19. September 2019
    
Keď spadnú steny klamstva - Dolezite.sk

Keď spadnú steny klamstva


  2012-07-12  (08:55)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Keď spadnú steny klamstva

Ľudia žijú vo svete, ktorý neexistuje. Majú predstavy o svojom okolí, ktoré skresľujú realitu. Sú uväznení v doktrínach a klamstvách, medzi stenami z obrazov a informácií, ktoré im dodávajú médiá. Keď však tieto steny padnú, ukáže sa realita a svet začne dávať zmysel.

Pre tých, ktorí zatiaľ nemali možnosť zistiť, čo sa v reálnom svete okolo nich deje, skúsim vysvetliť všetko v skratke. Médiá nekontrolujú vládu, ale ľudí. To je prvé, čo by si mal každý, kto nechce žiť v klamstvách, uvedomiť.

 

Elitný klub

Všetky politické strany, ktoré majú možnosť hovoriť v médiách (a teda byť zvolené), boli autorizované illuminátmi so skupiny lorda Milnera, dnes nazývanou CFR (Concil of Foreign Relations). Táto skupina financovala Hitlera, Lenina, vytvorili prvú aj druhú Svetovú vojnu, dosádzajú diktátorov, rabujú nerastné bohatstvo, financujú občianske vojny a vyvražďovanie. Financujú výskum biologických zbraní, ktoré testujú na nič netušiacom obyvateľstve po celom svete. Spôsobujú ekonomické krízy, aj tú dnešnú. Skrátka vládnu svetu.

Plány pre 21 storočie

Krajiny neriadia politici, tí sú len nasadené bábky. Je úplne jedno, aké bábky si voliči do parlamentu zvolia. Krajiny sú riadené nevládnymi organizáciami, ktoré lobujú (korumpujú) vlády. Tieto nevládne organizácie majú finančné obraty miliardy dolárov, ale neplatia dane. Nikto ich nevolil, ale diktujú vládam zákony. Podliehajú CFR a napĺňajú agendu 21. Agenda 21 (millenium project), je plán pre toto storočie, súčasťou ktorého je rapídna depopulácia ľudí. Podľa tejto agendy má byť v roku 2050 len 1 miliarda ľudí na celom svete. Ľudia majú byť vyštvaní z vidieka a natlačení do preľudnených veľkomiest. Autá majú byť len štátne, súkromné budú postupne likvidované ekonomickými drtičmi (dane, cena palív, ekologické predpisy, poplatky za používanie ciest …) . Všetci ľudia majú byť 24 hodín denne kontrolovaní kamerami a máme byť očipovaní ako dobytok.

Európska Únia je nový komunistický zväz, nikdy nebola plánovaná ako demokratická. Demokracia má byť plynulo zrušená a má byť nahradená (obídená) techno-kratickou diktatúrou.

Kresťanstvo má byť pomaly udusené, a má byť nahradené novým náboženstvom, vedou, čiže náboženstvom bez morálky a kmeňových hodnôt. Islam má byť zničený vojnami, terorom a hollywoodskou mašinériou.

Koniec predstieranej demokracie

Demokracia znamená vláda ľudu. Vládnuť znamená rozhodovať. Čiže skutočná demokracia nikde na svete neexistuje, obyčajní ľudia totiž o ničom nerozhodujú. Ale zatiaľ máme možnosť voliť politické strany, ktoré nám dáva CFR cez médiá. Voľby nič neriešia, ale máme ich ako psychologickú náhradu za vzbury.

Štát proti národu

Illumináti z CFR sú nepriatelia ľudí, a ako správni nepriatelia sa nás snažia zničiť. K tomu potrebujú imperiálnu hierarchiu. Preto impérium postupne požiera všetky krajiny a uzurpuje si veškerú moc takzvanou amalgamáciou (zlučovaním) všetkého čo je. Voľný trh, ktorý sa u nás od revolúcie presadzuje, znamená, že naše hospodárstvo, zamestnanosť a naše živobytie už nie je štátom chránené, a veľké nadnárodné firmy si môžu robiť čo sa im zachce, zatiaľ čo malý podnikateľ, živnostník a zamestnanec, je čím ďalej tým viac utláčaný, obmedzovaný a vykorisťovaný. Štát sa stal nástrojom CFR a teda nepriateľom obyvateľstva. Štát nie je národ, štát je mocenská mašinéria, ktorá vládne národu na vymedzenom teritóriu. Štát nedáva peniaze, štát peniaze berie produktívnym ľuďom, a malinkú časť z toho vracia obyvateľstvu. Zatiaľ čo zvyšok peňazí ktoré zdriape z ľudí, používa na kontrolu obyvateľstva (byrokracia, súdy, polícia, armáda), a veľkú časť rozkráda a rozdáva spriazneným aristokratom. V skutočnosti sa rozpočet nerozkráda, pretože páni majú nárok na majetok svojho služobníctva, aspoň z pohľadu aristokracie. Štát nie je služobník ale vládca. Ak sa vládca tvári ako služobník, je to ako keď si vlk oblečie ovčiu kožu. Výsledok je rovnaký.

Kto riadi chaos?

Illumináti (osvietenci) majú svoje meno odvodené od svojho boha, ktorý ich osvetľuje. Ich boh je boh materiálneho sveta, starobylí boh Slnka, nazývaný mnohými menami, napríklad Ra (Egypt), Inti (Inkovia), …, nositeľ svetla archaniel Lucifer (v Biblii). Títo extrémne bohatí a mocný ľudia si tiež hovoria stavitelia, alebo murári. Keďže na ich veľký plán potrebujú viacej prisluhovačov, založili v 18-tom storočí voľné murárstvo, ktoré je prístupné aj pre ľudí s nešľachtickou krvou. Toto slobodné murárstvo existuje dodnes. Každý kto má v spoločnosti moc, bol pravdepodobne autorizovaný murárskymi autoritami, čiže sa musel stať súčasťou organizácie a dať sľub poslušnosti a mlčanlivosti. Títo ľudia si užívajú moc a výhody, výmenou za slepú poslušnosť voči nadriadenému murárovi. Kmeňové vlastnosti ako súcit, spravodlivosť a empatia sú v murárstve nežiadúce. Takýto murár na rebríčku moci nepostupuje. Žiaľ väčšina murárov nechápe podstatu ani históriu organizácie v ktorej pôsobia (boli podvedení), a že sa v podstate podieľajú na zničení ľudstva, vrátane seba a svojho potomstva. Pri dnešnej sterilite a úmrtnosti západná civilizácia umiera, a ostatné civilizácie nemajú problém s fanatickým ozbrojeným samo-zničením (vojny). Počet násilných potratov v západnej civilizácii sa dá tiež považovať za samo-vyvraždenie.

Premyslená celosvetová genocída

Naši nepriatelia nás chcú zlikvidovať, a pre nich je najbezpečnejšie riešenie jednoducho všetkých sterilizovať a nenápadne otráviť. Pred rokom 1951 rakovina takmer nebola. Autizmus, Parkinsonova choroba, iné neurologické ochorenia sú nové. Ani choroby imunitného systému neboli častým javom (ľudia žili aj bez anti-biotík), ani cukrovka, ani vírusy ktoré sa dnes vyrábajú. Potom začali očkovať, začalo sa intenzívne poľnohospodárstvo, so všetkými jedmi a geneticky upravenými plodinami, začali sa dávať jedy do pitnej vody a zubnej pasty (napríklad nervový jed sodium fluoride), potraviny sa začali baliť do hliníka (nervový jed) a plastov (umelé estrogény), od roku 1995 sa sprejuje obloha alumínium a bárium (chem-trails), nervová sústava ľudí je bez prestávky napádaná a otupovaná škodlivým rádiovým žiarením (mobily, wifi …), a mysle ľudí sú pod neustálym návalom jedu z televízie, ktorej úlohou je rozožrať ľudské vzťahy a celú spoločnosť ako kyselina.

Plánovaná devastácia všetkého čo funguje

V najbližšej dobe sa plánuje postupná likvidácia posledného funkčného priemyslu (aj automobilový priemysel si už balí do Indie a do Číny), rapídne prehlbovanie chudoby, zrušenie Eura a zavedenie celosvetovej meny (predchodca čipovania ľudí), nedostatok potravín a hlad, zelené besnenie (chudobní ľudia stratia práva v prospech prírody), extra dane za produkciu uhlíku (aj na spotrebný tovar), sprísňovanie ekologických parametrov v bývaní (čo vyústi penalizovaním starších domov a vyháňaním obyvateľstva do veľkomiest), redukcia verejného zdravotníctva na absolútne minimum, rapídna inflácia (zdražovanie) bez náležitého zvyšovania dôchodkov (ekonomická likvidácia dôchodcov), celosvetová legalizácia eutanázie (fyzická likvidácia dôchodcov a postihnutých ľudí), udeľovanie nových práv deťom v súvislosti s premenovaním pedofílie na medzigeneračný sex a následným morálnym zničením mladej generácie.

Záver

Spoločnosť hnije v základoch a sme pred úplným morálnym krachom. Takže, už sa máme načo tešiť, spime ďalej, pozerajme televíziu, kupujme čínsky odpad (tovar), robme zadarmo pre štát (plaťme dane) a slúžme svojim nepriateľom (poslúchajme zákony a predpisy vydané z CFR). Za odmenu dostaneme to, čo si zaslúžime. Alebo sa zobuďme, a informujme známych. To by bol dobrý štart. Záleží na nás.

PS: Vyzývam všetkých, aby si dali na pár týždňov úplnú pauzu od televízie, video-hier, rádia a tlačenej propagandy. Na začiatku prídu depresie, ale potom to reštartuje vašu myseľ a navráti vám to život.


BlauPo
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
brano . pelasedo59   |   ip:195.5.186   |   2012-07-12  (09:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak toto je naozaj skutočná pravda v tomto článku.

Podľa príspevkov diskutujúcich budeme vediet hned kto je kto.
Už sa teším ako sa vyfarbia vymetené duté hlavy...


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-07-12  (09:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Páči sa mi jeden tu spomínaný cieľ: Kresťanstvo a cirkev musia byť zničené... Nuž, je to aj moje želanie a rád sa na tomto podieľam osobne...


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-07-12  (09:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobrý článok.
Len doplním že čo sa týka náboženstva, má byť globálne postupne nahradené jedným univerzálnym náboženstvom - preto bolo vymyslené vo svojej podstate satanistické hnutie Newage, ktoré je tým nebezpečné že sa navonok prezentuje ako istá logická hodnotová alternatíva oproti tradičnej viere. Cieľom je vygumovanie mozgov prekrútením pravej viery a odklon od pravých hodnôt .... smerom k uctievaniu samého seba. Morálny rozklad tak dozná svojho vrcholu a elita nás bude mať v hrsti. Aspoň takto si to predstavujú ...


brano . pelasedo59   |   ip:195.5.186   |   2012-07-12  (09:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vymetený Pandemonium

a skús nám vysvetlit aj dôvod prečo by krestanstvo a cirkev, zrejme mas na mysli RKC mali byt zničené.
Som samé ucho...


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:2.98.169.   |   2012-07-12  (11:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Brano,

Kresťanstvo (falošné) s historickým sídlom vo Vatikáne je tá organizácia, ktorá tohto netvora zrodila, živila, a urobila ho pánom hmotného sveta.
Urobili to tým, že okradli ľudstvo o úprimnú túžbu poznať Boh a nasledovať jeho hodnoty. Celá tzv kresťanská doktrína, včítane 10 tzv božích prikázaní nemá nič spoločné s duchovnom, všetko je telesné, materiálne a hlavne o bohatstve a moci. Cirkev dalej naučila ľudstvo na slepé pooslúchanie moci tým, že prekrútila Kristovo posolstvo z "nasledujte ma" na "poslúchajte cirkev, vraždite plieňte a kradnite v jej mene, ved Vám farár odpustí" (za malý poplatok),lebo Kristus zomrel za Tvoje hriechy, tak ty nemusíš mať svedomie. Cirkev ťa spasí.

A tak sa zrodil netvor, zabilo sa svedomie a inkvozícia počas stáročia systematicky vyvraždovala každého, kto chcel pravdu a svedomie obnoviť.

Tým sa ľudstvo naučilo, že na Zemi Boh sú peniaze a moc a zlo sa postupne ustálilo ako norma a dnes úplne zvíťazilo. Na Zemi.

Ale zem je len ilúzia, tak krátka, že nestojí za reč. Vesmírnym časom je večnosť, každá jeho fáza trvá miliony rokov - a tam vládnu vesmíre zákony a teda predovšetkým pravda a spravodlivosť.

Zlo je sebazničením a tvorbou samoutrpenia. Tie rakoviny a ničenie životného prostredia to dokazujú už aj na Zemi. Aj ilumináti a ich deti dostávajú rakovinu. Pozri sa hlbšie do žvotov najbohatších a budeš ich ľutovať.

Zem je skúškou a prechádzame cez posledný súd. Väčšna zlyhala a budú zmetení tam, kam patria. Videl si Tsunami v Japonsku? Tak niečo také sa deje s mocnými a bohatými tohto sveta, len Ty to nevidiš a Tebe to neukazujú.

Príspevok je skvelý a pravdivý, len treba dodať, že dobrý koniec je zabezpečený pre tých, čo k zlu neprispeli a svoj vlastný charakter si obhájili napriek nátlaku a predajnej väčšine, čo ich za to potláčala.

Posledný súd nastal v bode, kedy sa svet vzdal všetkých skutočných hodnôt a skrachoval a je to skvelá správa, koniec netvora a začiatok novej éry pre budúce generácie, ako vysvetlené v Testamente Katarov. Ten je pravdou ktorú RKC potláčala po 700 rokov, lebo ohrozovala jej svetskú pozíciu.

Netvor ktorého si cirkev vypestovala sa stal aj jej hrobom.
malaPerunica . nodaquce29   |   ip:92.52.36.   |   2012-07-12  (12:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravdomluvec, pravdu máš...je to tak...keby boli sprístupnené archívy vatikánu, by sme sa dozvedeli, prečo naši slávni a múdri predkovia museli byť vykynožení v čo najväčšej miere...ale : čert nespí...


brano . pelasedo59   |   ip:195.5.186   |   2012-07-12  (13:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nuž...
nevymetený Pandemonium...prekvapil si ma...
nebudem Ti oponovat,skoro by si mal aj pravdu...az na to že ja si pod krestanstvom a cirkvou predstavujem skupinu takých ludí čo nasleduju Kristovo učenie a žiju podla neho a tu skupinu nazývam cirkvou Kristovou.

Co sa týka RKC nezostáva mi nič iné iba s Tebou súhlasit.

Ale nie je naším poslaním súdit život príslušníkov RKC...ani nikoho...to nechajme na Sudcu...on to posúdi určite spravodlivo.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-07-12  (14:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článku veľké plus. Ale netreba sa báť, tým že sa to končí, nadvláda rozumu, temna a vyčistenie tejto planéty od všetkého zla, tým zároveň už v diaľke svitá nový deň pre všetkých, ktorí sa vždy k Bohu a jeho Pravde hlásili....


mkultra . jytewedu51   |   ip:91.127.64   |   2012-07-12  (17:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý článok, snáď si ho prečíta aj classique.


kfu . rilovixe40   |   ip:62.77.97.   |   2012-07-12  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím s návrhom. Prvý krok je prestať pozerať TV! A zvládol som to bez akýchkoľvek úvodných depresií. Popíšem ako: Pred tým, než som spoločnosť TV obrazovky opustil, som bol v takých štádiách, že som dokázal čumieť na bedňu a kľudne odložiť jedlo o hodiny, do postele som chodil hlboko v noci, ráno som na raňajkových reláciách visel ako zdrogovaná mucha tak, že ma sledovanie TV raňajok stálo meškanie do práce 1/2 hodiny až hodinu... S televízorom som skoncoval tak, že som vybral z ovládača baterky, hodil ich do koša, ovládač si schoval na vzdialené a nepohodlné miesto, anténu na telke rozšteloval, rozšteloval vyladenie programov a telku vytiahol z elektriky. Žiadna depresia. Zrazu sa človek začal zaoberať skutočným svetom - tým čo sa deje v mojom okolí a tým, čo má na mňa vplyv. Iba som sa potešil, že mám viac času na čítanie knižiek a inšpirujúce myšlienky.


Pobavenitate . juxusute8   |   ip:2.100.4.1   |   2012-07-12  (18:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nech dlho žije kfu!

To najcennejšie čo človek má v živote je jeho čas a myšlienky.

Nedajte si ich kradnúť iluminátmi!


poltergeistRUN . bojoqeku21   |   ip:95.17.179   |   2012-07-12  (18:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ....trochu mi to pripomina uryvky z vedecko-fantastickeho roman ...ale v v podstate s mnohymi bodmi suhlasim...priznam sa ze jedinym zdrojom informacii je pre mna internet a televizie nesledujem dlhe roky...Treba vsak s upnou vaznostou varovat mladu generacie hlavne teenegerou pred BRAINWASHING....


illiminatedBimbo . xowakane31   |   ip:95.103.73   |   2012-07-12  (22:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://snack.to/pumazy4q


Ypsa . cyfebuta01   |   ip:71.170.13   |   2012-07-12  (23:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moji mili,

kresťanstvo priniesol Kristus (aj keď to on sám tak nenazýval, táto nálepka pochádza od ľudí), ako nebeská bytosť vtelená prvý aj posledný krát v Ježišovi Nazaretskom. Resp. priniesol univerzálne kozmické zákony a to, čo učil nemá nič spoločné s akýmkoľvek náboženstvom, či cirkvou. Už by bolo načase, keby si to náboženstvom, ale aj materializmom a konzumom zámerne otrávené ľudstvo ráčilo uvedomiť a prebrať sa z hypnózy tohoto Matrixu.
Pravé Kristovo učenie ešte nebolo ani zrealizované na tejto planéte, okrem iného aj vďaka tomu, že Boží protivník zakladá a podporuje náboženstvá a v rámci nich rôzne odnože, ako prostriedky na kontrolu mysli a tým aj poslušnosti a podrianenosti týmto démonickým autoritám za oponou. A nielen to, je to najúčinnejší prostriedok na "rozdeľ a panuj", na nekonečné vraždenie po celé tisícročia na Zemi. Lebo protivník miluje krv a násilie, hádky, rozpory, nenávisť a závisť. To je jeho energetická potrava a my všetci sme jej nevedomí dodávatelia. Výkonnou mocou na toto všetko sú politici, vedci a ekonómovia a další "odborníci" im poplatní, ako aj médiá. Ale to už vieme, píše sa o tom všade. Na špičke tejto celosvetovej mafie stojí pápež a RKC spolu s iluminátmi a ich prisluhovačmi.

Dobre je si prečítať napr.:
"Kto sedí na Petrovom stolci" - žial zatiaľ to nie je v Slovenčine, ale nájdete to napr. Angličtine, Nemčine a i. - http://www.universal-spirit.org/analytical_mind_cat.htm

Ypsa


coagula . hosebajo18   |   ip:178.41.20   |   2012-07-12  (23:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nerozumiem tym ludom,.oslavuju satana a vedia kam ide...je to zatratenie...oslavuju hmotu a bohatstvo a ježiš vravy,.skôr prejde ťava uchom ihly,ako boháč do kralovstva nebeskeho,čo na tom nechapu vedia,že pôjdu do zatratenia a večneho a neprosia o milosť a nesnažia sa o napravu no čo sa sfetovany,ved je jasne,že ich boj je marny,že boh zvyťazi,no nie je lepšie žiť v mieri a v laske?


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-07-13  (00:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty si určite v mladosti radšej utekal poza školu do kostola mechy na organe ťahať a zadok na faru otŕčať, než by si sa mal základy gramatiky učiť, však? Vidíš, teraz si v dospelosti akurát iba veriaci blb... :-DDD


drummer18 . fykiwexy56   |   ip:87.197.12   |   2012-07-13  (18:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  naozaj dobrý článok , akože chcelo by to rozširovať lenže tu nastáva další problem : nechcem povedať večšina ale veľa ľudí si to nieže neuvedomuje ale ani o tom nechcu počuť ,jednoducho chcú si odžiť svoj život v "pokoji" a nechcú padnúť bezvíznamne za niečo o čom si myslia že sa nemôže podariť - Projekt Venus resp. systém úplne iní než dnesšný - každý dostane peňažný základ - to sa asi ďaleko nepohneme ale predsa - a každý bude robiť to čo ho baví .... takže aj chudobný chlapec bude môcť experimentovať s vedou atď...
každí bude relatívne spokojný ale tu zas treba zdôrazniť že dokým ľudia nezmenia myslenie v duchovno a vyšší cieľ než terajší materialistický pohľad...tak sa nič nezmení , k zmene musia prispieť všetci "skoro - jasne že niekomu sa to nebude páčiť až do smrti" ale to je revolúcia ... starý diktátory padnú a ja sa modlým (a to niesom veriaci a z princípu nemám rád cirkev) že ľudia pochopia výhody rovnosti ...
ale na takýto prevrat treba aby sa už ľudia približovali k rovnosti to znamená že musíme byť sebestačný a nezávislí na korporáciach - to sa dá docieliť len jedným spôsobom - ENERGETICKÁ SAMOSTATNOSŤ - a to je tak dlho utajované a umlčavané FREE ENERGY alebo energia pre každého zadarmo - toho sa dobre všetci vieme boja mocní ktorí vlastnia elektrárne , ropné spol... a ešte treba potravinovú akú-takú sebestačnosť lebo čo treba ľudom "na prežitie samozrejme "NIČ IBA SA NAJESŤ A MAŤ "TEPLO DOMOVA"
nové technológie už alebo veď konkretizujme E-CAT low energy nuclear fusion - 10 kW za 500 USD pre každého.... keď toto príde v zime na trh tak ešte uvidím ake budú výdavky za teplo... isto to nepoteší SPP ani Rusov :-)
Poénta : Ľudia sa musia osamostatniť od tých hore - aj TV to je jasné - internet nieje len pravda jasne treba všetko brať s rezervou ...ale predsa tu komunikujeme rýchlo a sú tu skúsenosti ktoré vám v Markíze napovedia.....:-)
iba toľko dobrý článok , len sa snažme presadzovať dobré veci a na zlé nemyslieť , lebo zatiaľ ich neovplyvníme...
ináč som 18 ročný eletrikár so záujmom o FREE ENERGY - za toto ma večšina asi odpíše to nevadí aj ja som zatiaľ nevidel naozaj naživo funkčný free energy stroj , ale podľa mňa kto by to mal radšej by sa uskromnil a ponechal si to pre seba a čakal na vhodnú dobu zverejnenia...dúfam že už niekomu to funguje - ale nie veci typu magnetic motor a tak ale seriozne.
dúfam že som vám vyčaroval úsmev na tvári a ak nie tak sa aspoň na mne zasmejte - ale účel to splní :-)


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2012-07-13  (18:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no drummerko este musís vela mliecka vypit kým Ti mozog zacne fungovat tak ako má. Ale nic si z toho nerob aj ja som prisiel na vsetko az po 50tke. Dovtedy som bol pablb...lebo tak ma to v skole naucili...iba odbornost a nestarat sa ako funguje penažný obeh. A ten je prapodstatou vsetkého zla.
projekt Venus je obycajný nezmysel ktorý sa dá jednoducho realizovat bezurocnou ekonomikou a nevytvaraním zisku firiem t.j. rozdelením čistého zisku zamestnancom.
Uvedomte si vsetci ze ked vsetci budeme dostavat základnz príjem tak niekto to musí odrobit, je to len obycajné prerozdelenie daní tých co pracujú. To je celé, nič iné v tom nie je.
Rozpravat o morálke v suvislosti s peniazmi a spolocnostou je ako rozprávat o tom ze na celej zemeguli by mala byt rovnaká teplota, co iste je Vam jasne ze je nezmysel.
Takže milý drummer šup študovat gramatiku a zaroven vo volných chvílach aj toto:

http://www.moneymaniac-money.blogspot.sk/pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-07-14  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  drummer18 . Mne sa ráz sníval sen , že som cestoval do druhej dimenzie . Ľudia tam prešli presne tým istým ako u nás až na niktoré veci . Ľudia tam poznali iba hrubú hmotu a veľmi tvrdo dreli pre to svoju trošku k životu . Mali stroje ako mi , ale poháňali ich rukami . Nevedeli o elektrine , lebo vždy ľudia takých špekulantov vysmiali , že by to chceli príliš jednoducho . Ľudia žili pomerne v biede a bývali v železných bunkroch , lebo okolo pobehovali banditi .

A tak to je aj v skutočnosti . Keby nebolo bláznivých fanatikov , ktorý veria že existuje niečo lepšie , tak by ani lepšie nebolo . Myslíš že vedci tomu neveria . Veria . Len sa nechcú zbytočne hlásiť k každej somarine , lebo kopec vecí boli iba výmysly , alebo sa zaujímajú iba o veci za ktoré sú platený . Ak si myslíš , že ťa ľudia za to vysmejú , tak taký ľudia sú hlupáci ako v tom sne . Voľná energia sa dá logicky dokázať . Záleží či máš na mysli množenie energie , alebo prídavný zdroj . Množiť sa energia nedá , ale okolo je kopec zdrojov , ktoré ešte celkom nepoznáme .


Michal . vigyxewu   |   ip:80.239.24   |   2012-07-14  (23:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ypsa napisala "Moji mili,
kresťanstvo priniesol Kristus (aj keď to on sám tak nenazýval, táto nálepka pochádza od ľudí), ako nebeská bytosť vtelená prvý aj posledný krát v Ježišovi Nazaretskom"

Ale to nie je pravda, lebo Ježiš ako Syn Boží, stelesnená Božia láska má brata. Jeho bratom je tretia Božia osoba, bytosť, ktorá nie je len symbolická, ale skutočná. Je to Duch Svätý, ktorý je Božou vôľou a zároveň spravodlivosťou. A jeho meno je Imanuel. Imanuel ako vôľa Božia už žil na Zemi dvakrát. Najprv ako knieža Abdrushin asi pred 3000 rokmi a naposledy ako Ježišom Kristom zvestovaný Duch Pravdy, svetový učiteľ, radca a tešiteľ, narodený a pôsobiaci v nemeckom národe (1875), občianskym menom Oskar Ernst Bernhardt, ktorý napísal novú bibliu - Posolstvo Grálu - Vo svetle pravdy. Ale to Vám v kostole určite nepovedia. Klopte a bude Vám otvorené.Je už len na Vás ako sa k tejto informácii postavíte. Všetko dobré.
MichalMichal . vigyxewu   |   ip:80.239.24   |   2012-07-14  (23:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A zabudol som ešte povedať, že tretíkrát prišiel na túto Zem 28.11.1998, kedy sa narodil žene spomínanej v Zjavení Jána ako Prakráľovnej a čoskoro sa vráti na Zem ako kráľ Tisícročnej ríše zvestovanej starovekým židovským prorokom Izaiášom. Lenže ľudstvo, je už tak pripútané k hmote, že nič čo je nad ňou, popiera. A to sa mu stane hrobom, až na výnimky.


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2012-07-15  (08:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Michal
a este si zabudol brebtnut ze sa narodil žene menom Natalia de lemeny Makenodonová z Petržalky ktorá sa o 6 dní 4.12.1998 zabila na aute...
ja sa Vám ludia čudujem kde vy na takéto debility chodíte... ved to ani v cvokhausoch nemaju takto poškodené mozgy...


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2012-07-15  (09:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   a pozrite si rozhovor s absolventkou cvokhausu

http://vecnezakony.weblahko.sk/Rozhovory.html

preto si ju Boh aj 4.12.1998 teda do mesiaca od tohto rozhovoru povolal k sebe... lebo oblbovala ludí.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-07-15  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  brano . Dobré video ! Odporúčam pozrieť každému duchovnému masochistovi . Riadne zvratky !

Na počiatku bolo slovo . To slovo bolo u kkt . To slovo bolo kkt .

Nechápem ako môže niekto považovať takého Boha , ako je na videu , za dobrého . No . Pripomínajú duševne chorých ako si povedal . Máte rodinu ? Predstavte si ľudia , že niekto pozabíja vašich blízkych , alebo ich zotročí . V tej predstave sú skoro všetci ľudia zotročený , alebo zabitý . Niekto z nás tu nebodaj chce , alebo dokáže byť svätým . Ak sa vám zdá že hovoria o čomsi inom , tak sa nad tým ešte raz zamyslite .


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-07-15  (14:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako môže byť duch svätý božou vôľou , alebo spravodlivosťou . Nieje to logicky sám Boh stvoriteľ . Vysvetli mi to prosím ak by si ešte čítal .


Michal . vigyxewu   |   ip:80.239.24   |   2012-07-16  (00:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boh je trojjediný a pritom jeden. Boh Otec má dvoch synov. Lásku Božiu Ježiša a Božiu Vôľu, ktorá je zároveň aj výkonnou spravodlivosťou Imanuela. Tak ako telo ma ľavú a pravú ruku, ktoré môžu konať samostatne, ale predsa sú s telom spojená do jedného celku. A to je len obrazné porovnanie. Pokiaľ ide o Natáliu de Lemeny Makedónovú, táto žena bola inkarnovaná Prakráľovna opisovaná v Zjavení Jána a je 100 % pravdou, že 28.11. 1998 porodila kráľa tisícročnej ríše Imanuela. To, že ľudia tomu neveria, lebo nechcú alebo sa boja veriť alebo im to jedno, im nie je nič platné. Svojej zodpovednosti pred Pravdou neujdú. Každý má slobobnú vôľu, nikoho sa do ničoho nenúti, ani samotný Boh, o to menej človek. Viem, čo viem, viem čo hovorí moje srdce, ja som o tom , čo píšem na 100 % presvedčený. Vám vašu vieru, či nevieru neberiem. Pekný deň.


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-18  (10:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mladší chcú mať rodinu, jedno či dva deti, zamestnanie, dôstojnú mzdu, bývanie a starší ľudia isť do dôchodku v 60-tích rokoch.

Politici sú tu nato, aby im túto ich vôľu napĺňali a nie slúžili tým čo vymýšľajú experimenty v Európe a zadlžujú a likvidujú národné štáty.

Takáto je absolútna a jediná pravda a vôľa ľudí, väčšiny v 21 storočí v našej krajine či v iných krajinách sveta.drummer18 . cepicixi42   |   ip:87.197.12   |   2012-07-19  (23:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  áno pardon trochu som sa odviazal vo svojich žvástoch ... som tu nový na dôležité.sk , a len teraz začínam zisťovať čo je život - 18 ..."a pomaly zjavne..." viz. moja poprava dvoma komentármi podomnou :-)
ináč áno ďakujem za názor a nasmerovanie ma na nejakú cestu...
na konšpirácie a na dôležité.sk som sa dal asi pred 2 rokmy keď som prvý krát uvidel video : What are they spraying ? - chemtrails ... a bol som zhrození a samozrejme som tomu hneď uveril.... ale súčastné počasie a obloha ukazujú že som asi dobre zrobil ... keď kuknem na oblohu a vidím dlhú veľkú čiaru poviem si : to sú ale ch.ji
... trojbodku daávam preto aby ste mali časopriestor na zhodnotenie a dopovedanie si...


vlado . surahyqi9   |   ip:74.58.15.   |   2012-07-21  (06:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Najviac nesuhlasim s vetou napisanou nahrubo: Médiá nekontrolujú vládu, ale ľudí. Akoby si pisatel s tymto nazorom nebol tak celkom isty. Naco by ju kontrolovali, ked pre nu pracuju? Ak media kontroluju ludi, tak to iba preto, lebo vlada im to nakazala. Media su iba takou vysunutou, pomocnou rukou vlady. Organizacie, ktore sa v clanku spominaju sice mediam diktuju, ale to iba preto, lebo vlada im to dovoli. Co by sa asi stalo, keby im to nedovolila, je uz na inu debatu.


rael . cuvevihy44   |   ip:85.237.22   |   2012-08-15  (20:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozrite si túto stránku...hnutie ktoré to tiež už dávnejšie predpovedalo no nájdete tam aj východiská.
www.rael.orgdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Anonymous Slovakia

Neviem ci to tu bolo ale pre istotu...


Tajomstvá tajných spoločností - Prof. Dr. Walter J. ...

Protest GORILA

Čo robiť v týchto dňoch? Pripravovať občiansku a...

Katolíci, porozmýšľajte prosím

10 největších kupců íránské ropy

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.4293 s