20. August 2019
    
Kolský supervrt. Plač a škrípanie zubami - Dolezite.sk

Kolský supervrt. Plač a škrípanie zubami


  2010-10-09  (11:00)  |  Náboženstvo a mystika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Kolský supervrt. Plač a škrípanie zubami

Niečo zaujmavé hlavne pre ateistou. Vedci v SSSR chceli povodne preniknút hlbšie avšak niečo sa sudruhom tak uplne nepodarilo dostali sa do hlbky 12,262km čo apropo dodnes nahlbšia ludsky vytvorená diera.

 

S pozdravom


stig leng
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
snakecharmer   |   ip:217.12.62   |   2010-10-09  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to je haluz ! neviem k tomu nic dodat...


mkultra   |   ip:78.98.150   |   2010-10-09  (19:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja k tomu viem niečo dodať. Na túto historku, že Rusi sa prekopali do pekla som narazil náhodou na YT asi pred dvoma rokmi. Bolo to ozaj strašidelné počúvať - ale nemyslite si, to, že som konšpirátor a paranoik, ešte neznamená, že všetko spapám. Práve naopak, snažím sa všetko čo najlepšie preveriť a práve to zo mňa nakoniec spravilo paranoika (Boh ťa vidí;)
V tomto videu sa tvrdí, že vykopali jamu a počuli peklo, ja som na internete našiel - že vraj v rámci experimentu spustili dole citlivé mikrofóny (tuším chceli nahrať tektonickú aktivitu či čo) a nahrali peklo. Hľadal som intenzívne, ale celá táto historka má iba jeden, neznámy zdroj.
Je takmer isté, že sa jedná o podvod. Taktiež si všimnite, že celá táto reportáž je o ničom. Je o vrte a o tom, že kopali hlboko, ale už dokopali. Kebyže je to seriózne, tak si nájdu niekoho kto tam vtedy bol a spýtajú sa - ale nespravili to a ani sa o to nepokúsili, hádajte prečo.

FAKE!

Ak chcete naozaj riešiť záhadu o Bohu a Satanovi tak sledujte tieto súvislosti. Ozajstná záhada:

Fraktálna geometria
+
Voda, jeden zo základov života premenená na snehové vločky (žiadne dve vločky nie sú rovnaké-aspoň v laboratórnych podmienkach sa nepodarilo vytvoriť dve rovnaké, v reále sa to ťažko overí :)
+
Každý ozajstný satanista vie, že pentagram je mágia pre deti, na vyvolanie pekelných démonov zvučného mena treba hexagram
+
Bauer si zmenil meno na Rotschild a za znak si vybral červený hexagram - symbol spájaný zo Satanom a Astarothom(strážca pozemských pokladov) - a spravil ku.va kariéru!
+
Planéta Saturn odpradávna spájaná zo Satanom má na svojom póle hexagon, ktorý sa nehýbe! Vedci čumia a nechápu.
+
Planéta Jupiter, spájaná s Luciferom je objekt, ktorý by sa teoreticky mohol premeniť na druhé Slnko - Lucifer-svetlonos-Jupiter-minislnko!
+
NASA nechala spadnúť sondu Galileo do atmosféry Jupitera(zložením podobný ako Slnko), pričom Galileo mal ako pohon 144(!) kapsúl z plutoniom-238. Nepodarilo sa im zapáliť Jupiter.
Podarilo sa im však vytvoriť gigantickú škvrnu na povrchu.
+
Táto škvrna bola prvýkrát pozorovaná vo filme Vesmírna Odysea 2010 a vlastne aj zapálenie Jupitera

Toto je záhada jak sa patrí, nie nejaká ruská reportáž o zavretom vrte(aj keď najhlbšom na Zemi)

Snehové vločky galéria(áno, sme dielom chaosu, to ti tak verím Mr.vedec:)
http://www.its.caltech.edu/~atomic/snowcrystals/photos/photos.htm


snakecharmer   |   ip:217.12.62   |   2010-10-09  (20:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @mkultura

dobry pristup.. len tomu nerozumiem- "me dielom chaosu, to ti tak verím Mr.vedec"


mkultra   |   ip:78.98.150   |   2010-10-09  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chcem tým povedať, že tento novodobý vedecký ateizmus sa síce pekne počúva, ale inak je to kompletne nereálne teória. Nemožno zapierať, že je tu akási vyššia sila/vyšší princíp, ktorá/ý od počiatku skladá vesmír naprosto úžasným spôsobom a naprosto cielavedome! Vesmír vie čo robí!? Očividne vie.

Dobre si pozri fotky tých vločiek- okrem toho, že majú všetky ako základ hexagon(prečo,to netuším) a často vytvárajú obrazec tzv.semeno života(seed of life)
tak pri niektorých vločkách sa nedá nevidieť, že sa vytvára rovnaká geometrická štruktúra ako pri listoch niektorých rastlín.
Čo má spoločné snehová vločka a list papradia, alebo ihličnatý strom? Logicky by nemali mať nič spoločné, sú to naprosto rozdielne veci a predsa sú urobené podľa tej istej šablóny.

Vedecký mainstreamový názor, že stvorenie vesmíru, stvorenie Zeme, stvorenie života sú nesúvisiace udalosti, že je to len sled náhod v nekonečnom chaotickom vesmíre kmitajúcich atómov je proste dosť nereálne.

Taktiež tvrdenie, že človek je len náhodný produkt evolúcie, že sme iba veľmi inteligentné zvieratá je naprosto mylný. Netvrdím, že vývin života nejde od jednoduchých foriem života k zložitejším - ale nie je to žiadny chaotický darwinizmus(padni komu padni, silnejší/lepší berie všetko)

Ja predsa viem, že ešte pred tým, ako som si prvý krát uvedomil svoju existenciu som bol - oplodnené vajíčko,zygota,embryo,plod,batoľa,dieťa - a až keď moja nervová sústava a mozog dosiahli určitú úroveň - dokázal som sa uvedomiť.
To však neznamená, že som len biostroj. Ak by som bol iba veľmi dokonalý biostroj, znamenalo by to, že by som musel mať limity.
Ale ľudská fantázia žiadne limity nemá, môžeš si predstaviť čokoľvek - pritom to neexistuje, nikto to nikdy nevidel a predsa dokážeš vo svojej mysli stvoriť čokoľvek a dokonca to aj následne zhmotniť - napríklad ako maľbu, sochu, stavbu, melódiu, čokoľvek.

A v tom podľa mňa spočíva hlavné ťažisko toho biblického tvrdenia, že sme stvorení na obraz boží. Pretože naša kreativita nemá žiadne hranice, žiadne obmedzenia a dokážeme túto kreativitu aj fyzicky zhmotniť.
Ani božská kreativita pochopiteľne nemá žiadne hranice a práve preto sa všetko v tomto vesmíre zhmotňuje ako čistý originál, dokonca aj taký detail ako snehové vločky
:-)
Enjoy   |   ip:85.216.18   |   2010-10-09  (21:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobre tak aj kebyze verime ze tam dole naozaj nasli peklo , tak co ak by do zeme narazil asteorid ktory by znicil celu planetu. Znamenalo by to koniec pekla ? Alebo by ho boch dal do niakej inej planety? :)


Enjoy   |   ip:85.216.18   |   2010-10-09  (21:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  *Boh


Exception   |   ip:86.12.253   |   2010-10-09  (21:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto video som videl dávnejšie na mojevideo a jeden chalan tam dal koment v skratke asi toto:

Tá náhravka je vraj z filmu "Baron Blood" www.youtube.com/watch?v=tziBhU0A5aQ

A tu je video ako to vraj mohlo byť upravené...
www.youtube.com/watch?v=VWo6kTsoiv4


Exception   |   ip:86.12.253   |   2010-10-09  (21:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto už možno poznáte ale stojí to za to :D

Toto je údajne skutočná odpoveď v teste strednej úrovne z chémie na univerzite vo Washingtone. Odpoveď jedného študenta bola taká "hlboká", že sa profesor rozhodol podeliť sa s ňou s kolegami na internete. OTÁZKA Extra (bonus) Je peklo exotermické (uvoľňuje sa teplo) alebo endotermické ( absorbuje sa teplo)? Väčšina študentov napísala svoje domnienky na základe Boylovho zákona plyn sa pri rozpínaní ochladzuje a pri stláčaní zahrieva ) alebo nejakú inú variantu. Jeden študent ale napísal. Najprv musíme vedieť, ako sa hmota v pekle mení v čase. Potrebujeme teda vedieť pomer, v ktorom duše prichádzajú do pekla a pomer, v ktorom z pekla odchádzajú. Myslím, že môžeme predpokladať, že duša, ktorá sa dostane do pekla, už odtiaľ nevyjde. Takže neodchádzajú žiadne duše. Pre predstavu, koľko duší do pekla prichádza, sa pozrime na jednotlivé náboženstvá v dnešnom svete. Väčšina z nich tvrdí, že kto nie je príslušníkom ich cirkvi, príde do pekla. Od okamžiku, keď existuje viac ako jedno náboženstvo a ľudia nepatria do viac ako jednej cirkvi, môžeme predpokladať, že všetky duše skončia v pekle. Na základe pomeru medzi natalitou a mortalitou môžeme očakávať, že počet duší v pekle exponenciálne rastie. Teraz sa pozrime na pomer zmeny objemu pekla, pretože podľa Boylovho zákona pre udržanie rovnakého tlaku a teploty musí objem rásť úmerne k počtu prijatých duší. To nám dáva dve možnosti. 1.Ak sa objem pekla zväčšuje pomalšie, ako v pomere v ktorom prichádzajú duše, tak teplota a tlak rastie , až peklo vybuchne. 2.Ak objem pekla rastie rýchlejšie, ako v pomere k prichádzajúcim dušiam, teplota a tlak budú klesať, až peklo zamrzne. Ktorá varianta je správna? Ak si spomeniem na výrok Terezy v prvom ročníku, keď povedala, Skôr bude v pekle zima, než sa ja s tebou vyspím. A vyspala sa so mnou včera, musí byť správna varianta č.2, peklo je teda nepochybne exotermické a už zamrzlo. Záver tejto teórie je, že ak peklo zamrzlo, neprijíma už žiadne duše, zaniklo a zostalo iba nebo, čo je dôkaz božej existencie, ktorý vysvetľuje, prečo Tereza včera v noci kričala "Ach môj bože!" Tento študent jediný dostal za svoju odpoveď 10 bodov.


LordX   |   ip:95.103.0.   |   2010-10-09  (21:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mkultra - "Chcem tým povedať, že tento novodobý vedecký ateizmus sa síce pekne počúva, ale inak je to kompletne nereálne teória. Nemožno zapierať, že je tu akási vyššia sila/vyšší princíp, ktorá/ý od počiatku skladá vesmír naprosto úžasným spôsobom a naprosto cielavedome!"

Ano, fyzikalne a chemicke zakony.

"okrem toho, že majú všetky ako základ hexagon(prečo,to netuším)"

Lebo voda vdaka chemii (fyzike) zakonite krystalizuje v hexagonalnej sustave.

"Čo má spoločné snehová vločka a list papradia, alebo ihličnatý strom?"

Spolocny vesmir, su riadene a tvarovane tymi istymi zakonmi.

Prave fraktalna geometria podlamna dokazuje ze na vznik nekonecne komplexnych a krasnych struktur v prirode netreba inteligenciu - staci jednoduchy vzorec a nekonecne iteracie. Napriklad znama Mandelbrotova mnozina, kralovna fraktalov, je definovana pomocou jednoduchej iteracie zn+1 = zn2 + c . http://en.wikipedia.org/wiki/Mandelbrot_set

Ten hexagon na saturne je takisto len dielom fyz. zakonov a bol dokonca simulovany v laboratoriu na analogickom systeme - http://news.discovery.com/space/saturns-north-pole-hexagon-mystery-solved.html

Ale naozaj zaujimave, ako nemysliace fyz. zakony dokazu stvorit take neocakavane diela z jednoduchych a naoko chaotickych zaciatocnych podmienok. :)


asdfasdf   |   ip:95.105.19   |   2010-10-09  (21:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chcem povedať, že to video je spojené z 2 častí: obyčajného dokumentu a niekoho myšlienky k tomu pripojiť nahrávku z pekla. Tie zvuky sú obyčajné pišťania detí,ľudí-niekde som našiel aj analyzovanie tej nahrávky.


illuminatedBimbo   |   ip:178.40.2.   |   2010-10-09  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peklo je vlastne ocistec , a funguje v univerze tak dlho ako ho ludia svojimi skutkami vytvorili!
Jednoducho co nieje v sulade zo zakonmi stvorenia to sa musi sudit samo vsebe pokial to budu ludia takto chciet a budu tento svoj zhubny trend udrzovat. Clovek ma povod v duchovne a tym padom je nas domov nad tymto nasim stvorenim "univerzum",ktore je podrobene opakujucemu zrode a zaniku.Ludsky duch ktory podstupil "cestu" v tomto "hmotnom"stvoreni sa nemoze vratit domov pospineny odporne prezitym zivotom.Zakony medzi tymito "dimenziami"z neho strhaju do nevedoma uplne vsetko zlo ktore neodcinil a tymto ho vlastne zbavia aj jeho osobneho vedomia teda aj vsetkeho co v zivote prezil,jeho zivot je vymazany akoby ani nikdy nezil proste budete vymazany z knihy zivota!
A potom zakony v stvoreni znova vyzenu uplne nevedomeho ducha do hmoty "univerza" aby dozrel ,ale aby zil tak aby ustal na ceste domov a vratil sa sebavedomy!
Pricina nasej existencie sa odohrava mimo chapania vedy ci nabozenstiev a preto pravdu nemozno pochopit ,alebo sa ju naucit,mozno to len osobne prezit.
seven   |   ip:89.176.14   |   2010-10-10  (02:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  peklo nepeklo :) jasnym faktem je, ze po te co najeli do vrstev kovu, pak uz to dal nenavrtali. At uz je jakykoli duvod (ne ale peklo), tak to je faktem, ze dal uz nikdo nepokracoval. Stejne jako nikdo uz nikdy neletel na Mesic. (a o tom lze uspesne pochybovat, zda tam vubec byli, kdyz darovany mesicni kamen pred rokem odhalili myslim ze v Holandsku, jako podvrh).
Jeste kdyby slo videt to jadro vyndane z vrtu co bylo ze zlata a platiny, protoze to asi zni take jako pohadka. (to ze by se rozkradla uz ani nezminuji). Ale skoda ze to vse nejspis podlehalo pomerne velikemu utajeni a tak se my mame sanci dovedet jen stripky.
****prosim pokud muzete, zkusili by jste mi prosim odpovedet na otazku, proc by podle teorie melo byt v Zemskem jadru zelezo a jine kovy, kdyz podle odstredive sily se prave tezke predmety odstredi vzdy nejvice na okraj? tedy zde zminena vrstva kovu podporuje spise teorii Hollow Earth, kde se rika ze Zeme je duta. Pro dolozeni chovani hmoty ve volnem kosmickem prostoru zminim jeste jeden experiment provedeny na orbitu (http://www.youtube.com/watch?v=BX0z5EwjXF0)
****** pro MKULTRA: supr,dik za zajimavou info. + nazory, souhlasim. Sacred Geometry ma jasnou souvislost s necim co je vsudypritomne na teto zemi mozna i v cele nasi Slunecni soustave. Co to je je zrejme, ze jen tak skrabeme po povrchu. Ale jadra se zatim ne a ne dosici. Napr. tyto interferencni obrazce v kapaline (zde voda) ukazuji jasne geometricke obrazce. A ted proc pri dane frekvenci zrovna takovy - najde se nekdo kdo vyzkoumejta treba? (http://www.youtube.com/watch?v=GCUg4Kx_CjY) ******Ovlivnuje li frekvence (Hz) geometrii, muze a patrne ma vliv na zivy organismus. Lze z toho usuzovat ze i geometrie prostoru pak ovlivnuje zpetne napr. cloveka? (sakralni architektura, symbolika apod.)kam   |   ip:88.100.8.   |   2010-10-10  (04:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Nemôžeme byť zjednotení s Bohom, ak sa slobodne nerozhodneme milovať ho. Nemôžeme však milovať Boha, ak ťažko hrešíme proti nemu, proti svojmu blížnemu alebo proti sebe samým: „Kto nemiluje, ostáva v smrti. Každý, kto nenávidí svojho brata, je vrah. A viete, že ani jeden vrah nemá v sebe večný život“ (1Jn 3,14-15). Náš Pán nás upozorňuje na to, že budeme od neho odlúčení, ak nebudeme pomáhať vo vážnych potrebách chudobným a maličkým, ktorí sú jeho bratmi. Zomrieť v smrteľnom hriechu, ak sme ho neoľutovali a ak sme nedosiahli Božiu milosrdnú lásku, znamená zostať navždy odlúčenými od Boha vinou našej slobodnej voľby.
A tento stav definitívneho vylúčenia seba zo spoločenstva s Bohom a s blaženými sa označuje slovom „peklo“."

Katechizmus KC 1033


bo   |   ip:78.99.52.   |   2010-10-10  (07:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To Exeption :
...teda tvoj príspevok fakt stojí za to!
Navrhujem adminom zvýrazniť !
A Kola vrt ? Môj názor je montáž, event. zvuk mohol byť z inej dimenziálnej úrovne, budúcnosti, minulosti, paralelného priestoru, prosto posuv.
peklo je v nás, i nebo.
V Bhavadgíte to vysvetľuje Krishna, je to iné ako katolícka téza.


mkultra   |   ip:91.127.16   |   2010-10-10  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX: Ďakujem za vysvetlenie, vo fyzike/matematike som nikdy nebol moc dobrý.
Žijeme v duálnom svete, preto si každý nakoniec môže a vlastne aj musí vybrať medzi dvomi základnými možnosťami:
Buď človek verí, že hmota stvorila vedomie, alebo verí, že vedomie stvorilo hmotu.

Seven:
"Ovlivnuje li frekvence (Hz) geometrii, muze a patrne ma vliv na zivy organismus. Lze z toho usuzovat ze i geometrie prostoru pak ovlivnuje zpetne napr. cloveka? (sakralni architektura, symbolika apod.)"

Dobrý postreh, podľa mňa to je možné. Vysvetlovalo by to, prečo sa človek na niektorých miestach jednoducho cíti dobre. Hlavne v prírode - pretože, tá vytvára vždy maximálne harmonickú "architektúru"
O tomto je tiež Feng Šuej a japonské zenové záhrady. Myslím, že to má niečo do seba.

Japonské záhrady
http://www.youtube.com/watch?v=9SDPbC34eVs&;feature=related

Vzťah frekvencia/rezonancia/geometria
http://www.youtube.com
/watch?v=Qf0t4qIVWF4&feature=related

Inak všimnite si, že čím vyššia frekvencia, tým komplexnejšia štruktúra obrazca. Zaujímalo by ma, aký má (už takmer zdvojnásobenie) Schumanovej rezonancie (frekvencia Zeme) vplyv na naše vedomie.Kagur   |   ip:158.195.1   |   2010-10-10  (11:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto je fikcia. :-D Bol to pôvodne krátky článok fikcie, ktorý publikoval istý fínsky kresťanský časopis. Neskoršie sa stál urbánnou legendou.... Tu je link kde je všetko vysvetlené (ale po anglicky)- http://www.truthorfiction.com/rumors/d/drilltohellfacts.htm


rakiew   |   ip:178.41.68   |   2010-10-10  (11:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  keby aj nahrala niaka skupina vedcov peklo..tvorcovia dnesneho sveta su uctievaci lucifera,nie?
alex jones to objasnil jasne v tej reportazi o bohemian groove..
myslite ze by chceli aby sa tym niekdo zaoberal?..aby ludia vedeli o pekle?..potom by ale skumali aj boha a nebo..mozno je to len blud ta nahravka..ale aj keby to niekto zistil...bol by v tom sam..vsetko by sa ututlalo..Neviem   |   ip:77.234.25   |   2010-10-10  (11:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  s vrtom museli skoncil pretoze v hlbke 12 km bolo namiesto predpokladanych 100 stupnov az 180 a keby pokracovali do planovanych 15 km teplota by stupla na 300 stupnov... a tie zvuky vobec nezneju ako krik ludi, mozno vasa fantazia si spracovava... jedine co tam pocut je silny sum s echom...


Anunnaki   |   ip:80.188.86   |   2010-10-10  (14:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to FAKE.

Zvuk je z konkretneho filmu ... pohladajte na youtube videjko, kde chlapik tuto nahravku z povodneho filmu cez rozne overi ze je to ten isty zvuk.

Nechapem ako niekdo moze verit takym absolutnym hlupostiam ako:
a) cestovanie v case
b) dalsie dimenzie ci paralelny vesmir
c) peklo a nabozenstvo

V case sa nidky nebude dat cestovat, cas sa moze akurat tak priblizit k zastaveniu ale nikdy nemoze zrychlit ci sa vratit spet.


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-10-10  (18:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anunnaki:A ver tomu ze dimenzie existuju.A cas je fikcia.


virik   |   ip:213.151.2   |   2010-10-10  (18:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čas neexistuje, preto sa zdá, že cestovanie v čase nie je možné. čas , čiže minulosť, prítomnosť a budúcnosť je iba ľudský výmysel.Dalšie dimenzie existujú a taktiež aj paralelný vesmír. K tomu peklu sa neviem vyjadriť, lebo som tam ešte nebol, ani nepoznám nikoho, kto by mi to objasnil.


bo   |   ip:78.99.52.   |   2010-10-10  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anunaki, tvoja logika ťa nepúšťa ďalej.
Máš preplnenú hlavu ,čo vidno na tvojich príspevkoch.Len tam kde je miesto/prázdna hlava/ sa môže čosi ešte vmestiť.

Ideš na to rozumom, všetko existuje čo existuje, my sme len nedokonalá kopia, a chápeme maličkým papagájčim rozumčekom.
Koľkože percent mozgu používame, vie niekto ??? Zúfalo málo.
Ale sú tu aj takí čo fungujú s nejakými percentami navyše oproti nám, to snáď nikto nepoprie.
No a my ich nechápeme...


rozpravka   |   ip:217.112.1   |   2010-10-10  (20:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To, že navrtali peklo je hloupoust. Běžně se již před 50 lety dělaly vrty 6 km. Například jablůnka. Dnes se běžně pro vytápění dělají vrty 5 km. Žádný pláč tam není. Jen teplo, někdy voda, případně třetihorní, to si pak můžete udělat lázně.
Myslím že dojeli na technické potíže + finance.Proč by z vrtu měla vyskakovat nehmotná bytost ? Je - li nehmotná, k ničemu nepotřebuje vrt. Tím nechci rozhodně zpochybňovat existenci pekla.
http://www.jakbydlet.cz/clanek/512_geotermalni-elektrarny--2dil.aspx ale


duri   |   ip:95.103.19   |   2010-10-10  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NICEE rusko ma najhlbsiu dieru, jeee to je rekord, rusko je take bozie, ohjoj skoda toho bububu pekla

RUSKO+CHINA FOREVER!


Tara   |   ip:94.112.16   |   2010-10-10  (20:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  virik:

Tím, že zpochybňuješ existenci času jako takovou, zpochybňuješ i existenci jiných dimenzí. Ve svém příspěvku si protiřečíš :-)
Čas i prostor jsou relativní pojmy, nikoliv absolutní.


Exception   |   ip:86.12.253   |   2010-10-10  (21:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To mkultra: To video s tou soľou...

(Vzťah frekvencia/rezonancia/geometria
http://www.youtube.com
/watch?v=Qf0t4qIVWF4&feature=related)

...som videl dávnejšie a je to pôsobivé. Ale ak si prečítaš hneď druhý komentár čo tam je aj keď je v angličtine, tak dotyčný to tam nejak logicky pravdepodobne vysvetlil. Nerozumiem sa tomu ale príde mi to ako možná odpoveď k tomu (without the mystical bullshit) bez mystických kecov.


Andrej   |   ip:95.102.18   |   2010-10-10  (22:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hehe, ze peklo. Kedze zemsky priemer je plus, minus 12 756 km, predpokladam, ze poculi tych ludi na druhej strane zeme :D


ivobenes   |   ip:85.71.173   |   2010-10-11  (00:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je mi celkem jedno čemu kdo věří, ale
vysvětlete mi, prosím, jak může normální mikrofon (přestože s úpravou pro záznam zvuku pohybů zemské kůry - stále jsme ve fyzickém světě) zaznamenávat zvuky, které se nedějí na fyzické úrovni, ale duchovní.
Nebo mi chce někdo namluvit, že lidé odcházející do pekla si sebou vezmou své fyzické tělo, aby tam pak mohli řvát?
Tomuto se prostě nedá věřit, i když bych třeba chtěl.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-10-11  (10:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Andrej vrtali do hlbky 12 000 m ,nie kilometrov....


seven   |   ip:89.176.14   |   2010-10-11  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co taky chcete cekat od zverejneni na teto prehnane krestansky orientovane web strance, ze?
Panove, peklo? to vam az neverim, ze nekteri tu vazne o tom pisete a uvazujete. Peklo cini clovek na Zemi ostatnim. Jinak by tu bylo nebe na Zemi :)
Peace.Koalka   |   ip:195.160.1   |   2010-10-15  (13:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak aj peklo existuje, je to stav duše. Pochybujem, že to má nejaké zvuky, alebo by sa to dalo zachitiť. Tie zvuky sú pridane evidentne je to video zostrihané. Môžem si urobiť aj ja videomontáž, keby chcem a uverejniť to,ako záhadu.
Ja osobne v Boha verím. Neverím, že peklo je na Zemi a láva je z čertoveho kotla a polieva duše a tie trpia a pištia. :-)tonky   |   ip:94.136.13   |   2010-12-03  (20:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pokial viem tak najhlbši vrt je v nemecku a ten ma 15 kilometrovMefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2011-05-01  (19:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na peklo věřila jen moje babička jejiž mysl byla manipulována katolickou církví děda z toho měl naopak velkou srandu. No a k těm zvukům z kolského vrtu.Únik zemního plynu ve vrtu a rezonance + echo + mikrofon= "pekelné" zvuky :-D. Toho samého efektu lze dosáhnou u každého vrtu o průměru kolem 200mm a hloubky nad 100m pokud uniká z vrtu plyn a spustíte do vrtu mikrofon. A nebo druhý případ pro názornost,když svaříte potrubí o délce kolem 1km a světlosti 300-500mm tak zkuste dovnitř něco zakřičet a uslyšíte to pekelné echo. A různě zdeformované modulace akustických vln.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?


 - Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?2013-06-01  (10:13)  |  Náboženstvo a mystika
Čo nám malo byť zamlčané a prečo? Existuje reinkarnácia, teda možnosť opakovaných vtelení? 30 až 40% obyvateľstva je presvedčených o tom, že žili na Zemi už viac krát. Toto prastaré poznanie ľudstva nájdeme vo všetkých končinách Zeme a v mnohých kultúrnych kruhoch a nielen v budhizme a hinduizme ako si mnohí myslia. Reinkarnácia bola kedysi úplne prirodzeným poznaním aj v rannom kresťanstve, až kým ho kňazská kasta pred 1500 rokmi nepotlačila a neuvalila svoju kliatbu na každého, kto by tomu veril.

Fatálne omyly duchovne hľadajúcich 1


2013-05-01  (12:02)  |  Náboženstvo a mystika
Kto sa trochu hlbšie zaujíma o duchovné súvislosti života vie, že človek sa na zem nerodí iba raz. Prichádza sem viac krát a to jednak preto, aby odložil svoje staré chyby a viny a jednak preto, aby sa práve tu na zemi mohol výraznejším spôsobom duchovne posunúť nahor. Znalosť o opätovných príchodoch človeka na zem bola do piateho vatikánskeho koncilu bežne rozšírená i medzi kresťanmi a toto poznanie je až dodnes prirodzenou súčasťou všetkých východných náboženstiev.


2013: Apokalypsa ezoteriků a agónie společnosti!


2013-04-19  (10:53)  |  Náboženstvo a mystika
,,Ezoteriky, sektáře a příznivce New Age čeká po 21. prosinci 2012 podobný osud jako komunisty po rozpadu Východního bloku mezi lety 1989 – 1991.“ - Václav Bláha


Odev ako prejav ducha


2013-04-19  (09:31)  |  Náboženstvo a mystika
Týmto textom sa obraciam na nežnejšie pohlavie s výzvou, aby sa už konečne spamätali a zamysleli sa nad svojím počínaním.


Večné peklo ? BLUD RKC ! (VIDEO)


2013-04-11  (17:45)  |  Náboženstvo a mystika
Ako je možné aby náš milostivý a láskyplný Boh dopustil večné utrpenie pre tých, ktorí neprijali obeť Ježiš Krista ? Určite Boh, ktorý je nekonečná láska a chce zachrániť každú dušu by niečo také urobil ? Poďme sa spoločne pozrieť čo hovorí o tom Božie Slovo - Biblia. Učenie, že bezbožní sú trápení ohňom a sírou vo večnom pekle a že za hriechy, ktoré spáchali počas svojho krátkeho života na zemi, budú mučení tak dlho, ako dlho bude žiť Boh, je nezlučiteľné s Božou láskou a milosrdenstvom i s naším ľudským zmyslom pre spravodlivosť.


CO JE CÍRKEV?


2013-04-04  (21:53)  |  Náboženstvo a mystika
Každý národ mněl svou víru, a své bohy, a také nějakou minulost kterou si uchovávaly moudra, a vzpomínky na své předky. Ano, hovořím o nějakých pohanech anebo barbarech, i tyto národy mněly ve skutečnostech jistou civilizaci, a jiný postup životních skutečností danou jistou životní lokalitou a tím i mentálním přístupem k životu a daných jiným podmínkám. Co přinášelo jejich náboženství? Setkání svých sousedů, výměna zkušeností jak pro dobrý chod komunity, tak také pro pobavení a také nabytí informací pro další chod komunity do budoucna, osobní setkání utužovalo jistou sounáležitost a také vědomí někam se zařadit. Toto kulturní dědictví bylo ale hrubě pošlapáno katolickou vírou a doslova zneuctěno. Když si uvědomíte, že každý národ mněl ne staletí, ale tisíciletí svou víru a děděné poznatky, které se předávaly po několik tisíc generací na novou generaci, a v průběhu okamžiku jim bylo sebráno vše nějakým misionářem hrubou silou a hrozbami. Kdo se nepodřídil, byl prostě zavražděn, v jejich jazyce prostě řečeno jen "odstraněn".


Uvidel som smrť!


2013-04-04  (18:41)  |  Náboženstvo a mystika
Nie som jasnovidcom, ale stalo sa mi, že raz som predsa len niečo uvidel. Niečo strašné! Uvidel som skazu a smrť!


RKC a pápež František


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Tento článok by som venoval aktuálnemu dianiu v RKC, zo zameraním na pápeža Františka. Posledných niekoľko rokov som ostro kritizoval veľmi vážnu morálnu rozvrátenosť v RKC. Mnoho ľudí mi neverilo, ale dnes mi musia dať za pravdu aj fanatický katolíci. Najprv si veľmi stručne zhrňme najbližšiu históriu RKC a potom bude téma pápeža Františka


Absurdity kresťanskej viery


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Hlavným účelom každého náboženského systému je, aby bol človek lepší. Aby sa snažil byť čoraz lepším, čistejším, spravodlivejším a láskavejším. Aby sa o to snažil tak intenzívne, ako len môže, pretože iba tadiaľto vedie cesta k raju, ale i cesta k šťastnému, vyrovnanému a harmonickému životu na zemi.


Kauza Ján Pavol II. a vnútorný rozklad RKC


2013-03-01  (09:51)  |  Náboženstvo a mystika
Beatifikácia je predstupeň blahorečenia. Po beatifikácii Jána Pavla II. bol zastavený tento film,ktorý kritizuje jeho beatifikáciu. Beatifikovaný môže byť len človek, ktorý žil z kresťanského hľadiska veľmi vzorne, čo sa nedá o Jánovi Pavlovi II. povedať: -kryl pedofilné škandály -bol zo slobodomurármi najlepší priateľ – dali mu najvyššie ocenenie za presadzovanie ideálov NWO -kade chodil tade ohlasoval náboženskú ideológiu Nového svetového poriadku – hlásal, že všetky náboženstvá treba spojiť v jedno Ak by nám média objektívne informovali, vznikla by najväčšia mediálna kauza v dejinách ľudstva – Ján Pavol II.


Satanistický pápež? Ján Pavol II. vzdal hold NWO


2013-02-23  (16:02)  |  Náboženstvo a mystika
Som veľký kritik Jána Pavla II., pretože tento pápež vzdal hold ideológii Nového svetového poriadku. Presadzovanie ideológie NWO sa nekončilo len týmto výrokom. Kade chodil tade rozhlasoval radikálny medzináboženský ekumenizmus – jeho cieľom bola príprava sveta na jedno svetové univerzálne náboženstvo – náboženstvo ideológie Nového svetového poriadku. Kritici hovoria, že kresťanstvo a pohanské náboženstvá v žiadnom prípade nie sú zlúčiteľné, ako si to predstavoval Ján Pavol II.


Skutočný dôvod rezignácie pápeža Benedikta XVI.


2013-02-16  (15:42)  |  Náboženstvo a mystika
Nechcem o tejto problematiky písať nejaký dlhý článok – nemá to význam – problematika je veľmi jednoduchá. Musíme chápať pre pápeža bolo určite veľmi nepríjemné bývať zo slobodomurármi pod jednou strechou vo Vatikáne. Niet pochýb, že pápež ani nebol slobodný a že v skutočnosti mu vo všetkom šéfovali slobodomurári. Táto stránka sa napr. venuje veľmi závažnej kauze väznenia pápeža Siriho slobodomurármi


Katolicismus odchází z Evropy


2013-02-15  (09:18)  |  Náboženstvo a mystika
Rezignace Benedikta 16. se stala překvapením nejen pro věřící a kurii, ale také pro odborníky. Sám papež odůvodňuje tento krok zdravotními problémy. Experti však uvažují o krizi katolické církve.


Papež abdikoval, aby se vyhnul zatčení?


2013-02-15  (09:17)  |  Náboženstvo a mystika
Nevím, jakou pravdivost lze přikládat následujícímu prohlášení ITCCS. Zní to ale nadějně. ITCCS neboli Mezinárodní tribunál pro zločiny církve a státu je zřejmě dobrovolná organizace právníků, kteří připravují právnické dokumenty k obvinění představitelů církví a států, v tomto případě za zneužívání dětí. Ale není mi jasné, jak je to s jejich účinností. (Něco podobného je asi americké právnické sdružení People´s Trust, které už několikrát právně dokonale prohlásilo veškerý světový majetek za majetek všeho lidu, ale ti, co ten majetek ovládají, to jaksi zatím neberou na vědomí.) Tak to zatím berme s rezervou, a doufejme, že třeba na tom něco bude


Za papežským pučem je peněžní skandál


2013-02-14  (09:21)  |  Náboženstvo a mystika
„Abyste pochopili papežovu rezignaci“, říká Kevin Annett, „sledujte peníze“. „Tím, co bylo pro papeže Benedikta umíráčkem, bylo jeho osobní zapletení do úplatkářství a praní peněz Vatikánskou bankou.“ – Kevin Annett


Papež Benedikt 16. se vzdává pontifikátu


2013-02-12  (10:23)  |  Náboženstvo a mystika
11. února bylo oznámeno o rozhodnutí papeže Benedikta 16. zříci se trůnu. Oficiálně bude o tom vyhlášeno 28. února. O příčinách abdikace nynějšího papeže a o budoucnosti římskokatolické církve uvažují ruští experti.


Moja obhajoba


2013-02-09  (00:44)  |  Náboženstvo a mystika
Už ako malý chlapec od útleho detstva spoznával som dva svety. Mamka mi sem tam vravela o Ježiškovi a tatko nehovoril nič o Ježiškovi iba mi vždy poradil čo a ako mám robiť aby dobre bolo. Vyrastal som ako slobodné dieťa, a mohol som uvažovať ako som len chcel. Mohol som z mamkou o Ježiškovi či o strige a mohol som aj z tatkom o niečom inom trebárs o vesmíre či o svete.


Ako sa vyhnúť utrpeniu?


2013-01-27  (19:15)  |  Náboženstvo a mystika
Život je nekonečnou reťazou príčin a dôsledkov. Všetko, čo nás postretne, má svoju príčinu. Možno ju hľadať v našej nedávnej, dávnejšej, alebo veľmi dávnej minulosti. A tak je to aj s utrpením, ktoré nie je nijakým dielom náhody, ale logickým a zákonitým dôsledkom príčiny, ktorú sme my samotní kedysi v minulosti zavdali. Nijaké náhody totiž nejestvujú! Osud nie je slepý! Utrpenie je dôsledkom nami vyvolanej príčiny a prichádza k nám prostredníctvom Zákona spätného pôsobenia, ktorého účinky sa dajú veľmi výstižne vyjadriť slovami: čo kto zaseje, to aj zožne. Naše utrpenie býva teda žatvou toho, čo sme siali v minulosti. Niet v tom ľubovôle, ani nespravodlivosti. Je to dianie vecné, jasné, logické a nanajvýš spravodlivé.


Emil Páleš: Jezuitský štát v Paraguaji


2013-01-27  (11:32)  |  Náboženstvo a mystika
Kým sa Campanellovi, ktorý v talianskom väzení písal svoju knihu, pred očami vznášala vízia dokonalého štátu, jezuiti jeho utópiu premenili na skutky. Stala sa skutočnosťou v Paraguaji v roku 1609. V neprístupnom vnútrozemí amazonského pralesa, izolovaní riečnymi vodopádmi, uskutočnili teokratický komunizmus s indiánmi. Je unikátom svetovej histórie, že taký štát skutočne existoval a fungoval 150 rokov.


Emil Páleš: Biblická a katolícka Mária


2013-01-26  (00:57)  |  Náboženstvo a mystika
Biblická Mária bola pôvodne obyčajnou ľudskou ženou, pokornou, poslušnou, matkou viacerých detí (Mat 12:46, 13:55, Luk 8:19, Mar 3:31). Vedela, že sama potrebuje Spasiteľa. Súčasná katolícka Mária je nadprirodzenou bytosťou, ktorá má vlastnosti a schopnosti bohyne. Zoznam jej vlastností sa bod za bodom zhoduje s vlastnosťami pohanských bohýň, a nezhoduje s vlastnosťami biblickej matky Ježišovej.


Emil Páleš: Jezuiti


2013-01-15  (14:35)  |  Náboženstvo a mystika
Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Ako odhaliť jasnovidca


2013-01-10  (15:18)  |  Náboženstvo a mystika
Stačí málo na odhalenie klamára.


reakcia Tomáš Akvinský- Päť dôkazov existencie Boha


2013-01-08  (01:46)  |  Náboženstvo a mystika
Článok, priatelia, neslúži na to aby vás obrátil na neveriacich.. Dal som ho sem hlavne pre ľudí z fóra ktorý predchádzajúci článok o Tomášovi Akvinskom považovali za dôkazový materiál..


Kresťanský národ konzumentov nečistoty


2013-01-06  (18:01)  |  Náboženstvo a mystika
Slováci sú vo všeobecnosti považovaní za kresťanský národ. Štatisticky! Pravdivosť tejto štatistiky sa potvrdzuje zvlášť v čase vianočných sviatkov, kedy bývajú naplnené takmer všetky kostoly. Keď potom človek vidí tie masy, prúdiace po skončení sviatočných vianočných omší z kostolov, môže si pomyslieť: to je ale viera!


Tajomstvo obelisku.


2012-12-23  (11:57)  |  Náboženstvo a mystika
Chodíme okolo různých staveb, které někdy ani neumíme zařadit “do jaké kategorie patří“, některé jsou z doby dávno minulé, mají svůj stavební styl, někdy se na nich objevují zajímavé plastiky s různou tématikou. Ta náboženská převládá asi proto, že byla vytvořena v době, kdy církev soustředila veškerou duchovní i světskou moc do svých rukou. Víme, co znamenají různé nápisy, obrazy a sochy např. hadů a různých příšer ve společnosti svatých atd.? Známe jejich smysl? Víme komu byly určeny a proč?


Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov


2012-08-10  (08:25)  |  Náboženstvo a mystika
Zabudnite na Dana Browna. Vykašlite sa na konšpiračné teórie z dielne tvorcov Zeitgeist. Skutočnosť je oveľa napínavejšia. Skutočnosť, odhalená v knihe Vatikán a.s. Nejde totiž o fikciu, teórie alebo špekulácie. Sú to neodškriepiteľné fakty, podložené originálmi dokumentov, prevodných príkazov a bankových operácií. Ide o priame dôkazy od niekoho, kto bol súčasťou systému. Systému, ktorý s vedomím pápežov desaťročia pral špinavé peniaze nacistov, mafie a skorumpovaných politikov. Vatikánskej banky.


TEMNOTA NA VRCHOLE MOCI


2012-07-26  (15:32)  |  Náboženstvo a mystika
Všimli ste si niekedy, koľko je v našej zemí rôznych krížov umiestnených na každom kroku? Nejde iba o tie na kostoloch – tam to nikoho neprekvapí – ale ide o všetky tie po krajine. Od tých, ktoré sú na samých vrcholoch našich hôr až po tie, ktoré sú na kopci nad každou dedinou či v poliach a podobne. Tí, ktorí vidia toky energií vám povedia, čo vidia – sú to kliatby, blokácie Svetlej energie. Kríže samé osebe ešte nemusia znamenať nič, ale sú znakmi, kde je potrebné blokovať vstup Bielej, Svetlej energie. Takto si tvari „zoskrutkovali“ svoju energetickú mriežku, aby sme boli pod ich kontrolou nie iba v mestách, ale v celej krajine.


Kauza arc. Róbert Bezák, alebo – POHODA ako pre koho


2012-07-11  (11:51)  |  Náboženstvo a mystika
Zaujimavý článok o tom, prečo je dobré, že odvolali Bezáka. Na vedomie dávam hlavne list istého teológa a kňaza, ktorý je v článku.


Čo sa s nami deje po smrti?


2012-06-04  (11:53)  |  Náboženstvo a mystika
Bez znalosti jednotlivých úrovní stvorenia nemôžeme správne pochopiť, čo sa s nami deje po pozemskej smrti.


2. Prebuďte sa!


2012-05-25  (21:38)  |  Náboženstvo a mystika
Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!


Iontové, holografické a magnetické náramky = PODVOD!


2012-05-22  (09:41)  |  Náboženstvo a mystika
Zdá se, že v každém obchodním středisku napříč USA potkáte mladého obchodníka prodávajícího barevné náramky, kterou mají údajně „iontový náboj“ nebo „magnetický hologram“, které vám způsobí lepší rovnováhu, zdraví, tlumí bolest nebo cokoliv jiného, co tvrdí. Tito obchodníci to i demonstrují ukázkou – slabost zákazníkovy síly nebo rovnováhy, pak mu nasadí náramek a provedou stejný pokus. Hle! Náhle je rovnováha na 100 procentech a síla až na střechu.


Svedectvo bývalého jasnovidca a prútikára o nebezpečenstve okultizmu


2012-05-12  (18:02)  |  Náboženstvo a mystika
Psychotronika môže byť i nebezpečná - prednáška bývalého prútkara a jasnovidca Martina Ševčíka z 12.2.1992 v Novom Meste na Morave. Autor podáva svedectvo o vlastnej skúsenosti v tejto oblasti, detailne opisuje praktiky, ktoré používal a princíp fungovania jeho schopností a zdôrazňuje nebezpečenstvá a dôsledky návštevy u ľudí s vešteckými schopnosťami.


Ďaľšie z náboženstva a mystiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Svet je len taký akým si ho urobíme

„Pokračovanie v tom čo nefunguje neznamená že to bude fungovať lepšie“ Charles J. Givens


Podporme informovanosť v slovenských médiach

Čo je to Boh?!

Zabudnime na ekonomický rast, ide o prežitie!

Kauzy súčasnej vlády

Kauzy predošlej vlády

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Den bez lékaře, nákupů, médií

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.139 s