23. September 2019
    
Koniec sveta? - Dolezite.sk

Koniec sveta?


  2012-01-09  (04:27)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Koniec sveta?

Zdravím všetkých. Úvodom by som chcel čitateľa upozorniť, že toto je môj prvý pokus napísať zrozumiteľný text, ktorý bude možno niekto aj čítať. Ďakujem, serveru dolezite.sk, že takto môžem urobiť aj bez registrácie.

Takže máte úž schválenú pôžičku aspoň na 10^5 € a vybavenú dovolenku na nejakých krásnych ostrovoch, kde sa neplatia žiadne dane. Do konca sveta už nezostáva veľa času, takže je najvyšší čas si oddýchnuť od práce a ísť si trochu užiť, či?

Ešte nie? Vlastne, chápem ...
Pôžička sa neoplatí a koniec sveta je len nejaká haluz. Však sme ich už prežili niekoľko, vždy to bola len haluz. Okrem dátumu sa nič zásadné nezmenilo. V podstate sa vždy jedná len o nejakú senzáciu, ktorá šikovným umožní zarobiť. Zaujímavé, že rast platí aj v tomto prípade (každý nový koniec sveta je o niečo populárnejší ako predchádzajúci). Tento krát končí aj kalendár, takže úvah ako to celé môže dopadnúť je viac než dosť. Určite si každý vybral ten najpravdepodobnejší scenár, ak ste ešte nestihli ponuka je naozaj široká. Točia sa filmy, píšu knihy a prvýkrát píšem aj ja (a dokonca verejne), takže to je ozaj vážne ... J

Myslím, že ďalej nemá význam uvažovať o konci sveta ako zániku zeme, či ľudstva. I keď, čo je trochu zvláštne a mnohí budú súhlasiť, že Zem treba vyčistiť. Pretože to už ďalej takto nejde! Mimochodom všimli ste si, že nás je už 7 miliárd. Avšak, iba 1% žije slobodne, dokonca majú vraj takú moc, že nás ostatných si môžu prispôsobiť podľa ich vôle. Našťastie sa jedná o drvivú menšinu. Nám ostatným zostáva užívať si život, kým nás kríza neprinúti žiť len preto aby sme pracovali. Takže žite naplno ...

Bohužiaľ sme na Slovensku, ale ešte môžeme zostať hrdí. Väčšina nehladuje, máme sa lepšie ako v Afrike. Máme demokraciu a plné krčmy, voliť môžeme predčasne, zabávať sa môžeme už v skorých teens rokoch, šport funguje aj bez štadionónov, krásne hory bez obsluhy. No proste Slovensko, ľudia sú tu takí inteligentní, že aj v týchto neľahkých podmienkach dokážu prežiť a dokonca žiť naplno. Odvážnejší môžu veriť, že raz tých 6 čísiel padne. Pesimisti viesť úvahy o konci sveta ... Takže, môžeme povedať ... Dá sa ...

Lenže, 40 % našich spoluobčanov je stále presvedčených, že komunizmus bol lepší. Respektíve bol zlý, ale aspoň sme mali istoty, bezdomovci neexistovali a kočovní cigáni vedeli, že na Slovensku sa pracovať musí. Budovalo sa za naše, mali sme vlastné poľnohospodárstvo, koniec sveta bol zakázaný a veriť ste mohli len vlasti a strane. Lenže, komunizmus sa už skončil, ten s ľudskou tvárou trval sotva rok. Povedal by som, že nikdy skutočný socialisti neexistovali. Nikomu nikdy nešlo o komunizmus v ktorom neexistujú peniaze a spoločnosť je slobodná. Vždy ide len o moc, moc ovládať košiar podľa vlastných predstáv. Myslím, že sa máme trochu lepšie ako kedysi. Takže, vrátiť sa do komunizmu, by mohol byť námet na koniec sveta.

Slováci, zobuďme sa a zmeňme hymnu, blýska sa. Verím, že nepotrebujeme stále nové zákazy. Nepotrebujeme si požičiavať od slobodných murárov! Nechceme cesnak z činy! 100 poslancov je veľa a administratíva je zbytočne komplikovaná. Mohol by som pokračovať  ...
Snáď si myslíte, že naša reťaz ja tak slabá? Naozaj potrebuje rozbitá cesta retardéry? Veríte, že vždy budú horší ako ste vy? Nedokážete šoférovať po vypití jedného piva? Myslíte, že vaše deti budú brať drogy, ak by sa dali kúpiť inde ako na čiernom trhu? Veríte, že Vladimír M. chcel slobodnejšie Slovensko? Ste presvedčený, že bez diktátorských zákonov sa zabijeme lopatami? Veríte, že ateisti skončia v pekle?

Ak áno, pripravte sa na koniec sveta, vaša sloboda bude obmedzená.
Ak nie, tešte sa, že koniec sveta konečne prišiel. Blýska sa na lepšie časy, ale treba tomu pomôcť.

Ako?

Pokračovanie možno na budúce, uvidíme ...

PS: Všetky chyby v texte sú úmyselné a slovenčina nie je najťažší jazyk na svete, za pokus to stálo ...


<classified>
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-01-09  (07:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uff! Zas sa nejaký paranoik zle vyspal. A to je ešte len pondelok...!


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-01-09  (07:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  njn este je len pondelok rano panda a uz tu strasis,platia asi fakt dobre,kto tato mecar?alebo zid soros?tipujem na dakeho zida bo si sa uz priznal ze si satanista,ze chodis tam kde maju krize naopak,takzie niet sa co divit,ze tu nadavas na PanaBoha,stvoritela neba i zeme.ci len na boha?


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2012-01-09  (08:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ten článok je podnetný, neviem, prečo ho odsudzujete. Neverím, že je autorov prvý, sloh tomu nenasvedčuje. Súhlasím s ním v mnohom, aj keď "sloboda" nemá iný obsah, než propagačný.
7 miliárd je nepriestrelný argument. Takto to ďalej nejde. A ak predsa, potom príde koniec. Príde náhle a všetci budú prekvapení. Asi ako v 1.svetovej: Najprv všetci, okrem Švejka, chceli bojovať. Potom chceli všetci mier, okrem generálov. A medzitým sa zabíjali ľudia, ktorí sa zabíjať nechceli.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-01-09  (08:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  v socializme neexistovali zlodeji v politickej strane a ak tak sedeli v base a kapitalisti ich volali disidenti,dnes ty disidenti kradnu jak straky ,


kapitalizmus je system kery zabija ducha je to najhorsi system,je to system keri vznikol z nevolnictva a je tu uz 1000rokov postupne ovladol cely svet,su len dve krajiny a mozno uz ani jedna kde este neni,

kapitalizmus je koniec sveta,bohuzel,konecne aj ty pochop,ze system ,kde je na prvom mieste zisk nad ludskym zivotom ,je najhorsi system aky kedy bol na zemi,

viem nie verim , ze slovensko, za meciara do 1998 bolo slobodnejsie,a v tom je velky rozdiel,,ako za tejto modrej zberbi ,kera sa tu vracia od 1998 a nejde sa jej zbavit,ktora sluzi soros elite,ale to neznamena ze bol lalia,len bolo slobodnejsie,bo boli statne banky a nie sukromne,a ta zberba ich predala modra soroselite.


ano je to dobre premyslene ,najprv pride mnoho falosnych prorokov,o konci,a ked uz budu oni,hrdinovia,ze ziandy nebude ,bo uz ich malo prist vela,a vsetky sme prezili.takych hrdinov, je vela ,ze panda:)tak vtedy pride,nik nevie den ani hodinu a ani nebude vediet,ale niekto uz vie na zemi,ze v ktorom roku bude,neni to rok 2012,mnohych teraz sklamem,21122012,pride posledna skuska ,ludstva ,ako celku,vsetko dopadne ,ako sa ludstvo zachova a tych 1%co tu spominas,tak ty sa musia spravne zachovat.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-01-09  (08:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA . mosimima27

ked budu ludia zit ,ako kedysi ,pred vladov satana a jeho systemu nevolnictva zvaneho po novom kapitalizmus,ked budu zit podla desatora a s prirodou,zem uzivi omnoho vacie mnozstvo,


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-01-09  (08:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  clanok je dobry.
najviac sa mi páčia tie úvahy o tom, či by sme sa pozabíjali lopatami bez diktátorských zákonov,,alebo ci nedokážeme šoférovať po vypití jedného piva..
presne tak,keď francúzi ,taliani, dáni mozu šoférovať z 0.5 ba aj viac alkoholu v krvi,tak v čom sme my iní??
(alebo že by to bola práca vinárskej lobby vo Francúzku a Taliansku a jednoduche zhodnotenie situácie u pragmatických Dánov??)


Zákony a celý systém sa uberá k NWO a nezmyselnosť zákonov tomu nasvedčuje a nahráva!!
Takže sa netreba čudovať pokiaľ má človek základné konšpiračné vedomosti!!

NO a o konci sveta ako mojej oblúbenej téme- ten ozajstný príde vtedy,ked ho nikto nebude čakať," keď si všetci budú nahovárať ,že je pokoj a bezpečnosť, vtedy ich prikvačí záhuba ako bolesti ženu tehotnú, a neutečú"!!!

A asi aj preto tu už bolo toľko tých falošných koncov sveta, aby ludstvo zaspalo a rezignovalo a aby ked príde ten pravy koniec, boli všetci pekne spracovaní a spali!!!

Presne podľa pánu:-DDDD


mikeborecek . nuwibula8   |   ip:95.103.10   |   2012-01-09  (09:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pekný článok...


Stierlin . moliqapi28   |   ip:85.237.22   |   2012-01-09  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Nič čo by išlo aspoň trošku do hĺbky. Kto chce prispieť článkom, mal by zadolovať hlboko do svojej duše, samozrejme len ak má z čoho dolovať :)Vďaka za snahu, nabudúce to už pravdepodobne bude lepšie. Sem tam z článku trčí ovplyvnenosť mainstreamovou propagandou.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-01-09  (10:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  První příběh:

Pojednává o mostu. Uprostřed stepi teče řeka a přes řeku vede most. K mostu přijíždí mužik na mopedu. Zastaví před mostem, odjede padesát metrů vpravo, svlékne se a zvedne moped nad hlavu, načež s mopedem nad hlavou přejde řeku, značnou část té cesty je nad vodou vidět jen moped. Na druhém břehu postaví moped na slunce a suší sebe i stroj. Přijede další mužik, který vede dvě ovce. Zastaví, popožene ovce stranou, svlékne se a postupně obě ovce přenese, ač je větší část cesty řekou celý pod vodou. Usedne vedle prvního mužika a suší na slunci sebe i ovci, když se zdáli ozve zvuk vycizelovaného motoru BMW. Přiřítí se automobil s newyorskou poznávací značkou, vřítí se na most, když je uprostřed, most se prolomí a auto spadne do řeky i s kamením a zmizí.

Mužici se na sebe podívají.

„Vidíš,“ řekne jeden, „chuj kakoj amerikanskij, iďot, iďot i most něvídit.“


Amater . kejamype94   |   ip:80.242.35   |   2012-01-09  (16:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toľko textu a tak málo obsahu. Napísané pekne, ale v zásade škoda čítať. Hlavná myšlienka sa dala zhrnúť v dvoch-troch vetách.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-01-09  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...zbytočne sa budem zadlžovať a užívať si, nemám prečo, koncom SVETA neumriem, tento dátum vie len BOH a kedy príde vtedy príde, ale určite neumriem, budem žiť ďalej a na krajšom mieste.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-01-09  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ale napísal to pekne.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-01-09  (16:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer . faliqevu33
tento datum a hodinu vie len PanBoh stvoritel neba i zeme ale rok ,sa tam nespomina.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.11   |   2012-01-09  (16:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333...aby som bol teda presný ten DEŇ.


Vreskot . soxaryxa53   |   ip:188.167.1   |   2012-01-09  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer:

Šak včera si my tvrdil že Ty nevieš čo bude a teraz tvrdíš že budeš žiť na krajšom mieste..?laci . nocyvifa32   |   ip:212.5.205   |   2012-01-10  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviem co mate s tym koncom sveta :)) zistite co sa deje vo vesmire a ked vam to pripada ako zanik planety zem tak ok inak uz je to max. trapne ... cim skor prestanete sirit ten blud tym lepsie ...


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-01-10  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  laci . nocyvifa32 |
zial bohu,su ludia kery v podstate zanikto ,preto ako zili,ale su ludia kery budu zit a to v nadhere keru si zasluzia,takze ,koniec a zaciatok,zalezi kde sa dostanes,ale tam uz nikomu nepomoze klamstvo a zrada,tam urcite nie,


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-01-10  (17:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a este nieco som zabudol,este je cas zmenit sa ,a zmenit to ,kde budeme,len treba mysky vah ,preklonit na stranu dobra.a niektori to teda budu mat tazke,ale aj tak to mozu dokazat,je to len a len na kazdom z nas.este je cas,rok 2013 je dost daleko,


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-01-10  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a este nieco jedna nemenovana cirkev uci ,ze staci olutovat a odmodlit a vec je vyriesena ,nie je to blud tej cirkvy,ako to ze vseci v nej veria ´v PanaBoha stvoritela neba i zeme,musi vykonat viac dobra ako zla,vtedy mas sancu.


laci . nocyvifa32   |   ip:88.212.36   |   2012-01-10  (21:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myslim ze nestaci olutovat a odmodlit :-) , myslim ze staci konat spravne v kazdu chvilu ;-) . problemsolveddiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

David Icke - The Herd Mentality

An excerpt from David Icke‘s Turning of the Tide 1996. TAGS: David Icke Herd Mentality Turning of the Tide 1996 nufffrespect illuminati new world order conspiracy 9/11 obama police state alex jones 2012 truth government global bilderberg bush martial deception cfr 2011


Využívanie vs. zneužívanie energie Zeme

Právo na dlh!

NEW WORLD ORDER : Postavme sa im!

Seismické důkazy odhalují podzemní jaderný výbuch ji...

Výzva k spoločnému postupu občanov proti skorumpované...

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.2999 s