18. September 2019
    
Kto v skutočnosti ovláda NATO? - Dolezite.sk

Kto v skutočnosti ovláda NATO?


  2010-03-03  (23:21)  |  Zo sveta
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Kto v skutočnosti ovláda NATO?

Holandská vláda padla pre  účasť ich vojenskej misie v Afganistane a dúfajme, že rozkol  holandského parlamentu kvôli stiahnutiu ich vojakov   je  znamenie, že si Európa  konečne uvedomí kto sú skutoční  teroristi. Skutočná situácia je úplne odlišná od  toho, čo média prezentujú  verejnosti  a robia  tým  nemožné  pochopiť, čo sa deje. Politici v Európe nemajú asi ani tušenie, čo je NATO a čo sa vôbec naozaj deje  v Afganistane, tým pádom  sú ale  úplne neschopní, alebo  to vedia a klamu nám po celú dobu.  Situácia  je na zlome, a to nielen pre afganských  civilistov, ale aj pre Európu.

     Politika skutočnej "osi zla" medzi USA a Izraelom pozostáva len zo zatajovania  a klamstva. Oficiálna úloha   NATO je obranný systém pre ochranu Európy,  ale  robia všetko iné ako práve toto. NATO nemá nič spoločného s obranou, je to agresívny nástroj amerického imperializmu a izraelskej  expanzie na Strednom východe. Vedenie NATO   toto samo priznáva, keď hovorí o operácii "out of area"  teda mimo územia ich  skutočného poslania. Týmto je  už dlhú dobu v rozpore s ich vlastnými ustanoveniami v tom, že   vedú agresívne  vojny.

     Viete, kto je skutočný šéf  NATO, o ktorom  nie je nikdy ,alebo veľmi zriedkavo počuť? Nie, nie je to ten pajác Anders Fogh Rasmussen, generálny tajomník - ktorého média  vždy uvádzajú ako "šéfa NATO." Tento expremiér Dánska nemá čo povedať a nemá žiadnu moc. On je naozaj len hovorca skutočného vodcu  NATO, môže  povedať jeho mienku,  želania,  ohlásiť rozkazy  a dať tomuto klubu vojenských zločincov civilnú fasádu.

     Skutočným šéfom je veliaci generál U. S. European command (EUCOM),  vrchný veliteľ spojeneckých síl v Európe  v súčasnosti admirál James G. Stavridis  US Navy, o ktorom   len málo ľudí niečo počulo . V čele NATO boli a sú vždy len  Američania.  U nich vlastne  aj skutočná moc a nie v starom vyslúžilom európskom  politikovi, ktorý môže hrať určenú rolu ako herec.     Takto je európske obyvateľstvo stále zavádzané  a klamané. Američania  sa  nikdy od Druhej svetovej vojny nevzdali moci nad Európou a držali ju pevne vo svojich rukách. Nástrojom na to je NATO, ktoré  vymyslelo  konflikt Východ –Západ, na rozdelenie Európy a vytvorenie si  "nebezpečného nepriateľa". Áno, je  to prekvapením pre laika. Skutočným agresorom po vojne bol Západ a nie  Východ.  Východ bol definovaný Západom ako  nebezpečné zlo. Nechali Sovietov aby s nespočetnými obeťami pre nich vyhrali vojnu, porazili Hitlera a potom  Západ  zožal vavríny a zobral korisť.. Históriu si   prepísali ako víťazi podľa potreby.

     Samozrejme, že Stalin bol masový vrah a zločinec, ale on nikdy nemal ambície dobyť Západnú Európu po vojne. Ako by mohol? Američania boli v plnej sile na kontinente a mali atómové zbrane.  Jemu stačilo že okolo Sovietskeho zväzu vytvoril so satelitných štátov bezpečnostnú zónu - nárazník,  a ako to potvrdzuje história, útočníci na Rusko prichádzali zo Západu.  Rusko  len reagovalo, neprovokovalo, pretože NATO bolo založené v roku 1949, Varšavská zmluva  až v roku 1955 ako protiváha.

Západ v skutočnosti nikdy nezaujímal osud východoeurópskych krajín, inač by Maďarsko a ČSR  pri ich povstaníach  zbabelo nezradili a neopustili. NATO sa vystatovalo a podnecovalo, ale keď bolo treba, nechalo ich padnúť. Takúto  taktiku sleduje Západ vždy a bolo to  vidieť aj na konflikte v Gruzínsku 2008. NATO, tí zbabelci, ktorí nechajú za seba útočiť iných a potom, keď to  začína byť vážne, tak svojich, takzvaných  "spojencov"  viac nechcú poznať.

     Z pohľadu Američanov sú  Európania  len užitoční hlupáci, ktorí sú tam, aby poslúžili v strategickej silovej hre o ovládanie sveta. Pre Washington je Európa jednoducho ako odrazový mostík, preto všade  majú zriadené vojenské základne, ktorých sa nikdy nevzdajú. Bez Ramsteinu a iných základní,  by nikdy nemohli byť vedené vojny  v Iraku a Afganistane. Takto sa stalo aj letisko Lipsko / Halle  centrom pre prepravu vojsk na Stredný východ. V decembri každý tretí cestujúci, ktorý pristál v Lipsku, alebo odišiel, bol americký vojak na pochode na front. Že to nemecká federálna  vláda trpí ukazuje, že je spoluvinníkom na vojnových zločinoch, ktoré sa tam deju.

     Prečo je 73.000 amerických vojakov, viac ako 60 rokov po vojne, ešte umiestnených v Nemecku a je tam umiestnených aj 150 atómových bômb? Nemecko je de facto atómovým štátom, z ktorého môže byť vedená atómová vojna. A potom to nepochopiteľné pokrytectvo a nátlaky na Irán, ktorý nemá žiadne atómové zbrane. Keby som bol Ahmadínedžáda, obstaral by som si atómové zbrane, pretože  Irán  je obklopený jadrovými veľmocami zo všetkých strán. Pakistanom a Indiou na východe, na severe Ruskom, Izraelom na juhu a Tureckom, kde sú uložené aj stovky jadrových zbraní NATO, na západe. Kto má jadrové zbrane, môže byť v pokoji, pozri Severnú Kóreu. Prepadávajú sa len bezbranné krajiny a znemožňuje sa im brániť . Irán je neustále ohrozovaný a vyhráža sa mu otvorene úmyslom bombardovania a obsadenia a svetová verejnosť na to nereaguje.

     Irán má 10 percent  svetových zásob ropy, po ktorých  túžia iní. Samozrejme, s obvyklými propagovanými klamstvami, že Irán predstavuje hrozbu pre svet a najmä  pre Izrael, krajinu, ktorá skutočne má jadrové zbrane a jediná  predstavuje skutočnú hrozbu pre všetky krajiny na Blízkom východe. Zase s neexistujúcim zbraňami hromadného ničenia je vymýšľané neexistujúce nebezpečenstvo, aby nám boli zase servírované rovnaké výmysly, ktoré boli použité  proti Saddamovi    Husseinovi, len aby sa vytvorila zámienka na vojenskú inváziu. Pritom je to  len o geostratégii, o peniazoch,  o moci a kontrole a ten kto sa nepodá a nenechá zdierať, bude zničený.

Kto viedol osem rokov vojnu proti Iránu v 80. rokoch? Bola to Amerika s pomocou svojho poddaného spojenca Saddama Husseina, ktorého nechali nakoniec padnúť a vykreslili ako  "zločinca". Kým  plnil rozkazy z Washingtonu, mohol všetko, dokonca aj  zabíjať Kurdov, ktorí bojovali na strane Iránu  a to jedovatým plynom s  donáškou do domu a značky "Made in USA". Keď  po vojne Saddam čerpal príliš veľa ropy, aby bol schopný splatiť svoje dlhy z vojny  a cena  ropy padla na  24 dolárov, čo  bolo príliš lacné a keď ešte potom predával  ropu len za   euro a nie dolare,   si  podpísal sám rozsudok smrti. Pretože sa nedal  podplatiť, ani  zvrhnúť, ani zavraždiť, lebo ako agent CIA poznal ich metódy bol zaradený do „osi Zla“ a potom vtrhli vojska USA  aby ho odstránili štandardné postupy v učebnici Pentagónu.

     Ale späť do Európy. Európania sú o všetkom, čo sa stane a ich skutočnej  úlohe nechaní v  úplnej nevedomosti.  Ide o úplnú kontrolu cez Washington a nastrojom k tomu je NATO . Dôkazom je dohoda "NATO Prvý diel " , ktorú členovia NATO z príležitosti 60. výročia trvania v Štrasburgu a Kehli, minulý rok podpísali  a je ako zákon predložená US Kongresu a teraz prebieha schvaľovanie vo výbore. V zmysle tohto zákona, o ktorom v európskych médiách nepadlo ani slovo, majú  byť americké vojenské základne v Európe trvale.

     Musíte si to   predstaviť, že európske vlády  nás dali prakticky navždy pod diktát  a okupačné právo Spojených štátov. Táto situácia v Európe, ktorú ale nikto nesmie vidieť, je trvalé prevzatie a okupácia zo strany Spojených štátov, s úmyslom využiť európske hospodárstvo ako parazit, zabrániť hospodárskej spolupráci s Ruskom a európske armády použiť ako krmivo pre delá v imperialistickej vojne  USA.
To, čo teraz prebieha v Európe so štátnymi dlhmi, je vojna  čo vedie USA proti euru. Euro  sa stalo vážnym konkurentom voči doláru, ako svetovej meny. Ak  stále viac a viac krajín a osobitne tie,  ktoré ťažia ropu  prejdú na euro, potom je to existenčnou hrozbou pre Ameriku. Tým by bol koniec party, keď sa za  bezcenné doláre tlačené u nich, dala gratis kúpiť ropa. Potom by , USA museli začať niečo  vyrábať, aby mohli zarobiť eurá ako devízy  a tými platiť svoje účty za ropu. To  rozhodne nejde. Americká Way of Life "na úkor zvyšku sveta, ako fungovala po dobu 100 rokov,  by bola týmto u konca.

     Prečo sa  celý dlh, bezcenné papiere a deriváty predávajú v Európe, a hlúpi Európania ich prijali? Preto, že sa s tým v USA zbavili toxických odpadov a Európa sa totálne oslabila. Potom  Wall Street  s hlavnými zločincami, ako Goldman Sachs tiež ešte pomohli skryť ClubMed krajinám svoje dlhy, ako to ukázala situácia v Grecku (začo zobrali veľkú províziu), čo ale prispelo ešte viac k oslabeniu a ohrozeniu eura. Potom útok na švajčiarske bankové tajomstvo /proti UBS /a nízkemu  daňovému  systému  vo všeobecnosti, všetko toto  je vojna proti Európe.
Je neuveriteľné, že politici v Európe, sa s tejto hry zúčastňujú,  všetci sú zradcovia národa, vykonávajú príkazy z Washingtonu a prikývnu každému vydieraniu. Nemajú žiadnu chrbticu, sú skorumpovaní zbabelci a nevedia konečne ukázať Amíkom stredný prst a povedať, "Fuck Off!"

      Spojené štáty sa topia, zničili si svoje vlastné hospodárstvo a sú zvyknutí ako upíry žiť z iných krajín. Len ako  najväčši svetový parazit mohli viesť tento neobyčajný život, zdierajúceho  svetového impéria a viesť tieto  svoje vojny.
So svojou nekultúrou si podmanili našu spoločnosť a ničia ju. My sme dobrovoľne všetko to, čo tvorí európsku identitu a históriu odhodili  a miesto toho prevzali vo všetkých úrovniach ich perverzný životný štýl, nezdravé potraviny, ich zvrátený spôsob života. Áno, sme tak hlúpi a stále považujeme  tento odpad ,ako super dobrú, konzumnú spoločnosť, lacné zábavy a naše vlastné považujeme za hlúpe. Každý shit, ktorý prichádza z druhej strany Atlantiku berieme ako "cool", áno a aj  náš jazyk, sme tiež dovoliť degenerovať a hovoríme len jednou amerikánskou  bľabotaninou.

     Problém je, že naši politickí predstavitelia vo všetkom spolupracujú,  sú bábky  Ameriky, ochotní pomôcť zničiť Európe sebadôveru. So svojím členstvom v týchto takzvaných "transatlantických" kluboch a  organizáciách, v ich obdive  všetkému, čo prichádza cez velku  mlaku, ktoré sú nástrojom pre okupáciu Európy. Pritom každý trochu vzdelaný Američan len krúti hlavou nad našou  hlúposťou a diví sa, prečo  to všetko mlčky akceptujeme. Oni tam vedia, v akej neľudskej spoločnosti žijú, v dravom kapitalizme, ktorý sa  ešte deformoval  do firemnej diktatúry, a nechápu, prečo sme to tak ľahko prijali a opičíme sa.
A kto je najväčší zástanca tejto chorej americkej politiky? Je to Británia, s rovnakou zahraničnou a hospodárskou politikou. Rovnako ako všetko, čo sa deje práve pre Wall Street rovnako pomaha ochranit  britska vlada v City of London, na úkor celkovej ich populácie. Zvyšok krajiny môže zgegnúť. Británia je tiež preto  úplne na konci. Sú to podlízavci Washingtonu. To je dôvod k otrockej podpore politiky USA a ich zločinov  v Iraku, Afganistane a Pakistane.

     Najväčší zločinci tam  sú Tony Blair a jeho nástupca Gordon Brown. Stáli  a sú v čele frontu s cieľom predať Európanom politiku USA  . Su vinní  z agresívnych vojen s nespočetnými zavraždených civilistov  a z ich rúk kvapká krv. Akceptovali aj  trvalú okupáciu vlastnej krajiny a pričinili sa odstránenie, zničenie priemyslu,  ako v Amerike. Sú tiež zapojení do únosu a mučenia nevinných osôb podozrivých z terorizmu, ale  sami nariadil bombové útoky na Londýnske metro, nechali zavraždiť  inšpektorov zbraní ako David Kelly a vraždou sa tiež podieľajú na likvidácii vodcu Hamasu Mahmúd al-Mabhouh cez izraelský Mossad, ktorú Netanjahu sám prikázal.
Tony Blair  pred výborom, ktorý skúma dôvody pre vojnu v Iraku vypovedal, že nielen on a George W. Bush rozhodol o útoku v Iraku, ale do rozhodovacieho procesu boli tiež zapojení izraelskí predstavitelia --. Toto stretnutie sa konalo v Crawford, Texas,  6. a  7.aprila 2002,  takmer rok pred útokom. Potom  mal Benjamin Netanyahu pred U. S. Senátom prejav, v ktorom povedal: "naliehavá potreba zvrhnúť Saddáma je  prioritou" Týmto sa stali a sú  tieto  všetky tri krajiny vojnovým štváčom číslo 1 vo svete, zodpovedné za útok.

     Teraz idú Briti  s vojnovými loďami v južnom Atlantiku, lebo sa pred Argentínskym pobrežím našla ropa, ktorej by sa chceli zmocniť. Pritom  patria Malvíny  geograficky do Argentíny a sú Britmi od roku 1833 obsadene. Tento pozostatok britského impéria, je zrazu dôležitým pre nerastné suroviny  , ale inak by neprejavili záujem o tieto osamelé skaly v mori,  ktoré sú na druhom konci sveta. Chcú Briti začať  druhú vojnu o Falklandy, ako v roku 1982?
Američanom  a ich  britskému psovi na kolenách ide  vždy len o moc nad zdrojmi sveta, ktoré kradnú a ktoré chcú držať pod rukou a Izrael chce zostať jedinou atómovou mocnosťou na Blízkom východe a netrpieť nikoho vedľa seba, kto sa nepodriadi.
Ale ostatní európski lídri sú rovnako ochotní lokaji Washingtonu, ktorí pracujú proti záujmom svojich vlastných krajin. Či Sarkozy, Berlusconi alebo Merkelova,  sú  amícom vlezeníi .......a počúvajú ich rozkazy, vyslať viac vojakov do Afganistanu . Do  vojny čo trvá takmer 9 rokov, nemá žiadnu legitimitu, kde  ide o jeho strategický význam, a to, že vždy potrebujú miesto, kde  si môžu zastrieľať.

     Po rozpade Sovietskeho zväzu a Varšavskej zmluvy,  hlavný a „nebezpečný“ nepriateľ náhle zmizol. Potreba  Pentagónu,  s veľkým vojenským rozpočtom  700 miliárd dolárov ročne a pre NATO  tu už nebola. Preto  sa musel  okamžite objaviť nový nepriateľ, a preto bol vynájdený "medzinárodný terorizmus" a Al-CIA. Bol vynájdený, pretože neexistuje. Tentoraz perfektný a ideálny nepriateľ je všade a nikde, nemôže byť nikdy porazený, a preto je postarané o nekonečné vojny. Sen  každého  vojnového štváča.
Potom sa ešte inscenoval 9. 11. a vina sa dala Arabom a Islamu. Týmto sa mohli zdôvodniť pre verejnosť dlho pripravované vojny proti  Afganistanu a Iraku, zaviesť policajné zákony, ktoré obmedzujú ústavné práva a každú opozíciu, ako nepatriotickú zničiť. Toto bol vlastne  prevrat, prevzatie moci v USA „teroristami“ a odvtedy už neexistuje demokracia.

     Bolo NATO  napadnuté Afganistanom, aby sa dala zdôvodniť obrana? Nie, je to pravý opak, NATO napadlo a obsadilo Afganistan, ich klamstvá sú absurdné  na ospravedlnenie tejto vojny. Hovorí sa o rozvojovej pomoci, pritom  sa nezlepšilo po celé roky vojny nič, absolútne nič, pre afganské obyvateľstvo. Naopak, sú  zabíjaní  bombardovaním a ničená je cela infraštruktúra, čo je zľahčované vyjadrovaním,  že sa jedna len o vedľajšie škody. Podporujú skorumpovaný režim Karzaia, ktorý sa len dokázaným volebným podvodom drží pri moci. To svedčí o podivnom“ demokratickom“ chápaní zemí NATO. Dvojitý jazyk na najvyššej úrovni.
A anjel mieru, Obama, poslal  ešte viac vojakov do Afganistanu na rozšírenie vojny do Pakistanu, namiesto sľúbeného ukončenia všetkých vojen. Je to horšie ako za Busha, a to  už niečo hovorí.

Čo tam má  NATO čo hľadať?  Stratili tam niečo nemeckí vojaci? To, čo uvádza Berlín ako ospravedlnenie, sú nehanebné klamstvá. Nemeckí vojaci sa zúčastňujú na  vojnových zločinoch a masových vraždách a nič iné.   28. Apríla 1995 povedala  predsedníčka nemeckého Spolkového snemu, Prof Dr Rita Suessmuth pri spomienke  pripomínajúc koniec druhej svetovej vojny a nacistickej tyranie v Bundestagu: "Willy Brandt  často hovoril: 'z nemeckej pôdy nesmie nikdy viac vyjsť žiadna vojna. " Táto veta platí a je v pozadí nemeckých a európskych dejín tohto storočia, a to najmä v období 1933 - 1945."

Čo robí  Bundeswehr v Afganistane nie je vojna a nevychádza z nemeckej pôdy? Určite je, dokonca dvojnásobne,  lebo americkí vojaci a celá ich logistika sú posielané z Nemecka  ako aj nemecké vojska. Federálna vláda zúfalo  obchádza slovo "vojna",  teraz  však otvorene  pripúšťa, že  misia v Afganistane je vlastne otom. Nevadilo by, ako to falošne nazýva,  ale skutočnosťou je, že Bundeswehr tam  používa  svoje zbrane na zabíjanie ľudí,  hoci údajne len proti "zlým" z  Talibanu. Skutočnosť, že väčšina obetí sú civilisti, ženy a deti, je potom jednoducho ich smola.
Kto sú Talibanci vôbec? Spadli z neba, alebo pochádzajú z cudzej krajiny? Nie, oni sú Afganci, su doma, je to ich domov,  brania svoje  domovy a jednotky NATO sú cudzí útočníci, ktorí   tam nemajú čo hľadať. Akonáhle Afganec, ktorý  cez deň robí na svojom poli, zoberie večer do ruky zbraň  stava sa je jedným z partizánov.

     Bojovníkov za slobodu Talibanu znevažujú ako teroristov, aj keď bojujú proti cudzím útočníkom, ktorí si podmanili ich j krajinu. Ak sú oni  teroristi, potom členovia hnutia odporu vo Francúzsku, počas nemeckej okupácie boli tiež  teroristami a história musia byť prepísaná. A na pripomenutie, počas sovietskej invázie do Afganistanu boli predtým, tito  rovnakí "mudžahedíni" veľkými  hrdinami a bojovníkmi za slobodu v očiach Západu. Pozri Rambo III ,ktorý konči slovami: "Tento film je venovaný statočnému afganskému ľudu."

     Napadli afganskí bojovníci odporu , teda  Taliban , nejaký štát NATO? Urobili kdekoľvek vo svete niekedy teroristický útok? Zúčastnili sa vôbec Afganci na 11.  septembri? Nie, nezúčastnili. Nie, oni sa bránia len proti prekliatym okupačným vojakom ktorí už vyše  30 rokov vyčíňajú v ich zemi a zabíjajú ich rodiny.Ak  sa nebudú Spojené štáty a NATO starať do cudzích záležitostí v zahraničí, nebude žiadny dôvod k bojom. Vystižne su slova Petera Ustinova "Terorizmus je vojnou chudobných a vojna je terorizmus bohatých."
Aký druh zákerných potkanov sú tie  štáty NATO, môže  byť vidieť v nasledujúcom príklade:
NATO štaty nedodržali dohodu s  Gorbačovom. Ten súhlasil s nemeckým  znovu zjednotením,  so stiahnutím sovietskych vojsk a zrušením Varšavskej zmluvy len v prípade, že  NATO nevyplní vzniknuté vákuum na uzemí, ktore Rusko opustí. Ale čo sa stalo?  Nedodržujú sľub ani dnes  a začali východoeurópske krajiny jednu po druhej, brať za členov  do NATO a tak pokračujú v postupe  k hraniciam Ruska s umyslom Rusko obklučit. Veľmi jasné agresívne  a nepriateľské jednanie  voči Rusku.

     Kto stavia  rakety vo východnej Európe a ohrozuje nimi  Rusko? Predsa USA !  Takto budú tiež od apríla postavené v Poľsku rakety  Patriot a prídu tam  vojaci USA ako ich obsluha. Média to pretlačuju a chcú nás  propagandou presvedčiť , že na vine je  zla Moskva. Obsadzuje Rusko svojich susedov? Vedie Rusko niekde na svete vojnu? Nie, len krajiny NATO a Izrael to robia.
Môžeme len dúfať, že niekde v mysliach európskych poslancov je rozum a proces v holandskej vláde bude príkladom, že to nemôže isť takto ďalej. Aj ďalšie vlády musia padnúť na otázke nasadenia svojich vojakov v Afganistane.
Európa  sa musí konečne oslobodiť od  Ameriky a vo Washingtone jasne  povedať, že viac nespolupracuje v ich vojnách. A zároveň za Nemecko povedať :,“ Ďakujeme, teraz už môžete ísť  naspäť domov    a zobrať si  konečne všetkých svojich vojakov a zbrane, vrátane jadrových bômb, americké vojenské základne sa musia v celej Europe zavrieť a zrušiť.“ Musíme si konečne uvedomiť, že Washington, nie je náš priateľ, ale len nás využíva vo svojej stratégii na vykorisťovania  a dobývania sveta. Bezpodmienečne sa musí  zastaviť podpora Izraela pre ich vojnové zločiny spáchané proti Palestínčanom a ich okoliu..

     Ako je možné,  že politik ako Merkelová môže zbožňovať Obamu, obdivovať Henry Kissingera  a na  20. Výročie padnutia múru v Berline pozvať, alebo tiež rokovať na  schôdze vlády s Netanjahuem, ide predsa všetko o dakazaných vrahov. Ona ale na druhej strane trvale   odmieta prijať  ponúkanú ruku z Moskvy .
Mali by sme sa hlasno zvolať "Amíci choďte  domov!" , ako to požadujú  aj ostrovania z Okinawy v Japonsku a kde už majú  amerických okupantov   dosť .Mali by sme požadovať: " Bundeswehr a armády preč  z Afganistanu, a to okamžite!"

Zabíjanie civilistov NATO pokračuje
Včera bolo zase   zabitých 27 civilistov bombami NATO  v provincii Oruzgan, vrátane žien a detí. Tým sa zvyšuje celkový počet Afgancov zabitých leteckými útokmi v posledných dňoch na 60. Afganská vláda nazýva útok "neospravedlniteľným" a ostro ho odsúdila. Veliaci generál  tamojších všetkých ozbrojených síl NATO, U. S. generál Stanley McChrystal, povedal k tomu, že je to "veľmi smutné"

     Tento masový vrah  si môže jeho pokrytecký súcit nechať.  Ten  patrí pred tribunál pre vojnové zločiny a na doživotie do  väzenia ... alebo skôr, aby musel  celý zvyšok života počúvať žaloby tisícok matiek,  ktoré stratili svojich mužov, synov a dcéry, pre jeho rozkazy. Toto by mu malo hučať stále  v ušiach, mal by mat pred očami znetvorené telá, a niesť všetky duševné bolesti, kým sa morálne nezlomí, aby každého prosil o odpustenie  svojej viny..
"V koľkých krajín musia USA viesť vojnu, kým nebude oficiálne vyhlásená  za svetovú  vojnu?"

 

 


 

http://alles-schallundrauch.blogspot.com/
Die einzigen wirklichen Terroristen auf dieser Welt sind Washington und Tel Aviv Thema: Afghanistan, Deutschland, EU, Krieg, Naher Osten, NATO, USA

http://www.prop.sk/skutocni_teroristi.html


Johny
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
oban   |   ip:77.247.22   |   2010-03-04  (06:09)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  nádherný článok....skoda že ho neuverejnia aj v SME a v Novom čase ci Plus 1-7dní...teraz v predvolebnom období by to bolo velmi uzitočné.....


Ekonom   |   ip:91.127.88   |   2010-03-04  (07:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oban + všetkým
Nespite v médiach to nikdy nebude nie sú naše. Náš denník je Doležite.sk Nespite ludia zobudte sa nefrflite, zubudte sa ak chcete aby to vedel každý ?! http://dolezite.sk/Reklama_v_autobuse__Hladam_sponzorov__9.html


Ekonom   |   ip:91.127.88   |   2010-03-04  (07:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podla toho inzerátu stačí mať 2 Eurá a máme reklamu ak to dáme všetci ktorý čítajú tento web, viete si predstaviť kolko ludí na verejnosti oslovíme ?


Ekonom   |   ip:91.127.88   |   2010-03-04  (07:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  citujem "Reklamu v autobuse je možné zriadiť už od 60 Sk / 2 Eur .

Čítajte viac: http://dolezite.sk/Reklama_v_autobuse__Hladam_sponzorov__9.html#ixzz0hBhkSv4A

Budeme iba nadávať ?! Ak má niekto ešte lepší nápad sem s ním.on   |   ip:195.28.70   |   2010-03-04  (08:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pustime sa do toho. musime znicit chorobu slovenskych dennikov a pod.


ANONYM   |   ip:82.193.97   |   2010-03-04  (08:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  .


putnik   |   ip:195.80.17   |   2010-03-04  (10:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Spanielskej obcianskej vojny sa vraj zucasnili aj ludia od nas.
Slovesky vojaci v Rusku pocas 2. svetovej vojny "zbehli" k nepriatelovi.
V Afganistane su Slovaci na (ne)spravenej strane?
(Dalsiu vetu nech si doplni kazdy sam!)


matozv   |   ip:62.242.10   |   2010-03-04  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A co tak sa vyzbierat na jednu stranku do dennika sme alebo pravda? ako inzercia by to mozno vyslo.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-04  (11:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj keby bol zverejneny v danych periodikach, ti co citaju tieto noviny, by to aj tak nepochopili.


DavidB   |   ip:147.232.2   |   2010-03-04  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.webnoviny.sk/firmy/dennik-pravda-kupili-klienti-jt/79381-clanok.html
a dalsie noviny v riti :)


kakadu   |   ip:62.168.11   |   2010-03-04  (11:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matozv:
Neblbni. Jednak to nestoji "par korun" a vobec to nepomoze. Skor naopak. Zbytocne uputas pozornost a nasledky mozu byt neprijemne. Vid kauza zvedavec.org v Cechach.
Nic neurychlis, vsetko ma svoj cas. Omnoho viac pomozes, ak z casu na cas vytlacis nejaky clanok a das ho precitat ludom z tvojho okolia.


Mazy   |   ip:80.95.246   |   2010-03-04  (12:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Saddam v tom jel celou dobu s nima. Uplne ve vsem. Zabili pouze na oko jeho dvojnika aby se nereklo.. On v klidu dal zije v portugalsku na plazi a smeje se tam vsemu.


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-04  (13:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  az tento server bude tak popularny, ze sa jeho vlastnik rozhodne ho predat tomu, kto da najvyssiu ponuku, a byt za vodou.
potom tu vyjde jeden clanok propagujuci fasizmus alebo anonymny nepravdivy prispevok o tom, ze sa chysta spachat nejaky atentat alebo otravit vsetky studne na celom svete a vecer to bude v Markize, Jojke, rano na Sme, Pravde a tento server bude nadobro pochovany.
ako keby sme nevedeli, ako sa to robi.

inak suhlasim s kakadu-om


999   |   ip:85.135.16   |   2010-03-04  (17:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď mám porovnať Slovensko z Afganistanom, tak potom partizáni v druhej svetovej vojne boli teroristi a Slovenské národné povstanie bolo teroristické povstanie.


xxx   |   ip:78.99.184   |   2010-03-05  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O ja, das ist wahr.


mulo   |   ip:85.216.24   |   2010-03-05  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mazy svata pravda!ako mohli vymzsliet taku chujovinu,ze najmocnejsi clovek v iraku sa skryje do diery pod zem s kufrikom penazi.a cely svet im to zozral.takmto isto "zahinul"aj HitlerO_o   |   ip:213.215.9   |   2010-03-06  (01:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemam slov ... len dufam ze si to precita co najviac ludi


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-03-06  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Môj názor:Za všetkým stojí Anglicko.Anglicko ,veľký otec USA.


mula   |   ip:85.216.24   |   2010-03-07  (21:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kiwo pravda.kralovna alzbeta je na ich cele.mkultra   |   ip:91.127.35   |   2010-03-15  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  treba si pozrieť na youtube alebo vygoogliť niečo o tzv. impériu troch miest. Na tomto svete existujú tri mestá, ktoré sú mestom v meste,štátmi v štáte - City of Columbia (vo Washingtone), Vatican City (v Ríme) a City of London(v londone)

Naštudujte si niečo o tom, celé je to neuveriteľne poprepájané. Napríklad Vatikán drží veľké peniaze v Bank of England (Rotschildova banka), Rotschild spoluvlastní FED atď.

http://video.google.com/videoplay?docid=4675077383139148549#
Empire of the CityPreboha   |   ip:78.141.71   |   2010-03-20  (00:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak ma clovek uverit tymto dristom, musi byt dusevny chudak. Obhajovat "dobrych Talibancov" moze... Ste to Vy, co hladate senzacie, a podpurjete tych, co zarabaju na chorych konspiracnych teroriach.


Peter   |   ip:194.145.2   |   2011-01-10  (23:21)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Rokmi sa presviedčam na vlastné oči, že satanský národ panuje na svete-USA.
Odkedy existujú len vyvolávajú vojny, vraždia /Indiánov, černochov, Ázijcov/
Majú plnú hubu Boha, ale ich bohom je Satan. Keby sa stal zázrak, že by vybuchla sopka Yelowstone, bola zničená USA a zvyšok Zeme by to nepostihlo, bol by pokoj od Diabla.


Milan   |   ip:209.17.17   |   2011-01-11  (00:35)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Moj ty boze. Keby hlupost kvitla tak tento clanok je ako rozkvitnuta luka v plnom kvete. Autor s dokonale oprasil stare pohodene knihy doma z cias studia VUML a hla - vsetko vysvetlujuci a objasnujuci clanok je na svete. Ha ha - tplko volovin pokope to sa len tak lahko nevidi. Ani clovek nevie z ktoreho konca to zacat vyvracat. Americke rakety v polsku ziadali sami poliaci a boli dost nestastny ked Obama sa zdrahal s ich rozmiestnenim - asi poliaci necitali clanok nasho slavneho autora o tom ze rusko nikdy nebolo agresorom a bol to vzdy zapad ktory ich napadol. Skoda ze tento nadherny clanok nemohli precitat vsetky obetiam v Katyni ktorych mierotvorne rusko poslalo na druhy svet - alebo obyvatelom polovice polska ktore Stalin prevalcoval na zaciatku vojny. Vychodoeuropske krajiny sa sami vehementne dozaduju stat clenmi NATO - asi sa citia bezpecnejsie tam ako pod slobodnymi zastavami krajiny kde prekvita len mier a ludia spievaju s usmevom piesen prace - pokial nahodou nekopu hliny v gulagoch na sibiri pri -50 stupnovych mrazoch. Stravil by som svoj drahocenny den argumentovat s autorom ale zbytocne budem mlatit do klavesnice a cumiet na okienko windowsu - na to na ktore cumi aj autor zurivo pisajuc ze z ameriky nic dobre neprislo. Ha ha - idem si to precitat este raz. Taka blobost sa nevidi kazdy den


lubo . hemysepu67   |   ip:78.98.39.   |   2012-06-14  (10:42)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ahoj Milan,máš pravdu je to článok o nenávisti a zlobe voči USA,nemá nič spoločné s objektivnym hodnotením historie.Takýto typ ludí vyvoláva iba nenávist medzi ludmi a teší sa z tej kopy hnoja čo okolo seba nakydal.
Takíto ludia štvú ostatných,vyvolávajú nepokoje a vojny,
a potom sa tešia kolko zla sposobili.Najlepšie je takých
ludí ignorovat a nevšímat si ani ich,ani ich články.Ale
ináč tak ako v živote - nič nie je iba biele a čierne,pravda je obyčajne niekde medzi tým,či už je
bledo- alebo tmavo šedá.


buko1 . cemuvyna20   |   ip:85.237.22   |   2013-04-03  (19:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Videl autor vôbec mapu???? Odkedy Irán susedí s Indiou? A odkedy leží Izrael na Juh od Iránu?


hahaha . kivetome38   |   ip:178.143.2   |   2015-02-16  (21:13)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  teeeda toto je blud blud blud. autor je asi paranoik a mali by ho za takeho klamstva a polopravdy zavriet,lebo vobec nevie ake hluposti pise. je to skoda aj komentovat.vzdy bude niekto, kto si bude upravovat pravdu podla seba,alebo preberie nieco z ineho clanku a bude to vydavat za svatu pravdu. dolezite.sk je najhlupejsia stranka aku som kedy cital :)


realita . lijijolu5   |   ip:89.144.20   |   2015-02-24  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ten článok je pravdivý,len ludia nevedia rozoznať čo je pravda a čo nie-o to ide politike z usa už aj po 2.sv.vojne sa CIA usiluje rozbiť naše bohatstvo ,aby oni mohli urobiť svoje obchody,však ludom treba otvoriť oči-ked amíci niekoho zabijú v eu ,ani nesúdia američane,,napr.tirolské nešťastie,,však oboma sa už verejne vyhlasuje za vládcu sveta,podla neho mu musí každý národ platiť,napr .u nás sa odvádzajú miliardy,alebo sa urobí predražený obchod zo zbranami,klamstvá pre mladú generáciu,-ten kto nerozumie tomu článku by si mal viac všímať realitu nielen u nás ale aj v okolí-psychologia ich vojny tkvie len na imiždových slovách,ináč my živíme celú ameriku,všetky chudobné krajiny kde sa pohybuje,kto sa im vzoprie tam vyvolajú puč alebo nepokoj,používajúklamstvá ,prevracajú historiu ,zamlčujú pravdu -nechápem ako to ludia nevidia,ked je to tak jasné,však lacná pr.sila je v podstate vydieranie


ObristNicolas . gofijace45   |   ip:46.229.22   |   2016-04-30  (16:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň, pán / Vážená pani,

Potreboval ste požičiavanie peňazí medzi jednotlivcami vyrovnať sa s finančnými ťažkosťami, aby konečne prelomiť patovú situáciu vyvolalo zo strany bánk tým, že odmietnutie ich súborov, ktoré sa použijú? Som finančných odborníkov schopný robiť úver vo výške, ktorú potrebujete a s podmienkami, ktoré uľahčujú život. Tu sú oblasti, kam môžete pomôcť:

* Finančné
* Lend Lease
* Investičné úver
* Auto úver
* Konsolidácia dlhu
* Kreditné linka
* Druhá hypotéka
* Kreditné Redemption
* Osobná pôžička
email: nicolashelp279@outlook.com


Sean . wiqunagi65   |   ip:41.144.24   |   2016-05-31  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hľadáte veľmi skutočné úver? Za prijateľnú úrokovou sadzbou? Spracované priebehu 2 až 5 pracovných dní. Už ste bola odmietnutá neustále podľa svojich bánk a iných finančných inštitúcií? Tu je legitímne ponuky, pretože otázka úveru a bezpečnosť je niečo, čo zákazníci sú stále viac znepokojení, Gratulujem vám, úroková sadzba pre našej ponuky je 3% Ak máte záujem o získanie finančnej pomoci, kontaktujte nás ešte dnes na adrese: seankentco-operative@hotmail.com.

Žiadateľ Osobné údaje.

Tvoje meno:
Suma potrebná:
Tvoja krajina:
Pôžička Trvanie:
Vaša adresa:
Telefónne číslo:
Mesačný príjem:
pohlavie:
Vaše číslo Fax:
Tvoj vek:

Kontaktná osoba: Sean Kent.
E-mail: seankentco-operative@hotmail.com


Williams . legenuti77   |   ip:105.112.2   |   2016-06-15  (12:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hľadáte naliehavú pôžičku? Mám pre vás dobrú správu! Ponúkame úvery v rozmedzí od € 5.000 do 30.000.000 € na 2% úrokovou sadzbou na zrušenie. Na úvery na rozvoj podnikania, osobné pôžičky, auto úver atď Sme certifikovaní, dôveryhodný, spoľahlivý, efektívny, rýchly a dynamický, kontaktujte nás na e-maile: williamsgideon1@gmail.com


MichealBenson . sokakyma11   |   ip:197.210.2   |   2016-07-17  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aby som sa správne zaviesť, som pán Michael Benson súkromných veriteľov, aj rozdávať pôžičky na úrokové sadzby vo výške 3%, tejto finančnej príležitosť. u vašich dverí, dostať svoje pôžičky rýchlo. Existuje toľko ľudí tam vonku, ktorí hľadajú finančné možnosti či pomoc za rohom, a miest, a stále nie sú schopní dostať jeden, ale tu to je. Možnosti financovania v vašich dverí krok a ako také nemôže dovoliť nechať ujsť túto príležitosť túto službu pre jednotlivcov, firmy, podnikateľov a ženy, a pôžičiek je dostupnosť akékoľvek množstvo podľa Vášho výberu Viac informácií , Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: MICHEALBENSONLOANAGENCY@GMAIL.COM
Formulár žiadosti o úver a vráti ho.

Celé meno .................

súkromné ​​telefónne číslo ................

Krajina .................

Adresa ................

Štátne ..............

Roky ..............

Že bol použitý pred, alebo nie. .............

Stav ..............

Výška úveru potreba. ..................

Pôžičkové lehota ................

Povolanie .................

Mesačné príjmy ...............

V nadväznosti na tieto detaily, zašleme našu dohodu s platobným kalendárom, a ak súhlasíte s Podmienkami, stojí, ako dostať svoje pôžičky do 24 hodín, v závislosti od závažnosti a naliehavosti, a dôvera ,
Čakám na vaše rýchle odpovede.

pozorne

michael Benson


ObristNicolas . gofijace45   |   ip:46.229.22   |   2016-07-23  (01:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som úver dôstojník v Poľsku, aj rozdávať pôžičky na dobré úrokové sadzby, aj rozdávať pôžičky pre jednotlivcov i firmy, kontaktujte ma na nicolashelp279@outlook.com


HeleneTRAYNARD . syhesuqi16   |   ip:41.79.217   |   2016-11-11  (17:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobrý deň.
Som Francúz a rád by som vám ponúknuť svoje služby.
Mám osobitnú ponuku pôžičky medzinárodne. S kapitálom
pouûije poskytnúť pôžičky medzi jednotlivcami v krátkodobom i dlhodobom horizonte od
8000€ - 12.000.000e pre všetkých vážne ľudí sú v reálnom potrebujú. Sadzba
záujem je 2% ročne. I poskytuje finančné, úver úvery nehnuteľností, investície, auto úver, Osobné úver úver. Som k dispozícii pre splnenie svojich klientov v trvaní maximálne 3 dní od prevzatia formulára žiadosti.
Kontakt: traynardhelene483@gmail.com


mrethanlucas . tibysede1   |   ip:199.249.2   |   2016-12-10  (01:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je ťažké získať bankový úver okolo vás? Alebo hľadáte naliehavú pôžičku platiť svoje účty? Tiež dávame úvery, aby oslávili Vianoce, potom navštívte dnes a získať finančné prostriedky .. poskytnúť úver medzinárodných a súkromných spoločností. Kontaktujte nás ešte dnes s nižšie uvedené informácie vi e-mailu mortgageloanfirm1999@gmail.com pozdravom Pridal: pán Ethan Lucas


anna . tusuqevu63   |   ip:195.154.1   |   2017-01-03  (17:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  haló

Potrebujete úver? Ak áno?

kontaktujte ma na môj e-mail

Výška úveru: .........................................?

Doba splácania: .............................................?

vďaka

email: annalisapramp@gmail.com

WhatsApp / +33752848130


MariaTomas . lodydepe85   |   ip:91.109.30   |   2017-01-25  (19:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den priatelia.

Ste stále hladá úver, a tie boli zamietnuté bankami alebo podvedení. Dostal som realitný úver vo výške 300.000 eur zo senátor Walter. on je naozaj dobrý a seriózny veritela.

Kontaktovat senátora Walter dalej; senatorrpwalter@hotmail.com


vivan . qajotoqu38   |   ip:23.232.15   |   2017-02-11  (01:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hi aj dostal pôžičku vo výške €7.000 na môj účet ešte dnes a úroková sadzba je 3%, myslím, že niekto môže kontaktovať ultimateloaninstitute@outlook.com pre viac informácií o tom, ako sa dostať


james . juhobade96   |   ip:62.210.24   |   2017-02-12  (16:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň Úverové Seekers,

Potrebujete naliehavá? Ak áno, strach nie viac, ponúkame všetky druhy
úveru pri úrokovej sadzby nízke a cenovo dostupné.

* Ste finančne Squeezed?
* Myslíte si, hľadať finančné prostriedky na splatenie úverov a dlhov
* Myslíte si, hľadať financie nastaviť si vlastné podnikanie?
* Ste v núdzi súkromných alebo podnikateľských úverov na rôzne účely?
* Myslíte si, hľadať úvery vykonať veľké projekty / Real Estate
* Myslíte si, hľadať finančné prostriedky na rôzne iné procesy?

Žiadosť o úver INFORMAČNÝ FORMULÁR

* Názov:
* Vek:
* Štát:
* Krajina:
* Telefónne číslo:
* Pôžička Suma potrebná:
* Pôžička Trvanie:
* Povolanie:
* sex

FILL Pôžička formulár riadne a poslať späť k nám prostredníctvom e-mailu :: Genuineloanfirm1995@gmail.com


mrethanlucas . tibysede1   |   ip:162.217.3   |   2017-02-25  (03:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je ťažké získať bankový úver okolo? Alebo hľadáte naliehavú pôžičku platiť svoje účty? Zabezpečujeme úvery pre začiatok podnikania, potom navštívte dnes a získať finančné prostriedky .. poskytnúť úver pre medzinárodné firmy aj jednotlivcov. Kontaktujte nás ešte dnes som s informáciami potom email mortgageloanfirm1999@gmail.com píla S pozdravom, Pridal: pán Ethan Lucas


mrethanlucas . tibysede1   |   ip:162.217.3   |   2017-02-25  (04:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je ťažké získať bankový úver okolo? Alebo hľadáte naliehavú pôžičku platiť svoje účty? Zabezpečujeme úvery pre začiatok podnikania, potom navštívte dnes a získať finančné prostriedky .. poskytnúť úver pre medzinárodné firmy aj jednotlivcov. Kontaktujte nás ešte dnes som s informáciami potom email mortgageloanfirm1999@gmail.com píla S pozdravom, Pridal: pán Ethan Lucas


mrethanlucas . tibysede1   |   ip:162.217.3   |   2017-02-25  (04:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je ťažké získať bankový úver okolo? Alebo hľadáte naliehavú pôžičku platiť svoje účty? Zabezpečujeme úvery pre začiatok podnikania, potom navštívte dnes a získať finančné prostriedky .. poskytnúť úver pre medzinárodné firmy aj jednotlivcov. Kontaktujte nás ešte dnes som s informáciami potom email mortgageloanfirm1999@gmail.com píla S pozdravom, Pridal: pán Ethan Lucas


mrethanlucas . tibysede1   |   ip:162.217.3   |   2017-02-25  (04:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je ťažké získať bankový úver okolo? Alebo hľadáte naliehavú pôžičku platiť svoje účty? Zabezpečujeme úvery pre začiatok podnikania, potom navštívte dnes a získať finančné prostriedky .. poskytnúť úver pre medzinárodné firmy aj jednotlivcov. Kontaktujte nás ešte dnes som s informáciami potom email mortgageloanfirm1999@gmail.com píla S pozdravom, Pridal: pán Ethan Lucas


Instmar . wivyfime40   |   ip:77.234.40   |   2017-03-13  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potrebujete úver sa zbaviť svojich dlhov, alebo začať podnikať? Potrebujete úver alebo úver? Pretože odmietnutý bankami alebo vo vážnej finančnej situácie.
Dali sme vám k dispozícii úvery (Hypotekárne, komerčné, všetky druhy pôžičiek) a úvery.
Pôžička, bezpečné a bez veľkej formalita. Váš súbor sa spracuje v krátkom čase.
Množstvo: 1000 do 275.000 eur
Pre viac info email.
E-mail: instmaricharles@gmail.com


Bakaer . wiqifavu88   |   ip:77.234.40   |   2017-03-22  (08:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Máme k dispozícii všetkým (najmä pestúnky, obchodník, zamestnanec, odišiel) spotrebiteľské pôžičky, úvery či jednoduché. Ďalej ponúkame hypotekárnych úverov a komerčných úverov. Úvery na súkromné použitie 1000 až 20.000 €. Iné typy úverov: 1.000 až 200000€
Pre otázky, kontaktujte ma e-mail: bakmariejust@gmail.com


jaysamuel . cavolyfy34   |   ip:197.210.4   |   2017-04-05  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň pán / pani,
Ak budete potrebovať naliehavú prácu nadviazať úver, alebo budete potrebovať úver splatiť
váš dlh, budete potrebovať refinancovať úver? Potrebujete úver na nákup automobilu alebo A
dom? Ak áno, strach nič viac, ponúkame všetky druhy úverov bez úveru
skontrolovať s vhodným úrokovej sadzby !!! Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu. (
sterlingunicornfunds@gmail.com) pre viac informácií
Ďakujem


Donald . vugibecu61   |   ip:5.62.49.6   |   2017-05-02  (01:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň, čelíte finančnému zlyhaniu alebo akýmkoľvek iným prekážkam vo vašom podnikaní? Potrebujete finančné prostriedky (pôžičku) na začatie nového podnikania, investovanie alebo splácanie dlžných / zmeniek, kúpiť nový dom, auto ... alebo vyriešiť akýkoľvek iný finančný problém, s ktorým by ste mohli čeliť, najmä počas tohto obdobia! Máme riešenia pre každý finančný problém. Naša firma je súkromným riešením pre všetky typy outsourcingových prác v oblasti financií, poskytovania pôžičiek (osobných aj obchodných) a naším cieľom je zdvihnúť ťažkú ​​záťaž z hlavy a poskytnúť vám požadovanú sumu úveru Umožniť vašu finančnú stabilitu a stav bez dlhov! A tiež vám poskytneme pôžičku s úrokovou sadzbou až 3%. KONTAKTUJTE NÁS SAMOSTATNE S VAŠOU ŽIADOSŤOU O LIAN VIA EMAIL: (donaldmarkloanfunding@gmail.com) Kontaktujte nás teraz prostredníctvom tohto e-mailu, Pre rýchle schvaľovanie úveru bez kontroly vašej kreditnej histórie, príďte na nás teraz pre rýchlu a naliehavú pôžičku, Naším cieľom je Poskytnúť našim zákazníkom najvyššiu úroveň pohodlia, pretože každá firma má obmedzené zdroje a tiež finančne posilňuje finančnú verejnosť. Skúška by bola presvedčivá, čaká na vašu odpoveď ... donaldmarkloanfunding@gmail.com


FerdinandLeo . mowopymo36   |   ip:193.138.6   |   2017-09-19  (21:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potrebujete nejakú finančnú pomoc? Osobné pôžičky?
Podnikové kredity? Hypotéky? Poskytujeme úvery vo výške 2%
Miera! , Ak sa k nám vrátite so sebou

Názov:
Požadovaná výška úveru:
doba trvania:
Krajina:
štát:
Telefónne číslo

Kontaktujte nás dnes na: Ferdinandleofinance@gmail.com


danieljohn . syguxeku4   |   ip:197.211.6   |   2017-10-12  (11:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  

Som pán DANIEL JOHN Service Lender, sme legitímna, registrovaná a garantovaná úverová spoločnosť a poskytujeme úvery jednotlivcom, spoločnostiam, vládnym inštitúciám, cirkvám a obchodným organizáciám a ľuďom akéhokoľvek druhu. Potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Máte finančný problém? Potrebujete finančné riešenie? DANIEL JOHN LOAN COMPANY je riešenie všetkých vašich finančných problémov, naše úvery sú jednoduché a rýchle. Kontaktujte nás už dnes za účelom požičiavania, ktoré si želáte, môžeme dohodnúť akúkoľvek pôžičku, ktorá bude vyhovovať vašim rozpočtom iba s 2% úrokovou sadzbou. Ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: (danieljohnloancompany@gmail.com)


CatherineCole . nanihadu52   |   ip:197.211.6   |   2017-10-18  (12:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň,

   Ak ste podnikateľ alebo žena? Ak máte finančný stres alebo potrebujete finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania? Potrebujete požičať
splatiť dlh alebo platiť účty? Máte nízke kreditné skóre a je ťažké získať pôžičku od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií? Potrebujete úver alebo financie, ako napríklad:

a) osobné pôžičky
b) vzdelávanie,
c) konsolidácia dlhu,
d) rozšírenie,
e) atď


   Ponúkame úvery jednotlivcom, firmám a spolupracujúcim orgánom pri 3% úrokovej sadzbe za rok. Minimálna suma, ktorú si môžete požičať, je 2 000,00 US dolárov na maximálne 50 miliónov dolárov. Ak máte záujem, kontaktujte nás s nižšie uvedenými e-mailovými informáciami.

KONTAKTUJTE NÁŠ TERAZ: info.trustfirm2012@gmail.com
NAME: pani Catherine Cole


Rýchla a ľahká dostupnosť úveru


DerekDouglas . wybywywa98   |   ip:197.211.6   |   2017-10-18  (12:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj

     Potrebujete úver, osobný úver alebo podnikateľský úver? Sme oprávnený a akreditovaný veriteľ, s veľmi nízkou úrokovou sadzbou.

Doba splácania 1 - 25 rokov.
Minimálna výška úveru: 1.000 až 100.000.000,00 dolárov

Pre ďalšie informácie a spracovanie kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: easyloanfirm2020@gmail.com

S Pozdravom
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com


Potrebujete úver?


PaniPatriciaKingsmanov . fojudora09   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moje meno je pani Patricia Kingsman sme nová legit lenders veriteľa roku 2017 a radi pomôžeme akémukoľvek orgánu, ktorý potrebuje finančnú pomoc, ktorú ponúkame od $ 500,000.00 a $ 5,000,000.00 a tiež poskytujeme pôžičky v eurách nad tým, takže ak potrebujete pomoc láskavo pošlite nás e-mailom na adresu: patriciakingsman.loans2016@gmail.com, aby sa vaša úverová transakcia mohla uskutočniť, teraz budete so svojím úverom v nasledujúcich 24 hodinách, je to rýchly transfer a je bezpečné bez akéhokoľvek oneskorenia. Takže e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com v prípade záujmu

E-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com


PaniPatriciaKingsmanov . fojudora09   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ste obchodný muž alebo žena? Ste v akomkoľvek finančnom neporiadku alebo Potrebujete finančné prostriedky na založenie vlastnej firmy? Potrebujete úver na začatie peknej Malé a stredné podnikanie? Máte nízke kreditné skóre a je ťažké získať kapitálový úver od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií ?. Zainteresovaní žiadatelia by mali nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: patriciakingsman.loans2016@gmail.com


NorikaEmSona . dupohovi41   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (12:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahojte všetci

Volám sa Norika Em Sona a ja som z Trnava Slovak Chcem vám povedať všetkým uchádzačom o úvery, že existuje len jedna skutočná úverová spoločnosť, ktorá ponúka pôžičky a pomohli mi s mojím úverom Názov spoločnosti je Makro úverová spoločnosť a pôžička Veriteľa, ktorý mi pomohol so svojou pôžičkou jej meno je pani Patricia Kingsman, takže ak potrebujete pôžičku bez toho, aby ste boli scammed ísť na túto spoločnosť teraz a dostanete pôžičku tam pôžičky je bezpečné a rýchlo tu mail je patriciakingsman.loans2016@gmail.com tak si prajete Všetci najlepší uchádzači o úvery to je skutočná spoločnosť, ktorá ponúka pôžičky.

E-mail: Patriciakingsman.loans2016@gmail.com

S pozdravom všetkým


RomukaLadislav . pysajoce7   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (12:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všetci moje meno je Romuška Ladislav som od slovenčiny som práve dostala moju pôžičku od pani Patricia Kingsman úverová spoločnosť sú novou legitímnou úverovou spoločnosťou z roku 2017 a už dávno som dostala pôžičku od nich som dostal môj pôžičku od nich dnes a Teraz ako vysielanie tejto správy som veľmi šťastný, že táto spoločnosť je skutočne skvelé, takže každý, kto potrebuje pôžičku kontaktovať túto spoločnosť sú skutočne skvelé tam mail je patriciakingsman.loans2016@gmail.com


DeniskoPipko . lakogomy09   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (12:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj všetci moje meno je Denisko Pipko a ja som zo Slovenska som bol na internete a ja som počul ľudí hovoriť, že boli scammed pred a naliehavo potrebujem pôžičku, takže som sa bál požiadať o úver on-line vec som videl 3 ľudí Svedčím o pani Patricii Kingsmanovej úverovej spoločnosti, že tam dostali pôžičku od nej som nikdy predtým nepožiadala o pôžičku a tak som sa bál, že sa dostanem do scammed, ale veril som, čo ľudia hovoria a žiadajú od tejto úverovej spoločnosti a všetko je v poriadku Povedali mi, aby som poslal poplatok za prevod, ktorý sa použije na prevod mojej pôžičky, keď mi povedali, že som sa tak bál, že to bol scammed, takže som sa posadil a premýšľal som o tom a vrátil som sa k nim a povedal im, že mám Nikdy to neurobilo predtým, ale pani Patricia Kingsmanová povedala, že by som im mala veriť, že mi pomôžu, tak som to urobil a išiel som poslať poplatok, ktorý povedali, že by som mal poslať na prevod mojej pôžičky práve dnes dostal upozornenie od mojej Že na mojom účte sú peniaze. Dnes som veľmi šťastný, že som nikdy nebol scammed predtým a ja som dostal môj pôžičku raz, takže teraz som šťastný a ja a moja rodina budeme šťastný taky tak, že každý, kto potrebuje pôžičku by sa mala vzťahovať od tejto spoločnosti, bez toho, aby bol scammed, pretože je Skutočné a skvelé a modlím sa, aby Bôh mal naďalej používať ju, aby pomohol ľuďom tam pôžičky. Jej poštová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Opäť zostávam Denisko Pipko


JurajTatianaIgwarr . jaluhihy28   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Volám sa Juraj Tatiana Igwarr som z Trnava Slovak som počul o tejto spoločnosti, že poskytujú pôžičky a ja som šiel požiadať o pôžičku od nich som počul ľudí hovoriť o podvod, ale nikdy som bol scammed skôr, než táto spoločnosť mi pomohla s Moja pôžička, takže ktokoľvek, kto potrebuje pôžičku, by sa mal vzťahovať od nich, tam pôžičky sú rýchle a bezpečné mailovú adresu patriciakingsman.loans2016@gmail.com


TomMatej . turycise28   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahojte všetci

Moje meno je Tomáš Matej Som z Trenčína Slovenčina Hľadal som úver online a všetko, čo som dostal, je podvodníci, ale našiel som túto úverovú spoločnosť Patricia Kingsman úverovú spoločnosť a videl som ľudí on-line svedčiť o tých dobrých skutkoch, takže som sa rozhodol Skúsiť, či budem šťastný opäť, tak som požiadal o pôžičku vo výške 350.000,00 Euro a pôžička pôžička pani Patricia Kingsman ma ubezpečila, že za 12 hodín môj úver bude na môj bankový účet tak dnes, ako som pracoval som videla, Že je na mojom účte nejaké finančné prostriedky vo výške 350.000,00 eur a ja ďakujem Patricii Kingsmanovej, pretože je skutočná, takže ak potrebujete akúkoľvek online pôžičku, prosím neprídejte ako ja, použite od tejto spoločnosti, pretože je jedinou skutočnou spoločnosťou, ktorá poskytuje úver online , Táto poštová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com


ChiaraMishaSulla . rocakity58   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Volám sa Chiara Misha Sulla som z Levoče Slovak som práve dostal môj pôžičku od novej legitímnej úverovej spoločnosti z roku 2017 a názov spoločnosti, ktorá mi pomohla so mojou pôžičkou dnes je Patricia Kingsman úverová spoločnosť, to je najkrajšia úverová spoločnosť i Nikdy som sa stretol s i požiadal o pôžičku od nich včera a jediná vec, ktorú som urobil, bolo zaplatiť poplatok za transfer, ktorý povedali, že by som mal platiť a okamžite som platiť v nasledujúcich 12 hodín čas som bol s mojím úverom ľúto, môžem Nehovorte, koľko mi pomohli, ale je to veľké množstvo peňazí, takže každý, ak potrebujete skutočnú pôžičku, je to tá správna pôžičková spoločnosť, ktorá má kontaktovať tu adresu je patriciakingsman.loans2016@gmail.com


JurajKamensk . pojetifu72   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň všetci moje meno Juraj Kamensk a ja som zo slovenskej Žiliny Chcem využiť túto šancu Mám teraz napísať túto správu na internet, ak niekto z vás hľadá pôžičku skutočne toto je tá správna spoločnosť, na ktorú som kontakt Obchodná žena a požiadal som o pôžičku v legitímnej spoločnosti v roku 2017 a názov spoločnosti je spoločnosť Patricia Kingsman, ktorá pomáha ľuďom od roku 2016 a teraz sme v roku 2017 a ja som od nich dostala pôžičku, takže ak niekto z vás Potrebujem pôžičku ísť a uplatňovať od nich, pretože sú skutočné Len sa modlím, aby si ľudia, ktorí potrebujú pomoc s pôžičkou nedostanú scammed, a preto som pomocou tejto šance písať túto správu na internete, ak potrebujete pôžičku legit pôžičku Žiadať od tejto spoločnosti, aby ste sa nedostali na scammed, keď sa prihlásite od nesprávnej spoločnosti. Tam je mailová adresa patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Mať pekný deň každý a modlím sa, ste všetci šťastní, ako som dnes


TomPetraOndruov . jehujaxo86   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Volám sa Tomá Petra Ondrušová a ja som od slovenčiny chcem použiť tentokrát, aby som povedal každému na internete o tom, ako som dostal môj úver po tom, ako som bol podvodník 3 krát som požiadal o pôžičku od Patricia Kingsman úverovej spoločnosti včera videl som ľudí svedčiť o Jej dobré práce a o tom, ako pomohla ľuďom, tak som sa rozhodol požiadať a povedala mi, čo som potreboval robiť Bol som strach, ale urobil som to dnes ráno Teraz som dostal upozornenie z mojej banky tam tam peniaze na mojom účte a ja som skontroloval Suma a to bola moja pôžička som tak šťastný. Takže chcem použiť tento čas a povedať každému na internete, že táto spoločnosť je skutočná, ak potrebujete pôžičku, táto spoločnosť je tá správna spoločnosť, od ktorej sa uchádzať, aby sa nedostal ako vy scammed, pretože tam sú podvodníci tam platí od tejto spoločnosti a Budete spokojní. Tam je mailová adresa patriciakingsman.loans2016@gmail.com


RadkaMartinaernkov . gopekara74   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Volám sa Radka Martina Èernáková zo Štúrovo slovenčiny Chcem využiť čas na napísanie na internet, že som práve dostala moje pôžičkové prostriedky vo výške 5 miliónov eur od tejto spoločnosti nazývanej Patricia Kingsman úverová spoločnosť Najprv som neveril tomu, čo boli ľudia Hovorím na internete, ale ja som sa rozhodol skúsiť a požiadal som o pôžičku pred 2 dňami a práve som dostal hovor od mojej banky, že na mojom účte je suma 5 miliónov eur a okamžite som dostal upozornenie od mojej banky Patricia Kingsman Úverová spoločnosť mi zavolala a spýtala sa ma, či som dostal môj úver a povedal som im áno, takže povedali, že by som mal priniesť viac ľudí do tej spoločnosti, ak niekto potrebuje pôžičku, takže ak naozaj potrebujete pôžičku je to spoločnosť, Sú naozaj skvelé a verím, že teraz existuje skutočná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky a táto spoločnosť je Patricia Kingsmanovou úverovou spoločnosťou, takže ak niekto z vás potrebuje urgentnú pôžičku a je dôležité, je to tá správna spoločnosť, od ktorej sa môžete uchádzať. Táto poštová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Nakoniec som naozaj šťastná a môžem začať svoju prácu teraz. Ďakujem vám ešte raz Patricii, že ste skvelí a Boh vám žehnej a vašej spoločnosti.


MatyVaek . qevabyjy8   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň Moje meno je Matyáš Vašek ja som z Českej republiky táto spoločnosť Patricia Kingsman hovorí o ľuďoch je skutočná Nikdy som nechcel úver, ale práve som povedal, že by som mal vyskúšať túto spoločnosť a zistiť, či to, čo ľudia hovoria, je pravda a požiadal som o Úver z nich včera a práve som dostal môj pôžičku dnes od Patricia Kingsman pôžičku spoločnosť niekto, ak ste si prečítal túto správu a potrebujete požičať platí od tejto spoločnosti, pretože oni vám pomôžu táto spoločnosť je jediná spoločnosť, ktorá ponúka reálne pôžičky on-line. Pôžička, ktorú som použila od nich, bola 75.000,00 eur a za 8 hodín som získal môj pôžičku, takže moji priatelia nebudú scammed, ak potrebujete skutočnú pôžičku, je to tá správna spoločnosť, od ktorej sa môžete uchádzať. Ak máte záujem tam pôžičky tam poštová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com a tam whatsapp číslo je +2348165719944.


JarouekElikaDominikkarka . jymubahe87   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahojte všetci

Ja som Jaroušek Eliška Dominik Škarka a ja som z Bratislavy. Hľadal som on-line úver a bol som veľmi strach, že som nikdy žiadal o pôžičku pred a ja loo veľmi dobre a hľadanie skutočnej spoločnosti tam som našiel spoločnosť s názvom Patricia Kingsman Pozriem sa a videl som, čo ľudia povedali o tejto spoločnosti Bola pravda som sa rozhodol požiadať o pôžičku od spoločnosti a potreboval som pôžičku vo výške 150.000,00 eur na začatie podnikania, keď som použil mi povedala všetko, čo som potreboval urobiť, urobil som to a ona ma ubezpečila, že za 8 hodín som išiel Aby som sa s mojím pôžičkou povedal v poriadku a čakal som presne 8 hodín čas dostať môj pôžičku od tejto spoločnosti, ako som písať to teraz som nikdy scammed predtým a táto spoločnosť je skvelá som počul ľudí hovoriť o podvody, ale ja Nikdy predtým neboli podvodníkom a ďakujem za to Bohu. Takže každý, ak potrebujete skutočnú pôžičku, je to tá správna spoločnosť, ktorá sa bude uchádzať o to, aby vám pomohla a čas vám povie, že dostanete svoj úver, ktorý je presný čas, kedy dostanete svoj úver. Musím len napísať túto správu každému, aby ste zvykli požiadať o pôžičku od nesprávnej spoločnosti, ak potrebujete skutočnú pôžičku, obráťte sa na túto spoločnosť a budete spokojní. Tam mail

Adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.


ReidarKreKnut . copejuni96   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den všichni

Jmenuji se Reidar Kåre Knut jsem z Prahy Česká republika. Chci použít tentokrát psát na internetu, že někdo, pokud potřebujete opravdový úvěr Patricia Kingsman je správná společnost, aby se ucházel o několik dní jsem potřeboval peníze a hledal jsem úvěr on-line jsem viděl společnost a já jsem použil že společnost mě podvedla 2 krát z mých peněz Byl jsem tak smutný, protože jsem potřeboval peníze, tak jsem se rozhodl hledat jinou společnost a já jsem ji požádal od jiné společnosti, že stejná společnost mi také řekla, abych ukládala peníze a já a nikdy jsem neměla půjčku jako to, co se mi děje, protože jsem potřebovala peníze naléhavě, abych si koupil dům, jestli nebudu mít dům brzy můj pronajímatel bude řídit já a moje rodina pryč od jeho půjčky, takže jsem potřeboval dostat své vlastní. Když jsem znovu hledal jsem viděl tuto společnost Patricia Kingsman jsem viděl spoustu lidí svědčil o této společnosti, že společnost je opravdu skvělá, takže zpočátku jsem se bál, aby se příčina jsem byl podveden 2 krát, tak jsem řekl, že moje já nechte mě vyzkoušet a uvidíme, jestli je tato společnost skutečná, takže jsem ji použil. Když jsem se aplikoval, řekli mi všechno, co jsem potřebovala udělat, stále jsem se bála, ale důvěřoval jsem jim a ujišťovali mě, že za 8 hodin jsem byl s mojí půjčkou, kterou jsem chtěl za svou půjčku a po mém oči jsem oživil výstrahu z mé banky, že na můj bankovní účet byla částka 25.000.000, - Kč a byl jsem velmi šťastný před chvílí, když mi společnost zavolala a zeptala se jestli jsem dostala můj úvěr a řekla jsem jim ano a děkuji jim a jak píšu tato zpráva na internetu nyní tuto společnost také pomohla mým 2 bratrům, takže někdo, pokud potřebujete opravdovou půjčku Patricia Kingsman je správná společnost, od kterého se ucházíte. V případě, že potřebujete peníze, můžete je kontaktovat pouze prostřednictvím e-mailu nebo e-mailové adresy a e-mailovou adresu je patriciakingsman.loans2016@gmail.com. Děkuji všem, kteří radí mé poselství a jsou v bezpečí a uplatňují se od této společnosti, protože s nimi budete spokojeni.


BARTOLOMJARNOTBENE . fofolona6   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  My name is BARTOLOMĚJ ARNOŠT BENEŠ. I am from Slovak and i live in Bratislava. I want to write to the internet that if you need a real loan Patricia Kingsman is the real loan company that gives loan i applied for a loan from this company last week Friday and i just received my loan from them today so everyone if you need a real loan without been scammed this is the right company to apply from thus company is truly great and they are real so many people that have been scammed if you need a loan without being scammed this is the real company that gives loans i applied for a loan from this company Patricia Kingsman and i received my loan today so anyone around the world if you need a true loan locate this company and be rest assured that this company is going to put a smile to your face. the company can be contacted via mail or whatsapp there mail address is patriciakingsman.loans2016@gmail.com and there whatsapp number is +2348165719944. Thanks to anyone that will read this message this company does not know am doing this Am only doing it for people in need of a real loan to be safe.


AlfeltEdrikkeEleonora . tuvololy44   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som Alfelt Edrikke Eleonora menom som policajt a žijem v Košiciach. Pred niekoľkými dňami som hľadal úver online a len som našiel ľudí, ktorí ma scamming z mojich peňazí. Naozaj potrebujem túto pôžičku na projekt v Českej republike a bol som podvedený samostatne jeden deň, keď som bol mimo službu som sa rozhodol znovu sa pozrieť tentokrát na skutočnú spoločnosť, ktorá dáva pôžičky našiel túto spoločnosť s názvom Patricia Kingsman úverová spoločnosť a veľa z ľudí svedčí o tejto spoločnosti na začiatku som neveril, ale rozhodol som sa požiadať o pôžičku som hľadal bola suma 10,000,000.00 eur som použil z tejto spoločnosti a oni mi povedali všetko, čo je potrebné urobiť som im dôveroval a ja robili to, čo mi povedali, aby som urobil, a oni ma ubezpečili, že v 8 hodín čas som bol s mojím úverom bezpečne nikdy som neveril, ale čakal som na môj úver v presne 8 hodín čas dostal hovor od spoločnosti, dostala som moju pôžičku a povedala som nie. Povedali mi, že idem do mojej banky a skontrolujem môj účet, že moja banka mi nemusí poslať upozornenie, ktorú som poslúžil, a išiel som do mojej banky a zkontroloval môj účet v mojich očiach, v mojom účte 10 000 000,00 eur peniaze, ktoré mám na mojom účte t pred 1,000,000.00 eur a teraz som našiel 11.000.000,00 eur pulzovať moje peniaze a moja pôžička bola 11.000.000,00 eur som tak šťastná a ďakujem tejto spoločnosti za to, že sú skvelé. Chcem využiť svoj malý čas na to, aby som napísal ľuďom v slovenčine, že ak potrebujete skutočnú pôžičku Patricia Kingsman je tá pravá spoločnosť, ktorá sa uchádza o zamestnanie od tejto spoločnosti nevie, že to robím, takže ktokoľvek, ak potrebujete pôžičku, môžete kontaktovať len túto spoločnosť prostredníctvom e-mailu alebo whatsapp, ale nepoužívam, čo je to tak, že tam je mailová adresa patriciakingsman.loans2016@gmail.com


PatrikBohuslava . pisuguro21   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jmenuji se Patrik Bohuslava a jsem z češtiny žiji v malém městě v Brně. Hledali jste úvěr online, protože nemohou získat půjčku od mé banky a jen našli lidi, kteří mě vyčítají z mých peněz. Minulý týden jsem byl scammed úvěrovou společností a Bůh věděl, že jsem připraveni ukončit svůj život, ale řekl jsem svému já nech mě, abych se pokusil zjistit, jestli uvidím čestnou společnost, která je připravena vám pomoci. Tak jsem se usadil a hledal firmu a četl jsem tolik dobrých komentářů o této společnosti Patricia Kingsman a řekl jsem, nech mě požádat a uvidíme, jestli budu mít štěstí jako ostatní lidé, bál jsem se, ale dal jsem své vlastní šanci a použil jsem za půjčku ve výši 80.000,00 eur jsem této společnosti vysvětlil, že jsem byl scammed a řekli mi, že se nemusím bát, že vám pomohou, že pomohli tolika lidem z mé země předtím. Tak jsem dal této společnosti šanci a ujistili mě, že za 8 hodin jsem byl s mojí půjčkou jsem nevěřil, ale čekal jsem na moje půjčky. Přesně 8 hodin jsem dostal varování z mého záda, že na můj účet se připočítá 80.000,00 eur. Všem díky Patricii Kinsgmanové je tato společnost zaslána Bůh. A udělal jsem slibu vlastnímu já, že budu svědčit tuto společnost o tom, jak mi pomohli této společnosti nevím, že dělám to teď, když říkám lidem na internetu, jak mi pomohli, takže všichni, pokud potřebujete skutečný úvěr Patricia Kingsman je Zde vám pomůžeme, abyste se neklamali falešnými lidmi, kteří se pokoušejí být věřiteli. Skoro jsem zapomněl, že se můžete obrátit na tuto společnost pouze prostřednictvím e-mailu nebo co sepsat a tam je kontaktní informace patriciakingsman.loans2016@gmail.com whatsapp je +2348165719944. Tato společnost je skutečná a pravda, takže každý, kdo si přečte tuto zprávu, a máte zájem kontaktovat tuto společnost, protože jsou jediní, kteří mohou

pomoci vyřešit vaše problémy.


NathanaelMartynaPatryx . mukoseny97   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Patricia God will bless you and your company

My name is Nathanael Martyna Patryx. I am from Slovak i have nothing much to say anyone that need a true loan without you being cheated should apply from Patricia Kingsman cause i applied for a loan from this company today after i read so many good and wonderful comments about this company. I applied for a loan to pay my debts and all i needed was 50,000 euros because i will also use part of that money to pay my children school fees. As i am writing this on the internet now i just received my loan from this company today and i am so happy i never believed i would ever be happy again cause i have passed through a lot and i thank God for Patricia Kingsman God will bless her and his company for putting a smile to my face. So anyone around the world from Spain and other countries that need a loan your helper is here and the company is Patricia Kingsman anyone that applied from Patricia Kingsman loan company will have no problem cause you will receive your loan exactly the time she tells you. there company mail address is Patriciakingsman.loans2016@gmail.com

Once again God bless you Patricia Kingsman and may you live long to continue helping people.


SobeslavaLidaMarketa . malatepo99   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jmenuji se Sobeslava Lida Marketa a jsem z Prahy v češtině. Právě jsem obdržel svůj úvěr od firmy Patricia Kingsman a já jsem o této společnosti slyšela a myslela jsem si, že to byla falešná společnost, ale teď jsem tak šťastná, že mi tato společnost mi pomohla a 100% tato společnost je skutečná, takže kdokoliv, kdo potřebuje půjčku, je to správná společnost, která se od této chvíle uchází, požádala o půjčku na mé podnikání ve výši 250.000,00 eur a tato společnost mi bezodkladně pomohla, jsem tak šťastná, že svědčí o této společnosti, viděl jsem, že to dělají jiní lidé a jsem šťastný, že jsem mezi lidmi, kteří sdílejí svědectví o tom, jak mi tato společnost pomohla, takže všichni, pokud potřebujete skutečný úvěr, váš pomocník je zde. tam jsou kontaktní informace patriciakingsman.loans2016@gmail.com


SobeslavaLidaMarketa . malatepo99   |   ip:141.101.1   |   2017-10-31  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jmenuji se Sobeslava Lida Marketa a jsem z Prahy v češtině. Právě jsem obdržel svůj úvěr od firmy Patricia Kingsman a já jsem o této společnosti slyšela a myslela jsem si, že to byla falešná společnost, ale teď jsem tak šťastná, že mi tato společnost mi pomohla a 100% tato společnost je skutečná, takže kdokoliv, kdo potřebuje půjčku, je to správná společnost, která se od této chvíle uchází, požádala o půjčku na mé podnikání ve výši 250.000,00 eur a tato společnost mi bezodkladně pomohla, jsem tak šťastná, že svědčí o této společnosti, viděl jsem, že to dělají jiní lidé a jsem šťastný, že jsem mezi lidmi, kteří sdílejí svědectví o tom, jak mi tato společnost pomohla, takže všichni, pokud potřebujete skutečný úvěr, váš pomocník je zde. tam jsou kontaktní informace patriciakingsman.loans2016@gmail.comdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + osem =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Neznášam charitu

Obzvlášť tú predvianočnú. Už len ten slizký tón hlasu, pokúšajúci sa vzbudiť v nás pocity viny a spoluzodpovednosti...


Analýza moderných peňazí, otroctva zadlženosti a ...

Pat Condell proti najzákernejšej chorobe

Illuminati - čast 5 / 7

Aby zlí lidi zvítězili, stačí, když dobří mlčí ...

Rok 2010 očami astrológa

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2331 s