20. August 2019
    
Keď sa to stalo na Cypre, môže sa to stať aj u nás - Dolezite.sk

Keď sa to stalo na Cypre, môže sa to stať aj u nás


  2013-03-20  (09:06)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Keď sa to stalo na Cypre, môže sa to stať aj u nás

Väčšina najmä mladých ľudí u nás veľké úspory nemá, skôr iba dlhy. Napriek tomu, ak máte nejakú finančnú rezervu na prežitie daždivých dní, nie je rozumné mať všetko uložené v lokálnej banke. Ako vidíme, riziko nie je iba v tom, že banka môže skrachovať. V prostredí, kde sa nerešpektuje súkromné vlastníctvo a kde vládne strana, ktorej programová priorita je prerozdeľovanie, kde dlhy rastú bezprecedentným tempom, tam hrozí aj konfiškácia legálne nadobudnutých, vysoko zdanených príjmov uložených v bankách, podobne ako sa to stalo teraz na Cypre.

Tí, čo rozmýšľajú aj nad menej ružovými scenármi a rátajú aj s tým, že sa situácia v krajine môže výrazne zhoršiť, sa zhodujú, že je rozumné mať časť majetku uloženú v zahraničí. Jednak ste tak ochránený pred znárodnením a takisto, ak by sa situácia zvrtla dramaticky a na hranici vám nedovolia vynášať majetok, je praktické, keď na vás ten majetok čaká už za hranicou.

Konfiškácia môže samozrejme prebehnúť aj inak. Napr. stratou kúpnej sily vašich peňazí. To sa deje neustále, ale o niečo pomalšie a preto to až tak “nebolí”. Rozšírený je názor, že z tohto dôvodu je najlepšie investovať do nehnuteľnosti. Niekedy to výhodné byť môže, ale ak je nehnuteľnosť v politicky nestabilnom prostredí, ak za ňu treba platiť dane, ak vyžaduje náklady na údržbu a ak negeneruje žiadny zisk, ak ju kupujete v čase, keď je bublina na realitnom trhu veľmi nafúkaná, tak si myslím, že to je veľmi nevýhodná investícia. Z dlhodobého hľadiska je spoľahlivejšou ochranou pred infláciou nákup drahých kovov (zlato, striebro, platina, paládium, ..) alebo investícia do akcií firiem, ktoré produkujú niečo, po čom je dlhodobý dopyt a ktoré sídlia v politicky stabilnom prostredí.

Ako začať

Dolezite.sk Vám prináša zľavu až 10%. Fyzicky zlato doma.

Riziká sú vo všetkom a všade a každý nech si zváži svoju situáciu. Ak však máte obavy o svoje úspory, chceli by ste niečo urobiť a nikdy ste nepočuli o možnosti spoľahlivého nákupu zlatých mincí, o uskladnení fyzického zlata v zahraničí (Švajčiarsko, Hong Kong, Kanada, …) a pod. tu je niekoľko odkazov na firmy, s ktorými mám pozitívnu osobnú skúsenosť alebo som počul dobré referencie. Za odporúčanie neberiem žiadnu zodpovednosť a ani nedostávam žiadne provízie. Odporúčam ostražitosť, preverovanie a vlastný prieskum trhu.

www.europacmetals.com, www.goldmoney.com – nákup drahých kovov, možnosť fyzického doručenia domov alebo uskladnenie v zahraničí za poplatok
www.muenzeoesterreich.at – výlet do Viedne môžete spojiť s nákupom zlatých mincí (Wiener Philharmoniker). Strieborné mince výhodné nie sú kvôli vysokej DPH. Pozor, platí sa všetko v hotovosti, platba kartou nie je možná.
www.coininvestdirect.com – online nákup, platba prevodom v rámci EU, spoľahlivá zásielka
www.europacbank.com – off-shore banka, možnosť nákupu drahých kovov, možnosť krytia bankového vkladu 100% zlatou rezervou, možnosť investovať do akcií
www.goldscams.com – rady, ako sa nenechať oklamať pri nákupe zlata. Rada číslo 1. kto sa v tom nevyzná, nech nekupuje mince, o ktorých predajca tvrdí, že majú pridanú historickú numizmatickú hodnotu.

Na záver niečo moderné, čo skúškou času ešte iba musí prejsť, ale potenciál to má: ak ste nepočuli nikdy o BitCoine, prečítajte viac na http://blog.bitcoin.cz/ alebo na www.weusecoins.com

doplnená poznámka od M.Vlachynský:  Banková daň sa zvýši

http://www.menejstatu.sk/ked-sa-to-stalo-na-cypre-moze-sa-to-stat-aj-u-nas/


Ronnie König
Dolezite.sk Vám prináša zľavu až 10%. Fyzicky zlato doma.
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Tina . xydinegu69   |   ip:92.52.34.   |   2013-03-20  (09:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezabudajte na diamanty...


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2013-03-20  (09:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klidek, to je vylúčené.

"Je to úplne vylúčené, jednorazové zdaňovanie aktív v iných členských štátoch nie je potrebné," uviedol Dijsselbloem v holandskom parlamente ...
http://ekonomika.sme.sk/c/6739866/dane-z-vkladov-inde-ako-na-cypre-nebudu-potrebne.html#ixzz2O4Duids
0


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.187   |   2013-03-20  (10:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to humbuk sionistov! Skúšajú, či si môžu dovoliť siahnuť na Ruské peniaze. Cyprus to odmietne!


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-03-20  (10:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mám rad demokraciu, pretože je to jediný spravodlivý systém v živote ľudí v spoločnosti pokiaľ si pravidla tohto systému nenapíšu a schváli záujmové ľavicové či pravicové skupinky menšiny. Vtedy či sa jedna o komunizmus alebo kapitalizmus, je ľudstvu v rôznych krajinách vnucovaná diktatúra menšinových mocichtivých mafii cez systém politickej strany a despotu alebo cez systém viacerých strán skorumpovaných ľudí, hľadiac si najprv svoje osobné zaujmi v politike.

Pokiaľ si môžu občania ktorej koľ vek krajiny navrhnúť a schváliť pravidla a normy spoločenského systému tým , že si navrhnú a schvália Ústavu a volebný zákon vo svojej krajine, tak sa na základe výsledkov hlasov vôle väčšiny prispôsobím a budem vedieť, že je to vôľa väčšiny. To je demokracia – čiže ľudová vláda v praxi. Tu majú len občania zopár krajín sveta, Islandu a Švajčiarska.ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.19   |   2013-03-20  (12:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   BERLÍN - V týdnu před víkendovým rozhodnutím o jednorázovém zdanění vkladů v kyperských bankách si tamní politici poslali do zahraničí téměř 4,5 miliardy eur (115 miliard korun). Peníze si schovali zejména ministři a lidé kolem vlády.

Zdroj: http://byznys.lidovky.cz/kypersti-politici-o-unijnim-planu-vedeli-predem-miliardy-si-ukryli-v-zahran
ici-gc6-/firmy-trhy.aspx?c=A130320_114201_firmy-trhy_mev


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-20  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dovolim si autorovi oponovat v otazke nehnutelnosti.Samozrejme politicku nestabilitu ovplyvnit, ci predvidat nemozme, ale...

Ako spravny sedliak uprednostnujem investicie do ornej pody.
Ked namalujem katastroficky scenar, a vsetko zlato strati hodnotu, vsetky peniaze v bankach vam bud zdania, alebo banky skrachuju a zmiznu, ak sa m inie vsetka ropa a nebude mozne dodavat potraviny do obchodov, ak inetrnetova bulbina zase praskne. co vam zostane ?
V krajej nudzi vam ta orna poda umozni aspon neskapat od hladu.

OK, nie je to vyhodne, treba platit dane atd....ale....nie je to tak davno co boli najvyhodnejsie na svete a najsamlepsie a najbezpecnejsie derivaty....aha kde sme.

Kazdemu je jasne ze na ornej pode, pripadne inych nehnutelnostiach sa moc zarobit neda, kdezto na akciach, komoditach ano.....z ornej pody sa najem, najem sa aj z dlhopisu, pripadne tehly zlata ?
kombajn . hydykuwe3   |   ip:86.13.248   |   2013-03-20  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tolko kriku ako keby tam mal kazdy europan peniaze, ved tu ide iba o bohatych, ktory bezny clovek si odklada peniaze do danoveho raju? ktory bezny podnikatel ma sidlo firmy v danovom raji? kedysi za panou velkomoznich bojovali ich nevolnici-pracujuca chudoba, a ani dnes to nieje inak, bezny cypercan bude mat rovnake starosti ako grek, ked si zili nadpomer tak protestovat neisli, ved sa mali dobre, na dobre sa lahko zvyka, horsie to je naopak. Kapitalisticke staty su zadlzene a uz dnes platia dlhy novymi dlhmy, momentalny vyvoj sa dal ocakavat, otazka znie ktory stat bude dalsi....xixix


Duan . niputexu75   |   ip:85.237.22   |   2013-03-20  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Júdeokresťanské oslobodenie Sýrie (potážmo ako predtým oslobodenie napr. Iráku, Afganistánu, Hondurasu, Paraqaya, Kosovského Albánska, Sudánskeho Sudánska, Somálska, Eritreji, Jemenu, Pákistánu...Mali,Lýbie) nás demokratov samozrejme niečo stojí. No a naveľa sa prihotoviť ešte oslobodiť Irán, zlých Kórejcov, HizzLibanon a vari aj celý BRICS - takže shutup lúza a chopte sa práce! Vítané sú najmá kapitalistické subotniky a osobné nezištné záväzky na splenie či prekročenie. MY (SME) robíme čo môžeme, kvantitatívne uvoľňujeme 40 miliárd USD mesačne už po celé roky - takže teraz je rad aj na tebe, prolertár v Kristu!
Na ilustráciu, jeden ks Stand-OFF munition triedy cruissemisille NÁS príde na cca 1. mil USD, s dopravou, servisom a obsluhou raz toľko. TUDOM?! ( Doporučenie - pásiky na uťahovanie bachorov z recyklovaného papiera proti vkladu 100 E vám dodá vaša (tentoraz už naozaj) slobodná, zvrchovaná a demokratická vláda...


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-20  (14:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kombajn
/ tolko kriku ako keby tam mal kazdy europan peniaze, ved tu ide iba o bohatych, ktory bezny clovek si odklada peniaze do danoveho raju?/

nechapes suvislosti. touto akciou ide o precedens ako tu smartang pisal.

zmenim teraz svoju retoriku na soc*ialisticku, nejde o danovy raj-neraj
zamysli sa, firmy vyuzivajuce vyhody danoveho raja maju na uctoch povedzme milion eur. Ok, zoberu im 100 tisic.
Bezny cypercan ma na ucte povedzme 1000 euro, zoberu mu 60.

Tazke na pochopenie ? Ok, tak inak
Ked mas v penazenke 100 euro a pivo zdrazelo v senku z 1 eura na 1,5 eura, tak ti to je jedno, ani si nevsimnes.
Ked mas 10 euro, tak si to sakra uvedomis....


Pipko . buquvedu36   |   ip:178.40.78   |   2013-03-20  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No tak ako Eurozona ide do PI***, tak aj tento server ide do PI***.

Uplne nechutna reklama vo forme clanku.
To nas mate za uplnych debov?
Som si myslel, ze tento server prevadzkuju rovnako zmyslajuci ludia ako my, ale mylil som sa!


kfu . rilovixe40   |   ip:62.77.97.   |   2013-03-20  (16:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Marketing namiesto rád vedených dobrým úmyslom, zdieľaných nezištne s inými. Škoda slov. Naviac, ako alternatívu odporúčať "zahraničie", ako keby v Maďarsku či Rakúsku bola perspektíva lepšia - to je ako riešiť lepru náplasťou na kurie oká.


Bertold . fulixuju84   |   ip:178.40.12   |   2013-03-20  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pipko . buquvedu36 | ip:178.40.78 | 2013-03-20 (14:54)
Nerozumiem Ti!V čom je reklama? Nechápeš podstatu veci?, že kapitalistická a vôbec všeobecná paradigma súkromného vlastníctva bola šmahom ruky nejakých EU úradníkov zmätená zo stola? Čo je na tom reklamného...Veď je to historický precedens v "demokratickom" svete...


ANONYM . sipyrige36   |   ip:91.127.55   |   2013-03-20  (16:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon
investície do nehnuteľností s mierou!
keď budeš mať 100 alebo 500 ha ani to neobrobíš s rodinou a bez techniky ani neubrániš pred sqatermi! technika (traktory) tiež potrebujú údržbárov a opravárov. veľký dom vyžaduje platiť veľké dane, stočné, veľa stojí kúrenie, stráženie.
jednoducho veľký majetok vyžaduje veľké náklady a veľa ľudí na prácu, alebo techniky. ak to na seba nezarába je to tiež o ničom. a keď máš ornú pôdu prenajímať, tak si zas len zlý vykorisťovateľ. :DDD


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-20  (17:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to co sa dejerna cypre je varovanim pre vsetky krajiny ktore chcu vstupit do EU a tiez krajiny ktore v EU su a chcu prijat euro.
A pre nas je to pripomenutie toho aku chybu nasi hlupi politici vstupom urobili.
Dnes sme vsetci rukojemnikmi ECB a bankstrov.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.40.85   |   2013-03-20  (17:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No už aby to tu bolo,a ako vidím tie snahy, príde aj na ohrýzanie zlatých tehál a následnom zastrihaní nohami po zavesení na kandeláber.


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-20  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin je ch.uj


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-20  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  clanky od citatelov nepublikuje, ale kO.kot.sku reklamu publikuje ako clanok....de.bil a primitiv


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-20  (18:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Admin vidis aky si K.O.K.O.T????

druhy krat ked budes publikovat reklamu tak to oznac ze to je reklama. Citatelia chcu citat zaujimave clanky nie toto.
Aha zabudol som, TY TOTIZ ZAUJIMAVE CLANKY CENZURUJES TY P.O.J.E.B.A.N.Y K.O.K.O.T!!!


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-20  (18:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hej sopliaci, jak to ze vypisujete komentare a nezakladate startapy?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:91.127.55   |   2013-03-20  (18:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx
admin je pandemonium. už tu dlhšie nie je, inak by ti urážky zmazal.


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-20  (18:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  niekto by mohol spravit stranku ktora by konkurovala tomuto trapnemu cenzurovanemu platku, nech ho uz konecne pochovame!!!


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-20  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  v den ked budem moct publikovat bez toho aby nejaky blbecek cenzuroval moje myslienky (citas dobre admin mam na mysli teba) bude jeden z najlesich.


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-20  (18:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kurde kto to vlastni? nevie niekto kto tento platok vlastni?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:217.145.1   |   2013-03-20  (19:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon
...Ako spravny sedliak uprednostnujem investicie do ornej pody...
neodporucal by som zrovna ornu podu.v nie tak davnej minulosti sa uz stalo ze sa orna poda znarodnila a ked sa tento eu cyrkus rozsype a bude treba nakrmit slovač,tak sa to moze zopakovat znova.
ak mas moznost,tak by som ti radsej odporucil parceli ktore su na katastri definovane ako zahrada.kupit od susedov,alebo prazdny pozemok.su sice drahsie ako orna poda,ale myslim si ze zahradu v strede dediny ti nikto nikdy nezoberie.
folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-20  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANONYM
vravim, znarodnenie a vojnu nikto nemoze predpovedat.
ano, zlato si v pripade vojny mozes strcit napriklad do analu a prepasovat (co sa robilo a robi), skutocny majetok nie....
hodnota zlata alebo ropy, alebo "cennych papierov" je mi s prepacenim u prdele ak nebudem mat co jest.

zahradu v strede dediny, samozrejme, ale najdi taku, najdi toho chmula, co si nevie spocitat 1+1, aby ti ju predal...ziaden normalny sedliak s iq forresta gumpa to nepreda....a ze kto je blby...


TNT1973 . hamuqeno04   |   ip:217.145.1   |   2013-03-20  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon
ten prispevok o kupe zahrady je odo mna.zabudol som pridat nick.divil by si sa kolko ludi na dedinach je dnes tak lenivych do roboty ze na svojom pozemku nemaju ani len jeden kvet.alebo stary ludia ktory uz nevladzu robit.a ty su ochotny predat.sam byvam na dedine a je tu kopa zahrad v ktorych nema kto robit.len treba vybrat take do ktorych budes mat lahky pristup


Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-03-20  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otazkou je,kto a preco prijal Cyprus do eurozony.Z coho zila tato malicka krajina,ked ich 10percentna dan danoveho raja nemohla realne pokryt chod statu?Prils priehladne,Cyprus sa stal lievikom,kam tiekli peniaze ako zo zapadu,tak aj z vychodu,len nizka dan priviedla Cyprus do nevyhnutneho krachu.Cyprus si moze dovolit odmietnut europsky diktat,pretoze mafie ako vychodne,tak aj zapadne hravo dokazu ozdravit bankovy sektor Cypru.Ak mal diktat Eu pomoct Cyprusu odvratit krach a Eu Cypru "velkodusne" ponukla 10 miliard eur,potom je si potrebne uvedomit,ze Rusi maju na Cypre ulozenych minimalne 60 milard eur a kolko tam ma uliatych eur zapad,sa nedozvieme,aby sme neobesili hajzlov,ktori nam vladnu:)


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-20  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TNT
/divil by si sa kolko ludi na dedinach je dnes tak lenivych do roboty ze na svojom pozemku nemaju ani len jeden kvet.alebo stary ludia ktory uz nevladzu robit./
Nemusia byt lenivy....financne sa momentalne neoplati sadit a pestovat....alebo mozno uz pomaly ano, ale pamatam na dobu(nie az tak davnu), ked som za sadbu zemiakov zaplatil tolko ako za pripadnu urodu, bez roboty, bez starosti....a to je teda robota poriadna.
Starsi ludia nevladzu, ale prave ti starsi ludia nepredaju tie pozemky, vedia co je hodnota.
Ja tiez momentalne nepestujem nic. Nebyvam totiz sam u seba doma. Cast pozemkov prenajimam firme (ziaden zisk, to je tak na tie dane), cast lezi uhorom. Ale to co som zdedil po predkoch, co som odkupil od rodiny nepredam, ani keby mi bolo neviem ako zle, radsej predam auto, byt, pocitac, mobil, cokolvek, ale podu nie....


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.98.245   |   2013-03-20  (22:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Dajte si pozor na Roniho Koniga .Tento človek je nedôveryhodná osoba s pochybnou povesťou.Je to človek ,ktorý sa netají so svojími vzťahmi s drogovými dílermi.Dokonca petíciami bojuje za ich prepustenie z vazenia a takýto smejďak ide dávať ekonomické rady?Vraj úložte si svoje prachy v zahraničí a kde?V USA v minulom roku skrachovalo 250 bankových prevádzok. Ešte šťastie že tento expert neradí nakúpiť šekely a uložiť ich v Jeruzaleme ,alebo v Tel Avive možno tam je podľa neho to bezpečie.Nie zlato,diamanty,čí iné vzácne kovy sú investičným bezpečím ,keď chcete mať istotu kupujte zem,pôdu,lesy to je jediná istota,o ktorej dobre vedeli naši dedovia.Asi pred 5-timi rokmi som čital jeden článok ,ako židia skúpujú pozemky po celom svete dokonca aj v Ohňovej zemi a to sú onakvejší obchodníci a špekulanti ,ako sme my Slováci.


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-03-21  (06:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Včera som mi volali z poštovej banky, kde musím mať zriadený účet zo zákona ak pracujem a slečna z poštovej banky ma oslovila slovami či som dostal od nich písomnosti na poskytnutie pôžičky a oznámila mi, že hovor je nahrávaný.
• Moja odpoveď znela. ANO dostal.
• Slečna. A ako ste sa rozhodol?
• Moja odpoveď bola. Roztrhal som to a zahodil do koša, pretože nemám rad bankárov.
Systém spoločenský ekonomický vďaka lobistom finančných skupín, súdruhom v parlamentoch sveta je nastavený tak, aby bežný ľudia mali stále viac menšia mzdy a brali hypotéky z bánk na každú kravinu potrebnú pre život
• a taktiež tak, aby štáty boli zadlžované a museli brať pôžičky na deficitné štátne rozpočty.

• A tak týmto spôsobom špinavé hyeny sociálneho fašizmu integračného a globalizačného NWO, eugenetici chcú zredukovať bežne ľudstvo našej planéty z vôle a predstav hyen patokracie každej krajiny sveta, feudálnou chudobou v vyspelom 21 storočí.

My bežní ľudia by sme sa mali postaviť na odpor a konečne zredukovať brutálnym spôsobom patokraciu našej planéty, aby ich prešla chuť hrať sa na bohov vo veci práv života na našej planéte aj v našej krajine.TNT1973 . hamuqeno04   |   ip:217.145.1   |   2013-03-21  (06:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  folkon
ja som pred par rokmi predal byt v meste a kupil som dom na dedine,takze viem o com pisem.tu kde byvam ja je zatial pracovnej prilezitosti dost a preto ludia kašlu na pestovanie alebo chovanie zvierat,prave s odovodnenim ze sa to neoplati.a daju sa tu kupit aj pozemky.ale paradox je,ze sa to velmi dobre oplati.ibaze ludia nevedia co pestovat.treba pestovat drahsiu zeleninu a ovocie ako cesnak,jahody,kto lubi topinamburi atd.chovat sliepky alebo prasa. vtedy sa to oplati.a najlepsie na tom je,ze viem co žeriem na rozdiel od gebuzin v supermarketoch.ale v tom ze starsi neradi predavaju podu mas pravdu


priatel . rybipehu57   |   ip:85.163.23   |   2013-03-21  (07:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef Varga davaj si obrovský POZOR, sledujem poštovú banku a jej praktiky už niekoľko rokov, zavádzajú a verejné klamú, zo zákona nemusíš nic, dokonca nemusíš mať účet ani ako dôchodca.
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Havel hrdina.

Nezpochybňuji zkušenosti disidentů, každý má nějakou vzpomínku, ale co mají za vzpomínku dnešní třeba třicátnici? Jak si pamatují dobu před rokem 1989. Současná vláda devalvuje morální čest na všech stranách, dává na odiv jaká je doba, co máme nyní, poukazuje na nějaké neexistující hodnoty, které máme v současnosti. Dává na odiv třeba, že máme k běžné potřebě počítače, za komunistů to nebylo. No jistě, ale zapomenou dodat že v té době to nebylo ani jinde na světě. Je to stejné jako tvrzení, že Husité prohráli pro špatnou výzbroj, nebyl jim dodán kulomet a protivník napájel koně 98 oktanovým benzínem. Je to již dost dlouho co jsem položil otázku jednomu poslanci, a to bylo: kolik bylo zapotřebí denně vozů brambor k nakrmení řemeslníků při stavbě Karlova mostu? Odpověděl snad pět potahů. Ó, jak byl moudrý, proto mají tiskové mluvčí. Správnou odpověď neznal, ani jeden vůz. Amerika byla objevena 1492 a brambory jsou známy v Evropě zhruba 250 let.


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

SOPA: Americká vláda se snaží zničit internet

Evoluce a druhý zákon termodynamiky

"FICO" v roku 2008 Gorilu protiprávne skartoval...

Audit FEDu: Zpronevěra 26 000 miliard USD

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Den bez lékaře, nákupů, médií

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.428 s