala právo každoročně volit starostu, což je tradice, která přetrvala dodnes, a pod ním je výbor 12-14 mužů, známých jako 'Koruna'. Dokonce mají vlastní policii. Všechny důležité britské banky zde mají své hlavní kanceláře, stejně jako pobočky 385 zahraničních bank, včetně 70 ze Spojených států. Zde můžeme najít Bank of England, burzu, Lloyd's of London, Baltic Exchange (námořní přeprava), Fleet Street (domov nakladatelských a novinových akcií), London Commodity Exchange (obchod s kávou, kaučukem, cukrem a vlnou) a London Metal Exchange. Od zřízení soukromě vlastněné Bank of England se 'The City' stalo místem s posledním slovem v záležitostech země, zatímco ministerský předseda, kabinet a parlament se stali pouhou fasádou skutečné moci. Když královna vstoupí do 'The City', je podřízena starostovi, protože tato soukromě vlastněná společnost nepodléhá královně, ani Parlamentu.
Myslím, že není pochyb o tom, že Rotschildové i dnes ovlivňují světovou ekonomiku a je známo, že stojí za sjednocováním všech národů západní Evropy do jednoho politického celku, který je dalším krokem směrem k jednotné světové vládě. "


čosi sa im na tom vzťahu pokazilo:
http://www.necenzurovane.sk/11/babylon.html


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-03  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sloven, lucifukovi netreba silny zaludok, uplne postaci aj prazdna hlava...a ze v tej jeho je poriadne pozametane :D


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-01-03  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven

Obvinil si ma že som farizej, tak by som bol naozaj rád na základe akých dôkazov sa o mne takto vyjadruješ.

Toto už nieje otázka, toto je priama výzva aby si dokázal svoje obvinenie, prosím, máte slovo.

Yanath aj ja ťa rád vidím:D


Nejmenovany . fydocahe91   |   ip:90.178.25   |   2013-01-04  (02:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Dnešný Pápež už dnes nakŕmil milióny chudobných a postaral sa o chorých, koľko si ich nakŕmil ty a o koľko chorých si sa postaral?"

Je naprosto zcestne hledet na to kolik "dobra" cirkev vykonala.. kdyby netvorila a neudrzovala cloveka v manipulaci, a osoby jez stoji nejen za jejim vznikem ale take se podilely na tvorbe systemu civilizace pro tento svet.., by skrze tyto nastroje moci sami nevytvareli chudobu, valky a spolu s tim spojene nemoce a hladomor., - pak by nemuseli zadne zcestne "dobro" vykonavat....


Nejmenovany . fydocahe91   |   ip:90.178.25   |   2013-01-04  (03:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nekdy az budu mit cas tak zde zavesim clanek o marsu.
velmi by ste se divili kolik mame s touto planetou spolecneho :)

neco vam zde na premysleni vsak zanecham :))

- mars byl kdysi planetou podobnou teto. mel aktivni jadro, atmosferu podobnou te zde( v dobe pred rapidnim ubytkem lesu..), na jeho povrchu existoval zivot(byl nalezen meteorit, na kterem sou patrne stopy jednoducheho zivota..!!) obrovske rozmanitosti. - dodnes sou na jeho povrchu patrne koryta rek.. dokonce sou na nekterych mistech(hlavne na polech) stale zasoby ledu..
... dale., - jeho povrch je stale castecne zmagnetizovan, coz je samo o sobe dukaz ze jadro muselo byt nekdy aktivni..
.. dale., - na jeho povrchu se naleza pouze jediny bod natolik vysoky ze se mu vyskove nevyrovna zadny jiny bod na cele planete A TO ANI V CELE SLUNECNI SOUSTAVE!!..
... timto bodem je STITOVA SOPKA ...

cozpak?? :))

mrazi vas? :))


Definitva . hijuleke65   |   ip:87.244.20   |   2013-01-04  (07:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Človek je tvor veriaci. Niekto verí cirkvám, iní veria faktom, empírii, prírodným vedám. Ľudský mozog má zatiaľ nevyčepateľnú schopnosť sa učiť, myslieť, ananlyzovať, syntetizovať, vytvoriť si model prežitia komunity, tvoriť hodnoty pre komunitu, brať účasť na prežití a rozvoji civilizácie.

Ľudia veriaci v rôzne náboženstvá sú nemysliacimi otrokmi na úrovni ľudského zvieraťa /najesť sa, napiť sa, mať bývanie, vyspať sa množiť sa, byť zamestnaný a dostať výplatu/, ktorému konzumný spôsob života dnešnej civilizácie úplne napĺňa ducha spokojnosťou a blahobytom. Otázka kto sme, odkiaľ sme prišli a kam smerujeme je pre ľudské zvieratá nad ich schopnosť ich momentálneho stupňa vývoja.

Levašov, levanet.webnode.cz, hovorí o histórii Slovanov, o neexistencii nábožentsva, o existencii bohov, o vzniku náboženstva a cirkví, o prežití ľudskej civilizácie, o silách dobra a zla, ktoré ovládajú ľudskú myseľ. Cirkev a náboženstvo nepatria medzi sily dobra.

Kto nie je schopný sa učiť na princípe faktov, ten je odúdený do otroctva v matrixe NWO, kde cirkev odvekov bola a je nástroj na pacifikovanie ľudského stáda.


Klopi . myhujehu81   |   ip:88.212.40   |   2013-01-04  (08:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..Luci-fer.. pre pojmy a porovnania typu..." aby utrhol z koláča.. zdravo uvažujúci.. zdaňovanie mojích aktivít" sú právne a účtovné predpisy--svetské-- jasne zadeklarované!!! Nič nevznika samo, svojvoľne ! Milodary, nálezne, a.p. prospech je jak na príjme tak vo vydajovej časti "ošetrený"!!! /Prajem aby ste na svojom pozemku našiel 1kg hrudu-zlata/


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-01-04  (08:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Postup : podľa "veľkej kosti" urobiť poradie rôznych volebných kampaní, "igelitiek", milodaroch, "nálezeného", "samoprišlého" a.p. samovzniklého systému, objektívne prešetriť a z "hrušky dole"!Bez rozdielu " veľkosti kotrb"!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-01-04  (08:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Postup : podľa "veľkej kosti" urobiť poradie rôznych volebných kampaní, "igelitiek", milodaroch, "nálezeného", "samoprišlého" a.p. samovzniklého systému, objektívne prešetriť a z "hrušky dole"!Bez rozdielu " veľkosti kotrb"!!!


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-01-04  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nejmenovany a co tim chtel basnik rict?

To, ze na Marse bola voda, ci tam boli vhodne podmienky na zivot je dovod na mrazenie?


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.83.   |   2013-01-04  (14:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nejmenovany.fydocahe91
A čuduješ sa Marsu? Veď na Marse boli vtedy tiež žido-kresťania, preto tak dopadol.


Nejmenovany . fydocahe91   |   ip:90.178.25   |   2013-01-05  (03:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Basnik chtel poukazat na symboliku rude nejen rimsko-katolicke cirkve.
...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Životná úroveň Československa v historickom porovnaní

Zaostávanie za socializmu a dobiehanie od roku 1993


Jó, za bolševika to se nám žilo...!?

Pravda vyšla najevo...ale osvobodí nás to, nebo budeme ...

Proč pracujeme v mizerných podmínkách? Odpověď..

Jeme aby sme žili alebo žijeme aby sme jedli ?! 3.časť

Vědci se domnívají, že mimozemšťané těží na ...

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3822 s