23. September 2019
    
Ľudstvo sa necháva viesť zúžbou po smrti. - Dolezite.sk

Ľudstvo sa necháva viesť zúžbou po smrti.


  2009-05-20  (12:44)  |  Knihy
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ľudstvo sa necháva viesť zúžbou po smrti.

Estónsky autor Juri Lina (angl. forma mena Jyri Lina) v 600-stránkovej knihe pod názvom "Architects of Deception" (Architekti klamlivého úskoku) ponúka hlbokú úvahu o charaktere moderných dejín.
V podstate ide o to, že prevažná časť západnej spoločnosti sa pridala k židovskej finančníckej elite a osvojila si slobodomurárstvo, satanskú filozofiu, ktorá reprezentuje podvedomú túžbu ľudstva po smrti. Tí sa nazdávajú, že v konečnom dôsledku z toho krviprelievania a utrpenia v dôsledku "nového svetového poriadku" nejako vyťažia.

Hoci to zneje neuveriteľne, bizarne a deprimujúco, Lina píše, že 300 (zväčša židovských) bankovníckych rodín používa slobodomurárstvo ako svoj nástroj na podkopanie, kontrolu a degradáciu západného sveta. Toto hľadisko zodpovedá záznamu z vyšetrovania NKVD z roku 1938, keď istý člen Iluminátov menoval mnohé z týchto bankovníckych rodín (viď môj článok "Rothschild diriguje Červenú symfóniu").
Na základe archívov mocnej francúzskej Veľkej orientálnej lóže, ktorých sa v júni roku 1940 zmocnili a neskôr ich zverejnili Rusi, Lina detailne popisuje, akým spôsobom slobodomurárstvo konšpirovalo o svetovládu a vyvolalo väčšinu veľkých revolúcií a vojen modernej éry. (Lina, str. 332)

Slobodomurári, v mnohých prípadoch židovského pôvodu, sú zodpovední za komunizmus, sionizmus, socializmus, liberalizmus (a feminizmus). Tí majú radi veľkú vládu, pretože to je konečný monopol. "Svetová vláda" (diktatúra) je konečnou trofejou. Práve toto je vidina za útokmi 9/11 a za "vojnou proti terorizmu".

Všetky tie "svetové revolučné" hnutia odrážajú Luciferovu rebéliu voči Bohu a prírode, ktorá stojí v srdci slobodomurárstva. Milióny naivných idealistov hypnotizujú prísľubmi utópie, založenej na materializme a "rozume" a oddanej "slobode, rovnosti a bratstvu", "spoločnému majetku" alebo nejakej inej idealistickej pasci. Tomuto sa hovorí: "Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú."

Lina píše: "Primárnym cieľom moderného slobodomurárstva je vytvoriť nový svetový poriadok, duchovný Šalamúnov chrám, kde by ne-členovia neboli ničím iným, než otrokmi (a)... kde ľudské bytosti obetujú bohu Jahve." Lina cituje početné židovské zdroje, podľa ktorých je slobodomurárstvo založené na judaizme a je "výkonným politickým orgánom židovskej finančníckej elity".

Spoločným cieľom týchto slobodomurárstvom inšpirovaných hnutí je podkopať rasu, náboženstvo, národ a rodinu ("všetky kolektívne sily, okrem našich vlastných") tým, že presadzujú sociálne rozdiely, seba-uspokojovanie a "toleranciu" k miešaným manželstvám, k ateizmu, nihilizmu, globalizmu, sexuálnemu "oslobodeniu" a homosexualite, čo zredukuje počty obyvateľov na uniformovanú, nefukčnú a prispôsobivú kašu.

Linu a iných, ktorí sa pokúšali upozorniť ľudstvo na podmienky, v ktorých sa skutočne nachádza, rutinérsky označujú za antisemitov, fašistov, pravičiarskych "nenávistníkov" tí, ktorých nepriamo zamestnávajú bankári.

Táto taktika chráni konšpirátorov pred skúmaním a znemožňuje diskusiu o našom smutnom údele.
Ja sám mám židovský pôvod. Ale ja nemám úcast na bankovníckom monopole a to isté platí pre väčšinu Židov. Aby sme si to s niečím porovnali, mafiu zväčša pokladajú za taliansku, ale väčšina Talianov k nej nepatrí. Taliani však brutálne nenapadajú oponentov organizovaného zločinu a nenazývajú ich "rasistami" a "nenávistníkmi". To by vyzeralo veľmi podozrivo. Ale Židia sa kompromitujú hájením slobodomurárskych bankárov a ich peverznej vidiny pre ľudstvo.
Moji štyria starí rodičia zahynuli v židovskom holokauste. A ja sa dožadujem vedieť, prečo v skutočnosti zomreli. Slobodomurárski bankári v Londýne a ich druhovia dostali k moci Hitlera, aby mohli vyprovokovať vojnu, mať kontrolu nad Stalinom a ospravedlniť vytvorenie Izraela. Títo zradili ne-sionistických Židov a spôsobili ich smrť. Tí používajú židovské obyvateľstvo rovnakým spôsobom ako používajú slobodomurárov.

Nemôžeme porozumieť modernému svetu, kým neuznáme, že je to dôsledok slobodomurárskej konšpirácie. Ľudia tomu neveria, hoci dôkazy im denne hľadia do tváre. Vo svete je vyše 6 miliónov slobodomurárov v 32 000 lóžach, z toho 2,5 milióna sa nachádza v Spojených štátoch. V roku 1929 patrilo 67 % kongresmanov do nektorej zo slobodomurárskych lóží. V Anglicku je 360 000 slobodomurárov. Viac než 5 % britských sudcov sú slobodomurári. Lina je presvedčený: "Slobodomurárstvo zohráva v západnej spoločnosti rovnakú rolu, akú hrala Komunistická strana v Sovietskom zväze. Ak nepatríte do niektorej lóže, nemáte šancu na rýchlu kariéru, bez ohľadu na to, aký máte talent." Píše, že slobodomurári nielenže kontrolujú politiku, ale doslova všetky oblasti západnej spoločnosti, vrátane vied a kultúry, "Súčasný kultúrny život je už doslova nevedomý", píše. "Sme svedkami kultúrnej senility."

Slobodomurár H. G. Wells v pamflete "Otvorená konšpirácia: Náčrt na svetovú revolúciu" (1929) popisuje "otvorenú tajnú spoločnosť", pozostávajúcu z popredných postav spoločnosti ako skrytú silu, ktorá napomôže zaistiť svetové zásoby, zredukovať populáciu prostredníctvom vojny a nahradiť národný štát svetovou diktatúrou.Slobodomurárska ideológia
Ľudské bytosti prirodzene priťahuje dobro a zlo ich odpudzuje. Preto sa zlo vždy predstavuje ako dobro. Slobodomurárstvo sa verejnosti a svojim vlastným členom nižšieho stupňa predstavuje ako hnutie, ktorého cieľom je urobiť "dobrých ľudí ešte lepšími" a ktoré je zasvätené humanizmu, tolerancii, kresťanstvu a čo ja viem čomu ešte. Ale keby toto bola pravda, museli by donucovať svojich členov k zachovaniu tajomstva narezávaním hrdiel? Odsúdili by ich toľkí pápeži a toľké krajiny by ich zakázali?

Ja nemám v úmysle napadať mnohých slušných mužov v nižších "modrých" stupňoch zasvätenia, ktorí nie sú si vedomí skutočnej funkcie slobodomurárstva a jeho charakteru. Ale je tu veľa dôkazov a osobných výpovedí o tom, že slobodomurárstvo je satanský kult, zasvätený vyznávaniu smrti. Keď napríklad taliansku Veľkú orientálnu lóžu v roku 1893 vyhodili z paláca Borgiovcov v Ríme, vlastník tam našiel svätyňu, zasvätenú Satanovi. Talianski slobodomurári v tých rokoch vydávali noviny, v ktorých často priznávali: "Naším vodcom je Satan!" Slobodomurári priznávajú aj to, že majú revolučnú politickú agendu. Lina cituje typické vyhlásenie zo slobodomurárskeho nemeckého časopisu z roku 1910: "Hnacia myšlienka sa v každom čase sústreďuje na skazu a anihiláciu, pretože moc tejto veľkolepej tajnej spoločnosti môže vzrásť len na ruinách existujúceho poriadku spoločnosti."

Záverom
Konšpirácia Iluminátov je brzdou, zodpovednou za spomalenie vývoja ľudstva. Ľudstvo sa podobá osobe, ktorá trpí vážnym onemocnením a prepadá sa do kómy.
Juri Lina napísal túto odvážnu knihu preto, aby nás oživil. Vraví, že je pred nami "najväčšia duchovná kríza v histórii ľudstva... Títo nám vzali dejiny, našu dôstojnosť, našu múdrosť, česť, zmysel pre zodpovednosť, naše duchovné porozumenie a tradície." A za to čiastočne môžeme viniť aj seba, vraví. "Nedokázali sme konať proti slobodomurárskemu šialenstvu preto, lebo sme až neuveriteľne naivní. Dokonale nás zaviedli; ignorovali sme všetky varovné znamenia."

Končí v nádejnom tóne píšuc, že zlo sa napokon vždy stáva nefunkčným a zničí samo seba. "Slobodomurárstvo v sebe nesie semeno svojej vlastnej skazy."
Zdá sa, že toto je naša najväčšia nádej, keďže verejnosť je príliš slabá a nie je schopná tomu odporovať.

 


Dr. Henry Makow, kanadský publicista židovského pôvodu
"Mankind's Death Wish"
http://www.redicecreations.com/specialreports/masondw.html

 zdroj: http://www.prop.sk/ludstvo_sa.htmlShare/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
zofka   |   ip:89.173.14   |   2009-05-21  (23:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  -resadzujú sociálne rozdiely, seba-uspokojovanie a "toleranciu" k miešaným manželstvám, k ateizmu, nihilizmu, globalizmu, sexuálnemu "oslobodeniu" a homosexualite- nechápem, čo má autor za problém s ateistami, s homosexuálmi a s tými, čo presadzujú toleranciu? keď je sám zakomplexovaný a netolerantný tak si poviem, čo spravím, že nedokážem zniesť homosexuála alebo ateistu? aa hodím to na NWO :D smiešne fakt


Hades   |   ip:83.37.21.   |   2009-05-21  (23:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Okrem tych kecoch o satanovi, je to tak, ale to uz vieme dost dlho. V podstate pravdivy clanok. Ono Iliminati, Slobodomurari, Sionosti, Neolibelari, Lobbysti, Corporacie, Bankari, to su furt ti isty, len iny nazov. Skor chyba recept ako sa z toho dostat. Asi sa nikomu z nas nechce ist do revolucie. Vydim to bled, asi sa nechame zotrocit.


Adam K.   |   ip:89.102.15   |   2009-05-22  (01:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Človek mieni, Boh mení.
Kto inému jamu kope,
sám do nej padne.


mamlo   |   ip:78.98.3.5   |   2009-05-22  (02:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zofka to je presne to o com pise autor aspon vidis ako sa im to dari ze ludia dnes povazuju zlo sa to najvecsie dobro.homosexual je clovek ako kazdy iny ale nesie si zivote urcite bremeno ku ktoremu sa musi vedet postavit lenze dnes ludom tlacia do hlavy ze mozu robit vsetko co im ich pudy napovedia.a ktym ateistom....ateistom je clovek ktoreho JA je tak velke ze nedokaze pripustit ze existuje neaka entita ktora by bola za moznostou jeho materialneho poznania a bola "viac" ako on sam a mysli si ze by tym bola obmedzena jeho schopnost rozhodovat o vlastnom zivote co je daloko od pravdy....a ktym kecom o satanovi poviem len tolko ze je uplne jedno ci neaky satan existuje alebo nie(ja som presvedceny ze ano,ale to je moj nazor)dolezite je to ze oni v neho veria a tak sa aj prezentuje a konaju....vela sa tu pise o ich planoch,cinoch,atd.....ale ich prave motivy zostavaju zastrete aj ked si myslime ako sme ich odhalili ich skutocne motivy vidiet nemozme ci skor nechceme.a prosim noznacujte ma za hlupeho krestana lebo nim niesom ani za netolerantneho cloveka pretoze som tolerantny az moc.iba by som rad rozbehol kostruktivnu diskusiu


bandži   |   ip:210.160.8   |   2009-05-22  (03:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MAMLO... to bola konstruktivna diskusia o ateistoch? fakt konstruktivna. Teraz ti dam ja taku istu konstruktivnu kritiku na krstanov.ok? tak.. Krestan je clovek , ktoreho JA je tak male, ze sa nedokaze sam rozhodovat, preto veri v Boha. Je to clovek, ktory si zastiera oci, tam kde by ich mal mat otvorene. Si presne ten krestan, o ktorom som tu pred chvilou pisal. Krestan, ktory dojde po otazku, kto vsetko stvoril, zdopoovie ju excelentne "Boh vsetko stvoril" a dalej nic, tma, cierno.


mamlo   |   ip:78.98.3.5   |   2009-05-22  (04:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ok odpisem ti aj ked to nema z diskusiou nic spolocne.opisat nieco co niekto predtym napisal a zmenit dve slova je naozaj od teba napadite....zaujave ze vies ze som prave ten krestan a tiez vies ze co si myslim bez toho aby si ma poznal.v brne je jedno centrum pre deti s mimoriadnymi schopnostami.a asi som zasiahol tvoje ateisticke srdiecko ked tak trefnim sposobom utocis na cloveka a nie na to co napisal.to robia ludia ktori nevedia vyvratit argumenty a preto utocia na osobu.zaujmave ze si clovek vybere z prispevku to najmenej podstatne iba aby sa mohol hadat o svoju pravdu....to o niecom svedci....mne je uplne jedno v co ty veris alebo neveris.podstatne je to ze na moju jemnu provakaciu dokazes napisat taku hlupost .namiesto toho aby si v sebe zadusil to velke ego prehliadol to, vyjadril sa k ich motyvom a zacal diskutovat ty zacnes zbytocne utocit.z tohto dovodu si stebou uz nemam co povedat a dalsimi prispevkami nebudem zivit tento nezmysel


bandži   |   ip:210.160.8   |   2009-05-22  (04:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ok... odpisem spat.. co mala spolocne tato tema s tym, ze si supol vsetkych ateistov do jedneho vreca? takze ty sa navazat mozes... ale ja nie? :-) faaajn :-) zaujimave nieje to, ze viem, ze si krestan, ale zaujimave je to, ze ty vies vsetko o vsetkych ateistoch na celom svete.. to je skutocne zaujimave :-) a samozrejme.. ty kecas od veci.. Vobec si nereagoval na moju otazku kto stvoril Boha... Pocuj..a je v tom Brne aj centrum pre deti, ktore sa zaobera tym, ze tam uci deti globalizovat ateistov? poznas ich par, ale to ti zrejme staci aby si ich vsetkych pocastoval takymi peknymi vetami :-)kamo..tak ukaz svoje ego Ty.. reaguj na moje pripomienky v otazke bytia pred bohom... hm? ci budes hrat pstrosa? :-) ja som tak zvedavy... ako ateista sa rad necham poucit. Fakt.. a mozno ma aj tvoje vysvetlenie co bolo pred Bohom a v ktoreho z nich veris aj osvieti.. :-)


bandži   |   ip:210.160.8   |   2009-05-22  (04:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  heh .-) takto vyzera konstruktivna diskusia v podani p. MAMLA. Keca same omacky, ale absolutne sa nevyjadruje k podstate veci. Myslis, ze to, ze som ti polozil otazku "co bolo pred bohom" nema nic spolocne s tvojim prvym prispevkom? Ja mam pocit, ze je to len tvoj vlastny monolog a nie diskusia... to boz nie konstruktivna .-) ale nato som si zvykol... kazdy vieroznalec sa tejto odpovedi kraasne vyhne .-)


Janooo   |   ip:78.99.74.   |   2009-05-22  (15:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Odsúdili by ich toľkí pápeži ....?"
Nie je vo vatikane privela slobodomurarov a iluminatov ? Mne zial tato veta do hodnotenia slobodomurarov nesedi.


Piko   |   ip:78.99.166   |   2009-05-22  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MAMLO ty nemás právo súdit iných ,lebo tvoj Boh ti to zakázal,tak sa radsej nevyjadruj o tom "kto" je to ateista.Bud rád ze možes v sobotu používat telefon a jest bravčové.


r   |   ip:95.102.38   |   2009-05-22  (20:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  veľmi veľa sa toho už o slobodomurároch popísalo. Internet je plný "senzačných" odhalení a rôznych konšpiratívnych teórií o ovládnutí sveta. Ich filozofia je vraj satanská a množstvo ďalších nezmyslov. Ľudia tomu radi veria, radi veria, že celý svet je tajne riadený, pritom si neuvedomujú, že to nieje možné. Faktom ostáva, že pápeži v minulosti slobodomurárstvo svojimi bulami odsúdili, dodnes však nieje jasné, čo im vlastne vadilo. Je to práve cirkev ktorá išla proti nim a nie naopak. Ak je teda slobodomurárstvo také zlé, prečo jeho členmi boli významní filozofi, politici, intelektuáli, spisovatelia, hudobní skladatelia..? Všetci chceli ovládnuť svet? M.R.Štefánik, Goethe, HAjdyn, Mozart, bratia Čapkovci, Mucha...


restaw   |   ip:217.31.34   |   2009-05-22  (20:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no,predstava boha etity ma dost rozosmiala. to je ten paranoidny animovany dedusko z filmu zeitgeist, ktory chodi po svete zakopavat skameneliny dinosaurov, aby skusal vieru krestanov 8D. osobne mi dava zmysel jedine energeticka predstava cloveka a vesmiru (vsetko spojene) tak ako to popisal Castaneda vo svojich knihach...


re: r   |   ip:89.176.4.   |   2009-05-23  (19:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Proc byli cituji "filozofi, politici, intelektuáli, spisovatelia, hudobní skladatelia" v Komunisticke, Fasisticke, *doplnte si* strane...

Protoze to byla dobova nutnost, prekvapive.

Horsi argument si uz asi nenasel.


maleja   |   ip:78.99.181   |   2009-05-23  (23:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cau Velke ego bandzi! Pise Ti male ego. Vies co je hlavne vitazstvo najnajnajvacsieho ega? ...nie... nevies...,nuz to, ze Velke ega neveria, ze existuje. Co sa tyka Tvojho velkeho ega, si presvedceny, ze to bude trvale?... Urcite nie... staci nejaka zivotna tragedia... choroba... alebo hocico co Tvoje ego zmensi na beznadej ... vtedy urcite budes hladat Toho, ktory "neexistuje". Apropo...daj sa ocipovat, a potom budes uplne bez ega. Tvoje Velke ego ovladne najnajnajvacsie ego, a to je ciel jeho snazenia.


mamlo   |   ip:147.251.2   |   2009-05-25  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to bandži:
ospravedlnujem sa ti poprve ze som si nevsimol tvoju otazku a podruhe ze odisanie trvalo pomerne dlho.tvoja otazka co bolo pred Bohom je nezmysel .preco??v tejto sfere do ktorej si sa svojou otazkou dostal velicina cas nejestvuje.ako to viem?vies co je princip vestby?ako moze clovek vediet co sa este nestalo?no pretoze tyto ludia dokazu "citat" prave z podobnej sfery(astralnej) kde cas nejestvuje a prave preto dokazu vidiet veci minule i buduce.osobne poznam cloveka ktory ti povie co si mal na ranajky a co mas navarene k veceri.nemam dovod si vymyslat pretoze comu ty veris pre man nieje dolezite.ak si to chces overit napis mail bez problemov dodam kontakt bude ta to stat okolo 7 eur myslim(sedenie).nie ten kontakt:)


Pravnik   |   ip:91.127.25   |   2009-05-25  (13:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemate navod? akoze Ste slobodny .drzat pokope a ako vychodisko z kruhu tu mate VENUS projekt


satan 666   |   ip:78.99.89.   |   2009-05-29  (01:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hahaha


raoul duke   |   ip:85.248.66   |   2009-06-02  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak toto ma dostalo "osobne poznam cloveka ktory ti povie co si mal na ranajky a co mas navarene k veceri.nemam dovod si vymyslat pretoze comu ty veris pre man nieje dolezite.ak si to chces overit napis mail bez problemov dodam kontakt bude ta to stat okolo 7 eur myslim(sedenie)"

========== LMAO :)))))


raoul duke   |   ip:85.248.66   |   2009-06-02  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mamlo ty nie si len veriaci. ty si veriaci vsetkemu...


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2009-06-05  (00:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A Boh bol Slovom a Slovo bolo Bohom!!! Takže v rámci fraktálov, som aj ja , aj Vy Boží!!! Či sme všetci Boží, či len niektorí??? No, dnes, asi niektorí...


Slovensky Kral   |   ip:82.132.13   |   2009-06-26  (12:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin...

kto pouzil znak ktory je tam vyobrazeny???

znak Velkej Logie de S.A.R.


Slovensky Kral   |   ip:82.132.13   |   2009-06-26  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co viete o slobodomuraroch?

nic!!

co viete o ludoch ktory zasvetili svoj zivot BOHu?

zas len nic!!!

a pisete sem ...


slobodomurar a sionista je to iste???

odkedy???

preco teda zasvetenci 33 stupna su proti sionizmu???

preco zasvetenci 34 stupna brania Boha??? a casto pren aj zomieraju!!!

vidiet ze neviete co sa naozaj deje a co je co ...


nevadi... ludia sa nezmenia!!!

stale zostanu tim co su... hlupe babky ovladane tak ako iny chcu!!!!Slovensky Kral   |   ip:82.132.13   |   2009-06-26  (12:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  r :

T.G.Masaryk...

si clovek ktory cita urcite viac aj inde ako len na strankach hlupakov...

takych ako ty je treba k obnove mena T.G.Masaryka a inych nasich Velkych ucitelov...

dakujem ...
Slovensky Kral   |   ip:82.132.13   |   2009-06-26  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin, prepac ale je mozne zmenit obrazok na tomto clanku???

nik z Vas nan nema copyryght...
dakujem za porozumenie...


slovenskykral   |   ip:92.23.208   |   2009-06-30  (06:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ADMIN:
prepac ze zas nalieham,,, mozes odstranit ten znak v tomto clanku???
naozaj mi na tom zalezi... dost...
nik nema pravo pouzivat tento znak okrem slovenskej G.:L.: de S.A.R.

dakujem za pochopenie
longchi   |   ip:78.16.252   |   2009-11-06  (19:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tazko reagovat drahi priatelia na vase uvahy, lebo ani sami nevieme, ci to naozaj existuje. Ponuka sa nam mnoho dokazov na oboch stranach, lenze co sa viery tyka, mame tu najkrajsi priklad. Viera lasky k bliznemu svojmu! nepytajte sa, ze ktori z vas je lepsi! Ci krestan ci ateista?? Opytajte sa na posolstvo, ktore je vam zdelene a tym je konat dobro a milovat toho druheho! Zatial, co si mame uvedomit tieto jednoduche veci, niekomu sa tu naramne dari rozhadat jednoduchych sprostych ludi ci bolo skor vajce a ci sliepka! Lenze vy sa skor zacnete bavit o tom, ci farar hra automaty, fajci, abo trtka dajaku dedinsku pindu! A ci rabin to iste nerobi?? Cudovali by ste sa ako to chodi v inych vierach! Nezabudnite, ze sme vsetci len ludia a vieru mame brat ako navod na to ako sa k sebe spravat navzajom!Nebojte sa! Nie kazdy krestan suhlasi s ustanoveniami novych cirkevnych zakonov!


gojim   |   ip:195.91.10   |   2010-12-26  (21:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovensky Kral, kto si ze sa opovazujes verejne prosit Admina o stiahnutie ukazky toho symbolu? bu konkretny, a hovor co ta na nom drazdi?...radi si to vypocujeme...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Kolik Američanů čte knihy?


2013-03-13  (18:39)  |  Knihy
Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?

Dan Millman Čísla života


2013-03-10  (18:52)  |  Knihy
Dan Millman napísal knihu, v ktorej odkrýva sily pôsobiace v našich životoch a ponúka nám zároveň návod ako začať tieto sily používať v prospech seba a v prospech ostatných.


Varovné signály očkování: Lékaři o nich nemluví


2012-12-05  (18:38)  |  Knihy
Nemusíte se vším souhlasit, ale stejnojmennou knihu si přečtěte. Pro běžného čtenáře bude asi nejděsivější zjištění, jak málo víme o vakcínách a jejich účincích na náš organismus.


Pravda o kolosální manipulaci lidstva již prosákla ven


2012-06-14  (08:36)  |  Knihy
Vydavatelství Anch BOOKS nedávno vydalo knihu autora Michaela Morrise: Co neSmíte vědět! Interview se uskutečnilo na podzim 2011 krátce po vydání knihy v Německu. *** V začarovaném kruhu. Stefan Erdmann v rozhovoru s autorem Michaelem Morrisem


Bernský politický proces - Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu


2012-05-04  (00:18)  |  Knihy
PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ


Kniha Ilumináti od Henry Makowa


2012-04-26  (07:00)  |  Knihy
dovolujeme si Vas informovat o nove pripravovanem titulu Ilumináti od Henryho Makowa s podtitulem Sekta, jež se zmocnila světa ve formátu A5, cca 300 stran. Na našem eshopu ji můžete odbjednávat již nyní za zvýhodněnou cenu a pro prvních 200 objednávek máme připravený bonus ve formě knihy Tábor svatých, která je v zahraničí označována jako druhá bible rasismu a pojednává o problematice přistěhovalectví. Info na www.bodyartmag.cz/book


Opice neveria, že pochádzajú z človeka


2012-01-15  (15:29)  |  Knihy
čo sa to tu vlastne deje?


Pět tajemství, která musíte objevit dříve, než zemřete


2011-12-27  (22:53)  |  Knihy
Pět tajemství, která musíte objevit dříve, než zemřete


1984 - George Orwell


2011-12-25  (14:21)  |  Knihy
V roku 1984 je svet rozdelený na tri mocnosti: Euráziu, Východoáziu a Oceániu. V podstate sú všetky tri mocnosti rovnaké: vládne v nich tvrdá diktatúra, bieda a obyvatelia každej z mocností fanaticky nenávidia ľudí vo zvyšných dvoch. Všetky tri mocnosti sú neustále vo vojnovom konflikte, bojujú o tie územia, ktoré nepatria ešte žiadnej z nich a o konečné víťazstvo a vládu nad svetom, hoci sa to žiadnej z nich nemôže nikdy podariť. Hlavným hrdinom románu je úradník Winston Smith, ktorý žije v Oceánii, v Londýne. Na čele diktatúry tu stojí tzv. Veľký brat. Oficiálna ideológia sa nazýva Angsoc (pôvodne anglický socializmus) a jej ústredné heslá znejú: Vojna je mier. Sloboda je otroctvo. Nevedomosť je sila


ZELENÁ KNIHA - Muammar Kaddafi


2011-12-24  (13:40)  |  Knihy
Nástroj vlády je prvoradým politickým problémem, jemuž celí lidské spolecenství. I konflikt uvnitr rodiny je casto výsledkem tohoto problému. Tento problém se stal velmi vážným od vzniku moderních spolecenství. Národy dnes celí tomuto trvalému problému a spolecenství jsou vystavena ruzným nebezpecím a težkým dusledkum, k nimž vede. Nedokázaly jej dosud vyrešit s konecnou platností a demokraticky.


SILA PRÍTOMNÉHO OKAMIHU - Eckhart Tolle


2011-12-17  (21:05)  |  Knihy
Ste tu, aby ste božskej podstate univerza umožnili prejaviť sa. Takí ste dôležití !


Kniha Vatikán ve světové politice


2011-09-29  (21:17)  |  Knihy
Ale zatímco úsilí USA a SSSR je sledováno s rostoucími obavami, úsilí Vatikánu je zkoumáno zřídka. I když ani jedna důležitější událost, která přispěla k dnešnímu chaotickému stavu věcí, nenastala, aniž by se na ní nepodílel Vatikán.


Niečo málo o dôležitosti kníh


2011-04-30  (18:56)  |  Knihy
Čítať a čítať.Každý prečítaný riadok je zažatou sviecou v nasom živote.Čím viac prečítame, tým viac svetlejší bude náš pobyt na zemi.


Brána k moudrosti


2011-04-23  (17:24)  |  Knihy
Novinka roku 2011 z oblasti osobního rozvoje. V knize jsou ukryté také informace ze zákulisí dnešní doby, především však rozcestník.


AdaM - Život Hrou


2011-04-18  (10:08)  |  Knihy
Zábava je prekážka, je to obmedzenie, ide o akýsi nezodpovedný prístup. Stali ste sa profesionálmi vo svojom obore. A ten obor sa nazýva život. Pristupujete ku svojmu životu tak, ako to robia dnešní hráči Manchestru pri výbehu na Old Traford. Tréner, majiteľ, spoluhráči i diváci, všetci do jedného od neho očakávajú skvelý výkon. Čakajú, že dá gól, že pomôže tímu vyhrať zápas či dokonca ligovú trofej. Rovnako aj vy pociťujete tlak okolia. Aj oni od Vás očakávajú, že niečo vo svojom živote dokážete, že uspejete ako silné osobnosti, že sa presadíte v tomto silnom konkurenčnom prostredí.


Vlastná cesta


2011-04-12  (12:24)  |  Knihy
Hitom 21. storočia sa stáva úspech, kariéra, ambicióznosť, odhodlanie a zápal. Je smutné, že sme všetci prijali hru tohoto systému a berieme život, aký nám spoločnosť ponúka. Je smutné, že nikoho z nás už nezaujíma, prečo je všetko v tomto svete postavené na hlavu. Všetko sa robí presne naopak. Prečo je tomu tak?


Je dovolené brániť inkvizíciu?


2011-03-30  (11:24)  |  Knihy
Téma inkvizície je zväčša spracovávaná z odsudzujúceho hľadiska. Je však oprávnená otázka, ako to skutočne bolo a či nie je dôvod tento pohľad prehodnotiť ako neobjektívny. Aj preto je dobré preto a preto má význam prečítať si malú publikáciu s titulom Je dovoleno bránit inkvizici? od českého historika Radomíra Malého, v ktorej sa autor pokúsil korektne s inkvizíciou vysporiadať a poukázať na to, že odsudzujúci pohľad na inkvizíciu môže byť vcelku veľmi mylnou paradigmou.


Bahno usedlé v člověku


2011-01-19  (15:28)  |  Knihy
Úvodem chci poznamenat, že to co budete dále číst, je výsledkem mých vlastních dlouhodobých úvah – výsledkem letitých studií zasvěcené i laické literatury, popisuji také vlastní bohaté zkušenosti a v neposlední řadě jsou tyto listy součtem mého nekompromisního pohledu na minulý i současný svět. Jsem také pevně přesvědčen o tom, že mnoha lidem se určité pasáže nebudou líbit – je však nutné pořádně rozvířit bahno usedlé v člověku za uplynulá tisíciletí!


Človek je sám kováčom svojho osudu


2011-01-08  (00:13)  |  Knihy
Ako funguje psychika, myslenie, city, pocity, pamäť, ako správne myslieť, ako sa správne koncentrovať pomocou jednoduchých cvičení. Ponúka možnosť ako sa človek môže stať kováčom svojho osudu. Cieľom čitateľa sa má stať zdravie, životný úspech a sebadôvera. Tento cieľ sa má dosiahnuť cestou učenia, poznania a praktického využitia. Poznanie a vedomosti majú praktickú cenu, lebo len oni prinášajú vhodné nazeranie na správne prirodzené myslenie, konanie, na správny životný svetonázor, ktoré určujú správanie ľudí. Úplný úspech môže byť cez poznanie len tak dosiahnutý, keď sa prenesie do celkového a aj do každodenného života.


Sme humatoni?


2010-10-06  (08:09)  |  Knihy
Sme alebo nie sme humatoni, obyvatelia ‘matrixu‘ tohoto sveta? Clanok je analogiu knihy Matrix s ‘nasou realitou‘, mozno je to uz stara otrepana tema,ale coraz aktualnejsia. Sme alebo nie sme humatoni?


MEDZINÁRODNÝ ŽID, Henry Ford


2010-07-30  (09:24)  |  Knihy
Proč je židovská otázka přetřásána? Protože existuje a protože její vnikání do amerického života má přispět k tomu, aby byla řešena a ne aby přispívala k dalšímu trvání oněch neblahých, vedlejších okolností, které obklopují tuto otázku v jiných zemích. Již dlouho se zabýváme ve Spojených státech židovskou otázkou.


Igor Bukovský, Pavol Lipták : Hneď to bude


2010-07-16  (17:23)  |  Knihy
Pre všetkých, ktorí sa radi zdravo stravujú a varia ľahké zdravé jedlá, je určená kniha, ktorej autormi sú Igor Bukovský a Pavol Lipták. Knihe dali výstižný názov – Hneď to bude.


2.1 GB ebookov o voľnej energií!


2010-05-24  (23:05)  |  Knihy
Tím čo sa zaujímajú o voľnú energiu ponukam moju zbierku kníh na danú tému. Je tam nieco okolo 977 kníh zväčša v anglickom jazyku.


Prognóza na 100 rokov


2010-05-24  (15:25)  |  Knihy
Recenzia na velmi zaujímavú knihu od Georga Friedmana.


Európska Únia: Cosa Nostra


2010-04-12  (02:05)  |  Knihy
Vojenské výdavky členských štátov sú spolu 311 920 000 000 USD ( v 2008 )! Ako je možné, že 495.128.529 miliónov občanov nemá právo voliť a ich hlavné demokratické práva boli pozastavené. Od bezvízového programu s USA po nemecko-ruské plynové potrubie. Spoločné záujmy 500 miliónov európskych občanov nie sú kompatibilné zo záujmami národných politikov. Heinz Duthel, European Union: Cosa Nostra


Pôvod postkomunistických elít: Od Pražskej jari po rozdelenie Československa


2010-04-07  (00:21)  |  Knihy
Ako to, že sa Československo rozdelilo na dve krajiny v roku 1993 tak mierumilovne najmä v porovnaní s Ruskom a Juhosláviou? Táto kniha obsahuje sociologickú odpoveď na túto otázku a empirické vysvetlenie rozpadu Československa sledovaním politických procesov, ktoré začali Pražskou jarou v roku 1968. Gil Eyal: The origins of postcommunist elites: from Prague Spring to the breakup of Czechoslovakia


Šlomo Sand: Vymysleli si sionisté dějiny židovského národa?


2010-04-05  (16:11)  |  Knihy
Podstata sdělení této knihy se dá shrnout do věty „Dějiny židovského národa byly vymyšleny, aby vyhovovaly požadavkům sionismu.” Kdyby něco takového řekl např. nějaký palestinský představitel, jistě by byl některými obviněn z “antisemitismu”. U izraelského (židovského) autora, potomka rodičů přeživších holocaust, to ale asi dost dobře nejde... Z genetického hlediska není prakticky žádný rozdíl mezi dnešními Palestinci a většinou izraelských Židů.


Marec - mesiac knihy.


2010-03-30  (08:04)  |  Knihy
Končí sa marec - mesiac knihy. Preto je na mieste otázka: "Čítate?"


Podobenstvo o jaskyni


2010-03-29  (23:43)  |  Knihy
V siedmej knihe svojho diela Ústava (Politeia VII, 514a – 515a) grécky filozof Platón (420 - 348) napísal peknú alegóriu hlbokého zmyslu, ktorá sa preslávila ako „podobenstvo o jaskyni.“ Je podaná vo forme dialógu medzi Platónovým učiteľom Sokratom a istým Glaukonom. Odcitujem toto významné podobenstvo bez dodatočných komentárov. Jej zmysel pochopí každý sám.


Kniha kníh


2010-03-26  (09:52)  |  Knihy
V tomto príspevku by som chcel poukázať na zopár krásnych výrokov od Santiága - postavy z knihy Alchymista. Táto kniha je plná rôznych výrokov a určite si dokážete bez nanútenia vybrať ten, ktorý vám niečo dá. Výroky som nevyberal z knihy ja, ale sú pre mňa väčšou inšpiráciou ako otrocké cnosti z biblie. Osobne si myslím, že keby boh existoval a keby sa už rozhodol písať, bolo by to minimálne na úrovni alchymistu a nie na úrovni myslenia otrokárov. Pre mňa bude až do konca života viac slobodný pastier oviec Santiágo - postava z knihy, ako "syn boží Ježiš - postava z knihy" A prečo ? Lebo mám ako človek bližšie k pastierovi ako k bohom, ale stále mám viac rozumu ako ovca, ktorá má byť riadená.


Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady


2010-03-25  (15:37)  |  Knihy
Podvod a korupcia v tunajšom zdravotníctve nie sú žiadnou raritou, skôr základným fenoménom. V rozhodujúcej miere sú do neho zapletené aj úrady, ktoré sotva kontrolujú (farma) priemysel, lekárov a zdravotné poisťovne, skôr s nim kolaborujú.


Kniha: PEDOFILI V SUTANÁCH - OCHRÁNTE SI DETI


2010-03-12  (09:07)  |  Knihy
Sexuálne škandály kňazov. Pápež prehovoril. Ježiš nechcel celibát. Aká je sexualita kňazov? Vatikán čelí žalobe za zatajovanie. ...Čo neviete o cirkvi. Škandály po celom svete – detské obete a súdne procesy. Cirkev všetko utajuje. Množstvo šokujúcich faktov. Je náboženstvo vecou morálky alebo iba pokrytectva? Aká je skutočná morálka cirkvi? Zneužívanie detí a mladistvých nie je samozrejme, problémom výlučne katolíckej cirkvi. Je však isté, že autoritatívne sexu nepriateľské katolícke prostredie takéto psychické poruchy silne podporuje. Viedenské noviny „Der Standard“ uvažujú takto: „Príčiny pedofílie nie sú nejaké zvláštne tajomstvo.


Ďaľšie z kníh...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Egypťania prišli spoza mora

Najnovšie archeologické objavy dokazujú, že Egypťania prišli spoza mora. Legenda o Atlantíde sa týmto objavom stáva čoraz reálnejšou.Dlhé roky vedci tvrdili, že predkovia Egypťanov žili na savanách, ktoré sa po klimatických zmenách zmenili na púšt-Saharu. Podľa nich sa nikdy neplavili po moriach a lode, ktoré sa našli pri veľkých pyramídach, sú iba symbolickými bárkami, ktorými duše faraónov putovali do záhrobia.


Čím to je že vždy tí zlí majú sa fajn ?

Kdo má prsty namočené v chemtrails

Cena prežitia nielen na Slovensku

Lucidne snivanie..Fantazia?

Revolúcia v Tunisku, Egypte a pokračuje to...

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.292 s