15. September 2019
    
Kruhy - fenomén inteligencie. - Dolezite.sk

Kruhy - fenomén inteligencie.


  2011-02-17  (12:42)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Kruhy - fenomén inteligencie.


Kruhy - fenomén inteligencie.

 

 

 

Svet sa stal vďaka internetu viac otvorený a prístupný , avšak niektoré dvere do sveta informácií nám zostali i naďalej zamknuté.

Každý, aspoň trocha zvedavý človek, by sa rád dozvedel niečo viac aj o takých skutočnostiach, ako sú fenomenálne kruhy v obilí. Je dokázané, že nie sú výtvorom človeka a ľudských rúk, ba dokonca nie sme schopní vyrobiť ich, ani pomocou najmodernejšej techniky. Pravdaže, ak sa jedná o kruhy pravé, čo nie je vôbec ťažké zistiť.

Teória a následne praktická ukážka, keď sa pokúšali predviesť akýsi dvaja páni,- Doug Bower a Dave Chorley, ktorý o sebe tvrdili že tieto obrazce vytvárajú, aby sa tak zviditeľnili a prilepšili si k dôchodku, skončila absolútnym fiaskom. Po hodine šliapania obilia a všemožného snaženia sa, sa im nepodarilo vôbec nič. Zlámané a pošliapané steblá, nejasné tvary a okraje, sa nedali rovnať s tým čo sľubovali. A to  sa nejednalo o žiadny zložitý obrazec, aký dostali za úlohu vytvoriť.
Zložitosť obrazcov je priam fascinujúca, mimoriadne presná a to aj pri veľkosti dosahujúcej až 480m v priemere.

K prehnutiu stebiel, prevažne obilných klasov, dochádza asi 2-3 cm nad zemou. Podotýkam, že nie je spôsobené mechanicky. Podvrh sa dá odhaliť veľmi jednoducho a s naprostou istotou. Vytvorené obrazce sú zväčša viacvrstvové, steblá sú prekladané rôznymi smermi, čím sa zvýrazňuje ich plastičnosť. Nie sú v žiadnom prípade poškodené a zostávajú rásť aj vo vodorovnej polohe.

Ohnuté klasy, ktoré sa stali súčasťou obrazca, sú zrazu vyrovnane a strácajú prirodzený ohnutý tvar, spôsobený váhou zŕn. Energia, čo ich takto bez poškodenia dokázala v presne určenom smere položiť k zemi, nám nie je doposiaľ známa.

Čo, alebo kto tieto obrazce vytvára, oficiálne zostáva záhadou. Dovolím si však tvrdiť, že sú nepochybne tvorbou inteligentných bytostí.Keď vznikol piktogram v Maldebrote, napísal anglicky vedecký časopis New Scientist ,že tento 56 metrov dlhý piktogram, sa nedá bez pomoci počítača ani len nakresliť, nie to vytvoriť na poli. Tento fraktál, totiž nemôžeme znázorniť a vypočítať ako normálny geometricky vzorec, ale je potrebné ho vytvárať postupne bod po bode. Je známy predovšetkým matematikom, lebo je dôležitým prvkom teórie chaosu.

 

Obdivujem ľudí a ich neuveriteľnú snahu zviditeľniť svoju úbohú neznalosť, keď v sebe nájdu toľko odvahy, že sú schopní prehlásiť, že kruhy v obilí sú výtvorom ich rúk, nôh, špagátu a dosky. Možno áno, možno naozaj kruhy vytvorili,... ale aké..a kde? Že by doma na záhradke, v záhone s hráškom?!

Kruhy takto vytvorené,  už napohľad reprezentujú nedokonalosť ich tvorcov.

Stránky s podobnou tematikou takýchto samozvaných umelcov, som našiel na internete dosť.


Keď v roku 1973 zverejnila NASA výsledky svojich bádaní, uviedla, že všetkých 25 astronautov sa stretlo na svojich misiách s aktivitami UFO. Tiež by sme sa mohli pousmiať a povedať si, že je to len jeden z mnohých a ďalších nezmyslov na túto, a podobné témy, ktoré sa rozšírili po svete. Mohli, keby sa nejednalo práve o NASA a oficiálne vyhlásenia astronautov, aj s patričnými dôkazmi zaznamenaných na médiách, ktorých prevažnú časť zachytili a tiež zaznamenali aj rádioamatéri, na viacerých miestach sveta.

Celé tieto nahrávky získala aj Ruská KGB.

Na verejnosť sa už dostalo množstvo tajných materiálov, ale s nami to akosi neotriaslo. Sme už takí. Venujeme chvíľu času kým prečítame stránku novín či časopisu a keď ju otočíme, zabudneme...lepšie povedané, prestaneme myslieť. Veľa nám totiž preletí hlavou bez povšimnutia. Možno sa zapne náš prirodzený obranný mechanizmus, ktorý sa spusti sám od seba a jednoducho nám nedovolí rozmýšľať nad vecou, ak nie je hneď od začiatku jasná. K čomu by nám bolo zaťažovať si myseľ nepochopiteľnými javmi, keď máme okolo seba svet zaplavený reklamou a táraninami , ktorú už nedokážeme vstrebávať...?Čo ale mocné vlády sveta? Čo Amerika , Rusko, Anglicko? Ako sa stavajú k týmto skutočnostiam?

Ako informujú verejnosť? Mala by to byť, vzhľadom k tak závažnej skutočnosti, tak trocha ich povinnosť.

Prečo si nechávajú tak dôležitý fakt len pre seba a ľudí v slepote a nevedomosti.?

Jedná sa o ľudstvo a to má nepochybne právo vedieť, ako ďaleko sa pokročilo v tom či onom výskume, ako sa uzavrel ten či onen prípad.

Na jednej strane sa dá ich mlčanie chápať. Vyhýbajú sa strachu z chaosu a paniky čo by nastala nepripravenosťou ľudstva na tak vážny fakt, no na strane druhej, je potrebné nás pripraviť  aj na takú skutočnosť, že tu skutočne nie sme sami.

Je treba počítať aj s faktom, že raz sa to všetko dostane na povrch ako blesk a to by mohlo spôsobiť ešte väčší chaos, ak nie poriadny šok.

Kruhy v obilí, patria medzi najväčšie záhady sveta. Záhady, svorne kráčajúce vedľa nás, zahalené tajomstvom neznámej inteligencie a energie.
Tí praví autori a tvorcovia, sa nám jedného dňa, ktorý už nieje ďaleko, predstavia v celej svojej paráde.

Keď sme zamkli dvere sami pred sebou , niekto iný nám ich príde otvoriť...ten čas sa blíži, ten čas je už tu...

-©Sambaly-


sambaly
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
ada   |   ip:217.75.87   |   2011-02-18  (01:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vdaka Sambaly, za dalsi vyborny a zaujimavy clanok.


killo   |   ip:184.154.1   |   2011-02-18  (05:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  clanok pre pribrzdenych ezoterikov.pred 20 rokmi vyzerali kruhy uplne jednoducho a nikdy nenasli na takej urovni ako dnes,pretoze ich ludia nevedeli tak kvalitne vytvarat.ludia sa v tomto umeni postupne zdokonalili a dokazu ich robit preciznejsie.to iste plati aj o ufach.este pred 30 rokmi vyzerali ufa ako konzervy od pastet lebo tak si ich ludia tvorili.
http://www.youtube.com/watch?v=a_opN9ghPKQ
http://www.youtube.com/watch?v=puDF0hJpzWo


Doug Bower a Dave Chorley robili dobre kruhy a vsetky,ktore sa v tej dobe nasli boli na podobnej urovni,ale dnesnym expertom sa nemozu rovnat.


killo   |   ip:184.154.1   |   2011-02-18  (05:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ten piktogram ktory sa udajne neda ani nakreslit dnes urobia na druhoradej sutazi v anglicku

http://www.aliens-everything-you-want-to-know.com/image-files/crop27.jpgkillo   |   ip:184.154.1   |   2011-02-18  (06:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chcete kruhy?

http://www.circlemakers.wz.cz/


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-02-18  (07:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  boli by sme debili,
keby sme tomu verili,
že tie kruhy v obilí,
marťania robili.

:D je zaujímavé, že tí mimozemšťani nexodia aj v zime,
to by sme mali aj kruhy v oráčine.

minulé leto v dolnej súči počas žatvy /nočná smena/, kombajnista jozef Z.
pokosil mimozemšťana, ktorý vytváral v obilí kruhy, avšak nedbal o svoju bezpečnosť. či bol humanoidný , sa už zistiť nepodarilo zistť, nakoľko po vymlátení v tex. ústrojenstve kombajnu na pole dopadla len rozkúskovaná kombinéza, z materiálu podobného alobalu a vlečka žita bola znehodnotená "zelenou kašičkou". poškodené obilie bolo spálené v kafilérii, a slamu s kombinézou ukradol neznámy páxateľ. dosiaľ vytvorené kruhy boli na rannej smene pokosené. tím boli odstránené všetky unikátne dôkazy o mimozemskej civilizácii.


illuminatedBimbo   |   ip:178.41.12   |   2011-02-18  (09:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobra haluska.Ale zaznieva mi z nej hlavne zidovsko-rojkovsky podton,ktorym je luza nasich casov casto krmena!lenlen   |   ip:194.228.1   |   2011-02-18  (10:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je zabavne sledovat ako ste skalopevne presvedceni ze vsetky piktogramy su dielom cloveka :)
mam pocit ze kedysi za presvedcenie ze zem je gulata sa upalovalo
ved to bolo predsa nemozem
zem a gulata ? ale hybajstanley7   |   ip:78.98.185   |   2011-02-18  (12:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KILLO si ty tĺčik. ak vieš anglicky tak si prečítaj komentáre pod videami čo si dal link. Vidieť že si kruhy neštudoval.


stanley7   |   ip:78.98.185   |   2011-02-18  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KILLO ešte mi povedz že za 911 stojí bin-ládin a jeho kupmáni s plastovými nožíkmi...


IZ   |   ip:178.40.13   |   2011-02-18  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jeden dotaz k inak dobrému článku.
Nakoľko som si osobne v r. 2008 pozrel cca 8 kruhov, všetky +- 20km od Avebury. V každom kruhu /originál/ sú steblá v kolenách ohnuté a toto človek nevie!! človek ak stebla zvalí napr. doskou, tie steblá buť priam zlomí, alebo zvalí na zem.
ps: človek ich možno aj tvorí, ale vedomím a myšlienkami. Stalo sa mi, že mi kruh dal odpoveď na otázku položenú deň-dva pred jeho vznikom. Samozrejme odpoveď si každý interpretuje sám, ale tejto subjektivity sa nezbavíme asi nikdy. Definitely maybe.
http://www.grantchronicles.com/revenue03nodes1.jpg
http://jpgmag.com/photos/1258311


aby   |   ip:217.75.87   |   2011-02-18  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  IZ-plne suhlasim. Osobne mam take stebla doma. Su spalene a je v nich dierka,kade vytiekla tekutina. Ohnute su skoro do praveho uhla,bez ziadneho ineho poskodenia.To naozaj nedokaze clovek, nie ze ti tajtrlici, co tak kvoli senzacii pobehuju s kusom laty. Je to neznalost veci, takze sa nedivim niektorím neodbornym, az hlupym reakciam.


No   |   ip:78.98.3.9   |   2011-02-18  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Elita má už minimálne 150r také technológie o ktorých sa nám ani nesníva


eM   |   ip:95.103.25   |   2011-02-18  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=6M6vP8-SbU0


joplins   |   ip:78.156.22   |   2011-02-19  (00:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ELITY Z ROHAMI A CHVOSTOM MAJU TISICROCNE TECHNOLOGIE KTORYMI VAS (30-40 ROCNYCH ) V JEDNOM KUSE OBLBUJU..

A TO SA TESTE ,ZE ZA CHVILU UVIDITE ESTE VECSIE VECI A ZA BIELEHO DNA A V PLNEJ PARADE..

A TO BUDE POTOM VERIACICH... AJ ZABIT TA POJDU KED IM POVIES ZE TO LEN KLAM..


UZ TO NIE JE DALEKO..


IZ   |   ip:178.40.71   |   2011-02-19  (12:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @no, joplins. Elita môže mať kadajaké technológie, ale tie vieme aj my na základe poznatkov z danej oblasti vysvetliť. Pokiaľ je HAARP každedonne využívaný na robenie problémov ľudom a slabším poistovniam, tak sedí vec. Ale za kruhmi sú informácie, ktoré podľa mňa tzv. elita nechce aby sme vedeli! Preto cez mainstream vysmievajú ľudí čo sa im seriózne venujú a samozrejme marketingový chytráci vyrábajú kruhy pre peniaze za reklamy. Originál kruhy stojí zato študovať.


mkultra   |   ip:78.99.195   |   2011-02-20  (15:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Možno to robí military-industrial komplex ako súčasť oblbovacej kampane a možno to robia entity mimo našu dimenziu. Fakt je, že pri mnohých kruhoch boli pozorované UFO a tiež vojenské vrtulníky.

http://www.youtube.com/watch?v=QB-xk78vZMY

A pre Killa - ak si myslíš, že všetky kruhy v obilí robia študenti z doskami, tak si vygoogli fenomén zvaný ghost crop circles! A potom mi tvrď, že to spravíš doskou :D

http://www.youtube.com/watch?v=TFVkH7GXxTg


ANONYM   |   ip:95.102.60   |   2011-02-20  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=CXNw30s00Bw


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-02-20  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kukal som tie symbols ktore su v poliach a v drvivej vacsine su to symbols ktore pouziva elita..hmmm,,,
co ked sa vam pred ocami vytvara nove nabozenstvo nova viera a vy im skacete na hacik,,uz hitler mal sen ze zinscenuje prichod mimozemskej civilizacie aby tak ovladol svet stale ta ista hra...http://media.adamdodson.org/index.php/Illuminati-Card-Game/church-of-middle-america


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-02-21  (07:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ono by ix išlo vyšlapať aj do snehu. amatérsky piloti ix už spropagujú.


IZ   |   ip:178.40.13   |   2011-02-21  (09:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @classique.
ako keby sakrálne umenie nesúviselo s fibonacciho postupnosťou, platónovskými telesami, z ktorého vychádzajú určité symboli, ktoré samozrejme že majú svoju silu, tak prečo by ich nepoužívali tí, čo chcú aby im to vynášalo? Hlavne ten je úspešný, kto čo ako funguje. Kiež by dianie záviselo iba od toho kto ako využije svoje vedomosti, ale samozrejme bez zbraní a demagógie.
Hitler* kedy a kde zinscenoval niečo s ufo?!? /demagňogia?/
*Možnože chcel, a spravia to aj terajší ilumkovia, lebo už ufo prestáva byť tabu, takže chcú aby sme vedeli "kto" to bol, keď začnu napr. Irán odpaľovať družicami z vesmíru. Takže prosím dobré civilizácie o ochranu pred takýmto besnením našich "elít". ĎAKUJEM !!! Ω


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-02-21  (09:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  iz
prvej vete som absolutne nerozumel..ked niekto pise podobnym sposobom pripadama ako politik.
a co sa tyka hitlera staci dat do googla hitler ufo a nezabudaj ze cela usa technologia je nacisticka lebo vsetkych vedcov si zobraly do usa vid Werner von Braun ktory po vojne pracoval pre NASA..vsetky tie sukromne organizacie ako osn,nato,nasa atd su fasisticke...a nepouzivaj slovo demagogia ja z ludmi nechcem manipulovat....utok ufo na nasu zem by bolo najefektivnejsi utok nieco na sposob false flag kde by sa cely svet spojil v boji proti jednemu nepriatelovy.


slvka   |   ip:213.151.2   |   2011-02-21  (12:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Osobne som videla reportáž, kde mali na jedno z najzložitejších obrazcov len 4 hodiny v noci. Výsledok - dokonalý, ešte lepší a symetrickejší, ako údajné ufo obrazce. S tými kolienkami - to je už tiež vysvetlené. Steblo sa v kolienku prirodzene ohýba a ťahá za slnkom, aj v ležiacej polohe......


prave   |   ip:94.229.32   |   2011-02-21  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A kde si ju videla?Ze by som si to mrkol.Kolko ich tam bolo a akym sposobom to robili?
To ze na zlomenom steble rastliny vznikne "kolienko" je fakt.
Ja nemam konkretny nazor na tieto vzory v obili.


IZClassique   |   ip:91.127.29   |   2011-02-21  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  za demagógiou je otáznik.. ale uznaj že hoci nemci mohli mať v Atlantíde, padron Antarktíde nejaké lietajúce predmety podobné ufo, naozaj nemám dôkaz. A ten false flag s útokom na Zem som práve dnes písal do iného "blogu" lebo sa nazdávam, že k tomu dôjde. Aj preto tá posledná veta: Takže prosím dobré civilizácie o ochranu pred takýmto besnením našich "elít". ĎAKUJEM !!! Ω
- otázne je či veškerú pomoc zaslúžime.. sami by sme si mali vedieť spraviť poriadok.
jjjj   |   ip:195.91.10   |   2011-02-22  (11:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nuž veci medzi nebom a zemou existujú či sa vám to páči, alebo nie. Čím skôr to pochopíte, tým lepšie pre všetkých. Tu je jeden z dôkazov:https://www.kryon.com/quantumvideo.html


slvka   |   ip:213.151.2   |   2011-02-22  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre prave: Neviem už, či to bolo spektru, discovery, alebo dvojka. Bolo ich asi 5, alebo 4, mali na to presne vymeran é palice, zariadenie, s ktorým na ne stúpali a neustále merali. Každé steblo má myslím kolienko. A aj keď je zošlapnuté, ide potom hore.


prave   |   ip:94.229.32   |   2011-02-22  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slvka: Tak to som videl ale podla mna je to hlupost.


Slovak   |   ip:193.200.1   |   2011-02-22  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slvka: Áno, áno, aj do dvojičiek narazili dva Boeingy, tak ako aj do Pentagónu...milo   |   ip:92.52.4.1   |   2011-02-22  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudia veď rozmýšľajte... nebuďte povrchní.. v noci vznikne obrazec a ráno je tam kolienko zohnuté, lebo sa rastlina ťahá za slnkom?? Tento fenomém sledujem spoň 20 rokov, niečo som už o tom prečítal, veľmi dlho o tom uvažujem... a aj po toľkých rokoch to považujem za fenomén. Neohuruje ma rastúca zložitosť obrazcov - mnoho z nich, aj tých najzložitejších je vyrábaných ľuďmi - sme už takí. Čo mňa ovšem stále presviedča je existencia obyčajného kruhu, hoci aj úplne malého kruhu v obilí, stranou od koľají, ku ktorému nevedie žiaden chodníček... a to stojí za zamyslenie !


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-02-24  (00:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steblá sú že-vraj ako keby ohnuté pôsobením nejakej mikrovlnky.
Nie sú ohnuté čiste násilne-mechanicky.
Ja som také steblá videl iba na fotkách,ale aj tak si myslím,že okrem podvrhov sú tu aj skutočné obrazce,ktoré nevznikli cez noc za pomoci pár ľudí,dosiek a špagátov.
V biblii je písané,že budú znamenia na oblohe i na zemi.
Na toto to sedí.
Všimol som si ale fotku,na ktorej je motýľ a okamžite ma napadlo aj niečo iné:
Illumináti!
Deniska nedávno napísala link na veľmi zaujímavé vídeá:
http://www.google.com/search?q=odhalenie+hudobn%C3%A9ho+priemyslu&;tbo=p&tbm=vid&source=vgc&aq=f
Stojí za to pozrieť si všetkých 11 vídeí.
Prečo onedlho zabijú Eminema,DMX,prečo zabili Jacksona,či Aaliyah...
Je tam toho dosť o symbolike a jej význame-čo by vám pomohlo pochopiť význam týchto obrazcov.


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-02-24  (00:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=NNuW8fmTnUE&;feature=youtube_gdata


vronski   |   ip:91.127.92   |   2011-02-24  (19:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jopliens ty si cisty ko(j)ot... aj scelou tou apokalypsou idioti


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-02-27  (17:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
http://afinabul.blog.cz/1102/vatikan-a-ufo


hanzolo   |   ip:160.44.24   |   2011-02-28  (11:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stalker napisal V biblii je písané,že budú znamenia na oblohe i na zemi.

ktovie mozna ze biblia je neaka kniha ktora je dedicstvo ludi ktory umreli ale stihli napisat veci do knihy aby sa buduce generacie vedeli zachranit a neopakovali chybu.taky bludny kruh.teraz je rad na nas ci sa proti tomu postavime alebo zase zhynieme a bude to pokracovat stale dookola.

podobne ako v hre Mass effect co som prave dohral tam tiez prichadza rasa kazdych niekolko tisicroci aby znicila vsetok organicky zivot a zahadne zmizne v hlbinach vesmiru.

uz ani neviem comu mam verit.asah   |   ip:217.75.87   |   2011-02-28  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hanzolo.- ver tomu co ti je najblizsie a comu veri tvoje podvedomie. Podstata vsak je- verit. Neber ohlad na nikoho,na ziadne mudrlandske reci...ver sam sebe. Svet sa niekam zenie,nie sme schopni pochopit to rozumom, preto musime nechat priestor citeniu a jemnocitnemu vnimaniu. Ak si pozries a precitas par clankov na www.earth.tym.sk mozno pochopis viac. Netreba brat veci prilis vazne, pretoze kazdy si prezije len to co musi. Nikoho nic neminie a nikto nikam neutecie skor.


hanzolo   |   ip:160.44.24   |   2011-02-28  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dakujem asah za link. earth.tym.sk sem som velmi rad chodil ale akosi som zabudol na ich stranku.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Agenda 21

S cieľom stabilizovať svetovu populáciu, musíme eliminovať 350.000 ľudí za deň!


Pravda o katastrofe černobyľského reaktora

A teraz tu našu

Naša budúcnosť podľa Teórie Časovej vlny: Terence ...

George Carlin - náboženstvo je hovno (bullshit)

"SUPER-EURO"

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.3138 s