21. September 2019
    
Koniec Eurozóny bude bolieť hlavne bankárov, nie ľudí - Dolezite.sk

Koniec Eurozóny bude bolieť hlavne bankárov, nie ľudí


  2012-05-16  (11:32)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Koniec Eurozóny bude bolieť hlavne bankárov, nie ľudí

(Prepis prejavu na Global Evolution day, nám. SNP v Bratislave, 12.5.2012)

Naposledy som na námestí rečnil o tom, že náš štát tu nie je pre biznis. Dokonca, že si musíme ustrážiť právo „nebyť ziskový". Úloha Slovenskej republiky, ako inštitúcie, totiž nie je byť zisková, ale užitočná - pre ľudí. A to je zásadný rozdiel. Aby verejné inštitúcie boli užitočné, musia slúžiť záujmom všetkých občanov. Ak sa však štátny aparát rozhoduje iba podľa kritérií peňazí a ziskovosti, potom rovnako slúži iba mafii finančníkov a bankárov, ktorí riadia dnešnú politiku. V priamej demokracii si však myslíme, že ak sa štát bude riadiť podľa toho, čo priamo my občania považujeme za užitočné, potom bude celá spoločnosťpravdivo slúžiť nám občanom, ako svojim pravým a jediným majiteľom.


Väčšina z nás sa asi zhodne na tom, že ľudia potrebujú v prvom rade zabezpečiť to, bez čoho nemôžeme prežiť. Zabezpečiť ľuďom základné prežitie - a to bezplatne.  Lebo inak ide o otroctvo - teda vydieranie strachom o život.

Veľa ľudí sa však aj tak spýta „prečo rozdávať koláče bez práce". Je to však skutočne zadarmo?? Poviem vám jedno verejné tajomstvo: nášmu ministrovi financií platíme na daniach niekoľko násobne viac, ako by štát potrebovali na to, aby všetci občania dostali bezplatne jedlo, vodu, bývanie, teplo, elektrinu a zdravotnú starostlivosť a dokonca aj základný Internet a mobilnú komunikáciu! A to sú len zdroje z daní - my občania máme navyše nárok na zdroje tejto krajiny - na pôdu, lesy, nerastné suroviny. A donedávna sme mali aj naše štátne podniky, ktoré vznikli pôvodne na to, aby nám efektívnejšie zabezpečili to, čo potrebujeme všetci hromadne: energiu, komunikáciu, pitnú vodu, teplo, dopravu a zdravotníctvo. Patrilo nám to voľakedy. Nám ľuďom - a malo to slúžiť nám ľuďom.

Avšak dnes nám politici vravia, že keď nezoženú EURá za predaj našich majetkov, z našich daní, alebo si EURá nepožičajú, nemôžu nám občanom dať ani našu vlastnú, slovenskú pitnú vodu! Naše slovenské polia bez EURO-dotácií  vraj nemôžu produkovať jedlo pre našich ľudí!

Bez EURa nemôžeme na slovenskej pôde postaviť ani naše slovenské diaľnice, ktoré sú rovnako stavané slovenskou prácou a zo slovenských stavebných materiálov! Bez EURa nemáte ako občan právo na ani na slovenskú elektrinu vyrobenú v slovenských elektrárňach. Alebo to všetko už nie je Slovenské? A čo keď, je to sprivatizované za EURá? - Ja vravím, že čo je na našom území, to je navždy Slovenské a oni to majú iba v prenájme dovtedy, pokiaľ to slúži prospechu nás všetkých občanov Slovenska! Ak nie, nech idú domov a zoberú si tie EURá od tých politkov a ich fin. skupín, ktorí nás o ne obrali!

Všetci občania a vlády nielen Slovenska, ale aj ostatných štátov Európy sú systematicky zmanipulovaní k trvalému zháňaniu EURA ako jedinej najdôležitejšej činnosti!! Zámerne to volám „zháňanie EURa", pretože v drvivej väčšine nejde o prácu a výrobu, ktorá by vytvárala užitočné hodnoty pre občanov Európy.

EURO, ako projekt super-meny, tu nie je na to, aby slúžilo občanom a rozvíjalo ich krajiny. EURO je tu na to, aby Európu a jej krajiny ovládalo a žmýkalo zdroje pre tých, ktorí EURO ovládajú a majú ho plné trezory. EURO je tu na to, aby držalo pod kontrolou pôvodne suverénne a sebestačné krajiny. A to po všetkých stránkach - finančne, hospodársky, politicky, mocensky aj kultúrne. Nespravodlivé EURO-dotácie nám rozbili sebestačné poľnohospodárstvo, za EURO sú sprivatizované naše podniky, za EURO kupujeme nemeckú produkciu v hypermarketoch, EURO potrebujeme na slovenské dôchodky, EURO potrebujeme na platenie slovenských lekárov.

Odkiaľ sa však to EURO berie?? Kto ho  skutočne ovláda? Politici na nás občanov hrajú iba EURO divadlo.

Máme si myslieť, že ich múdri predchodcovia si niekde pri zrode EURO zóny dohodli v nezávislom centre Európy nejaký veľký trezor, nazvali ho „Európska centrálna banka" a tam sú plné kamióny EURO peňazí. A odvtedy ich spravodlivo prideľujú jednotlivým krajinám podľa potreby, alebo podľa nejakého „spravodlivého" kľúča. Jednoducho, tvoria ilúziu, že EURO majú pod kontrolou nejakí „naši" spravodliví bankoví euro-úradníci, že je to niečo ako „verejný prameň", z ktorého si každý štát načrie podľa potreby. To je však fatálny omyl. EURO nám občanom a krajinám takmer vôbec nepatrí. Nepatrí ani Európskej centrálnej banke.  Európska centrálna banka má priam zákaz vydávať peniaze priamo štátom, nakoľko by ohrozila takzvanú „stabilitu meny na finančných trhoch".

Komu teda patrí  EURO? Spýtal sa z vás už niekto, KTO sú tieto takzvané „finančné trhy"??

Snažia sa navodiť ilúziu, že sú to nejakí obyčajní ľudia ako my, ktorí si investujú na dôchodok po pár eur mesačne. Predstavte si však, aké mocné sily sa musia skrývať za týmito „finančnými trhmi", že dokonca každý minister financií si MUSÍ požičať najprv na trhu a nie od Európskej centrálnej banky? Áno, znie to možno poburujúco a konšpiračne - ale dokonca aj naša bývalá premiérka verejne priznala, že 97% peňazí v Európe nemáme vôbec pod kontrolou.

Drvivú väčšinu EURa aj dolára totiž vlastní iba zopár desiatok veľkých bankových rodín a finančníkov s neobmedzenou mocou, ktorých pôsobenie sa iba zámerne skrýva za „finančné trhy".

Toto je najdôležitejší fakt globalizácie.  Svet aj Európu ovláda niekoľko desiatok finančných kartelov, prostredníctvom sprivatizovanéhop EURA a dolára, ktoré neslúžia suverénnym krajinám, ale súkromným záujmom , ktoré si háji svetová elita prostredníctvom nedotknuteľných „finančných trhov". U nás máme len zopár finančných skupín, ktoré nesiahajú tým európskym a svetovým banksterom ani po päty - a pritom s ich požehnaním  ovládajú celé Slovensko, vlastnia banky, zdravotníctvo, podniky, politické strany, Tatry a rozdeľujú si celý náš štátny rozpočet ako svoju súkromnú firmu!

Prostredníctvom štátnych dlhopisov, ktoré každý rok vydávajú po miliardách ich skrotení ministri financií, narobili taký dlh, že v roku 2011 každý z nás v republike - vrátane detí a novorodencov, dlžil ako občan súkromným svetovým bankárom vyše 5000 EUR, ktoré bude splácať celý život zo svojich daní!

Komu a za čo vlastne všetci dlžíme, našu celoživotnú prácu a všetky zdroje našej krajiny? Nedlžíme ECB, ani štátom -  ale súkromným majiteľom bánk! Deutche bank, Société Générale, Reffeissen, Erste bank, ING, Royal Bank of Scotland, Citygroup, Credit Swiss... kto sa za týmito skupinami skrýva? Čím je skutočne krytá hodnota EURa, bez ktorého nemôžeme ani dýchať vzduch?? V skutočnosti ničím! Sú to len čísla v bankových počítačoch a potlačené papieriky, ktoré si dohodlo zopár starých dedov, európskych a svetových monarchov a oligarchov.

Celá EURO mena a podobne aj dolár sa tvoria z ničoho. Všetci dlžíme finančnej svetovej mafii za veľké NIČ!

Naše úbohé vlády nás budú strašiť hororovými scenármi, čo všetko sa stane, ak nás nebudú škrtiť, oberať a nebudeme mať na splátky tejto mafii. Avšak pozrite sa na Island alebo na Grécko - jednoducho povedali, „nemáme a nedáme". A zrazu tri štvrtiny ich dlhu sú nenávratne preč! A kto utrpel? Iba lichva finančnej oligarchie.  Chceli však za trest z týchto buričov vyžmýkať všetko, čo sa dá. Bankármi živená pro-európska pravica bola ochotná obetovať krajinu a pokračovať v zavádzaní takmer fašistického režimu. Avšak napriek neobmedzeným zdrojom na mediálnu podporu sa im nepodarilo presvedčiť ľudí o nutnosti rozpredávať celé Grécko na splatenie štátneho dlhu - a nezostavili vládu.

Teraz to vyzerá tak, že Grécko ovládne euro-skeptická koalícia, ktorá konečne odmietne všetky ďalšie škrty a výpredaj národného majetku Grékov za EURá.

Na Islande zas špeciálny tribunál súdi bývalého premiéra za to, že doviedol krajinu ku krachu zlou finančnou politikou. Nato však Islanďania museli zrušiť politikom trestnoprávnu imunitu. K takzvaným „problémovým" dlžníkom sa nenávratne pridávajú Írsko, kde milión ľudí odmietlo zaplatiť 100 EURO-vú  jednorazovú daň na splátku štátneho dlhu, takisto Španieli regulujú banky a čoskoro pribudnú aj Taliani. Veď by boli hlúpi, ak by naďalej žmýkali svoje krajiny a splácali ďalej svojim bohatstvom za „požičané nič", ak to nemusia Gréci.

Áno, priatelia - ak sa občania krajín Európy vzoprú tejto najväčšej lúpeži v histórii ľudstva a jednoucho prestanú splácať tejto mafii výpalné za svoju existenciu tak,  ako Gréci, Islanďania alebo krajiny Latinskej Ameriky - áno - padnú ich trhy,  áno - skrachuje možno ich projekt EURA a dolára!! Ale nás to nebude bolieť zďaleka tak, ako to bude bolieť ICH, ktorí nás vďake EURu ovládajú!!

Nenechajme sa zastrašovať priatelia - ani ich politikmi ani ich finančníkmi -  to ONI - bankári a finančníci sa najviac boja, že prídu o svoju moc, ak padne EURO.  My máme svoju skutočnú krajinu, oni majú len virtuálne EURO, ktorým si nás doteraz postupne skupovali.  Je načase si uvedomiť, že si OKUPUJÚ našu krajinu iba za čísla v počítačoch a potlačené farebné papieriky! EURO a podobne aj dolár, SÚ však ľahko nahraditeľné.  Nemci majú v trezoroch doteraz kamióny nemeckých mariek. V bankách je zmena meny otázkou jedného víkendu.

A my, ak sme ešte stále  Slovensko, ako suverénna republika máme stále základné právo, vydať si taktiež svoju vlastnú menu a kontrolovať jej obeh a množstvo tak, aby Slovenská koruna slúžila nám občanom a nie finančnej mafii! Stačil by na to jeden ústavný zákon o mene Slovenskej republiky!

Ale tento krok nespravia dnešní politici, pretože ich sponzori z finančných kruhov im to nedovolia! Preto sa vás občanov pýtam - chcete Slovensko a slovenské peniaze vrátiť späť do rúk ľudí?? - Tak vám nezostáva nič iné, len prestaňte počúvať politikov a začnite rozhodovať sami za seba. Áno - aj o ústave, aj o našej vlastnej menovej politike.

A to je práve priama demokracia, o ktorú usilujeme!

(Prepis prejavu na Global Evolution day, nám. SNP v Bratislave, 12.5.2012)

Ak sa chcete aktívne zapojiť do priamej demorkacie, pridajte sa na www.podporujem.sk


Daniel Marko
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-05-16  (15:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výborný článok, dávam plný súhlas s ním, STOP EU!!! Verím, že už sa to onedlho naplní. A kto chce naďalej zotrvať v EU, nech si objedná bývanie v Bruseli, ak ho tam potom budú ešte chcieť!


sejzmolog . beporuba82   |   ip:195.146.1   |   2012-05-16  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Greci vybrali z bank za jediny den viac ako 700mil eurotoaletaku (asi im treba strasne s_r_a_t). Aby nam v tych bankach aj nieco zostalo pre nas. Treba sa poponahlat.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-05-16  (18:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jedna vec ma stale prekvapuje. a to ,ze ludia nie su ochotny zaplatit ani dlh svojeho rodneho pribuzneho a nechaju ho vihodit na ulicu aj s detmi.ale vsetci su ochotny akceptovat ze dlzia akimsi bankam a dokonca to budu platit aj ich deti.kapitalizmus naozaj dokazal z ludi vychovat ovce za par rokov.


sherry . foxinowa45   |   ip:91.127.11   |   2012-05-16  (18:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najlepší idu za nami, lebo Male Splátky sú garantované.

Niektori hovoria, že je jedno, či sú peniaze v banke alebo doma pod matracom, ze z domu ti ich moze hocikto ukradnut alebo sa zničia pri živelnej pohrome. A "fčul" buď múdry, ako to vyriešiť.

A čo potom, ak tí ľudia budú mať peniaze doma, ale zmení sa mena? Hoci nie hneď, ale nebude bankam podozrivé, ak niekto príde s milionom eur, že: "Toto chcem zmenit...na taku menu..." A ak zrušia mince a papierove peniaze, že sa bude platiť iba kartami, to si s nimi fakt len utru r...t.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-05-16  (18:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážení, obchádza ma taká neblahá predtucha, že práve vy, obyčajní ľudia, budete na kolenách prosiť farmaceutické firmy o zvýšený prídel práškov proti bolehlave... :-DDD


Karol . wiqukeha84   |   ip:195.91.56   |   2012-05-16  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Investujte cast penazi do drahych kovov, akurat je velmi dobra cena, cast penazi do zasob jedla, vody, vystroje, zbrani a streliva.


Dudo . sebipube68   |   ip:84.47.11.   |   2012-05-16  (21:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď niekdo z nás prestane platiť dlh, vznikne preňho problém.
Keď všetci ľudia prestanú platiť dlh, stane sa to riešenínm. Dohodnime sa, a prestanme ho platiť.


klpi . sewekese   |   ip:88.212.40   |   2012-05-16  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Predstavte si že boli časy keď sa prišlo do banky s dolármi a navážili vám zlato podľa "veksľu" /parity/ . Keby dnes toto "hrozilo" kde by boli eura a kde zlato????


mato1203 . galyhore4   |   ip:178.40.88   |   2012-05-16  (21:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dudo, ked vsetci prestanu platit dlhy, tak bankari budu mat to co chcu. Zakonom Vas oberu o vsetko. Im nechybaju peniaze.jozef . cucexuso04   |   ip:87.197.12   |   2012-05-17  (09:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mato1203 - ako nás všetkých naraz bankári oberú o všetky naše domy a byty? Toľko policajtov, vojakov a exekútorov nie je. Mimochodom - aj policajti a vojaci majú hypotéky...

hurá na to!!! Ja som už začal. Naťahujem to vždy do krajnosti. Zakaždým, keď už hrozia súdom tak pošlem čiastkovú úhradu. Nech len pekne žobrú. Len tak zadarmo za nič nechať pribúdať úroky na ich účet ich nenechám.ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-05-17  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no velmi jednoducho .vojakom,policajtom a exekutorom cize svojim lokajom dlh odpustia,alebo daju moznost ze svoj dlh zaplatia podielom zo zabaveneho.ha ha.
nerob si nadeje kapitalizmus s vecsinou ludi vzdy vybabre.


jozi . sikejuqi08   |   ip:88.212.37   |   2012-05-17  (14:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je mi zle z toho systemu a kto sa mu vyrazne postavy je automaticky zneskodneny. ludia este ako dlho to potrva?


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-05-17  (14:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aké "výrazné postavy" máš na mysli? Alebo, po ktorú triedu ZŠ si sa dostal? :-DDD


sherry . foxinowa45   |   ip:91.127.11   |   2012-05-17  (21:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jozi ma pravdu. Uz som to zazila, ze som bola odstranena (nemyslim teraz zabitim alebo zbitim), za to, ze som priamo povedala istemu cloveku, co si myslim (za uprimnost sa tresta, odmenuju sa lizaci a vtierky).


Danoautor . cehaxecu59   |   ip:192.128.3   |   2012-05-18  (13:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Riešením je okamžite po krachu EURa vydať vlastné peniaze a udržať ich trvale pod kontrolou štátnej centrálnej banky - 100%-né rezervné bankovníctvo. A staré EURom si tak zlodeji budu moct zavesit na drziak toaletaku... Ti, ktori ho ziskali pocitvo, si budu moct vymenit limitovanu sumu.


Milan . nofocape63   |   ip:188.121.1   |   2012-05-19  (09:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  system je tak vratky , ze ked sa bude rucat najviac nan doplatia ti , ktori budu mat najmenej penazi-zdrojov aby si zabezpecili zivot aj bez trvaleho prijmu. Su tam pomiesane pravdy s polofaktami vytrhnutymi z kontextu a celkovo nabada k chaotickemu spravaniu .

Island je ako maly nafukovaci cln,ktory sa da lahko riadit ,zmenit smer , dofukat. Ale Europa je obrovsky tazkoriaditelny tanker, ktoremu nefunguje dobre riadenie. Je potom vytvorenie chaosu , ako dobry dovod k nastoleniu NWO po ktorom financne a politicke zlo vola ? a ludia ho zo strachu a pod hrozbami budu akceptovat ? Na ocipovanie ludi , ktori nakoniec vo vytvorenom chaose budu za to vdacni ? Uz teraz budu Obcianske preukazy s cipom a od cipu z penazenky je pod kozu velmi blizko .


Jalojopo . pihawavu07   |   ip:109.230.5   |   2012-08-21  (23:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale ludia...no tak, spamatajte sa uz. Treba ist strajkovat. Jed z nas uz teraz spravili otrokov. Ale my sa nedame, budeme bojovat. Ten organizovany financny zlocin bohatych bankarov musime znicit.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Česnek proti bakterii účinnější než antibiotika

Pokud se cítíte špatně kvůli tomu, že jste snědli něco špatného, pak zkuste česnek, je totiž proti bakteriím v jídle mnohem účinnější než antibiotika. Aktivní složka – dialyl sulfid – je schopen narušit membrány mnoha bakterií.


Válka v srpnu? USA posílá čtvrtou letadlovou loď a ...

Dôvody, prečo nás v obchode „zblbnú“

Deset největších záhad naší sluneční soustavy

Prejav, na ktorý sa nezabúda

Neviditelná říše: Nový světový řád definován

Archív

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka

Sorry, že obťažujem čitateľov tohto fóra, ale neviem kde a ako mám zverejniť informáciu, ktorá je pre mňa veľmi dôležitá pretože jednoznačne poukazuje na to, ako "pravdivo" a "plnohodnotne" je informovaná slovenská verejnosť o existenčnej kauze "GRÉCKO"...


Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4385 s