22. September 2019
    
Kto je za Wilikleaks? - Dolezite.sk

Kto je za Wilikleaks?


  2010-12-03  (10:23)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Kto je za Wilikleaks?

Kto je za Wilikleaks?


9.11.2010
Wikileaks "odhalila" ďaľšie tajné materialy. Spoločným znakom tých čo mainstream donekonečna opakuje, je praktická nezávadnosť. A čím je to nezávadnejšie, tým to mainstream viac propaguje. Len povážte Sarkózy je nahý cisár- to je tajomstvo :-)Náha a prostá je skutočnosť, že Wikileaks odhaľuje len nepodstatné veci, ktoré nemôžu ublížiť.A komu nemôžu ublížiť si iste domyslíte.
SP


Ako mediálna bomba zapôsobilo zverejnenie tajných dokumentov Pentagonu na stránkach Wikileaks. Pre tú časť populácie , ktorá sleduje iba mainstream to bolo šokujúce odhalenie zverstiev US armády. Pre tých čo čítajú alternatívne správy na internete to bolo prakticky len potvrdením toho, čo „ konšpiračné“ stránky uverejňovali už dávno pred „senzačným „ odhalením od Wikileaks.
A tak si iste mnoho z vás, podobne ako ja, položilo otázku „ Kto je za Wikileaks a komu ten únik mohol prospieť?“ Qui bono? A prečo to „uniklo až teraz?“
Všimnime si, že únik veľmi jasne pomenúva zabíjanie civilistov , ale US soldiers sú v časti prípadov“iba tí“, čo nezabránili zverstvám irackých vojakov. Vôbec nič neuniklo o zábave okupantov , ktorá spočívala v pohodení pušky AK47 poblíž chodníka a keď náhodne okoloidúci zo zvedavosti zdvihol pušku, ameriký ostreľovač ho zastrelil ako teroristu.
O operáciach Mossadu v Mosule, , dodávok a poradenstva terorizmu PKK, nie je ani slovo. Namiesto toho, nás kŕmia / ako hydinu/, že to chudobní Iránci plávajú cez Eufrat s výbušninami pripútanými k ich drevenej debne
Aká je realita? Tisíce ton výbušnín bol "omyl" v Iraku. USA sa nepodarilo zabezpečiť Saddámové sklady zbraní a tie boli vylúpené. Tieto zásoby boli obrovské. Predstava, že niekto bude dodávať zbrane do Iraku je šialená. V skutočnosti, je v Iraku viac pušiek ako ľudí! Je jednoduchšie kúpiť v Iraku útočnú pušku, alebo RPG, ako dostať zemiakové lupienky.
"Irán vraj školí irackých militantov , hovorí sa v uniknutých dokumentoch. Bloomberg a The Guardian už propagujú túto verziu. Irak mal miliónovú armádu a teda dostatok ľudí na výcvik. Viac ako má Británia v súčasnosti!
Všimnite si, že Wikileaks má schopnosť a personálne obsadenie prechádzať stovky tisíc stránok dokumentov. To je už slušne veľká organizácia. Alebo bolo účelom starostlivo odstrániť prípadné nežiadúce „úniky“ ? Ako obchod s drogami, masívne korupcie a krádeže ropy v Iraku.
Ako je možné, že neunikli informácie o príbehu sfalšovaného spravodajstvo o "zbraniach hromadného ničenia v Iraku," ? Vieme, že armáda mala rozkaz pokúsiť sa sfalšovať dokumenty, ktoré dokazujú, že oni našli plne funkčné jadrové, biologické a chemické zbrane a zariadenia. To by bolo zaujímavé čítanie .
Wikileaks zriedili správy o americkej pomoci Al-Kajde. USA sú obviňované iba z náhodnej pomoci Al-Kajde . Pravda je taká , že Al kajdu stvorila CIA .
A čo jeden z najväčších podvodov v Iraku - pľundrovanie ropných zdrojov. krádež ropy z oblasti Kirkúku - potrubie Ceyhan, ktoré ide do Stredozemného mora cez Turecko. Lode, naplnené ropou sú prevádzkované poisťovňami, a dokonca aj ako lode americkej pobrežnej hliadky!
V „úniku“ nie je ani slovo o tom, koľko ropy ukradli z Iraku!
Ako sa mohlo stať, že neuniklo ani slovko o Fallúdži. Mesto s vysokou radiáciou po americkom bombardovaní. Mlčí o tom Wikileaks naschvál? Pozrite si http://www.tvina.sk/index.php?program=20&video=1940
Uniklo veľa informácii o Afganistane. Ale ani slovko o príčine invázii do tejto krajiny. 11. September sa jednoducho do „uniknutých“ dokumentov nedostal. Že by táto udalosť nebola pre Wikileaks potrebná a zaujímavá? Alebo trávia viac času zakrývaním a podsúvaním „vhodných“, ale nie citlivých informácii verejnosti? Všetko, čo uniklo je dôkladne preverené, aby nič čo má skutočnú hodnotu neuniklo.

Vychádza z toho len jedno. Wikileaks je hra spravodajskej služby , ktorá má upriamiť verejnosť na , síce miestami brutálne , ale predsa, z hľadiska agresora, nedôležité informácie.
.

Je tu ale záludnější aspekt Wikleaks. Prostredníctvom prezentácie seba ako "anti-vojnová" a "verejne odvážneho," účinne ničí skutočný dialóg o vojnách a súčasne zabrala, v očiach verejnosti, pozíciu opozície !

Kto je teda Wikileaks?

Wikileaks je Izrael?
Áno je to veľmi pravdepodobné, naznačil Gordon Duff z Veterans Today,pretože iba Izrael má možnosti k preniknutiu na ministerstvo obrany. Oni nielenže majú veľa vyzvedačov v americkom velení,ale majú aj technické zariadenia na zber a filtrovanie dát. Čo je hlavné, majú motiváciu. Blízkovýchodné vojny vedie USA len a len v prospech a na nátlak Izraela.

Objavila sa správa o eskadre smrti , ktorá má Juliana Assanga vyriešiť. Nedajme sa pomýliť, organizátori tohto „úniku“ už obetovali milióny ľudí. Tak prečo nie jedného? Veď už poslúžil. A zatiaľ verne slúži a odhaľuje čo mu bolo dovolené odhaliť.
Žiadna iná krajina, v poslednej dobe , nezabila toľko ľudí, ako Amerika. Američania už dávno dokázali, že sú imúnni proti správam o mučení a zabíjaní. Prieskumy ukazujú,/podľa GD/ že čím viac nábožensky založený Američan, tým viac je ochotný akceptovať brutalitu, a len málo krajín je tak "nábožensky založených“ ako Amerika. K tomu dodám, že takýchto ľudí, ktorým je aj sto úderov palicou na chrbát málo, je aj v Európe veľa. Ale, len v prípade, že to nie je ich vlastný chrbát.

Ing. Štefan Poliačik Admin TV INA
www.tvina.sk
Zdroj Veterans Today


Ing. Štefan Poliačik
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-12-04  (03:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S tymto sa da suhlasit, pravda to nemusi byt, ale dobry postreh.


Miki   |   ip:95.102.23   |   2010-12-04  (05:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie, že to nemusí byť pravda! Pravda je podstatne tvrdšia! Slušní ľudia ani netušia čoho sú schopné tie zvery...


milan   |   ip:80.242.33   |   2010-12-04  (09:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím s autorom článku. Podľa mojich zistení a analýz som dospel k názoru, že odhalenia wikileaks sú len účelovým divadlom slúžiacim na "obhájenie a rozvoj demokracie" v súčasnej podobe.


AnonymX   |   ip:92.62.224   |   2010-12-04  (09:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to přesně v souladu Protokoly sionských mudrců, kde se píše, že ty lidi, kteří jsou krajně nedůvěřiví, zvláště vůči oficiálním informacím z médií, nebo ti, co ukrývají své skutečné postoje a myšlenky vůči svému režimu, spojencům, západní demokracii apod.,budou vystavování uměle vytvořené štvavé opozici, aby je tak oklamala, a vylákala z nich, co si skutečně myslí a o čem jsou skutečně přesvědčeni.

Tak bude mít Velký Sionista Rudého Bratra dokonalý přehled o každém jednotlivci nebo odporujícíh skupinách, a potenciálních hrozbách. Tvářit se jako laskavý a nezištný samaritán s kudlou za zády, to je přesná charakteristika žida-sionisty. On je proto stále ve střehu připraven k zákeřné ráně či úderu. Nikdy se nepostaví čelem a otevřeně jako rovný chlap, na to je příliš zbabělý, a nikdy se k takovému kroku neodváží. Proto je třeba vytahovat skryté nepřátele z děr a doupat a věšet je za hlavičky pěkně vysoko !!!


JankoHrasko   |   ip:79.97.147   |   2010-12-04  (09:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kto je za Dolezite.sk?
ucen   |   ip:188.167.8   |   2010-12-04  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výborná otázka. Len ťažké na ňu odpovedať tomu, kto ešte nemá preštudovaný chazarský slovník....na ilustráciu niekoľko citátov z neho:

„Človeka treba oklamať prv, ako ti povie dobré ráno, potom je už neskoro.“

"Rozdiel medzi dvoma áno môže byť väčší, ako medzi áno a nie.“

„Skutky v ľudskom živote sú ako jedlo a myšlienky a city korenie. Zle obíde ten, čo posolí čerešne, alebo octom poleje zákusok...“

„Sen je diabolská záhrada a všetky sny na svete sa už dávno odsnívali.“

„Keď sa zobudíte a nič vás nebolí, vedzte, že už nieste medzi živými.“filip   |   ip:95.102.24   |   2010-12-04  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlas s autorom.Patrí mu aj uznanie za prácu,ktorú odvádza tvina.sk


pavolpi   |   ip:217.119.1   |   2010-12-04  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  wikileaks-u začnem veriť asi iba v prípade, ak prinesú nejaký dôkaz,
že američania si sami zbúrali svetové obchodné centrum.


JankoHrasko   |   ip:79.97.147   |   2010-12-04  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   wikileaks je o milion krokov v pred ako hocijake cesko-slovenske alternativne noviny, kde som este doteraz nenasiel investigativnost..

cely clanok je tendencne vybraty s dolezite.sk aby zosmiesnili konkurenciu ktoru v nich maju..aj ked budme uprimny, tieto nase platky nemozu konkurovat wikileaks...-mozu len odpisovat, tak ako to robili doteraz.


Madness   |   ip:78.99.30.   |   2010-12-04  (11:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Wikileaks. Autor hovorí, že správy odtajené sú už dávno v konšpiráciách rozoberané. Mne osobne je to jedno. Budem rád ak sa ľudia budú zaujímať aspoň o tieto dokumenty. Ak im to naženie strach a rozhorčenie a budú chcieť vedieť viac, musia začať bádať a možno ich to privedie aj k chem. trails, HAARP-u, pravde o global. otepľovaní, pád dvojičiek a pod..
Možno sa konečne zobudia a uvidia aký svet naozaj je.


eM   |   ip:95.103.24   |   2010-12-04  (13:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Wikileaks:
Myslím, že Wikileaks si, aspoň podľa Assangea, nie je v pozícii, aby si mohlo vyberať, čo uverejní. Je odkázaná na "informátorov". Je naozaj prekvapivé, že nepriniesli nič z tém ako 9.11, tajných väzniciach, pašovaní kokaínu cez Kosovo atď...

Čo sa týka Slovenska, tak priniesli naozaj "prevratné" informácie o reakciách na vojnu v Gruzínsku. Úplne mi to vyrazilo dych. To naozaj mal Fico iný názor ako sl. diplomacia? :-D:-D Ale zaujímavosťou na tomto je to, že okamžite po vyhlásení Fica (ktorý mám pocit, že občas zašiel aj na prop) sa "kontaktovala US diplomacia na našu a "tlmočila" im ich názor na celú vec." Neviem, čo robila Ruská...


koloman   |   ip:178.40.58   |   2010-12-04  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niečo bude na tom že je to účelové. Pozrime sa ako sa toho chytili naše TV ktoré inak nikdy neprinášajú negatívne informácie o našich ""vzoroch"" z USA a západu.


JankoHrasko   |   ip:79.97.147   |   2010-12-04  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   nechapem preco podcenujete informacie z WikiLeaks, zatial vysiel z nich len maly zlomok a nikto nevie co bude v dalsich vydaniach...

mne absolutne nepride ako slaby odvar uverejnenie vsetkych zverstiev z irackej a afganskej vojny..

ono niekedy je lepsie sa predierat wikileaks osobne a necakat na ine noviny co z toho vyberu a ,,z lahka" pozmenia......;)
som rad ze wikileak existuje a tesim sa na dalsie odhalenia.


DavidB   |   ip:213.81.13   |   2010-12-04  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zvykol som si už na to, že na dolezite.sk sa spochybnuje všetko. Ja mam len taku otazku, ak je Wikileaks hra spavodajskej sluzby ako tvrdi autor clanku, tak preco potom interpol patra po Julianovi Assange a Ekvador mu ponukol azyl aby tam mohol dalej robit to co robi?


dilino   |   ip:95.102.20   |   2010-12-04  (14:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zatial to ale vyzera tak ze wiki uverejnuje len nepodstatne piskosky a vtipky z diplomacie.ak sa neukaze nieco ozaj dolezite a overitelne tak je to podvrh tajnych sluzieb.zatiel nebolo zverejnene nic proti usa, izraelu. mna nedogonat.ludi mimo medialny system nedohonia.haha.vsetci co sem pisali diskusiu zatial sa nedali oklamat .to je dobre.nesmieme im naletiet lebo z nas urobia gumene mozgy ako vecsina populacie co kupuje novy cas a sme.


afinabul   |   ip:178.40.24   |   2010-12-04  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto je za wl? Asi nie sme ďaleko, že to je Izrael, ktorý ma napichnuté ambasády široko ďaleko, kto urobil 911? Podľa mňa na ňom spolupracovala CIA a Mossad, tak ako na tomto, úniku. CIA ma zakázané operácie na území USA /neviem ako teraz po 911/. CIA je tá ktorá lobuje za vojenský kartel, CIA je tá, ktorú obvinil aj Ron Paul. FBI je niečo ako naša SIS a chráni vnútroštátnu bezpečnosť:
http://afinabul.blog.cz/1012/wikileaks-izraelu-asi-zverejnene-dokumenty-pomohli
Tento únik iba spôsobuje nátlak na USA, pretože sa boji čo ešte majú v rukáve /CIA a Mossad/.
Z toho vyplýva, že tento boj je tiež skutočný:
http://afinabul.blog.cz/1012/ostra-faze-kyberneticke-valky-usa-versus-wikileaks


afinabul   |   ip:178.40.24   |   2010-12-04  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PS: Možno je blízko doba, že sionisti idú obetovať Izrael.


aaa   |   ip:88.212.40   |   2010-12-04  (15:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skusal vobec niekto sa dostat na ich stranku ? dam do googla ich nazov ale stranka Vam nenabehne, tak co je to za propaganda?afinabul   |   ip:178.40.24   |   2010-12-04  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor zas nezverejnil článok:
http://afinabul.blog.cz/0902/americki-che-guevarovia


bajo   |   ip:87.197.0.   |   2010-12-04  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   pozrite si: http://www.youtube.com/watch?v=hbAH6JJ9xHw&;feature=player_embedded


GoyyimShikse   |   ip:90.177.21   |   2010-12-04  (20:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  židozednáři, ilumináti a mezinárodní siónismus ovládají úplně všechno !!!

Oficiální televizní zpravodajství pro tupé vofce i internetové konspirační a rádoby nezávislé diskusní weby pro ty chytřejší vofce !!!

http://www.taxu.cz/krajni-meze/krajni-meze-deprogramatori-s02e016

"džolem" = golem, kabbalistický otrok, robočlověk, tělo bez duše

Ty jsi džolem, sloužíš milordovi, ať chceš nebo ne


d   |   ip:188.167.5   |   2010-12-04  (20:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ccbranislav   |   ip:91.84.57.   |   2010-12-05  (00:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre aaa:

blokuju im tu stranku,ja som v uk,a tiez mam problem sa na tu stranku niekedy dostat hlavne v poslednom obdobi.ved ale uz vsade pisali ze su pod neustalym hackerskym utokom.asi sa cia znazi znicit stranku,ale kopie wikileaks su na inych adresach


sxg   |   ip:178.40.24   |   2010-12-05  (00:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Obamův poradce Dr. Cass Sunstein takovou kampaň úniku informací doporučoval s tím, že to pomůže dostat internet pod kontrolu úřadů.
http://www.nwoo.org/view.php?nazevclanku=je-wikileaks-nastroj-nwo-false-flag-and-inside-job&;cisloclanku=2010120009


Madness   |   ip:78.99.30.   |   2010-12-05  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už som to uverejňoval no ak by ste si chceli prečítať :
Deň Kedy Spojené Štáty Americké Ukradli Internet
http://aiall.org/modules.php?name=News&;file=article&sid=588


Madness   |   ip:78.99.30.   |   2010-12-05  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://aiall.org/modules.php?name=News&;file=article&sid=594
Cui Bono Wikileaks?


Good   |   ip:95.103.12   |   2010-12-05  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veď práve preto o tomto takzvanom úniku informácii vo veľkom informujú aj média. Čiže je to zase len propaganda. Joseph Goebbels by len v nemom úžase otváral oči aký bol on amatér v oblasti propagandy......


Grajciar   |   ip:216.164.2   |   2010-12-05  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozor. Nie všetky dokumenty sú nezávadné. Naviac. Wikileaks nie je namierená voči USA alebo proti niekomu. Ide im len o to, aby ľudia videli komu slúžia naši volení zastupcovia ľudu. Je videť, že tí rozhodne nezastupuju svojich voličov.Napríklad. Z toho čo vypustili je zrejmé ako američania lobovali v Španielsku a inde aby Geroge Bush a členovia jeho junty neboli stíhaný a neboli na ne vydane zatykače. Skúste to nejako vysvetliť policajtovi, ktorý vás zastaví za prekročenie rýchlosti. Wikileaks v podstate ukazuje, ako zdemoralizovaný je tento svet. 70 percent američanov je za smrť Juliana Assange. Čo dodať. Oni vedia prečo. Naviac sa odvolávajú,že preto,že Assange nie je občanom USA, tak sa na neho nevzťahuje Ústava USA a sloboda slova. Títo chudáci nechápu, že medzinárodné zmluvy zaručujú ďaleko vyšší štandard v oblasti ľudksých,občianskych a politických práv ako ich FUNNY constitution, ktorá je tak či tak len bezcenným zdrapom papiera, pretože sa nedodržiava.
http://www.marketoracle.co.uk/Article24623.html
http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&;aid=22249
http://www.vdare.com/roberts/101130_who_attacking.htm
http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&;aid=22238anon   |   ip:109.230.3   |   2010-12-06  (00:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   ako im to dobre funguje - Asi sto padesát serverů funguje pro WikiLeaks jako mirror
zdroj: http://www.blisty.cz/art/55855.html
"tajné" informácie dostávajú super priestor :-)
média otvarajú "druhý mediálny front", vyznať sa bude ťažšie ale jasné to už je teraz


anon   |   ip:109.230.3   |   2010-12-06  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   doplnok
http://afinabul.blog.cz/1012/psychologicke-operacie-psyops
rozpracované výstupy
http://theses.cz/id/bzc0g1/98028-600143387.pdf


JankoHrasko   |   ip:79.97.147   |   2010-12-06  (08:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.blisty.cz/2010/12/6/art55862.html


lant   |   ip:188.75.17   |   2010-12-06  (10:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uz mi bylo divne proc v mainstreamu tak propaguji wikileaks. Ted jeste desetkrat zopakovat, ze neomezene sireni informaci je hrozba.

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/218768-na-wikileaks-unikla-mista-zivotnich-zajmu-usa-je-to-dar-pro-teroristy.html


Madness   |   ip:78.99.30.   |   2010-12-06  (11:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslím si, že Wikileaks ako sa začalo propagovať má iba schovať naozajstné problémy, kt. pohlcujú svet....


JeanLaroux   |   ip:194.50.64   |   2010-12-06  (13:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobře napsaný článek. Ne, že bych se odvážil s autorem souhlasit - na to nemám dostatek důkazů pro podporu jeho závěrů (nikdo nemá) .. ale i spekulace může být zajímavá a inspirativní a může působit coby brzda cílené manipulace. Kolem WikiLeaks je až příliš podivností než abychom Vše baštili i s navijákem ... Opravdu stačí jen si všímat co z WikiLeaks se dostane do médií a hlavně co SE TAM NEDOSTANE.


L   |   ip:178.40.46   |   2010-12-06  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tazko teraz rozhodnut, co a kto je v pozadi. Ja zatial davam wiki +++, uz len preto, ako dzingischan sebej a podobni na tyzdni vykrikuju cosi o skodnej a zakaze a skandale.


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-12-06  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://i.imgur.com/C35Ty.png


sxg   |   ip:195.80.16   |   2010-12-06  (23:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne to príde ako farebná revolúcia a čuduj sa svete Soros má prsty aj za WLAchelan   |   ip:213.160.1   |   2010-12-07  (11:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezabúdajme, že !!! " VEREJNE " !!! zverejnené boli iba
!!! " ÚDAJNE TAJNÉ INFORMÁCIE " !!! z !!! " AMERICKÝCH
DIPLOMATICKÝCH DEPEŠÍ " !!! a tie ako vieme prezentujú
!!! " IBA " !!! americký názor na svet...@
.
.
Preto americkej zahraničnej politike môže iba prospieť
ak sa dostanú na verejnosť informácie, že všetci šéfovia
arabských štátov na Blízkom východe si myslia, že by mali
Američania zbombardovať Irán, že Čína si praje zjednotenie
Severnej a Južnej Kórei, že Rusko je zločinecký a mafiánsky
štát, či že katarská televízia Al Džazíra, ktorá sa roky
honosí svojou editoriálnou nezávislosťou, je v skutočnosti
názorovo vo vreci šejkov, ktorí ju financujú...@
.
.
A 80% blbých ovečiek na svete im to žerie z ruky a budú to považovať za svoj názor. A keď sa tak stane, tak čo bude potom???...@


Luciel   |   ip:78.98.180   |   2010-12-07  (11:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čím to je, že ľudia sa vždy tak ľahko nechajú nachytať!? Zrejme vedome klamú sami seba. Tu je jeden z článkov, akým sa niektorí zrejme vedome vyhýbajú:

http://afinabul.blog.cz/1012/wikileaks-asanace-internetu


Madness   |   ip:78.99.30.   |   2010-12-07  (12:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A predstavte si ak by ho odsúdili alebo zabili. Kto vie ako by verejnosť reagovala? "Mučeník", kt. sa obetoval za pravdu. Potom by naozaj mohli zverejniť hocičo pod "pečiatkou" wikileaks a ľudia by im zobali z ruky.L   |   ip:95.102.20   |   2010-12-07  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Policisté z londýnské Metropolitní policie v úterý dopoledne zatkli Juliana Assangeho jménem švédských úřadů kvůli podezření ze znásilnění.


Julian Assange, 39, byl zatčen podle Evropského zatykače poté, co se dostavil na dohodnutou schůzku na londýnské policejní stanici dnes v 9.30 dopoledne.

Švédské úřady ho obviňují z jednoho aktu protizákonného násilí, dvou aktů sexuálního obtěžování a jednoho aktu znásilnění. Je obviňován, že tyto činy spáchal v srpnu 2010.

Assange bude dnes předvolán před magistrátní soud City of Westminster.


yosarian   |   ip:91.191.12   |   2010-12-07  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  treba im vratit uder, vsetkej spine,ktora sa na tom podiela,preco svajviary zrusili domenu,pay pal ucet,jednoducho pretoze wikileakes disponuje steklivymi informaciami o bankach,co ked by sa tam nahodou objavili mena majitelov bank,boli by v prdeli,tak preto ta zhoda vsetkych proti nemu,dufam ze sa ludia zobudia a podporia toto hnutie


Peter   |   ip:205.167.7   |   2010-12-07  (15:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vo veci WIKILEAKS vidim niekolko dolezitych aspektov na aky ucel bola vytvorena. Rovnako ako po 11.9. media zacali chrlit infomacie a nasledovali dalsie kroky, nasledovalo sledovanie spätnej väzby ako tato udalost formuje resp. deformuju vedomie ludi po celom svete. Cize sa skusala akcieschopnost alebo odozva systemu na akusi hrozostrasnu vec a nasledne ako sa dokaze ludstvo dostat do ineho stavu mysle resp. inej entropie. Zial na ukor zivotov. Pri WIKILEAKS vidim aspekty, autor zatknuty, na www je uz mraky zrkadlenych stranok cize sa vytvorila siet rychleho informacneho urcenia pre uverejnenie akejkolvek informacie / pravdivej alebo nepravdivej/, tak aby sa sledovala odozva. Vznikla doteraz najefektivenjsia psycholigicka zbran v rukach USA a svetovej oligarchie na ovplyvnovanie ludstva. Prosim chapte akciaschopnost akychkolvek informacii, ktore maju byt chrlene do sveta mozu byt rychlo pouzite. Nejedna sa o uroven pravdy alebo nepravdy, teraz sa nejadna ale o uroven poziadavky na ktore maju byt predurcene. O par mesiacov Assange bude v teple svojej slobody pod ochranou USA, mozno na verejnosti uvedeny ako odsudeny, aby to verejnost zrala ako negativnu vec. V. Braun, vynalezca rakety V2, pracoval pre fasistov a po 2WW bol pod ochranou USA. Skutocne pozitiva W su uz na stole. Wikileaks bude fungovat aj bez autora, zrkadlenie je nastavene uz po celom svete internetu. Ludia uz nebudu vediet co je nepravda a pravda ale len sa im uclovo podhodia informacie s urcity dovodmi, zname len pre svetovu oligarchiu. Ten boj proti Wikileaks je len hra kontrasluzieb za ucelom zmatenia situacie pre davmi vo svete. Berte to tak, ze si niekto prave zaviedol vo svete velmi efektivne informacne kanaly na psychologicke ovplyvnovanie ludi, zaviedola si psychologicku zbran na ludi „dlheho doletu“. Mozno nebude mrtvych ale bude viac a viac efektivnejsie oklamanych ludi vo svete. Na aky skutocny ucel to malo byt vymyslene vedia len oni a dalsi krok kym pochopime bude to ich pripravou na krok cislo n+1.


Peter   |   ip:205.167.7   |   2010-12-07  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vsetci pozname cesku komediu „Vrchni prchni“ a v nej scenu ako vsetci Vrchní v Karlovych Varoch cakajú na skutocneho zlodeja ako išiel pre políciu. V skutočnosti to bol ten zlodej vrchní a ostatní ho tam márne čakali lebo predpokladali, že zlodej ostal medzi nimi uzatvorený okolo Vřídla. Kto z Vás stretol Assanageho, kto z vás ho osobne pozná. Cize asi nezije a mozno je to imaginarna osoba mena a namodelovanej fotografie, s vymylsenimi tresnymi oznameniami a vsetkym tym cirkusom. Tak ucelom zavedenia Wikileaks psychologickej zbrane a informacneho kanalu, na ktory nema svojou efektivnostou ziadny z main stream TV kanalov na svete. Tento aspekt unika ludom na svete.


yosarian   |   ip:46.34.242   |   2010-12-07  (15:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  asange zije je skutocny,ja uz fakt nerozumiem niektorym ludom tu uz ja taka paranoidna psychoza proti vsetkemu, to uz je pre odbornika na dusevne zdravie, v hlavch konspiracie na ntu .Cely problem je v tom ,ze wikileaks maju info o bank.systeme,spine,uctoch.... , ak by sa toto zverejnilo ...
preco taky svajciary rychlo vycuvali a su namieru servilny, o nie financne elity sa tohoto serveru obavaju,lebo ho nemaju pod palcom,a dneska informacia ma vetsiu cenu ,ako zlato,ziadna konspiracia ala nwo ale tvrda realitajoplins   |   ip:94.191.24   |   2010-12-07  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre snakecharmer ..preloz prosim ta toto. dik..http://www.youtube.com/watch?v=STr8ADkUfYQ&;feature=related


Antabus   |   ip:216.164.2   |   2010-12-08  (09:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Los Angeles Times spekuluju, ci, ak by k uniku informacii doslo v roku 2001, by sa nezabranilo 9/11! Good job!
http://articles.latimes.com/2010/oct/15/opinion/la-oe-rowley-wikileaks-20101015
Povedal som wam? Ze medzi smetim sa najdu aj zaujimave veci?
http://euobserver.com/9/31433
Nakoniec este bude Assange v Usajsku hrdina! Mna z tych ovcanov Usajska mrdne o zem.


Antabus   |   ip:216.164.2   |   2010-12-08  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vlada USA neodporuca studentom diskutovat o Wikileaks na Facebooku lebo to moze ohrozit ich buducnost. Ale toto pozname z nie tak vzdialenej minulosti, sudruhovia. Ked za chodenie do kostola sme sa stavali druhotriednymi obcanmi.
Vieme odkial vietor fuka.
http://mashable.com/2010/12/05/wikileaks-columbia-university-state-department/


Jano   |   ip:85.159.10   |   2010-12-08  (20:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no, pomaly ale isto sa tato stranka zaplnila paranoidnymi schizofrenikmi


Peter   |   ip:205.167.7   |   2010-12-09  (11:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pomaly ale isto tuto stranku citaju aj naivny blbci, ktorim nehovoria nic historicke pravdy.


ira   |   ip:195.168.9   |   2010-12-09  (21:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo tvrdí autor článku je velmi pravdepodoné ale je to myslím len čast plánu tj všimnite si na propagáciu aj na mainstreemových médiách ako informujú o hekerských útokoch na organizácie čo odmietajú poskytnút služby pre vikileaks
dokonca som diskusii na sme objavil link na stránku kde je softver na tieto útoky ak sa chce niekto zapojiť do "boja" a ten link nebol cenzurovaný(pritom skúste tam dať link na doležité.sk)
a už sa objavili prvé hlasy pohlavárske že treba treba dačo vymysliet proti tejto internetovej kriminalite

zhrniem to: ide o prípravu ludí na to že internet sa bude kontrolovat a to poriadne
takže každý heker zapojený do sabotáži mastercardu vlastne prihrieva polievočku tým proti ktorým bojuje

nerád som zlým prorokom ale myslím že prežívame posledné mesiace slobodného internetu


JA   |   ip:81.89.60.   |   2010-12-09  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak predsa majú strach, že sa svetová mienka obracia proti nim a že by svetová verejnosť mohla mať silu! Kovboji sa zľakli. Zbabelci... Hitler sa vykynožením Slovanov a Židov nijako netajil.
Oni nechajú hovoriť len toho, kto im môže poslúžiť. Nakoniec... Nech preložia do američtiny zopár článkov z DOLEZITE.SK a pustia to do Newyorks times, to bude v Amerike mela!


maros   |   ip:95.102.22   |   2010-12-09  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobrý večer, bol tu článok ktorý hovoril teda písal,že za Wikileaks je NWO v tomto článku, že Izrael, má to teda súvis ? či ide každému o niečo iné?


sxg   |   ip:178.41.10   |   2010-12-10  (01:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Kde jsou slíbené prachy, Juliane?" ptá se muž, který je kvůli Wikileaks ve vězení
http://www.zvedavec.org/vezkratce-4782.htm
WikiLeaks uzavřela dohodu s Izraelem ohledně diplomatických telegramů
http://www.osud.cz/wikileaks-uzavrela-dohodu-izraelem-ohledne-diplomatickych-telegramu
PsyOp:
Biele - Pracuje sa výhradne s pravdou131. Zdroj je moţné overiť, preto nesú vysokú kredibilitu. Proti produktom z bielej oblasti je náročné rozbehnút kontraPSYOPS. Ich problémom však je, ţe takýchto vhodne pouţiteľných informácií je len zančne obmedzené mnoţstvo132.
Šedé - Hovorí sa síce pravda avšak nie celá. Teda podla kréda: "Právda je síce najlepší prostriedok, ale nie jednoduchá pravda"133. Pravda by mala evokovať malé hrozby a emócie134. Potenciál šedých operácií spočíva v moţnosti širšieho spektra uţitých tém. Je napríklad moţné voliť vysoko zraniteľné témy bez overenia pravdivosti a spoľahlivosti zdroja135. Napríklad paušálne spájanie HIV s homosexualitou spravilo podľa Cohena136 "medvediu sluţbu" pre homosexuálov na desaťročia.
Čierne - V roku 1954 si Paul Linebarger poloţil otázku: "Pravda Vs. Propaganda. Ako to rozlíšiť?" A odpovedal si ironicky: "Odpoveď je jednoduchá. Ak s tým súhlasiš, je to pravda. Ak nie, je to propaganda."137 Ide o oblasť operácií pracujúcich cielene a vedome so lţou. Ich výhodou je síce ich rýchle pouţitie, obrovské mnoţstvo tém, veľmi silný diskreditačný efekt, avšak čo i len pri jednom prešľape či odhalení stráca ich producent všetkú kredibilitu a dôveryhodnosť.138 Z toho dôvodu sa doporučuje daným mechanizmom pokiaľ moţno vyhýbať. Príkladom takýchto operácií môţe byť produkcia falošných povstaleckých príručiek, ktoré sa pohodia niekde v teréne, aby ich našli dedinčania139. Tí sa v nich dočítajú, ţe povstalci by mali brať drogy kvoli výdrţi a sile či zvádzať mladé dedinčanky140. Najznámejšou čiernou operáciou z dôb Studenej Vojny je kampaň ZSSR rozširujúca informáciu, ţe AIDS je produktom vedcov z USA šírený skupinami dobrovoľníkov (kriminálnikov a homosexuálov)141. V máji 2009 uverejnila CNN kontroverzný rozhovor s hovorcom Tálibánu, ktorý okrem informácie, ţe mučednícke operácie povznášajú Islam odmietol akúkoľvek spoluprácu medzi al-Qá´idou a Tálibánom142. Daný rozhovor rozprúdil debaty na viacerých dţihádistických diskusných fórach. O pár dni na to Tálibán oznámil, ţe takýto rozhovor sa nikdy neuskutočnil a s reportérmi CNN sa nikdy nestretli143.
http://afinabul.blog.cz/1012/psychologicke-operacie-psyops


sxg   |   ip:178.41.10   |   2010-12-10  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cééém Bratislavúúúú:
http://wikileaks.piratskastrana.cz/cablegate.html


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-12-10  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg - http://www.indybay.org/newsitems/2010/12/09/18666091.php ..hm?


Peticia   |   ip:91.148.25   |   2010-12-10  (14:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  400 000 ludi podpisanych za 24 hodin.

http://www.avaaz.org/en/wikileaks_petition/95.php?CLICKTF

Skuste to aj vy.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Pozor Slováci „ Náckovia majú na Slovensku zelenú ! „

Marián Kotleba založil nacistickú stranu s ktorou ide do volieb. Toto je koniec demokracie a slobody. Môžeme sa pripraviť na tyraniu a nespravodlivosť ! Ako je vôbec možné že takáto strana legálne vznikla ? Ak s tým nebudeme nič robiť bude to znamenať náš koniec! Na svojej stránke propaguje rasistickú ideológiu posúďte samy


Zhrnutie faktov

Skrytá Historie Lidstva (Klaus Dona)

Ako funguje bezuročná ekonomika

Suvereno - Propaganda

Komu slúži GOOGLE?

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3163 s