15. September 2019
    
Klamstvo v priamom prenose alias zase tie vakcíny - Dolezite.sk

Klamstvo v priamom prenose alias zase tie vakcíny


  2010-11-06  (17:02)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Klamstvo v priamom prenose  alias  zase tie vakcíny

Klamstvo v priamom prenose na Markize

Zase som raz po strašne dlhej dobe išiel okolo zapnutého televízora a tam bežala markíza a v nej teleráno ktoré keď som videl čo tam zase trepú aké klamstvo a propagandu rozhodol som sa že to už nemôžem nechať bez odozvy lebo čo je moc to je moc.

Zavolali si tam super extra doktora docenta a neviem akého ešte pre mňa po skúsenostiach som vymyslel názov „teleráno kvázi odborníka“ a ten tam trepe dve na tri. Najme toto ma dojalo táto veta ktorú som zrovna zachytil, keď som šiel okolo toho televízora a teraz citujem teleráno odborníka:  NEBOJTE SA OČKOVAŤ NEMÁ TO ŽIADNE VEDLAŠIE ÚČINKY .....

Toto ma dojalo maximálne a aby som si bol istý a nepreberal len z netu, zohnal som „Jemu“ a Vám všetkým originál príbalový leták-y z týchto očkovacích sračiek ktoré by vám dali keby ste sa chceli zaočkovať. Odfotil som ich aj z krabičkami a vyznačil som vám tam oficiálne vedľajšie účinky a zloženie. Prikladám link na stiahnutie.

http://www.megaupload.com/?d=K6FC8LTD

Su to len tri obrazky (ale su velke aby boli citatelne preto tolko zaberaju)

http://www.megaupload.com/?d=45S6H3C9

Na tomto linku som ešte dal jeden word kde som napísal čo som našiel kým látka ktoré sú v tých vakcínach. 

 

Rozhovory s tým doktorom si môžete pozrieť v archíve markízi – teleráno 12.10.2010 je to tam rozdelene na bloky vypísal som vám časy kedy hovorí on:

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telerano/48074

Druhý blok:   3. až 8. minúta

Štvrtý blok:    8. až 12. minúta    a presne tu  11min a 6sek zaznie ta veta ktorá celý jeho výklad zdiskreditovala a posunula ho aspoň pre mňa  (keď som videl príbalový leták ostatný nech zvážia sami) do úrovne klamstiev a úrovne kde mu už nemôžem nič veriť.

Nehorázne ako môže doktor takto klamať v priamom prenose.


 

Ďalšie informácie o vakcínach :

A tu by som vám dal rád od pozornosti niečo čo sa k tejto téme aspoň snažilo pristupovať objektívne a je to dokonca slovenskej produkcie

Ide o  jednu zaujímavú aktuálnu časť relácie Cesty nádeje z produkcie STV ktorá sa venovala očkovaniu a ktorá bola vysielaná 11.9.2010 na STV2 ale bude ešte reprízovaná ak by ste si to chceli pozrieť v telke je krátka má asi 20 minút.

http://www.stv.sk/online/archiv/cesty-nadeje?id=13524&scroll=111

Reprízy budú:

Sobota 6.11.
10:50 Dvojka

Sobota 20.11.
14:00 Dvojka 

Fakty:

Dôležité fakty najmä o chrípke ale platí to vo všeobecnosťi:      

-          Výskyt ochorení v krajinách kde sa neočkuje je štatisticky taký istí ako v krajinách kde sa očkuje (krajiny s podobným hygienickým štandardom).  Teda je rovnako pravdepodobné že dostanete danú chorobu keď sa dáte zaočkovať ako keď sa nedáte zaočkovať.

-          Očkovanie proti chrípke u detí nieje účinnejšie než placebo a žiadna štúdia presvedčivo nepreukázala že očkovanie proti chrípke znižuje počet úmrti na chrípku u starších ľudí.

Zdroj: http://www.slobodavockovani.sk/news/krv-na-ich-rukach-svetovo-najslizkejsi-podvod-a-kopec-smrtelnych-lzi/

-          Očkovanie často spôsobuje spustenie rôznych autoimunitných a iných ochorení na ktoré má ale ja nemusí mať daný jedinec  predispozície a ktoré sa mohli objaviť v oveľa neskoršom veku alebo vôbec (často cukrovka, autizmus, potraty....)

Zdroj: tu nie je čo dadať stačí zapnúť google a prehrabávať sa množstvom príspevkov len slovenských mamičiek ktoré píšu o svojich zaočkovaných deťoch a kto chce nech verí tomu že všetky tie prípady to bola len náhoda že boli predtým zaočkované.

 

Autor: Šugár Ján


Kolobot
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
zero   |   ip:217.115.2   |   2010-11-07  (23:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Před 5-6 lety jsem si nechal přeočkovat zameškanou vakcínu proti tetanu,tzn.měl jsem dostat 3 injekce. Po první jsem měl teplotu 38-39 °C po dobu pěti dnů. To mne docela udivilo,protože při běžných chřipkách je mívám 2-48 hodin. Po druhé injekci jsem měl teploty 38,5-39,5 po dobu sedmi dnů. Že teploty nevylezly na vyšší hodnoty vděčím ohromnému množství čaje s citronem,denně kolem osmi litrů. Po skončení teplot jsem byl úplně vyřízený,slabý jak moucha a měsíc jsem sbíral síly. Na třetí injekci jsem už nepřišel,nenechám se zabít. Po této vakcinaci jsem dostal atopický ekzém,další zimu zmizel a objevila se lupénka a tak se tyto radosti u mne střídaly až do loňska. To jsem prodělal detoxikaci,měsíc mi tekl hnis z těla a teprve teď je to o dost lepší. Samozřejmě že ne tak,jak před vakcinací.


joplins   |   ip:94.191.24   |   2010-11-08  (01:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bodaj ich peny bili tych travičov...no cas sa krati a budu mat svoju odplatu.....


Azgaroth   |   ip:188.123.1   |   2010-11-08  (01:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tik-tak a amen...


alfo   |   ip:195.146.1   |   2010-11-08  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hostom na bibioteke bol John Virapen, ktorý pôsobil 35 rokov na rôznych postoch vo farmaceutickom priemysle. rozpraval o svojej knihe Neziaduci ucinok, ze bol svedkom mnohých prípadov, kedy lieky ktoré mali pomôcť zabíjali. Podľa neho je farmaceutický priemysel plný korupcie, vydierania a podvodov.Až 75% nezávislých vedcov je platených farmaceutickými spoločnosťami. Tieto spoločnosti umelo vytvárajú ochorenia, ktoré hrajú hlavnú úlohu v premyslených marketingových kampaniach.


filip   |   ip:95.102.25   |   2010-11-08  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdokonalili aj "diagnostiku rakoviny" - už nepotrebujú nájsť tumor, ale stačí nájsť rakovinovú bunku na krčku maternice a chemoterapia má ďalšiu obeť. Tiež to bolo propagované nenápadne ,myslím v reflexe.


pavol   |   ip:178.40.36   |   2010-11-08  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Očkovanie je životu nebezpečné!
Kto chce riskovať svoje zdravie a ešte ku tomu za to niekomu platiť, tak to je na zamyslenie.
Škoda, že ľudia tak ľahko uveria tomu, aké má cisár pekné nové šaty.
Ak to povedia v televízii a ešte sa ku tomu tak vážne tvária, no neuverili by ste tomu.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-11-08  (16:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ľudia sú vo svojej podstate veľmi primitívni. Dakto ponúkne vakcínu, vezmú si. Dakto ponúkne antikoncepciu, vezmú si. Dakto ponúkne farbu na vlasy, vezmú si. Dobrovoľne a ešte si za dobrovoľné ničenie zdravia priplatia... je to bieda.


durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-08  (19:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudia nie sú primitívni. Jednoducho však nepočítajú s tým, že lekári sú takí gauneri, resp. že sú tak zmanipulovaní farmapriemyslom, že ich nechcú liečiť ale chcú im predávať. Nech pacient vydrží a platí aspoň 5-6 rokov, potom nech si exne.

Veď sa pozrite kam smeruje medicína. Zdokonaľuje sa iba diagnostika, čiže ekonomicky zdatní pacienti môžu SKÔR začať platiť. Vyliečenie akosi ani nie je žiadúce. Len nech platia.

Zdravie má každý vo svojich vlastný rukách. Farmapriemysel, lekári a rôzni liptáci platení farmapriemyslom robia všetko pre to, aby ľudí presvedčili o opaku. Pravidelne masírovaní masmédiami za drahé peniaze.

Väčšina ľudí tomu pravidelnému tlaku podľahne. Nie sú hlúpi ani primitívni. Jednoducho stále dôverujú svojmu lekárovi. Pritom je to díler, poisťovák, predavač ojazdených áut...

Na vine je tento koncernmi zmanipulovaný systém, ktorý to umožňuje a legalizuje. Ľudia však, pán doktor Hujer, nie sú primitívni.


filip   |   ip:95.102.21   |   2010-11-08  (21:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  durino- Hlúpy nie je ten ,kto sa mýli ,ale ten kto v hlúposti zotrváva. Preto s tým ,čo si napísal súhlasím ,ale je to len polovica pravdy. Druhá je ,že ľudia nechcú nič iné počuť. Nielen, že si nedajú námahu nájsť pravdivé informácie ,ale sa im bránia. Nedá sa im ich ani dať,nechcú ,nemajú čas ,je to pre nich zložité. Koňa privedieš k vode ,ale aby sa napil...


durino   |   ip:195.98.12   |   2010-11-08  (22:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  filip - kto je primitív? Pacient prípadne rodič, ktorého študovaný lekár ubezpečuje, že ten liek, ktorý predpíše jemu alebo jeho dieťaťu, ho vylieči? A že nemá vedľajšie účinky?

Pritom lekár VIE, že liek je svinstvo, že MÁ vedľajšie účinky, že výrobca TESTUJE na ľuďoch jeho účinnosť.

Ja ako pacient nemám dôvod pochybovať. Veď ten lekár študoval, má diplom, asi vie č hovorí...

A táto spoločnosť sa na to prizerá, nerobí nič iné iba hľadá spôsob, ako si aj ona odhryznúť z koláčika. O tom svedčia rôzne hádky o tom, kto smie odporučiť pacientovi náhradu lieku, či lekár alebo lekárnik, alebo nemocnica. Nejde o nič iné, len o získanie provízie za sprostredkovanie - obchodu, nie zdravia.

Svojim spôsobom máš pravdu. Pacient sa má informovať sám. Na čo je však potom táto spoločnosť, ktorá berie neskutočné dane, neskutočné odvody, zadlžuje nás do aleluja a nerobí nič proti farma podvodom. Ak by sa chcel niekto ohradiť proti slovu farma podvod, mám na mysli otravu očkovaním, aplikovanie jedovatej ortuti do zubov, podporovanie chemoterapie...

Tvrdím naďalej, chyba je v systéme. Nie v tom človiečiku, ktorý uverí lekárovi, že mu chce dobre. A akýsi dobrák ho nazve za to primitívom, že uverí lekárovi. KOMU má krucionál uveriť? Konšpiračným serverom?


noname   |   ip:89.173.20   |   2010-11-08  (23:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  velmi dobre napisane "durino"!


sxg   |   ip:78.99.118   |   2010-11-09  (00:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Farmaceutická lobby a Markíza
http://www.youtube.com/watch?v=oGpPc1Fp3aU


filip   |   ip:95.102.16   |   2010-11-09  (08:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  durino- Hovorím o vlastnej skúsenosti.Využívam každú príležitosť a dávam tým čo majú internet, stránky ako rizikaočkovania.sk ,badatel.sk ,a tvoju auria.sk. Tým čo nemajú dávam prednášky Anity Petek a prof.Klinghardta -Nie sme chorí ,sme trávení napálené na dvd. Vždy si robím spätnú väzbu ,aby som vedel, ako dotyčný s info naložil. Je to úbohé,bez ohľadu na ich vzdelanie.
Slovo primitív použil Drhujer ,ale on je žid a pre nich sú všetci gojovia podradní.
Za to ,že ľudia nepoužívajú vlastný rozum -súdnosť ,ale spoliehajú na presvedčivosť iných, doplácame všetci a preto sme tam kde sme.


DrHujer   |   ip:178.41.96   |   2010-11-09  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Žid nie som, mám srbské korene, som ateista.

ľudia sú primitívni a ak nie, tak leniví rozhodovať sami o sebe.

Durino, lekár samozrejme vie že liek má vedľajši účinky. Učí sa to na farmakológii a vie to i laik. Testy sa samozrejme robia a budú robiť i na luďoch. Robia sa i na Slovensku. Za dva dni máš cca 350€, záujemcov sú haldy, laboratórium si môže vyberať, čo aj robí. Zodpovednosť spoločnosti a zlyhávanie autorít je samozrejme chyba a biznis farmaceutického a potravinárskeho priemyslu ( z ktorého som bol odídený, pretože som nechcel falšovať výsledky pre Mc Donald - jeden test cca 150 000 SKK v hotovosti v obálke )


JA   |   ip:81.89.60.   |   2010-11-10  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na medicíne sa prejavuje už teraz, za čo nás ONI majú a čo s nami plánujú urobiť. A nastáva skutočný poplach! Zrazu sme zistili, že nás fakt nechajú skapať. Dvadsať rokov slobodného trhu vstupuje do svojej výsledkovej fázy. Všetko chemicky dôležité, čo do seba strkáme, je vyrobené na Západe. Mengele sa kdesi potmehúdsky uškŕňa. Nešlo to násilím, tak teraz sami slovanskí otroci siahnu po medikamentoch.


ms   |   ip:90.179.18   |   2010-11-11  (01:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Přečetl jsem si Váš odkaz (autorův) na složení vakcín a odpovím následovně :
1)Nešiřte paniku.
2)Složení, které je uvedeno v odkazu(megaupload...)je složením, které se vyskytuje normálně v těle (chlorid sodný, vápenatý, hydrogenfosforečnan apod.)...vakcíny jsou připraveny tak, aby obsahovaly tyto látky v takovém poměru jako jsou v těle.
3)Ve vakcínách jsou ale chemické látky, které způsobují závažné průvodní projevy jako nemoc, horečka apod. a ty tam nejsou uvedeny. (možná jsou jinde nehledal jsem).
4)Hovoří se zejména z chemického hlediska o thiomersalu ( http://en.wikipedia.org/wiki/Thiomersal ) organortuťnaté slučenině a skvalenu ( http://en.wikipedia.org/wiki/Squalene )
5)Z biologického hlediska se do vakcín dávají buď přímo protilátky nebo oslabené viry (apod.)....ve vakcině proti prasečí chřipce měly být udajně oba viry (ptačí, prasečí)...což je nepřípustné.
6)Pokud se budeme bavit přímo o vakcíně proti prasečí chřipce, tak ta podle mne byla evidentní bio-chem. zbraní...nejde jenom o chemické složení, ale hlavně o biologické složeni.
7)Pokud by Vás totiž naočkovali touto směsí (kdovíčeho), tak byste zákonitě dostali horečku...tím by byl "zabit" vir prasečí (prase je savec má blízkou teplotu těla jako člověk), jenomže problém nastává s tím ptačím virem....aby byl totiž zničen, tak by musela Vaše tělesná teplota stoupnout nad 41°C (ptáci narozdíl od savců mají vyšší tělesnou teplotu kolem 41°C tuším), takže je Vám asi jasné co bylo cílem...lidé by byli permanentně nemocní...s vysokými horečkami...a to by byla teprve v TV dobrá voda na mlýn o tom, že je pandemie.
8)Vojáci v zálivu(1991)dostali očkovací látku proti anthraxu...(i naši v ČSFR), ale onemocněli na "syndrom války ze zálivu" jen američtí...tehdy se hovořilo o tom, že to bylo vinou bojových chem. plynů, ale to se vyvrátilo, protože by tuto nemoc museli mít i jiní vojáci. Dodatečně se zjistilo, že to bylo způsobeno právě touto vakcínou (proti anthraxu)a jejím složením...do jaké míry to byl omyl nebo záměrný pokus nebudu tady řešit (mám na to vlastní pohled).
9)Takže zkráceně řečeno není vakcína jako vakcína...v dnešní době vakcíny už považuji za bio-chem. zbraně...ono přece jenom za "totáče" se takové věci hlídaly (asi věděli proč)...dnes?...samozřejmě taky se hlídají..., ale rozhodujou peníze....(a nemyslete si za "totáče" se taky dělaly pokusy s vakcínami...jen se o tom nemluvilo a dělalo se to pouze izolovaně...né tak hromadně jak teď).....čiao :-)


DrHujer   |   ip:178.41.53   |   2010-11-11  (01:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nieje vakcína ako vakcína. Pokiaľ ide o vakcínu obsahujúcu subjednotku, konjugant, polysacharid alebo rekombinant, na chorobu, proti ktorej sa očkuje nieje možné ochorieť ( vakcína nieje pôvodcom prípadného ochorenia )

Pri písaní bodov 3, 5, 6, 7 ste si mali pozrieť Vami napísaný bod číslo 1 a buď písať presné info, alebo nepísať radšej nič.


ms   |   ip:90.179.18   |   2010-11-11  (02:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Za předpokladu,že tam je...že?!
Za body 3) 5) 6) 7) si stojím...o žádné šíření polašné zprávy se nejedná...vše je podložitelné...
JE NICK "DrHujer" KRYCÍ "NICK" PRO AGENTY SIS ?!...všechno tomu nasvědčuje


ms   |   ip:90.179.18   |   2010-11-11  (03:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jste docela rychlí...já jsem napsal 1:39 vy odpověděli v 1:52...takže vše plně pod kontrolou 24 hod denně, že :-D


volej   |   ip:80.87.214   |   2010-11-11  (06:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zabojovali sme a dcerku sme nedali očkovať, čakame na udelenie vysky pokuty no a o ústavnosti uz rozhodne sud.


falle   |   ip:85.135.14   |   2010-11-11  (10:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZERO - napíš prosím, aký typ detoxikácie si robil.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-11-11  (14:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ms, ano, ONI nikdy nespia :-), Sedí TAM tím 350 agentov, ktorí sledujú neuveriteľne prospešné a civilizáciu prebúdzajúce stránky ako dolezite.sk. Tak si všimli i Vaše omyly v texte. Recenzoval som nejaké študentské práce v noci a ONI mi zavolali a že Vám mám odpísať, takže našiel som si čas i na Vás:-) Neviem,čo je agent SIS ale shimano SIS ( TY15 ) už nepoužívam, prešiel som na shimano XTR. V kombinácii s Paul, Ringlé, Rock Shox SID Race, Tune, mavic a titánovou kostrou na mieru to je excelentné. Och áno, stálo ma to 170 000SK - veď bez NICH by som na to nemal... len tak na odľahčenie témy...


ms   |   ip:90.179.18   |   2010-11-11  (17:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer,....:-DD tak to máte dobrý držím palec....jen mi vysvětlete proč máte pokaždé jinou IP adresu...jo jasně to bude asi providerem,že...;-) čiao...


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-11-11  (17:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ms, neviem prečo mám vždy inú adresu. Doma mám od T mobilu, v práci od neviemkoho. Na doležité píšem vždy z tých istých počítačov - môj doma, a v práci. IP neviem ako funguje, takže na tú otázku neviem odpovedať.


peter   |   ip:77.48.69.   |   2010-11-11  (22:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vakcíny sú naozaj svinstvo, ak nedám svoje deti zaočkovať, čaká nás nejaký postih?


Kolobot   |   ip:89.173.10   |   2010-11-12  (09:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LEN TOĽKO chcem povedať že toto bol môj prvý článok ktorý som tu dal a vôbec niekde na internet dal a mal som obavy či to má zmysel ale tak zdá sa mi že sa celkom ujal.

A tak by som si drzo dovolil ak teda sa nenahneváte pridať ešte jeden taký príspevok.
A síce po tom čo som začal pozerať to video o ktorom tu písal

filip | ip:95.102.16 | 2010-11-09 (08:32)
Nie sme chorí ,sme trávení napálené

ktoré som našiel na tomto linku
http://www.cez-okno.net/clanok/veda/nie-sme-chori-sme-traveni-3x-video-titulky-sk

Tak tam v prvom videu medzi 15-25 minútou hovorí o toxikologickom teste na prítomnosť všetkých tých novodobých jedov rozpúštadiel ortuti ....
A som sa rozhodol že si ho dám just spraviť nielen pre zaujímavosť ale aj preto že mám aj teraz určité problémy z rozhádzanými hormónmi. A rád by som sa s vami potom podelil v ďalšom článku o informácie že kde mi ho spravili prípadne za koľko a aké sú výsledky, že na koľko je asi 23 ročný človek žijúci v meste ktorý pije minerálky z plastových fliaš... toxický.

PS: Začal som zisťovať veci kde to robia a tak ak máte niekto o tomto informácie pomohli by keby ste napísali.


filip   |   ip:95.103.66   |   2010-11-12  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kolobot- Tu je pôvodná stránka , aj s ďalšími prednáškam: http://durino.blip.tv/posts?view=archive&;


volej   |   ip:80.87.214   |   2010-11-12  (11:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  peter: uz tu bola spomenuta stranka www.rizikaockovania.sk tam najdes vsetko potrebne aj vysku pokuty :) Zatial vsak nik nebojoval zaplatil ju bolo vymalovane.


volej   |   ip:80.87.214   |   2010-11-12  (12:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Detoxikacia: autor tejto metody sam prekonal rakovinu pankreasa len tymto sposobom ziadne ozarovanie ani chemoterapia. Pomahal ludom v USA ale aj po celom svete (robi prednasky). Bol za to aj vazneny. Kliknite si na youtube.pl a zadajte vyhladavat Dr.Ashkar + rak Sam som to absolvoval. Vedlajsi ucinok detoxikacie krvi a lymfy je aj liecba vsetkych zapalovych procesov v tele.


filip   |   ip:95.103.66   |   2010-11-12  (14:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Tu je legislatíva -http://www.ockovanie.org/odmietnutie-povinneho-ockovania.html


filip   |   ip:95.103.66   |   2010-11-12  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.auria.sk/blog/z-brucha-bestie


filip   |   ip:95.103.66   |   2010-11-12  (16:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Drhujer -Ty máš prehľad v tých vakcínach ,tak nám povedz , ktoré mal namysli filantrop Gates , aby sme "nešírili paniku"?http://www.cez-okno.net/clanok/pozri/popularizacia-depopulacie-a-la-bill-gates


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-11-12  (16:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem, ktoré mal na mysli. No na zníženie pôrodnosti sa používajú dnes veľmi jednoduché a účinnejšie dve metódy.

Chemická je užívanie kontraceptív a postkoitálnych kontraceptív, ktoré ženy užívajú vedome a dobrovoľne.

Druhá je sociologická - presadzovanie oddiaľovanie prvého tehotenstva a presadzovanie dvoch detí ako ideálu rodiny.

Najúčinnejšie riešenie je to najjednoduchšie - ako v týchto dvoch prípadoch.


LordX   |   ip:95.103.27   |   2010-11-12  (17:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bill Gates "The world today has 6.8 billion people. That's heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent!"

Cim vyssia je zivotna uroven ludi (najma uroven zdravotej starostlivosti), tym menej deti ma v priemere jeden par, lebo takmer vsetky preziju do dospelosti.


Beebee   |   ip:87.197.13   |   2010-11-12  (17:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Volej, naozaj si absolvoval tu "terapiu" s cesnakom a cicerom v rane na vlastnej kozi???


filip   |   ip:178.40.22   |   2010-11-14  (17:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Neviem, či som predsa len nespravil strašnú chybu a nestvoril niečo hrozné." — Edward Jenner, vynálezca očkovania


ssonne   |   ip:85.216.13   |   2010-11-21  (12:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @DrHujer, srbske korene a ateista?? Tvoji predkovia sa otacaju v hroboch.


underdroid   |   ip:195.28.83   |   2010-12-22  (10:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mna by zaujimalo ako je t s ockovanim zvierat (besnota,psinka) , ... je to biznis alebo co?, urcite viem ze je to povinne 1x za rok. zase som zabudol ist s havkom tento rok na vakcinu.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

ZMLUVA S OBCANMI SLOVENSKA

Hľadanie tejto zmluvy, ma stálo 2 hodiny života, dúfam, že admin ju uzná ako uverejnenia hodnú.


Kresťanský Nostradamus

Základný príjem

Chronologie historie

Us now - Dokument

Hviezdna brána – Stargate

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Ako sa chcel stať Kubo súčasťou strednej triedy


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2658 s