17. September 2019
    
Katolícky odzemok, alebo „Slovensko tancuje, ako čiernoprdelník Lipsitz píska“ - Dolezite.sk

Katolícky odzemok, alebo „Slovensko tancuje, ako čiernoprdelník Lipsitz píska“


  2012-02-07  (19:46)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Katolícky odzemok, alebo „Slovensko tancuje, ako čiernoprdelník Lipsitz  píska“

 

Katolícky odzemok, alebo „Slovensko tancuje, ako čiernoprdelník Lipsitz  píska“

 

By: Clipperko

 Nedávno som napísal obsiahly príspevok na net o tom, ako sa spriahla SaS, 99% a KDH za účelom ovládnutia slovenskej politickej scény. Do rána bol vymazaný, ostali mi po ňom len asi 250 súhlasných stanovísk a niekoľko  reakcií od natvrdnutých Lipsitzových obdivovateľov. Ale len v duchu, že som sa zbláznil, že som konšpirátor, žiadny vecný protiargument.

Ba dokonca som si prečítal aj také, že svojimi názormi na „Gorila comedy“ zákerne a sofistikovane rozbíjam jednotu ľudu. Nejaký „demokrat“ akoby to hovoril ústami krvavého prokurátora Jozefa Urválka –  ukričaného komanča, ktorý dostal v 50-ych rokoch min. storočia na šibenicu popredných bojovníkov proti komunizmu.

 

      No a teraz k samotným protestom Gorila a k protagonistom tejto komédie.

      (Vopred upozorňujem, že proti dokumentu a jeho pravosti nemám ani najmenšie výhrady a súhlasím s tým, aby celá privatizačná mafia skončila v base a jej majetok prepadol štátu)

V minulom (vymazanom) článku som upozornil na niekoľko faktov, ktoré nasvedčujú tomu, že tri strany s mizerným potenciálom sa takto snažia ovládnuť slovenskú politickú scénu

 

Prvý fakt je ten, že najviac sa ozývajú tri strany so spoločným zákulisím.

-         Strana 99% - niekoľko postavičiek, ktoré sa prezentujú, ako hovorcovia chudoby. Pán   Pavlík rád omieľa 200 eurové dôchodky, ale nerád počúva, že niekoľko sto takýchto dôchodkov denne padne na mediálnu prezentáciu ich strany.

-         Stranu 99% financuje obchodník s plynom, zbraňami a deblokáciami ruského dlhu.

-         Prečo ???  Hádam le nesúcití so slovenskými chudákmi ?

-         Strana 99% si platí ako poradcov priamo volebný team prezidenta Obamu. To sú ďalšie milióny vyhádzané za kampaň.

-         Obamov volebný team je zložený z ľudí, na ktorých má priamy vlpyv Tel Aviv.

 

Ďalšou partiou v tejto hre je SaS.

-         SaS dostala dokument Gorila od Pavlíka – dvojky na kandidátke 99%

-         V minulých voľbách sa Sulík bratríčkoval s Miklošom, Dzurindom a Radičovej na povel držal balónik. Nevadili mu ich zlodejiny. Dnes sa vyhovára, že si potreboval veci overiť. Neoveril si nič, ale pred ďalšími voľbami Gorilu vyniesol na svetlo.

-         Vyniesol ju potom, čo sa SaS prostredníctvom Galkových veľkých uší skompromitovala a volebné vyhliadky  SaS sa začali zahmlievať.

-         SaS  (zrejme z vďaky za spis Gorila zaplatila celú volebnú  kampaň  99%. Ako ? Takto: Rachitický minister obrany s veľkými zvedavými ušami predal súkromnej firme výzbroj slovenskej armády.

      Predal po 28 000 eur modernizované tanky T-72, ktorých predajná cena sa  

 

      v problémových afrických krajinách pohybuje na pol milióne eur a platia sa

      diamantami.

      Predal zo zásob NZ skladov  90 000 ks samopalov SA-58 po 11 eur, hoci len prázdny

      zásobník do týchto samopalov stojí v obchode 20 eur.

      Predal za cenu šrotu muníciu, ktorú označil za zastaralú. Zabudol povedať, že riadne

      uskladnenú a plne funkčnú muníciu.

      Samozrejme, Galko rád vyhlasuje , že predal transparentneAle to tvrdila aj SDKU                                                         

      o platinových sítkach, alebo napr. o privatizácii, ktorú teraz SaS tak rada kritizuje.  

      Hehehe

 

A tretím do kapusty je KDH, ktoré absolútne nemá záujem vyšetriť zlodejiny, ale robí si na nich pompéznu reklamnú kampaň.

-         V prvom rade Lipsitz rád vykrikuje, že Gorila je pravá., ale o „gorilých“ 200 000 000 Sk pre Hrušovského, ktoré mu napumpoval Siemens taktne mlčí, resp. vyhlasuje to za klamstvo.

-         Lipsitz vie, že dôkazná núdza je taká veľké, že za to nikoho neodsúdia.

-         KDH si to už raz vyskúšala na Bielikovi, ktorý bol nahraný pri preberaní  5 mil. úplatku, ale odposluchy zmizli. Aká náhoda, že ministrom vnútra bol akurát Lipsitzov a Bielikov kamarát Palko.

-         Ak by Lipsitzovy skutočne išlo o vyšetrenie tejto kauzy, tak strčí Bubeníkovú do väzby a do mesiaca by z nej bol korunný svedok ako vyšitý.

-         Menežovanie protestov proti Gorile je plne v réžii Lipsitza a jeho poskokov –bratov Pčolinských.

-         jeden brat Pčolinský  chodí vybľakovať po protestoch a organizuje ich

-         druhý brat Pčolinský  v minulosti pracoval v tlačovom odbore KDH, bol šéfom kancelárie ministra vnútra  Palka, ďalej bol Palkovým poslaneckým asistentom a  dnes sedí u Lipsitza na ministerstve a berie trojtisícový plat

-         mamička  Pčolinská je poslankyňou KDH

-         Lipsitz a Figeľ majú spoločného poradcu ako 99% sú to ľudia z Tel Avivu, ktorí na to nastrčili agenta izraelského obranného spravodajstva a „jeho“ firmu  Shaviv Strategy and Campaigns. Aká náhoda, že rovnako ako pri 99% ide o firmu krytú Tel Avivom a zameranú na stratégiu národných kampaní.

-         Aron Shavív do krvi zapieral spojitosť s izraelskou tajnou službou, hoci na svojej oficiálnej stránke sa hrdí 9 ročnou prácou pre ňu.

 

Iróniu celého fiktíneho honu na Gorily je, že Lipsitz ani nikto z KDH nemá morálne právo niekoho naháňať a zatvárať do basy. Každý, ktorého KDH len na oko odstavilo totiž kŕmil z nakradnutého aj samotnú stranu. Zbytočne sa teraz dištancujú od týchto ľudí ako je Ďurkovský, ktorý doslova vypucoval bratislavský bytový fond, porozdával nábrežia finančným skupinám, vytuneloval Bratislavské vodárne a dal bratislavské verejné osvetlenie do 30 ročného područia Siemensu so zastaralými technológiami, či Bielik, ktorý raboval v bratislavskej Rači a zásluhou KDH a ich ministra vnútra Palka sa teraz rehoce. Palkove „transparentné“ nákupy (rabovanie) na MV sú taktiež kapitolou samou o sebe.

Zoberme si aj aktívnych členov KDH.

Lipsitziove nákupy sprevádzajú tiež zaujímavé omyly a chyby. Nákup ostreľovacích kompletov, kde vyšlo oznámenie o verejnom obstarávaní so sumou 6 000 000 eur. Po medializácii bolo povedané, že sa stala chyba a prepísali na 600 000. Nebuďme zlí a uznajme to ako chybu. Lenže tých 42 kompletov sa dá nakúpiť ešte bez množstevnej zľavy za  300 000. A čo také Lipsiztzove Fábie za 81 000 ? Najprv tvrdil, že je to super cena a že neobstarávali, lebo sa to nedá. Dnes – po masívnej medializácii Lipsitz nákup zastavil, poznačil ho za chybu a hovorí o obstarávaní.

Lipsitzov mediálny výskum vlastnej osoby za štátne je tiež „milou spomienkou“

Figeľova láska k Skanskej sa už tiež prevalila. Jeho mimosúdne vyrovnania bez právneho rámca sú zlodejinou najhrubšieho zrna.

Nehovoriac o tom, že presiakli informácie o tom, ako Skanska dlžila ZIPP –ke 3 milióny eur a vyrovnanie podmienila vyplatením 36 miliónov od štátu ktoré pýtali už od Fica, ale ten ich s touto neoprávnenou požiadavkou poslal do teplých krajín. A firma ZIPP = Čarnogurský.

Hrušovský – Gorila – a 200 000 000 Sk od Siemensu ? Lipsitz jedným dychom tvrdí, že spis Gorila je autentický a zároveň vyhlasuje, že o Hrušovskom sa tam klame. Zaujímavý postoj Gorilobijca Lipsitza.

A teraz spomeňme ďalšie  zlodejiny, ktoré KDH spískalo spolu s Cirkvou. Dzurindova prichmatizácia  aj s celu Gorilou je proti tomu detská hra. Sú to Cirkevné reštitúcie.

Cirkevný majetok spadá do majetku pápeža, ktorý je vrchným vlastníkom katolíckeho majetku, ale katolícka cirkev už pred vznikom Československa v roku 1918 žiadný majetok nevlastnila, pretože ho vlastnil panovník, blahoslavený cisár  Karel I., král český i uhorský a cirkev mala výhradne  právo hospodáriť na tomto majetku. Vznikom Československa prešiel majetok cisáre Karla I. na Československý štát, v žiadnom prípade na Cirkev !!!!

I. Pozemková reforma  po vzniku prvej Československej republiky obstavila veľkostatky zákonom 32/1918 Zb., zabrala veľký pozemkový majetok zákonom 215/1919 Zb., stanovila náhradu za zabraný majetok zákonom 329/1919 Zb., zriadila Pozemkový úrad zákonom 330/1919 Zb., ustanovila prídelový zákon 81/1920 Zb. a stanovila spôsob prevzatia s tým, že užívaný majetok cirkvy nebol vo vlastníctve cirkvy, ale v štátnom vlastníctve Československa.

V roku 1947 po oslobodení Československej republiky, schválilo Ústavodárne Národné zhromaždenie republiky Československe dňa 11. júla 1947 zákon č. 142/1947 Zb.o revízi I. Pozemkove reformy s tým, že štát odoberie za náhradu pozemky nad 50 ha a zahrnie ich do prídelu novým majiteľom. Zákon nešpecifikuje cirkevnú pôdu, ani ju nevyníma z pôsobnosti zákona, pretože sa jednalo štátny majetok Československa. Tento zákon je podpísaný prezidentem Dr. Edvardom Benešom a je stále platný.

 


Tomáš Neveriaci
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
rejzo . hacyhumu57   |   ip:85.216.12   |   2012-02-07  (20:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Perfektny clanok,trefny a pravdivy.Slava,ze sa este medzi nami najdu ludia,ktorí vidia PRAVDU.Gratulujem k clanku, je presny.sxg . nexadipu01   |   ip:178.41.20   |   2012-02-07  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Postavy: Miki D., HuSSein O., Informer, Uspávač hadov
HuSSein O.: Očuj Miky, dík že mi helpneš v tom Afganistane, ale mám taký problémik. Turecko nám začína trochu strečkovať, je ohrozené škvarenie heráku v našej továrničke, súrne potrebujem zo 15 ton prekurzoru, kým to rachne.
Miki D.: To by nebol problém, ale ako ten matroš odtiaľ dostanete?
HuSSein O.: O to je nateraz postarané, naše lietadielká frčia aj naša Cocaine Import Army /CIA/ je v dobrej kondícii.
***
Miki D.: Šálom Informer, kšeft s ópiom viazne načim acetanhydrid dovliecť!
Informer: Miki, nestresuj už sme vybrali firmičku aj utopenca v kyseline, zajtra už to "sledujeme". Koľko z toho as kvapne?
Miki D.: HuSSein chystá na tento rok niečo veľké, takže držme huby a drime.
***
Miki D.: Krachlo to! Čo teraz... Čo teraz...
Informer: Nestresuj, zvýšime dane a ja teraz brnknem Uspávačovi.
Cuz, Uspávač, vyskytol sa problémik, detaily nemusíš vedieť, čo mediálne navrhuješ?
Uspávač: B-o-o-o-l-a-a-a t-o-o po-li-caj-ná-á akc-ia-a-a.
http://afinabul.blog.cz/1103/rozhovor-ktory-nikdy-nebol


divinydivinity . petusode78   |   ip:95.103.21   |   2012-02-07  (20:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nieco tu smrdi .ked sa organizuje nejaka akcia musi sa mestu zaplatit poplatok za pouzitie namestia. kto to plati. organiztor musi dokonca zbezpecit zdaravotnicku sanitku.atd. takze to platia ti nejaky nejaky ludia z fucboku?.alebo to organizuje ministerstvo vnutra cez pcolinskeho brata?.ja vidim dovot tohto falosneho ludoveho povstania v snahe zakazat volby.je mozne ze niekolko dni pred volbami uz nachystani poslancii zrusia termin volieb. ze niekoho potrestaju?.akom mozu potrestat ked dokonca zkazu vydat knihu?.je jasne ze sudy a vlada nemaju zaujem o pravdu .inak by nezkazovali knihu.predvcasnym opatrenim. cele je to v rezi ministerstva vnutra.ved si predstavte ked po strajku pisali ze organizator zaplati 5000 e za upratovanie banovych supka. a co ?.zrazu nic. vse je ok.myslite ze keby to organizovali obycajny ludia z fackboku ze by sa ta pokuta zrusila?.


sxg . nexadipu01   |   ip:178.41.20   |   2012-02-07  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Okupuj protesty Gorila!
http://afinabul.blog.cz/1202/gorila-ukradnuta-revolucia


MeandYou . rohisyso17   |   ip:78.99.104   |   2012-02-08  (01:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to jak nic,
to totiž neváží víc
je to něco jak dech,
jak přání na křídlech
je to nemožnej cíl
kterej si vymyslil
je to jak sen co ráno rozpustil den
nic není dost velkej cíl,
aby ses nepokusil
volej k nebi přání
a všechno bude k mání

touha je zázrak, kámo zázrak (hvízdání)
touha je zázrak, kámo zázrak (hvízdání)

je to jak žár, pořádně velikej dar
je to jak letící drak
naprosto přesnej prak
je to hukot moře
je to pramen v hoře

touha je žít
zůstat a neodejít
touha je padnout a vstát a rány nevnímat
je to tlukot srdce,
je to poklad v ruce
je to jak třpyt
jako sluneční svit
úžasná měsíční zář
je to jak boží tvář
je to skrytá síla
je to zlatá žíla

touha je zázrak
takže přej si co chceš
probouzej sílu
s ní už neklopýtneš
touha jsou čáry
v hloubi duše je máš

touha je zázrak, kámo zázrak
vždyť už to znáš

touha je krám
kde mají všechno a hned
pak je tam k mání i ten pitomej svět
touha je brána ke všemu o čem jsi snil
touha je cesta i cíl

touha je zázrak, kámo zázrak (hvízdání)


hrom . cuvaxelu71   |   ip:85.237.22   |   2012-02-08  (01:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  treba voliť KOTLEeBUu


Antikrist . byjocyhe61   |   ip:66.36.243   |   2012-02-08  (04:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aby som vám povedal pravdu a na rovinu. Keď sa Danny vrátil z ameriky a chválil sa čo sa tam naučil tak mi bolo jasné čo sa tam učil. Danny potom vytiahol z rukáva 3x a dosť a to stačilo. Mne je úplne jasné že slovenské elity nemajú ani páru o svetovom právnom systéme. V jednom videu na youtube Janko Slopa hovorí na adresu niekoho...že im strčí len hlava z... Nie, ani hlava nestrčí. Tí sa pchajú tam solou mocou ako anus do análu v prípade Janka Slopovie a Palija Ruska, keď Janko zašiel do detailu: Vieš si to predstaviť... veď to je hnus... Janka Slopovie vám môžem citovať podobne ako Polívku, Wericha, Buriana... Keď po sviatkoch pridám na váhe tak si to pustím a idem v zmysle Bruna.
Pozrite sa no takto: Vy sa viete o seba postarať. Chodíme po svet ako vandráci kvôli politikom a Pente. Kam pôjdu oni? Do análu. Celá Penta aj s gorilami sú závislí na vašej tuposti. Oni nikde inde nemajú šancu. Len okrádať vlastný národ.
Oni sa hrajú na veľkých džefov: Grécko, Španielsko atď...myslíte si že ich nechajú odísť zo systému? A kto bude na nich robiť? Nepredajte svoju kožu pod cenu.
Afgánci poznajú svoju cenu a biju sa o to. Vedia čo by ich čakalo v prípade prehry. Demokracia. S holým zadkom.Niekto vezme vatu a tebe nechá demokraciu.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (09:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Netvrdim, ze clanok nie je scasti pravdivy, ale vyskytuju sa tam chyby, ktore by autor, ak by mal vsetko poriadne overene, nepisal. Nie Durkovsky, ale iny KDH-ak Kresanek, na ktoreho sa uz dozaisto pozabudlo, vyjednal so Siemensom takuto lukrativnu zmluvu, ktora zabezpecila pre Bratislavu sliepnajuce osvetlenie a pre KDH financnu injekciu.


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-02-08  (09:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kresťanstvo (a ani katotlicizmus) nemajú nič spoločné s vyžratými, zlatom ovešanými biskupmi a zlodejskými politikmi. Tí len prznia Kristovo meno! Pán Ježiš takým povedal, keď v chráme prevracal stoly peňazomencov:"Tvárite sa, že žijete pre vieru a v skutočnosti len žijete z viery!!!" Vysvetľujte to svojim rodičom a starým rodičom!


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:80.187.10   |   2012-02-08  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ked uz niekto nechape rozdiel medzi krestanstvom a predstieranym krestanstvom na politicke ucely, tak musi byt ozaj blbec


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (10:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je smutne, ze vsade sa sem pchaju len nicim nepodlozene dristy o mytoch, dokonca aj k politicky orientovanym clankom. Patologicka/y FC aj so svojim svetonazorom, ktory patri do predminuleho tisicrocia, bud taka/y laskava/y, venuj sa radsej chutkam cernoprdelnikov.


e . vubekoju23   |   ip:213.81.18   |   2012-02-08  (10:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jojo rafael . qelyhutu11, doplň si vzdelanie (ten výrok je z Papiniho Živiota Krista) a nesmúť! Zatiaľ, čo Ty smútiš, oni zneužívaním viery dosahujú 10%, ktoré im stačia na tunelovanie krajiny!


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co je pre teba tak fascinujuce, ze myty trepes do politickeho clanku? A s tym vzdelanim to neprehanaj, lebo vyroky typu Merlina a spol. poznam, len nepoznam ich pravych autorov, nakolko sa jedna o myty.


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:80.187.10   |   2012-02-08  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  qelyhutu precitaj si nadpis, aby si z toho zas nevysiel ako zabedneny polepetko, ktory nevie kde je sever


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-02-08  (10:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preháňať to nemusíš, stačí normálne doplniť na bežnú úroveň...


Stierlin . moliqapi28   |   ip:85.237.22   |   2012-02-08  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Teraz mi už snáď skôr dá niekto za pravdu, že pre slovensko môže byť sotva niečo horšie ako Lipsitz premiérom.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (11:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No keby si zahodil tu nicim nepodlozenu nadradenost v poznanie vyrokov neexistujucich entit, ktorych ani historickost sa dokazat neda, nieto este ich vyroky, tak by si musel uznat, ze citovanie a zvatlanie tychto neexistujucich entit sa za vzdelanie nepovazuje.


Em . buwupoqa52   |   ip:213.81.18   |   2012-02-08  (11:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty entita,Giovanniho Papiniho (* 9. január 1881, Florencia, Taliansko – † 8. júl 1956, taliansky spisovateľ, esejista, kritik literatúry, novelista a básnik)nepoznáš azda len Ty...


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (11:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty si ale genius, hovorim o citaciach neexistujucich entit, ako je Merlin, Artus, Kristus atd. Kedze ale evidentne mas problem citat viac ako 2 slova, je zjavne, ze to nechapes. Lebo mily nadradenec, ja som nereagoval na tvoje vyroky, ale na FC, co by si ale musel nejakym sposobom aj analyticky mysliet, okrem davania citatov.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A navyse, ked chces, aby som reagoval aj na teba, tak ta tvoja citacia Krista, lebo o Papinim nebola rec, je to, co sem evidentne nepatri, lebo je to JPP, teda jedna pani povedala, alebo tiez, vyroky neznamych autorov. Davat tento vyrok do suvisu s osobou, ktorej ani narodenie sa neda dokazat, nie je prejavom vzdelania, ale len viery.


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-02-08  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Ešte raz Jojo rafael . qelyhutu11, doplň si vzdelanie (ten výrok je z Papiniho Živiota Krista) a nesmúť! Zatiaľ, čo Ty smútiš, oni zneužívaním viery dosahujú 10%, ktoré im stačia na tunelovanie krajiny!

rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (11:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tazko reagovat na zadubenca podobneho razenia, akym sa tu prezentujes. Ale nevadi, za prve, vobec som nereagoval na teba, za druhe, ak som neskor reagoval na nieco tak stupidne, bola to tvoja citacia Krista pre penazomencov a za tretie, ak niekto nechape, ze nekritizujem vyroky, ale len to ze sa vkladaju do huby neexisujucim entitam, ma zjavne dost problemov chapat pisany text.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na osviezenie pamati, lebo kratkodoba pamat je v tvojom pripade potvora

Tí len prznia Kristovo meno! Pán Ježiš takým povedal, keď v chráme prevracal stoly peňazomencov:"
"Tvárite sa, že žijete pre vieru a v skutočnosti len žijete z viery!!!" V

No a teraz si precitaj moje clanky nad tymto prispevkom a hladaj, rozmyslaj, co som chcel povedat.


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-02-08  (12:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby si sa venoval aj svojmu vzdelávaniu, vedel by si okamžite, že sa jedná o výrok z Papiniho Živiota Krista (mimochodom odborníkmi uznávaný za jedno z najlepších spracovaní života Krista) a nebolo by treba, nižšie Ti to vysvetlovať!


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (12:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Myslienkove pochody tebe idu velmi naopak, ale co uz ak citas take veci.
Kedze teda mas evidentne problemy s citanim textu, dislexia je u teba asi vo velmi pokrocilom stadiu, nevadi, casom pochopis, o com som sa s tebou bavil.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-08  (12:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som cital mozno viacej k nih pojednavajucich ci uz jeho hypoteticke posobenie, alebo historicke pramne, ktore by tuto jeho tzv. zivotnu drahu opisovali. Kedze sudobi historici nenapisali o nom jednu jedinu zmienku, vyrok tvoj, ze odbornikmi je dielo Papiniho klasifikovane ako jedno z najlepsich, tak by si sa mohol aj ty dovzdelat, ze hypoteticky zivot Krista je opisovany len s odstupom niekolko desiatok rokov po jeho hypotetickom zivote.
Keedze ale evidentne mas m,edzery pochopit rozdiel medzi fiktivnou osobou a skutocnostou, povazujes dielo nejakeho spisovatela za dolezite, napriek tomu, ze pise o neexistujucej entite. Preto ma mrzi, ze si pisem zbytocne s clovekom, ktory nevie o historii skoro nic a napriek tomu sa sprava ako grobian, ktory zhltol vsetku mudrost svets.


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-02-08  (13:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja dám predsa len radšej na tých odborníkov... A Ty si zatiaľ pozri aj pravopis. No a potom si prečítaj napr. Proces s Kristom. To, že o niekom nevedia, kedy sa presne narodil (čo nikto netají), ešte neznamená, že neexisistoval!


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-02-08  (14:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  v slovenskej politike by bol aj jezis skorumpovany...


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-02-08  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-02-08  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael...dám ti otázku, ktorý človek napreduje k budúcnosti?...človek ktorý nikoho neuráža, alebo ten ktorý tu neustále niekoho uráža a osočuje...rafael...človek s VIEROU V BOHA je človek budúcnosti, pretože len ak sa ľudstvo naučí pokore, Láske k blížnemu, nebude poznať pýchu a bude viac milovať človeka ako materiálne veci, vtedy sa ľudstvo pohne správnim smerom...tieto slová ktoré nás majú viesť týmto smerom sa dočítaš len v BIBLII v knihe ktorú napísal BOH, iná cesta neexistuje, všetky tie vaše evolúcie nám nedávajú z toho nič...a to že mám pravdu si môžeš overiť aj na sebe, myslíš že by sa niekto chcel chovať ako ty rafael?...urážať a zosmiešnovať?


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-02-08  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...dokonale si nás presvedčil že nepoznáš z JEŽÍŠOVÝCH slov nič...a nič si ani nepochopí, vieš kam sa ľudstvo dostane korupciou a právom silnejšieho?...do lesa medzi opice, pretože po tých vojnách tu nezostane kameň na kameni.


sxg . nexadipu01   |   ip:213.181.1   |   2012-02-08  (14:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TA3 lipšic tlačovka v tom období som bol v Bratislave - no a čo, to je detail
Objavia sa materiály o spolupráci z Mossadom - Pán lipšic už sa objavili aj v mainstream médiách, to je to čo ste mali na tlačovke objasniť, ale ste sa radšej o to ani neštrajchol, všakže.
http://afinabul.blog.cz/1202/daniel-lipsic-pravda-o-nom-a-jeho-frakcii-v-kdh


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-02-08  (15:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer.
dokonale si nas presvedcil, ze si nechapavy.
chcel som tym povedat, ze taky svaty neexistuje, co by sa v slovenskej politike nezamiesal do korupcnych skandalov.
nepropagujem korupciu ani pravo silnejsieho.

prepac, nevyvinul si sa z opice.
neexistuje ziadna evolucia, pretoze ty si dokaz, ze sa clovek nevyvija.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-08  (18:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O tých cirkevných majetkoch . Ak ich cirkev už raz má , mala by s tým problém ak by im chcel niekto niečo odobrať a preto je to najlepšie nechať tak , lebo sa nejedná o dôležitú rozlohu a zbytočne by to veriacim škodilo . Teda ak niesu ľudia maximálni chamtivci .


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.83   |   2012-02-08  (18:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...kto píše o tebe?...hovorím o tom že medzi ľuďmi sú zlé hodnoty, už som ich opísal...ak by sme sa všetci riadili slovom BOŽÍM ľudstvo je v úplne ale úplne inej fáze, vo fáze pochopenia obklopené Láskou, kde človek nepozná zákony ani zákazy, žije a šíry dobro a Lásku okolo seba sám od seba, a to dosiahne kucma človek aj dnes, tú cestu nám ukazuje BOH...a mimochodom kam sa ľudstvo dostalo od stredoveku vzájomnom pochopení?...sme presne tam kde žili ľudia pod cisárom....kde je rovnosť?...kde je vzájomne pochopenie?...len pýcha, peniaze a klam...dehonestuješ a urážaš človeka budúcnosti?...prečo?...lebo tebe je dobre v minulosti.


Dudo . sebipube68   |   ip:78.98.249   |   2012-02-08  (21:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už dávno tu nebol taký slabý článok.


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-02-09  (07:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer.
"kucma...kto píše o tebe?" pozri sa na prispevok vyssie, komu si ho smeroval a potom pis take kraviny. radsej uz moje meno netukaj do klavesnice, ok?

ani ja som svoj prispevok nesmeroval tebe!

otvor si 2000 rocnu knihu a volaj to buducnost. mna uz tvoje dookola sa opakujuce sracky unavuju.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Po internetu kolují platy vrchních státních zástupců, nejnižší plat se pohybuje kolem 60 000 Kč

Deník E15 jako první přišel s informací, že na internetu jsou díky zákonu o svobodném přístupu k informacím zveřejněny platy státních zástupců (mezi jmény najdete i vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou).


Obchodníci sa obávajú kriminality Rómov! Pomôže nám...

Made in Czechoslovakia - tohle by mělo zajímat každého...

Elektro varování pro Slováky

SOUDCE IMPOSIMATO OBVIŇUJE BILDERBERG

Tisíce Slovákov vyšlo do ulíc a pálili účty za ...

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4896 s