23. September 2019
    
Koncentračné tábory v USA - Dolezite.sk

Koncentračné tábory v USA


  2010-07-09  (01:09)  |  Amerika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Koncentračné tábory v USA

V Spojených štátoch existuje viac ako 800 zajateckých táborov, všetky plne funkčné a pripravené prijať väzňov. Všetky sú personálne vybavené na plný úväzok, ale všetky sú prázdne. Tieto tábory sú prevádzkované FEMA (Federal Emergency Management Agency) a v prípade potreby vyhlásenia stanného práva v Spojených štátoch stačí prezidentský podpis na vyhlásenie rozkazu generálneho prokurátora s priloženým zoznamom. Opýtajte sa sami seba, či naozaj chcete byť na Ashcroftovom zozname.Program  Rex 84 bol založený na argumentácii, že ak "hromadný exodus" nelegálnych cudzincov prekroči hranicu Mexicko / USA , tak by mali byť držaný v centrách FEMA. Rex 84 má v pláne veľa vojenských základní uzavrieť a otočiť na väzenia.

 

Operácia Kable Splicer a Garden Plot sú dva čiastkové programy, ktoré budú vykonané akonáhle Rex 84 bude spustený. Garden Plot je program na kontrolu populácie. Kable Splicer je program na riadené prevzatie štátnej a miestnej vlády federálnou vládou. FEMA je výkonný orgán príchodiaceho policajného štátu, a preto bude riadiť všetky operácie. Prezidentské Výkonné nariadenia (Presidential executive order ) sú už kótované na Federalnom Registri a taktiež sú súčasťou právneho rámca pre túto operáciu.

 

Tábory majú železničné spojenie ako aj cesty vedúce do a z väzníc. Mnohé majú tiež letiská v okolí. Väčšina táborov je do populácie 20 000 väzňov. V súčasnej dobe je najväčše z týchto zariadení kúsok od Fairbanks na Aljaške. Aljašske zariadenie je masívne zariadenie na liečbu duševných ochorení a môže pojať približne 2 milióny ľudí.

 

 

Pozrime ospravedlnenia pre všetky prijaté opatrenia 

 

Výkonný nariadenia spojené s FEMA, ktorá by mali pozastaviť platnosť ústavy a Chartu práv a slobôd. Tieto Výkonné nariadenia boli na zozname takmer 30 rokov a možu byť spustené škrtom pera prezidenta:

 

 

Výkonné nariadenie 10990

 

umožňuje vláde prevziať všetky druhy dopravy a kontrolu ciest a námorných prístavov.

 

 

Výkonné nariadenie 10995

umožňuje vláde zabaviť a ovládať média.

 

Výkonné nariadenie 10997

umožňuje vláde prevziať všetky yariadenia elektrickej energie, plynu, ropy, pohonných hmôt a minerálnych látok.

 

 

Výkonné nariadenie 10998

umožňuje vláde zabavenie všetkých dopravných prostriedkov, vrátane osobných automobilov, nákladných vozidiel alebo vozidiel akéhokoľvek druhu a úplnú kontrolu nad všetkými diaľnicami, prístavmi a vodnými cestami.

 

 

Výkonné nariadenie 10999

umožňuje vláde prevziať všetky zdroje potravy a fariem.

 

 

Výkonné nariadenie 11000

umožňuje vláde mobilizovať civilistov do prácovných brigád pod vládnym dohľadom.

 

 

Výkonné nariadenie 11001

umožňuje vláde prevziať celé zdravotníctvo, vzdelávanie a sociálne funkcie.

 

 

Výkonné nariadenie 11002

určia generálnemu správcovi pošty vykonávať vnútroštátnu registráciu všetkých osôb.

 

 

Výkonné nariadenie 11003

umožňuje vláde prevziať všetky letiská a lietadlá, vrátane obchodných lietadiel.

 

 

Výkonné nariadenie 11004

umožňuje premiestniť spoločenstvá, stavať nové bývanie z verejných prostriedkov, určiť oblasti, ktoré majú byť odpustené, a vytvoriť nové miesta pre obyvateľstvo.

 

 

Výkonné nariadenie 11005

umožňuje vláde prevziať železnice, vnútrozemské vodné cesty a verejné skladovacie priestory.

 

 

Výkonné nariadenie 11051

špecifikuje právomoci pre Office of Emergency plánovania a dáva povolenie, aby všetky výkonné príkazy platnosť v čase zvýšeného medzinárodného napätia a hospodárskej alebo finančnej krízy.

 

Výkonné nariadenie 11310

oprávňuje ministerstvo spravodlivosti na presadenie plánov na inštitunalizáciu podpory priemyslu v súlade s legislatívou, ku kontrole všetkých cudzincov, na prevádzkovanie trestno nápravných zariadení, a radiť a pomáhať prezidentovi.

 

Výkonné nariadenie 11049

priradyuje havarijnú pripravenosť federálnych orgánov a agentúr, konsolidáciu 21 operatívnych výkonných nariadení vydaných počas pätnástich rokov.

 

 

Výkonné nariadenie 11921

umožňuje FEMA vypracovať plány na vytvorenie kontrolných mechanizmov, výroby a distribúcie, zdrojov energie, mzdy, platov, úverov a toku peňazí do amerických finančných ústavov v každom nedefinovanom stave národnej núdze. Tiež stanovuje, že ak stav vyhlásil prezident, kongres nemôže preskúmavať opatrenia po dobu šiestich mesiacov. FEMA má široké právomoci v každom aspekte národa. Frank Salzedo, šéf občianskeho bezpečnostného oddelenia FEMA uviedol v 1983 , že vidí FEMA v úlohe ako "nové hranice v oblasti ochrany jednotlivca a vlády pred kriminalitou, ochranu civilných a vojenských zariadení pred sabotážou alebo útokmi, rovnako ako prevenciu disidentských skupín v prístupe k stanovisku Spojených štátov, alebo globálne publikum v časoch krízy. " FEMA právomoci boli zlúčené prezidentom Carterom

 

 

Národný bezpečnostný zákon z roku 1947

umožňuje strategické premiestnenie priemyslu, služieb, štátnej správy a ďalšie základné ekonomické činnosti a opatrenia na racionalizáciu požiadaviek na pracovné sily, prírodných zdrojov a výrobných zariadení.

 

 

1950 výroba v oblasti obrany zákona

dáva prezidentovi rozsiahle právomoci nad všetkými aspektmi ekonomiky.

 

 

Zákon z 29.augusta 1916

oprávňuje generálneho načelníka armády, v čase vojny, na držanie akéhokoľvek dopravného systému pre prepravu vojsk, materiálu alebo akékoľvek iné účely, súvisiace s krízovou situáciou.

 

 

Medzinárodné tiesňové hospodárske právomoci zákona

umožňuje predsedovi zabaviť majetok v cudzej krajine alebo národe. Tieto právomoci boli prevedené na FEMA v rozsiahlej konsolidácii v roku 1979.

 

 

Zdroj http://liberty.hypermart.net/cgi-bin/blogs/voices.php/2008/08/11/p27662

 

 

Nasledujúci dokument obsahuje záznam zo slovami: „Civilian inmate labor program“ a „Civilian prison camps“

 

http://www.meguiar.addr.com/end_times/death_camps.htm


Juraj Smrek
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
petars   |   ip:95.105.19   |   2010-07-09  (11:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudové milície na americký spôsob, zapadajú do celého scenára a hned aj definuje postihnutých, ktorý budú perzekvovaný v prvom rade, finančná oligarchia to nebude,
http://www.zvedavec.org/vezkratce-4326.htm?PHPSESSID=f8r4rr56vn2f4np0nv3og2vg95
milionári, miliardári už majú náhradné rezidencie mimo USA


valdo   |   ip:95.102.3.   |   2010-07-09  (12:23)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
   Dobrý a presný článok. K tomu je potrebné spomenúť, že pod Amerikou sa nachádza viac ako 100 podzemných priestorov, kompletne zariadených na prežitie pred katastrofou, alebo atómovou vojnu. Sú prepojené rýchlo-vlakmi ktorých rýchlosti sú väčšie akými lietajú lietadlá na oblohe. Vraj majú kapacitu až do 20 miliónov ľudí. Nebojte sa, vy medzi nimi nebudete. Skôr väčšina z tých, ktorí sa dostanú do koncentračných táborov. No a tam sa už my môžeme vyskytnúť. Veď pomocné sily na hrubú prácu potrebujú aj Aliens. Rozhodne,..Amerika si budovanie týchto miest už vyskúšala na Marse, a tú hru na cestovanie raketou po vesmíre, s nami hrajú s Rusmi už strašne dlho.


quark   |   ip:78.99.172   |   2010-07-09  (13:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nehovorim ze je to lahke, ale ked uz ste sa dostali po taketo info co takto prihodit dake foto alebo suradnice aby sa dalo aspon z hora na Google Earth na to pozriet :).


GLOBUS   |   ip:91.148.29   |   2010-07-09  (14:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Demokracia končí tam kde začína bieda a anarchia k čomu smeruju štáty je viac menej obecne známe respktíve tento článok to vystihuje.


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-07-09  (15:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludstvo speje k oslobodenu a slobode.A to sa niekomu nepaci.Stale chcu mat vsetko pod kontrolou byt sledovany a obmedzovany na ukor bank korporacii a politikov.Nechcu prist o moc a budu sa snazit vsetkymi sposobmi udrzat.Ponukat prazdne sluby.No to sa im nepodari.
Zmiznu vsetky nalepkarske pojmy typu "demokracia" a nahradia ich slova typu sloboda cestnost a laska.Ziadne klamstva iba pravda.Chcete zit v "demokracii" a klamstve alebo byt slobodny?


ira   |   ip:195.168.9   |   2010-07-09  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  o tom je aj zákaz buriek v eu aby sme sami kričali "áno chceme aby nás mohol kamerový systém lahko kontrolovať"

a na margo toho čo písal quark: myslíš že ti koncentrák vycapia na gugel?


ANONYM   |   ip:178.41.22   |   2010-07-09  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chcete funkciu? Ozvite sa SaS
id | 9. júla 2010 7:47
Strana Sloboda a Solidarita hľadá odborníkov, ktorými obsadí úrady a štátne podniky. Šancu majú aj nestraníci. Predseda Richard Sulík neštandardne mailom oslovil straníkov s tým, že ak majú o posty záujem, nech posielajú životopisy aj s motivačným listom.

Predseda SaS a šéf parlamentu Richard Sulík
Autor: SITA


Sulík v liste upozorňuje, že "ponuka je určená primárne pre našich členov, kandidátov a okresných vedúcich a nie pre ich známych, rodiny a pod.". To, že strana nemá odborníkov, a preto je odkázaná na tento spôsob hľadania hovorkyňa SaS Tatiana Tóthová odmieta. "Samozrejme, máme k dispozícii kvalitných odborníkov, ale v tejto chvíli ide o to, aby dané posty obsadili ti najvhodnejší kandidáti," obhajovala Sulíkov krok.

Podľa nej je tento mail dôkazom, že im ide o to, aby pozície, na ktoré bude nominovať SaS, zastávali skutoční odborníci. "Zároveň je upozornením, že nebudeme podporovať žiadne rodinkárstvo," dodala hovorkyňa. Na otázku, či majú šancu aj nestraníci, Tóthová povedala, že ľudí bude strana vyberať najmä podľa kvalifikácie pre daný post a motivácie záujemcu.

Politológ Tomáš Koziak tvrdí, že ide o jasný dôkaz, že SaS nie je pripravená na vládnutie v takom rozsahu, ako jej na to voliči dali mandát. "Mail pána Sulíka možno hodnotiť ako úsmevný a naivný pokus o transparentnosť, lenže vládnutie je zodpovedná záležitosť," hodnotí politológ.

Podľa neho tento spôsob hľadania kandidátov súvisí s problémom okolo ministra obrany za SaS Ľubomírom Galkom, u ktorého sú nejasné jazykové znalosti a tiež štátnou tajomníčkou na ministerstve sociálnych vecí Luciou Nicholsonovu, ktorá má skončené len gymnázium. "Hoci nie je nikde určené, aké vzdelanie alebo skúsenosti by politici mali mať, predsa len by sa im patrilo mať niečo za sebou," dodal Koziak.

Politické strany, ktoré fungujú na našej scéne dlhšie, vytvárajú tieňové ministerstvá a vychovávajú si odborníkov samy. Preto po voľbách nemajú problémy s obsadzovaním postov. Politológ dodáva, že vedenie novej strany ako SaS malo mať svojich členov prečítaných pred voľbami, čo asi neurobilo. "Preto SaS môže priniesť ešte veľa nepríjemných prekvapení," podotkol Koziak.


blekota   |   ip:178.41.42   |   2010-07-09  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hnusní, vypatlaní, satanistickí, iluminátski, slobodomurárski, sionistickí zasratí hajzliblekota   |   ip:178.41.42   |   2010-07-09  (20:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  samozrejme že amící


blekota   |   ip:178.41.42   |   2010-07-09  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no a samozrejme že ešte+Izrael


blekota   |   ip:178.41.42   |   2010-07-09  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mr. Crowley, gratulujem ti, dobre si to zamiešal, máš naozaj vydarených potomkov, dodržiavajú dodnes tvoje vskutku " krásne" satanistické tradície, tvoja dcéra mala fakt šťastie, že si zobrala za muža Busha staršieho.....ten tiež dobre vychoval toho svojho blba Busha mladšieho k svojej spokojnosti..fakt podarená rodinka-satanistická okultná banda, gratulujem vám váš plán vychádza podľa vašich predstáv


Marian   |   ip:213.151.2   |   2010-07-09  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Podnikatelia a študované hlavičky bez vlastných názorov, volili Sulíka domnievajúc sa na základe mainstreamového vymývania mozgov, že na poste ministra financií privodí zázraky. Nakoniec skončil na poste predsedu parlamentu, teda na jednom z najlepších postov na čiastočné odloženie politika. SaS ako strana ustúpila takmer vo všetkom čo mňa osobne netrápi nakoľko som neklesol natoľko hlboko, aby som volil týchto neschopných diletantov. Prešiel im len odvodový bonus, ale kto vie akú bude mať nakoniec podobu. My máme byť tými pokusnými králikmi.


mkultra   |   ip:78.98.99.   |   2010-07-10  (06:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to naozaj otázka, kto skončí vo FEMA CAMPS. Amerika je už teraz najväčší väzniteľ na svete (najviac väzňov na 100 000obyvateľov) a to ešte stavajú prázdne koncentráky po celej krajine.
Po pravde, vyzerá to, že je otázka jedného hurikánu na stred škvrny a amíci budú musieť evakuovať mnoho ľudí na pobreží. To je veľká príležitosť pre vládu, ktorá bude tieto evakuácie organizovať. Zoznamy "nepriateľov" má už CIA hotové (vieme, že sú medzi nimi aj 6ročné deti!) V panike okolo evakuácie bude ľahké uniesť ľudí do FEMA CAMPs. A čo tam? Podľa mňa dostanú ľudia na výber -
guľka alebo čip. Potom im vymyjú mozgy a majú ideálny materiál.
Nepochybujem, že ilumináti sa snažia o to isté o čo v WWII. Ekonomicky zruinované Nemecko a celý svet vtedy vytiahol z krízy militarizmus, depopulácia a prerozdelenie zdrojov.
Myslím, že to chcú spraviť znova. Američania majú čoraz viac a viac chudobných ľudí, ktorých môžu používať ako strelivo vo vojnách. Odporúčam pozrieť si nejaký dokument o tom, ako sa rekrutujú vojaci do armády. Nábor do pechoty sa robí vždy medzi chudákmi/ghetto ľudmi. To ma na tom najviac serie. Bohatí zbohatnú na tom, že chudí chudobňejú a tie k...y ešte majú tú drzosť, že tých chudobných použijú ako muníciu vo vojne, aby mohli zbohatnúť ešte viac. Je to choré.


ANONYM   |   ip:95.103.15   |   2010-07-10  (07:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mkultura
ano je to chore .uz im par planov nevyslo myslis ze im vinde tento kde sa ako hovoris spoliehaju na hurikan?ziadny nepride uvidis za cely rok.nvm co zuis na to ze chudobnych zneuzivaju na vojakov,ked su tak blbi ze sa daju koli peniazom na zabijanie inych.je jasne preco maju geta a preco tam bezne zabijaju sa ludia a ani to moc neriesia,proste to maju predpripravu na vojaka.proste je to tak zariadene.ale este raz problem je v tych ludoch ze sa daju naverbovat.


ANONYM   |   ip:95.103.15   |   2010-07-10  (07:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mame tu zmenu vlady a tak sa zas zacina mafanska vymena ako vzdy po volbach.ked sa menia strany vo vlade:(

Exprimátora Hurbanova Basternáka zastrelili pred vlastným domom
TASR, ČTK | 10. júla 2010 7:43
Bývalého primátora mesta Hurbanovo, okresného predsedu za Stranu maďarskej koalície (SMK) Ladislava Basternáka v piatok vo večerných hodinách zavraždili pred jeho vlastným domom. Informoval o tom starosta obce Svätý Peter Jozef Jobbágy s tým, že na mieste je aj primátorka mesta Hurbanovo Margita Zemková.


Na Basternaka neznámy muž strieľal už pred niekoľkými mesiacmi.
Poslanca zastrelili, keď bol na prechádzke so svojím psom. V Hurbanove zastával funkciu hlavného kontrolóra, v minulosti tu pôsobil ako starosta.

Portál sme.sk informoval, že asi tridsaťročný muž strieľal po Basternákovi začiatkom marca. Guľka sa vtedy zastavila o železnú bránu. Basternák tvrdil, že útok súvisel s politikou.V minulosti údajne dostával anonymné listy.

V decembri minulého roku neznámy podpaľač podpálil rodinný dom podpredsedníčky Nitrianskeho samosprávneho kraja Ľubice Burdovej (Smer) v Komjaticiach. Burdová to označila za vyhrážku.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-07-11  (18:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny, toto vsetko mate i na Slovensku. V pripade vojny ma vlada pravo na vsetko to co je tu popisane. A ties mate nastavane i docasne koncentraky a veznice len o nich neviete. Provizorne sluzia na ine ucely, noze otvorte oci a potom piste. Ale co nemate oproti USA, nemate vyzbrojene obyvatelstvo. V niektorych rodinach maju viac automatickych zbrani jak clenov. Moj zat drzi legalne rusky samopal a nedavno kupil drevenu bednu nabojov za dvadsat dolarov. Nikto mu nebrani aby mal ich doma desat bedni a to ma municie potom na niekolko mesiacov. Chytate sa hluposti a zavazne veci obchadzate, skutocne tu na Dolezitom prevladaju bludy. Vsetci nadavate jak zavadzaju media a vy nakoniec este i spolupracujete a pisete bludy. Druhemu hladate triesku v oku a vo svojom si brvno nevidite.


zofka   |   ip:89.173.15   |   2010-07-11  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  z piesne Karla Kryla s návzom Co řeknou:

"Co řeknou ti všichni, kdo dnes ti tu tleskají,
tehdy, až mocní ti umlčí hlas?
Zas budou jen tančit, jak jiní jim pískají,
hopsat tak dlouho, až zlámou si vaz!"
Sedo   |   ip:89.173.10   |   2010-07-19  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tu je link na FEMA camps: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&;oe=UTF8&msa=0&msid=118135173934136151745.00045bc25ee928a8872d0

http://www.youtube.com/watch?v=Vxd_hsiZ1Ak
VOJSKAaPOLICIA   |   ip:202.179.1   |   2010-12-23  (08:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MOC sialencov pri MOCI je zalozena na POLICE a VOJSKACH Vsettci politici z dani LUDI si vybudovali svojvolne obrovske armady Ktore dobre platia a davaju im vyhody ci platove a ine Demokracia podla nich je ze iba oni maju pravo TIETO zlozky riadit MONO !! V poslednom case v pohode pouzivaju represivne zlozky proti vlastnym obcanom !! Ked je aj desattisic obcanov s jasnou poziadavkov co si praju a chcu NASADIA sa POLICE aj tanky !! Obcania sveta je Vam to jasne ? Kto nam vladne ? Jake ich blaboli a zakony ze nas chrania ! Ozobracuju beru prava a stavaju Koncentraky uz vopred !Kazdy obcan ameriky je vzacnejsi ako obcan z Busa afrika US obcania sa naucili slobode a poznami zivot v peniazoch Teraz su velmi nebezpecni Zidakom typu Rotchild a parte Bilderborg Lebo odszbrjit Americanov zakonom parlamenta USA ako planoval OBAMA pred nedavnom sa nepodarilo Teraz urcite na USA pustia nejake HUrikany s HAARPAMI ako na Tahiti Obama nie je rodeny American a Americanov Nenavidi Strasne Zidaci v Parlamente USA prevzaki s nim Moc nad USA a robia si Co chcu ICH plany su CHORE jeden ako Druhy !Ozaj kde sa nachadazaju Ludia tienovej vlay USA Kde sa schovavaju v akaych zamockoch s ochrankami Zoznami Obcania maju len dostat sa k nim par novonarov nemoze uz roky !! Cudne co !


panAnna . lamedusi7   |   ip:41.206.11   |   2014-10-12  (00:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážení Úvěrové Seekers.

Jste v jakékoli finanční potíže? Přejete si začít podnikat, nebo platit dluhy? Tento úvěr společnost byla zřízena lidských práv organizace po celém světě s jediným cílem pomoci chudým a lidem s finančními obtížemi života. Pokud chcete požádat o půjčku, dostat zpátky k nám s detaily níže náš e-mail: annayehowshuwa@gmail.com

Jméno:
Půjčka Částka potřebná:
Doba trvání úvěru:
Číslo mobilního telefonu:

Díky a Bůh vám žehnej
S pozdravem
paní Annadiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY


 - 40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY2013-05-29  (09:28)  |  Amerika
Pokud znáte někoho, kdo opravdu věří, že americká ekonomika je v dobrém stavu, tak mu jen ukažte statistiky z tohoto článku. Poodstoupíte-li a podíváte-li se na dlouhodobé trendy, je neuvěřitelné, co se s námi děje.

ZPRÁVA Z VEŘEJNÉHO SLYŠENÍ O ODHALENÍ MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE VE WASHINGTONU


2013-05-24  (09:12)  |  Amerika
Bývalí členové Kongresu USA vydali společnou zprávu z Veřejného slyšení o odhalení mimozemské civilizace (Citizen Hearing on Disclosure). Slyšení se konalo ve Washington, DC v Národním tiskovém klubu (National Press Club). Zpráva vyzývá Nadaci pro veřejné slyšení (Citizen Hearing Foundation), aby předal usnesení Valnému shromáždění OSN a to vyzval k uspořádání celosvětové konference o přezkoumání důkazů o možné mimozemské přítomnosti ovlivňující lidskou rasu.


HYDROPONICKÉ ZAHRADNIČENÍ V USA: POLICEJNÍ ŠIKANA LIDÍ, KTEŘÍ SI PĚSTUJÍ VLASTNÍ JÍDLO


2013-05-02  (09:14)  |  Amerika
Američané, kteří používají hydroponii jsou zjevně nejnovějším cílem šílené „války proti drogám“, která se už od té doby, kdy byla prvně v 80. letech vyhlášena, se zvrhla ze strašné na směšnou. Jen se zamyslete nad tímto případem: Před dvěma lety zaklepali policisté od narkotik na dveře domu muže, který si právě koupil sadbovou sestavu z místních zahradnických potřeb. Ti policisté se dožadovali, že chtějí jen vědět, co si tam plánuje pěstovat.


Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?


2013-04-23  (10:03)  |  Amerika
Americký prezident už uznal atentátníky vinnými, federálové posílají zvláštní tým vyšetřovatelů z Gitma


TERORISTICKÉ ÚTOKY JSOU V REŽII FBI?


2013-04-22  (09:09)  |  Amerika
Toto jsou nejnovější informace týkající se tragických bombových útoků během Bostonského maratonu. FBI a další instituce mají dlouhou a dobře zdokumentovanou historii režírování teroristických akcí v zájmu získání větší moci.


Konfiskace úspor v Kanadě?


2013-04-05  (09:49)  |  Amerika
Vláda v Ottawě navrhuje „nouzové získání peněz“ v kyperském stylu. Politici západního světa jdou po vašich bankovních účtech. V podstatě je v novém rozpočtu kanadské vlády navrhováno „nouzové získání peněz“ kyperského stylu. Když jsem o tom poprvé slyšel, byl jsem poněkud skeptický, takže jsem se na to podíval sám. A hádejte co? Je to přesně tak, černé na bílém, na stranách 144 a 145 „Ekonomického akčního plánu 2013“, který již Harperova vláda předložila parlamentu.


USA: ARMÁDNÍ CVIČENÍ JSOU VE SKUTEČNOSTI PŘÍPRAVOU NA STANNÉ PRÁVO


2013-04-03  (09:20)  |  Amerika
Organizace Competitive Outcomes, která cvičí mladé rekruty z Výcvikových jednotek pro mladší záložní důstojníky (JROTC), Výcvikových jednotek pro záložní důstojníky (ROTC), programů pro kadety, zahraničních armád, policejních a požárních sborů, pořádá letos speciální výcvikové programy a semináře a sestavuje prováděcí manuály v Mariettě v Georgii, v Los Angeles a San Diegu v Kalifornii. Organizace spolupracuje s Armádou Spojených států, ozbrojenými i neozbrojenými divizemi ROTC a JROTC a rovněž s vojenským letectvem.


KONGRESMAN PŘIZNÁVÁ „CHEMTRAILS“


2013-03-26  (09:53)  |  Amerika
V dokumentu, který může být nazván prvním vládním uznáním „chemtrails“, veřejný činitel, jehož volební okrsek je v Clevelandu (Ohio), v návrhu zákona předkládaném Kongresu odkazuje na „chemtrails“.


DO USA PŘICHÁZÍ 20X VĚTŠÍ KOMÁŘI NEŽ TI NORMÁLNÍ


2013-03-15  (09:23)  |  Amerika
Super-rozměrní agresivní komáři s ‘dýkovitým’ sosákem se mají toto léto vyrojit na Floridě, čímž přinesou utrpení tisícům zdejším obyvatelům. To, co by se mohlo stát scénářem pro B-čkový hollywoodský film, komáři ze záplavové vody skoro 20x větší než jejich normální bratranci, mohou udeřit kterýkoliv den či noc, jejich vajíčka mohou zůstat spát i roky – a tito komáři by dokonce mohli odolávat i repelentům.


Konec amerického snu – část 2


2013-03-12  (09:49)  |  Amerika
Z amerického snu se rychle stává americká noční můra Když otcové zakladatelé USA zakládali národ, tak to dělali s úmyslem, aby vláda byla velmi omezená a lidé měli obrovské množství svobody.


80% žiakov v New York city nevie čítať a písať


2013-03-11  (17:37)  |  Amerika
Negramotnosť v New York city je na vzostupe: takmer 80 percent absolventov stredných škôl nemá základné vedomosti ako sú čítanie, písanie a matematika. Kritici poukázali na to, že len 13 percent absolventov škôl spomedzi Afro-Američanov a Latino v New Yorku dosiahnu vedomosti potrebné pre vysoké školy a 80-tim percentám všetkých absolventov chýbajú tieto vedomosti celkovo .


Plány koncentračních táborů v USA


2013-03-08  (08:49)  |  Amerika
…výtažky z plánů koncentračních táborů v USA odhalují děsivé skutečnosti. Nejen, že mají být použity pro občany USA, ale například i to, že při útěku je dovoleno užít smrtící střelby, stejně jako odstřelovači mají v případném srocení vyhledat a odstranit agitátory… Detaily, jako že lidé mají být profilováni a „aktivisté“ odděleni od ostatních, jsou už vlastně vcelku nepodstatné.


8 faktov, ktoré ste o amerických prezidentoch nevedeli!


2013-02-28  (09:39)  |  Amerika
Na počesť Dňa amerických prezidentov, ktorý sa každoročne slávi 18.februára, spomínajú ľudia na čokoľvek z ich slávnych životov. Deti v školách sa učia o ich chrabrých skutkoch, ktoré pre svoju krajinu vykonali riskujúc pri tom svoje životy. Niektoré zaujímavosti sa však v učebniciach určite nedočítajú. Mnohí si totiž neuvedomujú, že aj títo muži, ktorí sa stali symbolom najvyššej moci Spojených štátov amerických, boli len obyčajní ľudia.


SPOJENÉ STÁTY DALY SBOHEM ČTVRTÉMU DODATKU ÚSTAVY


2013-02-22  (09:30)  |  Amerika
Ministerstvo vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických potvrdilo protiústavní praktiku zabavování a prohledávání elektronických zařízení „bez jakéhokoliv podezření“ v pásu 100 mil od hranic – kde žije 197.4 miliónu Američanů, neboli 66 % celé populace.


Amerika dluží 222 tisíce miliard USD


2013-02-14  (09:19)  |  Amerika
Zhroucení finanční "pyramidy" je otázkou 2 – 5 let. Dluh Spojených států je dvacetkrát větší, než se oficiálně uvádí – říká americký ekonom Laurence Kotlikoff v interview s RT. Podle jeho propočtů činí 222 tisíce miliard dolarů. Tak drastický rozdíl mezi statistikou a realitou – říká ekonom - je možný jen proto, že se stále víc závazků prostě tají.


AMERIKA SE MĚNÍ V JEDNO VELKÉ VĚZENÍ PRO DLUŽNÍKY


2013-02-13  (11:45)  |  Amerika
Shakespearův Polonius dává svému synovi tuto klasickou radu: „Nebuď dlužníkem ani věřitelem.“ Mnozí z duchovních otců amerického národa to však viděli úplně jinak. Často žili na maximum: Byli vždy dlužníky a nikdy věřiteli. Jak vlastníci plantáží s tabákem či rýží, otrokáři a obchodníci, či pozemkoví a peněžní spekulanti, závisející na dlouhodobých úvěrech z nichž financovali svůj přepychový život, tak obchodníci a kramáři, řemeslníci a zemědělci i námezdní dělníci a námořníci. Bez dluhů by símě komerční ekonomiky sotva kdy dozrálo.


Obama podepsal novelu, která ruší strop státního dluhu


2013-02-06  (09:20)  |  Amerika
Prezident USA Barack Obama podepsal v pondělí novelu zákona o dočasném zrušení maximálně přípustné výše státního dluhu USA.


Závěrečná řeč kongresmana Rona Paula ke konci jeho posledního funkčního období


2013-02-01  (09:09)  |  Amerika
Ron Paul je americký kongresman, který působí v americké politice již přes 30 let. Vždy hájil základy americké ústavy a vždy hlasitě kritizoval její postupný rozklad, na němž postupně pracují všichni poslední američtí prezidenti za spolupráce a podpory většiny kongresu. I když je členem republikánské strany, tak vystupoval velmi často i proti vlastním spolustraníkům


Poznejme nepřítele: Anatomie Fedu II. Je Fed soukromý?


2013-01-24  (09:08)  |  Amerika
Kdo skutečně drží veškerou moc? Minule jsme si řekli „suchá fakta“ ohledně organizace Fedu. Viděli jsme, jaké má orgány, a že se skládá z regionálních bank, které mají členské banky. Kdo ale doopravdy drží moc? Ve Fedu je 7 guvernérů, 12 regionálních bank a tisíce členských bank, ale jak pozorný čtenář viděl, 100 % moci drží Washington, respektive prezident (a Senát). Udělejme si pokus a představme si, že celá země přijala argumentaci Rona Paula a chtěla by skoncovat s kvantitativním uvolňováním.


Kandidát Nobelovy ceny: Obama se ptá vojenských velitelů, zda budou „střílet do amerických občanů?“


2013-01-24  (09:06)  |  Amerika
Předkládané šokující tvrzení pochází od “jednoho z předních amerických válečných hrdinů” Jim Garrow v roce 2009 nominovaný na Nobelovu cenu přišel se šokujícím tvrzením, když řekl, že vrcholný vojenský veterán mu řekl, že “lakmusovým papírkem” o otestování nových vojenských velitelů je to, zda poslechnou rozkaz ke střelbě do amerických občanů, nebo ne.


Americká vláda tvrdí, že pravda je příliš komplikovaná a nebezpečná, aby mohla být vyzrazena veřejnosti


2013-01-17  (09:24)  |  Amerika
“Když to děláme my, tak to není fašismus”: Historie se opakuje … V klasické historické knize o nacistickém Německu Mysleli si – Jsme svobodní, píše Milton Mayer: „To, co se tu dělo, bylo postupné navykání lidí, kousek po kousku, na to, že se jim vládne s překvapením; dostávají se k nim rozhodnutí přijatá v tajnosti;


USA plánovali atómový útok na Rusko a Čínu


2013-01-16  (09:38)  |  Amerika
V 60-tych rokoch minulého storočia čakali USA, podľa jedného z nedávno zverejnených dokumentov, formálne len na najmenší dôvod pre nukleárny útok na Sovietsky zväz a Čínu. Ako dôvod pre to by stačila hoci aj “neúmyselná udalosť”.


Kritik Obamova „seznamu na odstřel“ nalezen v New York City mrtev


2013-01-14  (09:44)  |  Amerika
Prominentní americký blogger a počítačový mág Aaron Swartz, který promlouval proti “listu na odstřel” presidenta Baracka Obamy a kybernetickým útoku proti Iránu, byl v New Yorku nalezen mrtev. Policie našla v pátek tělo tohoto 26-letého muže v jeho bytě v New York City v městské části Brooklyn, řekla mluvčí hlavního ohledávače mrtvol tohoto města.


Pokrytecké celebrity


2013-01-03  (09:12)  |  Amerika
Americká ústava zaručuje americkým občanom vlastniť zbrane preto, aby sa mohli brániť v prípade ak sa vláda vymkne z pod kontroly. Ak zabudne, že je tu na to, aby slúžila ľuďom a nie naopak. Podľa praotcov preto, aby nemohlo dôjsť k útlaku a k zneužívaniu štátnej moci.


11.září 2001 - Architekti podali vědecké důkazy o řízené demolici


2012-12-07  (16:09)  |  Amerika
Architekti a inženýři podali vědecké důkazy o řízené demolici 11.září 2001. Řešení záhady pádu 3. budovy Světového obchodního centra (budovy č.7), která spadla za rekordních 7 vteřin. Toto je nejlepší profesionálně vyrobený patnáctiminutový informativní a poutavý dokument AE911Truth o 11.září. Dokument o WTC 7. Prosím šiřte jej, též mezi architekty a inženýry.


Stredná v Texase trestá študentov, ktorí odmietnu byť sledovaní mikročipmi


2012-10-11  (17:34)  |  Amerika
Istý stredoškolský obvod v Texase na začiatku tohto roka čelil kritike po tom ako ohlásil, že bude vyžadovať od študentov, aby pri sebe po celý čas nosili ID kartu (identity card – doklad totožnosti, občiansky) obohatenú o mikročip. Študenti, ktorí odmietli byť monitorovaní tvrdia, že zo strany predstaviteľov školy cítia nepríjemnú odozvu.


Tajný osud Ameriky (2. časť)


2012-09-25  (15:36)  |  Amerika
Prvý diel pojednával o tajných dejinách dobývania amerického kontinentu. Tento druhý sa už priamo zameria na tajný osud Spojených Štátov Amerických, ktorý mu bol predurčený dlhú dobu pred ich založením a o ktorom píše vo svojej knihe aj slobodomurár Manly Palmer Hall.


Tajný osud Ameriky (1. časť)


2012-09-22  (12:10)  |  Amerika
Veľa ľudí verí, že myšlienka jednej svetovej vlády pod nevinným plášťom demokracie vznikla v 18. storočí, kedy začali naberať osvietenecké ideie na sile. Nie je tomu tak. Táto myšlienka je oveľa staršia. Aspoň tak to tvrdí okultista a slobodomurár Manly Palmer Hall vo svojom prevratnom diele „The Secret Destiny of America“ (Tajný osud Ameriky).


13 nejděsivějších experimentů na lidech prováděných americkou vládou


2012-09-17  (10:14)  |  Amerika
Ve Spojených státech byly prováděny četné experimenty na lidských pokusných subjektech, které byly považovány za neetické, a byly často prováděny nelegálně a bez vědomí nebo souhlasu jednotlivců.


Hrozí USA vojenský prevrat?


2012-09-04  (09:01)  |  Amerika
Nová správa vydaná Ruskou ”Federálnou službou pre vojensko-technickú spoluprácu” cirkulujúca v Kremli uvádza, že dôstojníci generálneho štábu boli minulý týždeň varovaní ich americkými partnermi počas cvičenia s North American Aerospace Defense Command (NORAD), že hrozba zvrhnúť Prezidenta Obamu prameniaca z ”niektorých prvkov” v rámci americkej armády je ”reálnejšia ako sa zdá” a môže veľmi dobre spôsobiť na zavedenie stavu stanného práva v Spojených štátoch.


Osmnáct kritických postřehů z USA


2012-08-11  (09:29)  |  Amerika
Do Spojených států jezdím zhruba dvakrát ročně, ale ještě nikdy jsem se nezdržel tak dlouho v malém městě (šest týdnů, Ormond Beach, Florida). Stejně tak jsem tam nikdy nebyl v době tak podivné nálady, jaká byla v letošním lednu a únoru (taková podivná směs strachu a naděje...). A tak jsem si všiml věcí, které jsem dříve neviděl. Některé mě nadchly, jiné mě rozesmutnily. A protože se přikláním k rozšířenému názoru, že americká společnost je vcelku nemocná, viděl jsem spíše to negativní. Možná se na to zaměřuji také proto, že styl života Američanů zcela bez rozmyslu kopírujeme i u nás. Zde je to, co mi dalo facku, otevřelo oči, přinutilo mě přemýšlet. Kolikrát to jsou kraviny, ale možná jen na první pohled.


Zoznam zúčastnených Bilderberg 2012


2012-06-01  (12:10)  |  Amerika
Včera 31.5.2012 sa v Chantilly vo Virgínii, Spojené Štáty Americké, začalo tohtoročné stretnutie neslávne známej skupiny. Uvidíme čoho sa v najbližších dňoch a týždňoch dočkáme, keďže je známe, že títo nikým nevolení a zastupujúci len svoje vlastné záujmy, každoročne ovplyvňujú politické a ekonomické dianie vo svete.


Ďaľšie z Ameriky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

ROZHOVOR: NIGEL FARAGE O EU, UKIP A VELKÉM PROBUZENÍ V BRITÁNII

Přinášíme exkluzivní interview s Nigelem Faragem, které vedlo Daily Bell. Nigel Farage je zakládajícím členem Strany nezávislosti UK, která byla založena v září 1993. Je členem Evropského parlamentu za oblast Jihovýchod a je vůdcem parlamentní strany v rámci parlamentu EU. Ústředním cílem této strany je zaprvé stažení UK z Evropské unie a zadruhé obnovení vlády nad Británií opět prostřednictvím Parlamentu.


Život Slováka patrí medzi finančne najnáročnejšie ...

Mýty o zlých kapitalistech

Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell...

Gerd-Helmut Komossa : Německo je podřízeno USA až do ...

Potravinářská lobby chce prosadit mléko slazené ...

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4663 s