18. September 2019
    
Komik židovského pôvodu uráža milióny kresťanov - Dolezite.sk

Komik židovského pôvodu uráža milióny kresťanov


  2009-11-01  (22:11)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Komik židovského pôvodu uráža milióny kresťanov
Komikovi Larrymu Davidovi sa v poslednom dieli seriálu "Curb Your Entusiasm" prihodí nehoda s "telesnou potrebou", čo má symbolizovať vyjadrenie pohŕdania Ježišom, kresťanstvom a miliónmi kresťanov.

Štruktúra príbehu je veľmi nepravdepodobná. David sa nachádza v dome svojej kresťanskej asistentky "Maureen". Berie nejaké lieky, čo je príčinou, že stratí pri močení kontrolu. "Nechtiac" postrieka obraz Krista na stene kúpeľne. Keď si Maureen a jej matka všimnú na Ježišovej tvári kvapku, myslia si, že je to slza. Nazdávajú sa, že ide o zázrak, a tak sa poklonia a modlia sa.

1. Žiadny kresťan by nikdy nedržal Ježišov obraz v kúpeľni. Len arogantná, neúctivá, nevedomá osoba ako Larry David by si mohla také niečo predstavovať.

2. Žiadny autor, ktorý má rešpekt k ľudskej dôstojnosti a slušnosti, by nikdy nepísal o nehodách v súvislosti s telesnou potrebou. Čo sú títo detinskí, fetišoví pisatelia komédií takí posadnutí telesnými a pohlavnými funkciami? Je to posledné tabu?

3. Túto scénku by istotne kvalifikovali ako zločin z nenávisti, keby bol terčom niekto druhý a nie kresťania. Predstavte si tú reakciu, keby sa niekto vymočil na šestramenný židovský svietnik Menoráh, izraelskú zástavu alebo Korán? A ja veru neverím, že ide o scénku náhodnú. Toto je úmyselný útok na kresťanskú väčšinu, dizajnovaný tak, aby ponížil, zahanbil a vydedil.

Reakcia kresťanov
Kresťanom z toho veru do smiechu nebolo. Bill Donohue, prezident Katolíckej ligy na to reagoval slovami: "Pokladali by ste za smiešne, keby sa niekto vymočil na fotografiu niekoho matky?"
Ale David sa o matku nestará. A čo keby sme sa my vybrali do jeho úradu a vymočili sa na jeho cenu Emmy?Deal Hudson, autor a vydavateľ InsideCatholic.com povedal, že producenti programu a autori by sa mali ospravedlniť. "Prečo sa niektorým ľuďom dovoľuje verejne preukazovať toľkú úroveň nedostatku rešpektu voči kresťanským symbolom? Keby sa
toto urobilo voči symbolom iných náboženstiev - židovského, moslimského - dostavilo by sa veľké rozhorčenie. Takto pod pás by sa udierať nemalo." A toto nie je prvý raz, čo Krista takýmto spôsobom znesvätili. V roku 1987 ocenili fotografa za obrázok ukrižovaného Krista, ktorý mal nohy ponorené v moči
(http://en.wikipedia.org/wiki/Piss Christ). Fotografia mala názov: "Pišankový Kristus" (Piss Christ).

Nenávisť Židov
Strachom z "antisemitizmu" maskujú to, čo je v skutočnosti dlhodobá nenávisť Krista a kresťanskej civilizácie zo strany istých Židov. Talmud predstavuje Krista ako nemanželského syna neviestky a rímskeho vojaka. Vraj je mu súdené variť sa v kotli
s výkalmi. Niektorých ortodoxných Židov učia odpľuť si zakaždým, keď vidia kríž alebo keď prechádzajú okolo kostola. Izraelskí vojaci počas Intifády strieľali v Betleheme do sôch Krista a (Panny) Márie.
Židia, ktorí takto necítia, si musia uvedomiť, že Larry David disktredituje a ohrozuje všetkých Židov. Nech si o cirkevnej dogme myslíme čokoľvek, Kristus učil, že Boh je láska. Prečo sa toto zdá byť niektorým Židom také nebezpečné?

Preto, lebo je to všeobecne platné. Židovská ideológia je elitistická. Oni sú vyvolení. Chcú, aby sa im klaňali. Zomierali v holokauste za naše hriechy. V Starom zákone sa nachádzajú vidiny, kde sa iné národy vzdávajú svojho vlastníctva ( v ich prospech) a slúžia im.

Záverom
Ľudstvo sa v dejinách vždy snažilo povzniesť nad úroveň zvierat. Pravé náboženstvo vždy tvrdilo, že človek bol stvorený na obraz boží. Musíme sa držať svojich najvyšších inštinktov a držať na uzde tie najnižšie.

Žiaľ, často to boli práve Židia, ktorí tento proces podkopávali. Sebadisciplínu označujú za "útlak" a učia ničivému sebaukájaniu v mene spupnej "slobody". Istí Židia často prirovnávajú rebéliu proti Bohu (t.j. prirodzenému a duchovnému poriadku) k tomu byť skutočne "ľudský". Ich Bohom je v skutočnosti Lucifer a podobne ako Lucifer, aj oni sú metafyzickými vyvrheľmi. Napomáhajú podkopať boží plán a práve to je najväčšou príčinou antisemitizmu.
Larry David je komický génius. Ale najlepší je, keď si robí žarty so sebeckosti Židov. Ako sme mali možnosť vidieť v Gaze a v Libanone, nie vždy je to na smiech.Dr. Henry Makow, kanadský publicista židovského pôvodu
"Jewish Comic Insults Millions of Christians"

http://www.henrymakow.com/jewish_comic_insults_millions.html
http://www.prop.sk/komik.htmlShare/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Neviem   |   ip:85.159.10   |   2009-11-02  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  keby to nebol zid ani sa tu ten clanok neobjavi, desiatky nezidovskych komikov si robia prcu z krestanstva a naozaj je z coho, hadam nik v dnesnej dobe nechce brat tieto rozpravky za nieco ine ako zdroj zabavy


kado   |   ip:78.99.48.   |   2009-11-02  (15:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je to len osprasteny zid nic ineho!!!!


zab   |   ip:147.232.8   |   2009-11-02  (15:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pokial to robil bill hicks tak to bolo zaujimave rozpravanie ale pokial to robi niekto iny tak to uz nie je OK. Pokial to robi krestan tak je vsetko na 100% OK ale pokial to robi niekto z "vonku" tak to uz nieje?????

pripomina mi to strajky moslimov v dansku a holandsku ked krestan urobil zopar obrazkov, keby to bol spravil moslim bolo by vsetko OK ale ked to robi niekto z vonku tak ho treba potrestat!!!!!

otvorte oci panove, riesite veci ktore nevyriesite. viera tu bola a bude pokial ludia nebudu mat dostatocne mnozstvo informacii a moznost dialogu na zaklade coho budu moct zmenit svoju slepu vieru ale dovtedy ............... rieste veci DOLEZITE.
a to ako im dat tieto informacie a ako ich namotivovat aby otvorili svoje ocicka a pozerali sa tam ako vacsina ludi co sedavaju po veceroch na takychto strankach ako je DOLEZITE.SK

Toto je vec o ktorej sa mozte natahovat, popripade si zasutazit, komu sa podarilo viest tyzdenne viac rozhovorov s ludmi na sieti, mimo siete atd.
pokial nebude stupat tyzdenna navstevnost tak to len ostane v komunite "dolezite.sk" a tato cesta nikam nevedie.

RTFWzofka   |   ip:89.173.14   |   2009-11-02  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  s humorom ide všetko lepšie, je super že baví ľudí, to že tam niekto vidí nejaké kydanie na kresťanov...keĎ cchette v niečom niečo nájsť, tak to tam nájdete, aj keby to tam nebolo :D


putnik   |   ip:195.80.17   |   2009-11-02  (16:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takychto komikov budeme potrebovat tak dlho, kym budu schopni vyprovokovat nas k nenavisti. Vlastne takych, ktori zosmiesnia to hlupe v nas bez toho, aby ublizili.
To ze obraz zacne plakat je asi tak pravdepodobne alebo nepravdepodobne (pre koho ako), ako ze sa rozostupi more.
Pride mi, ze bud je trkvas alebo provokater. V oboch pripadoch by sme mali vediet "prezit to" s pokojom ...


publikum   |   ip:87.197.15   |   2009-11-02  (17:09)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Zab: tu nejde o nic viac ako volanie po rovnosti... keby si nieco podobne zrobil so zidovskymi symbolmi alebo postavami, tak ta to by si videl tie reakcie... teda take nieco by sa ZARUCENE nedostalo ani na obrazovky....


longchi   |   ip:79.154.19   |   2009-11-02  (17:37)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  vidim, ze sa tu zisli sami demokrati a zidaci az na publikum. Asi sme sa zacali formovat na nejakej inej stranke a tuto sme nechali pre zidakov, ze nech sa ukazu duse vyvolene! Preklinam vas az za hrob chamtivci nenazrati!!!!


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-02  (17:44)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  publikum: naopak, na obrazovky by se to dostalo, s následující obrovskou medializací a exemplárním potrestáním "vinníků" za antisemitizmus a možná i za další "kriminální" činy :)


Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=UgcWAqZEKoE


je super.tu je to video.


zab   |   ip:88.212.37   |   2009-11-02  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Tara

suhlasim


Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (17:56)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ja som raz osral dvere na kostole a som na to hrdy.Ved cirkev osiera aj mna o dane.


Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (17:58)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Autor schvalne nedal link na video,lebo by sa to nahodou mohlo niekomu zapacit.Dal vam poznat iba temnu stranu.Nerozumie srande.Je to len symbol,preberte sa.Je to ako keby sa vystal na janosikovu fotku.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-11-02  (18:48)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  2 Super

Ty už nie si užitočný idiot. Ty už si užitočný gojim teda ak si máš čo zhrnúť. Ale pozor. Ako to je u nich dobrým zvykom, dobrý gojim (hoc aj sluha) je pre nich len mŕtvy gojim.

Ak nemáš čo zhrnúť, potom to je z iného súdka.
V tom prípade by si sa určite lepšie cítil na http://www.erec.cz.
Bol by si medzi svojimi a tam by si mohol beztrestne znevažovať trebárs holokaust alebo agresiu tvojich priateľov v Gaze.
Určite by ťa pochválili.sxg   |   ip:78.99.235   |   2009-11-02  (19:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=c1I6RNh99Vw


sxg   |   ip:78.99.235   |   2009-11-02  (19:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kresťan nie je to čo židokresťan!
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=2162


enkidu_1   |   ip:192.128.2   |   2009-11-02  (20:24)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  2 Oli63

Oli, ako hovoria cesi, pod nickom Super bude nejaka "gojimpakaz". Dalsi uzitocny idiot co veri ze Chazari su Izraeliti a treba sa im klanat.


STORM   |   ip:88.212.6.   |   2009-11-02  (20:48)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  mate plne usta pochopenia a demokracie pritom je nad slnko jasne ze si davate v tomto pripade nadmerne velku porciu idealizmu a naivity. Zidaci su vsade doma a su vyvoleni. Su nadcasovi inteligentni sudrzni falosni zakerni rasisticki s absolutne nevyvinutym zmyslom pre empatiu a rovnost v akejkolvek forme. Štať na Krista sa Vam zda normalne ci dokonca smiesne alebo navrch tohoto primitivneho cinu ktory je svojim sposobom dokonalou urazkou snad aj pochopitelne ci undergroundove, vseobecne umenie nevynimajuc hadam aj originalne a pritom vacsina vasich predkov bola alebo su krestania...skuste na verejnosti ošťať Menorah ( ako autor navrhuje hehe )..len tak akoze z pleziru ci dokonalo hlbokej satiry ci naopak plytkej srandy...okamzite vas daju do lochu za popieranie holokaustu a tazky prejav antisemitizmu. Skuste ošťať koran a odrežu vam hlavu tupym nozom...je prirodzene stáť si za svojimi navykmi nabozenskym presvedcenim zvykmi folklorom tak ako to robia oni tak preco oni mozu a my ne ??? preco ste doboha toleranti k netolerantnym ??????? trochu sa staci zamysliet a ne tlachat v duchu kludne mi drbni do hlavy aj tamten šuter neboli to....momentalny stav zahranicnej politiky ,,vyvolenych,, a ich pristup k ostatnym ludom akehokolvek vyznania a nabozenstva je viac ako alarmujuci tak prestante sa divat bokom a trepat nieco v zmysle ,, ved su to tiez ludia,, pretoze prave oni si tento fakt o vas skutocne nemyslia....GOJ - dobytok, zviera, stado a ne narod......


Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (21:01)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Som zid a komu sa nepaci,nech sa strci.Aj zidia su ludia.Vy mate od ludi daleko.Ste iba otravny hmyz,ktori ohovara zidov len preto,lebo maju odlisnu kulturu.Teraz sa vam to vracia a uz sa vam nepaci?Vas problem.Mne je to jedno.Ja vas iba rad provokujem.


Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (21:06)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  A co sa mam posrat ked ma nazvete gojim?Pohan,kacir,gojim a tak dalej.S tym ma nemozete urazit.Som na vyssej urovni.Tym sa mozete urazat medzi sebou.Vase krestanstvo je odpad.Vobec nefunguje a krestania si robia co chcu.Vyuzivaju toto nabozenstvo len pre svoje ciele.Inak je to trus.Berte si priklad zo zidovskeho nabozenstva.To je sila a ciel.


sxg   |   ip:78.99.235   |   2009-11-02  (21:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som Kresťan a mám mnoho priateľov židov no sú as sebanenávidiaci, pretože nesúhlasia s pálením malých detí fosforom.
Takže Super si za pálenie detí fosforom?


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-11-02  (21:24)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  2 Super

Ja Kresťan v pravom slova zmyslu nie som. A nie som ani žid. Tak ako sxg mám aj ja židovských priateľov. Ale ani jeden jediný z nich nedosahuje tvojich kvalít.
A Ani jeden z nich si z presvedčenia nedovolí povedať tieto vety

>>Vase krestanstvo je odpad.Vobec nefunguje a krestania si robia co chcu.Vyuzivaju toto nabozenstvo len pre svoje ciele.Inak je to trus.Berte si priklad zo zidovskeho nabozenstva.To je sila a ciel.

lebo aj keď nie sú kresťania v pravom slova zmysle, majú
ÚCTU K ŽIVOTU INÝCH
na rozdiel o teba.

Shalom priateľu.


Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemaju uctu,krestania znasilnuju,vrazdia a klamu.To je realita.Idiotom nepomoze ani nabozenstvo a preto je slovensky narod taky tupy.Zidia ovladnu svet,aby sme mohli odstranit nedobru spolocnost-krestanov.

Pozrite sa co vam vysielaju v tv,spravach a co vam pchaju pod nos v mediach.Vy nepoznate tie skutocne prave hodnoty zivota a vasa spolocnost je toho obraz.Ak ma byt slovensko obraz krestanstva,idem osrat dalsi kostol nech aspon cosi farar spravi.Rano ho budem sledovat dalekohladom ako picuje a bohuje.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-02  (21:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kdo to všechno do těch masmédií pouští? Kdo ovládá masmédia? Kdo je vlastní? Odpověď známe, že? :)))


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-11-02  (21:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre všetkých

TAK TOTO SI PREČÍTAJTE VÁŽENÍ. VŠETCI A VIACKRÁT. NECH SA VÁM TIETO VETY NÁŠHO DISKUTÉRA KTORÉHO NICK JE "SUPER"

>> Nemaju uctu,krestania znasilnuju,vrazdia a klamu.To je realita.Idiotom nepomoze ani nabozenstvo a preto je slovensky narod taky tupy.Zidia ovladnu svet,aby sme mohli odstranit nedobru spolocnost-krestanov.
Pozrite sa co vam vysielaju v tv,spravach a co vam pchaju pod nos v mediach.Vy nepoznate tie skutocne prave hodnoty zivota a vasa spolocnost je toho obraz.Ak ma byt slovensko obraz krestanstva,idem osrat dalsi kostol nech aspon cosi farar spravi.Rano ho budem sledovat dalekohladom ako picuje a bohuje.

RIADNE VRIJÚ DO PAMÄTI.

ĎAKUJEM "SUPER", ŽE SI OTVORIL OČI VŠETKÝM, KTORÍ EŠTE MALI POCHYBNOSTI.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-11-02  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A HLAVNE UPOZORŇUJEM NA VETU
>>Zidia ovladnu svet,aby sme mohli odstranit nedobru spolocnost-krestanov.Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano?Tak media pustaju to co nechcete vidiet?Tak sa mozete utesovat jedine oblbovanim v clankoch.Kto nechce pozerat blbosti,nepozera.Na slovensku to tak nieje.Radsej pozerate a obcas si zanadavate,aby ste mohli moralizovat.Vypatlana spolocnost krestanov.


Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (21:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vidim tu clanky v ktorych robite zo somarov dobrakov.Napriklad s tou sledovanostou v tv.Dobre vidim na ulici aky je slovensky narod vypatlany,preto sa necudujem,ze im pustaju take jalove show.Jalovy humor,intriganske show a tak dalej.Pre debilov debilne,pretoze nevedia vypnut tv


STORM   |   ip:88.212.6.   |   2009-11-02  (21:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Super: vas netreba ohovarat ...prave si to spravil sam.. a hmyz ?? tebe dobre yebbe ti poviem...a s tou kulturou radsej pomaly pretoze prave ta vam komplikuje zivot v spolunazivani s celym svetom...tazko hovorit o kulture ktora podporuje: vydieranie vyplakavanie vyzieranie ohovaranie intrigovanie ponizovanie zosmiesnovanie vyvysovanie sa kradnutie vyhrazanie sa zabijanie a vrazdenie...cest vynimkam potvrdzujucim pravidlo :) ak neveris ze toto vsetko je sucastou vasej uzasnej kultury a sebaurcenia v spolocnosti tak si švacni par stran Talmudu ale ked si ten zid tak som si isty ze vies o com pisem a na zaver doporucujem par vygooglovanych obrazkov z genocidy pachanej zidmi v Palestine alebo pre este silnejsi zazitok doporucujem pohyblive obrazky na youtube....ty velky utlacany uboleny zid...chudacik nepochopeny


Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (21:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nejdem vas riesit.Kaslem na vas.Ja som sa len vyjadril k clanku.Komu sa nepaci,toho problem.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-11-02  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ďakujeme ti ó šľachetný, že nás nejdeš riešiť.
Veľmi si to ceníme.
A kašli na nás.
Kašli a choď.


Super   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vy uz ste tak prekonspirovany,ze aj tak uz neviete co je pravda.Na vasom nazore preto nezalezi.Ukol splneny.Konspiracie vas rozdelili.


hoblik   |   ip:85.216.19   |   2009-11-02  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak je Super zid tak ja som inkarnacia Matuzalema. Veru veru hovorim Vam obrezani bratia, uz tolko krat ste od nasho spolocneho Otca dostali po chrape, ze ste sa mohli naucit co je dobre a co nie. Super komedia Super, so zidom mas spolocne len to, ze Ti doktor odfikol predkozku ked si si ju ani v 18-tich nemohol pretiahnut cez zalud. Trosku si sa sem prisiel pobavit, dobre, gratulujem.


Neviem   |   ip:85.159.10   |   2009-11-02  (22:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre vsetkych pometencov: svet nie je ciernobiely, tz. ze za vsetko urcite nemozu zidia ako tu niektori pisete, to ze niekomu zavidite bohatstvo a moc znamena len to ze sami po nich tuzite ale nieste ani dost sikovny ani dost odvazny na to aby ste ich ziskali, a za to mozu samozrejme ini, ked sa vam nieco nepaci na svete v ktorom zijete a na zivote ktori zijete zacnite hladanim priciny u seba pretoze nikde inde nie je.


sxg   |   ip:78.99.235   |   2009-11-02  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Neviem
A teraz povedz tú o peniazoch na ulici a ako sa okolo vyvoleného urobí pondelok namiesto šábesu, aby ich mohol pozbierať. :D
http://rutube.ru/tracks/2277318.html?v=f6e7600fb7d820b9d2e5c36e6010e9f8


Neviem   |   ip:85.159.10   |   2009-11-02  (23:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  akoze co si chcel tym linkom povedat


Superjude   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (23:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hoblik.ty debil.keby si bol riadny krestan,vedel by si,ze aj vasa biblia hovori o obrezavani vtakov.drzte sa starych tradicii dementi.len tak dalej,aspon je na kom zarabat.ja som rad.dakujem


Superjude   |   ip:213.181.1   |   2009-11-02  (23:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem ty si naozaj rozumny.Klobuk dole.Mas pravdu.Krestanov sere,ze neovladaju svet tak su nasrany.Zidia na hrad


sinizmforever   |   ip:78.99.235   |   2009-11-03  (00:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Áno, my Židia sme rovný Bohu, čo my súdime akoby On robil! Tak sa s tým zmierte, naše plány aj tak nepostrehnete, pretože ste len ovce, teraz sa chystáme napadnúť Irán a zaplaviť celú Európu utečencami, to bude posledná rana pre váš starý svet, kde sú dve hlavy tam je tretia skrytá a tá vládne!


Superjude   |   ip:213.181.1   |   2009-11-03  (01:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne tak.Zrusime tie stare tradicie.Boh je na nasej strane.Biblia bola okopirovana od koranu.

ZA BOHA A ZA NAROD ZIDOV.


matusy   |   ip:80.87.209   |   2009-11-03  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Akože o čo ide ? pozrite sa na family guya... tam si žid poriadne uťahuje zo židov...aby sa tý kresťania neposrali...


matusy   |   ip:80.87.209   |   2009-11-03  (10:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  super : ja niesom ani kresťan ani žid ale židovský národ uznávam... to že elita je židovská ešte neznamená že každý žid je superman alebo naopak pliaga...
a to o tom že učel splnený konšpirácie ludi rozdelili... no darmo...ľudia sú nepoučitelný ... ale tiež nemožeš hovoriť o celých národoch ako hlúpich...tak ako ja nemožem a ani nehádžem židov do jedného vreca...


matusy   |   ip:80.87.209   |   2009-11-03  (10:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  všetko sú to len ľudia...NWO je systém sebcký a arogantný jak ďas... ale zase s pekným cieľom... žit vo svete kde niesu vojny hlad chudoba či útlak... je to pekny ciel.. akurat ze na ukor niekoho ineho... a sebecký a arogantný je TAKMER každý... NWO je len systém nás samých... elita je len sprievodník ktorý nás ťahá za rúčky :)


Neviem   |   ip:85.159.10   |   2009-11-03  (10:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matusy thumb up, takmer so vsetkym musim suhlasit :)


pozeraj   |   ip:213.151.2   |   2009-11-03  (10:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale ved tu ide o jasny zlozic z nenavisti, tak preco sa tym nebranit? Ved vyuzime ich zbrane....


bulzaj   |   ip:78.98.165   |   2009-11-03  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Superjude:
ty si ale ...., co bolo skôr biblia or koran, ako mozes povedat, ze od niecoho co vzniklo o par storoci neskor bola okopirovana biblia


Superjude   |   ip:213.181.1   |   2009-11-03  (11:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je uplne jasne,ze koran bol prvy.Krestanstvo je mlade nabozenstvo oproti ostatnym.Ukradlo inym nabozenstvam to co im vyhovovalo a nieco upravili,aby to ovciam vyhovovalo.Aj jezis je vymysleny a prekopirovany.Vy ste len naivne ovce veriace vsetkemu,co vam prezentuju.Myslite si,ze vas jezisko vymyslel plytvanie vajcami?Za to ponesiete zodpovednost.Aj za tie vyklcovane stromy v lesoch.Budete niest nasledky.


Superjude   |   ip:213.181.1   |   2009-11-03  (11:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Matusy,ja ich len provokujem a vsimaj si ako ukazuju svoju skutocnu tvar.Take veci ako nehadzanie do jedneho vreca poznam uz mnoho rokov.Tu ide o nieco ine.A ludia,ktori o tom hovoria to pouzivaju iba na obranu,aby znemoznili kritiku skupiny.Napriklad krestania.


Michal   |   ip:213.181.1   |   2009-11-03  (11:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre Superjude:
Takého ako ty sme už zažili, volal sa iluminator. nedopadol najlepšie


zab   |   ip:147.232.8   |   2009-11-03  (11:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to superjude

o kopirovani a upravoani koranu by sa tu mohloooo piiiiiisat tolko ze az.
1. koran je upraaveny prepis z knihy mrtvych a zivych - egypt v obdobi kedy este mojzis - vrah (kniha exodus, kapitola 1 alebo 2, 11) pasol na kopcoch ovce tam uz bola civilizacia, ktora bola trosku dalej a tiez si mysleli ze su vyvoleny - kde su dnes???
2. zakazane pouzivat elektrinu a tlacidla???? kamo v tej dobe nebolo ani ponatia co je elektrika aj obycajna burka bol bozi trest - dnes je to uz nieco ine. prepisuju koran podla potreby ludi hore, si len babka ktora tomu slepo veri,
3. obrezavanie - pohoda, ak chce tvoj syn za manzelku nasu dceru, ktoru predtym znasilnil - ktora ho zviedla - biblia to presne nepopisuje co sa stalo, musi byt cele mesto obrezane. ked vsetci muzi lezali v bolesiach v posteli, nabehli "vyhuleny" a zabili vsetkych muzov, zeny a deti zobrali zo sebou.
toto je v biblii a ta vychadza z koranu - historicky fakt. takze su to "Vase" slova.

PS: kaslat na superjuda - je to jeden z dalsich, ktory to v hlave nemaju v poriadku a to ze je zid tak to proste vyslo, kreten moze byt ktokolvek nezalezi na viere. ale este som nevidel kretena ktory by ateista - NEVERIACI.

Kolko z vyznamnych vedcov pocas historie je proti viere, vie mi to niekto povedat???

RTFW

PPS: "vacsi vyznam maju majaky ako veze kostolov" toto je vyrok stary cca 150 rokov.


zab   |   ip:147.232.8   |   2009-11-03  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.infowars.com/audiobox.html


zab   |   ip:147.232.8   |   2009-11-03  (11:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to STORM

krestanstvo nie je slovensky - slovansky typ viery, prislo to s Cyrilom a Metodom.

takze nasi predkovia neboli krestania. to ze posledne generacia su krestania to je pravda ale historicky fakt je taky ze nase korene z pohladu viery su niekde inde.

RTFWKKKKK   |   ip:62.240.17   |   2009-11-03  (13:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kdybyste radši místo svých názorů hledali, co o tom říká Bůh! Ještě jednou vám to zprostředkuji:
Římanům 9:30 Co tedy řekneme? To, že pohané, kteří neusilovali o spravedlnost, dosáhli spravedlnosti, a to spravedlnosti, která je z víry;
31 Izrael však, ačkoli usiloval o zákon spravedlnosti, k cíli Zákona nedospěl.
32 Proč? Protože nevycházel z víry, nýbrž jakoby ze skutků Zákona. Narazili na kámen úrazu,
33 jak je napsáno: `Hle, kladu na Siónu kámen úrazu a skálu pohoršení, a každý, kdo v něho věří, nebude zahanben.´
Římanům 10:2 Neboť jim vydávám svědectví, že mají horlivost pro Boha, ale ne podle pravého poznání.
3 Protože neznají Boží spravedlnost, a místo toho usilují postavit svou vlastní spravedlnost, nepodřídili se spravedlnosti Boží.
4 Vždyť Kristus je konec Zákona k spravedlnosti pro každého, kdo věří.
Římanům 10:19 Ptám se však: Což to Izrael nepochopil? Už Mojžíš praví: `Vzbudím ve vás žárlivost na národ, který není národem, proti národu nerozumnému vás popudím k hněvu.´
20 A Izaiáš odvážně říká: `Dal jsem se nalézt těm, kteří mě nehledali, dal jsem se poznat těm, kteří se po mně neptali.´
21 O Izraeli však říká: `Po celý den jsem vztahoval své ruce k lidu neposlušnému a odmlouvajícímu.´
Kralická bible:
21 Ale proti lidu Izraelskému dí: Přes celý den roztahoval jsem ruce své k lidu nepovolnému a protivnému.
Římanům 11:1 Pravím tedy: Zavrhl snad Bůh svůj lid? Naprosto ne! Vždyť i já jsem Izraelec, potomek Abrahamův, z kmene Benjamínova.
2 Bůh nezavrhl svůj lid, který předem poznal. Což nevíte, co praví Písmo o Eliášovi, když vypráví, jak si stěžuje Bohu na Izrael?
3 `Pane, tvé proroky zabili, tvé oltáře rozbořili; já jediný jsem zůstal, a i o mou duši usilují.´
4 Co mu však Bůh odpověděl? `Ponechal jsem si sedm tisíc mužů, kteří nesklonili koleno před Baalem.´
5 Tak i v nynějším čase zůstal zbytek lidu podle vyvolení z milosti.
6 Jestliže však z milosti, pak již ne ze skutků, jinak by milost již nebyla milostí.
7 Co tedy? Oč Izrael usiluje, toho nedosáhl, ale dosáhli toho vyvolení. Ostatní byli zatvrzeni,
8 jak je napsáno: `Bůh jim dal ducha otupělosti, oči, aby neviděli, uši, aby neslyšeli, až do dnešního dne.´
9 A David praví: `Ať se jim jejich stůl(obětní) stane léčkou a pastí, kamenem úrazu a odplatou.
10 Ať se jejich oči zatmějí, aby neviděli, a sehni jejich záda navždy.´
11 Ptám se tedy: Což klopýtli proto, aby padli? Naprosto ne! Ale jejich proviněním se dostalo záchrany pohanům, aby to vzbudilo jejich žárlivost.
12 Jestliže jejich provinění znamená bohatství pro svět a jejich porážka bohatství pro pohany, oč více bude znamenat jejich plnost!
Římanům 11:25 Nechci totiž, bratři, abyste nevěděli o tomto tajemství - abyste nebyli moudří sami u sebe - že část Izraele se zatvrdila, dokud nevejde plnost pohanů.
26 Bude však zachráněn celý Izrael, jak je napsáno: `Přijde ze Sióna Vysvoboditel, odvrátí od Jákoba bezbožnosti;
27 a to bude má smlouva s nimi, až odejmu jejich hříchy.´
28 Podle evangelia jsou nepřátelé kvůli vám; ale podle vyvolení zůstávají milovanými pro své otce.
29 Vždyť dary milosti a Boží povolání jsou neodvolatelné.matusy   |   ip:80.87.209   |   2009-11-03  (14:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pochádzam zo Sýrie bratia ... Niet národu ktorým by som opovrhoval , iba vlastnosti ľudské sú mi nesympatické ale predsa mne samému prirodzené :) majte sa radi :)


ANONYM   |   ip:88.212.6.   |   2009-11-03  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zab : ty si genius...ja som hovoril o predkoch vseobecne a ne o tom kedy k nam prislo krestanstvo a akym sposobom ale fakt ze sa udomacnilo a na ako dlho je rozhodujuci...nevraviac ze stale prekvita....takze si daj pohov a citaj suvislosti ok? ved nakoniec kludne na neho štime dalej ved aj pred krestanstvom boli ine nabozenstva...trochu si uvedom o com tocis a o co tu vlastne ide a naozaj tu nejde o masturbacie typu odkedy je na slovensku krestanske nabozenstvo ale o fakt ze nejaky zhyraly debilny zidak ošťava pod ruskou ,,inteligentnej,, satiry symbol krestanstva... kapiš čávo STORM??


STORM   |   ip:88.212.6.   |   2009-11-03  (15:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zab: to som bol ja ne anonym..nejak som to zle nasadzal.:)))


zab   |   ip:147.232.8   |   2009-11-03  (15:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to storm

vystidni kamo :-) nebudem tu rozoberat ci si veriaci alebo nie. tvoja volba.

to ze nieje zakon na ochranu krestanstva ako zakon na ochranu zidovstva - popieranie holokaustu, umoznuje robit take veci kazdemu kto si to zaumieni.

zlozita tema na riesenie cez forum,

mozno blba otazocka, zjavuje sa este niekomu boh od vtedy co bola napisana biblia??

lebo v bibli sa zjavuje snad kazdemu druhemu v rozmedzi desiatok rokov ak sa nic nedeje ak sa nieco deje alebo sa ma diat tak je to kazdy den. Osobne nemam vedomosti o tom aby sa teraz v dnesnych casoch nikomu zjavoval boh (a to mame nie take dobre drogy vynajdete - marihuana je oproti tomu pigi caj)

pravda je kruta ale len tak mozes byt slobodny

RTFW


longchi   |   ip:78.16.250   |   2009-11-03  (17:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  iste sme aj my verili v prirodne zalezitosti ako aj ine kmene tej doby, ci uz Galovia alebo Kelti! No jedno je jasne, vtedy sme problemy so zidmi nemali a nemuseli sme hladat pracu, alebo hrabat hole dole peniaze, aby sme boli prestizni a na vyslni ako sa to zidom paaci! Vy chytri a sikovni, co si viete nakradnut a rozkradat a my nemozni gojimovia, co sa snazia mat toho druheho radi,ako nam svate pismo kaze!


joachim   |   ip:78.99.48.   |   2009-11-03  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jezis povedal :o izrael ako som ta miloval ,nezostane po tebe kamen na kameni!!!!!!!!!


hana   |   ip:78.99.48.   |   2009-11-03  (18:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ludia sa musia prebudit a znicit chamtivost:


zofka   |   ip:89.173.14   |   2009-11-03  (21:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hádky o náboženstve nikto nikdy nevyhrá, pretože jedna strana verí jednej dogme , druhá strana inej a nikdy nepripustia čo i len jednu argumentáciu opačnej strany, je to tak, kresťan nepotrebuje počuť, v čom je judaizmus lepší , tak isto ako žid nepotrebuje počuť, čo dobré prinieslo kresťanstvo, každý tu má svoju pravdu, pre daného človeka nespochybniteľnú, takže táto diskusia nikomu nič nedáva a každému berie - keĎ už nič iné aspoň pozitívnu energiu :)


STORM   |   ip:88.212.6.   |   2009-11-03  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zab: clovek naco rozoberas nabozenstvo a to ci sa niekomu boh zjavuje ? tento clanok je evidentne o uplne inej kapuste. To co spravil ten zhovadilec je primitivne a poburujuce. Ci som veriaci ? Prilis intimna otazka ale svojim sposobom ano. Svojim. To ze este niekto neuznava Krista ako boha ma netankuje a pochopitelne ani fakt ze narody sveta volaju boha inymi menami a maju dokonca rozne nabozenske zvyky ktore obcas hranicia s brutalitou alebo nam natahuju kutiky ust do pobaveneho usmevu. Je to vec nazoru pohladu zvykov folkloru a v prvom rade duchovna ktoreho je v niektorych nabozenstvach viac ako v tych ostatnych. Ale to este neznamena ze budem ošťavať ich modly a povazovat ich za menejcennych alebo hlupych. Primitivne povedane neoštím ti auto pretoze moje sa mi zda krajsie alebo bolo drahsie ,nebudem ta predsa skrz tvoju volbu ci zvyky povazovat za menejcenneho primitiva ne? Voz sa na com chces. Tvoja volba tvoj zivot ale zi a nechj zit....Ten zidacky čavo je jedna klobasa co si necti zvyky ostatnych a bohuzial nie je to ojedinely pripad pretoze cely ten nabozensky spolok ktoreho je dozaista clenom ma tieto tendencie uz po starocia...co ti budem hovorit...dlhy pribeh :)))))


SuperJude   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (05:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MICHAL,JA SOM ILUMINATOR.ADMIN TI TO MOZE POTVRDIT,ALE UZ SA KROTIM.


SuperJude   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (05:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jezis povedal:budem o sebe vyhlasovat,ze som posol bozi,aby som zadarmo zral.skusim ovladnut dav a znemoznit panovnikov.zial mu panovnici prekazili plan a poriadne si to odniesol.nemal sa povysovat nad kralov.podburaval moralku v state.teraz je vela takych jezisov,volame ich extremisti.extremisti nemaju ani potuchy o riadeni statu a preto si myslia,ze to vedia lepsie.vzdy ked bola revolucia a niekto chcel zhodit vladu,vzdy sa to posralo.preco?lebo si kazdy myslel,ze bude lepsi.historia ukazala opak.bola to vzdy len nevedomost.


SuperJude   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (05:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ps: MICHAL,NEDOPADOL SOM NAJLEPSIE?TO JE DOKAZ,ZE ROZPRAVAS O TOM,O COM NIC NEVIES.
JA SA NESTAZUJEM.MAM SA STALE SKVELE.


Michal   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre SuperJude:
Klídek ilu nemyslel som to v zlom. Ešte nás obdaruj nejakou vedomosťou...


SuperJudealiasilluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V poriadku Michal,nieje problem.Len prezentujem odlisne konspiracie ako vy.Preto este nemusime byt nepriatelia.


Michal   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre Ilu:
Si tu prínosom, ale vážne.Vedomosti máš aj techniku vyjadrovania na vysokej úrovni.


SuperJudealiasilluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neurazaj ma,nepodobam sa sakovym inteligentom.Som vysinuty sedliak,ktori nevymeni kozu za sliepku.To mi k zivotu staci.Nepotrebujem konspirovat pri jednoduchych veciach.Napriklad ako tu riesia banky.Ked si pozicali,musia splatit a dat urok-odmenu za pozicanie.Ved vedeli do coho isli a vedia aj o meniacej sa hodnote.
Ich problem.Poznam ludi,co si radsej namiesto pozicania isli zarobit do inej krajiny a teraz maju.Iny placu,lebo kupili to na co si nezarobili.


Michal   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (13:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre SuperJudealiasilluminator:
Neurážaj sa si dobrý, inak by si ťa tu nikto nevšímal. Keď máš zdravý sedliacky rozum tak musíš vedieť aj to, že načo by ľudia chodili zarábať do zahraničia, keď po správnosti by mali peniaze zarobiť doma.


SuperJudealiasilluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No a kto ma ako tu spravnost dosiahnut?Politici?To si mylis ich funkciu z bohom.Si myslis,ze je jednoduche riadit celu ekonomiku ked su rozne prekazky statov?Globalizacia vyriesi mnoho.Doma je clovek vsade.Zem patri vsetkym.Global planet


Michal   |   ip:213.181.1   |   2009-11-04  (14:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Svet od nepamäti speje ku globalizácií, v tom sa zhodneme.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-04  (14:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zásadní rozdíl vidím "pouze" v tom, zda ke globalizaci dopějeme dobrovolně, vlastní vůlí, nebo zda je nám pod pohrůžkama násilím vnucena shora ;)


EKONOM   |   ip:78.99.203   |   2009-11-05  (00:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludia sudte kazdeho podla cinou ak uz niekoho mate sudit,rovnost nedosiahnete nikdy ked 200 ludi vlastni tolko majetku ako 6 miliard ludi do kopi tu sa o rovnosti neda ani len uvazovat ,tato nerovnovaha moci sposobila aj krizu...takze uz nerieste zbytocne veci iba to ako ludom otvorit oci a zastavit 3 svetovu...Americke Eliti si uz odskusali TAJNE financovat nacistou a skusit ovladnut svet...Teraz maju sancu financovat seba alebo CINU takci onak su nato pripraveny VY STE TIEZ ?


EKONOM   |   ip:78.99.203   |   2009-11-05  (00:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SuperJudealiasilluminator Global Planet alebo skor PRISON PLANET
rovna sa globalne vezenie pre celu planetu tak si to myslel ?


Michal   |   ip:213.181.1   |   2009-11-05  (10:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara:
"Zásadní rozdíl vidím "pouze" v tom, zda ke globalizaci dospejem dobrovolne, vlastní vuli, nebo zda je nám pod pohrúžkama násilím vnucena shora:-)"
Tu sa dá o tom diskutovať, existujú skupiny obyvateľstva, ktoré samé nedokážu vyriešiť nič. Iba robiť deti, chlastať a kradnúť. Takže ak sa snažia druhí ich prispôsobiť väčšine nie je to upieranie základných ľudských práv?


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-05  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Michal:

Už jsme poněkud odbočili od tématu, ale odpovím ti. Není. Můj názor je ten, že když se určitému etniku poskytnou práva ve stejné míře jako ostatním, s tím souvisí i zodpovědnost. Pokud se sami nechtějí přizpůsobit většině, je to jejich právo, ať si žijí třeba kočovným způsobem, ale jakmile poruší zákony společnosti a spáchají kriminální čin, musí za to nést odpovědnost a počítat s trestem bez ohledu na barvu pleti, národnost, rasu, náboženské přesvědčení. Každému stejným metrem. To není o potlačování práv, ale o zodpovědnosti za své činy. A stěžovat si na diskriminici je uměle vytvořený nesmysl. Když se marginalizují (odsouvají na okraj společnosti) sami a nejeví snahu se do společnosti včlenit, přijmout jiný způsob života, dodržovat pravidla, je to jejich volba, nikdo nemá právo je uměle "přetvářet", ale důsledky svého jednání by měli nést stejně jako ostatní.


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-11-05  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara
a toto si citala?To ked chytis do ruky tak to nepustis pokial to neprecitas.

http://rs59.rapidshare.com/files/302676462/vasky-tretiacesta.pdf


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-11-05  (12:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 cv

Mne to R.V. poslal na mail.
Je to pravda. Ovšem v terajších podmienkach je to asi neuskutočniteľné.
Bohužiaľ.


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-11-05  (12:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63
Nejde o to ci uskutocnitelne alebo neuskutocnitelne,ale je to pravda a hola skutocnost.Ja keby som toto vedel pred niekolkymi rokmi tak nikdy Dzurindu nevolim.
Ten clanok mi otvoril oci a uz viem o com bola cela "revolucia"89 resp.puc v 89 a preto uz ziadnych prozapadnych ritolizacov volit nebudem,iba ich odporcov.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-11-05  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CV

Ak majú mať zmysel úvahy typu "tretia cesta" nemáš koho voliť.
Veď preboha v tomto v čom sme, hovoriť o volení nejakých odporcov ... no neviem.
Kto je odporca a kto nie. Odporca čoho. To je všetko veľmi subjektívne.
A na volenie mám už dávno svoj názor. Ak pôjdem, tak len preto, aby som vyrobil neplatný hlas a nie aby som ho dakomu dal. Niet totiž komu. A od 1.12.2009 bude aj chôdza k urnám zbytočná.
Jedine s kvetmi k urne EÚ.cv   |   ip:77.247.22   |   2009-11-05  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63
no mne teraz po 20 rocnom uzivani si "demokracie" a voleni Dzurindu ,za co sa velmi prevelmi hanbím pripada ako ICH odporca Fico ,len je este dost slaby,preto ho treba podporit.
To je moj nazor,zatial sa nikomu nepodarilo mi ho vyvratit.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-11-05  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CV
Ja som volil od začiatku SNS. Od začiatku. Sklamala. Ja nejdem nikomu nič vyvracať. Každý je zodpovedný za svoje činy.
Slabý neslabý. To nie je o tom. Za neuznanie Kosova si ho vážim. Ale na druhej strane to, čo dovolí robiť Lajčakovi je podľa mňa .. ani sa mi to nechce písať. Viď článok na prope.
Totiž na 1 správnu vec vyprodukuje 9 zlých.
Spomínať LZ je asi zbytočné, ďalšie zadlžovanie tak isto.
Prečo nepovie pravdu ak je rovný ? Aj Slota bol rovný len dovtedy, kým nebol pri moci.
Šarišské Michaľany.....
Je toho viac a na dlhšu diskusiu a nie na tomto fóre. 


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-11-05  (13:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  samozrejme ze Fica nepokladam za ideal,ved aj tak nikdy nevolime tých co chceme ale len si neustale vyberame mensie zlo.
A vo Ficovi vidim to mensie zlo zo vsetkych ponukanych.
A na to zadlzovanie som alergický...studuj a citaj...komu je stat dlžný???? centralnej banke?Ak stat moze tlacit peniaze tak predsa nemoze mat problem z dlzobou!Fico nezadlzuje stát!A Francuzi mozu mat vacsi schodok st.rozpoctu ako my??Tí sa uz mozu zadlzovat?Vsetko je inak ako nam to prezentuju,treba pouzivat zdravý rozum.
Toto je presne to co ludia za ten svet nevedia pochopit.Chce to cas,vymiest z hlavy tie celozivotne nanosy co sa tam uchytili a nie a nie sa ich zbavit...


todesengel   |   ip:213.151.2   |   2009-11-08  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby ze to to urobi niekto iny so zidovskymi symbolmi tak dostane basu ....


vivieta   |   ip:85.248.48   |   2009-11-09  (08:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak si urobil srandu z Krista, no a? Ak by existoval a bol taky dobry ako sa pise zasmial by sa


ch   |   ip:95.103.10   |   2009-11-19  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ten zidak nepozna ani zaklady hygieny ,ze sa ma po pouziti toalety umyt ruky


lTQSaHns   |   ip:178.239.5   |   2011-03-08  (22:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  I like your work!, http://www.crunchyroll.com/user/rayjsextape Only ray j sex tape, 8-(((,


ZZLzRcbnLbNGDJSg   |   ip:178.239.5   |   2011-03-08  (22:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nise site, http://www.gravatar.com/rkellysextapei All about r kelly sex tape, 11215,


YuVTjcKC   |   ip:178.239.5   |   2011-03-08  (23:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Thank You, http://www.gravatar.com/britneyspearssextapo britney spears sex tape, 8962,


JUQPRvNJzPzgx   |   ip:178.239.5   |   2011-03-08  (23:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Good Job, http://www.gravatar.com/jessicasimpsonsextae jessica simpson sex tape, =OO,diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Velke zahady - Kto meni podnebie na Zemi

Velke zahady - Kto meni podnebie na Zemi


Vedci zistili, odkiaľ sa vzali židia

33 důvodů proč se nebát Slováků a 33+1 dôvod prečo...

Zavŕtali BP do pekla?

OSN prostriedok na svetovládu

Historické pramene dokazujúce život Ježiša Krista

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3983 s