20. September 2019
    
Koniec demokracie - nový systém - Dolezite.sk

Koniec demokracie - nový systém


  2011-04-15  (20:08)  |  Z domova
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Koniec demokracie - nový systém

      "Demokracia je najmenšie zlo." Touto vetou sa začína, a bohužiaľ i končí akákoľvek debata na tému spoločenského a politického systému, ktorý by nám viac vyhovoval. Spokojných ľudí ani nepoznám, takže je demokracia to pravé, jediné a naj... ?

      Nie je to vláda ľudu - to v prvom rade. Je to vláda politikov. Kde sa tam vzali? Predsa vo voľbách - povie si každý. Ale to nie je pravda! Oni tam boli už pred voľbami. Len si spomeňme na predvolebné kampane... Ktože sa to na nás uškŕňa z bilbordov? Nie sú nám títo ľudia prosto naservírovaní ako hotová vec a nie sme my iba štatisti? Treba si toto uvedomiť bez ohľadu na dôsledok úvahy.

      Máme si medzi nimi vybrať - pravdepodobne na základe predvolebných sľubov. Sľuby sú na to, aby sa sľubovali. Nikto nie je právne viazaný k ich dodržaniu. Formulka, že v ďalších voľbách neuspeje, v demokracii nefunguje, ako ani nefunguje trhové hospodárstvo, oveľa výhodnejšie sú kartelové dohody. Politici robia presne to isté: Napĺňajú požiadavky mamutích firiem na ovládanie hospodárstva štátu. A to z obidvoch strán /pravej i ľavej/, rozdiel je len v tom, do ktorej strany sa nasype viac peňazí. Áno, ide tu o korupciu, a to absolútnu! Každý "názor" v parlamente a vo vláde má svoju presnú finančnú hodnotu, preto sa tak neustále vadia, ak niekto zahlasuje inak, než je dohodnuté. Ale to sú všeobecne známe fakty, netreba ich rozoberať.

      Ako to teda zariadiť, aby sa presadila SKUTOČNÁ vôľa ľudu? Odpoveď je detsky jednoduchá: Právnym nariadením. A aby to bolo ešte jednoduchšie, nebudeme skúmať mieru splnenia predvolebných sľubov, ale budeme si tie "sľuby" sami tvoriť. Vo voľbách si nebudeme voliť zástupcov - nie sme predsa nesvojprávni - ale zvolíme si FAKTY a STAVY, ktoré chceme dosiahnuť. Teda ak nám ide o bezplatné školstvo, aby sa na štúdiá dostali talentovaní, a nie bohatí, zvolíme si vo voľbách ten stav: Bezplatné školstvo. Zvolíme si garanciu dostupnej zdravotníckej starostlivosti pre všetkých. Zvolíme si návrat priemyslu do okresných miest, aby mali všetci prácu. A tak ďalej, až POTOM nastanú voľby, ale nebudeme si voliť MY politikov, ale politici NÁS! Dostanú to ako na tácni a budú sa uchádzať o splnenie našej vôle. Pointa ešte len príde, pretože aj v tejto situácii by politik bol silne atakovaný priemyslenými magnátmi smerom k tichému presadeniu monopolného postavenia jedinej kartelovej skupiny. Politik, ktorý by vyhral konkurz na uskutočnenie našej vôle, by bol právne viazaný k jej dodržaniu. Teda nemohol by povedať: Ľutujem, nevyšlo to, tak zase nabudúce... Ale šiel by do basy! Zriadené by bolo špeciálne vezenie, kde by sa nik nemohol sťažovať na zlé zaobchádzanie, ale bola by povinná manuálna práca. Tam by mal povedzme rok času na rozmýšľanie, kde urobil chybu a v budúcich voľbách by mohol opäť kandidovať na post plniteľa našej vôle. Trest za nesplnenie požiadaviek je absolútne nutný, lebo čo v dnešnej demokracii priam bije do očí, je VÝSMECH politikov smerom k ľudu. Nemusia nič splniť, dokonca sa vyzbrojili beztrestnosťou /imunitou/, aká nemá obdoby vari ani v otrokárskom systéme. Takto to nesmie ísť! Trest za činy proti vôli ľudu sú nutné! Jedine tak dosiahneme, že sa o plnenie našej vôle budú uchádzať ľudia, ktorým ZÁLEŽÍ na nás, a nie na vlastnej peňaženke.

      A odmena? No predsa pocit dobre vykonanej práce! Veľkí politici, vládcovia či králi, ktorí vošli do dejín, to nerobili pre peniaze, ba ani pre slávu. Ale pre nás! My musíme dosiahnuť stav, aby sa o plnenie vôle ľudu uchádzali tí, ktorým leží na srdci spoločnosť ľudská, nie bohatstvo a sláva. Nech sa páči, ak dokážu udržať bezplatné školstvo, zaslúžia si odmenu. Berú však na seba obrovskú zodpovednosť a ak sa nedokážu obklopiť skutočne odborným personálom, je to ich chyba, trest ich neminie. Nemám obavu, že o takú prácu by nikto nemal záujem. Naopak: Iba takýmto spôsobom by sme z anonymity vytiahli na svetlo sveta schopných a talentovaných ľudí uskutočňovať veľké činy.

      Už počujem, ako je vraj táto myšlienka naivná... Čo je naivného na ročnom vezení? Platí také pravidlo: V čase mieru máme generálov, ktorí sa promenádujú vo vyčančaných uniformách a vyznajú sa v etikete. V čase vojny musia byť títo pajáci rýchlo vymenení za schopných bojovníkov, inak padne celá spoločnosť. Práve TREST za nesplnenie nahrádza stav vojny. Beztrestnosť, to je anarchia, to je korupcia, to je... demokracia.

      My vieme, že volieb sa zúčastňuje asi 60% ľudí. Svoje by k tak vysokej účasti vedeli povedať psychológovia, len keby sa im dostalo priestoru v médiách! To sa určite nestane, lebo práve médiá vyrábajú víťaza volieb - čo ako tomu volič neverí, ale je to tak! A médiá, aspoň u nás, majú v sto percentnom vlastníctve zahraničné monopoly, ktoré si tak prakticky robia u nás, čo sa im zachce. Ak sa napríklad rozhodnú vysťahovať obyvateľstvo zo Žitného ostrova, lebo je tam pitná voda vhodná pre budúci biznis, tak to urobia cez médiá a voľby a ľud ako zmoknutá sliepka odtiahne preč, lebo "je to demokratické". V novom systéme by nedostali na výber, či ich bude rozpredávať ľavica či pravica, ale dostanú iba tú otázku: Chcete bohatstvo svojej krajiny pre seba či pre cudzích? No...? Tak pre koho?


JA
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Zaseja   |   ip:178.40.15   |   2011-04-19  (09:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Existuje ale nějaký pozitivní model? Je velmi snadné hrát kartu místních hnutí a organizovat se na lokální úrovni. To ale žádným modelem není. Nevěřím v onen Negriovský sen, podle něhož dav jednou převáží a nějak dosáhne změn. Naopak, musíme přijmout potřebu určitého regulačního aparátu. Na své hranice si totiž sáhly nejen standardní sny o sociální demokracii a státním socialismu, ale i sny o sovětských radách nebo bezprostřední místní demokracii.Jak tedy organizovat širší odpor?

SŽ: Nejsem pesimista, ale nemyslím si, že víme tolik, kolik si myslíme, že víme. Nemám dojem, že bychom měli to, čemu Frederick Jameson říkal kognitivní mapování. Někteří levicoví lidé si myslí, že víme, co se dnes děje s kapitalismem a neoliberály, a nevíme prý jedině to, jak mobilizovat masy. Osobně si myslím, že ve skutečnosti ale vůbec nevíme, co se děje. Z krátkodobého hlediska proto optimista nejsem. Nemohu vám dát recept, co dělat. Jediné, co vím a na čem trvám, je to, že budeme donuceni něco udělat, a pokud ne, ocitneme se v nové autoritářské společnosti.

Teď je ta doba, kdy se rodí utopie. Utopie vymýšlíte, když jste po uši v průšvihu a nemůžete dělat nic jiného. Zrovna vy v Řecku jste nyní nuceni hledat nápady jak zavést lidovou kontrolu, jak by měl fungovat stát a podobně. Je to z mého pohledu takřka tragická pozice. Neberu to ale jako argument, který by ospravedlnil, že budeme dál žít jako dosud. Pokud bychom to udělali, nechtěl bych v takové společnosti žít. Myslím, že tu máme jasné náznaky, že vstupujeme do nějakého nového typu liberálního kapitalismu s novými formami apartheidu při současném zachování osobních svobod. Budete se moci osobně vyjadřovat k čemu chcete a jak chcete, ale mobilizace lidí bude čím dál slabší. Už se proto nemůžeme déle držet té staré Marxovy poučky, podle níž prý víme, kam míří dějiny. Dějiny totiž míří do propasti.
http://www.literarky.cz/civilizace/89-civilizace/3414-slavoj-iek-utahovat-si-z-fukuyamy-je-snadne
fidel   |   ip:91.148.10   |   2011-04-19  (11:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Áno je to tak demokracia ale aká?! To slovko sa dá rôzne vysvetlovať ale asi najlepšia pre politikov ako je v článku spomenuté keď ideme k voľbám všetko možné nám nasľubujú a po voľbách ? Už ich nezaujímame. Veď koľkí keď išli k voľbám súhlasili že sa bude zdražovať, rušiť minimálna mzda,prekvitať rodinkárstvo, beztrestnosť bohatých?
Demokracia je hlavné slovo a idea pre bohatých. Preto to má kapitalizmus tak zaujímavé lebo okrem demokracie nie je nič lepšie ZATIAĽ vymyslené ale aj na to príde že ľudia prekuknú to slovko demokracia a potom už bude s kapitalizmom amenMefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2011-04-19  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jak to vypadá v naši demokracii? Názorná ukázka i návod na nápravu!! http://www.youtube.com/watch?v=4sf9-_XgBJc


alfo   |   ip:95.103.95   |   2011-04-19  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nie je to zla myslienka. uz som o tom uvazoval. hlavne dnes, ked vsetko zacina fungovat elektronicky.tak preco nie aj zakony za ucasti vsetkych? kazdy by mal svoje jedinecne heslo a grid kartu kvoli zneuzitiu. je to konecne moznost podielat sa na fungovani spolocnosti...


jozef   |   ip:87.197.12   |   2011-04-19  (22:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bielorusko je dôkaz, že normálne môže fungovať len volená diktatúra. Takto sa časom určite nájde vládca, ktorému záleží na jeho krajine a národe.


tono   |   ip:188.121.1   |   2011-04-20  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Môžme špekulovať nad demokraciou a riadením spoločnosti koľko chceme, bez zmeny vlastníckych vzťahov a nastolenia spoločenského vlastníctva ako dominantnej formy vlastníctva nie je možná bohatá spoločnosť, len bohatí jednotlivci - a len bohatá spoločnosť je skutočne nezávislá a jej členovia slobodní. Skrátka ak chceme ísť vpred - poučení historickým omylom - musíme sa vrátiť o krok späť, aspon virtuálne, v ideálnej forme a zachytiť vývojovú líniu ľudského rodu smerujúcu k humanizmu a návratu človeka k samému sebe, k svojej prirodzenosti - ak to neurobíme, dnešný trend spoločenského vývoja - ked v protiklade extrémnemu bohatstvu rastie extrémna chudoba - vyústi veľmi pravdepodobne do globálneho socialneho konfliktu.


jjjj   |   ip:195.91.10   |   2011-04-20  (12:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Demokracia? Hoci sa zdá, že ide o spravodlivý systém opak je pravdou. Demokracia je v podstate anarchia. Každý si myslí, že môže rozhodovať o všetkom (viď voľby). To jednoducho nie je možné. Verzií ako z toho von je na internete habadej : od Platónovej verzie založenej na etike a morálke (niečo ako volenie vajdu, šamana.....) až po selekciu podľa IQ, vzdelania...


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2011-04-20  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Příspěvek člověka kterého znám skoro 50 let. Je to chlap který začínal svou cestu životem jako zámečnický učeň po vyučení vystudoval večerní strojní průmyslovku a v r.1971 promoval na vysokéškole s titulem magistr. Můžu o Něm říct že je to Chlap z velkým CH a nikdy se nad nikoho nevyvyšoval. Jak to mnohdy dělají ti co udělai výšku s odřenýma ušima a nebo někteří za 3 měsíce viz plzeňská právnická fakulta. A mslí si že jsou mistři světa. http://mskraj.wordpress.com/2011/04/06/demokracie-a-otroci/


jjjj   |   ip:195.91.10   |   2011-04-20  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj toto je zaujímavý názor na demokraciu:http://www.tyzden.sk/casopis/2010/42/preco-je-existujuca-podoba-demokracie-zla.html


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-04-20  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tono
presne ako hovoríš, ja už myslím dopredu: Pôda, lesy, priemysel... všetko je znárodnené, peniaze sú vymenené, nové trhy vytvorené, zlodeji v base... Čo ďalej? Tam smeruje môj návrh.
Mefisto, je samozrejme vždy lepšie, keď riadiaci pracovník prejde praxou. Dnes je také niečo iba fantasmagória. Preto dnes, aj keď budú nad ľuďmi neviem akí gestapáci, nikdy nedosiahnu ten hospodársky výsledok, ako s dobrým vedením /takým, čo prešlo praxou/. Lenže súčasní "manažeri" sú tak blbí, že ani len netušia, ako sú blbí. /Mal som možnosť sledovať činnosť úspešného manažera - za komunistov by mu min. strhli prémie, potom by ho vykopli. A bez odstupného!/


TyNikdy   |   ip:87.197.11   |   2011-04-20  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viem, ze na forach dolezite.sk nie je myslienka Venus Projektu nejak oblubena, len vas snazne prosim precitajte si aspon FAQ urcite najdete odpovede na mnohe vase otazky a zistite ze je to riesenie hodne vaseho zvazenia, politika je uz zastarana tak ako aj vec nazorov.

http://www.zeitgeistmovement.sk/www/projekt-venus/caste-otazky#C1

Prosim konstruktivne komenty este raz podotykam konstruktivne zalozene na racionalnych argumentoch nie na symbolike a konspiracnych teoriach, ktorymi je net zamoreny, dakujem velmi pekne.


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-04-20  (13:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Demokracia je len ďalší podvod Satana na ľuďoch, ktorý rozohral s nim neférovú hru ešte v v rajskej záhrade Eden. Demokracia je falošnou náhražkou teokracie a odstúpenim od pôvodného zámeru Stvoriteľa s ľuďmi a zemou, ktorý si prial mať celú zem rajom obývaným naveky dokonalými ľuďmi. Boh ale od svojho zámeru neupustil, hoci Adam s Evou zavrhli projektovú úlohu, ktorú im Stvoriteľ dal.

Stvoriteľ si na úvodný projekt vybral Izrael, no ani ten nemohol byť úspešný, lebo Boží zákon, ktorým sa mali riadiť bol dokonalý a oni nedokonalí, čiže hriešni. Ukážka teokracie vydržala len krátko za vlády kráľa Šalamúna, kedy celý Izrael žil v bezpečí a v pomeroch, ktoré sa podobali raju Eden.

Až príchodom Krista, zabezpečil Stvoriteľ, aby sa pôvodná projektová úloha aj s úvodným projektom zbavenom chýb, dostala do štádia vykonávacieho projektu, za ktorý ručí ako jeho projektant a investor Boh spoločne s vykonávateľom diela Ježišom Kristom. Ako je to možné? Je to možné preto, lebo všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť premeny zeme na raj, zbaví Ježiš dedičného hriechu a preto aj výsledok bude dokonalý a večný. Výber ľudí do tohto teokratického projektu onedlho skončí. Kto ho odmietne, je bez ospravedlnia, lebo hra na demokraciu onedlho skončí v celosvetovej anarchii.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-20  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TyNikdy. Na poslednú otázku ( 20 ) tam nieje odpoveď.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-20  (13:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TyNikdy. Na 19 otázku je odpoveď principiálne nesprávna.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-20  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TyNikdy.
. Aký je prístup k odborníkom, ktorí sú na čele tejto novej spoločnosti?

Veľa profesií, ktoré poznáme dnes, v budúcnosti zanikne. Pri tom tempe, akým sa v súčasnosti veci menia, veľa povolaní sa stane zastaralými a nakoniec zaniknú. V spoločnosti, v ktorej sa aplikuje systémový prístup k problémom, budú tieto profesie nahradené interdisciplinárnymi tímami - systémovými analytikmi, počítačovými programátormi, operačnými výskumníkmi a tými, ktorí prepájajú svet pomocou rozsiahlych komunikačných sietí.

Ktoré profesie zaniknú?


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-20  (13:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na 7. otázku nieje odpoveď. Uf, bieda.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-04-20  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na každú otázku existuje odpoveď a na každú odpoveď existuje otázka
DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-20  (13:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique, s tým súhlasím. No keď chcú odpovedať na otázky na oficiálnej stránke, tak by tam tie odpovede mali dať,a neprezentovať ako odpovede tie zamyslenia, ktoré sú tam namiesto odpovedí. Občas pomôže na slušnú konkrétnu otázku slušná, presná a konkrétna odpoveď. Snáď ich upresnia.


TyNikdy   |   ip:87.197.11   |   2011-04-20  (13:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @ DrHujer: odpoved na (20) "Akonáhle budú mať všetci neobmedzený prístup k zdrojom bez akéhokoľvek použitia výmenných prostriedkov, hodnotový rebríček ľudí sa značne zmení. Väčšine z nás boli vštepované názory civilizácie topiacej sa v nedostatku - v nedostatku vytvorenom umelo prostredníctvom plánovanej zastaralosti. Nemôžem dôverovať ľudom, ktorých konanie je motivované peniazmi.

Stresové zamestnania by sa stali minulosťou; zabezpečilo by sa dostatočné striedanie personálu, čím by sa v podstate odstránili akékoľvek vysoko stresové povolania až kým by ich úplne nenahradila inovatívna technológia.
" daj argument, ktory podporuje tvrdenie, ze odpoved na (19) je principanlne nespravna. A k tym profesiam. Zaniknu profesie, ktore nemaju pre spolocnost absolutne ziadny prinos, ako rozny financny poradcovia, burzovy makleri, pracovnici marketingu, REKLAMA, atd.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-20  (14:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  20: Takže budú vyžadovať alebo nie?
19:Citujem odpoveď : Nikto. K rozhodnutiam sa dospeje... k rozhodnutiam sa nedospeje len tak. K rozhodnutiam dospejú konkrétni ľudia na základe konkrétnych dát. Pokiaľ budú dáta analyzované počítačmi z informácii, ktoré zozberajú senzory, algoritmus na ich vyhodnocovanie spravia len a len konkrétni ľudia na základe svojho rozhodnutia.TyNikdy   |   ip:87.197.11   |   2011-04-20  (14:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @DrHujer: z tej odpovede vyplyva, ze v zdrojovom hospodarstve, ktore ma byt inak nastrojom na vytvorenie platformy pre fungovanie takehoto konceptu sa da dosiahnut hojnost velmi lahko. Neznie to moc kontretne, ale taktiez sa da odrazit od ostatnych otazok a odpovedi. Rozhodnutia. Ano ale rozhodovat sa bude na zaklade staticky spracovanych dat a nie na zaklade "co si o tom mysli fero z SDKU alebo Jozo zo SMER-u". Algoritmus na ich vyhodnocovanie spravia ludia, no nemozu tym sledovat osobny profit alebo nieco podobne, kedze peniaze su z tohoto konceptu prec. Ale dakujem za konstruktivnu debatu. Ak by si sa chcel dozvediet, na strankach je plno materialov, kde odpovede zarucene najdes ;) takto na rychlo sa koncept TVP zhrnut neda, kedze na tom pan Fresco pracoval cely zivot, majme respekt :P


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-20  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  19:Takže odpoveď na otázku 19 je že rozhodovať budú ľudia, objektívne, nestranícky, bez bočných úmyslov a túžbe po akomkoľvek osobnom profite. Treba tam tú odpoveď teda opraviť, lebo odpoveď "nikto" je klamstvo. A ak zaklamete raz...

20 Z odpovede môže vyplynúť, že hojnosť sa dosiahne ľahko, ale neodpovedá na otázku, či konkrétni ľudia z rôznych profesií budú vyžadovať rôzne úrovne ohodnotenia podľa úrovne, kvality a kvantity svojej práce. Takže to tam dajte.

Mne napríklad nesedí pomer kardiochirurg:upratovačka = 2300:2300 €/mesačne. Rozdiel ľudia požadovať budú. Tak ako ja doprajem môjmu šéfovi, pretože robí viac. Tak ako doprajem kamošovi na traume v detskej GOS hospital v Londýne, lebo robí to najhoršie a najnáročnejšie čo si vieme predstaviť...


TyNikdy   |   ip:87.197.11   |   2011-04-20  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @DrHujer. Unika ti pointa TVP a zdrojoveho hospodarstva. v TVP ludia nerobia pre mzdu, to je zmena hodnotoveho rebricka, o ktorom Fresco rozprava. a Vacsina manualnej prace ak nie vsetka by bola plne automatizovana. A nemyslim si, ze chirurg, ktory sa uci cely zivot dlho musi studovat, robi to co robi, kvoli vyplate, ty si to nemyslis? A este jedno. V TVP neexistuje ziadna socialna stratifikacia. precitaj si to vsetko.


prokop   |   ip:92.60.56.   |   2011-04-20  (22:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviem preco riesite to, co je uz davno vymyslene, len sa to nikomu nepaci.
1. hmotna zodpovednost kazdeho poslanca - ruci svojim majetkom - sposobi skodu, tak zaplati skodu zo svojho majetku
2. zoberie proviziu za uprednostnenie kamarata - odmena zastrelenie
3. prijmes zakon, ktory sposobi zhorsenie zivotnej urovne volicov - zaplati skodu, odovzda majetok a premysla dozivotne v chladku
a verte, ze ked sa tych 155 magorov, ktorych oblecu do dreveneho kabata 3xkrat na kopci vymeni, tak ti co tam pridu ako stvrty, si uz daju pozor

pochybujem, ze sa budu trhat o 6000 eurove platy na hradnom kopci alebo 20000 eurove v Brubrubruseli


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-21  (06:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tynikdy. TVP nikdy nezmení hodnotový rebríček ľudí. Tí sa musia zmeniť každý sám. Tak ako sa snáď objavia pravdivé odpovede v tých 20 otázkach. Ak nie, ide o mlátenie prázdnej slamy. V každom prípade držím palce, aby hnutie začalo zlepšenie najmä od seba.


gomez   |   ip:91.127.20   |   2011-04-21  (06:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prokop | ip:92.60.56. | 2011-04-20 (22:46)
tiež si to myslím


AndrejKoteba   |   ip:195.91.11   |   2011-04-21  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Páči sa mi že sa zaujímaš o vôľu ľudu , len nezabudni , že by mal byť každý rešpektovaný . Osobne neznášam znaky ss , alebo hákový kríž , ala uznávam im to tolerovať , aby boli tolerovaní všetci .AndrejKoteba   |   ip:195.91.11   |   2011-04-21  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Biblista demokracia nieje žiadny podvod satana . Není dokonalá , ale je len na nás aby sme sa ju snažili vylepšovať . Sám pán Boh nás stvoril slobodnými aby videl čo v nás je . Keď sme slabosi dá zlému človeku , alebo buzerátorovy veľkú silu , aby nás zmrzačil na duchu ,alebo zabil . Ale keď máme presvedčenie nás nezlomí a budeme silnejšími .


Mefistofeles   |   ip:78.102.13   |   2011-04-22  (01:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To už je nevídané a neslýchané so se u nás děje. Ať je vezme čert a to co nejrychleji!!! O čem nevědí a co nevidí to neukradou! Včetně prezidenta Klause. Aneb všichni táhnem spolem za tím prvním volem!!! http://www.novinky.cz/domaci/231515-poslanec-vv-bral-asistentovi-20-tisic-z-vyplaty.html


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-04-22  (13:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AndrejKoteba, pochopil si vôbec niečo z Božieho zámeru s ľuďmi a so zemou o ktorých som tu písal v intenciách dobre zrozumiteľných pre slobodnú tvorbu projektu v súlade so stavebným zákonom? Asi nie. Zmyslom ľudských dejín, ktoré Boh pripustil je pochopiť, že človek nad človekom vládne na jeho škodu. Boh zároveň umožnil ľuďom hľadať spravodlivú vládu. Tá sa v demokracii nenašla.

Preto musí nastúpiť opäť teokratická vláda nad zemou o ktorej vedia len tí, ktorí berú vážne Božie zákony a Božiu vôľu vo svojom živote. Vidia, že iné reálne východisko pre ľudí neexistuje ako Božie kráľovstvo, o ktorom hovoril Ježiš keď sa bol na zemi predstaviť ako jeho budúci vládca. Väčšina to nepochopila, pretože zomrel potupnou smrťou. Ale aj to bol Boží plán, ktorý je zárukou uskutočnenia Božieho pôvodného zámeru Boha s ľuďmi, vytvoriť raj na zemi. Aj keď s odkladom 6000 rokov pretože Boh umožnil buričom hrať sa na bohov. Spoločne so Satanom len dokázali , že nič lepšie ako má Boh v pláne nie sú schopní vytvoriť.

Tebe v nazeraní na dianie na zemi chýba duchovné zmýšľanie. Až keď ho ziskaš, potom budeš silnejší a nič ťa nezlomí. Takisto ti chýba pochopenie zámeru Boha so zemou a ľuďmi spolu s pochopením, kde sa v prúde času nachádzame. Študuj Bibliu a zmúdrieš.


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-04-23  (07:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Biblista potláčať vládu človeka nad človekom je pekný zámer . S tou teokraciou to dúfam nemyslíš ako tvrdé náboženské zriadenia , lebo to je pôvodom satanských znakov na zemi . Najprv si cirkev z tých čo sa im nehodili spravili satanistov a po dlhšom čase sa tým metalová hudba vysmiala cirkvi .


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-04-23  (07:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Biblista Satan je trest boží , ak veríme zlu alebo falošnej spravodlivosti nechá nás , aby sme sa sami nivočili navzájom , iba ak hľadáme skutočné právo máme šancu smerovať k lepšiemu .


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-04-23  (08:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Biblista zabudol som ti to vysvetliť . Pán Boh nám daroval dedičný hriech za trest , že sme poslúchli Satana ako som už raz písal viera musí byť dobrovoľná inak je nepravá a dostane toľkokrát väčší výsmech . Satan je trest boží aj preto lebo má spaľovať zlosynov v pekle . A to , že sa hovorí , že pán boh chlebom tresce je naša sloboda , ktorú by sme si mali nadovšetko vážiť .


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-04-23  (17:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pitbul: Pravá teokracia je naplnením modlitby Otčenáš, hoci mu väčšina, ktorý sa modlia o príchod Božieho kráľovstva vôbec ale vôbec nerozumejú. Satan si z nich robí dobrý deň, lebo uprednostňujú ním zmanipulované okultnými satanistickými skupinami vedené náboženstvá, ktoré uprednostňujú mistické rituály a ceremónie /ako príklad nech slúžia sviatky jari oblečené do kresťanského rúcha/, namiesto jednuchej a zrozumiteľnej pravdy Biblie /oako je jednoduchá pripomienka významu Ježišovej smrti/. Ten kto rozumie Biblii, rozumie všetkému čo sa dialo, deje a čo sa bude diať na zemi. "A poznáte pravdu a pravda vás vyslobodí". - Ján 8:32 Ostatní sú opití "vínom duchovného smilstva" a zvedení špiritistickými praktikami.Smutná história pre poučenie na veky, čo sa stalo s ľuďmi, ktorým bola ukradnutá pravá sloboda.


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-04-25  (17:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď som tak počul ten ná názov nový systém prečo si nezobrať úvery , založiť spolok , aby si vybudovali spoločnú firmu , samozrejme si k sebe prizvať aj pár múdrejších . Veď si berieme obrovské úvery na bývanie . Ak som to tak prepočítaval na jedného to nevychádza až tak moc , samozrejme sa musíš zamerať na niečo finančne menej náročné a vopred sa snažiť zistiť vhodných klientov .


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-04-25  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Druhý nápad prečo nedať všetkým začínajúcim firmám nulové dane na prvého pol roka a 50% na druhého pol roka . Staré firmy sú už rozbehnuté a nové by to naštartovalo .


jjjj   |   ip:195.91.10   |   2011-04-26  (11:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odporúčam tieto české stránky:
http://www.tso.cz/uvod/
http://www.alternativazdola.cz/


illuminatedBimbo   |   ip:78.98.19.   |   2011-04-26  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.tso.cz/uvod/

sféra rovnosti
sféra volnosti
sféra bratrství

Francúzska revolúcia, plánovite zinscenovaná iluminátmi spoločne s privtelenými Slobodomurári, bola prvou komunistickou revolúciou v najpresnejším zmysle slova.

Jej heslo

"voľnosť, rovnosť, bratstvo"

exaktne zodpovedá stereotypne prvoradým cieľom údajného "triedneho boja" Že tieto hlásane požiadavky nie sú v žiadnom prípade myslené vážne pre "skutočných voličov" teda bábok , ktorým sa nakoniec vždy v mase veriacich cynických komunistov vysmejú.
mmmmmmmmm   |   ip:213.81.21   |   2011-04-28  (12:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Demokracia je nutné zlo. Zlo ktoré raz zdochne a ním celý systém klamstiev a podvodov na ľuďoch.Ak ju niečo vystrieda, tak to bude verejná mienka ako najvyšší zákon.Nelikvidujte demokraciu, likvidujte jej príčiny a dostaneme sa vyššie.vierona   |   ip:78.98.27.   |   2011-05-30  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pozrite si-youtube-SKUTOČNÚ DEMOKRACIU! TERAZ!


vierona   |   ip:78.98.27.   |   2011-05-30  (20:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skutečná demokracie teď! Praha 28052011


vierona   |   ip:78.98.27.   |   2011-05-30  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  yotube-DzurinDOOM: Rasmussen na Slovensku


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2011-06-01  (00:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Příspěvek pro ty kteří si pletou pojmy a míchají nacionalismus s nacismem! Není tomu tak! http://cs.wikipedia.org/wiki/Nacionalismus http://cs.wikipedia.org/wiki/Nacismus Tak co už je vám některým ten rozdíl jasný?diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Chov hospodárskych zvierat

Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Ako nezvoliť psychopata

KONIEC KRÍZY?!!

Americký civilizačný model : Fema camps - príprava na...

Emil Páleš: Jezuiti

Poštová banka

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Wikileaks - Ron Paul komentuje depeše o meetingu USA se ...

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.6069 s