21. August 2019
    
Ludzé ! Ludzé ! Tu mám exkluzívny rozhovor s R.Vaským o tém jako dopadeu 1.Sept.- začátek jeho krvavej revolúcije. - Dolezite.sk

Ludzé ! Ludzé ! Tu mám exkluzívny rozhovor s R.Vaským o tém jako dopadeu 1.Sept.- začátek jeho krvavej revolúcije.


  2011-09-05  (15:13)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ludzé ! Ludzé ! Tu mám exkluzívny rozhovor s R.Vaským o tém jako dopadeu 1.Sept.- začátek jeho krvavej revolúcije.

 

Pán Vaský, pán Vaský, ná á jako to že ešce beháce po venku a néjste v base ?

Pán Bacílek, a to je čo za otázka ?

Ná á šak já sem si mysleu, že po tém prvém Septembri už budzete sedzet v base ! Hááá, hááááááá, hááááááááááá !

Prečo by som mal sedieť v base ?

Ná á šak nesceli sce  začat krvi prelívani 1.Septembra na námesci SNP v Bracislave ?

Vy debil ! To odkiaľ ste zobrali,že 1.Septembra som chcel začať krvi prelievanie?

Ná á šak sce napísal tu na HN blogu článek gde sce  vyzíval na začací krvi prelívaná na námesci SNP v Bracislave na svátek ústavy SR na 1.Septembra. Šák a preto po tém Vás vyhodzili od tálto z HN blogu ven!  Ná á nééé ?

Bacílek, ty si ale debil ! Kde som kedy koho vyzýval na začatie krvi prelievania? Veď tu si prečítaj čo som uverejnil tu na HN predtým ako ma odtiaľto vyhodili :  http://www.thoughts.com/johnybgood/tak-a-je-to-tu-ozajstn-krvav-revolcia...

Ná á šak sa včúl len nevykrúcajce, tu vám prekopírujem nadpis ze teho článku a tam jasné hovoríce o začací krvavej revolúcie ! Šak tu si to prečítajce :

Tak a je to tu ! Ozajstná, krvavá revolúcia

začína vo štvrtok na deň Ústavy SR, na

námestí  Slovenského Národného

Povstania 1. Sept. 2011 o 17:00 hodine !

Ná á toto je čo ? Ná hááá ! Šak včúl toto sem odkopíruval ze vašeho článku na tém linku !

Bacílek, ty korunovaný idiot !  Ja tam hovorím o "začatí krvavej revolúcie" a nevyzývam nikoho ako ty tvrdíš "na začatie krvi prelievania" - ty kokot sprostý bláznivý ! - A TO JE ROZDIEL !

Ná á šák krvavá revolúcija neznaméná krvi prelívaní ?

Ty debil, ja som tu na HN blogu ešte pred tým uverejnil článok : "Well-founded fear", kde som jasne vysvetlil prečo cieľ tejto revolúcie musí byť krvavé vyúčtovanie s týmto režimom. Veď tu si to prečítaj ty idiot ! http://www.thoughts.com/johnybgood/well-founded-fear-dobre-zaloen-strach

Práve že keď prví oficiálny cieľ našej revolúcie bude krvavé vyúčtovanie s týmto režimom, tým sa vytvoria podmienky že nikomu sa nemusí skriviť ani vlas na hlave.

Ná á šak včúl o tém krvi prelívaní  pokoj. Ale teraz scem vedzec šecko jako a čo tam beuo. Povjedz te nám šecko. A video sce urobili ? Ááá kelko ludzí tám Vám prišlo ?

No Bacílek Vy jebnutý idiote !  Vy ste jebnutí málo - ale presne ! Tak Vám teda poviem ! To Vám bola ale fuška !  Tak Všetko ale po poriadku a po lopate, lebo ak to budú čítať taký idioti ako ste Vy pán Bacílek tak aby nemali zmätok v hlave.

Bolo to takto.

Ja som pôvodne plánoval spraviť stretnutie s mojou revolučnou družinou ešte v Auguste. Len že, ako sa hovorí : "kam čert nemôže - pošle ženu" !

A presne to sa aj mne stalo !

Sám čert my poslal do cesty jednú piču sprostú. Nebudem ju menovať, nemá to význam, stačí keď ona vie že o nej hovorím, druhý to vedieť nemusí.

Tá piča ma zaujala , lebo keď som s ňou komunikoval presvedčila ma že chápe historickú nevyhnutnosť ozajstnej revolúcie v ktorej bude krvavo vyúčtované s týmto režimom hajzlov ktorí tu vládne od roku 1989. Dohovoril som si s ňou osobné stretnutie.

Keď som sa s ňou stretol, potvrdila sa zhoda našich názorov na nevyhnutnosť ozajstnej krvavej revolúcie. Keď sme diskutovali čo a ako ďalej tak som spomenul že teraz koncom Augusta idem robiť stretnutie s mojou družinou.

Na to mi tá piča navrhla že oni idú robiť stretnutie 1.Septembra na námestí SNP o 15:00 že aby sme to spojili. Ja som to považoval za dobrí nápad a súhlasil som !

Napísal som tento blog

 

http://www.thoughts.com/johnybgood/tak-a-je-to-tu-ozajstn-krvav-revolcia...

..."AND SHIT HIT THE FAN " -  a hovno narazilo do ventilátora !

Odrazu sa začala sťažovať,že jej ľudia rušia účasť, že sa boja, že  ona nie je za krvavú revolúciu, že kazím ich meeting,a tak ďalej a tak ďalej.

Ona a ostatný kokoty okolo nej ma začali vykresľovať ako nejakého provokatéra ktorí im chce prekaziť alebo zlikvidovať ich meeting.

No tak som sa potom  nasral a preložil som môj meeting na 17:00 hod.

Len problém teraz bol,že veľmi málo ľudí si  všimlo tu zmenu na mojom blogu, že začiatok môjho meetingu bol posunutí na 17:00 hod.

Ľudia ktorí si  nevšimli že na blogu som to zmenil na 17:00 hod. prišli tam na 15:00 hod.

Keď ma tam potom nevideli a sa na mňa pýtali, ti hajzli im nepovedali že môj meeting bude o 17:00 hod.,- ale povedali im  že som neprišiel. A  ani sľúbený kameraman s video kamerou sa tiež tam na 17:00 hod. neobjavil.

Nebudem to tu ďalej rozpi-plávať. Podstata je, že keď môj   meeting začal o 17:00 hod a bolo tam presne 8 mladých ľudí plus 4 miestny bezdomovci.

Na začiatok to úplne stačí, to je presne ako keď som v roku 1998 začínal budovať preferencie pre moju politickú stranu Hnutie Tretej Cesty.

Aj tam som začínal s 5-6 ľudmi a do Augusta roku 2001 som mal vybudované pre Tretiu Cestu ( podľa agentúry MVK ) 11% preferencie .Čo sa potom stalo,prečo som sa v roku 2002 nedostal do parlamentu detailne opisujem tu : http://www.thoughts.com/johnybgood/my-vetci-sme-jei-my-vetci-sme-hitler

Týchto 11% preferencie som vybudoval bez prijímania finančných darov, bez vyberania členských príspevkov a bez internetu ! ( v tom čase internet ešte nebol tak rozšírený ako dnes). Všetko bolo robené mravčou prácou, v skupinkách 10-15-20-30 ľudí.Počas celých 3 rokov od roku 1998 do roku 2001,som mal len 2 či 3 krát skupinu okolo 300-400 ľudí.

A dnes ? Dnes je už úplne iná situácia ako v rokoch 1998 - 2001 !  Ľudom už netreba vysvetľovať že boli odšvindľovaný, ľudom (okrem Bratislavy) už netreba vysvetľovať nevyhnutnosť ozajstnej krvavej revolúcie!

Tá bieda, hlad, mizéria, beznádej a zúfalstvo ktoré dnes Slovenský Národ prežíva nemá precedens od čias Márie Terézie.

11% z 5 miliónov je 500 tisíc.

A na revolúciu, vážený a milí,pán Bacílek, mne  stačí aj 200 - 300 tisícová masa !

No dobre, ale oni majú políciu a armádu !

Ale, prosím Vás pekne, pán Bacílek ! No a čo ?  Nikolaj Čaučesku bol vrchným veliteľom Rumunskej armády, a nakoniec to boli Rumunský vojaci ktorí ho chytili a zlikvidovali !

Keď sa moja revolučná masa dá do pohybu ani jeden jediný Slovenský vojak alebo policajt nepohne prstom pre tento totálne skorumpovaný režim ! Ba ja si dovolím tvrdiť, že ak títo hajzli neujdu zakiaľ budú môcť ujsť, budú to práve Slovenský vojaci a Slovenský policajti ktorí hajzlov tohto režimu z roku 1989  pre mňa pochytajú !

Ak budú sprostí a arogantný ako Čaučesku, a neujdu zakiaľ ujsť budú môcť - skončia horšie ako Čaučesku - ktorí neušiel zakiaľ utiecť mohol !

Tak pán Bacílek, Bacílečku-Bacílekovič !

Ná á šák dobré ! Včuleky včúúúl, šááák  aj v knihe kazatela je napísané :

MÁRNOSC MÁRNOSCI A ŠECKO JE MÁRNOSC !

A potom tam včúl sa ešce  píše : nezáleží beh na rýchlych ani boj na udatných, ale čas a náhoda sa prihodzí šeckým !

Bacílečko, pozrite sem : http://www.thoughts.com/johnybgood/bohya-nemesis ma to nadpis :

Bohyňa Nemesis "jedná od ktorej niet úniku", ona "distribuuje a rozdáva"

 


Rudolf Vaský
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
super8   |   ip:194.160.7   |   2011-09-08  (09:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sa dalo cakat ze k nicomu nepride, reci sa vedu a chlieb sa je. Zacinam si mysliet, ze ludia dostali to co si zasluzia. Narod je okradnuty ako nikdy predtym, zmena je nevyhnutna ale nejako to viazne k comu media vydatne napomahaju.


juraj   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-08  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  s takýmto slovníkom zaujme akurát treťotriednych ľudí, u mna skončil, myslel som že má naviac


ok   |   ip:85.135.15   |   2011-09-08  (12:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  paci sa mi


phh   |   ip:217.75.92   |   2011-09-08  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nechapem, co sa stazujete... kde-kto vykrikuje, ze sme sa mali poratat s komousmi bez rukaviciek, lebo tu obsmrdaju aj nadalej. Teraz vam tu nejaky clovek aj organizuje nejake stretka, nieco rozbieha a vy este pindate a zrazu davate ruky prec, ze je to prilis krvave... no a ake to asi ma byt? poprosime vrchnych pekne ponizene, ci by uz nestacilo kradnutia a ci by uz nemohli odist do Karibiku?!


klifton   |   ip:178.41.11   |   2011-09-08  (15:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vasky ty sraľo, jednoducho si pustil do gatí ......... :o))))))
zľakol si sa, aby ťa náhodou neodstíhali za podnecovanie k trestným činom. choď pekne do pičky do svojej kanady a nezasieraj tu ľuďom mozgy. keď príde čas, porátajú sa so zlodejmi aj bez tvojej piatej cesty.


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-09-08  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to hockto nemože začať revolúciu:DDD ten čo to chce začať to podľa mňa musí mať v sebe:)
vodcom sa rodíš nie stávaš:)takéto bezduché táraniny do vetra počuť po krčmách dennodenne:)


phh   |   ip:217.75.92   |   2011-09-08  (16:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ano pockajme si zrejme, kym sa narodi Mesias, ved on bude vediet rozputat revoluciu a my zatial pekne sedme za pecou/v krcme/whatever... ani strajkovat nevieme, sme odsudeni na neuspech... aktualna kauza peticia ucitelov - zarabaju jak chudaci a ani nepipnu, ja proste nechapem...


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-09-08  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  phh
ako by podľa teba dopadla revolúcia vedená týmto človekom? čo sa nevie ovládať ani pri dialógu
vodca musí v každej situácií mať chladnú hlavu, keby aj vedel dať do kopy masu(-čo v tomto období, by asi pre schopnešieho človeka namal byť problém-) tak by ju určite nevedel ovládnuť! a načo taká masa? aby urobila viac bordelu ako tu je?Slavo   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-08  (18:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo má pán Vaský slovník taký aký má?
Asi preto, že od roku 1994 vysvetľuje, že MMF určite nefunguje podľa "kostolného poriadku", navrhuje bezúročnú ekonmiku... proste bojuje s veternými mlynmi. Od roku 1994.. to je dostatočne dlhý čas, nato aby skypel hnev do takej polohy akú ju vidíme u pána Vaského.


rudolfvasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-08  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo, Vďaka !

Ty vieš presne koľko je hodín a odkiaľ fúka vietor !


A ty Kliftónko -Kliftonéčku - Kliftónkovič !

Veď ty si tento článok ani nečítal ! Keby si ho bol čítal, tak by si si toto prečítal a netáral by si sprostosti.

Tu ti kúsok prekopírujem, keď si to prečítaš už nebudeš tak sprostí ako si teraz !


=== Podstata je, že keď môj meeting začal o 17:00 hod a bolo tam presne 8 mladých ľudí plus 4 miestny bezdomovci.

Na začiatok to úplne stačí, to je presne ako keď som v roku 1998 začínal budovať preferencie pre moju politickú stranu Hnutie Tretej Cesty.

Aj tam som začínal s 5-6 ľudmi a do Augusta roku 2001 som mal vybudované pre Tretiu Cestu ( podľa agentúry MVK ) 11% preferencie .

Čo sa potom stalo,prečo som sa v roku 2002 nedostal do parlamentu detailne opisujem tu : http://www.thoughts.com/johnybgood/my-vetci-sme-jei-my-vetci-sme-hitler

Týchto 11% preferencie som vybudoval bez prijímania finančných darov, bez vyberania členských príspevkov a bez internetu ! ( v tom čase internet ešte nebol tak rozšírený ako dnes). Všetko bolo robené mravčou prácou, v skupinkách 10-15-20-30 ľudí.Počas celých 3 rokov od roku 1998 do roku 2001,som mal len 2 či 3 krát skupinu okolo 300-400 ľudí.

A dnes ? Dnes je už úplne iná situácia ako v rokoch 1998 - 2001 ! Ľudom už netreba vysvetľovať že boli odšvindľovaný, ľudom (okrem Bratislavy) už netreba vysvetľovať nevyhnutnosť ozajstnej krvavej revolúcie!

Tá bieda, hlad, mizéria, beznádej a zúfalstvo ktoré dnes Slovenský Národ prežíva nemá precedens od čias Márie Terézie.

11% z 5 miliónov je 500 tisíc.

A na revolúciu, vážený a milí,pán Bacílek, mne stačí aj 200 - 300 tisícová masa !

Čítajte viac: http://dolezite.sk/Ludze_Ludze_Tu_mam_exkluzivny_rozhovor_s_RVaskym_o_tem__90.html#ixzz1XNX8XW2R

Tak teda Kliftónko.

Did you got it ?

Or can you even get it ?

Vy ustráchaný hajzlíci !!!

Nikto (pokiaľ viem ) nemá odvahu začať formovať revolučnú masu ako ja !

Ja jediný z 5.5 milióna Slovákov som začal revolučnú masu formovať !

A ja sa volám : Rudolf Vaský.

Pozrite ma na face booku.
lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-08  (18:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...to by v tom musel byť čert...aby Vám to nevyšlo...však?


klifton   |   ip:178.41.11   |   2011-09-08  (18:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudolfvasky : :o)))))

akosi som nikde, v žiadnom prieskume verejnej mienky nepostrehol tvoje preferencie. jedine tak v tvojej hlave.

a o revolúcii môžeš akurát tak snívať (možno na dajakej klinike), pretože nemáš revolučný program, nemáš čo ľuďom ponúknuť (alternatívu), a čo po revolúcii (ak by sa našlo 7 "statočných" )? :o)) a okrem toho by som povedal v reči hantírky chat maniakov, že si troll.


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-08  (19:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kliftonéčko.

Agentúra MVK v Auguste roku 2001 !

Koľko si mal vtedy rokov ???????


klifton   |   ip:178.41.11   |   2011-09-08  (19:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RudolfVasky :

si zaspal??? je 2011!! a o tebe počuť tak akurát na dôležité a možno ešte u zopár podobných tebe.


rudolfvasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-08  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kliftonéčko.

Ale veď ja len teraz od 1. Septembra 2011 zas začínam !

To v roku 2001 som spomínal preto aby si videl čo som UŽ DOSIAHOL KEĎ SOM SA PUSTIL DO ROBOTY !

Ale je mi jasné že si nečítal môj článok , lebo by si pozrel na ten link ktorí je tam v texte a by si vedel o čom hovorím.

Alebo ti tu do debatí mám všetko znovu kopírovať a výlučne pre teba tu v debate písať celí článok odznova ???????

Ty debil - nemárni môj čas !!!

Ak nemáš záujem si prečítať čo píšem tak choď do p+če !

A ja sa volám Rudolf Vaský

A na face booku mám moju fotku aby si vedel ako vyzerá ten, kto ťa poslal do p+če !!!


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-08  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...teraz ktorý...ten v okuliaroch...alebo ten s tou štrbinou medzi zubami? :))))))))))))))))


rudolfBaclek   |   ip:85.216.16   |   2011-09-08  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciféričko.

Ná á čóóó, any ty si nečítau ten článek jak Kliftonéčko ?

Ná á šak keby si ho beu čítau, tak by si vejedeu že Vaský je ten s týma okalárama !

Ty somár !!!


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-08  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf...prekukol som tvoj zámer...chceš politikom poskytnúť azyl...dostaneme ich do väzenia...neboj sa ti už o nás:)


RudolfBacilek   |   ip:85.216.16   |   2011-09-08  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciféričko.

Já sa volám Súdruh Rudolf Bacílek a kedz sceš vjedzet tak mám svúj blog tu :
http://moje.hnonline.sk/blog/7235

A kedz sa tam kukneš, ta uvidzíš že tam mám napísané toto :


Ako sa do lesa volá - tak sa z lesa ozýva
Súdruh Rudolf Bacílek

Tu je moja fotka.


Aká diera - taká záplata ! Alebo, s rozumnými rozumne, s idiotmi idiotsky, - a s absolútnymi idiotmi, absolútne idiotsky !


Ná a šak sa tam kukni a uvidzíš.

S pozdrávem ostáva tvój kamarát :

Súdruh Rudolf Bacílek .


morf   |   ip:95.103.20   |   2011-09-08  (21:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ja sa volám : Rudolf Vaský - Slovenský Oliver Cromwell !

Ty si nikto !!!


RudolfBacilek   |   ip:85.216.16   |   2011-09-08  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ááááááááááá, háááááááááá, háááááááááááááááááááá !!!

Morfíčku kamerátečku !

Ná á jasnáčka ! Aj já to hovorím !!!

Šák Vaský je debiléčko ! On si myslí že je Olivééér Cróóómwell.

Šák o tém sem aj napísau článek tu je ná temto linku :

http://moje.hnonline.sk/node/8253

Kukni sa na ten link, je tám mój článe s názvem :

Á hááá, tak včúl už vím kam Vaský chodzí na té sprostosci o krvi prelívaní ! Debiléčko, on si myslí že je Oliver Cromwell !


morf   |   ip:95.103.20   |   2011-09-08  (22:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mal by si sa liečit trpíš schizofréniou.


RudolfBacilek   |   ip:85.216.16   |   2011-09-08  (22:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Morfíčku kamerátečku.

Už si sa kukol na tento mój blóg ?

http://moje.hnonline.sk/blog/7235

Uvidzíš že je tam toto napísané :
______________________________________________________________

Ako sa do lesa volá - tak sa z lesa ozýva

Aká diera - taká záplata ! Alebo, s rozumnými rozumne,

s idiotmi idiotsky,

- a s absolútnymi idiotmi, absolútne idiotsky !


Súdruh Rudolf Bacílek
otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-09  (05:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolfbacilek, ty si take komunisticke vrece prdov na tvojom mieste by som sa spraval jak vos pod chrastou a nerobil si z druhych posmech. Netvrdim ze pan Vasky je pan dokonaly, ale na rozdiel od teba ma vlastny nazor ty si jak obohrata platna s komunistickymi pouckami. Teraz si mozes obtriet svoju hubu o mna, len ta varujem nenazvi ma cierna rit.


jjjj   |   ip:195.91.10   |   2011-09-09  (11:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto je inšpirujúce aj pre nás: http://www.neo2011.cz/


Rudolf_Bacilek   |   ip:85.216.16   |   2011-09-09  (13:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Drahý otvoreneoči.

Ná á šak ty nevíš že Vaský jé mój kamarát ?

Tu si to prečítaj a uvidzíš od kedy já poznám Vaského : http://moje.hnonline.sk/node/8190

Kedz si toprečítaš tak sa ozvi sem .

R.Bacílek.


buffet   |   ip:88.80.224   |   2011-09-09  (14:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nad Tatrou sa blýska hromy divo bijú.
Zastavme ich bratia, veď sa ony stratia,
Slováci ožijú.

To Slovensko naše dosiaľ tvrdo spalo.
Ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu,
Aby sa prebralo.

Ešte jedle rastú na krivánskej stráni.
Kto jak Slovák cíti, nech sa šable chytí
A medzi nás stane.

Už Slovensko vstáva, putá si strháva
Hej, rodina milá! Hodina odbila
Žije matka Sláva


Rudolf_Vasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-09  (17:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Buffetko.

Presne tak ! - Vďaka !

Tak a je to tu ! Ozajstná, krvavá revolúcia PRÁVE ZAČALA 1.Sept. na deň Ústavy SR, na nám. SNP. 1. Sept. 2011 o 17:00 hod.http://www.thoughts.com/johnybgood/tak-a-je-to-tu-ozajstn-krvav-revolcia-zana-1sept-na-de-stavy-sr-na-nm-snp-1-sept-2011-o-1500-hod


Nad Tatrou sa blýska hromy divo bijú.
Zastavme ich bratia, veď sa ony stratia,
Slováci ožijú.

To Slovensko naše dosiaľ tvrdo spalo.
Ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu,
Aby sa prebralo.

Ešte jedle rastú na krivánskej stráni.
Kto jak Slovák cíti, nech sa šable chytí
A medzi nás stane.

Už Slovensko vstáva, putá si strháva
Hej, rodina milá! Hodina odbila
Žije matka Sláva
_________________________________________________________

Bufetko !

Za teba bez sekundy váhania vezmem guľku do hlavy !

Tí hajzlíci mizerní čo tu robia smrad, nevedia ani koľko je hodín ani odkiaľ fúka vietor !!!

Nevedia rozlíšiť svoju riť od diery v zemi.Na rozdiel od teba - ty vieš presne koľko je hodín a odkiaľ fúka vietor !

Vďaka !

R.Vaský


buffet   |   ip:88.80.224   |   2011-09-09  (21:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dávam na zamyslenie všetkým, ktorí "nevedia odkiaľ vietor fúka", bez urážky. Náš starý profesor zemepisu nám raz povedal: "Somárovi môžeš tisíc krát povedať že je somár, aj tak ti neuverí". Je to hlboká pravda. Hovoriť ľuďom to, na čo ešte nedozreli, je síce potrebné, ale bez efektu. Na svojom "leveli" to nevedia pochopiť. Vždy sa musí niečo stať, niečo "veľké", čo "nevercom" otvorí oči, aby to pochopili. Ak sa zrúti Euro, ak sa rozsype Dolár, ak nebudeme mať čo jesť, potom snáď pochopia.

Veľa šťastia v Tvojom "oči otváraní nevercom" Rudi!

buffet


Rudolf_Vasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-09  (21:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Buffetko.

Ja som ten boj so somármi začal ešte v roku 1994, keď som vydal na vlastné náklady knižočku Tretia Cesta, kde som varoval pred celím úžerníckym švindľom do ktorého sme boli zaťahovaní.

Vtedy títo somári a idioti na mňa pozerali ako keby som prišiel z inej planéty.

Až dnes - po 17 rokoch títo somári a idioti vidia že som mal absolútnu pravdu.

Pozri sem tu je o tom viac : http://www.thoughts.com/johnybgood/1994-tretia-cesta-1998-e-je-idiotina-a-kriminlne-ialenstvo

R.V.


kalimurti   |   ip:85.135.17   |   2011-09-10  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  človek ktorý chce viesť masu si musí uvedomiť viac faktorov!

najskor spoznaj seba nauč sa ovládaŤ seba!
keĎ pochopíš seba pochopiš aj ostatné!
ako chcete viesŤ masu keď neviete viesŤ ani dialog

človek ktorý chce viesť masu si musí uvedomiť že on ako vodca je
hlava a jeho masa sú jeho nohy a ruky keĎ je hlava v hneve alebo hnaná chcením nevie čo robí a keď nevie čo robí hlava nevedia ani čo robia hlava a ruky a to je potom chaos!

človek čo masu ženie do bitky len kvoli hnevu alebo kvoli tomu aby si niečo dokázal nieje vodca ale hlupák

hlava ktorá je hnaná hnevom je slepá!

iba hlupák svoje telo rozbehne proti múru!

odvolávate sa na odvahu ale každý vodca vie že odvaha je len 1 s 5

odvaha je dvoležitá ale keĎ nemáte spoznané 4 ostatné predpoklady vodcu ste len odvážny hlupák ste blázon a takému vodcovy a jeho stúpencom nech boh pomáha!

hovoríte tu o tom čakaŤ na mesiaša keď ja ale hovorím o vodcovy nehľadám vtom mesiaša a myslím to proste tak ako som to napísal každý nieje vodcom tak je to aj v prírode je to prosté je to zákonité!

pýtate kde sú vodcovia? je onich postarané...
tý ktorý nosia v sebe vodcu sa proste vedia o seba postaraŤ
vďaka vrodenej predispozície vodcu dokážu zarobiť obrovské peniaze
a tudíš majú pocit spokojnosti aten čo je spokojný ten neprotestuje

jedoducho povedané vodcov pohltil systém!

a teraz keď niekto zvás aj dokáže vidieŤ vodcov
músite sa pýtať len to ktorý vodca nás kam vedie!
odpoveĎ na túto otázku uvidíte v minulosti ktoprý vodcovia vás k čomu viedli?!

ja osobne vidím protesty ako úplne zbytočnú vec!

spýtal som sa anjela ako napraviť spoločnosŤ
anjel ma zobral do lesa nad mláku a povedal

tá mláka je spoločnosť taká aká by mala byŤ

teraz si sadni ku nej a rozmúŤ vodu vnej

tak som to urobil

keď už bola voda mútna anjel povedal

a teraz skús tú vodu dostať do povodného stavu aby nebola mútna čo urobíš?

povedal som neviem urobiť nič:)

no vydíš povedal anjel

aký koľvek čin len viac rozmúti vodu ale keď si sadneš abudeš ticho abudeš pozorovať tú mútnu vodu tak to bahno upadne samo:)
tak už vieššš?????????????????????????????????????????????


Rudolf_Vasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-10  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kalimurtíčko.

Ale veď ja s tebou absolútne súhlasím.

Tiež považujem protesty a demonštrácie za úplne zbytočnú vec. Organizovanie protestov a demonštrácii je márnenie času.
Ja osobne som nikdy žiadny protest alebo demonštráciu neorganizoval.
Ja organizujem iba STRETNUTIA s mojou družinou !

A 1.Septembra by som nikdy nebol na nám.SNP keby mi tá piča, o ktorej hovorím v rozhovore s R.Bacílkom, nenavrhla aby som moje stretnutie ktoré som plánoval v Auguste spojil s ich protestom ktorí oni plánovali na 1.Septembra.

Mne nejde o hnanie masy do bitky - mne ide o to aby mňa masa nasledovala pri mojom útoku !

Presne ako píšeš : === iba hlupák svoje telo rozbehne proti múru!===

Je rozdiel vyvolať bitku a zorganizovať útok s jasným a premysleným cieľom likvidácie tohoto 22 rokov trvajúceho totálne skorumpovaného, zlodejského a kriminálneho režimu.

Bitka - je výtržnosť ktorej výsledok je chaos a bordel.

Premyslený a cieľavedomý útok na tento 22 rokov trvajúci skorumpovaný režim - je revolúcia ktorej výsledok bude obnovenie Československa,zopakovanie úspešne fungujúceho modelu ekonomiky Nemeckého hospodárskeho zázraku z roku 1948,znovu zavedenie zákonnosti,spravodlivosti, prosperitu a blahobyt pre všetkých.

To že v momente útoku ja a tí ktorí ma budú nasledovať budeme vyzerať ako totálne mysle zbavený nepríčetný šialenci,

- to nebude znamenať že táto revolúcia je nepríčetné a mysle zbavené šialenstvo.

Tak, zatiaľ toľko. Dúfam že to stačí na to aby si pochopil odkiaľ fúka vietor a koľko je hodín.

R.Vaský

Kamarát. Keď budeš mať čas tak tu si čítaj môj blog. http://www.thoughts.com/johnybgood/rudolf-vask

Idem tam pridať ešte ďalšie veci.


tentotu   |   ip:178.40.15   |   2011-09-10  (17:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf_Bacilek | ip:85.216.16 Rudolf_Vasky | ip:85.216.16

a čo tá rovnaká ip adresa?


Sdruh_Rudolf_Baclek   |   ip:85.216.16   |   2011-09-10  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tentou

Ná á ty si další čo vypráva á neví o čem vypráva ?

Šák sem už dal link gde hovorím že Vaský je múj kamarát !
Tak si to včúl prečítaj a nebudzeš tárac do luftu : http://moje.hnonline.sk/node/8190

Já sem fčúl na návšceve u Vaského ná á tak ci píšem na jeho počítači ti somár !

Rudolf Bacílek je Rudolf Bacíle - teda Súdruh Rodolf Bacílek a eném Rudolf Vaský je Rudolf Vaský - keby si tu fčúl eném náhodof nevjedzeu !


iz   |   ip:178.40.54   |   2011-09-10  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mne aj bez povsimnutia si IP adries doslo ze sa tu niekto zabava na ucet Vaskeho.. Treba ho zaciernit skor ako by sa cirou nahodou velmi teoreticky mohlo nieco zomliet..


Rudolf_Vasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-10  (23:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  IZ-ko.

A nedošlo ti že keď Bacílek má na svojom blogu http://moje.hnonline.sk/blog/7235

napísané :

Ako sa do lesa volá - tak sa z lesa ozýva
Aká diera - taká záplata ! Alebo, s rozumnými rozumne, s idiotmi idiotsky, - a s absolútnymi idiotmi, absolútne idiotsky !

- že to môže byť práve Vaský kto sa zabáva na účet Bacílka ?

Kamarát, po vyše 40+ rokoch života v USA medzi absolútnymi idiotmi, som zistil že s idiotmi sa nedá rozumne.

Jedine čo na idiotov zaberá je ešte väčšie idiotstvo ! Tak potom spôsobíš že sa varia vo vlastnej idiotskej šťave.

Na idiotov nechám reagovať Bacílka a na rozumných reagujem ja.

Veď si všimni na koho reaguje Vaský a na koho reaguje Bacílek.

S pozdravom : Rudolf Vaský.

A aby si vedel že to som ozaj ja ,pozri ma na face booku.


Janko   |   ip:85.216.24   |   2011-09-11  (22:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zabavaju sa na Vaskeho ucet.
Vasky robi viac gramatickych chyb, vsimnite si tento fakt v jeho starsich prispevkoch.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-11  (23:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento detail mi neunikol. Dokonca slohový štýl sa až nápadne podobá na jednu oltárnu ovcu, ktorá biblickými bobkami zasviní každú diskusiu. Pre poriadok ešte dodávam, že inak samotný Vásky je mi absolútne ukradnutý.


Rudolf_Vask   |   ip:85.216.16   |   2011-09-12  (00:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No milí Janko a milí Pandemonium.

Jediní kto píše Vaský s dĺžňom na "a" teda VÁSKY - je martin.martin diskutér ktorého poznám z HN blogu.

Keby si si prečítal môj blog tu na tomto linku : http://www.thoughts.com/johnybgood/rudolf-vask

- tak tam na začiatku každého článku je toto upozornenie : (tu ti ho prekopírujem )
_________________________________________________________________
UPOZORNENIE !!! Pozor,pozor ! Prosím pozor ! Viďás, viďás !

40+ rokov som Slovenčinu písmom nepraktizoval, a začal som len minulí rok ! Preto na opravu pravopisu používam "spell check" a opravujem všetko čo my to ukáže! http://www.mozilla.sk/doplnky/#pravopis Ak je tam Y miesto I je to chyba "spell checku" a nie moja ! Ak má niekto lepší spell check,ktorý vychytá všetky pravopisné chyby tak dajte link dole do debaty a ja si ho stiahnem. Tiež prosím o zhovievavosť voči mojej otrasnej a hroznej gramatike ! Po 40+ rokoch v USA som Slovenský hovoriť nezabudol ale rozmýšľať už Slovenský neviem. Tak keď niečo aj Slovenský píšem a hovorím, je to myslené v Americkej angličtine. Dúfam že časom a praxou sa zas naučím rozmýšľať v Slovenčine.

Vďaka za Vaše porozumenie.Rudolf Vaský.
_________________________________________________________________

A ešte otázočka na Pandemonium : - ak ja samotný som ti ukradnutý, prečo tu márniš svoj čas ???

Tak môj milí, dovoľ aby som ti dal jednú vynikajúcu radu : KISS MY ASS - YOU STUPID ASS HOLE !

A ja sa volám Rudolf Vaský. A aby si vedel ako vyzerá ten kto ti dal túto vynikajúcu radu, pozri ma na face booku.ANONYM   |   ip:74.63.112   |   2011-09-12  (00:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Menstruace, menstruace !
Ale né menstruace - demonstrace !
To je jedno - hlavně když teče krev !morf   |   ip:178.40.14   |   2011-09-12  (10:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok ma 28% nejak ste tu neobstali pán RV čím to je?
Rudolf_Vasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-12  (17:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok písal R.B. - Nie R.V. !!!

(R.B.= Rudolf Bacílek )


Rudolf_Vasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-12  (17:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Morfíčku, kamarát !

Ja som ten článok len sem up loaded, preto že R.Bacílek je totálny, retardovaný a absolútny idiot !


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.10   |   2011-10-15  (22:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bacilek a ty si co za vtaka?
Ty sku**ny zmrd,kedy zacnes vyjadrovat svoje myslienky?
Aby sme presne vedeli,co si za chobota?
Co je Vasky ,to uz vieme, nemusis nam tu mentalne masturbovat.


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:24.42.106   |   2011-10-16  (02:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bublinočka.

Nerozčuľuj sa nad Bacílkom !

Vitaj, už som ťa dávno nevidel.
No mňa vyhodili z HN blogu, ale "môjho kamaráta" Rudolfa Bacilka tam nechali.
On ma tam zastupuje, preto lebo iba taky debili ako je Bacilek sú tam prijateľný.
Prečítaj si celi Bacilkov blog na HN a budeš vedieť o čo ide !
Klikni sem : http://moje.hnonline.sk/blog/7235


gomez . jorapiko08   |   ip:78.99.132   |   2011-10-16  (06:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci | ip:67.213.71 | 2011-09-09 (05:17)


Rudolfbacilek, ty si take komunisticke vrece prdov na tvojom mieste by som sa spraval jak vos pod chrastou a nerobil si z druhych posmech. Netvrdim ze pan Vasky je pan dokonaly, ale na rozdiel od teba ma vlastny nazor ty si jak obohrata platna s komunistickymi pouckami. Teraz si mozes obtriet svoju hubu o mna, len ta varujem nenazvi ma cierna rit.

zvarač ty si naozaj komik.


gomez . jorapiko08   |   ip:78.99.132   |   2011-10-16  (06:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zvarač inak odporúčam ti pozrieť video s profesorom staňkom a možno konečne pochopíš o čom som sa s tebou vždy bavil. i ked po tomto tvojom príspevku o tom pochybujem


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:24.42.106   |   2011-10-18  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gomezko.

Prestuduj si Bacilkov blog tu na : http://moje.hnonline.sk/blog/7235

a budes vediet o co ide !

Potom pochopis R.Bacilka !diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

vlak, ktory nezastavuje

Klobúk dole pred tými, čo vymysleli tento systém!! Prečítajte si pred pozretím videa, ktoré prezentuje inováciu čínskych rýchlovlakov: nechať nastúpiť a vystúpiť cestujúcich bez zastavenia vlaku v staniciach. Žiadny premrhaný čas, vlak sa vo veľkej rýchlosti presúva celý čas. Ak je medzi Beijing a Guangzhou 30 staníc, zastaviť a znova rozbehnúť vlak na každej stanici znamená stratu ako energie tak aj času. Zastavenie len na 5 min na stanicu (nie je predsa možné starších ľudí pozhadzovať) znamená navýšenie trvania cesty vlaku o 2,5 hodiny (5min x 30 staníc). Ako to funguje? · Pre tých, ktorí nastupujú do vlaku: cestujúci na stanici pred príchodom vlaku do stanice nastúpia do prípojnej kabíny. Keď príde vlak, nezastaví, len spomalí, aby zachytil prípojnú kabínu, ktorá sa presúva spolu s vlakom po jeho streche. Keď sa vlak vzdiali zo stanice, cestujúci nastúpia z prípojnej kabíny priamo do vlaku. Po nástupe všetkých cestujúcich sa prípojná kabína presunie na koniec vlaku. · Pre tých, ktorí vystupujú z vlaku: kým je vlak ešte v pohybe, cestujúci, ktorí chcú vystúpiť na najbližšej stanici, nastúpia do prípojnej kabíny, ktorá je na streche na konci vlaku. Keď vlak príde do stanice, prípojnú kabínu odpojí na vstupe do stanice. Cestujúci vystúpia z kabíny pohodlne po odchode vlaku zo stanice. V rovnakom čase na výstupe zo stanice vlak naberá na strechu v prednej časti vlaku novú kabínu. Pokrok nezastavíš...


Kolský supervrt. Plač a škrípanie zubami

Európu čaká najchladnejšia zima za posledných tisíc...

Je to také jednoduché

Další teroristický útok?

Disclosure (odhaľovanie) Conference, National Press Club ...

Archív

Den bez lékaře, nákupů, médií

Národe český, je nejvyšší čas se sjednotit, neboť jedině v jednotě je naše síla, které dokáže něco trvale změnit! Národe český, Naší vlastí se šíří vztek, zoufalství a nedůvěra - konečně, můžeme si za to sami. Vláda nám ukazuje zdvižený prostředníček - pomož si občane sám!


Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Táto kríza je ako rakovina: je čas konať hneď

Hlinové vystúpenie v parlamente

Ako také ovce

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3343 s