20. September 2019
    
Liečivá sila pyramíd - Dolezite.sk

Liečivá sila pyramíd


  2010-06-02  (11:26)  |  Náboženstvo a mystika
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Liečivá sila pyramíd

Pyramídy patria k tisícročným záhadám, ktoré sa človek stále znovu a znovu pokúša vysvetliť. Do dnešných čias neboli vierohodne vysvetlené účely, pre ktoré sa pyramídy stavali, ale ani spôsob ich stavby.

Podľa mystikov a ezoterikov neboli pyramídy pôvodne postavané ako hrobky pre faraónov, ale ako strediská rôznych okultných praktík a zasväcovania.

Dodnes zostáva veľkou záhadou technická stránka budovania pyramíd. Nechýbajú hypotézy, že pri ich stavbe používali stavitelia (podľa niektorých prameňov to boli obyvatelia potopenej Atlantídy) magické sily či kryštály, ktoré umožňovali pohybovať ťažkými kvádrami a s prekvapujúcou presnosťou ich na seba ukladať. Najunikátnejšou z nich je Cheopsova Veľká pyramída, ktorej rozmery a veľmi presná orientácia provokujú k špekuláciám a dohadom aj súčasnú vedu. Z jej rozmerov je skutočne možné vyčítať mnoho astronomických a iných údajov, ktoré sú v nej zakódované s neobyčajnou presnosťou.
Nás však zaujíma najmä neobvyklé a záhadné pôsobenie pyramíd na živé organizmy, ktoré inšpirovalo k pokusom už niekoľko desiatok vedcov. Priekopníkom pyramidológie a teórie o „sile pyramíd“ sa u nás stal Čech Ing. Drbal, ktorý si v roku 1959 dokonca nechal patentovať zariadenie na brúsenie žiletiek – v tvare pyramídy. Ing. Drbal svojimi bádaniami prispel aj k potvrdeniu existencie pyramidálnej energie a jej pozitívneho pôsobenia na živé organizmy a rastliny. Jeho nasledovníci do dnešných čias urobili pod zhotovenými pyramídami stovky pokusov.

NÁVOD VEDCOV NA POUŽITIE

Mnohé výskumy potvrdili, že pre to, aby sme si vyskúšali záhadné pôsobenie pyramíd, nemusíme sa hneď unúvať do Egypta. Stačí si zhotoviť pyramídu doma – a to v rôznej veľkosti. Aby bola energia v pyramíde využiteľná, musíme však pri jej zhotovovaní používaní dodržať niekoľko zásad.

Zhotovená pyramída musí zodpovedať rozmermi ( základný vzorec -pozri tabuľku) a orientáciou Cheopsovej Veľkej pyramíde – základňa strany (nie rohy) musia smerovať na sever, východ, západ, juh. Americkí vedci, zaoberajúci sa hraničnými javmi, dospeli k nasledujúcim záverom, ktoré treba pri zhotovovaní pyramíd pre využitie pyramidálnej energie zohľadniť:

 • Energie v priestore Cheopsovej pyramídy (alebo jej zhotovenej kópie), orientované presne v smere juh – sever, umocňuje pôsobenie zemského magnetického poľa
 • Táto energia nepôsobí mimo priestoru pyramídy, v nej sa však nepretržite kumuluje
 • Toto vyžarovanie sa koncentruje v mieste kráľovskej komory – teda presne v jednej tretine výšky od zeme (od základne na ktorej stojí)
 • Pozitívne pôsobenie energie sa prejaví, len keď je pyramída zhotovená z elektricky nevodivého materiálu (napr. skla, dreva, platov, kameňa, papiera, bez použitia spojov z vodivého materiálu)
 • Pri kovoch sa pôsobenie pyramídy prejaví vo forme zmenenej molekulárnej štruktúry (čo vysvetľuje nabrúsenie tupej žiletky pod pyramídou)
 • Pri organických látkach vyvoláva „pyramída“ dehydratáciu, ničí hnilobné baktérie (to vysvetľuje mumifikáciu a využitie pyramíd ako hrobiek faraónov)

Záver vedcov je jednoznačný: „Všetky žijúce bytosti, vrátane človeka, sú ovplyvňované biokozmickou energiou a pyramídy túto energiu zbierajú akoby v ohnisku.“

VYUŽITIE PYRAMIDÁLNEJ ENERGIE PRE UDRŽANIE ZDRAVIA

Aj keď má pyramidálna energia mnohoraké využitie, napríklad na konzervovanie potravín, sušenie ovocia, byliniek, regeneráciu rastlín atď., najdôležitejšie pre nás je, ako si môžeme pomocou pyramíd zregenerovať organizmus a prinavrátiť zdravie. Pyramidálna energia totiž lieči, regeneruje a reguluje samouzdravovacie procesy. Stovky pokusov potvrdili, že pravidelné používanie pyramíd k liečbe spôsobuje celkové ustúpenie aj závažnejších chorôb, nielen ich príznakov.
Osobám so zvýšeným krvným tlakom tlak znižuje, veľmi nízky zasa upravuje do normálu. Obéznym ľuďom pomáha pri odtučňovaní a navyše:

 • Prečisťuje myslenie, zvyšuje koncentráciu, inšpiráciu, pomáha pri hľadaní riešenia problémov, má protistresové účinky
 • Harmonizuje krvný tlak, srdcovo-cievny i hormonálny systém
 • Podporuje metabolické procesy, pomáha pri odtučňovaní
 • Ničí baktérie, zvyšuje obranyschopnosť organizmu
 • Zlepšuje stav nervového systému, ukľudňuje, uvoľňuje
 • Postupne odstraňuje reumatické i iné bolesti
 • Zlepšuje hojenie rán a zlomenín
 • Už po 45 minútach pod pyramídou človek pociťuje nárast energie, ako po hlbokom niekoľkohodinovom spánku a niekoľko dní je svieži aktívny a v dobrej nálade.

Pri nedostatku energie

Stačí prikladať malú pyramídku z krištáľového skla na solar plexus. Po niekoľkých minútach pocítite príliv kozmickej energie. Podobne je možné priložiť dlaň na vrchol pyramídy a nechať prúdiť do tela kozmickú energiu. Už sme spomínali aj osvedčený recept položenia pyramídky pod posteľ priamo pod miesto solar plexu – treba ju však správne nasmerovať S-J. Údajne to pomáha zvýšiť nielen energetický potenciál človeka, ale aj sexuálnu potenciu.

Prikladanie malých pyramídiek

Pri bolestivých miestach či chorých orgánoch sa na ne môže na určitú dobu priložiť malá pyramídka (vždy však musí byť správne orientovaná S-J). Mnoho ľudí už po chvíľke zaznamená útlm bolesti či úľavu.

Stredne veľké pyramídy

Môžete využiť na energetizáciu pitnej vody (pravidelné pitie vody, energetizovanej aspoň 9 dní, dodáva životnú silu a má liečivé schopnosti, môže sa dokonca s úspechom využiť na kozmetické účely, na zalievanie kvetín apod.), potravín, kryštálov, zvýšenie liečivých účinkov byliniek, liekov, čajov atď. Vhodné sú aj na sušenie ovocia, rastlín, konzerváciu niektorých potravín atď. Vraj ak si pod pyramídu uložíte na určitý čas želanie napísané na papieri (musí byť len pozitívne!!!), splní sa! Treba len vyskúšať…

Využitie veľkých pyramíd

Je ideálne, ak sa do pyramídového priestoru zmestí lôžko (opäť z nevodivého materiálu), ktoré bude mať matrac v jednej tretine výšky pyramídy. Jej využitie je viacúčelné – človek si môže vyskúšať viaceré polohy – najlepšia je na bruchu, na chrbte alebo v lotosovom sede. Pokročilí môžu vyskúšať aj meditácie, ktoré vraj pod pyramídou stoja za to…

DOMÁCA VÝROBA PYRAMÍDY

Pre výrobu uvádzame niekoľko rozmerov modelu Veľkej pyramídy v cm: (najlepšie dať do tabuľky!!!)

strana základne výška pyramídy výška steny hrana
30 19,1 24,3 28,5
40 25,5 32,4 38,1
50 31,8 40,5 47,6
100 63,7 80,9 95,1
200 127,3 161,9 190,3
500 318,3 404,7 475,7

Tabuľka prevzatá z knihy: Chalil El Hakim – Tajemství pyramid

Pozn.: Pyramídy musia byť zhotovené len z nevodivých materiálov. Na to, aby fungovali, nie je potrebné, aby mali plné steny.

!!! Podľa niektorých vedcov však optimálne rozmery pyramídy pre našu zemepisnú šírku nie sú zhodné s rozmermi vhodnými pre Egypt. Ide najmä o sklon pyramídy v uhle, ktorý vraj má byť 65-stupňový pre Európu. Potenciál energie pyramídy by sa tým mal mnohonásobne zvýšiť…

Zdroj: http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=magazinearticlepage&article=38

„Čas sa vysmieva všetkému – pyramídy sa však vysmievajú času.“
Staré arabské príslovie

Revolution Man
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
alfo   |   ip:85.216.16   |   2010-06-02  (21:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a kto sa neciti byt kutilom www.pyramidy.unas.sk. treba vsak dbat na presne miery, sklon, polohu....da sa suhlasit s clankom az na to ze sa pyramidy nevyuzivali ako hrobky, v drvivej vacsine v nich neboli najdene ziadne tela.


Tomino   |   ip:178.40.24   |   2010-06-02  (21:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odporucam jeden perfektny web o egypte, kde sa mozte dozvediet kopec fakt zaujimavych veci. Je to vlastne stranka o 10 dielnom dokumentarnom filme. Keby mal niekto zaujem, tak sem hodim link.
http://www.okemboha.mysteria.cz/6dil.htm


ggg   |   ip:195.146.1   |   2010-06-03  (08:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano, ten dokument je dobry. nedrzi sa cisto konvecnej egyptologie


ggg   |   ip:195.146.1   |   2010-06-03  (08:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano, ten dokument je dobry. nedrzi sa cisto konvecnej egyptologie


ggg   |   ip:195.146.1   |   2010-06-03  (09:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano, ten dokument je dobry. nedrzi sa cisto konvecnej egyptologie


Wind   |   ip:95.103.19   |   2010-06-03  (11:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No, ako vidim, pomaly ale isto tu uz niektorim dobre drbe :)


lenlen   |   ip:194.228.1   |   2010-06-03  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  wind tak nas prosim osviez a osviet svojou mudrostou a schopnostami
:)moses   |   ip:158.197.7   |   2010-06-03  (15:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dokument "Okom boha Hóra" šiel na Spektre a je to mimoriadne zaujímavé pozeranie, kde vysvetlili podstatu pyramíd aj sfingy ako aj funkciu egyptských chrámov. (celý seriál mám aj na DVD a rád sa k nemu vraciam). Trochu mám pochybnosti, či využitie pyramíd je možné aj mimo energetických bodov zeme, na ktorých stoja súčasné pyramídy nielen v Egypte. Ale rozhodne to stojí za vyskúšanie.OldSpice   |   ip:94.196.11   |   2010-06-03  (17:40)
42% hlasovalo = 2  
mínus plus
  jedna vec: kto veri tymto sprostostiam, musi zakonite verit aj vo "vesmirnych lidi" a Astara serana lebo oboje sa nezakladaju na ziadnom fakte,a fyzikalnom zakone, len na slepej viere v nadprirodzeno :))) aki ste len hlupi niektori. radost citat tie vase prispevky. clovek sa tu zabavi lepsie ako na funny.sk :)))


Toan   |   ip:89.203.21   |   2010-06-03  (17:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedávno jsem našel na scribd.com velice zajínavou knihu v pdf. Tady jsem ji uložil http://uloz.to/5008579/the-secrets-of-the-pyramids-revealed.pdf
Autor Hrvoje Zujič tvrdí, že Cheopsova pyramida není plně fukční. Vychází z poznatků podle něj snad jediné funkční pyramidy Visoko v Srbsku. Velice zajímavá kniha. Doporučuju.


slavka   |   ip:213.151.2   |   2010-06-03  (19:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jedna z nových teórií o stavbe pyramíd je tá, že ich stavali na mieste. Je to vlastne betón. Takže žiadna záhada. A na TV Discovery experimentálne vyvrátili aj mýty o liečivosti, či udržaní potravín v dobrom stave.


QucienT   |   ip:95.105.14   |   2010-06-03  (20:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vygooglite si dokumentárny seriál Okem Boha Hóra, Egypťania poznali antigravitáciu, levitáciu, žulové kvádre prenášali takým istým princípom, na akom funguje maglev(!!!) Nie, toto nie je sci-fi, toto je fakt, ak neveríte pozrite si Okem Boha Hóra. Egypťania boli veľmi vyspelí, technicky aj duchovne.


QucienT   |   ip:95.105.14   |   2010-06-03  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu nájdete Okem Boha Hóra - 1.-6. časť. http://www.youtube.com/user/ZOREN820820#p/u/25/ELRqzaBvi50


OldSpice   |   ip:94.196.11   |   2010-06-03  (21:36)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Quocient ty si ale saso!:))))))


QucienT   |   ip:95.105.14   |   2010-06-03  (22:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pokiaľ si tie dokumenty nepozrieš, nevieš o čom píšem tak že tvoje vyjadrenia sú mi ukradnuté...


ggg   |   ip:85.216.16   |   2010-06-03  (22:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oldspice chod si verit spravam na jojke, ze pyramidy su hrobkami (nenasli sa v nich mumie), ze pytogorovu vetu vymyslel pytagoras (bola pouzita pri vsetkych egyptskych chramoch tisice rokov pred pytagorom) a ze sfinga je stara 4000 rokov (nesie znaky vodnej erozie, ktora posobila pred 8000 rokmi naposledy) atk dalej...tieto fakty su dokazane.
slavka : to ze ich staval na mieste zalievanim bolo vyvratene takmer okamzite, pretoze hustota jednotlivych kvadrov by bola rozdielna na vrchu a na spodu, co vsak nie je.


DrHujer   |   ip:95.102.19   |   2010-06-03  (22:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ggg, pytagoras pytagorovu vetu nevymyslel. Prírodné zákony sa nevymýšľajú, tie sa len opisujú... Nikto ich nevymýšľa...


lima   |   ip:188.167.4   |   2010-06-03  (22:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre OldSpice
Ty nemusíš veriť ničomu, takže sa kľudne zaves na www.ateizmus.sk alebo niečo podobné a tam si ver - never a diskutuj o čom len chceš. Buď toho srdca a nevšímaj si diskutujúcich na tejto stránke, ak nemáš prispieť ničím rozumným, okrem primitívnych "rečí".


Mayo   |   ip:188.121.1   |   2010-06-03  (23:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To s iným uhlom na orientáciu Slovenska by sme mali zabudnúť. Ing. Drbalovi sa po strastiplných rokoch podarilo patentovať niečo čo uznáva celý svet a bol aj nejaký nemecký výskum čo potvrdil nielen Drbalové tvrdenia!!! Treba si postaviť pyramídku, do tej fajn +- výšky dať jabĺčko alebo pravé maslo a zabudnúť! Skúste si spomenúť za mesiac a či pol roka. Mne to jabĺčko a zošuverené skoro usušné voňalo, maslo malo krajšiu farbu a chutilo, nie ako pseudomaslo. Takže skúšať až potom mlátiť papulou.


ggg   |   ip:195.146.1   |   2010-06-04  (08:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr.hujer: chel som tym povedat ze bola pripisovana pytagorovi aj ked jej princip sa davno pouzival. iba som sa zle vyjadril v rychlosti. a mohol by som pokracovat - heliocentrizmus, gulatost zeme, precesia...co bolo uz vtedy davno zname.
pokus so ziletkou funguje. znamy ju takto brusi uz dobrych par mesiacov a nie je z neho sandokan:)


moon   |   ip:195.168.4   |   2010-06-04  (16:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  naco sa tu hadate ako bolo napisane uz vyssie staci si ju postavit a skusat mne to fungovalo aj pri ziletkach aj pri potravinach...


Azgaroth   |   ip:188.123.1   |   2010-06-06  (01:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čítal som niekde, že z rozmerov pyramídy dokážu stúpenci podvodníka Dänikena odvodiť aj váhu zlatej rybky vo fontáne s vodotryskom v náramkových hodinkách. Čo je na tom pravdy, mudrlanti?


QucienT   |   ip:95.105.19   |   2010-06-06  (12:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Že nevieš o čom píšeš...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?


 - Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?2013-06-01  (10:13)  |  Náboženstvo a mystika
Čo nám malo byť zamlčané a prečo? Existuje reinkarnácia, teda možnosť opakovaných vtelení? 30 až 40% obyvateľstva je presvedčených o tom, že žili na Zemi už viac krát. Toto prastaré poznanie ľudstva nájdeme vo všetkých končinách Zeme a v mnohých kultúrnych kruhoch a nielen v budhizme a hinduizme ako si mnohí myslia. Reinkarnácia bola kedysi úplne prirodzeným poznaním aj v rannom kresťanstve, až kým ho kňazská kasta pred 1500 rokmi nepotlačila a neuvalila svoju kliatbu na každého, kto by tomu veril.

Fatálne omyly duchovne hľadajúcich 1


2013-05-01  (12:02)  |  Náboženstvo a mystika
Kto sa trochu hlbšie zaujíma o duchovné súvislosti života vie, že človek sa na zem nerodí iba raz. Prichádza sem viac krát a to jednak preto, aby odložil svoje staré chyby a viny a jednak preto, aby sa práve tu na zemi mohol výraznejším spôsobom duchovne posunúť nahor. Znalosť o opätovných príchodoch človeka na zem bola do piateho vatikánskeho koncilu bežne rozšírená i medzi kresťanmi a toto poznanie je až dodnes prirodzenou súčasťou všetkých východných náboženstiev.


2013: Apokalypsa ezoteriků a agónie společnosti!


2013-04-19  (10:53)  |  Náboženstvo a mystika
,,Ezoteriky, sektáře a příznivce New Age čeká po 21. prosinci 2012 podobný osud jako komunisty po rozpadu Východního bloku mezi lety 1989 – 1991.“ - Václav Bláha


Odev ako prejav ducha


2013-04-19  (09:31)  |  Náboženstvo a mystika
Týmto textom sa obraciam na nežnejšie pohlavie s výzvou, aby sa už konečne spamätali a zamysleli sa nad svojím počínaním.


Večné peklo ? BLUD RKC ! (VIDEO)


2013-04-11  (17:45)  |  Náboženstvo a mystika
Ako je možné aby náš milostivý a láskyplný Boh dopustil večné utrpenie pre tých, ktorí neprijali obeť Ježiš Krista ? Určite Boh, ktorý je nekonečná láska a chce zachrániť každú dušu by niečo také urobil ? Poďme sa spoločne pozrieť čo hovorí o tom Božie Slovo - Biblia. Učenie, že bezbožní sú trápení ohňom a sírou vo večnom pekle a že za hriechy, ktoré spáchali počas svojho krátkeho života na zemi, budú mučení tak dlho, ako dlho bude žiť Boh, je nezlučiteľné s Božou láskou a milosrdenstvom i s naším ľudským zmyslom pre spravodlivosť.


CO JE CÍRKEV?


2013-04-04  (21:53)  |  Náboženstvo a mystika
Každý národ mněl svou víru, a své bohy, a také nějakou minulost kterou si uchovávaly moudra, a vzpomínky na své předky. Ano, hovořím o nějakých pohanech anebo barbarech, i tyto národy mněly ve skutečnostech jistou civilizaci, a jiný postup životních skutečností danou jistou životní lokalitou a tím i mentálním přístupem k životu a daných jiným podmínkám. Co přinášelo jejich náboženství? Setkání svých sousedů, výměna zkušeností jak pro dobrý chod komunity, tak také pro pobavení a také nabytí informací pro další chod komunity do budoucna, osobní setkání utužovalo jistou sounáležitost a také vědomí někam se zařadit. Toto kulturní dědictví bylo ale hrubě pošlapáno katolickou vírou a doslova zneuctěno. Když si uvědomíte, že každý národ mněl ne staletí, ale tisíciletí svou víru a děděné poznatky, které se předávaly po několik tisíc generací na novou generaci, a v průběhu okamžiku jim bylo sebráno vše nějakým misionářem hrubou silou a hrozbami. Kdo se nepodřídil, byl prostě zavražděn, v jejich jazyce prostě řečeno jen "odstraněn".


Uvidel som smrť!


2013-04-04  (18:41)  |  Náboženstvo a mystika
Nie som jasnovidcom, ale stalo sa mi, že raz som predsa len niečo uvidel. Niečo strašné! Uvidel som skazu a smrť!


RKC a pápež František


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Tento článok by som venoval aktuálnemu dianiu v RKC, zo zameraním na pápeža Františka. Posledných niekoľko rokov som ostro kritizoval veľmi vážnu morálnu rozvrátenosť v RKC. Mnoho ľudí mi neverilo, ale dnes mi musia dať za pravdu aj fanatický katolíci. Najprv si veľmi stručne zhrňme najbližšiu históriu RKC a potom bude téma pápeža Františka


Absurdity kresťanskej viery


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Hlavným účelom každého náboženského systému je, aby bol človek lepší. Aby sa snažil byť čoraz lepším, čistejším, spravodlivejším a láskavejším. Aby sa o to snažil tak intenzívne, ako len môže, pretože iba tadiaľto vedie cesta k raju, ale i cesta k šťastnému, vyrovnanému a harmonickému životu na zemi.


Kauza Ján Pavol II. a vnútorný rozklad RKC


2013-03-01  (09:51)  |  Náboženstvo a mystika
Beatifikácia je predstupeň blahorečenia. Po beatifikácii Jána Pavla II. bol zastavený tento film,ktorý kritizuje jeho beatifikáciu. Beatifikovaný môže byť len človek, ktorý žil z kresťanského hľadiska veľmi vzorne, čo sa nedá o Jánovi Pavlovi II. povedať: -kryl pedofilné škandály -bol zo slobodomurármi najlepší priateľ – dali mu najvyššie ocenenie za presadzovanie ideálov NWO -kade chodil tade ohlasoval náboženskú ideológiu Nového svetového poriadku – hlásal, že všetky náboženstvá treba spojiť v jedno Ak by nám média objektívne informovali, vznikla by najväčšia mediálna kauza v dejinách ľudstva – Ján Pavol II.


Satanistický pápež? Ján Pavol II. vzdal hold NWO


2013-02-23  (16:02)  |  Náboženstvo a mystika
Som veľký kritik Jána Pavla II., pretože tento pápež vzdal hold ideológii Nového svetového poriadku. Presadzovanie ideológie NWO sa nekončilo len týmto výrokom. Kade chodil tade rozhlasoval radikálny medzináboženský ekumenizmus – jeho cieľom bola príprava sveta na jedno svetové univerzálne náboženstvo – náboženstvo ideológie Nového svetového poriadku. Kritici hovoria, že kresťanstvo a pohanské náboženstvá v žiadnom prípade nie sú zlúčiteľné, ako si to predstavoval Ján Pavol II.


Skutočný dôvod rezignácie pápeža Benedikta XVI.


2013-02-16  (15:42)  |  Náboženstvo a mystika
Nechcem o tejto problematiky písať nejaký dlhý článok – nemá to význam – problematika je veľmi jednoduchá. Musíme chápať pre pápeža bolo určite veľmi nepríjemné bývať zo slobodomurármi pod jednou strechou vo Vatikáne. Niet pochýb, že pápež ani nebol slobodný a že v skutočnosti mu vo všetkom šéfovali slobodomurári. Táto stránka sa napr. venuje veľmi závažnej kauze väznenia pápeža Siriho slobodomurármi


Katolicismus odchází z Evropy


2013-02-15  (09:18)  |  Náboženstvo a mystika
Rezignace Benedikta 16. se stala překvapením nejen pro věřící a kurii, ale také pro odborníky. Sám papež odůvodňuje tento krok zdravotními problémy. Experti však uvažují o krizi katolické církve.


Papež abdikoval, aby se vyhnul zatčení?


2013-02-15  (09:17)  |  Náboženstvo a mystika
Nevím, jakou pravdivost lze přikládat následujícímu prohlášení ITCCS. Zní to ale nadějně. ITCCS neboli Mezinárodní tribunál pro zločiny církve a státu je zřejmě dobrovolná organizace právníků, kteří připravují právnické dokumenty k obvinění představitelů církví a států, v tomto případě za zneužívání dětí. Ale není mi jasné, jak je to s jejich účinností. (Něco podobného je asi americké právnické sdružení People´s Trust, které už několikrát právně dokonale prohlásilo veškerý světový majetek za majetek všeho lidu, ale ti, co ten majetek ovládají, to jaksi zatím neberou na vědomí.) Tak to zatím berme s rezervou, a doufejme, že třeba na tom něco bude


Za papežským pučem je peněžní skandál


2013-02-14  (09:21)  |  Náboženstvo a mystika
„Abyste pochopili papežovu rezignaci“, říká Kevin Annett, „sledujte peníze“. „Tím, co bylo pro papeže Benedikta umíráčkem, bylo jeho osobní zapletení do úplatkářství a praní peněz Vatikánskou bankou.“ – Kevin Annett


Papež Benedikt 16. se vzdává pontifikátu


2013-02-12  (10:23)  |  Náboženstvo a mystika
11. února bylo oznámeno o rozhodnutí papeže Benedikta 16. zříci se trůnu. Oficiálně bude o tom vyhlášeno 28. února. O příčinách abdikace nynějšího papeže a o budoucnosti římskokatolické církve uvažují ruští experti.


Moja obhajoba


2013-02-09  (00:44)  |  Náboženstvo a mystika
Už ako malý chlapec od útleho detstva spoznával som dva svety. Mamka mi sem tam vravela o Ježiškovi a tatko nehovoril nič o Ježiškovi iba mi vždy poradil čo a ako mám robiť aby dobre bolo. Vyrastal som ako slobodné dieťa, a mohol som uvažovať ako som len chcel. Mohol som z mamkou o Ježiškovi či o strige a mohol som aj z tatkom o niečom inom trebárs o vesmíre či o svete.


Ako sa vyhnúť utrpeniu?


2013-01-27  (19:15)  |  Náboženstvo a mystika
Život je nekonečnou reťazou príčin a dôsledkov. Všetko, čo nás postretne, má svoju príčinu. Možno ju hľadať v našej nedávnej, dávnejšej, alebo veľmi dávnej minulosti. A tak je to aj s utrpením, ktoré nie je nijakým dielom náhody, ale logickým a zákonitým dôsledkom príčiny, ktorú sme my samotní kedysi v minulosti zavdali. Nijaké náhody totiž nejestvujú! Osud nie je slepý! Utrpenie je dôsledkom nami vyvolanej príčiny a prichádza k nám prostredníctvom Zákona spätného pôsobenia, ktorého účinky sa dajú veľmi výstižne vyjadriť slovami: čo kto zaseje, to aj zožne. Naše utrpenie býva teda žatvou toho, čo sme siali v minulosti. Niet v tom ľubovôle, ani nespravodlivosti. Je to dianie vecné, jasné, logické a nanajvýš spravodlivé.


Emil Páleš: Jezuitský štát v Paraguaji


2013-01-27  (11:32)  |  Náboženstvo a mystika
Kým sa Campanellovi, ktorý v talianskom väzení písal svoju knihu, pred očami vznášala vízia dokonalého štátu, jezuiti jeho utópiu premenili na skutky. Stala sa skutočnosťou v Paraguaji v roku 1609. V neprístupnom vnútrozemí amazonského pralesa, izolovaní riečnymi vodopádmi, uskutočnili teokratický komunizmus s indiánmi. Je unikátom svetovej histórie, že taký štát skutočne existoval a fungoval 150 rokov.


Emil Páleš: Biblická a katolícka Mária


2013-01-26  (00:57)  |  Náboženstvo a mystika
Biblická Mária bola pôvodne obyčajnou ľudskou ženou, pokornou, poslušnou, matkou viacerých detí (Mat 12:46, 13:55, Luk 8:19, Mar 3:31). Vedela, že sama potrebuje Spasiteľa. Súčasná katolícka Mária je nadprirodzenou bytosťou, ktorá má vlastnosti a schopnosti bohyne. Zoznam jej vlastností sa bod za bodom zhoduje s vlastnosťami pohanských bohýň, a nezhoduje s vlastnosťami biblickej matky Ježišovej.


Emil Páleš: Jezuiti


2013-01-15  (14:35)  |  Náboženstvo a mystika
Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Ako odhaliť jasnovidca


2013-01-10  (15:18)  |  Náboženstvo a mystika
Stačí málo na odhalenie klamára.


reakcia Tomáš Akvinský- Päť dôkazov existencie Boha


2013-01-08  (01:46)  |  Náboženstvo a mystika
Článok, priatelia, neslúži na to aby vás obrátil na neveriacich.. Dal som ho sem hlavne pre ľudí z fóra ktorý predchádzajúci článok o Tomášovi Akvinskom považovali za dôkazový materiál..


Kresťanský národ konzumentov nečistoty


2013-01-06  (18:01)  |  Náboženstvo a mystika
Slováci sú vo všeobecnosti považovaní za kresťanský národ. Štatisticky! Pravdivosť tejto štatistiky sa potvrdzuje zvlášť v čase vianočných sviatkov, kedy bývajú naplnené takmer všetky kostoly. Keď potom človek vidí tie masy, prúdiace po skončení sviatočných vianočných omší z kostolov, môže si pomyslieť: to je ale viera!


Tajomstvo obelisku.


2012-12-23  (11:57)  |  Náboženstvo a mystika
Chodíme okolo různých staveb, které někdy ani neumíme zařadit “do jaké kategorie patří“, některé jsou z doby dávno minulé, mají svůj stavební styl, někdy se na nich objevují zajímavé plastiky s různou tématikou. Ta náboženská převládá asi proto, že byla vytvořena v době, kdy církev soustředila veškerou duchovní i světskou moc do svých rukou. Víme, co znamenají různé nápisy, obrazy a sochy např. hadů a různých příšer ve společnosti svatých atd.? Známe jejich smysl? Víme komu byly určeny a proč?


Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov


2012-08-10  (08:25)  |  Náboženstvo a mystika
Zabudnite na Dana Browna. Vykašlite sa na konšpiračné teórie z dielne tvorcov Zeitgeist. Skutočnosť je oveľa napínavejšia. Skutočnosť, odhalená v knihe Vatikán a.s. Nejde totiž o fikciu, teórie alebo špekulácie. Sú to neodškriepiteľné fakty, podložené originálmi dokumentov, prevodných príkazov a bankových operácií. Ide o priame dôkazy od niekoho, kto bol súčasťou systému. Systému, ktorý s vedomím pápežov desaťročia pral špinavé peniaze nacistov, mafie a skorumpovaných politikov. Vatikánskej banky.


TEMNOTA NA VRCHOLE MOCI


2012-07-26  (15:32)  |  Náboženstvo a mystika
Všimli ste si niekedy, koľko je v našej zemí rôznych krížov umiestnených na každom kroku? Nejde iba o tie na kostoloch – tam to nikoho neprekvapí – ale ide o všetky tie po krajine. Od tých, ktoré sú na samých vrcholoch našich hôr až po tie, ktoré sú na kopci nad každou dedinou či v poliach a podobne. Tí, ktorí vidia toky energií vám povedia, čo vidia – sú to kliatby, blokácie Svetlej energie. Kríže samé osebe ešte nemusia znamenať nič, ale sú znakmi, kde je potrebné blokovať vstup Bielej, Svetlej energie. Takto si tvari „zoskrutkovali“ svoju energetickú mriežku, aby sme boli pod ich kontrolou nie iba v mestách, ale v celej krajine.


Kauza arc. Róbert Bezák, alebo – POHODA ako pre koho


2012-07-11  (11:51)  |  Náboženstvo a mystika
Zaujimavý článok o tom, prečo je dobré, že odvolali Bezáka. Na vedomie dávam hlavne list istého teológa a kňaza, ktorý je v článku.


Čo sa s nami deje po smrti?


2012-06-04  (11:53)  |  Náboženstvo a mystika
Bez znalosti jednotlivých úrovní stvorenia nemôžeme správne pochopiť, čo sa s nami deje po pozemskej smrti.


2. Prebuďte sa!


2012-05-25  (21:38)  |  Náboženstvo a mystika
Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!


Iontové, holografické a magnetické náramky = PODVOD!


2012-05-22  (09:41)  |  Náboženstvo a mystika
Zdá se, že v každém obchodním středisku napříč USA potkáte mladého obchodníka prodávajícího barevné náramky, kterou mají údajně „iontový náboj“ nebo „magnetický hologram“, které vám způsobí lepší rovnováhu, zdraví, tlumí bolest nebo cokoliv jiného, co tvrdí. Tito obchodníci to i demonstrují ukázkou – slabost zákazníkovy síly nebo rovnováhy, pak mu nasadí náramek a provedou stejný pokus. Hle! Náhle je rovnováha na 100 procentech a síla až na střechu.


Svedectvo bývalého jasnovidca a prútikára o nebezpečenstve okultizmu


2012-05-12  (18:02)  |  Náboženstvo a mystika
Psychotronika môže byť i nebezpečná - prednáška bývalého prútkara a jasnovidca Martina Ševčíka z 12.2.1992 v Novom Meste na Morave. Autor podáva svedectvo o vlastnej skúsenosti v tejto oblasti, detailne opisuje praktiky, ktoré používal a princíp fungovania jeho schopností a zdôrazňuje nebezpečenstvá a dôsledky návštevy u ľudí s vešteckými schopnosťami.


Ďaľšie z náboženstva a mystiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Člověk a jeho vyhlídky

Člověk začal jaksi silněji vnímat nutnost posunout se někam dál, mnoho se nás tak každý den probouzí do reality, ve které začne vidět celou zvrácenost tohoto světa, potažmo lidí. Jak popsal Orwell v románu 1984, pravda je dnes vytvářena uměle. Prakticky každou důležitou informaci, kterou vydají vládní gentury ty nevládní okamžitě mohou přeargumentovat, až se člověk musí sám sebe ptát, co je teda pravda. Celý svět je naruby, opustilo nás to, co nazval Jan Otčenášek Vyšší principy mravní.


Diškancovmu kempu pre bezdomovcov hrozí zánik

Bermudský trojuholník - vyriešená záhada

Spomienky na budúcnosť

Utajují vlády technologii, která by vyřešila ...

Uvažujete o investícii do drahých kovov ? 7 tipov pre V...

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ako také ovce

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3444 s